.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 08/04/2018 WIEZE (LEBBEKE) (O) – Interclub Elite z.c./U23 - Beker van België – 150 km

    DEELNEMERS: 170 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 3:14:13 / AFSTAND: 150KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 BREYNE JONATHAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DEMOLDER STIJN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    6 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    7 ANDRIEU MAXIM WSC HAND IN HAND BAAL

    8 VAN ENDE WOUTER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    10 MERTENS JORAN ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    15 VANDYCK NIELS 16 CLAUS DIETER 23 DRUYTS GERRY 33 SMET JONAS 80 GEERINCK DRIES 106 DE BLOCK NICK 125 GOOSSENS KENNY

     

    08/04/2018 OUDENAARDE (O) - Dames Elite - 100 km

    DEELNEMERS: 112 / OPGEVERS: 38 / TIJD: 2:10:24 / AFSTAND: 100KM

    1 JACKSON ALISON TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK CAN

    2 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    3 MIDELET ALPHANIE CYC BOULOU FRA

    4 DRUYTS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 TURBLIN CHLOË HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FRA

    6 DELBAERE FIEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 ROTMAN LOTTE EXPERZA - FOOTLOGIX

    8 DUTOUR MARGOT AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM FRA

    9 VERSTICHELEN FEMKE SERVETTO-STRADALLI-ALURECYCLING

    10 DEFOUR LARA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    17 VERSCHELDEN NATHALIE 19 HERMANS ANKA 25 CLAUS MARJON 36 VERTENTEN SOETKIN 48 VAN GUCHT HANNEKE 61 DHONT GLACIA 69 DRUYTS DEMMY 71 DELTOMBE EVELIEN

     

    08/04/2018 LINDEN LUBBEEK (B) - Juniores - 81,9 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:00:39 / AFSTAND: 81.9KM

    1 HEGGØ ANDRÈ RINGERIKE SK NOR

    2 LØLAND SAKARIAS RINGERIKA SK NOR

    3 RAMSTAD EMIL JØRGENSEN BARUNA OCK NOR

    4 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 BARBAIX DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 BREIN SINDRE HVESSER BÆRUM OCK NOR

    7 TJOTTA MARTIN BARUNA OCK NOR

    8 VAN DEN PLAS JASPER WAC TEAM

    9 THYS JOREN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 LEFEVER LARS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    42 VERVLOESEM XANDRES

     

    08/04/2018 TIELT (W) - Juniores - 87 km

    DEELNEMERS: 71 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:04:47 / AFSTAND: 87KM

    1 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DECUYPERE NATHAN CT SOENENS-BOOOM

    4 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    5 GROOTAERT MATHISSE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 NEWMARK FINLEY VC LONDRES GBR

    7 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    9 STRAND PEDER TVK NOR

    10 KOGUT ODED CCC ISR

    25 VAN DER SYPT GIANNI 30 DE GEEST RICKY


    08/04/2018 VELDEGEM (W) - Dames Juniores & Nieuwelingen - 55,9 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:32:57 / AFSTAND: 55.9KM

    1 JASTRAB MEGAN CANNIBAL TEAM USA

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    6 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 YSLAND DORTHE ANNE GAULDAL SK-NOR

    9 HENDRICKX JULIE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 MOTEJUNAITE KAROLINA CANNIBAL TEAM LTU

    22 DE VEIRMAN FLEUR 55 OSSELAER FEMKE

     

    08/04/2018 VELDEGEM (W) - Nieuwelingen - 68,8 km

    DEELNEMERS: 105 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 1:40:39 / AFSTAND: 68.8KM

    1 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 DESCHUYFFELEER BRAM ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 GHEYSENS LAURENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 DE JAEGER ARTHUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 VERGOTE DIEL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 BUFFEL ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    14 THORÉ RUNE 40 CORNELIS CODY 47 DEJONGHE KJELL 77 VAN POUCKE WANNES

     

    08/04/2018 BACHTE-MARIA-LEERNE (O) - Nieuwelingen - 61,2 km

    DEELNEMERS: 106 / OPGEVERS: 35 / TIJD: 1:30:45 / AFSTAND: 61.2KM

    1 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    2 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DEWEIRDT SIEBE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VAN PETEGEM AXANDRE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAN HOOF MANU AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DELAHAYE JENS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DESHE YOTAM AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM ISR

    10 DE ZEEUW TIMO GRC JAN VAN ARCKEL NED

    14 VAN KERCKHOVE QUINTEN 15 RASSCHAERT LANDER 19 STERCK JOPPE 25 REUNIS ROWDY 45 BLOMMAERT SANDER 57 BLOMMAERT LARS 65 CLAESSENS ROBBE 67 DANEEL JEFKE

     

    08/04/2018 RAMSEL HERSELT (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    08/04/2018 WAREGEM (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    08-04-2018 om 21:09 geschreven door kenny


    07-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/04/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 8°Seizoenszege !!!


    Zaterdag 7 April - BUGGENHOUT (9255)

    Cat.A : 86 deelnemers – 77 km

    1 VAN ROOY MATTHIAS

    2 Bogaert Steven

    3 Buysse Lennert

    4 De Paepe Pieter

    5 Baeyens Tommy

    6 Van Der Sande Maarten

    7 Heymans Jonas

    8 Apers Michael

    9 Henneau Marijn

    10 De Bock stef

    11 Esselens Michael 12 Van De Wille Nick13 Poppe Stef 14 Van Aelst Jelle 15 Camerlinckx Gregory 16 Creygelman Jens 17 Vertonghen Maxim 18 De Ruijsscher Dante 19 Lammertijn Foecke 20 Vermeiren Tom

     

    Cat.B : 46 deelnemers – 77 km

    1 MERCKEN KENNETH

    2 Vercauteren Tim

    3 De Meeter Renaat

    4 Van Den Broecke Mario

    5 Van Damme Peter

    6 Van Der Sickel Mario

    7 Heirbaut Tony

    8 Hermans Koen

    9 Haegeman David

    10 Van Den Bergh Wouter

    11 De Wolf Pascal 12 Vermassen Peter13 Leblon Michel 14 Wauters Bart 15 Roskam Andy 16 Heyns Kristoff 17 Christiaens Davy 18 Van Den Bulcke Nesten 19 Spitaels David 20 Lutters Ronny

     

    Cat.C : 71 deelnemers – 63 km

    1 KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2 Eeckhout Kurt

    3 Verschelden Steven

    4 Van De Perre Lieven

    5 Geets Frank

    6 Pauwels Vital

    7 Van Roosbroeck Patrick

    8 Verbesselt Timo

    9 Van Den Bossche Raf

    10 De Rechter Gunter

    11 Cochet Andy 12 Coveliers Eddy13 Van Looy Jurgen 14 De Vlieger Sven 15 Tuyls Robby 16 Beirnaert Wim 17 Van Himst Patrick 18 Kestemont Pascal 19 De Neve Bart 20 De Bruyn Johan

     

    Cat.D : 58 deelnemers – 63km

    1 PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2 Weemaes Franky

    3 Primo Gino

    4 Winandy Wim

    5 Cooman Jerry

    6 Van Genechten Freddy

    7 Van Ransbeeck Patrick

    8 Hereijgers Piet

    9 Havermans Ruud

    10 Rents Ronald

    11 Cosijn Ronny 12 Mesotten Pierrot13 Fierens Paul 14 Goolaerts Dirk 15 Coppens Ronny 16 Van Hoof Danny 17 Geeraert Rudi 18 Van De Perre Frank 19 Maegh Jan 20 De Bondt Rudi

     

    Cat.E : 24 deelnemers – 56 km

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 De Backer Danny

    3 Van De Velde Rudy

    4 De Brucker Rene

    5 Castelyn Paul

    6 Witman Luc

    7 Van Den Brande Jan

    8 Turcksin Dominique

    9 Somers Chris

    10 Vandenwijngaarde Marc

    11 Maes Jos 12 Govers Ronny 13 Polfliet Danny 14 Willems Noel 15 De Baets Johan 16 Vanparrijs Guy 17 Dirickx Philippe 18 Krols Jef 19 Keyenberg Koen 20 Verbestel Dirk

     

    Cat.F : 32 deelnemers – 56 km

    1 VANOPSTAL EDDY

    2 Vervondel Marc

    3 Blommaert Jean

    4 Tas Helmuth

    5 De Waal Wim

    6 Van Holen Johny

    7 De Backer Ludo

    8 Geerts Christiaan

    9 Bultinck André

    10 Vyncke Wilfried

    11 Vandermeeren Eddy 12 Hunninck Paul 13 Burggraeve Noël 14 Schouppe Roger 15 De Geest Rolann 16 Vandermeulen Jokke 17 Van Renterghem Patrick 18 De Leersnyder Florent 19 Van Poucke Eric 20 Luyten Felix

    07-04-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan CHRISTOPHE PRÉMONT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    7-4-2018-ottergem 1180.jpg
    Zaterdag 07/04/2018 RONDE VAN VLAANDEREN BELOFTEN (O) - UCI Men Elite - 166,9 km

    DEELNEMERS: 158 / OPGEVERS: 76 / TIJD: 4:07:57 / AFSTAND: 166KM

    1 WHELAN JAMES AUSTRALIE

    2 KANTER MAX GERMANY

    3 STANNARD ROBERT AUSTRALIE

    4 MALECKI KAMIL POLAND

    5 NIELSEN ANDREAS DENMARK

    6 HIRSCHI MARC SWITZERLAND

    7 BENNETT SEAN UNITED STATES OF AMERICA

    8 TOUZE DAMIEN FRANCE

    9 ROCCHETTI FILIPPO ITALY

    10 MONK CYRUS AUSTRALIE

    22 VAN MOER BRENT

     

    07/04/2018 WEVELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 119,6 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:43:10 / AFSTAND: 119.6KM

    1 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    2 APERS RUBEN LOTTO SOUDAL

    3 VANDEWALLE MATTHIAS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 SOTBERG ANDRE TVK NOR

    5 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    6 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 DECEUNINCK THOMAS VIND! CYCLING PROJECT

    8 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    9 JAECQUES SIMON ESEG DOUAI

    10 AASE VABØ TORE ANDRE RINGERIKS SK NOR

    89 ROTTY GLENN

     

    07/04/2018 WORTEGEM-PETEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 144 / OPGEVERS: 98 / TIJD: 2:54:12 / AFSTAND: 120KM

    1 DE DECKER BJORN SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 ANDERSEN IDAR GAULDAL SK NOR

    3 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 DEPREZ TUUR VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 WILLEMS PIETER SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    6 DEKKERS HANS SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    7 PETERS ARNE A.R. & T.V. DE ADELAAR NED

    8 DILLEN RUBEN VAN EYCK SPORT

    9 PRUVOOST SHAYNE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 D´HOOGE THOMAS VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    16 COLMAN ALEX 25 DRUYTS GERRY 34 VAN DEN BOSSCHE ANGELO

     

    07/04/2018 OTTERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 113 / TIJD: 2:35:20 / AFSTAND: 112KM

    1 CHRISTOPHE PRÉMONT  DCR CYCLING TEAM

    2 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    3 VAN OUDENHOVE JOVANY VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 MASURE BRENT PRORACE CYCLING TEAM

    5 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    6 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    7 PIETERS BART VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    9 VAN GANSEN SAM TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 LIEVENS NIELS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    11 VEREECKEN THOMAS 20 VERHOFSTADT THIBAU

     

    07/04/2018 LEOPOLDSBURG (LB) - Tijdrit Provinciale Kampioenschappen - Alle categorieën

    Aantal deelnemers:

     

    07/04/2018 - TOMBROEK ROLLEGEM (W) – Interclub Juniores - 118,4 km

    DEELNEMERS: 141 / OPGEVERS: 61 / TIJD: 2:53:43 / AFSTAND: 118KM

    1 VAN MULDERS BRENT DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 PATTYN STEVEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 GELDHOF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DEBLOUDTS FERRE FORTE U19 CYCLING TEAM

    5 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 RUIJTER STIJN MONKEY TOWN JUNIORES NED

    7 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MAES SIMON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    12 VAN DEN BOSSCHE FABIO 20 COLLIE LARS 36 CAPPAN LENNERT 67 VAN GRIEKEN JARNE 75 PUNNEWAERT ZION

     

    07/04/2018 BACHTE-MARIA-LEERNE (O) - Juniores - 88,4 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:05:15 / AFSTAND: 88.4KM

    1 KROON JORIS UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING NED

    2 HAYTER LEO VC LONDRES GBR

    3 WALSHAM SAM MAXX RT GBR

    4 VILEYN BRECHT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 NAUDTS THOMAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 GALLE STAF AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 TENE ROTEM CRABBE TOITURES CC CHEVIGNY ISR

    8 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 PIETERS BJARNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 MARCHAND BASTIAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    28 HUYGENS MILAN 37 WARRENS ANTHONY 38 DE CLEEN WOUTER 39 SLOCK LIAM

     

    07/04/2018 HAKENDOVER (B) - Juniores - 90,2 km

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:29:21 / AFSTAND: 90.2KM

    1 GASPARD JULIEN LOTTO-VC ARDENNES

    2 DELCOMMUNE MARTIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 BRAMS TIM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 MATERNÉ RÉMI WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 LINDELAUF MELVIN DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN NED

    8 COSYNS MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 MACHIELS BRENT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 SIDLAUSKAS ERIKAS CANNIBAL TEAM LTU

    11 VERCAUTEREN THOMAS 17 VAN DEN SCHOOR MATS 18 BROUWERS EMILE

     

    07/04/2018 WAMBEEK (B) - Juniores - 84 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:10:15 / AFSTAND: 84KM

    1 LEIJNSE ENZO WTC DE AMSTEL NED

    2 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VAN DYCK JARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 CLAEYS ARNO ISOREX CYCLING TEAM

    5 MEERSMAN MAXIM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VAN ROY YANNICK ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VERHULST RUBEN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 MAERTENS MANU PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 MEETER TOMMIE JENS JVR DE BATHOUWERS NED

    12 DE GEEST RICKY 23 VAN PUYVELDE LUKAS

    07-04-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    04-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 04/04/2018 SCHELDEPRIJS SCHOTEN (A) - UCI Men Elite - 201 km

    DEELNEMERS: 121 / OPGEVERS: 63 / TIJD: 4:23:51 / AFSTAND: 201KM

    1 JAKOBSEN FABIO QUICK - STEP FLOORS NED

    2 ACKERMANN PASCAL BORA – HANSGROHE GER

    3 LAWLESS CHRISTOPHER TEAM SKY GBR

    4 DEBUSSCHERE JENS LOTTO SOUDAL

    5 LECROQ JÉRÉMY VITAL CONCEPT CYCLING CLUB FRA

    6 WALSCHEID MAXIMILIAN RICHARD TEAM SUNWEB GER

    7 DUPONT TIMOTHY WANTY - GROUPE GOBERT

    8 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 WELTEN BRAM TEAM FORTUNEO – SAMSIC NED

    10 HALLER MARCO TEAM KATUSHA ALPECIN AUT

     

    04/04/2018 SCHOTEN (A) – Interclub Elite z.c./U23 - Beker van België - 151,2 km

    DEELNEMERS: 166 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 3:19:33 / AFSTAND: 151KM

    1 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    3 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    5 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 DEMOLDER STIJN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 LEHAEN DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN RAEPENBUSCH RUBEN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    18 DRUYTS GERRY 56 GEERINCK DRIES 62 MARIN GLENN 101 DE BOES TIMMY 106 MELS FABRICE 120 DE OST JARNE

     

    04/04/2018 BREDENE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 128 / OPGEVERS: 51 / TIJD: 2:41:38 / AFSTAND: 114KM

    1 MONCOMBLE NICOLAS-DUNKERKE LITTORAL FRA

    2 BREYNE JONATHAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    4 LELEU ANTOINE DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    5 VAN IMPE KEVIN

    6 VANDROMME ALESSANDRO VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 MIDTSVEEN SONDRE RINGERIKE SK NOR

    8 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 MADSEN KRISTOFFER BERGEN CK NOR

    10 JÕEÄÄR MARTEN -CYCLING TARTU EST

    64 TEN HARTOG GUY 65 VERCAUTEREN TIM

     

    04/04/2018 URSEL (O) - Tijdrit Provinciale Kampioenschappen - Alle categorieën

    Aantal deelnemers:

    04-04-2018 om 19:27 geschreven door kenny


    03-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 03/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 03/04/2018 HAKENDOVER (B) - Elite z.c./U23 - 118 km

    DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 45 / TIJD: 2:52:0 / AFSTAND: 118KM

    1 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    2 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 DE DECKER BJORN SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    4 VERSCHAEVE VIKTOR EFC-L&R-VULSTEKE

    5 HOUBEN KRISTOF

    6 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 MERTENS ROBIN PRORACE CYCLING TEAM

    9 MOSBEUX CHRISTOPHE ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 CLAUS DIETER

    03-04-2018 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Maandag 02/04/2018 MOORSLEDE - VIERKAVEN (W) - U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:43:23 / AFSTAND: 114KM

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Uitbergen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 CASTRIQUE JONAS LOTTO SOUDAL

    3 YSLAND ERIK GAULDAL SK NOR

    4 HUYS LAURENS LOTTO SOUDAL

    5 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    6 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DEBOOT BRUCE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    8 STOCKMAN MICHIEL TARTELETTO - ISOREX

    9 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 PIRARD MAXIM

     

    02/04/2018 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 152 / OPGEVERS: 60 / TIJD: 2:42:2 / AFSTAND: 110KM

    1 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VAN DUREN BRENT GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 BORGERSEN REIDAR MODUM CK NOR

    4 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 OGNEDAL THOMAS SKOGLAND NOR

    6 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    7 URIANSTAD MARTIN BUGGE NOR

    8 LIEVENS NIELS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 PIETERS BART VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    13 DE PESTEL SANDER 18 VERCAUTEREN TIM 20 PRÉMONT CHRISTOPHE 22 BECK CEDRIC 23 VAN DAMME BART 24 DE BOES TIMMY 34 VAN DRIESSCHE KJELL 38 VANUYTVANGE SAM 40 SMET JONAS 45 COPPENS CARRERA 52 AMELINCKX STEF 53 VAN GOETHEM KEVIN 54 MARIN GLENN 55 FRANSSENS YANNICK 65 VERMEULEN STEVEN 67 DILLEN RUBEN 81 DECONINCK LAURENS 86 VERBEKE STIJN 87 DE BLOCK NICK 88 DHOLLANDER KRISTOF 92 WIELANDT SVEN

     

    02/04/2018 RETIE (A) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    DEELNEMERS: 140 / OPGEVERS: 42 / TIJD: 2:32:48 / AFSTAND: 115.5KM

    1 VAN DEN BERGHE JEROEN NANO DEVELOPMENT TEAM

    2 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    3 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 CLAES STEF UNITED C.T.

    5 HAEST TOM

    6 KOEMAN BJORN FN GLOBAL MEAT CYCLING TEAM NED

    7 BERTELS JEF VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 ERREN PIM TWC MAASLANDSTER NED

    9 DRUYTS GERRY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 JACOBS ROBIN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    81 PERSOON JOERI

     

    02/04/2018 ZWEVEZELE (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 122 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 2:42:50 / AFSTAND: 120KM

    1 BREYNE JONATHAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 VENDELIN KARL-ARNOLD EST

    4 LEGLEY MATTHIAS SOVAC - NATURA4EVER

    5 WESTGAARD KRISTOFFER NOR

    6 MIDTSVEEN SONDRE RINGERIKE SK NOR

    7 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 VERWAEST KEVIN TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    9 LARSÉN RICHARD SWE

    10 NERLAND AUGUST SØRLIE RINGERIKS SK NOR

     

    02/04/2018 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) – Interclub Juniores - 118,5 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:49:53 / AFSTAND: 118.5KM

    1 EVENEPOEL REMCO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VERVLOESEM XANDRES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 PATTYN STEVEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 SIMMONS QUINN TEAM USA

    5 VAN BELLE BAS CT SOENENS-BOOOM

    6 VANDENABEELE HENRI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 SKJELMOSE JENSEN MATTIAS ROSKILDE JUNIORTEAM

    8 NONNEMAN MAXIM WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    9 VAN UDEN CASPER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 FRETIN MILAN 29 HUYS BRANKO 31 LEFEVRE RUBEN

    03-04-2018 om 20:29 geschreven door kenny


    02-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 02/04/2018 WESTKERKE-OUDENBURG (W) - Juniores - 89,6 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:11:0 / AFSTAND: 89.6KM

    1 MACHIELS BRENT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 CAPPAN LENNERT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 WALSHAM SAM MAXX RT GBR

    4 VAN RANSBEECK JOSSE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 TENE ROTEM CRABBE TOITURES CC CHEVIGNY ISR

    7 BUIJSSE LUKAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 GUDMESTAD TORD STAVANGER SYKLEKLUBB NOR

    9 DEBORGGRAEVE MATTHEW WIELERTEAM IEPER

    10 BORRA VICTOR CT SOENENS-BOOOM

    12 ROOSE MATTEO

     

    02/04/2018 WAARSCHOOT (O) - Juniores - 81,25 km

    DEELNEMERS: 105 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 1:57:0 / AFSTAND: 81.25KM

    1 AASHEIM LUDVIG FISCHER SK RYE SYKKEL NOR

    2 FINNESAND FREDRIK SANDNES SYKKELKLUBB NOR

    3 MIRZOJEV ARTJOM CFC SPORDIKLUBI- EST

    4 SYVERSEN PREBEN GRENLAND SK- NOR

    5 SPAPEN MAURO TWC PIJNERBURG NED

    6 FRAFJORD JOAKIM SANDNES SK NOR

    7 BERGSJØ CHRISTIAN TØNSBERG CK NOR

    8 ÄRM RAIT PORTER RACING- EST

    9 VAN BOUWEL HANNES AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 PIETERS BJARNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 VAN DAELE ERNEST 19 MEERSMAN MAXIM 22 PUNNEWAERT ZION 42 VAN DER SYPT GIANNI 46 DE GEEST RICKY 62 DE CLEEN WOUTER 63 BERTELS LODE

     

    02/04/2018 WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 56,25 km

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 1:21:10 / AFSTAND: 56.25KM

    1 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    2 MATHISEN SILJE NOR

    3 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN PARYS JORDY VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 MULDER SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    6 HEYMAN JASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 JORIS ROBBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN COMPERNOLLE JAMIE CT SOENENS-BOOOM

    9 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 OLAUSSON WILMA TEAM RYTGER POWERED BY CYKELTØJ-ONLINE SWE

    14 DANEEL JEFKE

     

    02/04/2018 BORLO (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    DEELNEMERS: 98 / OPGEVERS: 53 / TIJD: 1:35:0 / AFSTAND: 63KM

    1 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 THEUWS BARTJE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VERLINDEN JORDI WAC TEAM

    5 VOGELS AARON PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    7 POELMANS BOB SPORT EN MOEDIG GENK

    8 LUITEN NIELS TWC DE MAASLANDSTER NED

    9 WIDDERSHOVEN JOCHEM TWC MAASLANDSTER-ZUID LIMBURG NED

    10 VANDERAERDEN WOUT SPORT EN MOEDIG GENK

    12 REUNIS ROWDY 21 VERGOTE DIEL

     

    02/04/2018 LEDEGEM (W) - Nieuwelingen - 61,2 km

    DEELNEMERS: 88 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:31:0 / AFSTAND: 61.2KM

    1 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 CLAUS BENOÎT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 BUFFEL ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 BOGAERT LOUIS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VERCOUILLIE VICTOR WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 CASTELAIN NATHAN WIELERTEAM IEPER

    11 DEJONGHE KJELL 70 VAN PELT JEFF

     

    02/04/2018 DENDERHOUTEM (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    02/04/2018 WEVELGEM (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    02-04-2018 om 22:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/04/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 7°Seizoenszege !!!

     

    Maandag 2 April - IMPE (9340)

    Cat.A : 50 deelnemers – 78 km

    1 DE PAEPE PIETER

    2 Carmeliet Tom

    3 Wijnsta Jacob

    4 Esselens Michael

    5 De Potter Kjell

    6 Van Boven Frederik

    7 Claes Jorg

    8 Cooman Mauro

    9 Coomans Bjorn

    10 De Clercq Matthias

    11 Vanopdenbosch Koen 12 Peeters Nico 13 Lison Bjorn14 Creygelman Jens 15 Broeckaert Ruben 16 Peelman Stijn 17 Bullens Michael 18 Colet Christophe 19 Heyvaert Pascal 20 Galicia Wannes

     

    Cat.B : 25 deelnemers - 72 km

    1 MERCKEN KENNETH

    2 Blok Marc

    3 De Witte Jurgen

    4 Freese Alexander

    5 Gorga Giovanni

    6 Haegeman David

    7 Vermassen Peter

    8 De Paepe Jimmy

    9 De Bondt Bart

    10 De Sutter Sti

    11 De Nauw Sigfrid 12 Glorieux Steven 13 Wauters Tim14 De Wolf Pascal 15 De Man Jan-Bart 16 Roskam Andy 17 Borremans Danny 18 De Craim Ulrik 19 Van Impe Jurgen 20 Reniers Kristof

     

    Cat.C : 39 deelnemers – 66 km

    1 EECKHOUT KURT

    2 De Bosscher Koen

    3 Maes Peter

    4 De Rechter Gunter

    5 Kestemont Pascal

    6 Verschelden Steven

    7 Thijs Filip

    8 Van Roosbroeck Patrick

    9 Reniers Kristof

    10 Dockx Peter

    11 Verbesselt Timo 12 De Block Kris 13 Van Den Eede Dominique14 Serron Danny 15 Van Den Bossche Raf 16 De Vlieger Sven 17 Peelman Bert 18 Cochet Andy 19 De Jonghe Gert 20 Hanssens Fabien

     

    Cat.D : 36 deelnemers – 60 km

    1 COOMAN JERRY

    2 Primo Gino

    3 Bobelijn Patrick

    4 Rents Ronald

    5 Coppens Ronny

    6 Vrancken Luc

    7 Thomas Rudy

    8 Mesotten Pierrot

    9 Cornelis Rudolf

    10 Rijckaert Pedro

    11 D'Hondt Pascal 12 Weemaes Franky 13 Vos Peter 14 Geldolf Dominique 15 Goolaerts Dirk 16 Cosijn Ronny 17 Vaneberg Mike 18 Van Linden Hugo 19 Van Ransbeeck Patrick 20 Marijnissen Walter

     

    Cat.E : 17 deelnemers - 54 km

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Van Hove Dirk

    3 De Backer Danny

    4 Pannekoek Luc

    5 Van De Velde Rudy

    6 Verbeken Johan

    7 De Brucker Rene

    8 Vandenwijngaarden Marc

    9 D'Haese Benny

    10 Witman Luc

    11 Van Den Brande Jan 12 Keyenberg Koen 13 Thys Guy 14 Vanparrijs Guy

     

    Cat.F :13 deelnemers – 54 km

    1 VERVONDEL MARC

    2 Van Gils Rene

    3 De Backer Ludo

    4 Vandermeeren Eddy

    5 Vanopstal Eddy

    6 Blommaert Jean

    7 Cobbaut Eddy

    8 Mertens Rene

    9 De Meester Raymond

    10 Baeyens Rudy 11 Wauters Jean Pierre 12 Wauters Roger

    02-04-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/04/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

    Maandag 02/04/2018 ZINGEM (9750)

    Cat.A - 72 km – 31 deelnemers

    1 Van Der Jeught Stijn (Adegem)
    2 Verwee Nico
    3 Holvoet Mattijs
    4 Apers Michaël
    5 Van den Berghe Anthony
    6 Van Damme Peter
    7 Moerman Jens
    8 Snoeck Mathias
    9 Buysse Lennert
    10 Demeter Renaat
    11 Vandenbussche Ron 12 Van Der Sickel Mario 13 Vermassen Jens 14 Van Gaeveren Gunter 15 De Clercq Wouter 16 Vispoel Ruben 17 Devoet Jonas 18 Motte Jan 19 De Cock Bart 20 Van Meirhaeghe Karel 21 Poppe Stef 22 Nevejans Dennis 23 Neetesonne Thijs 24 Vandenberghe Stijn 25 de Ruijsscher Dante 26 De Vlieger Jonas 27 Bauters Pieter 28 Timbreur Jonas 29 Maenhout Tommy 30 Van de Velde Valentijn 31 Van Raemdonck Kevin

     

    Cat.B - 66 km – 30 deelnemers

    1 Wandels Youri (Harelbeke) winnaar 43+
    2 Arena Lorenzo
    3 Smet Guy
    4 Van Den Broecke Mario
    5 Pauwels Vital
    6 Van Rijckeghem Steven
    7 Van Holderbeke Frank
    8 Van Eyck Tom
    9 Brabants Bruno (Rijmenam) winnaar 50+
    10 De Wannemaeker Filip
    11 De Tremerie Franky 12 Van Drom Giovanni 13 Schollaert Carlo 14 Smet Gert 15 de Koning Michel 16 Denier Ronny 17 Van Buggenhout Jurgen 18 Diet Wim 19 Lemmens Jo 20 Gyselinck Eddy 21 Rombaut Wim 22 Roobroeck Dirk 23 Opsomer Sam 24 Thursfield Paul 25 Van Roeyen Dave 26 Tsoi Bjorn 27 Marlier Ronald 28 Wauters Gert 29 De Waele Marnic 30 Messeeuw Jurgen

     

    Cat.C - 54 km – 26 deelnemers

    1 Van Eyndt Jozef (Vorselaar) winnaar 60+
    2 Geerts Christiaan
    3 FRANK SUYS (Bornem) winnaar 55+
    4 Berquin Filip
    5 Decaestecker Patrick
    6 Struyf Raoul
    7 Meyvis Serge
    8 Leuntjens Kurt
    9 De Coninck Danny
    10 Watteny Patrick
    11 Harms Ko 12 Willems Noël 13 Maes Jos 14 Reniers Tony 15 Vandebuerie Mario 16 Cauwelier Bruno 17 Taelman Tony 18 Erauw Luc 19 Bolle Henk 20 D'Hondt Erwin 21 Vyncke William 22 Vanhaeverbeke Jean 23 Baert Giovanni 24 De Poorter Luc 25 Bath Mick 26 Dom André

     

    Cat.D - 42 km – 26 deelnemers

    1 de Waal Wim (Sint-Jansteen NL) winnaar 65+
    2 Remory Pierre
    3 Tas Helmuth
    4 Deneef Jozef
    5 Luyten Felix
    6 Vanpoucke Rik
    7 Burggraeve Noël
    8 Snels Luc (Minderhout) winnaar 70+
    9 Vandermeulen Jos
    10 De Leersnyder Florent
    11 Mercken Mathieu 12 Donaldson Andrew 13 Thyssen Leo 14 Vyvey Julien 15 De Clercq José 16 Coudyzer Theo 17 Moens Louis 18 Bocklandt Piet 19 Van Renterghem Patrick 20 De Vuyst Eddy 21 Hoste Peggy (DAME) 22 Robijns Robert 23 Mous Willy 24 Hermans Luc 25 Demiddel Ronny 26 Pauwels Marcel

    02-04-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!