.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE HAMME VAN ZONDAG 17/09/2017

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE HAMME VAN ZONDAG 17/09/2017     


    Zondag 17/09/2017 HAMME (O) - Nieuwelingen - 69,55 km - 43,59 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 1

    1 MILAN FRETIN uit Genk VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    3 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    5 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    8 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 STEVENS Igor VZW JONG WIELERTALENT

    11 POLEIJ Arjan NED 12 RASSCHAERT Lander 13 VERCAUTEREN Thomas 14 DEMUYNCK Victor 15 FRANCKAERT Maarten 16 VAN DAELE Ernest 17 REUNIS Rowdy NED 18 VAN DER SYPT Gianni 19 VRANCKX Fausto 20 VAN BUYNDER Thibaud 21 DE VOS Wannes 22 VAN KERCKHOVE Quinten 23 ROGGEMAN Sieben 24 HUYS Branko 25 MAES Alec 26 HUYGENS Milan 27 DE BEER Wannes 28 HOPMANS Wouter NED 29 DANEEL Jefke 30 PERMENTIER Emano 32 VAN HOOF Manu 34 VAN CLEEMPUT Bert 36 IMPENS Felix 37 CORNELIS Cody 40 DE COCK Tibo 42 COLMAN Thibeau 43 TROCH Damy

    17-9-2017-hamme 755.JPG 17-9-2017-hamme 759.JPG
          Winnaar te Hamme Milan Fretin.
    17-9-2017-hamme 744.JPG
     Podium te Hamme met winnaar Milan Fretin, Enrico Dhaeye en Ben Squire.
    17-9-2017-hamme 685.JPG
    Aankomst van winnaar Milan Fretin voor Enrico Dhaeye, Ben Squire, Staf Galle,
    Milan Cosyns, Robbe De Pauw, Devin Van Zande, Alexander Teerlinck, Marco Smet
    en Igor Stevens.
    17-9-2017-hamme 702.JPG
    17-9-2017-hamme 613.JPG
    17-9-2017-hamme 551.JPG
    17-9-2017-hamme 541.JPG
    17-9-2017-hamme 510.JPG
    17-9-2017-hamme 499.JPG
    17-9-2017-hamme 491.JPG
    17-9-2017-hamme 476.JPG
    17-9-2017-hamme 452.JPG
    17-9-2017-hamme 444.JPG
    17-9-2017-hamme 432.JPG
    17-9-2017-hamme 426.JPG
    17-9-2017-hamme 415.JPG
    17-9-2017-hamme 408.JPG
    17-9-2017-hamme 393.JPG
    17-9-2017-hamme 386.JPG
    17-9-2017-hamme 381.JPG
    17-9-2017-hamme 375.JPG
    17-9-2017-hamme 366.JPG
    17-9-2017-hamme 353.JPG
    17-9-2017-hamme 325.JPG
                        Start van de Nieuwelingen te Hamme met 46 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-09-2017 om 23:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Niels Vandyck 2.jpg    Kaat Hannes 2017.jpg 

         Niels Vandyck             Kaat Hannes


    Zondag 17/09/2017 HAALTERT (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 42,57 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 12

    1 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 STAS Brecht HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    5 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    6 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 BECK Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 RELAES Jacob 12 VAN DEN BOSSCHE Angelo 13 PAASSCHENS Mathijs NED 14 WILLEMS Mario 15 VAN DE PERRE Dimitri 16 BASTIAENS Ayco 17 FABRI Hannes 18 VAN HERCK Glen 19 SNYERS Jari 20 BUYLE Pieter 21 DIERICKX Anthony 22 VOIGT Eric USA 23 SIMON Kenn 24 VAN DAMME Bart 25 VAN DAMME Indy 26 TRIBOUT Bart 27 VAINIONPää Oskari FIN 28 VAN NUFFELEN Glen 29 HAELTERMAN Glen 30 DONIE Birger 37 VAN HAUWERMEIREN Michiel 53 D´HOOGE Thomas

     

    17/09/2017 LONDERZEEL (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 46,11 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - opgevers: 9

    1 NIELS VANDYCK Puurs TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    3 SIEMONS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    4 LINTEN Tom STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    6 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 BROES Michiel UNITED C.T.

    8 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 VANDENSANDE Sebastiaan WSC HAND IN HAND BAAL

    10 VERNIE Pierre GBR GODFREY BIKEWEAR

    11 DILLEN Ruben 12 CARTER Thomas NZL 13 DELBAEN Michael 14 BERTELS Jef 15 VANDENBERGH Wouter 16 WIELANDT Sven 17 CHURCHILL Calvert GBR 18 DE WEERDT Nick 19 SCOTT Auld GBR 20 MAZZONE Leon GBR 21 NEVENS Tibo 22 SHORT Philip USA 23 POLSPOEL Jonas 24 BERTRAND Dorian 25 MASURE Brent 26 VAN DEN BOSCH Tom 27 DECHAMBRE Rémy 28 VERBEKE Benny 29 ROTTY Glenn 30 AMELINCKX Stef 32 VAN GOETHEM Kevin 36 MARIN Glenn 43 VAN DE VOORDE Lennert 45 VERSCHAEVE Viktor 72 VAN LENT Kenny 75 HEYNS Kristoff 81 DE BLOCK Nick 91 SMET Jochem

     

    17/09/2017 MEERLE (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - 108 km - 42,58 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 7

    1 DEKKER David NED WV DE JONGE RENNER

    2 ELEN Sander UNITED C.T.

    3 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    4 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    5 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    6 BUNING Jorn NED ASC OLYMPIA

    7 VAN BOKHOVEN Ramon NED WV DE JONGE RENNER

    8 DE KORT Bram NED WV DE JONGE RENNER

    9 VAN ENDE Wouter BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN LAER Ward VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 DAS Jeroen 12 PEMEN Diederik 13 VAN NOTEN Anthony 14 VAN DER SLOOT Roland NED 15 DE BOECK Jef 16 KOEMAN Bjorn NED 17 KOEMANS Daaf NED 18 BROSENS Jense 19 LETEN Wouter 20 HAEST Tom 21 PEETERS Kjell 22 AERDEN Koen 23 DUIJVESTEIJN Jim NED 24 VAN DOORN Carlo NED 25 VIERHOUTEN Gino – Luca NED 26 MANDERS Tom NED 27 VAN DOREN Ward 28 DEKKER Kelvin NED 29 ROMANA Michael-angelo NED 30 KUITEN Arjan NED

     

    17/09/2017 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,7 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 14

    1 WOOD George GBR RICHARDSONS TREK

    2 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    5 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    11 ZHURKIN Nikolai RUS 12 CONSTANT Kenny 13 VANDAELE Angelo 14 VANHAECKE Thomas 15 BORRY Kim 16 VAN BROEKHOVEN Guy 17 BOUTTÉ Kenzie 18 COMMEYNE Davy 19 DELAMEILLEURE Mathias 20 JENKINS James GBR 21 PIRARD Maxim 22 HEYNDERICKX Hannes 23 SROKA Robert USA 24 TOUQUET Joren 25 VANHOUCKE Harm 26 BRUYNEEL Giel 27 VERMET Joran 28 CARPENTIER Jari 29 HUYSSER Jeroen 30 BAILLIEVIER Kilian

     

    17/09/2017 STEKENE (O) – Dames Elite - 91 km - 39,27 km/h

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 11

    1 KAAT HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    2 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    3 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 COLBORNE Henrietta GBR SWABOLADIES

    5 PEETOOM Kirsten NED TWC MAASLANDER

    6 TORTOLINA Gaia ITA SERVETTO GIUSTA

    7 DELBAERE Fien SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    8 VAN IMPE Dorien INDIVIDUEEL

    9 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 GEERIS Femke NED NICHELIVING CCN

    11 DE LANGHE Luca 12 DEFOUR Lara 13 VAINIONPAA Laura FIN 14 BORREMANS Sarah 15 DEBBOUDT Evelien 16 MEERTENS Lone 17 DEMEY Valerie 18 VAN GEYT Laura 19 DUTOUR Margot FRA 20 HERMANS Anka 21 LOUCHAERT Justine 22 DOCX Mieke 23 BAAS Carleen NED 24 CHRISTMAS Dani GBR 25 GOEMAES Lieze 26 DENEEF Naïka 27 VERSCHELDEN Nathalie 28 ROHDE Lysanne NED 29 COUDEVILLE Herlinde 30 FEYTENS Ellen 36 BRITS Delphine 41 DELTOMBE Evelien 43 GELUK Yva NED 49 TEN HARTOG Sarah 56 VERTENTEN Soetkin 58 WITTOCK Nancy

     

    17/09/2017 PITTEM (W) – Interclub Juniores - 120 km - 43,8 km/h

    Aantal deelnemers: 107 - opgevers: 27

    1 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE JONG Timo NED ACROG - BALEN BC

    6 CASSAERT Loran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 TACK Jan-Emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 DAEMEN Stijn NED 12 FRANCEN Joeri 13 VERHULST Ruben 14 HAEST Jasper NED 15 OREEL Lars NED 16 VAN DE PAAR Jarne 17 LUYSSEN Greg 18 VAN EECKHOUT Len 19 KRIJNSEN Jobbe NED 20 MARSMAN Tim NED 21 VAN CANEYT Joren 22 GOVAERTS Brent 23 BONNEU Kamiel 24 DE GRAEVE Simon 25 SVENDSEN Simen Nordahl NOR 26 LINDELAUF Melvin NED 27 VAN GRIEKEN Jarne 28 VANSTEELANDT Thomas 29 BRAET Vito 30 HANNE Milan 38 COVELIERS Seppe 40 SLOCK Liam

     

    17/09/2017 BAVEGEM (O) - Juniores - 92,4 km - 39,8 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 7

    1 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    4 CREYGELMAN Jens JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DE GEYTER Jelle ISOREX CYCLING TEAM

    7 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DE FEYTER Jonas ISOREX CYCLING TEAM

    9 HEREMANS Aron WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 CLOUX Antoine 12 BRUSSELEERS Kiano 13 DAVIES Conor GBR 14 VAN BOVEN Luca 15 CAETHOVEN Kenneth 16 VAN DER BEKEN Aaron 17 DEGRYSE Nick 18 EECKHOUT Arthur 19 DE LANGE Pieter-jan 20 LITVINOV Dominik 21 DE NEVE Joerik 22 HEMELINGS Dries 23 BAELE Ben 24 BAEYENS Yorgo 25 BAETENS Branko 26 VAN DORPE Guus 27 BAUDEWIJNS Niels 28 LINTHOUDT Arne 29 PUNNEWAERT Zion 30 MEULENIJZER Rob 33 JORIS Stef 38 FRANSSENS Yannick 39 VAN SCHOOR Matthew

     

    17/09/2017 HOESELT (LB) - Juniores - 86 km  - 42,31 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 21

    1 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    2 SCHERPENBERGH Tristan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 FONTAINE Emerson SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 LAMBEIR Joachim WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    11 DETHIER Bastien 12 FREHEN Jeremy 13 STEMPER Rick LUX 14 PRIES Cédric LUX 15 DELY Thibault 16 DELCOMMUNE Martin 17 RENSON Vincent 18 ANSELME Renaud 19 PINDER Adam GBR 20 HOPPERETS Christophe 21 RADOUX Robin 22 VANHALST Thomas 23 DONDERS Joost 24 HEYLEN Gilles 25 BAMS Jarne 26 BROECKX Seppe 27 PEETERS Siebe 28 LAMMENS Jonas 29 DOPCHIE Felix 30 JACOBS Owen 36 WUYTS Siebe

    17-09-2017 om 23:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan WOUTER DE CLEEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan MILAN FRETIN met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Wouter De Cleen.jpg   Milan Fretin.jpg

        Wouter De Cleen                 Milan Fretin

    Zondag 17/09/2017 KLUISBERGEN - RUIEN (O) - Juniores - 86 km - 42,45 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 6

    1 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    2 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 PATTYN Steven VZW JONG WIELERTALENT

    4 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    6 COLLIE Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DETHY Matthis SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 ANSONS Kristers LAT ASFRA RACING TEAM

    9 BEYENS Matisse K.V.C. DEINZE VZW

    10 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    11 VERTONGEN Jens 12 TRONET Quentin FRA 13 SMALES Cian IRL 14 DU FOUR Jens 15 MEERSMAN Maxim 16 WRIGHT Isaac GBR 17 CANDRIES Ruben 18 SAVER Kasper 19 GARSBEKE Jelle 20 VANOVERBERGHE Jens 21 VAN EESBEEK Yelle 22 CLAEYS Arno 23 CORNETTE Lucas 24 FORRIER Gianni 25 MEERSCHAERT Leonardo 26 PLANCKAERT Jens 27 KERREMANS Ben 28 CLAEYS Robbe 29 HEYMANS Simon 30 VANDENDAELE Vic

     

    17/09/2017 RAVELS-EEL (A) - Juniores - 88 km - 43,45 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 4

    1 VANHOOF Ward ACROG - BALEN BC

    2 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    3 SCHULTEN Chiel NED MIX TEAM IJSSELSTREEK

    4 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    6 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    7 VAN DER EYCKEN Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNERBURG

    9 NABERMAN Tim NED V NOORD-WESTHOEK

    10 WILS Lance DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 BARENDREGT Thijs NED 12 REUVERS Kevin NED 13 VAN LAER Jan 14 TEN BOSKE Kars NED 15 VERWILT Mauro 16 DALEMANS Geoffrey 17 VERHEYEN Thomas 18 VAN DYCK Ward 19 CLOOTS Kilian 20 SMETS Ward 21 HAEST Jeroen NED 22 TIMMERS Lars NED 23 VAN DEN BORNE Willem 24 ZAGERS Stefan NED 25 MEYVIS Jef 26 LAUWERYSEN Jarne 27 BRESSELEERS Jonas 28 FUCHS Thimo 29 WESTELINCK Jesper NED 30 VAN BALKOM Max NED

     

    17/09/2017 HAMME (O) - Nieuwelingen - 69,55 km - 43,59 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 1

    1 MILAN FRETIN uit Genk VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    3 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    5 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    8 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 STEVENS Igor VZW JONG WIELERTALENT

    11 POLEIJ Arjan NED 12 RASSCHAERT Lander 13 VERCAUTEREN Thomas 14 DEMUYNCK Victor 15 FRANCKAERT Maarten 16 VAN DAELE Ernest 17 REUNIS Rowdy NED 18 VAN DER SYPT Gianni 19 VRANCKX Fausto 20 VAN BUYNDER Thibaud 21 DE VOS Wannes 22 VAN KERCKHOVE Quinten 23 ROGGEMAN Sieben 24 HUYS Branko 25 MAES Alec 26 HUYGENS Milan 27 DE BEER Wannes 28 HOPMANS Wouter NED 29 DANEEL Jefke 30 PERMENTIER Emano 32 VAN HOOF Manu 34 VAN CLEEMPUT Bert 36 IMPENS Felix 37 CORNELIS Cody 40 DE COCK Tibo 42 COLMAN Thibeau 43 TROCH Damy

     

    17/09/2017 HOEGAARDEN (B) - Nieuwelingen - 64 km - 38,49 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 42

    1 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    2 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 VAN TRICHT Floris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 KRIJNSEN Jelte NED UWTC DE VOLHARDING

    5 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 BONNET Théo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 WILLEMS Jago WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    11 WAEYAERT Arno 12 VAN OLMEN Yevgeny 13 NONNEMAN Maxim 14 THIELEMANS Robbe 15 VAES Alexandre 16 SZÉKELY Nathan 17 SIMONS Rob 18 VERGOTE Diel 19 MISEUR Mon 20 DE GRAEF Noah 21 DE JAEGER Arthur 22 GOFFART Jordi 23 PAULUS Milan 24 POELMANS Sam 25 BROUWERS Emile 26 VANSTOCKSTRAETEN Rutger 27 GOOSSENS Siebe 28 DE SMET Connor 29 SCHYNS Tom 30 COENEN Thomas

     

    17/09/2017 LONDERZEEL (B) - Nieuwelingen - 50 km - 41,25 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 7

    1 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 GHEYSENS Laurens LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 RAYMACKERS Pieter-jan WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 VAN NUFFEL Aiko WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    11 SMET Jorre 12 ALENTEYNS Jorit 13 NEUKERMANS Lance 14 VAN KERCKHOVE Brent 15 MARIT Senne 16 VAN BELLINGHEN Keano 17 VOCHTEN Victor 18 VAN ROOSBROECK Jan 19 DE WEERT Robbe 20 MUYSHONDT Nils 21 GOOS Liam 22 DEPRE Jeroen 23 SEGERS Ryan 24 ANDRIES Ward 25 BEECKMAN Brent 26 VERBIEST Jordi 27 VANDEPUTTE Louigi 28 BEECKMANS Kenzo 29 DEMAN Brem 30 VAN GAELEN Louis 51 VAN PUYVELDE Lukas

     

    17/09/2017 MEERLE (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 54 km - 42,38 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 15

    1 STIPPELMANS Toon WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 BEELEN Pieter HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    6 DE KINDER Axel LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 MEEUSEN Rik WAC TEAM

    8 VAN DE WEERDHOF Wouter NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 VAN ELSACKER Hans 12 VAN ROY Tristan 13 MAAS Aleksandr NED 14 POETS Wout 15 BELMANS Elias 16 VAN LAER Pieter 17 LAERMANS Tommy 18 GROOTJANS Jente 19 HENNEKAM Tim NED 20 HUIJBREGTS Niels NED 21 VAN LOOVEREN Thijs 22 PEETERS Jef 23 BOUMON Jens 24 PROSMAN Pieter NED 25 MARTENS Seppe 26 VAN DUN Jente 27 PEETERS Sam 28 VERLINDEN Jordi 29 VAN DER LEE Jardi NED 30 VAN DEN BOS Louk NED

     

    17/09/2017 TIEGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km - 36,37 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 WOUTER DE CLEEN uit Bazel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    3 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    8 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    9 MARTENS Daan ACROG - BALEN BC

    10 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    11 DE NEVE Tomas 12 VANCANNEYT Jelle 13 DEBRUYNE Ramses 14 VANDERBEKE Aiden 15 EECKHOUT Emile 16 MICHIEL Nuytten 17 LOOTENS Gust 18 MAES Simon 19 BEECKMAN Gauthier 20 DEJONGHE Kjell 21 VAN LANDSCHOOT Ruben 22 DEBOSSCHERE Seppe 23 DECAESTECKER Korneel 24 VANDEVANNET Simon 25 VANDENSTORME Dylan 26 DE VUYST Jens 27 CARRETTE Thibault 28 VAN KERCKVOORDE Robbe 29 VERMOOTE Jens 30 CALLEBAUT Lenny

     

    17/09/2017 WERKEN KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 62,4 km - 38,91 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 0

    1 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 BUFFEL Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    6 VANDICKE Seppe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 LAMOTE Robbe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VILEYN Brecht CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 TRIO Victor 12 VERSTEGEN Kenneth 13 DEBRUYNE Lennert 14 BENOIT Jonas 15 DE NEVE Arthur 16 DEJONCKHEERE Arthur 17 EXPEELS Tjorven 18 SIMOENS Jari 19 PENNINCK Pepijn 20 VAN COMPERNOLLE Jamie 21 BROIDIOI Jente 22 LANDERWYN Jona 23 DEJONGHE Vitas 24 MEERSMAN Jari 25 DEBRABANDERE Michiel 26 PENNE Rune 27 DE DECKER Robin 28 VERPLAETSE Stan 29 GARDIN Michael 30 VERSEE Younes

    17-09-2017 om 23:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters A !!!

    Nicky David 1.jpg 

         Nicky David


    Zondag 17/09/2017 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 15

    1 WUYTS Mathijs ACROG - BALEN BC

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    3 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    5 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    9 MC CRAE Erno GOEMAN SCOTT CYCLING

    10 TRIGO Florian FRA U V FOURMISIENNE

    11VERMEERSCH Florian 12 VANDERMEULEN Niels 13 VAN DE VELDE Thomas 14 ROELANDT Kenny 15 VAN ROOSBROECK Pieter 16 LEAERTS Yelle 17 SMITS Rune 18 KOYEN Niels 19 VAN STAEYEN Maarten 20 KAISE Julien 21 VAN ROY Matthias 22 LEMMENS Sander 23 BREUGELMANS Michiel 24 STUER Kwinten 25 PAUWELS Dries 26 DE BOCK Jelle 27 LEPOITTEVIN-DUBOST Simon FRA 28 VANDEVELDE Ruben 29 VAN BENNEKOM Kevin NED 30 VAZ Lucas FRA 38 DE ROP Michiel

     

    17/09/2017 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden Dames

    Dames Elite - deelnemers: 17 - opgevers: 0 - 40´

    1 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX

    2 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    3 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA

    4 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    6 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    7 KUIJPER Elodie NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 HOOG ANTINK Dorien NED JVR DE BATAUWERS

    9 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    10 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 MOONEN Puck NED 12 REEN Anouk NED 13 VANDENHEEDE Tine 14 SCHOON Lisette NED 15 SCHOE Aimee NED 16 DOBBELAERE Jana 17 VAN HOOL Lana


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 9 - opgevers: 0 - 30´

    1 VAN DER PEET Fleur NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 KLERKX Mirte NED RTC BUITENLUST

    3 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    5 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    6 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    9 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    17/09/2017 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 39 - opgevers: 3 - 40´

    1 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    2 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    5 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    6 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    8 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED HET SNELLE WIEL

    9 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    10 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    11 DEBAELE Jorre 12 VAN DER VEKEN Senne 13 VREEWIJK Noah NED 14 BOVEN Lars NED 15 VAN COMPERNOLLE Jason 16 CLYNHENS Toon 17 DE LAET Tomas 18 HERRYGERS Tieme 19 GEUKENS Wout 20 LIPPENS Seppe 21 SEMPELS Gill 22 HOUSSIN Bavo 23 COOLS Wannes 24 PEREMANS Jochen 25 VERHEYDE Leander 26 VAN MEER Erben NED 27 MOLS Berre 28 MULDERS Yarne 29 DEMARQUE Thibault FRA 30 VLERICK Lars

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 57 -opgevers: 6 - 30´

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    4 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    5 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    6 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    7 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    11 BLEYENBERG Jado 12 GROOTJANS Andries 13 MEEUSEN Ruben 14 WILLEMS Gilles 15 VANDERSTEEN Jarne 16 VAN DE PUTTE Victor 17 JANSSEN Lucas NED 18 DELMÉ Mauro 19 CLARYSSE Elio 20 BOECKX Seppe 21 PAUWELS Pieter 22 KONINGS Roan NED 23 DIELS Noa 24 FERKET Robin 25 GOYVAERTS Ibo 26 WUYTS Yannick 27 DE ROECK Mathis 28 OOSTERLINCK Joes 29 VAN DEN BROECK Lars 30 VAN DER LOOIJ Simon 31 D´HOLLANDER Senne

     

    17/09/2017 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 40 - opgevers: 5

    1 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    2 VAN DE VELDE Matthias INDIVIDUEELAMA19+

    3 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    4 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    5 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    6 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    7 OUDE ELFERINK Tommy NED UWTC XAMA19+

    8 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    9 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    10 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    11 THEUNINCK Auke 12 MOTSHAGEN Mattijn NED 13 OOMS Niels 14 VISPOEL Bryan 15 ENGELEN Steven 16 SCHELLEVIS Remco NED 17 THIJS Dennis 18 MIESSEN Christian NED 19 KLEINGELD Johnny NED 20 VANKERSSCHAEVER Klaas 21 JANSSENS Jurgen 22 DELCROIX Tom 23 PEETERS Karl 24 BOUTELGIER Axèl 25 DAELMAN Kristof 26 HOUBEN Björn 27 WOUTERS Tim 28 HUSSON Kobe 29 PAULI Edwin NED 30 HANQUET Alexander

     

    Masters B - deelnemers: 27 - opgevers: 2

    1 DAELMANS Arne

    2 RAATS Edwin NED

    3 PAESHUYSE Jef

    4 SLEECKX Danny

    5 VANDERHEYDEN Kristof

    6 KUHLMANN Rene NED

    7 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VAN VLASSELAER Jurgen

    9 MEULDERS Filip

    10 JANSSENS Simon

    11 VAN STAEYEN Benny 12 VAN HOUTVEN Kris 13 VAN MEER Edgar NED 14 REID Gabriel CAN 15 SCEVENELS Daivy 16 JONGELING Gijs NED 17 CUSTERS Tim 18 LANING Paul NED 19 HERMSEN Roel NED 20 SOHIER Kurt 21 BAKKER Thierry NED 22 CNUDDE Kurt 23 RIETBERGEN Edward NED 24 LEAERTS Hans 25 WILS Bruno


    Masters C - deelnemers: 42 - opgevers: 4

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 LAMMENS Mario

    5 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 VANDERAERDEN Johan

    7 BALLET Peter

    8 VERELST Rudy

    9 DE WAELE Marnic

    10 WILLE Rudi

    11 MONTULET John NED 12 VERDEYEN Jos 13 SLUYTS Patrick 14 KOCKAERTS Hubert 15 PULMANS Peter 16 ZWINNEN Patrick 17 VERTESSEN Johnny 18 VAN SINAY Dirk 19 ANDERSSON Benny SWE 20 ROBERTS Andrew GBR 21 VANHAEVERBEKE Jean 22 VAN OOSTERWYCK Daniël 23 STORMS Marc 24 SWINNEN René 25 SCHUTTERS Alfons 26 WILLEMSEN Eddy NED 27 COOREMAN Stephan 28 COCHU Gilbert FRA 29 THIJS Carl 30 DE BIE Dirk

    17-09-2017 om 23:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/09/2017

    edh.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 19°Seizoenszege !!!
    Frank Suys.jpg
      
        
    Frank Suys

    Zondag 17/09/2017 – ANDERLUES – L’Echappée du Hainaut


    Classement A – 26 deelnemers

    1-RAMAEKERS JOCHEN

    2-GREMELPONT Axel

    3-WINS Stephane

    4-LOWAGIE Kevin

    5-MICHELKEVIN

    6-BODCHON Dylan

    7-DEURBROECK-Bart

    8-HUYLEBROEK MATTHIAS

    9-ROSZKIEWICZ Raphael

    10-VERSTRAETEN Bert

     

    Classement B – 21 deelnemers

    1-ROUSSEAU Philippe

    1-ROUSSEAU Didier

    3-MATTIOLI Ronald

    4-MARIOTTI Mario Eliseo

    5-ZACCAGNINO Tony

    6-VANDERDONCKT Benoit

    7-FONTAINE Patrick

    8-STIEVENART FREDERIC

    9-DE SCHRIJDER Hans

    10-BLONDEAU Benoit

     

    Classement C – 24 deelnemers

    1-CHOTEAUX Pascal

    2-BIANCO Claudio

    3-GEETS Franck

    4-LUGOWSKI Dominique

    5-BIANCUCCI Giovanni

    6-NICODEME Joel

    7-DEBUYSSHERE Olivier

    8-BUMTINX Dominique

    9-BRIEAU Christophe

    10-MATTINA Carmelo

     

    Classement D – 14 deelnemers

    1-SUYS-Frank (Hingene)

    2-PIETERS-Joost

    3-BEIRNAERT Eddy

    4-HUSTIN Jean-pierre

    5-DEFONTAINE Gilles

    6-BUKI Patrick

    7-RASSENEUR Jean paul

    8-GRYMONPREZ Stefaan

    9-STOFFELS MATH

    10-PINNA Guiseppe

     

    Classement-D+ - 14 deelnemers

    1-DEGRAVE-Jean claude

    2-VAN DEN BERGHE-Dirk

    3-DELAGRANGE Bart

    4-NAMANE Andre

    5-VILAIN Jean pol

    6-VAN DENDORPE Jacky

    7-DIEU VINCENT

    8-CASTELEYN Ghislain

    9-FERCHAUD Jean Francois

    10-LUGOWSKI LEON

    17-09-2017 om 23:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/09/2017

    waod_3.jpg

    Zondag 17 September 2017 - WESTROZEBEKE (8840) - Kampioenschap West-Vlaanderen

     

    Catg.A – 74,2 km – 18 deelnemers

    1 Acket Jonas (Zeebrugge) (Kampioen van West-Vlaanderen)
    2 Debaere Giovanni
    3 Van Raemdonck Kevin
    4 De Smet Olivier
    5 Lefever Nico
    6 Maenhout Kenny
    7 Maenhout Tommy
    8 Van Sante Tristan
    9 Vereecke Gilian
    10 Vandenberghe Stijn
    11 Van Waeyenbergh Grégory 12 Maes Olivier 13 Vancolen Kevin 14 Maes Jonah 15 Mercken Kenneth 16 Spillebeen Jürgen 17 Deceuninck Thys 18 Deboever Nick

     

    Catg.B – 63,6 km – 10 deelnemers

    1 Bauwens Aron (Evergem)
    2 De Weirdt Gino
    3 Luyssen Geoffrey (Kampioen van West-Vlaanderen)
    4 De Vlieger Sven
    5 Van Raemdonck Robby
    6 Van Drom Giovanni
    7 Heyse Tommy
    8 De Wannemaeker Filip
    9 Lecluyse Denis
    10 David Stefaan

     

    Catg.B+ – 63,6 km – 9 deelnemers

    1 Roose Nico (Waregem) (Kampioen van West-Vlaanderen)
    2 Van Speybroeck Geert
    3 Harms Ko
    4 Bertier Rudy
    5 Thursfield Paul
    6 Nevejans Idesbald
    7 Roobroeck Dirk
    8 Vandebuerie Mario
    9 Berquin Filip

    Catg.C – 58,3 km – 15 deelnemers

    1 Goossens Marc (Gent)
    2 Cauwelier Bruno (Kampioen van West-Vlaanderen)

    3 Watteny Patrick
    4 Heye Hilair
    5 Decaestecker Patrick
    6 De Vos Rony
    7 Struyf Raoul
    8 Vyncke William
    9 Hoornaert Glenn
    10 Bolle Henk
    11 D'Hondt Erwin 12 Versluys Marc 13 Boeve José 14 Steeman Juan 15 Bath Mick

     

    Catg.D – 58,3 km – 4 deelnemers (+65 jaar)

    1 Vandersteen Erik
    2 Pauwels Marcel
    3 Thyssen Leo
    4 Demiddel Ronny

    Catg.D+ – 58,3 km – 4 deelnemers (+70 jaar)

    1 Mercken Mathieu (Genk)
    2 Vyvey Julien

    3 Robijns Robert
    4 Hermans Luc

     

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 21°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen 2017 2.jpg 

       Franky Van Oyen

    Zondag 17 September 2017 - ZINGEM (9750)


    Catg. Open - 73,5 km – 25 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Moerman Jens

    3-Verduyn Jasper

    4-Haegeman David

    5-De Smet Dries

    6-Nevejans Kenny

    7-Dhondt Gunter

    8-Bauters Pieter

    9-Decabooter Jens

    10-Opsomer Enzo

    11-Gryson Kristof-12-Snoeck Mathias-13-Weemaes Robby-14-De Praetere Fritz-15-Van Puyenbroeck Stijn-16-Dick Steven-17-De Spiegelaere Kevin-18-Van Meirhaeghe Karel-19-Der Waele Kris-20-De Stercke Thomas

    17-09-2017 om 20:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan TESSA VAN LANDEGHEM met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

     

    Zondag 17/09/2017 17/09/2017 BOTTELARE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 24 -opgevers: 0 - 20 km

    1 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM

    2 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    3 DE SCHUYTENEER Steffen ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    4 HEYMANS Yarno JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 HERZEEL Zion KTC-CYCLING TEAM

    10 VAN PETEGHEM Mout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    12 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 TEMMERMAN Joran SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    22 VERHULST Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 LEFEBRE Jarno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    13 jaar deelnemers: 31 - opgevers: 1 - 25 km

    1 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    2 DESMET Tyler WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 LETEN Inias K.V.C. DEINZE VZW

    4 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    5 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 NEIRINCKX Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14 jaar deelnemers: 31 - opgevers: 1 - 35 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE ZUTTER Jonas KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 DALLE Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 VAN COPPERNOLLE Yoni ISOREX CYCLING TEAM

    7 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    8 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 STEELS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 D´HOLLANDER Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    26 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 NIJSKENS Mathias VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 5 - opgevers: 0

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 JOORIS Febe INDIVIDUEEL

    5 DE SMEDT Febe KTC-CYCLING TEAM

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 TESSA VAN LANDEGHEM  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 

    17-09-2017 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SLEIDINGE VAN ZATERDAG 16/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SLEIDINGE VAN ZATERDAG 16/09/2017     


    Zaterdag 16/09/2017 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 39,99 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 3

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 CRAS Steff BMC DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    6 VAN DRIESCCHE Kjell EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    8 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 TEMMERMAN Jasper VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 VAN OUDENHOVE Jovany  12 BUYLE Pieter 13 CLAUS Dieter 14 DE BRUYN Jimmy NED 15 MAHIEU Mathias 16 NEVENS Tibo 17 PORIAU Tim 18 DE MERLIER Giovanni 19 MICHIELS Killian 20 CORDEEL Pieter 21 MARIN Glenn 22 VAN COUTER Stein 23 SABO Pedro 24 VERHOFSTADT Thibau 25 MUDGWAY Luke NZL 26 HAERINCK Steven 27 WANTE Jari 28 OGG David GBR 29 VANDEMEULEBROECKE Steven 30 SERNEELS Dieter 39 VAN DAMME Bart 59 DHOLLANDER Kristof 60 VANUYTVANGE Sam
    16-9-2017-sleidinge 846.JPG
                                   Winnaar Kobe Vanoverschelde met de supporter.
    16-9-2017-sleidinge 840.JPG
                            Winnaar Kobe Vanoverschelde met de bloemen.
    16-9-2017-sleidinge 834.JPG
                                  Winnaar Kobe Vanoverschelde met de bloemen.
    16-9-2017-sleidinge 831.JPG
    16-9-2017-sleidinge 729.JPG
                   Aankomst van winnaar Kobe Vanoverschelde te Sleidinge.
    16-9-2017-sleidinge 724.JPG
                      Aankomst van winnaar Kobe Vanoverschelde te Sleidinge.
    16-9-2017-sleidinge 736.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Adam Lewis voor Gertjan De Sy en Steff Cras.

    16-9-2017-sleidinge 748.JPG
                                                     De spurt van het peleton.
    16-9-2017-sleidinge 610.JPG
    16-9-2017-sleidinge 585.JPG
    16-9-2017-sleidinge 565.JPG
    16-9-2017-sleidinge 505.JPG
    16-9-2017-sleidinge 500.JPG
    16-9-2017-sleidinge 489.JPG
    16-9-2017-sleidinge 482.JPG
    16-9-2017-sleidinge 473.JPG
    16-9-2017-sleidinge 461.JPG
    16-9-2017-sleidinge 389.JPG
    16-9-2017-sleidinge 333.JPG
    16-9-2017-sleidinge 325.JPG
    16-9-2017-sleidinge 311.JPG
    16-9-2017-sleidinge 296.JPG
    16-9-2017-sleidinge 291.JPG
    16-9-2017-sleidinge 191.JPG
    16-9-2017-sleidinge 187.JPG
    16-9-2017-sleidinge 147.JPG
    16-9-2017-sleidinge 129.JPG
    16-9-2017-sleidinge 117.JPG
    16-9-2017-sleidinge 094.JPG
    16-9-2017-sleidinge 077.JPG
    16-9-2017-sleidinge 061.JPG
    16-9-2017-sleidinge 045.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Sleidinge met 74 deelnemers.
    16-9-2017-sleidinge 009.JPG








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-09-2017 om 10:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/09/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KENNY JANSSENS met zijn 1°Seizoenszege en met de Titel Kampioen der Vlaamse Ardennen B+ !!!

    Kenny Janssens 2017 2.jpg  Kenny Janssens 2017 12.jpg

                            Kenny Janssens

     

    Zaterdag 16/09/2017 - SINT-GORIKS-OUDENHOVE - Kampioenschap Vlaamse Ardennen


    Catg.A – 70,8 km – 26 deelnemers

    1 Van Oost Kim (Zulte)
    2 Apers Michaël
    3 Haegeman David
    4 De Smet Olivier
    5 Vens Quincy
    6 Nevejans Dennis
    7 Carmeliet Tom
    8 Van Reepingen Kevin
    9 Verduyn Jasper
    10 Snoeck Mathias
    11 Verbrugghe Sven 12 Esselens Michaël 13 Cosyn Joris 14 De Roo Johannes 15 De Wispelaere Arno 16 Verwee Nico 17 Nevejans Kenny 18 Roegiest Mario 19 Roels Diedrich 20 Van Ongeval Matthias 21 Bernagie Ruben 22 Van Oyen Franky 23 Broeckaert Ruben 24 De Rouck Nils 25 Vandenberghe Stijn 26 Vervaet Jan

     

    Catg.B – 59 km – 14 deelnemers

    1 Wandels Youri (Harelbeke)
    2 Arena Lorenzo
    3 Verbeken Kurt
    4 Van Strijdonck Claude
    5 Schaut Danny
    6 Van Meer Carl
    7 Cael Wouter
    8 De Backer Jurgen
    9 Van Haverbeek Peter
    10 Janssens Bert
    11 Goossens Alex 12 Van Obbergen Wim 13 Huge Benoît 14 De Weirdt Gino

     

    Catg.B+ – 59 km – 10 deelnemers

    1 KENNY JANSSENS (Melsele)
    2 D'hollander Jerry
    3 Hereijgers Piet
    4 Smet Luc
    5 Cornelis Rudy
    6 Fontaine Patrick
    7 Thursfield Paul
    8 Vande Kerkhof Robert
    9 Nevejans Idesbald
    10 Hellinckx Danny

     

    Catg.C – 53,1 km – 20 deelnemers

    1 Vanopstal Eddy (Mol)
    2 Van Eyndt Jozef
    3 Paridaens Ronny
    4 Heye Hilair
    5 Durant Martin
    6 De Coninck Wim
    7 Pieters Joost
    8 Willems Noël
    9 Stockman Ruddy
    10 Van Vaerenbergh Piet
    11 Krols Jef 12 Maes Josse 13 Meyers Ronald 14 Van Lierde Hans 15 D'Hondt Erwin 16 Geudens Paul 17 Steeman Juan 18 Claessens Joseph 19 Bracke Wim 20 Bath Mick

     

    Catg.D – 53,1 km – 9 deelnemers (+65 jaar)

    1 Vervondel Marc (Letterhoutem)
    2 Burggraeve Noël
    3 Remory Pierre
    4 Deneef Jozef
    5 Scheirlinckx Jozef
    6 Scheirlinckx Hendrik
    7 Vandenberghen Freddy
    8 Teirlinck Willy
    9 Demiddel Ronny

    Catg.D+ – 53,1 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1 Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)
    2 Mercken Mathieu
    3 Vyvey Julien
    4 Hoof Roger
    5 De Roos Willy
    6 Hermans Luc

    17-09-2017 om 10:19 geschreven door kenny


    16-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Kaat Hannes 2017.jpg 

         Kaat Hannes


    Zaterdag 16/09/2017 PRIMUS CLASSIC (B) - UCI Men Elite - 199,6 km - 43,25 km/h

    Aantal deelnemers: 147 - opgevers: 31

    1 TRENTIN Matteo ITA QUICK - STEP FLOORS

    2 DRUCKER Jean-Pierre LUX BMC RACING TEAM

    3 GREIPEL André GER LOTTO SOUDAL

    4 GAVIRIA RENDON Fernando COL QUICK - STEP FLOORS

    5 PASQUALON Andrea ITA WANTY - GROUPE GOBERT

    6 CARDIS Romain FRA DIRECT ENERGIE

    7 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    8 JANSEN Amund Grondahl NOR TEAM LOTTO NL - JUMBO

    9 RICKAERT Jonas SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 GIRAUD Benjamin FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM

    11 ISTA Kevyn 12 ARIMONT Charlie 13 PARDINI Olivier 14 GERTS Floris NED 15 ZABEL Rick GER 16 JARRIER Benoit FRA 17 DUPONT Timothy 18 DEHAES Kenny 19 ELMIGER Martin SUI 20 RENSHAW Mark AUS 21 VAN KEIRSBULCK Guillaume 22 TULIK Angelo FRA 23 PEYSKENS Dimitri 24 KEISSE Iljo 25 SIX Franklin 26 JANSE VAN RENSBURG Reinardt RSA 27 BACKAERT Frederik 28 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG 29 DE ROOZE Niels 30 COENEN Dennis 35 DRUYTS Gerry 48 DE WITTE Mathias 53 REYNAERTS Wim 54 JANSSENS Jimmy 57 COBBAERT Robby 68 RUYTERS Brecht 87 STEELS Stijn 105 DE JONGHE Kevin 111 DE PAEPE Johannes

     

    16/09/2017 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,83 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 5

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    4 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    5 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE

    6 VASTMANS Dries BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    8 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    10 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 CLAUW John-ross 12 CASIER Arne 13 SHORT Philip USA 14 CAVEY Laurens 15 LANNOO Jaromir 16 VANDAELE Philip 17 CONSTANT Kenny 18 SMET Guy 19 TALEUX Jean-baptiste FRA 20 BEUSELINCK Briek 21 DEMUYNCK Koen 22 VANDERMEERSCH EMILIEN FRA 23 RONSSE Gauthier 24 CAVEY Vincent 25 VANBESIEN Thomas 26 BOSMANS Arne 27 VAN BROEKHOVEN Guy

     

    16/09/2017 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 40,65 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 15

    1 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 SROKA Robert USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 BERNARD Quentin FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    4 PIRARD Maxim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

    6 ZHURKIN Nikolai RUS TULA

    7 COURTENS Olivier ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 PATTEN Daniel GBR ASFRA RACING TEAM

    9 SABBE Enzo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 SAZANOV Andrei RUS RUSSIA

    11 CARPENTIER Jari 12 VAN HERCK Glen 13 DEVROYE Kim 14 VEROUGSTRAETE Nicolas 15 DELEU Arnaud 16 DOCKX Kristof 17 HOUCKE Killyan FRA 18 MOERMAN Thomas 19 VERWILST Aaron 20 DE JAEGER Nick 21 SEGAERT Loic 22 LEFEVER Nico 23 CADRON Julien 24 CORNELIS Nico 25 BEAUPREZ Benjamin 26 POWER Thomas GBR 27 DEBUYCK Robbe 28 DE KEE Glenn 29 GENOV Nikolay BUL 30 MCCANN John USA

     

    16/09/2017 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 39,99 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 3

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 CRAS Steff BMC DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    6 VAN DRIESCCHE Kjell EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    8 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 TEMMERMAN Jasper VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 VAN OUDENHOVE Jovany  12 BUYLE Pieter 13 CLAUS Dieter 14 DE BRUYN Jimmy NED 15 MAHIEU Mathias 16 NEVENS Tibo 17 PORIAU Tim 18 DE MERLIER Giovanni 19 MICHIELS Killian 20 CORDEEL Pieter 21 MARIN Glenn 22 VAN COUTER Stein 23 SABO Pedro 24 VERHOFSTADT Thibau 25 MUDGWAY Luke NZL 26 HAERINCK Steven 27 WANTE Jari 28 OGG David GBR 29 VANDEMEULEBROECKE Steven 30 SERNEELS Dieter 39 VAN DAMME Bart 59 DHOLLANDER Kristof 60 VANUYTVANGE Sam

     

    16/09/2017 WENDUINE AAN ZEE (W) – Dames Elite - 96 km - 38,78 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 6

    1 KAAT HANNES LENSWORLD - KUOTA

    2 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    3 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    4 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    5 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 CHRISTMAS Dani GBR WV ZEEUWSVLAANDEREN

    7 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 DEMEY Valerie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    9 HOOGEBOOM Roos NED BIZKAIA - DURANGO

    10 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 VAN HOEK Lotte NED 12 VAN DE VELDE Julie 13 DELZENNE Elise FRA 14 HOFFMANN Chantal LUX 15 DUTRIAUX Fiona FRA 16 VAN DEN HAUTE Steffy 17 DOCX Mieke 18 TURBLIN Chloë FRA 19 MEERTENS Lone 20 HEIJ Sabine NED 21 VANDEWALLE Isabel 22 HAERS Carolien 23 DELTOMBE Evelien 24 DELBAERE Fien 25 LEENKNEGT Liliane 26 VAN DEN STEEN Kim 27 GOESSENS Brenda 28 VAN IMPE Dorien 29 VERSCHELDEN Nathalie 30 GINS Tara 31 COUDEVILLE Herlinde 40 GELUK Yva NED

     

    16/09/2017 SINT-ANTELINKS (HERZELE) (O) - Juniores - 90 km - 40,16 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 1

    1 EVENEPOEL Remco YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    3 DESPONTIN Pierre LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 BRUSSELEERS Kiano CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DE NEVE Joerik VZW JONG WIELERTALENT

    8 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 HARTLEY Theo GBR TRANSITION

    10 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 ROELAND Tycho 12 DE GEYTER Jelle 13 DAVIES Conor GBR 14 MARCHAND Bastian 15 WUYTS Siebe 16 PRIEELS Robbe 17 VAN EESBEEK Yelle 18 PELLENS Casper 19 DALEMANS Geoffrey 20 NAUDTS Thomas 21 DE VRIENDT Niels 22 DE TROYER Lorenz 23 CREYGELMAN Jens 24 HEMELINGS Dries 25 VERVLOESEM Xandres 26 TASKINEN Julius FIN 27 WALGRAEVE Kobe 28 LINTHOUDT Arne 29 BARBAIX Dries 30 BRUYNS Lennerd

     

    16/09/2017 SINT-DENIJS (W) - Juniores - 85,8 km - 41,33 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 4

    1 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB

    2 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    3 ANSONS Kristers LAT ASFRA RACING TEAM

    4 HOPPEZAK Vincent NED RWC AHOY

    5 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 VANOVERBERGHE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 CLAEYS Robbe ISOREX CYCLING TEAM

    8 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VAN DER EYCKEN Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 LITVINOV Dominik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 DERIBREUX Achille 12 VERSLYPE Theo 13 VERCRUYSSE Bryan 14 DUPON Arthur 15 VANDEN HEEDE Niels 16 VERCRUYSSE Gilles 17 SCHEERS Lander 18 SAVER Kasper 19 WRIGHT Isaac GBR 20 WACHTERS Jef 21 SMAILES Cian IRL 22 HOUTEKIER Justin 23 DUJARDIN Diederik 24 DEVLIEGHERE Tibo 25 PLANCKAERT Mathias 26 VERCAMST Wesley 27 VAUGHAN Jacob GBR 28 GARSBEKE Jelle 29 BOELAERT Matisse 30 TIMPERMAN Jurgen 34 ROOSE Matteo

     

    16/09/2017 MERELBEKE-MUNTE (O) - Juniores - 86,7 km - 38,59 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 7

    1 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    2 VAN KERCKVOORDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 FOLEY Michael CAN LA BICYCLETTA

    4 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNERBURG

    5 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    6 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    8 DE LANGE Pieter-jan VZW JONG WIELERTALENT

    9 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    10 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 SLOCK Liam 12 REUVERS Kevin NED 13 WALRAED Jesper 14 WERNIMONT Nicolas 15 BARENDREGT Thijs NED 16 VAN DER BEKEN Aaron 17 VERTONGEN Jens 18 SITTERS Bart NED 19 VANDENDAELE Vic 20 HUYBREGTS Jesse NED 21 WESTELINCK Jesper NED 22 CLOUX Antoine 23 CLAEYS Arno 24 SLOCK Gregory 25 LIEVENS Lars 26 BROOS Alain NED 27 RAKERS Martijn NED 28 DE MESMAEKER Tibo 29 VAN DUYSE Arno 30 GONDRY Quinten 32 VAN CAMP Tibo

     

    16/09/2017 ALVERINGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km - 38,22 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 6

    1 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    4 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    6 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    7 VAN LANDSCHOOT Ruben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 CASTELAIN Nathan WIELERTEAM IEPER

    9 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 MAEYAERT Baptiste KVC NOORDZEEMEEUW

    11 MICHIEL Nuytten 12 LAMOTE Robbe 13 DELFT Mattice 14 DE CLEEN Wouter 15 BUFFEL Arne 16 TRIO Victor 17 DELVART Theo FRA 18 MALFAIT Willem 19 MOLLY Gil 20 STEVENS Daan 21 DEJONGHE Michiel 22 GHEYSENS Sander 23 BENOIT Jonas 24 CORNETTE Steve 25 DEBORGGRAEVE Matthew 26 VERSCHEURE Miel 27 DEWULF Gust 28 SIMOENS Jari 29 SOENENS Ayton 30 VANGHELUWE Warre 36 DE GEEST Ricky

     

    16/09/2017 BRAKEL (OPBRAKEL) (O) - Nieuwelingen - 66,7 km - 35,92 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 15

    1 VAN VEENENDAAL Hidde NED WV DE JONGE RENNER

    2 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT

    5 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    6 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    7 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 PIETERS Bjarne 12 GELDERS Gil 13 BERTELS Lode 14 VAN DEN BORRE Arnout 15 NONNEMAN Maxim 16 REUNIS Rowdy NED 17 MARTENS Daan 18 VAN RANSBEECK Josse 19 VAN DE VELDE Senne 20 DE SCHRIJVER Bjarne 21 SANDRIE Brent 22 ERAUW Thiemo 23 DE BRAEKELEER Juul24 DE NEVE Tomas 25 GOOSSENS Siebe 26 WACHTERS Jul 27 VANDEN HEEDE Jens 28 POLEIJ Arjan NED 29 VAN DEN BORRE Dylan 30 VAN BUYNDER Thibaud 40 DUYM Steffen

    16-09-2017 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 4°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde

    Zaterdag 16/09/2017 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 4
    1 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAMJUNIOR

    2 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    3 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAMJUNIOR

    6 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CTJUNIOR

    7 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    8 DECLERCK Mathias BIKE ADVICE CTU23

    9 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCCU23

    10 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    11 DEBEIR Arno 12 ALDERWEIRELD Robin 13 DE DECKER Steven 14 VAN DE VELDE Thomas 15 BAEYENS Dennis 16 VAN COMPERNOLLE Kenneth 17 DENOLF Ritchie 18 VAN DE KERCKHOVE Nick 19 DE BOCK Yoni 20 VANDENHEEDE Brecht 21 SMET Jonas 22 HENNAUX Loic 23 KAISE Julien 24 COLAERT Pascal 25 LEPOITTEVIN-DUBOST Simon FRA 26 MUSEEUW Stefano 27 VANDENBROUCKE Niels 28 ROELENS Joachim 29 DESCHEPPER Ward 30 VANDEVELDE Ruben

     

    16/09/2017 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    3 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    4 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    5 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    9 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VANPARIJS Tjorven 12 SANTY Arne 13 ANANIE Léo FRA 14 WYSEURE Joran 15 VANSTEENKISTE Joshua 16 HOUSSIN Bavo 17 DECOSTER Louis 18 DEMEYER Guillian 19 VAN CUTSEM Senna 20 SALOMEZ Ydris 21 DEJAEGHER Jasper 22 GUNST Ruben 23 FAYOLLE Maxime,FRA 24 CONTESSOTTO Arthur FRA 25 VAN DE STEENE Kim 26 VANLUCHENE Maxim 27 BUYZE Wannes 28 LAEVENS Justin 29 VAN ACKER Jasper 30 LAVERGE Maxim

     

    Nieuwelingen: 30´ - deelnemers: 56 - opgevers: 1

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 LECERF William Junior COMITE REGIONAL Luxembourg

    7 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    8 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    9 ANANIE Ugo FRA ES ARQUES

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    11 DENAEGHEL Brent 12 KUYPERS Milan 13 DIELS Noa 14 DE MAERE Alessio 15 DELAERE Brent 16 PAUWELS Pieter 17 DE BOCK Rune 18 CALLEWAERT Andreas 19 ROGGEMAN Sieben 20 DECKMIJN Matisse 21 VANPRAET Ruben 22 DE VOS Sander 23 DHOOGE Romeo 24 VAN HAVERE Detlev 25 DEWEERDT Tiebe 26 DE CLERCQ Seppe 27 ANCHAIN Paul FRA 28 DEWINTER Gerben 29 TRIOUX Martin FRA 30 VAN NIEUWENHUYSE Warre 47 ROTTIERS Reinoud 49 VERSCHRAEGEN Wout

     

    16/09/2017 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 34 - opgevers: 0

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 VAN HILLE Xavier VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEMASTM

    5 STEVENS Dimitri INDIVIDUEELAMA19+

    6 VANDEKERCKHOVE Tim

    7 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 VAN LAETHEM Kevin 12 HOSTE Simon 13 SCHELLEVIS Remco NED 14 ANDRIES Kevin 15 VISPOEL Bryan 16 BOMERE Diego 17 DELAERE Jens 18 VANKERSSCHAEVER Klaas 19 VAN ASSCHE Nico 20 DE MEYER Michaël 21 MOEYAERT Matthias 22 WAMPERS Yannick 23 ROELENS Matthias 24 LEGRAND Wesley 25 VERCOUELLI Matthias 26 GOUDESEUNE Bart 27 DEBEURME Ben 28 ROGIERS Kurt 29 VERGUCHT Rudy 30 DE MAERE Jelle


    Masters B - deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    8 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    9 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    10 DE NEVE Kristof

    11 REID Gabriel CAN 12 DE VOS Gert 13 VANHONSEBROUCK Franky 14 FIEVEZ Benoît 15 DE BACKER Kurt 16 MYNGHEER Johan 17 DUMONT Jurgen 18 DE SCHOESITTER Steven 19 VAN GOETHEM Danny 20 CNUDDE Kurt 21 MYNGHEER Erik 22 PYNAERT Tom 23 DE GROOTE Rik


    Masters - deelnemers: 21 - opgevers: 0

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 RAES Patrick INDIVIDUEEL

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    5 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    6 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    10 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    11 DAVID THEO 12 SWINNEN René 13 ROBERTS Andrew GBR 14 ROELSTRAETE Philip 15 VENS Dirk 16 JOOS Luc 17 DE SMET Philippe 18 HANDSON Yip CAN 19 GOETHALS Ronny 20 HOLVOET Franki 21 HURTECANT Roland

    16-09-2017 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 16/09/2017 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. B - 60´ - Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 9

    1 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23

    2 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSELITE

    3 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    4 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    5 VANDEBOSCH Toon IKO-BEOBANKJUNIOR

    6 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23

    7 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAMJUNIOR

    8 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23

    9 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANKU23

    10 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    11 VERHEYEN Thomas 12 GOOSEN Wouter 13 DRIESEN Jarne 14 SIEBENS Gianni 15 VLIEGEN Pieter-jan 16 GYS Jens 17 WUYTS Mathijs 18 DE WIT Edwin 19 VAN ROY Matthias 20 ROMBOUTS Seppe 21 LEMMENS Sander 22 VRACHTEN Arne 23 CALUWE Stijn 24 LEAERTS Yelle 25 DE MEYER Jarne 26 JANSSEN Tim NED 27 KOYEN Niels 28 VAN STAEYEN Maarten 29 HELSOCHT Liam 30 PANIS Maxim

     

    16/09/2017 VORSELAAR (A) - Veldrijden Dames

    Dames Elite - deelnemers: 31 - opgevers: 1 - 40´

    1 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX

    3 ARZUFFI Allegra Maria ITA VALCAR PBM

    4 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 VAN DE REE Monique NED LARES WAOWDEALES

    6 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 WITLOX Lizzy NED TWC TEMPO

    9 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    11 VAN DER ZWAAN Laura NED 12 DE BRUYNE Meg 13 MICHELS Laure 14 VAN LOY Tess 15 VAN WITZENBURG Marieke NED 16 ZWAENEPOEL Tessa 17 DOBBELAERE Jana 18 BOONEN Valerie 19 ROMBOUTS Tine 20 NOËL Jara 21 VAN DE PUTTE Kim 22 KRANS Laura NED 23 WILLEMS Gertie 24 PALM Eva Maria 25 SCHOON Lisette NED 26 CRABBÉ Kiona 27 SCHOE Aimee NED 28 BEECKMANS Sara 29 VAN HOOL Lana 30 POULISSEN Laura


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 15 - opgevers: 0 - 30´

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VAN DER PEET Fleur NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 KNAVEN Senne NED WV BREDA

    5 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    6 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    7 VAN OS Indy NED WV BREDA

    8 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 KLERKX Mirte NED RTC BUITENLUST

    10 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    11 VAN LOMMEL Yenthe 12 DHONT Kiona 13 JANSSENS Rosalie 14 VAN DEN BRANDE Mirthe 15 STORMS Imke

     

    16/09/2017 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores: 40´ - deelnemers: 46 - opgevers: 3

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    3 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 DE VET Sander WAC TEAM

    7 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    8 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    10 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    11 MEEUSSEN Witse 12 VAN DER SMISSEN Lennick 13 VAN DEN PLAS Jasper 14 VERVOORT Wout 15 VANDESOMPEL Cedric 16 CAS Stijn 17 GEYSELS Xander 18 LIPPENS Seppe 19 DE LAET Tomas 20 HERRYGERS Tieme 21 VAN DER VEKEN Senne 22 GEUKENS Wout 23 WILLEMS Robbe 24 DEBAELE Jorre 25 VAN LOOVEREN Joachim 26 GROOTJANS Jeno 27 MELLAERTS Robbe 28 TER LAAK Stef NED 29 COCKX Maxime 30 QUETS Stijn 33 VAN CLEEMPUT Bert

     

    Nieuwelingen: 30´ - deelnemers: 73 - opgevers: 5

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    4 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    5 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    6 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    7 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 DE HEIJ Joppe NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    11 OMLOOP Mats 12 GROOTJANS Andries 13 KOPECKY Matyas NED 14 PORTERS Zeno 15 BLOMMEN Brent 16 VAN DEN BULCK Joppe 17 VANDERSTEEN Jarne 18 MEEUSEN Ruben 19 BLEYENBERG Jado 20 SLUYDTS Toon 21 MICHELS Jente 22 WILLEMSEN Steijn NED 23 VAN HOFTEN Levi NED 24 BUIJS Quinten NED 25 DEJONGHE Senne 26 CLAES Jary 27 GROENENDAAL Bailey NED 28 VAN LAER Lars 29 REINDERINK Pepijn NED 30 D´HOLLANDER Senne 64 DE BAERE Rune

     

    16/09/2017 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 35 - opgevers: 0

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    4 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    5 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    6 DE BRUIN Bas NED

    7 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    8 LAMBRECHTS Joeri INDIVIDUEELAMA19+

    9 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    10 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+

    11 ENGELEN Steven 12 MIESSEN Christian NED 13 DE ROO Jacob NED 14 DE VEER Bart NED 15 KOREN Jochem NED 16 JOOS Arthur 17 PEETERS Karl 18 VAN MALDEGHEM Stijn 19 NUYES Wouter 20 BOSSAERTS Kevin 21 METSELAAR Jan NED 22 BLANCHY Michael 23 JANSSENS Jurgen 24 HUSSON Kobe 25 MAES Kenny 26 DELCROIX Tom 27 WIELEMANS Kevin 28 HOUBEN Björn 29 DIELS Dimi 30 MARCHAL Wim


    Masters B - deelnemers: 29 - opgevers: 2

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    3 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    4 SMITS Kris INDIVIDUEEL

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    7 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    8 KUHLMANN Rene NED MTB CLUB DISCOVERY

    9 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    10 JANSSENS Simon

    11 MELLAERTS Bert 12 VAN STAEYEN Benny 13 PENDERS Francis 14 KEULERS John NED 15 VAN HOUTVEN Kris 16 VAN MEER Edgar NED 17 CARPENTIER Dirk 18 VAN DER EECKEN Dirk 19 VAN LOOY Jos 20 MICHELS Joachim 21 NOOIJ Roland NED 22 AERTS Mario 23 Bakker Thierry 24 RIETBERGEN Edward NED 25 WILS Bruno 26 DEBAELE Jochen 27 LANGVER Daniel NED

     

    Masters C - deelnemers: 45 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 GROENENDAAL Michel NED WV SCHIJNDEL

    8 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    10 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    11 SLUYTS Patrick 12 PULMANS Peter 13 MONTULET John NED 14 MAMPAY Michel 15 VERTESSEN Johnny 16 ABE Peter 17 SCHUTTERS Alfons 18 ZWINNEN Patrick 19 VERDEYEN Jos 20 VAN OOSTERWYCK Daniël 21 HAUTERAT Georges 22 MAMPAY Paul 23 BLOEMMEN Rudy 24 VAN SINAY Dirk 25 STORMS Marc 26 VANHAEVERBEKE Jean 27 VAN HONSTÉ Kris 28 ANDERSSON Benny SWE 29 HERIJGERS Adrianus NED 30 THIJS Carl

    16-09-2017 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/09/2017

    VWV.jpg
    Zaterdag 16/09/2017 LAAKDAL
    Liefhebbers – 91,2 km

    1-Michiels Marnix

    2-Van Opstal Philippe

    3-Heymans Jonas

    4-Wijckmans Pieter

    5-De Weerdt Nick

    6-De Schutter John

    7-Verheyden Robin

    8-De Backker Maarten

    9-Verstraete Peter

    10-Ockers Geraud

    11-Mondelaers Jarno 12-Dops Dries 13-Van Rooy Matthias 14-Peeters Kjell 15-Van Gorp Yves 16-Vanderhoydonk Glenn 17-Vanaenrode Kevin 18-Bullens Michaël 19-Muylst Andy 20-Widar Wesley

     

    C renners – 68,4 km

    1-Pauwels Vital

    2-Bogaerts Patric

    2-Witvrouwen Kris

    4-Willems Danny

    5-Serron Danny

    6-Heremans Gino

    7-Budo Nico

    8-Bruynseels Rudy

    9-Blockx David

    10-Boenders Yves

    11-Heremans Koen 12-Van Roosbroeck Patrick 13-De Busser Jean Paul 14-Vermote Patrick 15-Van Laer Guy

     

    D renners – 68,4 km

    1-Van Roy Luc

    2-Vandenwijngaerden Marc

    3-Brabants Bruno

    4-Wuyts Hans

    5-Haest Eddy

    6-Keim Luc

    7-Maes Harry

    8-Govers Rony

    9-Maegh Jan

    10-Minnen Marc

    11-Fierens Paul 12-Godelinveau Rudy 13-Peeters Jan 14-Vangenechten Freddy 15-Goolaerts Ronny

     

    E renners – 68,4 km

    1-Van Gils Rene

    2-Vercammen Raf

    3-De Bakker Ludo

    4-De Geest Roland

    16-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    15-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 15/09/2017 KOOLSKAMP (W) - UCI Men Elite - 192,4 km - 04h20'33" - 44,21 km/h

    Kampioenschap van Vlaanderen – Aantal deelnemers: 145 - opgevers: 37

    1 GAVIRIA RENDON Fernando COL QUICK - STEP FLOORS

    2 GROENEWEGEN Dylan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    3 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL

    4 JENSEN August NOR TEAM COOP

    5 NÕMMELA Aksel EST LEOPARD PRO CYCLING

    6 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    7 BARBIER Rudy FRA AG2R LA MONDIALE

    8 VERMEULEN Emiel ROUBAIX - LILLE METROPOLE

    9 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    10 GEßNER Konrad GER RAD-NET ROSE TEAM

    11 RICKAERT Jonas 12 RENSHAW Mark AUS 13 MANNAERTS Jelle 14 LOOIJ Andre NED 15 DUQUENNOY Jimmy 16 JAUREGUI Quentin FRA 17 STEVENS Timothy 18 VAN DALEN Jason NED 19 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG 20 DELTOMBE Kevin 21 KRUOPIS Aidis LTU 22 VAN KEIRSBULCK Guillaume 23 CASTELIJNS Twan NED 24 DE VRIES Berden NED 25 PONS Gaëtan LUX 26 TAMINIAUX Lionel 27 TEUGELS Lennert 28 GIBBONS Thomas 29 NAESEN Oliver 30 WIRTGEN Luc LUX 35 MARCHAND Gianni 48 VEREECKEN Nicolas 66 STEELS Stijn 70 COENEN Dennis 93 DE PAUW Moreno 94 DE BOCK Stijn 104 NAESEN Lawrence

     

    15/09/2017 OEKENE ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 69,3 km - 44,78 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 0

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 MCCANN John USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    4 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    6 COOREVITS Gilles DOVY KEUKENS - FCC

    7 DE RUYSSCHER Dante VETRAPO CYCLING TEAM

    8 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    10 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 CLAUW John-ross 12 VANGHELUWE Seppe 13 DE MAREZ Ruben 14 BOUTTÉ Jordy 15 DECOTTIGNIES Jason 16 DEVOLDERE Niki 17 DEGEZELLE Kevin 18 VANDAELE Angelo 19 VANDAELE Philip 20 HEYTENS Kess 21 LAPIERE Ward 22 VANTHOURNOUT Brecht 23 DECOTTIGNIES Glenn 24 HUYSSER Jeroen 25 HANADA Kiyomasa JPN 26 HEANEY Marc IRL 27 PATTYN Jamie 28 COOLS Gilles 29 YOSHIOKA Takuya JPN 30 LANGEDOCK Mathieu

    15-09-2017 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 14/09/2017 OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 42,45 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 9

    1 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

    2 MONCOMBLE Nicolas FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    3 VANDROMME Alessandro VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    6 TIELEMANS Pierre FRA EC RAISMES

    7 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    8 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE

    11 NACHTERGAELE Niels 12 VAN DRIESCCHE Kjell 13 SHORT Philip USA 14 BERNARD Quentin FRA 15 DERIAUX Florian FRA 16 DEFREYNE Cédric 17 HEYSE Jari 18 VANHOUCKE Herman 19 SEGAERT Loic 20 CLAUW John-ross 21 CRIPPS Michael GBR 22 SMITH Ryan GBR 23 MOMMENS Timothy

     

    14/09/2017 WESTKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 42,14 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 8

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    4 HEYNDERICKX Hannes ARROW CYCLING TEAM

    5 MCCANN John USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT

    9VAINIONPää Oskari FIN ASFRA RACING TEAM

    10 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    11 EAMON Franck USA 12 MAES Jo 13 ZHURKIN Nikolai RUS 14 DE KETELE Angelo 15 DEVOLDERE Niki 16 DELESIE Berre 17 CORNELIS Nico 18 ORBIE Stephen 19 DE VRIESE Stijn 20 FYFFE Angus IRL 21 DE SY Vincent 22 JOHNSTONE Taylor GBR 23 CAVEY Vincent 24 MC CANN Conor IRL 25 VANTHOURNOUT Brecht 26 VANHAECKE Thomas 27 TOORTELBOOM Frederik 28 SANDALL Chris NZL 29 CAPPELLE Gauthier 30 VERFAILLIE Arne

    15-09-2017 om 14:07 geschreven door kenny


    14-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      
    TTC Nieuw 1.jpg 

                                 WinnaarJan Wollaert

                                            
    Zondag 10/09/2017 - NIEUWKERKEN - Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 37

    1-JAN WOLLAERT

    2-FRANKY WEEMAES

    3-WIM FRACKAERT

    4-EVERT HEIRBAUT

    5-BRAM VAN OVERLOOP

    6-JOERI VAEREWYK

    7-GLENN VAN HAUTEKERKE

    8-WIM HEYNDRICKX

    9-STEFAN ADRIAANSEN

    10-FRANK VAN ASSCHE

    11-JURGEN DE WITTE-12-THYS VAN DE BOSSCHE-13-SAM DE BEULE-14-PETER SMEETS-15-GLENN VAN HILLE-16-FILIP VAN STEIRTEGHEM-17-CLAUDIO RIZZO-18-BART VERMEIREN-19-FREDDY VAN CAMP-20-BJORN VAERENBERG-21-TOM VAN OSSELAER-22-TOMMY VAN OSSELAER-23-TOM DE LEENHEER-24-KRIS MEERSCHAERT-25-SIGI FEUCHT-26-GUIDO SPANOGHE-27-DAVID KEVELAERS-28-STIJN CREVE-29-ARNE HEIRBAUT-30-JOHAN NIJS-31-LANDER JACOBS-32-KURT VAN RAEMDONCK-33-TIM VAN CAMP-34-FILIP VAN GOETHEM-35-PATRICK VAN DE WALLE-36-KURT VAN DEN PLAS-37-KURT HEYMANS


     



    TTC Nieuw 2.jpg
                             Winnaar Gunther De Rechter

    Zondag 10/09/2017 - NIEUWKERKEN - Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 40

    1-GUNTER DE RECHTER

    2-VAN HAVENBERGH PHILIP

    3-BENNY DE DOUW

    4-HEYMANS PETER

    5-BOLSSENS MARIO

    6-VAN DUYSE PETER

    7-VERMEULEN KRIS

    8-WULLAERT KEVIN

    9-VERWILST MATHIEU

    10-LODE VERSTAPPEN

    11-MATHIAS D'HOOGE 12-SAMSON JENTE 13-BER VERHASSELT 14-VAN CRAENENBROECK WIM 15-STEPHAN VERMEULEN 16-BOGAERT GUY 17-SILVERANS KENNETH 18-GEERT JACOBS 19-KEVIN VAN HOFSTAETE 20-MICHIEL VAN GASSE 21-LARS THIJS 22-VERHULST KOEN 23-CHRISTOPHE VAN EYCKE 24-DOMINICKE DEWITTE 25-BART VAN OPSTAL 26-DE WILDE PHILIPPE 27-NIELS DE KLERCK 28-DAVY TEMMERMAN 29-BRAM SCHULLAERT 30-ANNEMIE VANESPEN 31-DIERCKX PETER 32-FRANK DE RECHTER 33-DE BEN MARK 34-BENNY VAN DAMME 35-DERRICK SPINNOX 36-JORIS DE BRUYN 37-DE MAESSCHALCK KOEN 38-YANNICK VERTENTEN 39-MARIN DAVY40-MARTENS KOEN

    14-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    13-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINT-PAUWELS VAN WOENSDAG 13/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINT-PAUWELS VAN WOENSDAG 13/09/2017     


    Woensdag 13/09/2017 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 45,34 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 29

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas LOTTO SOUDAL

    2 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 FYFFE Angus IRL OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB

    7 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 STAS Brecht HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 CLAUS Dieter 12 VANOVERSCHELDE Kobe 13 HUYGEN Wout 14 DILLEN Ruben 15 VAN DE MIEROOP Sam 16 MINNE Stijn 17 MUDGWAY Luke NZL 18 VERBEKE Stijn 19 PATTEN Daniel GBR 20 BARUSEVICUS Peter GBR 21 VERSTRAETEN Jari 22 CORDEEL Pieter 23 SMET Guy 24 DOBBS Sam NZL 25 VAN DAMME Indy 26 DHOLLANDER Kristof
    13-9-017- sint pauwels 716.JPG 13-9-017- sint pauwels 702.JPG
                     Winnaar Sander De Pestel.
    13-9-017- sint pauwels 726.JPG
                                  Winnaar Sander De Pestel te Sint-Pauwels.
    13-9-017- sint pauwels 733.JPG
    13-9-017- sint pauwels 695.JPG
                                                Winnaar Sander De Pestel.
    13-9-017- sint pauwels 614.JPG
                          Aankomst van winnaar Sander De Pestel te Sint-Pauwels.
    13-9-017- sint pauwels 628.JPG
    Aankomst van de 2de Mathijs Paasschens voor Niels Vandyck, Jens Moens en
    Gertjan De Sy.

    13-9-017- sint pauwels 526.JPG
    13-9-017- sint pauwels 496.JPG
    13-9-017- sint pauwels 421.JPG
    13-9-017- sint pauwels 410.JPG
    13-9-017- sint pauwels 378.JPG
    13-9-017- sint pauwels 354.JPG
    13-9-017- sint pauwels 349.JPG
    13-9-017- sint pauwels 328.JPG
    13-9-017- sint pauwels 323.JPG
    13-9-017- sint pauwels 305.JPG
    13-9-017- sint pauwels 253.JPG
    13-9-017- sint pauwels 233.JPG
    13-9-017- sint pauwels 225.JPG
    13-9-017- sint pauwels 168.JPG
                                           Guy Smet en Kristoff Heyns.
    13-9-017- sint pauwels 144.JPG
    13-9-017- sint pauwels 136.JPG
    13-9-017- sint pauwels 129.JPG
    13-9-017- sint pauwels 114.JPG
    13-9-017- sint pauwels 100.JPG
    13-9-017- sint pauwels 095.JPG
    13-9-017- sint pauwels 088.JPG
    13-9-017- sint pauwels 073.JPG
    13-9-017- sint pauwels 067.JPG
    13-9-017- sint pauwels 051.JPG
    13-9-017- sint pauwels 042.JPG
            Start van de Elite z.c. & Beloften te Sint-Pauwels met 55 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-09-2017 om 22:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sander De Pestel 2017.jpg 

      Sander De Pestel


    Woensdag 13/09/2017 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 45,34 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 29

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas LOTTO SOUDAL

    2 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 FYFFE Angus IRL OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB

    7 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 STAS Brecht HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 CLAUS Dieter 12 VANOVERSCHELDE Kobe 13 HUYGEN Wout 14 DILLEN Ruben 15 VAN DE MIEROOP Sam 16 MINNE Stijn 17 MUDGWAY Luke NZL 18 VERBEKE Stijn 19 PATTEN Daniel GBR 20 BARUSEVICUS Peter GBR 21 VERSTRAETEN Jari 22 CORDEEL Pieter 23 SMET Guy 24 DOBBS Sam NZL 25 VAN DAMME Indy 26 DHOLLANDER Kristof

     

    13/09/2017 RETIE (A) - Elite z.c./U23 - 128 km - 44,88 km/h

    Aantal deelnemers: 89 - opgevers: 21

    1 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VAN DINGENEN Jordi PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 MERTENS Julian VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    5 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 VANDERAERDEN Massimo AN POST CHAIN REACTION SEAN KELLY TEAM

    7 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    8 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 FRANKEN Marc NED 12 LEWIS Adam GBR 13 MERTENS Robin 14 MEEUS Jordi 15 AULD Scott GBR 16 COOLS Alexander 17 VAN LAER Ward 18 DANIELS Simon 19 MERX Peter NED 20 VERMEULEN Stef 21 BAKKER Bjorn NED 22 CLÉ Brent 23 GLEDHILL Leon GBR 24 ANDRIEU Maxim 25 SEGERS Joren 26 VAN ENDE Wouter 27 HOOIJEN Sjors NED 28 WANTE Jari 29 FRANSEN David 30 VAN DE VOORDE Lennert

     

    13/09/2017 RETIE (A) - Amateurs + Masters - Provinciaal Kampioenschap – 70 km - 41,34 km/h


    Amateurs - deelnemers: 12 - opgevers: 1

    1 DIELTJENS Gert

    2 JANSSEN Jochem

    3 DENIS Tom

    4 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DE BACKKER Maarten

    6 HULSELMANS Anton

    7 FAES Ief

    8 GEENS Sander

    9 STEENACKERS Tom

    10 VAN SCHIJNDEL Marco NED

    11 VERMUYTEN Laurens


    Masters A - deelnemers: 24 - opgevers: 5

    1 VAN OPSTAL Philippe

    2 WIJCKMANS Pieter

    3 JACOBS Gody NED MARCO POLO CYCLING CLUB

    4 VREYS Niels

    5 VERBRAEKEN Wim LOTTO SOUDAL

    6 BOECKX Jef

    7 MARIEN Jim

    8 VAN GESTEL Niek

    9 PEERAER Bo

    10 VERDONCK Tim EC WALSHOUTEM

    11 CAUWBERGHS Stan 12 HAEST Christophe 13 RIGO Ramsas 14 JANS Jan 15 NEDERHOF Rik NED 16 VAN GESTEL Robin 17 CRAENEN Rick NED 18 VAN GOOL Dennis 19 PAESHUYSE Jef


    Masters B - deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 MARIEN Christof

    2 WITVROUWEN Kris

    3 BOGAERTS Patric PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    4 VERMOTE Patrick VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 PAESHUYSE Davy

    6 MEURIS Gerry

    7 HELSEN Jo

    8 HARBERS Wilfred NED SPECIAL CYCLING TEAM

    9 WIJCKMANS Kristof

    10 VAN LAER Guy

    11 PEETERS Bjorn 12 MEEUS Bart 13 CLAES Benny 14 THIJS Bart 15 DE WINTER Gerrit 16 WENS Rob 17 VERBINNEN Dirk Theo 18 HOUTHOOFT Patrick NED 19 BOENDERS Yves 20 CUYPERS Peter 21 VANBERGHEN Wim 22 OLMEN Jef 23 VAN HOVE Peter 24 VERSTRAETE Peter 25 DENIER Ronny 26 BRUYNSEELS Rudy 27 COCHET Andy 28 PAUWELS Vital 29 BLOCKX David 30 HAEST Tom


    Masters C - deelnemers: 10 - opgevers: 2

    1 PRIMO Gino

    2 VAN ROY Luc EC WALSHOUTEM

    3 VAN GILS Rene

    4 VAN LOY Eddy EC WALSHOUTEM

    5 PEETERS Jan

    6 SMOLDERS Frank

    7 VANGENECHTEN Freddy

    8 MINNEN Marc

    13-09-2017 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/09/2017

    waod_3.jpg
    Woensdag 13 September 2017 - URSEL (9910)


    Catg.A – 74,2 km – 46 deelnemers

    1-Vernaet Olivier (Eeklo)

    2-De Baets Kristof

    3-Van Sante Tristan

    4-Buysse Lennert

    5-Françoys Sven

    6-Holvoet Mattijs

    7-De Bock Stef

    8-Roels Diedrich

    9-Moerman Jens

    10-de Meijer Christian

    11-Verwee Nico-12-Nevejans Dennis-13-Van Ryssel Mike-14-Verduyn Jasper-15-Debaere Giovanni-16-Acket Jonas-17-Catteeuw Christof-18-Van Waeyenbergh Grégory-19-Van Hyfte Tom-20-Taveirne Anthony-21-Despiegelaere Kevin-22-Vispoel Ruben-23-Vansieleghem Lander-24-De Baets Michael-25-Neuville Wouter-26-Hoornaert Samuel-27-Scherrens Chris-28-Jonckheere Bart-29-Van Kerchove Jonathan-30-De Cock Joeri-31-De Neve Kristof-32-Vandenberghe Stijn-33-Buyse Dieter-34-Roegiest Mario-35-Nevejans Kenny-36-Moerman Mathieu-37-Deboever Nick-38-Spillebeen Jürgen-39-Vanaudenaerde Jarne-40-De Croock Maarten-41-Claeys Kevin-42-Vanhulle Dieter-43-Opsomer Enzo-44-Pysson Shane-45-Labbe Alexander-46-Dobbelaere Yari

     

    Catg.B – 63,6 km – 31 deelnemers

    1-Verbeken Kurt (Gent)

    2-Reniers Kristof

    3-Van Holderbeke Frank

    4-De Paepe Jimmy

    5-Verselder Hans Jurgen

    6-Van Den Broecke Mario

    7-Maes Peter

    8-David Stefaan

    9-Bauwens Aron

    10-Van Oyen Franky

    11-Smet Gert-12-De Bosscher Koen-13-Van Drom Giovanni-14-Mortier Alain-15-Swinnen Filip-16-Meerschaert Kris-17-Baert Giovanni-18-De Weirdt Gino-19-Hoes Andy-20-Rabout Rudi-21-Heyse Tommy-22-Diet Wim-23-Dhondt Willem-24-De Craim Ulrik-25-De Cock Kris-26-Van Buggenhout Jurgen-27-Crul Sven-28-De Beer Tom-29-Volcke Dominiek-30-Goole Reggie-31-Van Impe Jurgen

     

    Catg.B+ – 63,6 km – 14 deelnemers

    1-Lampaert Philip (Bellem)

    2-Bruyere Bruno

    3-Braet Wim

    4-De Muynck Luc

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-Vermeiren Bart

    7-Leuntjens Kurt

    8-Roose Nico

    9-Cosijn Ronny

    10-Strubbe Marnix

    11-De Tremerie Franky-12-Bertier Rudy-13-Harms Ko-14-Heindryckx Andy

     

    Catg.C – 53 km – 23 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Reniers Tony

    3-Hoornaert Glenn

    4-Goossens Marc

    5-Versluys Marc

    6-Watteny Patrick

    7-Van Gampelaere Guy

    8-Boeve José

    9-Willems Noël

    10-D'Hondt Erwin

    11-Vyncke William-12-Van De Veire Luc-13-Bath Mick-14-De Baets Johan-15-De Naeghel Jozef-16-Hugelier Jürgen-17-Baudonck Tony-18-Bolle Henk-19-Delagrange Bart-20-Cornette Freddy-21-Nuyts Johan-22-Van Lierde Hans-23-Bracke Wim

     

    Catg.D – 53 km – 20 deelnemers (+65 jaar)

    1-Deneef Jozef (Denderleeuw)

    2-Casteleyn Ghislain

    3-Vanpoucke Rik

    4-Cocquyt Luc

    5-Van Holen Johny-

    6-Moens Louis-

    7-Remory Pierre-

    8-Thyssen Leo-

    9-Scheirlinckx Jozef-

    10-Martens Johan-

    11-Pauwels Marcel-12-Depreitere Eddy-13-Pieters Roland-14-Scheirlinckx Hendrik-15-Lockefeir Marinus-16-De Sutter Willy-17-Demiddel Ronny-18-Vandermeulen Jos-19-Bourgonjon Els-20-Mous Willy

     

    Catg.D+ – 53 km – 7 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)

    2-Vyvey Julien

    3-D'Hont Joseph

    4-Robijns Robert

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-De Roos Willy

    7-Hermans Luc

    13-09-2017 om 21:35 geschreven door kenny


    12-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 12/09/2017 DESSELGEM (W) - Men Elite - 155 km - 45,36 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 25

    1 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 HAVIK Piotr NED KATUSHA

    3 HAGEN Carl Frederik NOR TEAM JOKER

    4 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL QUICK-STEP

    6 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    7 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    8 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 GOOLAERTS Michael VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    10 JONES Harrison GBR ASFRA

    11 DEWEER Jochen 12 MAES Alexander 13 DEBUSSCHERE Jens 14 WOUTERS Enzo 15 KASPERKIEWIC Przemyslaw POL 16 BIERMANS Jenthe 17 MASSON Christophe FRA 18 GEORGI Etienne GBR 19 DEVOLDER Stijn 20 SKAARSETH Anders NOR 21 DEPREZ Tuur 22 KRUOPIS Aidis LTU 23 DUQUENNOY Jimmy 24 BREYNE Jonathan 25 BAUDE Arthur 26 VAN POUCKE Aaron 27 RICHARDSON Alexandar GBR 28 PATTYN Jeroen 29 VERHOFSTADT Thibau 30 SCOTT Robert GBR 48 VERHOFSTADT Peter

     

    12/09/2017 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 63 km - 42,09 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 6

    1 EAMON Franck USA HAGENS BERMAN CYCLING

    2 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    3 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    4 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    5 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    6 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    7 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 BOUTTÉ Kenzie 12 MCCANN John USA 13 VANDAELE Philip 14 GRAY Jake IRL 15 DE DECKER Steven 16 DE RUYSSCHER Dante 17 GOUEL Valentin FRA 18 TOORTELBOOM Frederik 19 DONALDSON Gary IRL 20 DE DONCKER Balder 21 SCHILS Dominic GBR 22 CAPPELLE Gauthier 23 MC CANN Conor IRL 24 VERVERKEN Pieter 25 CLAUW John-ross 26 COMMEYNE Steffen 27 MC LAUGHLIN Mitchell IRL 28 BRIAND Kevin FRA 29 ANECA Seppe

    12-09-2017 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/09/2017

    waod_3.jpg
    Dinsdag 12 September 2017 - NIEUW-NAMEN (NL)


    Cat.Open - 60 km - 32 deenemers

    1-De Baets Kristof (Eeklo)
    2-Guequierre Roy

    3-De Wispelaere Arno

    4-Van De Perre Lieven

    5-de Meijer Christian-

    6-292-de Koning Michel

    7-Van Holderbeke Frank

    8-Weemaes Franky

    9-Van Raemdonck Kevin

    10-Nachtegael Danny

    11-Van Hautekerke Glenn-12-Van Noord Wesley-13-Harms Ko-14-Verwee Nico-15-Wullems Richard-16-Heijens Jeroen-17-Leenknecht Jordy-18-Heirbaut Evert-19-Beck Pieter-20-Meul Tom-21-de Vree Rik-22-Heirbaut Arne-23-Dumortier David-24-Heymans Peter-25-Van Raemdonck Robby-26-D'Hondt Erwin-27-De Beule Sam-28-Suykerbuyk Ben-29-Bath Mick-30-Vanderveken Wim-31-Van Goethem Daniel-32-Vandenbussche Ron
    12-9-2017- nieuw namen 384.JPG 12-9-2017- nieuw namen 385.JPG
                    Winnaar Kristof De Baets.                                            Een woordje uitleg van winnaar Kristof De Baets.
    12-9-2017- nieuw namen 342.JPG
                                    Aankomst van winnaar Kristof De Baets.
    12-9-2017- nieuw namen 242.JPG
    De kopgroep met Kristof De Baets, Roy Guequierre, Arno De Wispelaere en
    Lieven Van De Perre.

    12-9-2017- nieuw namen 192.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 105.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 079.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 048.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 030.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 018.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 016.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 011.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 009.JPG
         Start van de Catg.Open WAOD te Nieuw-Namen (NL) met 32 deelnemers.



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 11/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN
    VAN MAAN
    DAG 11/09/2017
         


    Maandag 11/09/2017 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 40,18 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 13

    1 GUY SMET UIT Kruibeke DCR CYCLING TEAM

    2 VERBEURE Hakim SHIFTING GEARS

    3 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    7 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    9 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    10 MARIN Glenn DCR CYCLING TEAM

    11 AKKERMANS Lars NED 12 DE MERLIER Giovanni 13 WIELANDT Sven 14 GRAHAM Harmish GBR 15 VERMASSEN Jens 16 SUTTON Joseph GBR 17 MEUL Robby 18 WILLEMS Pieter 19 WAELKENS Dave 20 KATSUMATA Koyo JPN
    11-9-2017- nieuwkerken waas 512.JPG
                       Winnaar te Nieuwkerken Guy Smet met de supporters.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 507.JPG
                         Winnaar te Nieuwkerken Guy Smet met de supporters.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 526.JPG
                            Winnaar Guy Smet met Kris Smet en Matthias Nys.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 521.JPG
                  Een woordje uitleg van winnaar Guy Smet te Nieuwkerken.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 492.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 447.JPG
    Aankomst van winnaar Guy Smet voor Hakim Verbeure, Guy Ten Hartog,
    Jarno Van Guyse en Tim Vercauteren.

    11-9-2017- nieuwkerken waas 439.JPG
    Aankomst van winnaar Guy Smet voor Hakim Verbeure, Guy Ten Hartog,
    Jarno Van Guyse en Tim Vercauteren.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 461.JPG
    Aankomst van de 6de met Guy Van Broekhoven voor Matti Helminen, Stijn Verbeke,
    Sam Vanuytvange en Glenn Marin.

    11-9-2017- nieuwkerken waas 485.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 404.JPG
                                             Sven Wielandt werd 13de.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 379.JPG
                                          Stijn Verbeke werd 8ste.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 305.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 288.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 281.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 258.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 229.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 202.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 199.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 182.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 177.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 169.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 159.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 155.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 145.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 099.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 075.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 068.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 064.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 055.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 051.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 046.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 042.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 039.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 026.JPG
    Start van de Elite z.c./U23/Amateurs/Masters te Nieuwkerken met 33 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-09-2017 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Guy Smet Kop 2017 1.jpg 

              Guy Smet


    Maandag 11/09/2017 ZWEVEGEM (W) - UCI Men Elite - 168 km - 42,89 km/h

    Aantal deelnemers: 106 - opgevers: 71

    1 RICKAERT Jonas SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 SKAARSETH Anders NOR JOKER ICOPAL

    3 PARDINI Olivier WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    4 OIEN Justin USA USA U23 TEAM

    5 TILLER Rasmus Fossum NOR JOKER ICOPAL

    6 VAN LERBERGHE Bert SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY - GROUPE GOBERT

    8 DE WINTER Ludwig WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    9 EVENSEN Henrik NOR SEG RACING ACADEMY

    10 PLANCKAERT Edward SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    11 DIELEMAN Michiel 12 NAESEN Lawrence 13 GARRISON Ian USA 14 BROCKHOFF Jan GER 15 DE ROOZE Niels 16 REKITA Szymon POL 17 VOIGT Eric USA 18 STEELS Stijn 19 PONS Gaëtan LUX 20 BACKAERT Frederik 21 DE KLEIJN Arvid NED 22 HAGEN Carl Fredrik NOR 23 VERHULST Lothar 24 JANSSEN Adriaan NED 25 STASSEN Julien 26 VAN TRIJP Maarten NED 27 VERMEER Tom NED 28 LOVASSY Krisztián HUN 29 FORFANG Ole NOR 30 DE GREEF Robbert NED

     

    11/09/2017 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 40,18 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 13

    1 GUY SMET UIT Kruibeke DCR CYCLING TEAM

    2 VERBEURE Hakim SHIFTING GEARS

    3 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    7 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    9 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    10 MARIN Glenn DCR CYCLING TEAM

    11 AKKERMANS Lars NED 12 DE MERLIER Giovanni 13 WIELANDT Sven 14 GRAHAM Harmish GBR 15 VERMASSEN Jens 16 SUTTON Joseph GBR 17 MEUL Robby 18 WILLEMS Pieter 19 WAELKENS Dave 20 KATSUMATA Koyo JPN

    11-09-2017 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 10/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTSELAAR 
    VAN ZON
    DAG 10/09/2017
         


    Zondag 10/09/2017 AARTSELAAR (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km - 45,25 km/h

    Aantal deelnemers: 132 - opgevers: 24

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    3 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 DE BOCK Stijn CIBEL - CEBON

    5 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    7 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    8 VAN DINGENEN Jordi PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 COENEN Dennis CIBEL - CEBON

    10 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 DE ROOZE Niels 12 STOCKMAN Abram 13 VENNER Quentin 14 BOUCHER David 15 LEWIS Adam GBR 16 STOCKMAN Michiel 17 GEUENS Alexander 18 WOUTERS Rutger 19 RUYTERS Brecht 20 VANDYCK Niels 21 VAN GENECHTEN Steff 22 CARTER Thomas NZL 23 MAZZONE Leon GBR 24 VERCAMMEN Jeroen 25 DE JONGHE Kevin 26 WILLEMS Kenny 27 BREYNE Jonathan 28 VERWAEST Kevin 29 PIRARD Maxim 30 HOUBBEN Adrien 35 DE PAEPE Johannes 45 VAN GOETHEM Kevin 71 ILEGEMS Ken 83 REYNAERTS Wim 84 DE BLOCK Nick 90 DAS Jeroen
    10-9-2017- aartelaar 1005.JPG
    Podium te Aartselaar met winnaar Benjamin Verraes, Jelle Mannaerts en Timothy Stevens.
    10-9-2017- aartelaar 980.JPG
             Winnaar Benjamin Verraes, Jelle Mannaerts en Timothy Stevens.
    10-9-2017- aartelaar 1026.JPG
                                   Winnaar Benjamin Verraes met de inrichter.
    10-9-2017- aartelaar 1032.JPG
    10-9-2017- aartelaar 846.JPG
    Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Jelle Mannaerts, Timothy Stevens,
    Stijn De Bock, Rune Herregodts, Robin Mertens, Dries Verstrepen, Jordi Van Dingenen,
    Dennis Coenen en Sven Noels.

    10-9-2017- aartelaar 828.JPG
    10-9-2017- aartelaar 803.JPG
    10-9-2017- aartelaar 754.JPG
    10-9-2017- aartelaar 747.JPG
    10-9-2017- aartelaar 705.JPG
    10-9-2017- aartelaar 629.JPG
    10-9-2017- aartelaar 585.JPG
    10-9-2017- aartelaar 550.JPG

    10-9-2017- aartelaar 542.JPG
    10-9-2017- aartelaar 526.JPG
    10-9-2017- aartelaar 496.JPG
    10-9-2017- aartelaar 473.JPG
    10-9-2017- aartelaar 455.JPG
    10-9-2017- aartelaar 435.JPG
    10-9-2017- aartelaar 423.JPG
    10-9-2017- aartelaar 397.JPG
    10-9-2017- aartelaar 375.JPG
    10-9-2017- aartelaar 360.JPG
                                    De kopgroep die voor de overwinning ging.
    10-9-2017- aartelaar 287.JPG
    10-9-2017- aartelaar 279.JPG
    10-9-2017- aartelaar 246.JPG
    10-9-2017- aartelaar 242.JPG
    10-9-2017- aartelaar 215.JPG
    10-9-2017- aartelaar 210.JPG
    10-9-2017- aartelaar 143.JPG
    10-9-2017- aartelaar 111.JPG 
    10-9-2017- aartelaar 103.JPG
    10-9-2017- aartelaar 079.JPG

    10-9-2017- aartelaar 069.JPG
            Start van de Elite z.c. & Beloften te Aartselaar met 132 deelnemers.
    10-9-2017- aartelaar 075.JPG
                                  Belgisch kampioen Stijn De Bock uit Zele.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-09-2017 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 3°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde

    Zondag 10/09/2017 EEKLO (O) - Veldrijden UCI Klasse 2 - 60´

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 8
    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VERMEERSCH Gianni TEAM STEYLAERTS

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    8 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    9 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 MEISEN Marcel GER 12 HERMANS Quinten 13 AERNOUTS Jim 14 MEEUSEN Tom 15 MERLIER Tim 16 WALSLEBEN Philipp GER 17 SWEECK Diether 18 ADAMS Jens 19 VAN DER POEL David NED 20 GODRIE Stan 21 CLEPPE Nicolas 22 MERLIER Braam 23 ADAMS Joeri 24 AERTS Thijs 25 VANTORNOUT Klaas 26 GOOSSENS Kobe 27 JACOBS Johan SUI 28 CALUWE Stijn 29 JOSEPH Thomas 30 SCHUERMANS Jelle

     

    10/09/2017 EEKLO (O) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    4 DE BOER Sophie NED LFT PARKHOTEL-VALKENBURG CT

    5 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    6 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    7 BRAMMEIER Nikkia GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    8 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    10 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 BETSEMA Denise NED 12 PAULINE DELHAYE FRA 13 VAN DE REE Monique NED 14 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 15 VAN DEN HOEK Bianca NED 16 WORST Annemarie NED 17 VAN ANROOIJ Lindy NED 18 WYMAN Helen GBR 19 PALM Eva Maria 20 BAKKER Manon NED 21 BELLAERT Axelle 22 MAES Shana 23 TRUYEN Marthe 24 VERHOEVEN Suzanne 25 VAN DE PUTTE Kim 26 VAN WITZENBURG Marieke NED 27 DOBBELAERE Jana 28 ZWAENEPOEL Tessa 29 VERMEIR Aurelie 30 VAN DER ZWAAN Laura NED

     

    10/09/2017 EEKLO (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 3

    1 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    2 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    4 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    5 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    6 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    8 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    10 ROUILLER Loris SWZ VC ECHALLENS

    11 DEJONGHE Len12 KOPECKY Tomas CZE 13 VERBURG Luke NED 14 VERVOORT Wout 15 CLAUWAERT Maarten 16 VAN DEN BROECK Arno 17 PEIRENS Yente 18 BERVOETS Michael 19 CORTJENS Ryan 20 VAN COMPERNOLLE Jason 21 MEULEMANS Lennert 22 VERDONCK Andres 23 PEMEN Dolf 24 GEYSELS Xander 25 HAZEKAMP Bart NED 26 DE VET Sander 27 THYS Joren 28 VAN LOOVEREN Joachim 29 WESTHOFF David GER 30 VERMOOTE Jelle

     

    10/09/2017 EEKLO (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 0

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    7 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VERSTRYNGE Emiel 12 VAN DER DRIFT Twan NED 13 DECLERCK Jelle 14 DHOOGE Thibau 15 WILLEMSEN Steijn NED 16 VANDERSTEEN Jarne 17 DELAERE Brent 18 BAERS Arne 19 OOSTERLINCK Joes 20 KOPECKY Matyas NED 21 KUYPERS Milan 22 DE MAERE Alessio 23 WILLEMS Senne 24 CLARYSSE Elio 25 CALLEWAERT Andreas 26 GEURS Renzo 27 SLUYDTS Toon 28 PAUWELS Pieter 29 BUIJS Quinten NED 30 DENAEGHEL Brent 46 VAN HAVERE Detlev 67 STORMS Imke

     

    10/09/2017 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 8

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 VANDEBOSCH Toon IKO-BEOBANK

    3 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    5 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    6 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    7 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 MC CRAE Erno GOEMAN SCOTT CYCLING

    10 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    11 GYS Jens 12 WUYTS Mathijs 13 TEIRLINCK Jens 14 PAUWELS Tijl 15 GOOSEN Wouter 16 DE SCHUYTER Tim 17 VANDERMEULEN Niels 18 DE CLEYN Dave 19 HENNAUX Loic 20 VANREYTEN Joachim 21 HELSOCHT Liam 22 VRACHTEN Arne 23 SMITS Rune 24 LEAERTS Yelle 25 VERHEYEN Thomas 26 VAN ROY Matthias 27 DE SMET Thibaut 28 LEMMENS Sander 29 DE MEYER Jarne 30 BREUGELMANS Michiel 35 STUER Kwinten 45 DE BOCK Jelle 51 DE BOCK Yoni 52 DE ROP Michiel

     

    10/09/2017 WIEKEVORST (HEIST-OP-DEN-BERG) (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Aantal deelnemers: 18 - opgevers: 1

    1 SWINKELS Sylvie NED WV BREDA

    2 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA

    3 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 JACOBS Lotte NED NSWV MERCURIUS

    5 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 KRANS Laura NED TEAM FIND HYPOTHEKEN

    7 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 SCHOE Aimee NED VER.X TREME

    10 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 ROMBOUTS Tine 12 VAN LOY Tess 13 VERMEERSCH Eva 14 SCHOON Lisette NED 15 FRAEYE Katleen 16 VAN HOOL Lana 17 WOUTERS Kelly


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 10 - opgevers: 0

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 VERVLOET Sterre DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    5 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 KLERKX Mirte NED RTC BUITENLUST

    7 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 THYS Tiany OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    9 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    10 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    10/09/2017 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 31 - opgevers: 2 - 40´

    1 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    3 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    7 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    9 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    11 COOLS Wannes 12 COCKX Maxime 13 PEREMANS Jochen 14 DE LAET Tomas 15 DE NIJS Maarten NED 16 GROOTJANS Jeno 17 VERMEIREN Yenthe 18 MELLAERTS Robbe 19 QUETS Stijn 20 VAN MEER Erben NED 21 VAN CLEEMPUT Bert 22 MULDERS Yarne 23 RUNHAAR Jochem NED 24 MOLS Berre 25 GEUKENS Wout 26 DEMARQUE Thibault FRA 27 SEMPELS Gill 28 VAN DEN BROECK Brick 29 BILLEN Jasper


    Nieuwelingen - deelnemers: 68 - opgevers: 0 - 30´

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    6 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 LECERF William Junior COMITE REGIONAL Luxembourg

    8 GROOTJANS Andries WAC TEAM

    9 OMLOOP Mats ACROG - BALEN BC

    10 PORTERS Zeno OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    11 LAURYSSEN Rik 12 GOYVAERTS Ibo 13 BOECKX Seppe 14 DELMÉ Mauro 15 VAN DEN BULCK Joppe 16 MEEUSEN Ruben 17 MICHELS Jente 18 VAN DE PUTTE Victor 19 VAN VUUREN Daan NED 20 VANDERAERDEN Wout 21 VANDERLINDEN Lukas 22 DIELS Noa 23 JAENEN Jelle 24 VAN LAER Lars 25 DE ROECK Mathis 26 WUYTS Yannick 27 VAN DER LOOIJ Simon 28 JACOBS Tuur 29 JORISSEN Senne 30 BASTIAENSEN Jesse 41 D´HOLLANDER Senne 56 DE BAERE Rune

     

    10/09/2017 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A: deelnemers: 49 - opgevers: 4

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    6 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    7 LAMBRECHTS Joeri INDIVIXUEELMAST A

    8 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 LEDEGEN Dietmar INDIVIDUEELAMA19+

    11 STEVENS Dimitri 12 KLEINGELD Johnny NED 13 DELAERE Jens 14 VERBERCKMOES Arno 15 ANDRIES Kevin 16 HOSTE Simon 17 SLUYTS Glenn 18 VAN LAETHEM Kevin 19 TACK Spencer 20 VANKERSSCHAEVER Klaas 21 JOOS Arthur 22 ENGELEN Steven 23 NUYES Wouter 24 MAES Kenny 25 DELCROIX Tom 26 THIJS Dennis 27 BOSSAERTS Kevin 28 VAN HILLE Xavier 29 WIELEMANS Kevin 30 VANWESENBEECK Arvid

     

    Masters B: deelnemers: 38 - opgevers: 2

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    3 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    6 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    9 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 PENDERS Francis SPORT EN MOEDIG GENK

    11 VERHOOGHE Kris 12 VAN VLASSELAER Jurgen 13 MELLAERTS Bert 14 NAESSENS Michael 15 OOMS Gunter 16 DE BOCK Benny 17 PAESHUYSE Davy 18 REID Gabriel CAN 19 DE VOS Gert 20 VAN MEER Edgar NED 21 JONGELING Gijs NED 22 CUSTERS Tim 23 VAN HOUTVEN Kris 24  JANSSENS Simon 25 LOGIER Christophe 26 VANHONSEBROUCK Franky 27 CARPENTIER Dirk 28 NOOIJ Roland NED 29 AERTS Mario 30 MICHELS Joachim

     

    Masters C: deelnemers: 49 - opgevers: 6

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    11-09-2017 om 19:21 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!