Zondag 12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 7
1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES
2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS
3 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON
4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON
6 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS
7 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS
8 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
9 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
10 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
11 ADAMS Jens 12 SWEECK Diether 13 CLEPPE Nicolas 14 MERLIER Tim 15 ADAMS Joeri 16 BOROS Michael CZE 17 NIEUWENHUIS Joris NED 18 VAN DER POEL David NED 19 PEETERS Rob 20 GODRIE Stan NED 21 BERTOLINI Gioele ITA 22 HOEYBERGHS Daan 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 KAISE Julien 25 VAN COMPERNOLLE Kenneth 26 TAKENOUCHI Yu JPN
12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´
Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 8
1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS
2 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
3 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS
4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
5 VANDEBOSCH Toon BEOBANK-CORENDON
6 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
7 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON
8 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
9 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS
10 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS
11 LOOCKX Lander 12 VAN DER HEIJDEN Maik NED 13 GOEMAN Andreas 14 SMETS Gert 15 SIEBENS Gianni 16 DEBEIR Arno 17 DERVEAUX Niels 18 PAUWELS Tijl 19 VAN DIJKE Koen NED 20 LIESSENS Jarno 21 ROMBOUTS Seppe 22 DE MEYER Senne 23 MUSKENS Mart NED 24 KIELICH Timo 25 VLIEGEN Pieter-jan 26 VERHEYEN Thomas 27 BAKX Kelvin NED 28 ALDERWEIRELD Robin 29 MEIN Thomas GBR 30 VERMEERSCH Florian 40 SMET Jonas
12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´
Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 2
1 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS
2 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM
3 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX
4 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST
5 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON
6 DE BOER Sophie NED BREEPARK
7 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM
8 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
9 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS
10 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES
11 ANDERSON Elle USA 12 KAPTHEIJNS Maud NED 13 VERDONSCHOT Laura 14 NAGENGAST Fleur NED 15 KASTELIJN Yara NED 16 NOSKOVA Nikola CZE 17 HOEKE Geerte NED 18 VERHESTRAETEN Karen 19 BETSEMA Denise NED 20 MEISTROK Susanne NED 21 BELLAERT Axelle 22 PEETERS Jinse
23 VAN DE PUTTE Kim 24 GERRITSEN Irene NED 25 BOLZAN Matilde ITA 26 BOSCHKER Julia NED 27 DOBBELAERE Jana 28 MICHELS Laure 29 BLANCHAERT Jo 30 DE WULF Yasmine
12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 10
1 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT
2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC
3 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK
4 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA
5 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT
6 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK
7 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT
8 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK
9 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES
10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT
11 VERMOOTE Jelle 12 VERVOORT Wout 13 VAN DEN EYNDE Vince 14 ARTZ Bart NED 15 VAN DEN BROECK Arno 16 JORDENS Jarno 17 MALEZSEWSKI Lukas 18 DE VET Sander 19 ZIEMERINK Milan NED 20 BELLENS Jarno 21 BOVEN Lars NED 22 PEIRENS Yente 23 BERVOETS Michael 24 WYSEURE Joran 25 HERRYGERS Tieme 26 DEL GROSSO Bodi NED 27 MARTIN Conor CAN 28 HORNY Clement 29 VANSTEENKISTE Joshua 30 SANTY Arne
12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden form. C Nieuwelingen - 30´
Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 2
1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK
2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM
3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT
4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM
5 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM
6 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
8 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN
9 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT
10 MASCIARELLI Lorenzo ITA TEAM MASCIARELLI
11 MICHELS Jente 12 JANSSEN Lucas NED 13 KOPECKY Matyas NED 14 DEL GROSSO Tibor NED 15 VIDTS Obie 16 DE BOCK Rune 17 PAUWELS Pieter 18 VANGILS Yannick 19 VANPRAET Ruben 20 VANDERSTEEN Jarne 21 LAURYSSEN Rik 22 KIELY Joe GBR 23 VANDEVANNET Simon 24 TRIO Victor 25 DECKMIJN Matisse 26 DHOOGE Thibau 27 DE CLERCQ Seppe 28 GEURS Renzo 29 BLOEM Senne 30 DEWINTER Gerben 45 VEROUGSTRAETE Jaro
|