.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 14/01/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Jan Vlegels vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 23 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’. Met een temperatuur net boven het vriespunt maar met de zon aanwezig kunnen we spreken van een geslaagde duurtraining. Iedereen probeerde wat kopwerk voor zijn rekening te nemen zodat de trainingsrit voor alle renners aan een aangenaam winters tempo werd afgewerkt. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 113 km, het gemiddelde was goed voor 32,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Walter Meseure , Yves Delhasse , Stefan Van Broeck , Filip Van Royen , Kristof Wilfaert , Tommy Van Osselaer , Jochem Smet , Tom Verhulst , Jan Vlegels (B) , Jan Vlegels (K) , Kenny Franssens , Lieven Van de Perre , Steven Van Houte , Theo De Prekel , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Maarten Van Raemdonck , ????? en Kenny Janssens

    14-01-2018 om 13:51 geschreven door kenny


    13-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 13/01/2018 BK VELDRIJDEN HEREN JUNIORS (W)

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 6

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    4 KUYPERS Gerben CALLANT-DOLTCINI CT

    5 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    8 DEWULF Maxim CALLANT-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL

    10 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    11 VAN DEN EYNDE Vince 12 WYSEURE Joran 13 VAN LOOVEREN Joachim 14 PEIRENS Yente 15 CLYNHENS Jens 16 JORDENS Jarno 17 DEJAEGHER Jasper 18 BERVOETS Michael 19 DE SMET Nicolas 20 VERVOORT Wout 21 VAN RILLAER Witse 22 QUARTIER Jonas 23 DE VET Sander 24 VAN DER SMISSEN Lennick 25 MEULEMANS Lennert 26 PEMEN Dolf 27 HORNY Clement 28 MALEZSEWSKI Lukas 29 VANDESOMPEL Cedric 30 WILLEMS Robbe 50 DE VOS Wannes

     

    13/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE NIEUWELINGEN 1E JAARS (W)

    Nieuwelingen 1°Jaars - deelnemers: 50 - opgevers: 2

    1 HARTEEL Jelle ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    3 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DELME Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 PAUWELS Pieter CALLANT-DOLTCINI CT

    7 DHOOGE Thibau CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DIELS Noa MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 KUYPERS Milan MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN GILS Yannick WAC TEAM

    11 DELAERE Brent 12 DEWINTER Gerben 13 GEURS Renzo 14 WUYTS Yannick 15 VAN DEN BROECK Lars 16 SOONTJENS Arthur 17 KEMPINAIRE Théo 18 VANDERLINDEN Lukas 19 EECKHOUT Sander 20 LEMMENS Vic 21 VAN DYCK Jan 22 ROTTEY Victor 23 CEUSTERS Rune 24 HUYGENS Staf 25 VERSTRAELEN Wannes 26 JAENEN Jelle 27 VAN NIEUWENHUYSE Warre 28 MERENS Tuur 29 SZKANDERA Thomas 30 DEPREZ Jorit 47 DE BAERE Rune


    Uitslag Dames U17 - deelnemers: 14 - opgevers: 1

    1 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 SCHEVENELS Lies´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BRANDE Mirthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 STORMS Imke AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 MASURE Fien WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    9 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    11 PEETERS Elvia 12 JANSSENS Rosalie 13 HARINCK Tiger-Lil

     

    13/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE NIEUWELINGEN 2E JAARS (W)

    Nieuwelingen 2°Jaars - deelnemers: 60 - opgevers: 8

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    5 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    6 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    7 DECLERCK Jelle MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 BLEYENBERG Jado AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE - ITAF CT

    11 VAN DEN BULCK Joppe 12 BAERS Arne 13 DE MAERE Alessio 14 OMLOOP Mats 15 DE RIJCK Nando 16 MEEUSEN Ruben 17 VANACKER Emiel 18 VANDERAERDEN Wout 19 WILLEMS Gilles 20 LAURYSSEN Rik 21 VIDTS Obie 22 VAN DE PUTTE Victor 23 CLAUS Benoît 24 DECKMIJN Matisse 25 DE VOS Sander 26 VANDERSTEEN Jarne 27 DE ROECK Mathis 28 VAN LAER Lars 29 CORVERS Milan 30 BEECKMAN Gauthier

    13-01-2018 om 16:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 13/01/2018
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Filip Van Royen en Stefan Van Broeck vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 aan Het Wijnhuis thv 't Ster te St.Niklaas 30 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het Waasland.
    De duurtraining werd afgewerkt in de wolken die zeer laag hingen over het wegdek. De kopmannen losten elkaar zeer goed af en zorgden voor een zeer aangenaam trainingstempo. De afstand bedroeg 95 Km en het gemiddelde kwam uit op 33,1 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 125 Km.

    Reden mee vandaag : Filip Van Royen , Stefan Van Broeck , Alain Verbeke , Luc Goossens , Ruben Dillen , Hank Mees , Frank Suys , Jurgen De Witte , Jurgen Maes , Pieter Covents , Saskia Van Overmere , Kevin Van Goethem , Erik Verleyen , Benny Vercauteren , Sam Van Der AA , Steven Heirman , Kenny Goossens , Bryan Cap , ??????????? en Kenny Janssens.

    13-01-2018 om 16:46 geschreven door kenny


    08-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 11° Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2018.jpg     

    Matthias Van de Velde


    Zondag 07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 6
    1 VLIEGEN Pieter-Jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    3 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DRIESEN Jarne MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAM

    8 PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 GOOSEN Wouter  12 CAMPS Jelle  13 MILLBURN Garry AUS 14 LEAERTS Yelle  15 KOYEN Niels  16 VAN BENNEKOM Kevin NED  17 SMITS Rune  18 BRAES Brent  19 HELSOCHT Liam  20 MEELBERGHS Pieter  21 SZÉDELYI Tomas  22 CAREME Grégory  23 THIJS Wim  24 VERBEECK Glenn  25 ARKESTEYN Aron  26 GIELEN Jasper 27 STEURS Ward 28 VANDENKERCKHOVE Stan 29 PEETERS Kyle 30 SCHOL Steven
    7-1-2018-bonheiden 1590.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Pieter-Jan Vliegen, Andreas Goeman en Mathijs Wuyts.

     

    07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 19

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Tess KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    5 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 CRABBÉ Kiona PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 MORRIS Fiona AUS MAAP

    8 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    9 NELEN Kristien INDIVIDUEEL

    10 ALLART Oceane FRA SEV V

    11 MEEUSEN Liense 12 ROMBOUTS Tine 13 BOONEN Valerie 14 SCHOON Lisette NED 15 VERDEYEN Tine 16 GENYN Annemieke 17 TAILLIEU Evelien 18 VAN HOOL Lana 19 WOUTERS Kelly
    7-1-2018-bonheiden 589.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Marthe Truyen, Shana Maes en Tess Van Loy.


    Dames Jeugd - deelnemers: 9

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 SCHEVENELS Lies´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 JANSSENS Rosalie
    7-1-2018-bonheiden 582.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Julie Roelandst, Julie Brouwers en Anoek Kuijpers.

    07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 29 - opgevers: 3 - 40'

    1 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    5 BROUWERS Arno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    7 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DE LAET Tomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 GEUKENS Wout ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    11 NOYENS Jarne 12 JORDENS Jarno 13 MELLAERTS Robbe 14 VAN CUTSEM Senna 15 GROOTJANS Jeno 16 DE VOS Wannes 17 VERMEIREN Yenthe 18 VAN MELDERT Robin 19 ROMBAUTS Daan 20 JACOBS Lennerd 21 LARSSON Zach AUS 22 CLAUWAERT Maarten 23 DE PROOST Mats 24 VAN DEN BROECK Brick 25 LEYSEN Joppe 26 VAN HAL Bram
    7-1-2018-bonheiden 1113.JPG
    Podium Juniores met winnaar Witse Van Rillaer, Jens Clynhens en Dolf Pemen. 

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 46 - opgevers: 1 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK

    5 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    6 DELME Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    8 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 OMLOOP Mats MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    11 WILLEMS Gilles 12 WUYTS Yannick 13 GOOVAERTS Lennert 14 GOYVAERTS Ibo 15 TRIO Victor 16 VAN STAAY Iben 17 GROOTJANS Andries 18 CEUSTERS Rune 19 SOONTJENS Arthur 20 D´HOLLANDER Senne 21 BOECKX Seppe 22 VERSTRAELEN Wannes 23 GEENEN Yarne-Zias 24 KEMPINAIRE Théo 25 HUYBS Lennert 26 DE BIE Brent 27 BASTIAENSEN Jesse 28 CEULEMANS Michiel 29 JORISSEN Senne 30 CROON Joran 41 CLAESSENS Robbe
    7-1-2018-bonheiden 877.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Thibau Nys, Ward Huybs en Victor Van de Putte.

     

    07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELMASTM

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMA19+

    3 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    7 TIMMERMANS Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYAMA19+

    8 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    11 BERTRAND Jonathan 12 NUYES Wouter 13 HOUBEN Björn 14 WOUTERS Tim 15 PEETERS Karl
    7-1-2018-bonheiden 251.JPG
    Podium Amateurs en Masters A met winnaar Glenn Van Ginneken, Matthias
    Van de Velde (winnaar Amateurs) en Kenny Geluykens.

     

    Masters B - deelnemers: 13

    1 DAELMANS Arne

    2 SLEECKX Danny

    3 PAESHUYSE Jef

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VAN STAEYEN Benny

    6 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VETS Jelle

    8 JANSSENS Simon AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 JONGELING Gijs NED TML DOMMELSTREEK

    11 CARPENTIER Dirk 12 VAN LOOY Jos 13 LEARTS Hans
    7-1-2018-bonheiden 097.JPG
    Podium Masters B met winnaar Arne Daelmans, Danny Sleeckx en Jef Paeshuyse.


    Masters C - deelnemers: 19

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN Guido

    3 VANDERAERDEN Johan

    4 BALLET Peter

    5 KOCKAERTS Hubert

    6 ABÉ Peter

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel

    8 COOPMAN Ivan

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VANHAEVERBEKE Jean

    11 LAFORGE Eric 12 CLE Benny 13 THIJS Carl 14 COOREMAN Stephan 15 YIP Handson CAN 16 DE MEESTER Jackie 17 VAN DEN BOGAERT Jan 18 MARTENS Herman 19 VAN DER LEEUW Albert NED
    7-1-2018-bonheiden 103.JPG
    Podium Masters C met winnaar Dirk Mertens, Guido Verhaegen en Johan Vanderaerden.
     

    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-01-2018 om 13:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    2 VENTURINI Clément FRA AG2R LA MONDIALE

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 ISERBYT Eli MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    7 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    8 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    11 SWEECK Diether 12 BOSMANS Wietse 13 HERMANS Quinten 14 AERTS Thijs 15 HOEYBERGHS Daan 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 DEGROOTE Jonas 18 LOOCKX Lander 19 WOUTERS Sieben NED 20 KIELICH Timo 21 VRACHTEN Arne 22 VANDEBOSCH Victor 23 JUILIANO Andrew USA 24 MÖBIS Maximilian GER 25 VAN AMERONGEN Thijs NED 26 KAISE Julien 27 SMITH Nicholas AUS 28 PROSSER Declan AUS 29 OGER Vincent

     

    07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 4

    1 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    2 DE JONG Thalita NED UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT

    3 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED CORENDON - CIRCUS

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    7 VERHESTRAETEN Karen VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 BAKKER Manon NED EXPERZA FOOTLOGIX

    9 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES

    11 BELLAERT Axelle 12 WITLOX Lizzy NED 13 VAN DER BURG Esther NED 14 PEETERS Jinse 15 MISONOVA Magdalena CZE 16 PETIT Marlene FRA 17 TER BEEK Linda NED 18 KUIJPER Elodie NED 19 ZWAENEPOEL Tessa 20 COOGAN CISEK Corey USA 21 DE BRUYNE Meg 22 DE VRIES Didi NED 23 RIEDEL Stacey AUS 24 DUBAU PREVOT Axelle FRA 25 MICHIELSENS Sara 26 MITCHELL Erin AUS

     

    07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 3

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 KUYPERS Gerben CALLANT-DOLTCINI CT

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL

    5 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    6 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    7 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    8 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DE VET Sander WAC TEAM

    11 VERVOORT Wout 12 HORNY Clement 13 VAN LOOVEREN Joachim 14 DEJAEGHER Jasper 15 VERCHER Mattéo FRA 16 MEEUSSEN Witse 17 MEULEMANS Lennert 18 MALEZSEWSKI Lukas 19 JARNET Théo FRA 20 VAN DER SMISSEN Lennick 21 BOVEN Lars NED 22 DEL GROSSO Bodi NED 23 VERDONCK Andres 24 COSS Loris FRA 25 JANSE Stef 26 DA COSTA BARROS Raphael FRA 27 COCKX Maxim 28 PEIRENS Yente 29 HERMANS Berre 30 HYON François FRA

     

    07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 1

    1 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    2 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    3 HARTEEL Jelle ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BLEYENBERG Jado AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    7 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    8 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    9 DE ROECK Mathis MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VIDTS Obie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 PAUWELS Pieter 12 CLARYSSE Elio 13 LECERF William Junior 14 NEFFGEN Tim GER 15 DIELS Noa 16 OOSTERLINCK Joes 17 VANDERAERDEN Wout 18 HUBRECHTS Sander 19 VANDERSTEEN Jarne 20 DEJONGHE Senne 21 VAN DER LOOIJ Simon 22 WAUTERS Seppe 23 DE BOCK Rune 24 SLUYDTS Toon 25 DEMAN Brem 26 DE CLERCQ Seppe 27 DHOOGE Romeo 28 JAENEN Jelle 29 CORVERS Milan 30 VAN DEN BROECK Lars

    08-01-2018 om 13:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 10° Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 11°Veldritzege bij de Masters A !!! 

    Matthias Van de Velde 2018.jpg  Nick David 2016.jpg   

    Matthias Van de Velde          Nicky David


    Zaterdag 06/01/2018 GULLEGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 6

    1 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREXU23.C

    2 DL CHEMICALS-RUWOMATELITE

    3 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23.C

    4 VANDEVELDE Ruben TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCTELITE

    5 VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO ISOREX - CX TEAMELITE

    6 LIESSENS Jarno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    7 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREXU23.C

    8 DE SMET Thibaut TARTELETTO - ISOREXU23.C

    9 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    10 HENNAUX Loic TEAM OFF ROAD COLNAGO

    11 ALDERWEIRELD Robin 12 VANDENBROUCKE Niels 13 KAISE Julien 14 DENOLF Ritchie 15 VANDENHEEDE Brecht 16 DE SCHUYTER Tim 17 VAN DEN BOSCH Tom 18 JUILIANO Andrew USA 19 DE BOCK Yoni 20 SMITH Nicholas AUS 21 GOEMAN Jonas 22 MUSEEUW Stefano 23 ARKESTEYN Aron 24 MEELBERGHS Pieter 25 DE BOCK Jelle 26 VANDERMEIRSCH Aaron 27 DECLERCK Mathias 28 LOGIE Aaron 29 DEBOOT Bruce 30 COUCKUYT Jens
    6-1-2018-gullegem 1414.JPG
                  Aankomst van winnaar Elite z.c. met Nick Van de Kerckhove.
    6-1-2018-gullegem 1418.JPG
                                      Aankomst van de 2de Mathieu Willemyns.
    6-1-2018-gullegem 1423.JPG
                                     Aankomst van de 3de Jenko Bonne.

     

    06/01/2018 GULLEGEM (W) - Veldrijden Dames - 40´

    DAMES - deelnemers: 22 - opgevers: 2

    1 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BELLAERT Axelle VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 DUBAU PREVOT Axelle FRA BIZKAIA

    8 MICHELS Laure MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    10 RIEDEL Stacey AUS ASFRA RACING TEAM

    11 ROMBOUTS Tine 12 VERMEERSCH Eva 13 BLANCHAERT Jo 14 MERCIER Elien 15 VANDENHEEDE Tine 16 FRAEYE Katleen 17 VERRIEST Sandie 18 JACOBS Katleen 19 DE WILDE Julie 20 STORMS Imke
    6-1-2018-gullegem 781.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Jolien Verschueren, Ellen Van Loy en Joyce Vanderbeken.

    6-1-2018-gullegem 758.JPG
                 Aankomst van winnares Dames Elite met Jolien Verschueren.


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 STORMS Imke AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 
     

    06/01/2017 GULLEGEM (W) - Veldrijden form. C 

    Juniores - deelnemers: 21 - opgevers: 1- 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VERDONCK Andres MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DEJAEGHER Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VANDEN BUSSCHE Wannes MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 SANTY Arne 12 DHAEYE Enrico 13 LAEVENS Justin 14 DEMEYER Guillian 15 BUYZE Wannes 16 SALOMEZ Ydris 17 VERMEIREN Yenthe 18 LAVERGE Maxim 19 VAN ACKER Jasper 20 COENE Benjamin
    6-1-2018-gullegem 532.JPG
    Podium Juniores met winnaar Jelle Vermoote, Joran Wyseure en Jason Van Compernolle.
    6-1-2018-gullegem 515.JPG
                            Aankomst van winnaar Juniores met Jelle Vermoote.


    Nieuwelingen - deelnemers: 35 - opgevers: 1 - 30'

    1 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    2 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DECLERCK Jelle MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VIDTS Obie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DE BOCK Rune MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 CLAUS Benoît CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 CALLEWAERT Andreas TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    11 DELAERE Brent 12 DHOOGE Thibau 13 VAN DYCK Jan 14 DE VOS Sander 15 GEURS Renzo 16 DENAEGHEL Brent 17 DECKMIJN Matisse 18 BEECKMAN Gauthier 19 VAN DIJCK Jonas 20 DEWEERDT Tiebe 21 DEWINTER Gerben 22 FIEVEZ Philippe 23 DE GROOTE Vasco 24 EECKHOUT Sander 25 ROTTEY Victor 26 VANDEVYVERE Emiel 27 BLOEM Senne 28 VAN HAVERE Detlev 29 MEERT Noah 30 VAN NIEUWENHUYSE Warre
    6-1-2018-gullegem 376.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Yorben Lauryssen, Emiel Verstrynge en Jelle Declerck.
    6-1-2018-gullegem 382.JPG
                                        Podium 1ste jaars Nieuwelingen.
    6-1-2018-gullegem 346.JPG
                                Aankomst van winnaar Yorben Lauryssen.

    06/01/2018 GULLEGEM (W) - Veldrijden form. D – 40’

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 DE MEULENAERE Laurein

    4 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE - ITAF CTAMA19+

    5 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    6 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    7 VERMEULEN Jellerich

    8 TACK Spencer

    9 VAN HILLE Xavier ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMMASTM

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    11 VAN ASSCHE Nico 12 HOSTE Simon 13 MERCIER Ward 14 DELAERE Jens 15 DE RUWE Frederiek 16 DIELS Koen 17 SCHEPENS Nils 18 GOUDESEUNE Bart 19 MAES Jo 20 MOERMAN Sam 21 GEVAERT Dempsy 22 VOLCKAERTS Sven 23 LEGRAND Wesley 24 VERGUCHT Rudy 25 GOOSSENS Denis 26 PLASSCHAERT Jonas 27 VERVERKEN Bram 28 DEBEURME Ben 29 VANHOUTTE Jaron 30 DEBEURME Steve
    6-1-2018-gullegem 156.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Matthias Van de Velde Laurein De Meulenaere

    en Jorn Montaigne.

    6-1-2018-gullegem 148.JPG
                              Podium Masters A met winnaar Nicky David.
    6-1-2018-gullegem 114.JPG
    Aankomst van winnaar Amateurs met Matthias Van de Velde en winnaar
    Masters A met Nicky David.
    6-1-2018-gullegem 159.JPG
                Winnaar Amateurs Matthias Van de Velde.

     

    Masters B - deelnemers: 15

    1 RONDELEZ Bjorn BEACHBIKERS

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 BOGAERT Nico

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 VERHOOGHE Kris

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 TYTGAT Joeri

    10 DUMONT Jurgen BIKE ADVICE - ITAF CT

    11 MIJNGHEER Erik 12 MYNGHEER Johan 13 VAN GOETHEM Danny 14 BOUDRY Pedro 15 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 17

    1 VERHAEGEN Guido

    2 LAMMENS Mario

    3 BALLET Peter

    4 DE WAELE Marnic

    5 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 COOPMAN Ivan

    9 LEUTZ Jan GER

    10 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    11 STORMS Marc 12 ROELSTRAETE Philip 13 HEISS Gerald GER 14 DE BIE Dirk 15 GOETHALS Ronny 16 FRANKI Holvoet 17 HURTECANT Roland


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-01-2018 om 13:52 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!