.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    06-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP NIEUWELINGEN TE VERREBROEK VAN ZONDAG 06/05/2018

    FOTO'S PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP NIEUWELINGEN TE VERREBROEK VAN ZONDAG 06/05/2018     


    Zondag 06/05/2018 VERREBROEK (O) - NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP

    1° jaars - DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:37:57 / AFSTAND: 62KM

    1 JANSEGHERS STEF WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 GAYTANT KENZO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 BASTIAENS THIBO ISOREX CYCLING TEAM

    6 JORIS ROBBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 TORNEY ARTUUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN RAEMDONCK CÉDRIC PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 DELAERE NOAH ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 BLOMMAERT SANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN DE VELDE YARNE 14 VAN OSSELAER VIKTOR 15 FIERENS RUBEN 22 CAP GILLES 25 BLOMMAERT LARS 32 D´HOLLANDER LUCA 33 DE VEIRMAN FABRICE 40 CLAESSENS ROBBE 42 COLMAN LARS 43 DE BAERE RUNE 47 BROSENS KYANO 49 HERMANS ULLRICH 50 MAES STEF 55 VAN POUCKE WANNES

    6-5-2018-verrebroek p.k. 409

          Podium 1°jaars Nieuwelingen met winnaar Stef Janseghers, Kenzo Gaytant en Thomas Szkandera. 

    6-5-2018-verrebroek p.k. 412

            Podium 1°jaars Nieuwelingen met winnaar Stef Janseghers, Kenzo Gaytant en Thomas Szkandera. 

    6-5-2018-verrebroek p.k. 338

                                                       Aankomst van winnaar Stef Janseghers.

    6-5-2018-verrebroek p.k. 333

                   Aankomst van winnaar Stef Janseghers voor Kenzo Gaytant en Thomas Szkandera. 

    6-5-2018-verrebroek p.k. 006

    6-5-2018-verrebroek p.k. 002

                                          Start van de 1°jaars Nieuwelingen te Verrebroek met 55 deelnemers.



    2° jaars - DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:41:19 / AFSTAND: 68.4KM

    1 VAN ZANDE DEVIN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DEWEIRDT SIEBE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    8 BOGAERTS SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DEMUYNCK VICTOR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 GELDERS GIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 VAN BUYNDER THIBAUD 22 ROGIERS LUCAS 26 DANEEL JEFKE 27 RASSCHAERT LANDER 35 VAN KERCKHOVE QUINTEN 37 VAN WIELE MICHIEL 40 CORNELIS CODY 45 DE COCK TIBO 49 SPITTAEL JENNE 51 VAN MOL CÉDRIC 52 D´HOOGHE BRENT 56 MAES ALEC 57 TROCH DAMY 59 COLMAN THIBEAU 67 VAN HAVERE DETLEV

    6-5-2018-verrebroek p.k. 872

        Podium 2°jaars Nieuwelingen met winnaar Devin Van Zande, Siebe Deweirdt en Axandre Van Petegem. 

    6-5-2018-verrebroek p.k. 880 

         Podium 2°jaars Nieuwelingen met winnaar Devin Van Zande, Siebe Deweirdt en Axandre Van Petegem. 

    6-5-2018-verrebroek p.k. 819

                   Aankomst van winnaar Devin Van Zande voor Siebe Deweirdt en Axandre Van Petegem. 

    6-5-2018-verrebroek p.k. 822

    6-5-2018-verrebroek p.k. 461

    6-5-2018-verrebroek p.k. 416

                                           Start van de 2°jaars Nieuwelingen te Verrebroek met 67 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-05-2018 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 06/05/2018 HELCHTEREN (LB) – MEN ELITE - 160 km

    DEELNEMERS: 166 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 3:29:20 / AFSTAND: 160KM

    1 PHILIPSEN JASPER HAGENS BERMAN AXEON CYCLING TEAM

    2 VAN TRIJP MAARTEN DESTIL - PARKHOTEL VALKENBURG NED

    3 COENEN DENNIS CIBEL-CEBON

    4 NOWELL MATTHEW CANYON EISBERG GBR

    5 RUIJGH ROB TARTELETTO – ISOREX NED

    6 VAN ROOY KENNETH SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 VAN LUIJK SVEN MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM NED

    8 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    10 OOSTRA FOLKERT ALECTO CYCLINGTEAM NED

    11 STEVENS TIMOTHY 15 VAN STAEYEN MICHAËL 22 REYNAERTS WIM 40 DE PAEPE JOHANNES 62 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 88 DE BOCK STIJN 95 DRUYTS GERRY 97 COOLS ALEXANDER

     

    06/05/2018 ARDOOIE (W) - ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:40:2 / AFSTAND: 116KM

    1 DEKKERS HANS SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    2 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    4 SHORT PHILIP NINE LIVES CARBON REPAIR USA

    5 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 MATZNER STEFAN RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND AUT

    8 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    9 VERTONGHEN MAXIM WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

     

    06/05/2018 HEULE (W) - ELITE Z.C./U23 - 106,2 km

    DEELNEMERS: 80 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:20:0 / AFSTAND: 106.2KM

    1 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 HUYSSER JEROEN WIELERTEAM IEPER

    6 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    7 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    8 GOUEL VALENTIN ESEG DOUAI FRA

    9 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    10 BREYNE JONATHAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    06/05/2018 LIERDE (O) - ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 145 / OPGEVERS: 52 / TIJD: 2:43:50 / AFSTAND: 117KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    3 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 GILLETT RHYS MELBOURNE CYCLING LEAQUE AUS

    6 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 VAN DEN BRANDEN VIKTOR V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 USE LAURENS K.V.C. DEINZE VZW

    9 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DHAENE BRECHT VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    12 DE BLOCK NICK 13 DILLEN RUBEN 16 WIELANDT SVEN 35 SMET JONAS 37 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 39 VAN DAMME BART 53 MARIN GLENN 67 VAN GOETHEM KEVIN 72 MEUL ROBBY 93 GOOSSENS KENNY

     

    06/05/2018 PITTEM (W) - U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:40:51 / AFSTAND: 110KM

    1 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    2 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 BRULEZ MIQELE VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 WOUTERS RICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    9 JACOBS JOHAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE SUI

    10 VERHULST WOUTER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    23 D´HOOGE THOMAS

     

    06/05/2018 HELCHTEREN (LB) - UCI WOMEN ELITE - 120 km

    Aantal deelnemers:

    DEELNEMERS: 167 / OPGEVERS: 41 / TIJD: 2:48:48 / AFSTAND: 120KM

    1 BASTIANELLI MARTA ALE CIPOLLINI ITA

    2 VAN DE REE MONIQUE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    3 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    4 JEULAND PASCALE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    5 CONFALONIERI MARIA GIULIA VALCAR PBM ITA

    6 VAN ´T GELOOF MARJOLEIN LOTTO SOUDAL LADIES NED

    7 NGUYEN THI THAT WORLD CYCLING CENTRE UCI VIE

    8 CAVALLI MARTA VALCAR PBM ITA

    9 FIDANZA MARTINA EUROTARGET - BIANCHI – VITASANA ITA

    10 HANNES KAAT JOS FERON LADY FORCE

    12 DRUYTS JESSY 69 VERSCHELDEN NATHALIE 72 STERCKX KATHLEEN 89 VERTENTEN SOETKIN 94 TEMMERMAN ILSE 106 DRUYTS DEMMY 125 CROKET GILKE

     

    06/05/2018 LADY´S DAY SINAAI (O) - NAT DAMES - 88 km

    DEELNEMERS: 85 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 2:19:18 / AFSTAND: 88KM

    1 VAN HAAFTEN KIRSTIE RESTORE CYCLING NED

    2 BAKKER MINKE RESTORE CYCLING NED

    3 MIDELET ALPHANIE CLUB CYCLISTE BOULOU FRA

    4 CLAUS MARJON WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5 BOUWMEESTER SANNE WV DE KANNIBAAL NED

    6 MEISTROK SUSANNE MIJN BAD-LIV/GIANT NED

    7 HELLEMONS DAIMY GRC JAN VAN ARCKEL NED

    8 RIJFF ANOUK WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    9 WASMUS NIENKE SWABOLADIES.NL NED

    10 STEGINK YMKE WV DE JONGE RENNER NED

    20 VAN GUCHT HANNEKE 39 TEN HARTOG SARAH 43 VANDERHEYDEN LIENA 44 DELTOMBE EVELIEN 59 COUDEVILLE ELINE 61 COUDEVILLE HERLINDE 67 WITTOCK NANCY

    06-05-2018 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 05/05/2018 CRITERIUM HERZELE (O) – MEN ELITE - CRITERIUM

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:37:17 / AFSTAND: 25.6KM

    1 KEISSE ILJO QUICK - STEP FLOORS

    2 DE BUYST JASPER LOTTO - SOUDAL

    3 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 WAEYTENS ZICO VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 MERLIER TIM VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 DE BIE SEAN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    7 BACKAERT FREDERIK WANTY-GROUPE GOBERT

    8 GATE AARON AQUA BLUE SPORT NZL

    9 JANS ROY CIBEL-CEBON

    10 DEVOLDER STIJN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    13 COBBAERT ROBBY 16 NAESEN OLIVER 17 STEELS STIJN

     

    05/05/2018 WIJNENDALE - TORHOUT (W) - ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 128 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:31:27 / AFSTAND: 120KM

    1 BORRA GILLES EFC-L&R-VULSTEKE

    2 BREYE FLORENT VC AMATEUR ST.QUENTIN FRA

    3 HESTERS JULES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    5 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    6 GOUEL VALENTIN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT FRA

    7 VANDEWALLE MATTHIAS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 MATZNER STEFAN RSC ARBÖ SÜDBURGENLAND AUT

    9 DELAMEILLEURE MATHIAS DOVY KEUKENS - FCC

    10 DELESIE BERRE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    25 VAN DRIESSCHE WARD 71 DILLEN RUBEN 81 VANUYTVANGE SAM

     

    05/05/2018 SCHELLEBELLE (O) – Provinciaal Kampioenschap DAMES - 91,5 km

    DEELNEMERS: 115 / OPGEVERS: 59 / TIJD: 2:22:58 / AFSTAND: 91.5KM

    1 BOUWMEESTER SANNE WV DE KANNIBAAL NED

    2 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    3 VOLLERING DEMI SWABO LADIES NED

    4 LUST BIANCA ARC ULYSSES NED

    5 DE JONG THALITA UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT NED

    6 VAN DEN STEEN KELLY LOTTO SOUDAL LADIES

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 MIDELET ALPHANIE CLUB CYCLISTE BOULOU FRA

    9 COELHO FERREIRA CAMILA MENDOCINA MEMORIAL SANTOS FUPEP BRA

    10 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    11 CLAUS MARJON 14 NOBUS ANJA 22 TEMMERMAN ILSE 32 VERSCHELDEN NATHALIE 56 LOUCHAERT JUSTINE

     

    05/05/2018 HELCHTEREN (LB) - JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:52:43 / AFSTAND: 80KM

    1 DENS TUUR DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 KROON JORIS UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING NED

    4 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    5 VANDERHEYDEN STEF SPORT EN MOEDIG GENK

    6 VAN GUCHT THOMAS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 VANHEEL ELIAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 SPAPEN MAURO TWC PIJNERBURG NED

    10 VAN DEN BORNE WILLEM DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VERBEECK CALVIN 18 SMET MARCO 31 ADRIAENSSENS JENNO

       

    05/05/2018 ZWEVEGEM KAPPAERT (W) - JUNIORES - 96 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 49 / TIJD: 2:18:39 / AFSTAND: 96KM

    1 NAUDTS THOMAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VANGHELUWE WARRE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    6 HAINES ALEX LEICESTERSHIRE ROAD CLUB GBR

    7 SENRAME ARTHUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 DETHY MATTHIS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 VERCAUTEREN THOMAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 GALLE STAF 28 DE CLEEN WOUTER 37 ROOSE MATTEO 52 VAN DER SYPT GIANNI

     

    05/05/2018 DE PANNE (W) - NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP

    1E JAARS - DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 1:33:17 / AFSTAND: 61KM

    1 SEGAERT ALEC MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DALLE JENS CT SOENENS-BOOOM

    4 VAN DYCK JAN KVC NOORDZEEMEEUW

    5 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 HOORNE ROBIN CT SOENENS-BOOOM

    8 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DECEUNINCK ANDREAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 MALFAIT JEAN-LOUIS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT


    2E JAARS - DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 1:40:2 / AFSTAND: 67.1KM

    1 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 ORINS ROBIN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VERGOTE DIEL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 MALFAIT FELIX MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    13 THORÉ RUNE 17 DEJONGHE KJELL

     

    05/05/2018 MAL-TONGEREN (LB) - NIEUWELINGEN - 58 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:31:0 / AFSTAND: 58KM

    1 THONNON SENNE SPORT EN MOEDIG GENK

    2 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    4 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    5 BELMANS ELIAS SPORT EN MOEDIG GENK

    6 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 WILLEMS GILLES SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BIJNENS JOREN SPORT EN MOEDIG GENK

    9 DUCHATEAU DAAN SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VERVENNE JONATHAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 VAN BUYNDER THIBAUD

     

    05/05/2018 SCHELLEBELLE (O) – Provinciaal Kampioenschap Dames Juniores + Nieuwelingen - 73,2 km

    DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 1:59:12 / AFSTAND: 54.9KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    4 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE ROCKER GEMKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 TIEROLF SOPHIE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 WASMUS MARIT WESTLAND WIL VOORUIT NED

    9 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 KUIJPERS ANOEK TWC PIJNENBURG NED

    12 PUNNEWAERT KIRIN

     

    DAMES JUNIORES

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 1:59:12 / AFSTAND: 73.2KM

    1 RENDERS LUNA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 BOSSUYT SHARI DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    5 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE LANGHE LUCA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    8 FEYTENS ELLEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    12 DE ROCKER GEMKE 14 TIEROLF SOPHIE 21 PUNNEWAERT KIRIN

    06-05-2018 om 08:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LENNERT CAPPAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Lennert Cappan 2018.jpg 

    Lennert Cappan


    Zondag 06/05/2018 ROSMEER BILZEN (LB) - JUNIORES - 78 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:49:11 / AFSTAND: 78KM

    1 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 KOOL DAAN NOVO-NORDISC NED

    4 VAN DEN BROECK ARNO FORTE U19 CYCLING TEAM

    5 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 PETERS ALFIE TEAM NOVO NORDISK JUNIOR GBR

    7 VAES ALEXANDRE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 GIJBELS JONAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 MARTENS HANNES DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 JAWALAPERSAD MAARTEN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

     

    06/05/2018 VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO (VB) – Interclub JUNIORES - 120 km

    DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:51:0 / AFSTAND: 120KM

    1 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 MATERNÉ RÉMI WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VAN DER BEKEN AARON WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    7 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    13 VAN POPPEL SÉBASTIEN 15 THYS JOREN 21 SMET JORRE 25 SLOCK LIAM 30 BROUWERS EMILE 33 COLLIE LARS 35 DUYM STEFFEN 45 HUYS BRANKO 53 DE PESTEL THOMAS 93 VAN HOUTE SYBREN

     

    06/05/2018 WAARSCHOOT (O) - JUNIORES - 94,5 km

    DEELNEMERS: 80 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:15:40 / AFSTAND: 94.5KM

    1 LENNERT CAPPAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HAINES ALEX LEICESTERSHIRE ROAD CLUB GBR

    3 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 MEERSMAN MAXIM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 ZAGERS STEFAN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK NED

    7 BRUYNEEL TRISTAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VERMOOTE JENS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 MANSFIELD FINN THE MI RACING ACADEMY- GBR

    10 DE VRIESE CHENDO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    13 VAN DEN BOSSCHE FABIO 17 VAN DAELE ERNEST 30 COSYNS MILAN 45 GOOSSENS BRECHT 50 DE VOS WANNES

     

    06/05/2018 WIJER (LB) - JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 2:11:54 / AFSTAND: 88KM

    1 SMETS WARD ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VAN BOUWEL HANNES AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LAMBEIR JOACHIM WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 DE WILDE LUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MACHIELS BRENT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 BAMS JARNE SPORT EN MOEDIG GENK

    8 DELY THIBAULT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 WESTELINCK JESPER VA CYCLING TEAM ZELE VZW NED

    10 LAMMENS JONAS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    14 DE GEEST RICKY

     

    06/05/2018 VERREBROEK (O) - NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP

    1° jaars - DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:37:57 / AFSTAND: 62KM

    1 JANSEGHERS STEF WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 GAYTANT KENZO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 BASTIAENS THIBO ISOREX CYCLING TEAM

    6 JORIS ROBBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 TORNEY ARTUUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN RAEMDONCK CÉDRIC PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 DELAERE NOAH ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 BLOMMAERT SANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN DE VELDE YARNE 14 VAN OSSELAER VIKTOR 15 FIERENS RUBEN 22 CAP GILLES 25 BLOMMAERT LARS 32 D´HOLLANDER LUCA 33 DE VEIRMAN FABRICE 40 CLAESSENS ROBBE 42 COLMAN LARS 43 DE BAERE RUNE 47 BROSENS KYANO 49 HERMANS ULLRICH 50 MAES STEF 55 VAN POUCKE WANNES

     

    2° jaars - DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:41:19 / AFSTAND: 68.4KM

    1 VAN ZANDE DEVIN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DEWEIRDT SIEBE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    8 BOGAERTS SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DEMUYNCK VICTOR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 GELDERS GIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 VAN BUYNDER THIBAUD 22 ROGIERS LUCAS 26 DANEEL JEFKE 27 RASSCHAERT LANDER 35 VAN KERCKHOVE QUINTEN 37 VAN WIELE MICHIEL 40 CORNELIS CODY 45 DE COCK TIBO 49 SPITTAEL JENNE 51 VAN MOL CÉDRIC 52 D´HOOGHE BRENT 56 MAES ALEC 57 TROCH DAMY 59 COLMAN THIBEAU 67 VAN HAVERE DETLEV

     

    06/05/2018 LINTER-HEIDE (VB) - NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 73,2 km

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 37 / TIJD: 1:52:55 / AFSTAND: 73.2KM

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 HEYLEN ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 LENSECLAES ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 COREMANS DANTE CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DELAHAYE JENS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VERRIEST NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 D´HONDT DANTÉ ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    06/05/2018 RAMSEL HERSELT (PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP) (A) - NIEUWELINGEN

    1° jaars - DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 1:45:30 / AFSTAND: 64KM

    1 HEREMANS JOPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 AVONDTS MATHIS WAC TEAM

    3 RAES RENZO WAC TEAM

    4 DE BEUCKELEER SEPPE HERMANS CYCLING TEAM

    5 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN STAAY IBEN WAC TEAM

    8 GOOSSENS LUCA DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 BOEYE RUBEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VAN PELT JEFF 31 DE MUNCK JASPER

     

    2° jaars - DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 1:49:51 / AFSTAND: 72KM

    1 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN HOOF MANU AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    5 MARTENS SEPPE WAC TEAM

    6 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BELMANS LENNERT WAC TEAM

    8 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 COENEN THOMAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

     

    06/05/2018 LADY´S DAY SINAAI (O) - DAMES JUNIORES 64 km +NIEUWELINGEN 56 km

    DAMES JUNIORES - DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:47:30 / AFSTAND: 64KM

    1 BOSSUYT SHARI DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 RENDERS LUNA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 ROMBOUTS TINE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 UYTTENHOVE AIKO AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 SPAPEN NINA TWC PIJNENBURG NED

    8 VAN BOKHOVEN JULIA TWC PIJNENBURG NED

    9 SHEPHERD JOSIE PROJECT 51 GBR

    10 GORT FEMKE WCL BERGKLIMMERS NED

    11 PUNNEWAERT KIRIN 20 COOLS AAIKE 32 STORMS IMKE

     

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:47:30 / AFSTAND: 56KM

    1 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 SPAPEN NINA TWC PIJNENBURG NED

    4 GORT FEMKE WCL BERGKLIMMERS NED

    5 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 COPPENS NIEKE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 COOLS AAIKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 PEETERS FLEUR SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    14 STORMS IMKE

    06-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    05-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/05/2018

    waod_3.jpg

    Zaterdag 5 Mei 2018 - ADEGEM (9991)


    Cat.A - 72 km - 80 deelnemers

    1 Buysse Lennert (Bassevelde)
    2 Roeygens Pieterjan
    3 de Ruijsscher Dante
    4 Françoys Sven
    5 Van Oost Kim
    6 De Wispelaere Arno
    7 Lammertyn Foeke
    8 Van Raemdonck Kevin
    9 Goossens Sam
    10 Van De Velde Valentijn
    11 Nachtegael Danny 12 Van den Berghe Anthony 13 Van Der Jeught Stijn 14 Holvoet Mattijs 15 De Roo Johannes 16 Verleyen Dirk 17 Vernaet Olivier 18 Viaene Florian 19 Hoefnagels Jos 20 Wytinck Niels 21 Cooman Gianni 22 Van Coppenolle Lars 23 Van Hyfte Tom 24 Middelkamp Tom 25 Cooman Jerry 26 Van Daele Nils 27 Verbrugghe Sven 28 Peeters Nico 29 Devoet Jonas 30 Van Meirhaeghe Karel 31 Menue Pieter 32 Deceuninck Thys 33 Reybrouck Jonas 34 Weemaes Filip 35 Verduyn Jasper 36 Lammens Laudelino 37 De Smet Dries 38 Heijens Jeroen 39 Mouws Bob 40 Vervaeke Alexander 41 Dumoulin Mirando 42 Verwee Nico 43 Poppe Stef 44 Everaerd Pieter 45 Maenhout Tommy 46 Viaene Cedric 47 Maenhout Kenny 48 De Dobbelaere Tim 49 Van Sante Tristan 50 Van Osselaer Tom 51 De Spiegeleire Mattias 52 Lauwers Guillaume 53 Dequidt Christophe 54 Lammens Bram 55 Martens Björn 56 Despiegelaere Kevin 57 Bouquet Kenneth 58 Boel Stijn 59 De Coninck Guillaume 60 Van Vlierberghe Bart 61 Vandenberghe Stijn 62 Verbeke Wouter 63 Vossaert Matthias 64 Snoeck Mathias 65 Govaert Kenny 66 Allemeersch Mike 67 Claeys Kevin 68 Deltomme Jordy 69 Van Den Broeck Kevin 70 Jaspers Wies 71 Dequidt Frederik 72 Cap Tim 73 Deschuytter Casper 74 Timbreur Jonas 75 De Gronckel Kurt 76 De Brauwer Lesley 77 Van Steenkiste Wim 78 Van de Vijver Matthieu 79 Scherrens Chris 80 Delodder Sebastiaan 


    Toeristen - 43 km - 40 deelnemers

    1 Spyns Pieterjan (Maldegem)
    2 Van Oost Kevin
    3 Naessens Bruno
    4 Evers Vincent
    5 De Pré Michaël
    6 Swinnen Filip
    7 De Bruyckere Bram
    8 Strubbe Guillaume
    9 Dumortier David
    10 Verloove Patrick
    11 Desomviele Lieven 12 Tinel Pieter 13 Debbaut Jan 14 De Letter Kristof 15 Clincke Louis 16 Van Haverbeke Emiel 17 Van den Bossche Wouter 18 Borgonjon Victor 19 Van Landegem Bart 20 Van de Keere Nick 21 Van Den Bossche Tommy 22 Vantuyckom Nicolas 23 Bommelé Koen 24 De Waele Bjarne 25 De Neve Kristof 26 De Muynck Rien 27 De Smet Ronny 28 De Lille Ben 29 Verlez Pascal 30 Spileers Kenny 31 Van Slycke Lorenzo 32 De Cock Joeri 33 Labeeuw Matthias 34 Van Der Elst Michiel 35 Decock Mathieu 36 De Witte Eskill 37 Colmann Angelo 38 Ryckaert Miel 39 Draps Joris 40 Staelens Dieter 41 Nelis Thibault 42 Sierens Nick 43 Lepoutre Tomas 44 Roman Dieter 45 De Jonghe Kenny 46 Van de Voorde Mike




    Zaterdag 5 Mei 2018 - SINAAI (9112)


    Toeristen - 15.00 u. – 48 km – 6 ronden


    Inwoners 1000 Appels - 16.30 u. - 32 km – 4 ronden



    05-05-2018 om 19:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE EN DAMES JEUGD TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 05/05/2018

    FOTO'S DAMES ELITE EN DAMES JEUGD 
    TE SCHELLEBELLE VAN ZATER
    DAG 05/05/2018
         


    Zaterdag 05/05/2018 SCHELLEBELLE (O) – Provinciaal Kampioenschap DAMES - 91,5 km

    DEELNEMERS: 115 / OPGEVERS: 59 / TIJD: 2:22:58 / AFSTAND: 91.5KM

    1 BOUWMEESTER SANNE WV DE KANNIBAAL NED

    2 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    3 VOLLERING DEMI SWABO LADIES NED

    4 LUST BIANCA ARC ULYSSES NED

    5 DE JONG THALITA UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT NED

    6 VAN DEN STEEN KELLY LOTTO SOUDAL LADIES

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 MIDELET ALPHANIE CLUB CYCLISTE BOULOU FRA

    9 COELHO FERREIRA CAMILA MENDOCINA MEMORIAL SANTOS FUPEP BRA

    10 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    11 CLAUS MARJON 14 NOBUS ANJA 22 TEMMERMAN ILSE 32 VERSCHELDEN NATHALIE 56 LOUCHAERT JUSTINE

    5-5-2018- schellebelle pk 970

            Podium te Schellebelle met winnares Sanne Bouwmeester, Kylie Waterreus en Demi Vollering.

    5-5-2018- schellebelle pk 902

                                                            Aankomst van winnares Sanne Bouwmeester.

    5-5-2018- schellebelle pk 911

    5-5-2018- schellebelle pk 851

    5-5-2018- schellebelle pk 623

    5-5-2018- schellebelle pk 413

    5-5-2018- schellebelle pk 263

                                           Start van de Dames Elite te Schellebelle met 115 deelneemsters.


     

    05/05/2018 SCHELLEBELLE (O) – Provinciaal Kampioenschap Dames Juniores + Nieuwelingen - 73,2 km

    DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 1:59:12 / AFSTAND: 54.9KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    4 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE ROCKER GEMKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 TIEROLF SOPHIE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 WASMUS MARIT WESTLAND WIL VOORUIT NED

    9 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 KUIJPERS ANOEK TWC PIJNENBURG NED

    12 PUNNEWAERT KIRIN

    DAMES JUNIORES

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 1:59:12 / AFSTAND: 73.2KM

    1 RENDERS LUNA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 BOSSUYT SHARI DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    5 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE LANGHE LUCA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    8 FEYTENS ELLEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    12 DE ROCKER GEMKE 14 TIEROLF SOPHIE 21 PUNNEWAERT KIRIN

    5-5-2018- schellebelle pk 255

    5-5-2018- schellebelle pk 243

    5-5-2018- schellebelle pk 205

    5-5-2018- schellebelle pk 109

    5-5-2018- schellebelle pk 004

     








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/05/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Guy Smet 2018.jpg 

             Guy Smet

    ZATERDAG 5 MEI ERWETEGEM (9620)

    VWF 5-5-2018

    05-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    04-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 2 TTC RONDE 2018

    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


    TTC 2 3-5-2018 IMG_5563

    Donderdag 03/05/2018 – BEVEREN – Toeristen
    Aantal deelnemers: 54

    1-MICHAEL DECLERQ

    2-JIM MARIEN

    3-FRANKY WEEMAES

    4-RENARD PIETERJAN

    5-BRECHT VAN DEN BRANDEN

    6-VAN DAM TOM

    7-STEFAN BOON

    8-KURT VAN DEN PLAS

    9-COCKS SEM

    10-WIM VAN DER VEKEN

    11-FILIP VAN STEIRTEGHEM 12-JASPERS WIES 13-KENNETH DE BRUYN 14-VERSCHAFFELT JENS 15-MAARTEN DE CROOCK 16-TOR VERSTRAETEN 17-GERT VAN LAEKEN 18-GERT VAN DER VLOET 19-CHRISTIAENS DAVY 20-STIJN CREVE 21-FRANK VAN ASSCHE 22-NIELS DHONDT 23-ORTWIN LEENAERTS 24-WIM FRANCKAERT 25-TOM LANDUYT 26-WOUTER DUPONT 27-PETER HEYMANS 28-MATTIAS NIJS 29-TOM DE LEENHEER 30-YANNICK SCHILTZ 31-KURT VAN RAEMDONCK 32-BJORN HEYNDERICKX 33-JEROEN DUYM 34-PETER VAN DUYSE 35-DANIEL VAN GOETHEM 36-BAHAD OMRI 37-CANT BART 38-WIM HEYNDRICKX 39-PETER GOOSSENAERTS 40-DAVID SOMERS 41-VAN CAMP TIM 42-JORDY LEENKNECHT 43-DAVE HORREVORST 44-KRIS SMET 45-FILIP VAN GOETHEM 46-DANNY PHILIPPE 47-STEFAN ADDRIAENSSENS 48-VAN DIEREN CHRISTOPH 49-PINTENS NOEL 50-JAN WOLLAERT 51-DIRK BRYSSINCKX 52-MARK DE BEN 53-DE BRUYN JOHAN 54-HERRYGERS PATRIK




    TTC 2 3-5-2018 IMG_5571
     

    Donderdag 03/05/2018 – BEVEREN – Recreanten
    Aantal deelnemers: 54

    1 VAN DER KEMP REMCO 

    2 BART VAN OPSTAL

    3 DE DAUW BENNY

    4 HEYRMAN ARMIN

    5 VAN DE SOMPEL BART

    6 BRYSSINCK DIRK

    7 BERT VERHASSELT

    8 YANNICK HANNES

    9 LUC DE CAUWER

    10 KRIS VERMEULEN

    11 KURT THOEN 12 STUER JORDY 13 FRANCKAERT PASCAL 14 ANTHONY VAN HAL 15 JENTE SAMSON 16 TIELEMANS PIETER 17 TOM VAN VAERENBERGH 18 MARIO BOLSSENS 19 DE LAENDER STEVEN 20 MATHIAS D'HOOGE 21 KEVIN VELGHE 22 BART HERMANS 23 BART DAELMAN 24 STEFAN DE MAEYER 25 DAVY TIMMERMANS 26 WIM VAN CRAENEBROECK 27 HERBERT DE COSTER 28 DAVY MARIN 29 PIERRE LUC 30 VINCKE IVAN 31 FREDERIK VAN DRIESSCHE 32 KOEN VERHULST 33 TOM VANDERLINDEN 34 DIETER DE CRAENE 35 VAN EYKEN CHRISTOPHE 36 KOEN DE MAESSCHALCK 37 SCHELFAUT BRAM 38 FRANKY DE CLERCQ 39 TIM VERHELST 40 JENS BOGAERT 41 POELMAN TIM 42 DANNY BOGAERT 43 GUY BOGAERT 44 STIJN BOONS 45 ANTOON VERSCHAEVE 46 VERMEULEN MODEST

     

    OPGAVE: 47  VINGERHOETS TOM 48 PHILIP VAN HAVENBERGH 49 VERMEULEN STEPHAN 50 SPINNOCX DERRICK 51 DYLAN VAN IMPE 52 BENNY VAN DAMME 53 MOREEL CHRISTOF 54 DE MEYER DIRK

    04-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    03-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 03/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 03/05/2018 KORTENAKEN-STOK (VB) - ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 114 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 2:36:5 / AFSTAND: 117KM

    1 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    2 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    3 LEHAEN DRIES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 ELEN SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN DEN BERGHE JEROEN NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 PATTYN JEROEN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 RIETJENS SANDER PRORACE CYCLING TEAM

    9 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    10 MICHIELSEN JORAN STAGECO CYCLING TEAM

    18 VAN GUYSE JARNO

    03-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    02-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 02/05/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Jannssens en Yves Delhasse  vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Vanaf het vertrek meteen de wind op kop en die wakkerde tijdens de rit nog aan tot 4 beaufort, de kopmannen konden meteen vol aan de bak. Vandaag geen enkel probleem om sterke kopmannen te vinden en zij deden dan ook uitstekend werk. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    34,8 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Hank Mees , Kenny De Permentier , Walter Verhelst , Yves Delhasse , Dimitri Cleys , Laurens Deconinck , Ludwig De Bock , Sybren Van Houte , Jori Van Steenberghen , Kristoff Heyns , Tom Verhulst , Nico Vlyminck , Fons Van Raemdonck , Dirk Cleys , Chris Van De Vijver , Hugo Martens , Jan Vlegels , Rudi Serverius , Patrick Van Der Vekens , Pascal Brack , Jochem Smet , Walter Meseure , ?????? en Kenny Janssens.

    02-05-2018 om 19:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN DINSDAG 01/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN DINSDAG 01/05/2018     


    Dinsdag 01/05/2018 MERCHTEM (VB) - ELITE Z.C./U23 - 116 km

    Deelnemers: 130 / Opgevers: 33 / Tijd: 2:33:34 / afstand: 116km

    1 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    2 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 SINOY Fabio VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 VAN DEN BOSSCHE Angelo NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 HAVERALS Lars VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 SIEMONS Stijn VAN EYCK SPORT

    9 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 SMET Jonas BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    13 VANDYCK Niels 19 VAN DE VOORDE Lennert 22 MARIN Glenn 32 JANSSENS Jarrid 34 AMELINCKX Stef 35 VAN GOETHEM Kevin 42 GOOSSENS Kenny 49 DILLEN Ruben 61 VAN DAMME Bart 63 SMAGGHE Wouter 77 DE BOCK Jelle 86 DE OST Jarne 87 PERSOON Joeri 88 WIELANDT Sven 89 DE BLOCK Nick 91 VAN DRIESSCHE Ward
    1-5-2018-merchtem 1168.JPG
    Podium met winnaar Julien Van Den Brande, Viktor Van Den Branden en Tom Timmermans.

    1-5-2018-merchtem 1164.JPG
    Podium met winnaar Julien Van Den Brande, Viktor Van Den Branden en Tom Timmermans.
    1-5-2018-merchtem 1057.JPG
                               Aankomst van winnaar Julien Van Den Brande.
    1-5-2018-merchtem 1031.JPG
    Met nog 2 ronden te rijden de 2 koplopers Julien Van Den Brande en Viktor Van Den Branden.
    1-5-2018-merchtem 776.JPG
    1-5-2018-merchtem 359.JPG
    1-5-2018-merchtem 050.JPG
                 Start van de Elite z.c. & U23 te Merchtem met 130 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-05-2018 om 13:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2018

    KBWB Banner 2013.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. en de Titel van Belgisch Kampioen Tijdrijden U23 !!!

    Sasha Weemaes 2018.jpg 

       Sasha Weemaes


    Dinsdag 01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – U23

    DEELNEMERS: 31 / Opgevers: 1 / Tijd: 0:38:20 / afstand: 28km

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele

    2 SEYE Guillaume

    3 VANHOUCKE Harm

    4 APERS Ruben

    5 VERSCHAEVE Viktor

    6 VEREECKEN Thomas

    7 VAN TILBORGH Brent

    8 CASSAERT Loran

    9 BORRA Gilles

    10 VAN MOER Brent

    19 VAN HAUWERMEIREN Michiel

     

    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Dames Elite

    Deelnemers: 7 / Opgevers: 0 / Tijd: 0:46:16 / afstand: 28km

    1 BEX Nathalie

    2 CASTRIQUE Alana

    3 SELOSSE Noa

    4 VERHOEVEN Suzanne

    5 LENSECLAES Ditte

    6 GOESSENS Brenda

    7 LOUCHAERT Justine


    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Juniores

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:12 / AFSTAND: 13.7KM

    1 EVENEPOEL REMCO

    2 VAN WILDER ILAN

    3 PAULUS MILAN

    4 HUYS BRANKO

    5 CAPPAN LENNERT

    6 CLAEYS ARNO

    7 VAN DEN BOSSCHE FABIO

    8 WAUTERS BRAM

    9 VERVLOESEM XANDRES

    10 VAN DER BEKEN AARON

    19 DE PESTEL THOMAS 31 VERCAUTEREN THOMAS

     

    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Dames Juniores

    DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:23:13 / AFSTAND: 13.7KM

    1 BOSSUYT SHARI

    2 RENDERS LUNA

    3 AERNOUTS AMBER

    4 LENAERS JADE

    5 GIELKENS ESMÉE

    6 MALFAIT INES

    7 UYTTENHOVE AIKO

    8 CRABBÉ KIONA

    9 POPELIER LOTTE

    10 DE LANGHE LUCA

     

    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Nieuwelingen

    Deelnemers: 28 / Opgevers: 0 / Tijd: 0:21:9 / afstand: 13.7km

    1 SEGAERT Alec

    2 DETALLE Noah

    3 UIJTDEBROEKS Cian

    4 VERSTAPPEN Dries

    5 POELMANS Bob

    6 DE CRUYENAERE Stan

    7 DE MEESTER Milan

    8 DE BEUL Lars

    9 VAN RAEMDONCK Cédric

    10 D´HOLLANDER Luca

    23 DALVING Quinten

     

    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Dames Nieuwelingen

    DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:23:20 / AFSTAND: 13.7KM

    1 DE WILDE JULIE

    2 VANHOVE MARITH

    3 DE CLERCQ KATRIJN

    4 VAN MECHELEN GLORIA

    5 MASURE FIEN

    6 PUNNEWAERT KIRIN

    7 TIEROLF SOPHIE

    8 KEMPS STEPHANIE

    9 FARAZIJN LEONTINE

    10 PEETERS FLEUR

    02-05-2018 om 12:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 01/05/2018 KORTESSEM (LB) - ELITE Z.C./U23 - 112 km

    Deelnemers: 145 / Opgevers: 26 / Tijd: 2:30:1 / afstand: 112km

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 COHNEN Stefan TEAM STARBIKEWEAR NED

    4 DU PLOOY Rohan CRABBE- CC CHEVIGNY RSA

    5 COMMEYNE Davy WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VADER Milan BERGKLIMMERS NED

    7 SEGERS Joren HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 COOLEN Yves HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 LEHAEN Dries PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    01/05/2018 MEIGEM (O) - ELITE Z.C./U23 - 117 km

    Deelnemers: 114 / Opgevers: 37 / Tijd: 2:38:15 / afstand: 117km

    1 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 DE WILDE Gilles VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 LAVA Kevin CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    4 MOORS Oliver BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    5 DEMENTYEV Yehor KUOTA-CONSTRUCIONNES PAULINO UKR

    6 DENT Stephen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    7 VAN RENTERGHEM Bram BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 VOLKAERT Jonad VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    17 HEIRBAUT Tony 41 CAETHOVEN Kenneth 70 ONGENA Matthias

     

    01/05/2018 MERCHTEM (VB) - ELITE Z.C./U23 - 116 km

    Deelnemers: 130 / Opgevers: 33 / Tijd: 2:33:34 / afstand: 116km

    1 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    2 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 SINOY Fabio VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 VAN DEN BOSSCHE Angelo NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 HAVERALS Lars VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 SIEMONS Stijn VAN EYCK SPORT

    9 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 SMET Jonas BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    13 VANDYCK Niels 19 VAN DE VOORDE Lennert 22 MARIN Glenn 32 JANSSENS Jarrid 34 AMELINCKX Stef 35 VAN GOETHEM Kevin 42 GOOSSENS Kenny 49 DILLEN Ruben 61 VAN DAMME Bart 63 SMAGGHE Wouter 77 DE BOCK Jelle 86 DE OST Jarne 87 PERSOON Joeri 88 WIELANDT Sven 89 DE BLOCK Nick 91 VAN DRIESSCHE Ward

     

    01/05/2018 VELDEGEM (W) - ELITE Z.C./U23 - 118,8 km

    Deelnemers: 105 / Opgevers: 13 / Tijd: 2:41:9 / afstand: 118.8km

    1 MEHEUS Gill TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 DEKKERS Hans SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    3 BALCAEN Manolito Arsene C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    6 CHAMON Thomas TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    7 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    8 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 MUS Aloïs SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    23 TEN HARTOG Guy 75 VANUYTVANGE Sam

     

    01/05/2018 STOK (VB) - NAT DAMES - Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant – 96,8 km

    Deelnemers: 81 / Opgevers: 22 / Tijd: 2:21:36 / afstand: 0km

    1 DE JONG Thalita UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT NED

    2 WATERREUS Kylie GRC JAN VAN ARCKEL NED

    3 MAKISE Tsubasa TWC MAASLANDER ZUID-LIMBURG JPN

    4 GRONDAHL Antonia ISOREX CYCLING TEAM

    5 GARDNER Illi YRDP GBR

    6 WINANDA Spoor GRC JAN VAN ARCKEL

    7 KROL Phaedra DE ADELAAR NED

    8 PEETERS Jinse ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 AZUMA LOBO Adriana MENDOCINA MEMORIAL SANTOS FUPEP

    10 OLSEN Caroline Thorvik BERGEN CKWV ZEEUWS VLAANDEREN NOR

    20 STERCKX Kathleen 25 TEMMERMAN Ilse 29 DENEEF Naïka 32 COUDEVILLE Herlinde 34 VANDERHEYDEN Liena 45 CROKET Gilke 46 VERTENTEN Soetkin 54 TEN HARTOG Sarah 55 DELTOMBE Evelien

     

    01/05/2018 BERLARE (O) - JUNIORES - 90 km

    Deelnemers: 80 / Opgevers: 8 / Tijd: 2:09:7 / afstand: 90km

    1 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 VAN MULDERS Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BAAK Jord KWC KAMPEN NED

    6 VERSTAPPEN Tijs PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 WERNIMONT Nicolas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 DE LANGE Pieter-Jan ISOREX CYCLING TEAM

    9 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 COSYNS Milan AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 SMET Marco 26 PERMENTIER Emano 39 SMET Jorre 40 DE GEEST Ricky

     

    01/05/2018 HOBOKEN (A) - JUNIORES - 92 km

    Deelnemers: 116 / Opgevers: 36 / Tijd: 2:14:51 / afstand: 93.6km

    1 VAN DEN PLAS Jasper WAC TEAM

    2 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 THYS Joren PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 KROON Joris UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING NED

    10 SZÉKELY Nathan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    18 COVELIERS Seppe 19 BROUWERS Emile 22 VAN DEN SCHOOR Mats 39 VAN DAELE Ernest 61 VAN BOUWEL Hannes 68 ADRIAENSSENS Jenno

    02-05-2018 om 12:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JENS DELAHAYE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Jens Delahaye 2018.jpg 

          Jens Delahaye


    Dinsdag 01/05/2018 NINOVE (O) - JUNIORES - 60 km

    Deelnemers: 32 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:26:45 / afstand: 60km

    1 LITVINOV Dominik ISOREX CYCLING TEAM

    2 CLOUX Antoine DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 BEKÉ Willem KTC-CYCLING TEAM

    4 MESKENS Brecht KTC-CYCLING TEAM

    5 VERBEECK Calvin VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE GEYTER Jelle ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BERGHE Nathan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 VERDONCK Andres MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN ROY Yannick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN BELLIGEN Gerrit KTC-CYCLING TEAM

    11 VERSCHUEREN Ruben

     

    01/05/2018 ZONNEBEKE (W) - JUNIORES - 89 km

    Deelnemers: 76 / Opgevers: 19 / Tijd: 2:09:15 / afstand: 89km

    1 KOOL Daan WV AVANTI NED

    2 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 COLLIE Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 NUYTTEN Michiel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DULAC Tanguy V.C. VAULX EN VELIN FRA

    6 FIEUW Staf CT SOENENS-BOOOM

    7 VANDENBULCKE Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 REVILLON Anthony OGS U-19 CYCLING TEAM FRA

    10 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    45 ROOSE Matteo 53 DE CLEEN Wouter

     

    01/05/2018 HOBOKEN (A) - INTERCLUB NIEUWELINGEN - 78 km

    DEELNEMERS: 116 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 1:57:11 / AFSTAND: 78KM

    1 MIJNSBERGEN THOMAS MONKEY TOWN TEAM NED

    2 KOOL TRISTAN MONKEY TOWN TEAM NED

    3 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 JOCHEMS JODY WV SCHIJNDEL NED

    6 JORISSEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 HUENDERS LANCE MONKEY TOWN TEAM NED

    8 AVONDTS MATIS WAC TEAM

    9 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    17 SZKANDERA THOMAS 25 DEMUYNCK VICTOR 36 VAN KERCKHOVE QUINTEN 48 VAN HAVERE DETLEV 65 BLOMMAERT SANDER

     

    01/05/2018 LENDELEDE (W) - NIEUWELINGEN - 68,25 km

    Deelnemers: 61 / Opgevers: 5 / Tijd: 1:44:11 / afstand: 68.25km

    1 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 CLAEYS Jarne KVC NOORDZEEMEEUW

    3 DEBRUYNE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 CARRETTE Thibault MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VANACKER Emiel TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 BENOIT Jonas CT SOENENS-BOOOM

    8 MALFAIT Jean-Louis MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 CLAUW Thibo ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VANDICKE Seppe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    51 OBRENO Arthur

     

    01/05/2018 NINOVE (O) - NIEUWELINGEN - 39 km

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 59:10:0 / AFSTAND: 39KM

    1 JENS DELAHAYE  AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    3 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DANEEL JEFKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN DER PERRE DIEMER KTC-CYCLING TEAM

    6 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 DE BOCK RUNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    9 NEUKERMANS LANCE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 BEECKMANS KENZO JARFACE DEVELOPMENT TEAM

     

    01/05/2018 RAMSEL HERSELT (A) - NIEUWELINGEN - 67 km

    Deelnemers: 75 / Opgevers: 29 / Tijd: 1:43:0 / afstand: 67km

    1 PROSMAN Pieter WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    2 STEVENS Daan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VAN OORSCHOT Robin WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    4 LAGROU Stan WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 VAN LAER Pieter WAC TEAM

    6 WOLFS Gert-Jan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DE BEUCKELEER Seppe HERMANS CYCLING TEAM

    8 DRYBOOMS Thomas HERMANS CYCLING TEAM

    9 BRUYNINCKX Nick WAC TEAM

    10 FAUCAN Axel SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

     

    01/05/2018 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - NIEUWELINGEN - 67,5 km

    Deelnemers: 43 / Opgevers: 9 / Tijd: 1:40:40 / afstand: 67.5km

    1 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 GHEYSENS Laurens PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 KOPECKY Matyas LRTV SWIFT NED

    4 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 STALMANS Jasper PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 REUNIS Rowdy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    7 BEECKMAN Gauthier

    8 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 TAK Moreno DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    10 SWERTS Jelle PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    12 BOEYE Ruben 20 BLOMMAERT Lars 30 VAN MOL Cédric 31 VAN DE VELDE Yarne

     

    01/05/2018 STOK (VB) - DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN

    Dames Nieuwelingen

    DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:29:28 / AFSTAND: 48KM

    1 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    3 STORMS IMKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 HENDRICKX JULIE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 CHARLIER LAURA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DE KEYSER EMKE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 DE ROCKER GEMKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VAN LIEROP SILKE

     

    Dames Juniors

    DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:55:15 / AFSTAND: 62KM

    1 SCAVONE DINA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 FEYTENS ELLEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 LAMEIRE LOUISE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    4 VERDONCK KAREN WV SCHIJNDEL

    5 MICHIELSEN-STEVENS LAURA

    6 ROMBOUTS TINE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    8 ALLART OCEANE VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    9 AKKERMANS LOTTE RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    10 JONGENELEN SANNE WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

     

    01/05/2018 BETEKOM (VB) - ASPIRANTEN

    Aantal deelnemers:

     

    01/05/2018 DRONGEN (O) - ASPIRANTEN

    Aantal deelnemers:

     

    01/05/2018 HANDZAME (W) - ASPIRANTEN

    Aantal deelnemers:

    02-05-2018 om 12:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 15°Seizoenszege en met de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Patrick Cocquyt 2017.jpg 

          Patrick Cocquyt


    Dinsdag 1 Mei 2018 - SINT-GORIKS-OUDENHOVE (9620) - PK OOST-VLAANDEREN

     

    Cat.A - 71,4 km – 76 deelnemers

    1-Lammertyn Foeke (Eeklo)

    2-Van Boven Frederik

    3-Roeygens Pieterjan

    4-Bogaert Steven

    5-Van De Velde Valentijn

    6-De Bock Stef

    7-Coppens Carrera

    8-Françoys Sven

    9-De Potter Kjell

    10-Van Raemdonck Kevin

    11-Van Oost Kim-12-Vandekerckhove Brecht-13-Holvoet Mattijs-14-Carmeliet Tom-15-De Wispelaere Arno-16-Van Der Jeught Stijn-17-Nevejans Kenny-18-Van den Berghe Anthony-19-Haegeman David-20-Lison Bjorn-21-Roos Wout-22-Devoet Jonas-23-Vermeulen Daan-24-Nachtegael Danny-25-Pysson Shane-26-De Roo Johannes-27-Vancoppenolle Sven-28-Van Der Sickel Mario-29-De Cock Bart-30-Vanopdenbosch Koen-31-Poppe Stef-32-Vispoel Ruben-33-Vernaet Olivier-34-Buysse Lennert-35-Nevejans Dennis-36-Vandenbussche Ron-37-Demeter Renaat-38-Van Meirhaeghe Karel-39-Laforce Mike-40-Peeters Nico-41-De Sutter Stijn-42-Lammens Laudelino-43-Maes Bryan-44-Van Damme Peter-45-Van Hyfte Tom-46-Van Geyt Koen-47-Desomer Joery-48-Cap Bryan-49-Deurbroeck Bart-50-Van Impe Lode-51-Colet Christophe-52-De Smet Dries-53-Van Ongeval Matthias-54-De Vlieger Jonas-55-Paridaens Rob-56-Weemaes Filip-57-Van Osselaer Tommy-58-Van Reepingen Kevin-59-Van Gaeveren Gunter-60-Van Sante Tristan-61-Van Crombrugge Dieter-62-De Duytsche Luc-63-Verschaeve Joren-64-Bernagie Ruben-65-de Ruijsscher Dante-66-Declerck Jean-Baptiste-67-Lison Yorick-68-De Dobbelaere Tim-69-Buyl Stijn-70-De Coninck Guillaume-71-Verstraeten Bert-72-Lauwereys Aron-73-Sonck Siem-74-Jacobs Björn-75-Middelkamp Tom-76-De Maertelaere Pieter


    Cat.B - 59,4 km – 31 deelnemers

    1 Eeckhout Kurt (Hillegem) Provinciaal kampioen
    2 Smet Guy
    3 Van De Perre Lieven
    4 De Bosscher Koen
    5 Bruyere Bruno
    6 Diet Wim
    7 Cael Wouter
    8 Kestemont Pascal
    9 Roose Nico
    10 Roobroeck Dirk
    11 Verbeken Kurt 12 Van Hautekerke Glenn 13 Goossens Alex 14 Gyselinck Eddy 15 Van Rijckeghem Steven 16 Calluy Tom 17 Verselder Hans Jurgen 18 Smet Luc 19 Van Roeyen Dave 20 Van Haverbeek Peter 21 Van Drom Giovanni 22 de Koning Michel 23 Lutters Ronny 24 Gussé Wim 25 Van Pachterbeke Patrick 26 Vanhaverbeke Kurt 27 De Waele Kris 28 David Stefaan 29 Marlier Ronald 30 De Brauwer Lesley 31 De Backer Jurgen


    Cat.C - 53,6 km - 23 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) winnaar 55+/PK
    2 Winandy Wim
    3 Depuydt Dominique
    4 De Coninck Wim
    5 Van Vaerenbergh Pierre (Ternat) winnaar 60+

    6 Paridaens Ronny PK 60+
    7 De Coninck Danny
    8 Maes Jos
    9 Symons Rudolf
    10 Leuntjens Kurt
    11 Vaneberg Mike 12 Nevejans Idesbald 13 Willems Noël 14 De Baets Johan 15 D'Hondt Erwin 16 Van Peteghem Patrick 17 Vanhaeverbeke Jean 18 Hustin Jean-Pierre 19 Van Honsté Kris 20 Hellinckx Danny 21 Van Lierde Hans 22 Dupont Guido 23 Vanoverberghe Siegfried

     

    Cat.D - 41,7 km - 14 deelnemers           

    1 Van Renterghem Patrick (Bellem) winnaar/PK 65+
    2 Burggraeve Noël
    3 Mertens René
    4 Deneef Jozef
    5 Tas Helmuth
    6 Wauters Jean-Pierre
    7 Coudyzer Theo (Balen) winnaar 70+
    8 Snels Luc
    9 De Vuyst Eddy
    10 Delgouffe Phil
    11 Demiddel Ronny 12 Corthier Wily PK 70+ 13 Pauwels Marcel 14 Remory Pierre

    02-05-2018 om 12:44 geschreven door kenny


    01-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 30/04/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Lieven Van De Perre 2018.jpg    

      Lieven Van De Perre

    Maandag 30 April - HEMELVEERDEGEM (9571)


    VWF 30-4-2018.jpg

    01-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    30-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KOEWACHT VAN ZONDAG 29/04/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KOEWACHT VAN ZONDAG 29/04/2018     


    Zondag 29/04/2018 – KOEWACHT (Nl) – Elite z.c. & U23 – 175 km – 04h00’12”

    Aantal deelnemers: 135

    1 Benjamin Verraes
    2 Bart Dielissen
    3 Vincent Andersson
    4 Viktor van den Branden
    5 Wessel van Koppen
    6 Paul Gruithuijzen
    7 Kristian Klevjer
    8 Robin Lowik
    9 Björn Bakker
    10 Patrick Coster

    45 Alexander de Keersmaeker
    29-4-2015-koewacht 979.JPG
    Podium te Koewacht met winnaar Benjamin Verraes, Bart Dielissen en Vincent Andersson.
    29-4-2015-koewacht 975.JPG
    29-4-2015-koewacht 887.JPG
                                   Aankomst van winnaar Benjamin Verraes.
    29-4-2015-koewacht 679.JPG
    29-4-2015-koewacht 072.JPG
    29-4-2015-koewacht 054.JPG

    29-4-2015-koewacht 041.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-04-2018 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 29/04/2018 GALMAARDEN (B) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap

    Deelnemers: 110 / Opgevers: 62 / Tijd: 3:21:1 / afstand: 139.1km

    1 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    2 MARIT Arne LOTTO SOUDAL

    3 RIETJENS Sander PRORACE CYCLING TEAM

    4 CLE Brent STAGECO CYCLING TEAM

    5 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    6 VANDENBROECK Yarno STAGECO CYCLING TEAM

    7 BOUTS Jordy EFC-L&R-VULSTEKE

    8 BROES Michiel VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    10 LEFEBER Mathias NANO DEVELOPMENT TEAM

    19 TEUGELS Lennert

     

    29/04/2018 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 118,8 km

    Deelnemers: 43 / Opgevers: 11 / Tijd: 2:47:50 / afstand: 118.8km

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 PAGNAER Arthur T PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    3 LEHAEN Dries PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 SCHERPENBERGH Tristan UNITED C.T.

    5 VASTMANS Dries NANO DEVELOPMENT TEAM

    6 PANIS Maxim NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 VANDERAERDEN Massimo NANO DEVELOPMENT TEAM

    9 WILLEMS Tom ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 GEYSEN Kurt ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    29/04/2018 BREDENE (W) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 134 km

    Deelnemers: 86 / Opgevers: 33 / Tijd: 3:25:16 / afstand: 145.2km

    1 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE

    3 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    4 VERCAMST Wesley VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 CARPENTIER Jari WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DEWACHTER Aaron DOVY KEUKENS - FCC

    8 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VANSTEELANDT Thomas EFC-L&R-VULSTEKE

    10 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

     

    29/04/2018 ARENDONK (A) - Amateurs + Masters – 70 km

    Amateurs - deelnemers: 10 / Opgevers: 0 / Tijd: 1:32:47 / afstand: 67km

    1 ROMBOUTS Jeroen STUDENTEN WIELERSPORT NED

    2 VAN DE PEER Tom

    3 DISSEL Bram NED

    4 DIELTJENS Gert SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 DE BACKKER Maarten

    6 MERTENS Tom

    7 STIENSTRA Peter TSWV DE MEET NED

    8 BEYENS Olivier

    9 LEDEGEN Dietmar

    10 GEENS Sander

     

    Masters A - deelnemers: 8 / Opgevers: 0 / Tijd: 1:32:47 / afstand: 67km

    1 CLAES Jorg

    2 VAN OPSTAL Philippe

    3 PORCO Carlo

    4 VAN ROEY Wim

    5 PORCO Fabio

    6 VAN GOOL Dennis

    7 LEYS Thomas

    8 HAEST Christophe

     

    Masters C - deelnemers: 1 / Opgevers: 0 / Tijd: 1:33:4 / afstand: 67km

    1 WUYTS Hans STAGECO CYCLING TEAM

     

    29/04/2018 WORTEGEM-PETEGEM (O) - Dames Elite - 82 km

    Deelnemers: 92 / Opgevers: 40 / Tijd: 2:13:42 / afstand: 82km

    1 VAN HOECK Lotte DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM NED

    2 MEERTENS Lone KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 VAN HAAFTEN Kirstie RESTORE NED

    4 VAN ´T GELOOF Marjolein LOTTO SOUDAL LADIES NED

    5 WASMUS Nienke SWABOLADIES.NL NED

    6 VERSTICHELEN Femke ASFRA RACING TEAM

    7 GINS Tara HEALTMATE - CYCLELIVE TEAM

    8 DELBAERE Fien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 DUTOUR Margot AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM FRA

    10 VANDENBULCKE Jesse KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    13 CLAUS Marjon 23 VAN GUCHT Hanneke 25 COUDEVILLE Herlinde 26 HERMANS Anka 28 DENEEF Naïka 45 VANDERHEYDEN Liena 48 VERTENTEN Soetkin 49 TEN HARTOG Sarah

     

    29/04/2018 NIEL IN ´T WIEL (A) - Dames Elite - Achter derny´s

    Deelnemers: 10 / Opgevers: 0 / Tijd: 1:05:0 / afstand: 42km

    1 DOM Annelies LOTTO-SOUDAL LADIES

    2 TORTOLINA Gaia SERVETTO GIUSTA ITA

    3 CROKET Gilke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 BAKKER Minke RESTORE CYCLING NED

    5 INGHELBRECHT Sarah DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    6 VERHOEVEN Suzanne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 GELUK Yva SERVETTO GUSTA NED

    9 DRUYTS Demmy DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 LENSECLAES Ditte DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    30-04-2018 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 29/04/2018 KLUISBERGEN - ZULZEKE (O) - Juniores

    Deelnemers: 48 / Opgevers: 21 / Tijd: 2:15:18 / afstand: 86.4km

    1 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    2 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VERCRUYSSE Gilles CT SOENENS-BOOOM

    4 DE NEVE Tomas ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DHAEYE Enrico ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 COOPER Will HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S GBR

    7 VANSTOCKSTRAETEN Rutger CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 MISEUR Mon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 RÄKERS Martijn DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NL NED

     

    29/04/2018 KOERSEL (LB) - Juniores - 81,9 km

    Deelnemers: 41 / Opgevers: 3 / Tijd: 1:55:28 / afstand: 81.9km

    1 JACOBS Owen SPORT EN MOEDIG GENK

    2 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 BOMBOI Davide ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LUYTEN Jonas ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VERKOEYEN Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    7 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    8 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VAN DEN BORNE Willem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    18 BERTELS Lode 32 WARRENS Anthony

     

    29/04/2018 MOLENSTEDE (B) - Juniores - 86 km

    Deelnemers: 45 / Opgevers: 13 / Tijd: 2:21:30 / afstand: 88km

    1 VANPARIJS Wouter CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VERSTAPPEN Tijs PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 VAN DYCK Ward DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 BROUWERS Arno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 FONTAINE Emerson SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    8 BRAMS Tim SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 GALLE Staf AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 CLOUX Antoine DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    17 SMET Jorre 24 DE CLEEN Wouter 25 VAN HOUTE Sybren 31 HILLEMANS Pepijn

     

    29/04/2018 ARENDONK (A) - Dames Juniores & Nieuwelingen - 40 km

    Deelnemers: 23 / Opgevers: 3 / Tijd: 1:07:17 / afstand: 40km

    1 SPAPEN Nina TWC PIJNENBURG NED

    2 SCAVONE Dina ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VERDONCK Karen WV SCHIJNDEL

    4 KEMPS Stephanie ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 MICHIELSEN-STEVENS Laura

    6 DUYM Farah ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 COOLS Aaike AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VERBEEK Britt PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 BOOGAARD Emma HOORNSE REN EN TOURCLUB NED

    10 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    29/04/2018 KOERSEL (LB) - Nieuwelingen – 62,4 km

    Deelnemers: 33 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:34:7 / afstand: 62.4km

    1 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 ALVARADO Salvador LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    3 LIJNEN Tymon WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 PEETERS Sam SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VOGELS Aaron PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 BELMANS Elias SPORT EN MOEDIG GENK

    7 VAN ROY Tristan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    9 VAN KRIMPEN Arno CERVELO GOODZO DEVELOPMENT TEAM NED

    10 FAUCAN Axel SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

     

    29/04/2018 KOERSEL (LB) - Nieuwelingen - 62,4 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:34:7 / AFSTAND: 62.4KM

    1 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    3 LIJNEN TYMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VOGELS AARON PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 BELMANS ELIAS SPORT EN MOEDIG GENK

    7 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    9 VAN KRIMPEN ARNO CERVELO GOODZO DEVELOPMENT TEAM NED

    10 FAUCAN AXEL SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL


    29/04/2018 SINAAI (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Deelnemers: 48 / Opgevers: 8 / Tijd: 1:45:17 / afstand: 66km

    1 MAAS Marijn RSC DE ZUIDWESTHOEK NED 

    2 VAN DER GRACHT Niels W.V. METEOOR ASSEN-RODEN NED

    3 BIERKENS Luuk RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    4 MULDER Sven WV DE JONGE RENNER NED

    5 SEGERS Ryan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 BLEYENBERG Jado AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VANDICKE Seppe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 ONGENA Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 REMMERIE Wout VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    13 CORNELIS Cody 19 BLOMMAERT Lars 20 VAN WIELE Michiel 21 VAN POUCKE Wannes 24 BLOMMAERT Sander 25 VAN OSSELAER Viktor 28 VAN HAVERE Detlev 34 DE COCK Tibo 35 COLMAN Thibeau 36 TROCH Damy 38 DE BAERE Rune

    30-04-2018 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

          Frank Suys

    Zondag 29/04/2018 ZOTTEGEM (9620)

     

    Cat.A - 64,9 km – 40 deelnemers

    1-Van Impe Lode (Erpe)

    2-Poppe Stef

    3-Van Meirhaeghe Karel

    4-Middelkamp Tom

    5-Vral Bart

    6-Van Der Sickel Mario

    7-De Leeuw Jelle

    8-De Wispelaere Arno

    9-Bernagie Ruben

    10-De Coninck Guillaume

    11-Van Boven Frederik-12-Desomer Joery-13-Cap Bryan-14-Van Geyte Jeroen-15-Verwee Nico-16-Lison Bjorn-17-Vermassen Jens-18-Lison Yorick-19-Depypere Mathias-20-Nevejans Kenny-21-Roegiest Mario-22-Vancoppenolle Sven-23-De Duytsche Luc-24-Lauwereys Aron-25-Heirbaut Evert-26-Buyse Dieter-27-Van Canegem Bing-28-Van Den Noortgaete Ken-29-De Clercq Jan-30-Spitaels David-31-De Geyter Benjamin-32-Peeters Nico-33-Sonck Siem-34-Verschaeve Joren-35-Heirman Steven-36-Sonck Siem-37-Brijs Gert-38-De Cock Joeri-39-Claeys Kevin-40-Declerck Jean-Baptiste

     

    Cat.B - 59 km – 24 deelnemers

    1 Van Den Broecke Mario (Melle)
    2 Pauwels Vital
    3 Lampaert Philip
    4 Luyssen Geoffrey
    5 Van Holderbeke Frank
    6 Van Hautekerke Glenn
    7 Bollen Erwin
    8 Denier Ronny
    9 Verhaeghe Stefan
    10 Edwards Jason 11 de Koning Michel 12 Holding Ashley 13 Gyselinck Eddy 14 Van Haverbeek Peter 15 Opsomer Sam 16 Biesemans Gunther 17 Carpenter Nigel 18 Brabants Bruno 19 De Wannemaeker Filip 20 Lecluyse Denis 21 Van Esbroeck Sven 22 De Waele Kris 23 Van Obbergen Wim 24 Leonord Michael

     

    Cat.C - 47,2 km – 19 deelnemers

    1 FRANK SUYS (Bornem) winnaar 55+
    2 Van Eyndt Jozef (Vorselaar) winnaar 60+
    3 De Brucker Rene
    4 Struyf Raoul
    5 Maes Jos
    6 Vaneberg Mike
    7 Winandy Wim
    8 Van De Velde Rudy
    9 De Coninck Danny
    10 Watteny Patrick
    11 Nevejans Idesbald 12 Krols Jef 13 D'Hondt Erwin 14 Erauw Luc 15 Deuss Leon 16 Hugelier Jürgen 17 Camphijn Yvan 18 Harms Ko 19 Bracke Wim

     

    Cat.D - 41,3 km – 14 deelnemers

    1 Mertens René (Lede) winnaar 65+
    2 Van Renterghem Patrick
    3 Snels Luc (Minderhout) winnaar 70+
    4 Coudyzer Theo
    5 Remory Pierre
    6 Burggraeve Noël
    7 Deneef Jozef
    8 De Vuyst Eddy
    9 Corthier Wily
    10 Delgouffe Phil
    11 Vyvey Julien 12 Pauwels Marcel 13 Robijns Robert 14 Vandenheuvel Gilbert

    30-04-2018 om 13:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/04/2018

    Banner LWU.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

    Frank Suys


    Zaterdag 28/04/2018 – STADEN - LWU

    Aantal deelnemers: 23
    1.FRANK SUYS (Hingene)

    2.Jean-Pierre Deloof

    3.Filip Berquin

    4.Danny Carette

    5.Tony Reniers

    6.Luc Van De Veire

    7.Bruno Cauwelier

    8.Leon Deuss

    9.Patrick Watteny

    10.Thierry Van Eeckhoutte

    11. Gino Corneillie 12. Ronny Lepoutre 13. Robert De Clercq 14. Luc Verlinde 15. Raymond Nuyens (DV) 16. Patrick Decaestecker 17. Danny Boussauw 18. Marino Cneut 19. Freddy Lefevre 20. Eugène De Roeck 21. Christ Christiaens 22. Kenny Vande Velde 23. Herman Van Den Borre

    30-04-2018 om 13:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PETER MAES met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 14°Seizoenszege !!!

    Peter Maes 2018.jpg   Patrick Cocquyt 2017.jpg 

             Peter Maes               Patrick Cocquyt

    Zondag 29 April - KERKSKEN (9451) 
    29-4-2018 VWF.jpg

    30-04-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!