Proficiat aan MATTHEW VAN SCHOOR met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Proficiat aan LENNERT CAPPAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Matthew Van Schoor Lennert Cappan
Zondag 25/02/2018 OMLOOP VAN HET HAGELAND TIELT-WINGE (B) - UCI Women Elite
Deelnemers: 161 - opgevers: 89 - 131 km - 36,35 km/h
1 VAN DIJK Ellen NED TEAM SUNWEB
2 HOSKING Chloe AUS ALE CIPOLLINI
3 D`HOORE Jolien MITCHELTON SCOTT
4 CONFALONIERI Maria Giulia ITA VALCAR PBM
5 BRONZINI Giorgia ITA CYLANCE PRO CYCLING
6 FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE
7 LETH Julie DEN WIGGLE HIGH5
8 MALLING SIGGAARD Christina DEN TEAM VIRTU CYCLING
9 DEMEY Valerie LOTTO SOUDAL LADIES
10 HANNES Kaat JOS FERON LADY FORCE
25/02/2018 BRUSSEL-OPWIJK (B) Dames Elite
Deelnemers: 20 - opgevers: 0 - 72.0 km - 37.63 km/h
1 JANSEN Noa NED DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM
2 VAN DEN BORN Eva NED TWC-MAASLANDER
3 RENDERS Luna DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM
4 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
5 VAN WIJK Eltina NED RESTORE CYCLING
6 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
7 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
8 AERNOUTS Amber ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
9 BORREMANS Sarah AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
10 DERIE Paquita MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
12 HERMANS Anka 15 DENEEF Naïka 17 DELTOMBE Evelien 20 JACOBS Katleen
25/02/2018 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - UCI Men Juniores - 121 km
Deelnemers: 164 - opgevers: 95 - 121 km - 38,82 km/h
1 EVENEPOEL Remco ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
2 HINDSGAUL MADSEN Jacob DEN TEAM HERNING CK JUNIOR
3 CALVERT Charley GBR TEAM BACKSTEDT HOTCHILLEE
4 VAN DE PAAR Jarne ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
5 SHAW Matthew GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM
6 SANDER HANSEN Marcus DEN UNO-X DANISH JUNIOR TEAM
7 TIDBALL William GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM
8 GELEIJN Owen NED WPG AMSTERDAM JUNIORES
9 KROONEN Max NED WILLEBRORD WIL VOORUIT
10 BRAET Vito FORTE U19 CYCLING TEAM
14 VERVLOESEM Xandres 16 VAN WILDER Ilan 19 PATTYN Steven 45 VERBEECK Calvin 50 VAN DEN BOSSCHE Fabio 52 SLOCK Liam 65 BROUWERS Emile
25/02/2018 VLAMERTINGE (W) - Juniores - 79 km
Deelnemers: 54 - opgevers: 0 - 79.0 km - 38.7 km/h
1 LENNERT CAPPAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
3 VANDENBULCKE Alex CT SOENENS-BOOOM
4 DERIBREUX Achille SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
5 NONNEMAN Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
6 TRZEBOWSKI Marc-Antoine FRA VC ROUBAIX LILLE METROPOLE
7 DETHY Matthis SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
8 VAN ROY Yannick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
9 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS
10 DEBORGGRAEVE Matthew WIELERTEAM IEPER
48 ROOSE Matteo
25/02/2018 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Juniores - 83 km
Deelnemers: 89 - opgevers: 13 - 83.0 km - 38.33 km/h
1 MATTHEW VAN SCHOOR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
2 COLLIE Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
3 BEELEN Pieter HEIST CYCLING TEAM (HCT)
4 HAEX Joris DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
5 VAN VEENENDAAL Hidde NED WV DE JONGE RENNER
6 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)
7 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
8 SZÉKELY Nathan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
9 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
10 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
23 CLAEYS Laurent 25 COVELIERS Seppe 32 SMET Marco 50 THYS Joren 52 DE GEEST Ricky 56 VAN DAELE Ernest 60 VAN PUYVELDE Lukas 61 ADRIAENSSENS Jenno 66 WARRENS Anthony 70 DE CLEEN Wouter 72 BERTELS Lode 76 JORIS Stef
25/02/2018 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen - 54 km
Deelnemers: 96 - opgevers: 56 - 54.0 km - 37.35 km/h
1 DE LIE Arnaud CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
2 VAN HAMME Wout WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
3 VERGOTE Diel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
4 SCHUCH Mike NED
5 JOCHEMS Jody NED WV SCHIJNDEL
6 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
7 POETS Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
8 VOGELS Aaron PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
9 TEERLINCK Alexander AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
10 STALMANS Jasper PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
|