Zaterdag 10/02/2018 LILLE (A) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´
Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 8
1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS
2 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES
3 SWEECK Laurens ERA
4 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
5 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS
6 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS
7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS
8 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES
9 MEEUSEN Tom CORENDON - CIRCUS
10 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
11 AERNOUTS Jim 12 VERMEERSCH Gianni 13 CLEPPE Nicolas 14 VANTHOURENHOUT Dieter 15 ADAMS Jens 16 BAESTAENS Vincent 17 BORO Michael CZE 18 MERLIER Braam 19 ORTS LLORET Felipe ESP 20 HUYS Stijn 21 VAN DER POEL David NED 22 UYTDEWILLIGEN Ingmar 23 ADAMS Joeri 24 SWEECK Hendrik 25 VERHEYEN Onno 26 WERNER Kerry USA 27 RUIZ DE LARRINAGA Javier ESP 28 ORTENBLAD Tobin USA 29 PEETERS Rob 30 VAN COMPERNOLLE Kenneth 38 DE WIT Edwin 44 DE BOCK Jelle
10/02/2018 LILLE (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´
Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 1
1 ISERBYT Eli MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
2 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS
3 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON
4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON
5 JACOBS Johan SUI PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
6 JOSEPH Thomas MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
7 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS
8 KIELICH Timo ERA
9 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX
10 SMETS Gert ERA
11 BAKX Kelvin NED 12 LOOCKX Lander 13 DERVEAUX Niels 14 VLIEGEN Pieter-Jan 15 GOEMAN Andreas 16 TURNER Ben GBR 17 PEETERS Yannick 18 LIESSENS Jarno 19 VAN DER STEGEN Roel NED 20 PAUWELS Tijl 21 WUYTS Mathijs 22 VANDEBOSCH Toon 23 SCHUERMANS Jelle 24 DRIESEN Jarne 25 ROMBOUTS Seppe 26 VAN DIJKE Koen NED 27 AGTERBERG Kyle NED 28 VANDEBOSCH Victor 29 VRACHTEN Arne 30 DE MEYER Senne 31 VERMEERSCH Florian 46 DE BOCK Yoni 52 STUER Kwinten
10/02/2018 LILLE (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´
Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 1
1 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS
2 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES
3 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS
4 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
5 BAKKER Manon NED EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT
6 SELS Loes CRELAN - CHARLES
7 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES
8 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
9 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM
10 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST
11 VAN DER HEIJDEN Inge NED 12 VERHESTRAETEN Karen 13 NAGENGAST Fleur NED 14 WYMAN Helen GBR 15 VAN DE STEENE Kim 16 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED 17 ANDERSON Elle USA 18 FRANCK Alicia 19 VAN ALPHEN Aniek NED 20 VANDERBEKEN Joyce 21 DELHAYE Pauline FRA 22 MULDER Mascha NED 23 DE HEIJ Maaike NED 24 NUÑO PALACIO Aida ESP 25 GOOSSENS Veerle NED 26 HOEKE Geerte NED 27 VAN ANROOIJ Lindy NED 28 HAVLIKOVA Pavla CZE 29 VAN DER BURG Esther NED 30 VERHOEVEN Suzanne 38 DE BRUYNE Meg
10/02/2018 LILLE (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 2
1 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK
2 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA
3 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT
4 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS
5 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL
6 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT
7 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D
8 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
9 DE VET Sander WAC TEAM
10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
11 VERVOORT Wout 12 ARTZ Bart NED 13 CORTJENS Ryan 14 VERBURG Luke NED 15 FERDINANDE Anton 16 JORDENS Jarno 17 BERVOETS Michael 18 MASON Cameron GBR 19 VAN LOOVEREN Joachim 20 DEJONGHE Len 21 CLYNHENS Jens 22 VANDESOMPEL Cedric 23 CLAUWAERT Maarten 24 VAN DER SMISSEN Lennick 25 WILLEMS Robbe 26 PEIRENS Yente 27 PEMEN Dolf 28 CAS Stijn 29 VAN DEN EYNDE Vince 30 WYSEURE Joran
10/02/2018 LILLE (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´
Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 5
1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK
2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM
3 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM
4 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT
5 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK
6 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK
7 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM
8 WILLEMS Senne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
9 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
10 MEEUSEN Ruben WAC TEAM
11 DE MAERE Alessio 12 CLARYSSE Elio 13 VAN DEN BULCK Joppe 14 PAUWELS Pieter 15 MASCIARELLI Lorenzo ITA 16 KOPECKY Matyas NED 17 DIELS Noa 18 VAN HOFTEN Levi NED 19 VAN LAER Lars 20 LAURYSSEN Rik 21 VAN DIJCK Jonas 22 OMLOOP Mats 23 WAUTERS Seppe 24 OOSTERLINCK Joes 25 DHOOGE Romeo 26 VAN DEN BROECK Lars 27 VAN STAAY Iben 28 VANDERLINDEN Lukas 29 GEURS Renzo 30 BASTIAENSEN Jesse
|