Zondag 01/10/2017 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 41,76 km/h
Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 13
1 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
2 VANINIONPAA Oksari FIN TWD LANKEN
3 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
4 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT
5 NERLAND August Sørlie NOR RINGERIKS SK
6 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
7 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
8 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
9 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT
10 SEGAERT Loic EFC-L&R-VULSTEKE
11 VERHOFSTADT Thibau 12 BULLEY Lewis GBR 13 EECKHOUT Niko 14 VANDENBUSSCHE Jari 15 BOUSSAER Bryan 16 CONSTANT Kenny 17 BOSTOEN Gianni 18 DECLERCQ Thierry 19 COBBAERT Florian 20 DELESIE Berre 21 VANDAELE Thijs 22 DEBUYSERE Wannes 23 KULSET Sindre NOR 24 SCHOTTE Lauwrence 25 VANDENBOGAERDE Jens 26 VERBEURE Hakim 27 CARPENTIER Jari 28 TANIS Quentin FRA 29 BEAUPREZ Benjamin 30 VAN DAMME Indy
01/10/2017 RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 115,7 km - 41,98 km/h
Aantal deelnemers: 125 - opgevers: 62
1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
2 PHILIPSEN Jasper BMC DEVELOPMENT TEAM
3 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM
4 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM
5 LEHAEN Dries UNITED C.T.
6 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
7 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM
8 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM
9 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
10 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM
11 FABRI Hannes 12 FRANKEN Marc NED 13 DE GROEF Felix 14 VAN DYCK Wesley 15 MEEUS Jordi 16 DE DECKER Alfdan 17 LINTEN Tom 18 NEVENS Tibo 19 DEBRUYNE Glenn 20 BEULLENS Cedric 21 GODART Bo 22 SIEMONS Stijn 23 VAN DUREN Brent 24 LAMB Ross GBR 25 DANIELS Simon 26 VAN HERCK Glen 27 SNYERS Jari 28 VAN DAMME Bart 29 BOUTS Jens 30 ROMBOUTS Bram 31 CLAUS Dieter 54 SINOY Fabio 56 DHOLLANDER Kristof 60 DAS Jeroen 63 DE KEERSMAEKER Alexander
01/10/2017 INGOOIGEM (W) - Juniores - 88 km - 43,09 km/h
Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 2
1 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS
2 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW
3 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT
4 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK
5 SWINNERTON Joe GBR SWINNERTON CYCLES
6 GOSSEYE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
7 ROBINSON Oliver GBR THANET RC
8 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
9 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
10 GARSBEKE Jelle VZW JONG WIELERTALENT
11 DE PAUW Len 12 HILLEN Michiel 13 LITVINOV Dominik 14 WALRAED Jesper 15 SCHOTS Michaël 16 PLATTEEUW Robbe 17 VERCAMST Wesley 18 PERRY Toby GBR 19 VERCRUYSSE Gilles 20 WUYTS Sooi 21 DE WILDE Gilles 22 VERCRUYSSE Bryan 23 VERLEYEN Mauro 24 STOCKX Aaron 25 HANNE Milan 26 DHONT Arnoud 27 DECUYPERE Nathan 28 VANDENDRIESSCHE Kevin 29 DECRAENE Raoul 30 JACOBS Levi
01/10/2017 KNESSELARE (O) - Juniores - 82 km - 42,49 km/h
Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 13
1 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
2 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
3 REUVERS Kevin NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
4 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS
5 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
6 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC
7 DE NEVE Joerik VZW JONG WIELERTALENT
8 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
9 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT
10 TIMMERS Lars NED CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
11 DEBOEL Vincent 12 BOELAERT Matisse 13 VANDEVELDE Yentl 14 MARTENS Michiel 15 BAELE Ben 16 CREYGELMAN Jens 17 JACOBS Owen 18 SLOCK Gregory 19 FORRIER Gianni 20 CLAEYS Arno 21 WERNIMONT Nicolas 22 BRESSELEERS Jonas 23 DESCHUYTTER Casper 24 JORIS Senne 25 LOEYS Jarne 26 VAN LAER Jan 27 CLAEYS Robbe 28 DE LANGE Pieter-jan 29 DE LIE Axel 30 BRACKE Stan 33 ROOSE Matteo
01/10/2017 TIELT (W) - Nieuwelingen Beker van België - 80 km - 40,06 km/h
Aantal deelnemers: 115 - opgevers: 32
1 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
2 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
3 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB
4 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
5 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
6 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
7 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
8 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC
9 FRETIN Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
10 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
11 VOS Yannick 12 GHEYSENS Laurens 13 GASPARD Julien 14 ECCLI Cyrian 15 CEURENS Robbe 16 THIELEMANS Robbe 17 VAN RANSBEECK Josse 18 LELEU Audric 19 VERMEULEN Robban 20 SMET Jorre 21 MICHIELSEN Jarne 22 VANDAELE Laurens 23 GOOSSENS Siebe 24 ALENTEYNS Jorit 25 DE DECKER Tijl 26 ROMBAUTS Daan 27 STIPPELMANS Toon 28 VAN DEN SCHOOR Mats 29 VERSTAPPEN Tijs 30 VANDEN HEEDE Jens 54 SMET Marco 62 VERCAUTEREN Thomas 63 PERMENTIER Emano 65 COSYNS Milan 79 DE PESTEL Thomas 80 HOPMANS Wouter NED
Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!
Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!
01/10/2017 HAMME (O) - Aspiranten
12 jaar - deelnemers: 16 - opgevers: 1 - 21,84 km
1 CRABBE Tom WK NOORD-WEST-BRABANT
2 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM
3 BUYL Roan JONGE RAKKERS VOLLEZELE
4 BAUDEWIJNS Cédric VD HAUWE CT - GENTSE VS
5 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
10 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
11 VAN WIELE Lennert WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW
13 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
13 jaar - deelnemers: 16 - opgevers: 1 - 24,96 km
1 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW
2 LETEN Inias K.V.C. DEINZE VZW
3 LEMMENS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT
4 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
5 DE VALCK Asger ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM
7 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
12 NEIRINCKX Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
15 DE KIMPE Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
14 jaar - deelnemers: 20 - opgevers: 1 - 34,32 km
1 THOMAS SZKANDERA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
2 BLOMMAERT Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
3 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
4 KINO Jan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
7 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
8 CAP Gilles SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
12 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
14 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
16 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
17 VEROUGSTRAETE Jaro VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
19 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
13 jaar Meisjes - deelnemers: 1
1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS
14 jaar Meisjes - deelnemers: 3
1 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
2 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
3 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
|