Proficiat aan JARNO LIESSENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Jarno Liessens
Zaterdag 20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Men Elite UCI 60
Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 6
1 BOSMANS Wietse ERA
2 SWEECK Diether TRICYCLING
3 VANTORNOUT Klaas MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
4 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
5 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS
6 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST
7 ADAMS Joeri BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
8 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS
9 LOOCKX Lander MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
10 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET
11 MERLIER Braam 12 VANTHOURENHOUT Dieter 13 BAESTAENS Vincent 14 ISERBYT Eli 15 SIEBENS Gianni 16 DRIESEN Jarne 17 GOEMAN Andreas 18 SWEECK Hendrik 19 DERVEAUX Niels 20 VANDEVELDE Ruben 21 ALDERWEIRELD Robin 22 GYS Jens 23 VANDEBOSCH Victor 24 ROELANDT Kenny 25 VAN AMERONGEN Thijs NED 26 HOEYBERGHS Daan 27 COLAERT Pascal 28 TIELEN Dario 29 WILLEMYNS Mathieu 30 BEKAERT Yentl
20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Dames UCI 40
Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 1
1 DE JONG Thalita NED UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT
2 SELS Loes CRELAN - CHARLES
3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
5 HAVLIKOVA Pavla CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N
6 WITLOX Lizzy NED TWC TEMPO
7 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM
8 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM
9 VAN DEN HOEK Bianca NED TEAM RIJWIELPALEIS BILTHOVEN
10 VERHOEVEN Suzanne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
11 FRANCK Alicia 12 GOOSSENS Veerle NED 13 NOBUS Anja 14 VAN DE PUTTE Kim 15 TER BEEK Linda NED 16 VAN LOY Tess 17 MICHELS Laure 18 DE BRUYNE Meg 19 ZWAENEPOEL Tessa 20 VERMEERSCH Eva 21 VERMEIR Aurelie 22 VAN WUNSEL Lise 23 RIEDEL Stacey AUS 24 VARDAROS Christine USA 25 MITCHELL Erin AUS
20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Juniores UCI 40
Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 2
1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
2 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
3 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
4 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL
5 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM
6 CLYNHENS Jens YOUNG CYCLING TALENT D&D
7 DEJAEGHER Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
8 VAN DEN EYNDE Vince ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
9 VANDEN BUSSCHE Wannes MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
10 VAN LOOVEREN Joachim MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
11 MEULEMANS Lennert 12 WYSEURE Joran 13 CLAUWAERT Maarten 14 VAN COMPERNOLLE Jason 15 SANTY Arne 16 QUARTIER Jonas 17 GUNST Ruben 18 DEMEYER Guillian 19 VANLUCHENE Maxim 20 DE SMET Nicolas 21 WILLIAMS Anakin AUS 22 CONTESSOTTO Arthur FRA 23 VERHEYDE Leander 24 SALOMEZ Ydris 25 LARSSON Zach AUS 26 VAN CUTSEM Senna 27 DELAERE Jordy 28 BUYZE Wannes 29 LAEVENS Justin 30 LAVERGE Maxim
20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30
Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 2
1 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT
2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM
3 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT
4 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK
5 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM
6 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
7 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK
9 HARTEEL Jelle ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
10 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL
11 DHOOGE Thibau 12 ANANIE Ugo FRA 13 DE MAERE Alessio 14 DELAERE Brent 15 CALLEWAERT Andreas 16 DECKMIJN Matisse 17 CLARYSSE Elio 18 DHOOGE Romeo 19 DE CLERCQ Seppe 20 KUYPERS Milan 21 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 22 PAUWELS Pieter 23 TRIO Victor 24 DE VOS Sander 25 DEWEERDT Tiebe 26 VANDEVYVERE Emiel 27 ANCHAIN Paul FRA 28 CLAUS Benoît 29 DEWINTER Gerben
Zaterdag 20/01/2018 DIEST (B) - Veldrijden form. B 50
Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 3
1 JARNO LIESSENS uit Zwijndrecht ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23
2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE
3 CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23.C
4 KAISE Julien DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCOELITE
5 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAMELITE
6 LEAERTS Yelle YOUNG CYCLING TALENT D&DELITE
7 PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&DU23
8 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23
9 DE MEYER Jarne K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.U23
10 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAMU23
11 VAN DEN BOSCH Tom 12 MEELBERGHS Pieter 13 VAN ROY Matthias 14 VEESTRAETEN Sieën 15 HELSOCHT Liam 16 STEURS Ward 17 BEKAERT Seppe 18 BROECKX Seppe 19 VANDENKERCKHOVE Stan 20 OGER Vincent
20/01/2018 DIEST (B) - Veldrijden form. C
Juniores - deelnemers: 20 - opgevers: 2
1 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
2 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
3 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
4 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN
5 DELNOIJE Remon NED TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG
6 WILLEMS Robbe MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
7 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM
8 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
9 GROOTJANS Jeno WAC TEAM
10 PEREMANS Jochen SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
11 COCKX Maxime 12 JANSE Stef 13 CAS Stijn 14 MELLAERTS Robbe 15 VAN CLEEMPUT Bert 16 DE PROOST Mats 17 LEYSEN Joppe 18 VAN HAL Bram
Nieuwelingen - deelnemers: 50 - opgevers: 5
1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM
2 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT
3 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM
4 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT
5 WILLEMS Senne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
6 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
7 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK
8 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM
9 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
10 WAUTERS Seppe WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
11 HUBRECHTS Sander 12 VERSTRAELEN Wannes 13 VAN HAVERE Detlev 14 HEYMANS Aaron 15 D´HOLLANDER Senne 16 BOECKX Senne 17 CEUSTERS Rune 18 VAN DIJCK Jonas 19 BASTIAENSEN Jesse 20 VANPRAET Ruben 21 CORVERS Ward 22 WUYTS Yannick 23 GEENEN Yarne-Zias 24 HUYGENS Staf 25 DE BIE Brent 26 VELTER Ruben NED 27 CEULEMANS Michiel 28 TORFS Rik 29 MERENS Tuur 30 DE MEESTER Matthias
|