.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZONDAG 03/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZONDAG 03/06/2018     


    Zondag 03/06/2018 STEKENE (O) - ELITE Z.C./U23 - 113,2 km

    DEELNEMERS: 89 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:31:0 / AFSTAND: 113.2KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    3 DE BRUYN JIMMY ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    4 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    6 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VERHASSELT BART SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    9 VAN HYFTE STEVEN VETRAPO CYCLING TEAM

    10 LAMBERTIN KEVIN TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    11 VAN GUYSE JARNO 12 GOOSSENS KENNY 13 DE BLOCK NICK 14 VAN GOETHEM KEVIN 16 VAN DRIESSCHE KJELL 19 PERSOON JOERI 21 VERCAUTEREN TIM 22 TEN HARTOG GUY 40 HEIRBAUT TONY 44 MAES BRYAN 47 CORDEEL PIETER 50 D´HOOGE THOMAS 57 VAN DRIESSCHE WARD 62 HEYNS KRISTOFF 63 ROMBAUT MAARTEN 77 VAN GAEVEREN GUNTER 81 DE OST JARNE

    3W3A6126

                                        Podium te Stekene met winnaar Jens Moens, Sander Cordeel en Jimmy De Bruyn.

    3W3A6129

                                     Podium te Stekene met winnaar Jens Moens, Sander Cordeel en Jimmy De Bruyn.

    3W3A6141

                                                                       Winnaar Jens Moens met de supporters.

    3W3A6028

                                                          Aankomst van winnaar Jens Moens voor Sander Cordeel.

    3W3A5802

                                                                        Sander Cordeel en Kristof Dhollander.

    3W3A5729

    3W3A5295

    3W3A5162

                                                            Start van de Elite z.c. & U23 te Stekene met 89 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-06-2018 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Matthias Ongena kop 2017 

        Matthias Ongena

    Zondag 03/06/2018 PROFRONDE DERNYCRITERIUM DEURNE (A) – MEN ELITE

    DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 2:10:54 / AFSTAND: 90KM

    1 ŠTYBAR ZDENEK QUICK - STEP FLOORS CZE

    2 DE BUYST JASPER LOTTO - SOUDAL

    3 VANDENBERGH STIJN AG2R LA MONDIALE

    4 VAN STAEYEN MICHAËL COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    5 BOECKMANS KRIS VITAL CONCEPT CLUB

    6 DE PAUW MORENO SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 PLANCKAERT BAPTISTE TEAM KATUSHA ALPECIN

    8 VAN HECKE PREBEN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    9 DE VREESE LAURENS ASTANA CYCLING TEAM

    10 BOUCHER DAVID TARTELETTO - ISOREX

    13 DE BOES TIMMY


    03/06/2018 MEMORIAL PHILIPPE VANCONINGLOO (A) - UCI MEN ELITE TOPCOM -25 - 179,9 km

    DEELNEMERS: 159 / OPGEVERS: 53 / TIJD: 3:55:11 / AFSTAND: 180KM

    1 HÖÖG GUSTAV TEAM COOP SWE

    2 DRAPER NATHAN TEAM WIGGINS GBR

    3 SAUVAGNARGUES JACQUES TEAM WIGGINS GBR

    4 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    5 ARIMONT CHARLIE AGO - AQUA SERVICE

    6 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    7 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    8 COOLS MICHAEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 REUTIMANN MATTHIAS SWISS RACING ACADEMY

    10 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    16 WEEMAES SASHA 21 COLMAN ALEX 32 VERHOFSTADT THIBAU 33 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 68 SINOY FABIO 72 APERS RUBEN

     

    03/06/2018 STEKENE (O) - ELITE Z.C./U23 - 113,2 km

    DEELNEMERS: 89 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:31:0 / AFSTAND: 113.2KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    3 DE BRUYN JIMMY ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    4 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    6 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VERHASSELT BART SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    9 VAN HYFTE STEVEN VETRAPO CYCLING TEAM

    10 LAMBERTIN KEVIN TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    11 VAN GUYSE JARNO 12 GOOSSENS KENNY 13 DE BLOCK NICK 14 VAN GOETHEM KEVIN 16 VAN DRIESSCHE KJELL 19 PERSOON JOERI 21 VERCAUTEREN TIM 22 TEN HARTOG GUY 40 HEIRBAUT TONY 44 MAES BRYAN 47 CORDEEL PIETER 50 D´HOOGE THOMAS 57 VAN DRIESSCHE WARD 62 HEYNS KRISTOFF 63 ROMBAUT MAARTEN 77 VAN GAEVEREN GUNTER 81 DE OST JARNE

     

    03/06/2018 ZWIJNDRECHT (A) - ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 32 / TIJD: 2:37:49 / AFSTAND: 115KM

    1 MATTHIAS ONGENA

    2 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    3 RAEYMAEKERS MATTIAS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 LANGEREIS DANIËL W.T.O.S. DELFT NED

    7 ADRIAENSEN MICHAEL TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    10 VAN RENTERGHEM BORIS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    18 LIESSENS JARNO 19 WIELANDT SVEN 20 DILLEN RUBEN 23 AMELINCKX STEF

     

    03/06/2018 ´S-GRAVENWEZEL (A) - ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 96 / OPGEVERS: 43 / TIJD: 2:35:39 / AFSTAND: 112KM

    1 HONIG REINIER ZWC DTS NED

    2 ANDRIEU MAXIM WSC HAND IN HAND BAAL

    3 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 PEELAERS JEFF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VERTONGHEN MAXIM WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 ERREN PIM WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    10 SODEN BRADLEY WV RETO AUS

     

    03/06/2018 GITS (W) - ELITE Z.C./U23 - 140 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 50 / TIJD: 3:06:12 / AFSTAND: 140KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 WOOD GEORGE RICHARDSONS TREK GBR

    3 COMMEYNE DAVY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 ROENNING VEBJOERN NOR

    5 PICOUX MAXIMILIEN VC ROUEN 76

    6 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 DEKKERS HANS SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    9 BREYE FLORENT VC AMATEUR ST.QUENTIN FRA

    10 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

     

    03/06/2018 OVERPELT (LB) - AMATEURS + MASTERS -  88 km

    AMATEURS - DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:57:16 / AFSTAND: 88KM

    1 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    2 SIMONS KEVIN WEBECO - Q JOBS

    3 VERBEEK WOUT

    4 STEVENS ANDY WEBECO - Q JOBS

    5 RAMAEKERS TIM EC WALSHOUTEM

    6 KERKHOFS BRAM SPORT EN MOEDIG GENK

    7 SCHERPENBERGH DOMINIQUE WEBECO - Q JOBS

    8 MANGELSCHOTS THOMAS

    9 SEGERS GERT WEBECO - Q JOBS

    10 SESINK NICK TWC DE KEMPEN NED

     

    MASTERS A - DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:57:16 / AFSTAND: 88KM

    1 CLAES JORG

    2 ARITS STEVEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 JANSEN DIRK NED

    4 HAEST CHRISTOPHE

    5 HOOGMARTENS ROY

    6 WOUTERS ANTON

    7 VAES JEFF

    8 BLANCHY MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 MUYLST ANDY EC WALSHOUTEM

    10 ZÖLLER MARK TV JAHN SIEGEN GER

     

    MASTERS B - DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:57:16 / AFSTAND: 88KM

    1 GORGA GIOVANNI WEBECO - Q JOBS

    2 WILMET FRÉDÉRIC ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 BOGAERTS PATRIC ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 SCHRUFF STEPHAN TEAM PUREWHITE ILDIAVOLO GER

    5 VETS JELLE

    6 RUTTEN BART

    7 CLAES BENNY ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 ZIMMERMANN HARDY PURE WHITE - IL DIAVOLO GER

    9 BLOCKX DAVID EC WALSHOUTEM

    10 FORIERS CHRIS

     

    MASTERS C - DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:59:56 / AFSTAND: 88KM

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 PRIMO GINO

    3 GORIS THOMAS

     

    03/06/2018 DWARS DOOR DE WESTHOEK BOEZINGE (W) - UCI WOMEN ELITE – 125,3 km

    DEELNEMERS: 153 / OPGEVERS: 70 / TIJD: 3:14:20 / AFSTAND: 125KM

    1 NGUYEN THI THAT UCI-WORLD CYCLING CENTRE VIE

    2 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    3 BALSAMO ELISA VALCAR PBM ITA

    4 CONFALONIERI MARIA GIULIA VALCAR PBM ITA

    5 MUSTONEN SARA EXPERZA – FOOTLOGIX SWE

    6 ROBERTS JESSICA GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM GBR

    7 KOPECKY LOTTE LOTTO SOUDAL LADIES

    8 ROY SARAH MITCHELTON SCOTT AUS

    9 SKALNIAK AGNIESZKA EXPERZA – FOOTLOGIX POL

    10 DE JONG DEMI LOTTO SOUDAL LADIES NED

    14 DRUYTS JESSY 44 DRUYTS KELLY 57 VERSCHELDEN NATHALIE 73 VERTENTEN SOETKIN

    03-06-2018 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Thomas De Pestel 2018 

       Thomas De Pestel

    Zondag 03/06/2018 ROOSDAAL (VB) - JUNIORES - 84,7 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:15:20 / AFSTAND: 84.7KM

    1 THOMAS DE PESTEL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 KOPECKY TOMAS ACROG - BALEN BC CZE

    3 VAN DEN BROECK ARNO FORTE U19 CYCLING TEAM

    4 DE PAUW LEN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 SENRAME ARTHUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 CLOUX ANTOINE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    9 VAN GUCHT THOMAS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN BELLINGHEN KEANO ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    19 BERTELS LODE 26 DE BEER WANNES 32 DE GEEST RICKY 44 WARRENS ANTHONY

     

    03/06/2018 BIERBEEK (VB) - JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:13:21 / AFSTAND: 88KM

    1 VERMAERKE KEVIN LUX CYCLING USA

    2 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 PONSAERTS THIBAUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 WAUTERS BRAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    7 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 HERMANS BERRE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN DEN EYNDE VINCE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    18 HOPMANS WOUTER 23 VAN BOUWEL HANNES

     

    03/06/2018 HARINGE (W) - JUNIORES - 87 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 2:04:26 / AFSTAND: 87KM

    1 COMPERNOLLE JUSTIN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 SMET JORRE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 BEERNAERT DAVID ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VERMOOTE JELLE TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 BRUYNEEL TRISTAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DE VRIESE CHENDO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 SMET MARCO

     

    03/06/2018 BONHEIDEN (A) – Interclub NIEUWELINGEN - 75,1 km

    DEELNEMERS: 120 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 1:43:11 / AFSTAND: 75KM

    1 REUNIS ROWDY VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM NED

    2 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 BUTERS JORIS CERVELO-GOODZO NED

    5 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VERVENNE JONATHAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    22 BLEYENBERG JADO 29 DEMUYNCK VICTOR 42 JORIS ROBBE 47 STERCK JOPPE 50 VAN HAVERE DETLEV 69 DE VEIRMAN FABRICE 89 DEJONGHE KJELL

     

    03/06/2018 JESSEREN (LB) - NIEUWELINGEN - 61 km

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 1:40:56 / AFSTAND: 61KM

    1 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 THEUWS BARTJE  CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 DE GROOTE VASCO ISOREX CYCLING TEAM

    5 DEGEEST STIJN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 DE LEEUW WARD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    8 DE BEUCKELEER SEPPE HERMANS CYCLING TEAM

    9 AVONDTS MATHIS WAC TEAM

    10 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    03/06/2018 MEULEBEKE (W) - NIEUWELINGEN - 67 km

    DEELNEMERS: 88 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 1:41:2 / AFSTAND: 67KM

    1 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DE BEUL LARS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VERGOTE DIEL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    5 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 D´HOLLANDER SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 BEUCKELAERE LENNERT ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    31 VAN POUCKE WANNES 47 COLMAN LARS 55 DE COCK TIBO 58 SPITTAEL JENNE 62 COLMAN THIBEAU

     

    03/06/2018 ROOSDAAL (VB) - NIEUWELINGEN - 61,6 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:37:30 / AFSTAND: 61.6KM

    1 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 STALMANS JASPER PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 GELDERS GIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 ROGIERS LUCAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    7 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 LECERF WILLIAM JUNIOR COMITE REGIONAL LUXEMBOURG

    9 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 D´HOLLANDER LUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 BLOMMAERT SANDER 29 CORNELIS CODY 38 DE MUNCK JASPER 43 VAN DE VELDE YARNE 45 VAN MOL CÉDRIC 52 DANIËLS VINCE 55 DE ROECK DANTE

     

    03/06/2018 BOEZINGE (W) - DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN - 55 km

    Totaal - DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:29:58 / AFSTAND: 55KM

    1 SCAVONE DINA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 SHEPHERD JOSIE PROJECT 51 GBR

    3 DE LANGHE LUCA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 ROMBOUTS TINE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    8 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    18 DUYM FARAH 27 STORMS IMKE 38 OSSELAER FEMKE

     

    Nieuwelingen - DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:30:7

    1 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    2 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    6 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BELMANS FIEN SPORT EN MOEDIG GENK

    8 PENNYNCK CHARLOTTE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN GOETHEM FEMKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 STORMS IMKE

    03-06-2018 om 23:11 geschreven door kenny


    02-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 & AMATEURS & MASTERS TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 02/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 & AMATEURS & MASTERS
    TE SCHELLEBELLE VAN ZATER
    DAG 02/06/2018
         


    Zaterdag 02/06/2018 SCHELLEBELLE (O) - AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 90 km

    DEELNEMERS: 82 / OPGEVERS: 52 / TIJD: 1:56:54 / AFSTAND: 90KM

    1 ROENNING VEBJOERN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT NOR

    2 DE MERLIER GIOVANNI RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM

    3 AKKERMANS LARS WV DE JONGE RENNER NED

    4 PLATTEAU NIELS VAN EYCK SPORT

    5 DE BACKER KRISTOF WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VAN GEYT KOEN

    7 BIERKENS TIM WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    8 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    9 HAVERALS LARS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 WATRELOT JEAN LOU DUNKERQUE FRA

    13 GEERINCK DRIES 29 VAN DRIESSCHE WARD

    3W3A5078

                                                          Winnaar te Schellebelle de Noor Vebjoern Roenning.

    3W3A5004

                                              Aankomst van de winnaar te Schellebelle de Noor Vebjoern Roenning.

    3W3A5012

                 De spurt voor de 2de plaats met Giovanni Merlier voor Lars Akkermans, Niels Platteau en Kristof De Backer.

    3W3A4781


    3W3A4450

    3W3A4370

                                      Start van de Elite z.c. & U23 & Amateurs & Masters te Schellebelle met 82 deelnemers.


    3W3A5112








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-06-2018 om 22:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 02/06/2018 MARKET HEISTSE PIJL (A) - UCI MEN ELITE – 184 km

    DEELNEMERS: 131 / OPGEVERS: 53 / TIJD: 4:07:47 / AFSTAND: 184KM

    1 LIEPINS EMILS ONE PRO CYCLING LAT

    2 WIPPERT WOUTER ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    3 NÕMMELA AKSEL BEAT CYCLING CLUB EST

    4 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 BOL CEES SEG RACING ACADEMY NED

    6 PIDCOCK THOMAS TEAM WIGGINS GBR

    7 SIEBERG MARCEL LOTTO SOUDAL GER

    8 MANNAERTS JELLE TARTELETTO - ISOREX

    9 HÖÖG GUSTAV TEAM COOP SWE

    10 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    12 VAN DER SANDE TOSH 14 TEUGELS LENNERT 37 COENEN DENNIS 47 RUYTERS BRECHT 73 JANSSENS JIMMY 75 STEELS STIJN

     

    02/06/2018 ST.-ALDEGONDISPRIJS ZWEVEZELE (W) – Interclub ELITE Z.C./U23 – 137 km

    DEELNEMERS: 128 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 3:05:14 / AFSTAND: 137KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    4 VANDEWIELE FREDERIK HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANDENBUSSCHE JARI PRORACE CYCLING TEAM

    9 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    73 DE BOCK YONI 85 DE BOCK JELLE 113 STUER KWINTEN

     

    02/06/2018 SCHELLEBELLE (O) - AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 90 km

    DEELNEMERS: 82 / OPGEVERS: 52 / TIJD: 1:56:54 / AFSTAND: 90KM

    1 ROENNING VEBJOERN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT NOR

    2 DE MERLIER GIOVANNI RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM

    3 AKKERMANS LARS WV DE JONGE RENNER NED

    4 PLATTEAU NIELS VAN EYCK SPORT

    5 DE BACKER KRISTOF WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VAN GEYT KOEN

    7 BIERKENS TIM WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    8 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    9 HAVERALS LARS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 WATRELOT JEAN LOU DUNKERQUE FRA

    13 GEERINCK DRIES 29 VAN DRIESSCHE WARD

     

    02/06/2018 GERAARDSBERGEN (O) - JUNIORES - 81 km

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:01:18 / AFSTAND: 81KM

    1 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    4 NAUDTS THOMAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 WERNIMONT NICOLAS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 KERCKHAERT JOCHEM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    7 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DE PAUW LEN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 DERIBREUX ACHILLE SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    37 ADRIAENSSENS JENNO 42 DE VOS WANNES

     

    02/06/2018 OTEGEM (W) - JUNIORES - 87 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:04:16 / AFSTAND: 87KM

    1 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    4 KOPECKY TOMAS ACROG - BALEN BC CZE

    5 WESTELINCK JESPER VA CYCLING TEAM ZELE VZW NED

    6 CAPPAN LENNERT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 LITVINOV DOMINIK ISOREX CYCLING TEAM

    8 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    28 HILLEMANS PEPIJN 33 DE CLEEN WOUTER 38 ROOSE MATTEO 41 VAN HOUTE SYBREN

     

    02/06/2018 G.P. BONHEIDEN (A) – Interclub JUNIORES - 121,5 km

    DEELNEMERS: 145 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:44:25 / AFSTAND: 121KM

    1 SANTY ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 KESS NICOLAS LUXEMBOURG NATIONAL TEAM LUX

    4 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 BELLENS JARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    7 DE LAET TOMAS ANTWERPEN PROV. SELECTIE

    8 CHRISTIAENS RÉGIS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 SCHURGERS STEF SPORT EN MOEDIG GENK

    10 BARBAIX DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    18 VAN POPPEL SÉBASTIEN 26 HUYS BRANKO 30 FRETIN MILAN 45 COSYNS MILAN 56 THYS JOREN 64 VAN DEN SCHOOR MATS 66 VERBEECK CALVIN 89 SMET MARCO 99 VERCAUTEREN THOMAS 111 DUYM STEFFEN 113 MEERSMAN MAXIM 115 CLAEYS LAURENT

     

    02/06/2018 GERAARDSBERGEN (O) - NIEUWELINGEN - 54 km

    DEELNEMERS: 93 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 1:24:10 / AFSTAND: 54KM

    1 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VERRIEST NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 GELDERS GIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 VAN DEN BORRE DYLAN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VERSTAPPEN DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 UIJTDEBROEKS CIAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    19 THORÉ RUNE 20 VAN KERCKHOVE QUINTEN 57 VAN HAVERE DETLEV

     

    02/06/2018 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - DAMES JUNIORES – Provinciaal Kampioenschap – 68,8 km

    Totaal - DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:54:56 / AFSTAND: 68.8KM

    1 RENDERS LUNA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 LENAERS JADE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    3 SCAVONE DINA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    6 VANDERSTRAETEN MAAIKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BRAGANO LAURA ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    8 VERBEEK BRITT PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 VAN ASSCHE NELE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    10 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

     

    PK - DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:54:56 / AFSTAND: 68.8KM

    1 LENAERS JADE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    3 POPELIER LOTTE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    4 VANSTEENKISTE ANTHEA URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 CARRETTE MARIE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    02/06/2018 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - DAMES NIEUWELINGEN - Provinciaal Kampioenschap - 55,9 km

    Totaal - DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:26:56 / AFSTAND: 55.9KM

    1 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 SPAPEN NINA TWC PIJNENBURG NED

    5 KUIJPERS ANOEK TWC PIJNENBURG NED

    6 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    7 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 HENDRICKX JULIE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    16 TIEROLF SOPHIE 17 COOLS AAIKE 23 PUNNEWAERT KIRIN

     

    PK - DEELNEMERS: 10 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:27:50 / AFSTAND: 55.9KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    3 HENDRICKX JULIE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    4 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 DE KEYSER EMKE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    6 VANDOORNE KATO MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VERCAEMST LANEY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANBELLE LUCIE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DE WULF PAULINE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANDAELE ELINE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    02-06-2018 om 22:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/06/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 5°Seizoenszege !!!


    Lieven Van De Perre 2018 

      Lieven Van De Perre

     

    Zaterdag 2 Juni 2018 - WAASMUNSTER (9250)

     

    Cat.A - 72,8 km - 37 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-De Bock Stef

    3-Smet Guy

    4-Goossens Sam

    5-Maes Bram

    6-De Witte Jurgen

    7-Coppens Carrera

    8-Cooman Mauro

    9-Van den Berghe Anthony

    10-De Wolf Glenn

    11-Maes Dimitri-12-De Duytsche Luc-13-Van Raemdonck Maarten-14-Wytinck Niels-15-Swartele Tom-16-Van Haver Thibault-17-Meul Tom-18-Heirman Jerome-19-Spillebeen Jürgen-20-Weemaes Robby-21-Smet Jochem-22-Cooman Jerry-23-Daems Jens-24-Serverius Jonas-25-Heirman Steven-26-Brys Gert-27-Willaerts Niels-28-Hollevoet Anton-29-Van Osselaer Tom-30-Maes Jonah-31-Verheuen Frederik-32-Van Kerchove Jonathan-33-Van de Casteele Michaël-34-Goolaerts Alain-35-Bouquet Kenneth-36-Van Duyse Jasper-37-Vermeulen Stijn

     

    Cat.B - 56 km - 38 deelnemers

    1-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2-De Beer Tom

    3-Havermans Ruud

    4-Roskam Andy

    5-Janssens Bert

    6-Van Drom Giovanni

    7-Van Den Broecke Mario

    8-Smet Guy

    9-De Weirdt Gino

    10-Goossens Alex

    11-Van Hautekerke Glenn-12-Baert Giovanni-13-Biesemans Gunther-14-Diet Wim-15-Goossens Steven-16-Thomas Kris-17-Jansen Simon-18-Smet Gert-19-Van Goethem Chris-20-Peelman Norbert-21-Van Raemdonck Robby-22-Borremans Danny-23-Reyniers Sven-24-Gussé Wim-25-Smet Luc-26-De Waele Kris-27-Bastiaen Fabian-28-Van Guyse Danny-29-Van Mol Bart-30-Pauwels Nico-31-Baeyens Jean-Paul-32-Van Den Broeck Alain-33-Van Den Neste Johan-34-Butler Paul-35-Van Himst Patrick-36-Goolaerts Alain-37-D'Hooghe Philippe-38-Rizzo Claudio

     

    Cat.C - 50,4 km - 39 deelnemers

    1-Van Eyndt Jozef (Vorselaar) +60 jaar

    2-Winandy Wim +55 jaar

    3-Van Hove Dirk

    4-Ballet Peter

    5-De Coninck Danny

    6-Geerts Christiaan

    7-Struyf Raoul

    8-van der Geest Peter

    9-Willems Noël

    10-Reniers Tony

    11-Harms Ko-12-Pintens Noël-13-Van Duyse Peter-14-Govers Rony-15-Claessens Joseph-16-Buyens Patrick-17-Mathys Dirk-18-Krols Jef-19-Joos Jan-20-D'Hondt Erwin-21-Nevejans Idesbald-22-Vanoverberghe Siegfried-23-Bracke Wim-24-De Pelsmaker Frank-25-Erauw Luc-26-Hickman Kevin-27-Meyers Ronny-28-Dom André-29-Bradley Perry-30-Vyncke William-31-Dupont Guido-32-Bolle Henk-33-Polfliet Danny-34-Serverius Rudi-35-Lacquet Philippe-36-Van Lierde Hans-37-Cornette Freddy-38-Van den Broeck Louis-39-den Braber Twan

     

    Cat.D - 44,8 km - 30 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem) +65 jaar

    2-de Waal Wim

    3-Wauters Jean-Pierre

    4-Coudyzer Theo +70 jaar

    5-Bocklandt Piet

    6-Roemerman Jac

    7-Wiles Geoff

    8-Snels Luc

    9-Luyten Felix

    10-De Leersnyder Florent

    11-Dams Marc-12-Vandermeulen Jos-13-Montforts Ad-14-Everaerts Jef-15-Pauwels Marcel-16-Corthals Willy-17-Tummeleer Dirck-18-Delgouffe Phil-19-Van De Wiele Richard-20-De Roos Willy-21-Vyvey Julien-22-Corthier Wily-23-Brys Willy-24-Demiddel Ronny-25-Vandenheuvel Gilbert-26-Robijns Robert-27-Hermans Luc-28-Devadder Andre-29-Brouwers François-30-D'Hont Joseph

     

     

    Proficiat aan MAARTEN ROMBAUT met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Maarten Rombaut 2018     Eddy Van Bogaert 2018

     Maarten Rombaut         Eddy Van Bogaert

     

    Inwoners: - 40 jaar - 56 km

    1-MAARTEN ROMBAUT (Waasmunster)

    2-Renard Pieterjan

    3-De Bock Stef

    4-De Fauw Wouter

    5-Rottiers Pieter

    6-De Bruyn Kenneth

    7-Maes Dimitri

    8-Weemaes Robby

    9-De Beule Sam

    10-Van Canegem Bing

    11-Dumortier David-12-Gerlo Tom-13-Heirman Steven-14-Van Acker Davy-15-De Leenheer Tom-16-Van Laeken Gert-17-Felix Nick-18-Colman Jeroen-19-De Kimpe Nick-20-Ott Stefan-21-Van Hecke Sandry

     

    Inwoners: + 40 jaar - 56 km

    1-EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2-Baert Giovanni

    3-De Taey Gino

    4-Claus Etienne

    5-Smet Luc

    6-De Laender Steven

    7-Roels Gerry

    02-06-2018 om 22:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 7 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


    TTC 6-2 IMG_5909

     

    Zaterdag 02/06/2018 – ST.PAUWELS – TTC Ronde – Rit 7 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 47

    1-JIM MARIEN

    2-CANNAERTS BEN

    3-FRANKY WEEMAES

    4-VAN STEIRTEGHEM FILIP

    5-FRANK VAN ASSCHE

    6-STEFAN BOON

    7-WIM VAN DER VEKEN

    8-KRIS SMET

    9-WIM FRANCKAERT

    10-KURT VAN RAEMDONCK

    11-SERGE MEYVIS 12-STEVEN DUPONT 13-FREDDY VAN CAMP 14-DE MUNCK GINO 15-KURT HEYMANS 16-VAN DIEREN CHRISTOPHE 17-WOUTER DUPONT 18-DE DAUW BENNY 19-ANTONY VAN HAL 20-PETER HEYMANS 21-VAN EYKEN CHRISTOPHE 22-VAN DER KEMP REMCO 23-VAN GOETHEM PETER 24-TOR VERSTRAETEN 25-KENNY DE PERMENTIER 26-ORTWIN LEENAERTS 27-DAVY TIMMERMANS 28-FRANCKAERT PASCAL 29-GERT VAN LAEKEN 30-DE LAET STIJN 31-PETER VAN BOSBEKE 32-TOM DE LEENHEER 33-NIELS D'HONDT 34-STIJN CREVE 35-TOM BRULEZ 36-DIERKS PETER 37-CAPPAERT FREDERIC 38-VERTENTEN SANDER 39-WIM HEYNDRICKX 40-MATTIAS NIJS 41-JOHAN NIJS 42-COCKX SEM 43-VERMEULEN STEIN 44-SCHELFHOUT PASCAL 45-VINCKE IVAN 46-GUIDO SPANOGHE 47-FILIP VAN GOETHEM







     

     


    TTC 2-6 IMG_5861
     

    Zaterdag 02/06/2018 – ST.PAUWELS – TTC Ronde – Rit 7 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 34

    1 LAMBINON CHRISTOPHE 

    2 JENTE SAMSON

    3 FREDERIK VAN DRIESSCHE

    4 MODEST VERMEULEN

    5 WIM VAN CRAENEBROECK

    6 DE CLIPPELEIR JORIS

    7 DYLAN VAN IMPE

    8 STEFAN DE MAEYER

    9 VLEGELS JAN

    10 DIETER DE CRAENE

    11 KENNETH SILVERANS 12 LAURENT ROBIN 13 VINGERHOETS TOM 14 BART HERMANS 15 DE GOLS YANNICK 16 KOEN DE MAESSCHALCK 17 KURT THOEN 18 BART DAELMAN 19 KURT WUYTACK 20 VAN OSSELAER NICO 21 BENNY VAN DAMME 22 KOEN VERHULST 23 SMET JASPER 24 DE CALUWE BJORN 25 BRYSSINCKX DIRK 26 VAN DORSSELAERE ALAIN 27 NIELS DE BELIE 28 KRIS VERMEULEN 29 PHILIP VAN HAVENBERGH 30 POELMAN TIM 31 VERHULST JURGEN

     

    OPGAVE: 32 VERTENTEN YANNICK 33 KOCKELBERGH TOM 34 DERRICK SPINNOX

    02-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/06/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 4°Seizoenszege !!!


    Kevin Van Raemdonck 2018  

    Kevin Van Raemdonck 

    Zaterdag 2 Juni 2018 - WESTDORPE (4554 AL NL)

     

    Cat. A - 76 km - 29 deelnemers

    1 KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2 Françoys Sven

    3 Van Ruymbeke Thieme

    4 Taveirne Anthony

    5 Veraart Jelle

    6 Heijens Jeroen

    7 Schaut Danny

    8 Van Meirhaghe Karel

    9 Verwee Nico

    10 Dhondt Gunter

    11 Bogaert Sammy 12 Van Rijckeghem Steven 13 De Kraker Rinco 14 Weemaes Filip 15 Van Bunder Michel 16 Bergmans Wim 17 Bekaert Tim 18 Van Houte Tom 19 Roegiest Mario 20 Leenknecht Jordy 21 De Rijcke Barry 22 Jonkeijm Gert-Jan 23 Audenaart Bart 24 Platschorre Niel 25 Platschorre Bjorn 26 Auderaert Ruud 27 Fanckers Maxim 28 Nijs Dimitri 29 De Braal Peter

    02-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/06/2018

    banner vwf 2017

    ZATERDAG 2 JUNI AAIGEM (9420)

     

    VWF 2-6

    02-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    01-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 6 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018



    Proficiat aan FRANK VAN ASSCHE met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Frank Van Assche 2018       TTC 31-5 IMG_5854

      Frank Van Assche

    Donderdag 31/05/2018 – NIEUWKERKEN – TTC Ronde – Rit 6 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 51

    1 FRANK VAN ASSCHE 

    2 FRANKY WEEMAES

    3 VAN STEIRTEGEM FILIP

    4 KENNETH DE BRUYN

    5 JIM MARIEN

    6 SIGI FEUCHT

    7 NICK FELIX

    8 VAN DE VOORDE MIKE

    9 EDDY VAN BOGAERT

    10 STEFAN BOON

    11 GERT VAN LAEKEN 12 FRANCAERT PASCAL 13 NIELS D'HONDT 14 STEFAN ADRIAENSSENS 15 KRIS SMET 16 YANNICK SCHILTZ 17 VAN DIEREN CHRISTOPHE 18 PETER HEYMANS 19 MAARTEN DE CROOCK 20 VAN EYKEN CHRISTOPHE 21 MERTENS WOUT 22 VANDECASTEELE ANGELO 23 KENNY DE PERMENTIER 24 TOM BLULEZ 25 TOM DE LEENHEER 26 DAVY HEYLEN 27 FILIP VAN GOETHEM 28 GUIDO SPANOGHE 29 PETER GOOSSENAERTS 30 VAN WEESENBEECK JORIS 31 FREDDY VAN CAMP 32 STIJN CREVE 33 MAARTEN DHOORE 34 KOEN JONGENELEN 35 DE MUNCK GINO 36 HEIRBAUT ARNE 37 VAN RAEMDONCK KURT 38 WIM HEYNDRICKX 39 VAN GOETHEM PETER 40 CEDRIC KOPPEN 41 VERMEULEN KOEN 42 VERMEULEN STEIN 43 MARK DE BEN 44 DECLRECQ MICHAEL 45 MATTIAS NIJS 46 PETER VAN DUYSE 47 DANIEL VAN GOETHEM 48 SERGE MEYVIS

     

    OPGAVE: 49 BEN DE LILLE 50 GUY BOGAERT 51 BAEYENS JEAN PAUL






     

     


    TTC Nieuwkerken 31-5 IMG_5839
     

    Donderdag 31/05/2018 – NIEUWKERKEN – TTC Ronde – Rit 6 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 49

    1 DE DAUW BENNY 

    2 KRIS VERMEULEN

    3 WIM VAN CRAENEBROECK

    4 MARIO BOLSSENS

    5 DE LEANDER STEVEN

    6 STIJN DEVOS

    7 TOM VAN VAERENBERGH

    8 BERT VERHASSELT

    9 VAN DE SOMPEL BART

    10 KENNETH SILVERANS

    11 RUDY SERVERIUS 12 BART VAN OPSTAL 13 PAUWELS THOMAS 14 POELMAN TIM 15 KOEN DILLEN 16 BART DAELMAN 17 HEERWEGH KJELL 18 VAN OOST MICHIEL 19 STUER JORDY 20 KEVIN VELGHE 21 FRANKY DE CLERCQ 22 VLEGELS JAN 23 DAVY TIMMERMANS 24 VINGERHOETS TOM 25 VAN HAVERE MATTHIAS 26 DIERKS PETER 27 DYLAN VAN IMPE 28 BOMBEKE NICOLAS 29 KURT THOEN 30 SCHELFAUT BRAM 31 SMET JASPER 32 VINCKE IVAN 33 KOEN DE MAESSCHALCK 34 DANNY BOGAERT 35 DERRICK SPINNOX 36 STEPHAN VERMEULEN 37 PHILIP VAN HAVENBERGH 38 CAPPAERT FREDERIC 39 JENTE SAMSON 40 JOHAN NIJS 41 VLEGELS JAN

     

    OPGAVE: 42 TOM DE BOCK 43 BENNY VAN DAMME 44 HERBERT DE COSTER 45 FRANCKAERT PASCAL 46 VAN MEIRVINNE JONY 47 VAN DE PERRE RUDY 48 VERHULST JURGEN 49 GUY BOGAERT

    01-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan DEMMY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!


    Demmy Druyts 2018 

           Demmy Druyts


     

    Vrijdag 01/06/2018 GULLEGEM (W) - ELITE Z.C./U23 -  105 km

    Aantal deelnemers: 45 / Opgevers: 9 / Tijd: 2:18

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 GOUEL Valentin ESEG DOUAI FRA

    3 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    4 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    7 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 HEANY Marc ASFRA RACING TEAM IRL

    9 DEFREYNE Cédric DOVY KEUKENS - FCC

    10 BOUTTÉ Kenzie WIELERTEAM IEPER

     

    01/06/2018 KONTICH (A) – DAMES ELITE - 99,6 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:38:56 / AFSTAND: 99.6KM

    1 DEMMY DRUYTS DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    2 JONKER KERRY ISOREX CYCLING TEAM AUS

    3 DUTRIAUX FIONA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM FRA

    4 DRUYTS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 DALVING SHANA

    6 TORTOLINA GAIA EQUANO WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    7 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    8 FLATAAS MARIE EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM NOR

    9 DE BAAT KIM DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 TRUYEN MARTHE YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    16 TEMMERMAN ILSE 23 BAELE EVELINE 25 DRUYTS JESSY 29 WITTOCK NANCY

    01-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    31-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DRONGEN VAN DONDERDAG 31/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DRONGEN VAN DONDERDAG 31/05/2018     


    Donderdag 31/05/2018 DRONGEN (O) - ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 101 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:36:8 / AFSTAND: 112KM

    1 DEKKERS HANS SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    2 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    3 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 VANDEWIELE FREDERIK HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 SEYE GUILLAUME EFC-L&R-VULSTEKE

    9 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    12 DILLEN RUBEN

    3W3A4288

                                                          Winnaar te Drongen Hans Dekkers met Bart Verhasselt.

    3W3A4284

                                                                       Winnaar Hans Dekkers met de bloemen.

    3W3A4275

                                                                      Een woordje uitleg van winnaar Hans Dekkers.

    3W3A4176

                                          Aankomst van winnaar Hans Dekkers voor Jens Moens en Tom Timmermans.

    3W3A3798

    3W3A3371

    3W3A3341

    3W3A3265

    3W3A3244


                                                      De start van de Elite z.c. & U23 te Drongen met 101 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    31-05-2018 om 22:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 31/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 31/05/2018 BIERBEEK (VB) - ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 94 / OPGEVERS: 45 / TIJD: 2:39:18 / AFSTAND: 112KM

    1 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    2 HOMRIGHAUSEN HEIKO EMBRACE THE WORLD CYCLING GER

    3 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 RIETJENS SANDER PRORACE CYCLING TEAM

    5 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    7 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 CREFFIER LAURENT STAGECO CYCLING TEAM

    9 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    10 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    16 DRUYTS GERRY

     

    31/05/2018 DRONGEN (O) - ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 101 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:36:8 / AFSTAND: 112KM

    1 DEKKERS HANS SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    2 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    3 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 VANDEWIELE FREDERIK HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 SEYE GUILLAUME EFC-L&R-VULSTEKE

    9 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    12 DILLEN RUBEN

     

    31/05/2018 EEKLO (O) - ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:33:25 / AFSTAND: 70KM

    1 WARD TRISTAN SUTHERLAND SHIRE CC AUS

    2 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 VAN DYCK WESLEY BEAT CYCLING CLUB

    4 COOLS MICHAEL T PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    5 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    6 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    7 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    8 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    9 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    10 BUYSSE LENNERT

    12 DHOLLANDER KRISTOF 

     

    31/05/2018 EEKLO (O) - DAMES ELITE - 60 km

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:27:30 / AFSTAND: 60KM

    1 RIJKES SARAH EXPERZA FOOTLOGIX AUT

    2 MUSTONEN LICHAN SARA EXPERZA – FOOTLOGIX SWE

    3 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    4 DEBBOUDT EVELIEN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    6 SKALNIAK AGNIESZKA EXPERZA – FOOTLOGIX POL

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 JAMIESON AMANDA TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NZL

    9 NOBUS ANJA TRUST MTB TEAM VZW

    10 MOONEN PUCK LOTTO SOUDAL LADIES NED

    17 LOUCHAERT JUSTINE 32 ACCOE JOYCE 38 DHONT GLACIA

    31-05-2018 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 5 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


    TTC 18-5 IMG_5783
     
    Vrijdag 18/05/2018 – VELLE TEMSE – TTC Ronde – Rit 5 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 55

    1 MERTENS WOUT 

    2 MATTIAS NIJS

    3 VAN STEIRTEGHEM FILIP

    4 DUYM JELLE

    5 WOLLAERT JAN

    6 BJORN HEYNDERICKX

    7 KURT VAN RAEMDONCK

    8 BRECHT VAN DEN BRANDEN

    9 KRIS SMET

    10 CEDRIC KOPPEN

    11 KENNETH DE BRUYN 12 JEROEN DUYM 13 WIM VAN DER VEKEN 14 JOHAN DRIESEN 15 BJORN VAERENBERG 16 TOM BLULEZ 17 TOON VAN DURM 18 VAN DIEREN CHRISTOPHE 19 DESMET KIM 20 DANIEL VAN GOETHEM 21 WIM FRANCKAERT 22 TOM DE LEENHEER 23 GERT VAN LAEKEN 24 SERGE MEYVIS 25 MAARTEN DE CROOCK 26 VAN DER KEMP REMCO 27 PETER HEYMANS 28 KENNY DE PERMENTIER 29 MATHIEU VERWILST 30 BENJAMIN STEUR 31 JASPERS WIES 32 TOM LANDUYT 33 MARK DE BEN 34 VANWESENBEEK JORIS 35 PETER GOOSSENAERTS 36 ALAIN WINTERMANS 37 FRANKY WEEMAES 38 WIM HEYNDRICKX 39 VANWESENBEECK ARVID 40 NICK FELIX 41 MATHIAS D HOOGHE 42 TOR VERSTRAETEN 43 FREDDY VAN CAMP 44 STIJN CREVE 45 STEFAN ADRIAENSSENS 46 JORDY LEENKNECHT 47 DE BRUYN JOHAN 48 VERMEULEN STEIN 49 DECLERCQ MICHAEL 50 VAN GOETHEM PETER 51 JENS VERSCHAFFELT

     

    OPGAVE: 52 SCHILTZ YANNICK 53 VANDECASTEELE ANGELO 54 STEFAN BOON 55 SANDER VERTENTEN 





     

     

    TTC 18-5 IMG_5750
     

    Vrijdag 18/05/2018 – VELLE TEMSE – TTC Ronde – Rit 5 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 71

    1 FRANCKAERT PASCAL

    2 VAN EYKEN CHRISTOPHE

    3 BART HERMANS

    4 KRIS VERMEULEN

    5 HELSEN JORRIT

    6 VAN DE SOMPEL BART

    7 STEFAN DE MAEYER

    8 RUDY SERVERIUS

    9 JACOBS GEERT

    10 BART DAELMAN

    11 DE SCHEPPER BASIEL 12 JENTE SAMSON 13 DAVY TIMMERMANS 14 STIJN DEVOS 15 VAN OOST MICHIEL 16 LIEVEN DE BREUCKER 17 MODEST VERMEULEN 18 GUY BOGAERT 19 JASPERS JEF 20 STUER JORDY 21 VERMEULEN STEFAN 22 WIM VAN CRAENEBROECK 23 KENNETH SILVERANS 24 DE DAUW BENNY 25 DIMITRI VERMEULEN 26 FREDERIK VAN DRIESSCHE 27 VAN EETVELDE KEVIN 28 KURT THOEN 29 FRANKY DE CLERCQ 30 SPINNOX DERRICK 31 LUYTEN RAF 32 KURT WUYTACK 33 TIM VERHELST 34 TAMPERE WOUTER 35 KOEN VERHULST 36 DE LAENDER STEVEN 37 BOMBEKE NICOLAS 38 HEERWEGH KJELL 39 DE CLERCK NIELS 40 VINGERHOETS TOM 41 BART VAN OPSTAL 42 KORNAS TIMMY 43 KOEN DILLEN 44 DIERICKS PETER 45 ANDY INGELS 46 DE WACHTER NICOLAS 47 MARIO BOLSSENS 48 ARMIN HEYRMAN 49 SMET JASPER 50 LUC DE CAUWER 51 DE SOMVIELE TIM 52 COPPENS RUDY 53 JOHAN NIJS 54 PHILIP VAN HAVENBERGH 55 DANNY BOGAERT 56 STIJN BOONS 57 DE MOOR KEVIN 58 POELMAN TIM 59 NIELS DE BELIE 60 DIRK BRYSSINCKX 61 VLEGELS JAN 62 DOMINICK DE WITTE 63 BENNY VAN DAMME 64 MAARTEN VERHULST 65 BACKX DAVID 67 KOCKELBERG TOM 68 VAN MEIRVENNE JONY 69 PORTAEL BART 70 DOMIEN BAERT 71 ANTOON VERSCHAEVE

    31-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    30-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 30/05/2018 TESTTIJDRIT MONTENAKEN-GINGELOM (LB) - TESTTIJDRIT ALLE CATEGORIEËN

    DAMES NIEUWELINGEN

    1 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS  20’58”305 - 40,05 km/h – 15 km

    2 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 MICHOTTE Maelle PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLAB

    4 VAN LOMMEL Yenthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLAB

    5 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    DAMES JUNIORES

    1 RENDERS Luna DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT 20’36”297 - 40,77 km/h – 15 km

    2 BOSSUYT Shari DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT

    3 AERNOUTS Amber ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    5 VERBEEK Britt PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLAB

     

    DAMES ELITE

    1 KOPECKY Lotte LOTTO-SOUDAL LADIES 40’37”734 - 42,09 km/h – 30 km

    2 VAN DE VELDE Julie LOTTO-SOUDAL LADIES

    3 MICHIELS Githa BEACHBIKERS

    4 INGHELBRECHT Sarah DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 VANDENBROUCKE Saartje DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

     

    NIEUWELINGEN

    1 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE  18’28”105 - 45,48 km/h – 15 km

    2 SEGAERT Alec MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA

    3 VAN HOUT Luca ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN HAMME Wout WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 ORINS Robin ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    JUNIORES

    1 EVENEPOEL Remco ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC 35’33”539 - 48,09 km/h – 30 km

    2 HUYS Branko AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING

    3 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 GROOTAERT Mathisse MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA

     

    U23

    1 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 35’11”672 - 48,59 km/h – 30 km

    2 APERS Ruben LOTTO SOUDAL

    3 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL

    4 VANHOOF Ward LOTTO SOUDAL

    5 DEMEYERE Torsten MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    7 VERMEERSCH Florian PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    30-05-2018 om 20:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/05/2018

    waod_3.jpg
    Woensdag 30 mei 2018 - LOTENHULLE (9880)
     

    Cat.A - 68 km – 52 deelnemers

    1 Cooman Gianni (Oordegem)
    2 Debaere Giovanni
    3 Van Raemdonck Kevin
    4 Van Ruymbeke Thieme
    5 Dumoulin Mirando
    6 Vindevoghel Bart
    7 Poppe Stef
    8 Goossens Sam
    9 Verwee Nico
    10 Cooman Mauro
    11 Vandekerckhove Enzo 12 Cap Bryan 13 Sonneville Jarno 14 Van Geyte Jeroen 15 Vansieleghem Lander 16 Slabinck Indiana 17 Cooman Jerry 18 Dhondt Gunter 19 Jonckheere Bart 20 Hooreweghe Willem 21 Maenhout Tommy 22 Maenhout Kenny 23 Clemme Kevin 24 Mertens Toon 25 De Bock Stef 26 Deltomme Jordy 27 De Baets Lowie 28 De Fauw Wouter 29 Van Meirhaeghe Karel 30 Himpe Cedric 31 Matthys Sam 32 de Ruijsscher Dante 33 Roels Diedrich 34 Hooreweghe Peter 35 Van Der Jeught Stijn 36 Dauw Jasper 37 Van Ongeval Matthias 38 De Wispelaere Arno 39 Van Sante Tristan 40 Martlé Vincent 41 Tuytens Stijn 42 Decabooter Jens 43 Taveirne Anthony 44 Bultinck Davy 45 Scherrens Chris 46 Taelman Thibaut 47 Spillebeen Jürgen 48 Derycke Thibaut 49 Van de Vijver Matthieu 50 Minnaert Steff 51 Brijs Gert 52 Vercruysse Dylan


    Cat.B - 59,5 km – 30 deelnemers

    1 Lampaert Philip (Bellem)
    2 Smet Guy
    3 Luyssen Geoffrey
    4 De Smet Peter
    5 Van Holderbeke Frank
    6 De Beer Tom
    7 Eeckhout Kurt
    8 Cael Wouter
    9 Verbeken Kurt
    10 De Bosscher Koen
    11 Van Hautekerke Glenn 12 Van Roeyen Dave 13 David Stefaan 14 Diet Wim 15 Schollaert Carlo 16 Braet Wim 17 Holding Ashley 18 Van Rijckeghem Steven 19 Roobroeck Dirk 20 Edwards Jason 21 De Wannemaeker Filip 22 Ally Bart 23 Smet Gert 24 De Vlieger Sven 25 Goossens Alex 26 Rabout Rudi 27 Declercq Marnix 28 Hebbrecht Geert 29 Van Drom Giovanni 30 Hoornaert Glenn


    Cat.C - 51 km – 34 deelnemers

    1 Deloof Jean-Pierre (Meulebeke) 55+
    2 Berquin Filip
    3 Winandy Wim
    4 Leuntjens Kurt
    5 De Coninck Danny (Eeklo) 60+
    6 Vanholsbeke Benny
    7 Pintens Noël
    8 Van De Velde Rudy
    9 Willems Noël
    10 Depreitere Danny
    11 Harms Ko 12 Vanrafelghem Patrick 13 O'Connor Rob 14 Watteny Patrick 15 Hoornaert Glenn 16 Corneillie Gino 17 Mathys Dirk 18 D'Hondt Erwin 19 Nuyts Bruno 20 Erauw Luc 21 Nevejans Idesbald 22 Sarazijn Frans 23 Bracke Wim 24 De Baets Johan 25 De Poorter Luc 26 Bolle Henk 27 Lacquet Philippe 28 Dupont Guido 29 Struyf Raoul 30 Hugelier Jürgen 31 Hickman Kevin 32 Bradley Perry 33 Broadbent David 34 Cornette Freddy

     

    Cat.D - 45,9 km – 18 deelnemers

    1 de Waal Wim (Sint-Jansteen, NL) 65+
    2 Remory Pierre
    3 Thyssen Leo
    4 Coudyzer Theo (Balen) 70+
    5 Vanpoucke Rik
    6 Nobus Anja
    7 Willes Geoff
    8 Snels Luc
    9 Van Holen Johny
    10 Corthier Wily
    11 Casteleyn Ghislain 12 Vyvey Julien 13 Pauwels Marcel 14 Vandenheuvel Gilbert 15 Demiddel Ronny 16 De Sutter Willy 17 De Leersnyder Florent 18 Cocquyt Luc

    30-05-2018 om 20:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 30/05/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Walter Meseure en Mister Z vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 25 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer warm en zwoel zomerweer bij 27°C en een wind die regelmatig van richting veranderde, dat waren de ingrediënten voor de midweek duurtraining. De kopmannen deden uitstekend werk en zorgde dat de groep uit de wind werd gezet zodat iedereen het strakke tempo aankon. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,6 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Ludwig De Bock , Kristoff Heyns , Steven Van Houte , Sybren Van Houte , Cornelis Van Der Haeven , Walter Verhelst , Jurgen De Witte , Olaf Van Osselaer , Jochem Smet , Nico Vlyminck , Mister Z , Pascal Brack , Frank Suys , Frank Van Campenhout , Edwig De Taey , Walter Meseure , ??????? en Kenny Janssens.

    30-05-2018 om 18:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP JUNIORES TE LES LACS DE L'EAU D'HEURE VAN ZONDAG 27/05/2018

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP JUNIORES TE
    LES LACS DE L'EAU D'HEURE VAN ZON
    DAG 27/05/2018
         


    Zondag 27/05/2018 LES LACS DE L´EAU D´HEURE (H) - JUNIORES - BELGISCH KAMPIOENSCHAP – 126 km

    Deelnemers: 147 / Opgevers: 61 / Tijd: 3:08:8 / afstand: 126km

    1 EVENEPOEL Remco VLAAMS BRABANT

    2 BRAET Vito WEST-VLAANDEREN

    3 THYS Joren ANTWERPEN

    4 VAN DER BEKEN Aaron OOST-VLAANDEREN

    5 VAN GRIEKEN Jarne ANTWERPEN

    6 SLOCK Liam OOST-VLAANDEREN

    7 CLAEYS Robbe OOST-VLAANDEREN

    8 DECUYPERE Nathan WEST-VLAANDEREN

    9 BELLENS Jarno ANTWERPEN

    10 DEWULF Maxim WEST-VLAANDEREN

    13 VAN SCHOOR Matthew 37 HUYS Branko 49 VERCAUTEREN Thomas

    Joren Thys 27-5-2018 2

                                                Podium met winnaar Remco Evenepoel, Vito Braet en Joren Thys.

    Joren Thys 27-5-2018 1 Joren Thys 27-5-2018 3

            Joren Thys werd knap 3de.

    30-05-2018 om 13:13 geschreven door kenny


    29-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 29/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 29/05/2018 74° GULLEGEM KOERSE - MCW CLASSIC (W) – MEN ELITE - 171 km

    Deelnemers: 155 / Opgevers: 40 / Tijd: 3:36:20 / afstand: 171km

    1 ROELANDTS Jurgen BMC RACING TEAM

    2 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    3 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    4 MAES Nikolas LOTTO - SOUDAL

    5 VANMARCKE Sep EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    6 DECLERCQ Tim QUICK - STEP FLOORS

    7 ASGREEN Kasper QUICK STEPS FLOOR DEN

    8 WOUTERS Enzo LOTTO - SOUDAL

    9 NOPPE Christophe SPORT VLAANDEREN BALOISE

    10 VAN HOOYDONCK Nathan BMC RACING TEAM

    13 WEEMAES Sasha 27 COLMAN Alex 34 RELAES Jacob 41 STEELS Stijn 85 GEERINCK Dries 86 REYNAERTS Wim 89 RUYTERS Brecht 95 VAN HECKE Preben 98 DE PAEPE Johannes

     

    29/05/2018 MOL RAUW (A) - ELITE Z.C./U23 – 120 km

    Deelnemers: 51 / Opgevers: 9 / Tijd: 2:38:0 / afstand: 120km

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 FRANKEN Marc UNITED C.T.

    4 DRUYTS Gerry PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Tom ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 LEHAEN Dries PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 MERTENS Robin BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 PEELAERS Jeff HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

     

    29/05/2018 WAKKEN (W) - ELITE Z.C./U23 - 108 km

    Deelnemers: 46 / Opgevers: 5 / Tijd: 2:28:30 / afstand: 108km

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 MOONS Steven UNITED C.T.

    3 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 HAMILTON Ben TEAM SKODA RACING

    6 DE KEE Glenn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    8 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    29-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    28-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KEMZEKE VAN MAANDAG 28/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KEMZEKE VAN MAANDAG 28/05/2018     


    Maandag 28/05/2018 KEMZEKE (O) - ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:27:0 / AFSTAND: 112KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 HOWELLS RHYS RAPHA CYCLING CLUB GBR

    3 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    5 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    6 SMET JONAS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 DILLEN RUBEN VAN EYCK SPORT

    8 VAN GUYSE JARNO GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 ONGENA MATTHIAS

    10 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    11 PERSOON JOERI 14 DHOLLANDER KRISTOF 15 TEN HARTOG GUY 16 VAN GOETHEM KEVIN 21 WIELFAERT KRISTOF 22 VERCAUTEREN TIM 23 AMELINCKX STEF 25 CORDEEL PIETER 38 HEYNS KRISTOFF 39 MAES DIMITRI 40 GIDÉ STIJN 41 VERMEULEN STEVEN 52 VAN GAEVEREN GUNTER

    3W3A3185

                                                                  Winnaar Sander Cordeel met de supporters.

    3W3A3193

                                                                  Een woordje uitleg met winnaar Sander Cordeel.

    3W3A3174

                                                               Winnaar Sander Cordeel met broer Pieter.

    3W3A3141

                                                             Aankomst van winnaar Sander Cordeel te Kemzeke.
                             
    3W3A3136

                                                                      Aankomst van winnaar Sander Cordeel te Kemzeke.

    3W3A3107

    3W3A2636

    3W3A2608

                                                       Start van de Elite z.c. & U23 te Kemzeke met 60 deelnemers.










    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-05-2018 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

     

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Sander Cordeel 2018 

          Sander Cordeel


    Maandag 28/05/2018 KEMZEKE (O) - ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:27:0 / AFSTAND: 112KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 HOWELLS RHYS RAPHA CYCLING CLUB GBR

    3 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    5 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    6 SMET JONAS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 DILLEN RUBEN VAN EYCK SPORT

    8 VAN GUYSE JARNO GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 ONGENA MATTHIAS

    10 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    11 PERSOON JOERI 14 DHOLLANDER KRISTOF 15 TEN HARTOG GUY 16 VAN GOETHEM KEVIN 21 WIELFAERT KRISTOF 22 VERCAUTEREN TIM 23 AMELINCKX STEF 25 CORDEEL PIETER 38 HEYNS KRISTOFF 39 MAES DIMITRI 40 GIDÉ STIJN 41 VERMEULEN STEVEN 52 VAN GAEVEREN GUNTER

     

    28/05/2018 KESTER (VB) - ELITE ZC/U23 - 124,5 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 3:04:10 / AFSTAND: 124.5KM

    1 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    2 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    3 VAN DYCK WESLEY BEAT CYCLING CLUB

    4 MOTTE DAVID VAN EYCK SPORT

    5 TEUGELS LENNERT CIBEL-CEBON

    6 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 ROELANDTS RUTGER DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    10 BUNTINX AUXENCE -VC AMATEUR ST QUENTIN FRA

    28-05-2018 om 21:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LAARNE VAN ZONDAG 27/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LAARNE VAN ZONDAG 27/05/2018     


    Zondag 27/05/2018 LAARNE (O) - Interclub Elite z.c../U23 – 152 km

    Deelnemers: 124 / Opgevers: 38 / Tijd: 3:29:16 / afstand: 152km

    1 COBBAERT Robby CIBEL - CEBON

    2 MAES Alexander TARTELETTO - ISOREX

    3 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    4 REYNAERTS Wim CIBEL - CEBON

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 BUYLE Pieter CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    7 PIETERS Bart VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 SIEMONS Stijn VAN EYCK SPORT

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 CANT Jelle TARTELETTO - ISOREX

    12 TEUGELS Lennert 13 DE PAEPE Johannes 59 DILLEN Ruben 62 DE BOCK Yoni 67 DE BOCK Jelle 80 COOLS Alexander

    3W3A2579

                                Podium te Laarne met winnaar Robby Cobbaert, Alexander Maes en Nico Verhoeven.

    3W3A2587

                                                          Winnaar Robby Cobbaert tussen de supporters.

    3W3A2567

                                                               Een woordje uitleg van winnaar Robby Cobbaert.

    3W3A2458

                                                            Aankomst van winnaar Robby Cobbaert te Laarne.

    3W3A2454

           Aankomst van winnaar Robby Cobbaert voor Alexander Maes, Nico Verhoeven, Wim Reynaerts en Jens Moens.


    3W3A1709

    3W3A1510

    3W3A1505

                                                     Start van de Interclub Elite z.c. & U23 te Laarne met 124 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-05-2018 om 10:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/05/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 3°Seizoenszege !!!


    Kevin Van Raemdonck 2018   Guy Smet 2018

    Kevin Van Raemdonck             Guy Smet

     

    Zondag 27 mei 2018 - WAASMUNSTER (9250)


    Cat.A - 72,8 km – 33 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Van den Berghe Anthony

    3-Smet Guy

    4-Apers Michaël

    5-Coppens Carrera

    6-Le Blon Michel

    7-Bogaert Sammy

    8-Middelkamp Tom

    9-Kesteleyn Bram

    10-De Fauw Wouter

    11-Maes Bram-12-Van Gaeveren Gunter-13-Rombaut Maarten-14-Van Raemdonck Maarten-15-Smet Jochem-16-Weemaes Robby-17-Maes Dimitri-18-Cap Bryan-19-Van Laere Jan-20-De Beule Sam-21-Van Vlierberghe Bart-22-Van Haver Thibault-23-Willaerts Niels-24-De Kimpe Nick-25-Gerlo Tom-26-Van Kerchove Jonathan-27-Meul Tom-28-Swartele Tom-29-Verwilst Mathieu-30-Heirman Steven-31-De Naeyer Bruno-32-Bleyaert Nicolas-33-Brys Gert

     

    Cat.B - 56 km - deelnemers

    1-GUY SMET (Kruibeke)

    2-Van Hautekerke Glenn

    3-De Weirdt Gino

    4-De Bosscher Koen

    5-Weemaes Franky

    6-De Corte Peter

    7-de Koning Michel

    8-Thomas Kris

    9-Baert Giovanni

    10-Butler Paul

    11-Gussé Wim-12-Roobroeck Dirk-13-Rabout Rudi-14-D'Hooge Frank-15-Hereijgers Piet-16-Heyndrickx Wim-17-De Maesschalck Johan-18-Baeyens Jean-Paul-19-Ally Bart-20-Smet Luc-21-Hebbrecht Geert-22-Brys Philip

     

    Cat.C - 50,4 km – 26 deelnemers

    1-Winandy Wim (Zottegem) +55 jaar

    2-Harms Ko

    3-Van Duyse Peter

    4-van der Geest Peter +60 jaar

    5-D'Hondt Erwin

    6-Watteny Patrick

    7-De Coninck Danny

    8-Govers Rony

    9-Ballet Peter

    10-De Brucker Rene

    11-Pintens Noël-12-Mathys Dirk-13-De Pelsmaker Frank-14-Van Lierde Hans-15-Van Eyndt Jozef-16-O'Connor Rob-17-Krols Jef-18-Vanhaeverbeke Jean-19-Meyvis Serge-20-Bolle Henk-21-Vanoverberghe Siegfried-22-Broadbent David-23-Bracke Wim-24-Cornette Freddy-25-Erauw Luc-26-Hickman Kevin

     

    Cat.D - 44,8 km – 30 deelnemers

    1-van Loon Dick (Oosteind NL) +65 jaar

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Coudyzer Theo +70 jaar

    4-Van Holen Johny

    5-Vanpoucke Rik

    6-Wiles Geoff

    7-De Leersnyder Florent

    8-Oosterbosch Geert

    9-Casteleyn Ghislain

    10-Wauters Jean-Pierre

    11-Vandermeulen Jos-12-Cobbaut Eddy-13-Vyvey Julien-14-Montforts Ad-15-De Vuyst Eddy-16-Cocquyt Luc-17-Remory Pierre-18-Mercken Mathieu-19-De Roos Willy-20-De Sutter Willy-21-de Waal Wim-22-Demiddel Ronny-23-D'Hont Joseph-24-Brys Willy-25-Elegheer Patrick-26-Devadder Andre-27-Vandenheuvel Gilbert-28-Luyten Felix-29-Brouwers François-30-Hermans Luc




    Zondag 27 mei 2018 - MERELBEKE (9820)

     

    Cat.OPEN - 93,6 km – 49 deelnemers
    1-Vandenbussche Ron (Merelbeke)

    2-Eeckhout Kurt

    3-de Ruijsscher Dante

    4-Roeygens Pieterjan

    5-Verwee Nico

    6-Van Boven Frederik

    7-De Vlieger Jonas

    8-De Clercq Wouter

    9-Van Geyte Jeroen

    10-De Leeuw Jelle

    11-Vandendriessche Ibe-12-Roels Diedrich-13-Van Der Sickel Mario-14-Van Sante Tristan-15-De Sutter Stijn-16-Dhondt Gunter-17-Nevejans Kenny-18-Nevejans Dennis-19-Bekaert Tim-20-Laforce Mike-21-Poppe Stef-22-Françoys Sven-23-De Duytsche Luc-24-van Noord Wesley-25-Gommers Sven-26-Van Rijckegem Steven-27-Van Canegem Bing-28-Mercier Ward-29-Bekaert Stijn-30-Andries Kevin-31-Van Drom Giovanni-32-Spillebeen Jürgen-33-Nevejans Idesbald-34-Oliebos Koen-35-Minnaert Steff-36-Janssens Bert-37-Delaere Jens-38-Van Den Noortgaete Ken-39-Verheuen Frederik-40-Vossaert Matthias-41-de Meijer Christiaan-42-De Brauwer Lesley-43-Mallezie Sven-44-Colet Christophe-45-Lammens Laudelino-46-Nys Dimitri-47-Andries Louis-48-Gamble Donald-49-Declerck Jean-Baptiste

    28-05-2018 om 10:12 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!