.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BOOM VAN ZONDAG 08/10/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BOOM VAN ZONDAG 08/10/2017     


    Zondag 08/10/2017 BOOM (A) - Elite z.c./U23 - 113 km - 42,65 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 36

    1 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    2 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL

    3 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 KOOP Jos NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 RIETJENS Sander PRORACE CYCLING TEAM

    6 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    7 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    9 SNYERS Jari UNITED C.T.

    10 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    11 PARIDAENS Jasper 12 HONORE Mikkel DEN 13 LEHAEN Dries 14 VANDENBROECK Yarno 15 CANT Jelle 16 VANDYCK Niels 17 VERHULST Pauwel 18 VERCAMMEN Jeroen 19 PATTEN Daniel GBR 20 BROES Michiel 21 DE GROEF Felix 22 FABRI Hannes 23 JACOBS Pieter 24 VAN DE MIEROOP Sam 25 GOOVAERTS Tom 26 ROMBOUTS Bram 27 WILLEMS Kenny 28 DEGUIDE Louis 29 VAN BROEKHOVEN Bram 30 KOOLS Jos NED
    8-10-2017-boom 556.JPG
                          De winnaar te Boom Tom Verhaegen met de bloemen.
    8-10-2017-boom 574.JPG 8-10-2017-boom 553.JPG
                                                                De winnaar te Boom Tom Verhaegen met de bloemen.
    8-10-2017-boom 549.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Tom Verhaegen.
    8-10-2017-boom 506.JPG
                     Aankomst van winnaar Tom Verhaegen voor Laurens Huys.
    8-10-2017-boom 503.JPG
    Aankomst van winnaar Tom Verhaegen voor Laurens Huys en Matti Helminen.

    8-10-2017-boom 515.JPG
                                                 De spurt van het peleton.
    8-10-2017-boom 490.JPG
    8-10-2017-boom 486.JPG
    8-10-2017-boom 473.JPG
    8-10-2017-boom 421.JPG
    8-10-2017-boom 372.JPG
    8-10-2017-boom 357.JPG
    8-10-2017-boom 325.JPG
    8-10-2017-boom 283.JPG
    8-10-2017-boom 203.JPG
    8-10-2017-boom 156.JPG
    8-10-2017-boom 135.JPG
    8-10-2017-boom 095.JPG
    8-10-2017-boom 089.JPG
    8-10-2017-boom 072.JPG
    8-10-2017-boom 056.JPG
    8-10-2017-boom 045.JPG
    8-10-2017-boom 042.JPG
    8-10-2017-boom 032.JPG
    8-10-2017-boom 021.JPG
    8-10-2017-boom 017.JPG
    8-10-2017-boom 008.JPG
                De start te Boom van de Elite z.c. & Beloften met 71 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-10-2017 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/10/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan MILAN COSYNS met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Rune Herregodts KOP 2017.jpg   Milan Cosyns.jpg

        Rune Herregodts               Milan Cosyns


    Zondag 08/10/2017 BELGIEK (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 43,35 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 6

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    8 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VANDENBUSSCHE Jari 12 BOUTTÉ Kenzie 13 DEFREYNE Cédric 14 DEWEER Jochen 15 DELOOF Senne 16 VAN DYCK Wesley 17 TIMMERMANS Tom 18 TANIS Quentin FRA 19 NERLAND August Sørlie NOR 20 LAMBRECHT Bjorg 21 DESMECHT David 22 FLET Axel FRA 23 LAVA Kevin 24 TOUQUET Joren 25 MAHIEU Mathias 26 VANTHOURNOUT Brecht 27 OSTYN Arthur 28 DERIAUX Florian FRA 29 HUYSSER Jeroen 30 DEGEZELLE Kevin 35 VAN DAMME Bart

     

    08/10/2017 BOOM (A) - Elite z.c./U23 - 113 km - 42,65 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 36

    1 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    2 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL

    3 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 KOOP Jos NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 RIETJENS Sander PRORACE CYCLING TEAM

    6 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    7 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    9 SNYERS Jari UNITED C.T.

    10 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    11 PARIDAENS Jasper 12 HONORE Mikkel DEN 13 LEHAEN Dries 14 VANDENBROECK Yarno 15 CANT Jelle 16 VANDYCK Niels 17 VERHULST Pauwel 18 VERCAMMEN Jeroen 19 PATTEN Daniel GBR 20 BROES Michiel 21 DE GROEF Felix 22 FABRI Hannes 23 JACOBS Pieter 24 VAN DE MIEROOP Sam 25 GOOVAERTS Tom 26 ROMBOUTS Bram 27 WILLEMS Kenny 28 DEGUIDE Louis 29 VAN BROEKHOVEN Bram 30 KOOLS Jos NED

     

    08/10/2017 ALKEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 43,46 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 32

    1 CLÉ Brent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    2 MORIS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 LINTEN Tom STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 SINSCHEK Nils NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUTU

    7 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    8 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 BELLEN Wesley SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 JACOBS Robin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 DEVOS Han 12 DE SCHUTTER John 13 HAEMELS Bavo 14 WUYTS Hans 15 HEYMANS Jonas 16 STEURS Kevin 17 VERHEYDEN Joris 18 BUNKENS Kris 19 OFFERMANS Michiel 20 KERKHOFS Bram 21 GALICIA Wannes 22 MEYERS Vincent 23 MOSBEUX Christophe 24 VANDEWEERDT Lars 25 PENDERS Joppe 26 THEYS Koen 27 HELLMANN Julian GER 28 VAN DER SLOOT Roland NED 29 JOHR Oliver GER 30 DEFOSSA François

     

    08/10/2017 DRIESLINTER (B) - Juniores - 80 km - 41,56 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 10

    1 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 KUS Adam POL LUDOWY KLUB SPOTOWY WIELUN

    3 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    4 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 BURCZAK Dawid POL LKKZM WARMIA BISKUPIEC

    7 RADOUX Robin LOTTO-VC ARDENNES

    8 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 VANHALST Thomas 12 VANDEBEEK Bjorn 13 LAMBEIR Joachim 14 SCHERPENBERGH Tristan 15 ERNST Robin 16 DANIELS Lars 17 SWINNERTON Joe GBR 18 DE NEVE Joerik 19 DE PAUW Len 20 VERHEYEN Maarten 21 NACHTEGAELE Wannes 22 VAN PRAET Robbe 23 GROOTAERT Mathisse 24 CLOOTS Kilian 25 WAUTERS Bram 26 MATTHYS Louka 27 COVELIERS Seppe 28 ROELENS Robbe 29 MANS Matjas 30 DELWICHE Kilian

     

    08/10/2017 AFFLIGEM CLASSIC (B) - Nieuwelingen Topcompetitie - 76 km - 41,52 km/h

    Aantal deelnemers: 116 - opgevers: 15

    1 STIPPELMANS Toon WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    2 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 WILLEMS Jago WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 FRETIN Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    6 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    7 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    8 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    9 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    10 MICHIEL Nuytten CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 CEURENS Robbe 12 DHAEYE Enrico 13 VERBEECK Calvin 14 ECCLI Cyrian 15 GROOTJANS Jente 16 DE NEVE Tomas 17 MAES Juul 18 GROSEMANS Daan 19 KAESEMANS Siemen 20 MEEUSEN Rik 21 HERTZ Benjamin 22 ORINS Robin 23 TEERLINCK Alexander 24 VAN HAMME Wout 25 VAN BUYNDER Thibaud 26 CHRISTIAENS Jonas 27 ERRINGSO Frederik 28 D´HONDT Dante 29 FASTRES Noah 30 VANDENBULCKE Alex 33 DE PESTEL Thomas 40 SMET Jorre 57 DUYM Steffen 58 DE GEEST Ricky 60 HUYS Branko 87 VERCAUTEREN Thomas 97 DE CLEEN Wouter

     

    08/10/2017 LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km - 41,27 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 0

    1 HUENS Axel FRA VC AMATEUR ST QUENTIN

    2 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 DE SMET Connor LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 SANDRIE Brent CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 LOOTENS Gust MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    8 THORLET Maxence FRA VC AMATEUR ST QUENTIN

    9 VAN DER TAELEN Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 VILEYN Brecht CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 BUFFEL Arne 12 HOPMANS Wouter NED 13 TORNU Florian FRA 14 VAN HOOF Manu 15 VERSTEGEN Kenneth 16 NOREILDE Mathias 17 DEJONGHE Michiel 18 CHRISTIAENS Jens 19 VANDICKE Seppe 20 BOSTYN Victor 21 TIMMERMANS Tristan NED 22 CRAEYNEST Elias 23 CARRETTE Thibault 24 DEJONCKHEERE Arthur 25 DE CONINCK Quinten 26 DERYCKE Jarne 27 PIETERS Lennert 28 BROIDIOI Jente 29 VANDER BEKEN Thibo

     

    08/10/2017 AALTER-LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 58 km - 39,18 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 2
    1 MILAN COSYNS PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    3 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    4 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    7 LEFEVRE Ruben VZW JONG WIELERTALENT

    8 DESCHUYFFELEER Bram VZW JONG WIELERTALENT

    9 VERSEE Younes INDIVIDUEEL

    10 VAN LANDSCHOOT Ruben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 REUNIS Rowdy NED 12 VAN ROOSBROECK Jan 13 STEVENS Igor 14 LIEVENS Niels 15 BLANSAER Iljo 16 SEGERS Ryan 17 VAN DUN Jente 18 MAAS Marijn NED 19 VAN BELLINGHEN Keano 20 PERMENTIER Emano 21 VANDEPUTTE Louigi 22 DHONDT Jarno NED 23 VAN NUFFEL Aiko 24 RASSCHAERT Lander 25 DE GENDT Senne 26 VAN DER SYPT Gianni 27 VAN DAELE Ernest 28 DE BOECK Anton 29 KAES Xedric 30 VAN DE WYNKELE Lorenz 31 DE BEER Wannes 38 VAN PUYVELDE Lukas 44 CORNELIS Cody

     

    08/10/2017 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 52 km - 42,73 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 12

    1 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 HABETS Jordan NED MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG

    4 MARTENS Hannes SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DE KINDER Axel LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 VERKOEYEN Michiel ACROG - BALEN BC

    7 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VOGELS Aaron LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BELMANS Elias SPORT EN MOEDIG GENK

    11 LAGROU Stan 12 ARRAMMACH Kevin NED 13 GILLES Florent 14 DE JAEGER Arthur 15 AWOUTERS Lars 16 VOCHTEN Victor 17 POETS Wout 18 VRANCKX Fausto 19 OZDERYA Elyas 20 DE GROOTE Dries 21 PEETERS Sam 22 BIJL Kinley NED 23 DEPRE Jeroen 24 ERAUW Thiemo 25 VANSTOCKSTRAETEN Rutger 26 LIJNEN Tymon 27 JACOBS Yorben 28 JORDENS Jules 29 GOFFART Jordi 30 OZDERYA Nazim

    08-10-2017 om 21:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 08/10/2017 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 4

    1 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    2 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    3 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    11 BOROS Michael CZE 12 MERLIER Tim 13 WALSLEBEN Philipp GER 14 SOETE Daan 15 MEEUSEN Tom 16 AERNOUTS Jim 17 PEETERS Rob 18 MEISEN Marcel GER 19 VAN DER MEER Gosse NED

     

    08/10/2017 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 5

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    3 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 JACOBS Johan SUI PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    7 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DER HEIJDEN Maik NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    9 VANDEBOSCH Toon IKO-BEOBANK

    10 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 LOOCKX Lander 12 BAKX Kelvin NED 13 VAN DIJKE Koen NED 14 BENOIST Antoine FRA 15 BEKAERT Yentl 16 JASPERS Jappe 17 SIEBENS Gianni 18 ALDERWEIRELD Robin 19 GOEMAN Andreas 20 VAN DE KERCKHOVE Nick 21 SCHUERMANS Jelle 22 CAMPS Jelle 23 DEBEIR Arno 24 VERHEYEN Thomas 25 PAUWELS Tijl 26 ARENSMAN Thymen NED 27 DRIESEN Jarne 28 VANDEBOSCH Victor 29 KIELICH Timo 30 LIESSENS Jarno 40 VAN DE VELDE Thomas 42 VERMEERSCH Florian

     

    08/10/2017 ARDOOIE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 3

    1 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 DECLERCK Mathias BIKE ADVICE CT

    4 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZW

    6 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    7 DENOLF Ritchie THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    8 VANDENHEEDE Brecht BVZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VANDEVELDE Ruben THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    10 DE BOCK Yoni ARROW CYCLING TEAM

    11 JAECQUES Simon 12 DE BOCK Jelle 13 DE GROODT Killian 14 COUCKUYT Jens 15 TIMMERMANS Tom 16 DOMINGUEZ LOPEZ Juan Diego ESP 17 BEKAERT Seppe 18 VERMEERSCH Arne 19 SCHOL Steven 20 SCHOL Dieter 21 OGER Vincent 22 DANCKAERS Jochem

     

    08/10/2017 NOSSEGEM (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 8

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAM

    4 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    5 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 LEAERTS Yelle YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAM

    10 DE MEYER Jarne IKO-BEOBANK

    11 PANIS Maxim 12 KOYEN Niels 13 DE CLEYN Dave 14 HELSOCHT Liam 15 SMITS Rune 16 MUSEEUW Stefano 17 MEELBERGHS Pieter 18 PEERS Nick 19 KONINGS Robbe 20 THIJS Wim 21 THIELEMANS Mike 22 VANREYTEN Joachim 23 DE ROP Michiel 24 CAREME Grégory 25 SERRE Stef 26 BRUYNINCKX Jonas 27 PEETERS Kyle 28 PIOT Stijn 29 RUNHAAR Marvin NED

     

    08/10/2017 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 1

    1 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/PANACHE

    2 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    3 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    4 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    5 ARZUFFI Maria Alice ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    6 WORST Annemarie NED

    7 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    8 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    10 VAN DE STEENE Kim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 VERSCHUEREN Jolien 12 NAGENGAST Fleur NED 13 HOEKE Geerte NED 14 BETSEMA Denise NED 15 FRANCK Alicia 16 DELHAYE Pauline FRA 17 VERHESTRAETEN Karen 18 KASTELIJN Yara 19 VAN DER HEIJDEN Inge NED 20 VAN DER BURG Esther NED 21 MEISTROK Susanne NED 22 BELLAERT Axelle 23 VERHOEVEN Suzanne 24 VAN DEN HOEK Bianca NED 25 VAN ANROOIJ Lindy NED 26 VAN DE PUTTE Kim 27 DE HEIJ Maaike NED 28 REDMOND Natalie AUS 29 BOSCHKER Julia NED 30 PALM Eva Maria

     

    08/10/2017 ARDOOIE (W) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames- deelnemers: 7 - opgevers: 1

    1 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    2 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 WERBROUCK Liesbeth DAGPAS

    6 VAN NIEWENHUYSE Lotte TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM


    Meisjes Nieuwelingen - deelnemers: 1

    1 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    08/10/2017 NOSSEGEM (B) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite & Junioren - deelnemers: 11 - opgevers: 1

    1 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    2 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    3 SCHOE Aimée NED STEVENS

    4 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 MEERTENS Lone WEBECO-Q JOBS-ACTGDE

    6 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    7 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 SCHOON Lisette NED HET SNELLE WIEL BLADEL

    9 DE PAUW Marijke WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VAN HOOL Lana EC WALSHOUTEM

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 6 - opgevers: 1

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 CRETON Lea TEAM 123VTT

    5 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

     

    08/10/2017 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 6

    1 ROUILLER Loris SWZ VC ECHALLENS

    2 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    3 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    4 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    5 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    6 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    7 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    8 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    9 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    10 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    11 ARTZ Bart NED 12 VERVOORT Wout 13 GEYSELS Xander 14 FERDINANDE Anton 15 DEWULF Maxim 16 BERVOETS Michael 17 DEL GROSSO Bodi NED 18 HYON François FRA 19 PEMEN Dolf 20 ZIEMERINK Milan NED 21 DE VET Sander 22 HAZEKAMP Bart NED 23 MEULEMANS Lennert 24 QUARTIER Jonas 25 THYS Joren 26 SANTY Arne 27 VREESWIJK Noah NED 28 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED 29 VANPARIJS Tjorven 30 LOOHUIS Lars NED

     

    08/10/2017 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 0

    1 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    5 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    6 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    7 DE HEIJ Joppe NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 LECERF William Junior COMITE REGIONAL Luxembourg

    11 WILLEMS Senne 12 VANDERSTEEN Jarne 13 BAERS Arne 14 VANGILS Yannick 15 MATÉO Jot FRA 16 KOPECKY Matyas NED 17 DE VOS Sander 18 BUIJS Quinten NED 19 DELBAERE Ibe 20 VAN HOFTEN Levi NED 21 ARTZ Huub NED 22 HUIJBREGTS Niels NED 23 HEYMANS Aaron 24 VAZ Dorian FRA 25 MARX Bram 26 DEJONGHE Senne 27 ROGGEMAN Sieben 28 BLOEM Senne 29 VANDEVANNET Simon 30 VAN DER PEET Fleur NED

    08-10-2017 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 08/10/2017 ARDOOIE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 14 - opgevers: 1 - 40'

    1 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 MULDERS Yarne SPORT EN MOEDIG GENK

    8 SALOMEZ Ydris MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 WYNANTS Mitchell TEAM KEMPEN

    10 LAVERGE Maxim TOP GEAR BMX VZW

    11 VANHEES Michiel 12 VAN ACKER Jasper 13 COENE Benjamin

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 32 - opgevers: 1 - 30'

    1 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    5 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    6 DENAEGHEL Brent KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    8 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    9 DIELS Noa ACROG - BALEN BC

    10 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 DECKMIJN Matisse 12 DELAERE Brent 13 VAN COMPERNOLLE Jamie 14 SLUYDTS Toon 15 DEWINTER Gerben 16 CALLEWAERT Andreas 17 DEWEERDT Tiebe 18 D´HOLLANDER Senne 19 VAN NIEUWENHUYSE Warre 20 VANDEVYVERE Emiel 21 DEPREZ Jorit 22 DE GROOTE Vasco 23 MEERT Noah 24 VANSTEENKISTE Vico 25 VAN DER EYCKEN Jarne 26 OOSTERLINCK Joes 27 ROTTEY Victor 28 COOMAN Kjell 29 TANGHE Milan 30 COUSSAERT Lars 31 VAN ONACKER Sebastien

     

    08/10/2017 NOSSEGEM (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 24 - opgevers: 5 - 40'

    1 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    2 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    6 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    7 SEMPELS Gill WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENENJ

    8 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    9 COCKX Maxime YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    11 PEREMANS Jochen 12 DELNOIJE Rémon NED 13 CLYNHENS Toon 14 DEBAELE Jorre 15 VAN MELDERT Robin 16 MELLAERTS Robbe 17 VAN MEER Erben NED 18 ROMBAUTS Daan 19 MOLS Berre

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 45 - opgevers: 5 - 30'

    1 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    5 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 WAUTERS Seppe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 GOYVAERTS Ibo DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    9 OMLOOP Mats ACROG - BALEN BC

    10 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 GROOTJANS Andries 12 VANDERAERDEN Wout 13 BOECKX Seppe 14 VAN LIEROP Danny NED 15 CORVERS Milan 16 LEMMENS Vic 17 GEENTJENS Brend 18 VAN LAER Lars 19 WUYTS Yannick 20 GOOVAERTS Lennert 21 TORFS Rik 22 KEMPINAIRE Théo 23 JAENEN Jelle 24 CROON Joran 25 SOONTJENS Arthur 26 VAN STAAY Iben 27 LAURYSSEN Rik 28 GEENEN Yarne-zias 29 BASTIAENSEN Jesse 30 SMETS Jarne

     

    08/10/2017 ARDOOIE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 14

    1 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    6 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 LEGRAND Wesley RED FLYING BIKERSMASTM

    9 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    10 GOUDESEUNE Bart LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZWMASTM

    11 MOEYAERT Matthias 12 VERGUCHT Rudy 13 DE MEYER Michaël 14 PLASSCHAERT Jonas


    Masters B - deelnemers: 14

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 VERHOOGHE Kris

    3 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    4 REID Gabriel CAN

    5 BOGAERT Nico

    6 VERVERKEN Gerdy

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    8 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    9 DUMONT Jurgen ITAF

    10 SCHOONBAERT Kristof TRUST MTB TEAM VZW

    11 MYNGHEER Erik 12 VAN GOETHEM Danny 13 DELANCKER Jan 14 CNUDDE Kurt


    Masters C - deelnemers: 13

    1 LAMMENS Mario

    2 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 DE WAELE Marnic

    5 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    6 BALLET Peter

    7 VANHAEVERBEKE Jean

    8 ROBERTS Andrew GBR BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 COOPMAN Ivan

    10 DEHEEGHER Philippe

    11 GOETHALS Ronny 12 HOLVOET Franki 13 HURTECANT Roland

     

    08/10/2017 NOSSEGEM (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 23 - opgevers: 5

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMAST

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMAST

    4 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMAST

    5 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    6 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    7 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    8 WILLEMS Jurgen DAGPAS

    9 LEDEGEN Dietmar INDIVIDUEELAMA19+

    10 JOOS Arthur INDIVID. (B)AMA19+

    11 BOSSAERTS Kevin 12 ENGELEN Steven 13 THIJS Dennis 14 WIELEMANS Kevin 15 HUSSON Kobe 16 HOUBEN Björn 17 DELCROIX Tom 18 VAN SAET Yarne

     

    Masters B - deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 PAESHUYSE Jef

    3 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 SLEECKX Danny

    5 VANDERHEYDEN Kristof

    6 JANSSENS Simon

    7 VAN STAEYEN Benny

    8 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VAN VLASSELAER Jurgen

    10 PAESHUYSE Davy

    11 CARPENTIER Dirk 12 FIEVEZ Benoît 13 VAN HOUTVEN Kris 14 VAN MEER Edgar NED 15 SCEVENELS Daivy 16 DE CNODDER Gert 17 AERTS Mario 18 WOUTERS Bjorn 19 PAQUAY David 20 LEAERTS Hans 21 WILS Bruno 22 DEBAELE Jochen

     

    Masters C - deelnemers: 34 - opgevers: 7

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 VERDEYEN Jos CYCLING TEAM ZEMST VZW

    7 SLUYTS Patrick

    8 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 PULMANS Peter

    11 VERELST Rudy 12 ABÉ Peter 13 KOCKAERTS Hubert 14 VAN SINAY Dirk 15 SCHUTTERS Alfons 16 VAN OOSTERWYCK Daniël 17 STORMS Marc 18 VANDERAERDEN Johan 19 SWINNEN René 20 LAFORGE Eric 21 THIJS Carl 22 VAN LOOY Ronald 23 BELLENS Wim 24 COOREMAN Stephan 25 FIORETTI Giorgio ITA 26 MARTENS Herman 27 VAN DER LEEUW Albert NED

    08-10-2017 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/10/2017

    waod_3.jpg
    Zondag 8 Oktober 2017 - LOCHRISTI-KAPELLEKEN (9080)

     

    Catg.A – 68 km – 47 deelnemers

    1-De Baets Kristof (Eeklo)

    2-Van Geyt Koen

    3-Demeter Renaat

    4-Carmeliet Tom

    5-Roeyens Pieterjan

    6-De Wispelaere Arno

    7-Nevejans Dennis

    8-Van Raemdonck Kevin

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Van Sante Tristan

    11-De Duytsche Luc-12-Moerman Jens-13-Vermassen Jens-14-Taueirwe Anthony-15-Coppens Carrera-16-Van Hille Glenn-17-De Leeuw Jelle-18-Maes Dimitri-19-Nevejans Kenny-20-De Bock Stef-21-Vancolen Kevin-22-Roels Diedrich-23-Buyse Dieter-24-Van Noord Wesley-25-De Cock Bart-26-Maes Jonah-27-Timbreur Jonas-28-Meul Tom-29-Jaspers Wies-30-Van Ongeval Mike-31-Allemeersch Mike-32-Carmeliet Bert-33-Kramer Guido-34-Daems Jens-35-Carmeliet Tom-36-Cooman Gianni-37-Heirman Steven-38-Cooman Jerry-39-Cooman Mauro-40-Van Gaeveren Gunter-41-Verstraeten Tor-42-Dhondt Gunter-43-Verwee Nico-44-Spillebeen Jürgen-45-Deboever Nick-46-Willems Benjamin

     

    Catg.B – 62 km – 48 deelnemers

    1-Luysten Geoffrey (Izenberghe)

    2-Reniers Kristof

    3-Van Hautekerke Glenn

    4-Denier Ronny

    5-Janssens Bert

    6-Buts Eddy

    7-De Bosscher Koen

    8-Michiels Pedro

    9-Verbeken Kurt

    10-De Weirdt Gino

    11-Rabout Rudi-12-Peeters Danny-13-De Beer Tom-14-Pauwels Vital-15-Moens Patrick-16-De Wannemaeker Filip-17-Biesemans Gunther-18-De Rechter Gunter-19-Wilmet Frederic-20-Fabrille Francois-21-Meerschaert Kris-22-Diet Wim-23-Claeys Kurt-24-Dedeckel Olivier-25-Tullocha Gary-26-Hoes Andy-27-Baert Giovanni-28-De Vlieger Sven-29-Verschelden Steven-30-onleesbaar nummer-31-Van Haverbeek Peter-32-Van Obbergen Wim-33-De Waele Kris-34-Van Drom Giovanni-35-Cael Wouter-36-Verselder Hans Jurgen-37-De Tant Wout-38-De Swert Dave-39-Van Oyen Franky-40-De Backer Jurgen-41-Maes Peter-42-Verhaeghe Stefan-43-de Vree Rik-44-Heyman Kurt-45-Rizzo Claudio

     

    Catg.B+ – 62 km – 32 deelnemers

    1-Bruyere Bruno (Denderleeuw)

    2-Weemaes Franky

    3-Suys Frank

    4-Cartoos Jan

    5-D'Hollander Jeery

    6-onleesbaar nummer

    7-Roose Nico

    8-Van Speybroeck Geert

    9-Smet Luc

    10-Cosijn Ronny

    11-Van Loy Eddy-12-Goolaerts Dirk-13-Hereijgers Piet-14-Coppens Ronny-15-Nevejans Idesbald-16-Meyvis Serge-17-Van Pachterbeke Patrick-18-Geldolf Domi-19-Van Linden Hugo-20-Willens Noel-21-Vandebuerie Mario-22-Diercks Peter-23-De Geyter Roel-24-Fontaine Patrick-25-Hebbrecht Geert-26-Brabands Bruno-27-De Backer Danny-28-De Moor Arie-29-Heyndrickx Wim-30-Rents Ronald-31-De Muynck Luc-32-Keith Lamborne

     

    Catg.C – 52 km – 38 deelnemers

    1-Van Hove Dirk (Tisselt)

    2-De Brucker Rene

    3-Luyten Felix

    4-Goossens Marc

    5-Decaestecker Patrick

    6-Van Eyndt Jozef

    7-Buyens Patrick

    8-Deuss Leon

    9-de Waal Wim

    10-Pieters Joost

    11-De Coninck Wim-12-Van Renterghem Patrick-13-Van De Velde Rudy-14-Steeman Juan-15-Bath Mick-16-D'Hondt Erwin-17-Struyf Raoul-18-Van Den Brande Jan-19-Verbert Michel-20-Boeve José-21-Krols Jef-22-Dieickx Philippe-23-Watteny Patrick-24-De Praetere Fritz-25-Verbestel Dirk-26-Bolle Henk-27-Vyncke William-28-Somers Chris-29-Verschraegen Alex-30-Maes Josse-31-Vanoverberghe Siegfried-32-Van Lierde Hans-33-Diependaele Eddy-34-Vanopstal Eddy-35-Cauwelier Bruno -36-Geerts Christiaan-37-De Poorter Luc

     

    Catg.D – 52 km – 19 deelnemers

    1-Van Holen Johny (Aalst)

    2-Vandermeulen Jos

    3-Van Leuven Annick

    4-Van De Wiele Richard

    5-Remory Pierre

    6-Pauwels Marcel

    7-Burggraeve Noël

    8-Coppers Francois

    9-Scheirlinckx Jozef

    10-Scheirlinckx Hendrik

    11-Deneef Jozef-12-Lockefeir Marinus-13-Demiddel Ronny-14-Pouwels Ben-15-Mous Willy-16-Thyssen Leo

     

    Catg.D+ – 52 km –9  deelnemers

    1-Snels Luc

    2-Hoof Roger

    3-Vyvey Julien

    4-De Roos Willy

    5-D'Hont Joseph

    6-Vandenheuvel Gilbert

    7-Robijns Robert

    8-Hermans Luc

    9-Beelaert Roger

    08-10-2017 om 20:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 07/10/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 07/10/2017     


    Zaterdag 07/10/2017 KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,26 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 13

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    5 KOEMAN Bjorn NED DRC DE MOL

    6 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 DILLEN Ruben VAN EYCK SPORT

    10 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 JACOBS Robin 12 VERCAUTEREN Tim 13 TEN HARTOG Guy 14 VAN KOPPEN Wessel NED 15 GOOSSENS Kenny 16 WANTE Jari 17 VERSTREPEN Dries 18 BALK Bobby NED 19 PIETERS Bart 20 MAES Bryan
    7-10-2017-kieldrecht 355.JPG
                                  Winnaar Jens Vandenbogaerde.
    7-10-2017-kieldrecht 361.JPG
                         Een woordje uitleg van winnaar jens Vandenbogaerde.
    7-10-2017-kieldrecht 324.JPG
    Aankomst van winnaar Jens Vandenbogaerde voor Niels Vandyck en Gertjan De Sy.
    7-10-2017-kieldrecht 319.JPG
    Aankomst van winnaar Jens Vandenbogaerde voor Niels Vandyck en Gertjan De Sy.

    7-10-2017-kieldrecht 328.JPG
                    Aankomst van Niels Vandyck op plaats 2 voor Gertjan De Sy.
    7-10-2017-kieldrecht 244.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 204.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 163.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 152.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 148.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 129.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 124.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 111.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 106.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 087.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 069.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 054.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 044.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 030.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 028.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 024.JPG
             De start te Kieldrecht van de Elite z.c. & Beloften met 33 deelnemers.

    7-10-2017-kieldrecht 015.JPG
    7-10-2017-kieldrecht 013.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-10-2017 om 11:31 geschreven door kenny


    07-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/10/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 07/10/2017 AALTER-LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 - 109 km - 47,84 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 19

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    3 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 LAMBRECHT Bjorg LOTTO SOUDAL

    5 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    8 BEUSELINCK Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    10 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 VANOVERSCHELDE Kobe 12 MAHIEU Mathias 13 VAN HOOREBEKE Michiel 14 DE SCHUYTER Arne 15 DELOOF Senne 16 VANTHOURNOUT Brecht 17 LANNOO Jaromir 18 VANDENBOSSCHE Cedric 19 VERKERKEN Miel 20 DE VISSCHER Glenn

     

    07/10/2017 KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,26 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 13

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    5 KOEMAN Bjorn NED DRC DE MOL

    6 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 DILLEN Ruben VAN EYCK SPORT

    10 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 JACOBS Robin 12 VERCAUTEREN Tim 13 TEN HARTOG Guy 14 VAN KOPPEN Wessel NED 15 GOOSSENS Kenny 16 WANTE Jari 17 VERSTREPEN Dries 18 BALK Bobby NED 19 PIETERS Bart 20 MAES Bryan

     

    07/10/2017 LOMMEL - KOLONIE (LB) - Elite z.c./U23 - 106 km - 42,63 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 13

    1 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    2 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    3 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 EEFTING Roy NED VLASMAN CYCLING TEAM

    5 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    6 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    7 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM

    8 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 VAN BROEKHOVEN Guy 12 SNYERS Jari 13 HOUBEN Kristof 14 EYSKENS Jeroen 15 DOPS Dries 16 DE SCHUTTER John 17 NOELS Jeroen 18 HARTOG Thomas NED 19 VAN GENECHTEN Steff 20 HENDRIKX Max NED 21 LETEN Wouter 22 PORCO Carlo

     

    07/10/2017 REKKEM (W) - Elite z.c./U23 - 113 km - 42,26 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 27

    1 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    2 SROKA Robert USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    5 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    6 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    7 AASE VABø Tore Andre NOR RINGERIKS SK

    8 DEBOOT Bruce DOVY KEUKENS - FCC

    9 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VANDAELE Thijs DOVY KEUKENS - FCC

    11 NERLAND August Sørlie NOR 12 FLET Axel FRA 13 DE VILLE Jelle 14 MOONS Steven 15 DEFREYNE Cédric 16 VANDROMME Alessandro 17 CADRON Julien 18 VAN GOETHEM Kevin 19 DEMUYNCK Koen 20 WYDOOGHE Jaron 21 VANCOMPERNOLLE Jan 22 VALENTIN Richard FRA 23 CORNELIS Nico 24 CONSTANT Kenny 25 COBBAERT Florian 26 PAUWELS Nills 27 VANDERBEKEN Brent 28 LELEU Antoine 29 OVERVLIET Jay NED 30 DE BACKER Kristof

     

    07/10/2017 ALKEN (LB) - Juniores - 78 km - 40,34 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 18

    1 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    2 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    6 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    8 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 SCHERPENBERGH Tristan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    11 VAN OLMEN Siebe 12 VAN DE PAAR Jarne 13 BOMBOI Davide 14 BURCZAK Dawid POL 15 JAKUBIUK Mateusz POL 16 DELCOMMUNE Martin 17 SNELS Robbe 18 SWINNERTON Joe GBR 19 VERHEYEN Maarten 20 BONNEU Kamiel 21 DE PAUW Len 22 MILBOU Steff 23 MERTENS Neel 24 DELY Thibault 25 RENSON Vincent 26 DECOSTER Gerrik 27 DONDERS Joost 28 NOCEN Adam POL 29 VAN ESCH Jarno NED 30 POLTORAK Kacper POL

     

    07/10/2017 LOMMEL - KOLONIE (LB) - Nieuwelingen - 56 km - 40,58 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 10

    1 BUSK Peter DEN GREVE CYCKLE CLUB

    2 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 MAAS Marijn NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    4 DE GROOF Pieter NED TML DOMMELSTREEK

    5 ROELEN Jaap NED WV DE JONGE RENNER

    6 MARTENS Daan ACROG - BALEN BC

    7 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 ALENTEYNS Jorit SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 ARRAMMACH Kevin NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    11 SZÉKELY Nathan 12 VANSTOCKSTRAETEN Rutger 13 THEUWS Bartje 14 VOGELS Aaron 15 HERTZ Benjamin DEN 16 PERMENTIER Emano 17 PAVONE Gianni NED 18 PAULUS Milan 19 DERAEDT Victor 20 VAN GAELEN Louis 21 BIJL Kinley NED 22 DE RYCK Robbe 23 GIJBELS Jonas 24 VERKOEYEN Michiel 25 VAN ENGELEN Joep NED 26 OZDERYA Nazim 27 MACHIELS Brent 28 VAN ROOSBROECK Jan 29 PIJNENBURG Sven NED 30 SCHYNS Tom 41 VERCAUTEREN Thomas

     

    07/10/2017 SINT-DENIJS (W) - Nieuwelingen - 62,4 km - 38,7 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 9

    1 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    8 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 DE NEVE Tomas 12 CLAUS Benoît 13 PIETERS Bjarne 14 VANDAELE Laurens 15 VERBEECK Calvin 16 DEBRUYNE Ramses 17 WACHTERS Jul 18 DEWACHTER Lucas 19 TORNU Florian FRA 20 DEMUYNCK Victor 21 RASSCHAERT Lander 22 SIMOENS Jari 23 KAES Xedric 24 BEKAERT Joost 25 VROMANNE Mathias 26 LEFEVRE Ruben 27 HOPMANS Wouter NED 28 SCHOUPPE Zoran 29 DEBUYSSCHERE Louis 30 SEGERS Ryan 32 DUYM Steffen 39 DE GEEST Ricky 42 SMET Marco 47 BLANSAER Iljo

    07-10-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 4°Veldritzege bij de Masters A !!!
    Nicky David 1.jpg

             Nicky David


    Zaterdag 07/10/2017 MEULEBEKE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 2

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    4 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    5 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    7 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 BOSMANS Wietse 12 MEEUSEN Tom 13 SOETE Daan 14 AERNOUTS Jim 15 VERMEERSCH Gianni 16 ADAMS Joeri 17 MERLIER Braam 18 HOEYBERGHS Daan 19 VANTORNOUT Klaas 20 PEETERS Rob 21 BENOIST Antoine FRA 22 GODRIE Stan NED 23 AERTS Thijs 24 DEGROOTE Jonas 25 SWEECK Hendrik 26 TIELEN Dario 27 ALDERWEIRELD Robin 28 VANDEKINDEREN Jens 29 VAN COMPERNOLLE Kenneth 30 BONNE Jenko 37 DE WIT Edwin

     

    07/10/2017 MEULEBEKE (W) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 33

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    5 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 VAN DE STEENE Kim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    9 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    11 VAN DE REE Monique NED 12 BELLAERT Axelle 13 VERSCHUEREN Jolien 14 DELHAYE Pauline FRA 15 VAN ANROOIJ Lindy NED 16 MAES Shana 17 VERHESTRAETEN Karen 18 VAN DEN HOEK Bianca NED 19 TRUYEN Marthe 20 REDMOND Natalie AUS 21 MULDER Mascha NED 22 WITLOX Lizzy NED 23 VAN DE PUTTE Kim 24 KUIJPER Elodie NED 25 ZWAENEPOEL Tessa 26 PEETERS Jinse 27 DOBBELAERE Jana 28 ROMBOUTS Tine 29 HEY Sabine NED 30 VAN LOY Tess

     

    07/10/2017 MEULEBEKE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 1

    1 ROUILLER Loris SWZ VC ECHALLENS

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    6 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    7 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    8 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    9 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    10 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 VERMOOTE Jelle 12 VANDEPUTTE Niels 13 VAN DEN PLAS Jasper 14 VAN DER SMISSEN Lennick 15 VAN LOOVEREN Joachim 16 DEL GROSSO Bodi NED 17 CAS Stijn 18 VERDONCK Andres 19 MEULEMANS Lennert 20 VANDEN BUSSCHE Wannes 21 PATROIS Natan FRA 22 HOUSSIN Bavo 23 VANPARIJS Tjorven 24 SANTY Arne 25 TER LAAK Stef NED 26 DE LAET Tomas 27 NOYENS Jarne 28 VANSTEENKISTE Joshua 29 VANLUCHENE Maxim 30 GUNST Ruben


    07/10/2017 MEULEBEKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen Heren - deelnemers: 26

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    7 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    8 DELMÉ Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    10 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VAN DEN BROECK Lars 12 DELAERE Brent 13 DE MAERE Alessio 14 DECKMIJN Matisse 15 CALLEWAERT Andreas 16 VANDEVYVERE Iben 17 DEWEERDT Tiebe 18 VAN DER WILT Jorben 19 DEPREZ Jorit 20 VANSTEENKISTE Vico 21 HUYBS Lennert 22 COUSSAERT Lars 23 DENYS William 24 TANGHE Milan 25 DEBRUYNE Jaro 26 VAN ONACKER Sebastien


    Nieuwelingen Dames - deelnemers: 3

    1 ROUILLER Mélissa SWZ VC ECHALLENS - TEAM CANNONDALE SUISSE

    2 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    3 HARINCK Tiger-lil KVC NOORDZEEMEEUW

    07/10/2017 ELST-BRAKEL (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 5

    1 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CTJUNIOR

    2 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    3 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    4 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    5 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCCU23

    6 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    7 VANDEVELDE Ruben THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CTELITE

    8 SMET Jonas IKO-BEOBANKJUNIOR

    9 JANSSEN Tim NED ZRTC THEO MIDDELKAMPU23

    10 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    11 HOFMAN Bart 12 VANDERMEULEN Niels 13 KAISE Julien 14 BAEYENS Dennis 15 DE BOCK Yoni 16 DECLERCK Mathias 17 DE SCHUYTER Tim 18 DENOLF Ritchie 19 DE BOCK Jelle 20 COUCKUYT Jens 21 MEELBERGHS Pieter 22 DESCHEPPER Ward 23 BRAET Vinnie 24 DE ROP Michiel 25 DE GROODT Killian 26 TIMMERMANS Tom 27 OGER Vincent 28 BRAET Axel 29 VERDIJCK Lenn 30 VAN DER BORGHT Jani


    07/10/2017 ELST-BRAKEL (O) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite/U23/Juniores - deelnemers: 7

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DE BRUYNE Meg KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 DE VOS Nele

    5 DE WULF Yasmine

    6 BEECKMANS Sara KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 BLANCHAERT Jo

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 5

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    3 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    07/10/2017 ELST-BRAKEL (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 11 - opgevers: 1 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    3 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    5 QUETS Stijn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DE VOS Wannes VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VAN ACKER Jasper CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 COENE Benjamin KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE


    Nieuwelingen - deelnemers: 35 - opgevers: 1 - 30'

    1 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    5 DENAEGHEL Brent KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    6 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    9 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    10 VANGILS Yannick WAC TEAM

    11 DE VOS Sander 12 VANPRAET Ruben 13 GEURS Renzo 14 DELBAERE Ibe 15 DEJONGHE Senne 16 VAN DER LOOIJ Simon 17 VANDERAERDEN Wout 18 DE CLERCQ Seppe 19 VAN HAVERE Detlev 20 BLOEM Senne 21 DE GROOTE Vasco 22 CORVERS Milan 23 DEWINTER Gerben 24 OOSTERLINCK Joes 25 EECKHOUT Sander 26 DE BAERE Rune 27 DIERICKX Arno 28 STRUYF Rodrigo 29 DHOOGE Romeo 30 ROTTIERS Reinoud 32 D´HOLLANDER Senne

     

    07/10/2017 ELST-BRAKEL (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMAST

    3 LAMMENS Laudelino AMA19+

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    6 ANDRIES Kevin

    7 VAN HILLE Xavier VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEMAST

    8 VISPOEL Bryan AMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas AMA19+

    10 VAN LAETHEM Kevin AMA19+

    11 LEGRAND Wesley 12 DESMET Robbe 13 TACK Spencer 14 MATTIUZZI Andy 15 WAMPERS Yannick 16 DE MEYER Michaël 17 PLASSCHAERT Jonas 18 TEIRLINCK Steven

     

    Masters B - deelnemers: 18

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VERHOOGHE Kris

    4 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    5 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    7 BOGAERT Nico

    8 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    9 TYTGAT Joeri

    10 REID Gabriel CAN

    11 NAESSENS Michael 12 CARPENTIER Dirk 13 MICHELS Joachim 14 DUMONT Jurgen 15 MYNGHEER Johan 16 MYNGHEER Erik 17 VAN GOETHEM Danny 18 DE GROOTE Rik

     

    Masters C - deelnemers: 18

    1 VERHAEGEN Guido

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 LAMMENS Mario

    4 DE WAELE Marnic

    5 WILLE Rudi

    6 BALLET Peter

    7 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    10 ROELSTRAETE Philip BIKE ADVICE CT

    11 ROBERTS Andrew GBR 12 COOPMAN Ivan 13 STORMS Marc 14 GOETHALS Ronny 15 HANDSON Yip CAN 16 HOLVOET Franki 17 DE CNUYDT Adrien 18 HURTECANT Roland

    07-10-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    06-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 06/10/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 06/10/2017 ZWEVEZELE KOERS (W) – Men Elite - 153,6 km - 45,15 km/h

    Aantal deelnemers: 93 - opgevers: 38

    1 THEUNS Edward TREK -SEGAFREDO

    2 VAN SCHIP Jan Willem NED CT DELTA ROTTERDAM

    3 VERMEULEN Emiel ROUBAIX LILLE METROPOLE

    4 STUYVEN Jasper TREK -SEGAFREDO

    5 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    6 MAES Nikolas LOTTO - SOUDAL

    7 CASTELIJNS Twan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    8 VAN DALEN Jason NED CT DELTA CYCLING

    9 DHAENE Brecht WANTY GROUPE GOBERT

    10 BAX Sjoerd NED DELTA CYCLING

    11 DE VRIES Berden NED 12 DE WITTE Mathias 13 VEUCHELEN Frederik 14 DE BACKER Bert 15 HUYS Laurens 16 VAN DEN BERG Julius NED 17 KRUL Stef NED 18 VAN GOMPEL Mathias 19 BUGLER Luuc NED 20 DIELEMAN Michiel 21 TEUGELS Lennert 22 VERWAEST Kevin 23 CANT Jelle 24 SWEERING Harry NED 25 VAN BREUSSEGEM Elias 26 KREDER Wesley NED 27 SLIK Ivar NED 28 DE DECKER Alfdan 29 VANDENBUSSCHE Jari 30 GIBBONS Thomas USA

    06-10-2017 om 20:08 geschreven door kenny


    05-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/10/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 05/10/2017 BORNEM (A) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 44,92 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 9

    1 VAN DER MEER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 BROES Michiel UNITED C.T.

    3 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    4 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    5 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    8 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    9 SNYERS Jari UNITED C.T.

    10 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    11 DEBRUYNE Glenn 12 VERCAUTEREN Tim 13 LEWIS Adam GBR 14 VAN DEN BOSSCHE Angelo 15 DE GROEF Felix 16 VANOVERSCHELDE Kobe 17 TANIS Quentin FRA 18 ROMBOUTS Bram 19 VAN ROY Sven 20 VAN GOETHEM Kevin 21 VAN DE PERRE Dimitri 22 SINOY Fabio 23 DAS Jeroen 24 DE WEERDT Nick 25 AASE VABø Tore Andre NOR 26 VANHOUCKE Herman 27 NERLAND August Sørlie NOR 28 EYSKENS Jeroen 29 BOLLE Yenzo 30 VAN KOPPEN Wessel NED 32 DHOLLANDER Kristof 39 DE BLOCK Nick

    5-10-2017-bornem 614.jpg
    Podium te Bornem met winnaar Nick Van Der Meer, Michiel Broes en Ross Lamb.

    05-10-2017 om 20:25 geschreven door kenny


    04-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/10/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Stijn De Bock 9-9-2017.jpg 

            Stijn De Bock

    Woensdag 04/10/2017 ZELE SLUITINGSPRIJS (O) – Men Elite - 154 km - 44,87 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 19

    1 STIJN DE BOCK uit Zele CIBEL-CEBON

    2 TEUNNISSEN Mike NED TEAM SUNWEB

    3 COENEN Dennis CIBEL-CEBON

    4 TRæEN Torstein NOR UNO-X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM

    5 RUYTERS Brecht CIBEL-CEBON

    6 VAN EMPEL Etienne NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    7 SAUGSTAD Lars NOR UNO X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM

    8 EISING Tijmen NED CT METEC TKH CT

    9 JANSSENS Jimmy CIBEL-CEBON

    10 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    11 VAN ASBROECK Tom 12 DIELEMAN Michiel 13 BREYNE Jonathan 14 DE LANGE Thijs NED 15 SWEERING Harry NED 16 MEEUS Jordi 17 PHILIPSEN Jasper 18 DANIELS Simon 19 LINTEN Tom 20 CANT Jelle 21 LAMBRECHT Bjorg 22 KULSET Kristian NOR 23 DE JONGHE Kevin 24 STEVENS Timothy 25 DE PAEPE Johannes 26 WAERSTED Syver NOR 27 REYNAERTS Wim 28 HARRISON Jones GBR 29 SINOY Fabio 30 GRESSIER Maxime FRA 36 VERSCHUERE Seppe 38 VAN DAMME Bart 42 VAN HAUWERMEIREN Michiel

     

    04/10/2017 ICHTEGEM (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 128,8 km - 44,69 km/h

    Aantal deelnemers: 99 - opgevers: 33

    1 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    2 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    4 NEIRYNCK Kevin INDIVIDUEEL

    5 WOOD George GBR RICHARDSONS - TREK ROAD TEAM

    6 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    7 CONSTANT Kenny INDIVIDUEEL

    8 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    11 MINNE Stijn 12 DE POORTER Maxime 13 DE DECKER Alfdan 14 VAN DEN BOSSCHE Angelo 15 CASTRIQUE Jonas 16 CAETHOVEN Steven 17 VANDAELE Angelo 18 HUYS Laurens 19 VAN OUDENHOVE Jovany 20 WARLOP Jordi 21 VAN DER ZWET Bram NED 22 COOLEN Yves 23 DELESIE Berre 24 STAS Brecht 25 VAN MOER Brent 26 MCCANN John USA 27 STRAVERS Jari NED 28 DEFREYNE Cédric 29 VANDEWIELE Frederik 30 SROKA Robert USA 37 WIELFAERT Kristof 55 VERHOFSTADT Thibau

    04-10-2017 om 20:43 geschreven door kenny


    03-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/10/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 18°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 21°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg  Frank Suys.jpg 

    Koen De Bosscher           Frank Suys


    ZONDAG 1 OKTOBER - AALST (9300)
     

    Cat.A : 19 deelnemers – 65,6 km

    1 Michael ESSELENS

    2 Gillian Van Rymenant

    3 Kevin Van De Keer

    4 Bjorn Coomans

    5 Gregory Camerlinckx

    6 Bjorn Lison

    7 Jelle Delanghe

    8 Stijn Gidé

    9 Cedric Rottiers

    10 Jochen Vermeir

    11 Joery De Somer 12 Wouter Vandenbergh 13 Mauro Cooman 14 Bart Van Den Eeckhout 15 Frederic De Jonghe

     

    Cat.B : 14 deelnemers – 65,6 km

    1 Kurt EECKHOUT

    2 Raf Van Den Bossche

    3 Jurgen Diependaele

    4 Wouter Cael

    5 Jerry Cooman

    6 Pascal De Wolf

    7 Andy Roskam

    8 Danny Borremans

    9 Tom De Smet

    10 Paul Hens

    11 Steven Verschelden

     

    Cat.C : 34 deelnemers – 57,4 km

    1 KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2 Pätrick Bobelijn

    3 Bruno Bruyere

    4 Peter Maes

    5 Kristof Reniers

    6 Päul Thursfield

    7 Benny Fets

    8 Jimmy De Paepe

    9 Steven De Kerpel

    10 Peter Vos

    11 Rudi Rabout 12 Claudio Rizzo 13 Didier Turcksin 14 Yves Loncke 15 Ulrik De Craim 16 Jurgen Van Impe 17 Filip De Wannemaeker 18 Luc De Munck 19 Pascal Kestemont 20 Wim Van Obbergen

     

    Cat.D : 20 deelnemers – 57,4 km

    1 FRANK SUYS (Hingene)

    2 Danny De Backer

    3 Patrick Van Ransbeeck

    4 Marc Tabourdon

    5 Rudy Thomas

    6 Denis Wauters

    7 Patrick Jacobs

    8 Serge Meyvis

    9 Danny Van Hoof

    10 Hugo Van Linden

    11 Dirk Goolaerts 12 Brian Van De Veken 13 Arie De Moor 14 Rudy Sijmons 15 Frank De Pelsmaker 16 Benny D'Haese 17 Ronald Rents 18 Eddy Vermeir

     

    Cat.E : 25 deelnemers – 49,2 km

    1 Jozef VAN EYNDT

    2 Rudy Van De Velde

    3 Eddy Vanopstal

    4 Rene De Brucker

    5 Joost Pieters

    6 Dirk Van Hove

    7 Patrick Watteny

    8 Noel Willems

    9 Michel Verbert

    10 Dirk Verbestel

    11 Rudy Berwart 12 Christian Somers 13 Mick Bath 14 Philippe Dirickx 15 Guy Vanparrijs 16 Louis Keymolen 17 Paul Castelyn 18 David Broadbent 19 Guy Theys 20 Kevin Hickman

     

    Cat.F : 19 deelnemers – 49,2 km

    1 Felix LUYTEN

    2 Wim De Waal

    3 Roger Schouppe

    4 Patrick Van Renterghem

    5 Johny Van Holen

    6 Jos Vandermeulen

    7 Willy Teirlinck

    8 Jean Blommaert

    9 Noel Burggraeve

    10 Frank Rijpens

    11 William De Cremer 12 Danny Luypaert 13 Pierre Remory 14 Freddy Vandenberghen 15 Jean Pierre Wauters 16 Jozef Scheirlinckx 17 Rene Mertens 18 Jef Everaerts 19 Rik Scheirlinckx

    03-10-2017 om 19:36 geschreven door kenny


    02-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/10/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 02/10/2017 OOSTROZEBEKE (W) – Men Elite - 100 km - 41,06 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    3 MEURISSE Xandro WANTY-GROUPE GOBERT

    4 SEYNAEVE Lander ROUBAIX LILLE METROPOLE

    5 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    6 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VERBEURE Hakim SHIFTING GEARS

    8 POULHIES Stephane FRA EC DE L´ARMEE DE TERRE

    9 DEVOLDER Stijn VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    10 MAES Alexander CIBEL-CEBON

    11 CALLEEUW Joeri 12 DEMUYNCK Koen 13 DE VRIESE Stijn 14 VERVAEKE Aäron 15 DEBOOT Bruce 16 VERHULST Wouter 17 VANLUCHENE Mats 18 CORDEEL Sander 19 LEBRETON Kevin FRA 20 HONIG Reinier NED 21 GUYOT Yann FRA 22 VANDENBOGAERDE Jens 23 RAIBAUD Jimmy FRA 24 VANDEN BAK Laurent 25 VEREECKEN Nicolas 26 VERHELST Louis 27 VANDEWIELE Frederik

     

    02/10/2017 DEINZE PETEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 111 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 10

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    6 DEGUIDE Louis PRORACE CYCLING TEAM

    7 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    8 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 RASSCHAERT Kilian K.V.C. DEINZE VZW

    10 BEUSELINCK Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 DESMECHT David 12 VERMEIRE Jordy 13 DE PLUS Jasper 14 VAN RENTERGHEM Bram 15 STOFFERIS Rieno 16 OLIEBOS Jordy 17 DE VILLE Jelle 18 VAN DAMME Bart 19 VERCAUTEREN Tim 20 HESTERS Jules 21 FABRI Hannes 22 BALLET Mathias 23 RONSSE Gauthier 24 DE BLAERE Diego 25 VERHAEGEN Soren

     

    02/10/2017 KUURNE (W) - Elite z.c./U23 - 67 km - 43,25 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 MCCAIN John USA DECOCK

    2 GOEMAN Jonas TARTELETTO-ISOREX

    3 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    4 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    6 DERIAUX Florian FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    7 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    8 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 MAES Jo 12 DEWEER Jochen 13 LEROUX Samuel FRA 14 PELLERIAUX Nicolas FRA 15 GAREZ Raphaël FRA 16 PAUWELS Nills 17 DECLERCQ Thierry 18 VAN DE PERRE Dimitri 19 BOUTTÉ Jordy 20 LEFEVER Nico 21 TOORTELBOOM Frederik 22 DEVOLDERE Niki 23 VANDAELE Stein 24 SCHILS Dominic GBR 25 VANDENBUSSCHE Jari 26 VERVERKEN Pieter 27 BEAUPREZ Benjamin 28 SUZUKI Shiryu JPN 29 YOSHIOKA Takuya JPN 30 TAKIYAMA Riku JPN

    02-10-2017 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 06/10/2017 - INFOAVOND VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM !!!

    Banner Wielerteam Waasland 2014 1.jpg
    V
    ergadering Van Moer logistics cycling team !!!


    Van Moer logistics cycling team organiseert op vrijdag 06 oktober een info avond voor nieuwe leden , jongens en meisjes die interesse hebben om in de wielersport te stappen.

    Tijdens deze vergadering zal uitleg worden verschaft aangaande de werking van de club , trainingen , de vernieuwde opleiding , enz.

    Plaats van afspraak is het voormalige gemeentehuis van Haasdonk op het Pastoor Verwilghenplein 5 ( eerste verdiep ) om 19 u 30. ( aan de kerk )

    Bron: Willy De Wael

    02-10-2017 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM !!!

    rudyco.jpg
    Avia, bpdecor, elektrotechniek Peter Boelens en Tranzcom nieuwe sponsors voor het Rudyco Cycling Team vzw in 2018 !!!

     

    - Rudyco Cycling Team vzw zal in 2018 meer dan ooit de kaart van jeugdopleiding en talentontwikkeling trekken. Op sportief vlak blijven onze sterkhouders de club trouw, en werd ook bij de U17, U19 en dames jeugd teams gericht bijkomend talent aangetrokken, naast de reeds aanwezige renners.

     

    - Ook extra-sportief werden, naast de huidige sponsors, een aantal bijkomende partners aangetrokken om de ambities te realiseren. Zo zal Avia de club ondersteunen. Avia was jarenlang hoofdsponsor van een succesvol juniorenteam en kiest nu meer voor lokale sponsoring door een Waas jeugdteam te steunen. Naast Avia zullen ook schilderwerken Blansaer, elektrotechniek Peter Boelens en Tranzcom optreden als bijkomende sponsors en met nog een aantal potentiële partners worden eerstdaags de gesprekken afgerond.

     

    Tot slot werd ook de begeleiding verder versterkt. Het volledige team met renners, sponsors en medewerkers zal in de loop van januari voorgesteld worden aan pers en publiek. Stay tuned!


    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    02-10-2017 om 20:51 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!