Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Niels Vandyck
Zondag 06/08/2017 ANTWERPSE HAVENPIJL (A) - UCI Men Elite - Topcom -25 - 168,3 km - 45,6 km/h
Aantal deelnemers: 146 - opgevers: 49
1 DE KLEIJN Arvid NED BABY - DUMP CYCLINGTEAM
2 TANFIELD Harry GBR BIKE CHANNEL CANYON
3 LIVYNS Arjen PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
4 RAILEANU Cristian TEAM DIFFERDANGE - LOSCH
5 SCOTT Jacob GBR AN POST CHAIN REACTION
6 LOWIK Robin VLASMAN CYCLING TEAM
7 REYNDERS Jens LEOPARD PRO CYCLING
8 BROCKHOFF Jan LEOPARD PRO CYCLING
9 DE BOCK Stijn CIBEL - CEBON
10 TIMMERMANS Justin NED BABY - DUMP CYCLINGTEAM
11 VERSTREPEN Dries 12 PAASSCHENS Mathijs NED 13 SALMON Martin Alexander GER 14 SIMON Kenn 15 REYNAERTS Jan 16 HONORE Mikkel Froelich DEN 17 BOKELOH Jonas GER 18 VAN RENTERGHEM Boris 19 REKITA Szymon 20 VAN DEN DOOL Kelvin 21 MAES Alexander 22 MANDRYSCH John 23 SIX Franklin 24 REYNAERTS Wim 25 DE DECKER Alfdan 26 D´HEYGERE Gil 27 WEEMAES Sasha 28 STIJNS Wayne NED 29 DE GROOTE Arne 30 UALGASI Bram 60 VAN MOER Brent
06/08/2017 LONDERZEEL (B) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,3 km/h
Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 11
1 NIELS VANDYCK uit Puurs TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
2 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM
3 DEMOLDER Stijn HEIST CYCLING TEAM (HCT)
4 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM
5 VANDENSANDE Sebastiaan WSC HAND IN HAND BAAL
6 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
7 VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT
8 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
9 VAN BEETHOVEN Matthias ESEG DOUAI
10 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
11 BUYLE Pieter 12 DHOLLANDER Kristof 13 ANDRIEU Maxim 14 GODART Bo 15 MERCKX Niels 16 CUMPS Ruben 17 ILEGEMS Ken 18 STEEGMANS Tristan 19 WEINBERG Guy ISR 20 TOUBEAU Nicolas 21 TOUBEAU Alexandre 22 KOEMAN Bjorn NED 23 BORMS Jorden 24 KIVITS Marc NED 25 OVERVLIET Jay NED 26 LA ROSE Grégory 27 VAN STEENBERGE David 28 LA ROSE Dimitri 29 AMELINCKX Stef 30 BAL Marijn 32 VAN GOETHEM Kevin 33 MOESKOPS Jiry 37 DE OST Jarne 44 DE ROP Michiel 69 VAN BUGGENHOUT Joeri
06/08/2017 MEERBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 41,98 km/h
Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 21
1 MOTTE David VAN EYCK SPORT
2 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)
3 MINNAERT Michiel ASFRA RACING TEAM
4 RUGOVAC Denis CZE FAVORIT RACING
5 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM
6 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
7 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT
8 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM
9 VANDENBOSSCHE Cedric K.V.C. DEINZE VZW
10 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
11 VANDEWIELE Frederik 12 VANDROMME Alessandro 13 BIEBUYCK Aurélien 14 PABLO Alonso Montes ESP 15 VAN HOUT Maxim 16 DEURBROECK Bart 17 VENS Quincy 18 MAGINET Steve 19 DE VINK Gregory RSA 20 DEKKER David NED 21 FABRI Hannes 22 VAN DAMME Indy 23 LIESSENS Jarno 24 MARIS Fischer USA 25 DELESIE Berre 26 CLAUWAERT Jari 27 DE CLERCK Matthias 28 JANSSENS Jarrid 29 JOOSTE Chris RSA 30 DEVENIJNS Jasper
06/08/2017 OOSTNIEUWKERKE (WIJK DE MOST) (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,54 km/h
Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 7
1 VERBEURE Hakim SHIFTING GEARS
2 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
3 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT
4 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT
5 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM
6 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL
7 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL
8 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT
9 VANDEVELDE Ruben THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT
10 BOSMANS Arne ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT
11 VANDAELE Angelo 12 VANHAECKE Thomas 13 CHAMON Thomas 14 GODERIS Jelle 15 LAPERRE Krsi 16 CARPENTIER Jari 17 DEVROYE Kim 18 VANDENBERGHE Nick 19 BROWN Andy GBR 20 BOSTOEN Gianni 21 SABBE Enzo 22 BAEKELAND Cedric 23 OSTYN Arthur 24 BEAUPREZ Benjamin 25 VANDER MEIREN Ward 26 DEVELTERE Pieter 27 DEMEYER Niels 28 MAES Jo 29 BRUYNEEL Giel 30 HUYGHE Gilles
06/08/2017 RAPERTINGEN (LB) - Elite z.c./U23 - 118 km - 44,98 km/h
Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 12
1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
2 DISLEY Andrew GBR TEAM KTM
3 HOMRIGHAUSEN Heiko GER RC ZUGVOGEL 09 AACHEN
4 HENDRIKX Max NED TWC HET SNELLE WIEL
5 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK
6 PENDERS Joppe SPORT EN MOEDIG GENK
7 BARUSEVICUS Peter GBR TEAM KTM UK
8 RUNIA Nick GER RSV DüREN
9 HAOT Maxime ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
10 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM
11 VAN DER SANDEN Mathias 12 MONDELAERS Jarno 13 VAN BROEKHOVEN Bram 14 ODDLI Anders NOR 15 LINTEN Tom 16 MORIS Sven 17 VANREYTEN Joachim 18 DE SCHUTTER John 19 HELMINEN Matti FIN 20 NOELS Sven 21 CLEEREN Tom 22 WOUTERS Ruben 23 ROBERT Frederique 24 HOULMONT Matthias 25 VANDEWEERDT Lars 26 WILLEMS Tom 27 ROUNDS Fraser GBR 28 BUDO Nico 29 NOELS Jeroen 30 GEYSEN Kurt
06/08/2017 BRASSCHAAT - BETHANIE (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 98 km - 45,42 km/h
Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 24
1 DIELISSEN Bart NED WV BREDA
2 VERAARD Jelle DAGPAS
3 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
4 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM
5 VAN ELZAKKER Wout NED CLUB CICLISTA ADI QUICKSTEPTG
6 VAN IERSEL Youri NED WV DE JONGE RENNER
7 DE BOECK Jef HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
8 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
9 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
10 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM
11 VERMEIREN Tom 12 MOLENBERGHS Pieter 13 VERHEYDEN Robin 14 SEGERS Joren 15 RAEYMAEKERS Mattias 16 VERDIJCK Niels 17 VANDEBOSCH Victor 18 SERRE Stef 19 DE MEYER Senne 20 VERBEKE Benny 21 VAN DE MIEROOP Sam 22 BAKX Kelvin NED 23 DAS Jeroen 24 VAN DEN BRANDEN Viktor 25 VAN NOTEN Anthony 26 OUDERMANS Ben 27 VAN DOREN Ward 28 SITTERS Bas NED 29 VERHEYEN Onno 30 ADRIAENSEN Michael 41 MAES Bryan
06/08/2017 BIERBEEK (B) - Juniores - 87 km - 40,26 km/h
Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 21
1 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
2 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB
3 BAHR Christian DEN TEAM VIFRA KVICKLY ODDER
4 BARBAIX Dries LENSWORLD CYCLING TEAM
5 CLAEYS Arno ISOREX CYCLING TEAM
6 DEWIT Jordi WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
7 DE MEYER Jarne IKO-BEOBANK
8 WOUTERS Rick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
9 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
10 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
11 PLATTEEUW Robbe 12 BEN MOSHE Yuval ISR 13 BOMBOI Davide 14 PAQUOT Tom 15 DE MESMAEKER Tibo 16 HAEST Jasper NED 17 SIEMONS Julian 18 ROELENS Robbe 19 KOHNEN Alexandre LUX 20 DE BRAEKELEER Jef 21 DELY Thibault 22 VRANKEN Vince 23 LAMBEIR Joachim 24 MATERNE Rémi 25 THYS Joren 26 STYLEMANS Mattis 27 VERLINDEN Robbert 28 WALRAED Jesper 29 KOLDKJÆR DECKER Thomas DEN 30 SCHURMANN Jordan 59 FOCQUET Mathijs
|