.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    06-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
     Niels Vandyck 2.jpg  

          Niels Vandyck

    Zondag 06/08/2017 ANTWERPSE HAVENPIJL (A) - UCI Men Elite - Topcom -25 - 168,3 km - 45,6 km/h

    Aantal deelnemers: 146 - opgevers: 49

    1 DE KLEIJN Arvid NED BABY - DUMP CYCLINGTEAM

    2 TANFIELD Harry GBR BIKE CHANNEL CANYON

    3 LIVYNS Arjen PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 RAILEANU Cristian TEAM DIFFERDANGE - LOSCH

    5 SCOTT Jacob GBR AN POST CHAIN REACTION

    6 LOWIK Robin VLASMAN CYCLING TEAM

    7 REYNDERS Jens LEOPARD PRO CYCLING

    8 BROCKHOFF Jan LEOPARD PRO CYCLING

    9 DE BOCK Stijn CIBEL - CEBON

    10 TIMMERMANS Justin NED BABY - DUMP CYCLINGTEAM

    11 VERSTREPEN Dries 12 PAASSCHENS Mathijs NED 13 SALMON Martin Alexander GER 14 SIMON Kenn 15 REYNAERTS Jan 16 HONORE Mikkel Froelich DEN 17 BOKELOH Jonas GER 18 VAN RENTERGHEM Boris 19 REKITA Szymon 20 VAN DEN DOOL Kelvin 21 MAES Alexander 22 MANDRYSCH John 23 SIX Franklin 24 REYNAERTS Wim 25 DE DECKER Alfdan 26 D´HEYGERE Gil 27 WEEMAES Sasha 28 STIJNS Wayne NED 29 DE GROOTE Arne 30 UALGASI Bram 60 VAN MOER Brent
     
     

    06/08/2017 LONDERZEEL (B) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,3 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 11

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    3 DEMOLDER Stijn HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 VANDENSANDE Sebastiaan WSC HAND IN HAND BAAL

    6 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 VAN BEETHOVEN Matthias ESEG DOUAI

    10 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 BUYLE Pieter 12 DHOLLANDER Kristof 13 ANDRIEU Maxim 14 GODART Bo 15 MERCKX Niels 16 CUMPS Ruben 17 ILEGEMS Ken 18 STEEGMANS Tristan 19 WEINBERG Guy ISR 20 TOUBEAU Nicolas 21 TOUBEAU Alexandre 22 KOEMAN Bjorn NED 23 BORMS Jorden 24 KIVITS Marc NED 25 OVERVLIET Jay NED 26 LA ROSE Grégory 27 VAN STEENBERGE David 28 LA ROSE Dimitri 29 AMELINCKX Stef 30 BAL Marijn 32 VAN GOETHEM Kevin 33 MOESKOPS Jiry 37 DE OST Jarne 44 DE ROP Michiel 69 VAN BUGGENHOUT Joeri

     

    06/08/2017 MEERBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 41,98 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 21

    1 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    2 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    3 MINNAERT Michiel ASFRA RACING TEAM

    4 RUGOVAC Denis CZE FAVORIT RACING

    5 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    6 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    8 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VANDENBOSSCHE Cedric K.V.C. DEINZE VZW

    10 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 VANDEWIELE Frederik 12 VANDROMME Alessandro 13 BIEBUYCK Aurélien 14 PABLO Alonso Montes ESP 15 VAN HOUT Maxim 16 DEURBROECK Bart 17 VENS Quincy 18 MAGINET Steve 19 DE VINK Gregory RSA 20 DEKKER David NED 21 FABRI Hannes 22 VAN DAMME Indy 23 LIESSENS Jarno 24 MARIS Fischer USA 25 DELESIE Berre 26 CLAUWAERT Jari 27 DE CLERCK Matthias 28 JANSSENS Jarrid 29 JOOSTE Chris RSA 30 DEVENIJNS Jasper

     

    06/08/2017 OOSTNIEUWKERKE (WIJK DE MOST) (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,54 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 7

    1 VERBEURE Hakim SHIFTING GEARS

    2 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    4 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    5 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    7 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    8 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 VANDEVELDE Ruben THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    10 BOSMANS Arne ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 VANDAELE Angelo 12 VANHAECKE Thomas 13 CHAMON Thomas 14 GODERIS Jelle 15 LAPERRE Krsi 16 CARPENTIER Jari 17 DEVROYE Kim 18 VANDENBERGHE Nick 19 BROWN Andy GBR 20 BOSTOEN Gianni 21 SABBE Enzo 22 BAEKELAND Cedric 23 OSTYN Arthur 24 BEAUPREZ Benjamin 25 VANDER MEIREN Ward 26 DEVELTERE Pieter 27 DEMEYER Niels 28 MAES Jo 29 BRUYNEEL Giel 30 HUYGHE Gilles

     

    06/08/2017 RAPERTINGEN (LB) - Elite z.c./U23 - 118 km - 44,98 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 12

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 DISLEY Andrew GBR TEAM KTM

    3 HOMRIGHAUSEN Heiko GER RC ZUGVOGEL 09 AACHEN

    4 HENDRIKX Max NED TWC HET SNELLE WIEL

    5 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK

    6 PENDERS Joppe SPORT EN MOEDIG GENK

    7 BARUSEVICUS Peter GBR TEAM KTM UK

    8 RUNIA Nick GER RSV DüREN

    9 HAOT Maxime ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM

    11 VAN DER SANDEN Mathias 12 MONDELAERS Jarno 13 VAN BROEKHOVEN Bram 14 ODDLI Anders NOR 15 LINTEN Tom 16 MORIS Sven 17 VANREYTEN Joachim 18 DE SCHUTTER John 19 HELMINEN Matti FIN 20 NOELS Sven 21 CLEEREN Tom 22 WOUTERS Ruben 23 ROBERT Frederique 24 HOULMONT Matthias 25 VANDEWEERDT Lars 26 WILLEMS Tom 27 ROUNDS Fraser GBR 28 BUDO Nico 29 NOELS Jeroen 30 GEYSEN Kurt

     

    06/08/2017 BRASSCHAAT - BETHANIE (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 98 km - 45,42 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 24

    1 DIELISSEN Bart NED WV BREDA

    2 VERAARD Jelle DAGPAS

    3 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 VAN ELZAKKER Wout NED CLUB CICLISTA ADI QUICKSTEPTG

    6 VAN IERSEL Youri NED WV DE JONGE RENNER

    7 DE BOECK Jef HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    11 VERMEIREN Tom 12 MOLENBERGHS Pieter 13 VERHEYDEN Robin 14 SEGERS Joren 15 RAEYMAEKERS Mattias 16 VERDIJCK Niels 17 VANDEBOSCH Victor 18 SERRE Stef 19 DE MEYER Senne 20 VERBEKE Benny 21 VAN DE MIEROOP Sam 22 BAKX Kelvin NED 23 DAS Jeroen 24 VAN DEN BRANDEN Viktor 25 VAN NOTEN Anthony 26 OUDERMANS Ben 27 VAN DOREN Ward 28 SITTERS Bas NED 29 VERHEYEN Onno 30 ADRIAENSEN Michael 41 MAES Bryan

     

    06/08/2017 BIERBEEK (B) - Juniores - 87 km - 40,26 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 21

    1 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB

    3 BAHR Christian DEN TEAM VIFRA KVICKLY ODDER

    4 BARBAIX Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 CLAEYS Arno ISOREX CYCLING TEAM

    6 DEWIT Jordi WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DE MEYER Jarne IKO-BEOBANK

    8 WOUTERS Rick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11 PLATTEEUW Robbe 12 BEN MOSHE Yuval ISR 13 BOMBOI Davide 14 PAQUOT Tom 15 DE MESMAEKER Tibo 16 HAEST Jasper NED 17 SIEMONS Julian 18 ROELENS Robbe 19 KOHNEN Alexandre LUX 20 DE BRAEKELEER Jef 21 DELY Thibault 22 VRANKEN Vince 23 LAMBEIR Joachim 24 MATERNE Rémi 25 THYS Joren 26 STYLEMANS Mattis 27 VERLINDEN Robbert 28 WALRAED Jesper 29 KOLDKJÆR DECKER Thomas DEN 30 SCHURMANN Jordan 59 FOCQUET Mathijs

    06-08-2017 om 23:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 06/08/2017 WIJER (LB) - Juniores - 88 km - 41,41 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 6

    1 BLUMMEL Robin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    3 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    5 TELLER Lukas LOTTO-VC ARDENNES

    6 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VAN DEN PUT Ronan AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BROOS Alain NED ZUID WEST/ZUID

    9 JAWALAPERSAD Maarten LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 WESTELINCK Jesper NED VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    11 BROECKX Seppe 12 STAMM Sebastian GER 13 FRANCEN Joeri 14 VAN BUN Dries 15 DE LIE Axel 16 CLAUWAERT Maarten 17 PUT Lars 18 GIELEN Jasper 19 LEMMENS Sander 20 MEYERS Charel LUX 21 CLOOTS Kilian 22 THOME Yohan 23 WILS Lance 24 VAN LAER Jan 25 TIBACKX Lander 26 HEYLEN Gilles 27 VAN CAMPENHOUT Sven 28 HENDRICKX Bjarne 29 VAN BOUWEL Sander 30 DANIELS Lars

     

    06/08/2017 TORHOUT (ROZEVELD) (W) - Juniores - 90 km - 42,4 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 17

    1 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    2 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    3 ROBINSON Oliver GBR THANET RC

    4 WRIGHT Fred GBR UK TRACK ACCREDITATION

    5 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 PAGE Charles GBR CYCLE TEAM ONFORM

    7 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    8 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB

    9 ROELAND Tycho VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    11 OWENS Tomos GBR 12 DEBEIR Arno 13 VANSTEELANDT Thomas 14 DE NEVE Joerik 15 LITVINOV Dominik 16 TRONET Quentin FRA 17 TACK Jan-emiel 18 VANDAMME Yorben 19 MICHELS Angelino 20 VAN KERCKVOORDE Gilles 21 DELSAUT Anthony 22 DE LANGE Pieter-jan 23 DESCHUYTTER Casper 24 MARTENS Michiel 25 WALSHAM Sam GBR 26 BEHAGUE Rémi FRA 27 FORRIER Gianni 28 KUYPERS Gerben 29 BERNARD Baptiste FRA 30 VANHEE Jonas 45 VAN DORPE Guus

     

    06/08/2017 DRIESLINTER (B) - Nieuwelingen - 68 km - 39,86 km/h

    Aantal deelnemers: 106 - opgevers: 38

    1 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    2 BOURGOYNE Lucas USA USA NATIONAL TEAM

    3 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    5 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 DE JAEGER Arthur WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VAES Alexandre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 VAN KERCKHOVE Brent 12 DERAEDT Victor 13 FASTRES Noah 14 DESCHUYFFELEER Bram 15 BOONS Jente 16 VERHAEGEN Lennie 17 VANSTOCKSTRAETEN Rutger 18 SIMONS Rob 19 JENKINS Nolan USA 20 VAN DYCK Cisse 21 VAN HAMME Wout 22 HUYBRECHTS Sander 23 POELMANS Sam 24 LAMPERTI Gianni USA 25 DION Loïc 26 GOOSSENS Siebe 27 HABETS Jordan NED 28 GARRISON Michael USA 29 SLUYDTS Toon 30 DELAHAYE Jens

     

    06/08/2017 EGEM (PITTEM) (W) - Nieuwelingen - 63,6 km - 39,78 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 1

    1 THORLET Maxence FRA VC AMATEUR ST QUENTIN

    2 ROMBAUTS Daan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 WYSEURE Joran VZW JONG WIELERTALENT

    4 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    5 VILEYN Brecht CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 SIMOENS Jari ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    11 MICHIEL Nuytten 12 CLAEYS Laurent 13 LEFEVRE Ruben 14 GHEYSENS Laurens 15 VANCANNEYT Jelle 16 GALLE Marlo 17 VAN RYCKEGHEM Lars 18 MAES Simon 19 LEBRUN Robin 20 BARBRY Giel 21 DECLERCK Eli 22 MAEYAERT Baptiste 23 LAMOTE Robbe 24 DECKERS Angel 25 CORNETTE Steve 26 SMET Jorre 27 GOEBEERT Théo 28 BARSBY Julien FRA 29 DEWACHTER Lucas 30 OGER Antonin FRA

     

    06/08/2017 ZINGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km - 40,13 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 0

    1 LECHANTRE Bastien FRA VC ROUBAIX

    2 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    4 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    6 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    9 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    11 BEKAERT Joost 12 RAYFER Itay ISR 13 VAN POPPEL Sébastein 14 ONDERBEKE Niels 15 STALMANS Jasper 16 MARTENS Thomas 17 CHRISTIAENS Jonas 18 VAN RILLAERT Dayan 19 TENE Rotem ISR 20 HOSTEN Ian 21 DE BOCK Rune 22 VAN RANSBEECK Josse 23 SANDRIE Brent 24 KAES Xedric 25 VERBEKEN Rob 26 VAN DE WYNKELE Lorenz 27 VAN DER PERRE Diemer 28 DEJONGHE Michiel 29 VAN ALBOOM Gilles 30 VERRIEST Noah 31 VAN HOUTE Sybren 42 VAN DER SYPT Gianni 44 DUYM Steffen 45 PERMENTIER Emano

     

    06/08/2017 ZINGEM (O) - Dames Juniores + Nieuwelingen – 60 km - 37,17 km/h

    Aantal deelnemers:

    Dames Juniores - deelnemers: 31 - opgevers: 0

    1 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB

    2 HOOLWERF Cathalijne NED WV HET STADION

    3 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    5 STONE Isabella GBR ISOREX CYCLING TEAM

    6 UYTTENHOVE Aiko AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 BIRAN Shira ISR 500 WATT

    8 STROMBERG Madeleen GER RADSPORT-TEAM LUTZ

    9 SHEPHERD Josie GBR PROJECT 51

    10 KUIJPER Elodie NED WV BREDA

    11 DE LANGHE Luca 12 FEYTENS Ellen 13 KONIG Corinna GER 14 FISHMAN Roni ISR 15 BIEBAU Axelle 16 DELESTRAIT Camille 17 VANDEPUTTE Léa 18 VERMEER Sanne NED 19 DE BROUWER Laura NED 20 LAMEIRE Louise 21 SCHEPERS Yana 22 VANDECAVEYE Fleur 23 NOËL Jara 24 VAN SEVEREN Sarah 25 VERHEYDEN Sylke 26 DENISSE Lauren 27 SAGIV Shahar ISR 28 SLEGERS Reine 29 VAN WIN Sine 30 VAN GOETHEM Brenda


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 JONGENELEN Sanne NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 KESTELEYN Febe ISOREX CYCLING TEAM

    5 DUYM Farah VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 VAN LOMMEL Yenthe LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 KNIGHT Emily GBR LEE VALLEY

    9 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    11 DE ROCKER Gemke 12 WALLACH Gali ISR 13 VERBEEK Britt 14 GIELKENS Esmée 15 VAN DIJKE Demi NED 16 AERTS Kato 17 SADOINE Perrine 18 AKKERMANS Lotte NED 19 BEIRINCKX Lina 20 MAES Sara 21 VAN DE VELDE Florelien 22 VERCAEMST Laney 23 VANDAELE Eline

     

    06/08/2017 NEERPELT (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    06-08-2017 om 23:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/08/2017

    waod_3.jpg

    Zondag 6 Augustus 2017 SINT-DENIJS-BOEKEL (9630)

     

    Cat.A – 74,2 km – 44 deelnemers

    1-Debaere Giovanni (Roeselare)

    2-Françoys Sven

    3-Lammertyn Foeke

    4-Vermassen Jens

    5-Coppens Carrera

    6-Behiels Peter

    7-Van Waeyenbergh Grégory

    8-Lamerand Michaël

    9-Vandenbussche Ron

    10-Vernaet Olivier

    11-Vereecke Gilian-12-Van Damme Peter-13-Verwee Nico-14-De Clercq Wouter-15-Billemon Tijs-16-De Sutter Stijn-17-Peeters Nico-18-Van Der Sickel Mario-19-Vandenborre Jonas-20-Nevejans Kenny-21-Maenhout Kenny-22-Vandevyvere Jonas-23-Meul Tom-24-De Bock Stef-25-Van Hyfte Tom-26-Lammens Laudelino-27-Maenhout Tommy-28-Decottignies Jason-29-Timbreur Jonas-30-Roeygens Pieterjan-31-Van Der Jeught Stijn-32-Deceuninck Thys-33-Bekaert Tim-34-Van Sante Tristan-35-Van Eecke Gilles-36-De Baets Kristof-37-Laforce Mike-38-Matthys Sam-39-Vandenborre Wouter-40-Devoet Jonas-41-Lammens Jonas-42-De Croock Maarten-43-De Smet Olivier-44-Limbourg Nicolas

     

    Cat.B – 63,3 km – 25 deelnemers

    1-Wandels Youri (Harelbeke)

    2-Eeckhout Niko

    3-Mattioli Ronald

    4-Van De Perre Lieven

    5-Pauwels Vital

    6-Michels Pedro

    7-De Backer Jurgen

    8-De Wannemaeker Filip

    9-De Beer Tom

    10-Van Roeyen Dave

    11-Van Haverbeek Peter-12-Van Clapdorp Luc-13-Opsomer Sam-14-Heyman Kurt-15-Van Den Broecke Mario-16-Verschelden Steven-17-de Koning Michel-18-Luyssen Geoffrey-19-Schollaert Carlo-20-De Waele Marnic-21-David Stefaan-22-Oliebos Koen-23-Hoes Andy-24-Lecluyse Denis-25-Rombaut Wim

     

    Cat.B+ – 63,3 km – 17 deelnemers

    1-Edwards Richard (GB)

    2-Choteau Pascal

    3-Janssens Kenny (Melsele)

    4-Lammens Mario

    5-Braet Wim

    6-Lampaert Philip

    7-Smet Luc

    8-Bourgeois Sylvain

    9-Gyselinck Eddy

    10-Coppens Ronny

    11-Nevejans Idesbald-12-Erauw Luc-13-Corneillie Gino-14-Thursfield Paul-15-Mosnak Branislav-16-Hellinckx Danny-17-Stewart Paul

     

    Cat.C – 53 km – 31 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-de Waal Wim

    3-Decaestecker Patrick

    4-Reniers Tony

    5-De Vos Rony

    6-Lap Hans

    7-Pieters Joost

    8-Watteny Patrick

    9-van Loon Dick

    10-Struyf Raoul

    11-D'Hondt Erwin-12-Steeman Juan-13-Lacquet Philippe-14-Willems Noël-15-Bracke Wim-16-Heye Hilair-17-Somers Chris-18-De Baets Johan-19-Vyncke William-20-Bolle Henk-21-Boeve José-22-Maes Josse-23-De Regge Willy-24-Cauwelier Bruno -25-Bath Mick-26-Cornette Freddy-27-Paridaens Ronny-28-Donaldson Andrew-29-De Vuyst Eddy-30-Broadbent David-31-D'Hondt Freddy

     

    Cat.D – 53 km – 15 deelnemers (+65 jaar)

    1-Remory Pierre (Ressegem)

    2-Deneef Jozef

    3-Burggraeve Noël

    4-Teirlinck Willy

    5-Van Holen Johny

    6-Wauters Jean-Pierre

    7-Cobbaut Eddy

    8-Vandenberghen Freddy

    9-Devadder Andre

    10-De Leersnyder Florent

    11-Pauwels Marcel-12-Lockefeir Marinus-13-Mous Willy-14-Demiddel Ronny-15-Luypaert Danny

     

    Cat.D+ – 53 km – 9 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vandenhouwe Etienne

    3-Vyvey Julien

    4-Saerens Jozef

    5-Robijns Robert

    6-De Roos Willy

    7-Hermans Luc

    8-D'Hont Joseph

    9-Brouwers François

    06-08-2017 om 23:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/08/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PAUL THURSFIELD met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan MICK BATH met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Paul Turnsfield.jpg    Mick Bath.jpg

         Paul Thursfield                    Mick Bath


    Zaterdag 5 Augustus 2017 KALKEN (9270)


    Cat.A – 74,4 km – 27 deelnemers

    1-Verhofstadt Jarno (Erembodegem)

    2-Demeter Renaat

    3-Van Driessche Kjell

    4-Thijmen Braem

    5-Smet Jochem

    6-Van Raemdonck Maarten

    7-De Duytsche Luc

    8-Nevejans Dennis

    9-Koeman Willem Jan

    10-Peeters Nico

    11-Van Waeyenbergh Grégory-12-Vossaert Matthias-13-Wullems Richard-14-Maes Dimitri-15-Delaere Jens-16-De Meyer Michaël-17-Van Vlierberghe Bart-18-De Brauwer Lesley-19-De Backer Frédéric-20-Steenbakker Lars-21-De Cock Joeri-22-Bouquet Kenneth-23-Van Laere Jan-24-Dumortier David-25-Buyse Dieter-26-Claeys Kevin-27-Verberckmoes Arno

     

    Cat.B – 65,1 km – 27 deelnemers

    1-Pauwels Vital (Lommel)

    2-Hoefnagels Jos

    3-de Koning Michel

    4-Hermans Francesco

    5-De Bosscher Koen

    6-De Weirdt Gino

    7-Van Roeyen Dave

    8-de Vree Rik

    9-De Wannemaeker Filip

    10-Rabout Rudi

    11-Van Bosbeke Peter-12-De Vlieger Sven-13-Van Meer Carl-14-Van Buggenhout Jurgen-15-Gussé Wim-16-De Bock Benny-17-Janssens Bert-18-Van Drom Giovanni-19-De Waele Kris-20-Schaut Danny-21-Van Guyse Danny-22-Kramer Guido-23-Verhooghe Kris-24-Goossens Alex-25-Heynssens Hans-26-Gamble Donald-27-Van den Berghe Dietrich

     

    Cat.B+ – 65,1 km – 17 deelnemers

    1-PAUL THURSFIELD (Middlewich GB)

    2-Roose Nico

    3-Van Oyen Franky

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-Gort Ronald

    6-Erauw Luc

    7-Wuyts Hans

    8-Van Speybroeck Geert

    9-Van Hoof Danny

    10-De Lannoy Didier

    11-Edwards Richard-12-Nevejans Idesbald-13-Roobroeck Dirk-14-De Tremerie Franky-15-Hellinckx Danny-16-Cocquyt Patrick-17-Vandebuerie Mario

     

    Cat.C – 52,7 km – 24 deelnemers

    1-MICK BATH (Great Leighs GB)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-de Waal Wim

    4-Lap Hans

    5-Donaldson Andrew

    6-Steeman Juan

    7-Vanrafelghem Patrick

    8-Van Den Abeele Eddy

    9-De Coninck Wim

    10-van Loon Dick

    11-Heye Hilair-12-Bracke Wim-13-D'Hondt Erwin-14-Bolle Henk-15-De Vuyst Eddy-16-Lacquet Philippe-17-van der Geest Peter-18-De Poorter Luc-19-Bauters Ronny-20-Willems Noël-21-Vanoverberghe Siegfried-22-Cornette Freddy-23-Van Lierde Hans-24-De Bie Dirk

     

    Cat.D – 52,7 km – 23 deelnemers (+65 jaar)

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-De Leersnyder Florent

    3-Oosterbosch Geert

    4-Van Holen Johny

    5-Boulard Roland

    6-Pauwels Marcel-

    7-Mous Willy

    8-Lockefeir Marinus

    9-Gistelynck Jean-Pierre

    10-Vingerling Aad

    11-Van Loon Adri-12-Demiddel Ronny-13-Van Steenbrugghe Jana-14-Vandersteen Erik-15-Elegheer Patrick

     

    Cat.D+ – 52,7 km – 8 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Snels Luc

    3-D'Hont Joseph

    4-Vandenheuvel Gilbert

    5-Robijns Robert

    6-De Roos Willy

    7-Hermans Luc

    8-Brouwers François




    Proficiat aan JURGEN DE WITTE met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Jurgen De Witte.jpg   
         Jurgen De Witte


    Zaterdag 5 Augustus 2017 BORNEM (2880) - 54 km

    Aantal deelnemers: 38

    1 JURGEN DE WITTE (Tielrode)

    2 Andries Jelle

    3 Matijs David

    4 Pauwels Stef

    5 Coppens Carrera

    6 Himpe Marnix

    7 Heymans Peter

    8 Van Zand Tom

    9 Sprangers Yannick

    10 Vos Johan

    11 Smet Luc 12 Quinielier Gianni 13 Van Calster Sven 14 Van Dam Gert 15 De Wit Dennie 16 Van Hoeck Jeroen 17 Wullaert Kenny 18 Cap Brayn 19 Van Raemdonck Kurt 20 Caluwaert Tom 21 Wullaert Kevin 22 Guldentops Sonny 23 Dierks Peter 24 Daems Bjorn 25 Vluymans Erik 26 Verhaegen Kurt 27 Gerlo Tom 28 De Caluwé Bjorn 29 Janssens Hendrik 30 Brusselmans Johan 31 Goossens Joost 32 Van Loo Rutger 33 De Wachter Michael 34 Van Reeth Ken 35 Alen Thimoty 36 Serruys Joeri

    06-08-2017 om 23:48 geschreven door kenny


    05-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ERTVELDE VAN ZATERDAG 05/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ERTVELDE VAN ZATERDAG 05/08/2017     


    Zaterdag 05/08/2017 ERTVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 43,72 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 15

    1 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    3 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 FRANCK Eamon USA METIER RACING

    5 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    7 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    8 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 DE VISSCHER Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    11 WILLEMS Mario 12 POELMAN Laurens 13 PIROTTA Darcy AUS 14 CLARKE Ian USA 15 VERHASSELT Bart 16 VANDEMEULEBROECKE Steven 17 CAETHOVEN Steven 18 DELBAERE Tijs 19 GORAL Wyatt USA 20 WIGHT Rohan AUS 21 VERMEIRE Jordy 22 DE MERLIER Giovanni 23 HAELTERMAN Glen 24 VAN HOOREBEKE Michiel 25 HESTERS Jules 26 VANGHELUWE Seppe 27 HOWLETT Matt GBR 28 GEERINCK Dries 29 DE KEERSMAEKER Alexander 30 SCHROTH Richard AUS 43 MARIN Glenn 48 VANUYTVANGE Sam 52 BAEYENS Dennis
    5-8-2017-ERTVELDE 685.JPG
                                   Winnaar te Ertvelde Joren Touquet.
    5-8-2017-ERTVELDE 691.JPG 5-8-2017-ERTVELDE 680.JPG
                    Winnaar Joren Touquet.                                                 Een woordje uitleg van winnaar Joren Touquet.
    5-8-2017-ERTVELDE 623.JPG
    Aankomst van winnaar Joren Touquet voor Kobe Vanoverschelde, Jens De Meyere,
    Eamon Franck, Kevin Neirynck, Vincent De Sy, Jenko Bonne, David Geldhof,
    Glenn Rotty en Glenn De Visscher.
    5-8-2017-ERTVELDE 622.JPG
    Aankomst van winnaar Joren Touquet voor Kobe Vanoverschelde, Jens De Meyere,
    Eamon Franck, Kevin Neirynck, Vincent De Sy, Jenko Bonne, David Geldhof,
    Glenn Rotty en Glenn De Visscher.
    5-8-2017-ERTVELDE 635.JPG
    Glenn Rotty spurt naar de 9de plaats voor Glenn De Visscher, Mario Willems en
    Laurens Poelman.
    5-8-2017-ERTVELDE 648.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 588.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 413.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 301.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 297.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 243.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 241.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 228.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 176.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 156.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 138.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 133.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 121.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 109.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 094.JPG 5-8-2017-ERTVELDE 097.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 055.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 051.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 048.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 046.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 036.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 019.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 016.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 008.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 006.JPG
    5-8-2017-ERTVELDE 003.JPG







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-08-2017 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 05/08/2017 DWARS DOOR HET HAGELAND (B) - UCI Men Elite - 194 km - 41,66 km/h

    Aantal deelnemers: 137 - opgevers: 49

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK - CORENDON

    2 VAN DER HOORN Taco NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    3 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 PARDINI Olivier WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    5 CLAEYS Dimitri COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    6 SENECHAL Florian FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    7 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    8 VANBILSEN Kenneth COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    9 DECLERCQ Benjamin SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 JANSSENS Jimmy CIBEL - CEBON

    11 BACKAERT Frederik 12 LIGTHART Pim NED 13 ASSELMAN Jesper NED 14 HAGEN Krister NOR 15 SALOMEIN Jarl 16 STEELS Stijn 17 SCOTT Jacob GBR 18 VAN DER POEL David NED 19 REINDERS Elmar NED 20 VAN GOETHEM Brian NED 21 VAN KEIRSBULCK Guillaume 22 RICKAERT Jonas 23 SCHULTING Peter NED 24 KOOISTRA Marten NED 25 RUYTERS Brecht 26 PLANCKAERT Edward 27 MCNALLY Mark GBR 28 VAN MELSEN Kevin 29 DE VRIES Berden NED 30 REIHS Michael DEN 38 NAESEN Lawrence 39 VAN STAEYEN Michaël 44 COENEN Dennis 45 STALLAERT Joeri 47 DIELEMAN Michiel

     

    05/08/2017 ERTVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 43,72 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 15

    1 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    3 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 FRANCK Eamon USA METIER RACING

    5 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    7 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    8 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 DE VISSCHER Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    11 WILLEMS Mario 12 POELMAN Laurens 13 PIROTTA Darcy AUS 14 CLARKE Ian USA 15 VERHASSELT Bart 16 VANDEMEULEBROECKE Steven 17 CAETHOVEN Steven 18 DELBAERE Tijs 19 GORAL Wyatt USA 20 WIGHT Rohan AUS 21 VERMEIRE Jordy 22 DE MERLIER Giovanni 23 HAELTERMAN Glen 24 VAN HOOREBEKE Michiel 25 HESTERS Jules 26 VANGHELUWE Seppe 27 HOWLETT Matt GBR 28 GEERINCK Dries 29 DE KEERSMAEKER Alexander 30 SCHROTH Richard AUS 43 MARIN Glenn 48 VANUYTVANGE Sam 52 BAEYENS Dennis

     

    05/08/2017 OVERIJSE (B) - Elite z.c./U23 - 110 km - 40,76 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 26

    1 D´ANGELO Ugo ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    2 VAN DER MEER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 STAS Brecht HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 SCHOEVAERS Ward STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VANDENBROECK Yarno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 BRACEGIRDLE Tom GBR GOMA DAKWERKEN VDB STEENHOUWERIJ

    8 ANDRIES Jordi PRORACE CYCLING TEAM

    9 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 NEWBERY Dylan AUS WV EEMLAND

    11 FRANKEN Marc NED 12 LIVINGSTONE Peter AUS 13 COMMEYNE Davy 14 PHILIPS Jonas 15 KIVITS Marc NED 16 FOUCHE James NZL 17 VAN DEN BRANDEN Viktor 18 GOOSSENS Kenny 19 VERHEYEN Thomas 20 BULLEY Lewis GBR 21 PATTEN Daniel GBR 22 WUBBEN Bob NED 23 HARRISON Jones GBR 24 HERMANS Steff 25 QUERTINMONT Corentin 26 VAN ENGELAND Wouter 27 WIELFAERT Kristof 28 DUBOIS Foeke 29 DE BOCK Yoni 30 BERO Sean

     

    05/08/2017 BRASSCHAAT - BETHANIE (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 98 km - 43,8 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 25

    1 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 BRUYLANDTS Dave IND ICF

    8 VAN DEN BROECK Maxim INDIVIDUEEL

    9 MICHIELSEN Joran STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    11 DIELISSEN Bart NED 12 MOLENBERGHS Pieter 13 HUYS Stijn 14 VAN AERT Tijs 15 KUYPERS Kris 16 ROBERT Frederique 17 VERMEIREN Tom 18 STEEGMANS Tristan 19 THEYS Koen 20 OERLEMANS Pieter 21 MUSKENS Sam NED 22 VERBEKE Benny 23 HODIAMONT Jeffrey NED 24 VAN DOREN Ward 25 VANDERMAST Kevin 26 KROON Gerben NED 27 SCHELFHOUT Wies 28 CANNAERTS Ben 29 VAN NOTEN Anthony 30 VAN HAASTER Jasper NED 44 DAS Jeroen

     

    05/08/2017 SPURK-BILZEN (B) - Amateurs + Masters

    Amateurs/Masters A: 77 km

     

    Masters B: 56 km

     

    Masters C: 56 km

     

    05/08/2017 ERONDEGEMSE PIJL ERPE-MERE (O) - UCI Women Elite - 116,4 km - 38,97 km/h

    Aantal deelnemers: 141 - opgevers: 40

    1 SOEK Julia NED Mixte 2 SUNWEB - TEXTIELSTAD-DJR

    2 NEYLAN Rachel AUS AUSTRALIAN NATIONAL TEAM

    3 VAN VEEN Esther NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM

    4 RIVERA Coryn USA Mixte 2 SUNWEB - TEXTIELSTAD-DJR

    5 KESSLER Nina NED MIXTE 1 HITEC -YRDP

    6 VAN DE REE Monique NED LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 BUURMAN Eva NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM

    8 PERSICO Silvia ITA VALCAR PBM

    9 MUSTONEN LICHAN Sara SWE MIXTE 7: LOTTO SOUDAL LADIES - VELOCONCEPT

    10 DRUYTS Kelly SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR

    11 DURRELL Rebecca GBR 12 KOSTER Claudia NED 13 ZANETTIN Chiara ITA 14 VAN ´T GELOOF Marjolein NED 15 OSSOLA Irena USA 16 VERSTICHELEN Femke 17 COLBORNE Henrietta GBR 18 DE GAST Belle NED 19 BEX Nathalie 20 SELS Loes 21 PARKINSON Abby-Mae GBR 22 LUBBINGE Leonie NED 23 PEETOOM Kirsten NED 24 WATERREUS Kylie NED 25 VAN DEN STEEN Kelly 26 ARZUFFI Allegra ITA 27 DUTOUR Margot FRA 28 JONGERIUS Claudia NED 29 HOEKSMA Ilona NED 30 GEERIS Femke NED 40 COMMISSARIS Caren 61 HERMANS Anka 69 DRUYTS Lenny 70 DRUYTS Demmy 71 VERSCHELDEN Nathalie 84 TEMMERMAN Ilse 85 BRITS Delphine

    05-08-2017 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 05/08/2017 GISTEL (W) - Interclub Juniores - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1 ROBINSON Oliver GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    2 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DE LENG Mathijs NED VOLHARDING WILTON CT

    4 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 WRIGHT Fred GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    6 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 MINGAY Oscar GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    8 VAUGHAN Jacob GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    9 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 SHAW Matthew GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    11 VERCRUYSSE Bryan 12 VANOVERBERGHE Jens 13 MELAMED Shahar ISR 14 PAGE Charles GBR 15 TACK Jan-emiel 16 BLOUWE Louis 17 DORENBOS Yanne NED 18 VAN DER EYCKEN Brent 19 BRULE Louis FRA 20 CAPPELLE Mauro 21 BEERNAERT David 22 STERCKX Domien 23 DHONT Arnoud 24 VAN DEN BROECK Arno 25 DECUYPERE Nathan 26 VAN DEN PLAS Jasper 27 DELSAUT Anthony 28 DUFAU Axel FRA 29 WUYTS Siebe 30 VAGENENDE Liam 35 COVELIERS Seppe 52 COLLIE Lars

     

    05/08/2017 DENDERWINDEKE - NINOVE (O) - Juniores - 98,4 km - 40,38 km/h

    Aantal deelnemers: 92 - opgevers: 42

    1 MAAS Edo NED RWC AHOY

    2 DE JONG Timo NED ACROG - BALEN BC

    3 ANDERSON Ian USA WILLIAM CYCLING ACA

    4 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 VAN DER BEKEN Aaron WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 DE WILDE Gilles 12 FIVÉ Trystan 13 DE VRIENDT Niels 14 VERHULST Ruben 15 TUSCANO Alessandro 16 DE GEYTER Jelle 17 WARD Adam IRL 18 SAINTOBYN Quinten 19 PUT Lars 20 SCHOTS Michaël 21 BAEYENS Yorgo 22 BOUCKAERT Louis 23 HOPPERETS Christophe 24 DE BRAEKELEER Jef 25 BROUWERS Arno 26 PESSEMIER Tom 27 VAN DEN BERGHE Nathan 28 LAHAV Omer ISR 29 MARTENS Michiel 30 GOLDSTEIN Edo ISR 31 MEERSMAN Maxim

     

    05/08/2017 BORNEM (WEERT) (A) - Nieuwelingen - 60 km - 42,95 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 19

    1 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    4 RAYFER Itay ISR TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    5 TENE Rotem ISR ISRAEL GO PRO

    6 LAURYSSEN Tom WAC TEAM

    7 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 DE GRAEF Noah VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 MICHIELSEN Jarne 12 VAN ELSACKER Hans 13 VAN HOUTE Sybren 14 DERAEDT Victor 15 DECOSTER Michael 16 VAN BOUWEL Hannes 17 MAAS Aleksandr NED 18 VAN DAELE Ernest 19 VERLINDEN Jordi 20 ROMBAUTS Daan 21 HEYLEN Wout 22 VAN GUCHT Thomas 23 VAN DER PERREN Ritte 24 VAN ROY Tristan 25 BARBRY Giel 26 ARNOUTS Brent 27 DUYM Steffen 28 CORVERS Milan 29 MAES Alec 30 WACHTERS Jul 33 VAN CLEEMPUT Bert 39 DE PESTEL Thomas 40 DE VOS Wannes 42 ROGIERS Lucas 44 DANEEL Jefke 45 VAN HAVERE Detlev 46 D´HOLLANDER Senne 47 DE ROECK Dante

     

    05/08/2017 DENDERWINDEKE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 36,95 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 2

    1 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    2 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT

    5 CEURENS Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 STEVENS Igor VZW JONG WIELERTALENT

    8 CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    10 KOGUT Oded ISR CCC

    11 DESHE Yotam ISR 12 FULTON Casey John USA 13 VANDENSTORME Dylan 14 LADANG Miguel 15 GALLE Staf 16 STALMANS Jasper 17 LAMPERTI Gianni USA 18 DE BRAEKELEER Juul 19 COHEN Raz ISR 20 HRISTOV Ivan BUL 21 ERAN Gil ISR 22 SHIPP Elijah USA 23 VANCANNEYT Jelle 24 VAN DER SYPT Gianni 25 VAN DER BIEST Brecht 26 MARIT Senne 27 POUNDER Alastair USA 28 GERON Tomer ISR 29 JENKINS Nolan USA 30 BOURGOYNE Lucas USA

     

    05/08/2017 ERPE-MERE (O) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 50 km

    Dames Juniores - deelnemers: 34 - opgevers: 4 - 50 km

    1 RAAIJMAKERS Marit NED WV BEET-IT VOLENDAM

    2 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 HOOLWERF Cathalijne NED WV HET STADION

    4 SHEPHERD Josie GBR PROJECT 51

    5 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB

    6 STONE Isabella GBR ISOREX CYCLING TEAM

    7 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 UYTTENHOVE Aiko AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    10 FISHMAN Roni ISR ESHKOLOT RIDERS

    11 DHONT Glacia 12 BIRAN Shira ISR 13 FEYTENS Ellen 14 LOUCHAERT Justine 15 CLAUS Marjon 16 VRANKEN Chayenne 17 STROMBERG Madeleen GER 18 NOËL Jara 19 BRAGANO Laura 20 BIEBAU Axelle 21 DELESTRAIT Camille 22 KÖNIG Corinna GER 23 LENSECLAES Ditte 24 VAN DER ZWET Suze NED 25 VANDEPUTTE Léa 26 LAMEIRE Louise 27 VAN SEVEREN Sarah 28 VERHEYDEN Sylke 29 JONGENELEN Joëlla NED 30 VAN ROMPAY Anke


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 30 - opgevers: 4

    1 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    2 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    3 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 WALLACH Gali ISR CCC

    5 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 KNIGHT Emily GBR LEE VALLEY

    10 MICHOTTE Maelle LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 PUNNEWAERT Kirin 12 GOOSSENS Lotte 13 DE WISPELAERE Fien 14 PANTON Megan GBR 15 JONGENELEN Sanne NED 16 RENDERS Luna 17 VAN ANROOIJ Shirin NED 18 LENAERS Jade 19 VAN DIJKE Demi NED 20 POPELIER Lotte 21 MICHIELSEN-STEVENS Laura 22 BEIRINCKX Lina 23 AKKERMANS Lotte NED 24 VAN DAMME Celien 25 VAN DE VELDE Florelien 26 MAES Sara

      

    05/08/2017 MAARKEDAL (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    12 jaar - deelnemers: 19 - opgevers: 0 - 20,82 km

    1 VAN BYLEN Liam ACROG - BALEN BC

    2 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    3 DIERICK Romain WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 HOORENS Victor WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 OMLOOP Witse ACROG - BALEN BC

    18 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar - deelnemers: 33 - opgevers: 0 – 24,29 km

    1 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    2 DE MEIJTS Matis INDIVIDUEEL

    3 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    5 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    30 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    32 NEIRINCKX Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    33 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 55 - opgevers: 2 - 41,64 km

    1 DETALLE Noah LOTTO-VC ARDENNES

    2 VERSTAPPEN Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 VAN CAUWENBERGHE Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 AVONDTS Mathis WAC TEAM

    5 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 CLAESSENS Robbe PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    37 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 FIERENS Ruben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    43 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    45 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    47 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    48 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    51 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 SAINTOBYN Chelsey CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    2 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar  meisjes - deelnemers: 2

    1 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 ROTTIERS Margot MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 HENDRICKX Julie KVC NOORDZEEMEEUW

    2 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    05/08/2017 MAZENZELE-OPWIJK (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    05/08/2017 EGEM (PITTEM) (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    05/08/2017 HEIST OP DEN BERG (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    05-08-2017 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/08/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Bjorn Coomans 2015.jpg
       Bjorn Coomans

    Zaterdag 5 Augustus BORGT (1850)

     

    Cat.A - 73,2 km – 28 deelnemers

    1 BJORN COOMANS (Ruisbroek)

    2 Gillian Van Rymenant

    3 Koen Vanopdenbosch

    4 Bjorn Lison

    5 Tom Vanopdenbosch

    6 Nick Van De Wille

    7 Kevin Van De Keer

    8 Yorick Lison

    9 Matthias Coppens

    10 Filip Weemaes

    11 Cedric Rottiers 12 Kris Bosmans 13 Thomas Guilmin 14 Anton Straetmans 15 Sam De Raedt 16 Rob Lanin 17 Jelle Mertens 18 Yannick Wampers 19 Joery De Somer 20 Stijn De Laet

     

    Cat.B – 73,2 km – 20 deelnemers

    1 Raf VAN DEN BOSSCHE

    2 Pascal De Wolf

    3 Steven Van Rijckeghem

    4 Andy Annendijck

    5 Frederik Beke

    6 Tom Penninck

    7 Patrick Eulaerts

    8 Peter Vermassen

    9 Gert Brijs

    10 Kristof Binst

    11 Tom De Beer 12 Jan Van Der Auwera 13 Gunther Biesemans 14 Peter Van Haverbeek 15 Ivan Daelemans 16 Jurgen Stijnen

     

    Cat.C – 67,1 km – 44 deelnemers

    1 Kristof RENIERS

    2 Gaetan Debroux

    3 Patrick Van Roosbroeck

    4 Pierre Herinne

    5 Thierry Lampre

    6 Steve Van Hemelrijck

    7 Bruno Bruyere

    8 Richard De Ridder

    9 Tino Verbesselt

    10 Yves Loncke

    11 Jimmy De Paepe 12 Gunther Quintelier 13 Steven De Kerpel 14 Rudy Van De Voorde 15 Fabien Hanssens 16 Philippe Vandevelde 17 Gerry Maes 18 Gino Steenssens 19 Ronny Vanderaerden 20 Bart Lauwers

     

    Cat.D – 61 km – 26 deelnemers

    1 Patrick VAN RANSBEECK

    2 Danny De Backer

    3 Frank Van Der Perre

    4 Jan De Mulder

    5 Patrick Jacobs

    6 Ronald Rents

    7 Luc Pannekoeck

    8 Michael Van Poelvoorde

    9 Rudy Thomas

    10 Serge Meyvis

    11 Eddy Van Der Steen 12 Rudi De Bondt 13 Marc Tabourdon 14 Eddy Vermeir 15 Hugo Van Linden 16 Danny Belin 17 Alain De Schepper 18 Jan Van Cauter 19 Bruno Van De Veken 20 Jan Maegh

     

    Cat.E – 54,9 km – 23 deelnemers

    1 Jan VAN DEN BRANDE

    2 Dirk Van Hove

    3 Rudy Van De Velde

    4 Luc Witman

    5 Michel Willems

    6 Dominique Turcksin

    7 Paul Geudens

    8 Rudy Berwart

    9 Jean Pierrre Hustin

    10 Raf Vercammen

    11 Marc Docx 12 Guy Theys 13 Rony Govers 14 Louis Van Den Broeck 15 Guy Vanparrijs 16 Dirk Verbestel 17 Philippe Dirickx

     

    Cat.F – 48,8 km – 22 deelnemers

    1 Jos VANDERMEULEN

    2 Andre Bultinck

    3 Felix Luyten

    4 Roger Schouppe

    5 Etienne Vandenhouwe

    6 Jean Pierre Wauters

    7 Rene Mertens

    8 Jean Pierre Broothaerts

    9 William De Cremer

    10 Dirk Moerenhout

    11 Roger Wauters 12 Andre Devadder 13 Freddy Vandenberghen 14 Noel Truyers

    05-08-2017 om 22:19 geschreven door kenny


    04-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LEDE VAN VRIJDAG 04/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LEDE VAN VRIJDAG 04/08/2017     


    Vrijdag 04/08/2017 LEDE (O) - Elite z.c./U23 - 70,2 km - 41,74 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 1

    1 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    2 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    4 TEMMERMAN Jasper VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 ONGENA Matthias INDIVIDUEEL

    6 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE

    9 DE PAEPE Pieter INDIVIDUEEL

    10 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    11 LANGEDOCK Mathieu 12 POELMAN Laurens 13 BAUTERS Reno 14 VAN DAMME Davy 15 VAN DE PERRE Dimitri 16 RUGOVAC Denis CZE 17 D´HOOGE Thomas 18 PELLERIAUX Nicolas FRA 19 RASSCHAERT Kilian 20 VAN BOSSUYT Davy 21 BOGAERT Steven 22 BUYLE Pieter 23 DIERICKX Anthony 24 MARIS Fischer USA 25 MOENS Jonas 26 SCIBA Brian USA 27 MADDOX Blane USA 28 VAN WESEMAEL Maarten 29 VAN DE VOORDE Lennert 30 DE BACKER Thomas
    4-8-2017-lede 542.JPG
    Podium te Lede met winnaar Gianni Marchand, Niels Lievens en Jochen Deweer.
    4-8-2017-lede 535.JPG
    Podium te Lede met winnaar Gianni Marchand, Niels Lievens en Jochen Deweer.
    4-8-2017-lede 549.JPG 4-8-2017-lede 553.JPG
                                                    Winnaar Gianni Marchand met de bloemen en de supporters.
    4-8-2017-lede 500.JPG
                                Aankomst van winnaar Gianni Marchand.
    4-8-2017-lede 498.JPG
                                    Aankomst van winnaar Gianni Marchand.
    4-8-2017-lede 503.JPG
    Spurt voor de 2de plaats met Niels Lievens voor Jochen Deweer, Jasper Temmerman
    en Matthias Ongena.
    4-8-2017-lede 482.JPG
                                        De koploper Gianni Marchand.
    4-8-2017-lede 475.JPG
    4-8-2017-lede 413.JPG
    4-8-2017-lede 404.JPG
    4-8-2017-lede 400.JPG
    4-8-2017-lede 394.JPG
    4-8-2017-lede 387.JPG
    4-8-2017-lede 361.JPG
    4-8-2017-lede 314.JPG
    4-8-2017-lede 292.JPG
    4-8-2017-lede 286.JPG
    4-8-2017-lede 278.JPG
    4-8-2017-lede 274.JPG
    4-8-2017-lede 254.JPG
    4-8-2017-lede 239.JPG
    4-8-2017-lede 236.JPG
    4-8-2017-lede 218.JPG
    4-8-2017-lede 215.JPG



    Gentlemen - deelnemers: 47 - opgevers: 2- 32,4 km

    1 VETTENBURG Peter

    2 RENIERS Kristof

    3 DE COENSEL Niels

    4 DE CROOCK Maarten

    5 STUART Jo Nathan Arthur H

    6 SPITAELS David

    7 SMETRIJNS Herman

    8 DE CRAIM Ulrik

    9 DE GENDT Niels

    10 PENNEWAERT Christof
    4-8-2017-lede 187.JPG

     

    Gentlemen Club - deelnemers: 15 - opgevers: 0 – 37,8 km

    1 GOVAERT Kenny

    2 VANDEKERCKHOVE Enzo

    3 ROTTIERS Cédric

    4 DE LEEUW Jelle

    5 MICHIELS Thomas

    6 BUYSE Dieter

    7 VAN HAMME Wim

    8 VAN BOGAERT Eddy

    9 COOMAN Gianni

    10 COOMAN Jerry

    4-8-2017-lede 091.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-08-2017 om 23:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 04/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 04/08/2017 LEDE (O) - Elite z.c./U23 - 70,2 km - 41,74 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 1

    1 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    2 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    4 TEMMERMAN Jasper VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 ONGENA Matthias INDIVIDUEEL

    6 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE

    9 DE PAEPE Pieter INDIVIDUEEL

    10 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    11 LANGEDOCK Mathieu 12 POELMAN Laurens 13 BAUTERS Reno 14 VAN DAMME Davy 15 VAN DE PERRE Dimitri 16 RUGOVAC Denis CZE 17 D´HOOGE Thomas 18 PELLERIAUX Nicolas FRA 19 RASSCHAERT Kilian 20 VAN BOSSUYT Davy 21 BOGAERT Steven 22 BUYLE Pieter 23 DIERICKX Anthony 24 MARIS Fischer USA 25 MOENS Jonas 26 SCIBA Brian USA 27 MADDOX Blane USA 28 VAN WESEMAEL Maarten 29 VAN DE VOORDE Lennert 30 DE BACKER Thomas

     

    04/08/2017 ZELZATE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 41,47 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 33

    1 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    4 BARUSEVICUS Peter GBR TEAM KTM UK

    5 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    6 HESTERS Jules VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    8 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    9 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    10 BOUTEN Migel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 PIETERS Bart 12 DE SCHEEMAEKER Davy 13 BAUSBACHER Evan USA 14 GIBBONS Thomas USA 15 HAEMELS Bavo 16 TIELEN Dario 17 ODDLI Anders NOR 18 LIVINGSTONE Peter AUS 19 VAN HYFTE Steven 20 ONGHENA Matthias 21 VAN DUREN Brent 22 BULTYNCK Isaak Floris A 23 WARMAN Jacob GBR 24 DE SY Vincent 25 DE GREVE Maxim 26 VAN DURME JENS Jens 27 ROBINSON Adam GBR 28 BRUYNEEL Giel 29 VERCAUTEREN Tim 30 ROUNDS Fraser GBR 33 VAN GOETHEM Kevin 44 WATERSCHOOT Wannes

     

    04/08/2017 OOSTKAMP (W) – Dames Elite - 91,8 km - 40,33 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 2

    1 CURE Amy AUS MERSEY VALLEY DEVONPORT CYCLING CLUB

    2 RUUD Kirsti NOR AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 FOX Samantha USA VELO CLASSIC

    5 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 LIMA Tone Hatteland NOR HILTEC PRODUCTS

    8 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 VANDERHEYDEN Liena ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 MEERTENS Lone 12 CHARD Megan GBR 13 TORTOLINA Gaia ITA 14 TURBLIN Chloë FRA 15 DENEEF Naïka 16 VAN IMPE Dorien 17 VANDEWALLE Isabel 18 VAN DEN STEEN Kim 19 SRICHA-UM Chanakan THA 20 LOUCHAERT Justine 21 DELANOTE Bonnie 22 LEENKNEGT Liliane 23 DUPREZ Jurrina 24 ACCOE Joyce 25 BELLAERT Axelle 26 BERTON Fatima 27 STRUYF Lize 28 DELTOMBE Evelien 29 DALVING Shana 30 FREMINEUR Terry 31 BRITS Delphine 34 BAELE Eveline 47 COUDEVILLE Herlinde 56 WITTOCK Nancy 57 JACOBS Katleen

     

    04/08/2017 MAZENZELE-OPWIJK (B) - Juniores - 81 km - 39,78 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 16

    1 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    2 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    3 BEN MOSHE Yuval ISR VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 GABBAY Nir ISR TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    5 ONODERA Kei JPN TEAM EURASIA

    6 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 KAKIZAKI Eugene JPN TEAM EURESIA

    9 PENSON Tim NED TWC HET SNELLE WIEL

    10 CAPPEL Liam NZL KELLY BENEFIT STRATEGIES ELITE

    11 SNELS Robbe 12 VANDEVELDE Yentl 13 VAN MULDERS Brent 14 PRYDE Struan GBR 15 VERHULST Ruben 16 CREYGELMAN Jens 17 DE LANGE Pieter-jan 18 DE NEVE Joerik 19 VAN DER TRAPPEN Gilles 20 DEWIT Jordi 21 DE MESMAEKER Tibo 22 WESTELINCK Jesper NED 23 THOME Yohan 24 GOLDSTEIN Edo ISR 25 LINTHOUDT Arne 26 BEYENS Matisse 27 LAUWERYSEN Jarne 28 COENEGRACHTS Jasper 29 BARBAIX Dries 30 WOUTERS Kamiel NED 37 LAURENT Giovanni

    04-08-2017 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 03/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 03/08/2017 DERNYCRITERIUM LOMBARDSIJDE (W) – Men Elite - Criterium 33 km - 49,67 km/h

    Aantal deelnemers: 16 - opgevers: 0

    1 STUYVEN Jasper TREK -SEGAFREDO

    2 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    4 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    5 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 MUSEEUW Stefano TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    7 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    8 WAEYTENS Zico TEAM SUNWEB

    9 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    10 CALLEEUW Joeri ROUBAIX LILLE METROPOLE

    11 SALOMEIN Jarl 12 VERMEERSCH Gianni 13 PLANCKAERT Emiel 14 GODERIS Jelle 15 MAES Alexander 16 JACOBS Johan SUI

     

    03/08/2017 OOSTKAMP (W) - Elite z.c./U23 - 102 km - 46,09 km/h

    Aantal deelnemers: 110 - opgevers: 25

    1 FRANCK Eamon USA HAGENS-BERMAN

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 MUS Aloïs SHIFTING GEARS

    7 GORAL Wyatt USA CCB RACING

    8 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 RUGGOVAC Denis CZE FAVORIT RACING

    10 HARRISON Jones GBR POLARTEC FUNDACION CONTADOR

    11 SLABINCK Indiana 12 VERHULST Lothar 13 DEVROYE Kim 14 BICKNELL Aaron AUS 15 CONSTANT Kenny 16 JONCKHEERE Michael 17 BAEKELAND Cedric 18 VERBEURE Hakim 19 EECKHOUT Niko 20 VAN DEN BORNE Tom 21 VANDENBERGHE Nick 22 DEFREYNE Cédric 23 VAN RENTERGHEM Bram 24 VANDENBUSSCHE Jari 25 CARPENTIER Jari 26 DECLERCQ Thierry 27 HUYGHE Gilles 28 VANGHELUWE Seppe 29 FACHE Florent FRA 30 VAN RAEPENBUSCH Ruben

     

    03/08/2017 DERNYCRITERIUM LOMBARDSIJDE (W) - Dames Elite - Criterium 22 km - 37,71 km/h

    Aantal deelnemers: 13 - opgevers: 1

    1 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    2 DOM Annelies LOTTO-SOUDAL LADIES

    3 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 VERSCHUEREN Jolien ACROG BALEN BC

    5 DOCX Mieke LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 TORTOLINA Gaia ITA SERVETTO GIUSTA

    7 BERTON Fatima WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    8 GINS Tara LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 DENEEF Naïka AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 BORREMANS Sarah 12 VERMEIRE Lisa

    04-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 04/08/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 3°Seizoenszege !!!
    Patrick Bobelijn.jpg

         Patrick Bobelijn

    Vrijdag 4 Augustus 2017 ZINGEM (9750)

    Cat.A – 69 km – 44 deelnemers

    1-Roeygens Pieterjan (Gent)

    2-Bauters Pieter

    3-Vandenbussche Ron

    4-Dequidt Christophe

    5-Van Der Sickel Mario

    6-Claes Dries

    7-Van Der Jeught Stijn

    8-Moerman Jens

    9-Nevejans Dennis

    10-De Clercq Wouter

    11-Michels Kenny-12-Vermassen Jens-13-De Smet Dries-14-Timbreur Jonas-15-Van Damme Peter-16-Maes Olivier-17-Maenhout Kenny-18-Dequidt Frederik-19-Nevejans Kenny-20-Verwee Nico-21-Haegeman David-22-Van der Straeten Cedric-23-Van Eeckhout Michael-24-Maenhout Tommy-25-Ameye Stijn-26-Verstraeten Bert-27-Snoeck Mathias-28-Decabooter Jens-29-Blaton Wim-30-Van Waeyenbergh Grégory-31-Vereecke Gilian-32-Vancolen Kevin-33-Peelman Stijn-34-Vanaudenaerde Jarne-35-Claeys Kevin-36-Dhondt Gunter-37-Van Den Bossche Thijs-38-Vandriessche Kenneth-39-Van Crombrugge Dieter-40-Vanherpe Mike-41-Roels Diedrich-42-Bouquet Kenneth-43-Spillebeen Jürgen-44-Brijs Gert

     

    Cat.B – 59,8 km – 23 deelnemers

    1-De Smet Peter (Ruiselede)

    2-Verleyen Dirk

    3-Wandels Youri

    4-Eeckhout Niko

    5-De Weirdt Gino

    6-Van Den Broecke Mario

    7-Van Hautekerke Glenn

    8-Luyssen Geoffrey

    9-Verschelden Steven

    10-David Stefaan

    11-De Vlieger Sven-12-Goossens Alex-13-Muys Kristof-14-Janssens Bert-15-Demaertelaere Dennis-16-Heyse Tommy-17-Hoes Andy-18-Dhondt Willem-19-Lauwereys Gertjan-20-Rabout Rudi-21-Millan Filipe-22-Oliebos Koen-23-De Groote Angelo

     

    Cat.B+ – 59,8 km – 23 deelnemers

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-Edwards Richard

    3-Roose Nico

    4-Braet Wim

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-Thursfield Paul

    7-De Lannoy Didier

    8-Van Oyen Franky

    9-Van Speybroeck Geert

    10-Ballet Peter

    11-De Tremerie Franky-12-Cornelis Rudolf-13-Gyselinck Eddy-14-Hellinckx Danny-15-Vandebuerie Mario-16-Smet Luc-17-Benoot Stanny-18-Dhooge Tom-19-Steenssens Gino-20-Stewart Paul-21-Van Pachterbeke Patrick-22-Mosnak Branislav-23-Nevejans Idesbald

     

    Cat.C – 50,6 km – 28 deelnemers

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-De Coninck Wim

    3-Paridaens Ronny

    4-Goossens Marc

    5-Willems Michel

    6-Heye Hilair

    7-Geerts Christiaan

    8-Struyf Raoul

    9-Pieters Joost

    10-Somers Chris

    11-Mares Leo-12-Boeve José-13-Verzele Noël-14-Bath Mick-15-Vanrafelghem Patrick-16-Bracke Wim-17-De Praetere Fritz-18-D'Hondt Erwin-19-Bolle Henk-20-De Poorter Luc-21-De Vuyst Eddy-22-Bauters Ronny-23-De Baets Johan-24-Maes Josse-25-Van Lierde Hans-26-Van Den Broeke Patrick-27-Donaldson Andrew-28-Broadbent David

     

    Cat.D – 50,6 km – 15 deelnemers (+65 jaar)

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Deneef Jozef

    3-Remory Pierre

    4-Burggraeve Noël

    5-Cobbaut Eddy

    6-Oosterbosch Geert

    7-Teirlinck Willy

    8-Ligneel Rony

    9-Van Holen Johny

    10-Vanpoucke Rik

    11-De Leersnyder Florent-12-Mous Willy-13-Deboelpaep Andre-14-Demiddel Ronny-15-De Sutter Willy

     

    Cat.D+ – 50,6 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Snels Luc

    3-Vandenhouwe Etienne

    4-D'Hont Joseph

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-Hermans Luc

     

    Niet vergunninghouders – 50,6 km – 20 deelnemers

    1-Van Meirhaeghe Karel (Semmerzake)

    2-Moreau Diego

    3-Vande Kerckhove Pieter

    4-Van Laeken Gert

    5-Tahon Pierre

    6-Evraert Niels

    7-Onderbeke Franky

    8-Lippens Brecht

    9-Vernaeckt Thomas

    10-Dhont Dieter

    11-Maes Nico-12-Spileers Kenny-13-De Stercke Thomas-14-Van Der Kelen Stijn-15-Demets Ward-16-Wauters Denis-17-D'Hoe Davy-18-Michels Jurgen-19-Lauwers Kenneth-20-De Vos Jurgen







    Proficiat aan ANNICK VAN LEUVEN met haar Zege !!!

    Proficiat aan GLENN VAN HILLE met zijn Zege !!!

    Annick Van Leuven 2015.jpg   Glenn Van Hille.jpg 

     Annick Van Leuven         Glenn Van Hille

    Vrijdag 4 Augustus 2017 KALKEN (9270)

     

    Dames – 37,2 km - 11 deelnemers

    1 ANNICK VAN LEUVEN (Schoten)

    2 Hoet - Monsieur

    3 Ten Hartog Sarah

    4 Suys Mieke

    5 Van Waeyenberghe Bren

    6 Van Nevele Elke

    7 Smet Lieselot

    8 De Koning Ilona

    9 Peleman Dorien

    10 Van Steenbrugghe Jana

     

    Toeristen – 55,8 km - 46 deelnemers

    1 GLENN VAN HILLE (Sint-Niklaas)

    2 Van Driessche Kjell

    3 Wollaert Jan

    4 Willems Stefaan

    5 Van Steirteghem Filip

    6 Van Gaeveren Gunther

    7 Cardon Germer

    8 De Kimpe Nick

    9 De Jonghe Frederick

    10 De Bock Stef

    11 Smetrijns Wim 12 Kesteleyn Bram 13 Willems Filip 14 Ferrest Stefaan 15 Hacourt Joris 16 Van Durm Toon 17 Verstraeten Tor 18 Tinel Pieter 19 Verdegem Jonas 20 Van De Walle Mike 21 Cap Bryan 22 Verhoeven Gert 23 De Permentier Kenny 24 D'Hauwe Andy 25 Wullaert Kevin 26 De Bruyn Johan 27 Van Osselaer Tommy 28 Van Driessche Fré 29 onleesbaar nummer 30 Van Ongeval Matthias 31 De Geyter Sebastiaan 32 De Leenheer Tom 33 Hooreweghe Peter 34 Meerten Remco 35 De Cooremeter Michiel 36 De Backer Jelle 37 Loeman Steven

    04-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    03-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 3° Seizoenszege bij de Profs !!!

    Thomas De Gendt 2017 1.jpg 

       Thomas De Gendt

    Woensdag 02/08/2017 NA TOUR DERNY ANTWERPEN (A) – Men Elite - Criterium

    2° reeks - deelnemers: 16 - opgevers: 0 - 28 km – 45,32 km/h

    1 THOMAS DE GENDT uit Beveren LOTTO - SOUDAL

    2 PAUWELS Serge TEAM DIMENSION DATA

    3 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    4 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    5 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    6 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    7 DE PAUW Moreno SPORT VLAANDEREN BALOISE

    8 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    9 VAN DEN BROECK Jurgen TEAM LOTTO NL-JUMBO

    10 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    11 SINKELDAM Ramon NED 12 VAN HOOYDONCK Nathan 13 AERTS Toon 14 MEEUSEN Tom 15 BOUCHER David 16 DAS Jeroen

     

    1° reeks - deelnemers: 16 - opgevers: 0 – 22,4 km - 44,92 km/h

    1 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    2 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    3 DE PAUW Moreno SPORT VLAANDEREN BALOISE

    4 VAN DEN BROECK Jurgen TEAM LOTTO NL-JUMBO

    5 PAUWELS Serge TEAM DIMENSION DATA

    6 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    7 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    8 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    9 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    10 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    11 SINKELDAM Ramon NED 12 AERTS Toon 13 MEEUSEN Tom 14 VAN HOOYDONCK Nathan 15 BOUCHER David 16 DE VREESE Laurens

     

    02/08/2017 ZILLEBEKE-IEPER - HILL 60-KOERS (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 156 km - 42,42 km/h

    Aantal deelnemers: 114 - opgevers: 38

    1 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    2 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    3 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    6 REYNAERTS Wim CIBEL - CEBON

    7 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 LELEU Antoine DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    9 HUBAU Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    10 CARESMEL Alexis FRA ESEG DOUAI

    11 TOUQUET Joren 12 VERSCHUERE Seppe 13 BROEKAART Sven NED 14 VAN DAMME Bart 15 DESMECHT David 16 BALCAEN Manolito 17 TORRES JORRO Sergio ESP 18 DE PAEPE Johannes 19 VANDEVYVERE Gauthier 20 BOUTTÉ Jordy 21 MARCHAND Gianni 22 FABRI Hannes 23 CAVEY Vincent 24 GABISSON Clément FRA 25 VANDEMEULEBROECKE Steven 26 VANOVERSCHELDE Kobe 27 GELDHOF David 28 DE ZUTTER Kristof 29 VAN HAUWERMEIREN Michiel 30 SIMON Kenn

     

    02/08/2017 LINDEN-LUBBEEK (B) - Elite z.c./U23 - 127,4 km - 42,02 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - opgevers: 34

    1 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    3 ODDLI Anders NOR OTTESTAD IL SYKKEL

    4 FOUCHE James NZL COUNTIES MANUKAU CYCLING INC

    5 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    7 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    8 SIX Franklin AGO - AQUA SERVICE

    9 VAN LAER Ward VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 BAUDE Arthur AGO - AQUA SERVICE

    11 BATS Didier 12 REYNDERS Jens 13 COMMEYNE Davy 14 VERMEULEN Stef 15 VAN RENTERGHEM Boris 16 MERCKX Niels 17 PANIS Maxim 18 HAEMELS Bavo 19 RAYMACKERS Cedric 20 YANN Pestiaux 21 BOUTS Jens 22 PIETERS Laurent 23 SCHOEVAERS Ward 24 MORIS Sven 25 PETIT Tomas 26 DUBOIS Foeke 27 VANDERAERDEN Massimo 28 NOELS Sven 29 PATTYN Jeroen 30 HUYGEN Tijs

     

    02/08/2017 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km - 40,88 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 19

    1 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 FLANNAGAN Breandan IRL POWERHOUSE SPORT

    3 BEN MOSHE Yuval ISR VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 GABAY Nir ISR TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    6 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 LITVINOV Dominik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 CAPPEL Liam NZL KELLY BENEFIT STRATEGIES ELITE

    9 ANDERSON Ian USA WILLIAM CYCLING ACA

    10 MELAMED Shahar ISR TACC

    11 VERCRUYSSE Bryan 12 VERDONCK Loeka 13 MAES Laurens 14 VANDENABEELE Henri 15 SMET Jonas 16 VANNESTE Wout 17 WARD Adam IRL 18 DHONT Arnoud 19 DE RAEVE Stan 20 RUBINSTEIN Roy ISR 21 BEYENS Matisse 22 GOLDSTEIN Edo ISR 23 WESTELINCK Jesper NED 24 ONODERA Kei JPN 25 DECRAENE Raoul 26 DECUYPERE Nathan 27 VAN DEN PLAS Jasper 28 YAMAGISHI Daichi JPN 29 SAVER Kasper 30 BEERNAERT David

     

    02/08/2017 RANSBERG KORTENAKEN (B) - Nieuwelingen - 66 km - 36,53 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - opgevers: 39

    1 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    3 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    5 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 VAN EETVELT Lennert WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 ALENTEYNS Jorit SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    9 LADANG Miguel WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    11 VAES Alexandre 12 MAES Juul 13 DE JAEGER Arthur 14 MISEUR Mon 15 SCHARRE Stef 16 GIJBELS Jonas 17 TEERLINCK Alexander 18 HABETS Jordan NED 19 WAUTERS Seppe 20 LAURYSSEN Tom 21 REYNDERS Robbe 22 HUYBRECHTS Sander 23 BLANSAER Iljo 24 DECOSTER Michael 25 STRIK Dylan NED 26 BOONS Jente 27 VANSTOCKSTRAETEN Rutger 28 BOELS Senne 29 VAN GESTEL Sidney 30 KONINCKX Maarten 36 DE VOS Wannes 45 DE BEER Wannes

    03-08-2017 om 10:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 31/07/2017
    VWV.jpg

    Maandag 31/07/2017 BAAL (3128)

    Liefhebbers - 91 km

    1-De Weerdt Nick

    2-Michiels Marnix

    3-De Decker Eric

    4-Goeleven Jeroen

    5-Van Der Sanden Mathias

    6-Bunkens Kris

    7-Veroft Jelto

    8-Van Looy Roel

    9-Burton Jeremy

    10-Heymans Jonas

    11-Donnay Laurent 12-Van Vlasselaer Sven 13-Verheyden Joris 14-Jacobs Fréderic 15-Willemen Kristof 16-Galicia Wannes 17-Nys Kris 18-Wilmet Fréderic 19-Haot Maxime 20-Bossers Maarten

     

    C renners - 70 km

    1-Heremans Koen

    2-Vos Johan

    3-De Proost Gert

    4-Boenders Yves

    5-Willems Danny

    6-Decloux Steve

    7-Van Hemelrijck Steve

    8-Verschueren Ivan

    9-Briessens Ronny

    10-Van Kerkhoven Bart

    11-Van Den Plas Kurt 12-Compere Serge 13-Tuyls Robby 14-Van Hove Raf 15-Everaerts Wim 16-Christiaens Dave 17-Torfs Tony 19-Dockx Peter 20-Wenders Jack

     

    D renners - 70 km

    1-Wauters Philippe

    2-Van Uffel Wim

    3-Verhaegen Guido

    4-Vrancken Luc

    5-Hauterat Georges

    6-Maes Harry

    7-Van Roy Luc

    8-Lahu Rudy

    9-Van de Kerkhof Robert

    10-Brabants Bruno

    11-Maillard Eric 12-Van Bael Hans 13-Van Loy Eddy 14-Maegh Jan 15-Janssens Geert

     

    E renners - 70 km

    1-Auwers Sus

    2-Durant Martin

    3-De Bakker Ludo

    4-Vercammen Raf

    5-Degeest Roland

    6-Van den Broeck Louis

    7-Van Tendeloo Denis

    8-Harte André

    9-Dom André

    03-08-2017 om 09:59 geschreven door kenny


    02-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 02/08/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Hank Mees en Dr.Frank De Winter vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 23 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Meteen bij het vertrek wat motregen maar gelukkig voor niet lang zodat we onder redelijk goede omstandigheden de midweek duurtraining konden afwerken. Op het einde van de rit kregen we terug motregen maar dan hadden de meesten er reeds 95 km opzitten. De kopmannen deden uitstekend werk en wisselden elkaar goed af zodat er aan een strak tempo kon worden getraind. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,7 km/h.

    Reden mee vandaag : Hank Mees , Dirk Cleys , Cornelis Van Der Haeven , Joris De Jonghe , Leo Mares , Jurgen De Witte , Edwig De Taey , Dr. Frank De Winter , Jochem Smet , Bruno Verwulgen , Walter Verhelst , Nico Vlyminck , Giovanni Van Drom , Patrick Deyaert , William Despeels , Eric Vermeulen , Rudy Serverius , Wim De Cleen , Hugo Martens , ??? en Kenny Janssens.

    Zomergroepstraining Beveren 2017.jpg

    02-08-2017 om 19:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DEERLIJK VAN DINSDAG 01/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DEERLIJK VAN DINSDAG 01/08/2017     


    Dinsdag 01/08/2017 DEERLIJK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 46,4 km/h

    Aantal deelnemers: 84 - opgevers: 2

    1 BULLEY Lewis GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    3 HESTERS Jules VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    5 ZHURKIN Nikolai RUS UDMURTIA

    6 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    8 SCHITTECATTE Niels VETRAPO CYCLING TEAM

    9 BOUTEN Migel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VERCRUYSSE Dylan 12 BOSTOEN Gianni 13 VANGHELUWE Seppe 14 VANHOUTTEGHEM Cédric 15 EINHORN Itamar ISR 16 THOMSON Julian AUS 17 VANDENBUSSCHE Jari 18 RUGOVAC Denis CZE 19 DE BLAERE Diego 20 ROELS Sam 21 DEMAERTELAERE Dennis 22 CARSTENS Nicol RSA 23 INGRAM Jacob USA 24 HOWLETT Matt GBR 25 HAENEBALCKE Svenerick 26 DEMEYER Niels 27 VAN DEN NEST Jeffrey 28 DE VOS Dries 29 COWARD Jake GBR 30 BRAET Vinnie 38 D´HOOGE Thomas
    1-8-2017- deerlijk 709.JPG
    Podium te Deerlijk met winnaar de Brit Lewis Bulley, Jochen Deweer en Jules Hesters.

    1-8-2017- deerlijk 702.JPG
    Podium te Deerlijk met winnaar de Brit Lewis Bulley, Jochen Deweer en Jules Hesters.
    1-8-2017- deerlijk 715.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Lewis Bulley.
    1-8-2017- deerlijk 680.JPG
                                                Jules Hesters werd 3de.
    1-8-2017- deerlijk 631.JPG
    Aankomst van winnaar Lewis Bulley voor Jochen Deweer, Jules Hesters, Tom
    Timmermans, Nikolai Zhurkin, Arne De Groote, Jordy Oliebos, Niels Schittecatte,
    Migel Bouten en Steven Haerinck.
    1-8-2017- deerlijk 629.JPG
    Aankomst van winnaar Lewis Bulley voor Jochen Deweer, Jules Hesters, Tom
    Timmermans, Nikolai Zhurkin, Arne De Groote, Jordy Oliebos, Niels Schittecatte,
    Migel Bouten en Steven Haerinck.
    1-8-2017- deerlijk 459.JPG
    1-8-2017- deerlijk 364.JPG
    1-8-2017- deerlijk 363.JPG
    1-8-2017- deerlijk 289.JPG
    1-8-2017- deerlijk 275.JPG
    1-8-2017- deerlijk 270.JPG
    1-8-2017- deerlijk 252.JPG
    1-8-2017- deerlijk 218.JPG
    1-8-2017- deerlijk 181.JPG
    1-8-2017- deerlijk 171.JPG
    1-8-2017- deerlijk 079.JPG
    1-8-2017- deerlijk 053.JPG
    1-8-2017- deerlijk 048.JPG
    1-8-2017- deerlijk 029.JPG
             De start te Deerlijk van de Elite z.c. & Beloften met 84 deelnemers.
    1-8-2017- deerlijk 010.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-08-2017 om 18:56 geschreven door kenny


    01-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Kelly Druyts 2017.jpg 

            Kelly Druyts


    Dinsdag 01/08/2017 DEERLIJK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 46,4 km/h

    Aantal deelnemers: 84 - opgevers: 2

    1 BULLEY Lewis GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    3 HESTERS Jules VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    5 ZHURKIN Nikolai RUS UDMURTIA

    6 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    8 SCHITTECATTE Niels VETRAPO CYCLING TEAM

    9 BOUTEN Migel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VERCRUYSSE Dylan 12 BOSTOEN Gianni 13 VANGHELUWE Seppe 14 VANHOUTTEGHEM Cédric 15 EINHORN Itamar ISR 16 THOMSON Julian AUS 17 VANDENBUSSCHE Jari 18 RUGOVAC Denis CZE 19 DE BLAERE Diego 20 ROELS Sam 21 DEMAERTELAERE Dennis 22 CARSTENS Nicol RSA 23 INGRAM Jacob USA 24 HOWLETT Matt GBR 25 HAENEBALCKE Svenerick 26 DEMEYER Niels 27 VAN DEN NEST Jeffrey 28 DE VOS Dries 29 COWARD Jake GBR 30 BRAET Vinnie 38 D´HOOGE Thomas

     

    01/08/2017 KAPELLEN (A) - Elite z.c./U23 - 50 km - 41,97 km/h

    Aantal deelnemers: 19 - opgevers: 2

    1 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    4 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 VAN DER KLUNDERT Pim NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 DE BOECK Jef HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 COOLS Alexander CIBEL-CEBON

    10 VERWAEST Kevin TARTELETTO-ISOREX

    11 HOUSLEY Josh GBR 12 VAN NOTEN Anthony 13 VANDERMAST Kevin 14 HEYNS Dennis 15 VAN DOREN Ward 16 VAN AGTMAAL Jeffrey NED 17 THIJS Wim

     

    01/08/2017 LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 42,29 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 8

    1 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    4 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    5 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    8 DENOLF Ritchie THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    9 DECEUNINCK Thomas VIND! CYCLING PROJECT

    10 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 HOUCKE Killyan FRA 12 HUYGHE Gilles 13 LAPERRE Krsi 14 BEAUPREZ Benjamin 15 LANNOO Jaromir 16 VANDEVELDE Ruben 17 ALEXANDER Simon GBR 18 MUNTON Byron ZAF 19 CAPPELLE Gauthier 20 HUYGHE Benny 21 TOUBEAU Nicolas 22 MAES Dries 23 ANGUS Fisk GBR 24 BARTLETT Tobias GBR 25 DUTOO Jérémy 26 DESMET Jani 27 TRUBACZ Lauren FRA 28 DOUGLAS Brandon IRL 29 CRIPPS Michael GBR 30 MCCANN Conor IRL

     

    01/08/2017 KAPELLEN (A) - Dames Elite - 50 km - 37,61 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 8

    1 KELLY DRUYTS uit Wilrijk SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    2 CURE Amy AUS MERSEY VALLEY DEVONPORT CYCLING CLUB

    3 PRATT Jessica AUS BALMORAL

    4 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    5 EBERHARDT Verena AUT TWC MAASLANDSTER

    6 KENNEDY Lucy AUS ILIFECYCLE

    7 DRUYTS Lenny SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    8 MALSEED Shannon AUS PORTLAND CYCLING CLUB

    9 DRUYTS Jessy SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    10 EHRLER Désirée SUI MAASLANDSTER CCN INTERNATIONAL CT

    11 WATERREUS Kylie NED 12 JONGERIUS Claudia NED 13 HATTELAND LIMA Tone NOR 14 MEERTENS Lone 15 JONKER Chane RSA 16 VAN DE GUCHTE Quinty NED 17 BROWN Grace AUS 18 COMMISSARIS Caren 19 VAN DE VELDE Julie 20 TORTOLINA Gaia ITA 21 SELS Loes 22 VAN ANROOIJ Lindy NED 23 DRUYTS Demmy 24 DUPREZ Jurrina 25 HEYNS Joyce 26 SRICHA-UM Chanakan THA

     

    01/08/2017 KOOIGEM (W) - Nieuwelingen - 70,2 km - 40,12 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 12

    1 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 KOGUT Oded ISR CCC

    3 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    4 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 CEURENS Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 DESHE Yotam ISR CCC

    9 MARTHE Nicolas ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 SIMOENS Jari ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 GROOTJANS Jente 12KEYNAN Dan ISR 13 MICHIEL Nuytten 14 DE MAERE Alessio 15 GOEBEERT Théo 16 GALLE Staf 17 LOOTENS Gust 18 LEFEVRE Ruben 19 BERT Jasper 20 DEBORGGRAEVE Matthew 21 DEWACHTER Lucas 22 DE CLEEN Wouter 23 ERAN Gil ISR 24 VANGHELUWE Warre 25 MOLLY Gil 26 VAN LANDSCHOOT Ruben 27 BARSBY Julien FRA 28 VAN CAUTER Jarne 29 DE BEER Wannes 30 DEMUYNCK Arno 57 DANEEL Jefke

    01-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    31-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 31/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 31/07/2017     


    Maandag 31/07/2017 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,39 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 13

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    4 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    6 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    7 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    8 BUYLE Pieter CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    9 DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT

    10 DE BOECK Jef HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    11 WIELANDT Sven 12 HEYNDERICKX Hannes 13 VAN DAMME Bart 14 TEN HARTOG Guy 15 VERCAUTEREN Tim 16 ROTTY Glenn 17 HEIRBAUT Tony 18 CAETHOVEN Steven 19 DE VRIESE Stijn 20 MAES Bryan 21 RASSCHAERT Kevin 22 BOSTOEN Gianni 23 DE BOCK Yoni 24 VEREECKE Karel 25 VOLKERS Jorn NED 26 VAN DER STRAETEN Cedric 27 KING Rocco RSA 28 FIERENS Thomas 29 MOYSON Jelle 30 BALK Bobby NED
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 560.JPG
                  De winnaar te Sinaai Kobe Vanoverschelde met de bloemen.
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 554.JPG
       Winnaar te Sinaai Kobe Vanoverschelde met de bloemen en de supporters.
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 562.JPG
                      Een woordje uitleg van winnaar Kobe Vanoverschelde.
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 550.JPG
               Winnaar Kobe Vanoverschelde en ploegmaat Bart Van Damme.
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 518.JPG
     Aankomst van winnaar Kobe Vanoverschelde voor Jeroen Das en Guy Smet.
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 526.JPG
         Aankomst van Laurens Poelman op de 4de plaats voor Stijn Verbeke.
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 531.JPG
    De spurt voor de 6de plaats met Nico Verhoeven voor Alex Colman, Pieter Buyle,
    Koen Demuynck, Jef De Boeck en Sven Wielandt.

    31-7-2017-SINAAI MAAND. 481.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 464.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 378.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 373.JPG
                                           Vooraan Guy Ten Hartog.
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 333.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 315.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 296.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 244.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 237.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 203.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 186.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 176.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 164.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 107.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 082.JPG
                                  Guy Smet zet het peleton op de kant.
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 069.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 056.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 042.JPG
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 038.JPG
                                              Vooraan Alex Colman.
    31-7-2017-SINAAI MAAND. 023.JPG
              De start te Sinaai van de Elite z.c. & Beloften met 45 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    31-07-2017 om 23:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 31/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 31/07/2017 PUTTE (A) – Men Elite - Criterium 93 km - 39,54 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 MOLLEMA Bauke NED TREK SEGAFREDO

    2 VANSPEYBROUCK Pieter WANTY-GROUPE GOBERT

    3 STYBAR Zdenek CZE QUICK STEP

    4 DE BIE Sean LOTTO - SOUDAL

    5 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    6 VAN DEN BROECK Jurgen TEAM LOTTO NL-JUMBO

    7 WOUTERS Enzo LOTTO - SOUDAL

    8 CALLEEUW Joeri ROUBAIX LILLE METROPOLE

    9 BROES Michiel UNITED C.T.

    10 HOEYBERGHS Daan BEOBANK-CORENDON

    11 ANDRIES Jordi 12 ADAMS Joeri 13 DE PAUW Moreno 14 AERTS Toon 15 VERHAEGEN Jens 16 DRUYTS Gerry 17 PEELAERS Jeff 18 VANDEKINDEREN Jens 19 LEEMANS Rob 20 VAN DER PLOEG Neil AUS 21 HEYLEN Kevin 22 DOCKX Kristof 23 BIERMANS Jenthe 24 MEIJERS Daan NED 25 OERLEMANS Pieter 26 DE BOCK Stijn 27 VERSPECHT Yoshi

     

    31/07/2017 SINT-TRUIDEN (LB) – Men Elite - 139 km - 45,8 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 11

    1 VANBILSEN Kenneth COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 JONES Brenton AUS NORTH WEST REGION

    4 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    6 PARDINI Olivier WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    7 STUYVEN Jasper TREK -SEGAFREDO

    8 REYNDERS Jens LEOPARD PRO CYCLING

    9 HAVIK Piotr NED BEAT CYCLING B.V.

    10 WELLENS Tim LOTTO SOUDAL

    11 GHYS Robbe 12 JACOBS Pieter 13 MULHERM Mitchell AUS 14 SCOTT Jacob GBR 15 GEUENS Alexander 16 TOOVEY Ayden AUS 17 MOBACH Jarno NED 18 SWEECK Diether 19 MASSON Christophe FRA 20 CANT Jelle 21 PESTIAUX Yann 22 VAN MEIRHAEGHE Jef 23 TEASDALE Joshua GBR 24 PAGNAER Arthur 25 VAN ROOY Kenneth 26 MERLIER Braam 27 PETIT Tomas 28 VAN DINGENEN Jordi 29 VANDERAERDEN Massimo 30 GEUENS Joris

     

    31/07/2017 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,39 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 13

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    4 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    6 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    7 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    8 BUYLE Pieter CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    9 DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT

    10 DE BOECK Jef HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    11 WIELANDT Sven 12 HEYNDERICKX Hannes 13 VAN DAMME Bart 14 TEN HARTOG Guy 15 VERCAUTEREN Tim 16 ROTTY Glenn 17 HEIRBAUT Tony 18 CAETHOVEN Steven 19 DE VRIESE Stijn 20 MAES Bryan 21 RASSCHAERT Kevin 22 BOSTOEN Gianni 23 DE BOCK Yoni 24 VEREECKE Karel 25 VOLKERS Jorn NED 26 VAN DER STRAETEN Cedric 27 KING Rocco RSA 28 FIERENS Thomas 29 MOYSON Jelle 30 BALK Bobby NED

     

    31/07/2017 ERPE-MERE BAMBRUGGE (O) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 42,82 km/h

    Aantal deelnemers: 89 - opgevers: 27

    1 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    4 WIGHT Rohan AUS SCOTCH COLLEGE SA

    5 LEAR Samuel USA VOLHARDEN

    6 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE

    7 BULLEY Lewis GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 MAYHO Sidney Dominique BER ASFRA RACING TEAM

    10 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 SIMON Kenn 12 VAN DAMME Davy 13 OLIEBOS Jordy 14 VENS Quincy 15 FOAMES Ben GBR 16 DIEPENDAELE Jurgen 17 PIETERS Bart 18 DE CLERCK Matthias 19 LANGHAM Jacob AUS 20 UMSTEAD Ian USA 21 SLAGMULDERS Yorick 22 ANDERSSON Vincent SWE 23 HARRISON Jones GBR 24 SUTTON Joseph GBR 25 JOHNSTONE Taylor GBR 26 SCHROTH Richard AUS 27 GONZALEZ Alex USA 28 VAN SCHELVERGEM Mattias 29 DE JAEGER Nick 30 BICKNELL Aaron AUS 32 BAEYENS Dennis 59 ONGENA Matthias

     

    31/07/2017 LOMMEL-BARRIR (LB) - Elite z.c./U23 - 114 km - 46,35 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 15

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 FOUCHE James NZL COUNTIES MANUKAU CYCLING INC

    3 WILLEMS Tom INDIVIDUEEL

    4 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    5 BECKERS Roy TEAM DW BIKES

    6 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK

    7 VAN DER SLOOT Roland NED TWC TEMPO

    8 CLAES Stef UNITED C.T.

    9 ERREN Pim NED TWC MAASLANDSTER

    10 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    11 MOSBEUX Christophe 12 CLEEREN Tom 13 THIJS Edwin 14 VAN NYEN Hans 15 MONDELAERS Jarno 16 ELEN Sander 17 VERJANS Frank 18 TOORTELBOOM Frederik 19 WOUTERS Ruben 20 VANREYTEN Joachim 21 WOYAFFE Manuel 22 MEYERS Vincent 23 VANDEWEERDT Lars 24 DEVOLDERE Niki 25 AERDEN Koen 26 VOLMERG Frederik GER 27 CHURCHILL Calvert GBR 28 SERNEELS Dieter 29 SCHOONDERWOERD Mike NED 30 VERNIE Pierre GBR

    31-07-2017 om 23:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 31/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 15°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 28°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

     Koen De Bosscher          Patrick Cocquyt


    Maandag 31 Juli 2017 BAZEL (9150)

     

    Cat.A – 71,5 km – 59 deelnemers

    1-Bal Marijn (Niel)

    2-Apers Michaël

    3-Cooman Gianni

    4-Coppens Carrera

    5-De Witte Jurgen

    6-Maes Bram

    7-Meul Tom

    8-Weemaes Robby

    9-De Duytsche Luc

    10-Guequierre Roy

    11-Le Blon Michel-12-Peelman Stijn-13-Coomans Bjorn-14-De Smet Olivier-15-Van Steirteghem Filip-16-Cooman Mauro-17-Pletinckx Brent-18-Straetmans Anton-19-Van Dieren Christophe-20-Van Sante Tristan-21-Van den Branden Brecht-22-Dumortier David-23-de Kraker Rinco-24-Bauters Pieter-25-Laforce Mike-26-Cap Tim-27-De Beule Sam-28-Van Raemdonck Maarten-29-Bruyndonckx Stijn-30-Cooman Jerry-31-Van Osselaer Tom-32-Hosselaer Jan-33-Nevejans Kenny-34-Rigole Dieter-35-Lindhout Onno-36-Van Crombrugge Dieter-37-Ruysschaert Tijs-38-Maes Dimitri-39-Van Vlierberghe Bart-40-Van Osselaer Tommy-41-Kesteleyn Bram-42-Creve Stijn-43-Bouquet Kenneth-44-Van de Casteele Michaël-45-Dillen Dieter-46-Bogaert Sammy-47-Smet Jochem-48-Goossens Maarten-49-Cap Bryan-50-Van Gaeveren Gunter-51-Van Hille Glenn-52-Matthys Sam-53-Vanderveken Wim-54-Vandenberghe Stijn-55-Declerck Jean-Baptiste-56-Himpe Marnix-57-Maes Jonah-58-Spitaels David-59-Brijs Gert

     

    Cat.B – 65 km – 42 deelnemers

    1 KOEN DE BOSSCHER (Kalken)
    2 Van Den Broecke Mario
    3 De Weirdt Gino
    4 Pauwels Vital
    5 Bogaerts Patric
    6 Vanassche Frank
    7 Van Roeyen Dave
    8 Van De Perre Lieven
    9 Adriaenssens Stefan
    10 Reniers Kristof
    11 Claes Benny 12 De Vlieger Sven 13 Van Hautekerke Glenn 14 Verschelden Steven 15 Stevens Kurt 16 de Koning Michel 17 Moens Patrick 18 Heyrman Koen 19 Goossens Alex 20 Van Damme Peter 21 Verhooghe Kris 22 Ghyselen Frederik 23 Stans Tom 24 Vleurinck Kevin 25 Kramer Guido 26 Meerschaert Kris 27 Van Holderbeke Frank 28 Blockx David 29 Hoes Andy 30 Goolaerts Alain 31 David Stefaan 32 Van Raemdonck Kurt 33 Van Den Broeck Alain 34 De Permentier Kenny 35 De Wannemaeker Filip 36 Rabout Rudi 37 Heymans Peter 38 Van Bosbeke Peter 39 Van Drom Giovanni 40 Rizzo Claudio 41 Baert Giovanni 42 D'Hauwe Andy 

     

    Cat.B+ – 65 km – 23 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Bobelijn Patrick
    3 Van Speybroeck Geert-Sylvère
    4 De Ridder Richard
    5 Suys Frank
    6 Primo Gino
    7 Janssens Kenny (Melsele)
    8 Van Speybroeck Geert
    9 De Tremerie Franky
    10 Meyvis Serge
    11 Steenssens Gino 12 Hereijgers Piet 13 Van Hoof Danny 14 Goolaerts Dirk 15 Eyckmans Tony 16 Havermans Ruud 17 Van Camp Freddy 18 Harrison Andrew 19 Peeters Jan 20 De Ben Mark 21 Vandebuerie Mario 22 Thursfield Paul 23 Bracke Wim

     

    Cat.C – 52 km – 33 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Van Hove Dirk

    3-Goossens Marc

    4-Geerts Christiaan

    5-Versluys Marc

    6-Vanopstal Eddy

    7-Van Den Brande Jan

    8-Willems Noël

    9-Hus Willem

    10-Reniers Tony

    11-Boeve José-12-Govers Rony-13-Mares Leo-14-Van Lierde Hans-15-Struyf Raoul-16-Polfliet Danny-17-Steeman Juan-18-D'Hondt Erwin-19-Coopman Ivan-20-Bryssinckx Dirk-21-Marien Marc-22-Rijpens Frank-23-Van Der Vekens Patrick-24-De Baets Johan-25-Reubens Hendrick-26-Cornette Freddy-27-Vyncke William-28-Vanoverberghe Siegfried-29-Keyenberg Koen-30-Goethals Ronny-31-Bath Mick-32-Bracke Wim-33-Tummeleer Dirck

     

    Cat.D – 52 km – 15 deelnemers (+65 jaar)

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Luyten Felix

    3-De Leersnyder Florent

    4-Wauters Jean-Pierre

    5-Vandermeulen Jos

    6-Teirlinck Willy

    7-Moens Louis

    8-Montforts Ad

    9-Devadder Andre

    10-Delagrange Bart

    11-Mous Willy-12-Pauwels Marcel-13-Lockefeir Marinus-14-Luypaert Danny-15-Demiddel Ronny

    Cat.D+ – 52 km – 10 deelnemers (+70 jaar)
    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-D'Hont Joseph

    4-Hoof Roger

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-Saerens Jozef

    7-Cromheecke Riny

    8-Robijns Robert

    9-De Roos Willy

    10-Hermans Luc

    31-07-2017 om 20:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/07/2017

    VWV.jpg
    Zaterdag 29/07/2017 OOSTERLO


    Liefhebbers - 93 km

    1-Haest Tom

    2-Haest Christophe

    3-Peeters Kjell

    4-Bal Marijn

    5-Hendrickx Jorg

    6-Michiels Marnix

    7-De Weerdt Nick

    8-Goeleven Jeroen

    9-Beyens Joeri

    10-Hanlet Laurent

    11-Bunkens Kris 12-Wouters Ruben 13-Schouwaerts Yves 14-Vermaelen Steven 15-Gielen Siebe 16-Schoofs Wouter 17-Muylst Andy 18-Van Ginneken Glenn 19-Van Nyen Bob 20-Feyaerts Tom

     

    C renners - 69,75 km

    1-De Busser Jean Paul

    2-Witvrouwen Kris

    3-Heremans Koen

    4-Rijken Peter

    5-Rens David

    6-Pauwels Vital

    7-Wijckmans Kristof

    8-Verschueren Ivan

    9-Bruynseels Rudy

    10-Tuyls Robby

    11-Budo Nico 12-Gargnello Michel 13-Smits Christophe 14-Christiaens Dave 15-Lugowski Dominique 16-Van Luyten Chris 17-Verbesselt Timo 18-Van Hove Raf 19-De Backer Tom 20-Linotte Ludovic

     

    D renners - 69,75 km

    1-De Boel Patrick

    2-Van Uffel Wim

    3-Van Bael Hans

    4-Vluymans Erik

    5-Brabants Bruno

    6-Cortoos Jan

    7-Minnen Marc

    8-Vandenwijngaerden Marc

    9-Van Loy Eddy

    10-Van Roy Luc

    11-Wauters Philippe 12-Maegh Jan 13-Hakir Bernard 14-Goolaerts Ronny 15-Fierens Paul

     

    E renners - 69,75 km

    1-Auwers Sus

    2-Durant Martin

    3-Van Loy Ellen

    4-Delfosse Joseph

    5-De Bakker Ludo

    6-Delfosse Cathérine

    7-Harté André

    8-Huon Michel

    9-Genon Michel

    31-07-2017 om 20:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM - LAATSTE NIEUWS !!!

    rudyco.jpg
    PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM - LAATSTE NIEUWS!!!

     

    De renners van het Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team trokken de voorbije week de grenzen over om hun wielertalenten verder te exploreren. En het werden alvast heel geslaagde uitstappen!

     

    Bij de U17 mocht Branko Huys proeven van de Olympische sfeer op de Jeugdolympiade te Gyor (Hongarije). Branko werd 24e in de tijdrit en eindigde in de groep tijdens de wegrit. Alleszins een uniek en onvergetelijke ervaring voor Branko en een eer voor de club om een renner af te vaardigen op zo’n evenement.
    Zondag 30 juli trok Arjan Poleij, uitstekend op dreef met reeds 10 zeges in België en Nederland, naar de Polynormande in Frankrijk. Een zeer gerenommeerde klassieker met de 150 beste Fransen aan de start. Arjan zorgde er voor een uitschieter door de snelste te zijn van een kopgroep van 6 en zo zijn 11e en ongetwijfeld mooiste zege van dit seizoen te boeken!

    IMG_4092.jpg 

    De U19 renners trokken naar de Niedersachsen Rundfahrt in Duitsland, waar de betere U19 renners in Europa aan de start stonden. 
    De selectie deed het er heel goed, met :

    Rit 1: Louis Rose Davies 5e, Zak Coleman 15e en Oliver Robinson 22e

    Rit 2 (ind tijdrit): Louis Rose Davies werd 14e in de tijdrit, winst was weggelegd voor Andreas Leknessund, die in deze rittenkoers niet voor ons team uitkwam maar bij de Noorse nationale ploeg.

    Rit 3: Louis Rose Davies 8e , Oliver Robinson 11e en Zak Coleman 20e. Met ook winst in ploegenklassement van de rit.

    Rit 4: Oliver Robinson 7e, Louis Rose Davies 11e en Zak Coleman 26e.

    In het algemene klassement eindigde Louis Rose Davies knap 6e.

    In het eindklassement eindigden ze prachtig 6e met Oliver, Louis, Zak, Geert, Kevin en Tim. Zo werden we ook de 1e Belgische ploeg ook.

    IMG_4093.jpg  

    In eigen land eindigde Thomas Vercauteren in de top 20 op het BK. In andere wedstrijden waren er ereplaatsen voor Tristan Timmermans (4e) en Milan Cosyns (5e).

     

    In Schellebelle tenslotte waren de jongste clubleden aan de slag. Met veel overgave gaven ze het beste van zichzelf. Plaatselijke renner Ian Kimpe mocht zelfs de bloemen meenemen en bij de aspiranten werden Fleur De Veirman en Aaike Cools respectievelijk 2e en 3e. Ook nog enkele bemoedigende woorden voor de jongste held Victor-Jan Hiel die in zijn eerste wedstrijd ongelukkig ten val kwam en met een pak schaafwonden en geblutst naar huis moest. Veel beterschap Victor-Jan!

    IMG_4094.jpg IMG_4095.jpg

    Volgende week trekken de U17 renners naar de Tour de l’Ain in Frankrijk, een topwedstrijd in Frankrijk met internationale deelname waar de renners een paar heuse cols voor de wielen geschoven krijgen. Laten ze alvast op het huidige elan verder gaan…

     


    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    31-07-2017 om 10:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PROFS TE NINOVE VAN ZONDAG 30/07/2017

    FOTO'S PROFS TE NINOVE VAN ZONDAG 30/07/2017     


    Zondag 30/07/2017 NATOURCRITERIUM NINOVE (O) - Men Elite – Criterium - 75 km

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 0 – Tijdrit 1,5 km – 40,44 km/h

    1 THOMAS DE GENDT uit Beveren LOTTO - SOUDAL

    2 STYBAR Zdenek CZE QUICK STEP FLOORS

    3 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    4 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    5 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    6 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    7 TANFIELD Harry GBR BIKE CHANNEL CANYON

    8 GILBERT Phillipe QUICK STEP FLOORS

    9 VAN DEN BROECK Jurgen TEAM LOTTO NL-JUMBO

    10 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    11 BENOOT Tiesj 12 DE PLUS Jasper 13 JANS Roy 14 TANFIELD Charlie GBR 15 HESTERS Jules 16 VAN OUDENHOVE Jovany 17 LIGTHART Tim NED 18 VALLEE Boris 19 SIMON Kenn 20 VAN DE KERKHOVE Brent 22 DE PAUW Moreno

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 0 – Criterium 75 km – km/h

    1 GILBERT Philippe QUICK STEP FLOORS

    2 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    3 BENOOT Tiesj LOTTO - SOUDAL

    4 COLBRELLI Sonny ITA BAHRAIN-MERIDA

    5 STYBAR Zdenek CZE QUICK STEP FLOORS

    6 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    7 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    8 DEGAND Thomas WANTY-GROUPE GOBERT

    9 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    10 VANSPEYBROUCK Pieter WANTY-GROUPE GOBERT

    11 WAEYTENS Zico 12 DE VREESE Laurens 13 VALLEE Boris 14 VAN GOETHEM Brian NED 15 DE PAUW Moreno 16 POLS Ruben 17 GEUENS Alexander 18 VAN DE KERKHOVE Brent 19 VAN DEN BROECK Jurgen 20 HESTERS Jules 21 VAN DAMME Indy 22 DE PLUS Jasper 23 JANS Roy 24 SIMON Kenn 25 LIGTHART Pim NED 26 DE BOCK Stijn 27 TANFIELD Harry GBR 28 TANFIELD Charlie GBR 29 VAN OUDENHOVE Jovany 30 ROOSENS Robin
    30-7-2017-NINOVE 100.JPG
                                 Winnaar te Ninove Philippe Gilbert.
    30-7-2017-NINOVE 385.JPG
    De 3 koplopers in de laatste ronde met Philippe Gilbert, Tiesj Benoot en Greg Van Avermaet.
    30-7-2017-NINOVE 414.JPG
                                                   Frederik Backaert
    30-7-2017-NINOVE 407.JPG
    30-7-2017-NINOVE 406.JPG
    30-7-2017-NINOVE 401.JPG
    30-7-2017-NINOVE 397.JPG
    30-7-2017-NINOVE 393.JPG
                                    Thomas De gendt en Frederik Backaert.
    30-7-2017-NINOVE 389.JPG
                                              Greg Van Avermaet
    30-7-2017-NINOVE 230.JPG
    30-7-2017-NINOVE 213.JPG
    30-7-2017-NINOVE 147.JPG
    30-7-2017-NINOVE 142.JPG
            Start van het Criterium te Ninove van de Profs met 35 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    31-07-2017 om 10:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/07/2017

    Banner VWF 2017.jpg 

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 27°Seizoenszege en de Titel van Wereldkampioen VWF Catg.C !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

        Patrick Cocquyt

     

    Zondag 30 Juli TEMSE (9140) - OPEN WERELDKAMPIOENSCHAPPEN

     

    Cat.A - 82,5 km – 43 deelnemers

    1 Gillian VAN RYMENANT

    2 Pepijn Verbruggen 
    3 Roy Euequiere

    4 Daan Vermeulen

    5 Gianni Cooman

    6 Michael Apers

    7 Pascal Heyvaert

    8 Kenny Govaert

    9 Kjell De Potter

    10 Bjorn Van Malderen

    11 Bjorn Lison 12 Bjorn Coomans 13 Tom Vanopdenbosch 14 Stijn Gidé 15 Thory Hereman 16 Yorick Lison 17 Dylan Boachon 18 Bert Van Der Trappen 19 Gunter De Coen 20 Yolan Brems

     

    Cat.B – 82,5 km – 36 deelnemers

    1 Dave BRUYLANDTS

    2 Jarno Verhofstadt

    3 Peter Vermassen

    4 Kenneth Mercken

    5 Michael Naessens

    6 Mario Van Den Broeck

    7 Kurt Verbeken

    8 Steven Van Rijckeghem

    9 Jurgen De Witte

    10 Tom Penninck

    11 Joeri Brion 12 Tom De Smet 13 Steven Verschelden 14 Peter Van Haverbeek 15 Bart Van Kerkhoven 16 Raf Van Den Bossche 17 Wouter De Clercq 18 Lorenzo Arena 19 Nico Budo 20 Andy Annendijck

     

    Cat.C – 67,5 km – 48 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Wim Van Uffel

    3 Bruno Bruyere

    4 Gino Primo

    5 Patrick Bogaerts

    6 Koen De Bosscher

    7 Patrick Bobelijn

    8 Lieven Van De Perre

    9 Vital Pauwels

    10 Richard De Ridder

    11 Peter Maes 12 Serge Compere 13 Ruud Havermans 14 Kristof Reniers 15 Tino Verbesselt 16 David Blockx 17 Ronny Denier 18 Peter Vos 19 Gunther Quintelier 20 Frank Geets

     

    Cat.D – 67,5 km – 31 deelnemers

    1 Ronald RENTS

    2 Geert Van Speybroeck

    3 Danny De Backer

    4 Jan De Mulder

    5 Frank Suys

    6 Luc Pannekoek

    7 Dirk Goolaerts

    8 Kurt Leuntjes

    9 Math Stoffels

    10 Marc Tabourdon

    11 Eddy Vermeir 12 Frank De Pelsmaker 13 Ronny Goolaerts 14 Marc Vandenwijngaerden 15 Ronny Cosyn 16 Rudy De Bondt 17 Serge Meyvis 18 Hugo Van Linden 19 Benny D'Haese 20 Patrick Van Ransbeeck

     

    Cat.E – 60 km – 33 deelnemers

    1 Dirk VAN HOVE

    2 Christiaan Geerts

    3 Leon Deuss

    4 Rene De Brucker

    5 Jozef Van Eyndt

    6 Patrick Buki

    7 Jan Van Den Brande

    8 Raf Vercammen

    9 Michel Willems

    10 Rony Govers

    11 Joost Pieters 12 Paul Castelyn 13 Dominique Turcksin 14 Jos Claessens 15 Paul Geudens 16 Jos Maes 17 Eddy Vanopstal 18 Luc Witman 19 Ronny Paridaens 20 Rudy Van De Velde

     

    Cat.F – 60 km – 25 deelnemers

    1 Patrick VAN RENTERGHEM

    2 Jac Roemerman

    3 Pierre Remory

    4 Jos Vandermeulen

    5 Rene Mertens

    6 Felix Luyten

    7 Roger Schouppe

    8 Rene Van Gils

    9 Geert Oosterbosch

    10 Noel Burggraeve

    11 Eddy Cobbaut 12 Marc Dams 13 Frank Rijpens 14 Leon Lugowski 15 Tony Carter 16 Andre Devadder 17 Jef Everaerts 18 Willy Teirlinck 19 Etienne Vandenhouwe 20 William De Cremer

     

    Toeristen - 45 km - 19 deelnemers

    1.Michael Esselens

    2.Bryan Cap

    3.Cederic Koppen

    4.Joeri Vaerewyck

    5.Johan De Bruyn

    31-07-2017 om 09:49 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!