.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    29-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn Titel van Kampioen van Antwerpen Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 15°Seizoenszege en de Titels van Beneluxkampioen en Kampioen van Antwerpen Catg.C !!!


    Bjorn Coomans 2018   Frank Suys 2018 1

          Bjorn Coomans                 Frank Suys

     

     

    Zondag 29 juli 2018 DUFFEL (2570) – Benelux Kampioenschap

     

    Cat.A - 74,8 km – 44 deelnemers

    1 Van Ruymbeke Thieme (Aalter) BENELUX
    2 Van Raemdonck Kevin
    3 Van Boven Frederik
    4 Roels Diedrich
    5 Apers Michaël
    6 Verwee Nico
    7 BJORN COOMANS (Ruisbroek) KAMP. van ANTWERPEN
    8 De Feyter Tom
    9 Uytterhoeven Pieter
    10 Denissen Wim
    11 Coppens Carrera 12 Nachtegael Danny 13 Van Loocke Jurgen 14 Espigares Jonathan 15 Van Gool Dennis 16 De Wilde Sjf 17 De Jonghe Frederick 18 Coertjens Rien 19 Behiels Peter 20 Arnouts Tom 21 Peeters Nico 22 Robberechts Ignace 23 Claeys Kevin 24 Fauconnier Jean-Pierre 25 Willaerts Niels 26 Opsomer Enzo 27 De Leenheer Tom 28 Schreurs Danny 29 Vercammen Bert 30 Christiaens Dave 31 Bouquet Kenneth 32 Joling Gerhard 33 Vermeiren Jeroen 34 Wouters Tim 35 Dumortier David 36 De Cock Matthieu 37 Maes Jef 38 v/d Zweep Menno 39 Smet Jochem 40 Van Osselaer Tommy 41 Van Opstal Philippe 42 Lauwers Bart 43 Veraart Jelle 44 Volckaerts Sven

     

    Cat.B - 61,6 km – 55 deelnemers

    1 Reniers Kristof (Lede) BENELUX
    2 Coveliers Eddy (Reet) KAMPIOEN van ANTWERPEN
    3 Verheyden Johan
    4 Dockx Peter
    5 Pauwels Vital
    6 Torfs Robby
    7 Van Uffel Wim
    8 Van Rijckeghem Steven
    9 Geets Franck
    10 Verbeken Kurt
    11 Van Den Plas Kurt 12 Smet Gert 13 Van Drom Giovanni 14 Calluy Tom 15 Turner Andrew 16 Van Roosbroeck Patrick 17 Schaut Danny 18 Segers Daniel 19 Van Esbroeck Sven 20 de Koning Michel 21 Tabourdon Marc 22 Pintens Noël 23 Roskam Andy 24 Brabants Bruno 25 Goolaerts Alain 26 Thursfield Paul 27 Stevens Kurt 28 Rabout Rudi 29 Haccuria Bart 30 van den Dries Adri-Jo 31 De Permentier Kenny 32 Traas André 33 Dupont Bert 34 Janssens Bert 35 De Herthogh Filip 36 Fets Benny 37 Van Roeyen Dave 38 Peelman Norbert 39 Biesemans Gunther 40 Van Himst Patrick 41 Van Haverbeek Peter 42 Van Den Neste Johan 43 Raadtgever Dennis 44 De Paepe Jimmy 45 Bobelijn Patrick 46 Mulders Olivier 47 Lammens Mario 48 Van Ransbeeck Patrick 49 Van Zand Tom 50 Lemmens Christophe 51 De Maesschalck Johan 52 Verschueren Ivan 53 Peeters Jan 54 De Ben Mark 55 Baert Giovanni

     

    Cat.C - 52,8 km – 41 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Bornem) +55 jaar BENELUX + ANTWERPEN

    2-Van Hove Dirk

    3-de Waal Wim

    4-Van Eyndt Jozef

    5-Vanopstal Eddy

    6-Hoornaert Glenn

    7-Hoondert Sjaco

    8-Vos Peter

    9-Thomas Rudy

    10-Goolaerts Dirk

    11-Van Den Brande Jan-12-De Brucker Rene-13-Geerts Christiaan-14-Watteny Patrick-15-Goolaerts Ronny-16-Van De Velde Rudy-17-Struyf Raoul-18-Bracke Wim-19-Vaneberg Mike-20-De Coninck Danny-21-Harms Ko-22-Meyvis Serge-23-Hakan Persson-24-Van Linden Hugo-25-Bath Mick-26-Bloemmen Rudy-27-D'Hondt Erwin-28-Polfliet Danny-29-Erauw Luc-30-Dupont Guido-31-Broadbent David-32-Lacquet Philippe-33-Vercammen Raf-34-Van de Veken Bruno-35-Van Lierde Hans-36-Dom André-37-Van Mol Luc-38-Van Der Perre Frank-39-Crombez Willy-40-De Bie Dirk-41-Van den Broeck Louis

    Frank Duffel 2

    Frank Duffel 3

    Frank Duffel 1

     

    Cat.D - 44 km – 28 deelnemers

    1 Sluyts Rudolf (Lier) 65+ BENELUX + ANTWERPEN
    2 Roemerman Jac 2de 65+
    3 Luyten Felix 3de 65+
    4 Dams Marc
    5 Donaldson Andrew
    6 Remory Pierre
    7 Snels Luc (Minderhout) 70+ BENELUX + ANTWERPEN
    8 Vanpoucke Rik
    9 Teirlinck Willy 2de 70+
    10 Vandermeulen Jos
    11 Vyvey Julien 3de 70+ 12 De Vuyst Eddy 13 Everaerts Jef 14 Taylor Ruth (DAME) 15 Coudyzer Theo 16 Montforts Ad 17 Vandersteen Erik 18 Pauwels Marcel 19 Tummeleer Dirck 20 Jansegers Freddy 21 D'Hont Joseph 22 Robijns Robert 23 Vandenberghen Freddy 24 Hoste Peggy (DAME) 25 Devadder Andre 26 Saerens Jozef 27 Hermans Luc 28 Brouwers François

    29-07-2018 om 23:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JARNE VAN GRIEKEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Jarne Van Grieken 2018 

       Jarne Van Grieken

     

    Zondag 29/07/2018 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) INTERCLUB ELITE Z.C./U23

    DEELNEMERS: 89 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:33:11 / AFSTAND: 154KM

    1 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VAN TRICHT STAN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 ROSSEEL RICKY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    5 WILLEMS THIMO EFC-L&R-VULSTEKE

    6 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    8 VANHOOF WARD LOTTO SOUDAL

    9 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    20 VERHOFSTADT THIBAU 56 SINOY FABIO

     

    29/07/2018 ST.-ULRIKS-KAPELLE (VB) ELITE Z.C./U23 - 113 km

    DEELNEMERS: 141 / OPGEVERS: 80 / TIJD: 2:38:40 / AFSTAND: 113KM

    1 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VAN DINGENEN JORDI HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    8 BOUTS JORDY EFC-L&R-VULSTEKE

    9 CUMPS RUBEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    29/07/2018 LA ROUTE DES GEANTS (W) UCI MEN JUNIORES

    DEELNEMERS: 136 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 3:17:30 / AFSTAND: 134KM

    1 JARNE VAN GRIEKEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 PATTYN STEVEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 LEVY WILLIAM BLUME DENMARK TRACK JUNIOR TEAM DEN

    4 THYS JOREN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 NIELSEN SEBASTIAN TEAM HERNING CK JUNIOR DEN

    6 BAELE BEN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN DER BEKEN AARON WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 HINDSGAUL MADSEN JACOB TEAM HERNING CK JUNIOR DEN

    9 VANDENABEELE HENRI TEAM WALLONIE

    10 VANDENBULCKE ALEX MIX4 CT SOENENS-BOOOM - FORTE U19

    15 VAN WILDER ILAN 16 VAN SCHOOR MATTHEW 72 SLOCK LIAM

     

    29/07/2018 GEEL STELEN (A) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:49:16 / AFSTAND: 84KM

    1 DECOSTER MICHAEL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 VAN ELSACKER HANS WAC TEAM

    4 SCHEPERS RICKY SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VAN BOUWEL HANNES AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 SMETS WARD ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DE GROOTE DRIES WAC TEAM

    8 VANSTOCKSTRAETEN RUTGER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 AVONDS DRIES DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 HOPMANS WOUTER RUDYCO CYCLING TEAM NED

    20 BERTELS LODE 42 DE WILDE LUCA

     

    29/07/2018 RAPERTINGEN (LB) JUNIORES – 83 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:59:6 / AFSTAND: 82.5KM

    1 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 SOENEN TOMAC SPORT EN MOEDIG GENK

    4 BRAMS TIM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    6 BAMS JARNE SPORT EN MOEDIG GENK

    7 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 FORD JACK GBR

    10 JACOBS OWEN SPORT EN MOEDIG GENK

     

    29/07/2018 VELDEGEM (W) JUNIORES - 91,4 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:13:12 / AFSTAND: 91.4KM

    1 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    2 LEWIS MATTHEW WOLVERHAMPTON WHLS GBR

    3 VAN PRAET ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VANDAELE LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LITVINOV DOMINIK ISOREX CYCLING TEAM

    6 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 MARTHE NICOLAS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 BUIJSSE LUKAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 CEURENS ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 RUBINSTEIN ROY TACC ISR

    18 SMET MARCO 38 DE BEER WANNES 43 PERMENTIER EMANO 49 ROOSE MATTEO

     

    29/07/2018 GEEL STELEN (A) NIEUWELINGEN - 67,2 km

    DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 1:40:36 / AFSTAND: 67.2KM

    1 LIJNEN TYMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VAN DYCK CISSE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    5 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    6 LEMMENS VIC ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BOOSTEN SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    9 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    10 CORVERS MILAN SPORT EN MOEDIG GENK

    40 DE BAERE RUNE

     

    29/07/2018 VELDEGEM (W) NIEUWELINGEN - 70 km

    DEELNEMERS: 78 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:48:8 / AFSTAND: 70KM

    1 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    2 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    3 SOENENS AYTON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE VUYST JENS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 NERURKAR LUKAS PRESTON PARK YOUTH CC GBR

    7 BROWN JENSON PUSH GBR

    8 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

    9 KERCKAERT EMIEL ISOREX CYCLING TEAM

    10 MEEUS SANDER KVC NOORDZEEMEEUW

    47 CORNELIS NATAN

     

    KBWB Banner 2013.jpg 

    Zondag 29/07/2018 BK NIEUWELINGEN LIEDEKERKE - DENDERLEEUW (VB) - 1°jaars

    DEELNEMERS: 98 / OPGEVERS: 44 / TIJD: 1:46:55 / AFSTAND: 70KM

    1 UIJTDEBROEKS CIAN LIEGE

    2 DE CRUYENAERE STAN VLAAMS BRABANT

    3 SZKANDERA THOMAS OOST-VLAANDEREN

    4 VERSTAPPEN DRIES VLAAMS BRABANT

    5 DEGEEST STIJN VLAAMS BRABANT

    6 DEWULF WANNES WEST-VLAANDEREN

    7 HULSMANS SENNE LIMBURG

    8 VAN GOIDSENHOVEN LANCE NAMUR-LUXEMBOURG-BRABANT/WALLON

    9 WILLEMS SENNE ANTWERPEN

    10 HARTEEL JELLE WEST-VLAANDEREN

     

    29/07/2018 BK NIEUWELINGEN LIEDEKERKE-DENDERLEEUW (VB) - 2°jaars

    DEELNEMERS: 118 / OPGEVERS: 66 / TIJD: 1:53:25 / AFSTAND: 77KM

    1 DEWEIRDT SIEBE OOST-VLAANDEREN

    2 DE KINDER AXEL ANTWERPEN

    3 VAN HAMME WOUT VLAAMS BRABANT

    4 ORINS ROBIN WEST-VLAANDEREN

    5 LADANG MIGUEL VLAAMS BRABANT

    6 VAN RILLAERT DAYAN HAINAUT

    7 DE GRAEF NOACH LIEGE

    8 DE PRETER EMIEL ANTWERPEN

    9 LAURYSSEN YORBEN WEST-VLAANDEREN

    10 VANDENSTORME DYLAN OOST-VLAANDEREN

     

    29/07/2018 BK NIEUWELINGEN LIEDEKERKE-DENDERLEEUW DAMES (VB)

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:43:12 / AFSTAND: 56KM

    1 VANHOVE MARITH WEST-VLAANDEREN

    2 DE WILDE JULIE OOST-VLAANDEREN

    3 DE CLERCQ KATRIJN OOST-VLAANDEREN

    4 MASURE FIEN OOST-VLAANDEREN

    5 VAN MECHELEN GLORIA KBWB/RLVB LTU

    6 VANDOORNE KATO WEST-VLAANDEREN

    7 PUNNEWAERT KIRIN OOST-VLAANDEREN

    8 PEETERS ELVIA LIMBURG

    9 DE WISPELAERE FIEN WEST-VLAANDEREN

    10 MAES SARA OOST-VLAANDEREN

    15 VAN GOETHEM FEMKE 19 DE VEIRMAN FLEUR 27 STORMS IMKE

    29-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    28-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 28/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 28/07/2018     


    Zaterdag 28/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 106 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:42:4 / AFSTAND: 117KM

    1 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 LIESSENS JARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 HUYS LAURENS LOTTO SOUDAL

    4 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    5 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 ERIKS GAVARS RIGA LAT

    9 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    10 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    15 PERSOON JOERI 16 VANUYTVANGE SAM 17 DAS JEROEN 18 TEN HARTOG GUY 20 VERBEKE STIJN 22 JANSSENS JARRID 23 VERCAUTEREN TIM 27 D´HOOGE THOMAS 33 AMELINCKX STEF 65 DE KEERSMAEKER ALEXANDER 67 FRANSSENS YANNICK 80 GOOSSENS KENNY

    3W3A3939

                                                          Winnaar te Sinaai Jeroen Vercammen met de bloemen.

    3W3A3836

                                                                        Aankomst van winnaar Jeroen Vercammen.

    3W3A3840

                                                               Aankomst van de 2de Jarno Liessens voor Laurens Huys.

    3W3A3834

                                               De spurt voor de zege met als winnaar Jeroen Vercammen.

    3W3A3355

    3W3A3014

    3W3A2982

                                                        Start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 106 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-07-2018 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 28/07/2018 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) INTERCLUB ELITE Z.C./U23

    DEELNEMERS: 116 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:40:27 / AFSTAND: 154KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 WILLEMS THIMO EFC-L&R-VULSTEKE

    3 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VANDEWALLE MATTHIAS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    7 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    9 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    10 BAESTAENS VINCENT REGIONALE SELECTIE

    11 VERMEERSCH FLORIAN 56 MARIN GLENN 92 SINOY FABIO 93 DILLEN RUBEN 97 DHOLLANDER KRISTOF

     

    28/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 106 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:42:4 / AFSTAND: 117KM

    1 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 LIESSENS JARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 HUYS LAURENS LOTTO SOUDAL

    4 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    5 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 ERIKS GAVARS RIGA LAT

    9 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    10 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    15 PERSOON JOERI 16 VANUYTVANGE SAM 17 DAS JEROEN 18 TEN HARTOG GUY 20 VERBEKE STIJN 22 JANSSENS JARRID 23 VERCAUTEREN TIM 27 D´HOOGE THOMAS 33 AMELINCKX STEF 65 DE KEERSMAEKER ALEXANDER 67 FRANSSENS YANNICK 80 GOOSSENS KENNY

     

    28/07/2018 ERPE-MERE BAMBRUGGE (O) ELITE Z.C./U23 - 112,5 km

    DEELNEMERS: 130 / OPGEVERS: 55 / TIJD: 2:37:52 / AFSTAND: 112.5KM

    1 DIJKSTRA MARTIJN WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    2 VAN MEIRHAEGHE JEF MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    6 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 HESTERS JULES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    10 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    28 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 31 CAETHOVEN KENNETH

     

    28/07/2018 GISTEL (W) UCI MEN JUNIORES - 120 km

    DEELNEMERS: 125 / OPGEVERS: 52 / TIJD: 2:47:52 / AFSTAND: 120KM

    1 BRAET VITO MIX 1 HOUTLAND- WT IEPER - FORTE U19

    2 WANDAHL FREDERIK DENMARK TRACK JUNIOR TEAM DEN

    3 LEVY WILLIAM BLUME DENMARK TRACK JUNIOR TEAM DEN

    4 HESSMANN MICHE RADSPORTVERBAND NORDRHEIN – WESTFALEN GER

    5 BRESCHER LEON EDUARD TEAM WIPOTEC GER

    6 MAYRHOFER MARIUS TEAM WIPOTEC GER

    7 SKIVILD ROBIN JUEL DENMARK TRACK JUNIOR TEAM DEN

    8 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 MODELL THEO SOUTH EAST CYCLING TEAM GBR

    10 RIJSDIJK NATHAN WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    26 DE CLEEN WOUTER 37 VERBEECK CALVIN 50 VAN DAELE ERNEST 56 CLAEYS LAURENT

     

    28/07/2018 SCHELLEBELLE (O) NIEUWELINGEN - 67 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 1:43:45 / AFSTAND: 67KM

    1 EVANS IWAN GBR

    2 MATHIEU BÉTHENCOURT VCA ST QUENTIN FRA

    3 CASTELAIN NATHAN WIELERTEAM IEPER

    4 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 NERURKAR LUKAS PRESTON PARK GBR

    6 DEMUYNCK ARNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BROWN JENSON PUSH GBR

    9 DAVIES BRYN HAYDEN GBR

    10 BEECKMANS KENZO JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    29 BLOMMAERT SANDER

    28-07-2018 om 23:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/07/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan MICHAEL APERS met zijn 3°Seizoenszege en met het behalen van de Open Wereldtitel bij de VWF Catg.A !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 8°Seizoenszege en met het behalen van de Open Wereldtitel bij de VWF Catg.C !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQYT met zijn 27°Seizoenszege en met het behalen van de Open Wereldtitel bij de VWF Catg.D !!!


    Michaël Apers 2018   Guy Smet 2018   Patrick Cocquyt 2018

           Michael Apers                       Guy Smet                    Patrick Cocquyt

    ZATERDAG 28 JULI SINT KATHERINA LOMBEEK (1742) - OPEN WERELDKAMPIOENSCHAPPEN


    VWF 28-7 

    28-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    27-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 27/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 27/07/2018 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) INTERCLUB ELITE Z.C./U23

    Deelnemers: 126 / Opgevers: 0 / Tijd: 0:10:33 / afstand: 8.8km

    1 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    2 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    3 VANHOOF Ward LOTTO SOUDAL

    4 HERREGODTS Rune LOTTO SOUDAL

    5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 GOOLAERTS Stijn HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 BLOUWE Louis EFC-L&R-VULSTEKE

    8 DEWEERDT Nick HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    12 VERMEERSCH Florian 25 SINOY Fabio 39 COLMAN Alex 70 DHOLLANDER Kristof 76 VERHOFSTADT Thibau 77 MARIN Glenn 78 DILLEN Ruben

     

    27/07/2018 MOORSELE (W) ELITE Z.C./U23 - 110,4 km.

    Deelnemers: 74 / Opgevers: 6 / Tijd: 2:36:18 / afstand: 110.4km

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DEFREYNE Cédric DOVY KEUKENS - FCC

    3 ERIKS Gavars RIGA LAT

    4 DEBOOT Bruce TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 FRANZ Toni RFV DIE LOWEN WEIMAR GER

    6 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    8 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VERMET Joran CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST


    27/07/2018 LOMMEL-BARRIER (LB) AMATEURS + MASTERS – 83,2 km

    MASTERS - Deelnemers: 17 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:44:2 / afstand: 78km

    1 ROMBOUTS Jeroen STUDENTEN WIELERSPORT NED

    2 DEFOSSA François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 DIELTJENS Gert SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    4 CRAEGHS Maarten

    5 HAOT Maxime ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 BOLLEN Pieter

    7 KERKHOFS Bram SPORT EN MOEDIG GENK

    8 VAN LOON Nol TSWV DE MEET NED

    9 VAN DEURZEN Rick TWC DE KEMPEN NED

    10 BROERS Tim TSWC DE MEET NED

     

    AMATEURS - deelnemers: 16 / Opgevers: 1 / Tijd: 1:45:9 / afstand: 78km

    1 PORCO Fabio

    2 CREMERS Ben

    3 BULLENS Michael

    4 BEYENS Wim

    5 HEYMANS Jonas TEL & CO CYCLING TEAM

    6 VERMAELEN Steven YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VREYS Niels

    8 VAN NIEUWENHUYSE Jesse

    9 MASSART Pieter

    10 QUANTEN Joris


    27/07/2018 BAMBRUGGE - ERPE-MERE (O) DAMES ELITE - 90 km

    Deelnemers: 59 / Opgevers: 0 / Tijd: 2:23:44 / afstand: 90km

    1 VAN WITZENBURG Mariek UCI HEALTH MATE NED

    2 VAN HAAFTEN Kirstie RESTORE CYCLING NED

    3 DREVILLE Anabelle LOTTO SOUDAL FRA

    4 GRONDAHL Antonia ISOREX CYCLING TEAM FIN

    5 VAINIONPÄÄ Laura HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    6 NIGUL Mathilde ISOREX CYCLING TEAM EST

    7 SZABO Zsofia HEALTHMATE HUN

    8 KALM Kelly ISOREX CYCLING TEAM EST

    9 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    12 VERSCHELDEN Nathalie 24 DRUYTS Jessy 35 DENEEF Naïka 38 CLAUS Marjon

     

    27/07/2018 ERPE-MERE BAMBRUGGE (O) NIEUWELINGEN - 60 km

    Deelnemers: 47 / Opgevers: 0 / Tijd: 1:21:16 / afstand: 60km

    1 STEVENS Daan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 LADANG Miguel WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 JOCHEMS Jody WV SCHIJNDEL NED

    5 ERAN Gil TACC ISR

    6 BROWN Jenson PUSH GBR

    7 BEECKMAN Gauthier

    8 VAN DER PERRE Diemer KTC-CYCLING TEAM

    9 HENNEKAM Tim WILLEBRORD WIL VOORRUIT (NL) NED

    10 REUNIS Rowdy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    23 CORNELIS Natan 31 D´HOLLANDER Luca

    27-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 27/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 8°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 7°Seizoenszege !!!


     Kevin Van Raemdonck 2018 BK   Guy Smet 2018

    Kevin Van Raemdonck           Guy Smet


    Vrijdag 27 juli 2018 BEVEREN-WAAS (9120)

     

    Cat.A - 67,2 km – 31 deelnemers

    1 KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)
    2 Veraart Jelle
    3 Goossens Sam
    4 Rombaut Maarten
    5 Maes Bram
    6 Van Gaeveren Gunter
    7 De Witte Jurgen
    8 Verwilst Mathieu
    9 Segers Jimmy
    10 Maes Vincent
    11 De Wit Edwin 12 Jansen Simon 13 Van Osselaer Tom 14 Vanderveken Wim 15 Willaerts Niels 16 Maes Dimitri 17 Leenaerts Ortwin 18 Van Osselaer Tommy 19 Van De Casteele Michaël 20 Fauconnier Jean-Pierre 21 De Leenheer Tom 22 Van Laere Jan 23 Jacobs Kevin 24 Van Passel Boris 25 Van Laeken Gert 26 Smet Jochem 27 Baert Giovanni 28 Heirman Steven 29 De Kimpe Nick 30 Maes Jef 31 Stevens Jorg

    Cat.B - 56 km – 23 deelnemers

    1-GUY SMET (Kruibeke)

    2-Van Roosbroeck Patrick

    3-Turner Andrew

    4-Van Rijckeghem Steven

    5-Heyndrickx Wim

    6-Van Drom Giovanni

    7-Goolaerts Alain

    8-Peelman Norbert

    9-Goossens Alex

    10-Meerschaert Kris

    11-Van Raemdonck Robby-12-Van Raemdonck Kurt-13-Van Roeyen Dave-14-Smet Luc-15-Philippé Danny-16-Bultynck Geert-17-David Stefaan-18-Dupont Bert -19-Hebbrecht Geert-20-Heymans Peter-21-Tsoi Bjorn-22-Baert Giovanni-23-De Ben Mark

     

    Cat.C - 50,4 km – 21 deelnemers

    1-Van Hove Dirk (Willebroek) +55 jaar

    2-Winandy Wim

    3-Van Eyndt Jozef +60 jaar

    4-De Pauw Dirk

    5-Suys Frank

    6-Wauters Denis

    7-Harms Ko

    8-De Coninck Danny

    9-D'Hondt Erwin

    10-Erauw Luc

    11-Hoornaert Glenn-12-Serverius Rudi-13-Verbeke Johan-14-Smet Geert-15-Geerts Christiaan-16-Bracke Wim-17-Watteny Patrick-18-Vyncke William-19-Bath Mick-20-Buyens Patrick-21-Vandebuerie Mario

     

    Cat.D - 44,8 km – 17 deelnemers

    1-Remory Pierre (Ressegem) +65 jaar

    2-Snels Luc +70 jaar

    3-Donaldson Andrew

    4-Mercken Mathieu

    5-Casteleyn Ghislain

    6-De Vuyst Eddy

    7-Tummeleer Dirck

    8-D'Haeseleer Luc

    9-Wauters Jean-Pierre

    10-Vyvey Julien

    11-Montforts Ad-12-De Roos Willy-13-Demiddel Ronny-14-Vandersteen Erik-15-Huon Michel-16-Brouwers François-17-Hermans Luc

    27-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    26-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 26/07/2018 INTERNATIE RENINGELST (W) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 166,5 km

    DEELNEMERS: 117 / OPGEVERS: 72 / TIJD: 4:03:15 / AFSTAND: 166KM

    1 BREYE FLORENT WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN FRA

    2 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 LEYMAN CELESTIN EFC-L&R-VULSTEKE

    4 MERTENS JULIAN LOTTO SOUDAL

    5 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    6 RUIJGH ROB TARTELETTO – ISOREX NED

    7 VERHELST LOUIS TARTELETTO - ISOREX

    8 FLET AXEL ESEG DOUAI FRA

    9 DE ROOZE NIELS TARTELETTO - ISOREX

    10 EYSKENS JEROEN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    11 VEREECKEN THOMAS 12 RELAES JACOB 18 VAN MOER BRENT 20 APERS RUBEN 28 VAN DE VOORDE LENNERT 41 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL

     

    26/07/2018 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) INTERCLUB ELITE Z.C./U23

    DEELNEMERS: 127 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:23:5 / AFSTAND: 150KM

    1 DEBUYCK ROBBE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    3 BEULLENS CEDRIC EFC-L&R-VULSTEKE

    4 COLMAN ALEX LOTTO SOUDAL

    5 BAESTAENS VINCENT REGIONALE SELECTIE

    6 WILLEMS THIMO EFC-L&R-VULSTEKE

    7 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    8 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    10 SEYE GUILLAUME EFC-L&R-VULSTEKE

    19 VERHOFSTADT THIBAU 69 SINOY FABIO 87 DILLEN RUBEN 88 HERREGODTS RUNE 99 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 105 MARIN GLENN

    26-07-2018 om 19:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DEINZE VAN WOENSDAG 25/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DEINZE VAN WOENSDAG 25/07/2018     


    Woensdag 25/07/2018 DEINZE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 109 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 2:31:6 / AFSTAND: 114KM

    1 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    3 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 DE KETELE ANGELO VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 HAEST TOM

    7 BEUSELINCK GILLES K.V.C. DEINZE VZW

    8 DELBAERE TIJS DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 GAVARS ERIKS TOMS RIGA LTU

    10 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    17 PERSOON JOERI 48 VAN DAMME BART 

    3W3A2960

                                 Podium 3-daagse met eindwinnaar Kevin Lava, Bram Van Renterghem en Jonas Goeman.

    3W3A2956

                                 Podium 3-daagse met eindwinnaar Kevin Lava, Bram Van Renterghem en Jonas Goeman.

    3W3A2946 3W3A2855

         Winnaar te Deinze Senna Verbiest.        Aankomst van winnaar Senna Verbiest voor Kevin Lava, Bram Van Renterghem,

                                                                         Angelo Vandaele en Angelo De Ketele.

    3W3A2705

    3W3A2337

    3W3A2213

    3W3A2080

                                                    Start van de Elite z.c. & U23 te Deinze met 109 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-07-2018 om 14:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 25/07/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Dave Waelkens vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer zwoel en warm zomerweer >32°C voor de midweek duurtraining, op de terugweg even halt gehouden bij 'Eric Vermeulen' waar de drinkbussen werden bijgevuld. Bij deze zijn we Eric natuurlijk zeer dankbaar, wat de rit betreft mochten de kopmannen vol aan de bak vandaag om het tempo egaal en strak te houden met dit warme zomerweer. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,2 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Walter Verhelst , Dave Waelkens , Walter Meseure , Jan Vlegels , Eric Vermeulen , Alain Verbeke , Frank Van Assche , Dirk Bryssinckx , Ramazan Bûrgü , Tom Van Osselaer , Jan Peirsman , Benny Van Damme , Bruno Verwulgen  , ????? en Kenny Janssens.

    26-07-2018 om 13:51 geschreven door kenny


    25-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 25/07/2018 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) INTERCLUB ELITE Z.C./U23

    DEELNEMERS: 146 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:19:31 / AFSTAND: 147KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    3 BAESTAENS VINCENT REGIONALE SELECTIE

    4 DE DECKER ALFDAN LOTTO SOUDAL

    5 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    7 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    8 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    22 COLMAN ALEX 35 SINOY FABIO 39 HERREGODTS RUNE 43 VERHOFSTADT THIBAU 52 DILLEN RUBEN 62 DHOLLANDER KRISTOF 84 GEERINCK DRIES 113 MARIN GLENN 140 VAN PETEGHEM TRIFONIUS


    25/07/2018 DEINZE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 109 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 2:31:6 / AFSTAND: 114KM

    1 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    3 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 DE KETELE ANGELO VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 HAEST TOM

    7 BEUSELINCK GILLES K.V.C. DEINZE VZW

    8 DELBAERE TIJS DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 GAVARS ERIKS TOMS RIGA LTU

    10 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    17 PERSOON JOERI 48 VAN DAMME BART 

     

    25/07/2018 TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST (W) Interclub JUNIORES - 122,1 km

    DEELNEMERS: 123 / OPGEVERS: 79 / TIJD: 3:01:30 / AFSTAND: 122KM

    1 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 FRETIN MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 NAUDTS THOMAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 DANIELS LARS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    11 VERCAUTEREN THOMAS 13 THYS JOREN 26 DE CLEEN WOUTER 37 GOOSSENS BRECHT

     

    25/07/2018 SCHOONDERBUKEN (VB) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:14:41 / AFSTAND: 84KM

    1 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    2 BAMS JARNE SPORT EN MOEDIG GENK

    3 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    5 DOYLE CATHIR MOLENSPURTERS IRL

    6 POLEIJ ARJAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    7 MAY CIANA MOLENSPURTERS IRL

    8 BRAMS ANDY WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 CLOUX ANTOINE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 BONNET THÉO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    15 VAN PUYVELDE LUKAS


    25/07/2018 WESTERLO VOORTKAPEL (A) JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:15:53 / AFSTAND: 90KM

    1 SPAPEN MAURO TWC PIJNERBURG NED

    3 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VAN HEMELEN VINCENT ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DE COCK ROBBE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 STIPPELMANS TOON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BURGMANS RICK TWC DE KEMPEN NED

    8 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    9 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 PAVONE GIANNI WV DE JONGE RENNER NED

    16 CLAEYS LAURENT 28 ADRIAENSSENS JENNO 37 DE GEEST RICKY

     

    25/07/2018 WESTERLO VOORTKAPEL (A) NIEUWELINGEN - 70 km

    DEELNEMERS: 76 / OPGEVERS: 33 / TIJD: 1:49:20 / AFSTAND: 70KM

    1 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 NAGEL MOHAMMAD JOHOR MAS

    5 DIETZE HENRY BRUNSWICK CYCLING CLUB AUS

    6 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN OORSCHOT ROBIN WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    8 BELOHVOSCIKS KRISTIANS BELO CP LAT

    9 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 HEREMANS JOPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    25-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 14°Seizoenszege !!!


    Frank Suys 2018 

          Frank Suys

    Woensdag 25 juli 2018 SINT-LAUREINS (9980)

     

    Cat.A - 73,2 km – 73 deelnemers

    1 De Potter Kjell (Borsbeke)
    2 Vermeeren Raf
    3 Van Coppenolle Lars
    4 Lammertyn Foeke
    5 van Damme Rico
    6 De Wispelaere Arno
    7 Slabinck Indiana
    8 Vernaet Olivier
    9 Verwee Nico
    10 Roeygens Pieterjan
    11 Lammens Laudelino 12 Janssen Nick 13 Cooman Gianni 14 De Leenheer Tom 15 Van De Velde Valentijn 16 Cooman Mauro 17 Van Vlierberghe Grégory 18 Wytinck Niels 19 Bauters Pieter 20 Vereecke Gilian 21 Dauw Jasper 22 De Smet Dries 23 Declerck Jean-Baptiste 24 Maenhout Kenny 25 Cooman Jerry 26 Coussement Jakob 27 Stevens Juhani 28 Tack Spencer 29 Goossens Sam 30 Delaere Jens 31 Maes Dimitri 32 De Vlieger Jonas 33 Dumortier David 34 Vispoel Ruben 35 De Carne Giovanni 36 Dobbelaere Frederik 37 van Damme Arjen 38 Van Gaeveren Gunter 39 De Deckel Olivier 40 Poppe Stef 41 Van Osselaer Tommy 42 Vervynck Peter 43 Maes Jonah 44 Viaene Cedric 45 De Baets Lowie 46 Roelandt Dieter 47 Verzeele Brecht 48 Maenhout Tommy 49 Smet Jochem 50 Matthys Sam 51 Le Blon Michel 52 Van Hyfte Tom 53 Degryse Levi 54 Maes Jo 55 Hutsebaut Jeffrey 56 Vral Bart 57 Spillebeen Jürgen 58 Deboever Nick 59 Deschuytter Casper 60 Claeys Kevin 61 Segers Jimmy 62 Hooreweghe Peter 63 Verduyn Jasper 64 Vanwynsberghe Kristof 65 De Gronckel Kurt 66 Vossaert Matthias 67 De Schampheleire Bart 68 De Spiegeleire Mattias 69 Lecluyse Denis 70 Dehaemers Nicolas 71 Nijs Dimitri 72 Van Steenkiste Wim 73 Van de Vijver Matthieu

     

    Cat.B - 59,9 km – 40 deelnemers

    1 Lampaert Philip (Bellem)
    2 Turner Andrew
    3 Cocquyt Patrick
    4 Smet Guy

    5 Arena Lorenzo

    6 De Beer Tom

    7 De Vlieger Sven

    8 Van Holderbeke Frank

    9 De Rechter Gunter

    10 Diet Wim

    11 Van Rijckeghem Steven 12 Goossens Alex 13 Pauwels Kurt 14 Schollaert Carlo 15 Lutters Ronny 16 Heyndrickx Wim 17 Mortier Alain 18 Primo Gino 19 De Ridder Richard 20 Bobelijn Patrick 21 De Wannemaeker Filip 22 Rabout Rudi 23 Declercq Marnix 24 Cosijn Ronny 25 Van Hoof Danny 26 Rizzo Claudio 27 Dupont Bert 28 Van Himst Patrick 29 Cathelyn Youri 30 De Maesschalck Johan 31 De Permentier Kenny 32 Verschelden Steven 33 Braet Wim 34 De Paepe Jimmy 35 Pintens Noël 36 De Swert Dave 37 Cornelis Peter 38 Van Den Broecke Mario 39 Van Der Kooi Johan 40 Pauwels Nico

     

    Cat.C - 53,3 km – 39 deelnemers

    1 FRANK SUYS (Temse) +55 jaar
    2 De Coninck Wim
    3 Persson Hakan (Sweden) +60 jaar
    4 Jacobs Patrick
    5 Wauters Denis
    6 Deloof Jean-Pierre
    7 De Pauw Dirk
    8 Smet Geert
    9 De Coninck Danny
    10 Watteny Patrick
    11 Hustin Jean-Pierre 12 Harms Ko 13 Willems Noël 14 Turcksin Dominique 15 De Vos Rony 16 Somers Chris 17 Erauw Luc 18 Mathys Dirk 19 D'Hondt Erwin 20 Vanoverberghe Siegfried 21 Bolle Henk 22 De Baets Johan 23 Verbeke Johan 24 Van Puyenbroeck Eddy 25 Buyens Patrick 26 Bauters Ronny 27 Vyncke William 28 De Praetere Fritz 29 Lacquet Philippe 30 Serverius Rudi 31 Catteuw Herwig 32 Bracke Wim 33 Depuydt Dominique 34 Hoornaert Glenn 35 Buzeijn Rudy 36 Maes Jos 37 Vandebuerie Mario 38 Broadbent David 39 Persson Anderz

     

    Cat.D - 40,0 km – 27 deelnemers

    1 Vanpoucke Rik (Knokke Heist) +65 jaar
    2 Burggraeve Noël
    3 Depreitere Eddy
    4 Mertens René
    5 Snels Luc (Minderhout) +70 jaar
    6 Wauters Jean-Pierre
    7 Donaldson Andrew
    8 Casteleyn Ghislain
    9 Cocquyt Luc
    10 Teirlinck Willy
    11 De Vuyst Eddy 12 Vandersteen Erik 13 Vyvey Julien 14 Montforts Ad 15 Pauwels Marcel 16 D'Hont Joseph 17 Tummeleer Dirck 18 Taylor Ruth (DAME) 19 Vandenberghen Freddy 20 De Sutter Willy 21 De Roos Willy 22 De Leener François 23 Demiddel Ronny 24 Saerens Jozef 25 Luypaert Danny 26 Brouwers François 27 Hermans Luc

     

    Toeristen - 40,0 km – 11 deelnemers

    1 De Caluwé Yanick (Waterland-Oudeman)
    2 Van de Voorde Mike
    3 De Lille Ben
    4 Verwilst Mathieu
    5 Feucht Sigi
    6 De Baets Bjorn
    7 De Muynck Rien
    8 D'Hoe Kevin
    9 Wauters Denis
    10 Vanparys Jano
    11 Buyse Dieter

    25-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    24-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 24/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 24/07/2018 LICHTERVELDE (W) ELITE Z.C./U23 - 115,2 km

    Deelnemers: 48 / Opgevers: 7 / Tijd: 2:51:10 / afstand: 115.2km

    1 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VANDAELE Angelo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 LARSéN Richard RYSKA POSTEN SK SWE

    5 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 HAMILTON Ben TEAM SKODA FRUZIO NZL

    8 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    9 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    24-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    23-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 23/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 23/07/2018     


    Maandag 23/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:26:0 / AFSTAND: 109KM

    1 TIMMY DE BOES HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 DE BRUYN JIMMY ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    4 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    5 WOLFFENBUTTEL NILS WTC DE AMSTEL NED

    6 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    7 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    8 GAVARS ERIKS TOMS RIGA LTU

    9 DE MAEGHT DORIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 JANSSENS JARRID V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 TEN HARTOG GUY 12 HEIRBAUT TONY 16 CORDEEL PIETER 17 MEUL ROBBY 20 VERCAUTEREN TIM 21 WIELANDT SVEN 22 DAS JEROEN 23 VAN GUYSE JARNO 25 SMET GUY 27 CORDEEL SANDER 28 ONGENA MATTHIAS 29 VERBEKE STIJN 31 VAN GAEVEREN GUNTER


    3W3A2069

                                               Winnaar te Sinaai Timmy De Boes met de bloemen en de supporters.

    3W3A2072

                                                             Een woordje uitleg van winnaar Timmy De Boes.

    3W3A2033

                                                  Aankomst van winnaar Timmy De Boes voor Robin Verheyden.

    3W3A2036

    De spurt voor de zege te Sinaai met Timmy De Boes voor Robin Verheyden, Jimmy De Bruyn, Stijn Siemons, Nils Wolffenbuttel, Kevin Lava, Bryan Maes, Toms Eriks Gavars, Robin De Maeght en Jarrid Janssens.

    3W3A1985

    3W3A1845

    3W3A1715

    3W3A1686

                                                        Start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 52 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2018 om 22:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Timmy De Boes 2018 1

        Timmy De Boes

     

    Maandag 23/07/2018 WESTROZEBEKE (W) MEN ELITE - 164 km

    DEELNEMERS: 105 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:34:24 / AFSTAND: 164KM

    1 WALLAYS JELLE LOTTO - SOUDAL

    2 WARLOP JORDI SPORT VLAANDEREN BALOISE

    3 SEFA YLBER TARTELETTO – ISOREX ALB

    4 PLANCKAERT EDWARD SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    6 TEGGART MATTHEW TEAM WIGGINS IRL

    7 DECLERCQ BENJAMIN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    8 POZDNYAKOV KIRILL BAKU AZE

    9 ABRAHAMSEN JONAS UNO-X HYDROGEN NOR

    10 JOSEPH THOMAS MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    11 JANSSENS JIMMY 14 MARCHAND GIANNI 22 COENEN DENNIS 34 VAN HECKE PREBEN 40 RUYTERS BRECHT 44 STEVENS TIMOTHY 76 DE BOCK STIJN

     

    23/07/2018 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:51:28 / AFSTAND: 115KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BOSSCHE ANGELO NANO DEVELOPMENT TEAM

    3 LARSÉN RICHARD RYSKA POSTEN SK SWE

    4 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 MOTTE DAVID VAN EYCK SPORT

    7 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 ANDRIES JORDI PRORACE CYCLING TEAM

    9 SEGGEBRUCH SPENCER VOLHARDEN USA

    10 KAESEMANS JASPER PRORACE CYCLING TEAM

     

    23/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:26:0 / AFSTAND: 109KM

    1 TIMMY DE BOES HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 DE BRUYN JIMMY ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    4 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    5 WOLFFENBUTTEL NILS WTC DE AMSTEL NED

    6 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    7 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    8 GAVARS ERIKS TOMS RIGA LTU

    9 DE MAEGHT DORIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 JANSSENS JARRID V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 TEN HARTOG GUY 12 HEIRBAUT TONY 16 CORDEEL PIETER 17 MEUL ROBBY 20 VERCAUTEREN TIM 21 WIELANDT SVEN 22 DAS JEROEN 23 VAN GUYSE JARNO 25 SMET GUY 27 CORDEEL SANDER 28 ONGENA MATTHIAS 29 VERBEKE STIJN 31 VAN GAEVEREN GUNTER

     

    23/07/2018 BOEZINGE (W) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 68 km

    Deelnemers: 44 / Opgevers: 3 / Tijd: 1:31:10 / afstand: 68km

    1 ANECA Ciske TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DEBAERE Giovanni

    9 LUYSSEN Greg HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VANDEVELDE Ruben TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

     

    23/07/2018 BOEZINGE (W) DAMES ELITE - 68 km

    Deelnemers: 25 / Opgevers: 1 / Tijd: 1:42:10 / afstand: 68km

    1 BLAAK Chantal BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    2 VAN DE VELDE Julie LOTTO-SOUDAL LADIES

    3 VERSTICHELEN Femke ASFRA RACING TEAM

    4 VAN DE GUCHTE Quinty ISOREX CYCLING TEAM NED

    5 INGHELBRECHT Sarah DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    6 DOM Annelies LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 DE BAAT Kim DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 LOUCHAERT Justine WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    9 SZABO Zsofia HEALTH MATE CYCLELIVE HUN

    10 RADOTIC Mia BTC CITY LJUBLJANA CRO

    13 NOBUS Anja

     

    23/07/2018 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) JUNIORES - 98 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:19:15 / AFSTAND: 98KM

    1 VANGHELUWE WARRE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 FLANNAGAN BREANDAN POWERHOUSE SPORT IRL

    3 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    4 MELAMED SHAHAR ASFRA RACING TEAM ISR

    5 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 NZAFASHAWANAYO JEAN CLAUDE FLY CYCLING-SKOL RWA

    7 MEYERS CHAREL LC TÉTANGE LUX

    8 WEINBERG ROI ASFARA RACING TEAM ISR

    9 TAKAGI HIDEYUKI TEAM EURASIA - IRC TIRE JPN

    11 WESTELINCK JESPER VA CYCLING TEAM ZELE VZW NED

    26 SMET MARCO 32 JORIS STEF 41 SMET JORRE

    23-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!