.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUURS VAN ZONDAG 27/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUURS VAN ZONDAG 27/08/2017     


    Zondag 27/08/2017 PUURS (A) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 43,84 km/h

    Aantal deelnemers: 94 - opgevers: 6

    1 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    5 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERJANS Frank INDIVIDUEEL

    8 VAN LAER Titte V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    10 MOESKOPS Jiry ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 DE BLOCK Nick 12 VERHEYDEN Robin 13 RAEYMAEKERS Mattias 14 GoDDE Eddy NED 15 VAN GANSEN Sam 16 BERTELS Jef 17 OERLEMANS Tom 18 TRULOCK Dermot IRL 19 MONDELAERS Jarno 20 FYFFE Angus IRL 21 VERTONGHEN Maxim 22 MOYSON Jelle 23 GOOLAERTS Stijn 24 VAN TILBORGH Brent 25 VAN LENT Kenny 26 BOLLE Yenzo 27 FIERENS Thomas 28 LOENDERS Glenn 29 LAMB Ross GBR 30 CHURCHILL Calvert GBR 58 COLMAN Alex 69 HEYNS Kristoff 72 VAN BUGGENHOUT Joeri 76 SMAGGHE Wouter 79 VAN ROOSBROECK Patrick 84 DHOLLANDER Kristof 86 DE OST Jarne
    27-8-2017-puurs 749.JPG 27-8-2017-puurs 741.JPG
                Winnaar Glenn Debruyne.
    27-8-2017-puurs 743.JPG
                               Winnaar Glenn Debruyne met de bloemen.
    27-8-2017-puurs 705.JPG
                     Aankomst van winnaar Glenn Debruyne te Puurs.

    27-8-2017-puurs 711.JPG
                              Aankomst van de 2de Michael Adriaensen.
    27-8-2017-puurs 715.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Jelle Cant voor Robin Mertens, Niels Vandyck,
    Jeroen Van Den Berghe, Frank Verjans, Titte Van Laer, Sven Wielandt en Jiry Moeskops.

    27-8-2017-puurs 647.JPG
    27-8-2017-puurs 498.JPG
    27-8-2017-puurs 463.JPG
    27-8-2017-puurs 393.JPG
    27-8-2017-puurs 363.JPG
    27-8-2017-puurs 309.JPG
    27-8-2017-puurs 227.JPG
                                           Rechts vooraan Kristoff Heyns.
    27-8-2017-puurs 203.JPG
    27-8-2017-puurs 153.JPG
    27-8-2017-puurs 144.JPG
    27-8-2017-puurs 125.JPG
    27-8-2017-puurs 118.JPG
    27-8-2017-puurs 097.JPG
    27-8-2017-puurs 089.JPG
    27-8-2017-puurs 084.JPG
    27-8-2017-puurs 081.JPG
    27-8-2017-puurs 053.JPG
    27-8-2017-puurs 046.JPG
    27-8-2017-puurs 032.JPG
    27-8-2017-puurs 030.JPG
    27-8-2017-puurs 022.JPG
    27-8-2017-puurs 018.JPG
              De start van de Elite z.c. en Beloften te Puurs met 94 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-08-2017 om 21:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 4de Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Rune Herregodts KOP 2017.jpg 

       Rune Herregodts


    Zondag 27/08/2017 MERKSEM (A) - UCI Men Elite - 196 km - 43,56 km/h

    Aantal deelnemers: 120 - opgevers: 82

    1 VAN DER HOORN Taco NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    2 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 JANSEN Amund Grondahl NOR TEAM LOTTO NL - JUMBO

    5 SPENGLER Lukas SUI WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    6 DE WINTER Ludwig WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    7 BUDDING Martijn NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    8 STEELS Stijn SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 VAN WINDEN Dennis NED ISRAEL CYCLING ACADEMY

    10 RAIM Mihkel EST ISRAEL CYCLING ACADEMY

    11 ROOSEN Timo NED 12 SCOTT Jacob GBR 13 SALOMEIN Jarl 14 JULES Justin FRA 15 PEETERS Rob 16 DE WITTE Mathias 17 VAN LERBERGHE Bert 18 VAN GINNEKEN Sjoerd NED 19 VAN DINGENEN Jordi 20 REINDERS Elmar NED 21 SCHUERMANS Jelle 22 ROBEET Ludovic 23 ISTA Kevyn 24 RUIJGH Rob NED 25 LIVYNS Arjen 26 PARDINI Olivier 27 BOEV Igor RUS 28 VAN KEIRSBULCK Guillaume 29 KREDER Wesley NED 30 TRUSOV Nikolay RUS 33 STALLAERT Joeri

     

    27/08/2017 LAARNE - KALKEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 38,57 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 7

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    3 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    5 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    6 WIELFAERT Kristof VAN EYCK SPORT

    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    8 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 HEYNDERICKX Hannes ARROW CYCLING TEAM

    11 PEMEN Diederik 12 HENNING Sam GBR 13 BRAYAN-LUND Thomas DEN 14 COOMAN Gianni 15 VANOPDENBOSCH Koen 16 RUBBEN Sander 17 COOMAN Mauro 18 POWER Kjell 19 COOMAN Jerry 20 VAN PETEGHEM Trifonius 21 VAN DER SCHUEREN Nicky 22 GOMMERS Sven NED 23 ROELS Wannes

     

    27/08/2017 PUURS (A) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 43,84 km/h

    Aantal deelnemers: 94 - opgevers: 6

    1 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    5 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERJANS Frank INDIVIDUEEL

    8 VAN LAER Titte V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    10 MOESKOPS Jiry ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 DE BLOCK Nick 12 VERHEYDEN Robin 13 RAEYMAEKERS Mattias 14 GoDDE Eddy NED 15 VAN GANSEN Sam 16 BERTELS Jef 17 OERLEMANS Tom 18 TRULOCK Dermot IRL 19 MONDELAERS Jarno 20 FYFFE Angus IRL 21 VERTONGHEN Maxim 22 MOYSON Jelle 23 GOOLAERTS Stijn 24 VAN TILBORGH Brent 25 VAN LENT Kenny 26 BOLLE Yenzo 27 FIERENS Thomas 28 LOENDERS Glenn 29 LAMB Ross GBR 30 CHURCHILL Calvert GBR 58 COLMAN Alex 69 HEYNS Kristoff 72 VAN BUGGENHOUT Joeri 76 SMAGGHE Wouter 79 VAN ROOSBROECK Patrick 84 DHOLLANDER Kristof 86 DE OST Jarne

     

    27/08/2017 WONDELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 41,24 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 8

    1 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    2 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    3 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    4 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    5 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    6 MICHIELS Killian UNITED C.T.

    7 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    8 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    9 MOYE Antony GBR SPIRIT CT

    10 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    11 VERHASSELT Bart 12 JONES Richard GBR 13 KARANDASHEV Petr RUS 14 DE JAEGHERE Ruben 15 LUHRS Alex GBR 16 RAY Alexander NZL 17 DE BLAERE Diego 18 REES Jack GBR 19 SOBERON Zowe 20 VAN GOETHEM Kevin 21 SABO Pedro 22 D´HOOGE Aron 23 MAHIEU Mathias 24 VANMEENEN Jordy 25 LAPIERRE Stijn 26 CAPPELLE Gauthier 27 VANDEVYVERE Stijn 28 SANDALL Chris NZL 29 CATELYN Gieljan 30 VAN DAELE Maarten

     

    27/08/2017 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - U23 - 104 km - 41,12 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 19

    1 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 SNYERS Jari UNITED C.T.

    4 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    5 DE VILLE Jelle VAN EYCK SPORT

    6 SLAGMULDERS Yorick VAN EYCK SPORT

    7 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

    9 MCCANN John USA WIELERTEAM DECOCK VAN EYCK CAPOEN

    10 VASTMANS Dries BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 SROKA Robert USA 12 VERBEECK Sven 13 MCKAY James GBR 14 SIEMONS Stijn 15 DE VINK Gregory RSA 16 BEUSELINCK Gilles 17 BAILLIEVIER Kilian 18 FABRI Hannes 19 WALDERS Kevin 20 VERBEKEN Dave 21 DE KETELE Angelo 22 SVENDSBO Emil Ims NOR 23 DEJONGHE Roeland 24 DE CLERCQ Dries 25 VANDERBEKEN Brent 26 KING Rocco RSA 27 MUNTON Byron ZAF 28 WANTE Jari 29 SITTERS Bas NED 30 VANDENBOSSCHE Cedric

     

    27/08/2017 BERLARE - UITBERGEN (O) - Dames Elite - 81 km  39,31 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - opgevers: 41

    1 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VAINIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    3 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    4 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    6 HOOGEBOOM Roos NED

    7 HENDERSON Anna GBR CYCLE TEAM ONFORM

    8 KALM Kelly EST ISOREX CYCLING TEAM

    9 DICKINSON Eleanor GBR TEAM BREEZE

    10 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 VOLLERING Demi NED 12 VAN DEN STEEN Kelly 13 BEX Nathalie 14 HERMANS Anka 15 VAN DER PEET Melissa NED 16 DE BAAT Kim 17 GEERIS Femke NED 18 DELBAERE Fien 19 VAN GEYT Laura 20 DOCX Mieke 21 DEBBOUDT Evelien 22 THORVIK OLSEN Caroline NOR 23 VAN REGENMORTEL Laura NED 24 BAKKER Minke NED 25 STERCKX Kathleen 26 GINS Tara 27 BAAS Carleen NED 28 VANDEWALLE Isabel 29 VERSCHELDEN Nathalie 30 MCDERMOTT Ellen GBR 38 DELANOTE Bonnie 41 DELTOMBE Evelien 45 DRUYTS Lenny 52 CLAUS Marjon 53 GELUK Yva NED

     

    27/08/2017 TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN (LB) - Juniores Interclub - 120,6 km - 41,67 km/h

    Aantal deelnemers: 140 - opgevers: 35

    1 PONSAERTS Thibaut WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 MARIT Arne G>VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    4 GRIGNARD Sébastien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBLR

    5 PESSEMIER Tom TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DOPCHIE Felix SPRINT 2000 CHARLEROI ASBLR

    7 FREHEN Jeremy VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    8 BROOS Alain NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BCJUNIOR

    11 DE VET Sander 12 PAQUOT Tom 13 DE MEESTER Luca 14 REUVERS Kevin NED 15 BOMBOI Davide 16 VAN DE PAAR Jarne 17 LIEVENS DayvIn 18 VINCENT Johan 19 RIJSDIJK Nathan NED 20 KAESEMANS Jasper 21 TUSCANO Alessandro 22 SCHERPENBERGH Tristan 23 MOL Wesley NED 24 VOLKAERT Jonas 25 WOUTERS Rick 26 VANSTEELANDT Thomas 27 DECOSTER Gerrik 28 VAN GILS Maxim 29 BEERNAERT David 30 MATERNÉ Rémi 56 MEERSMAN Maxim 60 VERHEIJEN Geert NED 62 FRANSSENS Yannick 69 OREEL Lars NED 80 COVELIERS Seppe 86 VERTONGEN Jens 88 VAN DER EYCKEN Brent 99 WUYTS Siebe

    27-08-2017 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/08/2017
    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 5de Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Jonas Smet KOP 2017.jpg 

           Jonas Smet


    Zondag 27/08/2017 EVERBERG (B) - Juniores - 87 km - 38,75 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 2

    1 HARTLEY Theo GBR IDENTITY RACING

    2 GREENHALGH George GBR IDENTITY RACING

    3 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    5 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    7 CALLUM Anderson GBR DIJLESPURTERS

    8 COLEMAN Zak GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    10 VAN OOSTERWYCK Lennert HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 HEREMANS Aron 12 PLATTEEUW Robbe 13 DE MEYER Jarne 14 BRUSSELEERS Kiano 15 HEMELINGS Dries 16 BARBAIX Dries 17 CRIJNS Michiel 18 VERLINDEN Robbert 19 DEBROUX Jerome 20 COURT Arno 21 DELANGHE Niels

     

    27/08/2017 HAMME (O) - Juniores - 57,6 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 13 - opgevers: 0

    1 JONAS SMET uit Hamme IKO-BEOBANK

    2 STUER Kwinten CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DE LANGE Pieter-jan VZW JONG WIELERTALENT

    4 DEWIT Jordi WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN DORPE Guus VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE VYLDER Robbe KTC-CYCLING TEAM

    8 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 WITMAN Dieter INDIVIDUEEL

    10 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VAN DER MEULEN Nick 12 LAURENT Giovanni 13 VAN HAELEN Bjarne

     

    27/08/2017 LEEST (A) - Juniores - 87 km - 39,46 km/h

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 4

    1 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 VRANKEN Vince SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 HUIJBREGTS Jesse NED FORTE YOUNG CYCLING TEAM

    6 PINDER Adam GBR ADEPT PRECISION RT

    7 ROELENS Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 VAN BALKOM Max NED TEAM KEMPEN

    9 NICOLAES Frédéric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 VANHERREWEGEN Thomas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 KESTENS Donovan 12 CANDRIES Ruben 13 FUCHS Thimo 14 DE STERCK Wout 15 BAZAK Ohad ISR 16 PELLENS Casper 17 GAUTIER Axel 18 BOECKX Jens 19 WYNANTS Mitchell 20 HOUTMEYERS Thomas 21 TIMMERMANS Jarno

     

    27/08/2017 MELSELE (O) - Juniores - 90 km - 38,47 km/h

    Aantal deelnemers: 14 - opgevers: 0

    1 ANSONS Kristers LAT MSG

    2 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Wessel NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    4 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 JANSSENS Dries SUPER BIKERS ECOLE VTT

    6 SABBE Robbe TIELTSE RENNERSCLUB

    7 DE RYCK Andreas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 RAKERS Martijn NED WV DE JONGE RENNER

    9 CLEENEWERCK Tjorven TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VERMEULEN Steven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 TIELEMANS Frederik 12 VAN HOYWEGHEN Jens 13 JORIS Stef 14 DE BUCK Johan

     

    27/08/2017 MERKSEM (A) - Juniores - 77 km - 38,13 km/h
    Aantal deelnemers: 16 - opgevers: 2

    1 PATTYN Steven VZW JONG WIELERTALENT

    2 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN KERCKVOORDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    6 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 LUYTEN Jonas ACROG - BALEN BC

    8 BRUYNS Lennerd LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 HOEKJEN Hugo NED WV DE JONGE RENNER

    10 COENEGRACHTS Jasper DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 BRUYNINCKX Jonas 12 PEETERS Sander 13 CLOOTS Kilian 14 DE SMEDT Yanni

     

    27/08/2017 WOUBRECHTEGEM (O) - Juniores - 82,9 km - 39,95 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 6

    1 NAUDTS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    3 STOCKX Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 PRIEELS Robbe JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 TORDEUR Niels ISOREX CYCLING TEAM

    9 VERHECKEN Gilan VZW JONG WIELERTALENT

    10 VANDENDAELE Vic VZW JONG WIELERTALENT

    11 EECKHOUT Arthur 12 NOPPE Matthias 13 SHEPHERD Matthew GBR 14 BEKÉ Willem 15 DE RAEVE Stan 16 JAWALAPERSAD Maarten 17 LOUYET Benoît 18 VERCRUYSSE Pieterjan 19 BOELAERT Matisse 20 VAN HOLSBEECK Kyan 21 FELIX Raf 22 BORTELS Théo 23 DESCAMPS Maxence 24 VAN NESTE Gilles 25 BRACKE Stan 26 DURKIN Thomas IOT 27 DE FEYTER Jonas

     

    27/08/2017 ZWEVEZELE (VANNEKE) (W) - Juniores - 60 km - 34,96 km/h

    Aantal deelnemers: 10 - opgevers: 0

    1 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 CAPPELLE Mauro TIELTSE RENNERSCLUB

    3 ROSSEEUW Birger WIELERTEAM IEPER

    4 VYNCKE Seppe CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 MICHELS Angelino VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 DESCHUYTTER Casper CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 VANDECASTEELE Nigel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DERYCKERE Ruben CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 GARSBEKE Jelle VZW JONG WIELERTALENT

    10 SAUVAGE Simon MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    27/08/2017 LA ROUTE DES GEANTS (W) - UCI Men Juniors – km

    Aantal deelnemers:

    27-08-2017 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GIANNI VAN DER SYPT met zijn 1ste Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Gianni Van Der Sypt.jpg  Fleur De Veirman.jpg

    Gianni Van Der Sypt        Fleur De Veirman


    Zondag 27/08/2017 NEDERHASSELT (O) - Nieuwelingen Interclub - Beker van Belgie - 80 km - 40,25 km/h

    Aantal deelnemers: 111 - opgevers: 26

    1 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    2 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BONNET Théo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VANDERBEKE Aiden MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    8 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 VANDENBRANDEN Noah 12 MARTHE Nicolas 13 BERCKMOES Jenno 14 POLEIJ Arjan NED 15 DHAEYE Enrico 16 MICHIELSEN Jarne 17 GROOTJANS Jente 18 VERSTRAETE Aaron 19 CEURENS Robbe 20 TEERLINCK Alexander 21 ROMBAUTS Daan 22 VAN DYCK Jarne 23 BELMANS Elias 24 VAN DEN SCHOOR Mats 25 VERCAUTEREN Thomas 26 DECAESTECKER Korneel 27 GHEYSENS Laurens 28 KAESEMANS Siemen 29 ECCLI Cyrian 30 CHRISTIAENS Jonas 51 HOPMANS Wouter NED 55 VAN DAELE Ernest 64 REUNIS Rowdy NED 73 DE CLEEN Wouter 80 DE BEER Wannes

     

    27/08/2017 BERLARE - UITBERGEN (O) - Nieuwelingen - 64,8 km - 37,8 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 9

    1 GIANNI VAN DER SYPT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 LECHANTRE Bastien FRA VC ROUBAIX

    3 TENE Rotem ISR ISRAEL GO PRO

    4 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 D´HONDT Dante ACROG - BALEN BC

    7 VAN DER LEE Jardi NED WESTLAND WIL VOORUIT

    8 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 STEVENS Igor VZW JONG WIELERTALENT

    10 KAES Xedric VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 BONTINCK Jarne 12 DE SMET Connor 13 RASSCHAERT Lander 14 IMPENS Felix 15 MAAS Marijn NED 16 VAN DER PERRE Diemer 17 DE GEEST Ricky 18 VAN ZANDE Devin 19 GALLE Staf 20 TIMMERMANS Tristan NED 21 ROGGEMAN Sieben 22 VAN DER HOEVEN Luc NED 23 SCHOUPPE Zoran 24 DANEEL Jefke 25 VAN CLEEMPUT Bert 26 PERMENTIER Emano 27 MAES Alec 28 CORNELIS Natan 29 DE VOS Sander 30 ANDRIES Ward 31 CORNELIS Cody 33 D´HOLLANDER Senne 36 DE ROECK Dante

     

    27/08/2017 VICHTE (W) - Nieuwelingen - 67,2 km - 42,1 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 3

    1 DE MAREZ Florian FRA TEAM AVESNOIS

    2 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    4 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    6 EECKHOUT Emile ACROG - BALEN BC

    7 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 FERGUSON Nesta GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    9 DAY Nick GBR MILTON KEYNES

    10 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    11 DELFT Mattice 12 MORTREUX Axel FRA 13 POWELL Harrison GBR 14 BENOIT Jonas 1 5 BERT Jasper 16 VERROONEN Gilles 17 MALFAIT Felix 18 GARDIN Michael 19 ONGENA Lander 20 VANLUCHENE Maxim 21 BOGAERTS Senne 22 LEWILLE Ian 23 CRAEYNEST Elias 24 DANIELS Alex GBR 25 CATTEEUW Xander 26 BOSTYN Victor 27 DE CONINCK Quinten 28 LECLUSE Gilles 29 VERSCHEURE Miel 30 NOREILDE Mathias

     

    27/08/2017 WAANRODE (B) - Nieuwelingen - 66,3 km - 40,19 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 23

    1 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    2 STEVENS Daan ACROG - BALEN BC

    3 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 BRAMS Andy WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 WIENEN Flore ACROG - BALEN BC

    9 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    11 DE PRETER Emiel 12 HUYBRECHTS Sander 13 GIJBELS Jonas 14 VAN BOUWEL Hannes 15 PRINSEN Lennert 16 DE LEEUW Ward 17 VAN NUFFEL Aiko 18 BEKAERT Joost 19 DE JAEGER Arthur 20 DE RYCK Robbe 21 BEELEN Pieter 22 DANIËLS Pieter 23 VAN DYCK Cisse 24 JANSE Stef 25 VAN GESTEL Sidney 26 VERGOTE Diel 27 GOFFART Jordi 28 LADANG Miguel 29 JORDENS Jules 30 DEPRE Jeroen
     

    27/08/2017 ZWEVEZELE (VANNEKE) (W) - Nieuwelingen - 40 km - 36,02 km/h

    Aantal deelnemers: 15 - opgevers: 3

    1 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 MAEYAERT Baptiste KVC NOORDZEEMEEUW

    6 DENAEGHEL Brent KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7 VERSEE Younes INDIVIDUEEL

    8 DE PREESTER Victor TIELTSE RENNERSCLUB

    9 SOENENS Ayton CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 BROIDIOI Jente KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    11 SALOMEZ Ydris 12 DEWEERDT Tiebe

     

    27/08/2017 BEERNEM (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    27/08/2017 MAL-TONGEREN (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    27/08/2017 RUMST (A) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 29 - opgevers: 0 – 19,8 km

    1 FLUSSIE Chepe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 LEEMANS Jonas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 VAN ELSEN Mauro YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN PETEGHEM Mout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    5 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    9 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    18 VAN WIELE Lennert WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    24 VAN SANDEN Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 VERHULST Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 27 - opgevers: 0 – 26,4 km

    1 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    2 SLAETS Yorick VZW JONG WIELERTALENT

    3 VAN ELSACKER Dries WAC TEAM

    4 GUETTARI Sofiane WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 VAN GIJSEL Tycho NED SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    14 jaar - deelnemers: 31 - opgevers: 1 – 35,2 km

    1 DALVING Quinten ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 RAES Renzo WAC TEAM

    3 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE BEUCKELEER Seppe HERMANS CYCLING TEAM

    5 CROON Joran AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    9 BLOMMAERT Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 STEELS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    24 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 COOLS Aaike PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 VAN DEN EEDE Chloe TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 5 - opgevers: 1

    1 FLEUR DE VEIRMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 COOLS Aaike PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27-08-2017 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/08/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 4de Seizoenszege !!!
    Patrick Bobelijn.jpg

         Patrick Bobelijn

    Zondag 27 augustus 2017 OUWEGEM (9750) - Kampioenschap van Belgie
    Catg.A

     

    Catg.A - 99,2 km - 63 deelnemers

    1-Van Der Sickel Mario (Zingem)

    2-Gryson Kristof

    3-Van Damme Peter

    4-Lammertyn Foeke

    5-Vandenbussche Ron

    6-De Potter Kjell

    7-Van Raemdonck Kevin

    8-Apers Michaël

    9-Moerman Jens

    10-Weemaes Robby

    11-De Clercq Wouter-12-De Wispelaere Arno-13-Coppens Carrera-14-Rottiers Cédric-15-Behiels Peter-16-De Baets Kristof-17-Verwee Nico-18-Maenhout Kenny-19-De Bock Stef-20-Snoeck Mathias-21-Nevejans Dennis-22-Peeters Nico-23-Vens Quincy-24-Vernaet Olivier-25-Bauters Pieter-26-Demeter Renaat-27-Maenhout Tommy-28-Van Opstal Philippe-29-Van Hyfte Tom-30-De Smet Olivier-31-Maes Olivier-32-Roels Diedrich-33-Vandenberghe Stijn-34-Vancolen Kevin-35-Maes Jonah-36-Meul Tom-37-Nevejans Kenny-38-Lammens Laudelino-39-Dhondt Gunter-40-De Smet Dries-41-Van Kerchove Jonathan-42-De Duytsche Luc-43-Ameye Stijn-44-Le Blon Michel-45-Vercruysse Jelle-46-Spillebeen Jürgen-47-Matthys Sam-48-Buysse Lennert-49-Van Reepingen Kevin-50-Rogge Simon-51-Van Hauwaert Steven-52-Vandriessche Kenneth-53-Maes Dimitri-54-Vossaert Matthias-55-Brijs Gert-56-De Kimpe Nick-57-Rombaut Maarten-58-Opsomer Enzo-59-Mallezie Sven-60-Montaigne Jorn-61-Gamble Donald-62-Vispoel Ruben-63-Deboever Nick

     

    Catg.B - 68,2 km - 25 deelnemers

    1-Eeckhout Niko (Wielsbeke)

    2-Wandels Youri

    3-De Weirdt Gino

    4-Van De Perre Lieven

    5-De Smet Tom

    6-Verbeken Kurt

    7-Reniers Kristof

    8-Verschelden Steven

    9-Huge Benoit

    10-De Wannemaeker Filip-11-Wilmet Frederic-12-Van Impe Jurgen-13-Van Mol Bart-14-De Vlieger Sven-15-Van Esbroeck Sven-16-Porte Dominiek-17-de Vree Rik-18-Heynssens Hans-19-Schaut Danny-20-De Swert Dave-21-Van Haverbeek Peter-22-Cael Wouter-23-De Waele Kris-24-Van Den Broecke Mario-25-Vandeputte Gunter

     

    Catg.B+ - 68,2 km - 19 deelnemers

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-31-Van Oyen Franky

    3-Van Speybroeck Geert-Sylvere

    4-Edwards Richard

    5-6-Roose Nico

    6-Janssens Kenny (Melsele)

    7-Van Pachterbeke Patrick

    8-Van Speybroeck Geert

    9-Ballet Peter

    10-Harms Ko

    11-Branislav Mosnak-12-Roobroeck Dirk-13-Hereijgers Piet-14-Gyselinck Eddy-15-Vandebuerie Mario-16-Benoot Stanny-17-Danau Gustaaf-18-Hebbrecht Geert-19-MC Gill John

     

    Catg.C - 55,8 km - 25 deelnemers

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-Versluys Marc

    3-Paridaens Ronny

    4-van der Geest Peter

    5-Willems Michel

    6-Van Eyndt Jozef

    7-Heye Hilair

    8-Pieters Joost

    9-Struyf Raoul

    10-Buyens Patrick

    11-Steeman Juan-12-D'Hondt Erwin-13-Van Lierde Hans-14-Bracke Wim-15-De Vuyst Eddy-16-Bath Mick-17-De Praetere Fritz-18-Broadbent David-19-Boeve Jose-20-De Regge Willy-21-Bolle Henk-22-van Rijsbergen John-23-Lacquet Philippe-24-Goossens Marc-25-Tummeleer Dirck

     

    Catg.D - 55,8 km - 14 deelnemers

    1-Deneef Jozef (Denderleeuw)

    2--Remory Pierre

    3-Luyten Felix

    4-Van Holen Johny

    5-Scheirlinckx Jozef

    6-Vandermeulen Jos

    7-De Leersnyder Florent

    8-Montforts Ad

    9-Scheirlinckx Hendrik

    10-De Sutter Willy

    11-Pauwels Marcel-12-Mous Willy-13-Demiddel Ronny-14-Lockefeir Marinus

     

    Catg.D+ - 55,8 km - 5 deelnemers

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vandenhouwe Etienne

    3-Vyvey Julien

    4-Hermans Luc

    5-Brouwers Francois

    27-08-2017 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/08/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Zondag 27/08/2017 HAMME (9220)


    Cat.A/B - 57 km - 13 deelnemers

    1 Kenny GOVAERT

    2 Gillian Van Rymenant

    3 Thomas D'Hooghe

    4 Joery De Somer

    5 Bjorn Coomans

    6 Mario Van Den Broecke

    7 Pascal Heyvaert

    8 Pieter Rottiers

    9 Stijn Gide

    10 Arno Verberckmoes

    11 Steven Van Rijckeghem 12 Lauri Van Den Eede 13 Filip Van Buyten

    27-08-2017 om 21:09 geschreven door kenny


    26-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN & AMATEURS & MASTERS TE OVERMERE-BERLARE VAN ZATERDAG 26/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN & AMATEURS & MASTERS TE OVERMERE-BERLARE VAN ZATERDAG 26/08/2017     


    Zaterdag 26/08/2017 OVERMERE-BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 44,79 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 10

    1 SLABINCK Anthony INDIVIDUEEL

    2 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    4 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 COOMAN Mauro INDIVIDUEEL

    7 DE BACKER Kristof WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DESMEDT Gary VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VAN ASSCHE Bert VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    11 VAN DE VELDE Thomas 12 VANDENBERGH Wouter 13 DE PAEPE Pieter 14 BONTINCK Karel 15 MAHIEU Mathias 16 DECLERCQ Thierry 17 VAN MALDEREN Bjorn 18 COOMAN Gianni 19 COOMAN Jerry 20 DIEPENDAELE Jurgen 21 COUDENYS Wesley 22 VAN DE STEENE Thibau 23 DE WINNE Gert 24 CHRISTIAENS Hans 25 STEENACKERS Sven
    26-8-2017-overmere 409.JPG  26-8-2017-overmere 405.JPG
    Winnaar te Overmere-Berlare Anthony Slabinck.                                      De winnaar met de supporters.
    26-8-2017-overmere 403.JPG
                          Een woordje uitleg van winnaar Anthony Slabinck.
    26-8-2017-overmere 373.JPG
                                Aankomst van winnaar Anthony Slabinck.
    26-8-2017-overmere 334-001.JPG
                           De spurt van de 2de groep met Gianni Cooman.
    26-8-2017-overmere 302.JPG
    26-8-2017-overmere 297.JPG
    26-8-2017-overmere 247.JPG
    26-8-2017-overmere 204.JPG
    26-8-2017-overmere 196.JPG
    26-8-2017-overmere 184.JPG
    26-8-2017-overmere 140.JPG
    26-8-2017-overmere 136.JPG
    26-8-2017-overmere 114.JPG
    26-8-2017-overmere 106.JPG
    26-8-2017-overmere 094.JPG
    26-8-2017-overmere 073.JPG
    26-8-2017-overmere 071.JPG
    26-8-2017-overmere 044.JPG
    26-8-2017-overmere 035.JPG
    26-8-2017-overmere 029.JPG
    26-8-2017-overmere 023.JPG
    26-8-2017-overmere 021.JPG
    26-8-2017-overmere 014.JPG
    Start van de Elite z.c. & Beloften & Amateurs & Masters te Overmere-Berlare
    met 35 deelnemers.

    26-8-2017-overmere 344.JPG





     






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-08-2017 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 26/08/2017 OMLOOP MANDEL-LEIE-SCHELDE MEULEBEKE (W) - UCI Men Elite - 179 km - 46,47 km/h

    Aantal deelnemers: 121 - opgevers: 34

    1 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    2 DUIJN Huub NED VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 WYNANTS Maarten TEAM LOTTO NL - JUMBO

    4 DE NEGRI Pier Paolo ITA NIPPO - VINI FANTINI

    5 KREDER Wesley NED WANTY - GROUPE GOBERT

    6 RIESEBEEK Oscar NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    7 CASTELIJNS Twan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    8 PEYSKENS Dimitri WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    9 VAN GESTEL Dries SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 VERMEER Tom NED TEAM DIFFERDANGE - LOSCH

    11 BOUCHER David 12 DE JONGHE Kevin 13 LIETAER Eliot 14 DE LANGE Thijs NED 15 KASPERKIEWICZ Przemyslaw POL 16 GROENEWEGEN Dylan NED 17 KRUOPIS Aidis LTU 18 VAN LERBERGHE Bert 19 JULES Justin FRA 20 VERHELST Louis 21 DEHAES Kenny 22 JANS Roy 23 STALLAERT Joeri 24 VANSPEYBROUCK Pieter 25 DONDERS Jelle 26 MAES Alexander 27 REYNAERTS Wim 28 PICOUX Maximilien 29 RUIJGH Rob NED 30 DE ROOZE Niels 31 COENEN Dennis 38 VERSCHUERE Seppe 49 VAN HOECKE Gijs 56 STEELS Stijn 72 VAN HECKE Preben 79 DE PAUW Moreno

     

    26/08/2017 RUMMEN (B) - Men Elite - Beker van Belgie Interclub - 139,7 km - 46,31 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - opgevers: 7

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    3 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    5 VERBIEST Senna HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    7 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 DEMOLDER Stijn HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 PARIDAENS Jasper 12 DE BRUYN Jimmy NED 13 VENNER Quentin 14 WILLEMS Kenny 15 VAN DUREN Brent 16 VAN LAER Ward 17 PHILIPS Jonas 18 CREFFIER Laurent 19 NOELS Sven 20 MKAY James 21 VERCAMMEN Jeroen 22 MERTENS Joran 23 TIMMERMANS Ward 24 HELMINEN Matti 25 VANDENSANDE Sebastiaan 26 DOCKX Kristof 27 DELOOF Senne 28 GOEMAN Jasper 29 LEGLEY Matthias 30 VANDAELE Thijs 35 GEERINCK Dries 82 DAS Jeroen 101 DE BOCK Jelle 115 WAELKENS Dave 130 GOOSSENS Kenny

     

    26/08/2017 GIJZENZELE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,42 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 18

    1 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    3 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    4 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    5 STEYAERT Michael V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 BUYLE Pieter CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    10 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VAN DAMME Davy 12 ROSSEEL Ricky 13 TRULOCK Dermot IRL 14 SPENGLER Mario SUI 15 LEUS Jelle 16 MAGINET Steve 17 DE KETELE Angelo 18 FATNES Martin NOR 19 TRIBOUT Bart 20 DIELEMAN Stan 21 DEGUIDE Louis 22 RASSCHAERT Kilian 23 SVENDSBO Emil Ims NOR 24 INGEBRETSEN Thomas NOR 25 DUMONT Julien 26 GILJE Tor Arne NOR 27 D´HOOGE Thomas 28 RONSSE Gauthier 29 VERKERKEN Miel 30 DIERICKX Anthony 33 CORDEEL Pieter 39 VERHOFSTADT Peter

     

    26/08/2017 MARKE (W) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 41,13 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 13

    1 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    2 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    7 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    8 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    10 MUS Aloïs SHIFTING GEARS

    11 VANDEVYVERE Gauthier 12 VANNESTE Evert 13 LAPIERE Ward 14 MARKEY Lucas 15 CARPENTIER Jari 16 BEUSELINCK Briek 17 DEBUYSERE Wannes 18 BOSMANS Arne 19 GOUEL Valentin FRA 20 D´HOORE Giorgio 21 DE DECKER Steven 22 DECEUNINCK Thomas 23 VANOVERBERGHE Mathias 24 VANDER MEIREN Ward 25 SABBE Enzo 26 PAUWELS Nills 27 DE VRIESE Stijn 28 BOUTTE Niels 29 HUYGHE Benny 30 DEWACHTER Aaron

     

    26/08/2017 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 72 km - 45,13 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKEU

    2 DEKKERS Hans NDL ARROW CYCLING TEAM

    3 DE NEVE Jeffrey FLEMISCH UNITED CYCLING TEAM

    4 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    6 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DEVROYE Kim WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 HAELTERMAN Glen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    11 VAN DE KEER Kevin 12 VANOPDENBOSCH Tom 13 MOENS Jonas 14 DHAESE Niels 15 KOOLS Jos NED 16 VAN WESEMAEL Maarten 17 VANOPDENBOSCH Koen 18 PERSOONS Wim 19 VAN DE MAELE Glenn 20 BOGAERT Steven 21 BEECKMAN Arnaud 22 DE BACKER Thomas 23 DE PAUW Kristof

     

    26/08/2017 VERREBROEK (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,79 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 15

    1 BROES Michiel UNITED C.T.

    2 MIRALIYEV Sultanmurat KAZ TRACK TEAM ASTANA

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    5 VANDENBROECK Yarno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    6 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    7 BROWN William GBR ARCHIEVE NORTHSIDE SKINNERGATE

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 AULD Scott GBR ZAPPI RACING TEAM

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 BERTELS Jef 12 VERBEKE Stijn 13 ROTTY Glenn 14 CLAUS Dieter 15 WEEMAES Sasha 16 DELESIE Berre 17 MAES Bryan 18 DE RHO Nicolay 19 MARIN Glenn 20 HOOIJEN Sjors NED 21 LIESSENS Jarno 22 KROON Rody NED 23 SHATOVKIN Sergey KAZ 24 DE PROOST Jasper 25 MUSKENS Sam NED

     

    26/08/2017 OVERMERE-BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 44,79 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 10

    1 SLABINCK Anthony INDIVIDUEEL

    2 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    4 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 COOMAN Mauro INDIVIDUEEL

    7 DE BACKER Kristof WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DESMEDT Gary VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VAN ASSCHE Bert VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    11 VAN DE VELDE Thomas 12 VANDENBERGH Wouter 13 DE PAEPE Pieter 14 BONTINCK Karel 15 MAHIEU Mathias 16 DECLERCQ Thierry 17 VAN MALDEREN Bjorn 18 COOMAN Gianni 19 COOMAN Jerry 20 DIEPENDAELE Jurgen 21 COUDENYS Wesley 22 VAN DE STEENE Thibau 23 DE WINNE Gert 24 CHRISTIAENS Hans 25 STEENACKERS Sven

     

    26/08/2017 NEDERHASSELT (O) - Dames Elite - 84,12 km - 37,84 km/h

    Aantal deelnemers: 103 - opgevers: 13

    1 DE JONG Thalita NED

    2 HENDERSON Anna GBR CYCLE TEAM ONFORM

    3 LOWTHER Melissa GBR TEAM BREEZE

    4 HOOGEBOOM Roos NED

    5 DIETRICH Jacqueline GER

    6 VAN DEN STEEN Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    7 ISAKOVA Amilya KAZ ASTANA WOMEN´S TEAM

    8 MEISELS Esther USA INDIVIDUEEL

    9 VANDENBROUCKE Saartje LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 DICKINSON Eleanor GBR TEAM BREEZE

    11 BEX Nathalie 12 VAN VELZEN Bryony NED 13 INGHELBRECHT Sarah 14 VAN DER PEET Melissa NED 15 HERMANS Anka 16 MCDERMOTT Ellen GBR 17 VERSCHELDEN Nathalie 18 HEYNS Joyce 19 VERSTICHELEN Femke 20 JANSEN Noa NED 21 GINS Tara 22 DEBBOUDT Evelien 23 BAKKER Minke NED 24 VAN DEN HAUTE Steffy 25 WASMUS Nienke NED 26 SAIFUTDINOVA Nataliya KAZ 27 ROTMAN Lotte 28 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 29 REIS Daniela POR 30 VOLLERING Demi NED 41 TEMMERMAN Ilse 44 COMMISSARIS Caren 66 BRITS Delphine 74 CROKET Gilke

    26-08-2017 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LENNERT CAPPAN met zijn 4de Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Lennert Cappan.jpg

       Lennert Cappan

    Zaterdag 26/08/2017 JABBEKE (W) - Juniores - 97 km - 36,47 km/h

    Aantal deelnemers: 16 - opgevers: 0
    1 LENNERT CAPPAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BORRA Victor CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 DESCHUYTTER Casper CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    4 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 VAN HEMELEN Vincent HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 VERSTRAETE Ewout MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DE WISPELAERE Lander INDIVIDUEEL

    9 MEERSCHAERT Leonardo CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 DE MEYER Joeri CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 ROOSE Matteo 12 FORRIER Gianni 13 DOBBELAERE Yari 14 FIEUW Staf 15 VANDECASTEELE Nigel 16 GOFFART Jonas

     
    26/08/2017 KALKEN - LAARNE (O) - Juniores - 89,6 km - 39,59 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 4

    1 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DAVIES Conor GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 BEKÉ Willem KTC-CYCLING TEAM

    5 VAN DORPE Guus VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VAN KERCKVOORDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DE VYLDER Robbe KTC-CYCLING TEAM

    8 SENRAME Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 CREYGELMAN Jens JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    11 DE NEVE Joerik 12 DE LANGE Pieter-jan 13 VAN DE VELDE Nico 14 HUIJBREGTS Jesse NED 15 GONDRY Quinten 16 WARRENS Anthony 17 VAN EESBEEK Yelle 18 BAUDEWIJNS Niels 19 LOUYET Benoît 20 COPPENS Daan 21 LAURENT Giovanni 22 ADRIAENSSENS Jenno 23 OOSTERLINCK Daan 24 D´HAESELEER Yarni 25 SCHELFHOUT Gregory 26 BEKAERT Seppe

     

    26/08/2017 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km - 39,79 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    2 ANSONS Kristers LAT ASFRA RACING TEAM

    3 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 DOCHY Thibaut ACROG - BALEN BC

    5 DHONT Arnoud TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DUPON Arthur VZW JONG WIELERTALENT

    7 DERIBREUX Achille CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 PLANCKAERT Jens ASFRA RACING TEAM

    9 BRACKE Tijs TIELTSE RENNERSCLUB

    10 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 VERHECKEN Gilan 12 DETHY Matthis 13 VANDENDAELE Vic 14 DE VRIENT Dries 15 PLANCKAERT Mathias 16 SAINTOBYN Quinten 17 DE VRIESE Chendo 18 BRUYNEEL Tristan 19 GADENNE Kevin 20 HOUSSIN Bavo 21 VERLINDE Simon 22 TEUNIS Seppe 23 SALEMBIER Florentin 24 DESTATSBADER Thibo

     

    26/08/2017 PUURS (A) - Juniores - 95,2 km - 38,53 km/h

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    3 VERHEIJEN Geert NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DESPONTIN Pierre LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 MINJAUW Lucas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 BRUGGEMAN Lorenzo WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 HILLEMANS Pepijn NED RUDYCO CYCLING TEAM

    10 WESTELINCK Jesper NED VA CYCLING TEAM ZELE VZW

    11 VAN BIESEN Stijn 12 MAAS Danny NED 13 VERVECKEN Brent 14 VERMEIR Ronan 15 VAN CAMP Tibo 16 DE LEEUW Matias 17 VAN HAELEN Bjarne 18 HEYVAERT Bryan 19 TIELEMANS Frederik 20 JORIS Stef 21 DE RYCK Andreas 22 BAZAK Ohad ISR 23 DALEMANS Geoffrey 24 VERDIJCK Lenn

     

    26/08/2017 ST. JAN IEPER (W) - Juniores - 81 km - 39,56 km/h

    Aantal deelnemers: 18 - opgevers: 0

    1 HUCK Leandre FRA CV LIEVINOIS

    2 MAES Laurens TIELTSE RENNERSCLUB

    3 SHEPHERD Matthew GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    4 VANNESTE Wout VZW JONG WIELERTALENT

    5 NICAISE Orélien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 DOHERTY Robbie IRL BALLYMONEY CC

    7 DESCAMPS Maxence SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 DEBUY Justin BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    9 DUJARDIN Diederik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 SABBE Robbe TIELTSE RENNERSCLUB

    11 BIRD Simon GBR 12 DEKIEN Jens 13 MCGLYNN Micheal IRL 14 CLEENEWERCK Tjorven 15 DEMUYNCK Gillian 16 CASTELEIN Maxim 17 DURKIN Thomas IOT 18 CLABAU Thibaut

     

    26/08/2017 VOSSEM (B) - Juniores - 88,8 km - 39,39 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 12

    1 BAUTERS Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 ZAGERS Stefan NED WAC TEAM

    3 REUVERS Kevin NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 HARTLEY Theo GBR IDENTITY RACING

    5 ANDERSON Callum GBR ACROG - BALEN BC

    6 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 PEETERS Siebe LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VERHEYEN Maarten YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    10 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 SCHOTS Michaël 12 HASSERT Sven NED 13 JANSSENS Dries 14 THONNON Bas 15 VAN ROY Arne 16 PLATTEEUW Robbe 17 STERCKX Domien 18 BAMS Jarne 19 ERNST Robin 20 HAEST Jeroen NED 21 GREENHALGH George GBR 22 VAN OOSTERWYCK Lennert 23 SITTERS Bart NED 24 HALLEUX Simon 25 VANDENHAUTE Lukas 26 PIRET Corentin

    26-08-2017 om 20:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 26/08/2017 GENT-OOOSTAKKER (O) - Nieuwelingen - 63 km - 36,68 km/h

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 0

    1 KAES Xedric VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    3 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    4 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 PIETERS Arthur WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN GUCHT Thomas WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 ROGIERS Lucas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 HUYGENS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 KERCKAERT Emiel 12 DE GROOTE Vasco 13 PENNE Rune 14 CHRISTIAENS Jens 15 BIERKENS Luuk NED 16 DHOOGE Romeo 17 FOSTIER Thibault 18 CALLEBAUT Lenny 19 DE SWAEF Isaak 20 BOURÉ Jens 21 EYCKMANS Arne 22 VAN WIELE Michiel 23 DE LEEUW Lenn 24 BERWOUTS Brian 25 BOONS Jente 26 VAN KERCKVOORDE Robbe

     

    26/08/2017 JABBEKE (W) - Nieuwelingen - 49 km - 38,22 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 0

    1 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    3 BUFFEL Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    6 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 DELVART Theo FRA UVC CALAIS

    10 VAN COMPERNOLLE Jamie CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 FERGUSON Nesta GBR 12 DAY Nick GBR 13 DENAEGHEL Brent 14 DE LOBEL Sander 15 GARDIN Michael 16 DEJONGHE Michiel 17 DEBOSSCHERE Seppe 18 POWELL Harrison GBR 19 SALOMEZ Ydris 20 EXPEELS Tjorven 21 MEEUS Sander 22 DE VUYST Jens 23 DELREZ Loïc 24 MAEYAERT Baptiste 25 BROIDIOI Jente 26 DANIELS Alex GBR 27 BLAKE Max GBR 28 HEURION Nicolas 29 VANDECAVEYE Fleur 30 VERPLAETSE Stan

     

    26/08/2017 KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 39,6 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    3 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DEKIEN Sander TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 LAMOTE Robbe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VERSTEGEN Kenneth CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 DE PREESTER Victor 12 DEBORGGRAEVE Matthew 13 DEBRUYNE Lennert 14 DE NEVE Arthur 15 CASTELAIN Nathan 16 CATTEEUW Xander 17 VERSTRAETE Aaron 18 VANDICKE Seppe 19 CALLEWAERT Andreas 20 DE CONINCK Quinten 21 DEKEYSER Andres 22 STARAKAKI Emmanouela GRE

     

    26/08/2017 OTTERGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km - 38,3 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    2 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 SANDRIE Brent CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 DE SCHRIJVER Bjarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 LIEVENS Niels JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN DEN BORRE Arnout WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN CAUTER Jarne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN BELLINGHEN Keano DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 DEJONGHE Kjell 12 VAN HOOF Manu 13 FIEVEZ Philippe 14 BEECKMAN Gauthier 15 SNOEKS Lucien 16 VANDEVANNET Simon 17 SCHOUPPE Zoran 18 VERSTRYNGE Emiel 19 DE BOECK Anton 20 MUYSHONDT Nils 21 REMORY Jarno 22 BOGAERTS Senne 23 VAN DEN ABBEEL Tibo 24 DE KINDER Matthias 25 VAN DER MEULEN Wout 26 BEECKMANS Kenzo 27 BAELE Lennert 28 CAES Thomas 29 PIETERS Lennert 30 VAN PARYS Jordy

     

    26/08/2017 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 67 km - 40,54 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 14

    1 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    2 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 STEVENS Daan ACROG - BALEN BC

    4 JORISSEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VEENHUIS Ole NED HOORNSE REN EN TOERCLUB

    6 MARTENS Seppe WAC TEAM

    7 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    8 VAN DUN Jente WAC TEAM

    9 VAN OORSCHOT Robin NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    10 VAN HASSEL Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 HANEGRAAF Stijn NED 12 DE POOTER Dries 13 LAURYSSEN Tom 14 PEETERS Jef 15 VERLINDEN Jordi 16 HERMANS Berre 17 VOCHTEN Victor 18 SCHURGERS Stef 19 VERMEIREN Yenthe 20 VERKOEYEN Michiel 21 DION Loïc 22 MICHIELS Sven 23 FRANCKAERT Maarten 24 TIMMERMANS Tristan NED 25 VAN ELSACKER Hans 26 VERTOMMEN Maik 27 BIJL Kinley NED 28 ADAMS Daan NED 29 THEUWS Bartje 30 SIEMONS Kobe

    26-08-2017 om 20:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/08/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 14de Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 8ste Seizoenszege !!!

    Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg   Franky Weemaes 2017.jpg

       Kevin Van Raemdonck           Franky Weemaes


    Zaterdag 26 Augustus 2017 HENGSTDIJK (Nl)

     

    Catg.A - 72,6 km - 20 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Verwee Nico

    3-de Meijer Christian

    4-Smet Jochem

    5-Maenhout Kenny

    6-Weemaes Filip

    7-Maes Bram

    8-Cap Tim

    9-Maenhout Tommy

    10-Nachtegael Danny

    11-Van Osselaer Tommy-12-Van Gaeveren Gunter-13-Roels Diedrich-14-Van Noord Wesley-15-Van Bunder Michel-16-Van Sante Tristan-17-Zwartepoorte Marcel-18-Creve Stijn-19-Suykerbuyk Ben-20-Van Goethem Daniel

     

    Catg.B - 62,7 km - 22 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Stans Tom

    3-Van Drom Giovanni

    4-Van Roeyen Dave

    5-De Vlieger Sven

    6-Van Hautekerke Glenn

    7-Smet Gert

    8-de Koning Michel

    9-Schaut Danny

    10-Claes Benny

    11-Diet Wim-12-Segers Daniel-13-De Wannemaeker Filip-14-Goossens Alex-15-Kramer Guido-16-Schollaert Carlo-17-Heymans Peter-18-Vaerenbergh Bjorn-19-Van Guyse Danny-20-Verley Erik-21-Baart Mark-22-Van Bosbeke Peter

     

    Catg.B+ - 62,7 km - 10 deelnemers

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-van Straten Patrick

    3-Janssens Kenny (Melsele)

    4-Harms Ko

    5-Smet Luc

    6--Dhooge Tom

    7-Heyndrickx Wim

    8-Hellinckx Danny

    9-De Roos Marnix

    10-Nevejans Idesbald

     

    Catg.C - 52,8 km - 21 deelnemers

    1-Goossens Marc (Knokke)

    2-de Waal Wim

    3-Vyncke William

    4-Bauters Ronny

    5-Van Eyndt Jozef

    6-Reniers Tony

    7-Buyens Patrick

    8-Hus Willem

    9-Vanrafelghem Patrick

    10-D'Hondt Erwin

    11-Heye Hilair-12-Struyf Raoul-13-Steeman Juan-14-Lap Hans-15-Lacquet Philippe-16-Van Duyse Peter-17-De Poorter Luc-18-Bath Mick-19-Bolle Henk-20-De Bie Dirk-21-Tummeleer Dirck

     

    Catg.D - 52,8 km - 6 deelnemers (+65 jaar)

    1-Moens Louis (Ertvelde)

    2-Mous Willy

    3-Pauwels Marcel

    4-Demiddel Ronny

    5-Van Loon Adri

    6-Lockefeir Marinus

     

    Catg.D+ - 52,8 km - 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Snels Luc

    3-De Roos Willy

    4-Vandenheuvel Gilbert

    5-Hermans Luc

    6-Brouwers François

    26-08-2017 om 17:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/08/2017

    VWV.jpg

    Zaterdag 26/08/2017 BERLAAR

     

    Liefhebbers - 88,5 km

    1-Michiels Marnix

    2-De Wyngaert Filip

    3-Van Laer Titte

    4-De Weerdt Nick

    5-Goeleven Jeroen

    6-Bunkens Kris

    7-Bruyndonkx Stijn

    8-De Feyter Tom

    9-Beyens Joeri

    10-Verheyden Robin

    11-Van Gorp Yves 12-Bellen Wesley 13-Hanlet Laurent 14-De Feyter Ken 15-Van den Broeck Maxim 16-Verelst Bert 17-Steurs Kevin 18-Van Olmen Jef 19-Muylst Andy 20-Van Roy Sven

     

    C renners - 64,9 km

    1-Pauwels Vital

    2-Witvrouwen Kris

    3-Heremans Koen

    4-Verbinnen Dirk

    5-Linotte Ludovic

    6-Dockx Peter

    7-Wijckmans Kristof

    8-Tuyls Robby

    9-Van Hemelrijck Steve

    10-Van Roosbroeck Patrick

    11-Cargnello Michel 12-Schut Henry 13-Vermote Patrick 14-Vanberghen Wim 15-Compere Serge

     

    D renners - 64,9 km

    1-Van Uffel Wim

    2-Wuyts Hans

    3-Van Bael Hans

    4-Van der Mieren Kris

    5-Vangenechten Freddy

    6-Huon Xavier

    7-Van den Bergh Wim

    8-Lahou Rudy

    9-Vos Peter

    10-Fierens Paul

    11-Van Loy Eddy 12-Van der Auwera Benny 13-Verdeyen Jos 14-Peeters Jan 15-Brabants Bruno

     

    E renners - 64,9 km

    1-Deusse Leon

    2-Meijers Jo

    3-Durant Martin

    4-Van Gils Rene

    5-Mariotti Eliseo

    6-De Bakker Ludo

    7-Delfosse Joseph

    8-Delfosse Catherine

    9-Degeest Roland

    10-Dom André

    26-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/08/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 32ste Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

      Patrick Cocquyt

    Zaterdag 26/08/2017 ASBEEK (17


    Cat.A - 70,4 km - 25 deelnemers

    1 Gillian VAN RYMENANT

    2 Kenny Govaert

    3 Bart Deurbroeck

    4 Bert Van Der Trappen

    5 Pascal Heyvaert

    6 Bjorn Lison

    7 Joery De Somer

    8 Maxim Vertonghen

    9 Yorick Lison

    10 Bjorn Coomans

    11 Stijn Gidé 12 Niels Six 13 Gunter De Coen 14 Cedric Rottiers 15 Alexander Freese 16 Tommy Baeyens 17 Benoit Georges 18 Gregory Camerlinckx

     

    Cat.B - 64 km - 25 deelnemers

    1 Jarno VERHOFSTADT

    2 Kurt Eeckhout

    3 Nico Budo

    4 Peter Van Haverbeek

    5 David Haegeman

    6 Andy Annendijck

    7 Peter Vermassen

    8 Steven Van Rijckeghem

    9 Raf Van Den Bossche

    10 Tom De Beer

    11 Gert De Jonghe 12 Tom De Smet 13 Devid Schoonjans 14 Paul Hens 15 Frederik Robberechts 16 Jurgen Stijnen 17 Steven Verschelden 18 Dominiek Porte 19 Andy Hoes

     

    Cat.C - 64 km - 41 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Bruno Bruyere

    3 Patrick Bobelijn

    4 Richard Edwarts

    5 Kristof Reniers

    6 Guy De Coster

    7 Gunther Quintelier

    8 Jimmy De Paepe

    9 Pascal Kestemont

    10 Jerry Portier

    11 Bert Peelman 12 Dominique Van Den Eede 13 Peter Maes 14 Alain Goolaerts 15 Chris Foriers 16 Rudolf Cornelis 17 Christophe Desmaren 18 Jurgen De Backer 19 Pascal Raes 20 Ronny Coppens

     

    Cat.D - 57,6 km - 33 deelnemers

    1 Rudy THOMAS

    2 Danny De Backer

    3 Eddy Vermeir

    4 Patrick Jacobs

    5 Wim Winandy

    6 Ronald Rents

    7 Eddy Beirnaert

    8 Eric De Rijst

    9 Jan De Mulder

    10 Patrick Van Ransbeeck

    11 Pierrot Mesotten 12 Marc Tabourdon 13 Ronny Cosijn 14 Marc Vandenwijngaerden 15 Rudi De Bondt 16 Marc Persijn 17 Hugo Van Linden 18 Luc Vrancken 19 Salvatore Biancucci 20 Ronny Goolaerts

     

    Cat.E - 51,2 km - 29 deelnemers

    1 Ronny PARIDAENS

    2 Dirk Van Hove

    3 Michel Willems

    4 Joost Pieters

    5 Wim De Coninck

    6 Rony Govers

    7 Piet Van Vaerenbergh

    8 Rudy Van De Velde

    9 Jos Claessens

    10 Christophe Davies

    11 Rudy Berwart 12 Paul Geudens 13 Ronny Raes 14 Jean Pierre Hastin 15 Paul Castelyn  16 Guy Vanparrijs 17 Christian Somers 18 Luc Francois 19 Guy Theys 20 Jos Maes

     

    Cat.F - 44,8 km - 16 deelnemers

    1 Marc VERVONDEL

    2 Noel Burggraeve

    3 Andre Bultinck

    4 Pierre Remory

    5 Jozef Deneef

    6 Rene Mertens

    7 Johny Van Holen

    8 Willy Teirlinck

    9 William De Cremer

    10 Frank Rijpens

    11 Roger Wauters 12 Willy Corthier 13 Danny Luypaert 14 Jozef Scheirlinckx 15 Romain Tutteleers

    26-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    25-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MERCHTEM VAN VRIJDAG 25/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MERCHTEM VAN VRIJDAG 25/08/2017     


    Vrijdag 25/08/2017 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,04 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 1

    1 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 MIRALIYEV Sultanmurat KAZ TRACK TEAM ASTANA

    4 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    5 SHATOVKIN Sergey KAZ TRACK TEAM ASTANA

    6 TURAR Assylkhan KAZ TRACK TEAM ASTANA

    7 STENSON Adam IRL TEAM BIKEWORX

    8 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCC

    11 HAEMELS Bavo 12 VASSILENKOV Roman KAZ 13 VANDYCK Niels 14 CADRON Julien 15 DE BLOCK Nick 16 FYFFE Angus IRL 17 VAN DE PERRE Dimitri 18 THIELEMANS Mike 19 GOOSSENS Mathieu 20 GAINEYEV Robert KAZ 21 KOOLS Jos NED 22 VAN WESEMAEL Maarten 23 MOYSON Jelle 24 BERTELS Jef 25 ZHUMAKAN Alisher KAZ 26 DE KOKER Bram 27 DE OST Jarne 28 DELOOF Senne 29 DE COCK Dries 30 LEFEBVRE Jeremy
    25-8-2017-merchtem 489.JPG 25-8-2017-merchtem 486.JPG
           Winnaar Michael Adriansen.                    Winnaar te Merchtem Michael Adriaensen en de 2de Jens Moens.
    25-8-2017-merchtem 484.JPG
            Winnaar te Merchtem Michael Adriaensen en de 2de Jens Moens.
    25-8-2017-merchtem 447.JPG
    Aankomst van winnaar Michael Adriaensen voor Jens Moens, Sultanmurat Miraliyev,
    Mark O'Callghan en Sergey Shatovkin.

    25-8-2017-merchtem 362.JPG
    25-8-2017-merchtem 327.JPG
    25-8-2017-merchtem 322.JPG
    25-8-2017-merchtem 298.JPG
    25-8-2017-merchtem 239.JPG
    25-8-2017-merchtem 232.JPG
    25-8-2017-merchtem 210.JPG
    25-8-2017-merchtem 156.JPG
    25-8-2017-merchtem 129.JPG
    25-8-2017-merchtem 119.JPG
                              Alexander De Keersmaeker uit Kruibeke.
    25-8-2017-merchtem 109.JPG
    25-8-2017-merchtem 105.JPG
    25-8-2017-merchtem 102.JPG
    25-8-2017-merchtem 056.JPG
    25-8-2017-merchtem 054.JPG
    25-8-2017-merchtem 038.JPG
    25-8-2017-merchtem 029.JPG
    25-8-2017-merchtem 021.JPG
    25-8-2017-merchtem 018.JPG
              Start te Merchtem van de Elite z.c. en Beloften met 34 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-08-2017 om 23:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 25/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 25/08/2017 AARSCHOT (B) - Elite z.c./U23 - 70 km - 38,96 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2

    1 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    2 BATS Didier CST SANDD AMERICAN EAGLE MTB RACING TEAMUMT

    3 ANDRIEU Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    4 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    7 VAN DINGENEN Jordi PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 CRABBÉ Arno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    9 VERHEYDEN Joris WTC NIEUWRODE

    10 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 GLEDHILL Leon GBR 12 MAZZONE Leon GBR 13 CARTER Thomas NZL 14 VAN BROEKHOVEN Guy 15 VERNIE Pierre GBR 16 GOOSSENS Quentin 17 DECOSTER Gert-jan 18 VICKERS Kirk GBR 19 AULD Scott GBR 20 VAN ROY Simon 21 PEETERS Kjell 22 HEINDERSON Maths 23 HIGGINSON James GBR 24 VAN HOUT Maxim 25 HIGGINSON Joe GBR 26 VERHAEGEN Jens 27 MERCKX Niels 28 WUYTS Mathijs 29 CHURCHILL Calvert GBR 30 QUINTELIER Timo

     

    25/08/2017 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,04 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 1

    1 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 MIRALIYEV Sultanmurat KAZ TRACK TEAM ASTANA

    4 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    5 SHATOVKIN Sergey KAZ TRACK TEAM ASTANA

    6 TURAR Assylkhan KAZ TRACK TEAM ASTANA

    7 STENSON Adam IRL TEAM BIKEWORX

    8 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCC

    11 HAEMELS Bavo 12 VASSILENKOV Roman KAZ 13 VANDYCK Niels 14 CADRON Julien 15 DE BLOCK Nick 16 FYFFE Angus IRL 17 VAN DE PERRE Dimitri 18 THIELEMANS Mike 19 GOOSSENS Mathieu 20 GAINEYEV Robert KAZ 21 KOOLS Jos NED 22 VAN WESEMAEL Maarten 23 MOYSON Jelle 24 BERTELS Jef 25 ZHUMAKAN Alisher KAZ 26 DE KOKER Bram 27 DE OST Jarne 28 DELOOF Senne 29 DE COCK Dries 30 LEFEBVRE Jeremy

     

    25/08/2017 SPIERE-HELKIJN (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 46,48 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 11

    1 MCCANN John USA WIELERTEAM DECOCK VAN EYCK CAPOEN

    2 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 SPENGLER Mario SUI BMC RACING TEAM

    4 LUHRS Alex GBR ARCHIEVE NORTHSIDE SKINNERGATE

    5 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    6 MUNDY Isaac GBR PMR

    7 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    8 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    9 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 DONIE Birger GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 SROKA Robert USA 12 LELEU Antoine 13 VANDENBOGAERDE Jens 14 WYDOOGHE Jaron 15 BOUTEN Migel 16 COMMEYNE Davy 17 CAPPELLE Gauthier 18 ALEXANDER Simon GBR 19 BORRY Kim 20 BAILLIEVIER Kilian 21 COURTENS Olivier 22 CLAERHOUT Sven 23 TOUQUET Joren 24 HENNING Sam GBR 25 OMACHI Kento JPN 26 DE MERLIER Giovanni 27 TOORTELBOOM Frederik 28 VANDAELE Philip 29 JONCKHEERE Michael 30 BREHENY Joseph IRL

     

    25/08/2017 AARSCHOT (B) - Juniores - 50 km - 39,24 km/h

    Aantal deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 ZUBRICKAS Romas LTU KLAIPEDA

    2 G ALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 VAN DEN PUT Ronan AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    5 DELWICHE Kilian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 JANUSKEVICIUS Mantas LTU ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 SWENNEN Hoang DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VAITAITIS Kestutis LTU DSK FORTUNA

    10 NACHTEGAELE Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 MATTHYS Louka 12 KELMELIS Aristidas LTU 13 PINDER Adam GBR 14 MASIULIS Denas LTU 15 ROUND Devon GBR 16 VAN ZANDBEEK Sjors 17 VERHOEVEN Jesse 18 KMIELIAUSKAS Rokas LTU 19 PUBLIE Yannick 20 DE SMEDT Yanni

    25-08-2017 om 22:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN EVERGEM-BELZELE VAN DONDERDAG 24/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN EVERGEM-BELZELE
    VAN DONDER
    DAG 24/08/2017
         


    Donderdag 24/08/2017 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,2 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 12

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    3 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 INGEBRETSEN Thomas NOR SANDNES SK

    7 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 SPENGLER Mario SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    9 JONES Richard GBR PMR

    10 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    11 VAN HOOREBEKE Michiel 12 DE SCHUYTER Arne 13 VAN RENTERGHEM Bram 14 BREHENY Joseph IRL 15 MARIN Glenn 16 SVENDSBO Emil Ims NOR 17 ALONSE MONTES Pablo ESP 18 VAN GOETHEM Kevin 19 RAEYMAEKERS Mattias 20 LAMBERTIN Kevin 21 OSALAND Kristjan NOR 22 GILJE Tor Arne NOR 23 DE FAUW Ken 24 FJELDAVLIE Jørn NOR 25 DE GREVE Maxim 26 VAN DOREN Ward 27 BROWN William GBR 28 FATNES Martin NOR 29 D´HOOGE Aron 30 HENNING Sam GBR
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 467.JPG
                          Winnaar te Evergem-Belzele Kobe Vanoverschelde.
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 473.JPG
                      Een woordje uitleg van winnaar Kobe Vanoverschelde.
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 421.JPG
           Aankomst van winnaar Kobe Vanoverschelde voor Gertjan De Sey.
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 419.JPG
          Aankomst van winnaar Kobe Vanoverschelde voor Gertjan De Sey.
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 426.JPG
          De spurt voor de 4de plaats met Rieno Stofferis voor Jarno Van Guyse.
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 383.JPG
    De kopgroep van 3 met Gertjan De Sey, Davy De Scheemaeker en Kobe Vanoverschelde.
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 358.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 347.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 329.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 308.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 278.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 275.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 253.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 246.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 210.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 199.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 179.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 164.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 152.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 148.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 133.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 098.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 091.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 084.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 078.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 072.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 065.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 058.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 050.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 035.JPG
    24-8-2017- EVERGEM-BELZELE 031.JPG
       Start van de Elite z.c. & Beloften te Evergem-Belzele met 53 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-08-2017 om 22:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DE KLINGE VAN WOENSDAG 23/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DE KLINGE VAN WOENSDAG 23/08/2017     


    Woensdag 23/08/2017 SINT GILLIS WAAS DE KLINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 42,68 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 14

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    4 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL

    7 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    8 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    11 DE BRUYN Jimmy NED 12 VAN BROEKHOVEN Guy 13 MEERBEEK Christiaan NED 14 VERJANS Frank 15 VAN DUREN Brent 16 VAN GANSEN Sam 17 SMET Guy 18 VAN DER MEER Nick NED 19 DILLEN Ruben 20 HEIRBAUT Tony 21 MOESKOPS Jiry 22 DE BOCK Jelle 23 MAES Bryan 24 BRUY�RE A�ky 25 MASURE Brent 26 DEKKERS Hans NED 27 BONTINCK Karel
    23-8-2017-waasm-klinge 614.JPG
    Podium te De Klinge met winnaar Rune Herregodts, Laurent Creffier en Kevin Lava.

    23-8-2017-waasm-klinge 629.JPG
    Podium te De Klinge met winnaar Rune Herregodts, Laurent Creffier en Kevin Lava.
    23-8-2017-waasm-klinge 632.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Rune Herregodts.
    23-8-2017-waasm-klinge 591.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 558.JPG
     Aankomst van winnaar Rune Herregodts voor Laurent Creffier en Kevin Lava.
    23-8-2017-waasm-klinge 576.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 522.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 490.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 369.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 352.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 341.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 311.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 308.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 295.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 287.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 285.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 272.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 268.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 265.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 260.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 258.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 251.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 239.JPG
    23-8-2017-waasm-klinge 235.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-08-2017 om 22:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN SANKT JOHANN VAN WOENSDAG 23/08 EN VRIJDAG 25/08/2017

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 18de Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

             Frank Suys

     

    Vrijdag 25/08/2017 - SANKT JOHANN - Wereldkampioenschap
    Frank Suys 18 3.jpg

    Frank Suys 18 1.jpg 

    Frank Suys 18 2.jpg 

    Woensdag 23/08/2017 - SANKT JOHANN - Tijdrijden 1 km - Cat.>55 jaar

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL) 1.24.95
    2.Aigars Zvingulis (LAT) 1.25.57
    3.David Azizzi (GER) 1.26.55
    4.Wolfgang Treitler (AUT) 1.27.55
    5.Josef Ottino (AUT) 1.27.62
    Frank Suys 18.jpg

    25-08-2017 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 24/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 24/08/2017 ERPE-MERE (O) - Men Elite - 165 km - 43,32 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 38

    1 DE WINTER Ludwig WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    2 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    3 TANFIELD Harry GBR BIKE CHANNEL CANYON

    4 BAUGNIES Jerome WANTY-GROUPE GOBERT

    5 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    7 PEYSKENS Dimitri WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    8 WARNIER Antoine WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    9 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 GOEMAN Jonas TARTELETTO-ISOREX

    11 LIEVENS Niels 12 HARRISON Jones GBR 13 SERGIO Torres Jorro ESP 14 SUNDERLAND Dylan AUS 15 TEASDALE Joshua GBR 16 SHAW Damien IRL 17 SEFA Ylber ALB 18 ROBEET Ludovic 19 PAASSCHENS Mathijs NED 20 VAN OUDENHOVE Jovany 21 KERKHOF Tim NED 22 PATTEN Daniel GBR 23 THILL Tom LUX 24 SCOTT Robert GBR 25 RICHARDSON Alexandar GBR 26 DE ROOZE Niels 27 GAVIRIA RENDON Fernando COL 28 LAGNEAUX Yoni 29 DE PLUS Jasper 30 PHILIPSEN Jasper 32 SINOY Fabio 39 WIELFAERT Kristof 45 DE PAEPE Johannes

     

    24/08/2017 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,2 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 12

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    3 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 INGEBRETSEN Thomas NOR SANDNES SK

    7 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 SPENGLER Mario SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    9 JONES Richard GBR PMR

    10 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    11 VAN HOOREBEKE Michiel 12 DE SCHUYTER Arne 13 VAN RENTERGHEM Bram 14 BREHENY Joseph IRL 15 MARIN Glenn 16 SVENDSBO Emil Ims NOR 17 ALONSE MONTES Pablo ESP 18 VAN GOETHEM Kevin 19 RAEYMAEKERS Mattias 20 LAMBERTIN Kevin 21 OSALAND Kristjan NOR 22 GILJE Tor Arne NOR 23 DE FAUW Ken 24 FJELDAVLIE Jørn NOR 25 DE GREVE Maxim 26 VAN DOREN Ward 27 BROWN William GBR 28 FATNES Martin NOR 29 D´HOOGE Aron 30 HENNING Sam GBR

     

    24/08/2017 KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Juniores - 84 km - 41,39 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 5

    1 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    2 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 VANDEPITTE Nathan FRA INTEGRALE BICYCLE CLUB ISLE JOURDAIN

    4 NAKAMURA Tatsuyoshi JPN TEAM EURASIA - IRC TIRE

    5 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DUPON Arthur VZW JONG WIELERTALENT

    8 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    9 PYRA Lorenzo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 COMPERNOLLE Mats MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 BORRA Victor 12 MAES Laurens 13 DOCHY Thibaut 14 GARSBEKE Jelle 15 WEINBERG Roi ISR 16 FUKUDA Yoshiaki JPN 17 REVILLON Anthony FRA 18 DOHERTY Robbie IRL 19 DELSAUT Anthony 20 COLEMAN Zak GBR 21 VYNCKE Seppe 22 CAPPELLE Gilles 23 GELDHOF Wannes 24 KAYAMA Hiryu JPN 25 VANDAMME Yorben 26 BRUYNEEL Tristan 27 ROOSE Matteo 28 SHEPHERD Matthew GBR 29 CISMAS Andrei ROU 30 OWENS Tomos GBR

    25-08-2017 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/08/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan STEVEN VERSCHELDEN met zijn 1ste Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 31ste Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 4de Seizoenszege !!!

    Steven Verschelden.jpg  Patrick Cocquyt 2015 1.jpg  Geert Van Speybroeck 2015.jpg

     Steven Verschelden        Patrick Cocquyt      Geert Van Speybroeck

    Woensdag 23/08/2017 GIJZEGEM (9308) 


    Cat.A - 36 deelnemers - 81 km

    1 Gillian VAN RYMENANT

    2 Kevin Van De Keer

    3 Kenny Govaert

    4 Pascal Heyvaert

    5 Kjell de Potter

    6 Germer Cardon

    7 Tom Vanopdenbosch

    8 Michael Esselens

    9 Koen Vanopdenbosch

    10 Bjorn Van Malderen

    11 Joery De Somer 12 Mauro Cooman 13 Nils De Rouck 14 Cedric Rottiers 15 Stijn Gidé 16 Kjell Power 17 Steven Bogaert 18 Yorick Lison 19 Bjorn Lison 20 Bjorn Coomans

     

    Cat.B - 29 deelnemers - 72,9 km

    1 STEVEN VERSCHELDEN (Hamme)

    2 David Haegeman

    3 Patrick Eulaerts

    4 Danny Borremans

    5 Peter Verhofstadt

    6 Joeri Vaerenwijck

    7 Mario Van Den Broecke

    8 Andy De Backer

    9 Jurgen Diependaele

    10 Tom De Beer

    11 Jerry Cooman 12 Jimmy De Paepe 13 Steven Van Rijckeghem 14 Tom De Smet 15 Kristof Reniers 16 Andy D'Hauwe 17 Diederick Schelfhout 18 Ivan Daelemans 19 Jurgen Stijnen 20 Philippe De Vleesschouwer

     

    Cat.C - 41 deelnemers - 64,8 km

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Peter Maes

    3 Richard De Ridder

    4 Patrick Bobelijn

    5 Pascal Kestemont

    6 Glenn Van Hautekete

    7 Kristof Reniers

    8 Steven De Kerpel

    9 Luc De Munck

    10 Dave De Swert

    11 Wout De Tant 12 Fabien Hanssens 13 Bart Heyvaert 14 Guy De Coster 15 Gunther Quintelier 16 Rudi Rabout 17 Martijn Harteloh 18 Dominique Geldolf 19 Rudolf Cornelis 20 Patrick Moens

     

    Cat.D - 25 deelnemers - 64,8 km

    1 GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2 Arie De Moor

    3 Patrick Van Ransbeeck

    4 Brian Van De Veken

    5 Ronald Rents

    6 Rudy Thomas

    7 Patrick Jacobs

    8 Eddy Vermeir

    9 Jan De Mulder

    10 Danny De Backer

    11 Marc Tabourdon 12 Marc Persijn 13 Rudi De Bondt 14 Hugo Van Linden 15 Danny Van Hoof 16 Serge Meyvis 17 Jan Maegh 18 Dirk Goolaerts 19 Pierrot Mesotten 20 John Mc Gill

     

    Cat.E - 22 deelnemers - 56,7 km

    1 Ronny PARIDAENS

    2 Dirk Van Hove

    3 Michel Willems

    4 Dominique Turcksin

    5 Jan Van Den Brande

    6 Rene De Brucker

    7 Rudy Van De Velde

    8 Paul Castelyn

    9 Rudy Berwart

    10 Guy Vanparrijs

    11 Piet Van Vaerenbergh 12 Luc De Greef 13 Louis Van Den Broeck 14 Eddy Vandermeeren 15 Guy Theys 16 Luc Francois 17 Marc Docx 18 Luc Witman 19 Ronny Raes 20 Philippe Dirickx

     

    Cat.F - 23 deelnemers - 48,6 km

    1 Wim DE WAAL

    2 Roger Schouppe

    3 Noël Burggraeve

    4 Luc D'Haeseleer

    5 Pierre Remory

    6 Andre Bultinck

    7 Jef Everaerts

    8 Rene Mertens

    9 Johny Van holen

    10 Willy Teirlinck

    11 Frank Rijpens 12 Emiel Coppens 13 Jean Pierrre Wauters 14 William De Cremer 15 Etienne Vandenhouwe 16 Rudi Baeyens 17 Eddy Cobbaut 18 Andre De Boelpaep

    25-08-2017 om 20:19 geschreven door kenny


    24-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DINSDAG 29/09/2017 - 3de TOERTOCHT POLITIEZONE WAASLAND-NOORD
    Politie 21-8-2017.jpg

    Bron: Korpschef Leo Mares
    Lokale Politie Waasland-Noord
    Beveren - Sint-Gillis-Waas - Stekene
    Tel. 03 750 14 31 | Fax 03 750 14 10  |
    leo.mares@politiewano.be
    Gravendreef 1, 9120 Beveren

    24-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    23-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 7°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Rune Herregodts KOP 2017.jpg   3-2-2017 ploeg  van moer- 202.JPG

         Rune Herregodts         Thomas De Pestel

    Woensdag 23/08/2017 OVERIJSE (B) - UCI Men Elite - 196 km - 39,94 km/h

    Aantal deelnemers: 164 - opgevers: 103
    1 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT

    2 JANSEN Amund Grondahl NOR TEAM LOTTO NL - JUMBO

    3 MEURISSE Xandro WANTY - GROUPE GOBERT

    4 JULES Justin FRA WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    5 DUIJN Huub NED VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 HOELGAARD Markus NOR JOKER ICOPAL

    7 VAN HECKE Preben SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 MORTIER Julien WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    9 CAMPENAERTS Victor TEAM LOTTO NL - JUMBO

    10 HAMELINK Jasper NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    11 ORAM James NZL 12 LUKKEDAL Øivind NOR 13 TEUGELS Lennert 14 COOLS Michael 15 VAN GESTEL Dries 16 HOEM Bjorn Tore NOR 17 DEGAND Thomas 18 VERMEULEN Alexey USA 19 JANSSENS Jimmy 20 ADAMS Jens 21 VANENDERT Jelle 22 HABEAUX Gregory 23 TULNER Rens NED 24 MARCHAND Gianni 25 RUYTERS Brecht 26 STOCKMAN Michiel 27 HOLMES Matthew GBR 28 AALRUST Hakon 29 MOLLY Kenny 30 ISTA Kevyn 35 VAN DER SANDE Tosh 43 COENEN Dennis 49 DE JONGHE Kevin

     

    23/08/2017 RUISELEDE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,65 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 20

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 SPENGLER Mario SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 POTTS Marc IRL NEON VELO

    5 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    6 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    8 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    11 MINNE Stijn 12 FLET Axel FRA 13 STENSON Adam IRL 14 RYAN Luke GBR 15 LELEU Antoine 16 CARPENTIER Jari 17 BOUTTÉ Jordy 18 CADRON Julien 19 BORRY Kim 20 MUNDY Isaac GBR 21 VANDENBUSSCHE Jari 22 TOWEY Ashley GBR 23 TYTECA Koen 24 BEUSELINCK Gilles 25 DE KEE Glenn 26 ALEXANDER Simon GBR 27 RUBBEN Sander 28 DE JAEGHERE Ruben 29 FJELDAVLIE Jørn NOR 30 VERMET Joran

     

    23/08/2017 SINT GILLIS WAAS DE KLINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 42,68 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 14

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    4 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL

    7 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    8 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    11 DE BRUYN Jimmy NED 12 VAN BROEKHOVEN Guy 13 MEERBEEK Christiaan NED 14 VERJANS Frank 15 VAN DUREN Brent 16 VAN GANSEN Sam 17 SMET Guy 18 VAN DER MEER Nick NED 19 DILLEN Ruben 20 HEIRBAUT Tony 21 MOESKOPS Jiry 22 DE BOCK Jelle 23 MAES Bryan 24 BRUYÈRE Aïky 25 MASURE Brent 26 DEKKERS Hans NED 27 BONTINCK Karel

     

    23/08/2017 GEETBETS (B) - Juniores - 85 km - 43,1 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 7

    1 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 ANDERSON Callum GBR ACROG - BALEN BC

    7 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 VERSCHUEREN Wessel NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    9 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    11 GREENHALGH George GBR 12 ERNST Robin 13 LAMMENS Jonas 14 PUT Lars 15 LAMBEIR Joachim 16 DESPONTIN Pierre 17 VANDEBEEK Bjorn 18 HARTLEY Theo GBR 19 WACHTERS Jef 20 PEETERS Siebe 21 DOGGEN Sander 22 STERCKX Domien 23 SWENNEN Hoang 24 HENDRICKX Bjarne 25 PINDER Adam GBR 26 WYNANTS Mitchell 27 SEMPELS Gill 28 GOOSSENS Rob 29 PLATTEEUW Robbe 30 VERHOEVEN Jesse

     

    23/08/2017 MERE (O) - Juniores - 98 km - 39,53 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 5

    1 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 PESSEMIER Tom TIELTSE RENNERSCLUB

    3 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    4 CREYGELMAN Jens JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 COVELIERS Seppe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 COLEMAN Zak GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DE VRIENDT Niels TIELTSE RENNERSCLUB

    9 DU FOUR Jens VZW JONG WIELERTALENT

    10 VAN BOVEN Luca TIELTSE RENNERSCLUB

    11 DE LANGE Pieter-jan 12 YOGEV Alon ISR 13 VAN BIESEN Stijn 14 JAWALAPERSAD Maarten 15 VAN DEN BERGHE Nathan 16 HANSSENS Noah 17 DE NIJS Maarten NED 18 VAGENENDE Liam 19 PETRENS Yoni 20 BEKÉ Willem 21 HEMELINGS Dries 22 EECKHOUT Arthur 23 VAN HOLSBEECK Kyan 24 VANDENBULCKE Aaron 25 VAN DE CAUTER Zeger 26 MESKENS Brecht 27 DE VUYST Thomas 28 ROOSELEERS Shane 29 VAN DER BORGHT Jani

     

    23/08/2017 WAASMUNSTER (O) - Juniores - 95,2 km - 38,26 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 1

    1 WARNES Bradley AUS WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    4 PATTYN Steven VZW JONG WIELERTALENT

    5 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 DE GEYTER Jelle ISOREX CYCLING TEAM

    7 DAVIES Conor GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 ZAGERS Stefan NED WAC TEAM

    11 BRESSELEERS Jonas 12 SLOCK Liam 13 VAN EESBEEK Yelle 14 DE WILDE Luca 15 SCHERPENZEEL Jelle NED 16 SCHILLEMANS Jonas 17 DEWIT Jordi 18 PELLENS Casper 19 BRUYNINCKX Jonas 20 DE VYLDER Robbe 21 VERVECKEN Brent 22 DE DECKER Manus 23 SCHELFHOUT Gregory 24 BRUGGEMAN Lorenzo 25 VAN HOYWEGHEN Jens 26 ROSSEELS Yannick 27 JORIS Stef 28 BAZAK Ohad ISR 29 LAUWERS Ruben 30 DE RYCK Andreas

     

    23/08/2017 MOPERTINGEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 39,72 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 0

    1 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    3 FASTRES Noah TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4 HANEGRAAF Stijn NED WV SCHIJNDEL

    5 MARTENS Daan ACROG - BALEN BC

    6 DION Loïc VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 MARTENS Hannes SPORT EN MOEDIG GENK

    8 POELMANS Sam SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VERLUYTEN Dennis SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 DEPRE Jeroen VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 SCHURGERS Stef 12 ARRAMACH Kevin NED 13 DUCHATEAU Daan 14 MICHIELS Sven 15 SCHULMER Dylan 16 VRANCKX Fausto 17 ADRIAANS Bowen NED 18 WATRISSE Thibaut 19 AWOUTERS Lars 20 JANS Ben 21 ARNOUTS Brent 22 DEDRY Tom 23 ZOOMERS Lars NED 24 VANDERAERDEN Wout 25 STEGEN Quinten 26 LEYSEN Joppe 27 PIRON Jonas 28 BOUTAYAB Ilyes 29 THEUWS Bartje 30 VANHEES Thibeau

     

    23/08/2017 OVERIJSE (B) - Nieuwelingen - 50 km - 35,69 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 1

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 MISEUR Mon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    5 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 VAN BELLINGHEN Keano DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 ROELEN Jaap NED WV DE JONGE RENNER

    8 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DE LEEUW Ward LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    11 ERAUW Thiemo 12 VAN GAELEN Louis 13 MILISEN Mathias 14 HEYLEN Robbe 15 BEECKMAN Gauthier 16 DE RYCK Robbe 17 DANIËLS Pieter 18 BRAMS Andy 19 LENSECLAES Robbe 20 ANDRIES Ward 21 VAN DYCK Cisse 22 VANDEPUTTE Louigi 23 LEFEVER Kamil 24 ROBERT Guillaume 25 GOFFART Jordi 26 HENRION Tom 27 WILMET Julien 28 LOECKX Tim 29 HOLLEVOET Siem 30 WILLEMS Bram

     

    23/08/2017 RUISELEDE (W) - Nieuwelingen - 66 km - 37,73 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 0

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    3 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DEKIEN Sander TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 DECAESTECKER Korneel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 WACHTERS Jul WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN DER SYPT Gianni 12 VERHELLE Cedric 13 VERSTRYNGE Emiel 14 VERSEE Younes 15 TRIO Victor 16 VANGHELUWE Warre 17 VAN LANDSCHOOT Ruben 18 EXPEELS Tjorven 19 BENOIT Jonas 20 VERMOOTE Jens 21 VAN BUYNDER Thibaud 22 SOENENS Ayton 23 VANDEVANNET Simon 24 DEMUYNCK Arno 25 DEMUYNCK Victor 26 DE VUYST Jens 27 KERCKAERT Emiel 28 WALRAVENS Lars 29 VANDERWAEREN Remy 30 CHRISTIAENS Jens

    23-08-2017 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/08/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 17°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen 2017 2.jpg  

     Franky Van Oyen              

    Woensdag 23 Augustus 2017 URSEL (9910)
     

    Cat.A – 74,2 km – 81 deelnemers

    1-Vandenbussche Ron (Merelbeke)

    2-Claes Dries

    3-Dauw Jasper

    4-De Bock Stef

    5-Verduyn Jasper

    6-Van Hyfte Tom

    7-Timbreur Jonas

    8-Clauw John-Ross

    9-Buysse Lennert

    10-Lammertyn Foeke

    11-Barbier Davy-12-Apers Michaël-13-Taveirne Anthony-14-Scherrens Chris-15-Poot Kevin-16-Spillebeen Jürgen-17-Coppens Rik-18-Vernaet Olivier-19-Dury Davy-20-Vervaeke Alexander-21-Deboever Nick-22-Pauwel Kurt-23-Dumortier David-24-Neetesonne Thys-25-Decottignies Jason-26-Holvoet Mattijs-27-Moerman Jens-28-Demeestere Jeroen-29-De Leeuw Jelle-30-Verwee Nico-31-Bauters Pieter-32-Pysson Shane-33-Vansieleghem Lander-34-Roels Diedrich-35-Opsomer Enzo-36-Rouan Tom-37-Van De Velde Valentijn-38-Decottignies Glenn-39-Vossaert Matthias-40-Heijens Jeroen-41-Lauwers Guillaume-42-Viaene Cedric-43-Delaere Jens-44-Van Der Straeten Cedric-45-Van Kerchove Jonathan-46-Vantorre Vincent-47-Maes Olivier-48-Snoeck Mathias-49-Lefever Nico-50-Labbe Alexander-51-Matthys Sam-52-Vandewiele Kevin-53-De Cock Joeri-54-Laforce Mike-55-Stevens Juhani-56-Debaere Giovanni-57-Vanaudenaerde Jarne-58-Van Vlierberghe Bart-59-Heynssens Sven-60-Le Blon Michel-61-Andries Kevin-62-Depaepe Gregory-63-Van Der Linden Davy-64-Straetmans Anton-65-Andries Kevin-66-Vandriessche Kenneth-67-Colet Christophe-68-Declercq Wouter-69-Bouquet Kenneth-70-Vandenhende Steven-71-Victoor Benito-72-Dauw Jasper-73-Rogge Simon-74-Van Bunder Michel-75-De Duytsche Luc-76-De Backer Gilles-77-Snoeck Mathias-78-Dhondt Gunter-79-Smet Jochem-80-Van De Velde Valentijn-81-Gamble Donald

     

    Cat.B – 63,6 km -  27 deelnemers

    1-Wandels Youri (Harelbeke)

    2-Verbeken Kurt

    3-Smet Gert

    4-Van Der Sickel Mario

    5-De Vlieger Sven

    6-Savat Nico

    7-Van Drom Giovanni

    8-De Weirdt Gino

    9-Bauwens Aron

    10-De Wannemaeker Filip

    11-Vaeyens Patrick-12-Swinnen Filip-13-Van Holderbeke Frank-14-Van Strijdonck Claude-15-Diet Wim-16-Janssens Bert-17-de Koning Michel-18-Vandendorpe Jeffrey-19-Meerschaert Kris-20-Milleville Vincent-21-De Brauwer Lesley-22-De Waele Kris-23-Wittouck Kenneth-24-Pattyn Filip-25-Baart Mark-26-Gussé Wim-27--Baert Giovanni

     

    Cat.B+ – 63,6 km – 16 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Janssens Kenny (Melsele)

    3-Deloof Jean-Pierre

    4-De Tremerie Franky

    5-Bertier Rudy

    6-Lampaert Philip

    7-Strubbe Marnix

    8-De Ryst Eric

    9-Cornelis Peter

    10-Harms Ko

    11-Braet Wim-12-De Roos Marnix-13-Buyle Dirk-14-Hellinckx Danny-15-Smet Luc-16-Heindryckx Andy

     

    Cat.C – 53 km – 27 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Hoornaert Glenn

    3-Heye Hilair

    4-Watteny Patrick

    5-D'Hondt Erwin

    6-Cornette Freddy

    7-Bath Mick

    8-Vanrafelghem Patrick

    9-Buyens Patrick

    10-Steeman Juan

    11-Verzele Noël-12-Van De Veire Luc-13-Boeve José-14-Struyf Raoul-15-Bolle Henk-16-Willems Noël-17-Vanhaeverbeke Jean-18-Depreitere Danny-19-Lacquet Philippe-20-Somers Chris-21-Reniers Tony-22-Bauters Ronny-23-Marien Marc-24-De Baets Johan-25-Van Lierde Hans-26-Vyncke William-27-De Poorter Luc

     

    Cat.D – 53 km - 20 deelnemers (+65 jaar)

    1-Vandermeulen Jos (Linter)

    2-Moens Louis

    3-Pieters Roland

    4-Delagrange Bart

    5-Casteleyn Ghislain

    6-Cocquyt Luc

    7-Vandersteen Erik

    8-Martens Johan

    9-Pauwels Marcel

    10-Vanpoucke Rik

    11-Depreitere Eddy-12-De Leener François-13-Scheirlinckx Hendrik-14-Demiddel Ronny-15-Dierks Jos-16-De Sutter Willy-17-Bourgonjon Els-18-Basselier Jacques-19-Mous Willy-20-Lockefeir Marinus

     

    Cat.D+ – 53 km - 5 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Hoof Roger

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-De Roos Willy

    5-Hermans Luc



    Proficiat aan FILIP VAN STEIRTEGHEM met zijn Zege bij de Toeristen !!!


    TTC Haasdonk 21-8  1.JPG
                                           Filip Van Steirteghem

     

    Toeristen – 74,2 km – 34 deelnemers

    1-FILIP VAN STEIRTEGHEM (Sint-Pauwels)

    2-Verselder Hans

    3-Inghels David

    4-Hooreweghe Willem

    5-Van Meirhaeghe Karel

    6-Van De Voorde Mike

    7-Tinel Pieter

    8-Van Canegem Bing

    9-Ally Bart

    10-Nijs Dimitri

    11-Verstraeten Tor-12-Verhoeven Chris-13-Bogaert Danny-14-Bogaert Guy-15-De Permentier Kenny-16-Claeys Kurt-17-Kesteleyn Bram-18-Van Renterghem Koen-19-Beke Kristof-20-Roman Dieter-21-de Clercq Robin-22-Verstraete Thierry-23-Cap Bryan-24-Robaeys Nic-25-Van Osselaer Tom-26-Callens Thomas-27-Vervaet Jan-28-Van Osselaer Tommy-29-Van Osselaer Nico-30-De Vlieger Hendrik-31-De Schryver Sven-32-Goethals Stijn-33-Vertenten Sander-34-Van Gaeveren Gunter 

    23-08-2017 om 22:18 geschreven door kenny


    22-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM-WIPPELGEM VAN DINSDAG 22/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM-WIPPELGEM VAN DINSDAG 22/08/2017     


    Dinsdag
    22/08/2017 EVERGEM - WIPPELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 45,5 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 8

    1 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    2 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 SPENGLER Mario SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    5 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 MUNDY Isaac GBR PMR

    7 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    8 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 POTTS Marc IRL NEON VELO

    10 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    11 DHOLLANDER Kristof 12 VAN MALDEREN Bjorn 13 VAN DAMME Bart 14 VAN HYFTE Steven 15 DE FAUW Ken 16 VERBEKEN Dave 17 SABO Pedro 18 D´HOOGE Aron 19 BROWN William GBR 20 BUYSSE Jos 21 FYFFE Angus IRL 22 VANMEENEN Jordy 23 KOOLS Jos NED 24 VAN DER STRAETEN Cedric 25 COUDENYS Wesley 26 VAN GOETHEM Kevin 27 GOOVAERTS Tom 28 JONES Richard GBR 29 DE BAETS Kristof 30 PAUWELS Matthias 31 MARIN Glenn 41 DE KEERSMAEKER Alexander 42 VAN GUYSE Jarno
    22-8-2017- wippelgem 419.JPG 22-8-2017- wippelgem 417.JPG
    Winnaar te Evergem-Wippelgem Gertjan De Sy.                          Winnaar Gertjan De Sey met de supporters.
    22-8-2017- wippelgem 414.JPG
           Een woordje uitleg over winnaar Gertjan De Sey met zijn supporters.
    22-8-2017- wippelgem 410.JPG
    22-8-2017- wippelgem 362.JPG
    Aankomst van winnaar Gertjan De Sey voor Axel Flet, Kevin Neirynck, Mario Spengler
    en Mats Vanluchene.
    22-8-2017- wippelgem 359.JPG
    Aankomst van winnaar Gertjan De Sey voor Axel Flet, Kevin Neirynck, Mario Spengler,
    Mats Vanluchene en Isaac Mundy.
    22-8-2017- wippelgem 379.JPG
                   De spurt van het peleton voor de overblijvende ereplaatsen.
    22-8-2017- wippelgem 332.JPG
    22-8-2017- wippelgem 331.JPG
    22-8-2017- wippelgem 314.JPG
    22-8-2017- wippelgem 284.JPG
    22-8-2017- wippelgem 229.JPG
    22-8-2017- wippelgem 197.JPG
    22-8-2017- wippelgem 160.JPG
    22-8-2017- wippelgem 156.JPG
    22-8-2017- wippelgem 151.JPG
    22-8-2017- wippelgem 149.JPG
    22-8-2017- wippelgem 144.JPG
                          De 8 koplopers die vol voor de overwinning gingen.
    22-8-2017- wippelgem 119.JPG
    22-8-2017- wippelgem 104.JPG
    22-8-2017- wippelgem 080.JPG
    22-8-2017- wippelgem 076.JPG
    22-8-2017- wippelgem 069.JPG
    22-8-2017- wippelgem 066.JPG
    22-8-2017- wippelgem 043.JPG
    22-8-2017- wippelgem 038.JPG
    22-8-2017- wippelgem 030.JPG
    22-8-2017- wippelgem 025.JPG
    22-8-2017- wippelgem 017.JPG
     Start van de Elite z.c. & Beloften te Evergem-Wippelgem met 53 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-08-2017 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/08/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      


    Proficiat aan FILIP VAN STEIRTEGHEM met zijn Zege bij de Toeristen !!!

    TTC Haasdonk 21-8  1.JPG 

                                                       Filip Van Steirteghem 

                                            
    Maandag 21/08/2017 – HAASDONK – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 60

    1 FILIP VAN STEIRTEGHEM (St.Pauwels)

    2 VAN HAUTEKERKE GLENN

    3 WEEMAES FRANKY

    4 VAN ASSCHE FRANK

    5 ANDRIES JELLE

    6 VAN DEN BRANDEN BRECHT

    7 DE BOCK ROBBY

    8 BECK PIETER

    9 FRANCKAERT WIM

    10 VAN DER VEKEN WIM

    11 VAN OSSELAER TOM-12 DUPONT STEVEN-13 DUPONT WOUTER-14 DE LEENHEER TOM-15 MEERSCHAERT KRIS-16 SPANOGHE GUIDO-17 HORREVORST DAVE-18 VERSCHAFFELT JENS-19 DE BAERE BENJAMIN-20 VAN OSSELAER TOMMY-21 ROTTIERS PIETER-22 BURGU RAMAZAN-23 HENKENS JELLE-24 SMET LUC-25 VERSTRAETEN TOR-26 CREVE STIJN-27 WINTERMANS ALAIN-28 VAN DIEREN CHRISTOPHE-29 VAN ZAND TOM-30 VAN DER VLOET GERT-31-GOOSSENAERTS PETER-32 DE BEULE SAM-33 DE PERMENTIER KENNY-34 VAN GAEVEREN GUNTER-35 DE COCK BART-36 SCHILTZ YANNICK-37 CAP BRYAN-38 HEYNDRICKX WIM-39 VAN RAEMDONCK KURT-40 VERLEY ERIK-41 DUYM JELLE-42 VAN GOETHEM DANIEL-43 VAN GOETHEM FILIP-44 VERMEULEN STEIN-45 VAN GOETHEM PETER-46 NIJS JOHAN

     

    Opgave: 47 ADRIAENSSENS STEFAN-48 DUYM JEROEN-49 DE CONINCK DAAN-50 STERCKS SVEN-51 VERTENTEN SANDER-52 DE BAERE FRANCIS-53 FELIX NICK-54 FRANCKAERT GREGORY-55 PHILIPPE DANNY-56 CLAEYS JEROEN-57 VAN OSSELAER NICO-58 HEYNDERICKX BJORN-59 MANNENS GUY-60 DE KIMPE NICK






    Proficiat aan GINO DE MUNCK met zijn Zege bij de Recreanten!!!

    TTC Haasdonk 21-8  2.JPG
                                             Gino De Munck

    Maandag 21/08/2017 – HAASDONK – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 59

    1-GINO DE MUNCK (Vrasene)

    2-VERWILST MATHIEU

    3-SERVERIUS RUDY

    4-VERMEULEN KRIS

    5-DE DAUW BENNY

    6-VELGHE KEVIN

    7-HEYMANS PETER

    8-VAN CRAENENBROECK WIM

    9-VERMEULEN STEPHAN

    10-VAN HAVENBERGH DANNY

    11-DE BRUYNE ARNO-12-VAN OPSTAL BART-13-SAMSON JENTE-14-VAN MOER JORIS-15-D'HOOGHE MATHIAS-16-HEIRMAN STEFAAN-17-DESENDER DIMITRI-18-PIERRE LUC-19-HERMANS BART-20-VAN COUTEREN GILLES-21-BOGAERT GUY-22-DAELMAN BART-23-DE CAUWER LUC-24-VEN EYNDHOVEN GEERT-25-JASPERS WIES-26-ANTHEUNIS WIM-27-WULLAERT KEVIN-28-VAN DRIESSCHE FREDERIK-29-BOLSSENS MARIO-30-STUER JORDY-31-DE CLERCK NIELS-32-SPINNOX DERRICK-33-TIMMERMANS DAVY-34-VAN NESPEN ANNEMIE-35-SILVERANS KENNETH-36-VAN EETVELDE KEVIN-37-BOGAERT DANNY-38-VAN HAVERE JOERI-39-SMET JAN-40-VLEGELS JAN-41-VERHULST KOEN-42-VERSTRAETEN HERMAN-43-BAERT DOMIEN-44-BOGAERT JENS-45-DE CRAENE DIETER-46-THOEN KURT-47-VAN DIEREN STEPHANE-48-VERHELST TIM-49-MARIN DAVY-50-DIERCKX PETER-51-VAN MIEGHEM MAARTEN

     

    Opgave: 52-VAN DUYSSE PETER-53-VERSTRAETE JEROEN-54-SMET JASPER-55-VAN DAMME BENNY-56-VAN NUFFEL STEN-57-LAUWERS BRANKO-58-VERTENTEN YANNICK-59-ROBYN JOREN

    22-08-2017 om 17:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BERLARE VAN MAANDAG 21/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BERLARE VAN MAANDAG 21/08/2017     


    Maandag 21/08/2017 BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 96,2 km - 43,05 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 13

    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele

    2 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    4 VENS Quincy ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    5 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 CARMELIET Tom

    8 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 VERHOFSTADT Jarno SPORT SOLUTIONS CYCLING TEAM

    11 VERBEKE Stijn 12 SCHITTECATTE Niels 13 VAN PETEGHEM Trifonius 14 BONTINCK Karel 15 DE BACKER Kristof 16 VAN DE STEENE Thibau 17 TEMMERMAN Jasper 18 DE PAEPE Pieter 19 DEMETER Renaat 20 GIDÉ Stijn 21 VERHOFSTADT Peter 22 DE BEER Tom 23 HUYLEBROECK Matthias 24 WEEMAES Filip 25 DE PAUW Giel Jan 26 DE WANNEMAEKER Filip
    21-8-2017+overmere 443.JPG
                     Winnaar te Berlare Matthias Ongena met de bloemen.
    21-8-2017+overmere 435.JPG
    21-8-2017+overmere 427.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Matthias Ongena.
    21-8-2017+overmere 382.JPG
    Aankomst van winnaar Matthias Ongena voor Glenn Rotty, Guy Smet, Quincy Vens
    en Giovanni De Merlier.
    21-8-2017+overmere 287.JPG
    21-8-2017+overmere 264.JPG
    21-8-2017+overmere 256.JPG
    21-8-2017+overmere 167.JPG
    21-8-2017+overmere 160.JPG
    21-8-2017+overmere 150.JPG
    21-8-2017+overmere 148.JPG
    21-8-2017+overmere 118.JPG
    21-8-2017+overmere 108.JPG
    21-8-2017+overmere 068.JPG
    21-8-2017+overmere 053.JPG
    21-8-2017+overmere 043.JPG
    21-8-2017+overmere 046.JPG
    21-8-2017+overmere 035.JPG
    21-8-2017+overmere 034.JPG
    21-8-2017+overmere 032.JPG
    21-8-2017+overmere 445.JPG 21-8-2017+overmere 027.JPG
    21-8-2017+overmere 019.JPG
              De start te Berlare van de Elite z.c. & Beloften met 39 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-08-2017 om 13:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Matthias Ongena kop 2017.jpg 

         Matthias Ongena


    Maandag 21/08/2017 DERNYSPEKTAKEL ´S GRAVENWEZEL (A) – Men Elite - Criterium 24 km - 40,79 km/h

    Aantal deelnemers: 12 - opgevers: 0

    1 REBELLIN Davide ITA KUWAIT CYCLING PROJECT

    2 VAN DER SANDE Tosh LOTTO - SOUDAL

    3 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    4 VAN HECKE Preben SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    6 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 DRUYTS Gerry PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 HABEAUX Gregory WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    10 MOORS Oliver GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VAN BUGGENHOUT Joeri 12 DELBAEN Michael

     

    21/08/2017 GEETBETS (B) - Elite z.c./U23 - 119 km - 42,17 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 12

    1 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    2 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    3 MORIS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    5 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 SNYERS Jari UNITED C.T.

    7 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    8 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VANREYTEN Joachim ACROG - BALEN BC

    10 VAN DER SLOOT Roland NED TWC TEMPO

    11 VERNIE Pierre GBR 12 KEMERLINCKX Kristof 13 MERTENS Tom 14 GLEDHILL Leon GBR 15 NOELS Jeroen 16 BOGAERTS Patric 17 AERDEN Koen 18 FORIERS Chris 19 MEESEN Giel NED 20 CHURCHILL Calvert GBR 21 RONSSE Gauthier 22 ONCKELINX Nand 23 VAN CAUWENBERGH Yentl

     

    21/08/2017 MERE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 41,02 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 20

    1 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    4 POTTS Marc IRL NEON VELO

    5 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    8 MINNAERT Michiel ASFRA RACING TEAM

    9 SPENGLER Mario SUI

    10 DONIE Birger

    11 VAN IMPE Kevin 12 DIEPENDAELE Timmy 13 ONGHENA Matthias 14 VAN DAMME Davy 15 HAELTERMAN Glen 16 RIISE Christian NOR 17 TRIBOUT Bart 18 SVENDSBO Emil Ims NOR 19 MAGINET Steve 20 VAN DE PERRE Dimitri 21 SLAGMULDERS Yorick 22 WAAGE Markus NOR 23 LAMBERTIN Kevin 24 OSALAND Kristjan NOR 25 KVINGEDAL Hans NOR 26 BREHENY Joseph IRL 27 MOHR Johan NOR 28 O CALLAGHAN Mark IRL 29 VAN DAMME Indy 30 MOENS Jonas

     

    21/08/2017 MOORSLEDE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – Criterium 67 km - 39,68 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 2

    1 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    2 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    3 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    4 RAY Alexander NZL ASFRA RACING TEAM

    5 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    7 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    8 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    9 EINHORN Itamar ISR CYCLING ACADEMY DEVO

    10 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 DECLERCQ Thierry 12 CASIER Arne 13 HEANEY Marc IRL 14 BONNE Bart 15 LAPERE Kris 16 DEVROYE Kim 17 LAPIERE Ward 18 MOERMAN Thomas 19 VANDEVELDE Ruben 20 DECEUNINCK Thomas 21 TOORTELBOOM Frederik 22 BAEKELAND Cedric 23 VERMET Joran 24 VANDENHEEDE Brecht 25 VERVERKEN Pieter 26 DEVOLDERE Niki 27 LAPIERRE Stijn 28 PERNEEL Simon 29 HEYSE Timothy 30 MICHAUX Emiel

     

    21/08/2017 BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 96,2 km - 43,05 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 13

    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele

    2 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    4 VENS Quincy ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    5 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 CARMELIET Tom

    8 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 VERHOFSTADT Jarno SPORT SOLUTIONS CYCLING TEAM

    11 VERBEKE Stijn 12 SCHITTECATTE Niels 13 VAN PETEGHEM Trifonius 14 BONTINCK Karel 15 DE BACKER Kristof 16 VAN DE STEENE Thibau 17 TEMMERMAN Jasper 18 DE PAEPE Pieter 19 DEMETER Renaat 20 GIDÉ Stijn 21 VERHOFSTADT Peter 22 DE BEER Tom 23 HUYLEBROECK Matthias 24 WEEMAES Filip 25 DE PAUW Giel Jan 26 DE WANNEMAEKER Filip

     

    21/08/2017 BALEGEM (O) - Juniores - 99,6 km - 38,73 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 1

    1 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE NEVE Joerik VZW JONG WIELERTALENT

    3 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    5 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 BRUSSELEERS Kiano CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 MAERTENS Manu CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    10 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    11 NAUDTS Thomas 12 VAGENENDE Liam 13 VAN DEN PLAS Jasper 14 FRANSSENS Yannick 15 GONDRY Quinten 16 VAN LIPPEVELDE Sander 17 WEINBERG Roi ISR 18 DOPCHIE Felix 19 DEWIT Jordi 20 CISMAS Andrei USA 21 VAN DER HAEGEN Jarne 22 BOELAERT Matisse 23 FELIX Raf 24 FUKUDA Yoshiaki JPN 25 DESCAMPS Maxence 26 J CARTER Aidan USA 27 KAYAMA Hiryu JPN 28 TORDEUR Niels 29 ROSSEEUW Birger 30 VAN HAELEN Bjarne

    22-08-2017 om 13:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/08/2017

    VWV.jpg

    Maandag 21/08/2017 SCHRIEK GROOTLO

     

    Liefhebbers – 82,2 km

    1-Wijckmans Pieter

    2-Verbruggen Pepijn

    3-De Wijngaert Filip

    4-Goossens Quentin

    5-Royer Jochem

    6-Craenen Rick

    7-De Feyter Tom

    8-Van Opstal Philippe

    9-Verheyden Robin

    10-De Weerdt Nick

    11-Goeleven Jeroen 12-Widar Wesley 13-Eggers Louis 14-Pepinster Sébastien 15-Van Steenwinkel Han 16-Haest Jeroen 17-Bossers Maarten 18-Van der Borght Kris 19-Ockers Geraud 20-Vermaelen Seven

     

    C renners – 59,8 km

    1-Heremans Koen

    2-Buts Eddy

    3-Pauwels Vital

    4-Witvrouwen Kris

    5-Dockx Peter

    6-Vermote Patrick

    7-Verschueren Ivan

    8-Van Laer Guy

    9-Meuris Gerry

    10-Christiaens Dave

    11-Tuyls Robby 12-Janssens Nico 13-Briesen Ronny 14-Verbinnen Dirk 15-De Proost Gert

     

    D renners – 59,8 km

    1-Van Uffel Wim

    2-Wuyts Hans

    3-Wauters Philippe

    4-Van Bael Hans

    5-Vandenwijngaerden Marc

    6-Maes Harry

    7-Van Loy Eddy

    8-Ramaekers Brice

    9-Maegh Jan

    10-Goris Thomas

    11-Van Hoof Danny 12-Goolaerts Ronny 13-Van de Kerkhof Robert 14-Van den Berghe Tommy 15-Vangenechten Freddy

     

    E renners – 59,8 km

    1-Van Gils Rene

    2-De Bakker Ludo

    3-Degeest Roland

    4-Van den Broeck Louis

    5-Dom André

    22-08-2017 om 12:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 22/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 22/08/2017 ZOTTEGEM (O) - UCI Men Elite - 195 km - 41,35 km/h

    Aantal deelnemers: 186 - opgevers: 71

    1 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL

    2 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    3 DEHAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    4 DUPONT Timothy VERANDA�S WILLEMS - CRELAN

    5 SKJERPING Kristoffer NOR JOKER ICOPAL

    6 VALLEE Boris FORTUNEO - OSCARO

    7 ROOSEN Timo NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    8 PARDINI Olivier WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    9 KIRSCH Alex LUX WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    10 KRUOPIS Aidis LTU VERANDA�S WILLEMS - CRELAN

    11 JANSEN Amund Grondahl NOR 12 R�IM Mihkel EST 13 GEUENS Alexander 14 CANOLA Marco ITA 15 HOELGAARD Markus NOR 16 NAESEN Lawrence 17 KRIEGER Alexander GER 18 ASSELMAN Jesper NED 19 CORBEL Erwann FRA 20 JARRIER Benoit FRA 21 DHAENE Brecht 22 SWIFT Connor GBR 23 PLANCKAERT Edward 24 H��G Gustav SWE 25 VAN EMDEN Jos NED 26 BACKAERT Frederik 27 MERLIER Tim 28 VANSPEYBROUCK Pieter 29 JEANNESSON Arnold FRA 30 VAN LERBERGHE Bert 54 DE WITTE Mathias 68 DRUYTS Gerry 74 STEELS Stijn 99 VAN DER SANDE Tosh 112 DE PAUW Moreno

     

    22/08/2017 OMLOOP VAN DE GRENSSTREEK WERVIK (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km - 46,03 km/h

    Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 21

    1 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    2 APERS Ruben LOTTO SOUDAL

    3 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    4 RUYTERS Brecht CIBEL - CEBON

    5 COBBAERT Robby CIBEL - CEBON

    6 KOOIJMAN Jaap NED LOTTO NL JUMBO DE JONGE RENNER

    7 VERSCHUERE Seppe CIBEL - CEBON

    8 D�HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE

    11 MARCHAND Gianni 12 SEYE Guillaume 13 VERHULST Lothar 14 SCHOUTEN Jasper NED 15 DEBUY Anthony 16 DELAMEILLEURE Mathias 17 DE DECKER Alfdan 18 BOUTT� Kenzie 19 VAN RENTERGHEM Bram 20 DEKKER David NED 21 MONCASSIN Maxence FRA 22 RAAS Eloy NED 23 BAKX Kelvin NED 24 CLAERHOUT Sven 25 DE POORTER Maxime 26 ORBIE Stephen 27 JOHNSTONE Taylor GBR 28 VAHTRA Norman EST 29 VANDENBOGAERDE Jens 30 REYNAERTS Wim 31 WEEMAES Sasha

     

    22/08/2017 BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 46,57 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 16

    1 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    2 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    3 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    4 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    5 VERBIEST Senna HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 MORIS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VERHAEGEN Jens TWC MAASLANDSTER

    8 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 ANDRIEU Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    10 KOMIN Alexander RUS SAMARA REGION

    11 LEHAEN Dries 12 LAMB Ross GBR 13 VANDENBROECK Yarno 14 CUMPS Ruben 15 VAN DEN BERGHE Jeroen 16 BROES Michiel 17 VAN HERCK Glen 18 BEYENS Yoeri 19 CANT Jelle 20 DEMOLDER Stijn 21 HIGGINSON James GBR 22 CARTER Thomas NZL 23 RIETJENS Sander 24 HOOIJEN Sjors NED 25 VAN NOTEN Anthony 26 CHURCHILL Calvert GBR 27 LINTEN Tom 28 DOCKX Kristof 29 BELLEN Wesley 30 GOVAERTS Bjarne

     

    22/08/2017 EVERGEM - WIPPELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 45,5 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 8

    1 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    2 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 SPENGLER Mario SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    5 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 MUNDY Isaac GBR PMR

    7 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    8 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 POTTS Marc IRL NEON VELO

    10 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    11 DHOLLANDER Kristof 12 VAN MALDEREN Bjorn 13 VAN DAMME Bart 14 VAN HYFTE Steven 15 DE FAUW Ken 16 VERBEKEN Dave 17 SABO Pedro 18 D�HOOGE Aron 19 BROWN William GBR 20 BUYSSE Jos 21 FYFFE Angus IRL 22 VANMEENEN Jordy 23 KOOLS Jos NED 24 VAN DER STRAETEN Cedric 25 COUDENYS Wesley 26 VAN GOETHEM Kevin 27 GOOVAERTS Tom 28 JONES Richard GBR 29 DE BAETS Kristof 30 PAUWELS Matthias 31 MARIN Glenn 41 DE KEERSMAEKER Alexander 42 VAN GUYSE Jarno

     

    22/08/2017 WERVIK (W) - Amateurs + Masters - 57 km - 43,43 km/h

    Amateurs - deelnemers: 5 - opgevers: 0

    1 VERCOUTTER Jonas

    2 HEYSE Timothy

    3 PYSSON Shane

    4 COOMAN Mauro

    5 RAMU Emerson ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

     

    Masters A - deelnemers: 8 - opgevers: 0

    1 SEGHERS Thomas CTTT GELDHOF JIELKER

    2 VANDEWIELE Gregory

    3 BEKAERT Stijn

    4 NEUVILLE Wouter WIELERTEAM IEPER

    5 SENNESAEL Kristof

    6 JACOBS Bjorn

    7 GELDHOF Johan

    8 DECOCK Jelle


    Masters B - deelnemers: 12 - opgevers: 1

    1 D�HOOGHE Wim

    2 HUYGHE Benny

    3 FERREST Stefaan

    4 FRANCOIS Fabrice ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    5 LEFEVER Nico

    6 PORTE Dominiek EC WALSHOUTEM

    7 MILLEVILLE Vincent

    8 LAPERE Steven

    9 HUGE Beno�t ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 DURIEU Jean FRA

    11 FEYS Lorenzo


    Masters C - deelnemers: 10 - opgevers: 0

    1 PRIMO Gino

    2 COOMAN Jerry

    3 BERTIER Rudy

    4 CORNEILLIE Gino

    5 LAMMENS Mario

    6 MORTIER Luc

    7 VANDEBUERIE Mario

    8 SOETAERT Dion

    9 VANHOLSBEKE Benny

    10 VANDE VELDE Kenny

     

    22/08/2017 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Juniores - 83 km - 40,35 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 3

    1 VANDEPITTE Nathan FRA ALBI VELOSPORT

    2 WARD Adam IRL OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB

    3 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    5 DELSAUT Anthony CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 DESCHUYTTER Casper CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 JACQUES Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANNESTE Wout VZW JONG WIELERTALENT

    9 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 DEBOUVER Ruben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 STOCKX Aaron 12 SAVER Kasper 13 DERIBREUX Achille 14 REVILLON Anthony FRA 15 SANTY Arne 16 TIMPERMAN Jurgen 17 RAECKE Jari 18 VYNCKE Seppe 19 MEERSCHAERT Leonardo 20 PLANCKAERT Jens 21 VANDENDRIESSCHE Kevin 22 DEVLIEGHERE Tibo 23 PLANCKAERT Mathias 24 VERSTRAETE Ewout 25 VANDAMME Yorben 26 COMPERNOLLE Mats 27 FIEUW Staf 28 SAUVAGE Simon 29 DEKIEN Jens 30 VANDER MEEREN Briek

    22-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    21-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SCHOONAARDE VAN ZONDAG 20/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SCHOONAARDE 
    VAN ZON
    DAG 20/08/2017
         


    Zondag 20/08/2017 SCHOONAARDE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 39,65 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 10

    1 SIEMONS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    2 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    3 SINOY Fabio UNITED C.T.

    4 KOOLS Jos NED KTC CYCLING TEAM

    5 MASURE Brent PRORACE CYCLING TEAM

    6 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 BOLLE Yenzo TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 TRULOCK Dermot IRL LUCAN CYCLING ROAD CLUB

    9 DE PAEPE Pieter INDIVIDUEEL

    10 VAN HAUWERMEIREN Michiel HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 VAN DEN NEST Jeffrey 12 SIMON Kenn 13 BLANCHFIELD Jamie IRL 14 VAN GOETHEM Kevin 15 FYFFE Angus IRL 16 DIERICKX Anthony 17 DONY Kevin 18 TEMMERMAN Jasper 19 NOËL Jordy 20 DE VINK Gregory SA 21 DESMECHT David 22 STENSON Adam IRL 23 POLSPOEL Jonas 24 LAGNEAUX Yoni 25 VAN DER SCHUEREN Nicky 26 LEUS Jelle 27 HAVERALS Lars 28 VAN MALDEREN Bjorn 29 DE CLERCK Matthias 30 QUINTELIER Timo 38 BAEYENS Dennis
    20-8-2017-schoonaarde 697.JPG
                   Winnaar te Schoonaarde Stijn Siemons met de bloemen.
    20-8-2017-schoonaarde 704.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 694.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Stijn Siemons.
    20-8-2017-schoonaarde 621.JPG
                           Aankomst van winnaar Stijn Siemons te Schoonaarde.
    20-8-2017-schoonaarde 617.JPG
      Aankomst van winnaar Stijn Siemons voor Guillaume Seye en Fabio Sinoy.

    20-8-2017-schoonaarde 626.JPG
                                      Aankomst van de 2de Guillaume Seye.
    20-8-2017-schoonaarde 628.JPG
                                      Aankomst van de 3de Fabio Sinoy.
    20-8-2017-schoonaarde 643 - kopie.JPG
                                           De spurt voor de ereplaatsen.

    20-8-2017-schoonaarde 441.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 334.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 301.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 266.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 264.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 235.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 226.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 192.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 184.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 182.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 170.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 144.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 133.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 118.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 101.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 092.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 064.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 060.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 042.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 033.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 027.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 019.JPG
    Start van de Elite z.c. & Beloften te Schoonaarde met 56 deelnemers.
    20-8-2017-schoonaarde 018.JPG
    20-8-2017-schoonaarde 002.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-08-2017 om 14:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met de Eindoverwinning in de
    Ronde van Oost-Vlaanderen bij de Beloften !!!

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sander De Pestel 2017.jpg   Sasha Weemaes 2017.jpg

       Sander De Pestel           Sasha Weemaes

    Zondag 20/08/2017 LEUVEN (B) - UCI Men Elite - 185,7 km - 42,75 km/h

    Aantal deelnemers: 149 - opgevers: 47
    1 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 DEHAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    3 JULES Justin FRA WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    4 JENSEN August NOR TEAM COOP

    5 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    6 CORBEL Erwann FRA FORTUNEO - VITAL CONCEPT

    7 MERLIER Braam ERA - CIRCUS

    8 KRIEGER Alexander GER LEOPARD PRO CYCLING

    9 WELLENS Tim LOTTO SOUDAL

    10 MARTINELLI Davide ITA QUICK - STEP FLOORS

    11 JØRGENSEN Jonas Aaen DEN 12 HOELGAARD Markus NOR 13 JANSEN Amund Grondahl NOR 14 VAN LERBERGHE Bert 15 SKJERPING Kristoffer NOR 16 ARIESEN Tim NED 17 BROCKHOFF Jan GER 18 CANT Jelle 19 STOCKMAN Abram 20 DEVOLDER Stijn 21 REINDERS Elmar NED 22 HOEM Bjorn Tore NOR 23 LIGTHART Pim NED 24 VAN GESTEL Dries 25 DE BIE Sean 26 GMELICH MEIJLING Jarno NED 27 KREDER Raymond NED 28 FORFANG Ole NOR 29 DJURHUUS Stefan DEN 30 STOCKMAN Michiel 42 COENEN Dennis 54 NAESEN Lawrence 55 JANSSENS Jimmy 64 RUYTERS Brecht 85 VERSCHUERE Seppe 98 VAN HECKE Preben

     

    20/08/2017 HERZELE (O) - Interclub U23 – 155,7 km - 42,49 km/h

    RONDE VAN OOST-VLAANDEREN – Rit 5 - Aantal deelnemers: 124

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele EFC-L&R-VULSTEKE

    2 MONCASSIN Maxence AGO - AQUA SERVICE

    3 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    4 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    5 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    6 ALONSO MONTES Pablo ESP VZW JONG WIELERTALENT

    7 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    8 PICOUX Maximilien T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    10 STAS Brecht HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 DE GROOTE Arne 12 DEPREZ Tuur 13 VAN OUDENHOVE Jovany 14 COURTENS Igor 15 DE PESTEL Sander 16 VAN MOER Brent 17 WALSH Edward 18 AVOINE Kévin FRA 19 VAHTRA Norman 20 BUNTINX Auxence 21 DEBOOT Bruce 22 OLIEBOS Jordy 23 WOLD Marius NOR 24 BOUSSAER Bryan 25 VAN DUREN Brent 26 D´HEYGERE Gil 27 BUNING Jorn 28 MERTENS Joran 29 WYDOOGHE Jaron 30 AASHEIM Aksel Fischer 34 VAN DEN BOSSCHE Angelo 58 DE BOCK Yoni 67 VERHOFSTADT Thibau 70 JANSSENS Jarrid 88 APERS Ruben

     

    Eindklassement - Blauwe trui SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas LOTTO SOUDAL
    Puntenklassement - Groene trui MENTEN Milan
    LOTTO SOUDAL

    Jongerenklassement - Witte trui SANDER  DE PESTEL uit St.Niklaas LOTTO SOUDAL
    Rushesklassement - Gele trui THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare
    VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    Streekklassement - Wit/Rode trui SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas LOTTO SOUDAL 

    Kasseiklassement - Oranje Trui WALSH Edward T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON


    20/08/2017 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h48'26"

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 4

    1 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    3 MUS Aloïs SHIFTING GEARS

    4 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    5 DE GREVE Maxim DMC- CYCLING TEAM VZW

    6 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 VERHASSELT Bart SHIFTING GEARS

    8 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    9 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    10 DE FAUW Ken V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 DE MERLIER Giovanni 12 DESCAMPS Joris 13 SABO Pedro 14 DHAESE Niels 15 WYTINCK Niels 16 DE VISSCHER Glenn 17 DE PEUTER Dylan 18 PORIAU Tim 19 VAN HYFTE Steven 20 KARANDASHEV Petr RUS 21 DE SCHUYTER Tim 22 D´HOOGE Aron 23 VANMEENEN Jordy 24 JAMES Samuel USA 25 BUYSSE Jos 26 GOMMERS Sven NED 27 VAN DAMME Indy 28 RONSSE Gauthier 29 DOBBS Sam NZL 30 BEN MORDEC Yuval ISR

     

    20/08/2017 SCHOONAARDE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 39,65 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 10

    1 SIEMONS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    2 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    3 SINOY Fabio UNITED C.T.

    4 KOOLS Jos NED KTC CYCLING TEAM

    5 MASURE Brent PRORACE CYCLING TEAM

    6 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 BOLLE Yenzo TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 TRULOCK Dermot IRL LUCAN CYCLING ROAD CLUB

    9 DE PAEPE Pieter INDIVIDUEEL

    10 VAN HAUWERMEIREN Michiel HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 VAN DEN NEST Jeffrey 12 SIMON Kenn 13 BLANCHFIELD Jamie IRL 14 VAN GOETHEM Kevin 15 FYFFE Angus IRL 16 DIERICKX Anthony 17 DONY Kevin 18 TEMMERMAN Jasper 19 NOËL Jordy 20 DE VINK Gregory SA 21 DESMECHT David 22 STENSON Adam IRL 23 POLSPOEL Jonas 24 LAGNEAUX Yoni 25 VAN DER SCHUEREN Nicky 26 LEUS Jelle 27 HAVERALS Lars 28 VAN MALDEREN Bjorn 29 DE CLERCK Matthias 30 QUINTELIER Timo 38 BAEYENS Dennis

     

    20/08/2017 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,44 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 4

    1 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    3 BOSMANS Arne ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    5 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    6 WAAGE Markus NOR STAVANGER SYKLEKLUBB

    7 COURTENS Olivier ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    9 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 VANDERBEKEN Brent 12 MOHR Johan NOR 13 WYFFELS Jonas 14 BOUTTÉ Jordy 15 BOSTOEN Gianni 16 VERVERKEN Pieter 17 JOSEPH Stijn 18 TOORTELBOOM Frederik 19 CAPPELLE Gauthier 20 ADRIAENS Bert 21 CARTON Tanguy 22 BEAUPREZ Benjamin 23 MARKEY Lucas 24 CALLEWAERT Rodric 25 PIETERS Dietger 26 BOUTTÉ Niels 27 LEFEVER Nico 28 VERFAILLIE Arne 29 BAECKELANDT Dominique 30 DONALDSON Gary IRL

     

    20/08/2017 ONZE LIEVE VROUW WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 116 km - 44,06 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - opgevers: 16

    1 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    2 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    3 BROES Michiel UNITED C.T.

    4 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 SNYERS Jari UNITED C.T.

    6 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    7 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    8 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 BLATZ Thorsten GER RSC 1984 BETZDORF

    11 SCHOEVAERS Ward 12 DEGUIDE Louis 13 UALGASI Bram 14 FRANKEN Marc NED 15 KOEMAN Bjorn NED 16 HEYMANS Jonas 17 RIETJENS Sander 18 THEYS Koen 19 VAN DER SANDEN Mathias 20 GöDDE Eddy NED 21 STEEGMANS Tristan 22 CALUWE Stijn 23 PEMEN Diederik 24 VANDEBOSCH Victor 25 LA ROSE Grégory 26 MOLENBERGHS Pieter 27 VERBEKE Benny 28 VERSTREPEN Arno 29 MICHIELSEN Joran 30 VAN AERT Tijs 76 VAN ROOSBROECK Patrick 80 VAN LENT Kenny

     

    20/08/2017 LEDEGEM (W) - Dames Elite - 81,6 km - 39,44 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - opgevers: 7

    1 CHRISTMAS Dani GBR WV ZEEUWSVLAANDEREN

    2 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    3 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    4 GEERIS Femke NED NICHELIVING CCN

    5 SHARPE Alice GBR NCC-GROUP-KUOTA-TORELLI

    6 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 BELZ Elodie FRA VC SAINTAIS

    8 RAVNDAL Birgitte NOR KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 DELBAERE Fien SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    11 DE JONG Thalita NED 12 WATERREUS Kylie NED 13 VANHOUTTE Fenna 14 KALM Kelly EST 15 FABER Claire LUX 16 HENDERSON Anna GBR 17 PILZ Estefania Sibila ARG 18 DELHAYE Pauline FRA 19 DEFOUR Lara 20 DUTOUR Margot FRA 21 MEISELS Esther USA 22 FRANCK Alicia 23 OSSOLA Irena USA 24 HERMANS Anka 25 VAN IMPE Dorien 26 KUIJPERS Evy NED 27 TORTOLINA Gaia ITA 28 VANDEWALLE Isabel 29 DENEEF Naïka 30 BERTON Fatima 37 DELTOMBE Evelien 47 BRITS Delphine 52 DELANOTE Hanne 64 COUDEVILLE Herlinde 69 WITTOCK Nancy 70 DE VESTELE Adeline 72 DE MAREZ Maaike 74 BAELE Eveline

     

    20/08/2017 OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN (A) - UCI Men Juniores - 125 km - 42,96 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 20

    1 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 BLUMMEL Robin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MAAS Edo NED RWC AHOY

    6 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    8 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    9 VAN DER EYCKEN Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    11 FRANCEN Joeri 12 KEMPER Mick NED 13 REUVERS Kevin NED 14 DE LENG Mathijs NED 15 BROUWERS Arno 16 ZIJLAARD Maikel NED 17 KOCKELMANN Raphaël LUX 18 HILL Joe GBR 19 BRESSELEERS Jonas 20 VAN RIJSBERGEN Ties NED 21 VOLKAERT Jonas 22 VAUGHAN Jacob GBR 23 ZAGERS Stefan NED 24 SLOCK Liam 25 VERBOOM Minne NED 26 CROMHEECKE Alexander 27 JACOBS Levi 28 CONTER Ken LUX 29 WACHTERS Jef 30 STEMPER Rick LUX 34 VERHEIJEN Geert NED 39 VERTONGEN Jens 44 WUYTS Siebe

    21-08-2017 om 14:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Jonas Smet KOP 2017.jpg  

          Jonas Smet

    Zondag 20/08/2017 HELKIJN (W) - Juniores - 97,5 km - 40,95 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 4

    1 GRIGNARD Sébastien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2 ANSONS Kristers LAT MSG

    3 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 GABBAY Nir ISR TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    5 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 VANHALST Thomas LOTTO-VC ARDENNES

    8 COLEMAN Zak GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VANEECKHOUTTE Ibe MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 DE LIE Axel 12 GOLDSTEIN Edo ISR 13 VERCRUYSSE Gilles 14 NAKAMURA Tatsuyoshi JPN 15 DE MESMAEKER Tibo 16 YOGEV Alon ISR 17 GARSBEKE Jelle 18 SAVER Kasper 19 BORTELS Théo 20 VERLEYEN Mauro 21 FUKUDA Yoshiaki JPN 22 FARVACQUE Axel 23 WUYTS Sooi 24 TREMERIE Ryan 25 COMPERNOLLE Mats 26 MICHELS Angelino 27 LOUYET Benoît 28 HOWCROFT Joe GBR 29 PLANCKAERT Mathias 30 WEYDISCH Romain

     

    20/08/2017 TIELT (W) - Juniores - 87 km - 40,77 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 5

    1 JONAS SMET uit Hamme IKO-BEOBANK

    2 FLANNAGAN Brendan IRL POWERHOUSE SPORT

    3 CORKERY Dillon IRL NRPT

    4 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 WARD Adam IRL OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB

    6 LEWIS Matthew GBR WOLVERHAMPTON WHEELERS

    7 MAES Laurens TIELTSE RENNERSCLUB

    8 OWENS Tomos GBR CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 AKINNIBI Kareem GBR VC LONDRES

    10 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB

    11 SPAPEN Mauro NED 12 CHRISTIAENS Régis 13 VAN DEN PLAS Jasper 14 COLLIE Lars 15 VANDAMME Yorben 16 JACQUES Jarne 17 RAECKE Jari 18 MARTENS Michiel 19 CREYGELMAN Jens 20 DESCHUYTTER Casper 21 VANNESTE Wout 22 CLAUWAERT Maarten 23 DOHERTY Robbie IRL 24 CAPPELLE Mauro 25 BRUNEL Cédric 26 DELSAUT Anthony 27 MEERSCHAERT Leonardo 28 BUTKEVICIUS Algirdas LTU 29 WESTELINCK Jesper NED 30 BEERNAERT David 38 GOOSSENS Brecht

     

    20/08/2017 VLIERMAAL (LB) - Juniores - 80 km - 40,16 km/h

    Aantal deelnemers: 84 - opgevers: 23

    1 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    2 FONTAINE Emerson SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 FREHEN Jeremy VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 PUT Lars SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 RADOUX Robin LOTTO-VC ARDENNES

    7 DE MEYER Jarne IKO-BEOBANK

    8 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 MINET Antoine VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 LEMBRECHTS Wannes 12 DEJONGHE Len 13 PINDER Adam GBR 14 CALLUM Anderson GBR 15 TEN BOSKE Kars NED 16 ANSELME Renaud 17 LINDELAUF Melvin NED 18 DECOSTER Gerrik 19 STERCKX Domien 20 ADAM Florian 21 DE JONG Remco NED 22 JORDENS Jarno 23 SCHOTS Michaël 24 LOX Damien 25 VANPARIJS Wouter 26 WOUTERS Rick 27 VAN OOSTERWYCK Lennert 28 SWENNEN Hoang 29 TELLER Lukas 30 BRUYNS Lennerd

     

    20/08/2017 HARELBEKE (W) - Interclub Nieuwelingen – 68 km

    WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR - Aantal deelnemers:

     

    20/08/2017 WERCHTER (B) - Nieuwelingen - 68 km - 38,76 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 19

    1 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 ROMBAUTS Daan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    6 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    8 SIMONS Rob SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 VAN DYCK Cisse HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 VAN ROOSBROECK Jan WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 SZÉKELY Nathan 12 MICHIELSEN Jarne 13 ECCLI Cyrian 14 HANEGRAAF Stijn NED 15 VAN KERCKHOVE Brent 16 WIENEN Flore 17 DE JAEGER Arthur 18 AVONDS Dries 19 DE GRAEF Noah 20 POETS Wout 21 DEBREYNE Ruben 22 VERKOEYEN Michiel 23 DE RYCK Robbe 24 WOLFS Gert-jan 25 DION Loïc 26 DE POOTER Dries 27 DE LEEUW Ward 28 BUDENAERS Thomas 29 PRINSEN Lennert 30 BRAMS Andy

     

    20/08/2017 IZEGEM KACHTEM (W) - Nieuwelingen - 69,6 km - 38,27 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 1

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DAVIES Bryn GBR TOWY RIDERS

    4 RAMON Lucien FRA O HESDIN MARCONNE

    5 NEWMARK Finley GBR VC LONDRES

    6 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    7 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    8 HAYTER Leo GBR VC LONDRES

    9 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 THORLET Maxence FRA VC AMATEUR ST QUENTIN

    11 DE BEER Wannes 12 THOMAS Rhys J GBR 13 MIROUX Elian FRA 14 DELVART Theo FRA 15 LOOTENS Gust 16 JAMESMORRIS Liam GBR 17 TRUELOVE William GBR 18 VANLUCHENE Maxim 19 DAFYDD Guto GBR 20 WALRAVENS Lars 21 LEBRUN Robin 22 MORTREUX Axel FRA 23 CALLEWAERT Andreas 24 DEMARQUE Thibault FRA 25 LEWILLE Ian 26 OGER Antonin FRA 27 MALFAIT Felix 28 ROBERTS Cian GBR 29 DE GROOTE Vasco 30 BENOIT Jonas

     

    20/08/2017 LENNIK (B) - Nieuwelingen - 67 km - 36,48 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 12

    1 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 WILLEMS Jago WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN CAUTER Jarne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 STEENACKERS Luka WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VERRIEST Noah JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    11 SEGERS Ryan 12 MARTENS Hannes 13 VANDENSTORME Dylan 14 VAN CUTSEM Senna 15 TENE Rotem ISR 16 VAN NUFFEL Aiko 17 DELEENHEER Toon 18 ANDRIES Ward 19 MENGERINK Lars NED 20 VAN HASSEL Tristan NED 21 VAN BELLINGHEN Keano 22 HUYSSEN Lukas 23 HOPMANS Wouter NED

     

    20/08/2017 LEDEGEM (W) - Dames Juniores/Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 56,1 km - 37,23 km/h

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 PARKER Danielle GBR WELSH CYCLING

    2 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 FINUCANE Emma GBR WELSH CYCLING

    4 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    6 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 VAN LOMMEL Yenthe LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    10 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 KING Eluned GBR 12 VAN MECHELEN Gloria 13 MICHOTTE Maelle 14 VANWALLEGHEM Kyenta 15 VAN DIJKE Demi NED 16 POPELIER Lotte 17 DUYM Farah 18 BROUWERS Julie 19 CHARLIER Laura 20 GYSSELS Fien 21 MAES Sara 22 SADOINE Perrine 23 VAN DE VELDE Florelien 24 AERTS Kato 25 VANDENBORRE Elien 26 SAMYN Lot 27 VAN DAMME Celien 28 KEMPS Stephanie 29 VERCAEMST Laney 30 VANDAELE Eline


    Dames Juniores - deelnemers: 34 - opgevers: 3

    1 SHIMOYAMA Misuzu JPN JAPAN

    2 MORGAN Savannah GBR TEAM 22 WRT

    3 ZANETTI emanuela ITA GAUSS TEAM

    4 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    5 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MAGRI silvia ITA GAUSS TEAM

    7 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB

    8 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    9 WOODWORTH Jessica GBR ONFORM

    10 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    11 KAY Anna GBR 12 CASTRIQUE Alana 13 VAN DE GUCHTE Quinty NED 14 BIEBAU Axelle 15 LOUCHAERT Justine 16 FEYTENS Ellen 17 GAMMONS Madeleine GBR 18 MALFAIT Ines 19 VANDEPUTTE Léa 20 LAMEIRE Louise 21 LENSECLAES Ditte 22 DHONT Glacia 23 VANDECAVEYE Fleur 24 DELESTRAIT Camille 25 WORM Cara 26 VAN SEVEREN Sarah 27 VAN STEENWINKEL Ella 28 VANSTEENKISTE Anthea 29 VAN WIN Sine 30 VAN DAELE Maxine 31 SUMMERHAYES Hetty GBR

    21-08-2017 om 00:02 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!