.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 21/01/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Glenn Marin vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Met een temperatuur net onder het vriespunt bij de start was het op bepaalde plaatsen toch opletten voor ijs op het wegdek. Gelukkig was er overal goed gestrooid zodat we weer van een geslaagde duurtraining mogen spreken. De kopmannen losten elkaar goed af wat voor een aangenaam winters tempo zorgde. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 113 km, het gemiddelde was goed voor 31,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Alex Goossens , Glenn Marin , Stefan Van Broeck , Filip Van Royen , Yannick Franssens , Tommy Van Osselaer , Franky De Witte , Davy Marin , Hank Mees , Alain Verbeke , Saskia Van Overmere , Kenny De Permentier , Frank Van Campenhout , Dirk De Pauw , Luc Goossens , ????? en Kenny Janssens.

    21-01-2018 om 13:35 geschreven door kenny


    20-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 2018

    PLOEGVOORSTELLING

         AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 2018

    19-1-2018-rudyco 041.JPG

    19-1-2018-rudyco 035.JPG
    19-1-2018-rudyco 030.JPG
    19-1-2018-rudyco 026.JPG
    19-1-2018-rudyco 021.JPG
    19-1-2018-rudyco 016.JPG
    19-1-2018-rudyco 006.JPG
    19-1-2018-rudyco 001.JPG

                

       

                        

       
    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-01-2018 om 18:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan JARNO LIESSENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jarno Liessens.jpg 

         Jarno Liessens

    Zaterdag 20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Men Elite UCI – 60’

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 6

    1 BOSMANS Wietse ERA

    2 SWEECK Diether TRICYCLING

    3 VANTORNOUT Klaas MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    6 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    7 ADAMS Joeri BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    9 LOOCKX Lander MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    11 MERLIER Braam 12 VANTHOURENHOUT Dieter 13 BAESTAENS Vincent 14 ISERBYT Eli 15 SIEBENS Gianni 16 DRIESEN Jarne 17 GOEMAN Andreas 18 SWEECK Hendrik 19 DERVEAUX Niels 20 VANDEVELDE Ruben 21 ALDERWEIRELD Robin 22 GYS Jens 23 VANDEBOSCH Victor 24 ROELANDT Kenny 25 VAN AMERONGEN Thijs NED 26 HOEYBERGHS Daan 27 COLAERT Pascal 28 TIELEN Dario 29 WILLEMYNS Mathieu 30 BEKAERT Yentl

     

    20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Dames UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 DE JONG Thalita NED UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT

    2 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 HAVLIKOVA Pavla CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N

    6 WITLOX Lizzy NED TWC TEMPO

    7 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VAN DEN HOEK Bianca NED TEAM RIJWIELPALEIS BILTHOVEN

    10 VERHOEVEN Suzanne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    11 FRANCK Alicia 12 GOOSSENS Veerle NED 13 NOBUS Anja 14 VAN DE PUTTE Kim 15 TER BEEK Linda NED 16 VAN LOY Tess 17 MICHELS Laure 18 DE BRUYNE Meg 19 ZWAENEPOEL Tessa 20 VERMEERSCH Eva 21 VERMEIR Aurelie 22 VAN WUNSEL Lise 23 RIEDEL Stacey AUS 24 VARDAROS Christine USA 25 MITCHELL Erin AUS

     

    20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Juniores UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 2

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    4 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL

    5 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 CLYNHENS Jens YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 DEJAEGHER Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VAN DEN EYNDE Vince ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VANDEN BUSSCHE Wannes MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN LOOVEREN Joachim MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    11 MEULEMANS Lennert 12 WYSEURE Joran 13 CLAUWAERT Maarten 14 VAN COMPERNOLLE Jason 15 SANTY Arne 16 QUARTIER Jonas 17 GUNST Ruben 18 DEMEYER Guillian 19 VANLUCHENE Maxim 20 DE SMET Nicolas 21 WILLIAMS Anakin AUS 22 CONTESSOTTO Arthur FRA 23 VERHEYDE Leander 24 SALOMEZ Ydris 25 LARSSON Zach AUS 26 VAN CUTSEM Senna 27 DELAERE Jordy 28 BUYZE Wannes 29 LAEVENS Justin 30 LAVERGE Maxim

     

    20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen – 30’

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 2

    1 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    4 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    5 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    6 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 HARTEEL Jelle ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    11 DHOOGE Thibau 12 ANANIE Ugo FRA 13 DE MAERE Alessio 14 DELAERE Brent 15 CALLEWAERT Andreas 16 DECKMIJN Matisse 17 CLARYSSE Elio 18 DHOOGE Romeo 19 DE CLERCQ Seppe 20 KUYPERS Milan 21 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 22 PAUWELS Pieter 23 TRIO Victor 24 DE VOS Sander 25 DEWEERDT Tiebe 26 VANDEVYVERE Emiel 27 ANCHAIN Paul FRA 28 CLAUS Benoît 29 DEWINTER Gerben

    Zaterdag 20/01/2018 DIEST (B) - Veldrijden form. B – 50’

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 3

    1 JARNO LIESSENS uit Zwijndrecht ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23.C

    4 KAISE Julien DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCOELITE

    5 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAMELITE

    6 LEAERTS Yelle YOUNG CYCLING TALENT D&DELITE

    7 PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&DU23

    8 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    9 DE MEYER Jarne K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.U23

    10 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAMU23

    11 VAN DEN BOSCH Tom 12 MEELBERGHS Pieter 13 VAN ROY Matthias 14 VEESTRAETEN Sieën 15 HELSOCHT Liam 16 STEURS Ward 17 BEKAERT Seppe 18 BROECKX Seppe 19 VANDENKERCKHOVE Stan 20 OGER Vincent

     

    20/01/2018 DIEST (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 20 - opgevers: 2

    1 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    5 DELNOIJE Remon NED TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    6 WILLEMS Robbe MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 GROOTJANS Jeno WAC TEAM

    10 PEREMANS Jochen SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 COCKX Maxime 12 JANSE Stef 13 CAS Stijn 14 MELLAERTS Robbe 15 VAN CLEEMPUT Bert 16 DE PROOST Mats 17 LEYSEN Joppe 18 VAN HAL Bram


    Nieuwelingen - deelnemers: 50 - opgevers: 5

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    5 WILLEMS Senne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK

    8 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 WAUTERS Seppe WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    11 HUBRECHTS Sander 12 VERSTRAELEN Wannes 13 VAN HAVERE Detlev 14 HEYMANS Aaron 15 D´HOLLANDER Senne 16 BOECKX Senne 17 CEUSTERS Rune 18 VAN DIJCK Jonas 19 BASTIAENSEN Jesse 20 VANPRAET Ruben 21 CORVERS Ward 22 WUYTS Yannick 23 GEENEN Yarne-Zias 24 HUYGENS Staf 25 DE BIE Brent 26 VELTER Ruben NED 27 CEULEMANS Michiel 28 TORFS Rik 29 MERENS Tuur 30 DE MEESTER Matthias

    20-01-2018 om 17:58 geschreven door kenny


    19-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING EQUANO CYCLING TEAM DAMES 2018

    PLOEGVOORSTELLING

                    EQUANO CYCLING TEAM DAMES 2018

    18-1-2018-ploeg equano 159.JPG







































    Nancy Wittock , Eveline Baele , Yva Geluk (Nederland) , Sarah Ten Hartog , Evelien Deltombe , Ilse Temmerman , Soetkin Vertenten , Naika Deneef , Elien De Rop , Therese Belfors (Zweden) , Hanneke Van Gucht , Anke Van Rompay.

     

    Niet aanwezig : Gaia Tortolina (Italië) , Terry Fremineur (ziek) ,  Martine Fon (Noorwegen)


    18-1-2018-ploeg equano 164.JPG











































    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-01-2018 om 19:17 geschreven door kenny


    18-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING TEAM CIBEL-CIBON 2018

    PLOEGVOORSTELLING

                               TEAM CIBEL-CIBON 2018


    16-1-2018- cibelploeg 125.jpg

    Bij deze de samenstelling van Team Cibel Cebon voor 2018 (in alfabetische volgorde):

    Bouvry Dieter – Cobbaert Robby – Coenen Dennis – Cools Alexander – De Bock Stijn – De Paepe Johannes – Dieleman Michiel – Jans Roy – Janssens Jimmy – Marchand Gianni – Raymackers Cedric – Reynaerts Jan – Reynaerts Wim – Ruyters Brecht – Stevens Timothy – Teugels Lennert.
    16-1-2018- cibelploeg 144.jpg
                
    Op dinsdag 16 januari vond in sporthal De Klavers in Belsele de druk bijgewoonde ploegvoorstelling plaats van de nieuwe Cibel-Cebon ploeg voor 2018. Vooraf was er een fotosessie voor de pers waarbij de nieuwe uitrusting geshowd werd. Nieuw in 2018 is de samenwerking met BioRacer als kledijsponsor.

     

    Nadien konden de genodigden samen met de talrijk aanwezige familieleden en supporters van onze renners genieten van de voorstelling. In een interview met ploegleider Gaspard Van Peteghem en hoofdsponsor Achiel De Witte werden de ambities van deze ploeg niet onder stoelen of banken gestoken. Samen met de 11 overgebleven renners van het team 2017 is de ploeg met 5 nieuwe renners opnieuw versterkt in de breedte. Dhr. De Witte benadrukte dat nog steeds veel belang gehecht wordt, zoals in zijn eigen bedrijf, aan een goede samenwerking tussen de renners onderling en met de ploegleiding. Daar ligt volgens hem de sleutel tot succes. Dhr. Van Peteghem beaamde dit en verwacht van de renners een ongeëvenaarde werkijver en een gezonde dosis ambitie. De lat werd vorig seizoen met deelname aan wedstrijden van een hoger niveau opnieuw een stukje hoger gelegd met als doel binnen enkele jaren misschien te kunnen deelnemen aan de Ronde Van Vlaanderen. Als dat geen mooi doel is! De resultaten met vorig seizoen 26 overwinningen doen alvast het beste verhopen. Hoogtepunten waren er o.a. in de Triptyque Ardennais (winst met Gianni Marchand); de succesvolle deelname van Jimmy aan de“Tour de Savoie Mont Blanc” met ritwinst in een zware Alpenrit, de Ronde Van Luik met 4 ritoverwinningen, het eindklassement (Jimmy Janssens) en het ploegenklassement. De titel van Stijn De Bock als Belgisch kampioen bij de Eliterenners zonder contract en enkele mooie overwinningen horen daar ook onder thuis.

    Daarna werden de renners in groepjes van 3 geïnterviewd door moderator Niko De Muyter en konden ze hun ambities voor 2018 tonen. Ook die lijken niet min.
    We wensen het team alvast veel succes, nog een prima vervolg van de voorbereiding en een seizoen zonder al te veel tegenslagen!

    Tussendoor gaf Stijn Vermoere (marketing- en communicatiemanager in de “Group A. De Witte”, zeg maar Cibel en Cebon) duiding rond de historiek en werking in het bedrijf van onze hoofdsponsor.

    Tot slot was er een gesmaakt interview met José De Cauwer en die maakte het de renners meteen duidelijk: Je kan “een klein beetje voetballen”, maar “een klein beetje koersen” dat bestaat niet. Hij gaf hen de boodschap er “volle bak” voor te gaan in 2018 en hopelijk in de voetsporen te treden van Oliver Naessen, die ook zijn eerste sporen in het wielrennen verdiende bij Team Cibel Cebon. En daarvoor is het niet nodig te gaan koersen in Oostenrijk…

    16-1-2018- cibelploeg 198.jpg
       Belgisch kampioen Elite z.c. Stijn De Bock. 


                        

       





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-01-2018 om 11:38 geschreven door kenny


    15-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 15/01/2018 OTEGEM (W) - Veldrijden Men Elite UCI – 60’

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 8

    1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    5 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    8 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    9 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    10 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    11 JACOBS Johan SUI 12 BONNE Jenko 13 BEKAERT Yentl 14 VANDEVELDE Ruben 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 ADAMS Joeri 17 VAN COMPERNOLLE Kenneth 18 DE SMET Thibaut 19 WILLEMYNS Mathieu 20 PRUVOT Nicolas FRA 21 DEGROOTE Jonas 22 TIELEN Dario 23 DERVEAUX Niels 24 HOEYBERGHS Daan 25 VAN DE KERCKHOVE Nick 26 DECLERCK Mathias 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 SMITH Nicholas AUS 29 GOEMAN Jonas 30 OCKENDEN William AUS 31 DE BOCK Jelle
    15-1-2018-otegem 961.JPG
                              Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    15-1-2018-otegem 969.JPG
                                      Aankomst van de 2de Wout Van Aert.
    15-1-2018-otegem 973.JPG
                                 Aankomst van de 3de Toon Aerts.
    15-1-2018-otegem 977.JPG
                                                           Toon Aerts
    15-1-2018-otegem 432.JPG
                                                  Wout Van Aert
    15-1-2018-otegem 435.JPG
                                               Mathieu Van Der Poel

     

    15/01/2018 OTEGEM (W) - Veldrijden Dames UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    2 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    6 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    7 DE JONG Thalita NED UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT

    8 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    9 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 BAKKER Manon NED EXPERZA FOOTLOGIX

    11 DELHAYE Pauline FRA 12 VANDERBEKEN Joyce 13 VAN DEN HOEK Bianca NED 14 VAN DE PUTTE Kim 15 NOBUS Anja 16 GOOSSENS Veerle NED 17 FRANCK Alicia 18 COOGAN CISEK Corey USA 19 DEROO Mieke 20 RIEDEL Stacey AUS 21 VANDENHEEDE Tine 22 FRAEYE Katleen 23 BLANCHAERT Jo
    15-1-2018-otegem 427.JPG
       Podium Dames met winnares Sanne Cant, Christine Majerus, Ellen Van Loy.
    15-1-2018-otegem 406.JPG
                                   Aankomst van winnares Sanne Cant.
    15-1-2018-otegem 414.JPG
                                  Aankomst van de 2de Christine Majerus.
    15-1-2018-otegem 224.JPG

    15-1-2018-otegem 118.JPG
    15-1-2018-otegem 123.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-01-2018 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S BK VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 14/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE HEREN ELITE (W)

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 5

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 SWEECK Laurens ERA-CIRCUS

    3 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    5 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL

    7 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    8 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL

    9 BOSMANS Wietse ERA-CIRCUS

    10 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    11 VERMEERSCH Gianni 12 VANTORNOUT Klaas 13 AERNOUTS Jim 14 CLEPPE Nicolas 15 SWEECK Diether

    16 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVENELITE

    17 MERLIER Braam 18 ADAMS Joeri 19 VERHEYEN Onno 20 VAN COMPERNOLLE Kenneth 21 DEGROOTE Jonas 22 VAN TICHELT Yorben 23 DE WIT Edwin 24 SWEECK Hendrik 25 HUYS Stijn 26 HOEYBERGHS Daan 27 ROELANDT Kenny 28 UYTDEWILLIGEN Ingmar 29 TIELEN Dario 30 GYS Jens 40 DE BOCK Jelle
    14-1-2018- bk koksijde 1280.JPG
    Podium BK Mannen Elite met winnaar Wout Van Aert, Laurens Sweeck en Daan Soete.
    14-1-2018- bk koksijde 1229.JPG
                     Aankomst van winnaar BK Heren Elite met Wout Van Aert.
    14-1-2018- bk koksijde 1260.JPG
    Podium BK Heren Elite z.c. met winnaar Vincent Baestaens, Braam Merlier en
    Joeri Adams.
    14-1-2018- bk koksijde 1253.JPG
            Aankomst van winnaar BK Mannen Elite z.c. met Vincent Baestaens.

     

    14/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE HEREN U23 (W)

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 7

    1 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    2 VANDEBOSCH Toon CORENDON - CIRCUS

    3 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    5 VLIEGEN Pieter-Jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    7 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 KIELICH Timo ERA-CIRCUS

    9 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    10 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    11 JOSEPH Thomas 12 LOOCKX Lander 13 SIEBENS Gianni 14 LIESSENS Jarno 15 DERVEAUX Niels 16 BONNE Jenko 17 SMETS Gert 18 VAN DE KERCKHOVE Nick 19 VANDEBOSCH Victor 20 CAMPS Jelle 21 VERHEYEN Thomas 22 PAUWELS Tijl 23 DRIESEN Jarne 24 DE MEYER Senne 25 DE SMET Thibaut 26 PEERS Nick 27 TIBACKX Lawrence 28 ALDERWEIRELD Robin 29 SIEMONS Julian 30 VERMEERSCH Florian 35 VAN DE VELDE Thomas 41 STUER Kwinten 42 DE BOCK Yoni
    14-1-2018- bk koksijde 336.JPG
    Podium BK Beloften met winnaar Thijs Aerts, Toon Vandebosch en Stijn Caluwe.
    14-1-2018- bk koksijde 327.JPG
    Podium BK Beloften met winnaar Thijs Aerts, Toon Vandebosch en Stijn Caluwe.
    14-1-2018- bk koksijde 272.JPG
                             Aankomst van winnaar BK Beloften met Thijs Aerts.

     

    14/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE DAMES ELITE (W)

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne IKO-BEOBANK

    2 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    3 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    4 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL

    5 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    6 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 VERHOEVEN Suzanne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES (BK Beloften)

    8 VERHESTRAETEN Karen VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    9 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    11 BELLAERT Axelle 12 MAES Shana 13 VAN DE PUTTE Kim 14 PEETERS Jinse 15 ZWAENEPOEL Tessa 16 DE BRUYNE Meg 17 MICHELS Laure 18 DOBBELAERE Jana 19 CRABBÉ Kiona 20 VERMEIREN Tinne 21 NELEN Kristien 22 VAN LOY Tess 23 COMMISSARIS Caren 24 ROMBOUTS Tine 25 DOCX Mieke 26 VERMEERSCH Eva 27 VANDENHEEDE Tine 28 DE KEULENAER Karen 29 DE VOS Nele 30 BLANCHAERT Jo
    14-1-2018- bk koksijde 672.JPG
      Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Ellen Van Loy en Loes Sels.
    14-1-2018- bk koksijde 667.JPG
      Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Ellen Van Loy en Loes Sels.
    14-1-2018- bk koksijde 629.JPG
                           Aankomst van winnares BK Dames met Sanne Cant.
    14-1-2018- bk koksijde 661.JPG
    Podium Dames Beloften met winnares Suzanne Verhoeven, Marthe Truyen en
    Axelle Bellaert



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-01-2018 om 10:17 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!