.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    13-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 2°Seizoenszege en met het behalen van de Belgische Titel bij de Elite z.c. !!!

    Stijn De Bock 1.jpg   stijn de Bock BK 2017.jpg

         Stijn De Bock

     

    Zondag 13/08/2017 ESSEN-GERAARDSBERGEN - World Tour - Men Elite – 186,3 km - 04h06'48"
    BINCKBANK TOUR – Rit 7 - Aantal deelnemers: 145

    1-BEL-Jasper Stuyven-TFS

    2-BEL-Philippe Gilbert-QST

    3-NED-Tom Dumoulin-SUN

    4-SLW-Peter Sagan-BOH

    5-BEL-Tiesj Benoot-LTS

    6-BEL-Oliver Naesen-ALM

    7-BEL-Greg Van Avermaet-BMC

    8-FRA-Matthieu Ladagnous-FDJ

    9-NZL-Dion Smith-WGG

    10-NED-Dylan van Baarle-CDT

    11-TSJ-Petr Vakoc-QST 12-NED-Huub Duyn-VWC 13-BEL-Sep Vanmarcke-CDT 14-DUI-Jasha Sütterlin-MOV-+7" 15-DEN-Michael Valgren-AST-+9" 16-BEL-Frederik Backaert-WGG 17-BEL-Edward Theuns-TFS 18-BEL-Tim Wellens-LTS 19-BEL-Loïc Vliegen-BMC 20-NED-Boy van Poppel-TFS-+12" 21-NED-Lars Boom-TLJ 22-NED-Mike Teunissen-SUN 23-BEL-Wout van Aert-VWC 24-BEL-Jens Keukeleire-ORS 25-ZAF-Reinardt Janse Van Rensburg-DDD 26-BEL-Jan Bakelants-ALM 27-CAN-Hugo Houle-ALM 28-SPA-Imanol Erviti-MOV 29-ITA-Oliviero Troia-UAD 30-NED-Pim Ligthart-RNL 38-BEL-Laurens De Vreese-AST-+1'48" 46-BEL-Yves Lampaert-QST-+4'09" 51-BEL-Tom Van Asbroeck-CDT-+4'37" 53-BEL-Xandro Meurisse-WGG 59-BEL-Piet Allegaert-SVB 60-BEL-Nathan Van Hooydonck-BMC 61-BEL-Bert Van Lerberghe-SVB 62-BEL-Pieter Vanspeybrouck-WGG" 65-BEL-Dries Devenyns-QST-+4'42" 68-BEL-Iljo Keisse-QST 75-BEL-Kevin Van Melsen-WGG-+8'09" 76-GBR-Mark McNally-WGG-+8'09" 77-BEL-Dries Van Gestel-SVB-+8'09" 81-BEL-Jenthe Biermans-KAT-+8'15" 85-BEL-Stijn Devolder-VWC 86-BEL-Michael Goolaerts-VWC 96-BEL-Gijs Van Hoecke-TLJ 101-BEL-Jonas Rickaert-SVB-+8'40" 102-BEL-Nikolas Maes-LTS-+8'49" 104-BEL-Jasper De Buyst-LTS-+9'14" 106-BEL-Edward Planckaert-SVB-+10'19" 120-BEL-Kenny Dehaes-WGG 121-BEL-Stijn Steels-SVB-+10'27" 122-BEL-Preben Van Hecke-SVB 123-BEL-Tim Merlier-VWC-+10'32"

    13/08/2017  BK EZC STABROEK (A) - Elite z.c. - Belgisch Kampioenschap – 148,4 km – 45,03 km/h

    Deelnemers: 142 - opgevers: 52

    1 STIJN DE BOCK uit Zele CIBEL - CEBON

    2 MOENS Jens OOST-VLAANDEREN

    3 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 DE ROOZE Niels TARTELETTO - ISOREX

    5 CANT Jelle ANTWERPEN

    6 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON

    7 VERHELST Louis PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    11 STEVENS Timothy 12 VAN DYCK Wesley 13 WOUTERS Rutger 14 TOUQUET Joren 15 DE DECKER Bjorn 16 MERLIER Braam 17 WILLEMS Kenny 18 LIVYNS Arjen 19 MANNAERTS Jelle 20 COOLS Michael 21 VANOVERSCHELDE Kobe 22 CREFFIER Laurent 23 VERSCHUERE Seppe 24 ROTTY Glenn 25 BOUCHER David 26 DE MEYERE Jens 27 MAES Alexander 28 DECOSTER Merlijn 29 VANBESIEN Thomas 30 VAN DER HAEGHEN Ruben 36 VAN DAMME Bart 41 CLAUS Dieter 57 ONGHENA Matthias 62 ROBERT Frederique 65 DE JONGHE Kevin 83 COOLS Alexander

    13/08/2017  BK U23 STABROEK (A) - U23 - Belgisch Kampioenschap - 176,8 km - 44,74 km/h

    Aantal deelnemers: 170 - opgevers: 58

    1 VAN DINGENEN Jordi ANTWERPEN

    2 SIX Franklin AGO - AQUA SERVICE

    3 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    4 AERTS Thijs ANTWERPEN

    5 MORTIER Julien AGO - AQUA SERVICE

    6 STOCKMAN Abram WEST-VLAANDEREN

    7 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    8 CLÉ Brent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    9 REYNAERTS Wim LIMBURG

    10 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL

    11 TASSET Marvin 12 ARIMONT Charlie 13 PLANCKAERT Emiel 14 APERS Ruben 15 BOUTS Jordy 16 STOCKMAN Michiel 17 VAN HAUWERMEIREN Michiel 18 VAN POUCKE Aaron 19 DE WINTER Gordon 20 WARLOP Jordi 21 MOONS Steven 22 PATTYN Jeroen 23 JASPERS Ward 24 MENTEN Milan 25 PICOUX Maximilien 26 HERREGODTS Rune 27 VAN GOMPEL Mathias 28 TIMMERMANS Tom 29 DEBUYCK Robbe 30 DEPREZ Tuur 33 VERHOFSTADT Thibau 34 VERSCHAEVE Viktor 41 D´HOOGE Thomas 42 RELAES Jacob 46 WEEMAES Sasha 68 DE PESTEL Sander 85 BECK Cedric 92 VEREECKEN Thomas 95 GEERINCK Dries 107 VAN DEN BOSSCHE Angelo

     

    13/08/2017 BEKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42,53 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 7

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    4 FREDRIKSEN Sondre Midtsveen NOR RINGERIKE SK

    5 BROMILEY Liam GBR CYCLING SHEFFIELD

    6 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    7 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    8 BOSMANS Arne ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 DURY Davy INDIVIDUEEL

    10 TANNER Jake GBR

    11 LEROUX Samuel FRA 12 VERMEIRE Jordy 13 AASHEIM Aksel Fischer NOR 14 BALCAEN Manolito 15 MUS Aloïs 16 DESTATSBADER Roy 17 FACHE Florent FRA 18 PAROISSIEN Pierre FRA 19 EKLOF Daniel NOR 20 DIEPENDAELE Jürgen 21 NERLAND August Sorlie NOR 22 RENSHAW Charlie GBR 23 CAVEY Laurens 24 SABBE Enzo 25 PJÅKA Christian NOR 26 VANHOVE Jonas 27 DE GREVE Maxim 28 BEAUPREZ Benjamin 29 VERMET Joran 30 CLARK Joe GBR

     

    13/08/2017 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 135 km - 44,59 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 19

    1 SERGIO Torres Jorro ESP ASFRA RACING TEAM

    2 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    3 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    4 VAN ELZAKKER Wout NED CLUB CICLISTA ADI QUICKSTEPTG

    5 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    7 WYATT Goral USA KINGSNORTH

    8 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    9 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 MAGINET Steve HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 JOHNSTONE Taylor GBR 12 DE MERLIER Giovanni 13 PIRARD Maxim 14 DOBBS Sam NZL 15 DE NAUW Sigfried 16 WALDERS Kevin 17 DELBAERE Tijs 18 DESMECHT David 19 PARIDAENS Jasper 20 SIMON Kenn 21 VAN OUDENHOVE Jovany 22 BAELE Glenn 23 HUMPHREYS Thomas DEN 24 DEGROOTE Jonas 25 DESCAMPS Joris 26 SABO Pedro 27 HASON Ofek ISR 28 VAN PETEGHEM Trifonius 29 DONIE Birger 30 VAN GOETHEM Kevin 41 BOGAERT Steven 60 VAN DE VELDE Thomas 85 BAEYENS Dennis

     

    13/08/2017 HULDENBERG (B) - Elite z.c./U23 - 102,5 km - 39,42 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 25

    1 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    2 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    3 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 HEYNS Nils WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    7 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 PATTEN Daniel GBR ASFRA RACING TEAM

    9 DEVALCKENEER Sieben UNITED C.T.

    10 DE HAES Jorden EFC-L&R-VULSTEKE

    11 STAS Brecht 12 TOOTH Niels 13 VERCAMMEN Jeroen 14 DE BOCK Yoni 15 SPYSSCHAERT Anthony 16 DE PLUS Jasper 17 CLAES Stef 18 POIRET Benjamin FRA 19 VANDERHEYDEN Jens 20 WIELFAERT Kristof 21 CLAUW Yente 22 GYS Jens 23 FLION Jorgen 24 DE GROEF Felix 25 COMMEYNE Davy 26 VAN ENGELAND Wouter 27 LEFEVER Michaël 28 VERMEULEN Stef 29 ROMBOUTS Bram 30 DEJONGHE Roeland

     

    13/08/2017 SINT LAMBRECHTS HERK (LB) - Elite z.c./U23 - 108 km - 43,31 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 16

    1 ELEN Sander UNITED C.T.

    2 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    3 ERREN Pim NED TWC MAASLANDSTER

    4 RAMAEKERS Jochen EC WALSHOUTEM

    5 DU PLOOY Rohan RSA TEAM VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES- CC CHEVIGNY

    6 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    7 ANDRIEU Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    8 HAOT Maxime ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VANREYTEN Joachim ACROG - BALEN BC

    11 VERBIEST Senna 12 GROOT Mitch NED 13 SCHOUTEDEN Bert 14 WOUTERS Ruben 15 STANTON-WARREN Jack GBR 16 DE PROOST Jasper 17 CREMERS Paul NED 18 SMITH Sam GBR 19 VAN BROEKHOVEN Guy 20 BERTLING Matthias GER 21 BLANCHY Michael 22 DEFOSSA François 23 DESAIR Maarten 24 DECOSTER Gert-jan 25 HOEFKENS Lennert 26 MEYERS Vincent 27 AERDEN Koen 28 BRUZUAL Jose VEN 29 LONAY Cédric 30 CARGNELLO Michel

     

    13/08/2017 VREMDE (A) - Elite z.c./U23 - 100 km - 43,34 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 12

    1 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 BAL Marijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 VANGINDERTAEL Jonas INDIVIDUEEL

    6 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 MUSKENS Sam NED TEMPO HOPPENBROUWERS

    8 VAN ROOSBROECK Patrick BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 BEYENS Yoeri SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 MOESKOPS Jiry ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 VERHEYEN Jelle 12 VAN DEN BORNE Tom 13 DRIESEN Jarne 14 INDEKEU Nico 15 DE BLOCK Nick 16 AMELINCKX Stef 17 VERHEYEN Onno 18 VAN NOTEN Anthony 19 VAN DOREN Ward 20 ROMBAUT Maarten 21 DE MEYER Senne 22 PEMEN Diederik 23 KETELAARS Xavier NED 24 BEYENS Matthias 25 VOLKERS Jorn NED 26 GOOLAERTS Stijn 27 DESMEDT Frédéric 28 SLEGERS Dries 29 BROSENS Jense 30 SCHOUWAERTS Yves 35 WEEMAES Robby 51 VAN LENT Kenny 52 WIELANDT Sven

    13-08-2017 om 21:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BOTTELARE VAN ZONDAG 13/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BOTTELARE VAN ZONDAG 13/08/2017     


    Zondag 13/08/2017 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 135 km - 44,59 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 19

    1 SERGIO Torres Jorro ESP ASFRA RACING TEAM

    2 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    3 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    4 VAN ELZAKKER Wout NED CLUB CICLISTA ADI QUICKSTEPTG

    5 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    7 WYATT Goral USA KINGSNORTH

    8 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    9 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 MAGINET Steve HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 JOHNSTONE Taylor GBR 12 DE MERLIER Giovanni 13 PIRARD Maxim 14 DOBBS Sam NZL 15 DE NAUW Sigfried 16 WALDERS Kevin 17 DELBAERE Tijs 18 DESMECHT David 19 PARIDAENS Jasper 20 SIMON Kenn 21 VAN OUDENHOVE Jovany 22 BAELE Glenn 23 HUMPHREYS Thomas DEN 24 DEGROOTE Jonas 25 DESCAMPS Joris 26 SABO Pedro 27 HASON Ofek ISR 28 VAN PETEGHEM Trifonius 29 DONIE Birger 30 VAN GOETHEM Kevin 41 BOGAERT Steven 60 VAN DE VELDE Thomas 85 BAEYENS Dennis
    13-8-2017-bottelare 954.JPG
                          Winnaar Torres Sergio uit Spanje met de bloemen.
    13-8-2017-bottelare 957.JPG
                                    Winnaar Torres Sergio en de 2de Ylber Sefa.

    13-8-2017-bottelare 942.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Torres Sergio.
    13-8-2017-bottelare 936.JPG
    13-8-2017-bottelare 856.JPG
               Aankomst van winnaar Torres Sergio en Ylber Sefa te Bottelare.
    13-8-2017-bottelare 854.JPG
             Aankomst van winnaar Torres Sergio en Ylber Sefa te Bottelare.
    13-8-2017-bottelare 865.JPG
    Spurt voor de 3de plaats met Issak Bultynck voor Wout Van Elzakker, Schizzi Zucco
    en Christophe Van Cauwenberghe.

    13-8-2017-bottelare 880.JPG
                                                De spurt van het peleton.
    13-8-2017-bottelare 804.JPG
    13-8-2017-bottelare 741.JPG
    13-8-2017-bottelare 691.JPG
    13-8-2017-bottelare 482.JPG
    13-8-2017-bottelare 417.JPG
    13-8-2017-bottelare 409.JPG
    13-8-2017-bottelare 384.JPG
    13-8-2017-bottelare 373.JPG
    13-8-2017-bottelare 365.JPG
    13-8-2017-bottelare 350.JPG
    13-8-2017-bottelare 341.JPG
    13-8-2017-bottelare 327.JPG
    13-8-2017-bottelare 276.JPG
    13-8-2017-bottelare 271.JPG
    13-8-2017-bottelare 245.JPG
    13-8-2017-bottelare 228.JPG
    13-8-2017-bottelare 213.JPG
    13-8-2017-bottelare 180.JPG
    13-8-2017-bottelare 170.JPG
    13-8-2017-bottelare 166.JPG
    13-8-2017-bottelare 145.JPG
    13-8-2017-bottelare 121.JPG
    13-8-2017-bottelare 115.JPG
              Start van de Elite z.c. & Beloften te Bottelare met 112 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-08-2017 om 21:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS VERCAUTEREN met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan JORRE SMET met zijn 5°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Thomas Vercauteren 2017.jpg  3-2-2017 ploeg  van moer- 217.JPG

      Thomas Vercauteren            Jorre Smet

    Zondag 13/08/2017 GENK (LB) - Juniores - 80 km - 39,07 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 21

    1 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 MCKEY Nicholas USA USA NATIONAL TEAM

    4 MAHER Lane USA USA NATIONAL TEAM

    5 TROFIMOVS Deniss LTU CYLING CLUB MONKEYTOWN

    6 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DE MEYER Jarne IKO-BEOBANK

    8 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    9 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 ANSELME Renaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 FUCHS Thimo 12 JORDENS Jarno 13 HASSERT Sven NED 14 MANS Matjas 15 ADAM Florian 16 MCCORMACK Alex USA 17 VAN DEN PLAS Jasper 18 WAUTERS Bram 19 DESPONTIN Pierre 20 GIELEN Jasper 21 FOLLON Jonas 22 VANDERHEYDEN Stef 23 BARBAIX Dries 24 HOPPERETS Christophe 25 VAN DEN PUT Ronan 26 BRUYNS Lennerd 27 MCBRYDE Will USA 28 SWENNEN Hoang 29 VERSCHUEREN Wessel NED 30 JACOBS Owen 33 VAN DER EYCKEN Brent

     

    13/08/2017 KRUISHOUTEM (O) - Juniores - 86,4 km - 42,37 km/h

    Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 7

    1 FLANNAGAN Breandan IRL POWERHOUSE SPORT

    2 KRISTERS Ansons LTU ASFRA RACING TEAM

    3 WARD Adam IRL OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB

    4 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    5 VANEECKHOUTTE Ibe MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 WALGRAEVE Kobe K.V.C. DEINZE VZW

    7 MINET Antoine VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 STUIJ Thom NED GRC JAN VAN ARCKEL

    9 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    10 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 VOLKAERT Jonas 12 STOYANOV Petar BUL 13 MARIT Arne 14 GABBAY Nir ISR 15 VERHEYEN Maarten 16 VANDEVELDE Yentl 17 RIJSDIJK Nathan NED 18 GELDHOF Wannes 19 VERDONCK Andres 20 REUVERS Kevin NED 21FUKUDA Yoshiaki JPN 22 HOUSSIN Bavo 23 PUNNEWAERT Zion 24 MARTENS Michiel 25 TREMERIE Ryan 26 DE GRAEVE Simon 27 MELAMED Shahar ISR 28 DU FOUR Jens 29 SMET Jonas 30 ANTANAVICIUS Matas LTU 33 COVELIERS Seppe

     

    13/08/2017 SCHUIFERSKAPELLE (W) - Juniores - 85,4 km - 40,67 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 1

    1 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    2 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 CLAEYS Arno ISOREX CYCLING TEAM

    4 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 CORKERY Dillon IRL NRPT

    6 DUPON Arthur VZW JONG WIELERTALENT

    7 VANNESTE Wout VZW JONG WIELERTALENT

    8 DOHERTY Robbie IRL BALLYMONEY CC

    9 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 DESAL Cériel 12 DELSAUT Anthony 13 DE MESMAEKER Tibo 14 HALVEY Conor IRL 15 CAPPELLE Mauro 16 VYNCKE Seppe 17 VANDENDRIESSCHE Kevin 18 NOPPE Matthias 19 MAES Laurens 20 VERSTRAETE Ewout 21 VAN NESTE Gilles 22 VANDAMME Yorben 23 COCKAERT Kelvin 24 SCHOORMANS Rav NED 25 VAN COMPERNOLLE Jason 26 DOOGAN Pj IRL 27 FONTAINE Emerson 28 OWENS Tomos GBR 29 ROOSE Matteo 30 DEGRYSE Nick 42 DE RYCK Andreas

     

    13/08/2017 BIERBEEK (B) - Nieuwelingen - 62 km - 37,51 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 9

    1 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 LADANG Miguel WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 BRAMS Andy WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 GOOSSENS Siebe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 CEURENS Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 MARIT Senne 12 POELMANS Sam 13 DANIËLS Pieter 14 VANDENBRANDEN Noah 15 VERBIEST Jordi 16 DERAEDT Victor 17 VAN LOOVEREN Thijs 18 WACHTERS Jul 19 VOGELS Aaron 20 STEENACKERS Luka 21 BOELS Senne 22 SNOEKS Lucien 23 DE SMET Connor 24 HEYLEN Robbe 25 DE RYCK Robbe 26 DE LEEUW Ward 27 GOFFART Jordi 28 JORDENS Jules 29 OMLOOP Mats 30 WIDDERSHOVEN Jochem NED 33 DE ROECK Dante

     

    13/08/2017 LOVENDEGEM (O) - Nieuwelingen - 70 km - 38,49 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 5

    1 THOMAS VERCAUTEREN uit Hamme PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    3 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    6 VERSEE Younes INDIVIDUEEL

    7 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 STEVENS Igor VZW JONG WIELERTALENT

    9 SANDRIE Brent CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VAN LANDSCHOOT Ruben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 LAUREYNS Ril 12 KAES Xedric 13 DE PESTEL Thomas 14 DE PAUW Robbe 15 KERCKAERT Emiel 16 VAN ELSACKER Hans 17 ARNOUTS Brent 18 LIEVENS Niels 19 COSYNS Milan 20 VANPRAET Ruben 21 VAN ROOSBROECK Jan 22 EXPEELS Tjorven 23 SMET Marco 24 VAN DE WYNKELE Lorenz 25 NEUKERMANS Lance 26 D´HOLLANDER Senne 27 BEECKMANS Kenzo 28 DE GROOTE Vasco 29 MAES Alec 30 CLARYSSE Elio 33 HUYGENS Milan 43 DE COCK Tibo 44 COLMAN Thibeau

     

    13/08/2017 MOL GOMPEL (A) - Nieuwelingen - 70 km - 41,43 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 13

    1 LAMPERTI Gianni USA TEAM SWIFT

    2 BOURGOYNE Lucas USA USA NATIONAL TEAM

    3 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    4 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DE GROOF Pieter NED TML DOMMELSTREEK

    6 DE HEIJ Joppe NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 RASENBERG Martijn NED WV BREDA

    9 JENKINS Nolan USA COS RACING

    10 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 HUYBRECHTS Sander 12 KROON Joris NED 13 POUNDER Alastair USA 14 GARRISON Michael USA 15 BUTERS Joris NED 16 ALENTEYNS Jorit 17 MARTENS Hannes 18 VAN ROY Tristan 19 VAN HOUT Luca 20 PEETERS Sam 21 VERKOEYEN Michiel 22 POETS Wout 23 RASSCHAERT Lander 24 QUETS Stijn 25 VERLUYTEN Dennis 26 MARTENS Seppe 27 AVONDS Dries 28 POLET Casper NED 29 VAN GESTEL Sidney 30 STEVENS Daan

     

    13/08/2017 ZWALM (NEDERZWALM) (O) - Nieuwelingen - 63 km - 38,07 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 15

    1 JORRE SMET uit Nieuwkerken VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DEJONGHE Kjell ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    6 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 EECKHOUT Emile ACROG - BALEN BC

    9 BEECKMAN Brent WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 DEJONGHE Vitas 12 THORÉ Rune 13 VERMEIREN Yenthe 14 DEWACHTER Lucas 15 VAN DER MEULEN Wout 16 VANDEN HEEDE Jens 17 CORDASCO Gregorino USA 18 KAMBUROV Stivan BUL 19 GARDIN Michael 20 VAN ZANDE Devin 21 DELEENHEER Toon 22 TAYLOR Billy 23 SEGERS Ryan 24 VERRIEST Noah 25 RYUSTEMOV Deniz BUL 26 COHEN Raz ISR 27 SHIPP Elijah USA 28 AWOUTERS Lars 29 VAN DER PERRE Diemer 30 DE PREESTER Victor

    13-08-2017 om 21:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Fleur De Veirman.jpg 

     Fleur De Veirman

    Zondag 13/08/2017 KNESSELARE (O) - Aspiranten

     

    Jongens 12 jaar - deelnemers: 11 - opgevers: 0 – 20,4 km

    1 VAN NESTE Viggo SHIFTING GEARS

    2 BOELAERT Maxence ISOREX CYCLING TEAM

    3 SOENENS Viktor KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 BAUDEWIJNS Cédric VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 ROTTEY Charles TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM


    Jongens 13 jaar - deelnemers: 28 - opgevers: 1 - 27,2 km

    1 ROKVEN Noel NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    2 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 DE BUYSSER Quinten INDIVIDUEEL

    4 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    5 CONSTANDT Louis KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    16 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Jongens 14 jaar - deelnemers: 28 - opgevers: 1 - 51 km

    1 DETALLE Noah LOTTO-VC ARDENNES

    2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN COPPERNOLLE Yoni ISOREX CYCLING TEAM

    5 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26bSTEELS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 3 - opgevers: 0

    1 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 JOORIS Febe INDIVIDUEEL

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 4 -opgevers: 0

    1 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    13/08/2017 KONTICH-WAARLOOS (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    13/08/2017 MERCHTEM (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    13/08/2017 OUDENBURG-WESTKERKE (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    13/08/2017 BERG-TESSENDERLO (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    13-08-2017 om 21:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/08/2017

    VWV.jpg

    Zaterdag 12/08/2017 BRASSCHAAT BETHANIE

     

    Liefhebbers - 79,9 km

    1-Verheyden Robin

    2-Laurijssen Stefan

    3-Bruyndonck Stijn

    4-Schoofs Wouter

    5-Mulder Dimitri

    6-Behiels Peter

    7-De Weerdt Nick

    8-Veraart Jelle

    9-Michiels Marnix

    10-Bertels Jef

    11-Van Gansen Sam 12-Bal Marijn 13-Dollez Eric 14-Van Opstal Philippe 15-De Saedeleer Vincent 16-Van Gool Dennis 17-Verhooghe Jens 18-Van Gorp Yves 19-Steurs Kevin 20-Ockers Geraud 31-De Vos Vincent

     

    C renners - 60 km

    1-Pauwels Vital

    2-Heremans Koen

    3-Bruynseels Rudy

    4-Van Roosbroeck Patrick

    5-Wouters Mario

    6-Bult Sjoerd

    7-Fets Benny

    8-Rijken Peter

    9-Van Luyten Chris

    10-Boschker Marcel

    11-Van Staeyen Benny 12-Van Laer Guy 13-Vanberghen Wim 14-Mertens Dirk 15-Dockx Peter 16-Reynders Erwin 17-Heremans Gert 18-Smits Christophe 19-Denier Ronny 20-Van Loon Andy

     

    D renners - 60 km

    1-Pemen Johan

    2-Hereijgers Piet

    3-Wuyts Hans

    4-Van Bael Hans

    5-Brabants Bruno

    6-Vangenechten Freddy

    7-Van Loy Eddy

    8-Van Roy Luc

    9-Van de Kerkhof Robert

    10-Vandenwijngaerden Marc

    11-Peeters Jan 12-Van Hoof Danny 13-Van Gansen Benny 14-Fierens Paul 15-Krols Jef 16-Maegh Jan 17-Weemaes Franky

     

    E renners - 60 km

    1-Verhagen Barend

    2-Van Gils Rene

    3-Claessens Jospeh

    4-Geudens Paul

    5-De Bakker Ludo

    6-Lap Hans

    7-Van den Broek Louis

    13-08-2017 om 21:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KEMZEKE VAN ZATERDAG 12/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KEMZEKE VAN ZATERDAG 12/08/2017    


    Zaterdag 12/08/2017 KEMZEKE TROMP (O) - Elite z.c./U23 - 124,2 km - 43,67 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 11

    1 GAZE Samuel NZL TE MIRO MTB

    2 DOBBS Sam NZL BMC DEVELOPMENT

    3 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    5 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    6 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    7 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    10 MUDGWAY Luke NZL CYCLING CHB

    11 DE BRUYN Jimmy NED 12 HEIRBAUT Tony 13 FABRI Hannes 14 VERBEKE Stijn 15 WANTE Jari 16 WIELANDT Sven 17 VLEUGEL Ramon NED 18 CORDEEL Pieter 19 VAN BOKHOVEN Ramon NED 20 MAES Bryan 21 WESSELS Franklin NED 22 MERRITT Peter GBR 23 VERZEELE Brecht 24 VAN DRIESSCHE Ward 25 FITZWATER Matias NZL 26 MCGILL Scott USA
    12-8-2017-KEMZEKE 444.JPG
                       Winnaar te Kemzeke de Nieuw-Zeelander Samuel Gaze.
    12-8-2017-KEMZEKE 459.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Samuel Gaze.
    12-8-2017-KEMZEKE 446.JPG
                               Winnaar Samuel Gaze en de 2de Sam Dobbs.

    12-8-2017-KEMZEKE 395.JPG
                                       Aankomst van winnaar Samuel Gaze.
    12-8-2017-KEMZEKE 401.JPG
                                      Aankomst van de 2de Sam Dobbs.
    12-8-2017-KEMZEKE 413.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Kristof Dhollander voor Guy Smet, Kevin Lava,
    Jordy Oliebos, Guy Ten Hartog, Laurens Poelman, Vincent De Sy en Luke Mudgway.
    12-8-2017-KEMZEKE 412.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Kristof Dhollander voor Guy Smet, Kevin Lava,
    Jordy Oliebos, Guy Ten Hartog, Laurens Poelman, Vincent De Sy en Luke Mudgway.
    12-8-2017-KEMZEKE 336.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 318.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 283.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 249.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 202.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 192.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 172.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 155.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 153.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 143.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 124.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 068.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 048.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 039.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 037.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 033.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 026.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 014.JPG
    12-8-2017-KEMZEKE 012.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Kemzeke met 37 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-08-2017 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 12/08/2017 RIEMST-HOUFFALIZE - World Tour - Men Elite – 196,6 km - 05h04'36"

    BINCKBANK TOUR – Rit 6 - Aantal deelnemers: 157

    1 BEL Tim Wellens LTS

    2 NED Tom Dumoulin  SUN

    3 BEL Jasper Stuyven TFS  +17"

    4 BEL Greg Van Avermaet BMC

    5 BEL Tiesj Benoot LTS

    6 DEN Michael Valgren AST  +20"

    7 BEL Oliver Naesen ALM

    8 DUI Nils Politt KAT   +1'42"

    9 BEL Sep Vanmarcke CDT

    10 NZL Dion Smith WGG

    11 DEN Søren Kragh SUN 12 BEL Jan Bakelants ALM 13 TSJ Petr Vakoc QST 14 FRA Matthieu Ladagnous FDJ 15 NED Pim Ligthart RNL 16 BEL Edward Theuns TFS 17 NED Lars Boom TLJ 18 BEL Philippe Gilbert QST 19 DUI Jasha Sütterlin MOV 20 SPA Imanol Erviti MOV 21 SLW Peter Sagan BOH 22 BEL Jens Keukeleire ORS 23 SLO Jan Polanc UAD +1'49" 24 ITA Oscar Gatto AST +3'53" 25 BEL Xandro Meurisse WGG +4'03" 26 BEL Jelle Vanendert LTS +4'54" 27 ITA Enrico Gasparotto TBM 28 BEL Loïc Vliegen BMC +5'21" 29 GBR Tao Geoghegan Hart SKY 30 POR Ruben Guerreiro TFS 33 BEL Dries Van Gestel SVB +8'29" 35 BEL Jenthe Biermans KAT 36 BEL Stijn Devolder VWC 55 BEL Yves Lampaert QST +14'48" 56 BEL Tom Van Asbroeck CDT 69 BEL Wout van Aert VWC 78 BEL Dries Devenyns QST +14'54" 81 BEL Kenny Dehaes WGG +21'08" 82 BEL Kevin Van Melsen WGG 83 BEL Jonas Rickaert SVB 84 BEL Edward Planckaert SVB 87 BEL Iljo Keisse QST 91 BEL Bert Van Lerberghe SVB 92 BEL Tim Merlier VWC 94 BEL Stijn Steels SVB 96 BEL Frederik Backaert WGG 98 BEL Pieter Vanspeybrouck WGG 99 BEL Laurens De Vreese AST 101 BEL Preben Van Hecke SVB 104 BEL Piet Allegaert SVB 105 BEL Nathan Van Hooydonck BMC 119 BEL Gijs Van Hoecke TLJ +21'08" 131 BEL Jasper De Buyst LTS +21'20" 141 BEL Nikolas Maes LTS +23'08" 143 BELMichael Goolaerts VWC

     

    12/08/2017 KEMZEKE TROMP (O) - Elite z.c./U23 - 124,2 km - 43,67 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 11

    1 GAZE Samuel NZL TE MIRO MTB

    2 DOBBS Sam NZL BMC DEVELOPMENT

    3 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    5 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    6 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    7 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    10 MUDGWAY Luke NZL CYCLING CHB

    11 DE BRUYN Jimmy NED 12 HEIRBAUT Tony 13 FABRI Hannes 14 VERBEKE Stijn 15 WANTE Jari 16 WIELANDT Sven 17 VLEUGEL Ramon NED 18 CORDEEL Pieter 19 VAN BOKHOVEN Ramon NED 20 MAES Bryan 21 WESSELS Franklin NED 22 MERRITT Peter GBR 23 VERZEELE Brecht 24 VAN DRIESSCHE Ward 25 FITZWATER Matias NZL 26 MCGILL Scott USA

     

    12/08/2017 KLERKEN (W) - Elite z.c./U23 - 69 km - 39,23 km/h

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 1

    1 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    2 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    3 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    4 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    5 DECEUNINCK Thomas VIND! CYCLING PROJECT

    6 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DE PAEPE Pieter INDIVIDUEEL

    8 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 COOREVITS Gilles DOVY KEUKENS - FCC

    10 MOERMAN Thomas VIND! CYCLING PROJECT

    11 VANNESTE Evert 12 SUTTON Joseph GBR 13 DEWEER Jochen 14 VANDENBERGHE Nick 15 BONNE Jenko 16 VANDER MEIREN Ward 17 VERVERKEN Pieter 18 DELHEYE Henri 19 MAHIEU Olivier 20 FOAMES Ben GBR 21 GRIMMONPREZ Django

     

    12/08/2017 ROESELARE-BEVEREN (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,65 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 18

    1 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    2 STAVRAKAKIS Georgios GRE HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VANDAELE Thijs DOVY KEUKENS - FCC

    11 RENSHAW Charlie GBR 12 VAN HAVERBEKE Julien FRA 13 CLARK Joe GBR 14 DECOTTIGNIES Jason 15 BUSTARD Tom GBR 16 D´HOORE Giorgio 17 VANDAELE Angelo 18 BORRY Kim 19 DEBOOT Bruce 20 CLAERHOUT Sven 21 LIVINGSTONE Peter AUS 22 BROMILEY Liam GBR 23 JOHNSTONE Taylor GBR 24 DEVROYE Kim 25 SOUFFLET Guillaume FRA 26 CASIER Arne 27 SPEDDING Max GBR 28 DEWACHTER Aaron 29 BONNE Bart 30 BIEBUYCK Corentin

     

    12/08/2017 HEUSDEN (O) - Dames Elite - 93,6 km - 39,45 km/h

    Aantal deelnemers: 150 - opgevers: 62

    1 OSSOLA Irena USA SAS MACOGEP

    2 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIES

    3 COLBORNE Henrietta GBR

    4 HILL Amy GBR CYCLE TEAM ONFORM

    5 CREAMER Lauren IRL NCC GROUP KUOTA TORELLI

    6 KOPECKY Lotte LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    8 KUIJPERS Evy NED JAN VAN ARCKEL

    9 PILZ Estefania Sibila ARG AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 DOCX Mieke LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    11 DUTOUR Margot FRA 12 DELHAYE Pauline FRA 13 DEBBOUDT Evelien 14 HOFMANN Jenny GER 15 TORTOLINA Gaia ITA 16 SILVESTRI debora ITA 17 PERKITKO Karolina POL 18 GEERIS Femke NED 19 MAGRI silvia ITA 20 MCDERMOTT Ellen GBR 21 DEFOUR Lara 22 VAN GEYT Laura 23 KALM Kelly EST 24 HENDERSON Anna GBR 25 VANDEWALLE Isabel 26 GAMMONS Madeleine GBR 27 ZANETTI Emanuela ITA 28 TEMMERMAN Ilse 29 DELBAERE Fien 30 WATERREUS Kylie NED 32 HERMANS Anka 59 VERTENTEN Soetkin 61 BRITS Delphine 78 DELTOMBE Evelien

     

    12/08/2017 BELLEM (O) - Juniores - 84 km - 41,4 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 20

    1 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VERMEERSCH Florian ACROG - BALEN BC

    3 WUYTS Siebe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 MENDEZ Gabriel USA USA NATIONAL TEAM

    6 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 RIJSDIJK Nathan NED TWC PIJNENBURG

    8 MAHER Lane USA USA NATIONAL TEAM

    9 DE GEYTER Jelle ISOREX CYCLING TEAM

    10 BEN MOSHE Yuval ISR VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 DESCHUYTTER Casper 12 DE LANGE Pieter-jan 13 BEYENS Matisse 14 MELAMED Shahar ISR 15 MARTENS Michiel 16 MCCORMACK Alex USA 17 MCKEY Nicholas USA 18 DE MEESTER Luca 19 VERHECKEN Gilan 20 VANDEVELDE Yentl 21 VERTONGEN Jens 22 DE NEVE Joerik 23 VAN DE VELDE Nico 24 CAPPEL Liam NZL 25 DELAERE Jonas 26 MEERSCHAERT Leonardo 27 LAUBACH Laraib USA 28 VANDENHEEDE Thibo 29 PUNNEWAERT Zion 30 MEERSMAN Maxim 48 SLOCK Liam

     

    12/08/2017 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 70 km - 38 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 5

    1 FULTON Casey John USA FATFROJS

    2 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    4 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    6 CEURENS Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 TORNU Florian FRA TEAM AVENOIS

    10 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    11 VANCANNEYT Jelle 12 TENE Rotem ISR 13 DECKERS Angel 14 VANSTEENKISTE Joshua 15 DEBOSSCHERE Seppe 16 BUFFEL Arne 17 TSUDA Yugi JPN 18 VAN CAUTER Jarne 19 VAN LANDSCHOOT Ruben 20 MOLLY Gil 21 HRISTOV Ivan BUL 22 TRIO Victor 23 VAN DER SYPT Gianni 24 TAKEUCHI Naru JPN 25 LIEVENS Niels 26 VAN CUTSEM Senna 27 DIMITROV Petar BUL 28 DEBORGGRAEVE Matthew 29 DEMUYNCK Arno 30 DEJONGHE Michiel

     

    12/08/2017 SINT LAMBRECHTS HERK (LB) - Nieuwelingen - 61 km - 41,1 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 16

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 KRIJNSEN Jelte NED UWTC DE VOLHARDING

    3 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    4 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    6 JENKINS Nolan USA COS RACING

    7 BOURGOYNE Lucas USA USA NATIONAL TEAM

    8 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    10 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 VAN DEN SCHOOR Mats 12 POUNDER Alastair USA 13 BOONS Jente 14 HANEGRAAF Stijn NED 15 SIMONS Rob 16 LAGROU Stan 17 FONTIJNE Emiel NED 18 LAMPERTI Gianni USA 19 VAN LAER Pieter 20 DE PRETER Emiel 21 AYMANS Alexander GER 22 VAN ROOSBROECK Jan 23 PROSMAN Pieter NED 24 VAN MEER Erben NED 25 OZDERYA Nazim 26 DEPRE Jeroen 27 POELMANS Sam 28 SCHURGERS Stef 29 VAN DUN Jente 30 LEDOUX Frans NED

     

    12/08/2017 BRAKEL-MICHELBEKE (O) - Aspiranten

    12 jaar Jongens - deelnemers: 33 - opgevers: 1 - 21,6 km

    1 VAN DEN HAUTE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HOORENS Victor WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN BYLEN Liam ACROG - BALEN BC

    4 DUFLO Rune ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 HEYMANS Yarno JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    20 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    12 jaar Meisjes - deelnemers: 2 - opgevers: 0

    1 VAN SINAEY Xaydee CANNIBAL TEAM

    2 SCHILDERMANS Sara ACROG - BALEN BC

     

    13 jaar Jongens - deelnemers: 38 - opgevers: 0 - 26,4 km

    1 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    2 PRESTIANNI Sacha SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    3 VAN SPEYBROEK Matti ACROG - BALEN BC

    4 VERHAGEN Xander ACROG - BALEN BC

    5 DE MEIJTS Matis INDIVIDUEEL

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2 - opgevers: 0

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    14 jaar Jongens - deelnemers: 49 - opgevers: 5 - 36 km

    1 AVONDTS Mathis WAC TEAM

    2 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 HEREMANS Joppe HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 LAMBRECHT Michiel TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    37 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 3 - opgevers: 1

    1 VAN DE PAAR Ines ACROG - BALEN BC

    2 VANDERSTRAETEN Silke WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    13-08-2017 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/08/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 29°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

      Patrick Cocquyt


    Zaterdag 12 Augustus AAIGEM (9420) - Provinciale Kampioenschapen Oost-Vlaanderen

      

    Cat.A – 81,9 km – 41 deelnemers

    1.Koen Vanopdenbosch

    2.Gillian Van Rymenant

    3.Kjell De Potter

    4.Yorick Lison

    5.Kjell Power

    6.Jacob Wijnstra

    7.Bjorn Coomans

    8.Joery De Somer

    9.Daan Vermeulen

    10.Cedric Rottiers

    11.Tim Coppens 12.Tommy Baeyens 13.Ruben Broeckaert 14.Bjorn Lison 15.Sven Steenackers 16.Jelle De Leeuw 17.Jens Vermassen 18.Quincy Vens 19.Gianni Cooman 20.Thomas Guilmin

     

    Cat.B – 72,8 km – 27 deelnemers

    1.Peter Van Damme

    2.Kurt Eeckhout

    3.Raf Van Den Bossche

    4.Tom De Smet

    5.Jurgen Diependaele

    6.Mario Van Den Broeck

    7.David Haegeman

    8.Mario Van Der Sickel

    9.Steven Van Rijckegem

    10.Jurgen Stijnen

    11.Gert Brijs 12.Peter Vermassen 13.Andy Roskam 14.Michel de Koning 15.Peter Van Haverbeek 16.Andy Hoes 17.Danny Borremans 18.Marc Blok 19.Bjorn De Vrieze 20.David Spitaels

     

    Cat.C – 63,7 km – 40 deelnemers

    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2.Bruno Bruyere

    3.Peter Maes

    4.Lieven Van De Perre

    5.Koen De Bosscher

    6.Philip Lampaert

    7.Jerry Cooman

    8.Jimmy De Paepe

    9.Guy De Coster

    10.Bert Peelman

    11.Kristof Reniers 12.Luc Van Clapdorp 13.Steven De Kerpel 14.Ronny Van Der Vurst 15.Pascal Kestemont 16.Pascal Raes 17.Filip De Wannemaeker 18.Peter Vos 19.Ronny Coppens 20.Dirk De Koker

     

    Cat.D –  63,7 km – 26 deelnemers

    1.Frank Van Der Perre

    2.Pierrot Mesotten

    3.Patrick Van Ransbeeck

    4.Marc Tabourdon

    5.Ronald Rents

    6.Rudy Thomas

    7.Wim Winandy

    8.Geert Van Speybroeck

    9.Jan De Mulder

    10.Eric De Ryst

    11.Jan Van Cauter 12.Serge Meyvis 13.Rudi De Bondt 14.Luc Erauw 15.Benny Dupont 16.Hugo Van Linden 17.Rudi Klompers 18.Yehuda Packer 19.Bruno Van De Veken 20.Frank De Pelsmaker

     

    Cat.E – 54,6 km – 21 deelnemers

    1.Eddy Vanopstal

    2.Jan Van Den Brande

    3.Leon Deuss

    4.Jozef Van Eyndt

    5.Dirk Van Hove

    6.Ronny Paridaens

    7.Wim De Coninck

    8.Dominique Turcksin

    9.Raf Vercammen

    10.Paul Castelyn

    11.Rudy Van De Velde 12.Luc Witman 13.Hans Van Lierde 14.Guy Theys 15.Guy Vanparrijs 16.Philipe Dirickx 17.Dirk Verbestel

     

    Cat.F – 45,5 km – 25 deelnemers

    1.Marc Vervondel

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Anrdew Donaldson

    4.Rene Mertens

    5.Pierre Remory

    6.Roger Schouppe

    7.Jean Pierre Wauters

    8.Noel Burggraeve

    9.Johny Van Holen

    10.Jos Vandermeulen

    11.Etienne Vandenhouwe 12.Eddy De Vuyst 13.Roger Wauters 14.Eddy Cobbaut 15.Andre Devadder 16.William De Cremer 17.Andre Deboelpaep 18.Emiel Coppens 19.Noel Truyers 20.Willy Mous

    13-08-2017 om 19:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/08/2017

    waod_3.jpg
    Zondag 13 augustus 2017 WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom  

     

    HANDICAP WEDSTRIJD - 14.07 u. - 83 km  

    13-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/08/2017

    waod_3.jpg

    Zaterdag 12 Augustus 2017 WOESTEN (8860) – TIJDRIT VOOR RENNERS TOT 35 JAAR - 40 km
    Woesten 13-8.jpg

    Zaterdag 12 Augustus 2017 BETEKOM (3130)


    Toeristen - 56,1 km – 35 deelnemers

    1 Rood Robert (Hoeilaart)

    2 Verhoeven Mike

    3 Willems Filip

    4 Van Uffel Wim

    5 Royer Jochem

    6 De Braekeleer Johan

    7 Arena Lorenzo

    8 Hoes Stef

    9 Vluymans Erik

    10 Vanton Jelle

    11 Veulemans Christophe 12 Van Hoovels Gert 13 Bonte Arnout 14 Van Aelst Jelle 15 Gille Thomas 16 Grosemans Franky 17 Blockmans Bart 18 Van Herck Arjen 19 Willems Stefan 20 Verbruggen Pepijn 21 Meerten Remco 22 Van Roeyen Dave 23 Engelen Nico 24 Cools Yves 25 Naets Jelle 26 Cortoos Jan

    13-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    12-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/08/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      


    Proficiat aan EVERT HEIRBAUT met zijn Zege bij de Toeristen !!!

     Temse Velle 12-8-2017 1.jpg

                                                        Evert Heirbaut 

                                            
    Zaterdag 12/08/2017 – TEMSE-VELLE – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 59

    1 EVERT HEIRBAUT  (Nieuwkerken)

    2 VAN STEIRTEGHEM FILIP

    3 SCHILTZ YANNICK

    4 DE WITTE JURGEN

    5 WEEMAES FRANKY

    6 KOPPEN CEDRIC

    7 VAN HILLE GLENN

    8 VAN DEN PLAS KURT

    9 VAN LAEKEN GERT

    10 VAN OSSELAER TOM

    11 BRYS MARC 12 ADRIAENSSENS STEFAN 13 VAN HAUTEKERKE GLENN 14 VAN DER VEKEN WIM 15 DE BEULE SAM 16 DUPONT WOUTER 17 BOON STEFAN 18 SMET LUC 19 VERSCHAFFELT JENS 20 COCKX SVEN 21 VERHOOGHE JENS 22 CREVE STIJN 23 DE CROOCK MAARTEN 24 VAN DER VLOET GERT 25 VAN DER A SAM 26 VAN DIEREN CHRISTOPHE 27 WULLAERT KENNY 28 LEENAERTS ORTWIN 29 VAN GAEVEREN GUNTER 30 HEYNDERICKX BJORN 31 DUPONT STEVEN 32 VAN GOETHEM DANIEL 33 DUYM JEROEN 34 VAN OVERLOOP BRAM 35 VAN CAMP FREDDY 36 HEYNDRICKX WIM 37 HEYMANS KURT 38 CLAES JEROEN 39 DE LEENHEER TOM 40 KRAMER GUIDO 41 VAN GOETHEM PETER 42 NIJS JOHAN 43 STERCKS SVEN 44 VERTENTEN SANDER 45 DUYM JELLE 46 DE PERMENTIER KENNY 47 FELIX NICK 48 DE BAERE BENJAMIN 49 VAN DEN BRANDEN MATHIAS 50 BOLLEN STIJN 51 VAN RAEMDONCK KURT 52 PHILIPPE DANNY

     

    Opgave: 53 GEERAERT RUDY 54 VAERENBERG BJORN 55DILLEN KOEN 56 DE KIMPE NICK 57 CAP BRYAN 58 ROTTIERS PIETER 59 BAERT GIOVANNI








    Proficiat aan WIM FRANCKAERT met zijn Zege bij de Recreanten!!!

    Temse Velle 12-8-2017 2.jpg
                         Wim Franckaert

    Zaterdag 12/08/2017 – TEMSE-VELLE – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 63

    1 WIM FRANCKAERT (Stekene)

    2 DE DAUW BENNY

    3 VANSTEEN ROMAN

    PIERRE LUC (Allen gelijkgesteld )JASPERS WIES VAN ZAND TOM VERLEY DAVE BOGAERT GUY TIMMERMANS DAVY VAN OSSELAER TOM DE BRUYN PIETER FRANCKAERT PASCAL VAN DE PERRE RUDY  POELMAN TIM VAN ROY NICOLAS VERMEULEN STEPHAN SPINNOX DERRICK VERSTRAETEN GEORGES MARIMAN KEVIN DE BEULE JURGEN  BILLIET KEVIN SOENEN BERT VAN OSSELAER KENNY SCHELFAUT BRAM BRESSINCK URBAIN GOETHALS BERT COPPENS RUDY VERTENTEN YANNICK MEERSMANS JENS ANTHEUNIS WIM BOGAERT JENS BOGAERT DANNY BOLSSENS MARIO BRYSSINCKX DIRK BURM TONY COLMAN ELGER DAELMAN BART DE BIN GUNTHER HEYMANS PETER JONGENELEN KOEN KETELEER BRIAN MARTENS KOEN MEYSSEN DIRK SAMSON JENTE SERVERIUS RUDY SILVERANS KENNETH THOEN KURT VAN BROECK BART VAN CRAENENBROECK WIM VAN DRIESSCHE FREDERIK VAN DUYSE PETER VAN HAVENBERGH PHILIP VAN MELE SAM VAN NUFFEL STEN VELGHE KEVIN VERHELST TIM VERHULST KOEN VERMEULEN KRIS VERSCHAEVE ANTOON VERWILST MATHIEU WILLEMS BJORN WULLAERT KEVIN WUYTACK KURT

    12-08-2017 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM - LAATSTE NIEUWS !!!

    rudyco.jpg

    U19 kern 2018 krijgt vorm, ook Waaslander Staf Galle vervoegt het team !!!

    Staf Galle 2017.jpg
                Staf Galle
     

    De U19 kern van het Rudyco Cycling Team voor 2018 krijgt vorm. Huidige sterkhouders Branko Huys (provinciaal en Belgisch kampioen tijdrijden), Thomas Vercauteren (Vlaams kampioen weg), Sybren Van Houte (vice-provinciaal kampioen weg), Wouter Hopmans en Milan Cosyns verlengden reeds hun verblijf bij het team. Naast voorlopig 3 andere nieuwkomers (namen worden later bekend gemaakt) zal ook Waaslander Staf Galle deel uitmaken van het U19 team in 2018. Staf maakt dit jaar deel uit van het Hoop Op Zegen team, waar hij in alle rust kon groeien en wie hij dankt voor de goede zorgen de voorbije jaren. In deze club kon hij ook talrijke mooie resultaten boeken, waaronder 2 zeges in 2017 tot nu toe. Volgend jaar wacht hem een nieuwe uitdaging bij het Rudyco Cycling Team vzw. Het team kijkt alvast uit naar zijn komst.

    Bijkomende aanwinsten Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team voor 2018: welkom Sébastien Van Poppel, Ruben Lefevre en Yorick Slaets !!!

    IMG_4135.JPG
    IMG_4136.JPG
    Naast Staf Galle zal het U19 team van Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team in 2018 verder versterkt worden met Sébastien Van Poppel en Ruben Lefevre. Sébastien is huidig Belgisch kampioen ploegentijdrijden U17 die zowel snel is als goed bergop kan en zo al vele overwinningen heeft behaald in het verleden. Ruben is letterlijk een echt lichtgewicht en kan om die reden nog geen grote zeges voorleggen, maar met de groeispurt die eraan komt zijn we ervan overtuigd dat zijn talenten dan ook volop naar de voorgrond zullen komen.

    Steffen Duym uit Bazel-Kruibeke zal volgend jaar het U19 team van Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team vervoegen. Steffen, eerder dit jaar winnaar in Ledegem en goed voor een pak ereplaatsen, zal de U19 kern verder versterken naast de eerder aangekondigde aanwinsten Staf Galle, Sébastien Van Poppel en Ruben Lefevre en de huidige sterkhouders. De club is alvast opgetogen met deze nieuwe Waaslandse aanwinst


    IMG_4137.JPG 

    Bij de aspiranten zal vice-Vlaams kampioen Yorick Slaets de rangen vervoegen bij de 14-jarigen in 2018. Yorick is een leergierige renner, die zowel op de piste als op de weg al mooie prestaties heeft neergezet en bij het team rustig aan zijn ontwikkeling als renner wil werken.

     

    Het Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team is dan ook vereerd met hun komst en versterkt op deze manier de huidige rennerskern.


     
    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    12-08-2017 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/08/2017

    waod_3.jpg

    Vrijdag 11 Augustus 2017 WOESTEN (8860) – 32 km

    Tijdrijden.jpg 

    12-08-2017 om 20:11 geschreven door kenny


    11-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LOKEREN VAN VRIJDAG 11/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LOKEREN VAN VRIJDAG 11/08/2017     


    Vrijdag 11/08/2017 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,18 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - opgevers: 11

    1 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    2 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 HUMPHREYS Thomas DEN BATTLEY

    5 ONGENA Matthias INDIVIDUEEL

    6 GORAL Wyatt USA CCB RACING

    7 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VAN LOON Nol NED TWC TEMPO

    9 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 VERHOEVEN Nico 12 RUGOVAC Denis CZE 13 DONIE Birger 14 VAN ENDE Wouter 15 RAY Alexander NZL 16 DESCAMPS Joris 17 DE MERLIER Giovanni 18 ONGHENA Matthias 19 BULLEY Lewis GBR 20 AKKERMANS Lars NED 21 PIETERS Bart 22 LEAR Samuel USA 23 GOOSSENS Kenny 24 TEN HARTOG Guy 25 WEINBERG Guy ISR 26 DE VISSCHER Glenn 27 LEUS Jelle 28 SMAGGHE Wouter 29 SERGIO Torres Jorro ESP 30 DIELEMAN Stan 34 D´HOOGE Thomas 38 VAN DAMME Bart 40 VAN DE VOORDE Lennert 44 VAN DE VELDE Thomas 45 DE BOCK Jelle 48 RELAES Jacob 49 VAN PETEGHEM Trifonius 51 VAN BUGGENHOUT Joeri 56 VAN VLIERBERGHE Bart 59 ROMBAUT Maarten 74 HEYNS Kristoff 76 WEEMAES Robby 82 MAES Dimitri 87 VANUYTVANGE Sam 96 BOGAERT Steven 98 VERHOFSTADT Peter 99 SMET Jochem 101 VAN LAERE Jan 103 VERBEKE Stijn 105 DE KEERSMAEKER Alexander
    11-8-2017-doorselaar 1093.JPG
                           Winnaar Ylber Sefa met de bloemen te Lokeren.
    11-8-2017-doorselaar 1097.JPG
                               Winnaar Ylber Sefa met de bloemen te Lokeren.
    11-8-2017-doorselaar 1109.JPG
                 De 3-daagse van Lokeren werd gewonnen door Bavo Haemels.
    11-8-2017-doorselaar 1082.JPG
                                     Winnaar Ylber Sefa met ploegmaten.
    11-8-2017-doorselaar 969.JPG
                               Aankomst van winnaar Ylber Sefa te Lokeren.
    11-8-2017-doorselaar 975.JPG
                                         Thomas Gibbons werd 2de.
    11-8-2017-doorselaar 972.JPG
                              Aankomst van Thomas Gibbons die 2de werd.
    11-8-2017-doorselaar 987.JPG
       De peletonspurt voor plaats 10 met Bavo Haemels voor Nico Verhoeven.

    11-8-2017-doorselaar 992.JPG
    11-8-2017-doorselaar 803.JPG
    11-8-2017-doorselaar 699.JPG
    11-8-2017-doorselaar 484.JPG
    11-8-2017-doorselaar 475.JPG
    11-8-2017-doorselaar 446.JPG
    11-8-2017-doorselaar 433.JPG
    11-8-2017-doorselaar 424.JPG
    11-8-2017-doorselaar 410.JPG
    11-8-2017-doorselaar 401.JPG
    11-8-2017-doorselaar 389.JPG
    11-8-2017-doorselaar 330.JPG
    11-8-2017-doorselaar 275.JPG
    11-8-2017-doorselaar 258.JPG
    11-8-2017-doorselaar 231.JPG
    11-8-2017-doorselaar 168.JPG
    11-8-2017-doorselaar 088.JPG
    11-8-2017-doorselaar 161.JPG
    11-8-2017-doorselaar 129.JPG
    11-8-2017-doorselaar 088.JPG
    11-8-2017-doorselaar 082.JPG
    11-8-2017-doorselaar 064.JPG
    11-8-2017-doorselaar 044.JPG
    11-8-2017-doorselaar 039.JPG
           Meteen een kopgroep van 9 renners die gans de koers voorop bleven.
    11-8-2017-doorselaar 017.JPG
            De start te Lokeren van de Elite z.c. & Beloften met 117 deelnemers.

     






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-08-2017 om 21:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 11/08/2017 SITTARD-SITTARD - World Tour - Men Elite – 164,9 km - 03h43'46"

    BINCKBANK TOUR – Rit 5 - Aantal deelnemers: 167

    1-NED-Lars Boom-TLJ

    2-SLW-Peter Sagan-BOH  +3"

    3-BEL-Greg Van Avermaet-BMC

    4-BEL-Oliver Naesen-ALM

    5-BEL-Jasper Stuyven-TFS

    6-BEL-Philippe Gilbert-QST

    7-BEL-Sep Vanmarcke-CDT

    8-BEL-Tim Wellens-LTS

    9-NED-Danny van Poppel-SKY

    10-DUI-Jasha Sütterlin-MOV
    11-NED-Tom Dumoulin-SUN 12-DUI-André Greipel-LTS 13-BEL-Jan Bakelants-ALM 14-TSJ-Petr Vakoc-QST 15-BEL-Jens Keukeleire-ORS 16-DEN-Michael Valgren-AST 17-NED-Dylan Groenewegen-TLJ  +46" 18-ITA-Elia Viviani-SKY 19-NED-Mike Teunissen-SUN 20-BEL-Tom Van Asbroeck-CDT 21-BEL-Edward Theuns-TFS 22-NZL-Dion Smith-WGG 23-BEL-Frederik Backaert-WGG 24-GBR-Scott Thwaites-DDD 25-AUS-Alexander Edmondson-ORS 26-SPA-Jon Ander Insausti-TBM 27-DUI-Rüdiger Selig-BOH 28-DEN-Søren Kragh-SUN 29-JAP-Yukiya Arashiro-TBM 30-ZAF-Reinardt Janse Van Rensburg-DDD 33-BEL-Xandro Meurisse-WGG 42-BEL-Dries Van Gestel-SVB 43-BEL-Preben Van Hecke-SVB 47-BEL-Yves Lampaert-QST 48-BEL-Jelle Vanendert-LTS 49-BEL-Loïc Vliegen-BMC 60-BEL-Dries Devenyns-QST 63-BEL-Wout van Aert-VWC +55" 65-BEL-Jonas Rickaert-SVB +1'55" 66-BEL-Jenthe Biermans-KAT 69-BEL-Gijs Van Hoecke-TLJ 82-BEL-Edward Planckaert-SVB +3'03" 83-BEL-Laurens De Vreese-AST +4'44" 85-BEL-Stijn Steels-SVB +5'19" 86-BEL-Bert Van Lerberghe-SVB 89-BEL-Tim Merlier-VWC +5'43" 92-BEL-Jasper De Buyst-LTS 93-BEL-Iljo Keisse-QST 94-BEL-Piet Allegaert-SVB 96-BEL-Nikolas Maes-LTS 97-BEL-Tiesj Benoot-LTS +5'47" 101-BEL-Nathan Van Hooydonck-BMC +8'53" 104-BEL-Stijn Devolder-VWC 111-BEL-Michael Goolaerts-VWC 113-BEL-Kevin Van Melsen-WGG 146-BEL-Kenny Dehaes-WGG +12'41" 154-BEL-Pieter Vanspeybrouck-WGG

     

    11/08/2017 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,18 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - opgevers: 11

    1 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    2 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 HUMPHREYS Thomas DEN BATTLEY

    5 ONGENA Matthias INDIVIDUEEL

    6 GORAL Wyatt USA CCB RACING

    7 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VAN LOON Nol NED TWC TEMPO

    9 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 VERHOEVEN Nico 12 RUGOVAC Denis CZE 13 DONIE Birger 14 VAN ENDE Wouter 15 RAY Alexander NZL 16 DESCAMPS Joris 17 DE MERLIER Giovanni 18 ONGHENA Matthias 19 BULLEY Lewis GBR 20 AKKERMANS Lars NED 21 PIETERS Bart 22 LEAR Samuel USA 23 GOOSSENS Kenny 24 TEN HARTOG Guy 25 WEINBERG Guy ISR 26 DE VISSCHER Glenn 27 LEUS Jelle 28 SMAGGHE Wouter 29 SERGIO Torres Jorro ESP 30 DIELEMAN Stan 34 D´HOOGE Thomas 38 VAN DAMME Bart 40 VAN DE VOORDE Lennert 44 VAN DE VELDE Thomas 45 DE BOCK Jelle 48 RELAES Jacob 49 VAN PETEGHEM Trifonius 51 VAN BUGGENHOUT Joeri 56 VAN VLIERBERGHE Bart 59 ROMBAUT Maarten 74 HEYNS Kristoff 76 WEEMAES Robby 82 MAES Dimitri 87 VANUYTVANGE Sam 96 BOGAERT Steven 98 VERHOFSTADT Peter 99 SMET Jochem 101 VAN LAERE Jan 103 VERBEKE Stijn 105 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    11/08/2017 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 102 km - 42,29 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 4

    1 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    2 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 TANNER Jake GBR CYCLING SHEFFIELD

    5 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6 PATTEN Daniel GBR ASFRA RACING TEAM

    7 BUSTARD Tom GBR TEAM CHRONOMASTER

    8 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 DEMEYER Niels DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    10 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

    11 VERSCHAEVE Lounes 12 DECLERCQ Thierry 13 HEANEY Marc IRL 14 TIELEMANS Pierre FRA 15 ROSSEEL Ricky 16 VANHAECKE Thomas 17 HUYSSER Jeroen 18 BRUYNEEL Giel 19 BAEKELAND Cedric 20 DIERICKX Anthony 21 VANDAELE Angelo 22 BULTYNCK Isaak Floris A 23 BUYLE Pieter 24 LELEU Antoine 25 GRATIOT Alexander FRA 26 DESTATSBADER Roy 27 ANDERSSON Vincent SWE 28 VANDAELE Philip29 NARUMI Soh JPN 30 CARSTENS Nicol RSA

    11-08-2017 om 21:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/08/2017

    VWV.jpg
    Dinsdag 08/08/2017 BOOISCHOT – Criterium

     

    Liefhebbers - 48 km

    1-Van Roy Matthias

    2-Verheyden Robin

    3-Galicia Wannes

    4-Veroft Jelto

    5-Verdijck Niels

    6-Wijckmans Pieter

    7-Goeleven Jeroen

    8-Verbiest Senna

    9-Steurs Kevin

    10-Van Nyen Bob 11-Van Vlasselaer Sven 12-Heylen Keith 13-Leaerts Yelle 14-Schmecher Nick 15-Eggers Louis 16-Geysemans Tibo 17-Janssen Nick 18-Lesage Sander 19-Wouters Tim 20-Van Passel Boris

     

    C Renners - 42 km

    1-Paeshuyse Davy

    2-Heremans Koen

    3-Schreurs Danny

    4-Vermote Patrick

    5-Wijckmans Kristof

    6-Bruynseels Rudy

    7-Rijken Peter

    8-Van Looy Gerry

    9-Wuyts Hans

    10-Van Laer Guy

    11-Rombouts Stijn 12-Van Berghen Wim 13-Christiaens Dave 14-Verbinnen Mario 15-Everaerts Wim

     

    D renners - 37,5 km

    1-Mertens Dirk

    2-Verhaegen Guido

    3-Van Uffel Wim

    4-Van Voort Luc

    5-Maegh Jan

    6-De Vries Kris

    7-Brabants Bruno

    8-Fierens Paul

    9-Goris Thomas

    10-Vangenechten Freddy

    11-Wuyts Hans 12-Van Loy Eddy 13-Cortoos Jan 14-Vluymans Erik 15-Vervoort Patrick

     

    E renners - 37,5 km

    1-Van Gils Rene

    2-Durant Martin

    3-Van de Broeck Louis

    4-Huyck Jean Pierre

    11-08-2017 om 11:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/08/2017

    waod_3.jpg

    Donderdag 10 augustus 2017 WOESTEN (8860) – Tijdrit van +50 jaar en van +65 jaar - 24 km 

    Uitslag Woesten 10-8-2017.jpg

    11-08-2017 om 11:31 geschreven door kenny


    10-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 10/08/2017 RIEMST-LANAKEN - World Tour - Men Elite – 154,8 km - 03h24'23"

    BINCKBANK TOUR – Rit 4 - Aantal deelnemers:

    1-BEL-Edward Theuns-TFS

    2-SLO-Marko Kump-UAD

    3-BEL-Tim Merlier-VWC

    4-SLW-Peter Sagan-BOH

    5-NED-Dylan Groenewegen-TLJ

    6-NED-Danny van Poppel-SKY

    7-DEN-Magnus Cort-ORS

    8-FRA-Marc Sarreau-FDJ

    9-DUI-Phil Bauhaus-SUN

    10-BEL-Sep Vanmarcke-CDT

     

    10/08/2017 HALEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,48 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 19

    1 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    2 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    3 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    4 VENNER Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 LOENDERS Glenn UNITED C.T.

    6 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    7 BROES Michiel UNITED C.T.

    8 MERTENS Julian VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    10 CLAES Stef UNITED C.T.

    11 BRACEGIRDLE Tom GBR 12 MAZZONE Leon GBR 13 RIETJENS Sander 14 PARDON Ward 15 MCKAY James GBR 16 STANTON-WARREN Jack GBR 17 SNYERS Jari 18 HELMINEN Matti FIN 19 VERSTRAETE Peter 20 ANDRIEU Maxim 21 VANDEWEERDT Lars 22 HERMANS Steff 23 HEINDERSON Maths 24 VAN ROOIJ Thijs 25 BEN MORDECHAI Yuval ISR 26 SEWELL George GBR 27 VAN ROY Simon 28 CLEEREN Tom 29 BELLEN Wesley 30 SMITH Sam GBR

    10-08-2017 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 09/08/2017 BLANKENBERGE-ARDOOIE - World Tour - Men Elite – 186 km - 04h14'01"

    BINCKBANK TOUR – Rit 3 - Aantal deelnemers: 174

    1-SLW-Peter Sagan-BOH

    2-BEL-Edward Theuns-TFS

    3-FRA-Rudy Barbier-ALM

    4-NED-Dylan Groenewegen-TLJ

    5-BEL-Loïc Vliegen-BMC

    6-DEN-Magnus Cort-ORS

    7-BEL-Jonas Rickaert-SVB

    8-ITA-Simone Consonni-UAD

    9-BEL-Bert Van Lerberghe-SVB

    10-DUI-Phil Bauhaus-SUN

    11-BEL-Kenny Dehaes-WGG 12-ARG-Maximiliano Richeze-QST 13-DUI-André Greipel-LTS 14-DEN-Mads Würtz-KAT 15-NZL-Dion Smith-WGG 16-DUI-Rick Zabel-KAT 17-ZAF-Reinardt Janse Van Rensburg-DDD 18-BEL-Oliver Naesen-ALM 19-LUX-Jempy Drücker-BMC 20-BEL-Jasper Stuyven-TFS 21-DUI-Rüdiger Selig-BOH 22-BEL-Yves Lampaert-QST 23-NED-Boy van Poppel-TFS 24-FRA-Matthieu Ladagnous-FDJ 25-SLO-Luka Pibernik-TBM 26-SLO-Marko Kump-UAD 27-NED-Timo Roosen-TLJ 28-NED-Taco van der Hoorn-RNL 29-NED-Coen Vermeltfoort-RNL 30-BEL-Preben Van Hecke-SVB 35-BEL-Philippe Gilbert-QST 46-BEL-Greg Van Avermaet-BMC 48-BEL-Dries Van Gestel-SVB 51-BEL-Tim Wellens-LTS 55-BEL-Jan Bakelants-ALM 57-BEL-Jens Keukeleire-ORS 61-BEL-Gijs Van Hoecke-TLJ 65-BEL-Pieter Vanspeybrouck-WGG 66-BEL-Jasper De Buyst-LTS 68-BEL-Xandro Meurisse-WGG 79-BEL-Stijn Devolder-VWC 80-BEL-Wout van Aert-VWC 81-BEL-Frederik Backaert-WGG 92-BEL-Kevin Van Melsen-WGG 93-BEL-Dries Devenyns-QST 96-BEL-Stijn Steels-SVB 97-BEL-Jelle Vanendert-LTS 121-BEL-Jenthe Biermans-KAT 123-BEL-Michael Goolaerts-VWC 124-BEL-Nikolas Maes-LTS 132-BEL-Benjamin Declercq-SVB 137-BEL-Laurens De Vreese-AST 145-BEL-Guillaume Van Keirsbulck-WGG-+1'02" 147-BEL-Iljo Keisse-QST 152-BEL-Edward Planckaert-SVB 156-BEL-Tim Merlier-VWC 158-BEL-Nathan Van Hooydonck-BMC-+1'57" 159-BEL-Piet Allegaert-SVB 162-BEL-Tiesj Benoot-LTS 166-BEL-Tom Van Asbroeck-CDT 167-BEL-Sep Vanmarcke-CDT 172-BEL-Sander Cordeel-VWC-+3'17"

     

    09/08/2017 BEERNEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 45,18 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - opgevers:  9

    1 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    2 EECKHOUT Niko AN POST CHAIN REACTION SEAN KELLY TEAM

    3 ANDERSSON Vincent SWE SPIE DOUTERLOIGNE CT

    4 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    8 DELEU Arnaud ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 VAN HOOREBEKE Michiel VZW JONG WIELERTALENT

    10 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VANDROMME Alessandro 12 LEROUX Samuel FRA 13 LELEU Antoine 14 VERBEURE Hakim 15 DEVELTERE Pieter 16 VERSCHAEVE Lounes 17 VANGHELUWE Seppe 18 DEBUYCK Robbe 19 VANDEWIELE Frederik 20 BUYSSE Lennert 21 VANDENBERGHE Nick 22 DEFREYNE Cédric 23 PORIAU Tim 24 VAN RENTERGHEM Bram 25 VAN DYCK Wesley 26 VAN RAEPENBUSCH Ruben 27 BOUTTÉ Kenzie 28 TRIO Maxim 29 DECLERCQ Thierry 30 CAPPELLE Gauthier

     

    09/08/2017 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,33 km/h

    Aantal deelnemers: 104 - opgevers: 30

    1 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    5 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 HASON Ofek ISR IGP

    7 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 DESCAMPS Joris MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 GLEDHILL Leon GBR TEAM KTM

    11 RAY Alexander NZL 12 BOUTS Jordy 13 DE MERLIER Giovanni 14 UALGASI Bram 15 DE VISSCHER Glenn 16 GOOSSENS Kenny 17 RUGOVAC Denis CZE 18 DOBBS Sam NZL 19 VAN RENTERGHEM Boris 20 VAN DAMME Bart 21 AKKERMANS Lars NED  22 LEAR Samuel USA 23 SINOY Fabio 24 UMSTEAD Ian USA 25 VAN GUYSE Jarno 26 VANOVERSCHELDE Kobe 27 MOESKOPS Jiry 28 ADRIAENSEN Michael 29 D´HOOGE Thomas 30 CLAUWAERT Jari 35 VANDYCK Niels 40 ROTTY Glenn 54 VAN DE VOORDE Lennert 67 VANUYTVANGE Sam 68 DILLEN Ruben 69 SMET Guy 70 BOGAERT Steven 71 DHOLLANDER Kristof 72 HEYNS Kristoff 73 VERHOFSTADT Peter

     

    09/08/2017 GROBBENDONK (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 90 km - 44,71 km/h

    Aantal deelnemers: 92 - opgevers: 20

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 HUYGEN Tijs HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 ZIMMERMANN Hardy GER SQUADRA COLONIA

    10 BAL Marijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 MERTENS Joran 12 VAN LAER Ward 13 GELUYKENS Kenny 14 CARTER Thomas NZL 15 HUYSMANS Glen 16 VOGT Patrick GER 17 PAGNAER Arthur 18 CARGNELLO Michel 19 SCHOOFS Wouter 20 VAN GANSEN Sam 21 VAN ROY Sven 22 VAN ROEY Wim 23 CANNAERTS Ben 24 TIBACKX Lawrence 25 BUGTER Jasper NED 26 VAN MIERLE Jasper NED 27 VAN NOTEN Anthony 28 VAN DEN BROECK Maxim 29 VERSTREPEN Arno 30 FIERENS Witse 51 WIELANDT Sven 65 VAN LENT Kenny

     

    09/08/2017 BEVEREN-WAAS (O) - Juniores - 96,6 km - 45,28 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 10

    1 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    3 SMET Jonas IKO-BEOBANK

    4 CAPPEL Liam NZL KELLY BENEFIT STRATEGIES ELITE

    5 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 CREYGELMAN Jens JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VAN DEN BERGHE Nathan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DE NEVE Joerik VZW JONG WIELERTALENT

    11 WILS Lance 12 LIEVENS Lars 13 DE MESMAEKER Tibo 14 GALICIA Seppe 15 REUVERS Kevin NED 16 MEERSMAN Maxim 17 PEETERS Sander 18 WACHTERS Jef 19 HAEST Jasper NED 20 VERSCHUEREN Wessel NED 21 FRANÇOIS Casper 22 FRANCK Steven 23 VAN LAER Jan 24 CANDRIES Ruben 25 DEWIT Jordi 26 COVELIERS Seppe 27 PELLENS Casper 28 MINJAUW Lucas 29 HOPPEZAK Vincent NED 30 JONES-WILKINS Logan USA 36 FOCQUET Mathijs 39 FRANSSENS Yannick

     

    09/08/2017 DADIZELE (W) - Juniores - 86,45 km - 40,44 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 10

    1 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    2 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    3 MELAMED Shahar ISR TACC

    4 VERLEYEN Mauro MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 CORKERY Dillon IRL NRPT

    6 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 FLANNAGAN Breandan IRL POWERHOUSE SPORT

    8 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 DOHERTY Robbie IRL 12 LUYSSEN Greg 13 HARTLEY Theo GBR 14 BOUCKAERT Louis 15 VERDONCK Loeka 16 HOURIEZ Louis FRA 17 DESCHUYTTER Casper 18 VANNESTE Wout 19 ONODERA Kei JPN 20 BEYENS Matisse 21 MAES Laurens 22 WARD Adam IRL 23 VANDAMME Yorben 24 BEERNAERT David 25 PYRA Lorenzo 26 BUTKEVICIUS Algirdas LTU 27 VANEECKHOUTTE Ibe 28 Doogan Pj 29 DELOBEL Florian FRA 30 VANDENDRIESSCHE Kevin

    10-08-2017 om 18:48 geschreven door kenny


    09-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LOKEREN VAN WOENSDAG 09/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LOKEREN VAN WOENSDAG 09/08/2017

    Woensdag 09/08/2017 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,33 km/h

    Aantal deelnemers: 104 - opgevers: 30

    1 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)
    3 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    5 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 HASON Ofek ISR IGP

    7 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 DESCAMPS Joris MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 GLEDHILL Leon GBR TEAM KTM

    11 RAY Alexander NZL 12 BOUTS Jordy 13 DE MERLIER Giovanni 14 UALGASI Bram 15 DE VISSCHER Glenn 16 GOOSSENS Kenny 17 RUGOVAC Denis CZE 18 DOBBS Sam NZL 19 VAN RENTERGHEM Boris 20 VAN DAMME Bart 21 AKKERMANS Lars NED  22 LEAR Samuel USA 23 SINOY Fabio 24 UMSTEAD Ian USA 25 VAN GUYSE Jarno 26 VANOVERSCHELDE Kobe 27 MOESKOPS Jiry 28 ADRIAENSEN Michael 29 D´HOOGE Thomas 30 CLAUWAERT Jari 35 VANDYCK Niels 40 ROTTY Glenn 54 VAN DE VOORDE Lennert 67 VANUYTVANGE Sam 68 DILLEN Ruben 69 SMET Guy 70 BOGAERT Steven 71 DHOLLANDER Kristof 72 HEYNS Kristoff 73 VERHOFSTADT Peter
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 812.JPG

                     Winnaar te Lokeren Timmy Diependaele met de bloemen.
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 819.JPG
     9-89-2017+ lokeren  bergendries 821.JPG
                         Timmy Diependaele                                         Een woordje uitleg van winnaar Timmy Diependaele.
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 738.JPG
                    Aankomst van winnaar Timmy Diependaele te Lokeren.
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 735.JPG
                        Aankomst van winnaar Timmy Diependaele te Lokeren.
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 731.JPG
                          Aankomst van winnaar Timmy Diependaele te Lokeren.
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 745.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Bavo Haemels voor Thomas Gibbons, Nico Verhoeven,
    Arne De Groote, Ofek Hason, Thibau Verhofstadt, Joris Descamps, Rune Herregodts
    en Leon Gledhill.

    9-89-2017+ lokeren  bergendries 660.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 645.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 474.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 400.JPG
                                       Rechts vooraan Kristof Dhollander.
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 467.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 370.JPG
                                         Links vooraan Bart Van Damme.
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 365.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 321.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 309.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 283.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 263.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 248.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 245.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 232.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 218.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 204.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 185.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 162.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 153.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 125.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 106.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 094.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 083.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 079.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 060.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 048.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 037.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Lokeren met 104 deelnemers.
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 031.JPG
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 027.JPG
                                           Timmy Diependaele
    9-89-2017+ lokeren  bergendries 012.JPG
                                         Niels Vandyck en Guy Smet.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-08-2017 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LENNERT CAPPAN met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Lennert Cappan.jpg

       Lennert Cappan

    Dinsdag 08/08/2017 VOORBURG-VOORBURG - World Tour - Men Elite – Tijdrit 9 km

    BINCKBANK TOUR – Rit 2 - Aantal deelnemers:
    1-ZWI-Stefan Küng-BMC-10'58"

    2-POL-Maciej Bodnar-BOH-+4"

    3-NED-Tom Dumoulin-SUN-+5"

    4-DEN-Søren Kragh-SUN-+8"

    5-NED-Lars Boom-TLJ-+10"

    6-BEL-Yves Lampaert-QST-+12"

    7-OOS-Matthias Brändle-TFS-+14"

    8-AUS-Miles Scotson-BMC-+15"

    9-BEL-Tim Wellens-LTS-+17"

    10-NED-Jos van Emden-TLJ-+17"

    11-GBR-Alex Dowsett-MOV-+18" 12-NED-Timo Roosen-TLJ-+19" 13-ITA-Filippo Ganna-UAD-+20" 14-BEL-Wout van Aert-VWC-+21" 15-DUI-Jasha Sütterlin-MOV-+24" 16-NED-Niki Terpstra-QST-+25" 17-IER-Ryan Mullen-CDT-+25" 18-SLW-Peter Sagan-BOH-+25" 19-BEL-Philippe Gilbert-QST-+26" 20-AUS-Alexander Edmondson-ORS-+26" 21-DEN-Mads Pedersen-TFS-+27" 22-BEL-Nathan Van Hooydonck-BMC-+28" 23-DEN-Mads Würtz-KAT-+28" 24-BEL-Greg Van Avermaet-BMC-+28" 25-LUX-Jempy Drücker-BMC-+29" 26-BEL-Dries Devenyns-QST-+32" 27-BEL-Jens Keukeleire-ORS-+32" 28-BEL-Jasper Stuyven-TFS-+33" 29-BEL-Sep Vanmarcke-CDT-+33" 30-DUI-Marcel Sieberg-LTS-+35" 35-BEL-Iljo Keisse-QST-+37" 40-BEL-Jan Bakelants-ALM-+39" 44-BEL-Pieter Vanspeybrouck-WGG-+45" 48-BEL-Jonas Rickaert-SVB-+49" 49-ZAF-Johann Van Zyl-DDD-+49" 55-BEL-Xandro Meurisse-WGG-+56" 56-BEL-Piet Allegaert-SVB-+58" 57-BEL-Tim Merlier-VWC-+58" 58-BEL-Frederik Backaert-WGG-+1'00" 60-BEL-Guillaume Van Keirsbulck-WGG-+1'05" 63-BEL-Laurens De Vreese-AST-+1'06" 71-BEL-Edward Planckaert-SVB-+1'20" 74-BEL-Jasper De Buyst-LTS-+1'36" 76-BEL-Preben Van Hecke-SVB-+1'41" 77-BEL-Tom Van Asbroeck-CDT-+1'45" 79-BEL-Tiesj Benoot-LTS-+2'44

     

    08/08/2017 DADIZELE (W) - Elite z.c./U23 - 119,7 km - 42,33 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 16

    1 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    2 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    3 DEBOOT Bruce DOVY KEUKENS - FCC

    4 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 EAMON Franck USA LIFE

    6 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 CARESMEL Alexis FRA ESEG DOUAI

    8 MARTIN Alexis FRA VC AMATEUR ST.QUENTIN

    9 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    10 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    11 BAUSBACHER Evan USA 12 LAPERRE Krsi 13 VERHULST Lothar 14 DE POORTER Maxime 15 MARKS Benjamin GBR 16 VANDEVELDE Ruben 17 TYTECA Koen 18 PASTOT Vincent FRA 19 BULLEY Lewis GBR 20 CONSTANT Kenny 21 VANDER MEIREN Ward 22 VANDEPUTTE Jonas 23 HARRISON Jones GBR 24 DECEUNINCK Thomas 25 BOUTEN Migel 26 CLAERHOUT Sven 27 FOAMES Ben GBR 28 HUYGHE Gilles 29 VANOVERBERGHE Mathias 30 EINHORN Itamar ISR

     

    08/08/2017 BRUGGE-DUDZELE (W) - Dames Elite - 84,7 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 3

    1 CURE Amy AUS WIGGLE HIGH 5

    2 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIESI

    3 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 TORTOLINA Gaia ITA SERVETTO GIUSTA

    5 SAIFUTDINOVA Natalya KAZ ASTANA WOMENS TEAM

    6 DOCX Mieke LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 JONGERIUS Claudia NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 KALM Kelly EST ISOREX CYCLING TEAM

    9 DELBAERE Fien SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    10 CREAMER Lauren IRL NCC GROUP KUOTA TORELLI

    11 WATERREUS Kylie NED 12 WELLENS An 13 BERTON Fatima 14 VERSTICHELEN Femke 15 MEISLES Esther USA 16 LOUCHAERT Justine 17 SHIMOYAMA Misuzu JPN 18 HERMANS Anka 19 FISHMAN Roni ISR 20 VAN DEN STEEN Kelly 21 DENEEF Naïka 22 VAN GEYT Laura 23 DELANOTE Bonnie 24 ISKAKOVA Amiliya KAZ 25 DELTOMBE Evelien 26 DUPREZ Jurrina 27 BORREMANS Sarah 28 VAN DEN STEEN Kim 29 GEZ Avital ISR 30 DEFOUR Lara 33 WITTOCK Nancy 46 VERTENTEN Soetkin 49 TEN HARTOG Sarah 53 BAELE Eveline 55 BRITS Delphine 67 DE MAREZ Maaike 68 DELANOTE Hanne

     

    08/08/2017 ERONDEGEM (O) - Juniores - 93,5 km - 40,32 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 10

    1 LENNERT CAPPAN  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 ONODERA Kei JPN TEAM EURASIA

    3 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    4 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 PESSEMIER Tom TIELTSE RENNERSCLUB

    7 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 FLANNAGAN Breandan IRL POWERHOUSE SPORT

    10 DE VRIENDT Niels TIELTSE RENNERSCLUB

    11 LIEVENS Lars 12 JAWALAPERSAD Maarten 13 HILLEN Michiel 14 PLATTEEUW Robbe 15 VAN BELLINGEN Gerrit 16 VAN LIPPEVELDE Sander 17 SCHULZ George USA 18 BEN MOSHE Yuval ISR 19 PRYDE Struan GBR 20 DE LANGE Pieter-jan 21 HAIGH Elliot GBR 22 WARD Adam IRL 23 LINTHOUDT Arne 24 CREYGELMAN Jens 25 DE RAEVE Stan 26 JONES-WILKINS Logan USA 27 GONDRY Quinten 28 LAUBACH Laraib USA 29 VAN HOLSBEECK Kyan 30 TRESHAM Jacob GBR

    09-08-2017 om 19:55 geschreven door kenny


    08-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LOKEREN VAN MAANDAG 07/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LOKEREN VAN MAANDAG 07/08/2017     


    Maandag 07/08/2017 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 47,69 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 8

    1 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    3 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 VERHOFSTADT Jarno SPORT SOLUTIONS CYCLING TEAM

    5 HEYNDERICKX Hannes ARROW CYCLING TEAM

    6 AKKERMANS Lars NED WV DE JONGE RENNER

    7 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    8 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    9 DESCAMPS Joris MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DE VISSCHER Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    11 LAMB Ross GBR 12 RAY Alexander NZL 13 PIETERS Frederik 14 VAN DAMME Bart 15 VAN GUYSE Jarno 16 SMET Jochem 17 MOESKOPS Jiry 18 DE MERLIER Giovanni 19 VERBEKEN Dave 20 RUGOVAC Denis CZE 21 D´HOOGE Thomas 22 LIEFHOOGHE Dieter 23 QUINTELIER Timo 24 LEAR Samuel USA 25 VAN HECKE Stijn 26 GONZALES Alex USA 27 DE DONCKER Balder 28 COUDENYS Wesley 29 LEUS Jelle 30 GOOSSENS Kenny 33 SMAGGHE Wouter 40 DE KEERSMAEKER Alexander 42 VAN DE VOORDE Lennert 43 DEMETER Renaat 44 HEYNS Kristoff 46 SMET Guy 48 MEUL Tom 49 VAN VLIERBERGHE Bart 51 VANUYTVANGE Sam 53 ONGENA Matthias 54 VERBEKE Stijn 56 MEUL Robby 57 VAN LAERE Jan 58 VERHOFSTADT Peter
    7-8-2017-lokeren spoele 415.JPG
                    De winnaar te Lokeren Bavo Haemels met de bloemen.
    7-8-2017-lokeren spoele 424.JPG
                       De winnaar te Lokeren Bavo Haemels met de bloemen.
    7-8-2017-lokeren spoele 423.JPG
                       De winnaar te Lokeren Bavo Haemels met de bloemen.
    7-8-2017-lokeren spoele 419.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Bavo Haemels.
    7-8-2017-lokeren spoele 410.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 367.JPG
    Aankomst van winnaar Bavo Haemels voor Nico Verhoeven, Rune Herregodts,
    Jarno Verhofstadt, Hannes Heynderickx, Lars Akkermans, Jari Vandenbussche,
    Tony Heirbaut, Joris Descamps en Glenn De Visscher.

    7-8-2017-lokeren spoele 372.JPG
                                   Aankomst van het peleton in de spurt.
    7-8-2017-lokeren spoele 345.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 307.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 296.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 266.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 259.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 209.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 174.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 165.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 152.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 144.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 128.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 074.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 065.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 057.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 048.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 038.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 020.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 015.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 011.JPG
    7-8-2017-lokeren spoele 007.JPG
                 Start van de Elite z.c. & Beloften te Lokeren met 67 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-08-2017 om 20:13 geschreven door kenny


    07-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 07/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 07/08/2017 BREDA-VENRAY - World Tour - Men Elite – 169,8 km - 03h50'09"

    BINCKBANK TOUR – Rit 1 - Aantal deelnemers: 176

    1-SLW-Peter Sagan-BOH

    2-DUI-Phil Bauhaus-SUN

    3-DEN-Magnus Cort-ORS

    4-NED-Dylan Groenewegen-TLJ

    5-NED-Boy van Poppel-TFS

    6-DUI-Rick Zabel-KAT

    7-NED-Wouter Wippert-CDT

    8-BEL-Jonas Rickaert-SVB

    9-DUI-André Greipel-LTS

    10-BEL-Edward Planckaert-SVB

     

    07/08/2017 ERONDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110,5 km - 41,8 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 15

    1 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    2 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 DE PAEPE Pieter INDIVIDUEEL

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE

    6 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 WIGHT Rohan AUS SCOTCH COLLEGE SA

    8 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

    10 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    11 PIETERS Bart 12 VANDEMEULEBROECKE Steven 13 BASTIAENS Ayco 14 DESMECHT David 15 PARIDAENS Jasper 16 RASSCHAERT Kilian 17 VENS Quincy 18 LIEVENS Niels 19 VAN OUDENHOVE Jovany 20 MOTTE David 21 VAN DUREN Brent 22 SIMON Kenn 23 DIERICKX Anthony 24 HAELTERMAN Glen 25 TEMMERMAN Jasper 26 MCGILL Scott USA 27 BAUTERS Reno 28 CLAUS Dieter 29 VAN HAUWERMEIREN Michiel 30 VAN GOETHEM Kevin

     

    07/08/2017 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 47,69 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 8

    1 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    3 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 VERHOFSTADT Jarno SPORT SOLUTIONS CYCLING TEAM

    5 HEYNDERICKX Hannes ARROW CYCLING TEAM

    6 AKKERMANS Lars NED WV DE JONGE RENNER

    7 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    8 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    9 DESCAMPS Joris MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DE VISSCHER Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    11 LAMB Ross GBR 12 RAY Alexander NZL 13 PIETERS Frederik 14 VAN DAMME Bart 15 VAN GUYSE Jarno 16 SMET Jochem 17 MOESKOPS Jiry 18 DE MERLIER Giovanni 19 VERBEKEN Dave 20 RUGOVAC Denis CZE 21 D´HOOGE Thomas 22 LIEFHOOGHE Dieter 23 QUINTELIER Timo 24 LEAR Samuel USA 25 VAN HECKE Stijn 26 GONZALES Alex USA 27 DE DONCKER Balder 28 COUDENYS Wesley 29 LEUS Jelle 30 GOOSSENS Kenny 33 SMAGGHE Wouter 40 DE KEERSMAEKER Alexander 42 VAN DE VOORDE Lennert 43 DEMETER Renaat 44 HEYNS Kristoff 46 SMET Guy 48 MEUL Tom 49 VAN VLIERBERGHE Bart 51 VANUYTVANGE Sam 53 ONGENA Matthias 54 VERBEKE Stijn 56 MEUL Robby 57 VAN LAERE Jan 58 VERHOFSTADT Peter

     

    07/08/2017 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 41,21 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 9

    1 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    5 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    7 LIVINGSTONE Peter AUS ASFRA RACING TRAM

    8 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    10 EINHORN Itamar ISR CYCLING ACADEMY DEVO

    11 DEWEER Jochen 12 ROSSEEL Ricky 13 CREFFIER Laurent 14 DURY Davy 15 CLAERHOUT Sven 16 VERVERKEN Pieter 17 VERMET Joran 18 CADRON Julien 19 ORBIE Stephen 20 SABBE Enzo 21 VAN CAUWENBERGHE Christophe 22 DELIE Bram 23 DESTATSBADER Roy 24 FEYS Dominique 25 BALCAEN Manolito 26 KING Rocco RSA 27 LANNOO Jaromir 28 VANTHOURNOUT Brecht 29 SENO Clément FRA 30 DEWACHTER Aaron

     

    07/08/2017 ZELZATE (O) - Elite z.c./U23 - 108,6 km - 42,67 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 16

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    7 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    8 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    9 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VERHASSELT Bart SHIFTING GEARS

    11 DE SY Gertjan 12 VAN HYFTE Steven 13 OLIEBOS Jordy 14 STOFFERIS Rieno 15 BRADBURY Stephen GBR 16 COMMEYNE Steffen 17 VAN RAEPENBUSCH Ruben 18 ALONSO MONTES Pablo ESP  19 DE BLAERE Diego 20 BUYSSE Jos 21 MARKS Benjamin GBR 22 TIELEN Dario 23 SABO Pedro 24 VAN RUTTEN Bryan NED 25 BRACEGIRDLE Tom GBR 26 DE GREVE Maxim 27 LAVA Kevin 28 SOBERON Zowé 29 COCQUYT Patrick 30 RASSCHAERT Kevin 35 WAELKENS Dave 37 DHOLLANDER Kristof

    07-08-2017 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 06/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LONDERZEEL 
    VAN ZON
    DAG 06/08/2017
         


    Zondag 06/08/2017 LONDERZEEL (B) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,3 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 11

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    3 DEMOLDER Stijn HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 VANDENSANDE Sebastiaan WSC HAND IN HAND BAAL

    6 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 VAN BEETHOVEN Matthias ESEG DOUAI

    10 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 BUYLE Pieter 12 DHOLLANDER Kristof 13 ANDRIEU Maxim 14 GODART Bo 15 MERCKX Niels 16 CUMPS Ruben 17 ILEGEMS Ken 18 STEEGMANS Tristan 19 WEINBERG Guy ISR 20 TOUBEAU Nicolas 21 TOUBEAU Alexandre 22 KOEMAN Bjorn NED 23 BORMS Jorden 24 KIVITS Marc NED 25 OVERVLIET Jay NED 26 LA ROSE Grégory 27 VAN STEENBERGE David 28 LA ROSE Dimitri 29 AMELINCKX Stef 30 BAL Marijn 32 VAN GOETHEM Kevin 33 MOESKOPS Jiry 37 DE OST Jarne 44 DE ROP Michiel 69 VAN BUGGENHOUT Joeri
    6-8-2017-londerzeel 673.JPG
                       Winnaar te Londerzeel Niels Vandyck met de bloemen.
    6-8-2017-londerzeel 677.JPG
        Winnaar te Londerzeel Niels Vandyck met de bloemen en de supporters.
    6-8-2017-londerzeel 682.JPG
                       De 1ste streekrenner met Nick De Block die 6de werd.
    6-8-2017-londerzeel 651.JPG
                         Winnaar te Londerzeel Niels Vandyck met de bloemen.
    6-8-2017-londerzeel 658.JPG
                 Winnaar Niels Vandyck en de 1ste streekrenner Nick De Block.
    6-8-2017-londerzeel 646.JPG
    6-8-2017-londerzeel 579.JPG
                          Aankomst van winnaar Niels Vandyck te Londerzeel.
    6-8-2017-londerzeel 577.JPG
                          Aankomst van winnaar Niels Vandyck te Londerzeel.
    6-8-2017-londerzeel 592.JPG
    6-8-2017-londerzeel 478.JPG
    6-8-2017-londerzeel 444.JPG
    6-8-2017-londerzeel 354.JPG
    6-8-2017-londerzeel 342.JPG
    6-8-2017-londerzeel 312.JPG
    6-8-2017-londerzeel 299.JPG
    6-8-2017-londerzeel 281.JPG
    6-8-2017-londerzeel 275.JPG
    6-8-2017-londerzeel 265.JPG
    6-8-2017-londerzeel 215.JPG
    6-8-2017-londerzeel 177.JPG
    6-8-2017-londerzeel 140.JPG
    6-8-2017-londerzeel 107.JPG
    6-8-2017-londerzeel 093.JPG
    6-8-2017-londerzeel 088.JPG
    6-8-2017-londerzeel 078.JPG
    6-8-2017-londerzeel 073.JPG
    6-8-2017-londerzeel 066.JPG
    6-8-2017-londerzeel 063.JPG
    6-8-2017-londerzeel 047.JPG
    6-8-2017-londerzeel 037.JPG
    6-8-2017-londerzeel 016.JPG
    6-8-2017-londerzeel 013.JPG
            Start van de Elite z.c. & Beloften te Londerzeel met 90 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-08-2017 om 17:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WK ICF 2017 RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/08/2017

    banner WK ICF.jpg

    Proficiat aan MICHAEL APERS met zijn 2°Seizoenszege en met het behalen van de Wereldtitel ICF 18-29 jaar !!!

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 13°Seizoenszege en met het behalen van de Wereldtitel ICF 30-39 jaar !!!

    Proficiat aan GINO PRIMO met het behalen van de Wereldtitel ICF 50-59 jaar !!!

    Michael Apers KOP 2017 WK.jpg   Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg   Gino Primo WK 2017.jpg

       Michael Apers        Kevin Van Raemdonck          Gino Primo

     

    Zaterdag 05/08/2017 DIJON (Fra) – Werelkampioenschap ICF 2017


    Men Liefhebbers 18-29 jaar + Elite z.c. – 103,95 km – 23 deelnemers – 02h03’34”

    1 MICHAEL APERS (Beveren)

    2 Michiels Marnix

    3 BODCHON Dylan

    4 LEROY OLIVIER FR

    5 Goeleven Jeroen

    6 Smet Guy 08”

    7 Dieltjes Gert 45”

    8 Gremelpont Axel

    9 De Cock Cedric

    10 Ramaekers Jochen 01’21”

    11 Van Echelpoel Michiel 01’44” 12 De Decker Eric 03’20” 13 BOURGEOIS MATHIEU FR 14 KERVADEC STEVAN FR 15 DUMONT Julien 16 29 Hoornaert Samuel 13’00” 17 7 COUTARD ALEXANDRE FR 18 27 Akanga Abdai Raauf Toga 19 23 Jense Wouter NL 20 18 Stasse Jeroen NL 21 28 Febvay Jordan FR 22 6 CHARLY CLEMENT FR 26’00” 23 12 KANEL AURELIEN FR
    Michael Apers KOP 2017 WK podium.jpg

     

    Men 30-39 jaar – 85,05 km – 29 deelnemers – 01h59’55”

    1 KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)

    2 Egberink Roderink NL

    3 BURTON Jérémy  01”

    4 LETIENNE ARNAUD FR  15”

    5 Jacob Frédéric  20”

    6 De Smet Olivier  21”

    7 De Decker Eric  01’18”

    8 VAN POUCKE Michaël

    9 Van Opstal Philippe

    10 Verheyden Joris  01’55”

    11 BLANCHY Michaël  02’12”

    12 MIDEY AURELIEN FR 04’54” 13 ZOCCOLANTE DAVID FR 04’56” 14 FRETZ CYRILLE FR 05’05” 15 Vandewalle Jeroen 06’06” 16 23 MATTHIEU JACQUES FR 06’08” 17 GAUDY Cédric 18 RAGAINE DIMITRI FR 06’09” 19 Callot Raphael FR 06’12” 20 BEUDET YOANN FR 06’18” 21 GUILLOT NICOLAS FR 06’21” 22 Chaillot Ludovic FR 06’24” 23 GERARD Kévin 06’50” 24 CHAPAT EMERIC FR 06’52” 25 Casciello Geoffrey FR 14’15” 26 BARBET DANIEL FR 14’19” 27 Pilat Olivier FR 28 SIMONOT AURELIEN FR


    Opgave: 29 Rhin Lory FR
    Kevin Van Raemdonck WK 2017.jpg

     

    Men 40-49 jaar – 75,6 km – 34 deelnemers – 01h42’45”

    1 TOM HAEST

    2 DE COCK Cédric  04’06”

    3 DELISSE Philippe

    4 Van Goidsenhoven Kurt

    5 Lotz Stephan NL

    6 Cael Wouter  05’35”

    7 Somers Michéle NL 05’46”

    8 MINOT ALEXANDRE FR

    9 BEAUSOLEIL LAURENT FR 06’01”

    10 De Proost Gert  06’11”

    11 BEAUFILS CHRISTOPHE FR 12 Rui Ronald Fr 06’14” 13 Van Raemdonck Robby  06’18” 14 Van Wersch Vincent NL 06’38” 15 Biancuccu Giovanni  06’41” 16 FRIS BERNARD FR 17 LAMBERT Christophe 18 Denis Raphael FR 19 Mouette Franck FR 20 GRAND SYLVAIN FR 21 BOULAY STEPHANE FR 22 FUSARO MICHEL FR 23 BOURG NICOLAS FR 24 DANJEAN CHRISTOPHE FR 25 VACHER JEROME FR 26 JOUANOT JEROME FR 27 Bruandet Laurent FR28 FOUILLOUX SERGE FR 29 Attoumani Assadi FR 30 MELET FABIEN FR 31 CHAPEAU SYLVAIN FR

     

    Opgave: 32 TOUSSAINT PASCAL FR DNF 33 LESAGE DIDIER FR DNF 34 HORET ERIC FR DNF

     

    Men 50-59 jaar – 66,15 km – 47 deelnemers – 01h26’00”

    1.GINO PRIMO (Sint-Amandsberg)

    2 Huyghe Peter

    3 Grignard Boaudouin

    4 Weemaes Franky (Melsele)

    5 Thimster Jean Michel

    6 Nijssen Frank NL

    7 Heyndrickx Wim (Vrasene)  01’11”

    8 Suys Frank (Hingene)  03’21”

    9 Brieau Christophe FR

    10 De Moor Arie

    11 Maillard Eric 12 RAMAECKERS Brice  04’48” 13 Soenen Christophe FR 14 Laurent Jean Michel FR 15 SEGUIN PHILIPPE FR 16 Persyn Marc 17 MIDEY JEAN MICHEL FR 18 MAILLOT PIERRE FR 19 ENGLEBERT David 20 Hans Patrice FR 21 Sheppard Gary UK 22 VIENNET JEAN PIERRE FR 23 Mergey Pascal FR 24 BLANCHY Nicolas 25 Rose Colin AUS 26 Soilly Jean Claude FR 27 Vellut Didier FR 28 PANFILI DENIS FR 29 Francois Luc 30 Le Vacon Jean Pierre FR 31 KOCH THIERRY FR 32 FOUILLOUX THIERRY FR 33 GROS PHILIPPE FR 34 Deliege Robert 35 Soile Thierry 36 NICOLLE ANDRE FR 37 MAIGNAN SYLVERE FR 38 LEFEBVRE Olivier  06’17” 39 DE VECCHI CHRISTOPHE FR 40 COUTELLE CYRILLE FR 41 BURDY THIERRY FR 42 DUBIEF JACK FR 43 Brodeau Jean Jacques FR  07’00” 44 SEGUIN THIERRY FR 13’00” 45 Richardot Alain FR 13’05”

     

    Opgave: 46 BIANCUCCI Giovanni ITA DNF 47 RIVIERE PAUL FR DNF

     

    Men +60 jaar – 66,15 km – 26 deelnemers – 01h41’35”

    1 Paffen Ron NL

    2 Durant Martin

    3 Deuss Leon

    4 Vanopstal Eddy

    5 Nederlof Gijs NL

    6 Hus Willem NL

    7 TONNEAU PATRICK FR

    8 Droolans Gerard FR

    9 Morel Daniel FR

    10 PONTHIER Claude

    11 Roemerman Jac NL 12 Carter Tony UK  05’05” 13 Ramet Didier FR  05’39” 14 Amant Gerard FR 15 Nerderlof Adrianus NL 16 Pannequin Robert FR 17 Dantec Christian FR 18 VUILLEMIN CHRISTIAN FR 19 KOENIG CHRISTIAN FR 10’00" 20 MELET ANDRE FR 21 PASTOR JEAN PIERRE FR 22 DOUCHE GILBERT FR 23 DUCAROUGE JEAN LOUIS FR 24 Swankhuizen R NL 25 DUPUIS ALAIN FR 1 Ronde 26 3 COCHU GILBERT FR

     

    Women 18-39 jaar – 56,7 km – 5 deelnemers – 01h06’52”

    1 LAREURE MARLENE FR

    2 Bearzi Elise FR  02’06”

    3 JEANNIN HERMANCE FR

    4 POMPANON LAURA FR

    5 Nieps Armelle FR 05’42"

     

    Women +39 jaar – 56,7 km – 5 deelnemers – 01h08’58”

    1 Brodeau Christine FR

    2 CAILLOT CECILE FR

    3 SPRUTTA AGNES FR

    5 Mottas Laurence FR

    07-08-2017 om 17:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/08/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan SERGE MEYVIS met de Titel van Kampioen van Antwerpen 
    Cat.D !!!

    Serge Meyvis Antwerpen 2017.jpg 

           Serge Meyvis

    Zondag 6 Augustus DUFFEL (2570) - Provinciaal Kampioenschap Antwerpen voor Cat. E, D en C

     

    Cat.A - 79,2 km – 22 deelnemers

    1 Matthias VAN ROOY

    2 Kenny Govaert

    3 Jeroen Vermeiren

    4 Jurgen Van loocke

    5 Jelle Delanghe

    6 Gillian Van Rymenant

    7 Jeroen De Winter

    8 Cedric Rottiers

    9 Stijn Gidé

    10 Alexander Freeze

    11 Karel Dockx 12 Dimitri Mulder 13 Niels Delanghe 14 Nico Janssen 15 Yves Van Gorp 16 Denis Andries 17 Sjef De Wilde

     

    Cat.B – 79,2 km – 27 deelnemers

    1 Koen HEREMANS & Jurgen DIEPENDAELE

    2 - - - - -

    3 Kenneth Mercken

    4 Andy Roskam

    5 Patrick Van Roosbroeck

    6 Steven Van Rijckeghem

    7 Frederik Robbrechts

    8 Dave Christiaens

    9 Jurgen Stijnen

    10 Robby Tuyls

    11 Bart De Bondt 12 Tom De Smet 13 Hans Vogeleer 14 Mirko D'Annibale 15 Jo Helsen 16 Gert Brijs 17 Sven Van Esbroeck 18 Patrick Van Himst 19 Gino Heremans 20 Stephan Tytgadt

     

    Cat.C – 66 km – 41 deelnemers

    1 Kristof RENIERS

    2 Peter Dockx (Kampioen van Antwerpen)

    3 Benny Fets

    4 Peter Vos

    5 Alain Goolaerts

    6 Kurt Van Den Plas

    7 Richard De Ridder

    8 Gunther Quintelier

    9 Eddy Coveliers

    10 Peter Maes

    11 Benny Van Buynder 12 Olivier Mulders 13 Pascal Kestemont 14 Dominique Lugowski 15 Marc Tabourdon 16 Rudi Rabout 17 Patrick Van Pachterbeke 18 Frank Geets 19 Jurgen Van Impe 20 Rudy Golinveau

     

    Cat.D – 61,6 km – 27 deelnemers

    1 Patrick JACOBS

    2 Frank Van Der Perre

    3 Jan De Mulder

    4 SERGE MEYVIS (Burcht - Kampioen van Antwerpen)

    5 Alain De Schepper

    6 Dirk Goolaerts

    7 Harry Maes

    8 Eddy Vermeir

    9 Ronald Rents

    10 Danny De Backer

    11 Jan Van Cauter 12 Danny Van Hoof 13 Robert Van De Kerkhof 14 Jan Maegh 15 Hugo Van Linden 16 Raf Vercammen 17 Tony Heyckmans 18 Frank De Pelsmaker 19 Rudy Thomas 20 Mike Twelves

     

    Cat.E – 52,8 km – 24 deelnemers

    1 Dirk VAN HOVE (Kampioen van Antwerpen)

    2 Jozef Van Eyndt

    3 Dominique Turcksin

    4 Sus Auwers

    5 Jan Van Den Brande

    6 Rudy Van De Velde

    7 Paul Castelyn

    8 Raf Vercammen

    9 Rony Govers

    10 Johan Brouwers

    11 Rudy Berwart 12 Marc Docx 13 Dirk Verbestel 14 Guy Vanparrijs 15 Eddy Vandermeeren 16 Guy Theys 17 Andre Dom 18 John Van Rijsbergen 19 Louis Van Den Broeck

     

    Cat.F – 52,8 km – 21 deelnemers

    1 Rene VAN GILS

    2 Felix Luyten

    3 Rudolf Sluyts

    4 Jean Blommaert

    5 Roger Schouppe

    6 Jos Vandermeulen

    7 Frank Rijpens

    8 Rik Van Poucke

    9 Alberic Van den Bosch

    10 Rene Mertens

    11 Leon Lugowski 12 Andre Bultinck 13 Jean Pierre Broothaerts 14 Ludo De Bakker 15 Marc Dams

    07-08-2017 om 17:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/08/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      

    Proficiat aan BENJAMIN DE BAERE met zijn Zege bij de Toeristen !!!
    TTC Beveren 6-8-2017 2.jpg  

                                   Benjamin De Baere  

                                            
    Zondag 06/08/2017 – BEVEREN – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 48

    1 DE BAERE BENJAMIN 

    2 FELIX NICK 

    3 VAN ASSCHE FRANK 

    4 VAN DIEREN CHRISTOPHE 

    5 HEIRBAUT EVERT 

    6 VAN HILLE GLENN 

    7 VAN STEIRTEGHEM FILIP 

    8 CAP BRYAN 

    9 VAN GAEVEREN GUNTER 

    10 VAN DE VOORDE MIKE 

    11 VAN HAUTEKERKE GLENN 12 VAN LAEKEN GERT 13 COCKX SEM 14 VAN DER VEKEN WIM 15 DE LILLE BEN 16 VAN DEN BRANDEN BRECHT 17 SPANOGHE GUIDO 18 BOLLEN STIJN 19 VAN OSSELAER TOM 20 VAN DER VLOET GERT 21 MEERSCHAERT KRIS 22 LANDUYT TOM 23 WINTERMANS ALAIN 24 HORREVORST DAVE 25 DE PERMENTIER KENNY 26 VAN RAEMDONCK KURT 27 DE LEENHEER TOM 28 DE BEULE SAM 29 VERSTRAETEN TOR 30 PHILIPPE DANNY 31 BECK PIETER 32 LOEMAN STEVEN 33 DE BACKER JELLE 34 VAN GOETHEM DANIEL 35 VERTENTEN SANDER 36 BRYSSINCKX DIRK 37 VERMEULEN STIJN 38 VAN CAMP FREDDY 39 GOOSSENAERTS PETER 40 VAN GOETHEM PETER 41 VERSCHAFFELT JENS 42 VAN DEN BOSSCHE TOMMY 

     

    OPGAVE : 43 SERVERIUS JONAS 44 BRYS MARC 45 STERCKS SVEN 46 RAES EGWIN 47 BAERT GIOVANNI 48 DE KIMPE NICK






    TTC Beveren 6-8-2017 1.jpg 
                                 Bjorn Tsoi

    Zondag 06/08/2017 – BEVEREN – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 35

    1-BJORN TSOI

    2-JAMES FRUYTIER

    3-MARIO BOLSSENS

    4-KURT WUYTACK

    5-EDWIN SCHEVENEELS

    6-RUDI SERVERIUS

    7-PETER VANDUYSSE

    8-DANNY BOGAERT

    9-MAARTEN VAN MIEGHEM

    10-JENTE SAMSON

    11-DIRK MEYSSEN 12-DANNY VAN HAVENBERGH 13-PHILIP VAN HAVENBERGH 14-JAN VLEGELS 15-PETER HEYMANS 16-GUY BOGAERT 17-BART VAN OPSTAL 18-TOM VAN ZAND 19-WIM VAN CRAENENBROECK 20-MARC COOREMAN 21-KURT THOEN 22-LODE VERSTAPPEN 23-WIM ANTHEUNIS 24-WIES JASPERS 25-STEFAN DE MAEYER 26-DAVID VERBEECK 27-ELGER COLMAN 28-KOEN JONGENELEN 29-KEVIN WULLAERT 30-ANTOON VERSCHAEVE 31-KRIS VERMEULEN 32-NIELS DE BELIE 33-JENS BOGAERT 34-DIRK  BRYSSINCKX 35-TIM POELMAN
     
         

                            

    07-08-2017 om 17:09 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!