.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE RUISELEDE VAN ZONDAG 03/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE RUISELEDE VAN ZONDAG 03/09/2017     


    Zondag 03/09/2017 RUISELEDE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 45,11 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - opgevers: 15

    1 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    2 MAFFEIS Dany FRA CC NOGENT OISE

    3 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    4 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    6 FYFFE Angus IRL OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB

    7 DELOOF Senne ARROW CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VERSCHAEVE Lounes 12 DE DECKER Steven 13 VERBEURE Hakim 14 SABO Pedro 15 OSTYN Arthur 16 VERMEIRE Jordy 17 MINNAERT Michiel 18 VANDAELE Thijs 19 VANOVERSCHELDE Kobe 20 LANNOO Jaromir 21 VAN HOOREBEKE Michiel 22 DE GREVE Maxim 23 GABISSON Clement FRA 24 DE SCHUYTER Arne 25 VANBESIEN Thomas 26 VERHULST Wouter 27 VANHOVE Jonas 28 DEBOOT Bruce 29 D´HOOGE Thomas 30 VERCAUTEREN Tim
    3-9-2017- kruiskerke 635.JPG 3-9-2017- kruiskerke 638.JPG
                 Winnaar Jari Vandenbussche.
    3-9-2017- kruiskerke 630.JPG
    Podium te Ruislede met winnaar Jari Vandenbussche, Dany Maffeis en Niko Eeckhout.
    3-9-2017- kruiskerke 581.JPG
    Aankomst van winnaar Jari Vandenbussche in de massaspurt voor Dany Maffeis,
    Niko Eeckhout, Nico Verhoeven, Stijn Minne, Angus Fyffe, Senne Deloof, Mario Willems,
    Jens De Meyere en Mathais Ballet.

    3-9-2017- kruiskerke 588.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 503.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 460.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 359.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 353.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 336.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 328.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 308.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 290.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 263.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 253.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 232.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 162.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 156.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 141.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 119.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 110.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 106.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 077.JPG
                                                     Niko Eeckhout
    3-9-2017- kruiskerke 072.JPG
                                                 Tim Vercauteren
    3-9-2017- kruiskerke 050.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 028.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 021.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 017.JPG
    3-9-2017- kruiskerke 008.JPG
              Start van de Elite z.c. & Beloften te Ruiselede met 81 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-09-2017 om 21:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 12°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg 

     Greg Van Avermaet


    Zondag 03/09/2017 BAVIKHOVE (W) - Men Elite - Criterium - 101 km - 44,98 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 0

    1 GREG VAN AVERMAET uit Hamme BMC RACING TEAM

    2 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    3 GREIPEL Andre GER LOTTO-SOUDAL

    4 VAN LERBERGHE Bert SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 VANTOMME Maxime WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    6 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 DEVRIENDT Tom WANTY-GROUPE GOBERT

    8 PLANCKAERT Baptiste TEAM KATUSHA ALPECIN

    9 DE WINTER Ludwig WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    10 RICKAERT Jonas SPORT VLAANDEREN BALOISE

    11 CASTELIJNS Twan NED 12 LOOIJ André NED 13 ARCHBOLD Shane NZL 14 VAN HECKE Preben 15 COURTENS Igor 16 DE MAREZ Ruben 17 DEWEER Jochen 18 ALLEGAERT Piet 19 DE WITTE Mathias 20 PEYSKENS Dimitri 21 COURTENS Olivier 22 WYDOOGHE Jaron 23 DUQUENNOY Jimmy 24 TOUQUET Joren 25 VANLUCHENE Mats 26 VANDEWIELE Frederik 27 PLANCKAERT Edward 28 ROBEET Ludovic 29 DIELEMAN Michiel 30 MAES Alexander

     

    03/09/2017 MEERHOUT (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 133,9 km - 43,85 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - opgevers: 23

    1 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    2 CANT Jelle ANTWERPEN PROV. SELECTIE

    3 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    4 BROES Michiel UNITED C.T.

    5 MONDELAERS Jarno ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 LINTEN Tom STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 BAL Marijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 MAZZONE Leon GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 VAN BROEKHOVEN Bram 12 VERHEYDEN Robin 13 DEMOLDER Stijn 14 ROMBOUTS Seppe 15 HEIRBAUT Tony 16 CLAUS Dieter 17 JACOBS Robin 18 MERTENS Robin 19 VERBIEST Senna 20 CLAES Stef 21 VAN RENTERGHEM Boris 22 DOLLEZ Eric 23 FRANKEN Marc 24 DE PEUTER Dylan 25 PANIS Maxim 26 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 27 KOEMAN Bjorn NED 28 HARRISON Jones GBR 29 PEELAERS Jeff 30 HUYGEN Wout 36 VERBEKE Stijn 49 MARIN Glenn 50 VAN GOETHEM Kevin 52 MAES Bryan 92 VAN UYTVANGE Sam 93 ROBERT Frederique 100 DE OST Jarne

     

    03/09/2017 MOLENBEEK - WERSBEEK (B) - Elite z.c./U23 - 116 km - 43,32 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 32

    1 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    2 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 AULD Scott GBR ZAPPI RACING TEAM

    6 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 MERTENS Julian VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 SNYERS Jari UNITED C.T.

    10 CLÉ Brent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    11 MASURE Brent 12 DECOSTER Gert-jan 13 VAN GENECHTEN Steff 14 HENDRICKX Maarten NED 15 WILLEMS Tom 16 JULIEN Joiret 17 SCHOEVAERS Ward 18 VAN NUFFELEN Glen 19 GOOSSENS Quentin 20 RIETJENS Sander 21 VERNIE Pierre GBR 22 DOCKX Kristof 23 WILKINSON James GBR 24 GOOVAERTS Tom 25 VERTONGHEN Maxim 26 BOLLE Yenzo 27 DE RYCK Roy 28 DESAIR Maarten 29 VANDEWEERDT Lars 30 DE BLOCK Nick 52 AMELINCKX Stef

     

    03/09/2017 OVERBOELARE (O) - Elite z.c./U23 - 110,6 km - 42,71 km/h

    Aantal deelnemers: 94 - opgevers: 20

    1 LE ROUX Pascal FRA VC AMATEUR ST QUENTIN

    2 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 PINAUD Anthony FRA ESEG DOUAI

    6 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    7 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    8 ALONSO MONTES Pablo ESP JONG WIERELTALENT

    9 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 DONIE Birger GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 PASTOT Vincent FRA 12 MARTIN Alexis FRA 13 DE JAEGER Nick 14 ANDRIES Jordi 15 LAGNEAUX Yoni 16 BREYE Florent FRA 17 VANDENBOSSCHE Cedric 18 SLAGMULDERS Yorick 19 SCHOTTE Lauwrence 20 MOONS Steven 21 MCKAY James GBR 22 GEERINCK Dries 23 TRIBOUT Bart 24 DESMECHT David 25 PARIDAENS Jasper 26 MOTTE David 27 VAN DAMME Bart 28 DE VILLE Jelle 29 VENS Quincy 30 VOIGT Eric USA 56 VAN HAUWERMEIREN Michiel 69 VAN PETEGHEM Trifonius

     

    03/09/2017 RUISELEDE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 45,11 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - opgevers: 15

    1 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    2 MAFFEIS Dany FRA CC NOGENT OISE

    3 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    4 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    6 FYFFE Angus IRL OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB

    7 DELOOF Senne ARROW CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VERSCHAEVE Lounes 12 DE DECKER Steven 13 VERBEURE Hakim 14 SABO Pedro 15 OSTYN Arthur 16 VERMEIRE Jordy 17 MINNAERT Michiel 18 VANDAELE Thijs 19 VANOVERSCHELDE Kobe 20 LANNOO Jaromir 21 VAN HOOREBEKE Michiel 22 DE GREVE Maxim 23 GABISSON Clement FRA 24 DE SCHUYTER Arne 25 VANBESIEN Thomas 26 VERHULST Wouter 27 VANHOVE Jonas 28 DEBOOT Bruce 29 D´HOOGE Thomas 30 VERCAUTEREN Tim

     

    03/09/2017 VEURNE (W) - Elite z.c./U23 - 107,1 km - 44,6 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 7

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE

    3 SROKA Robert USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    5 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    6 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    7 DELEU Arnaud ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE

    9 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    10 CLAUW John-ross VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 BEULLENS Cedric 12 MCCANN John USA 13 TOORTELBOOM Frederik 14 VERMET Joran 15 WEEMAES Sasha 16 VANACKER Bjarne 17 CAVEY Vincent 18 BOUTTÉ Kenzie 19 MAHIEU Mathias 20 CARPENTIER Jari 21 MICHIELSEN Joran 22 DELESIE Berre 23 SLABINCK Indiana 24 ROTTY Glenn 25 LEFEVER Nico 26 WYFFELS Jonas 27 CAPPELLE Maxim 28 VANNESTE Evert 29 MICHAUX Emiel 30 ROSSEEUW Robin 39 SMET Guy

     

    03/09/2017 BAVIKHOVE (W) - Juniores - 58,8 km - 41,51 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 5

    1 DAVIES Conor GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 COLEMAN Zak GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 JACQUES Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 BEYENS Matisse K.V.C. DEINZE VZW

    6 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    8 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    9 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 DECLERCQ Mathias 12 HANNE Milan 13 LUYSSEN Greg 14 GARSBEKE Jelle 15 TACK Jan-emiel 16 VERDONCK Loeka 17 BLOUWE Louis 18 VANOVERBERGHE Jens 19 VERLEYEN Mauro 20 COGHE Lennert 21 VANNESTE Wout 22 MICHELS Angelino 23 MAES Laurens 24 MODELL Theo GBR 25 VANHEE Jonas 26 CORNETTE Lucas 27 BRUYNEEL Tristan 28 CAPPELLE Mauro 29 VANDENHEEDE Thibo 30 COMPERNOLLE Mats

     

    03/09/2017 BIERBEEK (B) - Juniores - 86,1 km - 37,04 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 19

    1 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    4 ZUBRICKAS Romas LTU KLAIPEDA

    5 ADAM Florian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 ANDERSON Callum GBR ACROG - BALEN BC

    7 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 CREYGELMAN Jens JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 DESPONTIN Pierre LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 FRANCEN Joeri 12 DELCOMMUNE Martin 13 SIDLAUSKAS Erikas LTU 14 RAECKE Jari 15 VANHEEL Elias 16 VAN BUN Dries 17 PEETERS Siebe 18 BOMBOI Davide 19 VANDENDAELE Vic 20 CAPPAN Lennert 21 HARTLEY Theo GBR 22 VAITAITIS Kestutis LTU 23 DE LIE Axel 24 VANDENHAUTE Lukas 25 NICOLAES Frédéric 26 HALLEUX Simon 27 VAN CAMPENHOUT Sven 28 VAN PRAET Robbe 29 KELMELIS Aristidas LTU 30 DEBOEL Vincent

    03-09-2017 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 2°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde

    Zondag 03/09/2017 KESSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 6
    1 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    2 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    3 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    5 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    7 VANDEBOSCH Toon IKO-BEOBANK

    8 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 HUYS Stijn 12 VLIEGEN Pieter-jan 13 GYS Jens 14 TEIRLINCK Jens 15 VERMEERSCH Florian 16 LEMMENS Sander 17 VRACHTEN Arne 18 CAMPS Jelle 19 DE SCHUYTER Tim 20 SMITS Rune 21 VANDERMEULEN Niels 22 VANDEBOSCH Victor 23 VAN ROY Matthias 24 KOYEN Niels 25 DE MEYER Jarne 26 VAN STAEYEN Maarten 27 LEAERTS Yelle 28 DE WIT Edwin 29 BAUTERS Reno 30 MERTENS Cedric 33 DE BOCK Yoni 39 DE BOCK Jelle

     

    03/09/2017 KESSEL (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 26 - opgevers: 0

    1 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    3 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX

    4 NAGENGAST Fleur NED YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    7 PALM Eva Maria DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 DOBBELAERE Jana KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    10 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    11 CRABBÉ Kiona 12 VAN DER ZWAAN Laura NED 13 VAN LOY Tess 14 WILLEMS Gertie 15 ZWAENEPOEL Tessa 16 VERMEERSCH Eva 17 BOONEN Valerie 18 ROMBOUTS Tine 19 SCHOE Aimée NED 20 MICHELS Laure 21 SCHOON Lisette NED 22 VERDEYEN Tine 23 COLLAVINI Lily FRA 24 VAN HOOL Lana 25 KUIJPERS Femke NED 26 POULISSEN Laura


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 12 - opgevers: 0 - 30'

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 VERVLOET Sterre DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    4 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    5 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    6 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    7 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 VAN OS Indy NED WV BREDA

    9 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    10 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 JANSSENS Rosalie 12 VAN DEN BRANDE Mirthe

     

    03/09/2017 KESSEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 43 - opgevers: 0 - 40'

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    3 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    4 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    6 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    7 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    8 DE VET Sander WAC TEAM

    9 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 RONHAAR Pim NED 12 VAN RILLAER Witse 13 LIPPENS Seppe 14 THYS Joren 15 VAN COMPERNOLLE Jason 16 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED 17 COCKX Maxime 18 HERRYGERS Tieme 19 GEYSELS Xander 20 CAS Stijn 21 VAN DER SMISSEN Lennick 22 DEBAELE Jorre 23 NOYENS Jarne 24 DE LAET Tomas 25 VERHAEGEN Lennie 26 GEUKENS Wout 27 ANANIE Léo FRA 28 VANSTEENKISTE Joshua 29 PEREMANS Jochen 30 MELLAERTS Robbe 40 VAN CLEEMPUT Bert


    Nieuwelingen - deelnemers: 87 - opgevers: 0 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    5 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    8 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    10 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VAN DE PUTTE Victor12 BLEYENBERG Jado 13 WIENEN Flore 14 KUYPERS Milan 15 LECERF William Junior 16 BAERS Arne 17 WILLEMSEN Steijn NED 18 JANSSEN Lucas NED 19 WILLEMS Gilles 20 WILLEMS Senne 21 PORTERS Zeno 22 GROOTJANS Andries 23 MEEUSEN Ruben 24 DE ROECK Mathis 25 ANANIE Ugo FRA 26 CLARYSSE Elio 27 VAN DER VLEUTEN Lukas 28 VAN DEN BULCK Joppe 29 DELMÉ Mauro 30 ANCHAIN Paul FRA 31 VAN HAVERE Detlev 49 D´HOLLANDER Senne 76 DE BAERE Rune 78 ROTTIERS Reinoud

     

    03/09/2017 KESSEL (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Masters A - deelnemers: 47

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    3 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    4 LAMBRECHTS Joeri

    5 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    6 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    7 COP Kristof INDIVIDUEELAMA19+

    8 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    9 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    10 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    11 DIELS Koen 12 ENGELEN Steven 13 KOREN Jochem NED 14 OOMS Niels 15 LEDEGEN Dietmar 16 MIESSEN Christian NED 17 VERBERCKMOES Arno 18 ARNOUTS Tom 19 VANKERSSCHAEVER Klaas 20 THIJS Dennis 21 VAN DIEREN Christophe 22 WIELEMANS Kevin 23 PEERS Nick 24 JOOS Arthur 25 JANSSENS Jurgen 26 NUYES Wouter 27 BOMERE Diego 28 KLEINGELD Johny NED 29 WAMPERS Yannick 30 DIELS Dimi


    Masters B - deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    7 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 DE KORT Tom INDIVIDUEEL

    9 JANSSENS Simon

    10 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 VAN HOUTVEN Kris 12 KEULERS John NED 13 NAESSENS Michael 14 VAN VLASSELAER Jurgen 15 VAN MEER Edgar NED 16 HAMER Bert Jan NED 17 VANHONSEBROUCK Franky 18 JONGELING Gijs NED 19 REID Gabriel CAN 20 VAN DEN BOSCH Marcel NED 21 NOOIJ Roland NED 22 VAN LOOY Jos 23 NOPPEN Jorrit NED 24 DE VOS Gert 25 AERTS Mario 26 DE SCHOESITTER Steven 27 CNUDDE Kurt 28 WILS Bruno 29 BECKX David 30 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 48 - opgevers: 2

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 KRIECKEMANS Wim INDIVIDUEEL

    4 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    6 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    8 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    9 VAN DEN HEUVEL Bennie NED DRC DE MOL

    10 VERDEYEN Jos CYCLING TEAM ZEMST VZW

    11 WILLE Rudi 12 BALLET Peter 13 SLUYTS Patrick 14 VAN HONSTÉ Kris 15 VERELST Rudy 16 KOCKAERTS Hubert 17 PULMANS Peter 18 VANHAEVERBEKE Jean 19 VAN OOSTERWYCK Daniël 20 DE WAELE Marnic 21 ABÉ Peter 22 VERSCHUEREN Francky 23 ZWINNEN Patrick 24 STORMS Marc 25 SCHUTTERS Alfons 26 COOPMAN Ivan 27 HERIJGERS Adrianus NED 28 VERTESSEN Johnny 29 ROBERTS Andrew GBR 30 KACZMARCZYK Brenda 33 JOOS Luc

    03-09-2017 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MILAN FRETIN met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Milan Fretin.jpg 

            Milan Fretin


    Zondag 03/09/2017 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Juniores - 81 km - 44,04 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 5

    1 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 COVELIERS Seppe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    5 VERHEYEN Thomas DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 BRUYNS Lennerd LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 SWENNEN Hoang DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 SMETS Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 ZAGERS Stefan NED WAC TEAM

    10 DE KONINCK Pieter SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 VAN GILS Maxim 12 RIJSDIJK Nathan NED 13 JANSSENS Pieter 14 WARRENS Anthony 15 SCHOOLENAAR Dion NED 16 VAN DYCK Ward 17 VAN BALKOM Max NED 18 FOLLON Jonas 19 BUIJS Leon NED 20 KESTENS Donovan 21 WOUTERS Kamiel NED 22 HAEST Jeroen NED 23 WUYTS Siebe 24 VERSCHUEREN Wessel NED 25 FRANSSENS Yannick 26 WILS Lance 27 GOOSSENS Brecht 28 CLOOTS Kilian 29 PEETERS Sander 30 FRANCK Steven 31 STUER Kwinten 38 ADRIAENSSENS Jenno 41 JORIS Stef

     

    03/09/2017 STEENHUIZE (O) - Juniores - 92,3 km - 39,23 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 12

    1 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    7 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 ANSONS Kristers LAT ASFRA RACING TEAM

    10 STOCKX Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 DECUYPERE Nathan 12 OWENS Tomos GBR 13 VAN CANEYT Joren 14 VAN LIPPEVELDE Sander 15 LIEVENS Lars 16 VERCRUYSSE Gilles 17 VOLKAERT Jonas 18 VAN DER HAEGEN Jarne 19 PRIEELS Robbe 20 GOSSEYE Milan 21 DESCHUYTTER Casper 22 DHONT Arnoud 23 COCKAERT Kelvin 24 BOELAERT Matisse 25 ROELENS Robbe 26 SAINTOBYN Quinten 27 DE RAEVE Stan 28 HEMELINGS Dries 29 MINET Antoine 30 EECKHOUT Arthur

     

    03/09/2017 MACHELEN-ZULTE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 38,6 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 18

    1 MILAN FRETIN uit Genk VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    4 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    5 VANDERBEKE Aiden MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VERSEE Younes INDIVIDUEEL

    8 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    9 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    10 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 VANDEN HEEDE Jens 12 CORNETTE Steve 13 DE GEEST Ricky 14 DE PREESTER Victor 15 MORTREUX Axel FRA 16 KAES Xedric 17 DELFT Mattice 18 BENOIT Jonas 19 VAN DE WYNKELE Lorenz 20 STEVENS Igor 21 DE NEVE Arthur 22 WYNANT Elias 23 HOSTEN Ian 24 DE GROOTE Vasco 25 VANDEVANNET Simon 26 WALRAVENS Lars 27 BOSTYN Victor 28 DE VOS Sander 29 ONGENA Lander 30 DHONDT Jarno NED 33 VAN PUYVELDE Lukas

     

    03/09/2017 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 60 km - 41,03 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 LAURYSSEN Tom WAC TEAM

    4 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN ROY Tristan ACROG - BALEN BC

    7 MEIJDAM Sam NED UWTC DE VOLHARDING

    8 KROON Joris NED UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING

    9 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    10 MAAS Aleksandr NED WIELERVERENIGING SCHIJNDEL

    11 MEEUSEN Rik 12 BOELS Senne 13 HEYLEN Wout 14 LAERMANS Tommy 15 VAN MELDERT Robin 16 VERKOEYEN Michiel 17 VAN DER LEE Jardi NED 18 SPEETJENS Raf 19 SIEMONS Kobe 20 CLAES Sam 21 VAN ELSACKER Hans 22 DE GROOTE Dries 23 MARTENS Seppe 24 ARNOUTS Brent 25 FRANCKAERT Maarten 26 VRANCKX Fausto 27 LEYSEN Joppe 28 VAN STRATEN Xander NED 29 VAN LANDSCHOOT Ruben 30 KERKHOFS Kobe

     

    03/09/2017 ROSMEER BILZEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 37,76 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 30

    1 VAN ISEGHEM Sam LOTTO-VC ARDENNES

    2 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    5 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    6 BROHIC Thomas VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 VAN NUFFEL Aiko WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VAES Alexandre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 POELMANS Sam 12 ALENTEYNS Jorit 13 STEVENS Daan 14 SCHURGERS Stef 15 BELMANS Elias 16 PEETERS Sam 17 SIMONS Rob 18 LAGROU Stan 19 MACHIELS Brent 20 GOFFART Jordi 21 MARTENS Hannes 22 AWOUTERS Lars 23 FAUCAN Axel 24 SCHYNS Tom 25 WAEYAERT Arno 26 WATRISSE Thibaut 27 VERLUYTEN Dennis 28 JANSEN Jesse 29 DE POOTER Dries 30 REYNDERS Robbe

     

    03/09/2017 VOLLEZELE (B) - Nieuwelingen - 67,5 km - 37,14 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 14

    1 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    2 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    8 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 BEECKMAN Brent WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 DE BRAEKELEER Juul 12 STIPPELMANS Toon 13 TEERLINCK Alexander 14 VAN DYCK Jarne 15 DE NEVE Tomas 16 D´HONDT Dante 17 CEURENS Robbe 18 EECKHOUT Emile 19 DESCHUYFFELEER Bram 20 DE JAEGER Arthur 21 CRAPS Lars 22 DE SCHRIJVER Bjarne 23 DEWEIRDT Siebe 24 GHEYSENS Laurens 25 VAN BELLINGHEN Keano 26 VANDENSTORME Dylan 27 SANDRIE Brent 28 VAN DEN BORRE Dylan 29 COENEN Thomas 30 VAN GAELEN Louis 31 REUNIS Rowdy NED 37 VERCAUTEREN Thomas 38 DE BEER Wannes

     

    03/09/2017 GISTEL (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    03/09/2017 HERSELT (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    03/09/2017 LOMMEL - HEIDEHEUVEL (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    03-09-2017 om 19:06 geschreven door kenny


    02-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 1°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde


    Zaterdag 02/09/2017 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 9

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    3 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    5 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    6 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 SMET Jonas IKO-BEOBANK

    9 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    10 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 HENNAUX Loic 12 DE SMET Thibaut 13 HUYS Stijn 14 VERHEYEN Thomas 15 TEIRLINCK Jens 16 ALDERWEIRELD Robin 17 GYS Jens 18 TIELEN Dario 19 DE MEYER Jarne 20 BAEYENS Dennis 21 LEAERTS Yelle 22 VANREYTEN Joachim 23 SMITS Rune 24 BAUTERS Reno 25 DECLERCK Mathias 26 DE BOCK Yoni 27 KOYEN Niels 28 VEESTRAETEN Sieën 29 DE MAEGHT Dorian 30 VAN STAEYEN Maarten 31 DE BOCK Jelle
    2-9-2017-steenhuffel 1311.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Hendrik Sweeck, Ingmar Uytdewilligen en Gert Smets.

    2-9-2017-steenhuffel 1306.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Hendrik Sweeck, Ingmar Uytdewilligen en Gert Smets.
    2-9-2017-steenhuffel 1319.JPG
                                 Winnaar Hendrik Sweeck met de supporters.
    2-9-2017-steenhuffel 1283.JPG
                          Aankomst van winnaar Elite z.c. met Hendrik Sweeck.

     

    02/09/2017 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden Dames 40´

    Dames Elite - deelnemers: 12 - opgevers: 0

    1 VAN WITZENBURG Marieke NED WV AVANTI

    2 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    3 KUIJPER Elodie NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 DOBBELAERE Jana KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    6 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    10 SCHOON Lisette NED HET SNELLE WIEL BLADEL

    11 SPOELMAN Janneska NED 12 VAN HOOL Lana
    2-9-2017-steenhuffel 400.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Marieke Van Witzenburg, Kim Van De Putte
    en Elodie Kuijper.

    2-9-2017-steenhuffel 397.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Marieke Van Witzenburg, Kim Van De Putte
    en Elodie Kuijper.
    2-9-2017-steenhuffel 383.JPG
               Aankomst van winnares Dames Elite met Marieke Van Witzenburg.


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 8 - opgevers: 0

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 VAN OS Indy NED WV BREDA

    5 SCHUMACHER Anne NED WCL BERGKLIMMERS

    6 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    8 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
    2-9-2017-steenhuffel 393.JPG
    Podium Dames Nieuwelingen met winnares Shirin Van Anrooij, Julie Brouwers
    en Anoek Kuijpers.

    2-9-2017-steenhuffel 379.JPG
          Aankomst van winnares Dames Nieuwelingen met Shirin Van Anrooij.

     

    02/09/2017 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 41 - opgevers: 4- 40'

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    5 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    10 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 VANDEN BUSSCHE Wannes 12 VAN DER SMISSEN Lennick 13 TER LAAK Stef NED 14 HERRYGERS Tieme 15 COCKX Maxime 16 LIPPENS Seppe 17 DEBAELE Jorre 18 VAN GORP Sieb NED 19 PEREMANS Jochen 20 PEMEN Dolf 21 CLAUWAERT Maarten 22 COOLS Wannes 23 VANSTEENKISTE Joshua 24 GEUKENS Wout 25 MELLAERTS Robbe 26 VLERICK Lars 27 VANLUCHENE Maxim 28 SALOMEZ Ydris 29 NOYENS Jarne 30 DE DECKER Clyde
    2-9-2017-steenhuffel 877.JPG
    Podium Juniores mer winnaar Luke Verburg, Maxim Dewulf en Jarno Bellens.

    2-9-2017-steenhuffel 876.JPG
    Podium Juniores mer winnaar Luke Verburg, Maxim Dewulf en Jarno Bellens.
    2-9-2017-steenhuffel 864.JPG
                            Aankomst van winnaar Juniores met Luke Verburg.

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 60 - opgevers: 0 - 30'

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    7 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 LECERF William Junior COMITE REGIONAL Luxembourg

    9 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    10 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    11 WILLEMS Gilles 12 MEEUSEN Ruben 13 BLOMMEN Brent 14 GROOTJANS Andries 15 VAN DER VLEUTEN Lukas 16 WIENEN Flore 17 VAN DE PUTTE Victor 18 VIDTS Obie 19 KONINGS Roan NED 20 SLUYDTS Toon 21 DEL GROSSO Tibor NED 22 VAN GORP Mat NED 23 BUIJS Quinten NED 24 VANDERAERDEN Wout 25 OMLOOP Mats 26 PAUWELS Pieter 27 BOECKX Seppe 28 DHOOGE Thibau 29 JACOBS Tuur 30 VAN DEN BULCK Joppe 39 VAN HAVERE Detlev
    2-9-2017-steenhuffel 663.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Lennert Belmans, Jetze Van Campenhout
    en Steijn Willemsen.

    2-9-2017-steenhuffel 646.JPG
    Aankomst van winnaar Nieuwelingen Lennert Belmans voor Jetze Van Campenhout.
     

    02/09/2017 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 44 - opgevers: 3

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    4 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    5 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 STEVENS Dimitri INDIVIDUEELAMA19+

    7 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    8 VAN ZEEBROECK Jan KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEMAMA19+

    9 VAN HILLE Xavier VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEMASTM

    10 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    11 DELAERE Jens 12 OOMS Niels 13 DIELS Koen 14 METSELAAR Jan NED 15 TACK Spencer 16 VERBERCKMOES Arno 17 ARNOUTS Tom 18 DE ROO Jacob NED 19 LIEVENS Siebe 20 VANKERSSCHAEVER Klaas 21 ANDRIES Kevin 22 KOREN Jochem NED 23 VAN DIEREN Christophe 24 MIESSEN Christian NED 25 DELCROIX Tom 26 WIELEMANS Kevin 27 DE MEYER Michaël 28 THIJS Dennis 29 WAMPERS Yannick 30 ENGELEN Steven
    2-9-2017-steenhuffel 325.JPG
    Podium Masters A en Amateurs met winnaar Kenny Geluykens, Nicky David en
    Matthias Van de Velde.

    2-9-2017-steenhuffel 312.JPG
            Aankomst van winnaar Masters A Kenny Geluykens voor Nicky David.


    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    11 DEWITTE Wim 12 BOGAERT Nico 13 MELLAERTS Bert 14 LOGIER Christophe 15 DE VOS Gert 16 KEULERS John NED 17 JONGELING Gijs NED 18 NOOIJ Roland NED 19 DE SCHOESITTER Steven 20 VAN GOETHEM Danny 21 SCHEER Arjan NED 22 KUIPERS Jurjen NED
    2-9-2017-steenhuffel 163.JPG
    Podium Masters B met winnaar Jef Paeshuyse, Patrick Bassez zn Edwin Raats.

    2-9-2017-steenhuffel 153.JPG
                              Aankomst van winnaar Masters B met Jef Paeshuyse.

    Masters C - deelnemers: 39 - opgevers: 0

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    6 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    7 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    9 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    10 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    11 VERDEYEN Jos 12 LAMMENS Mario 13 ZWINNEN Patrick 14 VAN OOSTERWYCK Daniël 15 VAN SINAY Dirk 16 COOPMAN Ivan 17 PULMANS Peter 18 VERTESSEN Johnny 19 ABÉ Peter 20 DAVID Theo 21 ROBERTS Andrew GBR 22 STORMS Marc 23 DE SMET Philippe 24 VANHAEVERBEKE Jean 25 SCHUTTERS Alfons 26 SWINNEN René 27 THIJS Carl 28 GOETHALS Ronny 29 HANDSON Yip CAN 30 LAFORGE Eric
    2-9-2017-steenhuffel 167.JPG
    Podium Masters C met winnaar Dirk Mertens, Guido Verhaegen en Wim Van Den Bergh.

    2-9-2017-steenhuffel 154.JPG
                               Aankomst winnaar Masters C met Dirk Mertens.




    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-09-2017 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/09/2017

    waod_3.jpg
    Zaterdag 2 September 2017 - RONSELE-ZOMERGEM (9932) - Kerkplein 4 - Parochiezaal

    LET OP STARTUREN !!!


    Cat.OPEN - 14.30 u. - 72 km - 18 ronden

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 34°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 19°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2017.jpg   Franky Van Oyen 2017 2.jpg   Roger Hoof KOP 2014.jpg 

           Patrick Cocquyt              Franky Van Oyen                    Roger Hoof

       

    Zaterdag 2 September 2017 - LOCHRISTI-HYFTE (9080)


    Catg.B – 59,4 km – 31 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-De Weirdt Gino

    3-Van Den Broecke Mario

    4-Eeckhout Kurt

    5-Van Hautekerke Glenn

    6-Verschelden Steven

    7-Smet Gert

    8-De Vlieger Sven

    9-Van Drom Giovanni

    10-Kramer Guido

    11-Vanassche Frank-12-Meerschaert Kris-13-Heymans Peter-14-Diet Wim-15-Van Roeyen Dave-16-Moens Patrick-17-D'Hauwe Andy-18-Schaut Danny-19-Rizzo Claudio-20-Hoes Andy-21-De Wannemaeker Filip-22-De Waele Kris-23-Van Bosbeke Peter-24-De Cock Kris-25-Segers Daniel-26-Van Den Broeck Alain-27-De Maesschalck Johan-28-Goossens Alex-29-Heynssens Hans-30-Vaerenbergh Bjorn-31-De Smet Peter

     

    Catg.B+ – 59,4 km – 12 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Roose Nico

    3-Bobelijn Patrick

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-D'Hollander Jerry

    6-De Tremerie Franky

    7-Cosijn Ronny

    8-Spanoghe Guido

    9-Smet Luc

    10-Van Camp Freddy

    11-Hebbrecht Geert-12-Primo Gino

     

    Catg.C – 48,6 km – 27 deelnemers

    1-Hoornaert Glenn (Bredene)

    2-Versluys Marc

    3-Van Eyndt Jozef

    4-Baert Giovanni

    5-Paridaens Ronny

    6-de Waal Wim

    7-Van Renterghem Patrick

    8-Vanrafelghem Patrick

    9-Struyf Raoul

    10-Van Duyse Peter

    11-Geerts Christiaan-12-Heye Hilair-13-Boeve José-14-D'Hondt Erwin-15-Steeman Juan-16-De Poorter Luc-17-De Baets Johan-18-Bauters Ronny-19-Baudonck Tony-20-Bolle Henk-21-Vyncke William-22-Tummeleer Dirck-23-Lacquet Philippe-24-De Praetere Fritz-25-Maes Josse-26-Van Lierde Hans-27-Cornette Freddy

     

    Catg.D – 48,6 km – 14 deelnemers (+65 jaar)

    1-De Leersnyder Florent-Oostrozebeke

    2--Burggraeve Noël

    3-Thyssen Leo

    4-Moens Louis

    5-Deneef Jozef

    6-Van De Wiele Richard

    7-Pauwels Marcel

    8-Demiddel Ronny

    9-Dierks Jos

    10-Elegheer Patrick

    11-Mous Willy

     

    Catg.D+ – 48,6 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-ROGER HOOF (St.Niklaas)

    2-Snels Luc

    3-D'Hont Joseph

    4-Vyvey Julien

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-Hermans Luc

     

    Toeristen – 64,8 km – 17 deelnemers

    1-Hosselaer Jan (Gent)

    2-Franckaert Wim

    3-Rogiers Joris

    4-Schiettecatte Steven

    5-Ruysschaert Tijs

    6-Van Meirhaeghe Karel

    7-De Schryver Sven

    8-Van Ongeval Matthias

    9-van Geloof Arie

    10-Van Osselaer Tommy

    11-De Baets Lowie-12-Stevens Roald-13-Ryckaert Nico-14-Spileers Kenny-15-De Geyter Sebastiaan-16-Weemaes Tim-17-Hare Frank

    02-09-2017 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 02/09/2017 BRUSSELS CYCLING CLASSIC (B) - UCI Men Elite - 201 km - 43,1 km/h

    Aantal deelnemers: 183 - opgevers:28

    1 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    2 KUMP Marko SLO UAE ABU DHABI

    3 GREIPEL André GER LOTTO SOUDAL

    4 DEHAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    5 STUYVEN Jasper TREK - SEGAFREDO

    6 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL

    7 MINALI Riccardo ITA ASTANA PRO TEAM

    8 CANOLA Marco ITA NIPPO - VINI FANTINI

    9 BELLETTI Manuel ITA WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA

    10 MARTINELLI Davide ITA QUICK - STEP FLOORS

    11 STALLAERT Joeri 12 DUPONT Timothy 13 PLANCKAERT Edward 14 SINKELDAM Ramon NED 15 TEUNISSEN Mike NED 16 DE BACKER Bert 17 CONSONNI Simone ITA 18 SERRY Pieter 19 RICKAERT Jonas 20 DE VRIES Berden NED 21 VANTOMME Maxime 22 BAGDONAS Gediminas LTU 23 FILOSI Iuri ITA 24 LIEPINS Emils LAT 25 TACIAK Mateusz POL 26 VAN DER HOORN Taco NED 27 CHEREL Mikael FRA 28 MCLAY Daniel GBR 29 DEVOLDER Stijn 30 ISTA Kevyn 39 DE WITTE Mathias 46 NAESEN Oliver 76 VAN HECKE Preben 77 RUYTERS Brecht 82 JANSSENS Jimmy 94 VAN DER SANDE Tosh 101 VAN STAEYEN Michaël 117 DIELEMAN Michiel 138 REYNAERTS Wim 143 CORDEEL Sander 145 COENEN Dennis

     

    02/09/2017 ROLLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 55,8 km

    Aantal deelnemers: 20 - opgevers: 0

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    3 BREYNE Jonathan TARTELETTO-ISOREX

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 MOORS Oliver GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    7 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    8 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    9 CLAUWAERT Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN RAEPENBUSCH Ruben VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 TOUQUET Joren 12 LIEVENS Niels 13 VAN CAUWENBERGHE Christophe 14 VAN DER BAUWHEDE Michiel 15 EECKHOUT Niko 16 GELDHOF David 17 VERVAEKE Aäron 18 VAN MOL Caine 19 MOERMAN Thomas 20 SHORT Philip USA

     

    02/09/2017 ZUTENDAAL (LB) - Elite z.c./U23 - 109 km - 40,72 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 28

    1 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 STAS Brecht HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 HENDRIKX Max NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 PAGNAER Arthur SPORT EN MOEDIG GENK

    7 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 SNYERS Jari UNITED C.T.

    10 ESSELAAR Remco NED TWC HET SNELLE WIEL

    11 WUYTS Mathijs 12 VAN DRIESCCHE Kjell 13 MORIS Sven 14 HOUBEN Kristof 15 PENDERS Joppe 16 ADRIAENSEN Michael 17 TEULINGS Teun NED 18 PORCO Fabio 19 OFFERMANS Michiel 20 SEGERS Joren 21 ROTTY Glenn 22 LEHAEN Dries 23 DOCKX Kristof 24 PANIS Maxim 25 VANDENSANDE Sebastiaan 26 VASTMANS Dries 27 DE KORT Bram NED 28 PORCO Carlo 29 STEEGMANS Tristan 30 LETEN Wouter 38 ROBERT Frederique 47 WAELKENS Dave

     

    02/09/2017 HULSTE (W) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 90 km- 40,91 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 12

    1 DELZENNE Elise FRA X

    2 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    3 KALM Kelly EST ISOREX CYCLING TEAM

    4 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 EHRIER Desiree SUI CHAM HAGENDOM

    6 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 WATERREUS Kylie NED TWC MAASLANDSTER ZUID

    9 TURBLIN Chloë FRA LA PEDALE MADELEINOISE

    10 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 FABER Claire LUX 12 VAN IMPE Dorien 13 FRANCK Alicia 14 OSSOLA Irena USA 15 MEERTENS Lone 16 TROCH Tiana 17 TÖRMÄNEN Rosa FIN 18 DENEEF Naïka 19 GINS Tara 20 ALLAERT Ine 21 MEISELS Esther USA 22 BEX Nathalie 23 JOVAISYTE Justina LTU 24 BERTON Fatima 25 VAN DEN STEEN Kim 26 TEMMERMAN Ilse 27 VAN DE VELDE Julie 28 VANDEWALLE Isabel 29 LEENKNEGT Liliane 30 PILZ Estefania Sibila ARG 35 BRITS Delphine 36 VERTENTEN Soetkin 43 COUDEVILLE Herlinde 50 BAELE Eveline 53 REYNDERS Melanie 54 DELTOMBE Evelien 56 DELANOTE Hanne 59 WITTOCK Nancy 61 JACOBS Katleen

     

    02/09/2017 ZUTENDAAL (LB) - Juniores - 84 km - 41,85 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 10

    1 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 ZEESTRATEN Stef NED RWC AHOY

    3 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    4 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 SOENEN Tomac SPORT EN MOEDIG GENK

    6 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VAN BELLE Bas NED LRTV SWIFT

    8 TILLI Niall NED NOORD/HOLLAND/WEST

    9 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 VAN ESCH Jarno NED 12 LINDELAUF Melvin NED 13 SCHERPENBERGH Tristan 14 BAMS Jarne 15 PUT Lars 16 WAUTERS Bram 17 VOGELS Dorian NED 18 HENDRICKX Bjarne 19 JACOBS Owen 20 VANDENBULCKE Aaron 21 JESSE De Rooij NED 22 VAN DER TOUW Milan NED 23 MERTENS Neel 24 VAN CAMPENHOUT Sven 25 SCHOTS Michaël 26 HOCHSTENBACH Cas NED 27 LOUYET Benoît 28 VANDERHEYDEN Stef 29 STUIJ Thom NED 30 VAN AERT Senne

     

    02/09/2017 BOOISCHOT (A) - Juniores - 83,5 km - 44,19 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 6

    1 HARTLEY Theo GBR TRANSITION

    2 BLUMMEL Robin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 CALLUM Anderson GBR DIJLESPURTERS

    4 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 STERCKX Domien HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    10 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    11 BUIJS Leon NED 12 DALEMANS Geoffrey 13 PELLENS Casper 14 SCHOOLENAAR Dion NED 15 GIELEN Jorne 16 WILS Lance 17 SWENNEN Hoang 18 MINJAUW Lucas 19 HOEKJEN Hugo NED 20 LAUWENS Feddrik 21 WUYTS Siebe 22 WACHTERS Jef 23 PINDER Adam GBR 24 COPPELMANS Wessel NED 25 GREENHALGH George GBR 26 BRUYNS Lennerd 27 FUCHS Thimo 28 DESPONTIN Pierre 29 NACHTEGAELE Wannes 30 CANDRIES Ruben 34 VAN CAMP Tibo

     

    02/09/2017 ERPE (O) - Juniores - 85,8 km - 40,74 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 11

    1 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    2 RIJSDIJK Nathan NED TWC PIJNENBURG

    3 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 STOCKX Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 ANSONS Kristers LAT ASFRA RACING TEAM

    6 DE LANGE Pieter-jan VZW JONG WIELERTALENT

    7 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 HUYBREGTS Jesse NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 BINDEMANIS Kristefers LAT RWC AHOY

    11 VAN ROY Arne 12 VERHECKEN Gilan 13 VAN DEN BERGHE Nathan 14 VAN EECKHOUT Len 15 BEKÉ Willem 16 BIERKENS Tim NED 17 MEERSMAN Maxim 18 AUTRAN CARRILO Jose CHI 19 BAEYENS Yorgo 20 WEINBERG Roi ISR 21 DAVIES Conor GBR 22 FRANÇOIS Casper 23 VAGENENDE Liam 24 FRANSSENS Yannick 25 TROFIMOVS Deniss LTU 26 CREYGELMAN Jens 27 DE BRAEKELEER Jef 28 WITMAN Dieter 29 DE VYLDER Robbe 30 PUNNEWAERT Zion

     

    02/09/2017 MOORTSELE (O) - Juniores - 87 km - 38,15 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 0

    1 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN DORPE Guus VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DELAERE Jonas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 REUVERS Kevin NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VERLEYEN Mauro MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VAN EESBEEK Yelle K.V.C. DEINZE VZW

    9 VAN EECKHOUDT Ruben JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 GONDRY Quinten ISOREX CYCLING TEAM

    11 BEYENS Matisse 12 OOSTERLINCK Daan 13 SENRAME Arthur 14 ROELAND Tycho 15 DE GRAEVE Simon 16 DE FEYTER Jonas 17 VERMEIR Ronan 18 PLANCKAERT Jens 19 SLOCK Gregory 20 D´HAESELEER Yarni 21 DE VRIENT Dries 22 VERHEIJEN Geert NED 23 PLANCKAERT Mathias 24 WALGRAEVE Kobe 25 VAN HAELEN Bjarne 26 DE VUYST Thomas 27 VAN DE CAUTER Zeger 28 VAN DE VELDE Nico 29 DE MANGELAERE Lucas 30 BAUDEWIJNS Niels 34 DE RYCK Andreas

    02-09-2017 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Fleur De Veirman.jpg 

       Fleur De Veirman

     

    02/09/2017 WETTEREN (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 37 - opgevers: 1 - 20,68 km

    1 BAERT Basiel WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM

    3 HOORENS Victor WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DUFLO Rune ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 BUYL Roan JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    16 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    20 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 VAN WIELE Lennert WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    29 DE WILDE Senna PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 LANDTSHEER Tibo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 TEMMERMAN Joran SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    13 jaar - deelnemers: 41 - opgevers: 2 – 24,44 km

    1 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    2 L´EAU Michiel K.V.C. DEINZE VZW

    3 DESMET Tyler WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE SCHRIJVER Runar WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 FRETIN Kaj VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    26 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    31 NEIRINCKX Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    32 SYMOENS Brady PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 VAN GIJSEL Tycho NED SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    38 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 48 - opgevers: 3 – 35,72 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 MEERSSEMAN Arno CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 KINT Sander CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 HEYMAN Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    5 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 BLOMMAERT Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    27 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 CAP Gilles SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    32 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 FIERENS Ruben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    36 NIJSKENS Mathias VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    38 VEROUGSTRAETE Jaro VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    43 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3 - opgevers: 0

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    3 JOORIS Febe INDIVIDUEEL


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 FLEUR DE VEIRMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    02-09-2017 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/09/2017

    VWV.jpg
    Zaterdag 02/09/2017 PUTTE-GRASHEIDE


    Liefhebbers - 88,2 km

    1-Van Gorp Yves

    2-De Wijngaert Filip

    3-Van Olmen Jef

    4-Smout Niels

    5-Haest Tom

    6-De Weerdt Nick

    7-Van der Sanden Mathias

    8-Goeleven Jeroen

    9-Steurs Kevin

    10-Ockers Geraud

    11-Van Rooy Matthias 12-Van Der Sanden Maarten 13-Michiels Marnix 14-Verheyden Robin 15-Indekue Nico 16-Dieltjens Gert 17-Delanghe Jelle 18-Denis Tom 19-Leys Sam 20-Oudermans Sam 25-De Vos Vincent

     

    C renners - 63 km

    1-Witvrouwen Kris

    2-Cochet Andy

    3-Wijckmans Kristof

    4-Boenders Yves

    5-Tuyls Robby

    6-Heremans Koen

    7-De Busser Jean Paul

    8-Paeshuyse Davy

    9-De Proost Gert

    10-Verschueren Ivan

    11-Van Roosbroeck Patrick 12-Meuris Gerry 13-Van Luyten Chris 14-Dockx Peter 15-Heremans Gert

     

    D renners - 63 km

    1-Van Uffel Wim

    2-Vos Peter

    3-Brabants Bruno

    4-Van Bael Hans

    5-Hereijgers Piet

    6-Van Roy Luc

    7-Maes Harry

    8-Maegh Jan

    9-Fierens Paul

    10-Van Thielen Wim

    11-De Cock Marc 12-Geysemans Eric 13-Vangenechten Freddy 14-Bosmans Benny 15-Haccuria Bart

     

    E renners - 63 km

    1-Van Gils Rene

    2-De Bakker Ludo

    3-Degeest Roland

    4-Van den Wijngaert Rudi

    02-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 02/09/2017 NEERWINDEN-LANDEN (B) - Juniores - 81 km - 40,52 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 ZUBRICKAS Romas LTU KLAIPEDA

    2 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    4 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    5 VAITAITIS Kestutis LTU DSK FORTUNA

    6 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 BAUTERS Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 GOOSSENS Rob ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 VANHEEL Elias 12 JANUSKEVICIUS Mantas LTU 13 LAMMENS Jonas 14 VAN OLMEN Siebe 15 MEYERS Charel LUX 16 KMIELIAUSKAS Rokas LTU 17 HASSERT Sven NED 18 SIDLAUSKAS Erikas LTU 19 NIJS Thibaut 20 VERHOEVEN Jesse 21 HOPPERETS Christophe 22 TIELEMANS Frederik 23 DEBROUX Jérôme 24 KELMELIS Aristidas LTU 25 GOFFART Jonas 26 VANHULST Jens 27 HALLEUX Simon 28 BRAMS Tim 29 COURT Arno

     

    02/09/2017 ZONNEBEKE (W) - Juniores - 88,4 km - 40,75 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 5

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DERIBREUX Achille CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    5 CAPPELLE Mauro TIELTSE RENNERSCLUB

    6 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 OWENS Tomos GBR CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 BRUYNEEL Tristan TIELTSE RENNERSCLUB

    11 HANNE Milan 12 VERDONCK Andres 13 VAUGHAN Jacob GBR 14 VERCAMST Wesley 15 GARSBEKE Jelle 16 COLEMAN Zak GBR 17 VANOVERBERGHE Jens 18 LUYSSEN Greg 19 DESCAMPS Maxence 20 JACQUES Jarne 21 BRAET Vito 22 SANTY Arne 23 VANNESTE Wout 24 BORRA Victor 25 FIEUW Staf 26 CORNETTE Lucas 27 DOCHY Thibaut 28 DESCHUYTTER Casper 29 PYRA Lorenzo 30 BOUCKAERT Louis 39 COLLIE Lars 51 ROOSE Matteo

     

    02/09/2017 HULSTE (W) - Dames Juniores & Nieuwelingen - 58 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 30 - opgevers: 2

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN LOMMEL Yenthe LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    4 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    5 BELMANS Fien SPORT EN MOEDIG GENK

    6 MICHOTTE Maelle LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VAN DIJKE Demi NED LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 JONGENELEN Sanne NED 12 GOOSSENS Lotte 13 VANDERSTRAETEN Maaike 14 VERBEEK Britt 15 POPELIER Lotte 16 CHARLIER Laura 17 GYSSELS Fien 18 VANDENBORRE Elien 19 AKKERMANS Lotte NED 20 VAN DE VELDE Florelien 21 PENNYNCK Charlotte 22 PEETERS Fleur 23 AERTS Kato 24 CEULEMANS Lisse 25 MAES Sara 26 BROECKX Janne 27 VAN DAMME Celien 28 VANDAELE Eline


    DAMES JUNIORES - deelnemers: 28 - opgevers: 4

    1 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB

    2 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    4 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    6 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    7 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    8 ELSENS Jeanne FRA PEDALE MADELEINOISE

    9 BRAGANO Laura ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    10 VANDEPUTTE Léa VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE

    11 LAMEIRE Louise 12 SHIMOYAMA Misuzu JPN 13 VAN STEENWINKEL Ella 14 VANDECAVEYE Fleur 15 VAN SEVEREN Sarah 16 COLES LYSTER Maggie CAN 17 WORM Cara 18 SCHEPERS Yana 19 VERHEYDEN Sylke 20 SLEGERS Reine 21 VAN WIN Sine 22 VANSTEENKISTE Anthea 23 MARTENS Regina 24 FEYTENS Ellen

     

    02/09/2017 BOOISCHOT (A) - Nieuwelingen - 64 km - 43,1 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 19

    1 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DE KINDER Axel LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 VAN ROY Tristan ACROG - BALEN BC

    11 DE POOTER Dries 12 BROUWERS Emile 13 VAN BOUWEL Hannes 14 FASTRES Noah 15 MARTENS Daan 16 HEYLEN Wout 17 VAN DYCK Cisse 18 KRAAIJENBRINK Jasper NED 19 THIELEMANS Robbe 20 DEPRE Jeroen 21 WACHTERS Jul 22 VERTOMMEN Maik 23 ROMBAUTS Daan 24 GOOSSENS Siebe 25 FRANCKEN Sibe 26 VAN HOUT Luca 27 VAN TRICHT Floris 28 VAN ROOSBROECK Jan 29 PEETERS Jef 30 BRAMS Andy 55 VAN HOOF Manu

     

    02/09/2017 HULSTE (W) - Nieuwelingen - 58 km - 40,56 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 4

    1 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 MICHIEL Nuytten CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    6 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 NEWMARK Finley GBR VC LONDRES

    8 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    9 DECLERCK Eli KVC NOORDZEEMEEUW

    10 VANCANNEYT Jelle TIELTSE RENNERSCLUB

    11 BUIJSSE Lukas 12 DE LOBEL Sander 13 MAEYAERT Baptiste 14 TRIO Victor 15 STALPAERT Lawrence 16 ROMERS Boris NED 17 LOOTENS Gust 18 GARDIN Michael 19 VERBEECK Calvin 20 DEWACHTER Lucas 21 CASTELAIN Nathan 22 DEKIEN Sander 23 SOENENS Ayton 24 CLAUS Benoît 25 NILSSON-JULIEN Oscar GBR 26 LAUREYNS Ril 27 VAN PETEGEM Axandre 28 DEBOSSCHERE Seppe 29 VAN COMPERNOLLE Jamie 30 DEMUYNCK Arno

    02/09/2017 WICHELEN (O) - Nieuwelingen - 56,7 km - 42,64 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 10

    1 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 KAES Xedric 12 DUYM Steffen 13 MISEUR Mon 14 VERSTRAETE Aaron 15 DE PAUW Robbe 16 VAN DER BIEST Brecht 17 THEUWS Bartje 18 IMPENS Felix 19 VERSTRYNGE Emiel 20 BONTINCK Jarne 21 CHRISTIAENS Jonas 22 RASSCHAERT Lander 23 VERBEKEN Rob 24 MAES Alec 25 PERMENTIER Emano 26 SCHOUPPE Zoran 27 LIEVENS Niels 28 MUYSHONDT Nils 29 VAN ALBOOM Gilles 30 VAN DER PERRE Diemer 31 VAN DER SYPT Gianni 34 CORNELIS Cody 37 DANEEL Jefke 41 D´HOLLANDER Senne

    02-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/09/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Zaterdag 0209/2017 AALST (9300)


    Cat.A - 20 deelnemers - 79,4 km

    1 Gillian VAN RYMENANT

    2 Michael Esselens

    3 Koen Vanopdenbosch

    4 Gianni Cooman

    5 Kenny Govaert

    6 Pascal Heyvaert

    7 Tom Vanopdenbosch

    8 Yorick Lison

    9 Joery De Somer

    10 Johan Sluys

    11 Kevin Van De Keer 12 Bjorn Lison 13 Bjorn Van Malderen 14 Stijn Gidé 15 Mauro Cooman 16 Thory Herremans 17 Jochen Vermeir 18 Kevin De Temmerman 19 Lander Jacobs 20 Mathias Huylebroeck

     

    Cat.B - 16 deelnemers - 72,6 km

    1 Danny BORREMANS

    2 David Haegheman

    3 Andy De Backer

    4 Jean Pascal Bolle

    5 Andy Roskam

    6 Jurgen Stijnen

    7 Tom De Smet

    8 Paul Hens

    9 Patrick Eulaerts

    10 Andy Annendijck

    11 Pascal De Wolf

     

    Cat.C - 30 deelnemers - 66 km

    1 Bruno BRUYERE

    2 Bart Heyvaert

    3 Johan De Bruyn

    4 Kristof Reniers

    5 Jimmy De Paepe

    6 Jerry Cooman

    7 Eddy Gyselinck

    8 Steven De Kerpel

    9 Luc De Munck

    10 Pedro Rijckaert

    11 Rudi Rabout 12 Kris Thomas 13 Wouter De Tant 14 Pascal Kestemont 15 Gerry Maes 16 Patrick Van Pachterbeke 17 Fabien Hanssens 18 Jurgen Van Impe 19 Bert Peelman 20 Ulrik De Craim

     

    Cat.D - 14 deelnemers - 66 km

    1 Ronald RENTS

    2 Danny De Backer

    3 Marc Tabourdon

    4 Jan De Mulder

    5 Eddy Vermeir

    6 Rudi De Bondt

    7 Frank De Pelsmaker

    8 Dirk Goolaerts

    9 Patrick Van Ransbeeck

    10 Hugo Van Linden

    11 Brian Van De Veken 12 Rudi Klompers

     

    Cat.E - 13 deelnemers - 52,8 km

    1 Dominique TURCKSIN

    2 Dirk Van Hove

    3 Rene De Brucker

    4 Rudy Van De Velde

    5 Michel Willems

    6 Paul Castelyn

    7 Raf Vercammen

    8 Guy Vanparrijs

    9 Marc Docx

    10 Ronny Raes

    11 Luc Witman 12 Jan Van Den Brande 13 Louis Van Den Broecke

     

    Cat.F - 21 deelnemers - 46,2 km

    1 Andre BULTINCK

    2 Marc Vervondel

    3 Johny Van Holen

    4 Jean Blommaert

    5 Roger Schouppe

    6 Jean Pierre Wauters

    7 Jos Vandermeulen

    8 Willy Teirlinck

    9 Frank Rijpens

    10 Etienne Vandenhouwe

    11 Felix Luyten 12 Pierre Remory 13 Jef Everaerts 14 Rene Mertens 15 Eddy De Vuyst 16 William De Cremer

    02-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    01-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 01/09/2017 BEVEREN-LEIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,46 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 13

    1 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    2 ZHUMAKAN Alisher KAZ TRACK TEAM ASTANA

    3 MAFFEIS Dany FRA CC NOGENT OISE

    4 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    6 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 VANDAELE Thijs DOVY KEUKENS - FCC

    8 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    10 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 MAES Jo 12 VAN DYCK Wesley 13 NEIRYNCK Kevin 14 BAILLIEVIER Kilian 15 TEMMERMAN Jasper 16 SCHITTECATTE Niels 17 DECLERCQ Thierry 18 DEWEER Jochen 19 BUYLE Pieter 20 VANDAELE Philip 21 VANDENBUSSCHE Jari 22 CLAERHOUT Sven 23 VAN HOOREBEKE Michiel 24 BOUTTÉ Jordy 25 MIRALIYEV Sultanmurat KAZ 26 DE VRIESE Stijn 27 JOHNSTONE Taylor GBR 28 DEBOOT Bruce 29 BULLEY Lewis GBR 30 BREHENY Joseph IRL 61 MAES Bryan62 TEN HARTOG Guy

    01-09-2017 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BAARDEGEM VAN DONDERDAG 31/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BAARDEGEM VAN DONDERDAG 31/08/2017     


    Donderdag
    31/08/2017 BAARDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,44 km/h

    Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 17

    1 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    2 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE

    3 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    4 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 ALONSO Pablo ESP JONG WIELERTALENT

    8 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    9 N SHORT Philip USA NINE LIVES CARBON REPAIR

    10 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    11 LEWIS Adam GBR 12 SINOY Fabio 13 BECK Cedric 14 VERJANS Frank 15 ANDRIES Jordi 16 VAN GUYSE Jarno 17 FYFFE Angus IRL 18 TIMMERMANS Tim 19 VANOVERSCHELDE Kobe 20 MEHEUS Gill 21 DEVALCKENEER Sieben 22 MOTTE David 23 SLAGMULDERS Yorick 24 DE VILLE Jelle 25 FABRI Hannes 26 GEERINCK Dries 27 JANSSENS Jarrid 28 SUTTON Joseph GBR 29 OUTRAM Joshua GBR 30 SOBERON Zowé 33 SMET Guy 39 TEN HARTOG Guy 61 VAN HAUWERMEIREN Michiel 63 VAN GOETHEM Kevin 73 DILLEN Ruben 75 DHOLLANDER Kristof 76 DE KEERSMAEKER Alexander
    31-8-2017+BAARDEGEM 864.JPG
    Podium te Baardegem met winnaar Tom Timmermans, Jacob Relaes en Luke Ryan.

    31-8-2017+BAARDEGEM 857.JPG
    Podium te Baardegem met winnaar Tom Timmermans, Jacob Relaes en Luke Ryan.
    31-8-2017+BAARDEGEM 869.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Tom Timmermans.
    31-8-2017+BAARDEGEM 839.JPG
                                               Winnaar Tom Timmermans.
    31-8-2017+BAARDEGEM 741.JPG
                   Aankomst van winnaar Tom Timmermans voor Jacob Relaes.
    31-8-2017+BAARDEGEM 752.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 696.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 558.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 544.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 479.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 433.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 430.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 419.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 410.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 358.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 330.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 311.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 299.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 266.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 242.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 168.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 111.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 100.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 093.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 079.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 073.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 056.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 047.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 036.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 034.JPG
    31-8-2017+BAARDEGEM 016.JPG
              Start van de Elite z.c. & Beloften te Baardegem met 96 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-09-2017 om 11:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 31/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MICHAËL VAN STAEYEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Michael Van Staeyen 2017.jpg
    Michaël Van Staeyen


    Donderdag 31/08/2017 KORTEMARK (W) – Men Elite - 165,2 km - 46,35 km/h

    Aantal deelnemers: 93 - opgevers: 42

    1 MICHAËL VAN STAEYEN  COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO-ISOREX

    3 JULES Justin FRA WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    4 ARCHBOLD Shane NZL BORA HANSGROHE

    5 VERHELST Louis PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 GEUENS Alexander PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 FARAZIJN Maxime SPORT VLAANDEREN BALOISE

    8 VANTOMME Maxime WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    9 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    11 SALOMEIN Jarl 12 RIESEBEEK Oscar NED 13 NOPPE Christophe 14 PLANCKAERT Baptiste 15 RESELL Erik NOR 16 STOCKMAN Abram 17 DE ROOZE Niels 18 STEVENS Timothy 19 DUQUENNOY Jimmy 20 LOY Antoine 21 VERMEER Tom NED 22 CALLEEUW Joeri 23 STOCKMAN Michiel 24 VANNESTE Evert 25 COOLS Michael 26 DELTOMBE Kevin 27 VAN KEIRSBULCK Guillaume 28 SEYNAEVE Lander 29 GEORGI Etienne GBR 30 MARCHAND Gianni 32 NAESEN Lawrence 47 STEELS Stijn

     

    31/08/2017 BAARDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,44 km/h

    Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 17

    1 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    2 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE

    3 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    4 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 ALONSO Pablo ESP JONG WIELERTALENT

    8 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    9 N SHORT Philip USA NINE LIVES CARBON REPAIR

    10 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    11 LEWIS Adam GBR 12 SINOY Fabio 13 BECK Cedric 14 VERJANS Frank 15 ANDRIES Jordi 16 VAN GUYSE Jarno 17 FYFFE Angus IRL 18 TIMMERMANS Tim 19 VANOVERSCHELDE Kobe 20 MEHEUS Gill 21 DEVALCKENEER Sieben 22 MOTTE David 23 SLAGMULDERS Yorick 24 DE VILLE Jelle 25 FABRI Hannes 26 GEERINCK Dries 27 JANSSENS Jarrid 28 SUTTON Joseph GBR 29 OUTRAM Joshua GBR 30 SOBERON Zowé 33 SMET Guy 39 TEN HARTOG Guy 61 VAN HAUWERMEIREN Michiel 63 VAN GOETHEM Kevin 73 DILLEN Ruben 75 DHOLLANDER Kristof 76 DE KEERSMAEKER Alexander

    01-09-2017 om 10:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 31/08/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 17°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg

      Koen De Bosscher

     

    Donderdag 31/08/2017 KALFORT 2870

     

    Cat.A – 77 km – 29 deelnemers

    1 Steven BOGAERT

    2 Bryan Maes

    3 Joery De Somer

    4 Kenny Govaert

    5 Carrera Coppens

    6 Gillian Van Rymenant

    7 Bert Van Der Trappen

    8 Gianni Cooman

    9 Bjorn Van Malderen

    10 Pascal Heyvaert

    11 Jorg Claes 12 Mauro Cooman 13 Stijn Gidé 14 Jenzo Bolle 15 Olivier Maes 16 Wies Schelfhout 17 Dimitri Maes 18 Tibo van Camp 19 Thomas Leys 20 Gunther Van Gaveren

     

    Cat.B – 71,5 km – 28 deelnemers

    1 Raf VAN DEN BOSSCHE

    2 Jarno Verhofstadt

    3 Franky Weemaes

    4 Mario Van Den Broecke

    5 Patrick Van Roosbroeck

    6 Steven Van Rijckeghem

    7 Steven Verschelden

    8 Tom De Smet

    9 Jaimy Anderson

    10 Jerry Cooman

    11 Pascal De Wolf 12 Tom De Beer 13 Piet Hereijgers 14 Andy Roskam 15 Peter Van Haverbeek 16 Danny Borremans 17 Wim Heyndrickx 18 Philippe De Vleeschouwer 19 Bart Van Mol 20 Kris Meerschaert

     

    Cat.C – 66 km – 34 deelnemers

    1 KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2 Patrick Cocquyt

    3 Glenn Van Hautekerke

    4 Bruno Bruyere

    5 Bart Heyvaert

    6 Kurt Stevens

    7 Peter Dockx

    8 Ruud Havermans

    9 Gino Steenssens

    10 Kris Thomas

    11 Fabien Hanssens 12 Steven De Kerpel 13 Gerry Maes 14 Pascal Kestemont 15 Gert Muyshondt 16 Tom Van Zand 17 Peter Heymans 18 Bart Lauwers 19 Stany Blockx 20 Marc De Ben

     

    Cat.D – 66 km – 18 deelnemers

    1 Danny DE BACKER

    2 Rudy Thomas

    3 Ronald Rents

    4 Thierry Christis

    5 Arie De Moor

    6 Serge Meyvis

    7 Robert Vande Kerkhof

    8 Danny Van Hoof

    9 Hugo Van Linden

    10 Benny D'Haese

    11 Luc Vrancken 12 Dirk Goolaerts 13 Brian Van De Veken 14 Eddy Vermeir 15 Peter Buyl 16 Henri Maes 17 Geert Wille 18 Patrick Van Ransbeeck

     

    Cat.E – 55 km – 24 deelnemers

    1 Rudy VAN DE VELDE

    2 Dirk Van Hove

    3 Rene De Brucker

    4 Eric Van Pottelberg

    5 Jan Van Den Brande

    6 Raf Vercammen

    7 Paul Castelyn

    8 Dominique Turcksin

    9 Jos Claesssens

    10 Rudy Berwart

    11 Joost Pieters 12 Eddy Vanopstal 13 Luc Witman 14 Hanneke Van Gucht 15 Philipe Dirickx 16 Guy Vanparrijs 17 Donald Meyers 18 Louis Keymolen 19 Marc Docx 20 Luc De Greef

     

    Cat.F – 49,5 km – 17 deelnemers

    1 Wim DE WAAL

    2 Jean Blommaert

    3 Florent De Leersnijder

    4 Jos Vandermeulen

    5 Johny Van Holen

    6 Willy Teirlinck

    7 Jean Pierre Wauters

    8 Andre Bultinck

    9 Ludo De Backer

    10 Marc Dams

    11 Jef Everaerts 12 William De Cremer 13 Rene Mertens 14 Noel Truyers 15 Roger Wauters 16 Emiel Coppens 17 Etienne Vandenhouwe

    01-09-2017 om 10:37 geschreven door kenny


    31-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITNODIGING INITIATIE FIETSEN VOOR 8 TOT 14 JARIGEN IN HAMME
    Maandvandesportclub2017.jpg

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    31-08-2017 om 10:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/08/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 33°Seizoenszege !!!

    Tom De Beer 2017.jpg    Patrick Cocquyt 2017.jpg

           Tom De Beer                 Patrick Cocquyt


    Woensdag 30/08/2017 KALFORT (2870)

     

    Cat.A – 77,5 km - 14 deelnemers

    1 Pascal HEYVAERT

    2 Bert Van Der Trappen

    3 Kenny Govaert

    4 Gillian Van Rymenant

    5 Bjorn Van Malderen

    6 Kjell De Potter

    7 Frederick De Jonghe

    8 Stijn Gidé

    9 Pieter Jan De Langhe

    10 Jan Van Zeebroeck

    11 Lander Jacobs

     

    Cat.B – 71,5 km – 14 deelnemers

    1 TOM DE BEER (Hamme)

    2 Tom De Smet

    3 Jimmy De Paepe

    4 Steven Van Rijckeghem

    5 Gert Smet

    6 Jamie Anderson

    7 Bart De Cock

    8 Danny Borremans

    9 Gunther Biesemans

    10 Jurgen Stijnen

    11 Jarno Verhofstadt

     

    Cat.C – 66 km – 27 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Bruno Bruyere

    3 Peter Vos

    4 Eddy Cornelis

    5 Steven De Kerpel

    6 Patrick Bobelijn

    7 Kurt Stevens

    8 Peter Maes

    9 Gino Steenssens

    10 Pascal Kestemont

    11 Paul Fierens 12 Bart Heyvaert 13 Fabien Hanssens 14 Chris Vrijders 15 Bert Peelman 16 Alain Goolaerts 17 Gerry Maes 18 Dominique Geldolf 19 Rudi Rabout 20 Tom Van Zand

     

    Cat.D – 66 km – 17 deelnemers

    1 Ronald RENTS

    2 Frank Suys

    3 Marc Tabourdon

    4 Rudy Thomas

    5 Luc Vrancken

    6 Eddy Vermeir

    7 Benny D'Haese

    8 Hugo Van Linden

    9 Serge Meyvis

    10 Patrick Van Ransbeeck

    11 Brian Van De Veken 12 Thierry Soile 13 Geert Wille

     

    Cat.E – 55 km – 17 deelnemers

    1 Jan VAN DEN BRANDE

    2 Dirk Van Hove

    3 Rene De Brucker

    4 Dominique Turcksin

    5 Rudy Van De Velde

    6 Paul Castelyn

    7 Paul Geudens

    8 Rudy Berwart

    9 Raf Vercammen

    10 Marc Docx

    11 Jef Krols 12 Philipe Dirickx 13 Luc De Greef 14 Andre Dom  15 Koen Keyenberg 16 Guy Vanparrijs

     

    Cat.F – 49,5 km – 14 deelnemers

    1 Wim DE WAAL

    2 Rene Van Gils

    3 Rene Mertens

    4 Luc D'Haeseleer

    5 Jean Blommaert

    6 Pierre Remory

    7 Willy Teirlinck

    8 Johny Van Holen

    9 Jean Pierre Wauters

    10 Eddy De Vuyst

    11 Freddy Vandenberghen 12 William De Cremer 13 Roger Wauters

    31-08-2017 om 10:26 geschreven door kenny


    30-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE GERAARDSBERGEN VAN WOENSDAG 30/08/2017

    FOTO'S MEN ELITE TE GERAARDSBERGEN VAN WOENSDAG 30/08/2017     


    Woensdag 30/08/2017 GERAARDSBERGEN (O) – Men Elite - 165 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - opgevers: 65

    1 MEURISSE Xandro WANTY-GROUPE GOBERT

    2 GMELICH MEIJLING Jarno NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    3 DE VRIES Berden NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    4 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    5 SERRY Pieter QUICK - STEP FLOORS

    6 WALSH Edward CAN T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 DEGAND Thomas WANTY-GROUPE GOBERT

    8 EVRARD Laurent VÉLO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS

    9 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    10 RAILEANU Cristian MDA TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    11 VANSPEYBROUCK Pieter 12 WELTEN Bram NED 13 MINNAARD Marco NED 14 HAMELINK Jasper NED 15 PEYSKENS Dimitri 16 KREDER Wesley NED 17 RUSNAC Maxim MDA 18  PHILIPSEN Jasper 19 VEUCHELEN Frederik 20 LAMMERTINK Steven NED 21 SCOTT Robert GBR 22 NOLTEN Bram NED 23 STEVENS Timothy 24 ELLIOTT William CAN 25 VOGT Mario GER 26 BERTELS Jef 27 GIBBONS Thomas USA 28 COOLS Michael 29 CENTRONE Ivan LUX 30 VAN DE KERKHOVE Brent 51 COBBAERT Robby
    30-8-2017+g'bergen 820.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Xandro Meurisse, Jarno Meijling Gmelich en
    Berden De Vries.

    30-8-2017+g'bergen 814.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Xandro Meurisse, Jarno Meijling Gmelich en
    Berden De Vries.
    30-8-2017+g'bergen 750.JPG
                                      Aankomst van winnaar Xandro Meurisse.
    30-8-2017+g'bergen 761.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Jarno Meijling Gmelich voor Berden De Vries,
    Jérôme Baugnies, Pieter Serry, Edward Walsh, Thomas Degand, Laurent Evrard,
    Guillaume Van Keirsbulck en Christian Raileanu.
    30-8-2017+g'bergen 697.JPG
    30-8-2017+g'bergen 795.JPG
    30-8-2017+g'bergen 654.JPG
    30-8-2017+g'bergen 611.JPG
    30-8-2017+g'bergen 547.JPG
    30-8-2017+g'bergen 523.JPG
    30-8-2017+g'bergen 465.JPG
    30-8-2017+g'bergen 456.JPG
    30-8-2017+g'bergen 447.JPG
    30-8-2017+g'bergen 400.JPG
    30-8-2017+g'bergen 321.JPG
    30-8-2017+g'bergen 287.JPG
    30-8-2017+g'bergen 234.JPG
    30-8-2017+g'bergen 220.JPG
    30-8-2017+g'bergen 215.JPG
    30-8-2017+g'bergen 174.JPG
    30-8-2017+g'bergen 166.JPG
    30-8-2017+g'bergen 129.JPG
    30-8-2017+g'bergen 121.JPG
    30-8-2017+g'bergen 116.JPG
    30-8-2017+g'bergen 101.JPG
    30-8-2017+g'bergen 094.JPG
    30-8-2017+g'bergen 078.JPG
    De start van de Men Elite te Geraardsbergen met 117 deelnemers.

    30-8-2017+g'bergen 071.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-08-2017 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 30/08/2017 GERAARDSBERGEN (O) – Men Elite - 165 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - opgevers: 65

    1 MEURISSE Xandro WANTY-GROUPE GOBERT

    2 GMELICH MEIJLING Jarno NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    3 DE VRIES Berden NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    4 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    5 SERRY Pieter QUICK - STEP FLOORS

    6 WALSH Edward CAN T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 DEGAND Thomas WANTY-GROUPE GOBERT

    8 EVRARD Laurent VÉLO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS

    9 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    10 RAILEANU Cristian MDA TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    11 VANSPEYBROUCK Pieter 12 WELTEN Bram NED 13 MINNAARD Marco NED 14 HAMELINK Jasper NED 15 PEYSKENS Dimitri 16 KREDER Wesley NED 17 RUSNAC Maxim MDA 18  PHILIPSEN Jasper 19 VEUCHELEN Frederik 20 LAMMERTINK Steven NED 21 SCOTT Robert GBR 22 NOLTEN Bram NED 23 STEVENS Timothy 24 ELLIOTT William CAN 25 VOGT Mario GER 26 BERTELS Jef 27 GIBBONS Thomas USA 28 COOLS Michael 29 CENTRONE Ivan LUX 30 VAN DE KERKHOVE Brent 51 COBBAERT Robby

     

    30/08/2017 OUDENBURG (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 160,5 km - 42,68 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - opgevers: 64

    1 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    2 DEKKERS Hans NED MIXTE 1 ARROW-SHIFTING GEARS

    3 DEBUY Anthony AGO - AQUA SERVICE

    4 KLEINJAN Arno NED RABOBANK-PLIEGERSPORT

    5 SIX Franklin AGO - AQUA SERVICE

    6 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    7 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    8 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    9 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    10 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    11 THIJSSEN Gerben 12 WEEMAES Sasha 13 MONCASSIN Maxence FRA 14 DE DECKER Alfdan 15 DANIELS Simon 16 COURTENS Igor 17 BEULLENS Cedric 18 MUS Aloïs 19 DEBUYSERE Wannes 20 VENNER Quentin 21 MOONS Steven 22 HAERINCK Steven 23 VAN OUDENHOVE Jovany 24 STOLK Julian NED 25 HOUBBEN Adrien 26 VERBEURE Hakim 27 VAN NOPPEN Antonie NED 28 RUIJGROCK Thomas NED 29 VERVAEKE Aäron 30 MERTENS Joran 50 MOESKOPS Jiry 61 VERHOFSTADT Thibau

     

    30/08/2017 PUTTE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h21'24"

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 9

    1 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 STENSON Adam IRL TEAM BIKEWORX

    3 TRULOCK Dermot IRL LUCAN CYCLING ROAD CLUB

    4 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 WILLEMS Robby STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    6 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    7 MONDELAERS Jarno ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    9 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    11 VERMEULEN Stef 12 MOLENBERGHS Pieter 13 PAGNAER Arthur 14 MAZZONE Leon GBR 15 O CALLAGHAN Mark IRL 16 LINTEN Tom 17 THEYS Koen 18 AULD Scott GBR 19 VAN HERCK Glen 20 WILKINSON James GBR 21 BROWN William GBR 22 VANDEWEERDT Lars 23 VAN DEN BERGHE Jeroen 24 CARTER Thomas NZL 25 MARTIN Oliver AUS 26 FYFFE Angus IRL 27 JONES Richard GBR 28 VAN NOTEN Anthony 29 JOYCE Sean NZL 30 OCKERS Geraud

     

    30/08/2017 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 45,97 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 8

    1 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    4 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 DEBUYCK Robbe LOTTO SOUDAL

    6 CLAUW John-ross VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 BERNARD Quentin FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    8 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 HENNING Sam GBR RICHARDSONS CYCLES

    11 SCHOTTE Lauwrence 12 SROKA Robert USA 13 LANGEDOCK Mathieu 14 GRAY Jake IRL 15 DONIE Birger 16 DEWACHTER Aaron 17 VANOVERSCHELDE Kobe 18 LAPERE Kris 19 HUYGHE Benny 20 VERHULST Wouter 21 DELEU Arnaud 22 LETEN Matthias 23 CORNELIS Nico 24 TOUBEAU Nicolas 25 TOUBEAU Alexandre 26 SANDALL Chris NZL 27 BAEKELAND Cedric 28 DEVOS Romain FRA 29 MCCANN John USA 30 ROSSEEUW Robin

     

    30/08/2017 BAARDEGEM (O) - Juniores - 88 km - 43,86 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 32

    1 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    4 ANSONS Kristers LAT MSG

    5 ZUBRICKAS Romas LTU KLAIPEDA

    6 BUITENDIJK Ruben NED TGHW

    7 JANUSKEVICIUS Mantas LTU ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 HARTLEY Theo GBR IDENTITY RACING

    9 BAETENS Branko CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    11 JACQUES Jarne 12 VAN SCHOOR Matthew 13 ANDERSON Callum GBR 14 DE PAUW Len 15 DE NEVE Joerik 16 DE GEYTER Jelle 17 BEKÉ Willem 18 SLOCK Liam 19 VAN LIPPEVELDE Sander 20 SENRAME Arthur 21 MEERSMAN Maxim 22 DAVIES Conor GBR 23 WESTELINCK Jesper NED 24 VAN CANEYT Joren 25 DE RAEVE Stan 26 STUIJ Thom NED 27 WEINBERG Roi ISR 28 BRESSELEERS Jonas 29 RYPENS Cédric 30 WARNES Bradley AUS 37 LAURENT Giovanni

     

    30/08/2017 BAARDEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 43,55 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 10

    1 CEURENS Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 EECKHOUT Emile ACROG - BALEN BC

    4 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    5 D´HONDT Dante ACROG - BALEN BC

    6 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 STALMANS Jasper LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    9 BEECKMAN Brent WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 GHEYSENS Laurens LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 DE BRAEKELEER Juul 12 DECAESTECKER Korneel 13 STEVENS Igor 14 SMET Jorre 15 COSYNS Milan 16 VIDTS Obie 17 DESCHUYFFELEER Bram 18 BONTINCK Jarne 19 DEWACHTER Lucas 20 VAN DER PERRE Diemer 21 DUYM Steffen 22 VAN RANSBEECK Josse 23 DE GEEST Ricky 24 VAN GUCHT Thomas 25 TEERLINCK Alexander 26 STEENACKERS Luka 27 DEJONGHE Kjell 28 VERSTRYNGE Emiel 29 LIEVENS Niels 30 VAN CAUTER Jarne 33 RASSCHAERT Lander 34 VAN BUYNDER Thibaud 43 DE BEER Wannes 49 PERMENTIER Emano 50 DEMUYNCK Victor 56 HUYGENS Milan

    30-08-2017 om 22:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/08/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 18°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen 2017 2.jpg  

     Franky Van Oyen

    Woensdag 30 Augustus 2017 URSEL (9910)

    Catg.A – 74,2 km – 42 deelnemers

    1-Claes Dries (Oedelem)

    2-De Coninck Guillaume

    3-Van Sante Tristan

    4-Verwee Nico

    5-Van de Velde Valentijn

    6-Coppens Carrera

    7-Gryson Kristof

    8-Debaere Giovanni

    9-Neetesonne Thijs

    10-Dumortier David

    11-Poot Kevin-12-Coopman Yoeri-13-Despiegelaere Kevin-14-Stevens Juhani-15-Taveirne Anthony-16-Debackere Pieterjan-17-Moerman Jens-18-De Rouck Nils-19-Roegiest Mario-20-Apers Michaël-21-Degryse Levi-22-Bouquet Kenneth-23-Lauwers Guillaume-24-Vermeersch Filip-25-Van Gaeveren Gunter-26-Bauters Pieter-27-Van Eeckhout Michael-28-De Baets Michaël-29-Haegeman David-30-De Bock Stef-31-de Meijer Christian-32-Deboever Nick-33-Van Kerchove Jonathan-34-De Neve Kristof-35-Grymonpré Steven-36-Van Bever Nico-37-Rouan Tom-38-Verduyn Jasper-39-Carrette Kristof-40-Claeys Kevin-41-De Fauw Wouter-42-Snoeck Mathias

     

    Catg.B – 63,6 km – 15 deelnemers

    1-Wandels Youri (Harelbeke)

    2-Verbeken Kurt

    3-De Weirdt Gino

    4-Van Holderbeke Frank

    5-Luyssen Geoffrey

    6-Verselder Hans Jurgen

    7-Michels Pedro

    8-Diet Wim

    9-Opsomer Sam

    10-David Stefaan

    11-Rizzo Claudio-12-Moens Patrick-13-Goole Reggie-14-Van Bosbeke Peter-15-De Cuyper Kris

     

    Catg.B+ – 63,6 km – 7 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Lampaert Philip

    3-Deloof Jean-Pierre

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-Bertier Rudy

    6-Van Speybroeck Geert

    7-Pauwels Nico

     

    Catg.C – 53 km – 22 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Watteny Patrick

    3-Vanrafelghem Patrick

    4-Boeve José

    5-van der Geest Peter

    6-Bauters Ronny

    7-De Baets Johan

    8-Vyncke William

    9-Van Lierde Hans

    10-Cornette Freddy

    11-Bath Mick-12-Baert Giovanni-13-D'Hondt Erwin-14-Steeman Juan-15-Verzele Noël-16-Lacquet Philippe-17-Bolle Henk-18-De Poorter Luc-19-Depreitere Danny-20-Reubens Hendrick-21-Van De Veire Luc-22-Bracke Wim

     

    Catg.D – 53 km – 21 deelnemers (+65 jaar)

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Vanpoucke Rik

    3-Casteleyn Ghislain

    4-Mous Willy

    5-Depreitere Eddy

    6-Pauwels Marcel

    7-Delagrange Bart

    8-Thyssen Leo

    9-Moens Louis

    10-Scheirlinckx Hendrik

    11-Lockefeir Marinus-12-Vandersteen Erik-13-De Sutter Willy-14-Pieters Roland-15-De Buysser Hedwig-16-Scheirlinckx Jozef-17-Martens Johan-18-De Wannemaeker Jean-Marie-19-Demiddel Ronny-20-Dierks Jos-21-De Leener François

     

    Catg.D+ – 53 km – 5 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Vandenheuvel Gilbert

    3-D'Hont Joseph

    4-Hermans Luc

    5-Brouwers François

     

    Toeristen – 74,2 km – 19 deelnemers

    1-Van de Voorde Mike (Lovendegem)

    2-Kesteleyn Bram

    3-Rottiers Pieter

    4-Vanderveken Wim

    5-Hooreweghe Willem

    6-Heyrick Kris

    7-Naessens Bruno

    8-Roman Dieter

    9-Van Ongeval Matthias

    10-Sels Kristof

    11-Ally Bart-12-Van Meirhaeghe Karel-13-Uvyn Jonas-14-Hollebosch Lieven-15-Cap Bryan-16-Spileers Kenny-17-De Vos Pascal-18-Thienpont Ward-19-De Vos Jurgen

    30-08-2017 om 21:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OORDEGEM VAN DINSDAG 29/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OORDEGEM VAN DINSDAG 29/08/2017     


    Dinsdag 29/08/2017 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,31 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 18

    1 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

    2 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    3 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    5 PIRARD Maxim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    7 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    8 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    11 DESMECHT David 12 TEMMERMAN Jasper 13 MOTTE David 14 JONES Richard GBR 15 VAN DUREN Brent 16 CADRON Julien 17 SCHITTECATTE Niels 18 VAN GOETHEM Kevin 19 RAEYMAEKERS Mattias 20 DE KEERSMAEKER Alexander 21 VAN BOVEN Frederiek 22 DE ZUTTER Kristof 23 MOENS Jonas 24 COUDENYS Wesley 25 VAN DE MAELE Glenn 26 COOMAN Mauro 27 DE CLERCK Matthias 28 DIERICKX Anthony
    29-8-2017-oordegem 601.JPG
    Het podium te Oordegem met winnaar Laurens Use, Hannes Fabri en Giovanni De Merlier.

    29-8-2017-oordegem 582.JPG
                             Winnnaar Laurens Use en de 2de Hannes Fabri.
    29-8-2017-oordegem 609.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Laurens Use.
    29-8-2017-oordegem 522.JPG
                  Aankomst van winnaar Laurens Use en de 2de Hannes Fabri.
    29-8-2017-oordegem 532.JPG
                                   Aankomst van de 3de Giovanni De Merlier.
    29-8-2017-oordegem 535.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Axel Flet voor Maxim Pirard, Stijn Minne en
    Jordy Oliebos.

    29-8-2017-oordegem 458.JPG
                                 De 2 koplopers Laurens Use en Hannes Fabri.
    29-8-2017-oordegem 434.JPG
                                     De 2 koplopers Laurens Use en Hannes Fabri.
    29-8-2017-oordegem 390.JPG
    29-8-2017-oordegem 367.JPG
    29-8-2017-oordegem 331.JPG
                                    Alexander De Keersmaeker uit Kruibeke.
    29-8-2017-oordegem 262.JPG
    29-8-2017-oordegem 248.JPG
    29-8-2017-oordegem 219.JPG
    29-8-2017-oordegem 203.JPG
    29-8-2017-oordegem 195.JPG
    29-8-2017-oordegem 177.JPG
    29-8-2017-oordegem 133.JPG
    29-8-2017-oordegem 128.JPG
    29-8-2017-oordegem 120.JPG
    29-8-2017-oordegem 106.JPG
    29-8-2017-oordegem 089.JPG
    29-8-2017-oordegem 085.JPG
    29-8-2017-oordegem 060.JPG
    29-8-2017-oordegem 055.JPG
    29-8-2017-oordegem 045.JPG
    29-8-2017-oordegem 038.JPG
    29-8-2017-oordegem 032.JPG
    29-8-2017-oordegem 021.JPG
    29-8-2017-oordegem 013.JPG
    29-8-2017-oordegem 007.JPG
           De start te Oordegemvan de Elite z.c. & Beloften met 46 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-08-2017 om 13:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 29/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 29/08/2017 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,31 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 18

    1 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

    2 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    3 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    5 PIRARD Maxim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    7 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    8 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    11 DESMECHT David 12 TEMMERMAN Jasper 13 MOTTE David 14 JONES Richard GBR 15 VAN DUREN Brent 16 CADRON Julien 17 SCHITTECATTE Niels 18 VAN GOETHEM Kevin 19 RAEYMAEKERS Mattias 20 DE KEERSMAEKER Alexander 21 VAN BOVEN Frederiek 22 DE ZUTTER Kristof 23 MOENS Jonas 24 COUDENYS Wesley 25 VAN DE MAELE Glenn 26 COOMAN Mauro 27 DE CLERCK Matthias 28 DIERICKX Anthony

     

    29/08/2017 TREMELO-BAAL (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 46,08 km/h

    Aantal deelnemers: 97 - opgevers: 10

    1 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    2 AULD Scott GBR ZAPPI RACING TEAM

    3 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 ANDRIEU Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    5 VAN LAER Ward VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 LINTEN Tom STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    9 BROES Michiel UNITED C.T.

    10 CLAES Stef UNITED C.T.

    11 CLAUS Dieter 12 JACOB Frédéric 13 WOUTERS Rutger 14 VANDENSANDE Sebastiaan 15 VERBIEST Senna 16 MAZZONE Leon GBR 17 MOLENBERGHS Pieter 18 WUYTS Mathijs 19 HOUBEN Kristof 20 DE PEUTER Dylan 21 VAN GENECHTEN Steff 22 WOUTERS Ruben 23 VAN NUFFELEN Glen 24 ROBERT Frederique 25 DE HAES Jorden 26 VAN BROEKHOVEN Bram 27 LAMB Ross GBR 28 VERDIJCK Niels 29 TOOTH Niels 30 VERSTREPEN Arno 71 VAN ROOSBROECK Patrick 72 VAN BUGGENHOUT Joeri

     

    29/08/2017 LENDELEDE (W) - Juniores - 95,55 km - 41,07 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 5

    1 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    3 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 PYRA Lorenzo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    8 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 DE NEVE Joerik VZW JONG WIELERTALENT

    10 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 COVELIERS Seppe 12 NOPPE Matthias 13 COMPERNOLLE Mats 14 CORKERY Dillon IRL 15 VERMEERSCH Florian 16 LIEVENS Dayvin 17 DERIBREUX Achille 18 FUKUDA Yoshiaki JPN 19 NAKAMURA Tatsuyoshi JPN 20 GARSBEKE Jelle 21 DHONT Arnoud 22 HANNE Milan 23 BRUYNEEL Tristan 24 TREMERIE Ryan 25 VANDENDRIESSCHE Kevin 26 BEHAGUE Rémi FRA 27 DE MEYER Joeri 28 DOCHY Thibaut 29 MEERSCHAERT Leonardo 30 DESCHUYTTER Casper

     

    29/08/2017 RIEMST (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 36,87 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 0

    1 LADANG Miguel WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 MARTENS Hannes SPORT EN MOEDIG GENK

    3 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    7 VAN DUN Jente WAC TEAM

    8 REYNDERS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    9 THEUWS Bartje VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VERLUYTEN Dennis SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 GIJBELS Jonas 12 VAES Alexandre 13 DE CRAECKER Gianni 14 AWOUTERS Lars 15 SCHURGERS Stef 16 SCHYNS Tom 17 ALENTEYNS Jorit 18 SCHULMER Dylan 19 KONINCKX Maarten 20 FELLMANN Martin 21 DEDRY Tom 22 JANSEN Jesse 23 MICHIELS Sven 24 STEGEN Quinten 25 SWERTS Jelle 26 BOOSTEN Sam 27 NELISSEN Juul 28 ADRIAANS Bowen NED 29 CLAES Senne 30 DE LEEUW Ward

     

    29/08/2017 TREMELO-BAAL (B) - Nieuwelingen - 60 km - 39,85 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 8

    1 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 VAN TRICHT Floris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 DE PRETER Emiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 VAN LAER Pieter WAC TEAM

    8 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 VANDEPUTTE Louigi YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 HUYBRECHTS Sander 12 LAGROU Stan 13 SHUMBUSHO Yvan-kevine 14 DE RYCK Robbe 15 VAN ROOSBROECK Jan 16 VOGELS Aaron 17 DANIËLS Pieter 18 VERHAEGEN Lennie 19 VAN MELDERT Robin 20 VERBIEST Jordi 21 ERAUW Thiemo 22 ROMBAUTS Daan 23 VRANCKX Fausto 24 BRAMS Andy 25 VAN DER PERREN Ritte 26 LAERMANS Tommy 27 HOLLEVOET Siem 28 JORISSEN Senne 29 BEELEN Pieter 30 DECOSTER Michael

    30-08-2017 om 12:14 geschreven door kenny


    29-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/08/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      


    Proficiat aan JURGEN DE WITTE met zijn Zege bij de Toeristen !!!

    Moerbeke 1.JPG 

                                                Winnaar Jurgen De Witte 

                                            
    Zondag 27/08/2017 - MOERBEKE - Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 36

    1-DE WITTE JURGEN (Elversele)

    2-VAN ASSCHE FRANK

    3-CAP BRYAN

    4-VAN OVERLOOP BRAM

    5-BOON STEFAN

    6-FRUYTIER JAMES

    7-DUPONT WOUTER

    8-HORREVORST DAVE

    9-NIJS JOHAN

    10-VERMEULEN STEIN

    11-VAN OSSELAER TOM-12-SPANOGHE GUIDO-13-DE BEULE SAM-14-VAN GAEVEREN GUNTER-15-VAN POUCKE ERWIN-16-VAN HILLE GLENN-17-DE LEENHEER TOM-18-VAN STEIRTEGHEM FILIP-19-GOVERS RONY-20-STEVENS KURT-21-DE MEYER SVEN-22-DE GRONCKEL KURT-23-VERSCHAFFELT JENS

     

    Opgave: 24-VAN DER VLOET GERT-25-VAN ZAND TOM-26-LOEMAN STEVEN-27-VAN DAMME JELLE-28-TSOI BJORN-29-VAN OSSELAER TOMMY-30-DUPONT STEVEN-31-VAN BREUSEGEM WOUTER-32-VERSTRAETEN TOR-33-VAN LAEKEN GERT-34-CARPENTIER DIRK-35-DE PERMENTIER KENNY-36-DE CROOCK MAARTEN

     





    Moerbeke 2.JPG
                                               Winnaar Basiel De Schepper

    Zondag 27/08/2017 - MOERBEKE - Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 24

    1-DE SCHEPPER BASIEL

    2-VAN MIEGHEM MAARTEN

    3-SAMSON JENTE

    4-SERVERIUS RUDY

    5-VERMEULEN KRIS

    6-BOLSSENS MARIO

    7-VERHULST KOEN

    8-VAN CRAENENBROECK WIM

    9-VAN DUYSE PETER

    10-POELMAN TIM

    11-DE FEYTER DAVID-12-DE ROOS PATRICK-13-DIERCKX PETER-14-DE WITTE DOMINICK-15-TIMMERMANS DAVY-16-HEYMANS PETER-17-DE BELIE NIELS-18-HEIRMAN STEFAAN-19-STERCK SVEN-20-VLEGELS JAN-

     

    Opgave: 21-BAERT GIOVANNI-22-VAN DAMME BENNY-23-VAN DAMME PETER-24-VAN NUFFEL STEN

    29-08-2017 om 15:23 geschreven door kenny


    28-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 8ste Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    3-2-2017 ploeg  van moer- 202.JPG
      Thomas De Pestel

    Maandag 28/08/2017 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 44,5 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 14

    1 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    2 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    5 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    6 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    8 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 DELAMEILLEURE Mathias 12 VANTHOURNOUT Brecht 13 CLAERHOUT Sven 14 VERMEIRE Jordy 15 PATTEN Daniel GBR 16 VANDER MEIREN Ward 17 VANDEVYVERE Gauthier 18 DEBUYCK Robbe 19 STOFFERIS Rieno 20 LEROUX Samuel FRA 21 BRUYNEEL Giel 22 LEFEVER Nico 23 GHISTELINCK Paco 24 HUYSSER Jeroen 25 DE VRIESE Stijn 26 LUHRS Alex GBR 27 DE MAREZ Ruben 28 SHIMIZU Ohko JPN 29 SLABINCK Indiana 30 EECKHOUT Niko 33 VERHOFSTADT Peter

     

    28/08/2017 PUTTE (A) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,17 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 2

    1 DE WEERDT Nick HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 BROES Michiel UNITED C.T.

    4 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    8 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    11 PEELAERS Jeff 12 VAN LAER Ward 13 MORIS Sven 14 VERBIEST Senna 15 CLÉ Brent 16 WOUTERS Ruben 17 MERTENS Tom 18 CRABBÉ Arno 19 VAN MOL Caine 20 WUYTS Hans 21 WILLEMS Robby 22 GLEDHILL Leon GBR 23 PORIAU Tim 24 SCHIETECATTE Mathias 25 TASSET Marvin 26 VERHAEGEN Soren 27 VERHAEGEN Jens 28 DILLEN Ruben

     

    28/08/2017 WOUBRECHTEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110,4 km - 41,33 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 14

    1 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    2 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    3 DE PAEPE Pieter INDIVIDUEEL

    4 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 MAGINET Steve HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    8 VAN GANSEN Sam TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 MOREELS Louis ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 DIEPENDAELE Jürgen ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    11 HAELTERMAN Glen 12 BREHENY Joseph IRL 13 VAN DE KEER Kevin 14 BAELE Glenn 15 LEUS Jelle 16 RASSCHAERT Kilian 17 KOOLS Jos NED 18 HEYNDERICKX Hannes 19 NERINCKX Tim 20 HUYLEBROECK Matthias 21 DE NAUW Sigfried 22 SANTIAGO Carpio ARG 23 COBBAERT Florian 24 ROSSEEUW Robin 25 VAN DE WALLE Goran

     

    28/08/2017 PUTTE (A) - Dames Elite - 60 km - 37,2 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 BEX Nathalie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    2 LOWTHER Melissa GBR TEAM BREEZE

    3 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    4 DICKINSON Eleanor GBR TEAM BREEZE

    5 DRUYTS Lenny SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    6 BAKKER Minke  NED RESTORE CYCLING TEAM

    7 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 VAN DER PEET Melissa NED RESTORE CYCLING

    9 MEAKIN Emily GBR MAMMOTH

    10 TÖRMÄNEN Rosa FIN VW BREDA

    11 BARKER Megan GBR 12 HEYNS Joyce 13 HOOGEBOOM Roos NED 14 VERHOEVEN Suzanne 15 VAN REGENMORTEL Laura NED 16 VOLLERING Demi NED 17 DRUYTS Demmy 18 MCDERMOTT Ellen GBR 19 MEISELS Esther USA 20 HEIJ Sabine NED 21 VERLINDEN Julie 22 DENTUS Abigail GBR 23 PILZ Estefania Sibila ARG 24 RAYBOULD Rebecca GBR 25 VAN WIJK Eltina NED 26 VAINIONPAA Laura FIN 27 HOFLAND Gina NED 28 VAN BAKEL Sophie NED 29 KANGAS Minna Maria FIN 30 DELTOMBE Evelien 32 REYNDERS Melanie

     

    28/08/2017 MAL-TONGEREN (LB) - Juniores - 84 km - 40,1 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 0

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    3 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 COLEMAN Zak GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN LAER Jan VZW JONG WIELERTALENT

    6 VAN PRAET Robbe WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    8 HENDRICKX Bjarne SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 LINDELAUF Melvin NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    11 DALEMANS Geoffrey 12 CLOUX Antoine 13 DESPONTIN Pierre 14 SCHOTS Michaël 15 VANHULST Jens 16 BROECKX Seppe 17 VAN DEN OETELAAR Steven 18 NIJS Thibaut 19 VERDIN Joris 20 WAUTERS Bram 21 HALLEUX Simon 22 THONNON Bas 23 DONDERS Joost 24 DELWICHE Kilian 25 LIESENS Dennis 26 HENDRIX Lucas 27 VAN CAMPENHOUT Sven 28 SPELTHAEN Kai NED

     

    28/08/2017 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - Nieuwelingen - 67,5 km - 34,93 km/h

    Aantal deelnemers: 17 - opgevers: 0

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 FASTRES Noah TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3 LEFEVRE Ruben VZW JONG WIELERTALENT

    4 VANDENSTORME Dylan TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DEMARES Achille WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VAN BELLINGHEN Keano DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 BEECKMAN Gauthier INDIVIDUEEL

    8 VAN DEN BORRE Dylan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VERTOMMEN Maik HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 VAN DER MEULEN Wout WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 WALRAVENS Lars 12 REMORY Jarno 13 LAUWEREYS Tjebbe 14 BAELE Lennert 15 PENNE Rune 16 DE KINDER Matthias 17 DE ROECK Dante

    28-08-2017 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/08/2017

    waod_3.jpg

    Maandag 28 Augustus 2017 OETINGEN (1755) - Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant

     

    Catg.A - 77 km - 22 deelnemers

    1-Carmeliet Tom (Serskamp)

    2-Van Der Jeught Stijn

    3-Coppens Tim

    4-Vandenbussche Ron

    5-Lison Yorick

    6-Lison Bjorn

    7-Straetmans Anton

    8-Nevejans Dennis

    9-Van Reepingen Kevin

    10-Debruyne Steven

    11-Haegeman David-12-Pletinckx Brent-13-Cosijn Joris-14-Maes Olivier-15-De Leeuw Jelle-16-Sluys Johan-17-Verstraeten Bert-18-Nevejans Kenny-19-Deurbroeck Bart-20-Schoonjans David-21-Brijs Gert-22-Dhondt Ruben

     

    Catg.B - 63 km - 21 deelnemers

    1-Van Damme Peter (Ophasselt)

    2-De Paepe Jimmy

    3-Van Drom Giovanni

    4-De Bosscher Koen

    5-Van Hautekerke Glenn

    6-Van Haverbeek Peter

    7-Naessens Michaël

    8-Tytgadt Stephan

    9-Goossens Alex

    10-De Wannemaeker Filip

    11-De Wever Bart-12-Borremans Danny-13-Deno Gert-14-Heymans Peter-15-De Waele Kris-16-Van Esbroeck Sven-17-Van Mol Bart-18-De Braekeleer Piet-19-De Schrijder Hans-20-De Backer Jurgen-21-Vermassen Peter

     

    Catg.B+ - 63 km - 13 deelnemers

    1-Roose Nico (Waregem)

    2-Edwards Richard

    3-Janssens Kenny (Melsele)

    4-De Coster Guy

    5-Jacobs Patrick

    6-Van Poelvoorde Michaël

    7-Smet Luc

    8-Hellinckx Danny

    9-Nevejans Idesbald

    10-Mosnak Branislav

    11-De Ryst Eric-12-Van der Steen Eddy-13-De Geyter Roel

     

    Catg.C - 56 km - 18 deelnemers

    1-Willems Michel (Bever)

    2-Pieters Joost

    3-Heye Hilair

    4-Van Vaerenbergh Piet

    5-Govers Rony

    6-Vanopstal Eddy

    7-Claessens Joseph

    8-Maes Josse

    9-Watteny Patrick

    10-Paridaens Ronny

    11-D'Hondt Erwin-12-Van Lierde Hans-13-De Vuyst Eddy-14-Broadbent David-15-Schouppe Roger-16-Bracke Wim-17-Vyncke William-18-Bath Mick

     

    Catg.D - 56 km - 9 deelnemers (+65 jaar)

    1-Remory Pierre (Ressegem)

    2-Van Holen Johny

    3-Broothaerts Jean-Pierre

    4-Burggraeve Noël

    5-Teirlinck Willy

    6-Scheirlinckx Hendrik

    7-Scheirlinckx Jozef

    8-Deneef Jozef

    9-Luypaert Danny

     

    Catg.D+ - 56 km - 5 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)

    2-Snels Luc

    3-Everaerts Jef

    4-Robijns Robert

    5-Hermans Luc

    28-08-2017 om 22:20 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!