Zondag 22/10/2017 KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´
Aantal deelnemers: 49
1-Mathieu van der Poel (NED)-Beobank - Corendon
2-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions-00:39
3-Wout Van Aert (BEL)-Crelan - Charles-00:50
4-Laurens Sweeck (BEL)-Era - Circus-01:15
5-David van der Poel (NED)-Beobank - Corendon-01:29
6-Daan Soete (BEL)-Telenet Fidea Lions-01:30
7-Quinten Hermans (BEL)-Telenet Fidea Lions-01:47
8-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Marlux - Napoleon Games-02:00
9-Vincent Baestaens (BEL)--02:12
10-Jens Adams (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-02:18
11-Toon Aerts (BEL)-12-Kevin Pauwels (BEL)-13-Dieter Vanthourenhout (BEL)-14-Corné Van Kessel (NED)-15-Philipp Walsleben (GER)-16-Diether Sweeck (BEL)-17-Gianni Vermeersch (BEL)-18-Wietse Bosmans (BEL)-19-Klaas Vantornout (BEL)-20-Tom Meeusen (BEL)-21-Yorben Van Tichelt (BEL)-22-Tim Merlier (BEL)-23-Jim Aernouts (BEL)-24-Steve Chainel (FRA)-25-Marcel Meisen (GER)-26-Nicolas Cleppe (BEL)-27-Twan Van Den Brand (NED)-28-Simon Zahner (SUI)-29-Michael Boros (CZE)-30-Kevin Suarez Fernandez (ESP)
22/10/2017 KOKSIJDE (W) - Veldrijden U23 - UCI World Cup - 50´
Aantal deelnemers: 37
1-Thomas Pidcock (GBR)-Telenet Fidea Lions
2-Adam Toupalik (CZE)-Beobank - Corendon-00:13
3-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Napoleon Games-00:32
4-Thijs Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:39
5-Jens Dekker (NED)-Beobank - Corendon-00:39
6-Toon Vandebosch (BEL)-Beobank - Corendon-00:50
7-Yannick Peeters (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:55
8-Sieben Wouters (NED)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-01:08
9-Thymen Arensman (NED)--01:38
10-Tomas Joseph (BEL)-Marlux - Napoleon Games-01:46
11-Joris Nieuwenhuis (NED)-12-Jelle Schuermans (BEL)-13-Timon Rüegg (SUI)-14-Maik Van Der Heijden (NED)-15-Kevin Kuhn (SUI)-16-Andreas Goeman (BEL)-17-Yentl Bekaert (BEL)-18-Eddy Fine (FRA)-19-Stijn Caluwe (BEL)-20-Antoine Benoist (FRA)-21-Ben Turner (GBR)-22-Tijl Pauwels (BEL)-23-Pieter-Jan Vliegen (BEL)-24-Kelvin Bakx (NED)-25-Sandy Dujardin (FRA)-26-Roel Van Der Stegen (NED)-27-Lucas Dubau (FRA)-28-Joshua Dubau (FRA)-29-Victor Vandebosch (BEL)-30-Josef Jelínek (CZE)
22/10/2017 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 5
1 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS
2 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS
3 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM
4 KIELICH Timo ERA - CIRCUS
5 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
6 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM
7 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
8 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAM
9 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
10 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM
11 DE SCHUYTER Tim 12 LEAERTS Yelle 13 ELEN Sander 14 BAUTERS Reno 15 PANIS Maxim 16 KAISE Julien 17 VERMEERSCH Florian 18 SMITS Rune 19 FLOREN Wesley NED 20 VANREYTEN Joachim 21 DE MEYER Jarne 22 HELSOCHT Liam 23 BREUGELMANS Michiel 24 PEERS Nick 25 KOYEN Niels 26 VEESTRAETEN Sieën 27 VAN AERT Tijs 28 MEELBERGHS Pieter 29 VERBEECK Glenn 30 DEVOS Han 40 DE ROP Michiel
22/10/2017 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´
Aantal deelnemers: 33
1-Maud Kaptheijns (NED)-Crelan - Charles
2-Sophie De Boer (NED)-Parkhotel Valkenburg - Destil Cycling Team-00:52
3-Sanne Cant (BEL)-Iko - Beobank-01:27
4-Loes Sels (BEL)-Crelan - Charles-01:29
5-Katie Compton (USA)-Trek Cyclocross Collective-01:46
6-Lucinda Brand (NED)-Sunweb-01:46
7-Helen Wyman (GBR)-Kona Factory Team-02:00
8-Kaitlin Keough (USA)-Cylance Pro Cycling-02:02
9-Nikki Brammeier (GBR)-Boels Dolmans-02:03
10-Pavla Havlikova (CZE)-Kooperativa-02:04
11-Eva Lechner (ITA)-12-Ellen Van Loy (BEL)-13-Annemarie Worst (NED)-14-Jolanda Neff (SUI)-15-Laura Verdonschot (BEL)-16-Lucie Chainel (FRA)-17-Joyce Vanderbeken (BEL)-18-Fleur Nagengast (NED)-19-Alice Maria Arzuffi (ITA)-20-Alvarado Ceylin Del Carmen (NED)-21-Karen Verhestraeten (BEL)-22-Nikola Nosková (CZE)-23-Ellen Anderson (USA)-24-Kim Van De Steene (BEL)-25-Karla Stepanova (CZE)-26-Lucia Gonzalez Blanco (ESP)-27-Geerte Hoeke (NED)-28-Jolien Verschueren (BEL)-29-Pauline Delhaye (FRA)-30-Marlène Petit (FRA)
22/10/2017 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden Dames - 40´
Dames Elite - deelnemers: 22 - opgevers: 0
1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM
2 PEETERS Jinse PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
3 KUIJPER Elodie NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
4 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS
5 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT
6 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM
7 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW
8 SCHOE Aimée NED STEVENS
9 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT
10 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
11 NELEN Kristien 12 CREES Xan GBR 13 HEIJ Sabine NED 14 VERMEIREN Tinne 15 SCHOON Lisette NED 16 FRAEYE Katleen 17 VERDEYEN Tine 18 DE VOS Nele 19 BAKER Alderney GBR 20 VAN ROMPAY Anke 21 VAN HOOL Lana 22 KUIJPERS Femke NED
Dames Jeugd - deelnemers: 13 - opgevers: 1
1 KNAVEN Senne NED WV BREDA
2 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)
3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC
4 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG
5 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
6 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP
7 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN
8 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM
9 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS
10 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM
11 STORMS Imke 12 SLEGERS Amber
22/10/2017 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
Aantal deelnemers: 39
1-Pim Ronhaar (NED)
2-Ryan Kamp (NED)-+0:24
3-Tomas Kopecky (CZE)-+0:29
4-Jarno Bellens (BEL)-+0:34
5-Vince Van Den Eynde (BEL)-+0:46
6-Mees Hendrikx (NED)-+0:56
7-Loris Rouiller (SUI)-+1:00
8-Arno Van Den Broeck (BEL)-+1:03
9-Witse Meeussen (BEL)-+1:05
10-Niels Vandeputte (BEL)-+1:07
11-Bart Artz (NED)-12-Anton Ferdinande (BEL)-13-Maxim Dewulf (BEL)-14-Gerben Kuypers (BEL)-15-Len Dejonghe (BEL)-16-Ben Tulett (GBR)-17-Luke Verburg (NED)-18-Benjamin Rivet (FRA)-19-Bodi Del Grosso (NED)-20-Wout Vervoort (BEL)-21-Vladimir Miksanik (CZE)-22-Anthony Courriere (FRA)-23-Luca Schaetti (SUI)-24-Jelle Vermoote (BEL)-25-David Westhoff (GER)-26-Cameron Mason (GBR)-27-Yente Peirens (BEL)-28-Jenson Young (GBR)-29-Jakub Schierl (CZE)-30-Jakub Riman (CZE)
22/10/2017 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden form. C
Juniores - deelnemers: 23 - opgevers: 1 - 40'
1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
2 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC
3 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D
4 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
5 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D
6 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
7 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
8 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM
9 COCKX Maxime YOUNG CYCLING TALENT D&D
10 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC
11 MELLAERTS Robbe 12 PEREMANS Jochen 13 VAN GESTEL Sidney 14 GROOTJANS Jeno 15 VAN CLEEMPUT Bert 16 VERHEYDE Leander 17 VANHEES Brent 18 VAN MEER Erben NED 19 PEETERS Cis 20 DE VOS Wannes 21 VAN DEN BROECK Brick 22 BILLEN Jasper
Nieuwelingen - deelnemers: 76 - opgevers: 0 - 30'
1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT
2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM
3 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM
4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM
5 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
6 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
7 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
8 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM
9 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK
10 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
11 DE RIJCK Nando 12 VAN DER VLEUTEN Lukas 13 BLOMMEN Brent 14 MEEUSEN Ruben 15 LAURYSSEN Rik 16 VERSTRYNGE Emiel 17 OMLOOP Mats 18 DE ROECK Mathis 19 VANDERLINDEN Lukas 20 VANDERAERDEN Wout 21 WAUTERS Seppe 22 GOYVAERTS Ibo 23 CORVERS Milan 24 VAN LAER Lars 25 VANPRAET Ruben 26 DELAERE Brent 27 VIDTS Obie 28 DEJONGHE Senne 29 HUBRECHTS Sander 30 VOGELS Aaron 59 DE BAERE Rune 66 ROTTIERS Reinoud
22/10/2017 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden form. D - 40´
Amateurs/Masters A - deelnemers: 24 - opgevers: 1
1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM
2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+
3 LAMBRECHTS Joeri INDIVIDUEELAMA19+
4 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM
5 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+
6 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+
7 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM
8 TIELENS Jimmy DAGPAS
9 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM
10 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+
11 ENGELEN Steven 12 LEDEGEN Dietmar 13 DELCROIX Tom 14 DE ROO Jacob NED 15 MARIëN Jim 16 BOSSAERTS Kevin 17 HOUBEN Björn 18 VAN SAET Yarne 19 VANKERSSCHAEVER Klaas 20 VOLCKAERTS Sven 21 NUYES Wouter 22 WOUTERS Tim 23 WAMPERS Yannick
Masters B - deelnemers: 18 - opgevers: 0
1 DAELMANS Arne
2 SLEECKX Danny
3 VAN STAEYEN Benny
4 PAESHUYSE Davy
5 JANSSENS Simon
6 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
7 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D
8 VETS Jelle EC WALSHOUTEM
9 VAN VLASSELAER Jurgen
10 VAN MEER Edgar NED RSC DE ZUIDWESTHOEK
11 VAN HOUTVEN Kris 12 VERMONDEN Raf 13 NAESSENS Michael 14 NOOIJ Roland NED 15 HERRYGERS Patrik 16 RIETBERGEN Edward NED 17 WOUTERS Björn 18 LEAERTS Hans
Masters C - deelnemers: 25 - opgevers: 0
1 VERHAEGEN Guido
2 MERTENS Dirk PMC CYCLING
3 VANDERAERDEN Johan
4 KOCKAERTS Hubert
5 PULMANS Peter
6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
7 VERELST Rudy
8 DE WAELE Marnic
9 VERTESSEN Johnny
10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
11 ABÉ Peter 12 VERDEYEN Jos 13 BLOEMMEN Rudy 14 VANHAEVERBEKE Jean 15 SCHUTTERS Alfons 16 ROBERTS Andrew GBR 17 THIJS Carl 18 DE BIE Dirk 19 COOREMAN Stephan 20 DE MEESTER Jackie 21 FIORETTI Giorgio ITA 22 DE CNUYDT Adrien 23 MARTENS Herman 24 LEMMENS Adrien 25 VAN DER LEEUW Albert NED
|