.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE HAMME VAN ZONDAG 26/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE HAMME VAN ZONDAG 26/11/2017     


    Zondag 26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    8 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    9 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    11 MEISEN Marcel GER 12 SOETE Daan 13 VANTORNOUT Klaas 14 SWEECK Laurens 15 BOSMANS Wietse 16 AERNOUTS Jim 17 BOROS Michael CZE 18 HYDE Stephen UMI 19 DEGROOTE Jonas 20 HOEYBERGHS Daan 21 TRIGO Florian FRA 22 PEETERS Rob 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 PRUVOST Nicolas FRA 25 TIELEN Dario 26 LEAERTS Yelle 27 DE WIT Edwin 28 DE BOCK Jelle
    26-11-2017- hamme 475.JPG
    Podium te Hamme met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert en
    Michael Vanthourenhout.

    26-11-2017- hamme 483.JPG
    Greg Van Avermaet met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert en
    Michael Vanthourenhout.
    26-11-2017- hamme 419.JPG
                                Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    26-11-2017- hamme 426.JPG
                                          Mathieu Van Der Poel
    26-11-2017- hamme 434.JPG
                                                   Wout Van Aert
    26-11-2017- hamme 438.JPG
                                             Michael Vanthourenhout
    26-11-2017- hamme 127.JPG
    26-11-2017- hamme 253.JPG
    26-11-2017- hamme 244.JPG
    26-11-2017- hamme 086.JPG
    26-11-2017- hamme 490.JPG

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 8

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    6 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    8 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    9 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    10 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 SIEBENS Gianni 12 GOEMAN Andreas 13 PAUWELS Tijl 14 TULETT Daniel GBR 15 LOOCKX Lander 16 LIESSENS Jarno 17 VERMEERSCH Florian 18 DEBEIR Arno 19 DERVEAUX Niels 20 ELLWOOD Grant USA 21 SIEMONS Julian 22 VERHEYEN Thomas 23 DE MEYER Senne 24 BONNE Jenko 25 CHANCE Maxx USA 26 VAN DE VELDE Thomas 27 SMETS Gert 28 MEIN Thomas GBR 29 AGTERBERG Kyle NED 30 STEPHENSON Denzel USA 38 STUER Kwinten 40 DE BOCK Yoni


    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 NOBLE Ellen USA ASPIRE RACING

    3 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    7 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    8 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    9 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    10 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 ANDERSON Elle USA 13 HOEKE Geerte NED 14 HONSINGER Clara USA 15 VAN ANROOIJ Lindy NED 16 MULDER Mascha NED 17 PEETERS Jinse 18 TRUYEN Marthe 19 NORBERT RIBEROLLE Marion FRA 20 WITLOX Lizzy NED 21 VERSCHUEREN Jolien 22 TERPSTRA Anne NED 23 VERHOEVEN Suzanne 24 DE BRUYNE Meg 25 RATHBUN Laurel USA 26 VANICKOVA Tereza CZE 27 MAES Shana 28 VAN DER BURG Esther NED 29 TRABAZO BRAGADO Irene ESP 30 REDMOND Natalie AUS
    26-11-2017- hamme 065.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Ellen Noble en Katherine Compton.

    26-11-2017- hamme 010.JPG
                                   Aankomst van winnares Sanne Cant.

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 2

    1 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    4 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    5 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    6 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    7 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    8 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    10 DE VET Sander WAC TEAM

    11 GEYSELS Xander 12 FUNSTON Scott USA 13 DRAFFAN Oliver GBR 14 VERMOOTE Jelle 15 MEEUSSEN Witse 16 DECOSTER Louis 17 VREESWIJK Noah NED 18 DEWULF Maxim 19 JORDENS Jarno 20 CLYNHENS Jens 21 BERVOETS Michael 22 PEIRENS Yente 23 MORTON Alex USA 24 VAN LOOVEREN Joachim 25 JEZEK Tomas CZE 26 VERDONCK Andres 27 RONHAAR Pim NED 28 PEMEN Dolf 29 WOOD Calder USA 30 GOMEZ VILLAFANE Benjamin USA 50 VAN CLEEMPUT Bert 56 DE VOS Wannes

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 3

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 LILLO Dario SUI TOWERSPORTS - VC ESCHENBACH

    6 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    7 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    10 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 VERSTRYNGE Emiel 12 VANDERSTEEN Jarne 13 BLEYENBERG Jado 14 MÜLLER Timo SUI 15 VAN DER VLEUTEN Lukas 16 DE ROECK Mathis 17 DECLERCK Jelle 18 VIDTS Obie 19 NEFFGEN Tim GER 20 KUYPERS Milan 21 DEJONGHE Senne 22 DE MAERE Alessio 23 PAUWELS Pieter 24 VANPRAET Ruben 25 OOSTERLINCK Joes 26 VAN HAVERE Detlev 27 CALLEWAERT Andreas 28 LAGLER Corvin SUI 29 MARX Niklas GER 30 DECKMIJN Matisse 33 D´HOLLANDER Senne 47 ROTTIERS Reinoud 48 DE BAERE Rune 52 CLAESSENS Robbe 53 FIERENS Ruben 58 HERMANS Ullrich








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-11-2017 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    8 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    9 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    11 MEISEN Marcel GER 12 SOETE Daan 13 VANTORNOUT Klaas 14 SWEECK Laurens 15 BOSMANS Wietse 16 AERNOUTS Jim 17 BOROS Michael CZE 18 HYDE Stephen UMI 19 DEGROOTE Jonas 20 HOEYBERGHS Daan 21 TRIGO Florian FRA 22 PEETERS Rob 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 PRUVOST Nicolas FRA 25 TIELEN Dario 26 LEAERTS Yelle 27 DE WIT Edwin 28 DE BOCK Jelle

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 8

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    6 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    8 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    9 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    10 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 SIEBENS Gianni 12 GOEMAN Andreas 13 PAUWELS Tijl 14 TULETT Daniel GBR 15 LOOCKX Lander 16 LIESSENS Jarno 17 VERMEERSCH Florian 18 DEBEIR Arno 19 DERVEAUX Niels 20 ELLWOOD Grant USA 21 SIEMONS Julian 22 VERHEYEN Thomas 23 DE MEYER Senne 24 BONNE Jenko 25 CHANCE Maxx USA 26 VAN DE VELDE Thomas 27 SMETS Gert 28 MEIN Thomas GBR 29 AGTERBERG Kyle NED 30 STEPHENSON Denzel USA 38 STUER Kwinten 40 DE BOCK Yoni


    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 NOBLE Ellen USA ASPIRE RACING

    3 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    7 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    8 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    9 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    10 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 ANDERSON Elle USA 13 HOEKE Geerte NED 14 HONSINGER Clara USA 15 VAN ANROOIJ Lindy NED 16 MULDER Mascha NED 17 PEETERS Jinse 18 TRUYEN Marthe 19 NORBERT RIBEROLLE Marion FRA 20 WITLOX Lizzy NED 21 VERSCHUEREN Jolien 22 TERPSTRA Anne NED 23 VERHOEVEN Suzanne 24 DE BRUYNE Meg 25 RATHBUN Laurel USA 26 VANICKOVA Tereza CZE 27 MAES Shana 28 VAN DER BURG Esther NED 29 TRABAZO BRAGADO Irene ESP 30 REDMOND Natalie AUS

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 2

    1 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    4 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    5 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    6 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    7 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    8 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    10 DE VET Sander WAC TEAM

    11 GEYSELS Xander 12 FUNSTON Scott USA 13 DRAFFAN Oliver GBR 14 VERMOOTE Jelle 15 MEEUSSEN Witse 16 DECOSTER Louis 17 VREESWIJK Noah NED 18 DEWULF Maxim 19 JORDENS Jarno 20 CLYNHENS Jens 21 BERVOETS Michael 22 PEIRENS Yente 23 MORTON Alex USA 24 VAN LOOVEREN Joachim 25 JEZEK Tomas CZE 26 VERDONCK Andres 27 RONHAAR Pim NED 28 PEMEN Dolf 29 WOOD Calder USA 30 GOMEZ VILLAFANE Benjamin USA 50 VAN CLEEMPUT Bert 56 DE VOS Wannes

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 3

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 LILLO Dario SUI TOWERSPORTS - VC ESCHENBACH

    6 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    7 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    10 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 VERSTRYNGE Emiel 12 VANDERSTEEN Jarne 13 BLEYENBERG Jado 14 MÜLLER Timo SUI 15 VAN DER VLEUTEN Lukas 16 DE ROECK Mathis 17 DECLERCK Jelle 18 VIDTS Obie 19 NEFFGEN Tim GER 20 KUYPERS Milan 21 DEJONGHE Senne 22 DE MAERE Alessio 23 PAUWELS Pieter 24 VANPRAET Ruben 25 OOSTERLINCK Joes 26 VAN HAVERE Detlev 27 CALLEWAERT Andreas 28 LAGLER Corvin SUI 29 MARX Niklas GER 30 DECKMIJN Matisse 33 D´HOLLANDER Senne 47 ROTTIERS Reinoud 48 DE BAERE Rune 52 CLAESSENS Robbe 53 FIERENS Ruben 58 HERMANS Ullrich

    26-11-2017 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 26/11/2017 – LILLE (A) – Belgisch Kampioenschap – 40’

    Amateurs - deelnemers:30 - opgevers:1

    1 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 VAN DE VELDE Matthias

    3 COP Kristof I

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 OOMS Niels

    6 LAMMENS Laudelino

    7 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLEN

    8 VISPOEL Bryan

    9 CANNAERTS Ben

    10 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    11 LEDEGEN Dietmar 12 TACK Spencer 13 VANKERSSCHAEVER Klaas 14 HOSTE Simon 15 VUJASIN Lionel 16 VAN DE VELDE Valentijn 17 WIELEMANS Kevin 18 VAN SAET Yarne 19 DIELS Dimi 20 HOUBEN Björn 21 DE MEYER Michaël 22 VERNOU Lorenzo 23 DESMET Robbe 24 HUSSON Kobe 25 CELEN Dennis 26 DEBEURME Ben 27 PAREYNS Wesley 28 DEBEURME Steve 29 BASTENS Pierre


    Masters A - deelnemers:24 - opgevers:0

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEM

    2 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 VAN GINNEKEN Glenn

    4 VAN HILLE Xavier VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 ARNOUTS Tom

    6 LAMBRECHTS Joeri

    7 VAN LEUFFELEN Peter

    8 SLUYTS Glenn

    9 DIELS Koen

    10 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 BOSSAERTS Kevin 12 BLANCHY Michael 13 DELCROIX Tom 14 JORIS Andy 15 THIJS Dennis 16 PAQUET Francois 17 GOUDESEUNE Bart 18 MATTIUZZI Andy 19 LEGRAND Wesley 20 PAQUET Vincent 21 VOLCKAERTS Sven 22 SCHEPENS Nils 23 LEFEVER Ward 24 DEHAZE Laurent


    Masters B - deelnemers:30 - opgevers:1

    1 DAELMANS Arne

    2 RONDELEZ Bjorn BEACHBIKERS

    3 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    4 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 SLEECKX Danny

    6 VAN STAEYEN Benny

    7 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    9 SMITS Kris

    10 PAESHUYSE Jef

    11 VERHOOGHE Kris 12 VETS Jelle 13 MELLAERTS Bert 14 PAESHUYSE Davy 15 VAN VLASSELAER Jurgen 16 BERTRAND Bernard 17 DEWITTE Wim 18 CARPENTIER Dirk 19 VAN HOUTVEN Kris 20 VANHONSEBROUCK Franky 21 MYNGHEER Johan 22 MYNGHEER Erik 23 DUMONT Jurgen 24 SCEVENELS Daivy 25 PAQUAY David 26 DEBAELE Jochen 27 CORNIL Vincent 28 PICO DIAZ David 29 FUMAL Pascal


    Masters C - deelnemers:37 - opgevers:0

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 LAMMENS Mario

    4 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DE WAELE Marnic

    10 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 VANDERAERDEN Johan 12 PULMANS Peter 13 VERTESSEN Johnny 14 KOCKAERTS Hubert 15 BALLET Peter 16 SLUYTS Patrick 17 ZWINNEN Patrick 18 GYSELINCK Eddy 19 VERELST Rudy 20 VERDEYEN Jos 21 BLOEMMEN Rudy 22 VANHAEVERBEKE Jean 23 VAN OOSTERWIJCK Daniël 24 STORMS Marc 25 COOPMAN Ivan 26 GEERTS Christiaan 27 SCHUTTERS Alfons 28 DE BIE Dirk 29 THIJS Carl 30 GOETHALS Ronny

     

    26/11/2017 – LILLE (A) – Belgisch Kampioenschap – Aspiranten

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 12

    1 SZÉKELY Emma GEAR2WIN PURE FACTORY RACING

    2 DE STAERCKE Maxime THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    3 DE SCHOESITTER Shanyl PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 CORVERS Anna SPORT EN MOEDIG GENK

    5 EXPEELS Laerke TIELTSE RENNERSCLUB


    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 11

    1 VAN SINAEY Xaydee CANNIBAL TEAM

    2 VANDERAERDEN Anna SPORT EN MOEDIG GENK

    3 RAATS Merel WAC TEAM

    4 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM

    5 SAS Lore TREK-BIORACER MTB TEAM


    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 10

    1 COPPENS Nette AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 GREENWOOD Chloe GEAR2WIN PURE FACTORY RACING

    3 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    4 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 DE SMEDT Febe KTC-CYCLING TEAM

     

    Jongens 12 jaar - deelnemers: 49

    1 VAN DEN BROEK Axel CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    2 TIELENS Neo SUPERCROSS BMX BENELUX

     

    3 VANCOMPERNOLLE Tibo TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 SCHOOFS Jasper ACROG - BALEN BC

    5 TIELENS Zander TEAM C-BEAR


    Jongens 13 jaar - deelnemers: 50 - opgevers: 2

    1 CORSUS Yordi HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 JANSSENS Willem AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 UYTTERHOEVEN Mike VERLU TEAM BELGIUM

    4 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 DOCKX Gilles HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    30 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    35 VAN SANDEN Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Jongens 14 jaar - deelnemers: 48 - opgevers: 1

    1 DOCKX Aaron WAC TEAM

    2 HANNES Victor ACROG - BALEN BC

    3 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 CEULEMANS Niels HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    26-11-2017 om 17:08 geschreven door kenny


    25-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 25/11/2017 LICHTAART (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 8

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23.C

    3 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    4 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    5 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    6 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACINGU23

    7 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEERENU23

    8 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAMJUNIOR

    9 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    10 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAMJUNIOR

    11 VAN COMPERNOLLE Kenneth 12 DE WIT Edwin 13 KAISE Julien 14 WILLEMYNS Mathieu 15 SWEECK Hendrik 16 SMITS Rune 17 DE SCHUYTER Tim 18 KOYEN Niels 19 PEERS Nick 20 LEAERTS Yelle 21 ARKESTEYN Aron 22 GOOSEN Wouter 23 SHRIVER Matthew UMI 24 VANDENBROUCKE Niels 25 VANCOMPERNOLLE Jan 26 SERRE Stef 27 THIJS Wim 28 PAUWELS Dries 29 BRUYNINCKX Jonas 30 KONINGS Robbe 35 DE ROP Michiel

     

    25/11/2017 LICHTAART (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 GOOSSENS Veerle NED TEAM BREEPARK

    4 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA

    5 PEETERS Jinse PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    10 WÜTHRICH Svenja SUI EKZ TEAM

    11 COMMISSARIS Caren 12 VAN WUNSEL Lise 13 DOBBELAERE Jana 14 GLAUS Flurina SUI 15 VANDER SANDE Elise 16 HEISE Alana CAN 17 NELEN Kristien 18 SCHOE Aimée NED 19 VAN WIJK Eltina NED 20 DEFOUR Lara 21 SCHÄTTI Michelle SUI 22 BOONEN Valerie 23 MEERTENS Lone 24 KENNEDY Ann USA 25 SCHOON Lisette NED 26 VAN HOOL Lana 27 VERDEYEN Tine


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 13

    1 WADSWORTH Maddie GBR

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 KIPFMÜLLER Fabienne SUI VC MEILEN

    5 WADSWORTH Anna GBR

    6 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    7 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    9 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 VAN OS Indy NED WV BREDA

    11 VERVLOET Sterre 12 STORMS Imke 13 JANSSENS Rosalie

     

    25/11/2017 LICHTAART (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 35 - opgevers: 4 - 40'

    1 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    2 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    3 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    9 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 GEUKENS Wout 13 QUETS Stijn 14 NOYENS Jarne 15 LIPPENS Seppe 16 DE LAET Tomas 17 PEREMANS Jochen 18 COCKX Maxime 19 SEMPELS Gill 20 GROOTJANS Jeno 21 VERMEIREN Yenthe 22 MELLAERTS Robbe 23 MULDERS Yarne 24 DE PROOST Mats 25 ROMBAUTS Daan 26 AVONDS Dries 27 COREMANS Stef 28 VAN DEN BROECK Brick 29 MOLS Berre 30 STORMS Kenneth


    Nieuwelingen - deelnemers: 70 - opgevers: 1 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    6 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DIELS Noa ACROG - BALEN BC

    11 MEEUSEN Ruben 12 LILLO Dario SUI 13 VAN LAER Lars 14 OMLOOP Mats 15 VAN LIEROP Danny NED 16 LAURYSSEN Rik 17 VANDERAERDEN Wout 18 DEJONGHE Senne 19 NEFFGEN Tim GER 20 LEMMENS Vic 21 CLARYSSE Elio 22 SLUYDTS Toon 23 JAENEN Jelle 24 GEURS Renzo 25 BOECKX Seppe 26 HUBRECHTS Sander 27 MÜLLER Timo SUI 28 LAGLER Corvin SUI 29 GOYVAERTS Ibo 30 CORVERS Milan

     

    25/11/2017 LICHTAART (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 21 - opgevers: 3

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 TURELUREN Arne WIELERPROMOTIE CYCLI PROMAMA19+

    3 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    4 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    6 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    7 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    8 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    9 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 LEDEGEN Dietmar INDIVIDUEELAMA19+

    11 MIESSEN Christian NED 12 MARIEN Jim 13 JANSSENS Jurgen 14 THIJS Dennis 15 HOUBEN Björn 16 BOSSAERTS Kevin 17 VAN SAET Yarne 18 VANDERHEYDEN Marc

     

    Masters B - deelnemers: 21 - opgevers: 0

    1 DAELMANS Arne

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 DE KORT Tom

    4 VAN STAEYEN Benny

    5 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    6 SAVERY Mark ISV TREK CYCLOCROSS COLLECTIVE

    7 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 PAESHUYSE Davy

    10 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    11 VAN HOUTVEN Kris 12 VAN MEER Edgar NED 13 DE VOS Gert 14 NEILSON Jeffrey CAN 15 MYNGHEER Johan 16 VERMONDEN Raf 17 DE CNODDER Gert 18 NOOIJ Roland NED 19 RIETBERGEN Edward NED 20 PICO DIAZ David 21 MARX Carsten GER


    Masters C - deelnemers: 32 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VANDERAERDEN Johan

    6 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 ORANGE Robert CAN RIDE WITH RENDALL

    8 VERELST Rudy

    9 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 SWINNEN René 12 VAN OOSTERWIJCK Daniel 13 VERDEYEN Jos 14 KOCKAERTS Hubert 15 SCHUTTERS Alfons 16 WOJCIECHOWSKI Dariuz POL 17 VAN SINAY Dirk 18 STORMS Marc 19 VANHAEVERBEKE Jean 20 HERIJGERS Adrianus NED 21 THIJS Carl 22 VAN HONSTÉ Kris 23 VAN LOOY Ronald 24 OIRSCHOT VAN Frank NED 25 FIORETTI Giorgio ITA 26 COOREMAN Stephan 27 DE MEESTER Jackie 28 MARTENS Herman 29 VAN DEN BOGAERT Jan 30 DE BIE Dirk 31 VAN DER LEEUW Albert NED

    25-11-2017 om 17:44 geschreven door kenny


    22-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 22/11/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Jonathan Van Kerckhove en David Vanhaverbeke vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 32 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Mooi en zacht herfstweer en dus was alles aanwezig voor een mooie midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 80 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 97 km, het gemiddelde was goed voor 32,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dr.Frank De Winter , Modest Smet , Joris De Jonghe , Walter Verhelst , Luc Goossens , Patrick Van Der Vekens , Walter Meseure , Jonathan Van Kerckhove , Adrien Maes , William Despeels , Pascal Brack , Eugéné Bosman , Ludwig De Bock , David Vanhaverbeke , Dirk Bryssinckx , Fons Van Raemdonck , Cornelis Van Der Haeven , Jan Vlegels , Steven Van Houte , Dirk Cleys , Alex Goossens , Maarten Van Raemdonck , Michaël Apers , Danny Smet , Kenny De Permentier , Jurgen De Witte , Eric Vermeulen , Mister Black , ??? en Kenny Janssens.

    22-11-2017 om 20:06 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!