.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 15/04/2018 BOUTERSEM (B) – Interclub Elite z.c./U23 - Beker van België

    DEELNEMERS: 168 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 3:26:23 / AFSTAND: 153.6KM

    1 BREYNE JONATHAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 HELMINEN MATTI VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DU PLOOY ROHAN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 GEYSEN KURT ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 HAEMELS BAVO HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 PHILIPS JONAS WSC HAND IN HAND BAAL

    8 VAN DER SANDEN MATHIAS SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    9 DRUYTS GERRY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    50 MARIN GLENN 84 VAN DAMME BART 100 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 103 DILLEN RUBEN 111 HUYGEN WOUT 124 AMELINCKX STEF

     

    15/04/2018 LEDEGEM CLASSIC (W) - Interclub Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers: 147 / Opgevers: 58 / Tijd: 3:23:53 / afstand: 154km

    1 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    2 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 LAMB Ross T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON GBR

    5 STEVENS Timothy CIBEL - CEBON

    6 DAEMEN Stijn LOTTO SOUDAL NED

    7 BOUTS Jens PRORACE CYCLING TEAM

    8 REYNAERTS Jan CIBEL - CEBON

    9 DE BOCK Stijn CIBEL - CEBON

    10 STOCKMAN Abram TARTELETTO - ISOREX

    18 REYNAERTS Wim 27 DE PAEPE Johannes 64 APERS Ruben 71 SINOY Fabio 73 VERHOFSTADT Thibau

     

    15/04/2018 MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km

    DEELNEMERS: 120 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:41:21 / AFSTAND: 118.5KM

    1 DE DECKER BJORN SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 WILLEMS PIETER SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 HUYS LAURENS LOTTO SOUDAL

    5 PRÉMONT CHRISTOPHE DCR CYCLING TEAM

    6 SHORT PHILIP NINE LIVES CARBON REPAIR USA

    7 LOEF GEORG TEAM GESUNDSHOP 24 GER

    8 LINTEN TOM STAGECO CYCLING TEAM

    9 VERHOEVEN NICO K.V.C. DEINZE VZW

    10 SUAREZ MARTINEZ KEVIN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    21 D´HOOGE THOMAS 39 VAN DRIESSCHE WARD

     

    15/04/2018 VLISSEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:35:21 / AFSTAND: 114KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANDENBUSSCHE JARI PRORACE CYCLING TEAM

    3 CHAMON THOMAS TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    4 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 MATTHYS LOUKA NICEDEVOTEAM

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 HEIRBAUT TONY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 DELESIE BERRE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 CASTELEYN PIET KVC NOORDZEEMEEUW

    13 TEN HARTOG GUY 14 VERCAUTEREN TIM

     

    15/04/2018 HAALTERT (O) - Dames Elite

    Aantal deelnemers: 137 / Opgevers: 55 / Tijd: 2:28:39 / afstand: 94.9km

    1 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 DRUYTS Kelly DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    3 FERREIRA Camila SANTOS BRA

    4 KUIJPERS Evy JAN VAN ARCKEL NED

    5 INGHELBRECHT Sarah DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    6 BAKKER Minke RESTORE CYCLING NED

    7 DELBAERE Fien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 JACKSON Alison TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK CAN

    9 ROTMAN Lotte EXPERZA - FOOTLOGIX

    10 WATERREUS Kylie GRC JAN VAN ARCKEL NED

    31 VERSCHELDEN Nathalie 39 CLAUS Marjon 41 HERMANS Anka 43 NOBUS Anja 52 STERCKX Kathleen 69 DRUYTS Demmy 74 LOUCHAERT Justine 77 DHONT Glacia

    15-04-2018 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan DIEL VERGOTE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Diel Vergote 2018.jpg 

          Diel Vergote

    Zondag 15/04/2018 DRIESLINTER (B) - Juniores - 87 km

    DEELNEMERS: 122 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:03:0 / AFSTAND: 87KM

    1 MATERNÉ RÉMI WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VINCENT JOHAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 GASPARD JULIEN LOTTO-VC ARDENNES

    4 LINDELAUF MELVIN DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN NED

    5 GROOTJANS JENTE WAC TEAM

    6 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 LOX DAMIEN LOTTO-VC ARDENNES

    8 AWOUTERS LARS SPORT EN MOEDIG GENK

    9 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    10 FONTAINE EMERSON SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

     

    15/04/2018 NEERIJSE (B) - Juniores - 84 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:03:0 / AFSTAND: 84KM

    1 VANDENABEELE HENRI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN DEN BOSSCHE FABIO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 VAN DEN PLAS JASPER WAC TEAM

    4 THYS JOREN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 DE PESTEL THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE PAUW LEN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 SCHEERS LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 MAAS EDO DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN NED

    9 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 JACOBS OWEN SPORT EN MOEDIG GENK

    19 MEERSMAN MAXIM 62 DE GEEST RICKY 65 CAPPAN LENNERT 67 VAN DAELE ERNEST

     

    15/04/2018 HAASRODE (B) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers: 68 / Opgevers: 3 / Tijd: 1:38:15 / afstand: 67km

    1 LADANG Miguel WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 DECKERS Angel (R)EVENTING

    4 STEVENS Daan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 JORDENS Jules WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 VERRIEST Noah JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 BOONS Jente ISOREX CYCLING TEAM

    8 LAGROU Stan WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 VAN HOUT Luca ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 NIJS Viktor PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    48 BOEYE Ruben 51 DE ROECK Dante

     

    15/04/2018 MERELBEKE (O) - Nieuwelingen - 63,2 km

    Aantal deelnemers: 104 / Opgevers: 43 / Tijd: 1:32:13 / afstand: 63.2km

    1 DIEL VERGOTE  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DEWEIRDT Siebe MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 EVANS Iwan THE BULLS GBR

    6 BEECKMAN Gauthier

    7 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 TEERLINCK Alexander AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE BEUL Lars VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN HOOF Manu AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 VAN BUYNDER Thibaud 36 CORNELIS Cody 45 DANEEL Jefke 57 VAN HAVERE Detlev 59 BLOMMAERT Lars

    15-04-2018 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/04/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan MICHEL DE KONING met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 10°Seizoenszege !!!

    Michel de Koning 2017 2.jpg    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

      Michel de Koning        Patrick Cocquyt


    Zondag 15/04/2018 BEVEREN-WAAS (9120)

     

    Cat.A - 67,2 km – deelnemers

    1-Lammertyn Foeke (Eeklo)

    2-Mercken Kenneth

    3-Maes Bryan

    4-Bogaert Sammy

    5-Van Raemdonck Kevin

    6-Van Rooy Matthias

    7-De Cock Bart

    8-de Ruijsscher Dante

    9-Verbeke Stijn

    10-Timbreur Jonas

    11-Wouters Anton-12-De Vlieger Jonas-13-Vernaet Olivier-14-Van De Velde Valentijn-15-Janssens Nico-16-Deconinck Laurens-17-Maenhout Tommy-18-Nevejans Dennis-19-Van Raemdonck Maarten-20-Van Sante Tristan-21-De Duytsche Luc-22-Smet Jochem-23-Vossaert Matthias-24-Heirbaut Evert-25-Maes Dimitri-26-Heyns Kristoff-27-Nevejans Kenny-28-Van Osselaer Tom-29-Van Osselaer Tommy-30-De Roo Jacob-31-Allemeersch Mike-32-Van Gaeveren Gunter-33-Cap Tim-34-De Beule Sam-35-Middelkamp Tom-36-Vral Bart-37-Coppens Carrera-38-Declerck Jean-Baptiste-39-Van Dieren Christophe-40-Beck Pieter-41-Cap Bryan-42-Deboever Nick-43-Zwartepoorte Marcel-44-Tinel Pieter-45-Van de Casteele Michaël-46-Serverius Jonas-47-Maes Jef-48-De Bock Tom-49-Mahieu Steven-50-Benoy Maxim-51-De Kimpe Nick-52-Mannens Steven-53-Buysse Lennert

     

    Cat.B - 56 km – 24 deelnemers

    1-MICHEL DE KONING (Walsoorden NL)

    2-Havermans Ruud (+50 jaar)

    3-Hereijgers Piet

    4-Van Raemdonck Robby

    5-Goossens Alex

    6-Verbeken Kurt

    7-Biesemans Gunther

    8-Elzinga Emile

    9-Smet Gert

    10-Roobroeck Dirk

    11-Janssens Bert-12-Reyniers Sven-13-Smet Luc-14-Kramer Guido-15-Van Den Broeck Alain-16-Lecluyse Denis-17-Van Roeyen Dave-18-Oliebos Koen-19-Gussé Wim-20-de Bock Erwin-21-van der Starre Nino-22-Hebbrecht Geert-23-Messeeuw Jurgen-24-De Waele Kris

     

    Cat.C - 50,4 km – 30 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Suys Frank

    3-Van Eyndt Jozef (+60 jaar)

    4-Deuss Leon

    5-Lap Hans

    6-Harms Ko

    7-De Coninck Danny

    8-Reniers Tony

    9-Villers Daniel

    10-Van Camp Freddy

    11-Meyvis Serge-12-Struyf Raoul-13-Baert Giovanni-14-Hoornaert Glenn-15-Willems Noël-16-D'Hondt Erwin-17-Van Lierde Hans-18-Smet Geert-19-Nevejans Idesbald-20-Krols Jef-21-Vyncke William-22-Bolle Henk-23-Depouille Eric-24-Bath Mick-25-Lacquet Philippe-26-Tillaert Evy (DAME)-27-Dom André-28-Bracke Wim-29-Maes Jos-30-Van Duyse Peter

     

    Cat.D - 44,8 km – 27 deelnemers

    1-de Waal Wim (Sint-Jansteen NL)

    2-Burggraeve Noël

    3-Luyten Felix

    4-Vandermeulen Jos

    5-D'Haeseleer Luc

    6-Remory Pierre

    7-Roemerman Jac

    8-Snels Luc (+70 jaar)

    9-Mercken Mathieu

    10-Thyssen Leo

    11-De Regge Willy-12-Mous Willy-13-Coudyzer Theo-14-Hoof Roger-15-Wauters Jean-Pierre-16-Everaerts Jef-17-Vyvey Julien-18-De Vuyst Eddy-19-Robijns Robert-20-Moens Louis-21-Pauwels Marcel-22-Vandersteen Erik-23-Hoste Peggy (DAME)-24-Demiddel Ronny-25-Hermans Luc-26-Jansegers Freddy-27-Vandenheuvel Gilbert

    15-04-2018 om 20:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/04/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Renaat Demeter 2017.jpg   Lieven Van De Perre 2018.jpg   Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

         Renaat Demeter             Lieven Van De Perre        Patrick Cocquyt

     

    Zaterdag 14/04/2018 - APPELS

    Cat.A – 76,8 km – 42 deelnemers

    1 Cooman Mauro

    2 Van Malderen Bjorn

    3 Maes Bryan

    4 Heyvaert Pascal

    5 Broeckaert Ruben

    6 Cooman Bjorn

    7 Van Boven Frederik

    8 De Paepe Pieter

    9 Bogaert Steven

    10 Creygelman Jens

    11 Verbeke Stijn 12 Cap Bryan 13 Van De Keer Kevin 14 Goossens Sam 15 Cooman Gianni 16 Nijs Gerald 17 Cameliet Bert 18 Vanderhoydonk Glenn 19 Willaerts Niels 20 Camerlinckx Gregory

     

    Cat.B – 76,8 km – 24 deelnemers

    1 RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2 Haegeman David

    3 Wilmet Frederic

    4 Braeckmans Michaël

    5 Mercken Kenneth

    6 Van Den Boecke Mario

    7 Vermassen Peter

    8 Freese Alexander

    9 Roskam Andy

    10 De Pauw Kristof

    11 D’Hauwe Andy 12 Leblon Michel 13 Maes Dimitri 14 Buyse Dieter 15 De Sutter Stijn 16 Van Osselaer Tommy 17 De Kerckhove Jonathan 18 De Kimpe Nick 19 Ribaut Bart 20 Kesteleyn  Bram

     

    Cat.C – 64 km – 38 deelnemers

    1 LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2 Vermote Patrick

    3 Eeckhout Kurt

    4 Heyvaert Bart

    5 De Bosscher Koen

    6 De Beer Tom

    7 Pauwels Vital

    8 Van Roosbroeck Patrick

    9 De Vlieger Sven

    10 Van Den Eede Dominique

    11 De Block Kris 12 Aerts Peter 13 Lampaert Philip 14 Rombaut Wim 15 Thomas Kris 16 Rabout Rudi 17 Lauwers Bart 18 De Craim Ulrik 19 Maes Gerry 20 Delplanque Bart

     

    Cat.D – 64 km – 46 deelnemers

    1 Bruyere Bruno

    2 Bobelijn Patrick

    3 Primo Gino

    4 Van De Kerkhof Robert

    5 Geldolf Dominique

    6 Cooman Jerry

    7 Cosijn Ronny

    8 Thomas Rudy

    9 Van Der Vurst Ronny

    10 Van Linden Hugo

    11 Marynissen Walter 12 Vrancken Luc 13 De Bondt Rudi 14 Vos Peter 15 Goolaerts Dirk 16 Maegh Jan 17 Van Cauter Jan 18 Mathys Dirk 19 Van Loy Eddy 20 van Hoof Danny

     

    Cat.E – 57,6 km – 28 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Van Hove Dirk

    3 De Brucker René

    4 Van Eyndt Jozef

    5 Keyenberg Koen

    6 De Coninck Wim

    7 Pieters Joost

    8 Van De Velde Rudy

    9 Vanparrijs Guy

    10 Vandenwijngaarden Marc

    11 De Backer Danny 12 Van Den Brande Jan 13 Verbeke Johan 14 Dirickx Philipe 15 Turcksin Dominique 16 Thys Guy 17 Castelyn Paul 18 Francois Luc 19 Govers Rony 20 Van Vaerenbergh Piet

     

    Cat.F – 57,6 km – 16 deelnemers

    1 Van Holen Johny

    2 Van Gils René

    3 Blommaert Jean

    4 Bultinck André

    5 Cobbaut Edy

    6 De Wael Wim

    7 Vandermeeren Eddy

    8 De Vuyst Eddy

    9 Remory Pierre

    10 Wauters Roger

    11 Mertens René 12 Vanopstal Eddy 13 Van Renterghem Patrick 14 Deneef Jozef

    15-04-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    14-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 14/04/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 14/04/2018     


    Zaterdag 14/04/2018 ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 130 km

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:53:2 / AFSTAND: 130KM

    1 VAN DYCK WESLEY BEAT CYCLING CLUB

    2 VAN DRIESSCHE KJELL EFC-L&R-VULSTEKE

    3 ONGENA MATTHIAS INDIVIDUEEL

    4 PRÉMONT CHRISTOPHE DCR CYCLING TEAM

    5 WALSH EDWARD T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON CAN

    6 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    7 VEREECKEN THOMAS LOTTO SOUDAL

    8 VAN DE VOORDE LENNERT MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 LIEVENS NIELS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 LOENDERS GLENN UNITED C.T.

    16 SMET JONAS 18 WIELANDT SVEN 19 DE BOCK STIJN 26 DE PAEPE JOHANNES 29 VAN DAMME BART 39 D´HOOGE THOMAS 41 CORDEEL PIETER 43 VAN GOETHEM KEVIN 52 VERMEULEN STEVEN 54 ROTTY GLENN 66 DAS JEROEN 71 VAN DRIESSCHE WARD 72 GOOSSENS KENNY 74 PERSOON JOERI 75 VANUYTVANGE SAM 76 CAETHOVEN KENNETH 78 DE BLOCK NICK 81 DE OST JARNE
    14-4-2018-zele 1069.JPG
                       Winnaar Wesley Van Dyck en de 2de Kjell Van Driessche.
    14-4-2018-zele 1071.JPG
    Een woordje uitleg van winnaar Wesley Van Dyck.
    14-4-2018-zele 944.JPG
    Aankomst van winnaar Wesley Van Dyck voor Kjell Van Driessche, Matthias Ongena,

    Christophe Prémont en Edward Walsh.
    14-4-2018-zele 947.JPG
    De 2de plaats met Kjell Van Driessche voor Matthias Ongena, Christophe Prémont
    en Edward Walsh.
    14-4-2018-zele 955.JPG


























    14-4-2018-zele 959.JPG
    14-4-2018-zele 973.JPG
    14-4-2018-zele 028.JPG
                                     Stijn De Bock gehuldigd voor de wedstrijd.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-04-2018 om 21:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 14/04/2018 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 91 / OPGEVERS: 47 / TIJD: 2:38:0 / AFSTAND: 112KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    4 MEHEUS GILL TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    6 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 USE LAURENS K.V.C. DEINZE VZW

    8 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 DEBOOT BRUCE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 BREYE FLORENT VC AMATEUR ST.QUENTIN FRA

     

    14/04/2018 ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 130 km

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:53:2 / AFSTAND: 130KM

    1 VAN DYCK WESLEY BEAT CYCLING CLUB

    2 VAN DRIESSCHE KJELL EFC-L&R-VULSTEKE

    3 ONGENA MATTHIAS INDIVIDUEEL

    4 PRÉMONT CHRISTOPHE DCR CYCLING TEAM

    5 WALSH EDWARD T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON CAN

    6 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    7 VEREECKEN THOMAS LOTTO SOUDAL

    8 VAN DE VOORDE LENNERT MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 LIEVENS NIELS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 LOENDERS GLENN UNITED C.T.

    16 SMET JONAS 18 WIELANDT SVEN 19 DE BOCK STIJN 26 DE PAEPE JOHANNES 29 VAN DAMME BART 39 D´HOOGE THOMAS 41 CORDEEL PIETER 43 VAN GOETHEM KEVIN 52 VERMEULEN STEVEN 54 ROTTY GLENN 66 DAS JEROEN 71 VAN DRIESSCHE WARD 72 GOOSSENS KENNY 74 PERSOON JOERI 75 VANUYTVANGE SAM 76 CAETHOVEN KENNETH 78 DE BLOCK NICK 81 DE OST JARNE

     

    14/04/2018 ZUTENDAAL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 82,5 km

    DEELNEMERS: 96 / OPGEVERS: 33 / TIJD: 1:50:16 / AFSTAND: 82.5KM

    1 HOMRIGHAUSEN HEIKO EMBRACE THE WORLD CYCLING GER

    2 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 PORCO FABIO

    4 MICHIELSEN JORAN STAGECO CYCLING TEAM

    5 AKKERMANS LARS WV DE JONGE RENNER NED

    6 SIMONS KEVIN WEBECO - Q JOBS

    7 MERTENS THOMAS

    8 VADER MILAN BERGKLIMMERS NED

    9 DE KEERSMAEKER ALEXANDER V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

     

    14/04/2018 HERFELINGEN (B) - Juniores - 94 km

    DEELNEMERS: 144 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 2:08:14 / AFSTAND: 94KM

    1 GROOTAERT MATHISSE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 GOSSEYE MILAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 SANTY ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    7 LOOTENS GUST MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 THYS JOREN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 KERREMANS BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN GAELEN LOUIS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    13 COVELIERS SEPPE 17 DUYM STEFFEN 20 SMET MARCO 22 VAN POPPEL SÉBASTIEN 48 MEERSMAN MAXIM 66 SMET JORRE 76 DE GEEST RICKY 90 DE CLEEN WOUTER 96 DE BEER WANNES 98 PERMENTIER EMANO 103 GALLE STAF 104 HUYGENS MILAN 105 VAN BOUWEL HANNES

     

    14/04/2018 BRAKEL (O) - Dames Juniores & Nieuwelingen - 60 km

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 1:36:25 / AFSTAND: 60KM

    1 BOSSUYT SHARI DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 KING ELUNED JANE TOWY RIDERS GBR

    3 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    4 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 NELSON JOSIE LICHFIELD CITY CC GBR

    6 DE LANGHE LUCA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 FEYTENS ELLEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    16 PUNNEWAERT KIRIN 40 STORMS IMKE 42 BRANDT EEFJE

     

    14/04/2018 BRAKEL (O) - Nieuwelingen - 60 km

    DEELNEMERS: 76 / OPGEVERS: 35 / TIJD: 1:39:25 / AFSTAND: 60KM

    1 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BORRE DYLAN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 LECERF WILLIAM JUNIOR COMITE REGIONAL LUXEMBOURG

    8 HEYLEN ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 BRIGHT BENJAMIN MARSH TRACKS GBR

    18 DELAHAYE JENS 40 CLAESSENS ROBBE

     

    14/04/2018 ZANDVOORDE-ZONNEBEKE (W) - Nieuwelingen

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:39:12 / AFSTAND: 64.8KM

    1 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 CASTELAIN NATHAN WIELERTEAM IEPER

    3 SEYNAEVE ROBIN COMITE REGIONAL HAINAUT

    4 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 MEERSSEMAN ARNO CT SOENENS-BOOOM

    6 DELAERE NOAH ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 DECOTTIGNIES JORDY CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VAN POUCKE WANNES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 LANDERWYN JONA CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    12 STERCK JOPPE 59 COLMAN THIBEAU

     

    14/04/2018 ZUTENDAAL (LB) - Nieuwelingen - 66 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 1:35:4 / AFSTAND: 66KM

    1 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DOUVEN DAAN WC MIDDEN LIMBURG NED

    3 VANDERAERDEN WOUT SPORT EN MOEDIG GENK

    4 VAN GILS YANNICK WAC TEAM

    5 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 LAERMANS TOMMY HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 POETS WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 DE BEUCKELEER SEPPE HERMANS CYCLING TEAM

    10 JORDENS JULES WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    14-04-2018 om 20:03 geschreven door kenny


    13-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 13/04/2018 HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Elite z.c./U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 147 / OPGEVERS: 47 / TIJD: 2:21:23 / AFSTAND: 110KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 DRUYTS GERRY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 LEHAEN DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 MIDTSVEEN SONDRE RINGERIKE SK NOR

    6 CLOOTS KILIAN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 LINTEN TOM STAGECO CYCLING TEAM

    8 LOENDERS GLENN UNITED C.T.

    9 MERTENS ROBIN PRORACE CYCLING TEAM

    10 MICHIELSEN JORAN STAGECO CYCLING TEAM

    20 MARIN GLENN 62 DILLEN RUBEN

    13-04-2018 om 21:34 geschreven door kenny


    12-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 19/05/2018 - FIETSEN OP ROLLEN TE KALLO !!!
    Kapeldijkfeesten 2018.jpg

    Bron: David Vanhaverbeke

    12-04-2018 om 10:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 12/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sasha Weemaes 2018.jpg 

       Sasha Weemaes


    Donderdag 12/04/2018 EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 137 / OPGEVERS: 111 / TIJD: 2:38:35 / AFSTAND: 117KM

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele EFC-L&R-VULSTEKE

    2 WALLS MATTHEW TEAM 100% ME GBR

    3 ODDLI ANDERS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM NOR

    4 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    5 DENT STEPHEN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    6 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    7 ORBIE STEPHEN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 STEWART JAKE 100% ME GBR

    9 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 WRIGHT FRED 100% ME GBR

    22 GEERINCK DRIES 23 VAN DAMME BART
    12-4-2018-evergem belzele 1115.jpg
    12-4-2018-evergem belzele 991.jpg




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-04-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    11-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 11/04/2018 BRABANTSE PIJL (B) - UCI Men Elite - 201,91 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 43 / TIJD: 4:42:48 / AFSTAND: 202KM

    1 WELLENS TIM LOTTO SOUDAL

    2 COLBRELLI SONNY BAHRAIN – MERIDA ITA

    3 BENOOT TIESJ LOTTO SOUDAL

    4 SERRY PIETER QUICK - STEP FLOORS

    5 TRATNIK JAN CCC SPRANDI POLKOWICE SLO

    6 PASQUALON ANDREA WANTY - GROUPE GOBERT ITA

    7 TEUNS DYLAN BMC RACING TEAM

    8 DUIJN HUUB VERANDA´S WILLEMS – CRELAN NED

    9 SPRENGERS THOMAS SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 IMPEY DARYL MITCHELTON – SCOTT RSA

    41 VAN HECKE PREBEN 78 VAN DER SANDE TOSH

     

    11/04/2018 BRABANTSE PIJL (B) - UCI Women Elite - 137 km

    DEELNEMERS: 138 / OPGEVERS: 71 / TIJD: 3:37:56 / AFSTAND: 136.8KM

    1 BASTIANELLI MARTA ALE CIPOLLINI ITA

    2 KIRCHMANN LEAH TEAM SUNWEB CAN

    3 VOS MARIANNE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    4 D`HOORE JOLIEN MITCHELTON SCOTT

    5 CONFALONIERI MARIA GIULIA VALCAR PBM ITA

    6 LELEIVYTE RASA AROMITALIA VAIANO LTU

    7 DRUYTS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING

    8 CONSONNI CHIARA VALCAR PBM ITA

    9 VAN DE REE MONIQUE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    10 DE VUYST SOFIE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING

    12 DRUYTS JESSY

     

    11/04/2018 OVERIJSE (B) - Dames Juniores & Nieuwelingen - 46,8 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:19:37 / AFSTAND: 46KM

    1 JASTRAB MEGAN CANNIBAL TEAM USA

    2 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    5 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 WELMERS PETRA KWC-KAMPEN NED

    7 SMULDERS SILKE WV SCHIJNDEL NED

    8 FEYTENS ELLEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    11-04-2018 om 21:54 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!