.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/08/2017

    waod_3.jpg 

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 30°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

      Patrick Cocquyt

    Zondag 20 Augustus 2017 MERELBEKE (9820)

    Cat.A – 72 km – 69 deelnemers

    1-Achterkamp Pim (Rotterdam NL)

    2-Vandenbussche Ron

    3-Apers Michaël

    4-Coppens Carrera

    5-Van Der Jeught Stijn

    6-Moerman Jens

    7-De Coninck Guillaume

    8-Wijnstra Jacob

    9-Van Raemdonck Maarten

    10-Cooman Gianni

    11-De Munster Gregory-12-Van Waeyenbergh Grégory-13-Vertenten Jens-14-De Baets Kristof-15-Weemaes Robby-16-De Duytsche Luc-17-Diependaele Gerrit-18-Daems Jens-19-Vermeir Jochem-20-Van Vlierberghe Bart-21-Cooman Jerry-22-Peeters Nico-23-Bombeke Dries-24-Bauters Pieter-25-De Keukelaere Sven-26-Maes Dimitri-27-Nevejans Dennis-28-De Smet Olivier-29-Tinel Pieter-30-Debonnez Detlev-31-De Leeuw Jelle-32-De Maertelaere Pieter-33-Opsomer Enzo-34-Vancolen Kevin-35-Meul Tom-36-Buyse Dieter-37-de Meijer Christian-38-Esselens Michaël-39-Van Crombrugge Dieter-40-Vandenberghe Stijn-41-Roels Diedrich-42-Bouquet Kenneth-43-Van Hauwaert Steven-44-Van Der Straeten Cedric-45-Verwee Nico-46-Spillebeen Jürgen-47-Coppens Tim-48-Minnaert Frederik-49-Goossens Maarten-50-Cooman Mauro-51-De Beule Sam-52-De Backer Frédéric-53-Van Canegem Bing-54-Hollevoet Anton-55-Timbreur Jonas-56-Huylebroeck Matthias-57-Vandriessche Kenneth-58-Snoeck Mathias-59-Vermassen Jens-60-Van Laere Jan-61-Le Blon Michel-62-Dhondt Gunter-63-Claeys Kevin-64-Laforce Mike-65-Nevejans Kenny-66-Rouan Tom-67-Rogge Simon-68-Demaertelaere Dennis-69-Spileers Kenny

     

    Cat.B – 64,8 km -  36 deelnemers

    1-Verbeken Kurt (Gent)

    2-Pauwels Vital

    3-Van Den Broecke Mario

    4-De Beer Tom

    5-Goossens Alex

    6-De Schrijver Sven

    7-De Weirdt Gino

    8-Somers Michèle

    9-Bauwens Aron

    10-Schaut Danny

    11-Van Hautekerke Glenn-12-Biesemans Gunther-13-Edwards Jason-14-De Brauwer Lesley-15-De Wannemaeker Filip-16-Heyse Tommy-17-De Vlieger Sven-18-Oliebos Koen-19-de Koning Michel-20-Gamble Donald-21-Van Meer Carl-22-Tsoi Bjorn-23-Van Drom Giovanni-24-Hoes Andy-25-Dedeckel Olivier-26-Gussé Wim-27-Janssens Bert-28-Van Guyse Danny-29-Kramer Guido-30-Van Bosbeke Peter-31-De Waele Kris-32-Denier Ronny-33-De Cock Kris-34-Sorgeloos Bart-35-Philippé Danny-36-Baert Giovanni

     

    Cat.B+ – 64,8 km – 23 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Keim Luc

    3-Van Speybroeck Geert-Sylvère

    4-De Moor Arie

    5-Roose Nico

    6-Weemaes Franky

    7-Janssens Kenny (Melsele)

    8-Harms Ko

    9-Cosijn Ronny

    10-Hellinckx Danny

    11-Hereijgers Piet-12-Roobroeck Dirk-13-Smet Luc-14-Rice Daryll-15-Bradley Perry-16-Nevejans Idesbald-17-Gort Ronald-18-Buyle Dirk-19-Heyndrickx Wim-20-Willems Noël-21-Primo Gino-22-Hebbrecht Geert-23-Lammens Mario

     

    Cat.C – 57,6 km – 22 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Goossens Marc

    3-Govers Rony

    4-Van Eyndt Jozef

    5-Versluys Marc

    6-Van Lierde Hans

    7-Boeve José

    8-Lap Hans

    9-Maes Josse

    10-Bath Mick

    11-D'Hondt Erwin-12-Verbestel Dirk-13-Vanoverberghe Siegfried-14-Bolle Henk-15-Lee Michael-16-Lacquet Philippe-17-Vyncke William-18-Cornette Freddy-19-van Rijsbergen John-20-De Regge Willy-21-Hickman Kevin-22-Wille Geert

     

    Cat.D – 57,6 km -  17 deelnemers (+65 jaar)

    1-Luyten Felix (Zolder)

    2-Moens Louis

    3-Van Holen Johny

    4-Montforts Ad

    5-Burggraeve Noël

    6-Cobbaut Eddy

    7-Pauwels Marcel

    8-Luypaert Danny

    9-De Sutter Willy

    10-Vandersteen Erik

    11-Deneef Jozef-12-Demiddel Ronny-13-Vandermeulen Jos-14-Deboelpaep Andre-15-Mous Willy-16-Lockefeir Marinus-17-Dierks Jos

     

    Cat.D+ – 57,6 km -  9 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Hoof Roger

    3-Vandenhouwe Etienne

    4-Vyvey Julien

    5-Klep André

    6-Everaerts Jef

    7-De Roos Willy

    8-Robijns Robert

    9-Hermans Luc


     

    20-08-2017 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 20/08/2017 BK ASPIRANTEN (O)

    Aantal deelnemers:

     

    20/08/2017 GENK (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    20/08/2017 HOEGAARDEN (B) – Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    20/08/2017 SCHUIFERSKAPELLE - TIELT (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    20-08-2017 om 09:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/08/2017

    VWV.jpg

    Zaterdag 19/08/2017 SCHRIEK GROOTLO
     

    Liefhebbers – 92 km

    1-De Weerdt Nick

    2-Verheyden Robin

    3-Wijckmans Pieter

    4-Van Rooy Matthias

    5-Haest Tom

    6-Behiels Peter

    7-Michiels Marnix

    8-Dieltjens Gert

    9-Goeleven Jeroen

    10-De Saedeleer Vincent

    11-Muylst Andy-12-Smout Niels-13-De Wijngaert Filip-14-Steurs Kevin-15-Van der Sanden Maarten-16-Bellen Wesley-17-Van Olmen Jef-18-Coomans Bjorn-19-Delanghe Jelle-20-Vermaelen Steven

     

    C renners - 69 km

    1-Vital Pauwels

    2-Davy Paeshuyse

    3-Jean Paul De Busser

    4-Patrick Van Roosbroeck

    5-Ivan Verschueren

    6-Patrick Vermote

    7-Steve Van Hemelrijck

    8-Jo Lemmens

    9-Kristof Wijckmans

    10-Jan De Preter

    11-Gert De Proost-12-Robby Tuyls-13-Tom De Bakker-14-Peter Rijken-15-Wim Vanberghen

     

    D renners – 69 km

    1-Wim Van Uffel

    2-Philippe Wauters

    3-Peter Vos

    4-Bruno Brabants

    5-Marc Vandenwijngaerden

    6-Hans Van Bael

    7-Erik Vluymans

    8-Benny Van Der Auwera

    9-Kris De Vries

    10-Paul Fierens

    11-Ronny Goolaerts-12-Marc Minnen-13-Harry Maes-14-Freddy Vangenechten-15-Kris Van Der Mieren

     

    E renners – 69 km

    1-Rene Van Gils

    2-Roland Degeest

    3-Ludo De Bakker

    4-Andre Dom

    5-Louis Van Den Broeck

    20-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/08/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Zondag 20/08/2017 HELDERGEM (9450) - VWF CLASSIC !!!

     

    Cat.A/B : 52 deelnemers – 89,6 km

    1 Gillian VAN RYMENANT

    2 Peter Van Damme

    3 Jean Pascal Bolle

    4 Koen Van Geyt

    5 Koen Vanopdenbosch

    6 Kenny Govaert

    7 Bjorn Lison

    8 Tommy Baeyens

    9 Peter Vermassen

    10 Davy Van Bossuyt

    11 Kevin Van De Keer 12 Joery De Somer 13 Mario Van Der Sickel 14 Kjell De Potter 15 Wouter De Clercq 16 Tom Vanopdenbosch 17 Steven Van Rijckeghem 18 Stijn Gidé 19 Niels De Rouck 20 Ruben Broeckaert

     

    Cat.C/D : 50 deelnemers – 67,2 km

    1 Jimmy DE PAEPE

    2 Lieven Van De Perre

    3 Ronald Rents

    4 Rudy Thomas

    5 Peter Maes

    6 Patrick Van Ransbeeck

    7 Eddy Vermeir

    8 Jan Peeters

    9 Kristof Reniers

    10 Pascal Raes

    11 Kurt Eeckhout 12 Marc Tabourdon 13 Marc Vandenwijngaerde 14 Pascal Kestemont 15 Rudi Rabout 16 Jurgen Van Buggenhout 17 Johan De Bruyn 18 Yves Loncke 19 Danny De Backer 20 Serge Meyvis

     

    Cat.E/F : 30 deelnemers – 56 km

    1 Eddy VANOPSTAL

    2 Dirk Van Hove

    3 Ronny Paridaens

    4 Wim De Coninck

    5 Michel Willems

    6 Pierre Remory

    7 Rene Mertens

    8 Rudy Van De Velde

    9 Rene De Brucker

    10 Paul Castelyn

    11 Christophe Davies 12 Luc Witman 13 Dominique Turcksin 14 Dirk Moerenhout 15 Roger Schouppe 16 Jean Blommaert 17 Rudi Berwart 18 Guy Vanparrijs 19 Louis Van Den Broeckn20 Jean Pierre Wauters

    20-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    19-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE HAASDONK VAN ZATERDAG 19/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE HAASDONK VAN ZATERDAG 19/08/2017     


    Zaterdag 19/08/2017 HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 – 117 km - 02h36'34"

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 21

    1 STENSON Adam IRL TEAM BIKEWORX

    2 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 FYFFE Angus IRL OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB

    4 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    5 WILLEMS Pieter VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 O CALLAGHAN Mark IRL TEAM AQUA BLUE ACADEMY

    7 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    9 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    11 PEMEN Diederik 12 SCOTT Auld GBR 13 TEN HARTOG Guy 14 DE BRUYN Jimmy NED 15 ONGHENA Matthias 16 VERSCHAEVE Viktor 17 GLEDHILL Leon GBR 18 VAN DAMME Davy 19 RAAS Eloy NED 20 VAN DE PERRE Dimitri 21 BECK Cedric 22 KOMIN Alexander RUS 23 VAN NOTEN Anthony 24 MOLENBERGHS Pieter 25 KETELAARS Xavier NED 26 VARWEG Christian NED 27 OERLEMANS Tom 28 VAN ROOIJ Thijs 29 KING Rocco RSA 30 TRULOCK Dermot IRL 34 WEEMAES Robby 35 SMAGGHE Wouter 36 DE BLOCK Nick 38 DE ROP Michiel 45 VANDYCK Niels 49 MAES Bryan
    19-8-2017-haasdonk -zat. 563.JPG
     Podium te Haasdonk met winnaar Adam Stenson, Jef Bertels en Angus Fyffe.

    19-8-2017-haasdonk -zat. 559.JPG
     Podium te Haasdonk met winnaar Adam Stenson, Jef Bertels en Angus Fyffe.
    19-8-2017-haasdonk -zat. 552.JPG
                                          De 2de te Haasdonk Jef Bertels.
    19-8-2017-haasdonk -zat. 551.JPG
                                           De 3de te Haasdonk Angus Fyffe.
    19-8-2017-haasdonk -zat. 500.JPG
                         Aankomst van winnaar Adam Stenson uit Ierland.
    19-8-2017-haasdonk -zat. 497.JPG
                           Aankomst van winnaar Adam Stenson uit Ierland.
    19-8-2017-haasdonk -zat. 502.JPG
                                    Aankomst van de 2de Jef Bertels.
    19-8-2017-haasdonk -zat. 506.JPG
      De spurt voor de 3de plaats met Angus Fyffe uit Ierland voor Stijn Verbeke.
    19-8-2017-haasdonk -zat. 481.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 408.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 364.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 338.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 331.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 235.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 229.JPG
                          Stijn Verbeke, Guy Ten Hartog en Kristof Dhollander.
    19-8-2017-haasdonk -zat. 176.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 163.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 151.JPG
                                  Vooraan Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    19-8-2017-haasdonk -zat. 144.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 138.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 134.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 120.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 106.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 098.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 082.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 057.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 044.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 038.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 031.JPG
    19-8-2017-haasdonk -zat. 026.JPG
              Start van de Elite z.c. & Beloften te Haasdonk met 70 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-08-2017 om 19:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 19/08/2017 MAARKEDAL (O) - Interclub U23 – 158 km - 40,47 km/h

    RONDE VAN OOST-VLAANDEREN – Rit 4 - Aantal deelnemers: 124

    1 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    2 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    3 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    4 ARIMONT Charlie AGO - AQUA SERVICE

    5 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 MONCASSIN Maxence AGO - AQUA SERVICE

    8 PICOUX Maximilien T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 AVOINE Kévin FRA ESEG DOUAI

    11 VERSTREPEN Dries 12 ALONSO MONTES Pablo ESP 13 DE WINTER Gordon 14 LAMB Ross GBR 15 COURTENS Igor 16 DE PESTEL Sander 17 BUNTINX Auxence 18 DE POORTER Maxime 19 WYDOOGHE Jaron 20 VAN MOER Brent 21 DEBOOT Bruce  22 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 23 VANDEVYVERE Gauthier 24 GOEBEERT Pierre 25 PESTIAUX Yann 26 ELLIOTT William 27 WOLD Marius NOR 28 VAN RENTERGHEM Boris 29 WALSH Edward 30 STAS Brecht 41 APERS Ruben 44 VAN DEN BOSSCHE Angelo 72 DE BOCK Yoni 74 VERHOFSTADT Thibau 109JANSSENS Jarrid

     

    19/08/2017 DEINZE - VINKT (O) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 42,33 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 32

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 CLAUS Dieter STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 VAN MEIRHAEGHE Jef ESPIRA CYCLING TEAM

    5 VAN POUCKE Aaron VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 DE KEE Glenn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 DE JAEGHERE Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    8 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    10 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    11 WILLEMS Mario 12 MINNE Stijn 13 RUIJGROK Thomas NED 14 VANDAELE Philip 15 VANDENBERGHE Nick 16 HUMPHREYS Thomas DEN 17 DE VRIESE Stijn 18 WILLEMYNS Mathieu 19 BULTYNCK Isaak Floris A 20 RAY Alexander NZL 21 TRIBOUT Bart 22 DE GREVE Maxim 23 DE RHO Nicolay 24 DE NAUW Sigfried 25 VAN MALDEREN Bjorn 26 PORIAU Tim 27 BALLET Mathias 28 DONIE Birger 29 VERBRUGGHE Sven 30 LANNOO Jaromir

     

    19/08/2017 GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,95 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 17

    1 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    3 VANBESIEN Thomas UNITED C.T.

    4 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    5 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 DEVROYE Kim WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 GODERIS Jelle TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    9 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 COMMEYNE Davy 12 VANLUCHENE Mats 13 SERGIO Torres Jorro ESP 14 MCCANN John USA 15 SROKA Robert USA 16 BALCAEN Manolito 17 CADRON Julien 18 VANHOUTTEGHEM Cédric 19 SEGHERS Thomas 20 VANDER MEIREN Ward 21 SABBE Enzo 22 VANNESTE Evert 23 CORNELIS Nico 24 VANTHOURNOUT Brecht 25 D´HOORE Giorgio 26 DEVOLDERE Niki 27 HEYTENS Kess 28 LEFEVER Valentin 29 PATTYN Jamie 30 VANHAECKE Thomas

     

    19/08/2017 HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 – 117 km - 02h36'34"

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 21

    1 STENSON Adam IRL TEAM BIKEWORX

    2 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 FYFFE Angus IRL OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB

    4 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    5 WILLEMS Pieter VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 O CALLAGHAN Mark IRL TEAM AQUA BLUE ACADEMY

    7 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    9 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    11 PEMEN Diederik 12 SCOTT Auld GBR 13 TEN HARTOG Guy 14 DE BRUYN Jimmy NED 15 ONGHENA Matthias 16 VERSCHAEVE Viktor 17 GLEDHILL Leon GBR 18 VAN DAMME Davy 19 RAAS Eloy NED 20 VAN DE PERRE Dimitri 21 BECK Cedric 22 KOMIN Alexander RUS 23 VAN NOTEN Anthony 24 MOLENBERGHS Pieter 25 KETELAARS Xavier NED 26 VARWEG Christian NED 27 OERLEMANS Tom 28 VAN ROOIJ Thijs 29 KING Rocco RSA 30 TRULOCK Dermot IRL 34 WEEMAES Robby 35 SMAGGHE Wouter 36 DE BLOCK Nick 38 DE ROP Michiel 45 VANDYCK Niels 49 MAES Bryan

     

    19/08/2017 GENK (LB) - Amateurs + Masters

    Amateurs - deelnemers: 14 - opgevers: 4 - 74,25 km - 42,62 km/h

    1 SIMONS Kevin WEBECO-Q JOBS-ACTG

    2 WILLEMEN Kristof SPORT EN MOEDIG GENK

    3 BYLOIS Andries ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    5 PEPINSTER Sébastien ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 MEERTENS Mats WEBECO-Q JOBS-ACTG

    7 HEIJENS Jeroen NED

    8 MESOTTEN Tijl

    9 ROBA Cedric KZLWC HEYLEN

    10 RIEFF Thomas NED TEMPO-HOPPENBROUWERS


    Masters A - deelnemers: 11 - opgevers: 2

    1 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM

    2 BOSSERS Maarten SPORT EN MOEDIG GENK

    3 GORGA Giovanni WEBECO-Q JOBS-ACTG

    4 WOYAFFE Manuel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 CRAENEN Rick NED TWC DE KEMPEN

    6 LA GRAND Detlef NED TWC HET SNELLE WIEL

    7 MERKEN Roel

    8 VANWIJCK David WEBECO-Q JOBS-ACTG

    9 PACKER Yehuda ISR TACC

     

    Masters B - deelnemers: 11 - opgevers: 1 - 66 km - 42,81 km/h

    1 COCHET Andy TOPOFF CYCLING TEAM

    2 LOTZ Stephan NED

    3 STEUTEN Roy NED TWC DE KEMPEN

    4 RUTTEN Bart

    5 VANHOVE Raf EC WALSHOUTEM

    6 SCHUT Henry NED FCA CYCLING TEAM

    7 SMETS Filip

    8 PAASEN André NED

    9 CAUWBERGHS Rafaël TOP OFF 53-11

    10 STULENS Dimitry EC WALSHOUTEM


    Masters C - deelnemers: 8 - opgevers: 0

    1 LAHOU Rudy EC WALSHOUTEM

    2 VRANCKEN Luc

    3 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    4 VAN LOY Eddy EC WALSHOUTEM

    5 BIRKETT Ian GBR TEAM IL DIAVOLO - PURE WHITE

    6 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 DE BEER Johan NED SCHIJNDEL

    8 VAN KESSEL Willy NED FCA CYCLING TEAM

     

    19/08/2017 STEENHUIZE (O) – Dames Elite - 85,4 km - 34,76 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - opgevers: 45

    1 DE JONG Thalita NED

    2 CHRISTMAS Dani GBR WV ZEEUWSVLAANDEREN

    3 VAN VELZEN Bryony NED LARES WOAWDEALS

    4 DOCX Mieke LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    5 STOUGJE Chanella NED UCI PARKHOTEL VALKENBURG

    6 WEISS Sandra SUI RV SULZ

    7 DELBAERE Fien SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    8 PILZ Estefania Sibila ARG AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    11 CANVELLI Vania ITA 12 KAY Anna GBR 13 INGHELBRECHT Sarah 14 MEISELS Esther USA 15 SILVESTRI debora ITA 16 VAN GEYT Laura 17 DUTOUR Margot FRA 18 OSSOLA Irena USA 19 HENDERSON Anna GBR 20 JONGERIUS Claudia NED 21 SHIMOYAMA Misuzu JPN 22 Woodworth Jessica 23 BOTTELEY Sian GBR 24 BORREMANS Sarah 25 TEMMERMAN Ilse 26 PEREKITKO Karolina POL 27 SHARPE Alice GBR 28 ADRIAN Vera NAM 29 CANNING Rachel CAN 30 REIS Daniela POR 32 BRITS Delphine

     

    19/08/2017 INGELMUNSTER (W) - Interclub Juniores - 115,2 km - 41,47 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 28

    1 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 CASSAERT Loran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 ANSOMS Kristers LTU ASFRA RACING TEAM

    5 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VAUGHAN Jacob GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    7 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    8 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    9 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 TACK Jan-emiel 12 VANDEPITTE Nathan FRA 13 COVELIERS Seppe 14 CAPPELLE Mauro 15 VERDONCK Andres 16 VANOVERBERGHE Jens 17 FRANCEN Joeri 18 DERIBREUX Achille 19 VANDEVELDE Yentl 20 VERCRUYSSE Bryan 21 WOUTERS Rick 22 SVENDSEN Simen Nordahl NOR 23 HILL Joe GBR 24 BRACKE Tijs 25 VANDERMEULEN Niels 26 DEBOUVER Ruben 27 BONNEU Kamiel 28 BROOS Alain NED 29 HANNE Milan 30 BRUYNEEL Tristan 48 VAN SCHOOR Matthew

    19-08-2017 om 19:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 6°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    3-2-2017 ploeg  van moer- 202.JPG 

     Thomas De Pestel

    Zaterdag 19/08/2017 BALEGEM (O) - Juniores - 99,6 km - 38,79 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - opgevers:  47

    1 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    5 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 NAUDTS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB

    11 VINCENT Johan 12 DE MEESTER Luca 13 DELCOMMUNE Martin 14 DE VRIENDT Niels 15 SPAPEN Mauro NED 16 BEN MOSHE Yuval ISR 17 BARENDREGT Thijs NED 18 DE GEYTER Jelle 19 CLOUX Antoine 20 CORKERY Dillon IRL 21 LIEVENS Lars 22 BRUSSELEERS Kiano 23 DE NEVE Joerik 24 KLUCKERS Arthur LUX  25 PRIES Cédric LUX  26 PESSEMIER Tom 27 LINTHOUDT Arne 28 MEERSMAN Maxim 29 VAN CANEYT Joren 30 PRIEELS Robbe
     

    19/08/2017 HARELBEKE-WIELSBEKE (W) - Interclub Nieuwelingen – 60 km - 39,6 km/h – Ploegentijdrit = 6,1 km

    WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR - Aantal deelnemers: 107

    1 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2  DEL GROSSO Bodi MIXTE 1 MOLENSPURTERS DISTRICT NOORD

    3 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 JENKINGS Nolan USA CYCLING TEAM

    6 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    8 VAN EETVELT Lennert WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 DE LIE Arnaud TEAM WALLONIE

    10 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    11 VAN TRICHT Floris 12 PIETERS Bjarne 13 LELEU Audric 14 DEHAIRS Simon 15 BARBRY Giel 16 GHEYSENS Laurens 17 VAN DEN SCHOOR Mats 18 BERCKMOES Jenno 19 STIPPELMANS Toon 20 SMET Jorre 21 DE KINDER Axel 22 VERCAUTEREN Thomas 23 EECKHOUT Emile 24 CLAEYS Laurent 25 VAN LAER Pieter 26 VAN HAMME Wout 27 LEFEVRE Ruben 28 DEWACHTER Lucas 29 VANDENBORRE Mathias 30 VANCANNEYT Jelle 61 COSYNS Milan 77 DE CLEEN Wouter 84 PERMENTIER Emano 103 HUYGENS Milan

     

    19/08/2017 DE KLINGE (O) - Nieuwelingen - 64,8 km - 38,98 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 2

    1 VAN DER HOEVEN Luc NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 ROELEN Jaap NED WV DE JONGE RENNER

    6 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    7 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 MEEUSEN Rik WAC TEAM

    9 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN DER SYPT Gianni VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 ALVARADO Salvador NED 12 FONTIJNE Emiel NED 13 VAN DAELE Ernest 14 VAN BELLE Loe NED 15 KAES Xedric 16 WISKERKE Joran NED 17 DE RYCK Robbe 18 JOCHEMS Jody NED 19 MUYSHONDT Nils 20 VAN KERCKHOVE Quinten 21 DE VOS Wannes 22 DANEEL Jefke 23 BELMANS Elias 24 DE VUYST Jens 25 FRANCKAERT Maarten 26 BIERKENS Luuk NED 27 PIJNENBURG Sven NED 28 HOPMANS Wouter NED 29 DE GENDT Senne 30 DHOOGE Romeo 32 VAN WIELE Michiel 36 COLMAN Thibeau 37 CORNELIS Cody 38 LINTHOUT Esaias

     

    19/08/2017 KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Nieuwelingen - 59,8 km - 40,35 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 2

    1 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VELDMANS Arthur FRA TEAM AVESNOIS

    4 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    5 DECAESTECKER Korneel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 GOEBEERT Théo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 DECLERCK Eli KVC NOORDZEEMEEUW

    8 TORNU Florian FRA TEAM AVENOIS

    9 JAMES-MORRIS Liam GBR MND FUSION RT

    10 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 VERSEE Younes 12 DELVART Theo FRA 13 LEROY Thomas FRA 14 MAEYAERT Baptiste 15 MIROUX Elian FRA 16 RAMON Lucien FRA 17 BUFFEL Arne 18 BERT Jasper 19 BOGAERTS Senne 20 SALOMEZ Ydris 21 LAMOTE Robbe 22 TRIO Victor 23 VERSTEGEN Kenneth 24 DEBOSSCHERE Seppe 25 TRUELOVE William GBR 26 CATTEEUW Xander 27 DAFYDD Guto GBR 28 CORVERS Milan 29 KERCKAERT Emiel 30 DENAEGHEL Brent

     

    19/08/2017 MERE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 34,34 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 3

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 TENE Rotem ISR ISRAEL GO PRO

    3 ROGIERS Lucas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 DE SCHRIJVER Bjarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN ALBOOM Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VERBEKEN Rob JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    11 VAN DEN BORRE Dylan 12 RASSCHAERT Lander 13 VAN GUCHT Thomas 14 VAN DER PERRE Diemer 15 VIDTS Obie 16 GUERET Romain 17 VERRIEST Noah 18 HENNEKAM Tim NED 19 VAN LANDSCHOOT Ruben 20 VROMANNE Mathias 21 REMORY Jarno 22 VERSTRYNGE Emiel 23 DELEENHEER Toon 24 MARTENS Seppe 25 BOSTYN Victor 26 DE PREESTER Victor 27 VISPOEL Ronin 28 VANDEVANNET Simon 29 DE BOCK Rune 30 VAN PARYS Jordy 33 VAN HASSEL Tristan NED 36 DE COCK Tibo

     

    19/08/2017 TOLLEMBEEK (B) - Nieuwelingen - 68 km - 39,65 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 18

    1 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 TAYLOR Billy USA LIBERTY CYCLE INC.

    3 JENTGEN Jerome LUX UC DIPPACH

    4 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    5 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 ERAUW Thiemo WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 MILISEN Mathias BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    8 DE BRAEKELEER Juul ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 BOELS Senne WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 NONNEMAN Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 VAN DEN BORRE Arnout 12 KRAAIJENBRINK Jasper NED 13 VAN GAELEN Louis 14 CORDASCO Gregorio USA 15 FASTRES Noah 16 WACHTERS Jul 17 VAN HOOF Manu 18 JOSULEVICZ Gerard USA 19 HEYLEN Robbe 20 CARDON Sébastien 21 ANDRIES Ward 22 KAESEMANS Siemen 23 SCHOUPPE Zoran 24 DE BOECK Anton 25 WALRAVENS Lars 26 VAN KERCKHOVE Brent 27 VROMANNE Alexis

    19-08-2017 om 19:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/08/2017

    waod_3.jpg

    Zaterdag 19 Augustus 2017 SIJSELE (8340)


    Cat.A – 70,4 km - 30 deelnemers

    1-De Coninck Guillaume (Maldegem)

    2-Claes Dries

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Esselens Michaël

    5-Verwee Nico

    6-Sonneville Jarno

    7-Slabinck Anthony

    8-Lammens Laudelino

    9-Verbeken Kurt

    10-Moerman Jens

    11-Delheye Henri-12-Van De Velde Valentijn-13-Van Waeyenbergh Grégory-14-Taveirne Anthony-15-Van Gaeveren Gunter-16-De Smet Dries-17-Roels Diedrich-18-Decottignies Glenn-19-Verstraeten Tor-20-Deboever Nick-21-Vossaert Matthias-22-Van Osselaer Tommy-23-Gheerardyns Glenn-24-Spillebeen Jürgen-25-Vernaet Olivier-26-Vispoel Ruben-27-Matthys Sam-28-Reichert Andrew-29-Lammens Jonas-30-Verhulst Koen

    19-08-2017 om 19:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE HAASDONK VAN VRIJDAG 18/08/2017

    FOTO'S BELOFTEN TE HAASDONK VAN VRIJDAG 18/08/2017     


    Vrijdag 18/08/2017 HAASDONK - Interclub U23 - 149 km - 42,98 km/h

    RONDE VAN OOST-VLAANDEREN – Rit 3 - Aantal deelnemers: 139

    1 RUBEN APERS uit Vrasene LOTTO SOUDAL

    2 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    3 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    4 VAHTRA Norman AGO - AQUA SERVICE

    5 DEBUY Anthony AGO - AQUA SERVICE

    6 DE WINTER Gordon AGO - AQUA SERVICE

    7 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 BUNING Jorn WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM

    9 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    10 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 LEWIS Adam GBR 12 WALSH Edward 13 DE PESTEL Sander 14 DE PLUS Jasper 15 ANDERBERG Hampus SWE 16 PATTYN Jeroen 17 VAN RENTERGHEM Boris 18 MEHEUS Gill 19 VAN MOER Brent 20 WEEMAES Sasha 21 GHYS Robbe 22 MENTEN Milan 23 COURTENS Igor 24 BOUTS Jens 25 VERSTREPEN Dries 26 ALONSO MONTES Pablo ESP 27 GABISSON Clément FRA 28 GOEBEERT Pierre 29 CLAES Stef 30 AVOINE Kévin FRA 98 VAN DEN BOSSCHE Angelo 104 JANSSENS Jarrid 111 DE BOCK Yoni
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 673.JPG
    Podium te Haasdonk met winnaar Ruben Apers, Alfdan De Decker en Maxime De Poorter.

    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 671.JPG
    Podium te Haasdonk met winnaar Ruben Apers, Alfdan De Decker en Maxime De Poorter.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 680.JPG
                             De blauwe leiderstrui voor Sander De Pestel.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 683.JPG
               De groene trui van het puntenklassement voor Alfdan De Decker.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 689.JPG
               De witte trui van het streekklassement voor Sander De Pestel.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 693.JPG
                De rode trui van het jongerenklassement voor Sander De Pestel.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 698.JPG
               De gele trui van het rushesklassement voor Thibau Verhofstadt.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 702.JPG
         De oranje trui van het berg en kasseiklassement voor Brent Van Moer.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 705.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 563.JPG
                           Aankomst van winnaar Ruben Apers te Haasdonk.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 558.JPG
                          Aankomst van winnaar Ruben Apers te Haasdonk.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 569.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Alfdan De Decker voor Maxime De Poorter,
    Norman Vahtra, Anthony Debuy, Gordon De Winter, Thibau Verhofstadt, Jorn Buning,
    Simon Daniels en Jaron Wydooghe.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 585.JPG
                                                 De spurt van het peleton.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 540.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 496.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 485.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 449.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 399.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 388.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 382.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 370.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 339.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 312.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 310.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 282.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 271.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 171.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 126.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 120.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 086.JPG
    De start van de Beloften ronde van Oost-Vlaanderen te Haadonk met 139 deelnemers.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 081.JPG
    Voor het vertrek de leider Sander De Pestel, witte trui Brent Van Moer, Groen
    trui Alfdan De Decker en Ruben Apers.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 065.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 714.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-08-2017 om 11:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WAASMUNSTER VAN VRIJDAG 18/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WAASMUNSTER 
    VAN VRIJ
    DAG 18/08/2017
         


    Vrijdag 18/08/2017 WAASMUNSTER (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 42,96 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 33

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 POTTS Marc IRL NEON VELO

    3 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    4 SINOY Fabio UNITED C.T.

    5 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    6 PIRARD Maxim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 D´HOOGE Thomas VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VERBEURE Hakim SHIFTING GEARS

    9 MERTENS Julian VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCC

    11 MASURE Brent 12 DAS Jeroen 13 HEIRBAUT Tony 14 WANTE Nick 15 SHATOVKIN Sergey KAZ 16 BOLLE Jean-pascal 17 VERCAUTEREN Tim 18 MAES Bryan 19 BUYLE Pieter 20 TEN HARTOG Guy 21 VAN DAMME Bart 22 LAGNEAUX Yoni 23 DEMOLDER Thomas 24 ONGENA Matthias 25 GOOLAERTS Stijn 26 VANDENBUSSCHE Jari 27 MINNAERT Michiel 28 KOMIN Alexander RUS 29 VAN PETEGHEM Trifonius 30 RIISE Christian NOR 33 MARIN Glenn 36 WEEMAES Robby 37 ROMBAUT Maarten
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 1037.JPG
                  Winnaar te Waasmunster Niels Vandyck met de bloemen.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 1042.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Niels Vandyck.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 1031.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 988.JPG
    Aankomst van winnaar Niels Vandyck voor Marc Potts, Axel Flet, Fabio Sinoy,
    Bram Van Renterghem en Maxim Pirard.

    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 986.JPG
    Aankomst van winnaar Niels Vandyck voor Marc Potts, Axel Flet, Fabio Sinoy,
    Bram Van Renterghem en Maxim Pirard.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 1001.JPG
    De spurt voor de 7de plaats met Hakim Verbeure voor Julian Mertens, Jens Teirlinck,
    Brent Masure, Jeroen Das en Tony Heirbaut.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 958.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 914.JPG
                                        Stijn Verbeke en Guy Ten Hartog.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 893.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 882.JPG
                                   Vooraan Tony Heirbaut en Jeroen Das.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 878.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 851.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 832.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 822.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 817.JPG
                                            Vooraan Robby Weemaes.
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 793.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 785.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 779.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 766.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 759.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 754.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 749.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 742.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 740.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 731.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 725.JPG
    18-8-2017- HAASDONK-SOMBEKE 717.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-08-2017 om 10:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 18/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan RUBEN APERS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Oliver Naesen KOP 2017.jpg  Ruben Apers 2017.jpg  Niels Vandyck 2.jpg

             Oliver Naesen                    Ruben Apers                  Niels Vandyck


    Vrijdag 18/08/2017 KORTRIJK KOERSE (W) – Men Elite - Criterium 88 km - 41,82 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare AG2R LA MONDIALE

    2 TEUNS Dylan BMC RACING TEAM

    3 WELLENS Tim LOTTO SOUDAL

    4 VERMOTE Julien QUICK - STEP FLOORS

    5 DE BUYST Jasper LOTTO - SOUDAL

    6 WAEYTENS Zico TEAM SUNWEB

    7 MAES Nikolas LOTTO - SOUDAL

    8 SERRY Pieter QUICK - STEP FLOORS

    9 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    10 LIETAER Eliot SPORT VLAANDEREN BALOISE

    11 MEURISSE Xandro 12 VANTHOURENHOUT Dieter 13 VANDENBOGAERDE Jens 14 TOUQUET Joren 15 ALLEGAERT Piet 16 TIGRINE Mehdi 17 LOY Antoine 18 OSTYN Arthur 19 RUYTERS Brecht 20 COURTENS Olivier 21 MONIQUET Sylvain 22 PARDINI Olivier 23 CAPPELLE Gauthier 24 DELFOSSE Sébastien 25 KIRSCH Alex LUX 26 FLAUTT Oliver USA 27 DEWEER Jochen 28 VANDEN BAK Laurent

     

    18/08/2017 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 67 km - 39,46 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 3

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    4 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    5 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    6 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    7 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    9 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 BOUTTÉ Jordy PCT TOMACC

    11 TOORTELBOOM Frederik 12 LAPERE Kris 13 VANDER MEIREN Ward 14 DE DECKER Steven 15 CARPENTIER Jari 16 VANNESTE Evert 17 LAPIERE Ward 18 LANGEDOCK Mathieu 19 VERVERKEN Pieter 20 CLAERHOUT Sven 21 DECEUNINCK Thomas 22 DEVOLDERE Niki 23 BONNE Bart 24 WASTYN Emiel 25 BOUTTÉ Niels 26 DE VOS Dries 27 MOERMAN Thomas 28 VERMET Joran 29 EINHORN Itamar ISR 30 MAELEGHEER Justin

     

    18/08/2017 WAASMUNSTER (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 42,96 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 33

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 POTTS Marc IRL NEON VELO

    3 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    4 SINOY Fabio UNITED C.T.

    5 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    6 PIRARD Maxim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 D´HOOGE Thomas VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VERBEURE Hakim SHIFTING GEARS

    9 MERTENS Julian VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCC

    11 MASURE Brent 12 DAS Jeroen 13 HEIRBAUT Tony 14 WANTE Nick 15 SHATOVKIN Sergey KAZ 16 BOLLE Jean-pascal 17 VERCAUTEREN Tim 18 MAES Bryan 19 BUYLE Pieter 20 TEN HARTOG Guy 21 VAN DAMME Bart 22 LAGNEAUX Yoni 23 DEMOLDER Thomas 24 ONGENA Matthias 25 GOOLAERTS Stijn 26 VANDENBUSSCHE Jari 27 MINNAERT Michiel 28 KOMIN Alexander RUS 29 VAN PETEGHEM Trifonius 30 RIISE Christian NOR 33 MARIN Glenn 36 WEEMAES Robby 37 ROMBAUT Maarten

     

    18/08/2017 HAASDONK - Interclub U23 - 149 km - 42,98 km/h

    RONDE VAN OOST-VLAANDEREN – Rit 3 - Aantal deelnemers: 139

    1 RUBEN APERS uit Vrasene LOTTO SOUDAL

    2 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    3 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    4 VAHTRA Norman AGO - AQUA SERVICE

    5 DEBUY Anthony AGO - AQUA SERVICE

    6 DE WINTER Gordon AGO - AQUA SERVICE

    7 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 BUNING Jorn WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM

    9 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    10 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 LEWIS Adam GBR 12 WALSH Edward 13 DE PESTEL Sander 14 DE PLUS Jasper 15 ANDERBERG Hampus SWE 16 PATTYN Jeroen 17 VAN RENTERGHEM Boris 18 MEHEUS Gill 19 VAN MOER Brent 20 WEEMAES Sasha 21 GHYS Robbe 22 MENTEN Milan 23 COURTENS Igor 24 BOUTS Jens 25 VERSTREPEN Dries 26 ALONSO MONTES Pablo ESP 27 GABISSON Clément FRA 28 GOEBEERT Pierre 29 CLAES Stef 30 AVOINE Kévin FRA 98 VAN DEN BOSSCHE Angelo 104 JANSSENS Jarrid 111 DE BOCK Yoni

     

    18/08/2017 BERLARE (O) - Dames Juniores/Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 59,2 km

    Dames Juniores - deelnemers: 33 - opgevers: 2

    1 YOUNGWERTH Abigail USA TWENTY20 / SHO-AIR

    2 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 NOËL Jara DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    4 MAGRI silvia ITA GAUSS TEAM

    5 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    6 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB

    7 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 BROOKSHIRE Isabella USA TWENTY20 / SHO-AIR

    9 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    11 MICHELS Laure 12 BIEBAU Axelle 13 VRANKEN Chayenne 14 ZANETTI emanuela ITA 15 LAMEIRE Louise 16 SCHEPERS Yana 17 UYTTENHOVE Aiko 18 CLAUS Marjon 19 MCKEE Kayla CAN 20 VAN STEENWINKEL Ella 21 STOCKMAN Julie 22 DELESTRAIT Camille 23 VANDEPUTTE Léa 24 VAN SEVEREN Sarah 25 VERHEYDEN Sylke 26 BRAGANO Laura 27 DENISSE Lauren 28 DESMOND Orla IRL 29 VAN WIN Sine 30 VAN DAELE Maxine


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 29 - opgevers: 3

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 PARKER Danielle GBR WELSH CYCLING

    5 SPAPEN Nina NED TWC PIJNENBURG

    6 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 RENDERS Luna KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 KING Eluned GBR WELSH CYCLING

    9 MICHOTTE Maelle LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 COLE Amy GBR WELSH CYCLING

    11 VANDERSTRAETEN Maaike 12 KEMPS Stephanie 13 GOOSSENS Lotte 14 DE ROCKER Gemke 15 VAN LOMMEL Yenthe 16 FINUCANE Emma GBR 17 BROUWERS Julie 18 BELMANS Fien 19 VAN DIJKE Demi NED 20 AERTS Kato 21 PEETERS Fleur 22 MAES Sara 23 CHARLIER Laura 24 VAN DE VELDE Florelien 25 GYSSELS Fien 26 VAN DAMME Celien

     

    18/08/2017 HARELBEKE (W) - Interclub Nieuwelingen – 66,55 km - 43,01 km/h

    WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR - Aantal deelnemers: 110

    1 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    2 LAMPERTI Gianni USA CYCLING TEAM

    3 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    4 LELEU Audric TEAM WALLONIE

    5 DE LIE Arnaud TEAM WALLONIE

    6 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 STIPPELMANS Toon WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    11 VAN DEN SCHOOR Mats 12 VAN LAER Pieter 13 VAN OLMEN Yevgeny 14 STALPAERT Lawrence 15 VAN RILLAERT Dayan 16 CLAEYS Laurent 17 VAN HAMME Wout 18 NUYTTEN Michiel 19 DE KINDER Axel 20 VAN ZANDE Devin 21 JENKINGS Nolan 22 BUIJSSE Lukas 23 DE WEIRDT Jens 24 DESCHUYFFELEER Bram 25 DEWACHTER Lucas 26 VAN PARIJS Tjjorven 27 GAPRISON Michael 28 SMET Jorre 29 VOS Yannick 30 VAN ELSACKER Hans 73 PERMENTIER Emano 86 DUYM Steffen 88 COSYNS Milan 91 DE CLEEN Wouter 103 HUYGENS Milan

    19-08-2017 om 10:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN HARTBERGERLAND WELTRADSPORTWOCHE 2017

    Oostenrijk 2017.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg  
        
    Frank Suys

    Vrijdag 11/08: 1e rit: proloog Hartberg 1,4 km

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL) 1’33’12

    2.Igor Tarasyuk (TCH) 1’33’20

    3.Bernhard Neff (AUT) 1’33’77

    4.Herbert Ferstl (AUT) 1’34’58

    5.Andreas Winkler (AUT) 1’36’06
    Frank Suys 12-8 - 2.jpg

    Frank Suys 12-8 - 1.jpg
    Zaterdag 12/08: 2e rit: Bergsprint Hartberg - 4,2 km

    1.Bernhard Neff  (AUT) 12’24”

    2.Frank Suys (Hingene BEL)

    3.Herbert Ferstl (AUT)  op 11”

    4.Neubauer Johan ( AUT) op 44”

    5.Gleichweit Josef (AUT) op 59”

     

    Stand na 2e rit:

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT)

    3.Herbert Ferstl (AUT) op 12”

    4.Neubauer Johan (AUT) op 56”

    5.Tarasyuk Igor (TSJ) op 1’00


    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 13°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg  
        
    Frank Suys

     

    Zondag 13/08: 3e rit: Pöllauberg - 33,2 km

    1.FRANK SUYS (Hingene - BEL)

    2.Herbert Ferstl (AUT)  op 2’40”

    3.Bernard Neff (AUT)op 2’40”

    4.Assi Assenov (BUL)  op 2’40”

    5.Igor Tarasyuk (CZE)  op 5’47”

     

    Stand na 3e rit:

    1.FRANK SUYS (Hingene - BEL)         

    2.Bernard Neff (AUT)  op 2’40"

    3.Herbert Ferstl (AUT)  op 2’52"

    4.Tarasyuk Igor (CZE)  op 6’47"

    5.Neubauer Johann (AUT) op 6’51"

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 14°Seizoenszege !!!
    Frank Suys.jpg
      
        
    Frank Suys

     

    Maandag 14/08: 4e rit: Grafendorf - 33 km

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernard Neff (AUT)

    3.Herbert Ferstl (AUT)

    4.Andreas Winkler (AUT) op 4”

    5.Michael Scherr

    Frank 4de 2017.jpg 

    Stand na 4e rit:

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernard Neff (AUT) op 2’40

    3.Herbert Ferstl (AUT) 

    4.Johann Neubauer (AUT) op 6’59

    5.Igor Goldman (GER) op 8‘40

     

    Dinsdag 15/08: 5e rit: Criterium Hartberg - 13,6 km

    1.Herbert Ferstl (AUT)

    2.Bernhard Neff (AUT)  op 1”

    3.Johann Neubauer (AUT) op 5”

    4.Andreas Winkler (AUT) op 39”

    5.Hansjörg Gollmann (AUT) op 52”

    6.Frank Suys (BEL) op 53” (na val en lekke band)

     

    Stand na 5e rit:

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT)  op 1’49

    3.Herbert Ferstl (AUT)  op 2’00

    4.Johann Neubauer (AUT) op 6’11

    5.Igor Goldman (GER) op 19’04

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 15°Seizoenszege en behaalde tevens zijn 200ste Zege !!!
    Frank Suys.jpg
      
        
    Frank Suys

     

    Woensdag 16/08: 6e rit: Bad Waltersdorf - 49,5 km

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT)
    3.
    Herbert Ferstl (AUT) op 2”
    4 Michael Scherr (AUT) op 12”
    5.Johann Neubauer (AUT)op 13”

    Stand na 6e rit

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 1’49”
    3.Herbert Ferstl (AUT) op 2’02”
    4.Johan Neubauer (AUT) op 6’25”
    5.Igor Goldman (GER) op 23’08"
    Frank 6.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 16°Seizoenszege !!!
    Frank Suys.jpg
      
        
    Frank Suys

     

    Donderdag 17/08: 7e rit: Greinbach - 27 km

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Hermann Fink (AUT) op 1”

    3.Bernhard Neff (AUT)  op 2”

    4.Herbert Ferstl (AUT)  op 16”

    5.Andreas Winkler (AUT) op 18”  

     

    Stand na 7e rit:

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT)  op 1’51”

    3.Herbert Ferstl (AUT)  op 2’18”

    4.Johan Neubauer (AUT) op 6’46”

    5.Igor Goldman (AUT)  op 27”06

    Proficiat aan FRANK SUYS met de Eindwinst in de Ronde van Hartbergerland  !!!
    Frank Suys.jpg
      Frank 18-8.jpg
        
    Frank Suys


    Vrijdag 18/08:8e rit: Sankt Johann in der heide (Tijdrit 15,4 km)

    1.Bernhard Neff (AUT)

    2.Johann Hofer (AUT) op 3”

    3.Frank Suys (Hingene BEL) op 31”

    4.Herbert Ferstl (AUT)  op 36”

    5.Johann Neubauer (AUT) op 37”

     

    Eindstand:

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 1’21”

    3.Herbert Festl (AUT)   op 2’24”

    4.Johan Neubauer (AUT  op 6’52”

    5.Igor Goldman (GER) op 28”37”

    19-08-2017 om 10:05 geschreven door kenny


    18-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM-BELZELE VAN DONDERDAG 17/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM-BELZELE 
    VAN DONDER
    DAG 17/08/2017
        


    Donderdag 17/08/2017 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42,26 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 13

    1 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    2 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 POTTS Marc IRL NEON VELO

    4 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    5 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    6 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    11 DE FAUW Ken 12 W BATES Oliver GBR 13 TRULOCK Dermot IRL 14 JOHNSTONE Taylor GBR 15 EXLEY Matthew GBR 16 KVINGEDAL Hans NOR 17 HUMPHREYS Thomas DEN 18 VAN HYFTE Steven 19 DE GREVE Maxim 20 CATELYN Gieljan 21 DHOLLANDER Kristof 22 VAN DAMME Indy 23 JAMES Samuel USA 24 WAAGE Markus NOR 25 MCCANN John USA 26 BREHENY Joseph IRL 27 BEN MORDEC Yuval ISR 28 MOHR Johan NOR 29 BUYSSE Jos 30 RIISE Christian NOR
    17+8+2017+evergem 557.JPG
               De winnaar te Evergem-Belzele Niko Eeckhout met de bloemen.
    17+8+2017+evergem 568.JPG  17+8+2017+evergem 560.JPG
                     Winnaar Niko Eeckhout.
    17+8+2017+evergem 505.JPG
                   Aankomst van winnaar Niko Eeckhout voor Angelo Vandaele.
    17+8+2017+evergem 502.JPG
      Aankomst van winnaar Niko Eeckhout voor Angelo Vandaele en Marc Potts.
    17+8+2017+evergem 514.JPG
    Spurt voor de 4de plaats met Kobe Vanoverschelde voor Christophe Van Cauwenberghe
    en Gertjan De Sy.

    17+8+2017+evergem 529.JPG
    De spurt voor de 9de plaats met Steven Caethoven voor Bram Van Renterghem.
    17+8+2017+evergem 490.JPG
    17+8+2017+evergem 468.JPG
    17+8+2017+evergem 377.JPG
    17+8+2017+evergem 340.JPG
    17+8+2017+evergem 314.JPG
    17+8+2017+evergem 307.JPG
    17+8+2017+evergem 294.JPG
    17+8+2017+evergem 289.JPG
    17+8+2017+evergem 266.JPG
    17+8+2017+evergem 263.JPG
    17+8+2017+evergem 249.JPG
    17+8+2017+evergem 232.JPG
    17+8+2017+evergem 225.JPG
    17+8+2017+evergem 204.JPG
    17+8+2017+evergem 195.JPG
    17+8+2017+evergem 184.JPG
    17+8+2017+evergem 155.JPG
    17+8+2017+evergem 130.JPG
    17+8+2017+evergem 124.JPG
    17+8+2017+evergem 100.JPG
    17+8+2017+evergem 086.JPG
    17+8+2017+evergem 079.JPG
    17+8+2017+evergem 052.JPG
    17+8+2017+evergem 034.JPG
    17+8+2017+evergem 031.JPG
    17+8+2017+evergem 023.JPG
        Start van de Elite z.c. & Beloften te Evergem-Belzele met 43 deelnemers.
    17+8+2017+evergem 028.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-08-2017 om 13:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sander De Pestel 2017.jpg 

         Sander De Pestel


    Donderdag 17/08/2017 ADEGEM (O) - Interclub U23 - 148,4 km - 42,69 km/h

    RONDE VAN OOST-VLAANDEREN – Rit 2 - Aantal deelnemers: 144

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas LOTTO SOUDAL

    2 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL

    3 MONCASSIN Maxence AGO - AQUA SERVICE

    4 BUNING Jorn WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM

    5 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    6 WALSH Edward T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    8 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    9 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    10 ARIMONT Charlie AGO - AQUA SERVICE

    11 GHYS Robbe 12 VAN OUDENHOVE Jovany 13 PICOUX Maximilien 14 BOUTS Jordy 15 BULLEY Lewis GBR 16 DE GROOTE Arne 17 DEBOOT Bruce 18 PESTIAUX Yann 19 VERSTREPEN Dries 20 LAMB Ross GBR 21 VAN HOOREBEKE Michiel 22 D´HEYGERE Gil 23 COURTENS Igor 24 DEPREZ Tuur 25 GOEBEERT Pierre 26 DELVAUX Guillaume 27 HESTERS Jules 28 GABISSON Clément FRA 29 PLUTO Martin LAT 30 DEFREYNE Cédric 44 APERS Ruben 58 VERHOFSTADT Thibau 70 VAN DEN BOSSCHE Angelo 92 DE BOCK Yoni 141 JANSSENS Jarrid

     

    17/08/2017 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42,26 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 13

    1 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    2 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 POTTS Marc IRL NEON VELO

    4 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    5 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    6 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    11 DE FAUW Ken 12 W BATES Oliver GBR 13 TRULOCK Dermot IRL 14 JOHNSTONE Taylor GBR 15 EXLEY Matthew GBR 16 KVINGEDAL Hans NOR 17 HUMPHREYS Thomas DEN 18 VAN HYFTE Steven 19 DE GREVE Maxim 20 CATELYN Gieljan 21 DHOLLANDER Kristof 22 VAN DAMME Indy 23 JAMES Samuel USA 24 WAAGE Markus NOR 25 MCCANN John USA 26 BREHENY Joseph IRL 27 BEN MORDEC Yuval ISR 28 MOHR Johan NOR 29 BUYSSE Jos 30 RIISE Christian NOR 

    17/08/2017 HOELEDEN (B) - Elite z.c./U23 - 112 km -45,09 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 29

    1 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    2 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    3 NOELS Jeroen VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    8 BATS Didier CST SANDD AMERICAN EAGLE MTB RACING TEAMUMT

    9 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    10 DE HAES Jorden EFC-L&R-VULSTEKE

    11 ANDRIEU Maxim 12 SNYERS Jari 13 MOSBEUX Christophe 14 VAN GENECHTEN Steff 15 LINTEN Tom 16 DESAIR Maarten 17 MORIS Sven 18 VERHEYDEN Joris 20 RIETJENS Sander 21 ROBERT Frederique 22 VANDENSANDE Sebastiaan 23 ERREN Pim NED 24 VERNIE Pierre GBR 25 LEFEVER Michaël 26 SCHOEVAERS Ward 27 GEYSEN Kurt 28 VAN ROY Simon 29 NIEUWKOOP Bas NED 
     

    17/08/2017 HAASDONK (O) - Dames Elite - 85 km - 40,58 km/h

    Aantal deelnemers: 105 - opgevers: 31

    1 MACHACOVA Jarmila CZE TEAM DUKLA PRAHA

    2 SAIFUTDINOVA Nataliya KAZ ASTANA WOMEN´S TEAM

    3 WEISS Sandra SUI RV SULZ HELVETIA

    4 HILL Amy GBR CYCLE TEAM ONFORM

    5 JONGERIUS Claudia NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 MOONEN Puck NED LOTTO SOUDAL LADIES

    7 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 HENDERSON Anna GBR CYCLE TEAM ONFORM

    9 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 DELBAERE Fien SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    11 VERSTICHELEN Femke 12 DRUYTS Lenny 13 OSSOLA Irena USA 14 PEREKITO Karolina POL 15 HOFMANN Jenny GER 16 RAVNDAL Birgitte NOR 17 CREAMER Lauren IRL 18 WEISS Martina SUI 19 COLBORNE Henrietta GBR 20 CANVELLI Vania ITA 21 STEGINK Ymke NED 22 WATERREUS Kylie NED 23 VAN DEN STEEN Kim 24 ADRIAN Vera NAM 25 COMMISSARIS Caren 26 CROKET Gilke 27 BAKKER Minke NED 28 HERMANS Anka 29 VANDEWALLE Isabel 30 DEBBOUDT Evelien 32 TEMMERMAN Ilse 48 COUDEVILLE Herlinde 49 BRITS Delphine 51 STRUYF Lize 73 DELTOMBE Evelien
    Haasdonk IMG_4692.JPG
    HaasdonIMG_4697.JPG

    18-08-2017 om 12:50 geschreven door kenny


    17-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE GREMBERGEN VAN WOENSDAG 16/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE GREMBERGEN VAN WOENSDAG 16/08/2017     


    Woensdag 16/08/2017 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) - Elite z.c./U23 - 112,9 km - 46,89 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 20

    1 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    2 POTTS Marc IRL NEON VELO

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 HAELTERMAN Glen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 O CALLAGHAN Mark IRL TEAM AQUA BLUE ACADEMY

    6 COOMAN Gianni INDIVIDUEEL

    7 CADRON Julien ESPIRA CYCLING TEAM

    8 STROOSNIJDER Michel NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    9 DIEPENDAELE Jürgen ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    10 VAN PETEGHEM Trifonius ESPIRA CYCLING TEAM

    11 HASON Ofek ISR12 CLAUS Dieter 13 TRULOCK Dermot IRL 14 VAN DE VELDE Thomas 15 VAN GANSEN Sam 16 VAN DAMME Bart 17 TEN HARTOG Guy 18 VAN DAMME Indy 19 RAJUAN Idan ISR 20 MASTERS Lee IRL 21 DE WINNE Gert 22 COLE Brendan AUS 23 LEUS Jelle 24 SINOY Fabio 25 GONZALEZ Alex USA 26 VLEUGEL Ramon NED 27 HAVERALS Lars 28 VAN DE PERRE Dimitri 29 SCHITTECATTE Niels 30 VAN MALDEREN Bjorn 34 DAS Jeroen 43 SMET Guy 45 VANUYTVANGE Sam
    16-8-2017+GREMBERGEN 554.JPG
                         Winnaar te Grembergen Jens Moens met de bloemen.
    16-8-2017+GREMBERGEN 569.JPG
                           De 1ste Belofte in Grembergen was Glen Haelterman.
    16-8-2017+GREMBERGEN 559.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 514.JPG
                          Aankomst van winnaar Jens Moens voor Marc Potts.
    16-8-2017+GREMBERGEN 523.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Kevin Neirynck voor Glen Haelterman, Mark

    O Callaghan, Gianni Cooman, Julien Cadron, Michel Stroosnijder, Jürgen Diependaele
    en Trifonius Van Pateghem.

    16-8-2017+GREMBERGEN 522.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Kevin Neirynck voor Glen Haelterman, Mark
    O Callaghan, Gianni Cooman, Julien Cadron, Michel Stroosnijder, Jürgen Diependaele
    en Trifonius Van Pateghem.
    16-8-2017+GREMBERGEN 488.JPG

    16-8-2017+GREMBERGEN 490.JPG
                                            Guy Smet en Jeroen Das.
    16-8-2017+GREMBERGEN 465.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 413.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 381.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 369.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 282.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 238.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 226.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 206.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 168.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 158.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 138.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 133.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 118.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 114.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 063.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 049.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 046.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 038.JPG
    16-8-2017+GREMBERGEN 026.JPG
    De start van de Elite z.c. & Beloften te Grembergen met 67 deelnemers.
    16-8-2017+GREMBERGEN 010.JPG

    16-8-2017+GREMBERGEN 550.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-08-2017 om 15:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 16/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 16/08/2017 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) - Elite z.c./U23 - 112,9 km - 46,89 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 20

    1 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    2 POTTS Marc IRL NEON VELO

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 HAELTERMAN Glen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 O CALLAGHAN Mark IRL TEAM AQUA BLUE ACADEMY

    6 COOMAN Gianni INDIVIDUEEL

    7 CADRON Julien ESPIRA CYCLING TEAM

    8 STROOSNIJDER Michel NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    9 DIEPENDAELE Jürgen ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    10 VAN PETEGHEM Trifonius ESPIRA CYCLING TEAM

    11 HASON Ofek ISR12 CLAUS Dieter 13 TRULOCK Dermot IRL 14 VAN DE VELDE Thomas 15 VAN GANSEN Sam 16 VAN DAMME Bart 17 TEN HARTOG Guy 18 VAN DAMME Indy 19 RAJUAN Idan ISR 20 MASTERS Lee IRL 21 DE WINNE Gert 22 COLE Brendan AUS 23 LEUS Jelle 24 SINOY Fabio 25 GONZALEZ Alex USA 26 VLEUGEL Ramon NED 27 HAVERALS Lars 28 VAN DE PERRE Dimitri 29 SCHITTECATTE Niels 30 VAN MALDEREN Bjorn 34 DAS Jeroen 43 SMET Guy 45 VANUYTVANGE Sam

     

    16/08/2017 (O) – Interclub U23 - 150,1 km - 03h22'11" - 44,51 km/h

    RONDE VAN OOST-VLAANDEREN - Rit 1 - Aantal deelnemers: 159

    1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    2 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    4 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    5 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE

    6 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    8 PICOUX Maximilien T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 ARIMONT Charlie AGO - AQUA SERVICE

    10 ALONSO MONTES Pablo ESP VZW JONG WIELERTALENT

    11 D´HEYGERE Gil 12 HESTERS Jules 13 DE GROOTE Arne 14 COURTENS Igor 15 MERTENS Joran 16 LAMB Ross GBR 17 DEPREZ Tuur 18 CASTRIQUE Jonas 19 BULLEY Lewis GBR 20 DEBOOT Bruce 21 COOLEN Yves 22 VAHTRA Norman 23 VAN DUREN Brent 24 BUNTINX Auxence 25 BOUTS Jordy 26 PLUTO Martin LAT 27 WYDOOGHE Jaron 28 VAN WIJK Oscar 29 MCGILL Scott USA 30 VASTMANS Dries 50 DE PESTEL Sander 51 APERS Ruben 86 VAN DEN BOSSCHE Angelo 92 DE BOCK Yoni 93 JANSSENS Jarrid 101 VAN MOER Brent 128 WEEMAES Sasha 136 AMELINCKX Stef 150 GEERINCK Dries 158 MAES Jef

    17-08-2017 om 15:42 geschreven door kenny


    16-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 16/08/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Davy Marin vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Vandaag terug zeer goed weer voor de midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo dat voor iedereen aanvaarbaar was zodat we van een geslaagde training mogen spreken. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    34,9 km/h.

    Reden mee vandaag : Hank Mees , Davy Marin , Cornelis Van Der Haeven , Joris De Jonghe , Leo Mares , Jurgen De Witte , Peter Neels , Dr. Frank De Winter , Glenn Van Hauterke , Alex Goossens , Lieven Van De Perre , Erik Verleyen , Bürgü Ramazan , Patrick Deyaert , William Despeels , Jan Vlegels , Rudy Serverius , Rudy Franssens , Frank Van Campenhout , Wim Heyndrickx , Walter Meseure , Ludwig De Bock , Kurt Van Raemdonck , Pascal Brack , Eugéne Bosman , ???? en Kenny Janssens.

    Zomergroepstraining Beveren 2017.jpg

    16-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    15-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE TEMSE VELLE VAN DINSDAG 15/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE TEMSE VELLE VAN DINSDAG 15/08/2017     


    Dinsdag
    15/08/2017 TEMSE, WIJK VELLE (O) - Elite z.c./U23 - 131,2 km

    Aantal deelnemers:

    1 DIETER BOUVRY

    2 GIANNI MARCHAND

    3 MATTHIAS RAEYMAEKERS

    4 LOUIS VERHELST

    5 BAVO HAEMELS
    15-8-2017-temse 648.JPG
    Podium te Temse Velle met winnaar Dieter Bouvry, Gianni Marchand en Matthias
    Raeymaekers.

    15-8-2017-temse 644.JPG
    Podium te Temse Velle met winnaar Dieter Bouvry, Gianni Marchand en Matthias
    Raeymaekers.
    15-8-2017-temse 663.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Dieter Bouvry.
    15-8-2017-temse 629.JPG
                                              Davy Peirsman uit Verrebroek.
    15-8-2017-temse 562.JPG
                  Aankomst van winnaar Dieter Bouvry voor Gianni Marchand.
    15-8-2017-temse 575.JPG
    15-8-2017-temse 593.JPG
    15-8-2017-temse 517.JPG
    15-8-2017-temse 470.JPG
    15-8-2017-temse 421.JPG
    15-8-2017-temse 372.JPG
    15-8-2017-temse 350.JPG
    15-8-2017-temse 315.JPG
    15-8-2017-temse 248.JPG
    15-8-2017-temse 244.JPG
    15-8-2017-temse 229.JPG
    15-8-2017-temse 193.JPG
    15-8-2017-temse 166.JPG
    15-8-2017-temse 146.JPG
    15-8-2017-temse 143.JPG
    15-8-2017-temse 119.JPG
    15-8-2017-temse 111.JPG
    15-8-2017-temse 105.JPG
    15-8-2017-temse 099.JPG
    15-8-2017-temse 085.JPG
    15-8-2017-temse 082.JPG
    15-8-2017-temse 076.JPG
    15-8-2017-temse 067.JPG
    15-8-2017-temse 062.JPG
    15-8-2017-temse 049.JPG
    15-8-2017-temse 044.JPG
                Meteen voorop en dat bleef zo tot het einde van de wedstrijd.
    15-8-2017-temse 035.JPG
         De start te Temse-Velle van de Elite z.c. & Beloften met ? deelnemers.
    15-8-2017-temse 039.JPG

    15-8-2017-temse 031.JPG  15-8-2017-temse 027.JPG
                                           Belgisch Kampioen Stijn De Bock kreeg bloemen voor de start.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-08-2017 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 15/08/2017 HEUSDEN KOERS (O) - Men Elite - 168 km - 47,27 km/h

    Aantal deelnemers: 120 - opgevers: 30

    1 DEHAES Kenny WANTY-GROUPE GOBERT

    2 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 WOUTERS Enzo LOTTO - SOUDAL

    4 MANNAERTS Jelle TARTELETTO-ISOREX

    5 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    6 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    7 RICHARDSON Alexandar GBR BIKE CHANNEL CANYON

    8 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 HAVIK Piotr NED BEAT CYCLING B.V.

    10 COOLS Michael TARTELETTO-ISOREX

    11 KEISSE Iljo 12 SCOTT Jacob GBR 13 DE SY Gertjan 14 VANOVERSCHELDE Kobe 15 VERRAES Benjamin 16 BOUCHER David 17 COENEN Dennis 18 DE WINTER Ludwig 19 STOCKMAN Abram 20 TEUGELS Lennert 21 SEFA Ylber ALB 22 DIELEMAN Michiel 23 DE LANGE Thijs NED 24 BECKING Hans NED 25 GIBBONS Thomas USA 26 DUQUENNOY Jimmy 27 DE CLERCQ Angelo 28 VERMEULEN Emiel 29 VAN DE KERKHOVE Brent 30 MICHIELS Killian 31 REYNAERTS Wim 55 VAN DE VOORDE Lennert 57 VAN DAMME Bart 60 STALLAERT Joeri 61 RUYTERS Brecht 72 COBBAERT Robby

     

    15/08/2017 BESELARE -ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 44,84 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 13

    1 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    2 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    3 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    4 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    8 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    10 MONCOMBLE Nicolas FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    11 LAPERE Kris 12 VERHULST Lothar 13 MUS Aloïs 14 DECOTTIGNIES Jason 15 GOUEL Valentin FRA 16 BRUYNEEL Giel 17 DECLERCQ Thierry 18 VAN DER BAUWHEDE Michiel 19 W BATES Oliver GBR 20 EXLEY Matthew GBR 21 VANDER MEIREN Ward 22 VERBEURE Hakim 23 VANDAELE Philip 24 DEVROYE Kim 25 BOSMANS Arne 26 DURY Davy 27 JOSEPH Stijn 28 SPYSSCHAERT Anthony 29 CHAMON Thomas 30 WORMSEN Kristoffer Sommer NOR

     

    15/08/2017 TEMSE, WIJK VELLE (O) - Elite z.c./U23 - 131,2 km

    Aantal deelnemers:

     

    15/08/2017 TIELT-WINGE (B) - Elite z.c./U23 - 110,4 km - 43,29 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 24

    1 VERBIEST Senna HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    3 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    4 POTTS Marc IRL NEON VELO

    5 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 BROES Michiel UNITED C.T.

    8 HEYMANS Jonas TEL & CO CYCLING TEAM

    9 DE HAES Jorden EFC-L&R-VULSTEKE

    10 ANDRIEU Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    11 PAASSCHENS Mathijs NED 12 VAN LAER Ward 13 SERRE Stef 14 CUMPS Ruben 15 TOOTH Niels 16 VAN ENDE Wouter 17 DEMOLDER Stijn 18 VERCAMMEN Jeroen 19 PHILIPS Jonas 20 VAN DER SANDEN Mathias 21 VAN GANSEN Sam 22 VAN ROOIJ Thijs 23 VAN ROY Matthias 24 GLEDHILL Leon GBR 25 FRANKEN Marc NED 26 MASTERS Lee IRL 27 BRACEGIRDLE Tom GBR 28 VAN HOUT Maxim 29 VAN BROEKHOVEN Bram 30 DE PROOST Jasper

     

    15/08/2017 KRUISHOUTEM (O) - U23 - 115,2 km - 42,62 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 29

    1 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 SROKA Robert USA FIRST INTERNET BANK

    3 LEAR Samuel USA VOLHARDEN

    4 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 EINHORN Itamar ISR CYCLING ACADEMY DEVO

    6 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    7 DE KEE Glenn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 POLSPOEL Jonas VAN EYCK SPORT

    9 RASSCHAERT Kilian K.V.C. DEINZE VZW

    10 DE CLERCK Matthias JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    11 MARIN Glenn 12 HUMPHREYS Thomas DEN 13 LEUS Jelle 14 DE VINK Gregory RSA 15 GOOLAERTS Stijn 16 DE CLERCQ Dries 17 VAN SCHELVERGEM Mattias 18 LEYMAN Celestin 19 DE RHO Nicolay 20 AVITON Lior ISR 21 BEAR Ido ISR

     

    15/08/2017 ALT-HOESELT (B) - Amateurs + Masters

    Amateurs/Masters A:  km

     

    Masters B:  km

     

    Masters C:  km

     

    15/08/2017 BRASSCHAAT (A) - Dames Elite - 72 km - 36,75 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 31

    1 CURE Amy AUS MERSEY VALLEY DEVONPORT CYCLING CLUB

    2 HOOGEBOOM Roos NED BIZKAIA-DURANGO

    3 SILVESTRI Debora ITA EUROTARGET - STILL BIKE

    4 BORGHESI Letizia ITA SERVETTO GUISTAI

    5 SAIFUTDINOVA Nataliya KAZ NATIONAL TEAM KAZACHSTAN

    6 YOUNGWERTH Abigail USA TWENTY20 / SHO-AIR

    7 CREAMER Lauren IRL NCC GROUP KUOTA TORELLI

    8 KESSLER Nina NED LENSWORLD.EU - ZANNATA

    9 WEISS Sandra SUI RV SULZ HELVETIA

    10 BRAS Martine INDIVIDUEEL

    11 COLBORNE Henrietta GBR 12 LANE Jessica AUS 13 DUTOUR Margot FRA 14 ADRIAN Vera NAM 15 PILZ Estefania Sibila ARG 16 HANNES Kaat 17 MEERTENS Lone 18 KALM Kelly EST 19 CANVELLI Vania ITA 20 MACHACOVA Jarmila CZE 21 DOCX Mieke 22 DE GROOT Eveline NED 23 RAVNDAL Birgitte NOR 24 WEISS Martina SUI 25 COMMISSARIS Caren 26 PEREKITKO Karolina POL 27 DELBAERE Fien 28 MARIEN Lynn 29 KORVASOVA Tereza CZE 30 HILL Amy GBR

     

    15/08/2017 BERG-KAMPENHOUT (B) - Interclub Juniores - 126 km - 42,64 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 17

    1 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    2 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    3 TIMMERS Lars NED CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 ROBINSON Oliver GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VANOVERBERGHE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    9 VANDENDAELE Vic VZW JONG WIELERTALENT

    10 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    11 DERIBREUX Achille 12 WUYTS Siebe 13 VANDAMME Yorben 14 KEMPER Mick NED 15 PLATTEEW Robbe 16 DONDERS Joost 17 OREEL Lars NED 18 BIERKENS Tim NED 19 VAN DER EYCKEN Brent 20 KAESEMANS Jasper 21 DE NEVE Joerik 22 DOCHY Thibaut 23 DESPONTIN Pierre 24 VAN BELLINGEN Gerrit 25 VAN CAMPENHOUT Sven 26 ARKESTEYN Aron 27 LEMMENS Sander 28 REUVERS Kevin NED 29 BRAMS Tim 30 VERCRUYSSE Gilles 49 BARENDREGT Thijs NED 67 COVELIERS Seppe

    15-08-2017 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Jonas Smet KOP 2017.jpg   Fleur De Veirman.jpg

          Jonas Smet              Fleur De Veirman
     

    Dinsdag 15/08/2017 DENDERBELLE (O) - Juniores - 96 km - 39,32 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 1
    1 JONAS SMET uit Hamme IKO-BEOBANK

    2 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 CREYGELMAN Jens JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    4 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 BEN MOSHE Yuval ISR VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 SENRAME Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DHONT Arnoud TIELTSE RENNERSCLUB

    10 DE GEYTER Jelle ISOREX CYCLING TEAM

    11 VAN EECKHOUDT Ruben 12 TORDEUR Niels 13 SLOCK Liam 14 DEHAZE David 15 VAN BIESEN Stijn 16 LINTHOUDT Arne 17 BAUDEWIJNS Niels 18 VERVECKEN Brent 19 DE VRIENT Dries 20 GOOSSENS Brecht 21 LAURENT Giovanni 22 DOBBELAERE Yari 23 DE RUYSSCHER Thibaut 24 BAZAK Ohad ISR 25 DE NIJS Maarten NED 26 DE BUCK Johan 27 VAN HOYWEGHEN Jens 28 BUYL Maxim 29 DE VUYST Thomas 30 DE RYCK Andreas

     

    15/08/2017 HOELEDEN (B) - Juniores - 88 km - 39,85 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    3 LAMBEIR Joachim WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 MANS Matjas ISOREX CYCLING TEAM

    8 LEWIS Matthew GBR WOLVERHAMPTON WHEELERS

    9 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    10 HENDRICKX Bjarne SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 MANFIELD-YORKE William GBR 12 HOPPERETS Christophe 13 LAMMENS Jonas 14 VANHEEL Elias 15 HAAS Martin 16 PUBLIE Yannick 17 SWENNEN Hoang 18 HALLEUX Simon 19 VANHULST Jens 20 VAN OLMEN Siebe 21 NIJS Thibaut 22 DE PELSMAEKER Sam 23 PENSON Tim NED 24 SEMPELS Gill 25 DEBROUX Jérôme 26 LIESENS Dennis 27 LIPPENS Seppe 28 HEYVAERT Bryan

     

    15/08/2017 KEIZER VAN DE RUPELSTREEK (A) - Juniores - 90,2 km - 39,74 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 KOCKELMANN Raphaël LUX CCI DIFFERDANGE

    3 FRANSSENS Yannick ISOREX CYCLING TEAM

    4 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 SMETS Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 BRUYNINCKX Jonas 12 KONINGS Robbe 13 LAUWERS Ruben 14 TUSCANO Alessandro 15 WILS Lance 16 VANHERREWEGEN Thomas 17 DELANGHE Niels 18 CARTER Aidan J USA 19 KELLY Jair NED 20 NACHTEGAELE Wannes 21 MINJAUW Lucas 22 VAN DEN BORNE Willem 23 PEETERS Sander 24 SCHILLEMANS Jonas 25 CANDRIES Ruben 26 PELLENS Casper 27 SCHAEKERS Janik 28 ADRIAENSSENS Jenno 29 GAUTIER Axel 30 GOBBAERT Maarten

     

    15/08/2017 LAUWE (W) - Juniores - 93 km - 38,42 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 5

    1 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 ANSONS Kristers LAT MSG

    3 MELAMED Shahar ISR TACC

    4 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    7 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 DEGRYSE Nick CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 MEERSCHAERT Leonardo CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 ONODERA Kei JPN TEAM EURASIA

    11 YOGEV Alon ISR 12 VANEECKHOUTTE Ibe 13 VINCENT Johan 14 LITVINOV Dominik 15 ANDERSON Ian USA 16 DESCHUYTTER Casper 17 HANNE Milan 18 FLANAGAN Liam USA 19 HALVEY Conor IRL 20 JACQUES Jarne 21 PYRA Lorenzo 22 VAN DE VELDE Nico 23 FORRIER Gianni 24 GONDRY Quinten 25 VANHEE Jonas 26 VANDENHEEDE Thibo 27 PLANCKAERT Jens 28 BUTKEVICIUS Algirdas LTU 29 VANNESTE Wout 30 BRUYNEEL Tristan

     

    15/08/2017 BRASSCHAAT (MARIA-TER-HEIDE) (A) - Nieuwelingen - 55 km - 35,19 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 7

    1 VAN LOOVEREN Thijs WAC TEAM

    2 LAUREYNS Ril KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    4 VAN LANDSCHOOT Ruben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 DECKERS Angel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 VERKOEYEN Michiel ACROG - BALEN BC

    9 VERLINDEN Jordi WAC TEAM

    10 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VAN ELSACKER Hans 12 VAN GUCHT Thomas 13 ARNOUTS Brent 14 BOECKX Seppe 15 VAN CLEEMPUT Bert 16 VAN HASSEL Tristan NED 17 D´HOLLANDER Senne 18 VERLINDEN Diego 19 WILLEMS Bram 20 HERTSENS Lode

     

    15/08/2017 KERKOM BIJ SINT-TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen - 56,7 km - 36,18 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 HABETS Jordan NED MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG

    2 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    3 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VERRIEST Noah JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 DE JAEGER Arthur WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    7 VAN DYCK Cisse HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 SZÉKELY Nathan ACROG - BALEN BC

    9 OZDERYA Elyas SPORT EN MOEDIG GENK

    10 SIMONS Rob SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 FASTRES Noah 12 QUETS Stijn 13 SNOEKS Lucien 14 DE LEEUW Ward 15 LEDOUX Frans NED 16 BAERS Arne 17 JORDENS Jules 18 CORVERS Milan 19 DE KINDER Axel 20 SWERTS Jelle 21 LIJNEN Tymon 22 PAULUS Milan 23 BRAMS Andy 24 MICHIELS Sven 25 BOOSTEN Sam 26 CHOFFRAY Gauthier 27 FEYTENS Ellen 28 POETS Wout 29 NELISSEN Juul 30 FEGERS Guillaume

     

    15/08/2017 RUMST (A) - Nieuwelingen - 65,6 km - 40,96 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 16

    1 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 VRANCKX Fausto LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 VAN ROOSBROECK Jan WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 FRANCKAERT Maarten KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 HANEGRAAF Stijn NED WV SCHIJNDEL

    11 TAYLOR Billy USA 12 WACHTERS Jul 13 VERTOMMEN Maik 14 VAN DER PERRE Diemer 15 VAN RANSBEECK Josse 16 BONTINCK Jarne 17 CARTER Bram M USA 18 DE LAET Tomas 19 DE MEUTER Santiago 20 DECOSTER Michael 21 HUYBRECHTS Sander 22 VROMANNE Alexis 23 ROMBAUTS Daan 24 SCHURGERS Stef 25 REUNIS Rowdy NED 26 DE PESTEL Thomas 27 THOMPSON Connor USA  28 DE GROOTE Vasco 29 RAYFER Itay ISR 30 SCHOUPPE Zoran 31 RASSCHAERT Lander 35 DE CLEEN Wouter 40 SMET Marco

     

    15/08/2017 BRECHT (A) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 23 - opgevers: 1 - 20 km

    1 FLUSSIE Chepe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 SENTJENS Sente INDIVIDUEEL

    3 DOCKX Gilles HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 MERTENS Arthur WAC TEAM

    5 ARENS Fim NED THEO MIDDELKAMP

    6 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 VAN SANDEN Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 TEMMERMAN Joran SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar - deelnemers: 32 - opgevers: 0 - 25 km

    1 VAN MECHELEN Vlad CANNIBAL TEAM

    2 VANWALLEGHEM Joris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 THOMAS Tibo WAC TEAM

    4 SLAETS Yorick VZW JONG WIELERTALENT

    5 JACOBS Rune AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 21 - opgevers: 1 - 35 km

    1 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    2 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 HEREMANS Joppe HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 UIJTDEBROEKS Cian TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5 RAES Renzo WAC TEAM

    16 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 3 - opgevers: 0

    1 FLEUR DE VEIRMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 MAUREEN Arens NED THEO MIDDELKAMP

    15-08-2017 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/08/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan KJELL VAN DRIESSCHE met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 16°Seizoenszege !!!

    Kjell Van Driessche 1.jpg  Koen De Bosscher KOP 2017.jpg

      Kjell Van Driessche       Koen De Bosscher

    Dinsdag 15/08/2017 KERKSKEN (9451)
     

    Cat.A – 80,3 km - 35 deelnemers

    1 KJELL VAN DRIESSCHE (Berlare)

    2 Stafan Laurijssen

    3 Jef Van Meirhaeghe

    4 Tim Coppens

    5 Cedric Rottiers

    6 Davy Van Bossuyt

    7 Stef De Bock

    8 Kenny Govaert

    9 Foeke Lammertijn

    10 Bjorn Lison

    11 Koen Vanopdenbosch 12 Yorick Lison 13 Gillian Van Rymenant 14 David Motte 15 Joery De Somer 16 Jeroen De Winter 17 Stijn Gidé 18 Mauro Cooman 19 Jordy Noël 20 Kevin Van De Keer

     

    Cat.B – 73 km -  31 deelnemers

    1 Mario VAN DER SICKEL

    2 Peter Van Damme

    3 Mario Van Den Broecke

    4 Raf Van Den Bossche

    5 Kurt Eeckhout

    6 David Haegeman

    7 Kurt Verbeken

    8 Joery Brion

    9 Peter Verhofstadt

    10 Tom Penninck

    11 Peter Vermassen 12 Nico Verwee 13 Steven Verschelden 14 Steven Van Rijckeghem 15 Wouter De Clercq 16 Tom De Smet 17 Danny Borremans 18 Glenn Van Hille 19 Andy D'Hauwe 20 Peter Van Haverbeek

     

    Cat.C – 65,7 km - 45 deelnemers

    1 KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2 Bruno Bruyere

    3 Patrick Cocquyt

    4 Tino Verbesselt

    5 Kristof Reniers

    6 Peter Huyghe

    7 Benny Fets

    8 Jimmy De Paepe

    9 Gunther Quintelier

    10 Steven De Kerpel

    11 Philip Lampaert 12 Steve Van Hemelrijck 13 Filip De Wannemaeker 14 Guy De Coster 15 Filip Rogge 16 Pascal Raes 17 Luc De Munck 18 Rudolf Cornelis 19 Pascal Kestemont 20 Jurgen Van Impe

     

    Cat.D – 65,7 km - 25 deelnemers

    1 Rudy THOMAS

    2 Ronald Rents

    3 Jan De Mulder

    4 Wim Winandy

    5 Eric De Ryst

    6 Eddy Vermeir

    7 Patrick Van Ransbeeck

    8 Franky Van Oyen

    9 Marc Tabourdon

    10 Jan Van Cauter

    11 Frank Van Der Perre 12 Frank De Pelsmaker 13 Luc Erauw 14 Hugo Van Linden 15 Serge Meyvis 16 Dirk Bryssinckx 17 Ronny Goolaerts 18 Bruno Van De Veken 19 Benny D'Haese 20 Alain De Schepper

     

    Cat.E – 58,4 km -  23 deelnemers

    1 Ronny PARIDAENS

    2 Dirk Van Hove

    3 Dominique Turcksin

    4 Eddy Vanopstal

    5 Wim De Coninck

    6 Jozef Van Eyndt

    7 Michel Willems

    8 Raf Vercammen

    9 Noël Willems

    10 Hans Van Lierde

    11 Paul Castelyn 12 Luc Witman 13 Rudy Berwart 14 Rudy Van De Velde 15 Christian Somers 16 Jos Maes 17 Guy Vanparrijs 18 Marc Docx 19 Philippe Dirickx 20 Guy Theys

     

    Cat.F – 51,1 km -  24 deelnemers

    1 Patrick VAN RENTERGHEM

    2 Rene Mertens

    3 Andrew Donaldson

    4 Felix Luyten

    5 Noël Burggraeve

    6 Jozef Deneef

    7 Pierre Remory

    8 Willy Teirlinck

    9 Jos Vandermeulen

    10 Etienne Vandenhouwe

    11 Dirk Moerenhout 12 William De Cremer 13 Eddy De Vuyst 14 Jean Pierre Wauters 15 Jef Everaerts 16 Andre Devadder 17 Freddy Vandenberghen 18 Emiel Coppens 19 Jozef Saerens 20 Andre Deboelpaep

    15-08-2017 om 23:09 geschreven door kenny


    14-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 14/08/2017 DERNYFESTIVAL WILRIJK (A) – Men Elite – Criterium 100 km - 47,33 km/h

    Aantal deelnemers: 15 - opgevers: 0

    1 GATTO Oscar ITA ASTANA PRO TEAM

    2 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    3 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    4 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    5 CAMPENAERTS Victor TEAM LOTTO NL-JUMBO

    6 DE BUYST Jasper LOTTO - SOUDAL

    7 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    8 DRUYTS Gerry PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    10 VERHULST Pauwel ASTANA PRO TEAM

    11 VANTHOURENHOUT Michael 12 VAN DEN PLAS Jelle 13 VAN BEETHOVEN Matthias 14 BOSMANS Tom 15 DECONINCK Laurens

     

    14/08/2017 MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 40,83 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 25

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    6 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    11 VANLUCHENE Mats 12 SMET Guy 13 CLAERHOUT Sven 14 VANDAELE Thijs 15 VERHOEVEN Nico 16 DEGEZELLE Kevin 17 VAN RENTERGHEM Bram 18 VANTHOURNOUT Brecht 19 EINHORN Itamar ISR 20 DECLERCQ Thierry 21 VAN DUREN Brent 22 FRANCK Eamon USA 23 ROSSEEL Ricky 24 MONCOMBLE Nicolas FRA 25 BOSTOEN Gianni 26 DE MAREZ Ruben 27 MAES Jo 28 HOUCKE Killyan FRA 29 DE WITTE Brecht 30 BONNE Bart

     

    14/08/2017 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 99 km - 46,24 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - opgevers: 9

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    3 COHNEN Stefan NED TEAM STARBIKEWEAR

    4 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM

    5 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 KOOIJMAN Jaap NED WV DE JONGE RENNER

    7 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK

    8 ERREN Pim NED TWC MAASLANDSTER

    9 RUNIA Nick GER RSV DüREN

    10 CREMERS Paul NED WV DE JONGE RENNER

    11 ZIMMERMANN Hardy GER 12 MEESEN Giel NED 13 PENDERS Joppe 14 VOLMERG Frederik GER 15 HAOT Maxime 16 VAN HELDEN Luuk NED 17 SOLBERG Robert NED 18 PAGNAER Arthur 19 DONNAY Laurent 20 DE PEUTER Dylan 21 VOGT Patrick GER 22 VERHAEGH Kaj NED 23 VANAENRODE Kevin 24 WOUTERS Ruben 25 LOTZ Stephan NED 26 RAUSIN Tristan 27 CLAES Jorg 28 BECQ Maxime 29 SCHREURS Danny 30 SCHRUFF Stephan GER

     

    14/08/2017 WILRIJK (A) – Dames Elite - 90 km - 36,63 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 40

    1 ZORZI Susanna ITA DROPS

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 OSSOLA Irena USA SAS MACOGEP

    4 CHRISTMAS Dani GBR WV ZEEUWSVLAANDEREN

    5 KOHLMEYER Kim Johanna GER FC ST. PAULI

    6 KOSTER Claudia NED GRC JAN VAN ARCKEL

    7 KOPECKY Lotte LOTTO-SOUDAL LADIES

    8 DE JONG Thalita NED

    9 DRUYTS Lenny SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    10 CREAMER Lauren IRL NCC GROUP KUOTA TORELLI

    11 WEISS Sandra SUI 12 DOCX Mieke 13 BORGHESI Letizia ITA 14 CURE Amy AUS 15 MACHACOVA Jarmila CZE 16 RAVNDAL Birgitte NOR 17 WIESS Martina SUI 18 BOTTELEY Sian GBR 19 HAERS Carolien 20 RIJKES Sarah AUT 21 CANNING Rachel CAN 22 GERSTÄCKER Lena-marie GER 23 KORVASOVA Tereza CZE 24 HERMANS Anka 25 ADRIAN Vera NAM 26 HELLEMONS Daimy NED 27 HILL Amy GBR 28 VERTENTEN Soetkin 29 GEZ Avital ISR 30 JONKER Chane RSA


    14/08/2017 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 9

    1 VAN VEENENDAAL Hidde NED WV DE JONGE RENNER

    2 TENE Rotem ISR ISRAEL GO PRO

    3 MICHIEL Nuytten CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 TSUDA Yugi JPN TEAM EURASIA - IRC TIRE

    6 TORNU Florian FRA TEAM AVENOIS

    7 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    9 BUFFEL Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 MAES Simon 12 VERSTRAETE Aaron 13 ONDERBEKE Niels 14 VANDENBORRE Mathias 15 GOEBEERT Théo 16 VERHELLE Cedric 17 RAYFER Itay ISR 18 DECAESTECKER Korneel 19 SIMOENS Jari 20 RAMON Lucien FRA 21 IMPENS Felix 22 VANCANNEYT Jelle 23 TAKEUCHI Naru JPN 24 VERMOOTE Jens 25 CATTEEUW Xander 26 AHLSSON Jonathan SWE 27 KOBAYASHI Hitomu JPN 28 NAGATA Kazan JPN 29 SOENENS Ayton 30 DENAEGHEL Brent

    14-08-2017 om 21:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/08/2017

    waod_3.jpg
    Maandag 14 Augustus 2017 WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom  

     

    OPEN - 19.00 u. - 63 km – 30 ronden

    14-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!