.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 18/02/2018 BOTTELARE (O) – Clubkampioenschap - 94,5 km

    Deelnemers: 110 - opgevers: 69 – 41,93 km/h

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 DE DECKER Bjorn SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    4 STALLAERT Joeri TEAM VORARLBERG-SANTIC

    5 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    6 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    7 HERREGODTS Rune LOTTO SOUDAL

    8 DE WILDE Gilles VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 VAN DRIESSCHE Kjell EFC-L&R-VULSTEKE

    10 BASTIAENS Ayco UNITED C.T.

    11 PIETERS Laurent 12 STEVENS Timothy 13 VERHULST Pauwel 14 DIEPENDAELE Timmy 15 REYNAERTS Jan 16 COENEN Dennis 17 CANT Jelle 18 MAES Alexander 19 NEIRYNCK Kevin 20 RUYTERS Brecht 21 DE JONGHE Kevin 22 CALLEEUW Joeri 23 USE Laurens 24 FABRI Hannes 25 BOLLE Jean-Pascal 26 VERCAUTEREN Tim 27 BAILLIEVIER Kilian 28 CLAES Dries 29 MUS Aloïs 30 TEN HARTOG Guy 33 DE PAEPE Johannes 38 COBBAERT Robby 40 GEERINCK Dries
    18-2-2018-BOTTELARE 1042.JPG
               Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Gianni Marchand.
    18-2-2018-BOTTELARE 1049.JPG
    18-2-2018-BOTTELARE 1052.JPG
    18-2-2018-BOTTELARE 1054.JPG
    18-2-2018-BOTTELARE 727.JPG
    18-2-2018-BOTTELARE 078.JPG
    18-2-2018-BOTTELARE 1109.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-02-2018 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING HOOP OP ZEGEN BEVEREN 2018

    PLOEGVOORSTELLING

                    HOOP OP ZEGEN BEVEREN 2018
    17-2-2018-hoop  op  zegen 105.JPG

    Dames Elite: Anka Hermans, Bonnie Delanote, Glacia Dhondt, Hanne Delanote, Herlinde Coudeville, Joyce Accoe, Justine Lochaert, Katleen Jacobs, Liena Vanderheyden, Maaike De Marez, Melanie Reynders, Sophie Van Bakel, Wendy Venge, Yns Berckmans
    17-2-2018-hoop  op  zegen 062.JPG

    Voorzitter: Gaston Pieters

    Secretaris: Petra Van Steelandt

    Penningmeester: Thomas Pieters

    Ploegleider: Davy Stuer

    Trainingsadvies: Joyce Accoe

    Mekanieker: Gino Van Der Looij en Patrick De Boeck

    Verzorger: Gaston Pieters

    Stage begeleiding: Petra, Wendy, Vicky, Patrick





    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-02-2018 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/02/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 18/02/2018 HECHTEL (LB) - Veldrijden form. B – 60’

    Elite/U23 - deelnemers: 27 - opgevers: 1

    1 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VLIEGEN Pieter-Jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX

    4 SMETS Gert ERA

    5 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    6 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    8 PAUWELS Tijl MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 GYS Jens 12 VERHEYEN Thomas 13 DE MEYER Senne 14 GOOSEN Wouter 15 SWEECK Hendrik 16 PEERS Nick 17 VAN STAEYEN Maarten 18 KAISE Julien 19 KOYEN Niels 20 HELSOCHT Liam 21 VEESTRAETEN Sieën 22 STUER Kwinten 23 MEELBERGHS Pieter 24 STEURS Ward 25 SYDLIK Benjamin GER 26 VANDENKERCKHOVE Stan

     

    18/02/2018 HECHTEL (LB) - Veldrijden Dames – 40’

    Dames Elite - deelnemers: 15

    1 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 VAN DEN HOEK Bianca NED TEAM RIJWIELPALEIS BILTHOVEN

    3 ZWAENEPOEL Tessa DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    6 KRANS Laura NED TEAM FIND HYPOTHEKEN

    7 MICHELS Laure MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VAN LOY Tess KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 HEIJ Sabine NED KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    11 MEEUSEN Liene 12 DE KEULENAER Karen 13 SCHOON Lisette NED 14 VERDEYEN Tine 15 GENYN Annemieke


    Dames Jeugd - deelnemers: 8

    1 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 NOMDEN Isa NED HANZERENNERS

    3 SCHEVENELS Lies´l VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    18/02/2018 HECHTEL (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 22 - opgevers: 2 - 40'

    1 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    2 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    3 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    5 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 WILLEMS Robbe MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 DEBAELE Jorre 12 MELLAERTS Robbe 13 JANSE Stef 14 DELNOIJE Remon NED 15 GROOTJANS Jeno 16 COCKX Maxime 17 VAN DEN BROECK Arno 18 VERMEIREN Yenthe 19 MOLS Berre 20 LEYSEN Joppe


    Nieuwelingen - deelnemers: 55 - opgevers: 5 - 30'

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    4 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    5 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    10 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    11 DE ROECK Mathis 12 PAUWELS Pieter 13 WILLEMS Senne 14 OMLOOP Mats 15 GROOTJANS Andries 16 MICHELS Jente 17 KUYPERS Milan 18 DHOOGE Thibau 19 DIELS Noa 20 VAN DEN BROECK Lars 21 VAN DIJCK Jonas 22 HUBRECHTS Sander 23 WUYTS Yannick 24 HUYBS Lennert 25 GOOVAERTS Lennert 26 VANDERAERDEN Wout 27 MARX Bram 28 CORVERS Milan 29 VANDERLINDEN Lukas 30 VAN DER LOOIJ Simon

    18-02-2018 om 19:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 18/02/2018 DEERLIJK (W) – Clubkampioenschap

    Nieuwelingen - deelnemers: 40 - opgevers: 0 - 30 km – 35,29 km/h

    1 DEWEIRDT Siebe MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 SEGAERT Alec MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 BUFFEL Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 HEYMAN Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DALVING Quinten MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VANDERPLASSCHEN Thiemen MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VAN DE PAAR Ines ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 MALFAIT Jean-Louis  MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 AERNOUTS Amber ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VANWALLEGHEM Kyenta MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT


    Juniores - deelnemers: 22 - opgevers: 0 - 40 km- 40,4 km/h

    1 VANGHELUWE Warre MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 GROOTAERT Mathisse MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 COMPERNOLLE Justin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 SANTY Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VANDERBEKE Aiden MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VAN BOVEN Luca MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 LOOTENS Gust MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 STEVENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    U23 + Elite z/c + Amateurs - deelnemers: 35 - opgevers: 6 - 60 kmn- 41,82 km/h

    1 BREYNE Jonathan MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DELEU Robbe MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 CROMHEECKE Alexander MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 GOVAERTS Brent MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANTHOURNOUT Brecht MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 LEFEVER Valentin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    18/02/2018 MEULEBEKE (W) – Clubkampioenschap

    Nieuwelingen + Dames Jeugd - deelnemers: 61 - opgevers: 3 - 40,8 km - 35,66 km/h

    1 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DE NEVE Arthur CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DECKERS Angel CT SOENENS-BOOOM

    4 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANDEVANNET Simon CT SOENENS-BOOOM

    6 DEBRUYNE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DALLE Jens CT SOENENS-BOOOM

    9 LEWILLE Ian CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 MEERSSEMAN Arno CT SOENENS-BOOOM


    Juniores + Dames Elite - deelnemers: 36 - opgevers: 0 – 61,2 km – 38,95 km/h

    1 MAES Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 FORRET Robbe CT SOENENS-BOOOM

    3 VANDENBULCKE Alex CT SOENENS-BOOOM

    4 VAN DEN PLAS Jasper WAC TEAM

    5 VERCRUYSSE Gilles CT SOENENS-BOOOM

    6 NUYTTEN Michiel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 BORRA Victor CT SOENENS-BOOOM

    8 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    U23 + Elite z/c + Amateurs - deelnemers: 64 - opgevers: 2 – 95,2 km - 41,14 km/h

    1 MEHEUS Gill TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    3 BOUTTÉ Kenzie WIELERTEAM IEPER

    4 DEFREYNE Cédric DOVY KEUKENS - FCC

    5 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    6 HUYSSER Jeroen WIELERTEAM IEPER

    7 LEGLEY Matthias SOVAC - NATURA4EVER

    8 BALCAEN Manolito Arsene C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VANMEENEN Jordy RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM

    10 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT


    Dames jeugd - deelnemers: 3

    1 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANDAELE Eline CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    18/02/2018 RUMST (A) – Clubkampioenschap

    U23 + Elite z/c - deelnemers: 24 - opgevers: 1 - 65,6 km - 37,84 km/h

    1 GERRY DRUYTS uit Wilrijk ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 GEYSEN Kurt ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 WILLEMS Tom ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 LEHAEN Dries ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 ROMBOUTS Bram WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 NACHTEGAELE Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VESTREPEN Arno WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.


    Juniores - deelnemers: 34 - opgevers: 2 – 57,4 km – 41,4 km/h

    1 EVENEPOEL Remco ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 BROUWERS Arno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 GROSEMANS Daan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VERKOEYEN Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 LUYTEN Jonas ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 CANDRIES Ruben DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    29 DE BATIST Seth WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    Nieuwelingen - deelnemers: 39 - opgevers: 2 - 41 km - 36,55 km/h

    1 VAN HOUT Luca ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DE POOTER Dries ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VAN ROY Tristan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VERHEYEN Nils WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 LEMMENS Vic ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 LAMBRECHT Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 D´HONDT Danté ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VANDENSTORME Dylan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 COENEN Thomas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    18/02/2018 VOLLEZELE (B) – Clubkampioenschap

    Nieuwelingen - deelnemers: 5 - 36,6 km - 38,06 km/h

    1 VAN HAMME Wout WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 VAN SCHELVERGEM Joachim JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 UYTTENHOVE Aiko AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 VANDERVELDE Mats JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 VAN DER TAELEN Quinten JONGE RAKKERS VOLLEZELE

     

    Dames jeugd - deelnemers: 1 - 36,6 km - 37,62 km/h

    1 UYTTENHOVE Aiko AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

     

    Juniores - deelnemers: 20 - opgevers: 1 - 48,6 km - 36,53 km/h

    1 VAN MULDERS Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 DESPONTIN Pierre ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 GARDIN Michael ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 HUYSECOM Steven JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 BRUSSELEERS Kiano WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 VAN BELLIGEN Gerrit KTC-CYCLING TEAM

    7 ROESEMS Siebe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 MICHAUX Maxim ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 BARBE Davy KTC-CYCLING TEAM

     

    Dames Elite - deelnemers: 5 - 48,6 km- 35,97 km/h

    1 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    2 BORREMANS Sarah  AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

     

    Elite + U23 + Amateurs - deelnemers: 67 - opgevers: 21 - 61 km - 41,86 km/h

    1 VANDENBROECK Yarno STAGECO CYCLING TEAM

    2 MOONS Steven UNITED C.T.

    3 WILLEMS Kenny STAGECO CYCLING TEAM

    4 RIETJENS Sander PRORACE CYCLING TEAM

    5 ANDRIES Jordi PRORACE CYCLING TEAM

    6 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 BOUTS Jens PRORACE CYCLING TEAM

    8 STAS Brecht HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 KAESEMANS Jasper PRORACE CYCLING TEAM

    18-02-2018 om 19:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 18/02/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Eric Vermeulen en Yves Delhasse vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 22 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’. Bij een negatieve temperatuur van -2°C hadden we toch nog een mooi aantal renners voor de duurtraining op Zondag. De kopmannen zorgden voor een aangenaam tempo en wisselden elkaar goed af. De afstand bedroeg 90 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 km, het gemiddelde was goed voor 32,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Yves Delhasse , Franky Weemaes , Tom Van Osselaer , Eric Vermeulen , Tommy Van Osselaer , Tom Verhulst , Jonas De Boey , Luc De Moor , Franky Wielandt , Kenny Franssens , Gerben Van Houte , Theo De Prekel , Bart Cant , Jonathan Van Kerckhove , Steven Heirman , ?????? en Kenny Janssens.


    VOLGENDE WEEK ZATERDAG 24/02 EN ZONDAG 25/02 DE LAATSTE 2 WINTERGROEPSTRAININGEN !!!

    18-02-2018 om 14:08 geschreven door kenny


    17-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 17/02/2018 IZEGEM - EMELGEM (W) – Clubkampioenschap 122,4 km – 43,84 km/h

    Deelnemers: 94 - opgevers: 7

    1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    2 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    4 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    5 STOCKMAN Abram TARTELETTO - ISOREX

    6 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE

    7 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    8 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

    9 DESAL Ceriel EFC-L&R-VULSTEKE

    10 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    11 SEYE Guillaume 12 LEIGH Andrew GBR 13 PRUVOOST Shayne 14 VAN MOER Brent 15 DEWULF Stan 16 VAN DEN BRANDE Julien 17 THIJSSEN Gerben 18 MAES Alexander 19 CAETHOVEN Steven 20 VAN DER HAEGHEN Ruben 21 DEBRUYNE Glenn 22 VERCAMST Wesley 23 VAN RENTERGHEM Boris 24 DEBUYCK Robbe 25 STOCKMAN Michiel 26 VANDEWALLE Matthias 27 DE GROOTE Arne 28 VANDEWIELE Frederik 29 DEMUYNCK Koen 30 LEGLEY Matthias 35 SINOY Fabio 37 DE JONGHE Kevin 46 VERHOFSTADT Thibau 48 VERSCHAEVE Viktor 85 VAN DEN BOSSCHE Angelo


    Zaterdag 17/02/2018 BOTTELARE (O) – Clubkampioenschap Nieuwelingen & Juniores

    Nieuwelingen - deelnemers: 16 - 44,1 km - 32,89 km/h

    1 DEWEIRDT Siebe MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 VAN ALBOOM Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 STERCK Joppe AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE SWAEF Isaak VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BEECKMAN Gauthier INDIVIDUEEL

    9 DANEEL Jefke AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN DEN NESTE Sandrino VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 DIERICKX Arno 12 DE PREESTER Victor 13 CORNELIS Cody 14 DE WAELE Siebe 15 BERWOUTS Brian 16 ROGGEMAN Jelle


    Juniores - deelnemers: 19 - opgevers: 1 - 63 km - 36,03 km/h

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 ROELAND Tycho VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE LANGE Pieter-Jan ISOREX CYCLING TEAM

    4 MALFAIT Willem VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 TREMERIE Ryan ASFRA RACING TEAM

    6 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 BAUDEWIJNS Niels VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    9 GADENNE Kevin VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 SANDRIE Brent VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 HEYMANS Simon Jan 12 VAN DE CAUTER Zeger 13 DE VRIENT Dries 14 VLERICK Lars 15 KAES Xedric 16 VAN DER SYPT Gianni 17 DEGROOTE Kjell 18 BOURÉ Jens

    17-02-2018 om 21:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/02/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 17/02/2018 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Men Elite UCI – 60’

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 1

    1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS

    2 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 MEEUSEN Tom CORENDON - CIRCUS

    5 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    6 SWEECK Laurens ERA

    7 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    9 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    11 ADAMS Jens 12 BOSMANS Wietse 13 VANTHOURENHOUT Dieter 14 HERMANS Quinten 15 VERMEERSCH Gianni 16 VAN KESSEL Corne NED 17 ORTS LLORET Felipe ESP 18 SOETE Daan 19 MEISEN Marcel GER 20 VANTORNOUT Klaas 21 PEETERS Rob 22 ADAMS Joeri 23 GODRIE Stan NED 24 BOROŠ Michael CZE 25 BERTOLINI Gioele ITA 26 MERLIER Braam 27 ESTEBAN AGUERO Ismael ESP 28 NIEUWENHUIS Joris NED 29 VAN LEEUWEN Patrick NED 30 HOEYBERGHS Daan 40 DE WIT Edwin 42 DE BOCK Jelle

     

    17/02/2018 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden U23 UCI – 50’

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 2

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 ISERBYT Eli MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    4 VANDEBOSCH Toon CORENDON - CIRCUS

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    6 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    7 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    8 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    9 LOOCKX Lander MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 PEETERS Yannick 12 TURNER Ben GBR 13 BAKX Kelvin NED 14 WUYTS Mathijs 15 DERVEAUX Niels 16 LIESSENS Jarno 17 GOEMAN Andreas 18 VAN DER HEIJDEN Maik NED 19 PAUWELS Tijl 20 JOSEPH Thomas 21 VAN DER STEGEN Roel NED 22 BEKAERT Yentl 23 ROMBOUTS Seppe 24 VANDEBOSCH Victor 25 KIELICH Timo 26 SMETS Gert 27 DEBEIR Arno 28 DRIESEN Jarne 29 DE MEYER Senne 30 MUSKENS Mart NED 
     

    17/02/2018 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Dames UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 4

    1 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    2 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    3 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED CORENDON - CIRCUS

    5 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    6 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    7 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    11 WORST Annemarie NED 12 VERHESTRAETEN Karen 13 ANDERSON Elle USA 14 BAKKER Manon NED 15 BETSEMA Denise NED 16 DELHAYE Pauline FRA 17 FAHRINGER Rebecca USA 18 GOOSSENS Veerle NED 19 PEETERS Jinse 20 VERHOEVEN Suzanne 21 TRUYEN Marthe 22 GERRITSEN Irene NED 23 VAN DE PUTTE Kim 24 MAES Shana 25 NOBUS Anja 26 VAN WUNSEL Lise 27 DE BRUYNE Meg 28 COOGAN CISEK Corey USA 29 FRANCK Alicia 30 ROMBOUTS Tine

     

    17/02/2018 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Juniores UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 35 -  opgevers: 3

    1 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    3 RONHAAR Pim NED CALLANT-DOLTCINI CT

    4 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    5 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 KUYPERS Gerben CALLANT-DOLTCINI CT

    7 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    8 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    9 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    10 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    11 CORTJENS Ryan 12 VERVOORT Wout 13 VERMOOTE Jelle 14 ARTZ Bart NED 15 VAN DEN BROECK Arno 16 BERVOETS Michael 17 DE VET Sander 18 JORDENS Jarno 19 HENDRIKX Mees NED 20 WYSEURE Joran 21 VAN DER SMISSEN Lennick 22 PEIRENS Yente 23 QUARTIER Jonas 24 VAN COMPERNOLLE Jason 25 UPTEGROVE Pete NED 26 VAN CUTSEM Senna 27 JANSE Stef 28 VERHEYDE Leander 29 DEMEYER Guillian 30 SALOMEZ Ydris

     

    17/02/2018 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen – 30’

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    4 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    7 MASCIARELLI Lorenzo ITA CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITALY

    8 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGENU17M

    9 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 PAUWELS Pieter  CALLANT-DOLTCINI CT

    11 KUYPERS Milan 12 DHOOGE Thibau 13 DE ROECK Mathis 14 DHOOGE Romeo 15 TIMMER Maiko NED 16 REINDERINK Joris NED 17 SOONTJENS Arthur 18 OMLOOP Mats 19 MEERT Noah 20 VANDEVYVERE Emiel 21 DEPREZ Jorit 22 GOOVAERTS Lennert 23 DE VOS Sander 24 DE CLERCQ Seppe 25 HUYBS Lennert 26 HEYMANS Aaron 27 BASTIAENSEN Jesse 28 VANDEVYVERE Iben 29 BLOEM Senne 30 GERRITSEN Bram NED 34 VEROUGSTRAETE Jaro

    17-02-2018 om 20:13 geschreven door kenny


    15-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1°SEIZOENSZEGE VAN GREG VAN AVERMAET TE OMAN !!!

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!
    Zege 1 Greg 2018.jpg


    Bron: Sporza

    Foto: Belga


    15-02-2018 om 12:13 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!