.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    10-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE OVERIJSE VAN ZONDAG 10/12/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE OVERIJSE VAN ZONDAG 10/12/2017     


    Zondag 10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    3 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    4 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    8 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    10 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    11 GODRIE Stan NED 12 AERNOUTS Jim 13 BOROS Michael CZE 14 VANTHOURENHOUT Dieter 15 ADAMS Joeri 16 HYDE Stephen UMI 17 PEETERS Rob 18 HOEYBERGHS Daan 19 VAN COMPERNOLLE Kenneth 20 DE WIT Edwin 21 LEAERTS Yelle 22 KOYEN Niels
    10-12-2017-overijse 900.JPG
    Podium te Overijse met winnaar Mathieu Van Der Poel, Corne Van Kessel en
    Tom Meeusen.
    10-12-2017-overijse 905.JPG
                                          Winnaar Mathieu Van Der Poel.
    10-12-2017-overijse 831.JPG
                             Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    10-12-2017-overijse 668.JPG
                              Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    10-12-2017-overijse 624.JPG
                            De groep die achter Mathieu Van Der Poel rijden.

     

    10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 8

    1 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    3 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    4 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    5 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 ROMBOUTS Seppe PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    11 SIEBENS Gianni 12 AGTERBERG Kyle NED 13 DEBEIR Arno 14 ARENSMAN Thymen NED 15 ALDERWEIRELD Robin 16 PETROV Spencer USA 17 LINDENAU Paul GER 18 VERHEYEN Thomas 19 BONNE Jenko 20 DE SMET Thibaut 21 LIESSENS Jarno 22 MEIN Thomas GBR 23 LEPOITTEVIN-DUBOST Simon FRA 24 CONROY David IRL 25 JASPERS Jappe 26 BEKAERT Yentl 27 TIBACKX Lawrence 28 ORR Cameron GBR 29 VAN DE VELDE Thomas 30 VAN WYNSBERGHE Maxime
    10-12-2017-overijse 295.JPG
      Podium Beloften met winnaar Yannick Peeters, Thijs Aerts en Ben Turner.

    10-12-2017-overijse 222.JPG
                        Aankomst van winnaar Beloften met Yannick Peeters.
    10-12-2017-overijse 131.JPG
    10-12-2017-overijse 047.JPG

     

    10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 1

    1 FERRAND PREVOT Pauline FRA RABO LIV

    2 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    3 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    4 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    7 RICHARDS Evie GBR TREK FACTORY RACING

    8 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    9 NOBLE Ellen USA ASPIRE RACING

    10 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    11 WYMAN Helen GBR 12 VAN LOY Ellen 13 KAPTHEIJNS Maud NED 14 VERHESTRAETEN Karen 15 NAGENGAST Fleur NED 16 WHITE Emma USA 17 HARNDEN Harriet GBR 18 LABOUS Juliette FRA 19 VERSCHUEREN Jolien 20 DELHAYE Pauline FRA 21 NORBERT RIBEROLLE Marion FRA 22 BETSEMA Denise NED 23 BELLAERT Axelle 24 REDMOND Natalie AUS 25 PEETERS Jinse 26 KAY Anna GBR 27 WADSWORTH Emily GBR 28 VAN DEN HOEK Bianca NED 29 TRUYEN Marthe 30 THACKRAY Sophie GBR
    10-12-2017-overijse 615.JPG
     Podium Dames met winnares Pauline Prevot, Sanne Cant en Lucinda Brand.

    10-12-2017-overijse 560.JPG
                         Aankomst van winnares Dames met Pauline Prevot.
    10-12-2017-overijse 316.JPG
    10-12-2017-overijse 522.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-12-2017 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    3 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    4 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    8 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    10 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    11 GODRIE Stan NED 12 AERNOUTS Jim 13 BOROS Michael CZE 14 VANTHOURENHOUT Dieter 15 ADAMS Joeri 16 HYDE Stephen UMI 17 PEETERS Rob 18 HOEYBERGHS Daan 19 VAN COMPERNOLLE Kenneth 20 DE WIT Edwin 21 LEAERTS Yelle 22 KOYEN Niels

     

    10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 8

    1 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    3 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    4 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    5 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 ROMBOUTS Seppe PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    11 SIEBENS Gianni 12 AGTERBERG Kyle NED 13 DEBEIR Arno 14 ARENSMAN Thymen NED 15 ALDERWEIRELD Robin 16 PETROV Spencer USA 17 LINDENAU Paul GER 18 VERHEYEN Thomas 19 BONNE Jenko 20 DE SMET Thibaut 21 LIESSENS Jarno 22 MEIN Thomas GBR 23 LEPOITTEVIN-DUBOST Simon FRA 24 CONROY David IRL 25 JASPERS Jappe 26 BEKAERT Yentl 27 TIBACKX Lawrence 28 ORR Cameron GBR 29 VAN DE VELDE Thomas 30 VAN WYNSBERGHE Maxime

     

    10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 1

    1 FERRAND PREVOT Pauline FRA RABO LIV

    2 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    3 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    4 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    7 RICHARDS Evie GBR TREK FACTORY RACING

    8 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    9 NOBLE Ellen USA ASPIRE RACING

    10 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    11 WYMAN Helen GBR 12 VAN LOY Ellen 13 KAPTHEIJNS Maud NED 14 VERHESTRAETEN Karen 15 NAGENGAST Fleur NED 16 WHITE Emma USA 17 HARNDEN Harriet GBR 18 LABOUS Juliette FRA 19 VERSCHUEREN Jolien 20 DELHAYE Pauline FRA 21 NORBERT RIBEROLLE Marion FRA 22 BETSEMA Denise NED 23 BELLAERT Axelle 24 REDMOND Natalie AUS 25 PEETERS Jinse 26 KAY Anna GBR 27 WADSWORTH Emily GBR 28 VAN DEN HOEK Bianca NED 29 TRUYEN Marthe 30 THACKRAY Sophie GBR

     

    10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 LINDNER Tom GER STEVENS CROSS JUNIOREN TEAM

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    5 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    6 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    7 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    9 ASKEY Lewis IVB TEAM BACKSTEDT/HOTCHILLI

    10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    11 VERVOORT Wout 12 VALOGNES THIBAULT FRA 13 MALEZSEWSKI Lukas 14 CLYNHENS Jens 15 BOVEN Lars NED 16 FLYNN Sean GBR 17 PEIRENS Yente 18 MARTIN Conor CAN 19 MEULEMANS Lennert 20 PEMEN Dolf 21 TÖMKE Pascal GER 22 VAN DIJKE Tim NED 23 CLYNHENS Toon 24 VAN TRICHT Floris 25 DEBAELE Jorre 26 VERHEYDE Leander 27 PEREMANS Jochen 28 VAN CUTSEM Senna

     

    10/12/2017 LIPPELO ST-AMANDS (A) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 21 - opgevers: 0 - 30'

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    3 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    4 GOYVAERTS Ibo DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 YANNICK Wuyts YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VANACKER Emiel TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 DEPREZ Jorit CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 EECKHOUT Sander 12 KEMPINAIRE Théo 13 JAENEN Jelle 14 CLAES Jary 15 CEULEMANS Michiel 16 CROON Joran 17 DE NYS Rune 18 BOECKX Senne 19 ROTTIERS Reinoud 20 COOPMAN Lou 21 VANDEN HEEDE Lucas

     

    10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 BRIEN Tristan FRA VELOCE CLUB ROUEN 76

    4 PAHLKE Jasper GER HARBURGER RG

    5 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    6 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    9 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    10 VANDERLINDEN Lukas WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 GEURS Renzo 12 DE ROECK Mathis 13 DIERKING Felix GER 14 DE BOCK Rune 15 TRIO Victor 16 DE CLERCQ Seppe 17 DEJONGHE Senne 18 DHOOGE Romeo 19 HEYMANS Aaron 20 BEECKMAN Gauthier 21 HUYBS Lennert 22 FIEVEZ Philippe

    10-12-2017 om 16:49 geschreven door kenny


    09-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 09/12/2017 ESSEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    9 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    11 PAUWELS Kevin 12  SOETE Daan 13 VERMEERSCH Gianni 14 HYDE Stephen USA 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 BOROS Michael CZE 17 VAN DER MEER Gosse NED 18 GODRIE Stan NED 19 VAN COMPERNOLLE Kenneth 20 HUYS Stijn 21 KOYEN Niels

     

    09/12/2017 ESSEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 5

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    3 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    5 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    7 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VANDEBOSCH Toon BEOBANK-CORENDON

    9 ROMBOUTS Seppe PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    11 SMETS Gert 12 GOEMAN Andreas 13 VLIEGEN Pieter-jan 14 DERVEAUX Niels 15 SIEBENS Gianni 16 TULETT Daniel GBR 17 LIESSENS Jarno 18 PAUWELS Tijl 19 VAN DIJKE Koen NED 20 WOUTERS Sieben NED 21 LEMMENS Sander 22 SIEMONS Julian 23 DRIESEN Jarne 24 VAN DER STEGEN Roel NED 25 MEIN Thomas GBR 26 DE MEYER Senne 27 PETROV Spencer USA 28 SCHUERMANS Jelle 29 BAKX Kelvin NED 30 HENNAUX Loic 31 VERMEERSCH Florian

     

    09/12/2017 ESSEN (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    4 FERRAND PREVOT Pauline FRA CANYON-SRAM

    5 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    6 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    7 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    8 RICHARDS Evie GBR TREK FACTORY RACING

    9 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    10 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    11 KAPTHEIJNS Maud NED 12 NAGENGAST Fleur NED 13 VERDONSCHOT Laura 14 VAN DER HEIJDEN Inge NED 15 WYMAN Helen GBR 16 WHITE Emma USA 17 VERHESTRAETEN Karen 18 VERSCHUEREN Jolien 19 HARNDEN Harriet GBR 20 MAES Shana 21 KAY Anna GBR 22 DELHAYE Pauline FRA 23 HOEKE Geerte NED 24 BAKKER Manon NED 25 VAN DER BURG Esther NED 26 VAN ANROOIJ Lindy NED 27 GOOSSENS Veerle NED 28 THACKRAY Sophie GBR 29 REDMOND Natalie AUS 30 DE BRUYNE Meg 33 HANNES Kaat 35 COMMISSARIS Caren


    09/12/2017 ESSEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 3

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    3 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    4 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    5 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    6 LINDNER Tom GER STEVENS CROSS JUNIOREN TEAM

    7 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    8 VALOGNES THIBAULT FRA POLE ESPOIR CYCLISME DE CAEN

    9 VAN DIJKE Tim NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    10 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    11 BERVOETS Michael 12 PEMEN Dolf 13 DE VET Sander 14 PRIES Cédric LUX 15 VAN LOOVEREN Joachim 16 ASKEY Lewis IVB 17 VAN DER SMISSEN Lennick 18 FLYNN Sean GBR 19 CAS Stijn 20 DE LAET Tomas 21 ZIEMERINK Milan NED 22 NOYENS Jarne 23 LIPPENS Seppe 24 COCKX Maxime 25 DELNOIJE Rémon NED 26 HAZEKAMP Bart NED 27 MARTIN Conor CAN 28 VERHEYDE Leander 29 VAN DEN BERGH Stan NED 30 VERMEIREN Yenthe

     

    09/12/2017 ESSEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    3 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    4 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    6 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 PAHLKE Jasper GER HARBURGER RG

    8 DIERKING Felix GER RADSPORTCLUB OLDENBURG V. 1965

    9 VAN LAER Lars WAC TEAM

    10 DE POOTER Dries ACROG - BALEN BC

    11 LAATSCH Ben GER 12 KONINGS Roan NED 13 GOYVAERTS Ibo 14 BRIEN Tristan FRA 15 GEENTJENS Brend 16 JACOBS Tuur 17 VAN STAAY Iben 18 VAN OORSCHOT Robin NED 19 TAK Moreno NED 20 BASTIAENSEN Jesse 21 STORMS Miel NED 22 HUYGENS Staf 23 VAN DER EECKEN Sander 24 VISSENBERG Sander

    09-12-2017 om 17:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 8°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg   

            Nicky David

    Zaterdag 09/12/2017 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 4

    1 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEERENU23

    2 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    3 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    5 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    6 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    7 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    8 MUSEEUW Stefano TARTELETTO - ISOREXU23

    9 DECLERCK Mathias BIKE ADVICE CTU23

    10 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAMELITE

    11 VAN DE KERCKHOVE Nick 12 DE SCHUYTER Tim 13 BAEYENS Dennis 14 DE BOCK Yoni 15 TEIRLINCK Jens 16 DENOLF Ritchie 17 VANCOMPERNOLLE Jan 18 VANDENBROUCKE Niels 19 COLAERT Pascal 20 GOEMAN Jonas 21 STUER Kwinten 22 DE MEYER Jarne 23 VAN DEN BOSCH Tom 24 DE BOCK Jelle 25 COUCKUYT Jens 26 DE GROODT Killian 27 ROBERTSON Finlay GBR 28 MAES Aïden 29 PEETERS Kyle 30 OGER Vincent

     

    09/12/2017 VARSENARE (W) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite deelnemers: 11

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 RIEDEL Stacey AUS ASFRA RACING TEAM

    5 DE VOS Nele

    6 KENNEDY Ann USA

    7 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 BLANCHAERT Jo

    9 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 DE WULF Yasmine

    11 TAILLIEU Evelien


    Dames jeugd - deelnemers: 5

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    3 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    09/12/2017 VARSENARE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 19 - opgevers: 1 - 40'

    1 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    4 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    9 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 BROUWERS Arno 12 DHAEYE Enrico 13 GUNST Ruben 14 SALOMEZ Ydris 15 DEMEYER Guillian 16 DE PROOST Mats 17 LAVERGE Maxim 18 VAN ACKER Jasper

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 26 - 30'

    1 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    2 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    6 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    8 DIELS Noa ACROG - BALEN BC

    9 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    10 DE VOS Sander VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 DHOOGE Thibau 12 DENAEGHEL Brent 13 DEWINTER Gerben 14 DECKMIJN Matisse 15 TRIO Victor 16 VAN HAVERE Detlev 17 CALLEWAERT Andreas 18 DEWEERDT Tiebe 19 VANSTEENKISTE Vico 20 MARX Bram 21 ROTTEY Victor 22 BLOEM Senne 23 DE GROOTE Vasco 24 DEPREZ Jorit 25 VANHAMME Rémi 26 COUSSAERT Lars

     

    09/12/2017 VARSENARE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 22 - opgevers: 2

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 VAN DE VELDE Matthias INDIVIDUEELAMA19+

    5 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    6 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    7 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    8 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMBFUN

    9 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    10 DESMET Robbe BIKE ADVICE CTJUNIOR

    11 DE MEYER Michaël 12 VERNOU Lorenzo 13 GOUDESEUNE Bart 14 LEGRAND Wesley 15 MERCIER Ward 16 DE MAERE Jelle 17 VERGUCHT Rudy 18 ROGIERS Kurt 19 TEIRLINCK Steven 20 DEBEURME Steve


    Masters B - deelnemers: 15

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VERHOOGHE Kris

    5 DEWITTE Wim

    6 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    8 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    9 FIEVEZ Benoît ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 DUMONT Jurgen 12 MYNGHEER Erik 13 VAN GOETHEM Danny 14 JOIIE Dave 15 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario

    2 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    3 DE WAELE Marnic

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BALLET Peter

    6 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    8 COOPMAN Ivan

    9 ROBERTS Andrew GBR BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 STORMS Marc

    11 VANHAEVERBEKE Jean 12 GOETHALS Ronny 13 HOLVOET Franki 14 DE CNUYDT Adrien 15 HURTECANT Roland

    09-12-2017 om 17:02 geschreven door kenny


    06-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 06/12/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Jochem Smet vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Mooi en zacht herfstweer en dus was alles aanwezig voor een mooie midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 80 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 97 km, het gemiddelde was goed voor 32,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Joris De Jonghe , Luc Goossens , Patrick Van Der Vekens , Walter Meseure , Jurgen Maes , Adrien Maes , William Despeels , Pascal Brack , Eugéné Bosman , Jenno Adriaenssens , Fons Van Raemdonck , Cornelis Van Der Haeven , Filip Weemaes , Bryan Cap , Franky De Witte , Alex Goossens , Michaël Apers , Danny Smet , Kenny De Permentier , Jurgen De Witte , Eric Vermeulen , Dirk Heyrman , Jochem Smet , Glenn Van Hautekerke , Franky Weemaes ,?? en Kenny Janssens.

    06-12-2017 om 17:57 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!