.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    13-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE VERREBROEK VAN ZONDAG 13/05/2018

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 
    TE VERREBROEK VAN ZON
    DAG 13/05/2018
         


    Zondag 13/05/2018 G.P. DE WASE POLDERS VERREBROEK (O) – MEN ELITE - 176,4 km

    DEELNEMERS: 129 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:04:44 / AFSTAND: 176.4KM

    1 STIJN DE BOCK CIBEL-CEBON

    2 VANMARCKE SEP EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    3 ROBINSON OLIVER TEAM WIGGINS GBR

    4 BOUCHER DAVID TARTELETTO - ISOREX

    5 MERLIER BRAAM PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 RUIJGH ROB TARTELETTO – ISOREX NED

    7 REYNAERTS JAN CIBEL-CEBON

    8 VAN BREUSSEGEM ELIAS VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    9 VAN HECKE PREBEN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    10 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    20 JANS ROY 21 VAN STAEYEN MICHAËL 49 DRUYTS GERRY 51 VAN DE VOORDE LENNERT 57 RAYMACKERS CEDRIC 67 STEVENS TIMOTHY 74 COP JURGEN 78 MAES BRYAN 80 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 85 WIELANDT SVEN 93 DE BOES TIMMY 94 DE PAEPE JOHANNES 96 BOUVRY DIETER

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 1324

                    Podium te Verrebroek met winnaar Stijn De Bock, Sep Vanmarcke en Oliver Robinson.

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 1317

                      Podium te Verrebroek met winnaar Stijn De Bock, Sep Vanmarcke en Oliver Robinson.

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 1167

                       Aankomst van winnaar Stijn De Bock voor Sep Vanmarcke en Oliver Robinson.

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 1221

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 1234

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 1038

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 353

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 234

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 108

                                            Start van de Men Elite te Verrebroek met 129 deelnemers.

    13-5-2018- VERREBROEK PROF 101

                                    Dirk Onghena met Preben Van Hecke, Sep Vanmarcke en Niki Terpstra.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-05-2018 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg


    Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Men Elite !!!
     

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite en de Titel van Provinciaal Kampioen !!! 

    Proficiat aan CALVIN VERBEECK  met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores en de Titel van Provinciaal Kampioen !!! 


    Stijn De Bock 2018   Kelly Druyts 2018   Calvin Verbeeck 2018 2
     
            Stijn De Bock                          Kelly Druyts                         Calvin Verbeeck

     

    Zondag 13/05/2018 G.P. DE WASE POLDERS VERREBROEK (O) – MEN ELITE - 176,4 km

    DEELNEMERS: 129 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:04:44 / AFSTAND: 176.4KM

    1 STIJN DE BOCK CIBEL-CEBON

    2 VANMARCKE SEP EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    3 ROBINSON OLIVER TEAM WIGGINS GBR

    4 BOUCHER DAVID TARTELETTO - ISOREX

    5 MERLIER BRAAM PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 RUIJGH ROB TARTELETTO – ISOREX NED

    7 REYNAERTS JAN CIBEL-CEBON

    8 VAN BREUSSEGEM ELIAS VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    9 VAN HECKE PREBEN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    10 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    20 JANS ROY 21 VAN STAEYEN MICHAËL 49 DRUYTS GERRY 51 VAN DE VOORDE LENNERT 57 RAYMACKERS CEDRIC 67 STEVENS TIMOTHY 74 COP JURGEN 78 MAES BRYAN 80 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 85 WIELANDT SVEN 93 DE BOES TIMMY 94 DE PAEPE JOHANNES 96 BOUVRY DIETER

     

    13/05/2018 LENDELEDE (W) - ELITE Z.C./U23 - 113,75 km

    DEELNEMERS: 94 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:33:30 / AFSTAND: 113.75KM

    1 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 CLAUWAERT JARI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 SHORT PHILIP USA

    4 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    5 HESTERS JULES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 DEMEYER NIELS DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 GOUEL VALENTIN TOPS ANTIEK FRA

    10 LANNOO JAROMIR C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

     

    13/05/2018 LONDERZEEL-SINT JOZEF (VB) - ELITE Z.C./U23 – km

    DEELNEMERS: 88 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:40:0 / AFSTAND: 117KM

    1 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 VAN DAMME INDY TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 DOCKX KRISTOF V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 HEYNS NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 DE BLOCK NICK TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 JENSEN JACOB KRUSE DEN

    7 BERTELS JEF VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    9 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    10 VERHULST EMILE INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM

    31 DE OST JARNE 36 VAN GOETHEM KEVIN 65 PERSOON JOERI

     

    13/05/2018 SCHOTEN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c. - 96 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:07:52 / AFSTAND: 96KM

    1 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 VAN DE MIEROOP SAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN DEN BRANDEN VIKTOR V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 VAN TILBORGH BRENT HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 MERTENS ROBIN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 DE BOECK JEF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 HILLEN MICHIEL HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    26 DAS JEROEN

     

    13/05/2018 HOELEDEN (VB) - AMATEURS + MASTERS - 105 km

    Aantal deelnemers:

     

    13/05/2018 MOL (SLUIS) (A) - NAT DAMES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP – 91 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:18:0 / AFSTAND: 90.6KM

    1 KELLY DRUYTS DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    2 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    3 DALVING SHANA

    4 PEETERS JINSE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 ROTMAN LOTTE EXPERZA - FOOTLOGIX

    6 DRUYTS JESSY EXPERZA-FOOTLOGIX

    7 KUIJPERS EVY JAN VAN ARCKEL NED

    8 TRUYEN MARTHE YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 DEMEY VALERIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    38 TEN HARTOG SARAH 46 DELTOMBE EVELIEN 48 DRUYTS DEMMY 51 VANDERHEYDEN LIENA 52 CROKET GILKE 57 WITTOCK NANCY

     

    13/05/2018 DE HAAN - VOSSESLAG (W) - JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 112 km

    DEELNEMERS: 96 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:51:59 / AFSTAND: 120KM

    1 CALVIN VERBEECK VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    4 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 STOCKX AARON MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 BRUYNEEL TRISTAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 GELDHOF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    15 ROOSE MATTEO 32 CAPPAN LENNERT

    13-05-2018 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

     

    Zondag 13/05/2018 SINT-MARTENS BODEGEM (VB) - JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 114 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 41 / TIJD: 2:45:2 / AFSTAND: 114KM

    1 EVENEPOEL REMCO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN WILDER ILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VERHULST RUBEN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE PAUW LEN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    6 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 WILLEMS JAGO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 WALLYN TIBO PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 VAN BELLIGEN GERRIT KTC-CYCLING TEAM

    10 DENS TUUR DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 VAN POPPEL SÉBASTIEN 16 CLAEYS LAURENT

     

    13/05/2018 DUFFEL - VORSELAAR (A) – Topcompetitie NIEUWELINGEN - 79,5 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 1:53:5 / AFSTAND: 79.5KM

    1 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DEWEIRDT SIEBE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    6 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 VAN KERCKHOVE QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    14 VERGOTE DIEL 16 SZKANDERA THOMAS 18 VAN HOOF MANU 22 DELAHAYE JENS 25 BLEYENBERG JADO 32 DEMUYNCK VICTOR 67 THORÉ RUNE



    Vorselaar 2018 2Vorselaar 2018 1

     

    13/05/2018 TORHOUT (ROZEVELD) (W) - NIEUWELINGEN - 67,5 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:44:29 / AFSTAND: 67.5KM

    1 CLAEYS JARNE KVC NOORDZEEMEEUW

    2 DE ROECK MATHIS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DEBRUYNE LENNERT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VEERMEER SIMON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 MEEUS SANDER KVC NOORDZEEMEEUW

    10 DALLE JENS CT SOENENS-BOOOM

    28 CLAESSENS ROBBE 36 OBRENO ARTHUR

     

    13/05/2018 VLIERMAAL (LB) - NIEUWELINGEN - 60 km

    deelnemers: 47 / Opgevers: 8 / Tijd: 1:28:31 / afstand: 60km

    1 ALVARADO Salvador LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    2 BASSA Jens GRC JAN VAN ARCKEL-NED

    3 NEFFGEN Tim RSV DUREN GER

    4 DUCHATEAU Daan SPORT EN MOEDIG GENK

    5 POTTER James W.V EEMLAND NED

    6 DOUVEN Daan WC MIDDEN LIMBURG NED

    7 BRUYNINCKX Nick WACTEAM

    8 DE LEEUW Ward PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 ROELEN Jaap WV DE JONGE RENNER NED

    10 DAS Jitse SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    13/05/2018 ZOMERGEM (O) - NIEUWELINGEN - 58 km

    deelnemers: 47 / Opgevers: 7 / Tijd: 1:27:12 / afstand: 58km

    1 SEGERS Ryan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HEYMAN Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    4 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 STERCK Joppe AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DHOOGE Romeo DMC- CYCLING TEAM VZW

    8 DE GROOTE Vasco ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE ZUTTER Jonas KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 D´HOLLANDER Senne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    12 BOEYE Ruben 14 VAN PELT Jeff 19 DE COCK Tibo 21 VAN DE VELDE Yarne 27 COLMAN Lars 28 BLOMMAERT Lars 30 VAN POUCKE Wannes 39 FIERENS Ruben

     

    13/05/2018 WILSELE (VB) - DAMES Juniores + Nieuwelingen - 60 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 3:06:20

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 SPAPEN NINA TWC PIJNENBURG NED

    6 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    7 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 DE VEIRMAN FLEUR AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13-05-2018 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege !!!

     

    Kevin Van Raemdonck 2018   

     Kevin Van Raemdonck

    Zondag 13 mei 2018 - ZAFFELARE (9080)

     

    Cat.A - 70,0 km – 17 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Goossens Sam

    3-Cap Bryan

    4-Van Raemdonck Maarten

    5-Roels Diedrich

    6-De Bock Jelle

    7-Van Sante Tristan

    8-De Vlieger Jonas

    9-Maes Bram

    10-Opsomer Enzo

    11-Allemeersch Mike-12-Vermassen Jens-13-Pijcke Jeroen-14-De Duytsche Luc-15-Le Blon Michel-16-Van Waeyenbergh Grégory-17-De Maesschalck Johan

     

    Cat.B - 60,0 km – 6 deelnemers

    1-Roose Nico (Waregem)

    2-Roobroeck Dirk

    3-Verbeken Kurt

    4De Wannemaeker Filip

    5-Verhofstadt Peter

    6-Oliebos Koen

     

    Cat.C - 55,0 km – 14 deelnemers

    1-Van Eyndt Jozef (Vorselaar)

    2-Geerts Christiaan

    3-De Coninck Danny

    4-Pintens Noël

    5-Meyvis Serge

    6-Van Camp Freddy

    7-Vaneberg Mike

    8-Ballet Peter

    9-Vanopstal Eddy

    10-D'Hondt Erwin

    11-Harms Ko-12-Mathys Dirk-13-Van Duyse Peter-14-Delagrange Bart

     

    Cat.D - 45,0 km – 16 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Remory Pierre

    3-Coudyzer Theo (+70 jaar)

    4-Luyten Felix

    5-Snels Luc

    6-Vandermeulen Jos

    7-Vyvey Julien

    8-Delgouffe Phil

    9-van Loon Dick

    10-Pauwels Marcel

    11-Tummeleer Dirck-12-Demiddel Ronny-13-De Roos Willy-14-Vandenheuvel Gilbert-15-Brouwers François-16-Hermans Luc     

    13-05-2018 om 20:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OVWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2018

    banner ovwf

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 7°Seizoenszege !!!


    Frank Suys 2018     Frank Suys zege 7 2018


            Frank Suys

    Zondag 13/05/2018 – LANGEMARK - OVWF

    OVWF 13-5-2018

    13-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    12-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE PUIVELDE VAN ZATERDAG 12/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE PUIVELDE VAN ZATERDAG 12/05/2018     


    Zaterdag 12/05/2018 PUIVELDE (O) - ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 100 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:41:2 / AFSTAND: 120KM

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN IMPE KEVIN

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 PIETERS BART VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 WANTE JARI VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 NIELSEN JANNIK NEDERGAARD TEAM HERNING CK DEN

    7 WEINBERG GUY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ISR

    8 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 VERMEIRE MATTHIAS K.V.C. DEINZE VZW

    10 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    18 CLAUS DIETER 21 WIELFAERT KRISTOF 27 LIESSENS JARNO 31 VAN DORPE GUUS 32 VAN DAMME BART 40 MAES DIMITRI 64 BECK CEDRIC 67 DE OST JARNE 68 HEYNS KRISTOFF 70 MAES BRYAN 73 VERBEKE STIJN 75 VAN GAEVEREN GUNTER 78 HEIRBAUT TONY 80 PERSOON JOERI

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 906

                  Podium te Puivelde met winnaar Florian Vermeersch, Kevin Van Impe en Guy Ten Hartog.

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 899

                 Podium te Puivelde met winnaar Florian Vermeersch, Kevin Van Impe en Guy Ten Hartog.

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 802

                                                    Aankomst van winnaar Florian Vermeersch.

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 808

                                        De spurt met Kevin Van Impe voor Guy Ten Hartog en Bart Pieters.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-05-2018 om 19:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP JUNIORES TE HAASDONK VAN ZATERDAG 12/05/2018

    FOTO'S PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP JUNIORES
    TE HAASDONK VAN ZATER
    DAG 12/05/2018
         


    Zaterdag 12/05/2018 HAASDONK (O) - JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 117,6 km

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:37:12 / AFSTAND: 117.6KM

    1 FABIO VAN DEN BOSSCHE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BEKÉ WILLEM KTC-CYCLING TEAM

    6 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 CLAEYS ROBBE ISOREX CYCLING TEAM

    8 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    9 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 DE PESTEL THOMAS 14 SMET JORRE 16 VERCAUTEREN THOMAS 22 COSYNS MILAN 24 HUYS BRANKO 34 DE CLEEN WOUTER 36 GALLE STAF 37 SMET MARCO 46 GOOSSENS BRECHT 49 DE GEEST RICKY 50 DE VOS WANNES 51 PUNNEWAERT ZION 53 DUYM STEFFEN 60 VAN DER SYPT GIANNI 73 PERMENTIER EMANO 77 VAN HOUTE SYBREN 81 WARRENS ANTHONY 83 DE BEER WANNES 93 MEERSMAN MAXIM

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 692

        Podium te Haasdonk met winnaar Fabio Van Den Bossche, Matthew Van Schoor en Luca Van Boven.


    12-5-2018- haasdonk -puiv. 687

           Podium te Haasdonk met winnaar Fabio Van Den Bossche, Matthew Van Schoor en Luca Van Boven.

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 575

              Aankomst van winnaar Fabio Van Den Bossche voor Matthew Van Schoor en Luca Van Boven.

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 589

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 033

    12-5-2018- haasdonk -puiv. 001

                   Start van het Provinciaal Kampioenschap te Haasdonk voor Juniores met 108 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-05-2018 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Florian Vermeersch 2018 
      
    Florian Vermeersch 

     

    Zaterdag 12/05/2018 ZANDHOVEN (A) - Interclub ELITE Z.C./U23 - 144,1 km

    DEELNEMERS: 151 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 3:07:30 / AFSTAND: 144KM

    1 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    3 COOLEN YVES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 BOUTS JENS PRORACE CYCLING TEAM

    5 RAEYMAEKERS MATTIAS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VAN EERD DAVID ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    8 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    9 MICHIELSEN JORAN STAGECO CYCLING TEAM

    10 PHILIPS JONAS WSC HAND IN HAND BAAL

    92 DILLEN RUBEN 104 DAS JEROEN 105 ROTTY GLENN 108 HUYGEN WOUT 126 DE KEERSMAEKER ALEXANDER

     

    12/05/2018 PUIVELDE (O) - ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 100 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:41:2 / AFSTAND: 120KM

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN IMPE KEVIN

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 PIETERS BART VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 WANTE JARI VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 NIELSEN JANNIK NEDERGAARD TEAM HERNING CK DEN

    7 WEINBERG GUY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ISR

    8 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 VERMEIRE MATTHIAS K.V.C. DEINZE VZW

    10 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    18 CLAUS DIETER 21 WIELFAERT KRISTOF 27 LIESSENS JARNO 31 VAN DORPE GUUS 32 VAN DAMME BART 40 MAES DIMITRI 64 BECK CEDRIC 67 DE OST JARNE 68 HEYNS KRISTOFF 70 MAES BRYAN 73 VERBEKE STIJN 75 VAN GAEVEREN GUNTER 78 HEIRBAUT TONY 80 PERSOON JOERI

     

    12/05/2018 TROFEE OOST-VLAANDEREN POLLARE (O) - Interclub U23 - 139 km

    DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 3:05:40 / AFSTAND: 139KM

    1 D´HEYGERE GIL OOST - VLAANDEREN (PROV. SELECTIE)

    2 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    3 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    5 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    7 VANDROMME ALESSANDRO VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VANSTEELANDT THOMAS EFC-L&R-VULSTEKE

    9 BAILEY HARRISON BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM AUS

    10 MARIS ELIAS ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    22 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 27 CAETHOVEN KENNETH 30 DE BOCK YONI 31 D´HOOGE THOMAS 36 JANSSENS JARRID 42 VERHOFSTADT THIBAU 54 MARIN GLENN 92 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 98 SMET JONAS

     

    12/05/2018 LOMMEL LUTLOMMEL (LB) - AMATEURS + MASTERS - 73 km

    AMATEURS - DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:39:13 / AFSTAND: 73KM

    1 THEUNISSEN JORDI SPORT EN MOEDIG GENK

    2 PEPINSTER SÉBASTIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VERBEEK WOUT

    4 KOPS TWAN TWC TEMPO NED

    5 MERTENS THOMAS

    6 KERKHOFS BRAM SPORT EN MOEDIG GENK

    7 CRAEGHS MAARTEN

    8 VANDERHOYDONK GLENN VWV

    9 DAMMEN YORIC

    10 MESOTTEN TIJL

     

    MASTERS A - DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:38:16 / AFSTAND: 73KM

    1 PORCO FABIO

    2 ARITS STEVEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 HAEST CHRISTOPHE

    4 QUANTEN JORIS

    5 WOUTERS IVE

    6 CRAENEN RICK TWC DE KEMPEN NED

    7 PORCO CARLO

    8 CREMERS BEN

    9 VREYS NIELS

    10 VANDERMAESEN NICK

     

    MASTERS B - DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:38:39 / AFSTAND: 73KM

    1 HAEST TOM

    2 BOGAERTS PATRIC ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VANGOETHEMD SVENNE EC WALSHOUTEM

    4 THIJS FILIP VWV

    5 NONA EDGARD ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DENIER RONNY EC WALSHOUTEM

    7 CLAES BENNY ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 STEUTEN ROY TWC DE KEMPEN NED

    9 SERRON DANNY VWV

    10 SCHREURS DANNY

     

    MASTERS C - DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:40:12 / AFSTAND: 73KM

    1 KEIM LUC ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 BRABANTS BRUNO

    3 VRANCKEN LUC

    4 PEETERS JAN VWV

     

    12/05/2018 GROOT GELMEN (VB) - AMATEURS + MASTERS - 26,4 km

    Aantal deelnemers:

     

    12/05/2018 HAASDONK (O) - JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 117,6 km

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:37:12 / AFSTAND: 117.6KM

    1 FABIO VAN DEN BOSSCHE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BEKÉ WILLEM KTC-CYCLING TEAM

    6 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 CLAEYS ROBBE ISOREX CYCLING TEAM

    8 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    9 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 DE PESTEL THOMAS 14 SMET JORRE 16 VERCAUTEREN THOMAS 22 COSYNS MILAN 24 HUYS BRANKO 34 DE CLEEN WOUTER 36 GALLE STAF 37 SMET MARCO 46 GOOSSENS BRECHT 49 DE GEEST RICKY 50 DE VOS WANNES 51 PUNNEWAERT ZION 53 DUYM STEFFEN 60 VAN DER SYPT GIANNI 73 PERMENTIER EMANO 77 VAN HOUTE SYBREN 81 WARRENS ANTHONY 83 DE BEER WANNES 93 MEERSMAN MAXIM

     

    12/05/2018 OETINGEN (VB) - JUNIORES - 81,6 km

    DEELNEMERS: 106 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 1:59:45 / AFSTAND: 81.6KM

    1 SCHEERS LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 KOOL DAAN WV AVANTI- NED

    3 GEYSELS XANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 MATERNÉ RÉMI WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 LINDELAUF MELVIN DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN NED

    7 VAN OLMEN YEVGENY WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 RIJSDIJK NATHAN WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    9 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 MAHER LANE USA NATIONAL TEAM USA

    14 VAN DEN SCHOOR MATS 28 BROUWERS EMILE 44 VAN DAELE ERNEST 48 VAN BOUWEL HANNES 49 HOPMANS WOUTER


    12/05/2018 NEERWINDEN-LANDEN (VB) - NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:44:10 / AFSTAND: 63KM

    1 JACOBS YORBEN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VANDERAERDEN WOUT SPORT EN MOEDIG GENK

    4 BOELS SENNE WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 PAULY AXEL LOTTO-VC ARDENNES

    6 D´HOLLANDER LUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 GYBELS SYBE BIKE-INN TEAM HERENTALS

    9 NELISSEN JUUL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 VAN GOIDSENHOVEN LANCE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

     

    12/05/2018 AALBEKE (W) - NIEUWELINGEN - 69,05 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:53:17 / AFSTAND: 69.05KM

    1 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 CATTEEUW XANDER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 ANANIE UGO ES ARQUES FRA

    4 CASTELAIN NATHAN WIELERTEAM IEPER

    5 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 LOWIE THÉO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 DANEEL JEFKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 MALFAIT FELIX MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 MALFAIT JEAN-LOUIS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    12 VAN BUYNDER THIBAUD 20 DEJONGHE KJELL 38 DE ROECK DANTE

     

    12/05/2018 PEPINGEN (VB) - NIEUWELINGEN - 72 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:53:39 / AFSTAND: 72KM

    1 DE CRUYENAERE STAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    3 HEYLEN ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 THEUWS BARTJE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 VERRIEST NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    9 VAN CAUWENBERGHE ARNE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN DEN BORRE DYLAN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    12-05-2018 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2018

    waod_3.jpg


    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 18°Seizoenszege !!!


    Koen De Bosscher KOP 2018    Patrick Cocquyt 2018

       Koen De Bosscher             Patrick Cocquyt

     

    Zaterdag 12 mei 2018 - SINT-MARIA-LATEM (9630)


    Cat.A - 70,3 km - 11 deelnemers

    1 Van Boven Frederik (Sint-Lievens-Houtem)

    2 Vandenbussche Ron

    3 De Bock Stef

    4 Apers Michaël

    5 Van Meirhaeghe Karel

    6 Carmeliet Tom

    7 Nevejans Kenny

    8 Nevejans Dennis

    9 Gheerolfs Sven

    10 Moerman Sam

    11 Brijs Gert

     

    Cat.B - 61,1 km – 11 deelnemers

    1 KOEN DE BOSSCHER (Kalken)
    2 Smet Guy
    3 Van Drom Giovanni
    4 Verschelden Steven
    5 Van Hautekerke Glenn
    6 De Weirdt Gino
    7 Van Buggenhout Jurgen
    8 Gyselinck Eddy
    9 Cornelis Rudi
    10 Smet Luc
    11 Goossens Alex

     

    Cat.C - 55,5 km – 18 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) 55+
    2 Winandy Wim
    3 Vanopstal Eddy (Mol) 60+
    4 Ballet Peter
    5 Vaneberg Mike
    6 Goolaerts Dirk
    7 De Pelsmaker Frank
    8 Geerts Christiaan
    9 Depreitere Danny
    10 Van De Veire Luc
    11 Schoepen Peter 12 Nevejans Idesbald 13 D'Hondt Erwin 14 Harms Ko 15 Van Den Broeke Patrick 16 Marien Marc 17 Lacquet Philippe 18 Bracke Wim

     

    Cat.D - 44,4 km – 20 deelnemers

    1 Deneef Jozef (Denderleeuw) 65+
    2 Remory Pierre
    3 Van Renterghem Patrick
    4 Snels Luc (Minderhout) 70+
    5 Tas Helmuth
    6 Van Holen Johny
    7 van Loon Dick
    8 Coudyzer Theo
    9 Vandermeulen Jos
    10 De Vuyst Eddy
    11 Vyvey Julien 12 Corthier Wily 13 De Clercq José 14 Moens Louis 15 Vandersteen Erik 16 Demiddel Ronny 17 Teirlinck Willy 18 Hermans Luc 19 Brouwers François 20 Luyten Felix

    12-05-2018 om 18:58 geschreven door kenny


    11-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE PUIVELDE VAN VRIJDAG 11/05/2018

    FOTO'S DAMES ELITE TE PUIVELDE VAN VRIJDAG 11/05/2018     


    Vrijdag 11/05/2018 PUIVELDE KOERS DAMES (O) - NAT DAMES - 90 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 2:11:39 / AFSTAND: 90KM

    1 LACH MARTA ATO DEWELPER POL

    2 DRUYTS JESSY EXPERZA-FOOTLOGIX

    3 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    4 DREVILLE ANABELLE LOTTO SOUDAL LADIES FRA

    5 PIETRZAK LUCJA ATOM DEWELPER POL

    6 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPEP BRA

    9 DRUYTS DEMMY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 DUTOUR MARGOT AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM FRA

    11 ROTMAN LOTTE 12 LOUCHAERT JUSTINE 13 CLAUS MARJON 14 CROKET GILKE 17 DENEEF NAÏKA 19 STERCKX KATHLEEN 29 VAN GUCHT HANNEKE 36 VERTENTEN SOETKIN 44 BAELE EVELINE 47 DELTOMBE EVELIEN 54 ACCOE JOYCE 55 VANDERHEYDEN LIENA 59 WITTOCK NANCY 63 NOBUS ANJA

    11-5-2018-dames puivelde 689

                                     Podium met winnares Marta Lach, Jessy Druyts en Kylie Waterreus.

    11-5-2018-dames puivelde 683

                                      Podium met winnares Marta Lach, Jessy Druyts en Kylie Waterreus.

    11-5-2018-dames puivelde 675

                                        Podium met winnares Marta Lach, Jessy Druyts en Kylie Waterreus.

    11-5-2018-dames puivelde 613

                                            Aankomst van winnares Marta Lach voor Jessy Druyts.

    11-5-2018-dames puivelde 625

    11-5-2018-dames puivelde 214

    11-5-2018-dames puivelde 021

                                                 Start van de Dames Elite te Puivelde met 95 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-05-2018 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 11/05/2018 VLAMERTINGE (W) - ELITE Z.C./U23 - 110,6 km

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 2:28:0 / AFSTAND: 110.6KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    3 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    4 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    5 CHAMON THOMAS TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    6 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    7 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 VANHAECKE THOMAS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

     

    11/05/2018 GERAARDSBERGEN-MOERBEKE (O) - ELITE Z.C./U23 - 103,7 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:36:7 / AFSTAND: 103.7KM

    1 WRIGHT FRED 100% ME GBR

    2 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    4 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 ILSØ CASPER KJELDGAARD TEAM HERNING CK ELITE PB LOOK DEN

    6 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 CLAUWAERT JARI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    9 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 VAN DAMME INDY TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    21 VAN PETEGHEM TRIFONIUS

     

    11/05/2018 MIELEN BOVEN AALST (VB) - AMATEURS + MASTERS – 96 km

    Aantal deelnemers:

     

    11/05/2018 PUIVELDE KOERS DAMES (O) - NAT DAMES - 90 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 2:11:39 / AFSTAND: 90KM

    1 LACH MARTA ATO DEWELPER POL

    2 DRUYTS JESSY EXPERZA-FOOTLOGIX

    3 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    4 DREVILLE ANABELLE LOTTO SOUDAL LADIES FRA

    5 PIETRZAK LUCJA ATOM DEWELPER POL

    6 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPEP BRA

    9 DRUYTS DEMMY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 DUTOUR MARGOT AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM FRA

    11 ROTMAN LOTTE 12 LOUCHAERT JUSTINE 13 CLAUS MARJON 14 CROKET GILKE 17 DENEEF NAÏKA 19 STERCKX KATHLEEN 29 VAN GUCHT HANNEKE 36 VERTENTEN SOETKIN 44 BAELE EVELINE 47 DELTOMBE EVELIEN 54 ACCOE JOYCE 55 VANDERHEYDEN LIENA 59 WITTOCK NANCY 63 NOBUS ANJA

    11-05-2018 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 4 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GLENN VAN HAUTEKERKE met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Franky Weeamaes 2018     Glenn Van Hautekerke 2018 1

       Franky Weemaes          Glenn Van Hautekerke

     

    Donderdag 10/05/2018 – ZWIJNDRECHT – TTC Ronde – Rit 4 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 22

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele) 50+

    2-GLENN VAN HAUTEKERKE (Kruibeke) 50-

    3-RAF VERVLOESEM

    4-DANIEL SEGERS

    5-TOM DE BACKER

    6-FRANK VAN ASSCHE

    7-GIOVANNI VAN DROM

    8-MICHEL DE KONING

    9-GERT SMET

    10-PETER VAN HAVERE

    11-STEFAN ADRIAENSSENS 12-KURT VAN RAEMDONCK 13-FREDDY VAN CAMP 14-DAVE VAN ROEYEN 15-GUIDO SPANOGHE 16-PETER HEYMANS 17-DANNY PHILIPPE 18-PIERRE LUCCE 19-TOR VERSTRAETEN 20-WIM RYCKAERT 21-DIRK BRYSSINCKX 22-BART SCHOOLS

    TTC 4-2 IMG_5679 10-5

                                              Podium +50 jaar

    TTC 4 10-5

                                              Podium -50 jaar.




     

     

    Donderdag 10/05/2018 – ZWIJNDRECHT – TTC Ronde – Rit 4 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 53

    1 DAVY DE SCHRYVER 

    2 DYLAN VAN IMPE

    3 DIRK BRYSSINCKX

    4 PHILIP VAN HAVENBERGH

    5 JORDY STUER

    6 MARIO BOLSSENS

    7 WARD VANDERSNICKT

    8 STEVEN DE LAENDER

    9 BART DAELMAN

    10 KENNETH SILVERANS

    11 DAVY RASSCHAERT 12 BART HERMANS 13 TIM VERHELST 14 JOHAN VAN ECHELPOEL 15 BART VAN OPSTAL 16 BERT DE COSTER 17 JASPER SMET 18 DERRICK SPINNOX 19 JORN VERRESEN 20 JENTE SAMSON 21 MATTHIAS DE WILDE 22 JAN SMET 23 JOERI STORMS 24 KOEN DE MAESSCHALK 25 MICHIEL VAN OOST 26 GUY BOGAERT 27 DENNIS VAN DESSEL 28 DAVY MARIN 29 KRIS VAN RUYSEVELT 30 RONNY DE BOECK 31 BJORN GEYSELS 32 MODEST VERMEULEN 33 RUDY SERVERIUS 34 KURT THOEN 35 BJORN SIMONS 36 KOEN DILLEN 37 KOEN DUYM 38 PIETER LUYCKX 39 DANNY BOGAERT 40 JENS BOGAERT 41 JAN LAUREYS 42 JURGEN VERHULST 43 BENNY VAN DAMME 44 LIZE STRUYF 45 STIJN BOONS

     

    OPGAVE/ 46 GIOVANNI GOOS 47 ILONA-BAYINGS DE KONING 48 KURT DE ROECK 49 DAVID VAN HAVERBEKE 50 DANIEL CROONEN 51 DOMINICK DE WITTE 52 KURT WUYTACK 53 LIEVEN ROOSE

    TTC 4 -4 IMG_5654 10-5

    11-05-2018 om 09:54 geschreven door kenny


    10-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OORDEGEM VAN DONDERDAG 10/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OORDEGEM VAN DONDERDAG 10/05/2018     


    Donderdag 10/05/2018 OORDEGEM (O) - ELITE Z.C./U23 – 110 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:26:30 / AFSTAND: 110KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 WRIGHT FRED 100% ME GBR

    3 SHORT PHILIP CARBON REPAIR USA

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    6 ADRIAENSEN MICHAEL TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    8 DE GREVE MAXIM DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 VERHAEGEN JENS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    31 VAN GOETHEM KEVIN 32 VAN DORPE GUUS 84 GOOSSENS KENNY

    10-5-2018-OORDEGEM 941 

                      Winnaar Jens Moens.

    10-5-2018-OORDEGEM 932

                                         Podium met winnaar Jens Moens, Fred Wright en Philip Short.

    10-5-2018-OORDEGEM 852

                                    Aankomst van winnaar Jens Moens voor Fred Wright en Philip Short.

    10-5-2018-OORDEGEM 873

    10-5-2018-OORDEGEM 542

    10-5-2018-OORDEGEM 377

    10-5-2018-OORDEGEM 080

    10-5-2018-OORDEGEM 029

                                        Start van de Elite z.c. & U23 te Oordegem met 102 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-05-2018 om 23:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 10/05/2018 WIELSBEKE (W) – Interclub MEN ELITE – 128 km

    DEELNEMERS: 123 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:53:25 / AFSTAND: 128KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 DANIELS SIMON NANO DEVELOPMENT TEAM

    3 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VAN DEN BERGHE JEROEN NANO DEVELOPMENT TEAM

    5 VANDENBUSSCHE JARI PRORACE CYCLING TEAM

    6 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    7 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    9 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    10 DENT STEPHEN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    19 SMET JONAS 30 DE BOCK YONI 70 DECONINCK LAURENS 82 VERMEULEN STEVEN 93 COP JURGEN 94 VERBEKE STIJN

     

    10/05/2018 KUMTICH (VB) - ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 82 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:47:0 / AFSTAND: 120KM

    1 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    3 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 RIETJENS SANDER PRORACE CYCLING TEAM

    5 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    6 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    8 DU PLOOY ROHAN CRABBE- CC CHEVIGNY RSA

    9 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

     

    10/05/2018 OORDEGEM (O) - ELITE Z.C./U23 – 110 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:26:30 / AFSTAND: 110KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 WRIGHT FRED 100% ME GBR

    3 SHORT PHILIP CARBON REPAIR USA

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    6 ADRIAENSEN MICHAEL TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    8 DE GREVE MAXIM DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 VERHAEGEN JENS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    31 VAN GOETHEM KEVIN 32 VAN DORPE GUUS 84 GOOSSENS KENNY

     

    10/05/2018 HARELBEKE (W) - JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:11:38 / AFSTAND: 90KM

    1 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 LOOTENS GUST MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VERCRUYSSE GILLES CT SOENENS-BOOOM

    5 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 KOOL DAAN WV AVANTI NED

    8 DERIBREUX ACHILLE SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 DOOMS MICHIEL ISOREX CYCLING TEAM

    10 HOSTEN IAN ISOREX CYCLING TEAM

     

    10/05/2018 OMLOOP DER 3 PROVINCIES OUTRIJVE (W) – Interclub JUNIORES – 124 km

    DEELNEMERS: 136 / OPGEVERS: 54 / TIJD: 3:01:0 / AFSTAND: 124KM

    1 KRUL WESSEL FORTE U19 CYCLING TEAM NED

    2 MAAS EDO DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN NED

    3 CAPPAN LENNERT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 KOPECKY TOMAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC CZE

    5 CLAEYS ROBBE ISOREX CYCLING TEAM

    6 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VAN DEN BOSSCHE FABIO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 KOOIJ OLAV FORTE U19 CYCLING TEAM NED

    10 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 SLOCK LIAM 12 VAN GRIEKEN JARNE 46 DE PESTEL THOMAS 63 VERBEECK CALVIN 82 DE BEER WANNES

     

    10/05/2018 PEPINGEN (VB) - JUNIORES - 94 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 2:21:21 / AFSTAND: 94KM

    1 DE PAUW LEN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VERWILT MAURO WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 HASSERT SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    5 WALLYN TIBO PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 DETHY MATTHIS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 DE KONINCK PIETER SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BROUWERS ARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 CLOUX ANTOINE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 FONTAINE EMERSON SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    19 MEERSMAN MAXIM 38 BERTELS LODE

     

    10/05/2018 SLEIDINGE (O) - JUNIORES - 84 km

    Aantal deelnemers:

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:02:8 / AFSTAND: 84KM

    1 BEKÉ WILLEM KTC-CYCLING TEAM

    2 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 GROOTJANS JENTE WAC TEAM

    4 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    7 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN RANSBEECK JOSSE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 BOELAERT MATISSE ISOREX CYCLING TEAM

    10 SANDRIE BRENT VD HAUWE CT - GENTSE VS

    39 SMET MARCO

    10-05-2018 om 23:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan VICTOR DEMUYNCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan JADO BLEYENBERG met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Victor Demuynck 2018   Thomas Szkandera 2018   Jado Bleyenberg 2018 

        Victor Demuynck         Thomas Szkandera          Jado Bleyenberg

     

    Donderdag 10/05/2018 LAARNE (O) - NIEUWELINGEN

    1° JAARS: 63 km

    DEELNEMERS: 88 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 1:38:1 / AFSTAND: 63KM

    1 THOMAS SZKANDERA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VERSTAPPEN DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 HOORNE ROBIN CT SOENENS-BOOOM

    7 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 BOGAERT LOUIS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VERVENNE JONATHAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 POELMANS BOB SPORT EN MOEDIG GENK

    17 JORIS ROBBE 23 BOEYE RUBEN 29 DE VEIRMAN FABRICE 41 VAN POUCKE WANNES 47 VAN PELT JEFF 48 VAN OSSELAER VIKTOR 59 BLOMMAERT LARS

     

    2° JAARS: 70 km

    DEELNEMERS: 116 / OPGEVERS: 43 / TIJD: 1:40:44 / AFSTAND: 70KM

    1 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 DEWEIRDT SIEBE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LAERMANS TOMMY HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 VERGOTE DIEL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    14 DELAHAYE JENS 30 VAN HOOF MANU 41 RASSCHAERT LANDER 48 ROGIERS LUCAS 52 DANEEL JEFKE 66 VAN BUYNDER THIBAUD 69 VAN KERCKHOVE QUINTEN

     

    10/05/2018 HERK-DE-STAD (LB) - NIEUWELINGEN - 65 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:53:57 / AFSTAND: 65KM

    1 JANSSENS ROBBE WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 LUITEN NIELS TWC DE MAASLANDSTER NED

    3 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VANDERAERDEN WOUT SPORT EN MOEDIG GENK

    5 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    6 GOYVAERTS IBO DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 ADRIAANS RADAN WCL BERGKLIMMERS NED

    8 HOORELBEKE YNSE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 CLAES SENNE

    10 ROODHOOFT KARSTEN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

     

    10/05/2018 KUMTICH (VB) - NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:31:30 / AFSTAND: 56KM

    1 VICTOR DEMUYNCK VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 GYBELS SYBE BIKE-INN TEAM HERENTALS

    3 DEGEEST STIJN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 WAUTERS SEPPE WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 LAUWERS TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 BRUSTEN TUUR SPORT EN MOEDIG GENK

    7 VAN NOYEN LUKAS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 GAYSE BRENT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VERBOVEN GILLES HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 SNIJDERS WIEBE WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    10/05/2018 SLEIDINGE (O) - NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:38:26 / AFSTAND: 63KM

    1 JADO BLEYENBERG AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 WYNANT ELIAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE ROECK MATHIS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 DHOOGE ROMEO DMC- CYCLING TEAM VZW

    8 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    9 KERCKAERT EMIEL ISOREX CYCLING TEAM

    10 BLOMMAERT SANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 COLMAN LARS 24 SPITTAEL JENNE 25 DE COCK TIBO 33 COLMAN THIBEAU 34 DE BAERE RUNE 37 BROSENS KYANO 40 DE MUNCK JASPER 43 DANIËLS VINCE

     

    10/05/2018 ZWEVEGEM KREUPEL (W) - NIEUWELINGEN - 62 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:35:38 / AFSTAND: 62KM

    1 SEYNAEVE ROBIN COMITE REGIONAL HAINAUT

    2 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DEBOSSCHERE SEPPE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DELAERE NOAH ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 BENOIT JONAS CT SOENENS-BOOOM

    7 DECOTTIGNIES JORDY CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DEJONGHE KJELL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 ROGGEMAN SIEBEN TREK-BIORACER MTB TEAM

    10 DEWULF JASPER WIELERTEAM IEPER

     

    10/05/2018 HOBOKEN (A) - DAMES Juniores + Nieuwelingen - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 58,8 km

    JUNIORES + NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:38:20 / AFSTAND: 58.8KM

    1 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    4 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    7 VERDONCK KAREN WV SCHIJNDEL

    8 POPELIER LOTTE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    9 MICHIELSEN-STEVENS LAURA

    10 GIELKENS ESMÉE SPORT EN MOEDIG GENK

     

    DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:38:20 / AFSTAND: 58.8KM

    1 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    4 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 KUIJPERS ANOEK TWC PIJNENBURG NED

    8 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    9 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 GYSSELS FIEN ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10-05-2018 om 23:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/05/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 17°Seizoenszege en met de Titel van Europees Kampioen Catg.C !!!


    Patrick Cocquyt 2018 

       Patrick Cocquyt

     

    Donderdag 10 mei 2018 - DESTELBERGEN (9070) –  OPEN EUROPEES KAMPIOENSCHAP

     

    Cat.A - 75,0 km – 81 deelnemers

    1 Buysse Lennert (Bassevelde) EK

    2 Van Raemdonck Kevin

    3 Coppens Carrera

    4 Vernaet Olivier

    5 Van Boven Frederik

    6 Goossens Sam

    7 Scherrens Chris

    8 Van Opstal Philippe

    9 Cap Bryan

    10 Nevejans Dennis

    11 De Duytsche Luc 12 De Vlieger Jonas 13 Vandenbussche Ron 14 Van Deursen Niels 15 Sonneville Jarno 16 Dequidt Frederik 17 De Leeuw Jelle 18 Spillebeen Jürgen 19 Van De Velde Valentijn 20 Van Sante Tristan 21 Colet Christophe 22 De Geyter Benjamin 23 Laforce Mike 24 Vewilst Mathieu 25 Andries Kevin 26 De Smet Dries 27 Gommers Sven 28 Vispoel Ruben 29 Van Vlierberghe Bart 30 Vandenberghe Stijn 31 Deschuytter Casper 32 Naessens Bruno 33 Van Meirhaeghe Karel 34 Verheuen Frederik 35 Van den Berghe Anthony 36 Durieu Steven 37 Van den Bulcke Nandi 38 Gheerolfs Sven 39 Van Haver Thibault 40 Ryckaert Brent 41 Devoet Jonas 42 Baeyens Bart 43 Delaere Jens 44 Vossaert Matthias 45 Poot Kevin 46 Lambrecht Davy 47 Roels Diedrich 48 Rombaut Maarten 49 Van Kerchove Jonathan 50 Spitaels David 51 Van Den Noortgaete Ken 52 Daems Jens 53 Opsomer Enzo 54 Claeys Kevin 55 Nevejans Kenny 56 Bossaer Gatien 57 Declerck Jean-Baptiste 58 Libbrecht Lesley 59 Dumortier David 60 Peelman Stijn 61 Timbreur Jonas 62 Verzeele Brecht 63 Bouquet Kenneth 64 Van Raemdonck Maarten 65 Dequidt Christophe 66 Lammens Laudelino 67 Lammertyn Foeke 68 Françoys Sven 69 Demeter Renaat 70 Rogge Simon 71 Moerman Sam 72 De Kimpe Nick 73 Matthys Sam 74 Vermassen Jens 75 Bekaert Tim 76 Spileers Kenny 77 Vermeulen Stijn 78 Willaerts Niels 79 De Cock Joeri 80 Maes Jonah 81 De Maertelaere Pieter

     

    Cat.B - 60,0 km – 47 deelnemers

    1 Ghyselen Frederik (Bambrugge) EK
    2 De Bosscher Koen
    3 Van Den Broecke Mario
    4 De Weirdt Gino
    5 Eeckhout Kurt
    6 Van Holderbeke Frank
    7 Roskam Andy
    8 Roose Nico
    9 Van Rijckeghem Steven
    10 Verschelden Steven
    11 Cosijn Ronny 12 De Vlieger Sven 13 Baert Giovanni 14 Janssens Bert 15 Roobroeck Dirk 16 Verbeken Kurt 17 Oliebos Koen 18 Bertier Rudy 19 D'Hauwe Andy 20 De Corte Peter 21 Schaut Danny 22 Calluy Tom 23 Van Der Elst Michiel 24 Desomville Lieven 25 Lecluyse Denis 26 Dhondt Willem 27 Dedeckel Olivier 28 Butler Paul 29 De Tremerie Franky 30 De Waele Kris 31 Govers Rony 32 Primo Gino 33 Verlez Pascal 34 Simpson Stephen 35 Van Bosbeke Peter 36 Smet Guy 37 De Brauwer Lesley 38 Gamble Donald 39 David Stefaan 40 Goossens Alex 41 Tukker Govert 42 Hebbrecht Geert 43 Vanhaverbeke Kurt 44 Robinson Allan 45 Baisch Paul Richard 46 Verheyden Johan 47 Thursfield Paul

     

    Cat.C - 52,5 km – 39 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) EK 55+
    2 Suys Frank
    3 Van Eyndt Jozef (Vorselaar) EK 60+
    4 Deloof Jean-Pierre
    5 Geerts Christiaan
    6 Struyf Raoul
    7 Leuntjens Kurt
    8 Lap Hans
    9 Ballet Peter
    10 Hus Willem
    11 De Pauw Dirk 12 Schoepen Peter 13 Smet Geert 14 Berquin Filip 15 Decaestecker Patrick 16 Watteny Patrick 17 Verbeke Johan 18 Van Lierde Hans 19 De Coninck Danny 20 Hugelier Jürgen 21 Depreitere Danny 22 Cauwelier Bruno 23 Vanoverberghe Siegfried 24 D'Hondt Erwin 25 Mathys Dirk 26 De Poorter Luc 27 Hellinckx Danny 28 Bracke Wim 29 Nevejans Idesbald 30 Bolle Henk 31 Marien Marc 32 Hickman Kevin 33 Reubens Hendrick 34 Maes Jos 35 Cornette Freddy 36 van Beekum Ronald 37 De Praetere Fritz 38 Dupont Guido 39 Baert Giovanni

     

    Cat.D - 45,0 km – 35 deelnemers

    1 de Waal Wim (Sint-Jansteen, NL) EK 65+
    2 De Leersnyder Florent
    3 Vanpoucke Rik
    4 Van Holen Johny
    5 Van Renterghem Patrick
    6 Coudyzer Theo (Balen) EK 70+
    7 Snels Luc
    8 Remory Pierre
    9 Luyten Felix
    10 Cobbaut Eddy
    11 Vandermeulen Jos 12 Vyvey Julien 13 Depreitere Eddy 14 Burggraeve Noël 15 Casteleyn Ghislain 16 De Vuyst Eddy 17 Tummeleer Dirck 18 Delgouffe Phil 19 Cocquyt Luc 20 Corthier Wily 21 De Sutter Willy 22 Van De Wiele Richard 23 Mous Willy 24 Mercken Mathieu 25 Pauwels Marcel 26 Vandersteen Erik 27 Demiddel Ronny 28 De Roos Willy 29 Dierks Jos 30 Vandenheuvel Gilbert 31 Hermans Luc 32 Brouwers François

    DAMES
    1 Nobus Anja (Waardamme) EK Dames
    2 Hoste Peggy
    3 Theunis Tatjana

    10-05-2018 om 23:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 3 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018



    Proficiat aan STEFAN ADRIAENSSENS met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Stefan Adriaenssens 2018    TTC 9-5-2018 1

       Stefan Adriaenssens

    Woensdag 09/05/2018 – VERREBROEK – Toeristen

    Aantal deelnemers: 41

    1 STEFAN ADRIAENSSENS (Burcht)

    2 TOM DE LEENHEER

    3 KURT HEYMANS

    4 HEYNDRICKX WIM 

    5 WOLLAERT JAN

    6 DECLERCQ MICHAEL

    7 VANDECASTEELE ANGELO

    8 GERT VAN DER VLOET

    9 WIM FRANCKAERT

    10 FRANK VAN ASSCHE

    11 STEFAN BOON 12 TOR VERSTRAETEN 13 BRECHT VAN DEN BRANDEN 14 VAN DAM TOM 15 KENNETH DE BRUYN 16 RUDY GEERAERT 17 KRIS SMET 18 COCKS SEM 19 GERT VAN LAEKEN 20 FEUGHT SIGI 21 KENNY DE PERMENTIER 22 DANIEL VAN GOETHEM 23 JASPERS WIES 24 NIELS D'HONDT 25 YANNICK SCHILTZ 26 GUIDO SPANOGHE 27 PETER HEYMANS 28 JOHAN DRIESEN 29 KURT VAN RAEMDONCK 30 TOM LANDUYT 31 MAARTEN DE CROOCK 32 CAPPAERT SAMMY 33 WIM VAN DER VEKEN 34 DE BLOCK BART 35 PETER GOOSSENAERTS 36 FILIP VAN GOETHEM 37 VAN GOETHEM PETER

     

    OPGAVE: 38 BJORN VAERENBERG 39 MARINUS ZWARTEPOORTE 40 AART VAN STEVENINCK 41 JONATHAN HERSSENS

     


    TTC 9-5-2018 2

    Woensdag 09/05/2018 – VERREBROEK – Recreanten

    Aantal deelnemers: 47

    1 ANTHONY VAN HAL 

    2 VAN DE SOMPEL BART

    3 FRANCKAERT PASCAL

    4 KRIS VERMEULEN

    5 STUER JORDY

    6 STEFAN DE MAEYER

    7 JENTE SAMSON

    8 YANNICK HANNES

    9 GUY BOGAERT

    10 BENJAMIN STUER

    11 BART HERMANS 12 LUC DE CAUWER 13 MARIO BOLSSENS 14 VAN OOST MICHIEL 15 BERT VERHASSELT 16 BJORN GEYSELS 17 KOEN DILLEN 18 WIM VAN CRAENEBROECK 19 KENNETH SILVERANS 20 JOCHEM ROELS 21 VAN EYKEN CHRISTOPHE 22 RUDY SERVERIUS 23 HELSEN JORRIT 24 SPINNOX DERRICK 25 DYLAN VAN IMPE 26 KOEN VERHULST 27 VAN EETVELDE KEVIN 28 KEVIN VELGHE 29 FRANKY DE CLERCQ 30 DAVY TIMMERMANS 31 DANNY BOGAERT 32 KURT THOEN 33 JEFFREY VAN MIEGHEM 34 BRYSSINCKX DIRK 35 SMET JASPER 36 FREDERIK VAN DRIESSCHE 37 JENS BOGAERT 38 TOM VANDERLINDEN 39 NIELS DE BELIE

     

    OPGAVE: 40 DE VOGELAER KEVIN 41 HERBERT DE COSTER 42 SAM VAN MELE 43 ERWIN DE BOCK 44 BART VAN OPSTAL 45 MOREEL CHRISTOF 46 DOMINICK DE WITTE 47 MAARTEN VERHULST

    10-05-2018 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/05/2018

    banner vwf 2017

    DONDERDAG 10 MEI HERDERSEM (9310)

     

    VWF 10-5-2018

    10-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    09-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN +FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 09/05/2018 BEVEREN-WAAS (O) ELITE Z.C./U23 - 111 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:19:29 / AFSTAND: 111KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    3 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 CAETHOVEN KENNETH BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DILLEN RUBEN VAN EYCK SPORT

    8 VAN DER EYCKEN BRENT BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 HAVERALS LARS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    12 WIELANDT SVEN 13 VANUYTVANGE SAM 14 HEIRBAUT TONY 18 DE KEERSMAEKER ALEXANDER 20 JANSSENS JARRID 25 CLAUS DIETER 27 BECK CEDRIC 30 AMELINCKX STEF 33 MARIN GLENN 35 DE OST JARNE 37 MEUL ROBBY 39 DHOLLANDER KRISTOF

    9-5-2018-beveren 619

                       Podium te Beveren met winnaar Benjamin Verraes, Pieter Buyle en Timmy De Boes.

    9-5-2018-beveren 609

                      Podium te Beveren met winnaar Benjamin Verraes, Pieter Buyle en Timmy De Boes.

    9-5-2018-beveren 558

                          Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Pieter Buyle en Timmy De Boes.

    9-5-2018-beveren 557

                          Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Pieter Buyle en Timmy De Boes.

    9-5-2018-beveren 411

    9-5-2018-beveren 054

    9-5-2018-beveren 028

                                             Start van de Elite z.c. & U23 te Beveren met 46 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-05-2018 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MEN ELITE TE VERREBROEK OP ZONDAG 13 MEI 2018 !!!

    Geen ronde van België maar toch internationale wielertoppers Terpstra en Vanmarcke komen naar Verrebroek !!!


    Wase Polders 2018 IMG_8282

    De Baloise Belgium Tour en de BinckBank Tour komen dit jaar niet naar Beveren. Maar enkele internationale wielertoppers maken dat gemis volgende zondag goed in deelgemeente Verrebroek. Daar wordt voor de 8ste keer de grote prijs van de Wase Polders gereden. De organisatoren van wielerclub Het Vliegend Wiel Verrebroek kregen de bevestiging van ondermeer Niki Terpstra en Sep Vanmarcke, twee absolute toppers van het voorbije klassieke voorjaar.

    “Onze wedstrijd is er een van de nationale kalender maar op dezelfde datum zijn er liefst 5 andere wedstrijden op de internationale kalender. De concurrentie was nooit zo groot. Maar gelukkig hebben we de jongste jaren een mooie reputatie opgebouwd in het wielerpeloton. De renners weten dat we een perfecte organisatie aanbieden en dat onze omloop met amper vier bochten en overal brede wegen heel veilig is en een garantie is voor een snelle koers”, vertelt voorzitter Erik Van Goethem.

    Met Niki Terpstra heeft de wedstrijd alvast dé man van het voorseizoen kunnen aantrekken. Terpstra won op magistrale wijze de Ronde van Vlaanderen, de E3 Harelbeke en stond ook op het podium in Parijs-Roubaix naast tal van andere ereplaatsen dit voorjaar. Daarnaast komt ook Sep Vanmarcke naar het polderdorp. Sep heeft er ook alweer een bijzonder regelmatig klassiek seizoen op zitten en was er in elke finale van de grote koersen bij. Hij won in 2013 al eens de grote prijs van de Wase Polders en wil dat dit seizoen nog eens overdoen. Ook gewezen nationaal kampioen Preben Van Hecke is er weer bij. Preben verbaasden in de Amstel Gold Race nog eens vriend en vijand. Ook Van Hecke stond in Verrebroek al op het podium in 2016 toen hij nog Belgisch kampioen werd.

    Naast al deze toppers komen ook heel wat teams met sterke selecties naar De Wase Polders. Zo zal Cibel-Cebon met Roy Jans en gewezen winnaar Timothy Stevens opnieuw een gooi naar de zege doen. Ook Telenet-Fidea (met ploegleider Sven Nys), Tarteletto-Isorex, United Cycling Team, Nano Development Team en het Asfra Racing team zijn er bij. Samen met de clubteams van DCR (met Sander Cordeel die vorige maand nog 3 ritten won in de Ronde van Togo), team Dakwerken Stroobant, Vetrapo Cycling team en Molenspurters Meulebeke zullen er weer minstens 130 renners aan de start staan.

     

    Gemeente Beveren

    Met de organisatie van de Wase Polders blijft dus ook een grote profwielerwedstrijd op het grondgebied van de gemeente Beveren. “Daar zijn ook wij heel blij om. Als gemeente kozen we er dit jaar voor om niet in te stappen in de BinckBanck Tour of de Baloise Belgium Tour. Maar deze grote prijs van de Wase Polders krijgt al onze steun. Met de affiche die de organisatoren alweer hebben samengesteld blijft onze gemeente dus haar mannetje staan in het wielerpeloton”, vindt ook burgemeester Marc Van de Vijver.

    Alle verdere informatie over de wedstrijd en de deelnemers is ook terug te vinden op de volledig vernieuwde website www.dewasepolders.com.

    Maar nog beter is natuurlijk om op zondag 13 mei met z’n allen naar het centrum van Verrebroek te komen om er de wedstrijd zelf te aanschouwen. Uiteraard is de toegang helemaal gratis !

    Bron: Ivan Elegeert


     

    09-05-2018 om 20:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/05/2018

    waod_3.jpg


    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 16°Seizoenszege !!!


    Kevin Van Raemdonck 2018   Patrick Cocquyt 2018

     Kevin Van Raemdonck            Patrick Cocquyt


    Dinsdag 8 Mei 2018 – BEVEREN (9120)

     

    Cat. A - 69,6 km - 59 deelnemers

    1 KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)
    2 Le Blon Michel
    3 Cooman Gianni
    4 Coppens Carrera
    5 Vandenbussche Ron
    6 Cap Bryan
    7 Govaert Kenny
    8 Willaerts Niels
    9 Vermassen Jens
    10 Peelman Stijn
    11 Claeys Kevin 12 Gielen Siebe 13 Maes Bram 14 Beck Pieter 15 Brijs Gert 16 Nachtegael Danny 17 van Keulen Erwin 18 Willemse Michael 19 De Nayer Bruno 20 Van Gaeveren Gunter 21 Stuer Benjamin 22 Bekaert Stijn 23 Van Haver Thibault 24 Wullems Richard 25 Peeters Nico 26 Joije Davy 27 Van Sante Tristan 28 Jansen Davey 29 van Noord Wesley 30 De Beule Sam 31 Van Osselaer Tom 32 Rombaut Maarten 33 Cap Tim 34 Rottier Peter 35 Verwee Nico 36 Weemaes Filip 37 De Roo Jacob 38 Dumortier David 39 Buyse Dieter 40 de Kraker Rinco 41 Smet Jochem 42 Roels Diedrich 43 Van Osselaer Tommy 44 Bleyaert Nicolas 45 Rombouts Erik 46 Cooman Mauro 47 De Kimpe Nick 48 Kesteleyn Bram 49 Van Raemdonck Maarten 50 Maes Jef 51 Van de Casteele Michael 52 Van Laere Jan 53 Vandendriessche Ibe 54 De Bock Stef 55 Van Vlierberghe Bart 56 Heirman Steven 57 Vral Bart 58 Verberckmoes Arno 59 Van Boven Patrick

    8-5-2018-waod beveren 744

                                                       Winnaar Catg.A met Kevin Van Raemdonck.

    8-5-2018-waod beveren 691

                     Aankomst van winnaar Kevin Van Raemdonck voor Michel Le Blon en Gianni Cooman.

    Cat. B - 58 km - 47 deelnemers

    1 Van Den Broecke Mario (Melle)
    2 Cooman Jerry
    3 Van Roeyen Dave
    4 Van Holderbeke Frank
    5 Goossens Alex
    6 Weemaes Franky
    7 Verschelden Steven
    8 Holding Ashley
    9 De Bosscher Koen
    10 Muys Kristof
    11 Van Hoof Danny 12 Van Hautekerke Glenn 13 de Koning Michel 14 Schollaert Carlo 15 Rizzo Claudio 16 De Beer Tom 17 Van Rijckeghem Steven 18 Smet Luc 19 Roobroeck Dirk 20 Van Bosbeke Peter 21 De Wannemaeker Filip 22 Van Raemdonck Robby 23 Van Buggenhout Jurgen 24 Ghyselen Frederik 25 Pauwels Nico 26 Van Guyse Danny 27 Kramer Guido 28 Peelman Norbert 29 Van De Perre Lieven 30 Smet Guy 31 Van Den Broeck Alain 32 De Swert Dave 33 McNamara Chris 34 Edwards Jason 35 Biesemans Gunther 36 Carpenter Nigel 37 Hebbrecht Geert 38 Van Goethem Peter 39 De Maesschalck Johan 40 Thomas Kris 41 Verselder Hans Jurgen 42 Hoefnagels Jos 43 Rabout Rudi 44 Van Landeghem Jens 45 Van Dyck Gregory 46 Heyndrickx Wim 47 Thursfield Paul

    8-5-2018-waod beveren 382

                           Aankomst van winnaar Catg.B met Mario Van Den Broecke voor Jerry Cooman.

     

    Cat. C - 52,2 km - 35 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYTCocquyt Patrick (Wachtebeke) winnaar 55+
    2 Suys Frank
    3 Van Hove Dirk
    4 Paridaens Ronny (Denderhoutem) winnaar 60+
    5 Watteny Patrick
    6 Geeraert Rudi
    7 Schepers Marc
    8 Hus Willem
    9 Depouille Eric
    10 Geerts Christiaan 11 De Pauw Dirk 12 De Coninck Danny 13 Van Camp Freddy 14 Keyenberg Koen 15 Nevejans Idesbald 16 D'Hondt Erwin 17 Van Duyse Peter 18 Struyf Raoul 19 Baert Giovanni 20 De Baets Johan 21 Verbestel Dirk 22 Vanhaeverbeke Jean 23 Bolle Henk 24 Dom André 25 Smet Geert 26 Verbeke Johan 27 Dupont Guido 28 Delagrange Bart 29 Reniers Tony 30 Pintens Noël 31 Mathys Dirk 32 Polfliet Danny 33 Keersmaekers Luc 34 Hickman Kevin 35 Van Overmeir Marc

    8-5-2018-waod beveren 237

                            Winnaar Catg.C met Patrick Cocquyt en winnaar +60 jaar met Ronny Paridaens.

     

    Cat.D - 46,4 km - 28 deelnemers

    1 Remory Pierre (Ressegem) winnaar 65+
    2 Van Renterghem Patrick
    3 de Waal Wim
    4 Vanpoucke Rik
    5 Oosterbosch Geert
    6 De Leersnyder Florent
    7 Snels Luc (Minderhout) winnaar 70+
    8 Luyten Felix
    9 Van Holen Johny
    10 Coudyzer Theo
    11 Wauters Jean-Pierre 12 De Vuyst Eddy 13 Vyvey Julien 14 Mertens René 15 Mercken Mathieu 16 Casteleyn Ghislain 17 Vandersteen Erik 18 Oostdijk Adri 19 Tummeleer Dirck 20 Devadder Andre 21 Mous Willy 22 Pauwels Marcel 23 Jansegers Freddy 24 De Sutter Willy 25 De Roos Willy 26 Dierks Jos 27 Demiddel Ronny 28 Hermans Luc

    8-5-2018-waod beveren 108

                                     Winnaar Catg.D met Pierre Remory en winnaar +70 jaar met Luc Snels.




    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-05-2018 om 20:21 geschreven door kenny


    08-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 08/05/2018 HOOGLEDE (W) ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:41:52 / AFSTAND: 112KM

    1 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    2 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 MINNAERT MICHIEL SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 MATZNER STEFAN RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND AUT

    6 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    7 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 LELEU ANTOINE DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    9 MOTTE DAVID VAN EYCK SPORT

    10 MONCOMBLE NICOLAS DUNCERQUE- FRA

    08-05-2018 om 20:01 geschreven door kenny


    07-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 07/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 07/05/2018     


    Maandag 07/05/2018 SINAAI (O) - ELITE ZC/U23 - 123 km

    Aantal deelnemers:

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:42:14 / AFSTAND: 123KM

    1 DEMENTYEV YEHOR KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS UKR

    2 HONIG REINIER ZWC D T S NED

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    5 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 CLAUS DIETER STAGECO CYCLING TEAM

    8 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    9 COLMAN ALEX LOTTO SOUDAL

    10 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    12 CORDEEL SANDER 13 D´HOOGE THOMAS 17 ONGENA MATTHIAS 19 PERSOON JOERI 20 CAETHOVEN KENNETH 21 DE PAEPE JOHANNES 26 VAN DAMME BART 27 AMELINCKX STEF 33 VAN GUYSE JARNO 36 MAES BRYAN 43 GOOSSENS KENNY 44 STUER KWINTEN 45 DHOLLANDER KRISTOF

    7-5-2018-sinaai 717

                                        Winnaar Yehor Dementyev en Belgisch Kampioen Stijn De Bock.

    7-5-2018-sinaai 7297-5-2018-sinaai 673

           Winnaar Yehor Dementyev.                                               Aankomst van winnaar Yehor Dementyev.

    7-5-2018-sinaai 684

    7-5-2018-sinaai 127

    7-5-2018-sinaai 041

    7-5-2018-sinaai 007

                                                   Start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 68 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-05-2018 om 19:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 07/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 07/05/2018 SINAAI (O) - ELITE ZC/U23 - 123 km

    Aantal deelnemers:

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:42:14 / AFSTAND: 123KM

    1 DEMENTYEV YEHOR KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS UKR

    2 HONIG REINIER ZWC D T S NED

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    5 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 CLAUS DIETER STAGECO CYCLING TEAM

    8 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    9 COLMAN ALEX LOTTO SOUDAL

    10 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    12 CORDEEL SANDER 13 D´HOOGE THOMAS 17 ONGENA MATTHIAS 19 PERSOON JOERI 20 CAETHOVEN KENNETH 21 DE PAEPE JOHANNES 26 VAN DAMME BART 27 AMELINCKX STEF 33 VAN GUYSE JARNO 36 MAES BRYAN 43 GOOSSENS KENNY 44 STUER KWINTEN 45 DHOLLANDER KRISTOF

    07-05-2018 om 19:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2018

    banner vwf 2017


    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PETER MAES met de Titel van Provinciaal kampioen Reeks C !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met de Titel van Provinciaal kampioen Reeks D !!!


    Koen De Bosscher KOP 2018   Peter Maes 2018   Frank Suys

        Koen De Bosscher               Peter Maes                      Frank Suys



    ZONDAG 6 MEI BREENDONK (2870) - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP ANTWERPEN voor cat. C en D


    VWF 6-5-2018

    07-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!