.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg


    Zondag 27/05/2018 BALOISE BELGIUM TOUR (VB) - UCI MEN ELITE – RIT 5 – 03H47’26”

    Aantal deelnemers: 131

    1-FRA-Bryan Coquard-VCC

    2-FRA-Christophe Laporte-COF

    3-BEL-Roy Jans-CIB

    4-NED-Bram Welten-FST

    5-BEL-Kenny Dehaes-WVA

    6-BEL-Christophe Noppe-SVB

    7-BEL-Timothy Dupont-WGG

    8-DUI-André Greipel-LTS

    9-BEL-Jelle Mannaerts-TIS

    10-ITA-Riccardo Minali-AST

    56-Gianni Marchand 67-Dennis Coenen 80-Michiel Dieleman 84-Stijn Steels 106-Jimmy Janssens 117-Dieter Bouvry 120-Michael Van Staeyen 129-Timothy Stevens

     

    27/05/2018 LAARNE (O) - Interclub Elite z.c../U23 – 152 km

    Deelnemers: 124 / Opgevers: 38 / Tijd: 3:29:16 / afstand: 152km

    1 COBBAERT Robby CIBEL - CEBON

    2 MAES Alexander TARTELETTO - ISOREX

    3 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    4 REYNAERTS Wim CIBEL - CEBON

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 BUYLE Pieter CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    7 PIETERS Bart VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 SIEMONS Stijn VAN EYCK SPORT

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 CANT Jelle TARTELETTO - ISOREX

    12 TEUGELS Lennert 13 DE PAEPE Johannes 59 DILLEN Ruben 62 DE BOCK Yoni 67 DE BOCK Jelle 80 COOLS Alexander

     

    27/05/2018 OOSTNIEUWKERKE (WIJK SLEIHAGE) (W) - ELITE Z.C./U23 - 115,2 km

    Deelnemers: 73 / Opgevers: 15 / Tijd: 2:39:17 / afstand: 115.2km

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    3 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 DEFREYNE Cédric DOVY KEUKENS - FCC

    6 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 VERHASSELT Bart SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 VANKEIRSBILCK Berne TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT

    10 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    20 VAN DRIESSCHE Ward

     

    27/05/2018 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - ELITE Z.C./U23 - 103 km

    Deelnemers: 67 / Opgevers: 18 / Tijd: 1:55:5 / afstand: 103km

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 SEGERS Joren HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAM

    5 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 PANIS Maxim NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 ERLER Justus TEAM KOMSPORT GER

    8 HIGGINSON James VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

    9 HAOT Maxime ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 HARTLEY Theo ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR

    48 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    27/05/2018 MALEIZEN-OVERIJSE (VB) - ELITE Z.C./U23 – 116 km

    Deelnemers: 121 / Opgevers: 61 / Tijd: 2:43:10 / afstand: 115.5km

    1 WILLEMS Kenny STAGECO CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 PAUWELS Tijl MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 VANBESIEN Thomas UNITED C.T.

    5 DRUYTS Gerry PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 EYSKENS Jeroen HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 FRANKEN Marc UNITED C.T.

    9 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    24 VERMEERSCH Florian 57 DE BLOCK Nick 58 VANDYCK Niels

     

    27/05/2018 ZONHOVEN (LB) - AMATEURS + MASTERS – km

    AMATEURS - Deelnemers: 15 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:17:0

    1 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    2 KERKHOFS Bram SPORT EN MOEDIG GENK

    3 SEGERS Gert WEBECO - Q JOBS

    4 SIMONS Kevin WEBECO - Q JOBS

    5 PEPINSTER Jean ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 STEVENS Andy WEBECO - Q JOBS

    7 HEMELEER Ward

    8 VANDERHOYDONK Glenn VWV

    9 VANDERAERDEN Niels WEBECO - Q JOBS

    10 MAES Jeroen EC WALSHOUTEM

     

    MASTERS A - Deelnemers: 14 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:17:0

    1 PORCO Fabio

    2 PORCO Carlo

    3 RIEFF Thomas TEMPO-HOPPENBROUWERS NED

    4 BELLEN Wesley SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 LEURS Dirk SPORT EN MOEDIG GENK

    6 VANDERMAESEN Nick

    7 RUFFO Alesio

    8 VAN VLASSELAER Sven MASTER FRIENDS MTB TEAM

    9 HASSINK Kris WEBECO - Q JOBS

    10 SWINNEN Sven

     

    MASTERS B/C - Deelnemers: 3 / Opgevers: 0 / Tijd: 1:17:0

    1 GORGA Giovanni WEBECO - Q JOBS

    2 ZIMMERMANN Hardy PURE WHITE - IL DIAVOLO GER

    3 VANDERAERDEN Ronny WEBECO - Q JOBS

     

    27/05/2018 GOOIK-GERAARDSBERGEN-GOOIK (VB) - UCI WOMEN ELITE – 140 km

    Deelnemers: 106 / Opgevers: 30 / Tijd: 3:37:12 / afstand: 140km

    1 ROY Sarah MITCHELTON SCOTT AUS

    2 ELVIN Gracie MITCHELTON SCOTT AUS

    3 BALSAMO Elisa VALCAR PBM ITA

    4 DE VUYST Sofie DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING

    5 DE JONG Demi LOTTO SOUDAL LADIES NED

    6 WILLIAMS Georgia MITCHELTON SCOTT NZL

    7 CONFALONIERI Maria Giulia VALCAR PBM ITA

    8 WIEBES Lorena PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM NED

    9 DRUYTS Jessy EXPERZA - FOOTLOGIX

    10 DEMEY Valerie LOTTO SOUDAL LADIES

    38 VERSCHELDEN Nathalie 41 TEMMERMAN Ilse 54 DRUYTS Kelly 64 DRUYTS Demmy 70 VERTENTEN Soetkin

    27-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 27/05/2018 LES LACS DE L´EAU D´HEURE (H) - JUNIORES - BELGISCH KAMPIOENSCHAP – 126 km

    Deelnemers: 147 / Opgevers: 61 / Tijd: 3:08:8 / afstand: 126km

    1 EVENEPOEL Remco VLAAMS BRABANT

    2 BRAET Vito WEST-VLAANDEREN

    3 THYS Joren ANTWERPEN

    4 VAN DER BEKEN Aaron OOST-VLAANDEREN

    5 VAN GRIEKEN Jarne ANTWERPEN

    6 SLOCK Liam OOST-VLAANDEREN

    7 CLAEYS Robbe OOST-VLAANDEREN

    8 DECUYPERE Nathan WEST-VLAANDEREN

    9 BELLENS Jarno ANTWERPEN

    10 DEWULF Maxim WEST-VLAANDEREN

    13 VAN SCHOOR Matthew 37 HUYS Branko 49 VERCAUTEREN Thomas

     

    27/05/2018 LES LACS DE L´EAU D´HEURE (FEMJUN.) (H) - DAMES Juniores - BELGISCH KAMPIOENSCHAP - 70 km

    DAMES JUNIORES - DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:09:34 / AFSTAND: 70KM

    1 BOSSUYT SHARI WEST-VLAANDEREN

    2 LENAERS JADE WEST-VLAANDEREN

    3 FEYTENS ELLEN VLAAMS BRABANT

    4 UYTTENHOVE AIKO OOST-VLAANDEREN

    5 AERNOUTS AMBER ANTWERPEN

    6 MALFAIT INES WEST-VLAANDEREN

    7 DE LANGHE LUCA OOST-VLAANDEREN

    8 RENDERS LUNA OOST-VLAANDEREN

    9 POPELIER LOTTE WEST-VLAANDEREN

    10 LACOMPTE AMBER OOST-VLAANDEREN

     

    27/05/2018 KERKOM (LB) - JUNIORES – 86 km

    Deelnemers: 53 / Opgevers: 13 / Tijd: 2:06:15 / afstand: 85.5km

    1 LINDELAUF Melvin DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN NED

    2 VAN DEN EYNDE Vince ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    4 BRUSSELEERS Kiano WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 DUYM Steffen AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 WAEYAERT Arno DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 DE SMET Connor PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 LAMBEIR Joachim WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    13 SMET Marco 19 DE GEEST Ricky 21 DE PESTEL Thomas 35 SMET Jorre

     

    27/05/2018 RAMSEL HERSELT (A) - JUNIORES - 88 km

    Deelnemers: 90 / Opgevers: 24 / Tijd: 2:11:6 / afstand: 88km

    1 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 CLYNHENS Jens YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    5 DE GROOTE Dries WAC TEAM

    6 ZAGERS Stefan PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK NED

    7 STERCKX Domien HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 SOENEN Tomac SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VAN MEER Erben RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    10 DE COCK Robbe HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    12 VAN DEN SCHOOR Mats 15 BERTELS Lode 29 VAN DAELE Ernest 29 PERMENTIER Emano 29 DE VOS Wannes 29 CLAEYS Laurent 60 VAN BOUWEL Hannes

     

    27/05/2018 RUISELEDE (W) - JUNIORES - 92,4 km

    Deelnemers: 97 / Opgevers: 23 / Tijd: 2:03:58 / afstand: 92.4km

    1 BEKÉ Willem KTC-CYCLING TEAM

    2 KERCKHAERT Jochem MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    3 NUYTTEN Michiel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 ZOLOPA Louis TEAM AVESNOIS FRA

    5 LECHANTRE Bastien OGS U19 CYCLING TEAM FRA

    6 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 PERRY Toby THANET ROAD CLUB GBR

    8 VANDENBULCKE Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 COOPER Will HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S GBR

    10 VERSÉE Younes KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    16 DE CLEEN Wouter 17 PUNNEWAERT Zion 31 COSYNS Milan 33 VAN DER SYPT Gianni 55 GOOSSENS Brecht

     

    27/05/2018 BIERBEEK (VB) - NIEUWELINGEN - 64 km

    Deelnemers: 116 / Opgevers: 61 / Tijd: 1:40:13 / afstand: 64km

    1 DE LIE Arnaud CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 AVONDTS Mathis WAC TEAM

    3 DE KINDER Axel PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 BOELS Senne WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 VAN HAMME Wout WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 VAN HOUT Luca ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DE PRETER Emiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 STALMANS Jasper PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 LADANG Miguel WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 VERSTAPPEN Dries PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    13 VAN HOOF Manu

     

    27/05/2018 BREDENE (W) - NIEUWELINGEN - 67 km

    Aantal deelnemers:

     

    27/05/2018 KRUISHOUTEM (O) - NIEUWELINGEN

    Tijdrit: 5,8 km - DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:07:8 / AFSTAND: 5.8KM

    1 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 ROMERS BORIS WV ZEEUWS VLAANDEREN NED

    3 HENDRIJCKX JENS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 MIJNSBERGEN THOMAS WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    5 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    7 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    8 GIDDINGS JOSHUA THE MI RACING ACADEMY GBR

    9 DEBUYSSCHERE LOUIS VELO CLUB OEUDEGHIEN

    10 DE GROOT MARK WV BREDA NED

    29 BOEYE RUBEN 34 VAN BUYNDER THIBAUD 40 BLOMMAERT SANDER 41 MAES ALEC 50 DE VEIRMAN FABRICE

     

    Rit: 58 km - Deelnemers: 70 / Opgevers: 29 / Tijd: 1:25:7 / afstand: 58km

    1 VAN LOOVEREN Thijs WAC TEAM

    2 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 GIDDINGS Joshua THE MI RACING ACADEMY GBR

    4 MIJNSBERGEN Thomas WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    5 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    6 D´HONDT Danté ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DE NEVE Arthur CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 SEGERS Ryan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DEWEIRDT Siebe BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 DALVING Quinten MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    16 VAN BUYNDER Thibaud 39 BOEYE Ruben

    27-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/05/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 23°Seizoenszege !!!


    Patrick Cocquyt 2018 

        Patrick Cocquyt

    ZONDAG 27 MEI PEIZEGEM (1785) 

    VWF 27-5

    27-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    26-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan DIEL VERGOTE met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Diel Vergote 2018.jpg 

          Diel Vergote

    Zaterdag 26/05/2018 BALOISE BELGIUM TOUR (VB) - UCI MEN ELITE – RIT 4 – 147 km

    Deelnemers: 135 / Opgevers: 4 / Tijd: 3:33:24 / afstand: 147km
    1 VANENDERT Jelle LOTTO SOUDAL

    2 KEUKELEIRE Jens LOTTO SOUDAL

    3 SMITH Dion WANTY - GROUPE GOBERT NZL

    4 TURGIS Anthony COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    5 DUNBAR Edward AQUA BLUE SPORT IRL

    6 GRIVKO Andrey ASTANA PRO TEAM UKR

    7 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON

    8 BIERMANS Jenthe TEAM KATUSHA ALPECIN

    9 BUDDING Martijn ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    10 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    31 JANSSENS Jimmy 42 DIELEMAN Michiel 69 JANS Roy 79 VAN STAEYEN Michaël 85 COENEN Dennis 97 STEVENS Timothy 108 STEELS Stijn 127 BOUVRY Dieter

     

    26/05/2018 MERKEM (W) - ELITE Z.C./U23 - 119 km

    Deelnemers: 88 / Opgevers: 47 / Tijd: 2:44:0 / afstand: 119km

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 GOUEL Valentin TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT FRA

    3 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    4 DEMENTYEV Yehor KINGSTON INTERNATIONAL TEAM UKR

    5 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 BOUTTÉ Kenzie WIELERTEAM IEPER

    8 VERMEIRE Jordy DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    10 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND

    14 LIESSENS Jarno 28 FRANSSENS Yannick 36 GEERINCK Dries

     

    26/05/2018 KESTER (VB) - JUNIORES - 83 km

    Deelnemers: 84 / Opgevers: 21 / Tijd: 2:11:39 / afstand: 83km

    1 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    2 MEYVIS Jef WAC TEAM

    3 DE GEYTER Jelle ISOREX CYCLING TEAM

    4 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 MICHAUX Maxim ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VAN DEN BORRE Arnout WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 LEFEVER Lars ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 SCHURGERS Stef SPORT EN MOEDIG GENK

    9 DE JONG Remco ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW NED

    10 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    23 VAN BOUWEL Hannes 30 GOOSSENS Brecht 31 DE BEER Wannes 37 ADRIAENSSENS Jenno

     

    26/05/2018 OOSTNIEUWKERKE (W) - NIEUWELINGEN - 61,5 km

    DEELNEMERS: 71 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 1:32:0 / AFSTAND: 61KM

    1 DIEL VERGOTE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    7 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 VROMANNE ALEXIS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN KERCKHOVE QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DELAHAYE JENS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 BLEYENBERG JADO 41 VAN PELT JEFF 42 D´HOLLANDER LUCA 49 VAN MOL CÉDRIC 51 CAP GILLES

     

    26/05/2018 WAKKEN (W) - NIEUWELINGEN - 66 km

    Deelnemers: 86 / Opgevers: 41 / Tijd: 1:39:15 / afstand: 66km

    1 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 MACLEOD Euan WILLEBRORD WIL VOORUIT GBR

    3 CATTEEUW Xander ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 FIEVEZ Philippe ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 ROGIERS Lucas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VERCOUILLIE Victor WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAN RAEMDONCK Cédric PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 GIDDINGS Joshua THE MI RACING ACADEMY GBR

    9 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 TEERLINCK Alexander AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 JORIS Robbe 29 VAN DE VELDE Yarne 36 DEJONGHE Kjell 42 CORNELIS Cody

     

    26/05/2018 ROTSELAAR (VB) - DAMES Juniores + Nieuwelingen – 51 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:26:12 / AFSTAND: 51KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    5 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 HENDRICKX JULIE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    8 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    18 COOLS AAIKE 23 STORMS IMKE 33 VAN LIEROP SILKE

    26-05-2018 om 23:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/05/2018

    waod_3.jpg

    Zaterdag 26 mei 2018 - LAPSCHEURE (8340)

     

    Cat.D - 54 km – 18 deelnemers

    1-Nobus Anja (Waardamme)

    2-Vanpoucke Rik

    3-Snels Luc

    4-Wauters Jean-Pierre

    5-van Loon Dick

    6-Bultinck Andre

    7-Cocquyt Luc

    8-Casteleyn Ghislain

    9-Teirlinck Willy

    10-Vyvey Julien

    11-Delgouffe Phil-12-Van De Wiele Richard-13-Thyssen Leo-14-Corthier Wily-15-Vandersteen Erik-16-De Poorter Luc-17-Pauwels Marcel-18-Hermans Luc

    26-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    25-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 25/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 25/05/2018 BALOISE BELGIUM TOUR (VB) - UCI MEN ELITE – RIT 3 - 10,6 km

    DEELNEMERS: 135 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:12:38 / AFSTAND: 10.6KM

    1 LAPORTE CHRISTOPHE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    2 GRIVKO ANDREY ASTANA PRO TEAM UKR

    3 VAN GOETHEM BRIAN ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    4 KEUKELEIRE JENS LOTTO SOUDAL

    5 CHRISTIAN MARK AQUA BLUE SPORT GBR

    6 MATHIS MARCO TEAM KATUSHA ALPECIN GER

    7 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    8 DE BIE SEAN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    9 KONING PETER AQUA BLUE SPORT NED

    10 HANSEN LASSE NORMAN AQUA BLUE SPORT DEN

    19 JANSSENS JIMMY 28 MARCHAND GIANNI 58 STEELS STIJN 90 BOUVRY DIETER 96 JANS ROY 100 DIELEMAN MICHIEL 104 COENEN DENNIS 126 STEVENS TIMOTHY

    25-05-2018 om 19:52 geschreven door kenny


    24-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 24/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 24/05/2018 BALOISE BELGIUM TOUR (VB) - UCI MEN ELITE – RIT 2 - 162 km

    DEELNEMERS: 136 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 3:15:21 / AFSTAND: 162KM

    1 GREIPEL ANDRÉ LOTTO SOUDAL GER

    2 WIPPERT WOUTER ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    3 MERLIER TIM VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 DUPONT TIMOTHY WANTY - GROUPE GOBERT

    5 COQUARD BRYAN VITAL CONCEPT CYCLING CLUB FRA

    6 JANS ROY CIBEL - CEBON

    7 NOPPE CHRISTOPHE SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 WELTEN BRAM TEAM FORTUNEO – SAMSIC NED

    9 DE BIE SEAN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    10 MINALI RICCARDO ASTANA PRO TEAM ITA

    65 MARCHAND GIANNI 84 COENEN DENNIS 96 JANSSENS JIMMY 97 DIELEMAN MICHIEL 118 STEELS STIJN 119 VAN STAEYEN MICHAËL 130 BOUVRY DIETER 134 STEVENS TIMOTHY

    24-05-2018 om 19:27 geschreven door kenny


    23-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    23/05/2018 BALOISE BELGIUM TOUR (VB) UCI MEN ELITE – RIT 1 – 183 km

    DEELNEMERS: 140 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 3:54:29 / AFSTAND: 183KM - BUUGENHOUT

    1 GREIPEL ANDRÉ LOTTO SOUDAL GER

    2 MINALI RICCARDO ASTANA PRO TEAM ITA

    3 MERLIER TIM VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 DUPONT TIMOTHY WANTY - GROUPE GOBERT

    5 COQUARD BRYAN VITAL CONCEPT CYCLING CLUB FRA

    6 LAPORTE CHRISTOPHE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    7 WIPPERT WOUTER ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    8 BIERMANS JENTHE TEAM KATUSHA ALPECIN

    9 MAES ALEXANDER TARTELETTO - ISOREX

    10 WELTEN BRAM TEAM FORTUNEO – SAMSIC NED

    11 JANS ROY 37 STEVENS TIMOTHY 67 COENEN DENNIS 70 MARCHAND GIANNI 83 STEELS STIJN 92 BOUVRY DIETER 95 JANSSENS JIMMY 109 DIELEMAN MICHIEL 125 VAN STAEYEN MICHAËL


    23-5-2018- baloise buggenhout 408 

                                                            Winnaar te Buggenhout André Greipel.

    23-5-2018- baloise buggenhout 228

          Aankomst van André Greipel voor Riccardo Minali, Tim Merlier, Timothy Dupont en Bryan Coquard.

    23-5-2018- baloise buggenhout 231

    23-5-2018- baloise buggenhout 416


    23/05/2018 OOSTERZELE (O) ELITE Z.C./U23 -  115,2 km

    DEELNEMERS: 101 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 2:36:23 / AFSTAND: 115.2KM

    1 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    2 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    3 DELBAERE TIJS DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 OERLEMANS TOM HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DONIE BIRGER GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 VOLKAERT JONAD VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 MARIN GLENN GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    31 MELS FABRICE 49 VAN GUYSE JARNO 57 DE BOES TIMMY


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-05-2018 om 21:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 23/05/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Jannssens en Serge Meyvis vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 22 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Na de regen van deze morgen konden we weer in zeer ideale omstandigheden de midweek duurtraining afwerken. De kopmannen zorgden voor een strak tempo en met de stevige tegenwind hadden zij zeker de handen vol om de groep uit de wind te zetten. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    34,6 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Glenn Van Hautekerke , Jan Vlegels , Ludwig De Bock , Michaël Apers , Ramazan Bürgü , William Despeels , Walter Meseure , Cornelis Van Der Haeven , Gary De Cock , Serge Meyvis , Bryan Cap , Kristoff Heyns , Dirk Trogh , Walter Verhelst , Adrien Maes , Dirk Cleys , Jochem Smet , Gerry Van Lierop , Silke Van Lierop , ?? en Kenny Janssens.

    23-05-2018 om 19:07 geschreven door kenny


    22-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 22/05/2018

    waod_3.jpg


    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 22°Seizoenszege !!!


    Patrick Cocquyt 2018 

        Patrick Cocquyt

    Dinsdag 22 mei 2018 - IJZENDIJKE (4515 CH NL)

     

    A/B - 70 km – 26 deelnemers
    A-reeks
    1 Lammertyn Foeke (Eeklo)
    2 Van Ruymbeke Thieme
    3 Bogaert Sammy
    4 van Noord Wesley
    5 de Meijer Christiaan
    6 Lammens Laudelino
    7 Verwee Nico
    8 Van Meirhaeghe Karel
    9 Taveirne Anthony
    10 Vispoel Ruben
    11 Vossaert Matthias 12 Focke Ivo 13 Bekaert Stijn 14 Gommers Sven 15 De Dobbelaere Tim 16 Van De Vijver Mathieu 17 De Backer Jelle

    B-reeks
    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2  Luyssen Geoffrey
    3 Smet Guy
    4 Van Holderbeke Frank
    5 Schollaert Carlo
    6 Kramer Guido
    7 David Stefaan
    8 De Waele Kris
    9 de Smit Alain


    C/D - 56 km – 20 deelnemers

    C-reeks
    1 Leuntjens Kurt (Eeklo) 55+
    2 De Coninck Danny (Eeklo) 60+
    3 Geerts Christiaan
    4 Harms Ko
    5 Watteny Patrick
    6 De Baets Johan
    7 D'Hondt Erwin
    8 Polfliet Danny
    9 De Poorter Luc
    10 Lacquet Philippe
    11 Van Duyse Peter 12 Vanhaeverbeke Jean 13 Cornette Freddy 14 Van De Veire Luc

    D-reeks
    1 Snels Luc (Minderhout) 70+
    2 Donaldson Andrew (Huddlesheld, GB) 65+
    3 Thyssen Leo
    4 Vyvey Julien
    5 De Sutter Willy
    6 Moens Louis

    22-05-2018 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN MAANDAG 21/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN MAANDAG 21/05/2018     


    Maandag 21/05/2018 BERLARE (O) - ELITE Z.C./U23 - 110,6 km

    Deelnemers: 61 / Opgevers: 41 / Tijd: 2:44:25 / afstand: 110.6km

    1 THIBAU VERHOFSTADT VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 WIELFAERT Kristof VAN EYCK SPORT

    3 BOLLE Yenzo TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 GILLETT Rhys GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM AUS

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 MASURE Brent PRORACE CYCLING TEAM

    8 VAN DE PERRE Dimitri VAN EYCK SPORT

    9 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    10 PIETERS Bart VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim 12 WIELANDT Sven 14 GEERINCK Dries 16 VAN HAUWERMEIREN Michiel 18 VANUYTVANGE Sam 19 VAN DRIESSCHE Kjell

    3W3A9866

                       Podium te Berlare met winnaar Thibau Verhofstadt, Kristof Wielfaert en Yenzo Bolle.

    3W3A9818

                            Aankomst van winnaar Thibau Verhofstadt voor Kristof Wielfaert en Yenzo Bolle.

    3W3A9649

    3W3A9351

    3W3A9335

    3W3A9292

                                               Start van de Elite z.c. & U23 te Berlare met 61 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-05-2018 om 14:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Thibau Verhofstadt 2018 

     Thibau Verhofstadt

     

    Maandag 21/05/2018 CLASSIC BORSBEEK (A) - MEN ELITE - 156 km

    Deelnemers: 140 / Opgevers: 56 / Tijd: 3:35:30 / afstand: 156km

    1 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 LAMB Ross T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON GBR

    3 DE BOES Timmy HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    5 CANT Jelle TARTELETTO - ISOREX

    6 DRUYTS Gerry PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VAN DEN PLAS Jelle ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 PEELAERS Jeff HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 VAN LAER Ward VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    33 AMELINCKX Stef

     

    21/05/2018 BOTTELARE (O) - ELITE Z.C./U23 - 117 km

    Deelnemers: 74 / Opgevers: 19 / Tijd: 2:35:20 / afstand: 117km

    1 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    2 VERSTRAETEN Jari SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 MOONS Steven UNITED C.T.

    4 DESMECHT David GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 PIETERS Laurent VETRAPO CYCLING TEAM

    6 KUEHMEL Sandro BIKESTORE RACING GER

    7 DONIE Birger GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VAN DORSSELAER Niels BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    23 VAN GOETHEM Kevin 34 DILLEN Ruben 46 VAN DRIESSCHE Ward

     

    21/05/2018 BERLARE (O) - ELITE Z.C./U23 - 110,6 km

    Deelnemers: 61 / Opgevers: 41 / Tijd: 2:44:25 / afstand: 110.6km

    1 THIBAU VERHOFSTADT VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 WIELFAERT Kristof VAN EYCK SPORT

    3 BOLLE Yenzo TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 GILLETT Rhys GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM AUS

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 MASURE Brent PRORACE CYCLING TEAM

    8 VAN DE PERRE Dimitri VAN EYCK SPORT

    9 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    10 PIETERS Bart VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim 12 WIELANDT Sven 14 GEERINCK Dries 16 VAN HAUWERMEIREN Michiel 18 VANUYTVANGE Sam 19 VAN DRIESSCHE Kjell

     

    21/05/2018 LOVENDEGEM (O) - ELITE Z.C./U23 - 70 km

    Deelnemers: 14 / Opgevers: 1 / Tijd: 1:41:15 / afstand: 70km

    1 ANECA Ciske TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 BOLLAND David KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS GBR

    6 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    9 BARTLETT Tobias KINGSNORTH INT WHEELERS- GBR

    10 REID Gabriel CAN

     

    21/05/2018 BESELARE -ZONNEBEKE (W) - ELITE Z.C./U23 - 115Km

    Deelnemers: 59 / Opgevers: 13 / Tijd: 2:31:21 / afstand: 115km

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 GOUEL Valentin TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT FRA

    3 DEFREYNE Cédric DOVY KEUKENS - FCC

    4 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 SHORT Philip NINE LIVES CARBON REPAIR USA

    6 MUS Aloïs SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DEBOOT Bruce TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 HUYSSER Jeroen WIELERTEAM IEPER

     

    21/05/2018 WAREGEM (W) - ELITE Z.C./U23 - 118,8 km

    Deelnemers: 70 / Opgevers: 14 / Tijd: 2:38:20 / afstand: 118.8km

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    5 BULTYNCK Isaak DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 VAN OOST Kim INOFEC CYCLING TEAM

    8 BREYNE Jonathan MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 LAVA Kevin CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 VERMEIRE Jordy DL CHEMICALS-RUWOMAT

     

    21/05/2018 MELDERT-HOEGAARDEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c. - km

    Deelnemers: 73 / Opgevers: 13 / Tijd: 1:54:31 / afstand: 90km

    1 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    3 GOOSSENS Quentin TEL & CO CYCLING TEAM

    4 DE GROEF Felix VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    6 PARDON Ward VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 NOELS Jeroen VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 DOPS Dries SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL

    10 LEFEVER Michaël WSC HAND IN HAND BAAL

     

    21/05/2018 WIELERGALA DE PINTE (O) - NAT DAMES - 84 km

    Deelnemers: 80 / Opgevers: 18 / Tijd: 2:13:18 / afstand: 84km

    1 MACGREGOR Bronwyn MAASLANDSTER WOMENS CYCLING TEAM NZL

    2 COELHO FERREIRA Camila MENDOCINA MEMORIAL SANTOS FUPEP BRA

    3 VERSCHELDEN Nathalie WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    4 INGHELBRECHT Sarah DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 CROKET Gilke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 SCHOKKAERT Febe WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 VANDENBULCKE Jesse KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 VERSTICHELEN Femke ASFRA RACING TEAM

    9 VERDONSCHOT Laura CALLANT-DOLTCINI CT

    10 VANDEKERCKHOVE Juliette AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM FRA

    16 NOBUS Anja 49 TEN HARTOG Sarah 50 BAELE Eveline 51 VANDERHEYDEN Liena 55 DRUYTS Kelly 56 ACCOE Joyce 57 DRUYTS Demmy 

    22-05-2018 om 14:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ALEXANDER TEERLINCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Alexander Teerlinck 2018 

    Alexander Teerlinck

    Maandag 21/05/2018 STER DER VLAAMSE ARDENNEN OPBRAKEL (O) - Interclub JUNIORES – 106 km

    Deelnemers: 68 / Opgevers: 0 / Tijd: 2:37:36 / afstand: 106km

    1 STOCKX Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 LEFEVRE Ruben AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 NAUDTS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VAN DEN BERGHE Nathan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 VERCRUYSSE Gilles CT SOENENS-BOOM

    8 CLOUX Antoine DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 BELLENS Jarno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 WILLEMS Jago WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    22 COLLIE Lars 37 BROUWERS Emile 40 THYS Joren 44 VAN SCHOOR Matthew 49 SMET Jorre 50 COSYNS Milan 51 VERCAUTEREN Thomas 53 VAN DEN SCHOOR Mats 64 CAPPAN Lennert 68 MEERSMAN Maxim

     

    21/05/2018 SINT BAAFS VIJVE (WIELSBEKE) (W) - JUNIORES - 84,5 km

    Deelnemers: 52 / Opgevers: 11 / Tijd: 2:00:30 / afstand: 84.5km

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 TENE Rotem CRABBE TOITURES CC CHEVIGNY ISR

    3 TIMPERMAN Jurgen CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 HUCK Léandre CC CAMBRESIEN FRA

    5 MAES Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 ZOLOPA Louis TEAM AVESNOIS FRA

    7 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    8 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VANDENHEEDE Thibo MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANDENDRIESSCHE Kevin VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    21/05/2018 NEVELE (O) - JUNIORES - 86,8 km

    Deelnemers: 69 / Opgevers: 8 / Tijd: 2:08:38 / afstand: 86.8km

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VAN DUN Jente WAC TEAM

    3 BEERNAERT David ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 PERMENTIER Emano AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE BEER Wannes AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VERBIEST Jordi YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 SENRAME Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VAN BOUWEL Hannes AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 WARRENS Anthony 20 VAN DER SYPT Gianni 34 GOOSSENS Brecht 35 DE GEEST Ricky 38 DE VOS Wannes 41 ADRIAENSSENS Jenno 50 VAN PUYVELDE Lukas 58 ROOSE Matteo

     

    21/05/2018 OOSTERZELE (O) - NIEUWELINGEN - 69,8 km

    Deelnemers: 67 / Opgevers: 19 / Tijd: 1:43:56 / afstand: 69.8km

    1 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 SEGERS Ryan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE ZUTTER Jonas KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VERRIEST Noah JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 GHEYSENS Laurens PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 VAN HOOF Manu AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VERGOTE Diel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VAN DER PERRE Diemer KTC-CYCLING TEAM

    10 VAN DEN BORRE Dylan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    16 RASSCHAERT Lander 21 VAN BUYNDER Thibaud 48 DE VEIRMAN Fabrice

     

    21/05/2018 BETEKOM (VB) - NIEUWELINGEN - 64,8 km

    Deelnemers: 70 / Opgevers: 17 / Tijd: 1:38:50 / afstand: 64.8km

    1 DE LIE Arnaud CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 MARTENS Daan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DE KINDER Axel PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 VAN HOUT Luca ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DE PRETER Emiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 VAN LAER Pieter WAC TEAM

    7 AVONDTS Mathis WAC TEAM

    8 LAERMANS Tommy HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 NIJS Viktor PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    13 DEMUYNCK Victor

     

    21/05/2018 MERCHTEM (VB) - NIEUWELINGEN - 60 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:30:50 / AFSTAND: 60KM

    1 ALEXANDER TEERLINCK ALEXANDERbAVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 MUYSHONDT NILS WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 DEMAN BREM WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 DAS JITSE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 JORIS ROBBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 STEENACKERS LUKA WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 SWERTS JELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 DE CRUYENAERE STAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 DELAHAYE JENS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    21/05/2018 MOORSELE (W) - NIEUWELINGEN - 66,5 km

    Deelnemers: 61 / Opgevers: 19 / Tijd: 1:43:33 / afstand: 66.5km

    1 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 LAMBRECHT Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DECLERCK Jelle MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 CLAEYS Jarne KVC NOORDZEEMEEUW

    6 VINCKIER Maxime CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DEJONGHE Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DALLE Jens CT SOENENS-BOOOM

    9 RIGOLE Brian MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 WYNANT Elias WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    19 DANEEL Jefke

     

    21/05/2018 DE PINTE (O) - DAMES Juniores + Nieuwelingen - 56 km

    TOTAAL - Deelnemers: 54 / Opgevers: 17 / Tijd: 1:30:2 / afstand: 56km

    1 LENAERS Jade DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 BOSSUYT Shari DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    5 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 RENDERS Luna DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    7 KEMPS Stephanie ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VROMANNE Justine DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    9 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 MALFAIT Ines URBANO-THIJS LADIES C.T.

    35 STORMS Imke

    37 COOLS Aaike

    NIEUWELINGEN - Deelnemers: 27 / Opgevers: 9 / Tijd: 1:30:2

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    3 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 KEMPS Stephanie ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 MAES Sara VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 HENDRICKX Julie URBANO-THIJS LADIES C.T.

    8 DE WISPELAERE Fien URBANO-THIJS LADIES C.T.

    9 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 FARAZIJN Leontine URBANO-THIJS LADIES C.T.

    16 STORMS Imke 18 COOLS Aaike

    22-05-2018 om 14:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/05/2018

    waod_3.jpg

    Maandag 21 mei 2018 - STEENHUIZE-WIJNHUIZE (9550)

     

    Cat.A - 67,5 km – 54 deelnmers

    1 Carmeliet Tom

    2 Van Boven Frederik

    3 Verwee Nico

    4 Vandekerckhove Enzo

    5 Maes Dimitri

    6 Vandenbussche Ron

    7 Buyl Stijn

    8 Coppens Carrera

    9 Françoys Sven

    10 Lison Bjorn

    11 Van Raemdonck Kevin 12 Van Opstal Philippe 13 Van den Berghe Anthony 14 Taelman Thibaut 15 Snoeck Mathias 16 Coomans Bjorn 17 Peeters Nico 18 Romeyns Koen 19 Nevejans Kenny 20 Apers Michaël 21 De Vlieger Jonas 22 Poppe Stef 23 Nevejans Dennis 24 Guilmin Thomas 25 De Roo Johannes 26 Vanopdenbosch Koen27 Van Den Eeckhaut Bart 28 Roels Diedrich 29 Lison Yorick 30 Vercammen Tom31 De Man Jan-Bart 32 Andries Kevin 33 Bouquet Kenneth 34 Verwilst Mathieu 35 Weemaes Robby 36 Bogaert Steven 37 Stuer Benjamin 38 Van Impe Lode 39 Cooman Mauro 40 De Bock Stef 41 Lammertyn Foeke 42 Rombaut Maarten 43 Desomer Joery 44 Dhondt Gunter 45 Coppens Tim 46 Himpe Cedric 47 Spitaels David 48 Van De Velde Valentijn 49 Mertens Toon 50 Cap Bryan 51 Dumortier David 52 Verheuen Frederik 53 Durant Joaquim 54 Maes Jef

     

    Cat.B - 60 km – 38 deelnemers

    1 Eeckhout Kurt

    2 Van De Perre Lieven

    3 Smet Guy

    4 Bruyere Bruno

    5 Primo Gino

    6 Van Den Broecke Mario

    7 Reniers Kristof

    8 Gyselinck Eddy

    9 De Weirdt Gino

    10 Diet Wim

    11 De Beer Tom 12 De Paepe Jimmy 13 Van Hautekerke Glenn 14 Cooman Jerry 15 Van Rijckeghem Steven 16 De Vlieger Sven 17 Smet Luc 18 Van Strijdonck Claude 19 Gussé Wim 20 Moors Carl 21 Van Haverbeek Peter 22 Van Buggenhout Jurgen 23 Smet Gert 24 Van Drom Giovanni 25 Vanderstraeten Jan 26 Van Roeyen Dave 27 De Waele Marnic 28 Coppens Ronny 29 Roobroeck Dirk 30 Arena Lorenzo 31 Van Impe Jurgen 32 Goossens Alex 33 Verbeken Kurt 34 Verschelden Steven 35 Van Obbergen Wim 36 Van Pachterbeke Patrick 37 De Ben Mark 38 Van Ransbeeck Patrick

     

    Cat.C - 52,5 km – 32 deelnemers

    1 Winandy Wim

    2 Van Eyndt Jozef

    3 Thomas Rudy

    4 Suys Frank

    5 Paridaens Ronny

    6 Van De Velde Rudy

    7 Ballet Peter

    8 De Brucker Rene

    9 Maes Jos

    10 Van Den Brande Jan

    11 De Coninck Wim 12 Struyf Raoul 13 Turcksin Dominique 14 Harms Ko 15 Van Lierde Hans16 Pieters Joost 17 D'Hondt Erwin 18 Van Vaerenbergh Piet 19 Somers Chris 20 Hugelier Jürgen 21 De Pelsmaker Frank 22 Nevejans Idesbald 23 Bolle Henk 24 Verbeke Johan 25 Willems Noël 26 Bracke Wim 27 Vyncke William 28 Erauw Luc 29 Hellinckx Danny 30 Dupont Guido 31 Cornette Freddy 32 Lacquet Philippe

     

    Cat.D - 45 km – 20 deelnemers

    1 Remory Pierre  +65 jaar

    2 Snels Luc  +70 jaar

    3 Van Holen Johny

    4 Luyten Felix

    5 Donaldson Andrew

    6 Mercken Mathieu

    7 Burggraeve Noël

    8 Wauters Jean-Pierre

    9 Deneef Jozef

    10 De Vuyst Eddy

    11 Mertens René 12 van Loon Dick 13 Coudyzer Theo 14 Thyssen Leo 15 Everaerts Jef 16 Delgouffe Phil 17 Corthier Wily 18 Hoof Roger 19 Demiddel Ronny 20 Luypaert Danny

    22-05-2018 om 14:38 geschreven door kenny


    21-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZONDAG 20/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZONDAG 20/05/2018

    Zondag 20/05/2018 – SINAAI (O) – Elite z.c. & U23 – 110 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:37:15 / AFSTAND: 110KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HUYS LAURENS LOTTO SOUDAL

    4 ANDRIES JORDI PRORACE CYCLING TEAM

    5 KUEHMEL SANDRO GER

    6 MAESEN DRIES VAN EYCK SPORT

    7 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    8 DE MERLIER GIOVANNI RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM

    9 GOOVAERTS TOM V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 FRANZ TONI GER

    11 TEN HARTOG GUY 12 CORDEEL SANDER 13 CLAUS DIETER 18 BECK CEDRIC 19 MAES BRYAN

    20-5-2018- sinaai maand. 682

               Podium 3-daagse van Sinaai met eindwinnaar Sander Cordeel, Guy Ten Hartog en Robby Meul.

    20-5-2018- sinaai maand. 679 20-5-2018- sinaai maand. 694

                                                     Eindwinnaar 3-daagse van Sinaai Sander Cordeel.

    20-5-2018- sinaai maand. 662

                        Podium te Sinaai met winnaar Steven Caethoven, Kristof Dhollander en Laurens Huys.

    20-5-2018- sinaai maand. 608

                                        Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Kristof Dhollander.

    20-5-2018- sinaai maand. 604

                         Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Kristof Dhollander en Laurens Huys.

    20-5-2018- sinaai maand. 421

    20-5-2018- sinaai maand. 123

    20-5-2018- sinaai maand. 056

    20-5-2018- sinaai maand. 042

                                              Start van de Elite z.c & U23 te Sinaai met 47 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-05-2018 om 00:28 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!