.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/10/2017

    waod_3.jpg
    Zondag 1 Oktober 2017 - SINT-JANSTEEN (NL) - Open Catg. - 62,5 km

    Aantal deelnemers: 45

    1-Guequierre Roy (Tholen NL)

    2-De Baets Kristof

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Apers Michaël

    5-De Coninck Guillaume

    6-Van Hautekerke Glenn

    7-Van Sante Tristan

    8-Coppens Carrera

    9-Pauwels Vital

    10-Van De Perre Lieven

    11-Poppe Stef-12-Hoefnagels Jos-13-Blok Marc-14-Nachtegael Danny-15-Van Drom Giovanni-16-onleesbaar nummer-17-Weemaes Franky-18-Van Waeyenbergh Grégory-19-Roegiest Mario-20-Van Noord Wesley-21-Moerman Jens-22-de Koning Michel-23-Van Vlierberghe Bart-24-Driessen Edwin-25-Cornelissen Patrick-26-De Weirdt Gino-27-Heynssens Hans-28-Van Steirteghem Filip-29-De Permentier Kenny-30-Van Raemdonck Kurt-31-Van Roeyen Dave-32-Harms Ko-33-de Meijer Christian-34-Van Osselaer Tom-35-Schaut Danny-36-Van Gaeveren Gunter-37-Goossens Alex-38-Van Raemdonck Robby-39-Leenknecht Jordy-40-Tsoi Bjorn-41-Baert Giovanni-42-Zwartepoorte Marcel-43-De Croock Maarten-44-Roels Diedrich-45-Denier Ronny

    01-10-2017 om 21:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/10/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 01/10/2017 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 41,76 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 13

    1 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VANINIONPAA Oksari FIN TWD LANKEN

    3 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 NERLAND August Sørlie NOR RINGERIKS SK

    6 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 SEGAERT Loic EFC-L&R-VULSTEKE

    11 VERHOFSTADT Thibau 12 BULLEY Lewis GBR 13 EECKHOUT Niko 14 VANDENBUSSCHE Jari 15 BOUSSAER Bryan 16 CONSTANT Kenny 17 BOSTOEN Gianni 18 DECLERCQ Thierry 19 COBBAERT Florian 20 DELESIE Berre 21 VANDAELE Thijs 22 DEBUYSERE Wannes 23 KULSET Sindre NOR 24 SCHOTTE Lauwrence 25 VANDENBOGAERDE Jens 26 VERBEURE Hakim 27 CARPENTIER Jari 28 TANIS Quentin FRA 29 BEAUPREZ Benjamin 30 VAN DAMME Indy

     

    01/10/2017 RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 115,7 km - 41,98 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - opgevers: 62

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 PHILIPSEN Jasper BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    4 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    6 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    9 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    11 FABRI Hannes 12 FRANKEN Marc NED 13 DE GROEF Felix 14 VAN DYCK Wesley 15 MEEUS Jordi 16 DE DECKER Alfdan 17 LINTEN Tom 18 NEVENS Tibo 19 DEBRUYNE Glenn 20 BEULLENS Cedric 21 GODART Bo 22 SIEMONS Stijn 23 VAN DUREN Brent 24 LAMB Ross GBR 25 DANIELS Simon 26 VAN HERCK Glen 27 SNYERS Jari 28 VAN DAMME Bart 29 BOUTS Jens 30 ROMBOUTS Bram 31 CLAUS Dieter 54 SINOY Fabio 56 DHOLLANDER Kristof 60 DAS Jeroen 63 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    01/10/2017 INGOOIGEM (W) - Juniores - 88 km - 43,09 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 2

    1 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    4 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 SWINNERTON Joe GBR SWINNERTON CYCLES

    6 GOSSEYE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 ROBINSON Oliver GBR THANET RC

    8 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 GARSBEKE Jelle VZW JONG WIELERTALENT

    11 DE PAUW Len 12 HILLEN Michiel 13 LITVINOV Dominik 14 WALRAED Jesper 15 SCHOTS Michaël 16 PLATTEEUW Robbe 17 VERCAMST Wesley 18 PERRY Toby GBR 19 VERCRUYSSE Gilles 20 WUYTS Sooi 21 DE WILDE Gilles 22 VERCRUYSSE Bryan 23 VERLEYEN Mauro 24 STOCKX Aaron 25 HANNE Milan 26 DHONT Arnoud 27 DECUYPERE Nathan 28 VANDENDRIESSCHE Kevin 29 DECRAENE Raoul 30 JACOBS Levi

     

    01/10/2017 KNESSELARE (O) - Juniores - 82 km - 42,49 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 13

    1 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 REUVERS Kevin NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    7 DE NEVE Joerik VZW JONG WIELERTALENT

    8 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    10 TIMMERS Lars NED CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 DEBOEL Vincent 12 BOELAERT Matisse 13 VANDEVELDE Yentl 14 MARTENS Michiel 15 BAELE Ben 16 CREYGELMAN Jens 17 JACOBS Owen 18 SLOCK Gregory 19 FORRIER Gianni 20 CLAEYS Arno 21 WERNIMONT Nicolas 22 BRESSELEERS Jonas 23 DESCHUYTTER Casper 24 JORIS Senne 25 LOEYS Jarne 26 VAN LAER Jan 27 CLAEYS Robbe 28 DE LANGE Pieter-jan 29 DE LIE Axel 30 BRACKE Stan 33 ROOSE Matteo

     

    01/10/2017 TIELT (W) - Nieuwelingen Beker van België - 80 km - 40,06 km/h

    Aantal deelnemers: 115 - opgevers: 32

    1 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    4 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    9 FRETIN Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 VOS Yannick 12 GHEYSENS Laurens 13 GASPARD Julien 14 ECCLI Cyrian 15 CEURENS Robbe 16 THIELEMANS Robbe 17 VAN RANSBEECK Josse 18 LELEU Audric 19 VERMEULEN Robban 20 SMET Jorre 21 MICHIELSEN Jarne 22 VANDAELE Laurens 23 GOOSSENS Siebe 24 ALENTEYNS Jorit 25 DE DECKER Tijl 26 ROMBAUTS Daan 27 STIPPELMANS Toon 28 VAN DEN SCHOOR Mats 29 VERSTAPPEN Tijs 30 VANDEN HEEDE Jens 54 SMET Marco 62 VERCAUTEREN Thomas 63 PERMENTIER Emano 65 COSYNS Milan 79 DE PESTEL Thomas 80 HOPMANS Wouter NED




    Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

     

    01/10/2017 HAMME (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 16 - opgevers: 1 - 21,84 km

    1 CRABBE Tom WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM

    3 BUYL Roan JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 BAUDEWIJNS Cédric VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VAN WIELE Lennert WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    13 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 16 - opgevers: 1 - 24,96 km

    1 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    2 LETEN Inias K.V.C. DEINZE VZW

    3 LEMMENS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE VALCK Asger ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    7 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 NEIRINCKX Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 DE KIMPE Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 20 - opgevers: 1 - 34,32 km

    1 THOMAS SZKANDERA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BLOMMAERT Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 KINO Jan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 CAP Gilles SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    12 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 VEROUGSTRAETE Jaro VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    01-10-2017 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MEG DE BRUYNE met haar 1°Veldritzege bij de Dames Elite !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 3°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Meg de Bruyne.jpg  Nicky David 1.jpg

       Meg De Bruyne               Nicky David

    Zondag 01/10/2017 ZELE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    2 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    3 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    4 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    5 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - VERTRONICS CTELITE

    6 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEU23

    7 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    8 DENOLF Ritchie THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CTELITE

    9 DECLERCK Mathias BIKE ADVICE CTU23

    10 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCCU23

    11 VANDENBROUCKE Niels 12 VERBEECK Glenn 13 STUER Kwinten 14 VAN DEN BOSCH Tom 15 TIMMERMANS Tom 16 COUCKUYT Jens 17 DE GROODT Killian 18 VAN ASSCHE Bert 19 VANDERMEIRSCH Aaron 20 DE ROP Michiel 21 VERMEERSCH Arne 22 DOMINGUEZ LOPEZ juan Diego ESP 23 DE BONDT Marvin 24 LOGIE Aaron 25 OGER Vincent 26 MAES Aiden 27 SIMOES Guillaume FRA 28 DANCKAERS Jochem


    01/10/2017 ZELE (O) - Veldrijden Dames - 40´

    Aantal deelnemers:

    Dames Elite - deelnemers: 9 - opgevers: 0

    1 MEG DE BRUYNE uit Hamme KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    2 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DE VRIES Didi NED VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VAN WIJK Eltina NED RESTORE CYCLING

    7 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 DE VOS Nele INDIVIDUEEL

    9 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 3 - opgevers: 0

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    2 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    01/10/2017 ZELE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 15 - opgevers: 2 - 40'

    1 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    3 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    4 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 VAN CUTSEM Senna KTC-CYCLING TEAM

    6 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE VOS Wannes VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 VAN MELDERT Robin 12 LAVERGE Maxim 13 VAN ACKER Jasper


    Nieuwelingen -  deelnemers: 45 - opgevers: 1 - 30'

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    6 DELMÉ Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW

    9 DECKMIJN Matisse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 OOSTERLINCK Joes LARES-DOLTCINI CT

    11 DE ROECK Mathis 12 DENAEGHEL Brent 13 VANDERAERDEN Wout 14 DE BOCK Rune 15 CALLEWAERT Andreas 16 DE CLERCQ Seppe 17 VANPRAET Ruben 18 DEWINTER Gerben 19 CORVERS Milan 20 GEURS Renzo 21 DE VOS Sander 22 VANACKER Emiel 23 DEWEERDT Tiebe 24 VAN HAVERE Detlev 25 ROTTEY Victor 26 VANDEVYVERE Emiel 27 DIAS Niels 28 DEPREZ Jorit 29 BLOEM Senne 30 VAN DER WILT Jorben 33 DE BAERE Rune 35 ROTTIERS Reinoud 43 CLAESSENS Robbe

     

    01/10/2017 ZELE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 17 - opgevers: 1

    1 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    4 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    5 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    6 VAN HILLE Xavier VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEMASTM

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 LEGRAND Wesley RED FLYING BIKERSMASTM

    9 MOEYAERT Matthias CTDBAMA19+

    10 DE MEYER Michaël CYCLING TEAM PAJOTAMA19+

    11 WAMPERS Yannick 12 GOUDESEUNE Bart 13 LAMMENS Laudelino 14 ROGIERS Kurt 15 VERGUCHT Rudy 16 TEIRLINCK Steven


    Masters B deelnemers: 15 - opgevers: 0

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    4 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VERHOOGHE Kris

    6 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    8 TYTGAT Joeri

    9 CARPENTIER Dirk BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 MICHELS Joachim 12 MYNGHEER Erik 13 DUMONT Jurgen14 VELDEMAN Dirk 15 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 18 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 WILLE Rudi

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 BALLET Peter

    9 DE WAELE Marnic

    10 COOPMAN Ivan

    11 BLOEMMEN Rudy 12 ROBERTS Andrew GBR 13 ROELSTRAETE Philip 14 GOETHALS Ronny 15 HOLVOET Franki 16 DE CNUYDT Adrien 17 HURTECANT Roland

    01-10-2017 om 21:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 01/10/2017 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAMJUNIOR

    3 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    4 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    5 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAMJUNIOR

    6 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAMELITE

    7 SMITS Rune WAC TEAMJUNIOR

    8 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    9 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAMU23

    10 LEAERTS Yelle YOUNG CYCLING TALENT D&DELITE

    11 BREUGELMANS Michiel 12 VAN ROOSBROECK Pieter 13 KOYEN Niels 14 PAUWELS Dries 15 DE BOCK Yoni 16 VEESTRAETEN Sieën 17 MEELBERGHS Pieter 18 VAN ROY Matthias 19 TIBACKX Lander 20 TIBACKX Lawrence 21 KONINGS Robbe 22 DE BOCK Jelle 23 DE CAERLÉ Gino 24 PEETERS Kyle 25 SCHOL Steven 26 GIELEN Jasper 27 THIJS Wim 28 SCHOL Dieter 29 LOBET Robin 30 ARNOETS Yoran

     

    01/10/2017 KASTERLEE (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 16 - opgevers: 0

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA

    3 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    5 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    6 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    8 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    9 SCHOON Lisette NED HET SNELLE WIEL BLADEL

    10 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 CRABBÉ Kiona 12 KACZMARCZYK Brenda 13 VERDEYEN Tine 14 REEN Anouk NED 15 VAN ROMPAY Anke 16 VAN HOOL Lana


    Dames Jeugd - deelnemers: 10 - opgevers: 1

    1 KNAVEN Senne NED WV BREDA

    2 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 VAN OS Indy NED WV BREDA

    5 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    6 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 CRETON Lea TEAM 123VTT

    9 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

     

    01/10/2017 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 22 - opgevers: 2 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    5 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    6 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    7 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 COOLS Wannes WAC TEAM

    10 QUETS Stijn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VAN DER SMISSEN Lennick 12 VAN DER VEKEN Senne 13 GEUKENS Wout 14 MELLAERTS Robbe 15 PEREMANS Jochen 16 VERMEIREN Yenthe 17 HERMANS Berre 18 VAN MEER Erben NED 19 MOLS Berre 20 VAN DEN BROECK Brick


    Nieuwelingen - deelnemers: 38 - opgevers: 4 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    5 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    7 GROOTJANS Andries WAC TEAM

    8 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 WAUTERS Seppe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 BOECKX Seppe HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 OMLOOP Mats 12 GOYVAERTS Ibo 13 SLUYDTS Toon 14 VAN LAER Lars 15 VAN LIEROP Danny NED 16 VAN DEN BROECK Lars 17 GEENTJENS Brend 18 VANGILS Yannick 19 MARX Bram 20 GOOVAERTS Lennert 21 DE VOS Yanick NED 22 VAN DER EECKEN Sander 23 VAN STAAY Iben 24 JAENEN Jelle 25 GEENEN Yarne-zias 26 CEUSTERS Rune 27 MERTENS Jonas 28 CLAES Sam 29 HERRYGERS Joche 30 STUBBE Brend

     

    01/10/2017 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20 - opgevers: 2

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    4 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    5 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    6 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    7 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+

    8 HERMANS Briek DAGVERGUNNING

    9 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    10 DAELMAN Kristof DAGVERGUNNING

    11 DELCROIX Tom 12 HUSSON Kobe 13 HOUBEN Björn 14 VOLCKAERTS Sven 15 CELEN Dennis 16 WOUTERS Tim 17 DEKKER Kelvin NED 18 VAN SAET Yarne

     

    Masters B - deelnemers: 17 - opgevers: 1

    1 DAELMANS Arne

    2 SLEECKX Danny

    3 PAESHUYSE Jef

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DE KORT Tom

    6 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VAN VLASSELAER Jurgen

    8 VAN STAEYEN Benny

    9 VAN HOUTVEN Kris

    10 VAN MEER Edgar NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    11 VERMONDEN Raf 12 SCEVENELS Daivy 13 NAESSENS Michael 14 VAN LOOY Jos 15 RIETBERGEN Edward NED 16 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VANDERAERDEN Johan

    4 GROENENDAAL Michel NED WV SCHIJNDEL

    5 SLUYTS Patrick

    6 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VAN OOSTERWYCK Daniël

    8 ABÉ Peter

    9 VERDEYEN Jos CYCLING TEAM ZEMST VZW

    10 VERELST Rudy

    11 STORMS Marc 12 PULMANS Peter 13 VERTESSEN Johnny 14 SCHUTTERS Alfons 15 HERIJGERS Adrianus NED 16 SWINNEN René 17 KUIJER Bart NED 18 THIJS Carl 19 VAN LOOY Ronald 20 DE BIE Dirk 21 OIRSCHOT VAN Frank NED 22 COOREMAN Stephan 23 DE MEESTER Jackie 24 MARTENS Herman 25 BELLENS Wim 26 VAN DER LEEUW Albert NED 27 VAN DEN BOGAERT Jan

    01-10-2017 om 21:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/09/2017

    VWV.jpg

    Proficiat aan PATRICK VAN ROOSBROECK met zijn 1°Seizoenszege !!!

     Patrick Van Roosbroeck.jpg 

    Patrick Van Roosbroeck


    Zaterdag 30/09/2017 NOORDERWIJK
     

    Liefhebbers - 80 km

    1-Timmermans Tim

    2-Timmermans Ward

    3-Behiels Peter

    4-Dops Dries

    5-Vandeweerdt Lars

    6-Van Olmen Jef

    7-Van Gorp Yves

    8-De Weerdt Nick

    9-Widar Wesley

    10-Galicia Wannes

    11-Bellen Wesley 12-Bunkens Kris 13-Van den Borne Tom 14-De Schutter John 15-Van der Sloot Roland 16-Valvekens Jannes 17-Delanghe Jelle 18-Vansweevelt Esben 19-Bossers Maarten 20-Goeleven Jeroen

     

    C renners - 57 km

    1-PATRICK VAN ROOSBROECK (Duffel)

    2-Pauwels Vital

    3-Witvrouwen Kris

    4-De Busser Jean Paul

    5-Lemmens Jo

    6-Verschueren Ivan

    7-Van Eyck Tom

    8-Boenders Yves

    9-Rijken Peter

    10-Wijckmans Kristof

    11-Dockx Peter 12-Denier Ronny 13-Van den Bergh Jan 14-Van Hove Peter 15-Heremans Gert 16-Buts Eddy 17-Bruynseels Rudy 18-Van Looy Gerry 19-Hoefkens Jan 20-Van Laer Guy 21-Helsen Jo 22-Christiaens Dave

     

    D renners - 57 km

    1-Van Roy Luc

    2-Van den Broeck Luc

    3-Wuyts Hans

    4-Vandenwijngaerden Marc

    5-Van Loy Eddy

    6-Eric Vluymans

    7-Vangenechten Freddy

    8-Goolaerts Ronny

    9-Van de Kerkhof Robert

    10-Minnen Marc

    11-Maegh Jan 12-Haest Eddy 13-Verschaeren Alex 14-Peeters Jan 15-Put Willem

     

    E renners - 57 km

    1-Deuss Leon

    2-Van Gils Rene

    3-Degeest Roland

    4-Verschaeren Niels

    01-10-2017 om 21:08 geschreven door kenny


    30-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 30/09/2017 POPERINGE (W) - UCI Men Elite - 188 km - 50,55 km/h

    Aantal deelnemers: 173 - opgevers: 12

    1 GREIPEL André GER LOTTO SOUDAL

    2 VAN LERBERGHE Bert SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 DEVRIENDT Tom WANTY - GROUPE GOBERT

    4 BARBIER Rudy FRA AG2R LA MONDIALE

    5 HALVORSEN Kristoffer NOR JOKER ICOPAL

    6 PLANCKAERT Baptiste TEAM KATUSHA ALPECIN

    7 LOOIJ Andre NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    8 CASTELIJNS Twan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    9 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    10 LECROQ Jérémy FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE

    11 CARDIS Romain FRA 12 JANS Roy 13 FORFANG Ole NOR 14 BAUDE Arthur 15 LAMPAERT Yves 16 COENEN Dennis 17 NÕMMELA Aksel EST 18 KEISSE Iljo 19 VERMELTFOORT Coen NED 20 HOFSTETTER Hugo FRA 21 PICOUX Maximilien 22 VERMEULEN Emiel 23 STALLAERT Joeri 24 PLANCKAERT Edward 25 SALOMEIN Jarl 26 GATE Aaron NZL 27 STENUIT Robin 28 RAIBAUD Jimmy FRA 29 VANTOMME Maxime 30 DE WITTE Mathias 45 VAN HOECKE Gijs 56 DRUYTS Gerry 67 VEREECKEN Nicolas 80 VAN STAEYEN Michaël 100 DE JONGHE Kevin 112 VAN HECKE Preben 116 NAESEN Oliver 131 DE GENDT Thomas 132 VAN DER SANDE Tosh 138 RUYTERS Brecht 140 DIELEMAN Michiel 143 NAESEN Lawrence 149 JANSSENS Jimmy

     

    30/09/2017 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 40,88 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - opgevers: 14

    1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    5 LEGLEY Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    6 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    8 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

    9 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    11 MINNE Stijn 12 CLAERHOUT Sven 13 LELEU Antoine 14 CLAEYS Timothy 15 D´HEYGERE Gil 16 BOUTTÉ Kenzie 17 SUTTON Joseph GBR 18 VAN RENTERGHEM Bram 19 DEFREYNE Cédric 20 NERLAND August Sørlie NOR 21 TOUQUET Joren 22 CONSTANT Kenny 23 VAINIONPää Oskari FIN 24 GELDHOF David 25 MAGINET Steve 26 VANDEVYVERE Gauthier 27 DE VILLE Jelle 28 SCHOTTE Lauwrence 29 DEGUIDE Louis 30 ORBIE Stephen 32 VAN DAMME Bart 39 VAN HAUWERMEIREN Michiel

     

    30/09/2017 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 47,22 kmh

    Aantal deelnemers: 124 - opgevers: 39

    1 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    2 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    3 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    4 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    8 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 TIMMERMANS Tom 12 VERMEULEN Stef 13 DANIELS Simon 14 VAN BOKHOVEN Ramon NED 15 CORDEEL Pieter 16 VAN RENTERGHEM Boris 17 HAERINCK Steven 18 PARIDAENS Jasper 19 TIMMERMANS Tim 20 PEMEN Diederik 21 DEMOLDER Stijn 22 VAN DEN BOSSCHE Angelo 23 VAN ENDE Wouter 24 RAAS Eloy NED 25 BROES Michiel 26 TEMMERMAN Jasper 27 VAN DER ZWET Bram NED 28 BALLET Mathias 29 ANDRIEU Maxim 30 DE VISSCHER Glenn 31 GOOSSENS Kenny 38 D´HOOGE Thomas 42 VAN GOETHEM Kevin 54 MARIN Glenn 62 DAS Jeroen 66 HEIRBAUT Tony 78 VERCAUTEREN Tim 79 WIELANDT Sven 84 VERBEKE Stijn 85 TEN HARTOG Guy
    30-9-2017- stekene 719.jpg
      De spurt voor de zege te Stekene met Adam Lewis voor Sander De Pestel.

     

    30/09/2017 HEESTERT (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 6

    1 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 GRIGNARD Sébastien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    8 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 LITVINOV Dominik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    11 TACK Jan-emiel 12 HANNE Milan 13 LIEVENS Dayvin 14 GELDHOF Wannes 15 VANSTEELANDT Thomas 16 SWINNERTON Joe GBR 17 LIEVENS Lars 18 VOLKAERT Jonas 19 JACQUES Jarne 20 DHONT Arnoud 21 VERSLYPE Theo 22 VANDENDRIESSCHE Kevin 23 FORRET Robbe 24 PERRY Toby GBR 25 ROBINSON Oliver GBR 26 STOYANOV Petar BUL 27 MODELL Theo GBR 28 DE CLERCQ Aaron 29 DESCHUYTTER Casper 30 VERCRUYSSE Gilles 33 VANOVERBERGHE Jens 51 ROOSE Matteo

     

    30/09/2017 HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 94 km - 41,47 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 31

    1 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    2 SCHERPENBERGH Tristan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 RADOUX Robin LOTTO-VC ARDENNES

    4 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    5 FRANSSENS Yannick ISOREX CYCLING TEAM

    6 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 RENSON Vincent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 LINDELAUF Melvin NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 VANHOOF Ward ACROG - BALEN BC

    11 DECOSTER Gerrik 12 HASSERT Sven NED 13 BOMBOI Davide 14 VANHEEL Elias 15 FONTAINE Emerson 16 VAN DEN OETELAAR Steven 17 DELY Thibault 18 DETHIER Bastien 19 ERNST Robin 20 DELCOMMUNE Martin 21 HENDRICKX Bjarne 22 LAMBEIR Joachim 23 ANDRIESSEN Bas NED 24 LAMMENS Jonas 25 WUYTS Siebe 26 DE KONINCK Pieter 27 VAN CAMPENHOUT Sven 28 DONDERS Joost 29 MANS Matjas 30 CLYNHENS Jens

     

    30/09/2017 LONDERZEEL (B) - Juniores - 85,8 km - 44,95 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 8

    1 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    6 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    7 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 COVELIERS Seppe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 MOL Wesley NED 12 REUVERS Kevin NED 13 TUSCANO Alessandro 14 DE PAUW Len 15 BAETENS Branko 16 WACHTERS Jef 17 VRANKEN Vince 18 VAN HOLSBEECK Kyan 19 MATERNE Rémi 20 VAN LAER Jan 21 MINET Antoine 22 DE MESMAEKER Tibo 23 CREYGELMAN Jens 24 DU FOUR Jens 25 ROELENS Robbe 26 CANDRIES Ruben 27 DE RAEVE Stan 28 LOUYET Benoît 29 CLOOTS Kilian 30 VAGENENDE Liam 51 DE WILDE Luca

     

    30/09/2017 SINT GILLIS WAAS (O) - Juniores - 95,2 km

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 0

    1 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    2 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    4 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VAN KERCKVOORDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 MEYVIS Jef WAC TEAM

    7 DE LANGE Pieter-jan VZW JONG WIELERTALENT

    8 DE STERCK Wout HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 SNELS Robbe

    11 VERTONGEN Jens 12 BRUYNS Lennerd 13 ROELAND Tycho 14 WITMAN Dieter 15 CAETHOVEN Kenneth 16 DE JONG Timo NED 17 GOVAERTS Brent 18 COENEGRACHTS Jasper 19 CLAEYS Arno 20 VAN DORPE Guus 21 PEETERS Sander 22 BRACKE Stan 23 WARRENS Anthony 24 DE MEESTER Luca 25 VAN DER EYCKEN Brent 26 GOOSSENS Brecht 27 SCHELFHOUT Gregory 28 ADRIAENSSENS Jenno 29 JORIS Stef

    30-09-2017 om 21:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 30/09/2017 SCHAFFEN (B) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 64 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 SPAPEN Nina NED TWC PIJNENBURG

    2 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    3 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    8 GOOSSENS Lotte HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    10 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 DE ROCKER Gemke 12 KEMPS Stephanie 13 BELMANS Fien 14 CHARLIER Laura 15 VANWALLEGHEM Kyenta 16 JONGENELEN Sanne NED 17 MICHOTTE Maelle 18 PEETERS Fleur 19 AERTS Kato 20 PENNYNCK Charlotte 21 CEULEMANS Lisse 22 VERHOEVEN Stephanie NED 23 VAN DAMME Celien 24 MAES Sara 25 VAN DE VELDE Florelien 26 BROECKX Janne 27 SWINNEN Amy


    Dames Juniores - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 AERNOUTS Amber ACROG - BALEN BC

    2 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    3 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    4 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    5 WASMUS Nienke NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    7 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 LENSECLAES Ditte 12 SCHEPERS Yana 13 VANDEPUTTE Léa 14 BRAGANO Laura 15 WORM Cara 16 VAN STEENWINKEL Ella 17 STOCKMAN Julie 18 VAN DAELE Maxine

     

    30/09/2017 LONDERZEEL (B) - Nieuwelingen - 63 km - 42,84 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 10

    1 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 MARTENS Daan ACROG - BALEN BC

    3 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    4 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    5 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 MEIJDAM Sam NED UWTC DE VOLHARDING

    8 KRIJNSEN Jelte NED UWTC DE VOLHARDING

    9 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    11 BROUWERS Emile 12 DERAEDT Victor 13 BOELS Senne 14 HUYBRECHTS Sander 15 BEKAERT Joost 16 PAULUS Milan 17 VAN BOUWEL Hannes 18 VAN DAELE Ernest 19 DE WEERT Robbe 20 VAN DUN Jente 21 VANDEN BERGHE Senne 22 VAN ELSACKER Hans 23 DECOSTER Michael 24 VAN GUCHT Thomas 25 VRANCKX Fausto 26 STEENACKERS Luka 27 COENEN Thomas 28 BIJL Kinley NED 29 VAN LAER Pieter 30 PAVONE Gianni NED 51 VAN PUYVELDE Lukas 52 DE ROECK Dante

    30/09/2017 DENDERLEEUW-WELLE (O) - Nieuwelingen - 61 km – 36,58 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 3

    1 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    2 VAN UDEN Casper NED VZW JONG WIELERTALENT

    3 BEECKMAN Brent WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    5 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    6 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 D´HONDT Dante ACROG - BALEN BC

    8 LIEVENS Niels JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 MARTENS Thomas 12 REUNIS Rowdy NED 13 ONDERBEKE Niels 14 TRIO Victor 15 VAN BUYNDER Thibaud 16 STEVENS Igor 17 VANDENSTORME Dylan 18 SEGERS Ryan 19 HEYLEN Robbe 20 DESCHUYFFELEER Bram 21  RASSCHAERT Lander 22 DE CLEEN Wouter 23 VANDICKE Seppe 24 VAN LANDSCHOOT Ruben 25 VAN BELLINGHEN Keano 26 BLANSAER Iljo 27 KAES Xedric 28 VILEYN Brecht 29 COPPENS Cisse 30 DEBUYSSCHERE Louis 44 MAES Alec 47 CORNELIS Cody

    30-09-2017 om 21:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 2°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nicky David 1.jpg
         Nicky David

    Zaterdag 30/09/2017 NEERPELT (LB) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 3

    1 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    3 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 BAESTAENS Vincent STOEMPERSCLUB LEUVEN

    6 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    7 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK COREDON

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    10 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    11 SOETE Daan 12 MERLIER Braam 13 BOSMANS Wietse 14 AERNOUTS Jim 15 SWEECK Dieter 16 HOEYBERGHS Daan 17 PEETERS Rob 18 ALDERWEIRELD Robin 19 KIELICH Timo 20 VAN COMPERNOLLE Kenneth 21 DEGROOTE Jonas 22 MC CRAE Erno 23 ELEN Sander 24 DE WIT Edwin 25 LEFEBVRE Hugo FRA 26 SØRENSEN Carl Erik Schoulgin DEN 27 OGER Vincent

    30/09/2017 NEERPELT (LB) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 3

    1 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    4 SELS Loes CRELAN CHARLES

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA STETLAERTS-BETFIRST

    6 VANDERBEKEN Joyce DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    8 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    9 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    10 VERHOEVEN Suzanne CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VAN DEN HOEK Bianca NED 12 MAES Shana 13 VAN DE REE Monique NED 14 HEYNS Joyce 15 BELLAERT Axelle 16 DELHAYE Pauline FRA 17 WITLOX Lizzy NED 18 VAN ALPHEN Aniek NED 19 KUIJPER Elodie NED 20 REDMOND Natalie AUS 21 SWINKELS Sylvie NED 22 DOBBELAERE Jana 23 NELEN Kristien 24 DE BRUYNE Meg 25 VERMEIREN Tinne

    30/09/2017 NEERPELT (LB) – Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 2

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    4 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    8 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 HORNY Clement MERIDA WALLONIE MTB TEAMUMTB

    11 VAN LOOVEREN Joachim 12 VAN DER SMISSEN Lennick 13 VAN RILLAER Witse 14 FLYNN Sean GBR 15 VERMOOTE Jelle 16 VANDESOMPEL Cedric 17 VAN DEN BOOM Luca NED 18 PATROIS Natan FRA 19 DEBAELE Jorre 20 COCKX Maxime 21 HYON François FRA 22 VANDEN BUSSCHE Wannes 23 CLAUWAERT Maarten 24 SEMPELS Gill 25 WILLEMS Robbe 26 MULDERS Yarne 27 VAN GORP Sieb NED 28 VERHEYDE Leander 29 VANHEES Michiel

     

    30/09/2017 NEERPELT (LB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 0

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    7 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    8 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    9 DELMÉ Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 WILLEMS Gilles 12 DE RIJCK Nando 13 WILLEMS Senne 14 CLARYSSE Elio 15 GEURS Renzo 16 VAN GORP Mat NED 17 SLUYDTS Toon 18 DEJONGHE Senne 19 KRAMER Jesse NED 20 LEMMENS Vic 21 VAN DER LOOIJ Simon 22 DE BOCK Rune 23 JORISSEN Senne 24 BELMANS Dries 25 MARX Bram 26 D´HOLLANDER Senne 27 CORVERS Ward 28 VAN HAVERE Detlev 29 VAN DER EYCKEN Jarne 30 ADAMS Daan NED

     

    30/09/2017 VOLLEZELE (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    3 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    4 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    5 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    6 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CTJUNIOR

    7 SMET Jonas IKO-BEOBANKJUNIOR

    8 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCCU23

    9 DE MAEGHT Dorian AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    10 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    11 DEBEIR Arno 12 DE CLEYN Dave 13 VERBEECK Glenn 14 VANDENHEEDE Brecht 15 KAISE Julien 16 DE BOCK Yoni 17 LEAERTS Yelle 18 KOYEN Niels 19 VAN STAEYEN Maarten 20 SMITS Rune 21 PANIS Maxim 22 GYS Jens 23 MUSEEUW Stefano 24 DE BOCK Jelle 25 ROWIES Karel 26 VEESTRAETEN Sieën 27 VAN WYNSBERGHE Maxime 28 SIMOES Guillaume FRA 29 VAN DE WALLE Goran

     

    30/09/2017 VOLLEZELE (B) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

     

    Dames Elite - deelnemers: 7

    1 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    2 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    3 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    5 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 SCHOON Lisette NED HET SNELLE WIEL BLADEL

    7 VAN HOOL Lana EC WALSHOUTEM

     

    30/09/2017 VOLLEZELE (B) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen : 30´ deelnemers: 30 - opgevers: 1

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 LECERF William Junior COMITE REGIONAL Luxembourg

    4 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VANDERSTEEN Jarne TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM

    7 DECKMIJN Matisse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    9 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    10 OMLOOP Mats ACROG - BALEN BC

    11 DIELS Noa 12 GROOTJANS Andries 13 DE VOS Sander 14 VAN DEN BULCK Joppe 15 VANDERLINDEN Lukas 16 BOECKX Seppe 17 KEMPINAIRE Théo 18 BLOEM Senne 19 FIEVEZ Philippe 20 TORFS Rik 21 WUYTS Yannick 22 HEYMANS Aaron 23 HERRYGERS Joche 24 DEGEE Dylan 25 VAN NOYEN Lukas 26 VANSTEENKISTE Vico 27 SMETS Jarne 28 DE MEESTER Matthias 29 VANDERVELDE Mats


    Juniores : 40´ - deelnemers: 19 - opgevers: 2

    1 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    4 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    6 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    10 PEREMANS Jochen SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 VAN CUTSEM Senna 12 COOLS Wannes 13 SALOMEZ Ydris 14 MOLS Berre 15 VANLUCHENE Maxim 16 VERMEIREN Yenthe 17 BUYZE Wannes

     

    30/09/2017 VOLLEZELE (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 23 - opgevers: 3

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 JOOS Arthur INDIVIDUEEL DAGPAS

    4 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    6 VAN ZEEBROECK Jan KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEMAMA19+

    7 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    8 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+

    9 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    10 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTM

    11 DELCROIX Tom 12 WAMPERS Yannick 13 BOSSAERTS Kevin 14 VELLEMANS Jens 15 HOUBEN Björn 16 DE MEYER Michaël 17 VERNOU Lorenzo 18 PLASSCHAERT Jonas 19 DEBEURME Steve 20 TEIRLINCK Steven


    Masters B - deelnemers: 15 - opgevers: 0

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 PAESHUYSE Jef

    3 SLEECKX Danny

    4 VERHOOGHE Kris

    5 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    7 VAN STAEYEN Benny

    8 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 DE WEVER Bart Albert 11 CARPENTIER Dirk 12 FIEVEZ Benoît 13 ZIMMERMAN Werner 14 RIETBERGEN Edward NED 15 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 28 - opgevers: 3

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 ANDERSSON Benny SWE BELGIAN CYCLING SELECTION

    5 VERDEYEN Jos CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 VANDERAERDEN Johan

    7 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VAN OOSTERWYCK Daniël

    9 ABÉ Peter

    10 BALLET Peter

    11 VERELST Rudy 12 ZWINNEN Patrick 13 SCHUTTERS Alfons 14 ROELSTRAETE Philip 15 PULMANS Peter 16 KOCKAERTS Hubert 17 VERTESSEN Johnny 18 THIJS Carl 19 LAFORGE Eric 20 HANDSON Yip CAN 21 FIORETTI Giorgio ITA 22 DE BIE Dirk 23 MARTENS Herman 24 DE MEESTER Jackie 25 VAN DER LEEUW Albert NED

     

    30/09/2017 ZELE (O) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    30-09-2017 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/09/2017

    waod_3.jpg

    Zaterdag 30 September 2017 ERTVELDE –TERVENEN (9940) – WAOD KAMPIOENSCHAP

     

    Catg.A – 72 km – 48 deelnemers

    1-Slabinck Anthony (Sint-Kruis)

    2-Snoeck Mathias

    3-Smout Niels

    4-De Cock Bart

    5-Vermeir Jochem

    6-Van Noord Wesley

    7-Lammertyn Foeke

    8-Moerman Jens

    9-Vermassen Jens

    10-Gryson Kristof

    11-Van Raemdonck Kevin-12-De Duytsche Luc-13-Van Sante Tristan-14-Decaesteker Frederik-15-Coppens Carrera-16-Le Blon Michel-17-De Smet Olivier-18-Daems Jens-19-Apers Michaël-20-Van Opstal Philippe-21-Maes Dimitri-22-Smet Jochem-23-Spillebeen Jürgen-24-Vancolen Kevin-25-Verschelden Steven-26-Declercq Michael-27-Maenhout Tommy-28-Nevejans Kenny-29-de Meijer Christian-30-Vandenberghe Stijn-31-Roegiest Mario-32-Barbier David-33-Viaene Cedric-34-De Tant Wout-35-Dedeckel Olivier-36-Decabooter Jens-37-Roels Diedrich-38-Timbreur Jonas-39-Kramer Guido-40-Van Baelen Ben-41-Dhondt Gunter-42-Deboever Nick-43-Van Raemdonck Maarten-44-Lauwers Guillaume-45-Heirman Steven-46-Van Waeyenbergh Grégory-47-Carmeliet Tom-48-De Coninck Guillaume

     

    Catg.B – 64,8 km – 35 deelnemers

    1-Verselder Hans Jurgen (Ertvelde)

    2-Van Oyen Franky

    3-Eeckhout Kurt

    4-Moens Patrick

    5-Biesemans Gunther

    6-De Bosscher Koen

    7-Vermassen Peter

    8-Reniers Kristof

    9-Van Meer Carl

    10-Rabout Rudi

    11-Ghequire Dietrich-12-Stans Tom-13-Gussé Wim-14-Diet Wim-15-Smet Gert-16-Van Haverbeek Peter-17-Willard Barny-18-Lecluyse Denis-19-Simpson Stephen-20-Janssens Bert-21-Meerschaert Kris-22-Van Guyse Danny-23-Segers Daniel-24-De Waele Kris-25-Richard Paul-26-Verbeken Kurt-27-de Koning Michel-28-De Vlieger Sven-29-Cocquyt Patrick-30-Butler Paul-31-Rizzo Claudio-32-Robinson Allan-33-Heynssens Hans-34-Van Obbergen Wim-35-Francois Eddy

     

    Catg.B+ – 64,8 km – 19 deelnemers

    1-Primo Gino (Gent)

    2-Bobelijn Patrick

    3-Leuntjens Kurt

    4-Weemaes Franky

    5-Berquin Filip

    6-Roose Nico

    7-Goolaerts Dirk

    8-Thursfield Paul

    9-Smet Luc

    10-Van Hoof Danny

    11-De Cock Dirk-12-Cosijn Ronny-13-Roobroeck Dirk-14-Dhollander Jerry-15-Caligari William-16-Nevejans Idesbald-17-McGill John-18-Harms Ko-19-Diependaele Eddy

     

    Catg.C – 50,4 km – 38 deelnemers

    1-Van Eyndt Jozef (Vorselaar)

    2-Hoornaert Glenn

    3-Decaestecker Patrick

    4-Vanopstal Eddy

    5-Van Renterghem Patrick

    6-Watteny Patrick

    7-Hus Willem

    8-de Waal Wim

    9-De Baets Johan

    10-Buyens Patrick

    11-Lap Hans-12-Govers Rony-13-De Coninck Wim-14-Willems Noël-15-Cauwelier Bruno -16-De Poorter Luc-17-D'Hondt Erwin-18-Verbestel Dirk-19-De Keyser Filip-20-Vyncke William-21-Bauters Ronny-22-Krols Jef-23-Meyers Ronald-24-Bracke Wim-25-Heye Hilair-26-Lacquet Philippe-27-De Praetere Fritz-28-Bath Mick-29-Vanoverberghe Siegfried-30-Sarazijn Frans-31-Hickman Kevin-32-Broadbent David-33-Reniers Tony-34-Struyf Raoul-35-Dom André-36-Van Vaerenbergh Piet-37-Tummeleer Dirck-38-Bolle Henk

     

    Catg.D – 50,4 km – 14 deelnemers

    1-Luyten Felix (Zolder)

    2-Vandermeulen Jos

    3-Van Leuven Annick (DAME)

    4-Vanpoucke Rik

    5-Pauwels Marcel

    6-Thyssen Leo

    7-Van Dun Franciscus

    8-Van De Wiele Richard

    9-Moens Louis

    10-Wauters Jean-Pierre

    11-Mous Willy-12-Lockefeir Marinus-13-Demiddel Ronny-14-Pieters Roland

     

    Catg.D+ – 50,4 km – 7 deelnemers

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Hoof Roger

    3-D'Hont Joseph

    4-Vandenheuvel Gilbert

    5-De Roos Willy

    6-Robijns Robert

    7-Hermans Luc

    30-09-2017 om 20:04 geschreven door kenny


    28-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 28/09/2017 TIELT (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,25 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 31

    1 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    2 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    3 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DE GROEF Felix VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    9 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    10 DEBOOT Bruce DOVY KEUKENS - FCC

    11 COMMEYNE Davy 12 MOONS Steven 13 BREYE Florent FRA 14 ROSSEEL Ricky 15 VANLUCHENE Mats 16 DE KETELE Angelo 17 ALEKSANDR Grigorev RUS 18 DELEHAYE Bryan FRA 19 DE VRIESE Stijn 20 STOFFERIS Rieno 21 DESMECHT David 22 DERIAUX Florian FRA 23 SINOY Fabio 24 DELODDER Sebastiaan 25 TIELEMANS Pierre FRA 26 DE PLUS Jasper 27 NERLAND August Sørlie NOR 28 LANNOO Jaromir 29 WALSH Liam GBR 30 VAN HOOREBEKE Michiel

    28-09-2017 om 18:24 geschreven door kenny


    27-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 5°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Oliver Naesen KOP 2017.jpg 

          Oliver Naesen


    Woensdag 27/09/2017 BERLARE (O) – Men Elite - 162,4 km - 47,84 km/h

    Aantal deelnemers: 168 - opgevers: 39

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare AG2R LA MONDIALE

    2 PEYSKENS Dimitri WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    3 YLBER Sefa ALB ASFRA RACING TEAM

    4 DEBUSSCHERE Jens LOTTO - SOUDAL

    5 TEUNISSEN Mike NED TEAM SUNWEB

    6 DEHAES Kenny WANTY-GROUPE GOBERT

    7 THEUNS Edward TREK -SEGAFREDO

    8 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    9 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    10 RICKAERT Jonas SPORT VLAANDEREN BALOISE

    11 STALLAERT Joeri 12 VERMEULEN Emiel 13 EISING Tijmen NED 14 DRUYTS Gerry 15 PLANCKAERT Baptiste 16 BUGTER Luuc NED 17 NAESEN Lawrence 18 DE VYLDER Lindsay 19 DE PESTEL Sander 20 DE ROOZE Niels 21 VAN HOECKE Gijs 22 VEREECKEN Nicolas 23 DE LANGE Thijs NED 24 LEYMAN Celestin 25 STUYVEN Jasper 26 COENEN Dennis 27 VANDENBERGH Stijn 28 VANMARCKE Sep 29 STEELS Stijn 30 DE KLEIJN Arvid NED 32 REYNAERTS Wim 40 REYNAERTS Jan 41 VERHOFSTADT Thibau 48 VAN HAUWERMEIREN Michiel 55 WIELFAERT Kristof 68 VERSCHAEVE Viktor 70 GOOSSENS Kenny 74 VERSCHUERE Seppe 85 COLMAN Alex 87 VAN HECKE Preben 90 DE JONGHE Kevin 99 MAES Alexander 109 RUYTERS Brecht 110 SINOY Fabio 111 JANSSENS Jimmy 113 DIELEMAN Michiel 117 DE PAEPE Johannes
    27-9-2017+- berlare profs 1255.jpg
    Podium te Berlare met winnaar Oliver Naesen, Dimitri Peyskens en Sefa Ylber.

     

    27/09/2017 KEMZEKE - STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,95 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 23

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 COCQUYT Patrick JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    6 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 OTTENBROS Joury NED WV WEST FRISIA

    8 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 VAN RENTERGHEM Boris 12 STROOSNIJDER Michel NED 13 VERMEIRE Jordy 14 VAN GUYSE Jarno 15 PEELAERS Jeff 16 NOELS Sven 17 DHOLLANDER Kristof 18 DE VILLE Jelle 19 TEUGELS Lennert 20 CORDEEL Pieter 21 FABRI Hannes 22 VERBEKE Stijn 23 HELMINEN Matti FIN 24 HEIRBAUT Tony 25 VANDROMME Alessandro 26 VAN CAUWENBERGHE Christophe 27 QUERTINMONT Corentin 28 VANOVERSCHELDE Kobe 29 PIETERS Bart 30 DE SCHUTTER John 31 SMET Guy 44 GIDÉ Stijn

     

    27/09/2017 LANGEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 41 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 3

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 MCCANN John USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    4 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    5 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    6 LEFEVER Nico INDIVIDUEEL

    7 DERIAUX Florian FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    8 CLAUW John-ross VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 CADRON Julien ESPIRA CYCLING TEAM

    10 HUYSSER Jeroen PCT TOMACC

    11 TOUQUET Joren 12 MARTIN Alexis FRA 13 ANECA Ciske 14 CLAEYS Timothy 15 DEBUY Anthony 16 CLAERHOUT Sven 17 TOORTELBOOM Frederik 18 CARPENTIER Jari 19 VANDAELE Philip 20 HEYSE Timothy 21 DELEU Robbe 22 BEAUPREZ Benjamin 23 DEVOLDERE Niki 24 LANGEDOCK Mathieu 25 VERVERKEN Pieter 26 CAPPELLE Maxim 27 MICHELS Pedro 28 DEMUYNCK Koen 29 VERFAILLIE Arne 30 COOREVITS Gilles

    27-09-2017 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/09/2017

    Woensdag 27 September 2017 - URSEL (9910) - Urselseweg 183A

    LET OP STARTUREN !!!

     

    Cat.D - 15.30 u. - 53,0 km - 10 ronden

    Cat.C - 15.33 u. - 53,0 km - 10 ronden

    Cat.B - 17.00 u. - 63,6 km - 12 ronden

    Cat.B + - 17.00 u. - 63,6 km - 12 ronden

    Cat.A - 18.30 u. - 74,2 km - 14 ronden

    Cat.NV - 18.30 u. - 74,2 km - 14 ronden

    27-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    26-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 26/09/2017 SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,5 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 17

    1 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    2 LAMBRECHT Bjorg LOTTO SOUDAL

    3 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    4 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    5 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6   VERSCHUERE Seppe CIBEL-CEBON

    7 DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT

    8 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    9 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    11 HESTERS Jules 12 DE GREVE Maxim 13 ALEKSANDR Grigorev RUS 14 VANDAELE Angelo 15 DESMECHT David 16 FLET Axel FRA 17 VANDENBUSSCHE Jari 18 OLIEBOS Jordy 19 DE ZUTTER Kristof 20 AULD Scott GBR 21 DEFREYNE Cédric 22 CLAERHOUT Sven 23 DE FAUW Ken 24 DE CLERCQ Angelo 25 CREFFIER Laurent 26 MAES Jo 27 NERLAND August Sørlie NOR 28 DELOOF Senne 29 DE JAEGHERE Ruben 30 VAINIONPää Oskari FIN 31 DE PAEPE Johannes 45 DHOLLANDER Kristof
    26-9-2017-sint laureins 941.jpg
    Podium te Sint-Laureins met winnaar Gertjan De Sy, Bjorg Lambrecht
    en Alex Colman.

    26-09-2017 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/09/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      

                                            
    Zondag 24/09/2017 - ZWIJNDRECHT - Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers:

    1-FRANK VAN ASSCHE

    2-SUYS FRANK

    3-VAN HAUTEKERKE GLENN

    4-VAN DEN PLAS KURT

    5-DE RECHTER GUNTER

    6-HEIRBAUT EVERT

    7-MEYVIS SERGE

    8-CAP BRYAN

    9-VAN STEIRTEGHEM FILIP

    10-VAN GOETHEM PETER

    11-DUPONT WOUTER-12-VAN BREUSEGEM WOUTER-13-CAPPAERT SAMMY-14-BURGU RAMAZAN-15-VERSTRAETEN TOR-16-WOLLAERT JAN-17-DE BEULE SAM-18-SMEETS PETER-19-LEPRINCE SERGE-20-DE LEENHEER TOM-21-VAN HILLE GLENN-22-VAN ZAND TOM-23-BRYSSINCKX DIRK-24-VAN DER VEKEN WIM-25-RIZZZO CLAUDIO-26-FEUCHT SIGI-27-VAN DER VLOET GERT-28-HENKENS JELLE-29-DE PERMENTIER KENNY-30-ADRIAENSSENS JENNO-31-VAN GOETHEM DANIEL-32-JACOBS LANDER-33-VAN OSSELAER TOMMY-34-CREVE STIJN-35-VAN HAVERE PETER-36-FELIX NICK-37-VAN GAEVEREN GUNTER-38-KEVELAERS DAVID-39-NIJS JOHAN-40-STEVENS KURT-41-VAN GOETHEM FILIP-42-D HOOGHE MATHIAS-43-DE COCK BART

     




    Zondag 24/09/2017 - ZWIJNDRECHT - Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers:

    1-VAN NUFFEL STEN

    2-HEYMANS PETER

    3-VERMEULEN KRIS

    4-THOEN KURT

    5-VERHASSELT ALBERT

    6-BOLSSENS MARIO

    7-SERVERIUS RUDY

    8-VERBERT MICHEL

    9-JASPERS WIES

    10-STUER JORDY

    11-SILVERANS KENNETH-12-DE BOCK TOM-13-DE RECHTER FRANK-14-VAN HAVENBERGH PHILIP-15-DE MAESSCHALCK KOEN-16-VAN DAEL LOUIS-17-DE CLERCK NIELS-18-SAMSON JENTE-19-BOGAERT DANNY-20-VAN DE VOORDE BART-21-DE WIT DENNIE-22-TIMMERMANS DAVY-23-DE DAUW BENNY-24-JACOBS GEERT-25-VAN GASSE MICHIEL-26-VAN OPSTAL BART-27-VANMECHELEN TIM-28-MARIN DAVY-29-VERSTAPPEN LODE-30-VAN DUYSE PETER-31-VAN CRAENENBROECK WIM-32-HERMANS BART-33-VERMEULEN STEPHAN-34-BOGAERT GUY-35-VERHELST TIM-36-BOGAERT JENS-37-LAENEN WESLEY-38-DE COSTER HERBERT-39-DE CALUWE BJORN-40-DIERCKX PETER

    26-09-2017 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/09/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      


    Proficiat aan JURGEN DE WITTE met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Jurgen De Witte 2.jpg 

        Jurgen De Witte


                                            
    Zaterdag 16/09/2017 - MEERDONK - Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers:

    1.JURGEN DE WITTE (Tielrode)

    2.VAN ASSCHE FRANK

    3.HEIRBAUT EVERT

    4.SMOUT NIELS

    5.MEERSCHAERT KRIS

    6.VAN GOETHEM PETER

    7.DE COCK BART

    8. VAN HOUTEKERKE GLENN

    9.WEEMAES FRANKY

    10.DE BEULE SAM

    11.FEUCHT SIGI 12.SPANOGHE GUIDO 13.BAERT GIOVANNI 14.VAN ZAND TOM 15.SMEETS PETER 16.FELIX NICK 17.VAN DER VEKEN WIM 18.VAN DER VLOET GERT 19. DE LEENHEER TOM 20.VAN CAMP FREDDY 21.DE PERMENTIER KENNY 22.VAN RAEMDONCK KURT 23.VAN BREUSEGEM WAUTER 24.VERSTRAETEN TOR 25.JACOBS LANDER





                                               
    Zaterdag 16/09/2017 - MEERDONK - Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers:

    1.MATHIEU VERWILST

    2.PETER HEYMANS

    3.MARIO BOLSSENS

    4.PHILIP VAN HAVENBERGH

    26-09-2017 om 20:13 geschreven door kenny


    25-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 25/09/2017 BERLARE (O) – Dames Elite - 90 km - 37,5 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 8

    1 KOHLMEYER Kim Johanna GER FC ST. PAULI

    2 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    3 BAKKER Minke NED RESTORE CYCLING

    4 PEETOOM Kirsten NED TWC MAASLANDER

    5 DEMEY Valerie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    6 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    7 VAN IMPE Dorien INDIVIDUEEL

    8 VAINIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    9 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB

    10 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 BORREMANS Sarah 12 INGHELBRECHT Sarah 13 VAN HORIK Sofie NED 14 MEERTENS Lone 15 DUTOUR Margot FRA 16 DOCX Mieke 17 WATERREUS Kylie NED 18 DENEEF Naïka 19 CROKET Gilke 20 BECKERS Isabelle 21 VAN DEN HAUTE Steffy 22 DEBBOUDT Evelien 23 HERMANS Anka 24 DELBAERE Fien 25 VAN GEYT Laura 26 VERSCHELDEN Nathalie 27 BJORNDAL Mie NOR 28 LENSECLAES Ditte 29 FEYTENS Ellen 30 LEENKNEGT Liliane 34 BRITS Delphine

    25-09-2017 om 20:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/09/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 15°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 9°Seizoenszege !!!

     Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg    franky.jpg

    Kevin Van Raemdonck       Franky Weemaes


    Maandag 25 September 2017 - KIELDRECHT (9130)
     

    Catg.A – 72,6 km – 51 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Van Sante Tristan

    3-De Duytsche Luc

    4-Rombaut Maarten

    5-Van Rooy Matthias

    6-Nevejans Kenny

    7-de Meijer Christian

    8-Mertens Frank

    9-Van Raemdonck Maarten

    10-Carpenter Dante

    11-Middelkamp Tom-12-Vandenbussche Ron-13-Vermassen Jens-14-Van Roey Wim-15-De Smet Olivier-16-De Jonghe Patrick-17-Nevejans Dennis-18-van Noord Wesley-19-Vanderveken Wim-20-Rottiers Pieter-21-De Beule Sam-22-Bolle Jean Pascale-23-Varewyck Joeri-24-Maes Dimitri-25-Weemaes Filip-26-Bogaert Sammy-27-Cap Tim-28-Rombouts Erik-29-Van Osselaer Tom-30-Nachtegael Danny-31-Van Vlierberghe Bart-32-Meul Tom-33-De Schutter John-34-Le Blon Michel-35-Van Gaeveren Gunter-36-Leenknecht Jordy-37-Lauryssen Bart-38-Daems Jens-39-Van Goethem Daniel-40-Smet Jochem-41-Haest Christophe-42-Beck Pieter-43-Van Craenenbroeck Wim-44-Huylebroeck Matthias-45-Van Steirteghem Filip-46-Van Gasse Michiel-47-Suykerbuyk Ben-48-van den Berghen Roald-49-Van de Casteele Michaël-50-De Maesschalck Johan-51-Maes Bram

     

    Catg.B – 59,4 km – 37 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Pauwels Vital

    3-Cocquyt Patrick

    4-Hoefnagels Jos

    5-Verschelden Steven

    6-De Beer Tom

    7-Van De Perre Lieven

    8-Bogaerts Patric

    9-Vanassche Frank

    10-Bauwens Aron

    11-De Proost Gert-12-Vermote Patrick-13-Smet Gert-14-Meerschaert Kris-15-De Paepe Jimmy-16-Van Hautekerke Glenn-17-Van Raemdonck Robby-18-Biesemans Gunther-19-Hoes Andy-20-Van Drom Giovanni-21-Stevens Kurt-22-Rombaut Wim-23-De Vlieger Sven-24-Rizzo Claudio-25-Moens Patrick-26-Bolssens Mario-27-Kramer Guido-28-De Permentier Kenny-29-De Proost Jim-30-Goossens Alex-31-de Koning Michel-32-Van Raemdonck Kurt-33-Baert Giovanni-34-Van Roeyen Dave-35-Heymans Peter-36-Van de Sande Tom-37-Edwards Jason

     

    Catg.B+ – 59,4 km – 28 deelnemers

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    1-Bobelijn Patrick

    3-Roose Nico

    4-Wilson Craig

    5-Leuntjens Kurt

    6-De Moor Arie

    7-van Straten Patrick

    8-Harms Ko

    9-Suys Frank

    10-Van Speybroeck Geert

    11-Primo Gino-12-Thursfield Paul-13-Cosijn Ronny-14-Carpenter Nigel-15-Van Hoof Danny-16-Smet Luc-17-De Muynck Luc-18-Vermeiren Bart-19-Heyndrickx Wim-20-Goolaerts Ronny-21-Vande Kerkhof Robert-22-Nevejans Idesbald-23-Raats Kees-24-Erauw Luc-25-Verschaeren Alex-26-Serverius Rudi-27-Verschaeren Niels-28-Fierens Paul

     

    Catg.C – 46,2 km – 27 deelnemers

    1-Goossens Marc (Knokke)

    2-de Waal Wim

    3-Watteny Patrick

    4-De Brucker Rene

    5-Govers Rony

    6-Rouze Erik

    7-Vyncke William

    8-Van Den Brande Jan

    9-Vanopstal Eddy

    10-Reniers Tony

    11-Lap Hans-12-De Vos Rony-13-Steeman Juan-14-D'Hondt Erwin-15-Bath Mick-16-De Naeghel Jozef-17-Vyncke Wilfried-18-Bolle Henk-19-Delagrange Bart-20-Indekeu Daniel-21-Krols Jef-22-Tummeleer Dirck-23-Dom André-24-Verbestel Dirk-25-Van Der Vekens Patrick-26-Dupont Guido-27-Reubens Hendrick

     

    Catg.D – 46,2 km – 16 deelnemers

    1-Luyten Felix (Zolder)

    2-Van Holen Johny

    3-Oosterbosch Geert

    4-Deneef Jozef

    5-Vandermeulen Jos

    6-Casteleyn Ghislain

    7-Thyssen Leo

    8-de Meester Raymond

    9-Wauters Jean-Pierre

    10-Mous Willy

    11-Pauwels Marcel-12-Lockefeir Marinus-13-Demiddel Ronny-14-Dierks Jos-15-Jansegers Freddy-16-Meulenyzer Jean Pierre

     

    Catg.D+ – 46,2 km – 8 deelnemers

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Hoof Roger

    3-De Roos Willy

    4-D'Hont Joseph

    5-Robijns Robert

    6-Hermans Luc

    7-Vandenhouwe Etienne

    8-Vyvey Julien

    25-09-2017 om 20:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/09/2017

    edh.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 20°Seizoenszege !!!
    Frank Suys.jpg
      
        
    Frank Suys

    Zaterdag 23/09/2017 – CALLANELLE – L’Echappée du Hainaut


    Classement A – 33 deelnemers

    1-HEYSE Timothy

    2-BODCHON Dylan

    3-DEURBROECK Bart

    4-DE DONCKER BALDER

    5-VICO VICTOR

    6-PELLERIAUX NICOLAS

    7-LOWAGIE Kevin

    8-WINS Stephane

    9-LISON BJORN

    10-LISON YORICK

     

    Classement B – 38 deelnemers

    1-WANDELS Youri

    2-BUYCK CURD

    3-LEFEVER NICO

    4-MICHELS PEDRO

    5-VAN DAMME Peter

    6-VAN DER SICKEL Mario

    7-VERVEKEN Gerdy

    8-HERMANS LAURENT

    9-DEJARDIN FABRICE

    10-LAMPE-Thierry

     

    Classement C – 35 deelnemers

    1-JACOBS Patrick

    2-BRIEAU Christophe

    3-NICODEME Joel

    4-BERQUIN Filip

    5-BERTIER Rudy

    6-DEBUYSSHERE olivier

    7-VERHAEGHE Stefan

    8-DENO Gert

    9-POTTIEZ Jessy

    10-BIANCO Claudio

     

    Classement D – 24 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-VANHOLSBEKE Benny

    3-STOFFELS MATH

    4-THOMAS Rudy

    5-WILLEMS Michel

    6-BEIRNAERT Eddy

    7-DEFONTAINE Gilles

    8-PENSERINI Fabien

    9-RENARD Alain

    10-PERSYN Marc

     

    Classement D+ - 32 deelnemers

    1-BURGGRAEVE NOEL

    2-BROOTHAERTS Jean Pierre

    3-DELAGRANGE Bart

    4-LUGOWSKI LEON

    5-CASTELEYN Ghislain

    6-SCHEIRLINCKX Henri

    7-D'HAESELEER Luc

    7-DEGRAVE Jean claude

    9-VAN DENDORPE Jacky

    10-HARTE Andre

    25-09-2017 om 20:09 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!