.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MARCO SMET met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!! 

    Marco Smet.jpg 

          Marco Smet

    Zondag 24/09/2017 GOOIKSE PIJL (B) - UCI Men Elite - 198,1 km - 45,53 km/h

    Aantal deelnemers: 156 - opgevers: 15

    1 DEHAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    2 THIJSSEN Gerben LOTTO SOUDAL

    3 VERMEULEN Emiel ROUBAIX - LILLE METROPOLE

    4 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    5 VAN SCHIP Jan Willem NED DELTA CYCLING ROTTERDAM

    6 ISTA Kevyn WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    7 KESSLER Robert William GER LKT TEAM BRANDENBURG

    8 DE VRIES Hartthijs NED SEG RACING ACADEMY

    9 NAESEN Lawrence WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    10 MAAS Jan NED SEG RACING ACADEMY

    11 REGE Even NOR 12 FARAZIJN Maxime 13 CALLEEUW Joeri 14 DE LANGE Thijs NED 15 BOL Cees NED 16 GMELICH MEIJLING Jarno NED 17 STENUIT Robin 18 DE GENDT Aime 19 MCNALLY Mark GBR 20 JANS Roy 21 GEUENS Alexander 22 PONS Gaëtan LUX 23 KOCH Christian Maximilian GER 24 TAMINIAUX Lionel 25 VAN MELSEN Kevin 26 MEEUS Jordi 27 VAN DER KOOIJ Bas NED 28 COLMAN Alex 29 PICOUX Maximilien 30 AALRUST Hakon NOR 41 DE WITTE Mathias 43 DE PESTEL Sander 45 DRUYTS Gerry 61 VAN MOER Brent 69 VERSCHAEVE Viktor 72 VERSCHUERE Seppe 80 VEREECKEN Nicolas 81 WEEMAES Sasha 83 DE JONGHE Kevin 91 RUYTERS Brecht 95 VAN HECKE Preben 100 VAN DEN BOSSCHE Angelo 102 WIELFAERT Kristof 127 DIELEMAN Michiel

     

    24/09/2017 MERELBEKE SCHELDERODE (O) - Dames Elite - 96 km - 37,68 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 11

    1 SPOOR Winanda NED LENSWORLD

    2 CROKET Gilke SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    3 VAN HOEK Lotte NED LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    4 WATERREUS Kylie NED TWC MAASLANDSTER ZUID

    5 HOOGEBOOM Roos NED BIZKAIA - DURANGO

    6 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    7 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 BECKERS Isabelle LOTTO-SOUDAL LADIES

    9 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    11 BAKKER Minke NED 12 INGHELBRECHT Sarah 13 VAN GEYT Laura 14 VAN DEN HAUTE Steffy 15 DEMEY Valerie 16 DOCX Mieke 17 DELBAERE Fien 18 BORREMANS Sarah 19 VERSCHELDEN Nathalie 20 BRITS Delphine 21 VANDENBROUCKE Saartje 22 BAAS Carleen NED 23 DEBBOUDT Evelien 24 DENEEF Naïka 25 KOHLMEYER Kim Johanna GER 26 DEBBOUDT Lensy 27 WAMMES-BOUMAN Angelique NED 28 GINS Tara 29 COUDEVILLE Herlinde 30 TROCH Tiana

     

    24/09/2017 KONTICH (A) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 59,2 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 19 - opgevers: 0

    1 SPAPEN Nina NED TWC PIJNENBURG

    2 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 MICHOTTE Maelle LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    6 SMULDERS Silke NED TWC PIJNENBURG

    7 GOOSSENS Lotte HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    9 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    11 MAES Sara 12 DE WISPELAERE Fien 13 DE WILDE Julie 14 LIMPENS Pien NED 15 MICHIELSEN-STEVENS Laura 16 VERHOEVEN Stephanie NED 17 PUNNEWAERT Kirin 18 BELMANS Fien 19 CHARLIER Laura


    Dames Juniores - deelnemers: 22 - opgevers: 4

    1 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    2 UITERWIJK WINKEL Meike NED WRV DE PEDDELAARS

    3 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB

    4 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    6 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    7 VAN HAAFTEN Kristie NED RESTORE CYCLING

    8 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 AERNOUTS Amber ACROG - BALEN BC

    10 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB

    11 MALFAIT Ines 12 UYTTENHOVE Aiko 13 FEYTENS Ellen 14 LENSECLAES Ditte 15 STROMBERG Madeleen GER 16 SCHEPERS Yana 17 WORM Cara 18 CENT Marit NED

     

    24/09/2017 BUDINGEN (B) - Nieuwelingen - 64 km - 37,6 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 3

    1 DEDRY Tom TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    2 SIMONS Rob SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 FAUCAN Axel BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    4 STALMANS Jasper LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 DE JAEGER Arthur WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 BRAMS Andy WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 COENEN Thomas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 DELAHAYE Jens TIELTSE RENNERSCLUB

    9 JANSSENS Robbe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 VAN BELLINGHEN Keano DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 DUCHATEAU Daan 12 LADANG Miguel 13 THEUWS Bartje 14 ERAUW Thiemo 15 OZDERYA Nazim 16 SWERTS Jelle 17 CHOFFRAY Gauthier 18 REYNDERS Robbe 19 WOLFS Gert-jan 20 OZDERYA Elyas 21 DE LEEUW Ward 22 JORDENS Jules 23 BOOSTEN Sam 24 DEPRE Jeroen 25 STEGEN Quinten 26 GOFFART Jordi 27 TURCKSIN Linus 28 BUDENAERS Thomas 29 SOETAERTS Andreas 30 DANIËLS Pieter

     

    24/09/2017 KONTICH (A) - Nieuwelingen - 66,6 km - 39,84 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 6

    1 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 WACHTERS Jul WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 GOOS Liam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 ROMBAUTS Daan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 MARTENS Seppe WAC TEAM

    8 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 VAN ROOSBROECK Jan WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN LAER Pieter 12 FRANCKAERT Maarten 13 LAERMANS Tommy 14 CEUPPENS Hugo 15 DANEEL Jefke 16 VERHEYEN Nils 17 MEERS Jesse 18 CLAEYS Laurens 19 BOUMON Jens 20 LENSECLAES Robbe 21 HALSBERGHE Noah 22 SNIJDERS Wiebe 23 VAN DER HEIDEN Kiran

     

    24/09/2017 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 64,35 km - 39,8 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 2

    1 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    4 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    6 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANCANNEYT Jelle TIELTSE RENNERSCLUB

    9 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 CHIVOT Augustin FRA O HESDIN MARCONNE

    11 CASTELAIN Nathan 12 SIMOENS Jari 13 VERSEE Younes 14 DAY Nick GBR 15 DEKIEN Sander 16 MISEUR Mon 17 CLAUS Benoît 18 TORNU Florian FRA 19 LOOTENS Gust 20 VANDICKE Seppe 21 DEBORGGRAEVE Matthew 22 RAMON Lucien FRA 23 CORNETTE Steve 24 BUFFEL Arne 25 VILEYN Brecht 26 DELFT Mattice 27 GARDIN Michael 28 DEBRUYNE Lennert 29 VAN RYCKEGHEM Lars 30 MORTREUX Axel FRA

     

    24/09/2017 MOERZEKE-KASTEL (O) - Nieuwelingen - 43,75 km - 38,01 km/h

    Aantal deelnemers: 20 - opgevers: 0

    1 MARCO SMET VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 LIEVENS Niels JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 MALFAIT Willem VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VAN DER SYPT Gianni VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 PERMENTIER Emano PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 NEUKERMANS Lance JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 DE MEY Remi KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 DE BEER Wannes 12 SCHOUPPE Zoran 13 VAN PUYVELDE Lukas 14 CORNELIS Natan 15 MAES Alec 16 D´HOLLANDER Senne 17 HALS Bjarne 18 DE ROECK Dante 19 DE COCK Tibo 20 COLMAN Thibeau

    24-09-2017 om 22:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/09/2017

    waod_3.jpg
    Proficiat aan CARRERA COPPENS met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Carrera Coppens.jpg  Patrick Bobelijn.jpg 

      Carrera Coppens         Patrick Bibelijn

    Zondag 24 September 2017 - LOCHRISTI-HYFTE (9080)
     

    Catg.A – 72 km – 20 deelnemers

    1-CARRERA COPPENS (Bazel)

    2-Nevejans Kenny

    3-De Duytsche Luc

    4-Vermassen Jens

    5-Poppe Stef

    6-Van Sante Tristan

    7-De Smet Olivier

    8-Crollet Yari

    9-Van Ryssel Mike

    10-Spillebeen Jürgen

    11-De Vrieze Bjorn-12-Maes Jonah-13-Maes Dimitri-14-Braekevelt Pieter-15-Nevejans Dennis-16-Scheerlinck Dries-17-Van Laere Jan-18-Demeter Renaat-19-Van Waeyenbergh Grégory-20-Neetens Dylan

     

    Catg.B – 62,4 km – 28 deelnemers

    1-Bauwens Aron (Evergem)

    2-Pauwels Vital

    3-Verbeken Kurt

    4-Maes Peter

    5-Janssens Bert

    6-De Vlieger Sven

    7-Van Haverbeek Peter

    8-Cocquyt Patrick

    9-Vermassen Peter

    10-Reniers Kristof

    11-De Bosscher Koen-12-Hoes Andy-13-de Koning Michel-14-Heynssens Hans-15-Diet Wim-16-Van Den Broecke Mario-17-Rabout Rudi-18-Wilmet Frederic-19-Van Drom Giovanni-20-Van Impe Jurgen-21-de Vree Rik-22-Huge Benoit-23-Van Meer Carl-24-Van Oyen Franky-25-Dhondt Willem-26-Van Obbergen Wim-27-De Waele Kris-28-Baert Giovanni

     

    Catg.B+ – 62,4 km – 18 deelnemers

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-De Muynck Luc

    3-Wuyts Hans

    4-Roose Nico

    5-Coppens Ronny

    6-Rents Ronald

    7-De Backer Danny

    8-Cosijn Ronny

    9-Harms Ko

    10-Van Pachterbeke Patrick

    11-1Goolaerts Dirk-12-Roobroeck Dirk-13-Erauw Luc-14-Primo Gino-15-Hebbrecht Geert-16-Van Linden Hugo-17-Messeeuw Jurgen-18-Cneut Marino

     

    Catg.C – 52,8 km – 32 deelnemers

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-Van Eyndt Jozef

    3-De Brucker Rene

    4-Durant Martin

    5-Versluys Marc

    6-Van Den Brande Jan

    7-Haest Eddy

    8-Stockman Ruddy

    9-Govers Rony

    10-Van de Velde Rudy

    11-De Keyzer Filip-12-Willems Noël-13-Hoornaert Glenn-14-Somers Chris-15-Buyens Patrick-16-Steeman Juan-17-D'Hondt Erwin-18-Tummeleer Dirck-19-Wille Geert-20-Verbestel Dirk-21-De Poorter Luc-22-Bracke Wim-23-Bolle Henk-24-Lacquet Philippe-25-Broadbent David-26-Bauters Ronny-27-Bath Mick-28-Meyers Ronald-29-Heye Hilair-30-Cornette Freddy-31-Pieters Joost-32-Trucksin Dominique

     

    Catg.D – 52,8 km – 17 deelnemers

    1-Van Holen Johny (Aalst)

    2-Vandermeulen Jos

    3-Cobbaut Eddy

    4-Remory Pierre

    5-Luyten Felix

    6-Demiddel Ronny

    7-Vanpoucke Rik

    8-Van De Wiele Richard

    9-Luypaert Danny

    10-Wauters Jean-Pierre

    11-Moens Louis-12-Scheirlinckx Hendrik-13-Burggraeve Noël-14-Teirlinck Willy-15-Mous Willy-16-Lockefeir Marinus-17-Elegeer Patrick

     

    Catg.D+ – 52,8 km – 8 deelnemers

    1-Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)

    2-Hoof Roger

    3-D'Hont Joseph

    4-Vandenheuvel Gilbert

    5-De Roos Willy

    6-Vyvey Julien

    7-Mercken Mathieu

    8-Hermans Luc

    24-09-2017 om 22:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 24/09/2017 OKSELAAR (B) - Nieuwelingen - 70 km - 38,83 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 STEVENS Daan ACROG - BALEN BC

    2 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 POETS Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 LAGROU Stan WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 HANEGRAAF Stijn NED WV SCHIJNDEL

    6 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DE SMET Connor LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VAN ROY Tristan ACROG - BALEN BC

    9 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 BIJL Kinley NED HET SNELLE WIEL

    11 VAN GESTEL Sidney 12 VANSTOCKSTRAETEN Rutger 13 VAN DER PERREN Ritte 14 WOUTERS Rick NED 15 JANSE Stef 16 VERLUYTEN Dennis 17 JANSEN Jesse 18 COX Luuk NED 19 ANDRIES Ward 20 SCHOTS Ruben 21 VERLINDEN Diego 22 NELISSEN Juul 23 LEFEVER Kamil 24 LOECKX Tim 25 KERKHOFS Kobe 26 VAN NOYEN Lukas 27 ANDRIES Lars

     

    24/09/2017 WETTEREN TEN EDE (O) - Nieuwelingen - 59 km - 37,94 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 0

    1 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    5 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    7 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN ALBOOM Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VANDEN BERGHE Senne WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    11 DE PAUW Robbe 12 FRANCKEN Sibe 13 KAES Xedric 14 DE KINDER Matthias 15 VAN DE WYNKELE Lorenz 16 CHRISTIAENS Jens 17 VAN PARYS Jordy 18 DE VUYST Jens 19 DE GENDT Senne 20 BERWOUTS Brian 21 FOSTIER Thibault 22 COPPENS Cisse 23 DHONDT Jarno NED 24 CORNELIS Cody 25 DE WAELE Siebe 26 PENNE Rune 27 BEECKMAN Brent 28 DE LEEUW Lenn 29 BAELE Lennert 30 CALLEBAUT Lenny



     

    Proficiat aan JAAN STERCK met zijn Zege bij de Jongens 12 jaar !!!

    Proficiat aan JOPPE STERCK met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Proficiat aan ESTEE GOOSSENS met haar Zege bij de Meisjes 12 jaar !!!

    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

     

    24/09/2017 MOERZEKE-KASTEL (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 17 - opgevers: 0 - 19,25 km

    1 JAAN STERCK SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    2 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN PETEGHEM Mout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    4 TROUKENS Tibo JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 BEURMS Robben ISOREX CYCLING TEAM

    9 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 TEMMERMAN Joran SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    14 VAN WIELE Lennert WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    15 LANDTSHEER Tibo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 LEFEBRE Jarno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar - deelnemers: 22 - opgevers: 0 – 24,5 km

    1 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    2 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    3 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    4 DE SMET Max INDIVIDUEEL

    5 DE SMET James INDIVIDUEEL

    6 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 VAN GIJSEL Tycho NED SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    16 NEIRINCKX Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 34 - opgevers: 2 – 35 km

    1 JOPPE STERCK SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    2 DALLE Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 MEERSSEMAN Arno CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 CAP Gilles SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    14 BLOMMAERT Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 D´HOLLANDER Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 STEELS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 FIERENS Ruben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 CLAESSENS Robbe PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    28 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 VEROUGSTRAETE Jaro VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    12 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 ESTEE GOOSSENS  SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 FLEUR DE VEIRMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24-09-2017 om 22:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 24/09/2017 EMELGEM-IZEGEM (W) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 4

    1 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    2 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    3 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAMJUNIOR

    4 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAMJUNIOR

    5 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEERENU23

    6 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    7 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    8 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    9 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    10 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    11 VAN COMPERNOLLE Kenneth 12 DE SCHUYTER Tim 13 DECLERCK Mathias 14 DENOLF Ritchie 15 BAEYENS Dennis 16 VAN DE KERCKHOVE Nick 17 COLAERT Pascal 18 VANDENHEEDE Brecht 19 VANDERMEULEN Niels 20 DE BOCK Yoni 21 DE SMET Thibaut 22 DE BOCK Jelle 23 VANDEVELDE Ruben 24 VANDENBROUCKE Niels 25 MEELBERGHS Pieter 26 DE GROODT Killian 27 VERMEERSCH Arne 28 MUSEEUW Stefano 29 LOGIE Aaron 30 VAN ASSCHE Bert

     

    24/09/2017 EMELGEM-IZEGEM (W) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores : 40´ deelnemers: 27 - opgevers: 4

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    3 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    4 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    5 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    7 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    9 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 WYSEURE Joran 12 VANDEN BUSSCHE Wannes 13 VANSTEENKISTE Joshua 14 VAN CUTSEM Senna 15 HOUSSIN Bavo 16 GUNST Ruben 17 VANLUCHENE Maxim 18 LAEVENS Justin 19 BERT Jasper 20 SALOMEZ Ydris 21 VAN DER PLAETSEN Damon 22 ROSSEEUW Birger 23 LAVERGE Maxim

     

    Nieuwelingen : 30´ deelnemers: 43 - opgevers: 0

    1 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    2 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    7 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    8 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    9 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    11 DENAEGHEL Brent 12 VANACKER Emiel 13 DE ROECK Mathis 14 DE BOCK Rune 15 DELAERE Brent 16 DEWINTER Gerben 17 DHOOGE Romeo 18 DE VOS Sander 19 CALLEWAERT Andreas 20 GEURS Renzo 21 DEWEERDT Tiebe 22 DECKMIJN Matisse 23 VANDEVYVERE Emiel 24 DIAS Niels 25 BLOEM Senne 26 DEPREZ Jorit 27 DE GROOTE Vasco 28 VANSTEENKISTE Vico 29 VAN WALLEGHEM Matice 30 VAN NIEUWENHUYSE Warre

    24/09/2017 EMELGEM-IZEGEM (W) – Provinciaal Kampioenschap Dames 
    Deelnemers: 14

    1 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VAN DE STEENE Kim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    4 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    5 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    6 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 NOËL Jara DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 DE VOS Nele INDIVIDUEEL

    10 MOONEN Puck NED LOTTO SOUDAL LADIES

    11 VANWALLEGHEM Kyenta 12 FRAEYE Katleen 13 WERBROUCK Liesbeth 14 PHELPS Sarah GBR

     

    Provinciaal Kampioenschap Dames U17 - deelnemers: 3

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 HARINCK Tiger-lil KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    24/09/2017 EMELGEM-IZEGEM (W) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 VAN DE VELDE Matthias INDIVIDUEELAMA19+

    5 VAN HILLE Xavier VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEMASTM

    6 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    9 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    10 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    11 DESMET Robbe 12 VERBERCKMOES Arno 13 LEGRAND Wesley 14 VANKERSSCHAEVER Klaas 15 MOEYAERT Matthias 16 VAN ASSCHE Nico 17 DE MEYER Michaël 18 VAN DE VELDE Valentijn 19 GOUDESEUNE Bart 20 VERNOU Lorenzo 21 ROGIERS Kurt 22 PLASSCHAERT Jonas 23 VERGUCHT Rudy 24 EMSLEY Mark GBR 25 DE MAERE Jelle 26 DECLERCK Jean-baptiste 27 DEBEURME Steve

     

    Masters B - deelnemers: 18 - opgevers: 1

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 VERHOOGHE Kris

    3 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    4 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    5 BOGAERT Nico

    6 TYTGAT Joeri

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    8 CARPENTIER Dirk BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 LOGIER Christophe EC WALSHOUTEM

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 DUMONT Jurgen 12 MYNGHEER Erik 13 DEFEYTER Tommy 14 CNUDDE Kurt 15 DELANCKER Jan 16 BOUDRY Pedro 17 DE GROOTE Rik

     

    Masters C - deelnemers: 29 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido

    2 LAMMENS Mario

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 RAES Patrick

    6 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    9 BALLET Peter

    10 WILLE Rudi

    11 DE WAELE Marnic 12 VERSCHUEREN Francky 13 COOPMAN Ivan 14 VANHAEVERBEKE Jean 15 ROBERTS Andrew GBR 16 DAVID Theo 17 VENS Dirk 18 STORMS Marc 19 ROELSTRAETE Philip 20 NICK Vandecauter 21 SWINNEN René 22 FOX Douglas GBR 23 JOOS Luc 24 DEHEEGHER Philippe 25 GOETHALS Ronny 26 HANDSON Yip CAN 27 HOLVOET Franki 28 DE CNUYDT Adrien 29 HURTECANT Roland

     

    24/09/2017 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANKU23

    2 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWU23

    3 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAMJUNIOR

    4 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    5 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    6 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    7 LIESSENS Jarno ACROG - BALEN BCU23

    8 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    9 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAMJUNIOR

    10 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAM

    11 LEAERTS Yelle 12 KAISE Julien 13 DE WIT Edwin 14 PANIS Maxim 15 VAN DEN BOSCH Tom 16 PAUWELS Dries 17 VEESTRAETEN Sieën 18 VANREYTEN Joachim 19 STUER Kwinten 20 VERBEECK Glenn 21 BREUGELMANS Michiel 22 TIMMERMANS Tom 23 CAREME Grégory 24 GUILLAUME Geoffrey 25 DE BONDT Marvin

     

    24/09/2017 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ deelnemers: 23 - opgevers: 0

    1 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    4 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE VET Sander WAC TEAM

    6 PEMEN Dolf  CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    10 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    11 VAN DER SMISSEN Lennick 12 VAN DER VEKEN Senne 13 VAN RILLAER Witse 14 WILLEMS Robbe 15 HERRYGERS Tieme 16 DE LAET Tomas 17 SEMPELS Gill 19 NOYENS Jarne 20 GROOTJANS Jeno 21 BUYZE Wannes 22 VERHEYDE Leander 23 MULDERS Yarne

     

    Nieuwelingen : 30´ deelnemers: 47 - opgevers: 3

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 DELMÉ Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    7 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    10 VANDERSTEEN Jarne TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM

    11 LAURYSSEN Rik 12 OMLOOP Mats 13 MICHELS Jente 14 DIELS Noa 15 VAN DEN BULCK Joppe 16 GROOTJANS Andries 17 VANDERLINDEN Lukas 18 VANDERAERDEN Wout 19 VAN DEN BROECK Lars 20 JAENEN Jelle 21 WAUTERS Seppe 22 BELMANS Dries 23 WUYTS Yannick 24 CORVERS Milan 25 VERSTRAELEN Wannes 26 VANPRAET Ruben 27 VAN LAER Lars 28 KEMPINAIRE Théo 29 TORFS Rik 30 EECKHOUT Sander 36 VAN HAVERE Detlev 37 ROTTIERS Reinoud 38 DE BAERE Rune

     

    24/09/2017 HOBOKEN (A) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    24/09/2017 DIKSMUIDE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    24-09-2017 om 22:02 geschreven door kenny


    23-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/09/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan TOM MIDDELKAMP met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Tom Middelkamp 2017.jpg 

     Tom Middelkamp


    Zaterdag 23 September 2017 - KIELDRECHT (9130)


    Catg.A – 69,3 km – 76 deelnemers

    1-TOM MIDDELKAMP (Borgerhout)

    2-Van Raemdonck kevin

    3-Weemaes Franky

    4-Laureyssen Stefan

    5-Van De Perre Lieven

    6-De Smet Olivier

    7-Martens Raf

    8-Havermans Ruud

    9-Bogaert Sammy

    10-Dernier Ronny

    11-Dumortier David-12-Van Vlierberghe Bart-13-Van Waeyenbergh Gregory-14-Leblon Michel-15-Galicia Wannes-16-De Duytsche Luc-17-Vermote Patrick-18-Van Opstal Philippe-19-onbekende renner-20-Esselens Michel-21-Nevejans Dennis-22-Guequierre Ray-23-Coppens Carrera-24-Maes Bram-25-Van Roeyen Dave-26-Spillebeen Jurgen-27-Bergmans Wim-28-Smet Gert-29-Nachtegael Ben-30-Roels Diedrich-31-Maes Dimitri-32-Van Gaeveren Gunter-33-Buysse Dieter-34-Vanderveken Wim-35-De Beer Tom-36-Moerman Jens-37-Cap Tim-38-Van Osselaer Tom-39-Van Raemdonck Robby-40-Mulder Dimitri-41-Roelof Tolman-42-Marien Jim-43-Rombouts Erik-44-Van Osselaer Tommy-45-Heyndrickx Wim-46-Van Rooy Mathias-47-Segers Daniel-48-Christiaens Dave-49-Meul Tom-50-Van Kerckhove Jonathan-51-Peeraer Bo-52-Heirman Steven-53-Himpe Marnix-54-Verschelden Steven-55-Van Gool Dennis-56-Leenknecht Jordy-57-Kramer Guido-58-Van De Casteele Michel-59-Van Hoof Danny-60-Blok Marc-61-Schaut Danny-62-Jacobs Kevin-63-Smet Jochem-64-Van Goethem Daniel-65-De Backer Tom-66-De Knaep Kevin-67-Dhondt Gunther-68-Van Raemdonck Maarten-69-Snoeck Mattias-70-De Vree Rik-71-Dhollander Jelle-72-Suyckerbuyk Ben-73-Vaerenbergh Bjorn-74-De Backer Tom-75-De Blieck Bjorn-76-Bosman Carl




    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 22°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN  met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen 2017 2.jpg  Patrick Bobelijn.jpg

      Franky Van Oyen         Patrick Bobelijn


    Zaterdag 23 September 2017 - SIJSELE (8340)

    Catg.B – 62,4 km – 17 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-De Weirdt Gino

    3-De Bosscher Koen

    4-Pauwels Kurt

    5-De Vlieger Sven

    6-De Wannemaeker Filip

    7-Meerschaert Kris

    8-Van Drom Giovanni

    9-Goossens Alex

    10-Van Buggenhout Jurgen

    11-Van Haverbeek Peter-12-Gussé Wim-13-Biesemans Gunther-14-Goole Reggie-15-De Maesschalck Johan-16-De Swert Dave-17-Baert Giovanni

     

    Catg.B+ – 62,4 km – 8 deelnemers

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-Roose Nico

    3-Harms Ko

    4-van Straten Patrick

    5-Van Speybroeck Geert

    6-Braet Wim

    7-Erauw Luc

    8-Thursfield Paul

     

    Catg.C – 52 km – 20 deelnemers

    1-Hoornaert Glenn (Bredene)

    2-De Coninck Wim

    3-Van Eyndt Jozef

    4-Goossens Marc

    5-Steeman Juan

    6-Heye Hilair

    7-De Jonghe Patrick

    8-Bath Mick

    9-Boeve José

    10-Vanoverberghe Siegfried

    11-Lacquet Philippe-12-Dom André-13-Bolle Henk-14-Bauters Ronny-15-De Keyser Filip-16-Broadbent David-17-Reubens Hendrick-18-Vyncke William-19-D'Hondt Erwin-20-De Meyer Eric

     

    Catg.D – 52 km – 8 deelnemers (+65 jaar)

    1-Remory Pierre (Ressegem)

    2-Deneef Jozef

    3-Thyssen Leo

    4-Teirlinck Willy

    5-Pauwels Marcel

    6-Vandersteen Erik

    7-Demiddel Ronny

    8-Mous Willy


    Catg.D+ – 52 km – 5 deelnemers (+70 jaar)

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Vyvey Julien

    3-Robijns Robert

    4-D'Hont Joseph

    5-Hermans Luc

    23-09-2017 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 23/09/2017 TIENEN (B) – Men Elite - 156 km - 46,27 km/h

    Aantal deelnemers: 142 - opgevers: 26

    1 COENEN Dennis CIBEL-CEBON

    2 VAN DINGENEN Jordi PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 VANBILSEN Kenneth COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    4 LOEF Georg GER TEAM HEIZOMAT

    5 DOMBROWSKI Frederik GER DAUNER D DQ-AKKON

    6 SOBALLA Carl GER LKT TEAM BRANDENBURG

    7 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    9 HAGEN Krister NOR STAVANGER SK

    10 DUIJN Huub NED TEAM VERANDAS WILLEMS CRELAN

    11 VERSTREPEN Dries 12 HAVIK Piotr NED 13 KULSET Kristian NOR 14 VAN GUCHT Sten 15 HONIG Reinier NED 16 CANT Jelle 17 ISTA Kevyn 18 COMMEYNE Davy 19 FRANKEN Marc NED 20 VAN BROEKHOVEN Bram 21 DERNIES Tom 22 BAUER Dominik GER 23 PHILIPS Jonas 24 INTRA Felix GER 25 CASTELIJNS Twan NED 26 PARIDAENS Jasper 27 RESELL Erik NOR 28 MAZZONE Tom GBR 29 ANDRIEU Maxim 30 JURB Malte GER 109 DE PAEPE Johannes

     

    23/09/2017 HARELBEKE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 136,5 km - 46,56 km/h

    Aantal deelnemers: 136 - opgevers: 28

    1 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    3 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    8 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE

    9 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 CAETHOVEN Steven 12 BIRKEMOSE Arne DEN 13 VANDEWIELE Frederik 14 RELAES Jacob 15 JACOBS Robin 16 LAMB Ross GBR 17 VANDEMEULEBROECKE Steven 18 SIEMONS Stijn 19 HAERINCK Steven 20 DUBOIS Foeke 21 TEMMERMAN Jasper 22 CLAEYS Timothy 23 CAPPELLE Gauthier 24 VANBESIEN Thomas 25 OLIEBOS Jordy 26 LEGLEY Matthias 27 MCCANN John USA 28 DELESIE Berre 29 VAN DE VOORDE Lennert 30 FABRI Hannes 83 VERHOFSTADT Thibau

     

    23/09/2017 VARSENARE (W) - Elite z.c./U23 - 111 km - 44,44 km/h

    Aantal deelnemers: 99 - opgevers: 7

    1 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    2 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    6 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    8 VANDEVYVERE Gauthier ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    10 LAPIERE Ward DOVY KEUKENS - FCC

    11 LANNOO Jaromir 12 SHORT Philip USA 13 DEFREYNE Cédric 14 WILLEMS Mario 15 ZHURKIN Nikolai RUS 16 CLAUW John-ross 17 DELAMEILLEURE Mathias 18 DECLERCQ Thierry 19 BALLET Mathias 20 BECK Cedric 21 VANDENBERGHE Nick 22 VANDENBUSSCHE Jari 23 DEWACHTER Aaron 24 BREYE Florent FRA 25 DEBUYSERE Wannes 26 SAZANOV Andrei RUS 27 HOUCKE Killyan FRA 28 TEULINGS Teun NED 29 DE GROOTE Arne 30 DEBUYCK Robbe 66 GIDÉ Stijn 75 SMET Guy

     

    23/09/2017 WETTEREN TEN EDE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 100 km - 43,77 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - opgevers: 52

    1 VAN DER MEER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 MICHIELSEN Joran STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 VAN GEYT Koen INDIVIDUEEL

    6 KOEMAN Bjorn NED DRC DE MOL

    7 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 DILLEN Ruben VAN EYCK SPORT

    9 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    10 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    11 DESMECHT David 12 VENS Quincy 13 BONTINCK Karel 14 USE Laurens 15 COOMAN Gianni 16 VERMEULEN Stef 17 CADRON Julien 18 DE MERLIER Giovanni 19 CLAUS Dieter 20 TEN HARTOG Guy 21 VAN DE PERRE Dimitri 22 VAN BOVEN Frederiek 23 PIETERS Bart 24 MOREELS Louis 25 DONIE Birger 26 BRAYAN-LUND Thomas DEN 27 POLSPOEL Jonas 28 GOOSSENS Kenny 29 VERHEYEN Jelle 30 DE WITTE Brecht 35 VAN PETEGHEM Trifonius 39 VERCAUTEREN Tim 43 MARIN Glenn 50 DE BLOCK Nick 51 DHOLLANDER Kristof 53 DAS Jeroen

     

    23/09/2017 GEEL (A) - Juniores - 86,4 km - 45,27 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 31

    1 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    3 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    6 DE JONG Timo NED ACROG - BALEN BC

    7 KROONEN Max NED KWC KAMPEN

    8 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    9 LAMBEIR Joachim WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 BLUMMEL Robin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    11 BOOTSVELD Jelle NED 12 VAN BUN Dries 13 PATTYN Steven 14 MARIS Elias 15 SCHULTEN Chiel NED 16 VANDENHAUTE Lukas 17 KIELICH Timo 18 SITTERS Bart NED 19 BAAK Jord NED 20 BURGMANS Rick NED 21 WAUTERS Bram 22 COVELIERS Seppe 23 BIERKENS Tim NED 24 PINDER Adam GBR 25 DELCOMMUNE Martin 26 VAN BELLE Bas NED 27 MANS Matjas 28 VAN LAER Jan 29 BARENDREGT Thijs NED 30 SCHUURMAN Sep NED 47 WUYTS Siebe

     

    23/09/2017 HERNE (B) - Juniores - 98,4 km - 40,72 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 21

    1 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 DU FOUR Jens VZW JONG WIELERTALENT

    4 DHONT Arnoud TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    8 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 RIJSDIJK Nathan NED TWC PIJNENBURG

    11 KAESEMANS Jasper 12 VANPARIJS Wouter 13 BAELE Ben 14 TUSCANO Alessandro 15 VAN DER HAEGEN Jarne 16 VAN DER BEKEN Aaron 17 VAN MULDERS Brent 18 DE PAUW Len 19 MARIT Arne 20 HOPPERETS Christophe 21 DE RAEVE Stan 22 CLAEYS Arno 23 WARNES Bradley AUS 24 DE LIE Axel 25 HASSERT Sven NED 26 VAN BELLINGEN Gerrit 27 PRIEELS Robbe 28 WALGRAEVE Kobe 29 HAEST Jasper NED 30 HEMELINGS Dries

    23-09-2017 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 23/09/2017 LICHTERVELDE (W) - Juniores - 85,8 km - 42,56 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 4

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANOVERBERGHE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE NEVE Joerik VZW JONG WIELERTALENT

    5 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    6 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 LITVINOV Dominik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 LIEVENS Dayvin 12 LUYSSEN Greg 13 VAN DORPE Guus 14 VANNESTE Wout 15 CAPPELLE Gilles 16 LOUYET Benoît 17 BORRA Victor 18 SAINTOBYN Quinten 19 VANDENDRIESSCHE Kevin 20 DE LANGE Pieter-jan 21 BRACKE Stan 22 CREYGELMAN Jens 23 TREMERIE Ryan 24 DE MEYER Joeri 25 DESCHUYTTER Casper 26 FORRIER Gianni 27 MARTENS Michiel 28 DETHY Matthis 29 DE CLERCQ Aaron 30 VANHEE Jonas

     

    23/09/2017 BERLARE (O) - Nieuwelingen - 65,6 km - 40,08 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 1

    1 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 STEVENS Igor VZW JONG WIELERTALENT

    4 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    9 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 NEUKERMANS Lance JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    11 TRIO Victor 12 VAN ZANDE Devin 13 TIMMERMANS Tristan NED 14 LIEVENS Niels 15 MARIT Senne 16 DEJONGHE Vitas 17 VAN DER SYPT Gianni 18 DE BEER Wannes 19 RAYMACKERS Pieter-jan 20 VAN DER PERRE Diemer 21 RASSCHAERT Lander 22 HUYGENS Milan 23 IMPENS Felix 24 VAN DAELE Ernest 25 VAN PUYVELDE Lukas 26 PERMENTIER Emano 27 VAN GUCHT Thomas 28 HOPMANS Wouter NED 29 DEMAN Brem 30 KAES Xedric 33 DE CLEEN Wouter 39 DANEEL Jefke 40 CORNELIS Cody 47 DE COCK Tibo

     

    23/09/2017 GEEL (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - 40,99 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 8

    1 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 MEEUSEN Rik WAC TEAM

    3 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    5 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    6 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DE PRETER Emiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 VAN LAER Pieter WAC TEAM

    10 PEETERS Sam SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 THEUWS Bartje 12 DE POOTER Dries 13 MAAS Marijn NED 14 BELMANS Elias 15 MAAS Aleksandr NED 16 ROELEN Jaap NED 17 BOONS Jente 18 CORVERS Milan 19 VAN ELSACKER Hans 20 POETS Wout 21 VERKOEYEN Michiel 22 JACOBS Yorben 23 AVONDS Dries 24 AWOUTERS Lars 25 JANSEN Jesse 26 BIERKENS Luuk NED 27 VAN ROY Tristan 28 VAN HAUTE Rik 29 CLAES Sam 30 VERACHTERT Quinten

     

    23/09/2017 MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen - 66 km - 35,5 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 12

    1 NONNEMAN Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 BEECKMAN Brent WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MISEUR Mon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    6 DAY Nick GBR MILTON KEYNES

    7 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    8 LADANG Miguel WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VANCANNEYT Jelle TIELTSE RENNERSCLUB

    10 SANDRIE Brent CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 VAN DE VELDE Senne 12 VAN BUYNDER Thibaud 13 REUNIS Rowdy NED 14 VAN GAELEN Louis 15 VAN CAUTER Jarne 16 VANDEN HEEDE Jens 17 VERMOOTE Jens 18 MARTENS Thomas 19 DE SCHRIJVER Bjarne 20 DEMUYNCK Arno 21 MORTREUX Axel FRA 22 DEMUYNCK Victor 23 DEJONGHE Michiel 24 STEENACKERS Luka 25 MOLLY Gil 26 WALRAVENS Lars 27 STONE Aaron GBR
     

    23/09/2017 ROTSELAAR (B) - Nieuwelingen - 64 km - 40,78 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 5

    1 BOELS Senne WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 VAN KERCKHOVE Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 WACHTERS Jul WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 ROMBAUTS Daan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 VANSTOCKSTRAETEN Rutger LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 VOGELS Aaron LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 HEYLEN Robbe 12 DE RYCK Robbe 13 CHOFFRAY Gauthier 14 ERAUW Thiemo 15 VANDEPUTTE Louigi 16 DE SMET Connor 17 JORDENS Jules 18 DANIËLS Pieter 19 BUDENAERS Thomas 20 GOFFART Jordi 21 MERTENS Wim 22 VERBIEST Jordi 23 WATRISSE Thibaut 24 FAUCAN Axel 25 VAN DER PERREN Ritte 26 SNIJDERS Wiebe 27 VAN GESTEL Sidney 28 PINXTEN Lucas 29 MATHIJS Jens 30 ABTS Kobe

    23-09-2017 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 23/09/2017 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 8

    1 VANDEBOSCH Toon IKO-BEOBANK

    2 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    4 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    5 VERMEERSCH Florian ACROG - BALEN BC

    6 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 SMITS Rune WAC TEAM

    10 DRIESEN Jarne MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 VAN DE VELDE Thomas 12 SIEMONS Julian 13 LIESSENS Jarno 14 DE SCHUYTER Tim 15 CALUWE Stijn 16 KAISE Julien 17 CAMPS Jelle 18 ROMBOUTS Seppe 19 HENNAUX Loic 20 DE CLEYN Dave 21 VAN STAEYEN Maarten 22 HELSOCHT Liam 23 SERRE Stef 24 TEIRLINCK Jens 25 VRACHTEN Arne 26 PANIS Maxim 27 FLOREN Wesley NED 28 LEAERTS Yelle 29 TIBACKX Lawrence 30 VEESTRAETEN Sieën

     

    23/09/2017 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden Dames - 40´ - Provinciaal Kampioenschap

    Dames Elite - deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    3 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 VAN DE REE Monique NED LARES WAOWDEALES

    5 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    6 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 DOBBELAERE Jana KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    10 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 VAN LOY Tess 12 ROMBOUTS Tine 13 VERMEIREN Tinne 14 VAN WIJK Eltina NED 15 NELEN Kristien 16 CRABBÉ Kiona 17 VAN WUNSEL Lise 18 BEECKMANS Sara 19 MOONEN Puck NED 20 VERDEYEN Tine 21 VAN ROMPAY Anke 22 DE PAUW Marijke 23 VAN HOOL Lana 24 PHELPS Sarah GBR

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 10 - opgevers: 0

    1 NOMDEN Isa NED HANZERENNERS

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    6 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    7 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    8 VAN OS Indy NED WV BREDA

    9 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    23/09/2017 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores: 40´ - deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    2 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    6 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    8 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DEBAELE Jorre 12 DE NIJS Maarten NED 13 GEUKENS Wout 14 NOYENS Jarne 15 CLYNHENS Toon 16 QUETS Stijn 17 COOLS Wannes 18 PEREMANS Jochen 19 MELLAERTS Robbe 20 VAN MEER Erben NED 21 VERMEIREN Yenthe 22 MOLS Berre


    Nieuwelingen: 30´ deelnemers: 61 -  opgevers: 8

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    4 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    8 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    10 REINDERINK Pepijn NED AR&TV DE ADELAAR

    11 GROOTJANS Andries 12 WILLEMS Senne 13 VAN DER VLEUTEN Lukas 14 OMLOOP Mats 15 MEEUSEN Ruben 16 LAURYSSEN Rik 17 LECERF William Junior 18 WILLEMS Gilles 19 DIELS Noa 20 VANDERAERDEN Wout 21 GOYVAERTS Ibo 22 DEJONGHE Senne 23 REINDERINK Joris NED 24 VAN DEN BROECK Lars 25 BOECKX Seppe 26 LEMMENS Vic 27 HUIJBREGTS Niels NED 28 VAN DEN BULCK Joppe 29 CLAES Jary 30 OOSTERLINCK Joes 34 D´HOLLANDER Senne 

     

    23/09/2017 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    4 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM

    6 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    7 DE ROO Jacob NED X-TREMEAMA19+

    8 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    9 LEDEGEN Dietmar INDIVIDUEELAMA19+

    10 PEETERS Karl INDIVIDUEELAMA19+

    11 JOOS Arthur 12 THIJS Dennis 13 DELCROIX Tom 14 BOSSAERTS Kevin 15 JANSSENS Jurgen 16 ENGELEN Steven 17 HOUBEN Björn 18 HUSSON Kobe 19 DIELS Dimi 20 MARCHAL Wim 21 LEFEVER Ward 22 WAMPERS Yannick


    Masters B - deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 DAELMANS Arne

    2 PAESHUYSE Jef

    3 SLEECKX Danny

    4 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    7 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    8 PAESHUYSE Davy

    9 DE KORT Tom

    10 VAN STAEYEN Benny

    11 VAN VLASSELAER Jurgen 12 MELLAERTS Bert 13 VAN LOON Paul 14 DE VOS Gert 15 REID Gabriel CAN 16 SCEVENELS Daivy 17 KEULERS John NED 18 VAN LOOY Jos 19 VERMONDEN Raf 20 PHILIPPE Danny 21 AERTS Mario 22 RIETBERGEN Edward NED 23 WILS Bruno


    Masters C - deelnemers: 36 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 VERTESSEN Johnny

    7 KOCKAERTS Hubert

    8 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 PULMANS Peter

    10 VANDERAERDEN Johan

    11 ABÉ Peter 12 VAN OOSTERWYCK Daniël 13 SELS Rudy 14 VERDEYEN Jos 15 ROBERTS Andrew GBR 16 SWINNEN René 17 SCHUTTERS Alfons 18 ZWINNEN Patrick 19 HERIJGERS Adrianus NED 20 BLOEMMEN Rudy 21 STORMS Marc 22 VAN SINAY Dirk 23 FOX Dougie GBR 24 GEERTS Christiaan 25 THIJS Carl 26 LAFORGE Eric 27 DE BIE Dirk 28 HANDSON Yip CAN 29 COOREMAN Stephan 30 TUTELEERS Romain 36 VAN HONSTÉ Kris

    23-09-2017 om 19:52 geschreven door kenny


    22-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 18/09/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Patrick Bobelijn.jpg 

     Patrick Bobelijn


    Maandag 18 September 2017 - LEMBEKE (9971)


    Catg.A – 72,8 km – 18 deelnemers

    1 De Baets Kristof (Eeklo)

    2 Barbier Davy

    3 de Meijer Christian

    4 Vermassen Jens

    5 Diependaele Jurgen

    6 Van Sante Tristan

    7 Lammertyn Foeke

    8 Van Waeyenbergh Grégory

    9 De Smet Olivier

    10 Guequierre Roy

    11 Roels Diedrich 12 Vernaet Olivier 13 Van Raemdonck Maarten 14 Tyteca Koen 15 Van Noord Wesley 16 De Duytsche Luc 17 Verwee Nico 18 Van Kerchove Jonathan

     

    Catg.B – 57,2 km – 14 deelnemers

    1 Wandels Youri (Harelbeke)

    2 Cocquyt Patrick

    3 Van Oyen Franky

    4 Bauwens Aron

    5 Van Hautekerke Glenn

    6 Heymans Peter

    7 Meerschaert Kris

    8 Baert Giovanni

    9 Diet Wim

    10 Schollaert Carlo

    11 Huge Benoit 12 Van Esbroeck Sven 13 De Wannemaeker Filip 14 Hoes Andy

     

    Catg.B+ – 57,2 km – 15 deelnemers

    1 Bobelijn Patrick (Assenede)

    2 Primo Gino

    3 Thursfield Paul

    4 De Tremerie Franky

    5 Leuntjens Kurt

    6 Weemaes Franky

    7 Erauw Luc

    8 Smet Luc

    9 Nevejans Idesbald

    10 De Muynck Luc

    11 Vandebuerie Mario 12 Dhooge Tom 13 Heyndrickx Wim 14 McGill John 15 Suys Frank

     

    Catg.C – 46,8 km – 21 deelnemers

    1 Geerts Christiaan (Minderhout)

    2 De Vos Rony

    3 Steeman Juan

    4 de Waal Wim

    5 Buyens Patrick

    6 Zwierzchierisk Mitch

    7 Bath Mick

    8 De Poorter Luc

    9 Dom André

    10 De Naeghel Jozef

    11 Verschaeren Niels 12 Bosmans Kris 13 Delagrange Bart 14 Verschaeren Alex 15 Vyncke Wilfried 16 Rouze Erik 17 Willems Noël 18 Watteny Patrick 19 Lacquet Philippe 20 Vyncke William 21 Bauters Ronny

     

    Catg.D – 46,8 km – 18 deelnemers

    1 Luyten Felix (Zolder)

    2 Van Holen Johny

    3 Casteleyn Ghislain

    4 Moens Louis

    5 Remory Pierre

    6 Thyssen Leo

    7 Martens Johan

    8 Vandermeulen Jos

    9 De Sutter Willy

    10 Pauwels Marcel 11 Robijns Robert 12 Mous Willy 13 Lockefeir Marinus 14 Vandenheuvel Gilbert 15 Van De Wiele Richard 16 De Smet Johan 17 Demiddel Ronny 18 Hermans Luc

     

    Catg.D+ – 46,8 km – 3 deelnemers

    1 D'Hont Joseph (+ 70)

    2 Mercken Mathieu

    3 Vyvey Julien

    22-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    21-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 21/09/2017 STEKENE (O) – Men Elite - 169,5 km - 45,7 km/h

    Aantal deelnemers: 118 - opgevers: 76

    1 VAN ASBROECK Tom CANNONDALE DRAPAC PRO CYCLING TEAM

    2 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    3 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 TANFIELD Harry GBR BIKE CANNEL

    5 TOWNSEND Rory GBR BIKE CHENNEL

    6 RIESEBEEK Oscar NED TEAM ROOMPOT

    7 PORZNER Manuel GER HEIZOMAT

    8 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    9 GERTS Floris NED BMC RACING TEAM

    10 PLANCKAERT Edward SPORT VLAANDEREN BALOISE

    11 LOEF Georg GER 12 VANBILSEN Kenneth 13 DE ROOZE Niels 14 DE PESTEL Sander 15 SOBALLA Carl GER 16   JANSSENS Jimmy 17 VAN STAEYEN Michaël 18 FRISECKE Gian SUI 19 LUKKEDAL Ovind NOR 20 MALCHAREK Moritz GER 21 DE WITTE Mathias 22 KOCH Christian GER 23 HARPER William GBR 24 LEWIS Adam GBR 25 REYNAERTS Jan 26 KESSLER Robert GER 27 HUYGEN Wout 28 CASTELIJNS Twan NED 29 VERSCHAEVE Viktor 30 LINTEN Tom 36 WIELFAERT Kristof 42 DAS Jeroen
    21-9-25017-STEKENE 1104.jpg
    Podium te Stekene met winnaar Tom Van Asbroeck, Stijn De Bock en Rune Herregodts.

     

    21/09/2017 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 39,89 km/h

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 0

    1 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    3 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    4 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    5 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE

    6 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    7 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 GOEMAN Jonas TARTELETTO-ISOREX

    9 SROKA Robert USA  WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    11 DECLERCQ Thierry 12 BOUTTÉ Kenzie 13 LAVA Kevin 14 DEWEER Jochen 15 DE CLERCQ Angelo 16 VANDAELE Philip 17 TOORTELBOOM Frederik 18 VANTHOURNOUT Brecht 19 VANDROMME Alessandro 20 DERIAUX Florian FRA 21 CAVEY Laurens 22 DEVOLDERE Niki 23 MCCANN John USA 24 BAEKELAND Cedric 25 DECOSTER Merlijn 26 ANECA Seppe

     

    21/09/2017 HOUTHULST (W) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 42,42 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 14

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    3 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    9 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    10 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VANHAECKE Thomas 12 GOUEL Valentin FRA 13 FOAMES Ben GBR 14 JOHNSTONE Taylor GBR 15 BORRY Kim 16 VANDEVYVERE Gauthier 17 DESMECHT David 18 VANBESIEN Thomas 19 CHAMON Thomas 20 DEGUIDE Louis 21 DEFREYNE Cédric 22 PIRARD Maxim 23 VANNESTE Evert 24 VICO Victor 25 LEFEVER Nico 26 TRUBACZ Laurent FRA 27 SUTTON Joseph GBR 28 VERVERKEN Pieter 29 BARA Paul 30 ADRIAENSEN Michael

    21-09-2017 om 21:30 geschreven door kenny


    20-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 20/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 20/09/2017     


    Woensdag 20/09/2017 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,29 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 9

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    7 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 CLÉ Brent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    9 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 WILLEMS Mario 12 MAES Jo 13 STOFFERIS Rieno 14 VANDEWIELE Frederik 15 LANNOO Jaromir 16 DELOOF Senne 17 VAN RENTERGHEM Bram 18 SHORT Philip USA 19 CLAEYS Timothy 20 DE SCHUYTER Arne 21 TEMMERMAN Jasper 22 DE ZUTTER Kristof 23 DE MERLIER Giovanni 24 NEVENS Tibo 25 DEBOOT Bruce 26 VAN HOOREBEKE Michiel 27 CLAUS Dieter 28 VERHEYDEN Robin 29 DE FAUW Ken 30 VANDENBOSSCHE Cedric 36 VAN GOETHEM Kevin 49 VERHOFSTADT Peter
    20-9-2017-maldegem 951.JPG 20-9-2017-maldegem 952.JPG
                                                 Winnaar Kristof Dhollander uit Stekene.
    20-9-2017-maldegem 936.JPG
                 Winnaar te Maldegem Kristof Dhollander met de supporters.
    20-9-2017-maldegem 934.JPG
                    Winnaar te Maldegem Kristof Dhollander met de supporters.
    20-9-2017-maldegem 924.JPG
    20-9-2017-maldegem 844.JPG
    20-9-2017-maldegem 838.JPG
                        Aankomst van winnaar Kristof Dhollander te Maldegem.
    20-9-2017-maldegem 848.JPG
    Spurt voor de 2de plaats met Wesley Van Dyck voor Kevin Neirynck, Steven

    Caethoven, Gertjan De Sy, Christophe Van Cauwenberghe, Kristof Dockx,
    Brent Clé, Kobe Vanoverschelde en Mats Vanluchene.

    20-9-2017-maldegem 797.JPG
    20-9-2017-maldegem 706.JPG
    20-9-2017-maldegem 483.JPG
    20-9-2017-maldegem 466.JPG
    20-9-2017-maldegem 425.JPG
    20-9-2017-maldegem 369.JPG
    20-9-2017-maldegem 344.JPG
    20-9-2017-maldegem 281.JPG
    20-9-2017-maldegem 239.JPG
    20-9-2017-maldegem 206.JPG
    20-9-2017-maldegem 196.JPG
    20-9-2017-maldegem 188.JPG
    20-9-2017-maldegem 143.JPG
    20-9-2017-maldegem 140.JPG
    20-9-2017-maldegem 138.JPG
    20-9-2017-maldegem 131.JPG
    20-9-2017-maldegem 091.JPG
    20-9-2017-maldegem 082.JPG
    20-9-2017-maldegem 077.JPG
    20-9-2017-maldegem 056.JPG
    20-9-2017-maldegem 042.JPG
    20-9-2017-maldegem 013.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Maldegem met 59 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-09-2017 om 22:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Kristof Dhollander 2017.jpg 

      Kristof Dhollander


    Woensdag 20/09/2017 LICHTERVELDE (W) - UCI Men Elite - 190 km - 44,58 km/h

    Aantal deelnemers: 134 - opgevers: 28

    1 DEVRIENDT Tom WANTY - GROUPE GOBERT

    2 WYNANTS Maarten TEAM LOTTO NL - JUMBO

    3 VAN GOETHEM Brian NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    4 GREIPEL André GER LOTTO SOUDAL

    5 WALSCHEID Maximilian Richard GER TEAM SUNWEB

    6 VAN LERBERGHE Bert SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 GEUENS Alexander PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    9 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    10 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    11 JANSEN Amund Grondahl NOR 12 VERMEULEN Emiel 13 JANS Roy 14 SALOMEIN Jarl 15 DUQUENNOY Jimmy 16 STENUIT Robin 17 LOOIJ Andre NED 18 DE KLEIJN Arvid NED 19 DRUYTS Gerry 20 DEHAES Kenny 21 COENEN Dennis 22 VERMELTFOORT Coen NED 23 FARAZIJN Maxime 24 ISTA Kevyn 25 NAESEN Lawrence 26 VAN KEIRSBULCK Guillaume 27 STOCKMAN Abram 28 DOETS Marco NED 29 VAN HOECKE Gijs 30 HAMELINK Jasper NED 36 DE WITTE Mathias 50 VEREECKEN Nicolas 78 VERSCHUERE Seppe 84 RUYTERS Brecht 96 JANSSENS Jimmy 97 COBBAERT Robby

     

    20/09/2017 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 46,9 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 3

    1 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    2 DECOSTER Merlijn T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    3 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    4 BREYE Florent FRA VC AMATEUR ST.QUENTIN

    5 ZHURKIN Nikolai RUS MGFSO

    6 SAZANOV Andrei RUS GM EUROPA OVINI

    7 PIRARD Maxim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 DELESIE Berre MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE

    10 FOAMES Ben GBR GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 DEFREYNE Cédric 12 VERHULST Lothar 13 FYFFE Angus IRL 14 DONALDSON Gary IRL 15 COOLS Alexander 16 BAUDE Arthur 17 MCCANN Jez GBR 18 JOHNSTONE Taylor GBR 19 CAPPELLE Maxim 20 MAXWELL Oliver GBR 21 GOEBEERT Pierre 22 SMET Guy 23 DELEHAYE Bryan FRA 24 NOELS Jeroen 25 BOSTOEN Gianni 26 RONSSE Gauthier 27 VERFAILLIE Arne 28 DEJONCKHEERE Jonas 29 SUTTON Joseph GBR 30 VAN BROEKHOVEN Guy

     

    20/09/2017 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 44,3 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 5

    1 EAMON Franck USA DECOCK VAN EYCK - DEVOS CAPPOEN

    2 SROKA Robert USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    6 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    8 COOREVITS Gilles DOVY KEUKENS - FCC

    9 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 MCCANN John USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 TOORTELBOOM Frederik 12 DE VRIESE Stijn 13 BOUTTÉ Jordy 14 DEVROYE Kim 15 VERVERKEN Pieter 16 BEAUPREZ Benjamin 17 DEVOLDERE Niki 18 VANDENBUSSCHE Jari 19 CLAUW John-ross 20 SUZUKI Shiryu JPN 21 YOSHIOKA Takuya JPN 22 SCHILS Dominic GBR 23 GRIMMONPREZ Django

     

    20/09/2017 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,29 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 9

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    7 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 CLÉ Brent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    9 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 WILLEMS Mario 12 MAES Jo 13 STOFFERIS Rieno 14 VANDEWIELE Frederik 15 LANNOO Jaromir 16 DELOOF Senne 17 VAN RENTERGHEM Bram 18 SHORT Philip USA 19 CLAEYS Timothy 20 DE SCHUYTER Arne 21 TEMMERMAN Jasper 22 DE ZUTTER Kristof 23 DE MERLIER Giovanni 24 NEVENS Tibo 25 DEBOOT Bruce 26 VAN HOOREBEKE Michiel 27 CLAUS Dieter 28 VERHEYDEN Robin 29 DE FAUW Ken 30 VANDENBOSSCHE Cedric 36 VAN GOETHEM Kevin 49 VERHOFSTADT Peter

    20-09-2017 om 22:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/09/2017

    waod_3.jpg
    Woensdag 20 September 2017 - URSEL (9910)
     


    Catg.A – 74,2 km – 82 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Van Raemdonck Kevin

    3-Françoys Sven

    4-Van Waeyenbergh Grégory

    5-De Schuytter Casper

    6-Buysse Lennert

    7-Claes Dries

    8-Verbrugghe Sven

    9-Vandewiele Gregory

    10-Moerman Jens

    11-D'Hauwe Andy-12-Taveirne Anthony-13-Van Eeckhout Michael-14-Van Vlierberghe Bart-15-Degryse Levi-16-De Rocker Wesley-17-Deboever Nick-18-Bolle Jean-Pascal-19-Poppe Stef-20-Victoor Benito-21-Verwee Nico-22-Vantorre Vincent-23-Vispoel Ruben-24-Neetesonne Thys-25-Verstraeten Tor-26-Heyerick Koen-27-Nevejans Kenny-28-Colmann Angelo-29-Barbier Davy-30-Vossaert Matthias-31-Vancoppenolle Kurt-32-Gheerardyns Glenn-33-Vermeeren Xavier-34-Heyerick Kris-35-Vernaet Olivier-36-Matthys Sam-37-Depraetere Roel-38-de Clercq Robin-39-Meul Tom-40-De Geyter Sebastiaan-41-D'Hoore Maarten-42-Nijs Dimitri-43-Wauters Gert-44-Sels Kristof-45-Bonny Jonas-46-Van Sante Tristan-47-Creve Stijn-48-Van Kerckhove Jonathan-49-Roels Diedrich-50-De Roo Johannes-51-Debaene Wim-52-de Meijer Christian-53-Van Meirhaeghe Karel-54-Dedeckel Olivier-55-Callens Thomas-56-D'Haeseleer Dirk-57-De Croock Maarten-58-Vanopdenbosch Tom-59-Van De Velde Valentijn-60-Stevens Jorg-

    61-Lamerand Michaël-62-Verduyn Jasper-63-De Schacht Ramsey-64-Chys Pieter-65-De Baets Michaël-66-Van Gaeveren Gunter-67-Lammertyn Foeke-68-Cooman Mauro-69-Timbreur Jonas-70-Smet Jochem-71-Cooman Jerry-72-Inghels David-73-Despiegelaere Kevin-74-De Groote Steven-75-Verbeke Wouter-76-Dumortier David-77-Van Pul Robin-78-Vanoverschelde Jelle-79-Sels Jasper-80-De Smet Olivier-81-Braet Wim-82-Vandenbussche Ron

     

    Catg.B – 63,6 km – 38 deelnemers

    1 Verbeken Kurt (Gent)
    2 Maes Peter
    3 Van Oyen Franky
    4 Van Holderbeke Frank
    5 Van Den Broecke Mario
    6 Van Hautekerke Glenn
    7 Vanassche Frank
    8 De Beer Tom
    9 De Paepe Jimmy
    10 Reniers Kristof
    11 Diet Wim 12 Goossens Alex 13 Van Haverbeek Peter 14 Verselder Hans Jurgen 15 Hoes Andy 16 Meerschaert Kris 17 Baert Giovanni 18 Dhondt Willem 19 Rabout Rudi 20 Goole Reggie 21 Flour Thierry 22 Volcke Dominiek 23 Heymans Peter 24 De Maesschalck Johan 25 De Ketel Tom 26 Van den Berghe Dietrich 27 De Permentier Kenny 28 Van Meer Carl 29 Roman Dieter 30 Schollaert Carlo 31 Pauwels Kurt 32 De Schryver Sven 33 De Cock Kris 34 Biesemans Gunther 35 De Vlieger Sven 36 De Craim Ulrik 37 De Clercq Marnix 38 Van Esbroeck Sven

     

    Catg.B+ – 63,6 km – 17 deelnemers

    1 Bruyere Bruno (Denderleeuw)
    2 Suys Frank
    3 Lampaert Philip
    4 De Moor Arie
    5 Deloof Jean-Pierre
    6 Harms Ko
    7 De Tremerie Franky
    8 Berquin Filip
    9 Leuntjens Kurt
    10 Primo Gino
    11 Bertier Rudy 12 Van Pachterbeke Patrick 13 Nevejans Idesbald 14 Erauw Luc 15 Berth Claude 16 Braet Wim 17 Thursfield Paul

     

    Catg.C – 53 km – 32 deelnemers

    1 Paridaens Ronny (Denderhoutem)
    2 De Coninck Wim
    3 Heye Hilair
    4 De Vos Rony
    5 Goossens Marc
    6 Hoornaert Glenn
    7 Bath Mick
    8 Versluys Marc
    9 1Zwierzchiewski Zdzislaw
    10 Steeman Juan
    11 Boeve José 12 Van Den Abeele Eddy 13 De Poorter Luc 14 Van De Velde Rudy 15 De Naeghel Jozef 16 Verzele Noël 17 Sarazijn Frans 18 Buyens Patrick 19 Davaine Hugues 20 Hugelier Jürgen 21 D'Hondt Erwin 22 Willems Noël 23 Bolle Henk 24 Rouze Erik 25 De Jonghe Patrick 26 De Vuyst Eddy 27 Verlinde Luc 28 De Keyser Filip 29 Reubens Hendrick 30 Bauters Ronny 31 Dupont Guido 32 Cornette Freddy

     

    Catg.D – 53 km – 25 deelnemers (+65 jaar)

    1 Deneef Jozef (Denderleeuw)
    2 Burggraeve Noël
    3 Vandermeulen Jos
    4 Remory Pierre
    5 Casteleyn Ghislain
    6 Vanpoucke Rik
    7 Cocquyt Luc
    8 Moens Louis
    9 De Buyser Hedwig
    10 Scheirlinckx Hendrik
    11 Scheirlinckx Jozef 12 Pieters Roland 13 Martens Johan 14 Depreitere Eddy 15 Thyssen Leo 16 Van Holen Johny 17 Lockefeir Marinus 18 Vandersteen Erik 19 De Sutter Willy 20 Mous Willy 21 Pauwels Marcel 22 Demiddel Ronny 23 Dierks Jos 24 Bourgonjon Els 25 Teirlinck Willy

    Catg.D+ – 53 km – 7 deelnemers (+70 jaar)

    1 Mercken Mathieu (Genk)
    2 Vyvey Julien
    3 Vandenheuvel Gilbert
    4 De Roos Willy

    5 D'Hont Joseph
    6 Brouwers François
    7 Hermans Luc

    20-09-2017 om 22:01 geschreven door kenny


    19-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWERKERKEN VAN DINSDAG 19/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWERKERKEN
    VAN DINS
    DAG 19/09/2017
         


    Dinsdag
    19/09/2017 NIEUWERKERKEN - AALST (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 43,88 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 14

    1 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    2 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    3 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN MEIRHAEGHE Jef ESPIRA CYCLING TEAM

    6 VANDENBROECK Yarno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 DECLERCQ Thierry 12 VANDYCK Niels 13 WILLEMS Thimo 14 DE DECKER Steven 15 FOAMES Ben GBR 16 LAGNEAUX Yoni 17 BASTIAENS Ayco 18 DEGUIDE Louis 19 LIEVENS Niels 20 DESMECHT David 21 VAN DUREN Brent 22 SCHILS Dominic GBR 23 VENS Quincy 24 EAMAN Franck USA 25 AULD Scott GBR 26 ROTTY Glenn 27 PIRARD Maxim 28 SABO Pedro 29 SUTTON Joseph GBR 30 HAEMELS Bavo 39 VAN GOETHEM Kevin 42 VAN HAUWERMEIREN Michiel 48 DE BLOCK Nick 49 VAN DE VOORDE Lennert 51 VERCAUTEREN Tim 61 DILLEN Ruben
    19-9-2017-nieuwerkerken 1016.JPG
    Podium te Nieuwerkerken met winnaar Bram Van Renterghem, Adam Lewis en
    Angelo Van De Bossche.

    19-9-2017-nieuwerkerken 1019.JPG
    Podium te Nieuwerkerken met winnaar Bram Van Renterghem, Adam Lewis en
    Angelo Van De Bossche.
    19-9-2017-nieuwerkerken 1022.JPG
                                         Winnaar Bram Van Renterghem.
    19-9-2017-nieuwerkerken 1031.JPG
                              Winnaar Bram Van Renterghem met de bloemen.
    19-9-2017-nieuwerkerken 901.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 895.JPG
    Aankomst van winnaar Bram Van Renterghem voor Adam Lewis, Angelo Van Den
    Bossche, Glenn Debruyne en Jef Van Meirhaeghe.

    19-9-2017-nieuwerkerken 914.JPG
                                                     Spurt van het peleton.
    19-9-2017-nieuwerkerken 848.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 725.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 720.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 637.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 621.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 579.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 565.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 481.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 419.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 413.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 383.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 303.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 290.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 161.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 145.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 134.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 115.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 109.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 098.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 078.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 060.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 054.JPG
    19-9-2017-nieuwerkerken 027.JPG
         Start van de Elite z.c. & Beloften te Nieuwerkerken met 87 deelnemers.

    19-9-2017-nieuwerkerken 036.JPG









    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-09-2017 om 20:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 19/09/2017 VICHTE (W) – Men Elite - 175 km - 47,49 km/h

    Aantal deelnemers: 155 - opgevers: 0

    1 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    2 MAES Nikolas LOTTO - SOUDAL

    3 VAN SCHIP Jan Willem NED CT DELTA CYCLING

    4 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 SERRY Pieter QUICK - STEP FLOORS

    6 PLANCKAERT Baptiste TEAM KATUSHA ALPECIN

    7 VAN POPPEL Danny NED INDIVIDUEEL

    8 PEYSKENS Dimitri WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    9 DRUYTS Gerry PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 LAMMERTINK Maurits NED KATUSHA ALPECIN

    11 VANTOMME Maxime 12 VAN MELSEN Kevin 13 VANSPEYBROUCK Pieter 14 WARNIER Antoine 15 STOCKMAN Abram 16 CASTRIQUE Jonas 17 TUNSET Anton NOR 18 DE KLEIJN Arvid NED 19 VAN ASBROECK Tom 20 VAN DALEN Jason NED 21 GESSNER Konrad GER 22 BACKAERT Frederik 23 THEUNS Edward 24 MEURISSE Xandro 25 MASSON Christophe FRA 26 VAN DER HORST Dennis NED 27 DEBUY Anthony 28 GOEBEERT Pierre 29 COLMAN Alex 30 HAERINCK Steven 43 VAN MOER Brent 53 VERHOFSTADT Thibau 105 VAN HECKE Preben 110 STEELS Stijn 141 DE PAUW Moreno

     

    19/09/2017 NIEUWERKERKEN - AALST (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 43,88 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 14

    1 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    2 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    3 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN MEIRHAEGHE Jef ESPIRA CYCLING TEAM

    6 VANDENBROECK Yarno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 DECLERCQ Thierry 12 VANDYCK Niels 13 WILLEMS Thimo 14 DE DECKER Steven 15 FOAMES Ben GBR 16 LAGNEAUX Yoni 17 BASTIAENS Ayco 18 DEGUIDE Louis 19 LIEVENS Niels 20 DESMECHT David 21 VAN DUREN Brent 22 SCHILS Dominic GBR 23 VENS Quincy 24 EAMAN Franck USA 25 AULD Scott GBR 26 ROTTY Glenn 27 PIRARD Maxim 28 SABO Pedro 29 SUTTON Joseph GBR 30 HAEMELS Bavo 39 VAN GOETHEM Kevin 42 VAN HAUWERMEIREN Michiel 48 DE BLOCK Nick 49 VAN DE VOORDE Lennert 51 VERCAUTEREN Tim 61 DILLEN Ruben

    19-09-2017 om 19:15 geschreven door kenny


    18-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 18/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 18/09/2017 VIANE-GERAARDSBERGEN (O) – Men Elite - 168 km - 43,66 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 54

    1 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    3 MC NALLY Mark GBR WANTY-GROUPE GOBERT

    4 DE WINTER Ludwig WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    5 DHAENE Brecht WANTY-GROUPE GOBERT

    6 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    7 LAMMERTINK Steven NED LOTTO NL - JUMBO

    8 VEUCHELEN Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    9 VAN ASBROECK Tom CANNONDALE DRAPAC PRO CYCLING TEAM

    10 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    11 VAN KEIRSBULCK Guillaume 12 FRIESECKE Gian SUI 13 VAN DE KERKHOVE Brent 14 RICHARDSON Alexandar GBR 15 DERUETTE Thomas 16 WINTER Laurin GER 17 KEUKELEIRE Jens 18 RUIJGH Rob NED 19 DE VREESE Laurens 20 DE VRIES Berden NED 21 GOEMAN Jonas 22 MEILER Lukas GER 23 PATTEN Daniel GBR 24 COBBAERT Robby 25 BREYNE Jonathan 26 THILL Tom LUX 27 REINIER Honig NED 28 LAMMERTINK Maurits NED

    18-09-2017 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/09/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 10°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen Cat.C !!!

    Lieven Van De Perre.jpg 

    Lieven Van De Perre


    ZONDAG 17 SEPTEMBER - EREMBODEGEM 9320 -
    BELGISCH KAMPIOENSCHAP


    Cat.A – 87,6 km – 33 deelnemers

    1 Gianni COOMAN (B.K.)

    2 Mauro Cooman

    3 Pascal Heyvaert

    4 Gillian Van Rymenant

    5 Tommy Baeyens

    6 Bjorn Van Malderen

    7 Koen Van Geyt

    8 Bert Van Der Trappen

    9 Bjorn Lison

    10 Yorick Lison

    11 Tom Vanopdenbosch 12 Bjorn Coomans 13 Stijn Gidé 14 Frederick De Jonghe 15 Thomas Gulmin 16 Joery De Somer 17 Gunter De Coen 18 Anton Straetmans 19 Jordy Noël 20 Stef De Bock

     

    Cat.B – 87,6 km – 28 deelnemers

    1 Jurgen DIEPENDAELE (B.K.)

    2 Kurt Eeckhout

    3 Andy De Backer

    4 Raf Van Den Bossche

    5 Mario Van Der Sickel

    6 Mario Van Den Broecke

    7 Peter Vermassen

    8 Pascal De Wolf

    9 Steven Van Rijckeghem

    10 Andy Roskam

    11 Danny Borremans 12 Wouter De Clercq 13 Peter Van Damme 14 Steven Verschelden 15 Andy Annendijck 16 Paul Hens 17 Jurgen Stijnen

     

    Cat.C – 73 km – 38 deelnemers

    1 LIEVEN VAN DE PERRE (B.K. – De Klinge)

    2 Peter Vos

    3 Jimmy De Paepe

    4 Bruno Bruyere

    5 Peter Dockx

    6 Patrick Cocquyt

    7 Jerry Cooman

    8 Kristof Reniers

    9 Koen De Bosscher

    10 Patrick Bobelijn

    11 Guy De Coster 12 Wim Heyndrickx 13 Ronny Coppens 14 Dave De Swert 15 Pascal Kestemont 16 Fabien Hanssens 17 Stefan Verhaeghe 18 Pascal Raes 19 Jurgen Van Buggenhout 20 Ulrik De Craim

     

    Cat.D – 73 km – 21 deelnemers

    1 Rudy THOMAS (B.K.

    2 Danny De Backer

    3 Jan De Mulder

    4 Eddy Vermeir

    5 Frank De Pelsmaker

     

    15 renners gelijk door politiebeslissing :

    Symons/De Bondt/ Van Linden/ Jacobs/ Cosijn/ Goolaerts/ Erauw/ Wille/ D'Haese Klompers/ Rents/ Vercammen/ Meyvis Van Hoof/ De Moor

     

    Cat.E – 58,4 km – 20 deelnemers

    1 Jan VAN DEN BRANDE (B.K.)

    2 Dirk Van Hove

    3 Rene De Brucker

    4 Jozef Van Eyndt

    5 Dominique Turcksin

    6 Eddy Vanopstal

    7 Raf Vercammen

    8 Paul Castelyn

    9 Ronny Govers

    10 Jos Maes

    11 Rudy Van De Velde 12 Marc Docx 13 Luc Witman 14 Rudy Berwart 15 Hans Van Lierde 16 Christophe Davies 17 Philip Dirickx 18 Guy Theys 19 Eddy Van Den Abeele 20 Guy Vanparrijs

     

    Cat.F – 58,4 km – 26 deelnemers

    1 Wim De WAAL

    2 Johny VAN HOLEN (B.K.)

    3 Felix Luyten

    4 Andre Bultinck

    5 Jos Vandermeulen

    6 Jean Blommaert

    7 Patrick Van Renterghem

    8 Rene Van Gils

    9 Roger Schouppe

    10 Frank Rijpens

    11 Jean Pierre Wauters 12 Willy Teirlinck 13 Etienne Vandenhouwe 14 Noel Burggraeve 15 Luc D'Haeseleer 16 Hendrik Scheirlinckx 17 Pierre Remory 18 Marc Dams 19 Rene Mertens 20 Jozef Scheirlinckx

    18-09-2017 om 09:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG + FOTO'S GENTLEMEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan JURGEN DE WITTE met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Jurgen De Witte 2.jpg 

        Jurgen De Witte


    17/09/2017 HAMME (O)- Gentlemen - 48,15 km
    Deelnemers: 31

    1 JURGEN DE WITTE (Tielrode)

    2 VAN STEIRTEGHEM Filip

    3 VAREWYCK Joeri

    4 DAEMS Jens

    5 ROTTIERS Pieter

    6 DE BEER Tom

    7 KESTELEYN Bram

    8 MEYS Kris

    9 BAERT Giovanni

    10 DE BEULE Sam

    11 NIJS Dimitri 12 VERSTRAETEN Tor Omer 13 VAN DE CASTEELE Angelo 14 MAES Dimitri 15 VAN HAVERMAET Koen 16 DE COCK Kris 17 VAN DE SOMPEL Bart 18 VAN HILLE Glenn 19 VAN DE VOORDE Ben 20 BACKX David 21 SAEYS Michael 22 CARDON Germer 23 BLOMMAERT Sven 24 LAUREYS Jan 25 SWARTELé Tom 26 VAN GAEVEREN Gunter 27 BRESSINCK Urbain 28 TASSENT Stef 29 EYCKERMAN Rob 30 DE HEYN Tony
    17-9-2017-hamme 283.JPG
    Podium Gentlemen met winnaar Jurgen De Witte, Filip Van Steirteghem en

    Joeir Varewyck.

    17-9-2017-hamme 223.JPG
                                    Aankomst van winnaar Jurgen de Witte.
    17-9-2017-hamme 019.JPG
              Start van de Gentlemen wedstrijd te Hamme met 31 deelnemers.



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-09-2017 om 09:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/09/2017

    VWV.jpg

    Zondag 17/09/2017 BONHEIDEN (2820)

    Liefhebbers – 82 km

    1-Van Der Sanden Mathias

    2-Behiels Peter

    3-Heymans Jonas

    4-De Wijngaert Fiip

    5-Van Rooy Matthias

    6-Verheyden Robin

    7-Michiels Marnix

    8-Verheyden Joris

    9-Crollet Yari

    10-Goeleven Jeroen

    11-Faes Ief 12-Galicia Wannes 13-Van Der Sanden Maarten 14-Crombez Edward 15-Himpe Marnix 16-SchoofsWouter 17-Theys Koen 18-Van Nyen Bob 19-Vanden Wijngaerd Bart 20-Van Gool Dennis

     

    C renners – 61,5 km

    1-Heremans Koen

    2-De Busser Jean Paul

    3-Rijken Peter

    4-Meuris Gerry

    5-Pauwels Vital

    6-Van Roosbroeck Patrick

    7-Goossens Alex

    8-Heremans Gert

    9-Denier Ronny

    10-Witvrouwen Kris

    11-De Proost Gert 12-Vermote Patrick 13-Van Hemelrijck Steve 14-Verstraete Peter 15-Mortelmans Fred 16-Fets Benny 17-Jacobs Kevin 18-Germeys Koen 19-Verschueren Ivan 20-Boenders Yves

     

    D renners – 61,5 km

    1-Brabants Bruno

    2-Van Roy Luc

    3-Vluymans Erik

    4-Wuyts Hans

    5-Van Loy Eddy

    6-Vangenechten Freddy

    7-Wauters Philippe

    8-Goris Thomas

    9-Maes Harry

    10-Havermas Ruud

    11-Van Uffel Wim 12-Maegh Jan

     

    E renners – 61,5 km

    1-Durant Martin

    2-De Bakker Ludo

    18-09-2017 om 00:45 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!