FOTO'S VELDRENNERS ASPIRANTEN TE UITBERGEN VAN ZONDAG 19/11/2017
Zondag 19/11/2017 UITBERGEN (O) - Veldrijden Aspiranten
12 jaar - deelnemers: 23
1 ALLAER Thorben JARFACE DEVELOPMENT TEAM
2 VANCOMPERNOLLE Tibo TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
3 MEYHUI Rune CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
4 VAN DEN MEERSSCHE Lomme TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
5 VAN BRUWAENE Emiel TIELTSE RENNERSCLUB
Podium Aspiranten 12 jaar met winnaar Thorben Allaer, Tibo Vancompernolle en Rune Meyhui.
13 jaar - deelnemers: 33 - 7,2 km
1 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM
2 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
3 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
4 BRABANT Robbe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
5 DESIMPELAERE Arne TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
25 VAN DER KELEN Victor PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
31 LANDTSHEER Tibo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
Podium Aspiranten 13 jaar met winnaar Ibe Dhondt, Toon Heirbaut en Bart Vandecasteele.
Winnaar Aspiranten 13 jaar met Ibe Dhondt.
De 2de plaats was voor Toon Heirbaut.
Aankomst van winnaar Ibe Dhondt.
Start van de Aspiranten 13 jaar.
14 jaar - deelnemers: 26 - 9,6 km
1 DE MUYNCK Viktor CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
2 CEULEMANS Jarne HEIST CYCLING TEAM (HCT)
3 VAN DE SOMPEL Jori INDIVIDUEEL
4 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
5 VAN CLEEMPUTTE Kenji KTC-CYCLING TEAM
11 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
Podium Aspiranten 14 jaar met winnaar Viktor De Muynck, Jarne Ceulemans en Jori Van De Sompel.
Aankomst van winnaar Viktor De Muynck.
12 jaar Meisjes - deelnemers: 3
1 EXPEELS Laerke TIELTSE RENNERSCLUB
2 SANTRAINE Léonie CYCLO CLUB ARMENTIEROIS
3 SLOSSE Evi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
Podium Meisjes Aspiranten 12 jaar met winnares Laerke Expeels, Léonie Santraine en Evi Slosse.
13 jaar Meisjes - deelnemers: 3
1 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM
2 SAINTOBYN Chelsey CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK
3 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
Podium Meisjes Aspiranten 13 jaar met winnares Jana Van Der Veken, Chelsey Saintobyn en Saare Clinckemaillie.
14 jaar Meisjes - deelnemers: 4
1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW
2 COPPENS Nette AA-DRINK JONGERENTEAM
3 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
4 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW
Podium Meisjes Aspiranten jaar met winnares Chloë Van Den Eede, Nette Coppens en Lani Wittevrongel.
Foto's: Rita Thienpondt
|