Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 12° Veldritzege bij de Amateurs !!!
Matthias Van de Velde
Zaterdag 27/01/2018 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. B 60
Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 9 1 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23
2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE
3 VLIEGEN Pieter-Jan AA-DRINK JONGERENTEAMU23
4 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREXU23.C
5 SWEECK Hendrik TRICYCLINGELITE
6 VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO ISOREX - CX TEAMELITE
7 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREXEL.CZC
8 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23
9 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23.C
10 SMETS Gert ERAU23.C
11 VERHEYEN Thomas 12 DE WIT Edwin 13 DE MEYER Senne 14 VERHEYEN Onno 15 VRACHTEN Arne 16 SIEMONS Julian 17 LEAERTS Yelle 18 GOOSEN Wouter 19 MUSEEUW Stefano 20 VERMEERSCH Florian 21 DE SMET Thibaut 22 DE MEYER Jarne 23 THIJS Wim 24 VAN ROY Matthias 25 SMITS Rune 26 VAN STAEYEN Maarten 27 ARKESTEYN Aron 28 BREUGELMANS Michiel 29 SZÉDELYI Tomas 30 TIBACKX Lander
Podium Elite z.c. met winnaar Mathijs Wuyts, Stijn Huys en Pieter-Jan Vliegen.
Aankomst van winnaar Mathijs Wuyts voor Stijn Huys.
27/01/2018 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Dames 40
Dames - deelnemers: 17
1 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM
2 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM
3 ZWAENEPOEL Tessa DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM
4 DE BRUYNE Meg KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS
5 VAN LOY Tess KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS
6 MICHELS Laure MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
7 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS
8 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM
9 SCHOE Aimée NED STEVENS
10 CRABBÉ Kiona PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
11 MORRIS Fiona AUS 12 DE KEULENAER Karen 13 SCHOON Lisette NED 14 BOONEN Valerie 15 VERDEYEN Tine 16 GENYN Annemieke 17 TAILLIEU Evelien
Podium Dames met winnares Shana Maes, Marthe Truyen en Tessa Zwaenepoel.
Aankomst van winnares Shana Maes.
Dames Nieuwelingen - deelnemers: 8
1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING
2 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM
3 VAN DEN BRANDE Mirthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
4 SCHEVENELS Lies´l VONDELMOLEN CYCLING TEAM
5 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM
6 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
7 STORMS Imke AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
8 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM
Podium met winnares Julie Roelandts, Julie Brouwers en Mirthe Van Den Brande.
Aankomst van winnares Julie Roelandts.
27/01/2018 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. C
Juniores - deelnemers: 31 - opgevers: 5 - 40'
1 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
2 VAN LOOVEREN Joachim MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
3 PEIRENS Yente CALLANT-DOLTCINI CT
4 CLYNHENS Jens YOUNG CYCLING TALENT D&D
5 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
6 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
7 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM
8 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D
9 WILLEMS Robbe MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
10 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D
11 LIPPENS Seppe 12 HERRYGERS Tieme 13 DEBAELE Jorre 14 VANDEN BUSSCHE Wannes 15 CLAUWAERT Maarten 16 COCKX Maxime 17 DE LAET Tomas 18 GROOTJANS Jeno 19 CLYNHENS Toon 20 NOYENS Jarne 21 PEREMANS Jochen 22 MELLAERTS Robbe 23 MOLS Berre 24 VERMEIREN Yenthe 25 LEYSEN Joppe 26 VAN HAL Bram
Podium Juniores mer winnaar Michael Bervoets, Joachim Van Looveren en Yente Peirens.
Aankomst van winnaar Michael Bervoets.
Nieuwelingen - deelnemers: 57 - opgevers: 2 - 30'
1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM
2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK
3 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT
4 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM
5 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK
6 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM
7 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK
8 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
9 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
10 WILLEMS Senne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
11 BLOMMEN Brent 12 DE MAERE Alessio 13 LAURYSSEN Rik 14 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 15 VAN DEN BULCK Joppe 16 CLARYSSE Elio 17 MEEUSEN Ruben 18 PAUWELS Pieter 19 OMLOOP Mats 20 NEFFGEN Tim GER 21 GROOTJANS Andries 22 DE ROECK Mathis 23 TRIO Victor 24 DECKMIJN Matisse 25 VAN DIJCK Jonas 26 DHOOGE Romeo 27 VAN LAER Lars 28 D´HOLLANDER Senne 29 SOONTJENS Arthur 30 CEULEMANS Michiel
Podium Nieuwelingen met winnaar Thibau Nys, Lennert Belmans en Jetze Van Campenhout.
Aankomst van winnaar Thibau Nys.
27/01/2018 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. D
Amateurs/Masters A - deelnemers: 21 - opgevers: 2
1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMA19+
2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELMASTM
3 COP Kristof DAGPAS
4 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM
5 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM
6 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM
7 TIMMERMANS Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYAMA19+
8 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM
9 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+
10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+
11 JANSSENS Jurgen 12 WIELEMANS Kevin 13 HOUBEN Björn 14 BOCKLANDE Cedric 15 VEROU Lorenzo 16 VOLCKAERTS Sven 17 HUSSON Kobe 18 DEBEURME Ben 19 DEBEURME Steve
Podium Amateurs en Masters A met winnaar Matthias Van de Velde, Glenn Van
Ginneken en Kristof Cop.
Aankomst van winnaar Matthias Van de Velde.
Masters B - deelnemers: 18
1 DAELMANS Arne
2 SLEECKX Danny
3 PAESHUYSE Jef
4 VAN STAEYEN Benny
5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
6 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN
7 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
8 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D
9 VERHOOGHE Kris
10 VETS Jelle
11 DE SMET Andy 12 DE CNODDER Gert 13 SNOECK Marnik 14 NAESSENS Michael 15 VAN HOUTVEN Kris 16 UBLAND Alexander GER 17 LEAERTS Hans 18 LIPPENS Gert
Podium Masters B met winnaar Arne Daelmans, Danny Sleeckx en Jef Paeshuyse.
Aankomst van winnaar Arne Daelmans.
Masters C - deelnemers: 30 - opgevers: 2
1 MERTENS Dirk PMC CYCLING
2 VERHAEGEN Guido
3 VERLOO Mark STAGECO CYCLING TEAM
4 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS
6 VANDERAERDEN Johan
7 KOCKAERTS Hubert
8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM
9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
10 ABÉ Peter
11 DE WAELE Marnic 12 NEHER Fergus GER 13 VERTESSEN Johnny 14 HERIJGERS Ad 15 VAN OOSTERWYCK Daniel 16 VANHAEVERBEKE Jean 17 DIELTJENS Dirk 18 STORMS Marc 19 COOPMAN Ivan 20 ROELSTRAETE Philip 21 THIJS Carl 22 DE BIE Dirk 23 COOREMAN Stephan 24 DE MEESTER Jackie 25 FIORETTI Giorgio ITA 26 MARTENS Herman 27 VAN DEN BOGAERT Jan 28 VAN DER LEEUW Albert NED
Podium Masters C met winnaar Dirk Mertens, Guido Verhaegen en Mark Verloo.
Foto's: Rita Thienpondt
|