.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE - OMLOOP VAN HET WAASLAND VAN ZONDAG 11/03/2018

    FOTO'S MEN ELITE - OMLOOP VAN HET WAASLAND VAN ZONDAG 11/03/2018     


    Zondag 11/03/2018 OMLOOP VAN HET WAASLAND (O) – Men Elite - 168,8 km

    Deelnemers: 92 - opgevers: 11 - 168.8 km - 3:40´06"- 45.65 km/h

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 BOUVRY Dieter CIBEL-CEBON

    3 HOOLE Daan NED SEG RACING ACADEMY

    4 BLIKRA Erlend Jordbrekk NOR TEAM COOP

    5 JANS Roy CIBEL-CEBON

    6 RESELL Erik Nordsaeter NOR UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM

    7 SEFA Ylber ALB TARTELETTO - ISOREX

    8 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 COENEN Dennis CIBEL-CEBON op 15”

    10 BENDIXEN Louis DEN TEAM COOP op 21”

    13 STEVENS Timothy 17 DE BOES Timmy 26 DE BOCK Stijn 35 PERSOON Joeri 37 GEERINCK Dries 38 REYNAERTS Wim 46 D´HOOGE Thomas 49 VAN DAMME Bart 61 DE PAEPE Johannes 76 COBBAERT Robby 80 DHOLLANDER Kristof 81 DE OST Jarne
    11-3-2018-omloop  waasland 939.JPG
          Podium met winnaar Benjamin Verraes, Dieter Bouvry en Daan Hoole.

    11-3-2018-omloop  waasland 808.JPG
                Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Dieter Bouvry.
    11-3-2018-omloop  waasland 818.JPG
        Spurt voor de 3de plaats met Daan Hoole voor Erlend Blikra en Roy Jans.

    11-3-2018-omloop  waasland 379.JPG
                                                              De kopgroep.
    11-3-2018-omloop  waasland 188.JPG
    11-3-2018-omloop  waasland 105.JPG
                              De kopgroep reeds gevormd vanaf de 1ste ronde.
    11-3-2018-omloop  waasland 093.JPG
    11-3-2018-omloop  waasland 088.JPG
                    De start van de Omloop van het Waasland met 92 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-03-2018 om 23:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/03/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan CALVIN VERBEECK met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Calvin Verbeeck 2018 1.jpg 

         Calvin Verbeeck


    Zondag 11/03/2018 OMLOOP VAN HET WAASLAND (O) – Men Elite - 168,8 km

    Deelnemers: 92 - opgevers: 11 - 168.8 km - 3:40´06"- 45.65 km/h

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 BOUVRY Dieter CIBEL-CEBON

    3 HOOLE Daan NED SEG RACING ACADEMY

    4 BLIKRA Erlend Jordbrekk NOR TEAM COOP

    5 JANS Roy CIBEL-CEBON

    6 RESELL Erik Nordsaeter NOR UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM

    7 SEFA Ylber ALB TARTELETTO - ISOREX

    8 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 COENEN Dennis CIBEL-CEBON op 15”

    10 BENDIXEN Louis DEN TEAM COOP op 21”

    13 STEVENS Timothy 17 DE BOES Timmy 26 DE BOCK Stijn 35 PERSOON Joeri 37 GEERINCK Dries 38 REYNAERTS Wim 46 D´HOOGE Thomas 49 VAN DAMME Bart 61 DE PAEPE Johannes 76 COBBAERT Robby 80 DHOLLANDER Kristof 81 DE OST Jarne

     

    11/03/2018 BETEKOM (B) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Deelnemers: 159 - opgevers: 40 - 110.0 km - 2:38´25"- 41.59 km/h

    1 CLE Brent STAGECO CYCLING TEAM

    2 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 COMMEYNE Davy WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    5 BROES Michiel VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 DRUYTS Gerry ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 SEGERS Joren HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 KAESEMANS Jasper PRORACE CYCLING TEAM

    19 CLAUS Dieter 44 VAN GOETHEM Kevin 98 DAS Jeroen 119 DE BLOCK Nick


    11/03/2018 HARINGE (W) - Elite z.c./U23 - 111 km

    Deelnemers: 77 - opgevers: 22 - 111.0 km - 2:29´22"- 44.19 km/h

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 DE DECKER Bjorn SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 LARENAUDIE Axel FRA VC AMATEUR ST QUENTIN

    4 DEKKERS Hans NED SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    5 KAKIZAKI Eugene JPN EQADS

    6 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 PARROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    8 CORDEEL Sander DCR CYCLING TEAM

    9 GOUEL Valentin FRA TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 CREFFIER Laurent STAGECO CYCLING TEAM

    12 SMET Jonas


    11/03/2018 OOIKE (O) - Dames Elite - 81,6 km

    Deelnemers: 87 - opgevers: 45 - 81.6 km - 2:08´12"- 37.31 km/h

    1 DE VUYST Sofie DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    2 ROBERTS Jessica GBR LIV CYCLING CLUB

    3 HANNES Kaat WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    4 VAN HOEK Lotte NED LARES

    5 Midelet Alphanie FRA

    6 ALLIN Pauline FRA TEAMU CUBE

    7 NESSMAR Alexandra SWE TEAM CRESCENT D.A.R.E CYKELKLUBB

    8 VAN WITZENBURG Marieke NED UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM

    9 INGHELBRECHT Sarah DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 VANDENBROUCKE Saartje DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    16 DRUYTS Kelly 37 HERMANS Anka 38 VERTENTEN Soetkin 41 CROKET Gilke

     

    11/03/2018 DRIESLINTER (B) - Juniores - 88 km

    Deelnemers: 139 - opgevers: 38 - 81.6 km - 1:55´50"- 42.04 km/h

    1 PONSAERTS Thibaut WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 DE DECKER Tijl DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 DEHAIRS Simon WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 VAN HEMELEN Vincent ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 PAULUS Milan PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    7 RÄKERS Martijn NED DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NL

    8 BONNET Théo SPRINT 2000 CHARLEROI

    9 VAN GAELEN Louis PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 VAN DYCK Ward DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    15 VAN GRIEKEN Jarne 88 VAN BOUWEL Hannes

     

    11/03/2018 KNESSELARE (O) - Juniores - 85 km

    Deelnemers: 108 - opgevers: 48 - 85.0 km - 1:55´05"- 44.09 km/h

    1 CALVIN VERBEECK Calvin VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 LEIJNSE Enzo NED

    3 GELEIJN Owen NED WTC DE AMSTEL

    4 GLOAG Thomas GBR VELO CLUB DE LONDRES

    5 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 BROEX Victor NED WTC DE AMSTEL

    7 SLOCK Gregory VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 COLLIE Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 HAWKINS Angus GBR TEAM VISION INNOVATIVE LEISURE

    10 VAN RIJSBERGEN Ties NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    11 LEFEVRE Ruben 14 HOPMANS Wouter NED 20 COSYNS Milan 21 VAN DEN SCHOOR Mats 37 HILLEMANS Pepijn NED 39 TIMMERMANS Tristan NED 48 VAN PUYVELDE Lukas 55 ADRIAENSSENS Jenno

    11-03-2018 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/03/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 11/03/2018 HEULE (W) - Dames Juniores - 63,6 km

    Deelnemers: 45 - opgevers: 4 - 63.6 km - 2:40´00"- 23.31 km/h

    1 VAN ROOIJEN Eline NED WV EEMLAND

    2 BOSSUYT Shari DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    3 KNAVEN Britt NED WV BREDA

    4 AMMERLAAN Rozemarijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 HOOLWERF Cathalijne NED WV HET STADION

    6 BARNWELL Ella GBR TOWY RIDERS

    7 SWINKELS Sylvie NED WV BREDA

    8 MALFAIT Ines URBANO-THIJS LADIES C.T.

    9 VERHOEFF Ingrit NED CC PAVE

    10 BERKANE Sarah FRA BOULZICOURT

    28 DUYM Farah


    11/03/2018 EDEWALLE-KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 60 km

    Deelnemers: 77 - opgevers: 9 - 60.0 km - 1:36´25"- 36.65 km/h

    1 DECKERS Angel CT SOENENS-BOOOM

    2 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DE NEVE Arthur CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BUFFEL Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DALLE Jens CT SOENENS-BOOOM

    7 CASTELAIN Nathan WIELERTEAM IEPER

    8 DEMUYNCK Arno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 MEEUS Sander KVC NOORDZEEMEEUW

    10 DALVING Quinten MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    15 THORÉ Rune

     

    11/03/2018 HEULE (W) - Dames Nieuwelingen - 53 km

    Deelnemers: 30 - opgevers: 5 - 53.0 km - 1:28´00"- 34.74 km/h

    1 JASTRAB Megan USA CANNIBAL TEAM

    2 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 PRINS Willemijn NED CANNIBAL TEAM

    5 HENDRICKX Julie URBANO-THIJS LADIES C.T.

    6 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DE WISPELAERE Fien URBANO-THIJS LADIES C.T.

    8 CHASTELL Imogen GBR VC LONDRES

    9 KEMPS Stephanie ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 MICHOTTE Maelle PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    11 DE ROCKER Gemke 21 BRANDT Eefje

     

    11/03/2018 NIEUWRODE (B) - Nieuwelingen - 58,8 km

    Deelnemers: 113 - opgevers: 44 - 58.8 km - 1:32´10"- 38.28 km/h

    1 VAN LOOVEREN Thijs WAC TEAM

    2 LAERMANS Tommy  HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 PEETERS Jef THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 VOGELS Aaron PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 SCHUBERT Martin GER RV BILTZ SPICH

    6 VAN HOUT Luca ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 ECCLI Cyrian CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 JENTGEN Jerome LUX UC DIPPACH

    9 VERBEECK Dag WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 VERSTAPPEN Dries PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

     

    11/03/2018 OORDEGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Deelnemers: 87 - opgevers: 31 - 60.0 km - 1:28´15"- 40.56 km/h

    1 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 ROGIERS Lucas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 MARTENS Daan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BOONS Jente ISOREX CYCLING TEAM

    5 DE BRAEKELEER Juul ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 TEERLINCK Alexander AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LIEVENS Niels JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 D´HONDT Danté ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN HOOF Manu AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 MULDER Sven NED WV DE JONGE RENNER

    18 RASSCHAERT Lander 25 DELAHAYE Jens 33 DEMUYNCK Victor 48 DEJONGHE Kjell 54 DE TROYER Yorben

     

    11/03/2018 STEKENE - KEMZEKE (O) - Nieuwelingen - 48,88 km

    Deelnemers: 106 - opgevers: 40 - 48.88 km - 1:09´10" - 42.33 km/h

    1 VEENHUIS Ole NED UWTC DE VOLHARDING

    2 LEMMENS Vic ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 KONINGS Roan NED WV DE JONGE RENNER

    4 STOOPEN Xander DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 VAN STRATEN Xander NED UWTC. DE VOLHARDING

    6 SMIT Erwin NED MONKEY TOWN

    7 VAN KRIMPEN Arno NED WV ZEEUWS-VLAANDEREN

    8 BOURJOU Robin WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 SPEETJENS Raf WAC TEAM

    20 JORIS Robbe 26 CORNELIS Cody 29 VAN BUYNDER Thibaud 32 VAN KERCKHOVE Quinten 34 VAN PELT Jeff 36 BLOMMAERT Sander 37 VAN POUCKE Wannes 38 DANEEL Jefke 46 MAES Alec 50 CLAESSENS Robbe 54 BLOMMAERT Lars

    11-03-2018 om 19:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/03/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Renaat Demeter 2017.jpg  Koen De Bosscher KOP 2017.jpg  Patrick Bobelijn.jpg  Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

          Renaat Demeter           Koen De Bosscher        Patrick Bobelijn         Patrick Cocquyt

    Zondag 11 Maart - LIEZELE (2870)
      

    CAT. A : 29 deelnemers - 74,1 km

    1 DE PAEPE Pieter

    2 VAN ROOY Matthias

    3 BEYENS Matthias

    4 TERWEDUWE Kenny

    5 APERS Michael

    6 POWER Kjell

    7 VAN DER TRAPPEN Bert

    8 HAMELS Bavo

    9 COOMANS Bjorn

    10 ESSELENS Michaël

    11 HEYVAERT Pascal 12 LAMBRECHTS Lucas 13 HANSSENS Gwylim 14 DELANGHE Jelle 15 VAN MALDEREN Bjorn 16 CAMERLINCKX Gregory 17 GIDE Stijn 18 DIERICK Yoni 19 SMEETS Peter 20 ROTTIERS Cedric

     

    CAT. B : 26 deelnemers - 74,1 km

    1 RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2 DE WITTE Jurgen

    3 KESTELYN Bram

    4 FREESE Alexander

    5 BRAECKMANS Michaël

    6 ARENA Lorenzo

    7 VERMASSEN Peter

    8 DIEPENDAELE Jurgen

    9 DE BONDT Bart

    10 ROSKAM Andy

    11 HEYNS Kristoff 12 ALLY Bart 13 DE SMET Tom 14 BORREMANS Danny 15 VAN DEN BULCKE Nesten 16 DE COEN Gunter 17 DE VILLERS Eric 18 DE WOLF Pascal 19 VAN HAVER Thibault 20 GEERTS Samuel

     

    CAT. C : 35 deelnemers - 62,7 km

    1 KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2 HEYVAERT Bart

    3 VAN ROOSBROECK Patrick

    4 LAMPAERT Philip

    5 PAUWELS VItal

    6 VAN DEN BOSSCHE Raf

    7 EECKHOUT Kurt

    8 DE RECHTER Gunter

    9 DE BEER Tom

    10 BIESEMANS Gunther

    11 DE VLIEGER Sven 12 DENIER Ronny 13 HARTELOH Martijn 14 THOMAS Kris 15 RABOUT Rudi 16 MAES Gerry 17 DE JONGHE Gert 18 DELPLANQUE Bart 19 DE BRAECKELEER Piet 20 VAN DAM Gert

     

    CAT. D : 30 deelnemers - 62,7 km

    1 PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2 PRIMO Gino

    3 BRUYERE Bruno

    4 SUYS Frank

    5 RENTS Ronald

    6 THOMAS Rudy

    7 DE MOOR Arie

    8 GOOLAERTS Dirk

    9 RIJCKAERT Pedro

    10 MEYVIS Serge

    11 VOS Peter 12 VAN DE PERRE Frank 13 VERMEIR Eddy 14 DE BONDT Rudi 15 VAN LINDEN Hugo 16 VANEBERG Mike  17 SCHOCKAERT Kris 18 VAN RANSBEECK Patrick 19 GOOLAERTS Ronny 20 DE BEN Marc

     

    CAT. E : 17 deelnemers - 51,3 km

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 VAN HOVE Dirk

    3 DE BRUCKER Rene

    4 PANNEKOEK Luc

    5 VAN EYNDT Jozef

    6 VAN DE VELDE Rudy

    7 WITMAN Luc

    8 CASTELYN Paul

    9 TURCKSIN Dominique

    10 D'HAESE Benny

    11 BERWART Rudy 12 STRUYF Raoul 13 KEYENBERG Koen 14 VANPARRIJS Guy 15 DAVIES Christophe 16 MAES Jos

     

    CAT. F : 14 deelnemer - 51,3 km

    1 VAN GILS René

    2 DE WAAL Wim

    3 BURGGRAEVE Noël

    4 REMORY Pierre

    5 BLOMMAERT Jean

    6 DENEEF Jozef

    7 VERBEKEN Johan

    8 MERTENS René

    9 VANDERMEEREN Eddy

    10 VANOPSTAL Eddy

     

    CAT. TOERISTEN / INWONERS :

    1 DE WIT DENNIE

    2 TEIRLINCK Vincent

    3 DIERKS Peter

    11-03-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    10-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING ILLI BIKES-NIEL 2018

    PLOEGVOORSTELLING

                             ILLI BIKES-NIEL 2018

    8-3-2018-ploeg  illy biks 100.JPG
    De ploeg bestaat uit: Maxwell De Broeder, Michael Delbaen, Thibaut Docky, Fien Gyssels, Theo Hartley, Wout Huygen,
    Elias Maris, Fabrice Mels, Jarno Mondelaers, Glenn Rotty, Jelle Van Den Plas, Len Van Eeckhout, Jan Van Laer,
    Mauro Verleyen en Tom Vermeiren.

    8-3-2018-ploeg  illy biks 105.JPG
    De ploeg bestaat uit: Maxwell De Broeder, Michael Delbaen, Thibaut Docky, Fien Gyssels, Theo Hartley, Wout Huygen,
    Elias Maris, Fabrice Mels, Jarno Mondelaers, Glenn Rotty, Jelle Van Den Plas, Len Van Eeckhout, Jan Van Laer,
    Mauro Verleyen en Tom Vermeiren.

    8-3-2018-ploeg  illy biks 036.JPG







    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-03-2018 om 19:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WETTEREN VAN ZATERDAG 10/03/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WETTEREN VAN ZATERDAG 10/03/2018     


    Zaterdag 10/03/2018 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Deelnemers: 152 - opgevers: 51 - 106.0 km - 2:26´06"- 42.82 km/h

    1 VERSTRAETEN Jari SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    3 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    5 LAVA Kevin CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    6 DRUYTS Gerry ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    8 CLAES Dries SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    9 UALGASI Bram PRORACE CYCLING TEAM

    10 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    41 MARIN Glenn 55 BECK Cedric 56 VAN GUYSE Jarno 91 VAN HAUWERMEIREN Michiel 98 GOOSSENS Kenny
    10-3-2018- wanzele 944 - kopie.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Jari Verstraeten.
    10-3-2018- wanzele 835 - kopie.JPG
                                        Aankomst van winnaar Jari Verstraeten.
    10-3-2018- wanzele 840.JPG
    Spurt voor de 2de plaats met Tom Timmermans voor Benjamin Verraes, Tom Verhaegen,
    Lava Kevin en Gerry Druyts.

    10-3-2018- wanzele 445.JPG
    10-3-2018- wanzele 324.JPG
    10-3-2018- wanzele 237.JPG
    10-3-2018- wanzele 078.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-03-2018 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/03/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ILAN VAN WILDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Ilan Van Wilder 2018.jpg 
        Ilan Van Wilder

    Zaterdag 10/03/2018 MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Deelnemers: 127 - opgevers: 41 - 116.0 km - 2:41´51"-  42.47 km/h

    1 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    4 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCTE

    6 VAN HAVERBEKE Julien FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    7 VAN RENTERGHEM Boris HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAME

    8 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 CARPENTIER Jari WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    32 WIELFAERT Kristof 46 TEN HARTOG Guy

    10/03/2018 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Deelnemers: 152 - opgevers: 51 - 106.0 km - 2:26´06"- 42.82 km/h

    1 VERSTRAETEN Jari SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    3 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    5 LAVA Kevin CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    6 DRUYTS Gerry ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    8 CLAES Dries SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    9 UALGASI Bram PRORACE CYCLING TEAM

    10 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    41 MARIN Glenn 55 BECK Cedric 56 VAN GUYSE Jarno 91 VAN HAUWERMEIREN Michiel 98 GOOSSENS Kenny


    10/03/2018 OOSTDUINKERKE (W) - Dames Elite - 96 km

    Deelnemers: 94 - opgevers: 31 - 96.0 km - 2:30´00" - 37.95 km/h

    1 INGHELBRECHT Sarah DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    2 VERSTICHELEN Femke SERVETTO-STRADALLI-ALURECYCLING

    3 VAN WITZENBURG Marieke NED WV AVANTI

    4 DENTUS Abigail GBR TEAM BREEZE

    5 ROTMAN Lotte EXPERZA - FOOTLOGIX

    6 TORTOLINA Gaia ITA SERVETTO GIUSTA

    7 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VAN VELZEN Bryony NED LARES WOAWDEALS

    10 SHAW Lucy GBR TREK - DROPS

    17 DENEEF Naïka 25 CLAUS Marjon 29 HERMANS Anka 30 STERCKX Kathleen 44 DRUYTS Demmy 53 LOUCHAERT Justine 54 BAELE Eveline 55 COUDEVILLE Herlinde 57 VANDERHEYDEN Liena 63 DELANOTE Hanne

     

    10/03/2018 DANILITH NOKERE KOERSE (O) - UCI Men Juniores - 122,2 km

    Deelnemers: 153 - opgevers: 90 -  122 km - 3:01:36 - 40,31 km/h

    1 ILAN VAN WILDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 SANDER HANSEN Marcus DEN UNO-X DANISH JUNIOR TEAM

    3 VAN BELLE Bas NED CT SOENENS-BOOOM

    4 MARSMAN Tim NED FORTE U19 CYCLING TEAM

    5 VERVLOESEM Xandres VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 BURNETT Brecon GBR BEICIO CYMRU WELSH

    7 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 PRICE Joshua GBR TEAM BACKSTEDT HOTCHILLEE

    9 BUITENDIJK Ruben NED FORTE U19 CYCLING TEAM

    10 PLUIMERS Rick NED DISTRICT OOST NEDERLAND

    13 VAN POPPEL Sébastien 31 HUYS Branko

     

    10/03/2018 OUTRIJVE (W) - Juniores - 78,1 km

    Deelnemers: 104 - opgevers: 15 - 78.1 km - 1:54´35"- 40.03 km/h

    1 NUYTTEN Michiel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VAN DURME Michiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 MARTHE Nicolas SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 PERRY Toby GBR THANET ROAD CLUB

    7 DE MESMAEKER Tibo FORTE U19 CYCLING TEAM

    8 VERCRUYSSE Gilles CT SOENENS-BOOOM

    9 FIEUW Staf CT SOENENS-BOOOM

    10 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    13 CLAEYS Laurent 30 DE GEEST Ricky 34 VAN DER SYPT Gianni 45 ROOSE Matteo 58 DE WILDE Luca

     

    10/03/2018 VOLLEZELE (B) - Juniores - 79,5 km

    Deelnemers: 139  - opgevers: 72 - 79.5 km - 1:56´00"- 41.05 km/h

    1 VAN UDEN Casper NED VZW JONG WIELERTALENT

    2 VERSTAPPEN Tijs PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 VAN DEN PLAS Jasper WAC TEAM

    4 TILLI Niall NED WTC DE AMSTEL

    5 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    6 DE GEYTER Jelle ISOREX CYCLING TEAM

    7 DE PAUW Len ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 BROUWERS Arno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 COVELIERS Seppe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN GRIEKEN Jarne 21 DE PESTEL Thomas 26 THYS Joren 43 IMPENS Felix

    10-03-2018 om 19:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/03/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 2°Seizoenszege !!!
    Patrick Cocquyt 2017.jpg

       Patrick Cocquyt


    Zaterdag 10 Maart - BAZEL (9150)

     

    Cat.A - 71,5 km - 49 deelnemers

    1 Van Aelst Jelle (Westerlo)
    2 Moerman Jens
    3 Beyens Matthias
    4 Rogge Simon
    5 Maes Bryan
    6 Bullens Michaël
    7 Poppe Stef
    8 Van Raemdonck Kevin
    9 Apers Michaël
    10 Van den Berghe Anthony
    11 Cap Bryan 12 Maes Bram 13 Vermeulen Steven 14 Henkens Jelle 15 Peeters Nico 16 Dhondt Gunter 17 Verwee Nico 18 Heirbaut Evert 19 Sterkens Wouter 20 Verberckmoes Arno 21 Maenhout Tommy 22 Van Meirhaeghe Karel 23 Snoeck Mathias 24 Van Osselaer Tommy 25 Vandekerckhove Enzo 26 De Beule Sam 27 Van Kerchove Jonathan 28 Behiels Peter 29 Heirbaut Tony 30 Lammertyn Foeke 31 Van Gaeveren Gunter 32 Weemaes Filip 33 Dockx Karel 34 Verbeke Stijn 35 Govaert Kenny 36 Van Raemdonck Maarten 37 Deconinck Laurens 38 Bogaert Sammy 39 Maenhout Kenny 40 Roels Diedrich 41 Verstraeten Tor 42 Pletinckx Brent 43 Opsomer Enzo 44 De Cock Bart 45 Straetmans Anton 46 De Batist Seth 47 Stevens Juhani 48 Smet Jochem 49 Verwilst Mathieu


    Cat.B - 65 km - 49 deelnemers
    1 Eeckhout Kurt (Hillegem) Winnaar 43+
    2 Van Hautekerke Glenn
    3 Van Roosbroeck Patrick
    4 Van Rijckeghem Steven
    5 Primo Gino (Gent) Winnaar 50+
    6 Willems Dany
    7 Vermote Patrick
    8 Bobelijn Patrick
    9 Weemaes Franky
    10 Calluy Tom
    11 Van De Perre Lieven 12 Hereijgers Piet 13 Roobroeck Dirk 14 De Vlieger Sven 15 Van Drom Giovanni 16 Smet Gert 17 Lemmens Jo 18 Smet Guy 19 De Beer Tom 20 Fierens Paul 21 Verschelden Steven 22 Denier Ronny 23 de Koning Michel 24 Schaut Danny 25 Geeraert Rudi 26 Heyndrickx Wim 27 Dockx Peter 28 Pauwels Vital 29 Van Eyck Tom 30 Janssens Bert 31 Roose Nico 32 Peelman Norbert 33 Heyman Kurt 34 Rombaut Wim 35 Rabout Rudi 36 Van Haverbeek Peter 37 Van Mol Bart 38 Van Himst Patrick 39 Smet Luc 40 Van Hoof Danny 41 Van Den Broeck Alain 42 Cosijn Ronny 43 Hanssen Gunther 44 De Bosscher Koen 45 De Brauwer Lesley 46 Brabants Bruno 47 Baert Giovanni 48 Dewinter Dimitri 49 Van Esbroeck Sven


    Cat.C - 58,5 km - 36 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) (winnaar 55+)
    2 Van Hove Dirk
    3 Leuntjens Kurt
    4 Meyvis Serge
    5 Harms Ko
    6 Hoornaert Glenn (Bredene) (winnaar 60+)
    7 De Brucker Rene
    8 Suys Frank
    9 Van De Velde Rudy
    10 Struyf Raoul
    11 Van Eyndt Jozef 12 Van De Veire Luc 13 De Baets Johan 14 Willems Noël 15 Bultinck Andre 16 De Coninck Danny 17 Vanopstal Eddy 18 Van Duyse Peter 19 Watteny Patrick 20 Polfliet Danny 21 Reniers Tony 22 D'Hondt Erwin 23 Verbeke Johan 24 Dirckx Philippe 25 Vyncke William 26 Van Honsté Kris 27 Bolle Henk 28 Keyenberg Koen 29 Durant Martin 30 Vanhaeverbeke Jean 31 Vandebuerie Mario 32 Cuyt Stefan 33 Dom André 34 Bath Mick 35 Dupont Guido 36 Erauw Luc


    Cat.D - 45,5 km - 26 deelnemers
    1 Van Renterghem Patrick (Bellem) winnaar 65+
    2 Remory Pierre
    3 Deneef Jozef
    4 Snels Luc (Minderhout) winnaar 70+
    5 Mertens René
    6 Roemerman Jac
    7 Luyten Felix
    8 Van Holen Johny
    9 Coudyzer Theo
    10 Cobbaut Eddy
    11 De Vuyst Eddy 12 Vanpoucke Rik 13 Wauters Jean-Pierre 14 Thyssen Leo 15 Vyvey Julien 16 Moens Louis 17 Hoste Peggy (DAME) 18 Vandersteen Erik 19 Corthier Wily 20 Vandenheuvel Gilbert 21 Demiddel Ronny 22 Tas Helmuth 23 Lockefeir Marinus 24 Hermans Luc 25 Camerlinckx Patrick 26 Merckx Pierre

    10-03-2018 om 19:05 geschreven door kenny


    07-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 07/03/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Timmy Van Damme vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 15 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’. In de eerste helft zeer zacht weer en droog maar vanaf het keerpunt te Overslag begon het zachtjes te regenen en dat bleef zo tot het einde van de rit. Vooraan werd er goed afgelost wat de duurtraining ten goede kwam. De afstand bedroeg 90 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 104 km, het gemiddelde was goed voor 32 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Walter Meseure , Hugo Martens , William Despeels , Benny Lyssens , Kristoff Heyns , Dirk Heyrman , Timmy Van Damme , Lars Blommaert , Jurgen De Witte , Chris Van De Vijver , Olaf Van Osselaer , Pascal Brack , ?? en Kenny Janssens.

    07-03-2018 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/03/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 07/03/2018 WANZEEL KOERSE LEDE-WANZELE (O) – Men Elite - 164,8 km

    Deelnemers: 148 - opgevers: 48 - 164.8 km - 3:45´21" - 43.8 km/h

    1 BOL Cees NED SEG RACING ACADEMY

    2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    3 WOUTERS Enzo LOTTO - SOUDAL

    4 JANS Roy CIBEL-CEBON

    5 DAHL Herman NOR JOKER ICOPAL

    6 DEHAES Kenny WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    7 SPENGLER Mario SUI LEOPARD PRO CYCLING

    8 VALLEE Boris WANTY GROUPE GOBERT

    9 DUQUENNOY Jimmy WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    10 HOOLE Daan NED SEG RACING ACADEMY

    21 STEVENS Timothy 25 COENEN Dennis 32 COLMAN Alex 58 BOUVRY Dieter 67 REYNAERTS Wim 68 REYNAERTS Jan 71 SINOY Fabio
    7-3-2018-wanzele 809.JPG
            Podium met winnaar Cees Bol, Jelle Mannaerts en Enzo Wouters.
    7-3-2018-wanzele 703.JPG
                                    Aankomst van winnaar Cees Bol.

    7-3-2018-wanzele 718.JPG
    7-3-2018-wanzele 560.JPG
    7-3-2018-wanzele 446.JPG
    7-3-2018-wanzele 194.JPG
                                 Deze drie renners reden lange tijd vooraan.
    7-3-2018-wanzele 078.JPG
    7-3-2018-wanzele 076.JPG
                Start van de Men Elite te Wanzele met 148 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-03-2018 om 20:02 geschreven door kenny


    05-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 28/03/2018 START VAN DE ZOMER DUURTRAINING TE BEVEREN
    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    VANAF WOENSDAG 28 MAART START HET ZOMERSEIZOEN OP WOENSDAGNAMIDDAG !!!


    VERTREK OM 14H00 RONDPUNT EINDE KASTEELDREEF TE BEVEREN, AFSTAND 95 KM EN VIA DEN ES TOT CENTRUM MELSELE 115 KM !!!

    Woensdag Rit 01

    05-03-2018 om 18:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE OPWIJK-MAZENZELE VAN ZONDAG 04/03/2018

    FOTO'S JUNIORES TE OPWIJK-MAZENZELE VAN ZONDAG 04/03/2018     


    Zondag 04/03/2018 OPWIJK-MAZENZELE (B) - Juniores - 81 km

    Deelnemers: 128 - opgevers: 59 - 81.0 km - 2:00´20" - 39.23 km/h

    1 ILAN VAN WILDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BOMBOI Davide ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BROUWERS Emile AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 TUSCANO Alessandro SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 COVELIERS Seppe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 LINDELAUF Melvin NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 EKEREN Niels NED VER.CYCLING CLUB MONKEY TOWN

    9 VAES Alexandre DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    18 VAN DAELE Ernest 19 VAN POPPEL Sébastien 22 SMET Marco 24 GALLE Staf 34 HILLEMANS Pepijn NED 54 BERTELS Lode 57 CLAEYS Laurent 60 GOOSSENS Brecht
    3W3A3512.JPG
    Podium te Opwijk-Mazenzele met winnaar Ilan Van Wilder, Davide Bomboi en
    Ruben Verhulst.
    3W3A3503.JPG
                                    Winnaar Juniores Ilan Van Wilder.
    3W3A3445.JPG
                                      Aankomst van winnaar Ilan Van Wilder.
    3W3A3379.JPG
                              Ilan Van Wilder solo naar zijn 1ste Seizoenszege.
    3W3A3449.JPG
                Spurt voor de 2de plaats met Davide Bomboi voor Ruben Verhulst.
    3W3A2947.JPG
                 Start van de Juniores te Opwijk-Mazenzele met 128 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-03-2018 om 14:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/03/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 04/03/2018 DWARS DOOR WEST-VLAANDEREN (W) - UCI Men Elite - 189 km

    Deelnemers: 153 - opgevers: 75 - 189 km - 4:28:29 - 42,24 km/h

    1 CAVAGNA Rémi FRA QUICK - STEP FLOORS

    2 SENECHAL Florian FRA QUICK - STEP FLOORS

    3 FRISON Frederik LOTTO SOUDAL

    4 JAKOBSEN Fabio NED QUICK - STEP FLOORS

    5 TURGIS Anthony FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    6 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY - GROUPE GOBERT

    7 NARVAEZ Jhonnatan ECU QUICK - STEP FLOORS

    8 NOPPE Christophe SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 GOOLAERTS Michael VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    10 DUQUENNOY Jimmy WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    26 NAESEN Lawrence 34 RUYTERS Brecht 35 JANS Roy 39 MARCHAND Gianni 44 JANSSENS Jimmy 57 STEVENS Timothy 78 COENEN Dennis

     

    04/03/2018 BRUSSEL - ZEPPEREN (LB) - Interclub Elite z.c./U23 – 150,5 km

    Deelnemers: 162 - opgevers: 76 - 150 km- 3:25:58 - 43,7 km/h

    1 THIJSSEN Gerben LOTTO SOUDAL

    2 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DRUYTS Gerry ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    5 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    6 NEVENS Tibo HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    8 MOLLY Kenny AGO - AQUA SERVICE

    9 DEVOS Han STAGECO CYCLING TEAM

    10 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    16 DE BOCK Stijn 27 VAN MOER Brent 28 HERREGODTS Rune 38 VERSCHAEVE Viktor 39 TEUGELS Lennert 58 DE PESTEL Sander 75 DE BOES Timmy

     

    04/03/2018 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 123,5 km

    Deelnemers: 140 - opgevers: 67 - 2:58´26"

    1 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 PIETERS Laurent VETRAPO CYCLING TEAM

    3 SATO Ken JPN INDIVIDUEEL

    4 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    5 VAN RENTERGHEM Boris HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 LAVA Kevin CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    7 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

    8 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 BUYLE Pieter CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 FIVÉ Trystan HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    16 VAN HAUWERMEIREN Michiel 42 VAN GOETHEM Kevin 47 FRANSSENS Yannick 65 PERSOON Joeri 67 MARIN Glenn

     

    04/03/2018 VOLLEZELE (B) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Deelnemers: 149 - opgevers: 45 - 112.5 km - 2:36´40"- 43.02 km/h

    1 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    4 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    6 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    7 VAN IMPE Kevin INDIVIDUEEL

    8 DESAL Ceriel EFC-L&R-VULSTEKE

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 STAS Brecht HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    15 VAN DEN BOSSCHE Angelo 43 BECK Cedric 62 CAETHOVEN Kenneth 86 TEN HARTOG Guy 87 DILLEN Ruben 89 VANUYTVANGE Sam 94 WIELFAERT Kristof


    04/03/2018 ZEPPEREN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 82,5 km

    Deelnemers: 148 - opgevers: 20 - 82.5 km - 48.95 km/h

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 HOMRIGHAUSEN Heiko GER EMBRACE THE WORLD CYCLING

    3 VAN DEN OETELAAR Steven SPORT EN MOEDIG GENK

    4 KOEP Thomas GER RC STAUBWOLKE QUADRATH 74 E.V.

    5 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 DEFOSSA François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 GOELEVEN Jeroen SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    9 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 DE BUSSER Jean-Paul INDIVIDUEEL

    11 VERCAUTEREN Tim 112 DAS Jeroen

    05-03-2018 om 14:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/03/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ILAN VAN WILDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan LANDER RASSCHAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Ilan Van Wilder 2018.jpg  Lander Rasschaert 2018.jpg 

            Ilan Van Wilder                  Lander Rasschaert


    Zondag 04/03/2018 OMLOOP VAN DE WESTHOEK (W) - UCI Women Elite - 100 km

    DEELNEMERS: 134 / OPGEVERS: 61 / 2:46:14 / 100 KM

    1 MACKAIJ FLOORTJE MIXTE TEAM LOVING POTATOES LCT-TEAM SUNWEB NED

    2 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    3 VAN ´T GELOOF MARJOLEIN LOTTO SOUDAL LADIES NED

    4 RODIECK WIEBKE D.VELOP CYCLE CAFE LADIES GER

    5 MUSTONEN SARA EXPERZA – FOOTLOGIX SWE

    6 GASS DANIEL TWC MAASLANDSTER GER

    7 BEX NATHALIE EXPERZA - FOOTLOGIX

    8 DOM ANNELIES LOTTO SOUDAL LADIES

    9 HANNES KAAT JOS FERON LADY FORCE

    10 MEIJERING MAREILLE STICHTING TEAM DRENTHE NED

    13 DRUYTS KELLY 53 DRUYTS JESSY 63 VERSCHELDEN NATHALIE 71 CROKET GILKE


    04/03/2018 ZEPPEREN-ZEPPEREN (LB) – Interclub Juniores - 95,5 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 33 / 2:12:16 / 95 KM

    1 BUITENDIJCK RUBEN FORTE U19 CYCLING TEAM NED

    2 VERVLOESEM XANDRES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 KRUL WESSEL FORTE U19 CYCLING TEAM NED

    4 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    5 OMRZEL ALJAŽ SLOVENIE

    6 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN DEN BOSSCHE FABIO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 VAN SCHOOR MATTHEW VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VAN MULDERS BRENT DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN

    10 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    14 VAN GRIEKEN JARNE 33 SMET JORRE46 THYS JOREN50 PATTYN STEVEN 71 VERCAUTEREN THOMAS 85 HUYS BRANKO 94 HOPMANS WOUTER NED 95 COLLIE LARS


    04/03/2018 DE KLIJTE-HEUVELLAND (W) - Juniores - 74,8 km

    Deelnemers: 74 - opgevers: 13 - 74.8 km - 1:54´00" - 38.89 km/h

    1 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VERCRUYSSE Gilles CT SOENENS-BOOOM

    3 DERIBREUX Achille SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 MAES Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 MODELL Theo GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    7 DE GRAEVE Simon WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VERBEECK Calvin VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VANDENBORRE Mathias FORTE U19 CYCLING TEAM

    10 NEWMARK Finley GBR VC LONDRES

    30 DE PESTEL Thomas 45 WARRENS Anthony 46 ROOSE Matteo 47 VAN DER SYPT Gianni 57 JORIS Stef

     

    04/03/2018 OPWIJK-MAZENZELE (B) - Juniores - 81 km

    Deelnemers: 128 - opgevers: 59 - 81.0 km - 2:00´20" - 39.23 km/h

    1 ILAN VAN WILDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BOMBOI Davide ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BROUWERS Emile AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 TUSCANO Alessandro SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 COVELIERS Seppe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 LINDELAUF Melvin NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 EKEREN Niels NED VER.CYCLING CLUB MONKEY TOWN

    9 VAES Alexandre DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    18 VAN DAELE Ernest 19 VAN POPPEL Sébastien 22 SMET Marco 24 GALLE Staf 34 HILLEMANS Pepijn NED 54 BERTELS Lode 57 CLAEYS Laurent 60 GOOSSENS Brecht


    04/03/2018 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 56 km

    Deelnemers: 73 - opgevers: 4 - 56.0 km - 1:28´10" - 36.82 km/h

    1 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 ORINS Robin ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VAN RILLAERT Dayan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 CLAUS Benoît CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DELAHAYE Jens AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 MANSEL-THOMAS Dexter GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    9 BUFFEL Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DE NEVE Arthur CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    17 DEJONGHE Kjell

     

    04/03/2018 URSEL (O) - Nieuwelingen - 54 km

    Deelnemers: 54 - opgevers: 10 - 54.0 km - 1:25´03" - 36.57 km/h

    1 LANDER RASSCHAERT  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 MAAS Marijn NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    3 VAN ZANDE Devin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 GOOS Liam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 BIERKENS Luuk NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    6 DECKERS Angel CT SOENENS-BOOOM

    7 STALMANS Jasper PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 HENNEKAM Tim NED WILLEBRORD WIL VOORRUIT (NL)

    9 NEUKERMANS Lance JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 VANDEN BERGHE Senne WK NOORD-WEST-BRABANT

    21 JORIS Robbe 30 SZKANDERA Thomas 32 MAES Alec 40 BLOMMAERT Lars

     

    04/03/2018 ZEPPEREN (LB) - Nieuwelingen - 55 km

    Deelnemers: 109 - opgevers: 35 - 55.0 km- 42.11 km/h

    1 DE KINDER Axel PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 DE LIE Arnaud CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 ECCLI Cyrian CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VERGOTE Diel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 LADANG Miguel WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 PEETERS Sam SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 BOONS Jente ISOREX CYCLING TEAM

    10 POETS Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    32 TEERLINCK Alexander

    05-03-2018 om 14:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/03/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan MICHAËL APERS met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Michaël Apers 2018.jpg  Lieven Van De Perre 2018.jpg  Patrick Cocquyt 2017.jpg 
       Michaël Apers     Lieven Van De Perre
          Patrick Cocquyt

    Zondag 4 Maart - BEVEREN-WAAS (9120) - Openingswedstrijd

    Catg.A - 67,2 km

    1 MICHAËL APERS (Bazel)
    2 Hoes Stef
    3 Van Rooy Matthias
    4 Roeygens Pieterjan
    5 Van Raemdonck Kevin
    6 Demeter Renaat
    7 De Wispelaere Arno
    8 Peelman Stijn
    9 Deconinck Laurens
    10 Van Der Jeught Stijn
    11 Cap Bryan 12 Geeraerts Joni 13 Peeters Nico 14 De Cock Bart 15 Heirbaut Tony 16 Meul Tom 17 Verbeke Stijn 18 Verberckmoes Arno 19 Rogge Simon 20 Willems Stefaan 21 Bogaert Sammy 22 Verzeele Brecht 23 Weemaes Filip 24 Baus Jordy 25 Behiels Peter 26 Colet Christophe 27 Heirbaut Evert 28 Lukasse Martin 29 Maes Bryan 30 Coppens Carrera 31 Van Lent Kenny 32 Buyl Stijn 33 Laforce Mike 34 Despiegelaere Kevin 35 Verduyn Jasper 36 De Beule Sam 37 Delanghe Jelle 38 Roels Diedrich 39 Maenhout Tommy 40 Van Raemdonck Maarten 41 Van Crombrugge Dieter 42 Delanghe Niels 43 Segers Jimmy 44 Van Ongeval Matthias 45 Dockx Karel 46 Maenhout Kenny 47 Vermassen Jens 48 Smet Jochem 49 Maes Jef


    Catg.B +43 jaar - 56 km

    1 Pauwels Vital (Lommel) Winnaar 43+
    2 Dockx Peter
    3 Smet Guy
    4 Van Roosbroeck Patrick
    5 Van Hautekerke Glenn
    6 LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge) Winnaar 50+
    7 de Koning Michel
    8 Van Den Broecke Mario
    9 Smet Gert
    10 Weemaes Franky
    11 Kestemont Pascal 12 Hereijgers Piet 13 van Loon Andy 14 De Bosscher Koen 15 De Wannemaeker Filip 16 Arena Lorenzo 17 Thursfield Paul 18 Segers Daniel 19 Van Roeyen Dave 20 De Vlieger Sven 21 Van Drom Giovanni 22 Verschelden Steven 23 Jansen Simon 24 Janssens Bert 25 Van Haverbeek Peter 26 Heyndrickx Wim 27 Denier Ronny 28 Tsoi Bjorn 29 Rabout Rudi 30 Van Mol Bart 31 Peelman Norbert 32 Roobroeck Dirk 33 Hanssen Gunther 34 Van Esbroeck Sven 35 Van Den Broeck Alain 36 Peelman Erik 37 De Ben Mark 38 Baert Giovanni 39 Asselman Jaron 40 Philippé Danny

     

    Catg.C +55 jaar - 50,4 km
    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) winnaar 55+

    2 Van Hove Dirk
    3 Van Eyndt Jozef (Vorselaar) winnaar 60+
    4 Leuntjens Kurt
    5 Meyvis Serge
    6 Suys Frank
    7 Watteny Patrick
    8 Harms Ko
    9 Struyf Raoul
    10 De Pauw Dirk 11 Van De Velde Rudy 12 Van De Veire Luc 13 Turcksin Dominique 14 Van Duyse Peter 15 D'Hondt Erwin 16 Erauw Luc 17 Verbeke Johan 18 Willems Noël 19 De Coninck Danny 20 Vanhaeverbeke Jean 21 Van Linden Hugo 22 Van Honsté Kris 23 Bracke Wim 24 Bolle Henk 25 Dirckx Philippe 26 Vyncke William 27 Maes Jos 28 Symons Rudolf 29 Cuyt Stefan 30 De Baets Johan


    Catg.D +65 jaar - 44,8 km

    1 de Waal Wim (Sint-Jansteen (NL)) winnaar 65+
    2 Tas Helmuth
    3 Remory Pierre
    4 Burggraeve Noël
    5 Coudyzer Theo (Balen) winnaar 70+
    6 Snels Luc
    7 Luyten Felix
    8 Mercken Mathieu
    9 Vyvey Julien
    10 Thyssen Leo
    11 Vandersteen Erik 12 Corthier Wily 13 De Leener François 14 Jansegers Freddy 15 Lockefeir Marinus 16 Demiddel Ronny 17 Vandenheuvel Gilbert 18 Hermans Luc

    05-03-2018 om 13:10 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!