.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BORNEM-HINGENE VAN ZONDAG 18/03/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BORNEM-HINGENE VAN ZONDAG 18/03/2018     


    Zondag 18/03/2018 BORNEM - HINGENE (A) - Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Deelnemers: 45 - opgevers: 0 - 112.2 km - 2:38´38"- 40.77 km/h

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    6 CORDEEL Sander DCR CYCLING TEAM

    7 BASTIAENS Ayco UNITED C.T.

    8 VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 GOOLAERTS Stijn HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VERSCHAEVE Viktor 14 SINOY Fabio 18 ONGENA Matthias 19 SMET Jonas 23 VERCAUTEREN Tim 32 DILLEN Ruben 43 TEN HARTOG Guy 45 DHOLLANDER Kristof
    18-3-2018-hingene 723.JPG
                    Winnaar Kobe Vanoverschelde en de 2de Niels Vandyck.

    18-3-2018-hingene 719.JPG
                   Winnaar Kobe Vanoverschelde met de bloemen te Hingene.
    18-3-2018-hingene 664.JPG
    De spurt voor de overwinning met Kobe Vanoverschelde voor Niels Vandyck en
    Brent Van Moer. Niels Vandyck juichte iets te vroeg.
    18-3-2018-hingene 151.JPG
    18-3-2018-hingene 111.JPG
                             Laurens Huys, Sander Cordeel en Alex Colman.
    18-3-2018-hingene 026.JPG
                     Start van de Elite z.c. & U23 te Hingene met 45 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-03-2018 om 21:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/03/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 18/03/2018 ZUID-KEMPENSE PIJL MOL-SLUIS (A) – Interclub Elite z.c./U23 - 158 km

    Deelnemers: 168 - opgevers: 56 - 158 km - 3:21:25 - 47,07 km/h

    1 THIJSSEN Gerben LOTTO SOUDAL

    2 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    3 VASTMANS Dries NANO DEVELOPMENT TEAM

    4 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    5 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    6 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    7 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    8 STEVENS Timothy CIBEL - CEBON

    9 FREHEN Jérémy AGO - AQUA SERVICE

    10 LAMB Ross GBR T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    11 DRUYTS Gerry 14 REYNAERTS Wim 16 HUYGEN Wout 21 DE BOCK Stijn 27 CLAUS Dieter 42 DE PESTEL Sander 98 DE BOES Timmy 108 VAN HAUWERMEIREN Michiel 109 COENEN Dennis 112 MELS Fabrice

     

    18/03/2018 BOOISCHOT - PIJPELHEIDE (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 84 km

    Deelnemers: 82 - opgevers: 36 - 84.0 km - 1:54´00"- 42.9 km/h

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 GOOSSENS Quentin TEL & CO CYCLING TEAM

    3 GOELEVEN Jeroen SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    4 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    5 BELLEN Wesley SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    6 DE BUSSER Jean-Paul INDIVIDUEEL

    7 DE WYNGAERT Filip INDIVIDUEEL

    8 VAN OPSTAL Thomas HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 CLE Brent STAGECO CYCLING TEAM

    10 FIERENS Wietse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    14 VAN ROOSBROECK Patrick


    18/03/2018 BORNEM - HINGENE (A) - Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Deelnemers: 45 - opgevers: 0 - 112.2 km - 2:38´38"- 40.77 km/h

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    6 CORDEEL Sander DCR CYCLING TEAM

    7 BASTIAENS Ayco UNITED C.T.

    8 VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 GOOLAERTS Stijn HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VERSCHAEVE Viktor 14 SINOY Fabio 18 ONGENA Matthias 19 SMET Jonas 23 VERCAUTEREN Tim 32 DILLEN Ruben 43 TEN HARTOG Guy 45 DHOLLANDER Kristof

     

    18/03/2018 BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Deelnemers: 102 - opgevers: 33 - 108.0 km - 2:35´30" - 41.18 km/h

    1 VANDENBROECK Yarno STAGECO CYCLING TEAM

    2 SIEMONS Stijn VAN EYCK SPORT

    3 COMMEYNE Davy WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 DAEMEN Stijn NED LOTTO SOUDAL

    5 BERO Sean DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    6 MAESEN Dries VAN EYCK SPORT

    7 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE

    8 BOUTS Jordy EFC-L&R-VULSTEKE

    9 RERNBÖCK Jonas DEN TEAM OK KVICKLY ODDER

    10 VAN TILBORGH Brent HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    12 PRÉMONT Christophe 15 VAN GOETHEM Kevin 32 WIELFAERT Kristof


    18/03/2018 ICHTEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 122,5 km

    Deelnemers: 107 - opgevers: 50 - 122.5 km - 3:12´00" - 37.98 km/h

    1 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 ANECA Ciske TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T

    5 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    6 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    9 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    10 DEFREYNE Cédric DOVY KEUKENS - FCC


    18/03/2018 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Elite z.c./U23 - 124 km

    Deelnemers: 146 - opgevers: 40 - 124.0 km - 2:54´30"- 42.57 km/h

    1 HEYSE Jari GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 DE WILDE Gilles VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 VAN DYCK Wesley BEAT CYCLING CLUB

    4 PIETERS Laurent VETRAPO CYCLING TEAM

    5 LARSEN Richard SWE RYSKA POSTEN SK

    6 DESMECHT David GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 SLAGMULDERS Yorick T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 MEHEUS Gill TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    16 VERHOFSTADT Thibau 19 STALLAERT Joeri 24 BECK Cedric 44 VAN DAMME Bart 100 GOOSSENS Kenny


    18/03/2018 GUIDO REYBROUCK CLASSIC (W) - UCI Men Juniores - 126 km

    Deelnemers: 165 - opgevers: 109 - 126 km - 3:07:37 - 40,29 km/h

    1 EVENEPOEL Remco ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN DER TUUK Axel NED FORTE U19 CYCLING TEAM

    3 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 KRUL Wessel NED FORTE U19 CYCLING TEAM

    5 BRAET Vito FORTE U19 CYCLING TEAM

    6 BROWN Jim GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    7 SHAW Matthew GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    8 BUITENDIJK Ruben NED FORTE U19 CYCLING TEAM

    9 HEALY Ben GBR ZAPPI JUNIORES RACING

    10 MINGAY Oscar GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    21 DE PESTEL Thomas 22 VAN GRIEKEN Jarne 34 SLOCK Liam

    18-03-2018 om 21:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/03/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LUCAS ROGIERS met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Lucas Rogiers.jpg 

           Lucas Rogiers

    Zondag 18/03/2018 BOUTERSEM (B) - Juniores - 74,8 km

    Deelnemers: 120 - opgevers: 62 - 74.8 km - 1:55´00"- 38.79 km/h

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VERSTAPPEN Tijs PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 HUYS Branko AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DECUYPERE Nathan CT SOENENS-BOOOM

    6 BEKÉ Willem KTC-CYCLING TEAM

    7 PATTYN Steven VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DEBREYNE Ruben PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 DEHAIRS Simon WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 VAN EETVELT Lennert WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    19 THYS Joren 23 CLAEYS Laurent 28 MEERSMAN Maxim 46 ADRIAENSSENS Jenno 53 DE CLEEN Wouter

     

    18/03/2018 KACHTEM IZEGEM (W) - Juniores - 78,3 km

    Deelnemers: 102 - opgevers: 14 - 78.3 km - 1:58´18"- 38.02 km/h

    1 ÅRNES Daniel NOR KRISTIANSANDS CK

    2 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 MAES Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    5 GROOTAERT Mathisse MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 MARTHE Nicolas SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DE WEIRDT Jens CT SOENENS-BOOOM

    10 GOSSEYE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 COLLIE Lars 21 COSYNS Milan 42 LEFEVRE Ruben 63 ROOSE Matteo 71 VAN DER SYPT Gianni


    18/03/2018 BOOISCHOT - PIJPELHEIDE (A) - Nieuwelingen - 54 km

    Deelnemers: 45 - opgevers: 19 - 54.0 km - 1:25´01"- 36.65 km/h

    1 VAN LOOVEREN Thijs WAC TEAM

    2 MARTENS Seppe WAC TEAM

    3 LAERMANS Tommy HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VAN LAER Pieter WAC TEAM

    5 RAES Renzo WAC TEAM

    6 VAN ROY Tristan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BOECKX Seppe HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 JACOBS Yorben DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 BELMANS Dries ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 LENSECLAES Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    15 BLOMMAERT Sander

     

    18/03/2018 BOUTERSEM (B) - Nieuwelingen - 54,4 km

    Deelnemers: 66 - opgevers: 19 - 54.4 km - 1:27´20"- 35.91 km/h

    1 DEMAN Brem WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 VAN HAMME Wout WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 LADANG Miguel WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 MARTENS Daan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 BOONS Jente ISOREX CYCLING TEAM

    7 TEERLINCK Alexander AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 JASTRAB Megan USA CANNIBAL TEAM

    9 FASTRES Noah TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    10 BEECKMAN Gauthier INDIVIDUEEL

     

    18/03/2018 DAMME (W) - Nieuwelingen - 54 km

    Deelnemers: 87 - opgevers: 9 - 54.0 km - 1:34´28"- 33.37 km/h

    1 ORINS Robin ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2  RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    5 Hemme Bjarne NED

    6 Wozniak Adam POL

    7 MACLEOD Euan GBR WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 Klaver Jente NED

    10 STEVENS Daan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    12 THORÉ Rune

     

    18/03/2018 DILSEN (ROTEM) (LB) - Nieuwelingen - 50,4 km

    Deelnemers: 47 - opgevers: 11 - 50.4 km - 1:21´55"- 35.3 km/h

    1 THEUWS Bartje CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 DETALLE Noah LOTTO-VC ARDENNES

    3 POETS Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 POELMANS Bob SPORT EN MOEDIG GENK

    5 WOLFS Gert-Jan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 PEETERS Sam SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 LUITEN Niels NED TWC DE MAASLANDSTER

    8 VANHAMOND Jorrit SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 STEGEN Quinten SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 FEYTONS Milan SPORT EN MOEDIG GENK

     

    18/03/2018 TEMSE, WIJK VELLE (O) - Nieuwelingen - 55 km

    Deelnemers: 62 - opgevers: 30 - 55.0 km - 1:24´12"- 37.58 km/h

    1 LUCAS ROGIERS  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DEWEIRDT Siebe MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VERGOTE Diel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VIDTS Obie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 WANDELS Thieben ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 VAN RAEMDONCK Cédric PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 WALRAVENS Lars WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN DEN BORRE Dylan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    14 DANEEL Jefke 15 D´HOLLANDER Luca 16 VAN BUYNDER Thibaud 17 STEELS Rune 18 DE TROYER Yorben 24 VAN PELT Jeff 29 VAN OSSELAER Viktor 30 VAN WIELE Michiel 31 CORNELIS Cody 32 CLAESSENS Robbe

    18-03-2018 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/03/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Lieven Van De Perre 2018.jpg   
    Lieven Van De Perre

    Zondag 18 Maart - SEMMERZAKE (9890)


    Cat.A - 68 km - 51 deelnemers

    1 Van Impe Lode (Erpe)
    2 Apers Michaël
    3 Claes Jorg
    4 Van Boven Frederik
    5 Haegeman David
    6 Buysse Lennert
    7 Maenhout Kenny
    8 Françoys Sven
    9 Holvoet Mattijs
    10 Power Kjell
    11 Lammertyn Foeke 12 Verwee Nico 13 Heyse Timothy 14 De Witte Jurgen 15 Moerman Jens 16 Snoeck Mathias 17 De Keukelaere Sven 18 Ameye Stijn 19 Van Raemdonck Kevin 20 Acket Jonas 21 Peelman Stijn 22 Vispoel Ruben 23 Vandenbussche Ron 24 Peeters Nico 25 Van Meirhaeghe Karel 26 Scherrens Chris 27 De Clercq Wouter 28 Debackere Pieter-Jan 29 Aelvoet Matthias 30 Verberckmoes Arno 31 Nevejans Kenny 32 Van Crombrugge Dieter 33 Roegiest Mario 34 Demeter Renaat 35 Van Kerchove Jonathan 36 Van Der Linden Davy 37 Lukasse Martin 38 Bauters Pieter 39 Roels Diedrich 40 Roeygens Pieterjan 41 Verzeele Brecht 42 Dhondt Gunter 43 Maenhout Tommy 44 Claeys Kevin 45 Bogaert Steven 46 Van Der Jeught Stijn 47 De Bock Stef 48 Vermassen Jens 49 Coppens Carrera 50 De Keukelaere Robbe 51 D'Hoe Davy


    Cat.B - 64 km – 29 deelnemers

    1 Brind Gary (GB) winnaar 43+
    2 Pauwels Vital
    3 Eeckhout Kurt
    4 LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge) winnaar 50+)
    5 De Bosscher Koen
    6 Van Drom Giovanni
    7 Michels Pedro
    8 Segers Daniel
    9 Denier Ronny
    10 Cael Wouter
    11 De Moor Arie 12 de Koning Michel 13 Stans Tom 14 Roose Nico 15 Lampaert Philip 16 Holding Ashley 17 Coppens Ronny 18 Van Haverbeek Peter 19 Edwards Jason 20 Smet Gert 21 Wauters Gert 22 Van Roeyen Dave 23 De Brauwer Lesley 24 Hebbrecht Geert 25 228 Brabants Bruno 26 Crabeels Pascal 27 Petit Lana 28 155 Asselman Jason 29 Bracke Wim

     

    Cat.C - 56 km – 16 deelnemers

    1 Brieau Christophe (Edingen) winnaar 55+
    2 Van Eyndt Jozef (Vorselaar) winnaar 60+
    3 Winandy Wim
    4 Reniers Tony
    5 Vandebuerie Mario
    6 Berquin Filip
    7 Harms Ko
    8 Watteny Patrick
    9 Van Honsté Kris
    10 De Coninck Danny
    11 Maes Jos 12 Grymonprez Stefaan 13 Bolle Henk 14 Vanhaeverbeke Jean 15 Van Den Broeke Patrick 16 Bracke Wim

     

    Cat.D - 44 km – 11 deelenemers

    1 Remory Pierre (Ressegem) winnaar 65+
    2 Coudyzer Theo (Balen) winnaar 70+
    3 Tas Helmuth
    4 Burggraeve Noël
    5 Mertens René
    6 Snels Luc
    7 Vanpoucke Rik
    8 De Vuyst Eddy
    9 Vandersteen Erik
    10 Corthier Wily
    11 Demiddel Ronny

    18-03-2018 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/03/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Patrick Bobelijn.jpg  Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

        Patrick Bobelijn         Patrick Cocquyt

    Zondag 18 Maart - SINT AMANDS (2890) 


    Cat. A : 42 deelnemers - 81 km

    1 COOMAN Gianni

    2 De Paepe Pieter

    3 Motte David

    4 Van Rooy Matthias

    5 Van Sante Tristan

    6 Baeyens Tommy

    7 Coomans Bjorn

    8 Van Der Trappen Bert

    9 Romeyns Koen

    10 De Cock Bart

    11 Wijnstra Jacob 12 Moyson Jelle 13 Cooman Mauro 14 Esselens Michael 15 Heyvaert Pascal 16 Buyl Stijn 17 Cap Bryan 18 De Coninck Laurens 19 Delanghe Jelle 20 Cosyn Joris

     

    Cat. B : 24 deelnemers - 81 km

    1 DENAUW Sigfried

    2 Bogaert Sammy

    3 Wilmet Frederic

    4 Vermassen Peter

    5 Lutters Ronny

    6 Varewijck Joeri

    7 Maes Dimitri

    8 De Man Jan Bart

    9 De Bondt Bart

    10 Roskam Andy

    11 Diependaele Jurgen 12 Borremans Danny 13 Mortier Alain 14 Van Den Bulcke Nesten 15 Van Impe Jurgen 16 Kennis Jelle 17 Bollen Erwin 18 Braeckmans Michael 19 Kesteleyn Bram 20 Freese Alexander

     

    Cat. C : 34 deelnemers - 64,8 km

    1 HEYVAERT Bart

    2 Dockx Peter

    3 De Block Kris

    4 Maes Peter

    5 De Rechter Gunter

    6 Van Den Plas Kurt

    7 Verschelden Steven

    8 De Vlieger Sven

    9 Geets Frank

    10 Van Den Bossche Raf

    11 Peelman Bert 12 Verhaeghe Stefan 13 Kestemont Pascal 14 Meir Wim 15 Jacobs Kevin 16 Rabout Rudi 17 Maes Gerry 18 Peeters Jan 19 De Paepe Jimmy 20 Hanssens Fabien

     

    Cat. D : 29 deelnemers - 64,8 km

    1 PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2 Bruyere Bruno

    3 Weemaes Franky

    4 Rents Ronald

    5 Primo Gino

    6 Vangeneghten Freddy

    7 Suys Frank

    8 Cooman Jerry

    9 Hereygers Piet

    10 Goolaerts Ronny

    11 Rijckaert Pedro 12 Thomas Rudy 13 Goolaerts Dirk 14 Geldolf Dominique 15 Vermeir Eddy 16 Van De Perre Frank 17 D'Hondt Pascal 18 Turcksin Didier 19 Maegh Jan 20 Van Linden Hugo

     

    Cat. E : 17 deelnemers - 60,9 km

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Van Hove Dirk

    3 Witman Luc

    4 Castelyn Paul

    5 Van De Velde Rudy

    6 Davies Christophe

    7 Struyf Raoul

    8 Turcksin Dominique

    9 D'Haese Benny

    10 Keyenberg Koen

    11 Verbeken Johan 12 Rossignol Jean Luc 13 Vanparrijs Guy 14 Bellfors Therese 15 Tortolino Gaia 16 Berwart Rudy

     

    Cat. F : 6 deelnemers - 60,9 km 

    1 GEERTS Christiaan

    2 Blommaert Jean

    3 Van Gils René

    4 De Backer Ludo

    5 Hunninck Paul

    6 Wauters Roger 

    18-03-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    17-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING KLEIN SNOA CYCLING TEAM 2018

    PLOEGVOORSTELLING

                  KLEIN SNOA CYCLING TEAM 2018

    16-3-2018-ploeg klein sinaai 122.jpg

    16-3-2018-ploeg klein sinaai 148.jpg







    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-03-2018 om 18:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/03/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan CALVIN VERBEECK met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Calvin Verbeeck 2018 1.jpg 

         Calvin Verbeeck


    Zaterdag 17/03/2018 ZWEVEZELE (W) - Dames Elite - 95,25 km

    Deelnemers: 85 - opgevers: 12 - 95.25 km - 2:38´00"- 34.76 km/h

    1 MACKAIJ Floortje NED TEAM SUNWEB

    2 WATERREUS Kylie NED TWC MAASLANDSTER ZUID

    3 DRUYTS Kelly DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    4 HANNES Kaat WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    5 ROTMAN Lotte EXPERZA - FOOTLOGIX

    6 DOM Annelies LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 SHAW Lucy GBR TREK - DROPS

    8 INGHELBRECHT Sarah DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    9 CASTRIQUE Alana LOTTO SOUDAL LADIES

    10 VAINIONPÄÄ Laura FIN HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM

    40 HERMANS Anka 41 DENEEF Naïka 42 CLAUS Marjon 45 ACCOE Joyce 51 REYNDERS Melanie 52 VANDERHEYDEN Liena 57 DHONT Glacia 60 COUDEVILLE Herlinde 68 COUDEVILLE Eline 69 DELANOTE Hanne 70 JACOBS Katleen 71 DELTOMBE Evelien
     
     

    17/03/2018 BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Juniores - 79,2 km

    Deelnemers: 68 - opgevers: 18 - 79.2 km - 2:03´00"- 38.58 km/h

    1 CALVIN VERBEECK Calvin VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BROUWERS Emile AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 WALSHAM Sam GBR MAXX RT

    4 JACOBS Owen SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DELY Thibault HOGNOULCRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 WULFF ANDERSEN Lucas DEN TEAM VIFRA KVICKLY ODDER

    7 VERCAUTEREN Thomas AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    9 DEHAIRS Simon WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 BRAMS Tim SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    17/03/2018 DAMME (W) - Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers:

     

    17/03/2018 ICHTEGEM (W) - Nieuwelingen - 49 km

    Deelnemers: 88 - opgevers: 11 - 49.0 km - 1:16´00"- 36.79 km/h

    1 ORINS Robin ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 SCHUCH Mike NED CYCLING CLUB MONKEY TOWN

    3 GELDERS Gil WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE BRAEKELEER Juul ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 FRaTCZAK Radoslaw POL UKS COPERNICUS - SMS TORUN

    7 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 D´HONDT Danté ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DELAHAYE Jens AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VANDENSTORME Dylan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    65 BOEYE Ruben

    17-03-2018 om 18:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/03/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan MICHAËL APERS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Michaël Apers 2018.jpg    
       Michaël Apers  

    Zaterdag 17 Maart - ROBORST (9630)
     

    Cat.A - 72 km – 18 deelnemers

    1 MICHAËL APERS (Bazel)
    2 Françoys Sven
    3 De Coninck Guillaume
    4 Van Raemdonck Kevin
    5 De Wispelaere Arno
    6 Davies Clay
    7 Peeters Nico
    8 Naessens Bruno
    9 Lison Bjorn
    10 Rottiers Cedric
    11 Roels Diedrich 12 Bouquet Kenneth 13 Vermeulen Steven 14 Lukasse Martin 15 De Roo Johannes 16 Lison Yorick 17 Six Marcel 18 Bastiaen Fabian

     

    Cat.B - 64,8 km - 13 deelnemers

    1 Luyssen Geoffrey (Izenberge) Winnaar 43+
    2 Arena Lorenzo
    3 Bruyere Bruno (Denderleeuw) Winnaar 50+
    4 Brind Gary
    5 Calluy Tom
    6 De Beer Tom
    7 Roose Nico
    8 Helding Ashley
    9 Smet Luc
    10 Edwards Jason
    11 Gyselinck Eddy 12 Nugent Gary 13 Ferrest Stef


    Cat.C - 54 km – 11 deelnemers

    1 Brieau Christophe (Edingen) winnaar 55+
    2 Winandy Wim
    3 Decaestecker Patrick (Langemark) winnaar 60+
    4 Cauwelier Bruno
    5 Bultinck Andre
    6 Depreitere Danny
    7 Hanssen Gunther
    8 Bench Gavin
    9 Maes Jos
    10  Verbeke Johan
    11 Camphijn Yvan

     

    Cat.D - 46,8 km – 9 deelnemers

    1 Vervondel Marc (Letterhoutem) winnaar 65+
    2 Burggraeve Noël
    3 Remory Pierre
    4 Mertens René
    5 Vanpoucke Rik
    6 De Vuyst Eddy
    7 Wauters Jean-Pierre
    8 Deneef Jozef
    9 Corthier Wily (Aalter) winnaar 70+

    17-03-2018 om 18:50 geschreven door kenny


    16-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 16/03/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sasha Weemaes 2018.jpg 

       Sasha Weemaes

    Vrijdag 16/03/2018 HANDZAME CLASSIC (W) - UCI Men Elite - 200 km

    Deelnemers: 145 - opgevers: 14 - 200 km - 4:34:35 - 43,7 km/h

    1 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL QUICK - STEP FLOORS

    2 HALVORSEN Kristoffer NOR TEAM SKY

    3 ACKERMANN Pascal GER BORA - HANSGROHE

    4 PELUCCHI Matteo ITA BORA - HANSGROHE

    5 BLYTHE Adam  GBR AQUA BLUE SPORT

    6 DEHAES Kenny WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    7 OLIVEIRA Rui POR HAGENS BERMAN AXEON

    8 TURGIS Tanguy FRA VITAL CONCEPT CYCLING CLUB

    9 HOFLAND Moreno NED LOTTO SOUDAL

    10 KOCH Jonas GER CCC SPRANDI POLKOWICE

    11 JANS Roy 35 REYNAERTS Wim 36 BOUVRY Dieter 65 REYNAERTS Jan 67 STEVENS Timothy 74 DE BOCK Stijn 123 COENEN Dennis

     

    16/03/2018 HANDZAME CHALLENGE (W) – Interclub Elite z.c./U23 - 151 km

    Deelnemers: 157 - opgevers: 41 - 151 km - 3:21:25 - 44,98 km/h

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele EFC-L&R-VULSTEKE

    2 WALLS Matthew GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    3 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    4 DEBUY Anthony AGO - AQUA SERVICE

    5 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    6 BOUTS Jens PRORACE CYCLING TEAM

    7 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL

    8 WRIGHT Fred GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    9 NALLY Joseph GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    10 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    29 APERS Ruben 37 VERHOFSTADT Thibau 62 GEERINCK Dries 65 VAN HAUWERMEIREN Michiel

    16-03-2018 om 19:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF MAART 2018 - AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Rudyco 2018 1.jpg
    Rudyco 2018 2.jpg
    Rudyco 2018 3.jpg

    Bron: Rudyco Cycling Team vzw

    16-03-2018 om 12:54 geschreven door kenny


    14-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/03/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 14/03/2018 DANILITH NOKERE KOERSE (O) - UCI Men Elite - 191,1 km

    Deelnemers: 153 - opgevers: 34 - 191 km - 4:32:56 - 41,99 km/h

    1 JAKOBSEN Fabio NED QUICK - STEP FLOORS

    2 CAPIOT Amaury SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 HOFSTETTER Hugo FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    4 JANS Roy CIBEL - CEBON

    5 FENN Andrew GBR AQUA BLUE SPORT

    6 PLANCKAERT Baptiste TEAM KATUSHA ALPECIN

    7 DEMPSTER Zakkari AUS ISRAEL CYCLING ACADEMY

    8 DE BIE Sean VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    9 VANTOMME Maxime WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    10 GRADEK Kamil POL CCC SPRANDI POLKOWICE

    15 NAESEN Lawrence 51 COENEN Dennis 74 STEVENS Timothy 77 VAN STAEYEN Michaël 111 DE BOCK Stijn 112 BOUVRY Dieter
    14-3-2018-nokere 550.JPG
    14-3-2018-nokere 470.JPG
    14-3-2018-nokere 462.JPG
    14-3-2018-nokere 427.JPG
    14-3-2018-nokere 318.JPG
    14-3-2018-nokere 197.JPG
    14-3-2018-nokere 191.JPG
    14-3-2018-nokere 039.JPG
    14-3-2018-nokere 032.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-03-2018 om 20:09 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!