.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MORENO DE PAUW EN KENNY DE KETELE WINNEN ZESDAAGSE VAN GENT 2017 !!!

    Kenny De Ketele en Moreno De Pauw zetten de puntjes op de i in Gent !!!

    Moreno Gent 1 2017.jpg 

    Kenny De Ketele en Moreno De Pauw uit St.Pauwels hebben de 77e Zesdaagse van Gent gewonnen.
    Het Belgische duo domineerde een hele week en won autoritair. Voor Kenny De Ketele is het de derde eindzege in Gent, Moreno De Pauw triomfeert voor het eerst.
    Moreno Gent 2 2017.jpg
    EINDSTAND

    1.Kenny De Ketele/Moreno De Pauw-411- 

    2.Thomas/Kneisky (Fra)-336-+2

    3.Stroetinga/Havik (Ned)-323-+2

    4.De Vylder/Ghys-290-+2

    5.Hester/Grasmann (Den/Dui)-109-+8

    6.Lampater/Thijssen (Dui/Bel)-235-+11

    7.Vergaerde/Stöpler (Bel/Ned)-162-+12

    8.Rickaert/Pieters (Bel/Ned)-218-+13

    9.Scotson/Meyer (Aus)-91-+23

    10.Wood/Stewart (GBr)-78-+24

    11.Viviani/Scartezzini (Ita)-222-+29

    12.Pijourlet/Marguet (Fra)-62-+30


    Bron: Sporza

    19-11-2017 om 18:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS ASPIRANTEN TE UITBERGEN VAN ZONDAG 19/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS ASPIRANTEN TE UITBERGEN 
    VAN ZON
    DAG 19/11/2017
         


    Zondag 19/11/2017 UITBERGEN (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 23

    1 ALLAER Thorben JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    2 VANCOMPERNOLLE Tibo TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 MEYHUI Rune CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VAN DEN MEERSSCHE Lomme TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 VAN BRUWAENE Emiel TIELTSE RENNERSCLUB

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 163.JPG
    Podium Aspiranten 12 jaar met winnaar Thorben Allaer, Tibo Vancompernolle
    en Rune Meyhui.


    13 jaar - deelnemers: 33 - 7,2 km

    1 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM

    2 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    3 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BRABANT Robbe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DESIMPELAERE Arne TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    25 VAN DER KELEN Victor PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 LANDTSHEER Tibo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 395.JPG
    Podium Aspiranten 13 jaar met winnaar Ibe Dhondt, Toon Heirbaut en Bart Vandecasteele.

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 401.JPG
                                 Winnaar Aspiranten 13 jaar met Ibe Dhondt.
    19-11-2017- aspiranten uitbergen 404.JPG
                                    De 2de plaats was voor Toon Heirbaut.
    19-11-2017- aspiranten uitbergen 342.JPG
                                        Aankomst van winnaar Ibe Dhondt.
    19-11-2017- aspiranten uitbergen 166.JPG
                                            Start van de Aspiranten 13 jaar.

    14 jaar - deelnemers: 26 - 9,6 km

    1 DE MUYNCK Viktor CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 CEULEMANS Jarne HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 VAN DE SOMPEL Jori INDIVIDUEEL

    4 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VAN CLEEMPUTTE Kenji KTC-CYCLING TEAM

    11 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 704.JPG
    Podium Aspiranten 14 jaar met winnaar Viktor De Muynck, Jarne Ceulemans en
    Jori Van De Sompel.

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 650.JPG
                                   Aankomst van winnaar Viktor De Muynck.

    12 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 EXPEELS Laerke TIELTSE RENNERSCLUB

    2 SANTRAINE Léonie CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 SLOSSE Evi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 156.JPG
    Podium Meisjes Aspiranten 12 jaar met winnares Laerke Expeels, Léonie Santraine
    en Evi Slosse.


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM

    2 SAINTOBYN Chelsey CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 387.JPG
    Podium Meisjes Aspiranten 13 jaar met winnares Jana Van Der Veken, Chelsey
    Saintobyn en Saare Clinckemaillie.


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 COPPENS Nette AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 697.JPG
    Podium Meisjes Aspiranten jaar met winnares Chloë Van Den Eede, Nette Coppens
    en Lani Wittevrongel.

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 408.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-11-2017 om 18:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 7°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde


    Zondag 19/11/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 7 

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-BETFIRSTEL.CZC

    2 CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEJUNIOR

    3 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDONU23.C

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    5 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANKU23

    6 KIELICH Timo ERA - CIRCUSJUNIOR

    7 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23

    8 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    9 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAMJUNIOR

    10 ROMBOUTS Seppe PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23

    11 VERHEYEN Thomas 12 SIEMONS Julian 13 LEMMENS Sander 14 DE SMET Thibaut 15 VAN COMPERNOLLE Kenneth 16 DE WIT Edwin 17 KAISE Julien 18 GYS Jens 19 PEERS Nick 20 GOOSEN Wouter 21 TIBACKX Lawrence 22 SMET Jonas 23 ARKESTEYN Aron 24 LIESSENS Jarno 25 SMITS Rune 26 DE MEYER Jarne 27 VAN ROY Matthias 28 HELSOCHT Liam 29 KOYEN Niels 30 THIJS Wim

      

    19/11/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite & Junioren - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 DE BRUYNE Meg KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 DOBBELAERE Jana KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 NELEN Kristien INDIVIDUEEL

    8 VANDER SANDE Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    10 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    11 ROMBOUTS Tine 12 BEECKMANS Sara 13 DEFOUR Lara 14 VERMEERSCH Eva 15 VAN ASSCHE Nele 16 BOONEN Valerie 17 VERDEYEN Tine 18 VAN HOOL Lana


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 9 - opgevers: 0

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    5 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    6 VERVLOET Sterre DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    7 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    8 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

     

    19/11/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 46 - opgevers: 4 - 40'

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    9 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    11 CAS Stijn 12 MALEZSEWSKI Lukas 13 VAN TRICHT Floris 14 LIPPENS Seppe 15 DE LAET Tomas 16 CLAUWAERT Maarten 17 VAN DER SMISSEN Lennick 18 HERRYGERS Tieme 19 VAN DER VEKEN Senne 20 DEBAELE Jorre 21 GEUKENS Wout 22 STOKKE Vegard NOR 23 CLYNHENS Toon 24 MULDERS Yarne 25 WILLEMS Robbe 26 VERHEYDE Leander 27 GROOTJANS Jeno 28 VERHAEGEN Lennie 29 MELLAERTS Robbe 30 VAN MELDERT Robin

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 67 - opgevers: 6 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    6 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 AVONDTS Mathis 12 BLOMMEN Brent 13 PAUWELS Pieter 14 VANDERSTEEN Jarne 15 DELMÉ Mauro 16 MICHELS Jente 17 MEEUSEN Ruben 18 PORTERS Zeno 19 OMLOOP Mats 20 NEFFGEN Tim GER 21 WAUTERS Seppe 22 VANGILS Yannick 23 GOOVAERTS Lennert 24 GOYVAERTS Ibo 25 DEJONGHE Senne 26 VANDERLINDEN Lukas 27 BOECKX Seppe 28 WUYTS Yannick 29 LEMMENS Vic 30 JORISSEN Senne
     

    19/11/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE Matthias uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    6 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    7 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    8 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    9 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    10 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM

    11 ENGELEN Steven 12 THIJS Dennis 13 ARNOUTS Tom 14 LEDEGEN Dietmar 15 PEETERS Karl 16 DELCROIX Tom 17 BLANCHY Michael 18 MATTIUZZI Andy 19 NUYES Wouter 20 HOUBEN Björn 21 GOOSSENS Denis 22 LAMBERT Régis 23 DE BONDT Marvin 24 LEFEVER Ward 25 CELEN Dennis 26 VAZZA Donato 27 LEFEBVRE Jeremy


    Masters B - deelnemers: 20 - opgevers: 1

    1 DAELMANS Arne

    2 VAN STAEYEN Benny

    3 SLEECKX Danny

    4 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    6 VAN VLASSELAER Jurgen

    7 JANSSENS Simon

    8 CARPENTIER Dirk BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 VAN HOUTVEN Kris

    10 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    11 NAESSENS Michael 12 VERMONDEN Raf 13 VAN LOOY Jos 14 DE CNODDER Gert 15 RIETBERGEN Edward NED 16 PICO DIAZ David 17 LEAERTS Hans 18 SPIRITUS Mario 19 VANDEBON Marcel


    Masters C - deelnemers: 42 - opgevers: 3

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 VANDERAERDEN Johan

    5 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VERDEYEN Jos CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 VAN OOSTERWIJCK Daniel

    9 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 VERELST Rudy

    11 ZWINNEN Patrick 12 KOCKAERTS Hubert 13 SLUYTS Patrick 14 ABÉ Peter 15 BALLET Peter 16 SWINNEN René 17 VAN SINAY Dirk 18 PULMANS Peter 19 VERTESSEN Johnny 20

    STORMS Marc 21 SCHUTTERS Alfons 22 COOPMAN Ivan 23 HERIJGERS Adrianus NED 24 GEERTS Christiaan 25 VAN HONSTÉ Kris 26 LAFORGE Eric 27 LEEMANS Danny 28 GOETHALS Ronny 29 VAN ROSSUM André 30 THIJS Carl

    19-11-2017 om 17:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 18/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 18/11/2017     


    Zaterdag 18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 11

    1 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    2 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 VERMEERSCH Florian PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    7 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACING

    8 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    9 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    10 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAM

    11 DE SMET Thibaut 12 VERHEYEN Onno 13 KAISE Julien 14 DE DECKER Steven 15 BONNE Jenko 16 COLAERT Pascal 17 VAN DE KERCKHOVE Nick 18 DE SCHUYTER Tim 19 VANDEVELDE Ruben 20 VANCOMPERNOLLE Jan 21 DECLERCK Mathias 22 LEE Stephen GBR 23 DENOLF Ritchie 24 VANDENBROUCKE Niels 25 TODARO Manuel ITA 26 DESCHEPPER Ward 27 MUSEEUW Stefano 28 GOEMAN Jonas 29 ROENNING Vebjoern NOR 30 PEMEN Diederik
    18-11-2017-uitbergen 1938.JPG
         Winnaar Elite z.c. Mathieu Willemyns en winnaar Beloften Yentl Bekaert.

    18-11-2017-uitbergen 1934.JPG
       Winnaar Elite z.c. Mathieu Willemyns en winnaar Beloften Yentl Bekaert.
    18-11-2017-uitbergen 1879.JPG
                                      Winnaar Beloften met Yentl Bekaert.
    18-11-2017-uitbergen 1884.JPG
                      Aankomst van winnaar Elite z.c. met Mathieu Willemyns.

     

    18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 39 - opgevers: 8 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    3 DE VET Sander WAC TEAM

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN LOOVEREN Joachim 12 STOKKE Vegard NOR 13 PEMEN Dolf 14 VANDEN BUSSCHE Wannes 15 DE SMET Nicolas 16 VAN COMPERNOLLE Jason 17 VANLUCHENE Maxim 18 HOLSTAD Simon Aspelund NOR 19 VERHEYDE Leander 20 LØVDAL Vegard NOR 21 DEMEYER Guillian 22 VAN CLEEMPUT Bert 23 SALOMEZ Ydris 24 GUNST Ruben 25 BERT Jasper 26 VULLERS Brain 27 BELLAERT Axelle 28 SJOEEN Martin Lund NOR 29 DEROO Mieke 30 FRAEYE Katleen
    18-11-2017-uitbergen 1203.JPG
                                   Winnaar Juniores met Jelle Vermote.

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 50 - opgevers: 0 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    6 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    8 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    9 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DECKMIJN Matisse 12 KUYPERS Milan 13 GEURS Renzo 14 OOSTERLINCK Joes 15 VIDTS Obie 16 DENAEGHEL Brent 17 DELAERE Brent 18  DHOOGE Thibau 19 DIELS Noa 20 VANDERAERDEN Wout 21 DE POOTER Dries 22 CORVERS Milan 23 VANPRAET Ruben 24 DE VOS Sander 25 CALLEWAERT Andreas 26 DEWEERDT Tiebe 27 DEWINTER Gerben 28 TRIO Victor 29 VAN HAVERE Detlev 30 DE GROOTE Vasco 42 FIERENS Ruben 43 ROTTIERS Reinoud 45 CLAESSENS Robbe
    18-11-2017-uitbergen 850.JPG
    Winnaar Nieuwelingen Dante Coremans en winnares Dames Jeugd Tinne Vandenheede.
    18-11-2017-uitbergen 846.JPG
    18-11-2017-uitbergen 530.JPG

    Dames Jeugd - deelnemers: 2

    1 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    Dames Elite - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
    18-11-2017-uitbergen 1197.JPG
       Winnaar Juniores met Jelle Vermote en winnares Dames Axelle Bellaert.
    18-11-2017-uitbergen 935.JPG
                                     Winnares Dames Axelle Bellaert.

     

    18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20 - opgevers: 0

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 CHALMERS Scott GBR ANDY COOK CYCLINGMAST A

    7 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    8 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMBFUN

    11 LEGRAND Wesley 12 VISPOEL Bryan 13 VERBERCKMOES Arno 14 DE MEYER Michaël 15 GOUDESEUNE Bart 16 COTTIGNIES Vincent 17 VERGUCHT Rudy 18 PLASSCHAERT Jonas 19 BELQUET Jordan 20 ROGIERS Kurt
    18-11-2017-uitbergen 511.JPG
    Winnaar Masters A met Nicky David en winnaar Amateurs met Jorn Montaigne.
    18-11-2017-uitbergen 481.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters A met Nicky David.


    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 VAN STAEYEN Benny

    3 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    4 PAESHUYSE Jef

    5 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    6 BOGAERT Nico

    7 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    8 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    9 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    10 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 BOUDREAU Marc CAN 12 VERHOOGHE Kris 13 MYNGHEER Johan 14 CARPENTIER Dirk 15 DE VOS Gert 16 SCHOONBAERT Kristof 17 MYNGHEER Erik 18 DUMONT Jurgen 19 VAN GOETHEM Danny 20 SAMYN Christophe 21 VELDEMAN Dirk 22 DE GROOTE Rik
    18-11-2017-uitbergen 264.JPG
    Winnaar Masters B met Patrick Bassez en winnaar Masters C met Mario Lammens.
    18-11-2017-uitbergen 232.JPG
                          Aankomst van winnaar Masters B met Patrick Bassez.


    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 DE WAELE Marnic

    6 BALLET Peter

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    9 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 ROBERTS Andrew GBR 12 ROELSTRAETE Philip 13 COOPMAN Ivan 14 GEERTS Christiaan 15 STORMS Marc 16 MERTENS Rene 17 DE BIE Dirk 18 GOETHALS Ronny 19 HOLVOET Franki 20 HURTECANT Roland






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-11-2017 om 10:54 geschreven door kenny


    18-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 7°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg   

            Nicky David    
           

    Zaterdag 18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 11
    1 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    2 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 VERMEERSCH Florian PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    7 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACING

    8 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    9 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    10 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAM

    11 DE SMET Thibaut 12 VERHEYEN Onno 13 KAISE Julien 14 DE DECKER Steven 15 BONNE Jenko 16 COLAERT Pascal 17 VAN DE KERCKHOVE Nick 18 DE SCHUYTER Tim 19 VANDEVELDE Ruben 20 VANCOMPERNOLLE Jan 21 DECLERCK Mathias 22 LEE Stephen GBR 23 DENOLF Ritchie 24 VANDENBROUCKE Niels 25 TODARO Manuel ITA 26 DESCHEPPER Ward 27 MUSEEUW Stefano 28 GOEMAN Jonas 29 ROENNING Vebjoern NOR 30 PEMEN Diederik

     

    18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 39 - opgevers: 8 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    3 DE VET Sander WAC TEAM

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN LOOVEREN Joachim 12 STOKKE Vegard NOR 13 PEMEN Dolf 14 VANDEN BUSSCHE Wannes 15 DE SMET Nicolas 16 VAN COMPERNOLLE Jason 17 VANLUCHENE Maxim 18 HOLSTAD Simon Aspelund NOR 19 VERHEYDE Leander 20 LØVDAL Vegard NOR 21 DEMEYER Guillian 22 VAN CLEEMPUT Bert 23 SALOMEZ Ydris 24 GUNST Ruben 25 BERT Jasper 26 VULLERS Brain 27 BELLAERT Axelle 28 SJOEEN Martin Lund NOR 29 DEROO Mieke 30 FRAEYE Katleen

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 50 - opgevers: 0 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    6 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    8 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    9 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DECKMIJN Matisse 12 KUYPERS Milan 13 GEURS Renzo 14 OOSTERLINCK Joes 15 VIDTS Obie 16 DENAEGHEL Brent 17 DELAERE Brent 18  DHOOGE Thibau 19 DIELS Noa 20 VANDERAERDEN Wout 21 DE POOTER Dries 22 CORVERS Milan 23 VANPRAET Ruben 24 DE VOS Sander 25 CALLEWAERT Andreas 26 DEWEERDT Tiebe 27 DEWINTER Gerben 28 TRIO Victor 29 VAN HAVERE Detlev 30 DE GROOTE Vasco 42 FIERENS Ruben 43 ROTTIERS Reinoud 45 CLAESSENS Robbe

    Dames Jeugd - deelnemers: 2

    1 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    Dames Elite - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20 - opgevers: 0

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 CHALMERS Scott GBR ANDY COOK CYCLINGMAST A

    7 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    8 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMBFUN

    11 LEGRAND Wesley 12 VISPOEL Bryan 13 VERBERCKMOES Arno 14 DE MEYER Michaël 15 GOUDESEUNE Bart 16 COTTIGNIES Vincent 17 VERGUCHT Rudy 18 PLASSCHAERT Jonas 19 BELQUET Jordan 20 ROGIERS Kurt


    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 VAN STAEYEN Benny

    3 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    4 PAESHUYSE Jef

    5 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    6 BOGAERT Nico

    7 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    8 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    9 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    10 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 BOUDREAU Marc CAN 12 VERHOOGHE Kris 13 MYNGHEER Johan 14 CARPENTIER Dirk 15 DE VOS Gert 16 SCHOONBAERT Kristof 17 MYNGHEER Erik 18 DUMONT Jurgen 19 VAN GOETHEM Danny 20 SAMYN Christophe 21 VELDEMAN Dirk 22 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 DE WAELE Marnic

    6 BALLET Peter

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    9 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 ROBERTS Andrew GBR 12 ROELSTRAETE Philip 13 COOPMAN Ivan 14 GEERTS Christiaan 15 STORMS Marc 16 MERTENS Rene 17 DE BIE Dirk 18 GOETHALS Ronny 19 HOLVOET Franki 20 HURTECANT Roland

    18-11-2017 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!