.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/10/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 22°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

            Frank Suys


    Zondag 15 Oktober 2017 - BEVEREN (9120)

    Catg.A – 68,4 km – 51 deelnemers

    1-De Wispelaere Arno (Gent)

    2-Van Rooy Matthias

    3-Van Opstal Philippe

    4-Barbier Davy

    5-De Cock Bart

    6-Bogaert Sammy

    7-Coppens Carrera

    8-Van Vlierberghe Bart

    9-Sachtleven Jan

    10-Van Sante Tristan

    11-Degryse Levi-12-Van Waeyenbergh Grégory-13-Vandenbussche Ron-14-Le Blon Michel-15-De Duytsche Luc-16-Vermassen Jens-17-Nevejans Dennis-18-Van Den Berghe Anthony-19-Smet Guy-20-Van Raemdonck Kevin-21-Van Gaeveren Gunter-22-Maes Brayn-23-Nevejans Kenny-24-Maes Dimitri-25-Vancolen Kevin-26-Maes Jonah-27-De Beule Sam-28-Svetozar Kristov-29-Van Osselaer Tommy-30-Smet Jochem-31-Meul Tom-32-Heirman Steven-33-Verstraeten Tor-34-Daems Jens-35-Spillebeen Jürgen-36-Vandenberghe Stijn-37-Buyse Dieter-38-Vanderveken Wim-39-Jaspers Wies-40-Van Kerchove Jonathan-41-Goossens Steven-42-Verwilst Mathieu-43-Van Osselaer Tom-44-Verwee Nico-45-Van Laere Jan-46-Maenhout Tommy-47-Cant Bart-48-Muys Kristof-49-Behiels Peter-50-van 't Hof Elbert-51-Maenhout Kenny
    15-10-2017-beveren 896.JPG
                                   Winnaar Catg.A Arno De Wispelaere.
    15-10-2017-beveren 836.JPG
                           Aankomst van winnaar Catg.A met Arno De Wispelaere.
    15-10-2017-beveren 826.JPG
    15-10-2017-beveren 663.JPG

     

    Catg.B – 62,7 km – 52 deelnemers

    1-Reniers Kristof (Lede)

    2-Pauwels Vital

    3-Verbeken Kurt

    4-Diet Wim

    5-Van Hautekerke Glenn

    6-2-Rabout Rudi

    7-Denier Ronny-

    8-Hermans Laurent

    9-Meerschaert Kris

    10-Van Roeyen Dave

    11-Hoes Andy-12-de Koning Michel-13-Verschueren Ivan-14-Dedeckel Olivier-15-Biesemans Gunther-16-Van Overmeiren Gerry-17-Verschelden Steven-18-Pauwels Kurt-19-Calluy Tom-20-Smet Gert-21-Claeys Kurt-22-Burgu Ramazan-23-De Brauwer Lesley-24-Van Raemdonck Robby-25-Peeters Bjorn-26-De Wannemaeker Filip-27-Van Raemdonck Kurt-28-Dejardin Fabriche-29-Segers Daniel-30-Van Guyse Danny-31-Driessens Edwin-32-De Beer Tom-33-De Rechter Gunter-34-De Permentier Kenny-35-De Bosscher Koen-36-De Schrijver Sven-37-Hereman Gert-38-Buts Eddy-39-Michiels Pedro-40-Smet Guy-41-Verselder Hans Jurgen-42-de Vree Rik-43-Maes Peter-44-De Waele Kris-45-Lecluyse Denis-46-Tsoi Bjorn-47-Van Obbergen Wim-48-Heymans Peter-49-Muys Kristof-50-Baert Giovanni-51-Eeman Thomas-52-Lauwaert Nico
    15-10-2017-beveren 580.JPG
             Winnaar Catg.B Kristof Reniers en winnaar Catg.B+ Frank Suys.
    15-10-2017-beveren 515.JPG
    Aankomst van winnaar Catg.B met Kristof Reniers en aankomst van winnaar
    Catg.B+ met Frank Suys.
    15-10-2017-beveren 439.JPG
      Guy Smet uit Kruibeke nam zowel deel aan de wedstrijd Catg.B als Catg.A
    15-10-2017-beveren 322.JPG

     

    Catg.B+ – 62,7 km – 19 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-Vanolsbeke Benny

    3-Roose Nico

    4-Berquin Filip

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-Weemaes Franky

    7-Lampaert Philip

    8-Meyvis Serge

    9-Goolaerts Dirk

    10-Hereijgers Piet

    11-Nevejans Idesbald-12-Rents Ronald-13-Smet Luc-14-Primo Gino-15-Vangenechten Freddy-16-Bruyere Bruno-17-Eyckmans Tom-18-Dierks Peter-19-Vandebuerie Mario
    15-10-2017-beveren 582.JPG
                                    Winnaar Catg.B+ Frank Suys uit Hingene.
    15-10-2017-beveren 521.JPG
                                  Aankomst van winnaar Catg.B+ met Frank Suys
    15-10-2017-beveren 540.JPG
    15-10-2017-beveren 286.JPG

     

    Catg.C – 45,6 km – 38 deelnemers

    1-Van Hove Dirk (Tisselt)

    2-Vanopstal Eddy

    3-Reniers Tony

    4-Van Eyndt Jozef

    5-de Waal Wim

    6-Hoornaert Glenn

    7-Van Renterghem Patrick

    8-Van De Velde Ronny

    9-Watteny Patrick

    10-Verbert Michel

    11-Steeman Juan-12-Krols Jef-13-Buyens Patrick-14-Willems Noël-15-Vyncke Wilfried-16-Van Den Brande Jan-17-Dirickx Philippe-18-Luyten Felix-19-Bracke Wim-20-Lap Hans-21-Struyf Raoul-22-van Loon Dick-23-De Vuyst Eddy-24-Meyers Ronald-25-Cauwelier Bruno -26-van der Geest Peter-27-Dupont Guido-28-Dom André-29-Reubens Hendrick-30-Delagrange Bart-31-Bolle Henk-32-Lacquet Philippe-33-Verbestel Dirk-34-Maes Josse-35-Van Lierde Hans-36-Heye Hilair-37-Tummeleer Dirck-38-Lamborne Keith
    15-10-2017-beveren 172.JPG
    Winnaar Catg.C Dirk Van Hove, winnaar Catg.D Noël Burggraeve en winnaar
    Catg.D+ Mathieu Mercken.
    15-10-2017-beveren 138.JPG
                              Aankomst winnaar Catg.C met Dirk Van Hove.

     

    Catg.D – 45,6 km – 18 deelnemers

    1-Burggraeve Noël (Geraardsbergen)

    2-Remory Pierre

    3-Van Holen Johny

    4-Vandermeulen Jos

    5-Van De Wiele Richard

    6-Vandenberghen Freddy

    7-Vanpoucke Rik

    8-Casteleyn Ghislain

    9-Scheirlinckx Hendrik

    10-Scheirlinckx Jozef

    11-Mous Willy-12-Lockefeir Marinus-13-Pauwels Marcel-14-Jansegers Freddy-15-Hermans Luc-16-Dierks Jos-17-Demiddel Ronny-18-Van Loon Adri
    15-10-2017-beveren 167.JPG
                              Aankomst winnaar Catg.D met Noël Burggraeve.

     

    Catg.D+ – 45,6 km – 11 deelnemers

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Snels Luc

    3-Everaerts Jef

    4-Vyvey Julien

    5-Hoof Roger

    6-Hoste Pegie

    7-De Roos Willy

    8-Vandenheuvel Gilbert

    9-Robijns Robert

    10-Beelaert Roger

    11-Vingerling Aad
    15-10-2017-beveren 132.JPG
                           Aankomst winnaar Catg.D+ met Mathieu Mercken.



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-10-2017 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 15/10/2017 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 7

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    7 BOROS Michael CZE PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    8 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    9 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 MEEUSEN Tom 12 PAUWELS Kevin 13 MERLIER Tim 14 HOEYBERGHS Daan 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 PEETERS Rob 17 VERMEERSCH Gianni 18 CLEPPE Nicolas 19 GODRIE Stan NED 20 BAESTAENS Vincent 21 ISERBYT Eli 22 BERTOLINI Gioele ITA 23 ELEN Sander 24 ERIKSSON Martin SWE 25 VAN LEEUWEN Patrick NED 26 VANDEKINDEREN Jens 27 ERIKSSON David SWE 28 PAUWELS Dries 29 KOYEN Niels 30 LEAERTS Yelle

     

    15/10/2017 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 8

    1 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    2 VANDEBOSCH Toon BEOBANK CORENDON

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    5 WOUTERS Sieben NED PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    8 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    9 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    10 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 TOUPALIK Adam CZE 12 VAN DER HEIJDEN Maik NED 13 BAKX Kelvin NED 14 PEETERS Yannick 15 DRIESEN Jarne 16 BEKAERT Yentl 17 ALDERWEIRELD Robin 18 VAN DER STEGEN Roel NED 19 KIELICH Timo 20 VANDEBOSCH Victor 21 JACOBS Johan SUI 22 AGTERBERG Kyle NED 23 GOEMAN Andreas 24 WUYTS Mathijs 25 TURNER Ben GBR 26 ROMBOUTS Seppe 27 VAN DIJKE Koen NED 28 DERVEAUX Niels 29 DE MEYER Senne 30 CAMPS Jelle 36 VERMEERSCH Florian 55 STUER Kwinten

     

    15/10/2017 ZINGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 9

    1 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    6 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAMJUNIOR

    7 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    8 SMET Jonas IKO-BEOBANKJUNIOR

    9 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEU23

    10 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    11 MUSEEUW Stefano 12 DECLERCK Mathias 13 LIESSENS Jarno 14 COLAERT Pascal 15 DENOLF Ritchie 16 VANCOMPERNOLLE Jan 17 VAN DEN BOSCH Tom 18 DE BOCK Yoni 19 SERRE Stef 20 PANIS Maxim 21 DEVOS Romain FRA 22 DE MEYER Jarne 23 MEELBERGHS Pieter 24 BAEYENS Dennis 25 VANDERMEIRSCH Aaron 26 JAECQUES Simon 27 GOEMAN Jonas 28 DE BOCK Jelle 29 BRAET Vinnie 30 KONINGS Robbe 37 DE ROP Michiel

     

    15/10/2017 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 3

    1 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    2 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    3 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    4 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    6 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    7 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/PANACHE

    8 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    10 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 HOEKE Geerte NED 12 VERHESTRAETEN Karen 13 VERSCHUEREN Jolien 14 BETSEMA Denise NED 15 VAN DER HEIJDEN Inge NED 16 FRANCK Alicia 17 PAUL Stefanie GER 18 VAN ANROOIJ Lindy NED 19 MEISTROK Susanne NED  20 TRUYEN Marthe 21 VAN DE REE Monique NED 22 REDMOND Natalie AUS 23 NAGENGAST Fleur NED 24 VAN DER BURG Esther NED 25 VAN ALPHEN Aniek NED 26 MAES Shana 27 MELLOR Amira GBR 28 DOBBELAERE Jana 29 VERMEIREN Tinne 30 PEETERS Jinse 35 DE BRUYNE Meg

     

    15/10/2017 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 3

    1 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    5 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    6 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    7 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    8 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    9 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    10 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    11 ARTZ Bart NED 12 VERBURG Luke NED 13 DE VET Sander 14 VAN DEN PLAS Jasper 15 ZIEMERINK Milan NED 16 KUYPERS Gerben 17 PEIRENS Yente 18 HAZEKAMP Bart NED 19 DEL GROSSO Bodi NED 20 DEJONGHE Len 21 THYS Joren 22 VERDONCK Andres 23 MASON Cameron GBR 24 VAN LOOVEREN Joachim 25 HORNY Clement 26 BERVOETS Michael 27 PEMEN Dolf 28 QUARTIER Jonas 29 VREESWIJK Noah NED 30 WILLEMS Robbe

     

    15/10/2017 ZINGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28 - opgevers: 0 - 40'

    1 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    2 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN TRICHT Floris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    7 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 SEMPELS Gill WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 BERT Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VAN CUTSEM Senna 12 DEMEYER Guillian 13 GROOTJANS Jeno 14 VANLUCHENE Maxim 15 VAN MELDERT Robin 16 SALOMEZ Ydris 17 VULLERS Brain 18 MOLS Berre 19 VAN MEER Erben NED 20 DESMET Timo 21 LAVERGE Maxim 22 VAN DE PUTTE Kim 23 DEROO Mieke 24 VAN DE STAEY Ries 25 VAN ACKER Jasper 26 VERMEIR Aurelie 27 COENE Benjamin 28 FRAEYE Katleen


    Nieuwelingen - deelnemers: 53 - opgevers: 4 - 30'

    1 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    2 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    4 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VANDERSTEEN Jarne TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM

    8 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW

    9 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 GROOTJANS Andries WAC TEAM

    11 DENAEGHEL Brent 12 BOECKX Seppe 13 DIELS Noa 14 VANDERAERDEN Wout 15 DE VOS Sander 16 DE CLERCQ Seppe 17 GEURS Renzo 18 VAN LAER Lars 19 WUYTS Yannick 20 CORVERS Milan 21 GOYVAERTS Ibo 22 VIDTS Obie 23 DECKMIJN Matisse 24 DEWINTER Gerben 25 DIAS Niels 26 BLOEM Senne 27 SOONTJENS Arthur 28 DEWEERDT Tiebe 29 DHOOGE Romeo 30 DE GROOTE Vasco


    Dames Jeugd - deelnemers: 6 - opgevers: 0 - 30'

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 CRETON Lea TEAM 123VTT

    6 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    Dames Elite - deelnemers: 4 - opgevers: 0 - 40'

    1 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    15/10/2017 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 67 - opgevers: 0

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    5 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    6 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    7 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    8 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 DE HEIJ Joppe NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    11 WILLEMS Senne 12 DIERKING Felix GER 13 KOPECKY Matyas NED 14 PAHLKE Jasper GER 15 JANSSEN Lucas NED 16 WAUTERS Seppe 17 VAN DE PUTTE Victor 18 PAUWELS Pieter 19 VAN HOFTEN Levi NED 20 HUBRECHTS Sander 21 DE BOCK Rune 22 VAN DER LOOIJ Simon 23 LAURYSSEN Rik 24 BUIJS Quinten NED 25 GROENENDAAL Bailey NED 26 SLUYDTS Toon 27 KRAMER Jesse NED 28 VAN HEIJST Jordi NED 29 VOGELS Aaron 30 VANDERLINDEN Lukas 40 D´HOLLANDER Senne


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 6 - opgevers: 0

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VAN DER PEET Fleur NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 QUINT Danielle NED JVRDEBATAUWERS

    4 KNAVEN Senne NED WV BREDA

    5 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    6 JOHANSSON Ida SWE TEAM MERIDA SWEDEN

     

    15/10/2017 ZINGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 22 - opgevers: 1

    1 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    4 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    5 VAN HILLE Xavier VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEMASTM

    6 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    7 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    8 DE MEYER Michaël CYCLING TEAM PAJOTAMA19+

    9 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMASTM

    10 LEGRAND Wesley RED FLYING BIKERSMASTM

    11 MOEYAERT Matthias 12 DESMET Robbe 13 VANKERSSCHAEVER Klaas 14 TACK Spencer 15 VOLCKAERTS Sven 16 VAN LAETHEM Kevin 17 DEBEURME Ben 18 VERGUCHT Rudy 19 DEBEURME Steve 20 VERNOU Lorenzo 21 TEIRLINCK Steven


    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 1

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 PAESHUYSE Jef

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    5 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VAN STAEYEN Benny

    8 VERHOOGHE Kris

    9 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    10 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    11 DE VOS Gert 12 TYTGAT Joeri 13 VAN MEER Edgar NED 14 FIEVEZ Benoît 15 DUMONT Jurgen 16 LOGIER Christophe 17 MYNGHEER Johan 18 MYNGHEER Erik 19 VAN GOETHEM Danny 20 PYNAERT Tom 21 DECOSTER Benny


    Masters C - deelnemers: 23 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido

    2 LAMMENS Mario

    3 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    4 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 DE WAELE Marnic

    6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 BALLET Peter

    8 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 KOCKAERTS Hubert

    10 VAN OOSTERWYCK Daniël

    11 WILLE Rudi 12 DHOOGE Tom 13 ROELSTRAETE Philip 14 STORMS Marc 15 SWINNEN René 16 ROBERTS Andrew GBR 17 COOPMAN Ivan 18 LAFORGE Eric 19 DE CLERCQ Jose 20 GOETHALS Ronny 21 HANDSON Yip CAN 22 HOLVOET Franki 23 HURTECANT Roland

    15-10-2017 om 18:27 geschreven door kenny


    14-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE KRUIBEKE VAN ZATERDAG 14/10/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE KRUIBEKE VAN ZATERDAG 14/10/2017     


    Zaterdag 14/10/2017 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 8

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    8 BOROS Michael CZE PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    9 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    10 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    11 ADAMS Jens 12 GODRIE Stan NED 13 MEEUSEN Tom 14 ADAMS Joeri 15 MEISEN Marcel GER 16 AERNOUTS Jim 17 HOEYBERGHS Daan 18 WALSLEBEN Philipp GER 19 DEGROOTE Jonas 20 TIELEN Dario 21 DERVEAUX Niels 22 ALDERWEIRELD Robin 23 VAN COMPERNOLLE Kenneth 24 TAKENOUCHI Yu JPN 25 DE BOCK Yoni 26 KOYEN Niels 27 WILLIAMS Joe USA 28 VANDEKINDEREN Jens 29 DE WIT Edwin 30 JANSSON Henrik SWE 32 DE BOCK Jelle
    14-10-2017-ktuibeke cross 961.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert en Quinten Hermans.

    14-10-2017-ktuibeke cross 959.JPG
    14-10-2017-ktuibeke cross 942.JPG
                                  Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    14-10-2017-ktuibeke cross 581.JPG
    14-10-2017-ktuibeke cross 551.JPG
                                          Start van de Men Elite te Kruibeke.
    14-10-2017-ktuibeke cross 871.JPG

     

    14/10/2017 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/PANACHE

    2 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    5 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    6 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    7 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 ARZUFFI Maria Alice ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    10 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 MICHIELS Githa 13 BELLAERT Axelle 14 WITLOX Lizzy NED 15 PAUL Stefanie GER 16 MELLOR Amira GBR 17 VAN DE PUTTE Kim 18 PEETERS Jinse 19 REDMOND Natalie AUS 20 MAES Shana 21 DE BRUYNE Meg 22 ROMBOUTS Tine 23 VERMEIREN Tinne 24 VERMEIR Aurelie 25 COMMISSARIS Caren 26 VAN LOY Tess 27 DOBBELAERE Jana 28 DE VOS Nele 29 GAMMONS Madeleine GBR 30 BLANCHAERT Jo
    14-10-2017-ktuibeke cross 529.JPG
    Podium Dames met winnares Katherine Compton, Maud Kaptheijns en Ellen Van Loy.
    14-10-2017-ktuibeke cross 528.JPG
    Podium Dames met winnares Katherine Compton, Maud Kaptheijns en Ellen Van Loy.
    14-10-2017-ktuibeke cross 497.JPG
                                  Aankomst van winnares Katherine Compton.
    14-10-2017-ktuibeke cross 373.JPG
                                       Start van de Dames Elite te Kruibeke.

     

    14/10/2017 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 3

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    3 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    4 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    5 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    6 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    8 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    10 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 ELLIS Matthew GBR 12 VERDONCK Andres 13 WESTHOFF David GER 14 VAN DEN PLAS Jasper 15 CAMERON Euan USA 16 YOUNG Jenson USA 17 DECOSTER Louis 18 HOWSON Oliver USA 19 VANDEN BUSSCHE Wannes 20 DEL GROSSO Bodi NED 21 CAS Stijn 22 LIPPENS Seppe 23 NOYENS Jarne 24 QUETS Stijn 25 DE LAET Tomas 26 COCKX Maxime 27 DE NIJS Maarten NED 28 CLYNHENS Toon 29 OBERTEICHER Matteo GER 30 VERHEYDE Leander 32 VAN CLEEMPUT Bert 36 DE VOS Wannes
    14-10-2017-ktuibeke cross 198.JPG
                                              Start van de Juniores te Kruibeke.

     

    14/10/2017 KRUIBEKE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 3

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    3 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    4 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    6 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    7 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 DELMÉ Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 PAHLKE Jasper GER HARBURGER RG

    11 PIDCOCK Joseph GBR 12 CLARYSSE Elio 13 PAUWELS Pieter 14 BLEYENBERG Jado 15 KUYPERS Milan 16 MEEUSEN Ruben 17 OMLOOP Mats 18 VAN DEN BULCK Joppe 19 VANPRAET Ruben 20 DIERKING Felix GER 21 VAN HAVERE Detlev 22 DHOOGE Thibau 23 VAN DEN BROECK Lars 24 OOSTERLINCK Joes 25 MEERT Noah 26 VANGILS Yannick 27 GEURS Renzo 28 CALLEWAERT Andreas 29 ROGGEMAN Sieben 30 GEENTJENS Brend 39 CLAESSENS Robbe 40 DE BAERE Rune 41 ROTTIERS Reinoud 45 VERSCHRAEGEN Wout 52 HERMANS Ullrich
    14-10-2017-ktuibeke cross 187.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Jetze Van Campenhout, Tibor Del Grosso
    en Lennert Belmans.
    14-10-2017-ktuibeke cross 183.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Jetze Van Campenhout, Tibor Del Grosso
    en Lennert Belmans.

    14-10-2017-ktuibeke cross 170.JPG
               Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Jetze Van Campenhout.
    14-10-2017-ktuibeke cross 010.JPG
                                       Start van de Nieuwelingen.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-10-2017 om 20:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 14/10/2017 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 8

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    8 BOROS Michael CZE PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    9 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    10 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    11 ADAMS Jens 12 GODRIE Stan NED 13 MEEUSEN Tom 14 ADAMS Joeri 15 MEISEN Marcel GER 16 AERNOUTS Jim 17 HOEYBERGHS Daan 18 WALSLEBEN Philipp GER 19 DEGROOTE Jonas 20 TIELEN Dario 21 DERVEAUX Niels 22 ALDERWEIRELD Robin 23 VAN COMPERNOLLE Kenneth 24 TAKENOUCHI Yu JPN 25 DE BOCK Yoni 26 KOYEN Niels 27 WILLIAMS Joe USA 28 VANDEKINDEREN Jens 29 DE WIT Edwin 30 JANSSON Henrik SWE 32 DE BOCK Jelle

     

    14/10/2017 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/PANACHE

    2 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    5 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    6 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    7 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 ARZUFFI Maria Alice ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    10 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 MICHIELS Githa 13 BELLAERT Axelle 14 WITLOX Lizzy NED 15 PAUL Stefanie GER 16 MELLOR Amira GBR 17 VAN DE PUTTE Kim 18 PEETERS Jinse 19 REDMOND Natalie AUS 20 MAES Shana 21 DE BRUYNE Meg 22 ROMBOUTS Tine 23 VERMEIREN Tinne 24 VERMEIR Aurelie 25 COMMISSARIS Caren 26 VAN LOY Tess 27 DOBBELAERE Jana 28 DE VOS Nele 29 GAMMONS Madeleine GBR 30 BLANCHAERT Jo

     

    14/10/2017 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 3

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    3 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    4 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    5 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    6 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    8 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    10 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 ELLIS Matthew GBR 12 VERDONCK Andres 13 WESTHOFF David GER 14 VAN DEN PLAS Jasper 15 CAMERON Euan USA 16 YOUNG Jenson USA 17 DECOSTER Louis 18 HOWSON Oliver USA 19 VANDEN BUSSCHE Wannes 20 DEL GROSSO Bodi NED 21 CAS Stijn 22 LIPPENS Seppe 23 NOYENS Jarne 24 QUETS Stijn 25 DE LAET Tomas 26 COCKX Maxime 27 DE NIJS Maarten NED 28 CLYNHENS Toon 29 OBERTEICHER Matteo GER 30 VERHEYDE Leander 32 VAN CLEEMPUT Bert 36 DE VOS Wannes

     

    14/10/2017 KRUIBEKE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 3

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    3 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    4 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    6 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    7 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 DELMÉ Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 PAHLKE Jasper GER HARBURGER RG

    11 PIDCOCK Joseph GBR 12 CLARYSSE Elio 13 PAUWELS Pieter 14 BLEYENBERG Jado 15 KUYPERS Milan 16 MEEUSEN Ruben 17 OMLOOP Mats 18 VAN DEN BULCK Joppe 19 VANPRAET Ruben 20 DIERKING Felix GER 21 VAN HAVERE Detlev 22 DHOOGE Thibau 23 VAN DEN BROECK Lars 24 OOSTERLINCK Joes 25 MEERT Noah 26 VANGILS Yannick 27 GEURS Renzo 28 CALLEWAERT Andreas 29 ROGGEMAN Sieben 30 GEENTJENS Brend 39 CLAESSENS Robbe 40 DE BAERE Rune 41 ROTTIERS Reinoud 45 VERSCHRAEGEN Wout 52 HERMANS Ullrich

    14-10-2017 om 19:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/10/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 19°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg 

     Koen De Bosscher


    Zaterdag 14 Oktober 2017 - LOTENHULLE (9880)

    Catg.A – 68 km – 35 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Cooman Mauro

    3-Barbier Davy

    4-Sonneville Jarno

    5-Declerck Kristof

    6-Timbreur Jonas

    7-De Duytsche Luc

    8-De Wispelaere Arno

    9-Maes Dimitri

    10-Vancolen Kevin

    11-Nevejans Dennis-12-Taveirne Anthony-13-Lauwers Guillaume-14-Verwee Nico-15-Debaere Giovanni-16-De Beer Tom-17-Van Sante Tristan-18-Van Waeyenbergh Grégory-19-Moerman Jens-20-Deschuytter Casper-21-Scherrens Chris-22-Nevejans Kenny-23-Roels Diedrich-24-Schiettecatte Steven-25-Maes Jonah-26-Deboever Nick-27-Allemeersch Mike-28-Spillebeen Jürgen-29-De Coninck Guillaume-30-Hooreweghe Peter-31-Smet Jochem-32-Dhondt Gunter-33-Decabooter Jens-34-Lefever Nico-35-De Baets Kristof

     

    Catg.B – 59,5 km – 24 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-De Weirdt Gino

    3-Pauwels Vital

    4-Reniers Kristof

    5-Grymonpré Steven

    6-Smet Gert

    7-Hermans Laurent

    8-De Wannemaeker Filip

    9-Ghequire Dietrich

    10-Janssens Bert

    11-Dejardin Fabrice-12-Muys Kristof-13-De Waele Kris-14-Vanderbeke Koen-15-de Vree Rik-16-De Brauwer Lesley-17-Calluy Tom-18-Van Drom Giovanni-19-Heyman Kurt-20-De Tant Wout-21-Claeys Kurt-22-Hoes Andy-23-Devos Jens-24-Rabout Rudi

     

    Catg.B+ – 59,5 km – 18 deelnemers

    1-Bruyere Bruno (Denderleeuw)

    2-Wuyts Hans

    3-Vanholsbeke Benny

    4-De Moor Arie

    5-Lampaert Philip

    6-Primo Gino

    7-Devulder Annick

    8-Braet Wim

    9-Van Speybroeck Geert

    10-Bobelijn Patrick

    11-Suys Frank-12-Roobroeck Dirk-13-Smet Luc-14-Van Loy Eddy-15-Nevejans Idesbald-16-De Clercq Robert-17-Cooman Jerry-18-Wauters Denis

     

    Catg.C – 42,5 km – 33 deelnemers

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-Van Eyndt Jozef

    3-Van Renterghem Patrick

    4-Willems Noël

    5-Hoornaert Glenn

    6-Goossens Marc

    7-Watteny Patrick

    8-Decaestecker Patrick

    9-De Coninck Wim

    10-Deuss Leon

    11-Van Lierde Hans-12-Lap Hans-13-Zwierzchiewski Mitch-14-Heye Hilair-15-Davaine Hugues-16-De Naeghel Jozef-17-De Poorter Luc-18-Maes Josse-19-Vanoverberghe Siegfried-20-De Baets Johan-21-Cauwelier Bruno -22-Lacquet Philippe-23-Rouze Erik-24-Hugelier Jurgen-25-Bultinck Andre-26-Verbestel Dirk-27-Vyncke William-28-De Meyer Eric-29-Bolle Henk-30-Reubens Hendrick-31-Dierickx Luc-32-Dupont Guido-33-Lambourne Keith

     

    Catg.D – 42,5 km – 13 deelnemers

    1-Remory Pierre (Ressegem)

    2-Vervondel Marc

    3-Vanpoucke Rik

    4-Van Holen Johny

    5-Vandermeulen Jos

    6-Cocquyt Luc

    7-Burggraeve Noël

    8-Scheirlinckx Jozef

    9-Scheirlinckx Hendrik

    10-Pauwels Marcel

    11-Lockefeir Marinus-12-Demiddel Ronny-13-Mous Willy

     

    Catg.D+ – 42,5 km – 8 deelnemers

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Mercken Mathieu

    3-Vyvey Julien

    4-Hoof Roger

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-Robijns Robert

    7-Lauwers Marnix

    8-Hermans Luc

    14-10-2017 om 19:04 geschreven door kenny


    12-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 11/10/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Walter Meseure en Alex Goossens vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 17 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zacht herfstweer en uiteindelijk droog zodat de midweek duurtraining onder gunstige omstandigheden kon afgewerkt worden. Door de felle tegenwind werd er vooraan goed afgelost zodat iedereen zijn steentje kon bijdragen. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35,5 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Dirk Cleys , Jan Vlegels , Rudy Franssens , Robby Van Raemdonck , Kurt Van Raemdonck , Alex Goossens , Zoon William , Pascal Brack , William Despeels , Patrick Deyaert , Fons Van Raemdonck , Serge Meyvis , Joris De Jonghe , Glenn Van Hautekerke , Ward Vermeiren en Kenny Janssens.

    Zomergroepstraining Beveren 2017.jpg

    12-10-2017 om 15:23 geschreven door kenny


    10-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN & MASTERS TE HEIST OP DEN BERG VAN DINSDAG 10/10/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN & MASTERS TE HEIST OP DEN BERG VAN DINSDAG 10/10/2017     


    Dinsdag 10/10/2017 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Elite z.c./U23 - 106,4 km - 48,47 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 20

    1 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    3 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VAN DER MEER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    6 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    7 AASE VABø Tore Andre NOR RINGERIKS SK

    8 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 DE DECKER Alfdan 12 DEBRUYNE Glenn 13 JACOBS Pieter 14 VAN NUFFELEN Glen 15 DEVOS Han 16 VAN DYCK Wesley 17 VAN ENDE Wouter 18 ANDRIEU Maxim 19 LINTEN Tom 20 AUGUST SORLIE Nerland NOR 21 SIEMONS Stijn 22 VAN ROY Sven 23 FIERENS Witse 24 CANT Jelle 25 DUBOIS Foeke 26 ROMBOUTS Bram 27 KULSET Sindre NOR 28 HENDRIKX Max NED 29 DE WEERDT Nick 30 LEYSEN Senne 38 MARIN Glenn 48 DILLEN Ruben
    10-10-2017-heist  goor 1110.JPG
    Podium te Heist o/d Berg met winnaar Gil D'Heygere, Marc Franken en Jeff Peelaers.

     10-10-2017-heist  goor 1124.JPG 10-10-2017-heist  goor 1103.JPG
                                                                                   Winnaar Gil D'Heygere met de bloemen.
    10-10-2017-heist  goor 1094.JPG
                                                Winnaar Gil D'Heygere.
    10-10-2017-heist  goor 1029.JPG
                    Aankomst van winnaar Gil D'Heygere voor Marc Franken.
    10-10-2017-heist  goor 1026.JPG
                    Aankomst van winnaar Gil D'Heygere voor Marc Franken.
    10-10-2017-heist  goor 1040.JPG
                                                 De spurt van het peleton.
    10-10-2017-heist  goor 990.JPG
    10-10-2017-heist  goor 921.JPG
    10-10-2017-heist  goor 908.JPG
    10-10-2017-heist  goor 806.JPG
    10-10-2017-heist  goor 771.JPG
                                             Op kop Guy Smet.
    10-10-2017-heist  goor 768.JPG
    10-10-2017-heist  goor 628.JPG
    10-10-2017-heist  goor 614.JPG
                                                Guy Smet in de aanval.
    10-10-2017-heist  goor 581.JPG
    10-10-2017-heist  goor 565.JPG
    10-10-2017-heist  goor 536.JPG
    10-10-2017-heist  goor 526.JPG
    10-10-2017-heist  goor 479.JPG
    10-10-2017-heist  goor 445.JPG
    10-10-2017-heist  goor 441.JPG
    10-10-2017-heist  goor 418.JPG
    10-10-2017-heist  goor 413.JPG
           Start van de Elite z.c. & Beloften te Heist o/d Berg met 70 deelnemers.
    10-10-2017-heist  goor 400.JPG
    10-10-2017-heist  goor 395.JPG
    10-10-2017-heist  goor 1022.JPG

     

    10/10/2017 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Amateurs + Masters – 68,4 km

    Amateurs - deelnemers: 8 - opgevers: 1

    1 COOMAN Gianni

    2 BUNKENS Kris SPORT EN MOEDIG GENK

    3 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    4 GOELEVEN Jeroen SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 COOMAN Mauro

    6 COSENTINO Jean-françois ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 SONNEVILLE Jarno
    10-10-2017-heist  goor 387.JPG
                                       Winnaar Amateurs Gianni Cooman.
    10-10-2017-heist  goor 382.JPG
    Winnaar Masters B Vital Pauwels, winnaar Amateurs Gianni Cooman en winnaar
    Masters A Laurent Hanlet.
    10-10-2017-heist  goor 343.JPG
                           Aankomst van winnaar Amateurs met Gianni Cooman.
    10-10-2017-heist  goor 045.JPG
    10-10-2017-heist  goor 008.JPG
    10-10-2017-heist  goor 001.JPG
                                   Start van de Amateurs en de Masters.

     

    Masters A - deelnemers: 11 - opgevers: 2

    1 HANLET Laurent ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 DE WYNGAERT Filip

    3 WIJCKMANS Pieter

    4 VAN OPSTAL Philippe

    5 CAUWBERGHS Stan

    6 LEYS Sam

    7 VAN DER SANDEN Maarten

    8 VERBRUGGEN Papijn

    9 VAN NYEN Bob
    10-10-2017-heist  goor 389.JPG
                                        Winnaar Masters A Laurent Hanlet.


    Masters B - deelnemers: 24 - opgevers: 5

    1 PAUWELS Vital

    2 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    3 HEREMANS Koen

    4 HEREMANS Gert

    5 RENS David

    6 BUDO Nico PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    7 VERMOTE Patrick WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 WILMET Frédéric ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VERSCHEUREN Ivan

    10 MAERSCHAERT Kris

    11 VAN AVONDT Wim 12 SERRON Danny 13 HEREMANS Gino 14 PEETERS Bjorn 15 VERBINNEN Dirk Theo 16 BRUYNSEELS Rudy 17 VAN DEN PLAS Kurt 18 BOGAERTS Patric 19 VAN LAER Guido
    10-10-2017-heist  goor 331.JPG

     

    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 4

    1 WUYTS Hans STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    2 VANGENECHTEN Freddy

    3 VAN HUFFELEN Wim

    4 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 LEUNTJENS Kurt

    6 SUYS Frank

    7 WEEMAES Franky

    8 DURANT Martin EC WALSHOUTEM

    9 VAN LOY Eddy EC WALSHOUTEM

    10 DE MUYNCK Luc

    11 VANDE KERKHOF Robert 12 FIERENS Paul 13 WAUTERS Philippe 14 VAN DEN BERGH Wim 15 COOMAN Jerry 16 DE COCK Marc 17 VAN ROY Luc
    10-10-2017-heist  goor 012.JPG
                                           Franky Weemaes uit Melsele.

    10-10-2017-heist  goor 004.JPG
                                            Frank Suys uit Hingene.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-10-2017 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/10/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 10/10/2017 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Elite z.c./U23 - 106,4 km - 48,47 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 20

    1 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    3 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VAN DER MEER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    6 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    7 AASE VABø Tore Andre NOR RINGERIKS SK

    8 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 DE DECKER Alfdan 12 DEBRUYNE Glenn 13 JACOBS Pieter 14 VAN NUFFELEN Glen 15 DEVOS Han 16 VAN DYCK Wesley 17 VAN ENDE Wouter 18 ANDRIEU Maxim 19 LINTEN Tom 20 AUGUST SORLIE Nerland NOR 21 SIEMONS Stijn 22 VAN ROY Sven 23 FIERENS Witse 24 CANT Jelle 25 DUBOIS Foeke 26 ROMBOUTS Bram 27 KULSET Sindre NOR 28 HENDRIKX Max NED 29 DE WEERDT Nick 30 LEYSEN Senne 38 MARIN Glenn 48 DILLEN Ruben

     

    10/10/2017 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Amateurs + Masters – 68,4 km

    Amateurs - deelnemers: 8 - opgevers: 1

    1 COOMAN Gianni

    2 BUNKENS Kris SPORT EN MOEDIG GENK

    3 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    4 GOELEVEN Jeroen SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 COOMAN Mauro

    6 COSENTINO Jean-françois ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 SONNEVILLE Jarno

     

    Masters A - deelnemers: 11 - opgevers: 2

    1 HANLET Laurent ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 DE WYNGAERT Filip

    3 WIJCKMANS Pieter

    4 VAN OPSTAL Philippe

    5 CAUWBERGHS Stan

    6 LEYS Sam

    7 VAN DER SANDEN Maarten

    8 VERBRUGGEN Papijn

    9 VAN NYEN Bob


    Masters B - deelnemers: 24 - opgevers: 5

    1 PAUWELS Vital

    2 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    3 HEREMANS Koen

    4 HEREMANS Gert

    5 RENS David

    6 BUDO Nico PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    7 VERMOTE Patrick WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 WILMET Frédéric ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VERSCHEUREN Ivan

    10 MAERSCHAERT Kris

    11 VAN AVONDT Wim 12 SERRON Danny 13 HEREMANS Gino 14 PEETERS Bjorn 15 VERBINNEN Dirk Theo 16 BRUYNSEELS Rudy 17 VAN DEN PLAS Kurt 18 BOGAERTS Patric 19 VAN LAER Guido

     

    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 4

    1 WUYTS Hans STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    2 VANGENECHTEN Freddy

    3 VAN HUFFELEN Wim

    4 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 LEUNTJENS Kurt

    6 SUYS Frank

    7 WEEMAES Franky

    8 DURANT Martin EC WALSHOUTEM

    9 VAN LOY Eddy EC WALSHOUTEM

    10 DE MUYNCK Luc

    11 VANDE KERKHOF Robert 12 FIERENS Paul 13 WAUTERS Philippe 14 VAN DEN BERGH Wim 15 COOMAN Jerry 16 DE COCK Marc 17 VAN ROY Luc

    10-10-2017 om 19:39 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!