.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 22/10/2017 KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers: 49

    1-Mathieu van der Poel (NED)-Beobank - Corendon

    2-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions-00:39

    3-Wout Van Aert (BEL)-Crelan - Charles-00:50

    4-Laurens Sweeck (BEL)-Era - Circus-01:15

    5-David van der Poel (NED)-Beobank - Corendon-01:29

    6-Daan Soete (BEL)-Telenet Fidea Lions-01:30

    7-Quinten Hermans (BEL)-Telenet Fidea Lions-01:47

    8-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Marlux - Napoleon Games-02:00

    9-Vincent Baestaens (BEL)--02:12

    10-Jens Adams (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-02:18

    11-Toon Aerts (BEL)-12-Kevin Pauwels (BEL)-13-Dieter Vanthourenhout (BEL)-14-Corné Van Kessel (NED)-15-Philipp Walsleben (GER)-16-Diether Sweeck (BEL)-17-Gianni Vermeersch (BEL)-18-Wietse Bosmans (BEL)-19-Klaas Vantornout (BEL)-20-Tom Meeusen (BEL)-21-Yorben Van Tichelt (BEL)-22-Tim Merlier (BEL)-23-Jim Aernouts (BEL)-24-Steve Chainel (FRA)-25-Marcel Meisen (GER)-26-Nicolas Cleppe (BEL)-27-Twan Van Den Brand (NED)-28-Simon Zahner (SUI)-29-Michael Boros (CZE)-30-Kevin Suarez Fernandez (ESP)

     

    22/10/2017 KOKSIJDE (W) - Veldrijden U23 - UCI World Cup - 50´

    Aantal deelnemers: 37

    1-Thomas Pidcock (GBR)-Telenet Fidea Lions

    2-Adam Toupalik (CZE)-Beobank - Corendon-00:13

    3-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Napoleon Games-00:32

    4-Thijs Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:39

    5-Jens Dekker (NED)-Beobank - Corendon-00:39

    6-Toon Vandebosch (BEL)-Beobank - Corendon-00:50

    7-Yannick Peeters (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:55

    8-Sieben Wouters (NED)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-01:08

    9-Thymen Arensman (NED)--01:38

    10-Tomas Joseph (BEL)-Marlux - Napoleon Games-01:46

    11-Joris Nieuwenhuis (NED)-12-Jelle Schuermans (BEL)-13-Timon Rüegg (SUI)-14-Maik Van Der Heijden (NED)-15-Kevin Kuhn (SUI)-16-Andreas Goeman (BEL)-17-Yentl Bekaert (BEL)-18-Eddy Fine (FRA)-19-Stijn Caluwe (BEL)-20-Antoine Benoist (FRA)-21-Ben Turner (GBR)-22-Tijl Pauwels (BEL)-23-Pieter-Jan Vliegen (BEL)-24-Kelvin Bakx (NED)-25-Sandy Dujardin (FRA)-26-Roel Van Der Stegen (NED)-27-Lucas Dubau (FRA)-28-Joshua Dubau (FRA)-29-Victor Vandebosch (BEL)-30-Josef Jelínek (CZE)
     

    22/10/2017 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 5

    1 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    4 KIELICH Timo ERA - CIRCUS

    5 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 DE SCHUYTER Tim 12 LEAERTS Yelle 13 ELEN Sander 14 BAUTERS Reno 15 PANIS Maxim 16 KAISE Julien 17 VERMEERSCH Florian 18 SMITS Rune 19 FLOREN Wesley NED 20 VANREYTEN Joachim 21 DE MEYER Jarne 22 HELSOCHT Liam 23 BREUGELMANS Michiel 24 PEERS Nick 25 KOYEN Niels 26 VEESTRAETEN Sieën 27 VAN AERT Tijs 28 MEELBERGHS Pieter 29 VERBEECK Glenn 30 DEVOS Han 40 DE ROP Michiel

     

    22/10/2017 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´

    Aantal deelnemers: 33

    1-Maud Kaptheijns (NED)-Crelan - Charles

    2-Sophie De Boer (NED)-Parkhotel Valkenburg - Destil Cycling Team-00:52

    3-Sanne Cant (BEL)-Iko - Beobank-01:27

    4-Loes Sels (BEL)-Crelan - Charles-01:29

    5-Katie Compton (USA)-Trek Cyclocross Collective-01:46

    6-Lucinda Brand (NED)-Sunweb-01:46

    7-Helen Wyman (GBR)-Kona Factory Team-02:00

    8-Kaitlin Keough (USA)-Cylance Pro Cycling-02:02

    9-Nikki Brammeier (GBR)-Boels Dolmans-02:03

    10-Pavla Havlikova (CZE)-Kooperativa-02:04

    11-Eva Lechner (ITA)-12-Ellen Van Loy (BEL)-13-Annemarie Worst (NED)-14-Jolanda Neff (SUI)-15-Laura Verdonschot (BEL)-16-Lucie Chainel (FRA)-17-Joyce Vanderbeken (BEL)-18-Fleur Nagengast (NED)-19-Alice Maria Arzuffi (ITA)-20-Alvarado Ceylin Del Carmen (NED)-21-Karen Verhestraeten (BEL)-22-Nikola Nosková (CZE)-23-Ellen Anderson (USA)-24-Kim Van De Steene (BEL)-25-Karla Stepanova (CZE)-26-Lucia Gonzalez Blanco (ESP)-27-Geerte Hoeke (NED)-28-Jolien Verschueren (BEL)-29-Pauline Delhaye (FRA)-30-Marlène Petit (FRA)

     

    22/10/2017 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 PEETERS Jinse PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 KUIJPER Elodie NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    5 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    7 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    8 SCHOE Aimée NED STEVENS

    9 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    10 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 NELEN Kristien 12 CREES Xan GBR 13 HEIJ Sabine NED 14 VERMEIREN Tinne 15 SCHOON Lisette NED 16 FRAEYE Katleen 17 VERDEYEN Tine 18 DE VOS Nele 19 BAKER Alderney GBR 20 VAN ROMPAY Anke 21 VAN HOOL Lana 22 KUIJPERS Femke NED


    Dames Jeugd - deelnemers: 13 - opgevers: 1

    1 KNAVEN Senne NED WV BREDA

    2 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    5 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    7 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    9 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    10 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 STORMS Imke 12 SLEGERS Amber

     

    22/10/2017 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 39

    1-Pim Ronhaar (NED)

    2-Ryan Kamp (NED)-+0:24

    3-Tomas Kopecky (CZE)-+0:29

    4-Jarno Bellens (BEL)-+0:34

    5-Vince Van Den Eynde (BEL)-+0:46

    6-Mees Hendrikx (NED)-+0:56

    7-Loris Rouiller (SUI)-+1:00

    8-Arno Van Den Broeck (BEL)-+1:03

    9-Witse Meeussen (BEL)-+1:05

    10-Niels Vandeputte (BEL)-+1:07

    11-Bart Artz (NED)-12-Anton Ferdinande (BEL)-13-Maxim Dewulf (BEL)-14-Gerben Kuypers (BEL)-15-Len Dejonghe (BEL)-16-Ben Tulett (GBR)-17-Luke Verburg (NED)-18-Benjamin Rivet (FRA)-19-Bodi Del Grosso (NED)-20-Wout Vervoort (BEL)-21-Vladimir Miksanik (CZE)-22-Anthony Courriere (FRA)-23-Luca Schaetti (SUI)-24-Jelle Vermoote (BEL)-25-David Westhoff (GER)-26-Cameron Mason (GBR)-27-Yente Peirens (BEL)-28-Jenson Young (GBR)-29-Jakub Schierl (CZE)-30-Jakub Riman (CZE)

     

    22/10/2017 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 23 - opgevers: 1 - 40'

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    3 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    7 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 COCKX Maxime YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    11 MELLAERTS Robbe 12 PEREMANS Jochen 13 VAN GESTEL Sidney 14 GROOTJANS Jeno 15 VAN CLEEMPUT Bert 16 VERHEYDE Leander 17 VANHEES Brent 18 VAN MEER Erben NED 19 PEETERS Cis 20 DE VOS Wannes 21 VAN DEN BROECK Brick 22 BILLEN Jasper

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 76 - opgevers: 0 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    10 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 DE RIJCK Nando 12 VAN DER VLEUTEN Lukas 13 BLOMMEN Brent 14 MEEUSEN Ruben 15 LAURYSSEN Rik 16 VERSTRYNGE Emiel 17 OMLOOP Mats 18 DE ROECK Mathis 19 VANDERLINDEN Lukas 20 VANDERAERDEN Wout 21 WAUTERS Seppe 22 GOYVAERTS Ibo 23 CORVERS Milan 24 VAN LAER Lars 25 VANPRAET Ruben 26 DELAERE Brent 27 VIDTS Obie 28 DEJONGHE Senne 29 HUBRECHTS Sander 30 VOGELS Aaron 59 DE BAERE Rune 66 ROTTIERS Reinoud

     

    22/10/2017 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 LAMBRECHTS Joeri INDIVIDUEELAMA19+

    4 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    5 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    6 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    7 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    8 TIELENS Jimmy DAGPAS

    9 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM

    10 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+

    11 ENGELEN Steven 12 LEDEGEN Dietmar 13 DELCROIX Tom 14 DE ROO Jacob NED 15 MARIëN Jim 16 BOSSAERTS Kevin 17 HOUBEN Björn 18 VAN SAET Yarne 19 VANKERSSCHAEVER Klaas 20 VOLCKAERTS Sven 21 NUYES Wouter 22 WOUTERS Tim 23 WAMPERS Yannick


    Masters B - deelnemers: 18 - opgevers: 0

    1 DAELMANS Arne

    2 SLEECKX Danny

    3 VAN STAEYEN Benny

    4 PAESHUYSE Davy

    5 JANSSENS Simon

    6 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    9 VAN VLASSELAER Jurgen

    10 VAN MEER Edgar NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    11 VAN HOUTVEN Kris 12 VERMONDEN Raf 13 NAESSENS Michael 14 NOOIJ Roland NED 15 HERRYGERS Patrik 16 RIETBERGEN Edward NED 17 WOUTERS Björn 18 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 25 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VANDERAERDEN Johan

    4 KOCKAERTS Hubert

    5 PULMANS Peter

    6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 VERELST Rudy

    8 DE WAELE Marnic

    9 VERTESSEN Johnny

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 ABÉ Peter 12 VERDEYEN Jos 13 BLOEMMEN Rudy 14 VANHAEVERBEKE Jean 15 SCHUTTERS Alfons 16 ROBERTS Andrew GBR 17 THIJS Carl 18 DE BIE Dirk 19 COOREMAN Stephan 20 DE MEESTER Jackie 21 FIORETTI Giorgio ITA 22 DE CNUYDT Adrien 23 MARTENS Herman 24 LEMMENS Adrien 25 VAN DER LEEUW Albert NED

    22-10-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    21-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 21/10/2017 BOOM (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    5 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    7 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    8 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    10 BOROS Michael CZE PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    11 VANTHOURENHOUT Dieter 12 VANTHOURENHOUT Michael 13 NIEUWENHUIS Joris NED 14 PEETERS Rob 15 BAESTAENS Vincent 16 VERMEERSCH Gianni 17 CLEPPE Nicolas 18 MEEUSEN Tom 19 GODRIE Stan NED 20 BERTOLINI Gioele ITA 21 SWEECK Diether 22 TIELEN Dario 23 DE WIT Edwin 24 WILLEMYNS Mathieu 25 TAKENOUCHI Yu JPN 26 BUTLER Michael GBR 27 KINNING Glenn IRL

     

    21/10/2017 BOOM (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 6

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    3 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    7 VANDEBOSCH Toon BEOBANK-CORENDON

    8 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 JACOBS Johan SUI PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 VAN DER HEIJDEN Maik NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    11 JASPERS Jappe 12 LOOCKX Lander 13 CAMPS Jelle 14 DRIESEN Jarne 15 VAN DIJKE Koen NED 16 VRACHTEN Arne 17 LIESSENS Jarno 18 MEIN Thomas GBR 19 ARENSMAN Thymen NED 20 BONSERGENT Maxime FRA 21 ROMBOUTS Seppe 22 VERMEERSCH Florian 23 AGTERBERG Kyle NED 24 TURNER Ben GBR 25 VAN DE VELDE Thomas 26 FLOREN Wesley NED 27 TIBACKX Lawrence 28 LEE Stephen GBR 29 VANDERMEULEN Niels 30 SIEBENS Gianni 34 SMET Jonas 42 STUER Kwinten

     

    21/10/2017 BOOM (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 1

    1 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    2 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    3 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    6 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    8 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    9 NOSKOVA Nikola CZE CYCLING TEAM VORSELAAR

    10 NAGENGAST Fleur NED TELENET FIDEA LIONS

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 VERDONSCHOT Laura 13 MICHIELS Githa 14 ANDERSON Elle USA 15 TRUYEN Marthe 16 WITLOX Lizzy NED 17 VAN WITZENBURG Marieke NED 18 LIMPENS Pien NED 19 VERMEIREN Tinne 20 DE BRUYNE Meg 21 MEERTENS Lone 22 ROMBOUTS Tine 23 CREES Xan GBR 24 BAKER Alderney GBR 25 MEISTROK Maaike NED 26 VAN WUNSEL Lise

     

    21/10/2017 BOOM (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 4

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    3 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    5 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    6 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    7 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    9 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    11 DE VET Sander 12 ZIEMERINK Milan NED 13 VAN COMPERNOLLE Jason 14 CLAUWAERT Maarten 15 QUARTIER Jonas 16 MALEZSEWSKI Lukas 17 HAZEKAMP Bart NED 18 VAN DER SMISSEN Lennick 19 VERDONCK Andres 20 VANDESOMPEL Cedric 21 DE SMET Nicolas 22 HERRYGERS Tieme 23 HOUSSIN Bavo 24 WILLEMS Robbe 25 VAN DER VEKEN Senne 26 VANDEN BUSSCHE Wannes 27 DELNOIJE Rémon NED 28 VAN DEN BOOM Luca NED 29 CAS Stijn 30 DE WEERT Robbe

    21-10-2017 om 16:43 geschreven door kenny


    19-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ARDOOIE VAN DONDERDAG 19/10/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE ARDOOIE VAN DONDERDAG 19/10/2017     


    Donderdag 19/10/2017 ARDOOIE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 1

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    5 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    6 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    7 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 BOROS Michael CZE PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    9 HOEYBERGHS Daan STEYLAERTS-BETFIRST

    10 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK COREDON

    11 MERLIER Tim 12 TOUPALIK Adam CZE 13 VANTORNOUT Klaas 14 AERNOUTS Jim 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 MERLIER Braam 17 CLEPPE Nicolas 18 DEGROOTE Jonas 19 ADAMS Joeri 20 HUYS Stijn 21 DERVEAUX Niels 22 TIELEN Dario 23 DE SMET Thibaut 24 MEIN Thomas GBR 25 TAKENOUCHI Yu JPN 26 PEETERS Rob 27 ALDERWEIRELD Robin 28 BOSMANS Wietse 29 VAN DE KERCKHOVE Nick 30 DECLERCK Mathias
    19-10-2017-ardooie 955.JPG
    Podium te Ardooie met winnaar Wout Van Aert, Toon Aerts en Michael Vanthourenhout.

    19-10-2017-ardooie 944.JPG
    Podium te Ardooie met winnaar Wout Van Aert, Toon Aerts en Michael Vanthourenhout.
    19-10-2017-ardooie 940.JPG
    Podium te Ardooie met winnaar Wout Van Aert, Toon Aerts en Michael Vanthourenhout.
    19-10-2017-ardooie 875.JPG
                                      Aankomst van winnaar Wout Van Aert.
    19-10-2017-ardooie 872.JPG
                                      Aankomst van winnaar Wout Van Aert.
    19-10-2017-ardooie 879.JPG
                Aankomst van de 2de Toon Aerts voor Michael Vanthourenhout.
    19-10-2017-ardooie 810.JPG
    19-10-2017-ardooie 719.JPG
    19-10-2017-ardooie 644.JPG
    19-10-2017-ardooie 642.JPG
    19-10-2017-ardooie 639.JPG
    19-10-2017-ardooie 637.JPG
    19-10-2017-ardooie 612.JPG
    19-10-2017-ardooie 603.JPG
    19-10-2017-ardooie 574.JPG
    19-10-2017-ardooie 482.JPG
    19-10-2017-ardooie 469.JPG
    19-10-2017-ardooie 403.JPG
    19-10-2017-ardooie 398.JPG
    19-10-2017-ardooie 392.JPG
                                          Start van de Men Elite te Ardooie.

     

    19/10/2017 ARDOOIE (W) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/PANACHE

    2 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    3 SELS Loes CRELAN CHARLES

    4 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO-ISOREX

    5 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    7 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    8 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 MICHIELS Githa LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    10 DELHAYE Pauline FRA QUICK MTB RACING TEAM

    11 BELLAERT Axelle 12 VERHOEVEN Suzanne 13 NOBUS Anja 14 VAN ANROOIJ Lindy NED 15 VAN DE PUTTE Kim 16 MULDER Mascha NED 17 REDMOND Natalie AUS 18 VERMEIR Aurelie 19 PEETERS Jinse 20 DEROO Mieke 21 DOBBELAERE Jana 22 DE BRUYNE Meg 23 HEY Sabine NED 24 FRAEYE Katleen
    19-10-2017-ardooie 390.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Katherine Compton, Ellen Van Loy en Loes Sels.

    19-10-2017-ardooie 386.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Katherine Compton, Ellen Van Loy en Loes Sels.
    19-10-2017-ardooie 391.JPG
                                                     Loes Sels werd 3de.
    19-10-2017-ardooie 369.JPG
                                     Aankomst van winnares Katherine Compton.
    19-10-2017-ardooie 371.JPG
                                        Aankomst van de 2de Ellen Van Loy.
    19-10-2017-ardooie 372.JPG
                                           Aankomst van de 3de Loes Sels.
    19-10-2017-ardooie 262.JPG
    19-10-2017-ardooie 222.JPG
    19-10-2017-ardooie 184.JPG
    19-10-2017-ardooie 178.JPG
    19-10-2017-ardooie 175.JPG
    19-10-2017-ardooie 174.JPG

     

    19/10/2017 ARDOOIE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 COP Kristof INDIVIDUEELAMA19+

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 VAN DE VELDE Valentijn INDIVIDUEELAMA19+

    6 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    7 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    8 BOUTELGIER Axèl WIELERTEAM IEPERAMA19+

    9 DIELS Koen INDIVIDUEELMASTM

    10 LAMMERTYN Foeke AMA19+

    11 DE RUWE Frederiek 12 LEGRAND Wesley 13 VAN LAETHEM Kevin 14 DELCROIX Tom 15 VOLCKAERTS Sven 16 VERGUCHT Rudy 17 GEVAERT Dempsy 18 MARCHAL Wim 19 DE MAERE Jelle 20 CATTEEUW Christof 21 DE WITTE Mathias 22 DECLERCK Jean-baptiste 23 SCHEPENS Nils 24 LEYN Kenny
    19-10-2017-ardooie 147.JPG
       Winnaar Masters A Nicky David en winnaar Amateurs Laudelino Lammens.
    19-10-2017-ardooie 126.JPG
                Aankomst van winnaar Amateurs met Laudelino Lammens.
    19-10-2017-ardooie 130.JPG
                           Aankomst van winnaar Masters A met Nicky David.
    19-10-2017-ardooie 008.JPG
                               Start van de Masters A en Amateurs te Ardooie.


    Masters B - deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 PAESHUYSE Jef

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 VERHOOGHE Kris

    7 BOGAERT Nico

    8 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    9 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    10 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    11 NAESSENS Michael 12 DEWITTE Wim 13 DE NEVE Kristof 14 TYTGAT Joeri 15 MYNGHEER Johan 16 VAN LOOY Jos 17 MYNGHEER Erik 18 DE VOS Gert 19 DEGRANDE Kris 20 VAN GOETHEM Danny 21 CNUDDE Kurt 22 BULTYNCK Geert 23 BOUDRY Pedro 24 SCHOCKAERT Christophe 25 VELDEMAN Dirk


    Masters C - deelnemers: 32 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido

    2 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    4 LAMMENS Mario

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    8 DE WAELE Marnic

    9 MCMULLEN Dave GBR COTSWOLD

    10 COSTELLO Tim GBR GS VECCHI

    11 BALLET Peter 12 HOLLOWAY Kevin GBR 13 WILLE Rudi 14 VERSCHUEREN Francky 15 ROBERTS Andrew GBR 16 ROELSTRAETE Philip 17 BLOEMMEN Rudy 18 VANHAEVERBEKE Jean 19 COOPMAN Ivan 20 VENS Dirk 21 JOOS Luc 22 DEHEEGHER Philippe 23 GROENÉ Yvan 24 DE SMET Philippe 25 VANROKEGHEM Luc 26 CROWE David GBR 27 HILL Alan GBR 28 HOLVOET Franki 29 SCARBORO Brian GBR 30 PUT Ludovicus 31 VAN DER LEEUW Albert NED 32 HURTECANT Roland






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-10-2017 om 20:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 5°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg 

           Nicky David


    Donderdag 19/10/2017 ARDOOIE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 1

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    5 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    6 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    7 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 BOROS Michael CZE PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    9 HOEYBERGHS Daan STEYLAERTS-BETFIRST

    10 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK COREDON

    11 MERLIER Tim 12 TOUPALIK Adam CZE 13 VANTORNOUT Klaas 14 AERNOUTS Jim 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 MERLIER Braam 17 CLEPPE Nicolas 18 DEGROOTE Jonas 19 ADAMS Joeri 20 HUYS Stijn 21 DERVEAUX Niels 22 TIELEN Dario 23 DE SMET Thibaut 24 MEIN Thomas GBR 25 TAKENOUCHI Yu JPN 26 PEETERS Rob 27 ALDERWEIRELD Robin 28 BOSMANS Wietse 29 VAN DE KERCKHOVE Nick 30 DECLERCK Mathias

     

    19/10/2017 ARDOOIE (W) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/PANACHE

    2 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    3 SELS Loes CRELAN CHARLES

    4 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO-ISOREX

    5 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    7 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    8 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 MICHIELS Githa LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    10 DELHAYE Pauline FRA QUICK MTB RACING TEAM

    11 BELLAERT Axelle 12 VERHOEVEN Suzanne 13 NOBUS Anja 14 VAN ANROOIJ Lindy NED 15 VAN DE PUTTE Kim 16 MULDER Mascha NED 17 REDMOND Natalie AUS 18 VERMEIR Aurelie 19 PEETERS Jinse 20 DEROO Mieke 21 DOBBELAERE Jana 22 DE BRUYNE Meg 23 HEY Sabine NED 24 FRAEYE Katleen

     

    19/10/2017 ARDOOIE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 COP Kristof INDIVIDUEELAMA19+

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 VAN DE VELDE Valentijn INDIVIDUEELAMA19+

    6 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    7 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    8 BOUTELGIER Axèl WIELERTEAM IEPERAMA19+

    9 DIELS Koen INDIVIDUEELMASTM

    10 LAMMERTYN Foeke AMA19+

    11 DE RUWE Frederiek 12 LEGRAND Wesley 13 VAN LAETHEM Kevin 14 DELCROIX Tom 15 VOLCKAERTS Sven 16 VERGUCHT Rudy 17 GEVAERT Dempsy 18 MARCHAL Wim 19 DE MAERE Jelle 20 CATTEEUW Christof 21 DE WITTE Mathias 22 DECLERCK Jean-baptiste 23 SCHEPENS Nils 24 LEYN Kenny


    Masters B - deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 PAESHUYSE Jef

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 VERHOOGHE Kris

    7 BOGAERT Nico

    8 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    9 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    10 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    11 NAESSENS Michael 12 DEWITTE Wim 13 DE NEVE Kristof 14 TYTGAT Joeri 15 MYNGHEER Johan 16 VAN LOOY Jos 17 MYNGHEER Erik 18 DE VOS Gert 19 DEGRANDE Kris 20 VAN GOETHEM Danny 21 CNUDDE Kurt 22 BULTYNCK Geert 23 BOUDRY Pedro 24 SCHOCKAERT Christophe 25 VELDEMAN Dirk


    Masters C - deelnemers: 32 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido

    2 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    4 LAMMENS Mario

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    8 DE WAELE Marnic

    9 MCMULLEN Dave GBR COTSWOLD

    10 COSTELLO Tim GBR GS VECCHI

    11 BALLET Peter 12 HOLLOWAY Kevin GBR 13 WILLE Rudi 14 VERSCHUEREN Francky 15 ROBERTS Andrew GBR 16 ROELSTRAETE Philip 17 BLOEMMEN Rudy 18 VANHAEVERBEKE Jean 19 COOPMAN Ivan 20 VENS Dirk 21 JOOS Luc 22 DEHEEGHER Philippe 23 GROENÉ Yvan 24 DE SMET Philippe 25 VANROKEGHEM Luc 26 CROWE David GBR 27 HILL Alan GBR 28 HOLVOET Franki 29 SCARBORO Brian GBR 30 PUT Ludovicus 31 VAN DER LEEUW Albert NED 32 HURTECANT Roland

    19-10-2017 om 20:26 geschreven door kenny


    18-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 18/10/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Glenn Van Hautekerke vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 15 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Mooi nazomerweer voor de midweek duurtraining en dus ideale omstandigheden om de zomerrit af te werken. De kopmannen deden uitstekend werk zodat iedereen op zijn manier de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 34,7 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Dirk Cleys , Jan Vlegels , Guy Smet , Adrien Maes , Dr.Frank De Winter , Marc De Smedt , Patrick Van Der Vekens , Romain Vercauteren  , Cornelis Van Der Haeven , Patrick Deyaert , Ludwig De Bock , Eugéne Bosman , Glenn Van Hautekerke en Kenny Janssens.

    Zomergroepstraining Beveren 2017.jpg

    18-10-2017 om 18:47 geschreven door kenny


    17-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE PUTTE-KAPELLEN VAN DINSDAG 17/10/2017

    FOTO'S MEN ELITE TE PUTTE-KAPELLEN VAN DINSDAG 17/10/2017     


    Dinsdag 17/10/2017 NATIONALE SLUITINGSPRIJS PUTTE-KAPELLEN (A) - UCI Men Elite - 183,59 km - 48,54 km/h

    Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 19

    1 DE KLEIJN Arvid NED BABY - DUMP CYCLINGTEAM

    2 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    3 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 STENUIT Robin WANTY - GROUPE GOBERT

    5 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    6 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    7 DEHAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    8 VAN LERBERGHE Bert SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 NOPPE Christophe SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 SALOMEIN Jarl SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    11 CASTELIJNS Twan NED 12 STALLAERT Joeri 13 DOETS Marco NED 14 VAN TRIJP Maarten NED 15 VAN DEN BERG Julius NED 16 REYNAERTS Wim 17 MEEUS Jordi 18 DE JONGE Maarten NED 19 GEUENS Alexander 20 KOOISTRA Marten NED 21 DRUYTS Gerry 22 DE BIE Sean 23 PASTOOR Gerco NED 24 STOCKMAN Michiel 25 NAESEN Lawrence 26 BAKKER Stephan NED 27 BUGTER Luuc NED 28 MULHERN Mitchell AUS 29 HAPPKE Luca Felix GER 30 STEVENS Timothy 34 DE WITTE Mathias 47 REYNAERTS Jan 54 COENEN Dennis 85 MARCHAND Gianni 100 DIELEMAN Michiel 110 STEELS Stijn
    17-10-20107-putte 914.JPG
    17-10-20107-putte 874.JPG
    17-10-20107-putte 853.JPG
    17-10-20107-putte 817.JPG
    17-10-20107-putte 814.JPG
    17-10-20107-putte 773.JPG
    17-10-20107-putte 721.JPG
    17-10-20107-putte 596.JPG
    17-10-20107-putte 583.JPG
    17-10-20107-putte 560.JPG
    17-10-20107-putte 549.JPG
    17-10-20107-putte 524.JPG
    17-10-20107-putte 508.JPG
    17-10-20107-putte 498.JPG
    17-10-20107-putte 488.JPG
    17-10-20107-putte 476.JPG
    17-10-20107-putte 434.JPG
    17-10-20107-putte 401.JPG
    17-10-20107-putte 368.JPG
    17-10-20107-putte 362.JPG
    17-10-20107-putte 234.JPG
    17-10-20107-putte 207.JPG
    17-10-20107-putte 181.JPG
    17-10-20107-putte 166.JPG
    17-10-20107-putte 112.JPG
    17-10-20107-putte 087.JPG
    17-10-20107-putte 072.JPG
    17-10-20107-putte 054.JPG
    17-10-20107-putte 020.JPG

    17-10-20107-putte 014.JPG
                  Start van de Men Elite te Putte-Kapellen met 129 deelnemers.

    17-10-20107-putte 756.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-10-2017 om 21:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/10/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 17/10/2017 NATIONALE SLUITINGSPRIJS PUTTE-KAPELLEN (A) - UCI Men Elite - 183,59 km - 48,54 km/h

    Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 19

    1 DE KLEIJN Arvid NED BABY - DUMP CYCLINGTEAM

    2 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    3 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 STENUIT Robin WANTY - GROUPE GOBERT

    5 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    6 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    7 DEHAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    8 VAN LERBERGHE Bert SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 NOPPE Christophe SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 SALOMEIN Jarl SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    11 CASTELIJNS Twan NED 12 STALLAERT Joeri 13 DOETS Marco NED 14 VAN TRIJP Maarten NED 15 VAN DEN BERG Julius NED 16 REYNAERTS Wim 17 MEEUS Jordi 18 DE JONGE Maarten NED 19 GEUENS Alexander 20 KOOISTRA Marten NED 21 DRUYTS Gerry 22 DE BIE Sean 23 PASTOOR Gerco NED 24 STOCKMAN Michiel 25 NAESEN Lawrence 26 BAKKER Stephan NED 27 BUGTER Luuc NED 28 MULHERN Mitchell AUS 29 HAPPKE Luca Felix GER 30 STEVENS Timothy 34 DE WITTE Mathias 47 REYNAERTS Jan 54 COENEN Dennis 85 MARCHAND Gianni 100 DIELEMAN Michiel 110 STEELS Stijn

    17-10-2017 om 18:25 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!