.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    30-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 2° Seizoenszege bij de Profs !!!

    Thomas De Gendt 2017 1.jpg 

       Thomas De Gendt


    Zondag 30/07/2017 NATOURCRITERIUM NINOVE (O) - Men Elite – Criterium - 75 km

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 0 – Tijdrit 1,5 km – 40,44 km/h

    1 THOMAS DE GENDT uit Beveren LOTTO - SOUDAL

    2 STYBAR Zdenek CZE QUICK STEP FLOORS

    3 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    4 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    5 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    6 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    7 TANFIELD Harry GBR BIKE CHANNEL CANYON

    8 GILBERT Phillipe QUICK STEP FLOORS

    9 VAN DEN BROECK Jurgen TEAM LOTTO NL-JUMBO

    10 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    11 BENOOT Tiesj 12 DE PLUS Jasper 13 JANS Roy 14 TANFIELD Charlie GBR 15 HESTERS Jules 16 VAN OUDENHOVE Jovany 17 LIGTHART Tim NED 18 VALLEE Boris 19 SIMON Kenn 20 VAN DE KERKHOVE Brent 22 DE PAUW Moreno

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 0 – Criterium 75 km – km/h

    1 GILBERT Philippe QUICK STEP FLOORS

    2 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    3 BENOOT Tiesj LOTTO - SOUDAL

    4 COLBRELLI Sonny ITA BAHRAIN-MERIDA

    5 STYBAR Zdenek CZE QUICK STEP FLOORS

    6 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    7 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    8 DEGAND Thomas WANTY-GROUPE GOBERT

    9 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    10 VANSPEYBROUCK Pieter WANTY-GROUPE GOBERT

    11 WAEYTENS Zico 12 DE VREESE Laurens 13 VALLEE Boris 14 VAN GOETHEM Brian NED 15 DE PAUW Moreno 16 POLS Ruben 17 GEUENS Alexander 18 VAN DE KERKHOVE Brent 19 VAN DEN BROECK Jurgen 20 HESTERS Jules 21 VAN DAMME Indy 22 DE PLUS Jasper 23 JANS Roy 24 SIMON Kenn 25 LIGTHART Pim NED 26 DE BOCK Stijn 27 TANFIELD Harry GBR 28 TANFIELD Charlie GBR 29 VAN OUDENHOVE Jovany 30 ROOSENS Robin

     

    30/07/2017 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (B) - Interclub Elite z.c. & U23 - 154 km - 42,84 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    2 BROES Michiel UNITED C.T.

    3 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    5 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    6 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    7 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VAINIONPÄÄ Oskari FIN ASFRA RACING TEAM

    9 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    10 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VAN BROEKHOVEN Bram 12 CREFFIER Laurent 13 PAASSCHENS Mathijs NED 14 BERTELS Jef 15 MEEUS Jordi 16 WEEMAES Sasha 17 MICHIELSEN Joran 18 HERREGODTS Rune 19 PARIDAENS Jasper 20 VERMEULEN Stef 21 MOENS Jens 22 GODART Bo 23 DE DECKER Alfdan 24 TIMMERMANS Tom 25 MICHIELS Killian 26 MC GILL Scott USA 27 VERBIEST Senna 28 RAEYMAEKERS Mattias 29 HAEMELS Bavo 30 MAZZONE Leon GBR 32 LIESSENS Jarno 34 VAN MOER Brent 57 VERHOFSTADT Thibau 90 VAN GUYSE Jarno 94 GOOSSENS Kenny

     

    30/07/2017 SINT-ULRIKS-KAPELLE (B) - Elite z.c./U23 - 113 km - 41,33 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 30

    1 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    2 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    3 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 VANDEVYVERE Stijn DOVY KEUKENS - FCC

    5 BECK Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 DEURBROECK Bart ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    8 SERGIO Torres Jorro ESP ASFRA RACING TEAM

    9 WILLEMS Robby STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    11 HELMINEN Matti FIN 12 DE JONG Jeen NED 13 BOUTS Jens 14 NIEUWKOOP Bas NED 15 AKKERMANS Lars NED 16 RIETJENS Sander 17 USE Laurens 18 VANDAELE Philip 19 JONES Harrison GBR 20 WALDERS Kevin 21 BAESTAENS Vincent 22 VAN ELZAKKER Wout NED 23 DE SY Vincent 24 ROWIES Karel 25 STROOSNIJDER Michel NED 26 SWEECK Hendrik 27 THOMSON Julian AUS 28 AMELINCKX Stef 29 VERBEKEN Dave 30 VAN ENGELAND Wouter 49 DE BLOCK Nick

     

    30/07/2017 NATOURCRITERIUM NINOVE (O) - Dames Elite - 52,5 km - 37,08 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 VAN DE REE Monique NED LARES WAOWDEALES

    2 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    3 NIEUWERTH Kimberly NED SWABOLADIES

    4 MALSEED Shannon AUS HOLDEN WOMEN RACING

    5 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 PRATT Jessica AUS HIGH5 DREAM TEAM

    8 COLE-LYSTER Magie CAN LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    9 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 CROKET Gilke SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    11 TEMMERMAN Ilse 12 COLBORNE Henrietta GBR 13 COMMISSARIS Caren 14 TORTOLINA Gaia ITA 15 DOCX Mieke 16 KENNEDY Lucy AUS 17 HUYGENS Cynthia FRA 18 GINS Tara 19 FREMINEUR Terry 20 GODA Yumiko JPN 21 VAINIONPAA Laura FIN 22 DE GROOT Eveline NED 23 GELUK Yva NED 24 SHIMOYAMA Misuzu JPN 25 MAES Shana 26 BORREMANS Sarah 27 MERCIER Elien 28 PETIT Lana 29 VANDEWALLE Isabel 30 VAN BELLINGHEN Emilie 34 BAELE Eveline

     

    30/07/2017 STERREBEEK (B) - Interclub Juniores - 115,7 km - 39,62 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 27

    1 VAN DEN BERGH Tuur MIXTE 1 IKO ENERTHERM BEOBANK - WAC

    2 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    3 CAPPAN Lennert VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN GESTEL Luuk NED ZUID OOST NEDERLAND

    6 EVENEPOEL Remco YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    8 WUYTS Sooi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VAN DER TUUK Danny ned YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 GOEMAN Andreas AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 VAN DEN BROECK Arno 12 ARKESTEYN Aron 13 BRUSSELEERS Kiano 14 BROECKX Seppe 15 MARSMAN Tim NED 16 VAN DE PAAR Jarne 17 VAN TRICHT Stan 18 VERHEYEN Maarten 19 VAN ROY Arne 20 TIMMERS Lars NED 21 VANDEBOSCH Toon 22 SIEMONS Julian 23 VAN PRAET Robbe 24 DONDERS Joost 25 VERCAMST Wesley 26 SAVER Kasper 27 REX Laurenz 28 VANHALST Thomas 29 SCHERPENBERGH Tristan 30 BRUYNS Lennerd 36 OREEL Lars NED 38 VERTONGEN Jens 41 COVELIERS Seppe

     

    30/07/2017 RAPERTINGEN (LB) - Juniores - 90 km - 41,79 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 3

    1 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 MAHER Lane USA USA NATIONAL TEAM

    3 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    4 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 MINET Antoine VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 MCCORMACK Alex USA USA NATIONAL TEAM

    8 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    9 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 TELLER Lukas LOTTO-VC ARDENNES

    11 VAN DEN OETELAAR Steven 12 THONNON Bas 13 DE GEYTER Jelle 14 MARIS Elias 15 MERTENS Neel 16 LAMBEIR Joachim 17 VAN ESCH Jarno NED 18 CANDRIES Ruben 19 MANS Matjas 20 PIRET Corentin 21 BAETENS Branko 22 CHRISTIAENS Régis 23 DELY Thibault 24 VERHOEVEN Jesse 25 STUER Kwinten 26 DAVIES Conor GBR 27 MEENS Johan 28 HOPPERETS Christophe 29 GAUTHY Tanguy 30 VAN OOSTERWYCK Lennert

     

    30/07/2017 GEEL -STELEN (A) - Juniores - 84 km - 44,62 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 0

    1 DE LENG Mathijs NED UWTC DE VOLHARDING

    2 ANDERSSON Andreas SWE HALMSTADS CYLELKLUBB

    3 ZAGERS Stefan NED WAC TEAM

    4 WALL Christoffer SWE HALMSTADS CYKELKLUBB

    5 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    6 VAN DYCK Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    8 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 BRINKMAN Herman NED RWC AHOY

    11 SCHOORMANS Rav NED 12 LEMBRECHTS Wannes 13 HILLEN Michiel  14 MATERNE Rémi 15 BROOS Alain NED 16 SNELS Robbe 17 VAN DOOSSELAERE Doowan 18 GIELEN Jorne 19 VRACHTEN Arne 20 MAAS Danny NED 21 VAN DEN BERG Tom NED 22 SMETS Ward 23 GOVAERTS Brent 24 INGWERSEN Jacob USA 25 VAN DEN PUT Ronan 26 FOLLON Jonas 27 STERCKX Domien 28 VAN OLMEN Siebe 29 RAYES Mohamed NED 30 DEBOEL Vincent 45 HANNES Kaat

    30/07/2017 VELDEGEM (W) - Juniores - 96,8 km - 40,46 km/h

    Aantal deelnemers: 103 - opgevers: 40

    1 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    3 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    4 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    9 ANDERSON Ian USA WILLIAM CYCLING ACA

    10 DECRAENE Raoul TIELTSE RENNERSCLUB

    11 VERCRUYSSE Bryan 12 STOCKX Aaron 13 VAN DER BEKEN Aaron 14 DECLERCQ Mathias 15 VYNCKE Seppe 16 SENRAME Arthur 17 BEERNAERT David 18 ONODERA Kei JPN 19 HOUTEKIER Justin 20 FERDINANDE Anton 21 VERSLYPE Theo 22 PORTERFIELD Gabriel USA 23 DE GRAEVE Simon 24 COCKAERT Kelvin 25 CREYGELMAN Jens 26 BAELE Ben 27 FLANNAGAN Breandan IRL 28 CAUFRIEZ Tristan 29 VANDEVELDE Yentl 30 BORRA Victor

     

    30/07/2017 GEEL -STELEN (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - 40,32 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 24

    1 BOURGOYNE Lucas USA HOT TUBES DEVELOPMENT

    2 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 GOOSSENS Siebe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 RITZOW Max USA UNATTACHED

    5 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 RICCITELLO Matthew USA UNATTACHED

    7 LAMPERTI Lucianno USA TEAM SWIFT

    8 ALVARADO Salvador NED VISTAMEDIA H LARES

    9 VAN GUCHT Thomas WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    11 VAN KAPPEL Geert NED 12 GEUKENS Wout 13 MAAS Aleksandr NED 14 LAGROU Stan 15 MCLAIN Logan USA 16 VAN ROY Tristan 17 ROTMAN Lotte 18 VERKOEYEN Michiel 19 DE GROOTE Dries 20 VERTOMMEN Maik 21 COX Luuk NED 22 POETS Wout 23 MAAS Marijn NED 24 VAN DER VEKEN Senne 25 FAUCAN Axel 26 VAN DYCK Cisse 27 BOECKX Seppe 28 SIEMONS Kobe 29 VAN ELSACKER Hans 30 WOUTERS Rick NED

    30-07-2017 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan JAAN STERCK met zijn Zege bij de Jongens 12 jaar !!!

    17-3-2017-ploeg klein snoa 093.JPG 

        Jaan Sterck


    Zondag 30/07/2017 LES LACS DE L’EAEU D’HEURE – Belgisch Kampioenschap - Dames Nieuwelingen – 47,2 km - 29,82 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 9

    1 VERDONCK Karen ANTWERPEN

    2 DE WISPELAERE Fien WEST-VLAANDEREN

    3 CRABBÉ Kiona VLAAMS-BRABANT

    4 LENAERS Jade WEST-VLAANDEREN

    5 ZWAENEPOEL Tessa ANTWERPEN

    6 VANDERSTRAETEN Maaike OOST-VLAANDEREN

    7 VAN ASSCHE Nele OOST-VLAANDEREN

    8 VROMANNE Justine FCWBR Dame

    9 GOOSSENS Lotte ANTWERPEN

    10 POPELIER Lotte WEST-VLAANDEREN

    11 VAN MECHELEN Gloria 12 VAN LOMMEL Yenthe 13 PUNNEWAERT Kirin 14 BELMANS Fien 15 KEMPS Stephanie 16 VERBEEK Britt 17 KESTELEYN Febe 18 DUYM Farah 19 GIELKENS Esmée 20 MICHOTTE Maelle 21 TIEROLF Sohie 22 PENNYNCK Charlotte 23 SADOINE Perrine 24 MAES Sara 25 DE WILDE Julie 26 VANWALLEGHEM Kyenta 27 MICHIELSEN-STEVENS Laura 28 VAN DE VELDE Florelien 29 AERTS Kato 30 COPPENS Nieke

     

    30/07/2017 LES LACS DE L’EAEU D’HEURE – Belgisch Kampioenschap – Nieuwelingen 1° jaars – 59 km - 36,35 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 29

    1 VAN RYCKEGHEM Lars WEST-VLAANDEREN

    2 DE LIE Arnaud NAMUR-LUXEMBOURG-BRABANT/WALLON

    3 ECCLI Cyrian LIEGE

    4 REX Konstatin LIEGE

    5 ORINS Robin WEST-VLAANDEREN

    6 STALPAERT Lawrence WEST-VLAANDEREN

    7 VAN RILLAERT Dayan HAINAUT

    8 NYS Thibau VLAAMS-BRABANT

    9 DE GRAEF Noah LIEGE

    10 VAN DEN BORRE Dylan OOST-VLAANDEREN

    11 TEERLINCK Alexander 12 CASTELAIN Nathan 13 BELMANS Lennert 14 VAN DE VELDE Senne 15 BOELS Senne 16 VAN HAMME Wout 17 VERGOTE Diel 18 VAN ZANDE Devin 19 DEWACHTER Lucas 20 DE KINDER Axel 21 GELDERS Gil 22 DE BRAEKELEER Juul 23 VAN PETEGEM Axandre 24 LAURYSSEN Rik 25 GHEYSENS Laurens 26 STALMANS Jasper 27 D´HONDT Dante 28 DE JAEGER Arthur 29 COREMANS Dante 30 HUMBLET Matthieu 51 VAN BUYNDER Thibaud 62 SEGERS Ryan 63 DE BOCK Rune 65 BLEYENBERG Jado

     

    30/07/2017 LES LACS DE L’EAEU D’HEURE – Belgisch Kampioenschap – Nieuwelingen 2° jaars – 70,8 km - 38,23 km/h

    Aantal deelnemers: 119 - opgevers: 31

    1 STIPPELMANS Toon ANTWERPEN

    2 WILLEMS Jago VLAAMS-BRABANT

    3 VERSTAPPEN Tijs VLAAMS-BRABANT

    4 GASPARD Julien LIEGE

    5 SCHARRE Stef ANTWERPEN

    6 VAN EETVELT Lennert VLAAMS-BRABANT

    7 LAURYSSEN Tom ANTWERPEN

    8 BONNET Théo HAINAUTR

    9 DE DECKER Tijl ANTWERPEN

    10 VANDENBORRE Mathias WEST-VLAANDEREN

    11 VAN TRICHT Floris 12 VAN POPPEL Sébastein 13 LELEU Audric 14 DE NEVE Tomas 15 CLAEYS Laurent 16 GALLE Staf 17 VERBEECK Calvin 18 SCHYNS Tom 19 VERCAUTEREN Thomas 20 VANDERMEER Quinten 21 VAES Alexandre 22 SMET Marco 23 BEECKMAN Brent 24 CORTJENS Ryan 25 VANDENBULCKE Alex 26 BERVOETS Michael 27 DEBREYNE Ruben 28 MEEUSSEN Witse 29 VERMEULEN Robban 30 BROUWERS Emile 44 DE CLEEN Wouter 68 DUYM Steffen 73 VAN HOUTE Sybren 76 SMET Jorre

    30/07/2017 VELDEGEM (W) - Nieuwelingen - 64,8 km - 38,47 km/h

    Aantal deelnemers: 89 - opgevers: 32

    1 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    2 VILEYN Brecht CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DEBORGGRAEVE Matthew WIELERTEAM IEPER

    4 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    5 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DESHE Yotam ISR CCC

    7 RAYFER Itay ISR TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    8 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 DELEENHEER Toon 12 RAYMACKERS Pieter-jan 13 GARDIN Michael 14 MARIT Senne 15 CLAUS Benoît 16 BERT Jasper 17 COHEN Raz ISR 18 SHIPP Elijah Michael USA 19 NEUKERMANS Lance 20 MAEYAERT Baptiste 21 VAN DE WYNKELE Lorenz 22 VAN LANDSCHOOT Ruben 23 ONDERBEKE Niels 24 VANDEN BERGHE Senne 25 ERAN Gil ISR 26 VAN COMPERNOLLE Jamie 27 STEVENS Igor 28 BUFFEL Arne 29 VANACKER Emiel 30 DRUKMAN Omer ISR 53 HUYGENS Milan


    30/07/2017 SCHELLEBELLE (O) - Aspiranten

    U13 - deelnemers: 34 - opgevers: 0 – 19,8 km

    1 JAAN STERCK uit Klein-Sinaai SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    2 TROUKENS Tibo JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    3 HOORENS Victor WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VERREYCKEN Jasper WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 DE SCHUYTENEER Steffen ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    9 VAN SANDEN Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    14 VAN PETERGHEM Mout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    20 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 SEGERS Maren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 TEMMERMAN Joran SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    U14 - deelnemers: 43 - opgevers: 1 – 25,2 km

    1 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    2 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    3 SLAETS Yorick VZW JONG WIELERTALENT

    4 VANWALLEGHEM Joris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 THOMAS Tibo WAC TEAM

    12 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 DE KIMPE Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    37 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    39 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    U15 - deelnemers: 51 - opgevers: 3 - 36 km

    1 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    2 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    3 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    5 BELMANS Dries ACROG - BALEN BC

    6 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 CLAESSENS Robbe PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 BLOMMAERT Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    40 FIERENS Ruben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    42 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    43 COOLS Aaike PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    44 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    45 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    U14 Meisjes - deelnemers: 2 - opgevers: 0

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

     

    U15 Meisjes - deelnemers: 7 - opgevers: 2

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    2 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 COOLS Aaike PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DELRE Clara LOTTO-VC ARDENNES


    30/07/2017 WIJGMAAL (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    30/07/2017 ZERKEGEM (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    30-07-2017 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 12°Seizoenszege en de Titel van Beneluxkampioen <46 jaar !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 16°Seizoenszege en de Titel van Beneluxkampioen >46 jaar !!!

     Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg    Franky Van Oyen 2017 2.jpg 

    Kevin Van Raemdonck     Franky Van Oyen

    Zondag 30 Juli 2017 ZWEVEGEM (8550) – BENELUXKAMPIOENSCHAP WAOD - OVWF - TMZ

     
    Cat. <46 jaar - 104 km – 84 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Decottignies Jason

    3-Grimonprez Nicolas

    4-Verwee Nico

    5-Bauters Pieter

    6-Victoor Benito

    7-Vandenbussche Ron

    8-Verbrugghe Sven

    9-Debaere Giovanni

    10-Delodder Sebastiaan

    11-Van Oost Kim--12-De Baets Kristof--13-Seghers Thomas--14-Acket Jonas--15-Van Opstal Phillippe--16-Clemme Kevin--17-Huyghe Benny--18-Tyteco Koen--19-Bekaert Tim--20-Poppe Stef--21-De Smet Olivier--22-Moerman Jens--23-Sels Jasper--24-Dauw Jasper--25-Scherens Chris--26-Cools Gilles--27-Lukasse Martin--28-Dequidt Christophe--29-Wandels Youri--30-Vancoppenolle Wim--31-De Backer Frédéric--32-Vanhoorneweder Bjorn-33-Vandaele Kenneth--34-Moeyaert Mathias--35-Sonneville Jarno--36-Luyssen Geoffrey--37-D' Hooghe Wim--38-Boutelgier Axel--39-Pottier Mike--40-Peeters Nico--41-Dumoulin Mirando--42-Poot Kevin--43-Vandewiele Gregory--44-Lepoutre Sam--45-Neetesonne Thijs--46-Debouver Nick--47-Maes Olivier--48-Spillebeen Jürgen--49-Van Eeckhout Michael--50-Van Sante Tristan--51-Lambrecht Davy--52-Deceuninck Thijs--53-Debaene Wim--54-De Leeuw Jelle--55-Vansieleghem Lander--56-Nevejans Dennis--57-Govaert Arne--58-Decock Jelle--59-Liefooghe Bert--60-Heytens Kess--61-Snoeck Mathias--62-Catteeuw Christof--63-Dumortier David--64-Spruytte Simon--65-Dequidt Frederik--66-Maes Jonah--67-Demol Daan--68-Lannoo Steve--69-Michielse Danny--70-Vandenberghe Stijn--71-De Cock Joeri--72-Feys Dominique--73-Sels Jasper--74-Behiels Peter--75-Labbe Alexander--76-Acke Pieter--77-Van Assche Gilles--78-Dhondt Gunter--78-De Groote Angelo--80-Wandels Youri--81-Degrijse Levi--82-Hoornaert Samuel--83-Barbier Davy--84-Bekaert Tim

     

    Cat. >46 jaar - 78 km – 58 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN  (Zulte)

    2-Michels Pedro

    3-Ampoorter Dirk

    4-Vanholsbeke Benny

    5-Devulder Annick

    6-Roose Nico

    7-Hanssens Christian

    8-Rogge Filip

    9-De Wannemaeker Filip

    10-Huyghe Peter

    11-Lampaert Philip-12-Atkins Darren-13-Janssens Bert-14-Raes Patrick-15-Vanstrijdonck Claude-16-Grymonpre Steve-17-Berquin Filip-18-Dupont Frédéric-19-Braet Wim-20-Corneillie Gino-21-Dupont Benny-22-Strubbe Marnix-23-Cloet Kristof-24-Demeulemeester Bernard-25-Smet Luc-26-Janssens Kenny (Melsele) -27-Bertier Rudy-28-Mortier Luc-29-Degrijse Ronny-30-Vaneeckhoutte Thierry31-Carette Danny-32-Vandenbuerie Mario-33-Catteuw Hedwig-34-Dejardin Fabrice-35-Erauw Luc-36-Roobroeck Dirk-37-Durieu Jean-38-Nevejans Idesbald-39-Oliebos Koen-40-Laquet Philip-41-Castelein Bart-42-Cneut Marino-43-Harms Ko-44-Lecluyse Denis-45-Ameye Luc-46-Stragier Johan-47-D'Hondt Erwin-48-Soubry Francis-49-Thursfield Paul-50-Demaret Herve-51-Bracke Wim-52-Gamble Donald-53-Verdoolaeghe Christiaan54-Vandamme Marnik-55-Bath Mick-56-Harrison Andrew-57-Hoornaert Glenn-58-Hermans Laurent

     

    Cat. >60 jaar + Dames - 65 km – 43 deelnemers

    1-Vanpoucke Rik (Knokke)

    2-van Loon Dick

    3-Reubens Hendrick

    4-Nuyts Johan

    5-Vandromme Rudi

    6-Donaldson Andrew

    7-Verzele Noel

    8-Passanante Francois

    9-Nobus Anja

    10-Hunninck Paul

    11-Vanderjeugt Leonie-12-Depreitere Eddy-13-Van Den Abeele Eddy-14-Cocquyt Luc-15-Robaert Jacky-16-Hoste Peggy-17-Staron Jean Claude-18-Vyncke William-19-Boerjan Marjolijn-20-Ligneel Rony-21-Vyvey Julien-22-Delagrange Bart-23-Serruys Maurits-24-Demeyere Eric-25-Sarazijn Frans-26-Dubois Rudy-27-van der Geest Peter-28-Vandersteen Erik-29-Vervenne Freddy-30-Vandenberghen Freddy31-Meheus Luc-32-Pyra Frans-33-Degrijse Daniel-34-Lauwers Marnix-35-Mous Willy-36-Overdevest Lotte-37-Hermans Luc-38-George Gery-39-Deseure Geert-40-Dewaele Christian-41-Praet Lore-42-De Leersnyder Florent-43-De Waal Wim

    30-07-2017 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 29/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 29/07/2017     


    Zaterdag 29/07/2017 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,78 km/h

    Aantal deelnemers: 67- opgevers: 7

    1 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    2 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    3 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    4 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    6 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 LINTEN Tom STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 D´HOOGE Thomas VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 VERHEYEN Jelle TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    11 COLMAN Alex 12 WIELANDT Sven 13 DE MERLIER Giovanni 14 SABO Pedro 15 MERTENS Joran 16 DE OST Jarne 17 KROON Rody NED 18 CLAUWAERT Jari 19 GABRIËLS Senne 20 VAN DE VELDE Thomas 21 HEYNDERICKX Hannes 22 VAN DE STEENE Thibau 23 ROELS Sam 24 PEIRSMAN Davy 25 DE BLAERE Diego 26 PORIAU Tim 27 DEKONING Fabrizio 28 ROELS Wannes 29 PARSONS Alexander RSA 30 VAN DEN BORNE Tom 43 VANUYTVANGE Sam 44 SMAGGHE Wouter 45 VERCAUTEREN Tim 46 SMET Guy 48 HEYNS Kristoff 50 VERBEKE Stijn 53 DILLEN Ruben 54 MAES Bryan 56 JANSSENS Jarrid 58 POELMAN Laurens
    29-7+2017+snoa  zat 843.JPG
                                 Winnaar Nico Verhoeven met zijn ploegmakkers.
    29-7+2017+snoa  zat 822.JPG
                                Winnaar Nico Verhoeven met de bloemen.
    29-7+2017+snoa  zat 818.JPG
                                   De winnaar te Sinaai met Nico Verhoeven.
    29-7+2017+snoa  zat 736.JPG
    Aankomst van winnaar Nico Verhoeven voor Guy Van Broekhoven en Robby Meul.
    29-7+2017+snoa  zat 745.JPG
                                  Glenn Rotty won de spurt van het peleton.
    29-7+2017+snoa  zat 698.JPG
    De nieuwe kopgroep met Guy Van Broekhoven, Robby Meul en Nico Verhoeven.
    29-7+2017+snoa  zat 437.JPG
    Nog steeds de 3 koplopers Alex Colman, Hannes Heynderickx en Bryan Maes.
    29-7+2017+snoa  zat 434.JPG
                                        De 2 broers Dieter en Steven Schol.
    29-7+2017+snoa  zat 393.JPG
                                      Guy Smet trekt alles op het lint.
    29-7+2017+snoa  zat 368.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 359.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 321.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 298.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 269.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 232.JPG
                                                Vooraan Robby Meul.
    29-7+2017+snoa  zat 220.JPG
                                          In 2de positie Ruben Dillen.
    29-7+2017+snoa  zat 215.JPG
           De 3 koplopers met Hannes Heynderickx, Bryan Maes en Alex Colman.
    29-7+2017+snoa  zat 189.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 180.JPG
                              Vooraan Guy Smet en Guy Van Broekhoven.
    29-7+2017+snoa  zat 173.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 155.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 139.JPG
         De 3 koplopers met Hannes Heynderickx, Bryan Maes en Alex Colman.
    29-7+2017+snoa  zat 129.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 124.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 091.JPG
                                              Links vooraan Stijn Verbeke.
    29-7+2017+snoa  zat 086.JPG
          De 3 koplopers met Bryan Maes, Hannes Heynderickx en Alex Colman.
    29-7+2017+snoa  zat 055.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 040.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 036.JPG
    29-7+2017+snoa  zat 033.JPG
                         Meteen in de aanval Glenn Rotty en Nico Verhoeven.
    29-7+2017+snoa  zat 010.JPG
             De start te Sinaai van de Elite z.c. & Beloften met 67 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-07-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 29/07/2017 MECHELEN (A) - Men Elite - Criterium - 02h04'29"

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 DéMARE Arnaud FRA FDJ

    2 COLBRELLI Sonny ITA BAHRAIN - MERIDA

    3 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    4 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    5 VANSPEYBROUCK Pieter WANTY-GROUPE GOBERT

    6 DEGAND Thomas WANTY-GROUPE GOBERT

    7 SALOMEIN Jarl SPORT VLAANDEREN BALOISE

    8 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    9 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 SENECHAL Florian FRA COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    11 ADAMS Jens 12 DE VREESE Laurens 13 WOUTERS Enzo 14 VALLEE Boris 15 WILLEMS Thimo 16 SWEECK Hendrik 17 SWEECK Laurens 18 DE VYLDER Lindsay 19 VERBESTEL Robin 20 HUYS Laurens 21 VERTONGHEN Maxim 22 VANCRAEYNEST Kevin


    29/07/2017 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (B) - Interclub Elite z.c. & U23 - 140 km - 44,58 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    2 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    3 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 CLÉ Brent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 NEVENS Tibo 12 BEULLENS Cedric 13 VAN DEN PLAS Jelle 14 HOULMONT Matthias 15 LAMB Ross GBR 16 GIBBONS Thomas USA 17 CUMPS Ruben 18 BROES Michiel 19 VAN LAER Ward 20 MICHIELSEN Joran 21 DE GROOTE Arne 22 VANDYCK Niels 23 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 24 VAN MOER Brent 25 VERSTREPEN Dries 26 TIMMERMANS Tom 27 LEYSEN Senne 28 DEPREZ Tuur 29 GODART Bo 30 ROMBOUTS Seppe 41 LIESSENS Jarno 46 WEEMAES Sasha 56 HERREGODTS Rune 71 VERHOFSTADT Thibau 74 ONGHENA Matthias 83 VAN GUYSE Jarno 93 DHOLLANDER Kristof 108 GOOSSENS Kenny

     

    29/07/2017 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,78 km/h

    Aantal deelnemers: 67- opgevers: 7

    1 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    2 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    3 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    4 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    6 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 LINTEN Tom STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 D´HOOGE Thomas VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 VERHEYEN Jelle TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    11 COLMAN Alex 12 WIELANDT Sven 13 DE MERLIER Giovanni 14 SABO Pedro 15 MERTENS Joran 16 DE OST Jarne 17 KROON Rody NED 18 CLAUWAERT Jari 19 GABRIËLS Senne 20 VAN DE VELDE Thomas 21 HEYNDERICKX Hannes 22 VAN DE STEENE Thibau 23 ROELS Sam 24 PEIRSMAN Davy 25 DE BLAERE Diego 26 PORIAU Tim 27 DEKONING Fabrizio 28 ROELS Wannes 29 PARSONS Alexander RSA 30 VAN DEN BORNE Tom 43 VANUYTVANGE Sam 44 SMAGGHE Wouter 45 VERCAUTEREN Tim 46 SMET Guy 48 HEYNS Kristoff 50 VERBEKE Stijn 53 DILLEN Ruben 54 MAES Bryan 56 JANSSENS Jarrid 58 POELMAN Laurens
     

    29/07/2017 OVERIJSE (B) - Elite z.c./U23 - 113 km - 39,74 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 52

    1 FOUCHE James NZL COUNTIES MANUKAU CYCLING INC

    2 VAN DER MEER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 EVRARD Laurent VÉLO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS

    4 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    6 ANDRIES Jordi PRORACE CYCLING TEAM

    7 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 VAN GANSEN Sam TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 PATTEN Daniel GBR ASFRA RACING TEAM

    10 HUYGEN Wout ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 DE JONG Jeen NED 12 NOELS Sven 13 VANDAELE Thijs 14 HELMINEN Matti FIN 15 DIELISSEN Bart NED 16 VAN NUFFELEN Glen 17 RIETJENS Sander 18 PAGNAER Arthur 19 VAN POUCKE Aaron 20 WIELFAERT Kristof 21 CLAES Stef 22 VAN DEN BOSSCHE Angelo 23 MOMBAERTS Johan FRA 24 KOEMANS Daaf NED 25 DEGUIDE Louis 26 DUBOIS Foeke 27 ROWIES Karel 28 BAKKER Bjorn NED 29 DE BOCK Jelle 30 MEEUWENS Sven

     

    29/07/2017 DON BOSCO - TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 105,2 km - 44,89 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 10

    1 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    3 DEBUYCK Robbe LOTTO SOUDAL

    4 LAPERRE Krsi ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    5 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    6 FACHE Florent FRA VELOCLUB LA POMME MARSEILLE

    7 VASTMANS Dries BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    9 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANDENBERGHE Nick VIND! CYCLING PROJECT

    11 FRANCK Eamon L USA 12 VANTHOURNOUT Brecht 13 DE RUYSSCHER Dante 14 VERVAEKE Aäron 15 DELOOF Senne 16 DE VEIRMAN Aaron 17 STOFFERIS Rieno 18 CAPPELLE Maxim 19 DENOLF Ritchie 20 CLAEYS Timothy 21 MANAKOV Viktor RUS 22 BOUTTÉ Jordy 23 MUS Aloïs 24 LANNOO Jaromir 25 VANACKER Bjarne 26 MCCANN Conor IRL 27 DE DONCKER Balder 28 WYFFELS Jonas 29 VANDEVYVERE Gauthier 30 VANDER MEIREN Ward

     

    29/07/2017 ERPE-MERE BAMBRUGGE (O) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 42,8 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - opgevers: 23

    1 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    2 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 ANDREWS Benjamin NZL CARREGIE CAUFFIELD CC

    4 WIGHT Rohan AUS SCOTCH COLLEGE SA

    5 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    8 VENS Quincy ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    9 BOTHUYNE Jorden VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 HESTERS Jules VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 SUTTON Joseph GBR 12 VANDENBOSSCHE Cedric 13 SELLAR Timothy AUS 14 DE MEYERE Jens 15 SIMON Kenn 16 TEMMERMAN Jasper 17 VAN ELZAKKER Wout NED 18 MOREELS Louis 19 DE CLERCK Matthias 20 RIGG Jason AUS 21 SLAGMULDERS Yorick 22 BROECKAERT Ruben 23 AKKERMANS Lars NED 24 VERKERKEN Miel 25 VAN HOOREBEKE Michiel 26 PELSER Jaco RSA 27 MAGINET Steve 28 LAGNEAUX Yoni 29 JOHNSTONE Taylor GBR 30 VAN STEENBERGE David 60 MARIN Glenn 79 BAEYENS Dennis 88 DAS Jeroen

     

    29/07/2017 BAZEL-KRUIBEKE (O) - Juniores - 78 km - 43,17 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - opgevers: 26

    1 DE JONG Timo NED ACROG - BALEN BC

    2 FONTAINE Emerson SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 MELAMED Shahar ISR TACC

    6 GOSSEYE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 PESSEMIER Tom TIELTSE RENNERSCLUB

    8 PATTYN Steven VZW JONG WIELERTALENT

    9 NAUDTS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 ONODERA Kei JPN TEAM EURASIA

    11 MARTENS Michiel 12 BARRENETXEA Jon ESP 13 BEN MOSHE Yuval ISR 14 DE VRIENDT Niels 15 GABBAY Nir ISR 16 MUHAMAD FAIZ Shaiful Rizal MAS 17 VERCRUYSSE Gilles 18 WEINBERG Roi ISR 20 DHONT Arnoud 21 DESCHUYTTER Casper 22 SLOCK Gregory 23 JACOBS Levi 24 WARNES Bradley AUS 25 MUHAMMAD SHAHMIR AIMANAbdoulhalim MAS 26 LINTHOUDT Arne 27 NACHTEGAELE Wannes 28 TORDEUR Niels 29 ROELAND Tycho 30 VAN DIJCK Jef 35 VAN CAMP Tibo 39 VERMEULEN Steven

     

    29/07/2017 MEEUWEN (LB) - Juniores - 84 km - 39,11 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 9

    1 SAULS Abdul Muttalib RSA TEAM ALFA BODYWORKS

    2 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    3 FREHEN Jeremy VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DE JONG Remco NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 MENDEZ Gabriel USA USA NATIONAL TEAM

    6 VAN DEN OETELAAR Steven SPORT EN MOEDIG GENK

    7 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    8 MCBRYDE Will USA USA NATIONAL TEAM

    9 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 MATTHEWS Daniyal RSA 12 VERDIN Joris 13 SCHOTS Michaël 14 VAN BUN Dries 15 HAEX Joris 16 LOX Damien 17 MAHER Lane USA 18 THOME Yohan 19 LINDELAUF Melvin NED 20 BAMS Jarne 21 DELCOMMUNE Martin 22 WAUTERS Bram 23 BROECKX Seppe 24 HENDRICKX Bjarne 25 DE JONG Frank NED 26 GALICIA Seppe 27 DONDERS Joost 28 HENDRIKX Mees NED 29 DAEMEN Stijn NED 30 TIBACKX Lander 31 ANDRIESSEN Bas NED 32 DELWICHE Kilian

    30-07-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    29-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 28/07/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PETER MAES met zijn 3°Seizoenszege !!! 

    Maes Peter KOP 2013.png     

               Peter Maes

    Vrijdag 28 Juli BELLINGEN (1674)

    Cat.A - 74,4 km – 21 deelnemers

    1 Kenny GOVAERT

    2 Tommy Baeyens

    3 Kjell De Potter

    4 Robert Rood

    5 Pascal Heyvaert

    6 Bjorn Lison

    7 Stijn Gidé

    8 Gillian Van Rymenant

    9 Kjell Power

    10 Anton Straetmans

    11 Joery De Somer 12 Jef Smismans 13 Balder De Doncker 14 Yorick Lison 15 Jordi Dewit 16 Brent Pletinck

     

    Cat.B – 68,2 km – 14 deelnemers

    1 Kenneth MERCKEN

    2 Andy De Backer

    3 Peter Van Damme

    4 Jan De Keyser

    5 Danny Borremans

    6 Samuel Geerts

    7 Tom De Smet

    8 Wouter Cael

    9 Gert Brijs

    10 Hans Vogeleer

    11 Devid Schoonjans 12 Steven Van Rijckeghem 13 Stefan Neerinckx

     

    Cat.C – 62 km – 24 deelnemers

    1 PETER MAES (Bornem)

    2 Peter Van Haverbeek

    3 Gunther Quintelier

    4 Jimmy de Paepe

    5 Jurgen De Loecker

    6 Kris Deurbroeck

    7 Pascal Kestemont

    8 Ronny Coppens

    9 Alain Goolaerts

    10 Steven De Kerpel

    11 Guy De Coster 12 Frank Van Haverbeek 13 Bert Peelman 14 Bruno Deneyer 15 Fabien Hanssens 16 Wim Van Obbergen 17 Bart Lauwers 18 Claudio Bianco 19 Dirk D'Haeseleer 20 Piet De Braekeleer

     

    Cat.D – 62 km – 22 deelnemers

    1 Patrick JACOBS

    2 Ronald Rents

    3 Eddy Vermeir

    4 Mike Twelves

    5 Luc Vrancken

    6 Jan De Mulder

    7 Danny De Backer

    8 Marc Tabourdon

    9 Eddy Van der Steen

    10 Math Stoffels

    11 Patrick Van Ransbeeck 12 Marc Persyn 13 Jan Van Cauter 14 Robert Deliége 15 Mike Van Poelvoorde 16 Bruno Van De Veken 17 Andre Harte 18 Frank De Pelsmaeker 19 Luc Erauw 20 Raf Vercammen

     

    Cat.E – 55,8 km – 17 deelnemers

    1 Rene DE BRUCKER

    2 Joost Pieters

    3 Dirk Van Hove

    4 Ronny Paridaens

    5 Michel Willems

    6 Paul Castelyn

    7 Piet Van Vaerenbergh

    8 Raf Vercammen

    9 Claude Ponthier

    10 Rudy Berwart

    11 Jos Maes 12 Luc Van Mol 13 Guy Theys 14 Eddy Bernaert 15 Luc Witman 16 Guy Vanparrijs 17 Luc Francois

     

    Cat.F – 49,6 km – 16 deelnemers

    1 Pierre REMORY

    2 Noel Burggraeve

    3 Rene Mertens

    4 Mathieu Mercken

    5 Jozef Deneef

    6 Daniel Hubleau

    7 Willy Teirlinck

    8 Johny Van Holen

    9 Jean Pierre Broothaerts

    10 Etienne Vandenhouwe

    11 Eddy De Vuyst 12 William De Cremer 13 Roger Wauters 14 Guido Fauck 15 Dirk Moerenhout 16 Michel Huon

    29-07-2017 om 13:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 28/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan DAVE VAN ROEYEN met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Dave Van Roeyen.jpg    Patrick Bobelijn.jpg

       Dave Van Roeyen             Patrick Bobelijn

    Vrijdag 28 Juli 2017 BEVEREN-WAAS (9120) 


    Cat.A – 72,8 km – 42 deelnemers

    1-Bal Marijn (Niel)

    2-Van Raemdonck Kevin

    3-De Bock Stef

    4-De Witte Jurgen

    5-Coppens Carrera

    6-Dumortier David

    7-Moerman Jens

    8-Van Gaeveren Gunter

    9-Anthonissen Stef

    10-De Smet Olivier

    11-Van Hille Glenn-12-Leenaerts Ortwin-13-Van Breusegem Wouter-14-Nevejans Dennis-15-Heirbaut Evert-16-Vossaert Matthias-17-Degryse Levi-18-Lammertyn Foeke-19-Bouquet Kenneth-20-Lindhout Onno-21-Van Raemdonck Maarten-22-De Leenheer Tom-23-De Duytsche Luc-24-Demeter Renaat-25-Van de Casteele Michaël-26-Heynssens Sven-27-Maenhout Tommy-28-Himpe Marnix-29-Serverius Jonas-30-Van Osselaer Tommy-31-Leenknecht Jordy-32-Van Crombrugge Dieter-33-Maes Jonah-34-Quirijnen Kristof-35-Maenhout Kenny-36-Buysse Lennert-37-Le Blon Michel-38-Felix Nick-39-Smet Jochem-40-Buyse Dieter-41-Eyckmans Steven-42-Rouan Tom

     

    Cat.B – 61,6 km – 33 deelnemers

    1-DAVE VAN ROEYEN (Zwijndrecht)

    2-Pauwels Vital

    3-Hoefnagels Jos

    4-Van Drom Giovanni

    5-De Wannemaeker Filip

    6-David Stefaan

    7-Segers Daniel

    8-Adriaenssens Stefan

    9-De Beer Tom

    10-Van Raemdonck Robby

    11-de Koning Michel-12-Van Raemdonck Kurt-13-Van Bogaert Eddy-14-De Lille Ben-15-Roskam Andy-16-Rombaut Wim-17-Van Den Broecke Mario-18-Van Meer Carl-19-Kramer Guido-20-Van Den Neste Johan-21-Hoes Andy-22-De Vlieger Sven-23-Van Zand Tom-24-Hermans Francesco-25-De Corte Peter-26-Goossens Alex-27-Verschelden Steven-28-Baert Giovanni-29-De Permentier Kenny-30-De Cock Gary-31-Rabout Rudi-32-Rizzo Claudio-33-Van Den Broeck Alain

     

    Cat.B+ – 61,6 km – 14 deelnemers

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-Cocquyt Patrick

    3-Roose Nico

    4-Braet Wim

    5-Geeraert Rudi

    6-Janssens Kenny (Melsele)

    7-De Tremerie Franky

    8-Hereijgers Piet

    9-Smet Luc

    10-Van Camp Freddy

    11-Van Hoof Danny-12-Havermans Ruud-13-Heyndrickx Wim-14-Steenssens Gino

     

    Cat.C – 50,4 km – 32 deelnemers

    1-Vanopstal Eddy (Mol)

    2-de Waal Wim

    3-Geerts Christiaan

    4-Van Den Brande Jan

    5-Van Duyse Peter

    6-Versluys Marc

    7-Lap Hans

    8-Vanrafelghem Patrick

    9-Heye Hilair

    10-Geudens Paul

    11-Boeve José-12-Vanoverberghe Siegfried-13-Govers Rony-14-Bauters Ronny-15-Lacquet Philippe-16-Vyncke William-17-Polfliet Danny-18-De Baets Johan-19-Struyf Raoul-20-Donaldson Andrew-21-Van Lierde Hans-22-Bath Mick-23-Van Der Vekens Patrick-24-Cornette Freddy-25-Van Den Abeele Eddy-26-Tummeleer Dirck-27-Vandermeeren Eddy-28-Dupont Guido-29-D'Hondt Erwin-30-Reniers Tony-31-Coppens Rudi-32-Steeman Juan

     

    Cat.D – 50,4 km – 9 deelnemers (+65 jaar)

    1-Oosterbosch Geert (Eindhoven NL)

    2-Moens Louis

    3-Mous Willy

    4-Lockefeir Marinus

    5-Montforts Ad

    6-Pauwels Marcel

    7-Vandersteen Erik

    8-Devadder Andre

    9-Demiddel Ronny

     

    Cat.D+ – 50,4 km – 10 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Snels Luc

    3-Everaerts Jef

    4-Hoof Roger

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-Saerens Jozef

    7-De Roos Willy

    8-Hermans Luc

    9-D'Hont Joseph

    10-Heijens Alfons

    29-07-2017 om 13:53 geschreven door kenny


    28-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 28/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 28/07/2017
    RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (B) - Interclub Elite z.c. & U23 – 153,6 km - 41,96 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    2 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    5 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    6 HOULMONT Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    8 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    9 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    10 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    11 VERSTREPEN Dries 12 DE GROOTE Arne 13 MICHIELS Killian 14 VAN RENTERGHEM Bram 15 MC GILL Scott USA 16 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 17 VERMEULEN Stef 18 MAZZONE Leon GBR  19 BROES Michiel 20 PARIDAENS Jasper 21 HERREGODTS Rune 22 GIBBONS Thomas USA 23 VANDEWIELE Frederik 24 VANBESIEN Thomas 25 VAN DER HAEGHEN Ruben 26 RAEYMAEKERS Mattias 27 CLÉ Brent 28 VAN MOER Brent 29 MERCKX Niels 30 CREFFIER Laurent 61 LIESSENS Jarno 62 VERHOFSTADT Thibau 64 GOOSSENS Kenny 65 VANDYCK Niels 71 DHOLLANDER Kristof  82 ONGHENA Matthias 118 VAN GUYSE Jarno

     

    28/07/2017 MOORSELE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 40,96 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 20

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERSE

    4 MUNITXA ARRINDA Txomin ESP DURANGUESA

    5 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

    8 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 BALCAEN Manolito WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 HUYSSER Jeroen PCT TOMACC

    11 DE MAREZ Ruben 12 SABBE Enzo 13 BREHENY Joseph IRL 14 HUYGHE Gilles 15 BAUSBACHER Evan USA 16 MEHEUS Gill 17 OMACHI Kento JPN  18 DELEU Arnaud 19 DERIAUX Florian FRA 20 DENOLF Ritchie 21 SACCANI-WILLIAMS Patrick AUS  22 BEN MORDECHAI Yuval ISR 23 BAELE Glenn 24 DEMEYER Niels 25 CASIER Arne 26 GHOSH Justin AUS  27 VERMEULEN Jellerich 28 CHAMPTALOUP Matthew AUS 29 DE BACKER Kristof 30 HANADA Kiyomasa JPN

     

    28/07/2017 LOMMEL-BARRIER (LB) - Amateurs + Masters – 83 km - 45,07 km/h

    Amateurs - deelnemers: 37 - opgevers: 8

    1 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    2 GOELEVEN Jeroen SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3 MERTENS Thomas TEAM DW BIKES

    4 HAOT Maxime ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 RUNIA Nick GER RSV DUREN

    6 SESINK Nick NED TWC DE KEMPEN

    7 DEKKER Kelvin NED WV DE JONGE RENNER

    8 REIFF Thomas NED TWC TEMPO

    9 SIMONS Kevin WEBECO-Q JOBS-ACTG

    10 DAMMEN Yoric 11 WILLEMEN Kristof 12 MAES Jef 13 STASSE Jeroen NED 14 HENNEAU Martijn 15 MAES Bram 16 HOOGMARTENS Roy 17 EVERS Paul NED 18 WIELEMANS Kevin 19 PEPINSTER Sébastien 20 SCHUMACHER Jérôme 21 GEENS Sander 22 HEMELAER Ward 23 VERBEEK Wim 24 CRAEGHS Maarten 25 MARCHAL Wim 26 DEFOSSA François 27 SWINNEN Daan 28 HOUTSECKERS Stefan GER 29 DAEMS Jens


    Masters A - deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 PORCO Carlo B-CYCLE TEAM

    2 HEYMANS Jonas TEL & CO CYCLING TEAM

    3 DOMINIQUE Rémy ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 MOSBEUX Christophe ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VRIJS Niels

    6 PROOST Jeroen

    7 VAN ROEY Wim

    8 ARITS Steven

    9 BOSSERS Maarten SPORT EN MOEDIG GENK

    10 BECKERS Roy TEAM DW BIKES

    11 LEENDERS Daan 12 SCHUYTEN Christophe 13 VAN NIEWENHUYSE Jesse 14 BEYENS Wim 15 PAESHUYSE Jef 16 QUANTEN Joris 17 JESSE Wouter NED 18 DE DECKER Eric 19 DUMORTIER Nick 20 PRINCEN Tom 21 VERDONCK Tim 22 GERARD Kevin 23 CAUWBERGHS Stan 24 HUNGS Michael 25 LENAERTS Randy 26 CRAENEN Rick NED 27 LEYS Thomas 28 THYS Freddy


    Matsers B - deelnemers: 23 - opgevers: 3

    1 BOGAERTS Patric PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    2 WENDERS Jack NED TWC DE MAASLANDSTER

    3 SCHREURS Danny

    4 STEUTEN Roy NED TWC DE KEMPEN

    5 THIJS Filip

    6 CLAES Benny EC WALSHOUTEM

    7 PENDERS Francis SPORT EN MOEDIG GENK

    8 SCHUT Henry NED FCA CYCLING TEAM

    9 STANS Tom ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VAN EYK Tom

    11 DENIER Ronny 12 RUTTEN Bart 13 BRUNO Vasco 14 BOENDERS Yves 15 HANNES Roel 16 PAESHUYSE Davy 17 VETS Jelle 18 WOZNY Christophe 19 CAUWBERGHS Rafael 20 WILMET Frédéric


    Masters C - deelnemers: 15 - opgevers: 4

    1 VERHAEGEN Guido

    2 DEUSS Leon EC WALSHOUTEM

    3 VOS Peter SNACKY CYCLING TEAM

    4 KEIM Luc EC WALSHOUTEM

    5 VANDE KERKHOF Robert ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 FOLLON Ronny

    7  MERTENS Dirk PMC CYCLING

    8 RAMAEKERS Brice ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ENGLEBERT David ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 BLANCHY Nicolas ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 SMOLDERS Frank
     

    28/07/2017 BAMBRUGGE ERPE-MERE (O) - Dames Elite - 90 km - 37,62 km/h

    Aantal deelnemers: 102 - opgevers: 56

    1 BEX Nathalie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    2 ERIC Jelena SRB BTC CITY LJUBLJANA

    3 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 RAPUTA SATPUTE Sanjay IND

    5 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    6 OSSOLA Irena USA SAS MACOGEP

    7 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    8 MALSEED Shannon AUS PORTLAND CYCLING CLUB

    9 VAINIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 DE LANGHE Luca 12 DEBBOUDT Lensy 13 VAN DEN HAUTE Steffy 14 COMMISSARIS Caren 15 STOCKMAN Julie 16 DRUYTS Jessy 17 DELBAERE Fien 18 COLES-LYSTER Maggie CAN 19 VAN DEN STEEN Kelly 20 DEBBOUDT Evelien 21 PRATT Jessica AUS 22 DOCX Mieke 23 VAN DE GUCHTE Quinty NED 24 DRUYTS Kelly 25 JUSKEVICUITE Juste LTU 26 DEMEY Valerie 27 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 28 PILZ Estefania Sibila ARG 29 VERSCHELDEN Nathalie 30 BELZ Elodie FRA 31 BRITS Delphine 32 TEMMERMAN Ilse 40 DRUYTS Demmy 42 CROKET Gilke 46 CLAUS Marjon

     

    28/07/2017 BAZEL-KRUIBEKE (O) - Nieuwelingen - 65 km - 39,32 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 1

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 MUAMMAD RIDWAN Sahrom MAS JOHOR

    4 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DEJONGHE Kjell ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 QUETS Stijn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 FRANCKAERT Maarten KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 MAAS Marijn NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    11 KAES Xedric 12 DERAEDT Victor 13 WYNANT Elias 14 ABDRAUF Muhammad Ibnihissham MAS 15 VAN PUYVELDE Lukas 16 SYAZWANAMANIE Asrul Affendi MAS 17 MUYSHONDT Nils 18 VAN GUCHT Thomas 19 MOHD FAISAL AISALIZUDDINAhmad MAS 20 ANDRIES Ward 21 VAN HAUTE Rik 22 BERWOUTS Brian 23 DE ROECK Mathis 24 VAN HAVERE Detlev 25 VAN DAELE Ernest 26 DE VOS Arno 27 MOHD SHAIRUL FAIZAL Muhammad Adamhaiqal MAS 28 VAN CLEEMPUT Bert 29 CORNELIS Cody 30 DE LEEUW Lenn 32 DE ROECK Dante 35 COLMAN Thibeau 36 DUYM Steffen

     

    28/07/2017 ERPE-MERE BAMBRUGGE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 36,88 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 3

    1 ERINGSO Frederik DEN LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 LADANG Miguel WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 ROMBAUTS Daan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 BARRETT Sebastian AUS MIDLAND CYCLING CLUB

    8 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    10 GARDIN Michael CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 EECKHOUT Emile 12 RAYFER Itay ISR 13 LIEVENS Niels 14 IMPENS Felix 15 PRINSEN Lennert 16 MARIT Senne 17 KAMBUROV Stivan BUL  18 VAN DER MEULEN Wout 19 COHEN Raz ISR 20 FEDERICO Nicolas USA 21 VAN DE WYNKELE Lorenz 22 GOOSSENS Siebe 23 DANIËLS Pieter 24 MATTHEWS Robert AUS 25 DRUKMAN Omer ISR 26 FAUCAN Axel 27 VAN DER BIEST Brecht 28 VAN HEVEL Lennert 29 DIMITROV Petar BUL 30 VROMANNE Alexis 38 VAN DER SYPT Gianni

    28-07-2017 om 22:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 27/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 11°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg

     Greg Van Avermaet

    Donderdag 27/07/2017 HERENTALS (A) - Men Elite - Criterium 100 km - 01h56'04"

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 2
    1 GREG VAN AVERMAET uit Hamme BMC RACING TEAM

    2 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 GROENEWGEN Dylan NED TEAM LOTTO.NL_JUMBO

    4 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    5 ROGLIC Primoz FRA AG2R

    6 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    7 VAN DEN BROECK Jurgen TEAM LOTTO NL-JUMBO

    8 VERMOTE Julien QUICK - STEP FLOORS

    9 BAKELANTS Jan AG2R LA MONDIALE

    10 WOUTERS Enzo LOTTO - SOUDAL

    11 GOOLAERTS Michael 12 DE VREESE Laurens 13 JONES Harrison USA 14 SPRENGERS Thomas 15 VAN ZUMMEREN Stef 16 VAN ROOY Kenneth 17 BOUCHER David 18 HOEYBERGHS Daan 19 DE BIE Sean 20 CALUWE Stijn 21 BACKAERT Frederik 22 HERMANS Steff 23 VAN HECKE Preben 24 SMETS Gert 25 VEUCHELEN Frederik 26 LIVYNS Arjen 27 MERLIER Tim 28 MANNAERTS Jelle 29 THIJS Edwin

     

    27/07/2017 RENINGELST (W) - Interclub Elite z.c. & U23 - 158 km - 43,94 km/h

    Aantal deelnemers: 134 - opgevers: 98

    1 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    2 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE

    3 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    6 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    7 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    8 PLUTO Martin LAT WV NOORD HOLLAND MONKEY TOWN

    9 VANDEWALLE Matthias TARTELETTO - ISOREX

    10 TORRES JORRO Sergio ESP ASFRA RACING TEAM

    11 ANECA Ciske 12 VERRAES Benjamin 13 VANOVERSCHELDE Kobe 14 GELDHOF David 15 RELAES Jacob 16 STOCKMAN Abram 17 DE ROOZE Niels 18 APERS Ruben 19 CARESMEL Alexis FRA 20 MENGOULAS Alex NED 21 LEIGH Andrew GBR 22 WOLD Marius NOR 23 VAN BOVEN Frederiek 24 VANDEVYVERE Gauthier 25 WANTE Jari 26 DE MERLIER Giovanni 27 DE HAES Jorden 28 VANDAELE Thijs 29 STOCKMAN Michiel 30 VERSCHAEVE Viktor

     

    27/07/2017 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (B) - Interclub Elite z.c. & U23 - Tijdrit 9 km - 45,63 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    2 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    4 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    6 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    7 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 RAEYMAEKERS Mattias V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    11 GEYSEN Kurt 12 VERSTREPEN Dries 13 MICHIELS Killian 14 WARLOP Jordi 15 GIBBONS Thomas USA 16 SEFA Ylber ALB 17 GOOVAERTS Tom 18 VAN TILBORGH Brent 19 D´HEYGERE Gil 20 LEGLEY Matthias 21 CREFFIER Laurent 22 HOULMONT Matthias 23 HAEMELS Bavo 24 BASTIAENS Ayco 25 VANBESIEN Thomas 26 LAMB Ross GBR 27 ESSELAAR Remco NED 28 BROES Michiel 29 VANDYCK Niels 30 ROMBOUTS Seppe 31 VAN MOER Brent 77 VAN GUYSE Jarno 78 VERHOFSTADT Thibau 85 LIESSENS Jarno 86 DHOLLANDER Kristof 120 GOOSSENS Kenny 128 ONGHENA Matthias

     

    27/07/2017 BOEZINGE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 84 km - 43,64 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 8

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    3 DECEUNINCK Thomas VIND! CYCLING PROJECT

    4 LEAR Samuel USA VOLHARDING

    5 VERJANS Frank INDIVIDUEEL

    6 COURTENS Olivier ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    8 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    11 SABBE Enzo 12 BRUYNEEL Giel 13 DE FAUW Ken 14 VERVERKEN Pieter 15 LAPERRE Krsi 16 CLAUW John-ross 17 RONSSE Gauthier 18 DESMET Jani 19 BOUTEN Migel 20 ROBRECHT Frederick 21 BEAUPREZ Benjamin 22 HEYNDERICKX Hannes 23 VERCRUYSSE Dylan 24 UMSTEAD Ian USA 25 PORIAU Tim 26 TALEUX Jean-baptiste FRA 27 LAVA Kevin 28 CINKA Dominik USA 29 VERMET Joran 30 COMMEYNE Steffen

     

    27/07/2017 HERENTALS (A) - Dames Elite - 40 km - 39,39 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 0

    1 MALSEED Shannon AUS PORTLAND CYCLING CLUB

    2 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    3 ERIC Jelena SRB CCN METALAC

    4 KENNEDY Lucy AUS LIFECYCLE CYCLING CLUB

    5 OSSOLA Irena USA UNATTACHED

    6 HODGES Jessie NZL WAIKATO BOP HUB

    7 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    8 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    9 WATERREUS Kylie NED TWC MAASLANDSTER

    10 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    11 VERHOEVEN Suzanne 12 PRATT Jessica AUS 13 MAES Shana 14 BROWN Grace AUS 15 PERSSON Emelie SWE 16 DOCX Mieke 17 VLOEMANS Sarah 18 SOSA Erika USA 19 WIGHTMAN Kate NZL 20 MCGOWAN Ayesha USA 21 HEY Sabine NED 22 VERMEIREN Tinne 23 DE QUINT Pia 24 JOHNSON Ione NZL 25 TRCKOVA Daniela CZE 26 WARD Maddy USA 27 MEISELS Esther USA 28 ROES Maxime

    28-07-2017 om 13:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 27/07/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Donderdag 27 Juli BELLINGEN (1674)


    Cat.A – 74,4 km – 26 deelnemers

    1.Gillian Van Rymenant

    2.Jef Smismans

    3.Tommy Baeyens

    4.Kevin Van De Keer

    5.Kjell Porwez

    6.Joery De Somer

    7.Kjell De Potter

    8.Stijn Gidé

    9.Kenny Govaert

    10.Yorick Lison

    11.Bjorn Lison 12.Pascal Heyvaert 13.Anton Straetmans 14.Cedric Rottiers 15.Bremt Pletinckx 16.Gunter De Coen 17.Thory Hermans 18.Steven Glorieux 20.Tijs Ruysschaert

     

    Cat.B – 68,2 km – 20 deelnemers

    1.Jean Pascal Bolle

    2.Kenneth Mercken

    3.Andy De Backer

    4.Peter Van Damme

    5.Wouter Cael

    6.Mario Van Der Sickel

    7.Bruno Bruyere

    8.Michael Naessens

    9.Danny Borremans

    10.Tom De Beer

    11.Pascal De Wolf 12.Tom De Smet 13.Gert Brijs 14.Jurgen Van Buggenhout 15.Jean Philippe Teunkens 16.Dirk Campion 17.Stefan Neerinckx 18.Philippe De Vleesschouwer

     

    Cat.C – 62 km – 27 deelnemers

    1.Jimmy De Paepe

    2.Peter Maes

    3.Michel Cargnello

    4.Bruno Bruyere

    5.Richard De Ridder

    6.Ronny Van Der Vurst

    7.Gunther Quintelier

    8.Jurgen De Loeck

    9.Alain Goolaerts

    10.Pascal Kestemont

    11.Peter Van Haverbeek 12.Johan De Bruyn 13.Steven De Kerpel 14.Bert Peelman 15.Ronny Coppens 16.Bart Lauwers 17.Fabien Hanssens 18.Jurgen De Backer 19.Peter Heymans 20.Filip De Hertogh

     

    Catg.D – 62 km – 17 deelnemers

    1.Eddy Vermeir

    2.Danny De Backer

    3.Ronald Rents

    4.Frank Van Der Perre

    5.Patrick Van Ransbeeck

    6.Eddy Van Loy

    7.Jan De Mulder

    8.Wim Winandy

    9.Luc Vrancken

    10.Jan Van Cauter

    11.Eddy Van Der Steen 12.Serge Meyvis 13.Bruno Van De Veken

     

    Cat.E – 55,8 km – 17 deelnemers

    1.Ronny Paridaens

    2.Rudy Van De Velde

    3.Dirk Van Hove

    4.Michel Willems

    5.Rene De Brucker

    6.Joost Pieters

    7.Paul Castelyn

    8.Rudy Berwart

    9.Raf Vercammen

    10.Eddy Bernaert

    11.Christian Somers 12.Luc Van Mol 13.Jos Maes 14.Guy Vanparrijs 15.Guy Theys 16.Marc Dockx 17.Marc Mariën

     

    Cat.F – 49,6 km – 22 deelnemers

    1.Andre Bultinck

    2.Rene Mertens

    3.Pierre Remory

    4.Johny Van Holen

    5.Noel Burggraeve

    6.Jozef Deneef

    7.Mathieu Mercken

    8.Jean Pierre Wauters

    9.Roger Wauters

    10.Willy Teirlinck

    11.Etienne Vandenhouwe 12.Daniel Hublau 13.Eddy Cobbaut 14.Jean Pierre Broothaers 15.Eddy De Vuyst 16.Andre Devadder 17.Dirk Moerenhout 18.William De Cremer 19.Emiel Coppens

    28-07-2017 om 13:55 geschreven door kenny


    27-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE SINT-NIKLAAS VAN WOENSDAG 26/07/2017

    FOTO'S MEN ELITE TE SINT-NIKLAAS VAN WOENSDAG 26/07/2017     


    Woensdag 26/07/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Men Elite - Criterium 90 km - 01h40'28"

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1 GREG VAN AVERMAET uit Hamme BMC RACING TEAM

    2 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    3 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    4 ROGLIC Primoz SLO TEAM LOTTO.NL

    5 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS

    6 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    7 DE PAUW Moreno SPORT VLAANDEREN BALOISE

    8 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    9 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    11 DE VREESE Laurens

     16 WAEYTENS Zico 17 RICKAERT Jonas 18 DE KETELE Kenny 19 DECLERCQ Tim 20 VEREECKEN Nicolas 21 STALLAERT Joeri 22 MERLIER Tim 23 VAN DAMME Bart 24 HEIRBAUT Tony 25 VANTHOURENHOUT Michael 26 MAES Bryan 27 VERBEKE Stijn 28 CALLEEUW Joeri
    26-7-2017-sint niklaas 988.JPG
    Podium te Sint-Niklaas met winnaar Greg Van Avermaet, Oliver Naesen en Thomas De Gendt.
    26-7-2017-sint niklaas 980.JPG
    Podium te Sint-Niklaas met winnaar Greg Van Avermaet, Oliver Naesen en Thomas De Gendt.
    26-7-2017-sint niklaas 1004.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 925.JPG
    Aankomst van winnaar Greg Van Avermaet voor Oliver Naesen en Thomas De Gendt.
    26-7-2017-sint niklaas 933.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 939.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 803.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 716.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 679.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 671.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 643.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 629.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 595.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 591.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 552.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 531.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 526.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 520.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 512.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 510.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 503.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 498.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 489.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 436.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 423.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 418.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 396.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 1008.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 393.JPG
                                     Moreno De Pauw won de Dernykoers.
    26-7-2017-sint niklaas 352.JPG
                          Aankomst van Moreno De Pauw in de Dernykoers.
    26-7-2017-sint niklaas 324.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 318.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 314.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 310.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 309.JPG


    26-7-2017-sint niklaas 960.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 965.JPG
    26-7-2017-sint niklaas 955.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-07-2017 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 10°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg

     Greg Van Avermaet

    Woensdag 26/07/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Men Elite - Criterium 90 km - 01h40'28"

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1 GREG VAN AVERMAET uit Hamme BMC RACING TEAM

    2 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    3 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    4 ROGLIC Primoz SLO TEAM LOTTO.NL

    5 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS

    6 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    7 DE PAUW Moreno SPORT VLAANDEREN BALOISE

    8 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    9 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    11 DE VREESE Laurens

     16 WAEYTENS Zico 17 RICKAERT Jonas 18 DE KETELE Kenny 19 DECLERCQ Tim 20 VEREECKEN Nicolas 21 STALLAERT Joeri 22 MERLIER Tim 23 VAN DAMME Bart 24 HEIRBAUT Tony 25 VANTHOURENHOUT Michael 26 MAES Bryan 27 VERBEKE Stijn 28 CALLEEUW Joeri

     

    26/07/2017 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (B) - Interclub Elite z.c. & U23 - 147,6 km - 44,54 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL

    3 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    7 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    8 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    10 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    11 DOCKX Kristof 12 BASTIAENS Ayco 13 ROMBOUTS Seppe 14 HOULMONT Matthias 15 VAN HOUT Maxim 16 KIVITS Marc NED 17 STAS Brecht 18 DE DECKER Alfdan 19 VAN DUREN Brent 20 VERHOFSTADT Thibau 21 CLÉ Brent 22 WARLOP Jordi 23 COOLEN Yves 24 TIMMERMANS Tim 25 LEYSEN Senne 26 BROES Michiel 27 BRACEGIRDLE Tom GBR 28 BERO Sean 29 MERTENS Robin 30 PATTYN Jeroen 55 VANDYCK Niels 60 WEEMAES Sasha 67 HERREGODTS Rune 75 ONGHENA Matthias 84 DHOLLANDER Kristof 95 VAN GUYSE Jarno 101 LIESSENS Jarno 120 GOOSSENS Kenny

     

    26/07/2017 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,86 km/h

    Aantal deelnemers: 131 - opgevers: 50

    1 WOOD George GBR RICHARDSONS TREK

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    4 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    5 SUTTON Joseph GBR GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 MOREELS Louis ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    9 WIGHT Rohan AUS SCOTCH COLLEGE SA

    10 MC CREA Lewis AUS MIDLAND

    11 DE SY Gertjan 12 DELBAERE Tijs 13 NEIRYNCK Kevin 14 VANDEVYVERE Stijn 15 USE Laurens 16 VANDAELE Philip 17 VERHOEVEN Nico 18 OLIEBOS Jordy 19 DE CLERCQ Angelo 20 MAES Jo 21 DELOOF Senne 22 DE VISSCHER Glenn 23 FOAMES Ben GBR 24 DE KEE Glenn 25 WARAS Corentin FRA 26 CLAUS Dieter 27 BALCAEN Manolito 28 MCCANN Jez GBR 29 VENS Quincy 30 DE BLAERE Diego 42 JANSSENS Jarrid 67 GEERINCK Dries 68 POELMAN Laurens

     

    26/07/2017 TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST (W) - Interclub Juniores - 122 km - 42,71 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - opgevers: 52

    1 ROBINSON Oliver GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    2 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 PONSAERTS Thibaut WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    6 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 KONIJN Alexander NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM JUNIOR

    9 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN BOVEN Luca TIELTSE RENNERSCLUB

    11 VAUGHAN Jacob GBR 12 PAQUOT Tom 13 MAAS Edo NED 14 ADAM Florian 15 TIMMERS Lars NED 16 TORRIE Timothy GBR 17 SHAW Matthew GBR 18 JACOBS Levi 19 VANDENABEELE Henri 20 VERTONGEN Jens 21 BROUWERS Arno 22 DE LIE Axel 23 BAELE Ben 24 VANOVERBERGHE Jens 25 PESSEMIER Tom 26 BARRENETXEA GOLZARRI Jon ESP 27 MATERNÉ Rémi 28 ROSE-DAVIES Louis GBR 29 DE VRIENDT Niels 30 REUVERS Kevin NED 71 SLOCK Liam 72 VAN DER EYCKEN Brent 78 DAVIES Conor GBR 85 CAETHOVEN Kenneth

     

    26/07/2017 WESTERLO VOORTKAPEL (A) - Juniores - 90 km - 41,34 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 24

    1 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VERMEERSCH Florian ACROG - BALEN BC

    3 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VANHOOF Ward ACROG - BALEN BC

    5 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    6 MATTHEWS Daniyal RSA BELLVILLE

    7 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 RADOUX Robin LOTTO-VC ARDENNES

    9 VAITAITIS Kestutis LTU DSK FORTUNA

    10 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    11 VAN DEN PUT Ronan 12 GALICIA Seppe 13 MCCORMACK Alex USA 14 VANPARIJS Wouter 15 MENDEZ Gabriel USA 16 VAN DE PAAR Jarne 17 MICHOTTE Cyril 18 MELAMED Shahar ISR 19 VAN EECKHOUT Len 20 AUCAMP Lien RSA 21 MAHER Lane USA 22 VAN OLMEN Siebe 23 BURPEE Bryan USA 24 VRACHTEN Arne 25 VAN PRAET Robbe 26 WOUTERS Rick 27 BARBAIX Dries 28 HEYLEN Gilles 29 GIELEN Jasper 30 FRANÇOIS Casper 58 GOOSSENS Brecht

     

    26/07/2017 WESTERLO VOORTKAPEL (A) - Nieuwelingen - 70 km - 39,19 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 16

    1 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VAN GESTEL Sidney YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 DESHE Yotam ISR CCC

    4 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    5 KEYNAN Dan ISR CCC

    6 VAN DYCK Cisse HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 VAN ELSACKER Hans WAC TEAM

    8 MERTENS Wim YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 ALENTEYNS Jorit SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VERLUYTEN Dennis SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 GERY Gilad ISR 12 OZDERYA Nazim 13 DE GEEST Ricky 14 BOONS Jente 15 HEYLEN Wout 16 JACOBS Yorben 17 SMET Jorre 18 GIJBELS Jonas 19 VERKOEYEN Michiel 20 DE GROOTE Dries 21 RAETS Sven NED 22 PINXTEN Lucas 23 BELMANS Elias 24 DRUKMAN Omer ISR 25 VAN HOOF Manu 26 HUYBRECHTS Sander 27 VERTOMMEN Maik 28 OZDERYA Elyas 29 GERON Tomer ISR 30 OMLOOP Mats

     

    26/07/2017 HEIDE LINTER (B) - Nieuwelingen - 66 km - 43,07 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 6

    1 HABETS Jordan NED MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG

    2 ERRINGSO Frederik DEN ROSKILDE CYKLE RING

    3 BRAMS Andy WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    6 BARRETT Sebastian AUS ORAL7

    7 DE JAEGER Arthur WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 DE NEVE Tomas VZW JONG WIELERTALENT

    9 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 BOELS Senne WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 LADANG Miguel 12 VAN TRICHT Floris 13 VOGELS Aaron 14 BEECKMAN Brent 15 HUYGHE Gust 16 SANDRIE Brent 17 SIMONS Rob 18 WATRISSE Thibaut 19 VANDEN BERGHE Senne 20 DEPRE Jeroen 21 REYNDERS Robbe 22 DECOSTER Michael 23 SCHURGERS Stef 24 DANIËLS Pieter 25 VAN HAMME Wout 26 VIDTS Obie 27 BLANSAER Iljo 28 LIJNEN Tymon 29 JORDENS Jules 30 LECERF William Junior

    27-07-2017 om 20:32 geschreven door kenny


    26-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 15°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen 2017 2.jpg

      Franky Van Oyen

    Woensdag 26 Juli 2017 SINT-LAUREINS (9980) 

    Cat.A – 72,6 km – 100 deelnemers

    1-Buysse Lennert (Bassevelde)

    2-De Baets Kristof

    3-Lear Sam

    4-Demeter Renaat

    5-Vernaet Olivier

    6-Apers Michaël

    7-Van Der Trappen Bert

    8-Lammertyn Foeke

    9-Claes Dries

    10-Vandenbussche Ron

    11-Poppe Stef-12-Bauters Pieter-13-De Coninck Guillaume-14-Umstead Ian-15-Delheye Henri-16-De Wispelaere Arno-17-Van Vlierberghe Bart-18-Van Noord Wesley-19-Cinka Dominik-20-Vandekerckhove Enzo-21-Van Sante Tristan-22-Le Blon Michel-23-Van Hyfte Tom-24-Gonzalez Alex-25-Verbeke Wouter-26-Nachtegael Danny-27-Wullems Richard-28-Van Steirteghem Filip-29-Verbraeken Wim-30-Diependaele Gerrit-31-Lammens Laudelino-32-Braet Nicholas-33-Laforge Mike-34-Delaere Jens-35-Viaene Cedric-36-Acket Jonas-37-Spillebeen Jürgen-38-De Meydts Sven-39-Movates Emilio-40-Dumortier David-41-De Meyer Sven-42-De Kraker Rinco-43-Heynssens Sven-44-Rigole Dieter-45-Janssen Nick

     

    Cat.B – 66 km – 28 deelnemers

    1-Van Damme Peter (Ophasselt)

    2-Hoefnagels Jos

    3-Verbeken Kurt

    4-Bauwens Aron

    5-De Neve Bart

    6-Ghyselen Frederik

    7-Verschelden Steven

    8-De Corte Peter

    9-Victor Kurt

    10-Van Den Broecke Mario

    11-Rombaut Wim-12-Rabout Rudi-13-De Lille Ben-14-Schollaert Carlo-15-De Vlieger Sven-16-Buyse Dieter-17-Van De Voorde Mike-18-Van Drom Giovanni-19-Janssens Bert-20-Gussé Wim-21-Panis Tom-22-De Brauwer Lesley-23-Heyse Tommy-24-Claeys Kurt-25-Hoes Andy-26-Van Overmeiren Gerry-27-Baert Giovanni-28-Ginneberge Quinten

     

    Cat.B+ – 66 km – 19 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-De Tremerie Franky

    3-Braet Wim

    4-Hereijgers Piet

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-Primo Gino

    7-De Muynck Luc

    8-Van Hoof Danny

    9-Gyselinck Eddy

    10-Roobroeck Dirk

    11-Smet Luc-12-Mathys Dirk-13-Heyndrickx Wim-14-Harms Ko-15-Dhooge Tom-16-Bobelijn Patrick-17-Erauw Luc-18-Wauters Denis-19-Gort Ronald

     

    Cat.C – 52,8 km – 37 deelnemers

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-De Vos Rony

    3-Lap Hans

    4-Goossens Marc

    5-Watteny Patrick

    6-Versluys Marc

    7-Struyf Raoul

    8-Willems Noël

    9-Reniers Tony

    10-Heye Hilair

    11-Vanoverberghe Siegfried-12-De Baets Johan-13-Van Renterghem Patrick-14-Boeve José-15-Van Lierde Hans-16-D'Hondt Erwin-17-Bauters Ronny-18-Van De Veire Luc-19-Vanrafelghem Patrick-20-Declercq Geert-21-Steeman Juan-22-Bath Mick-23-Coopman Ivan-24-De Praetere Fritz-25-De Poorter Luc-26-Lacquet Philippe-27-Dupont Guido-28-Haers Caroline-29-Reubens Hendrick-30-Vanhaeverbeke Jean-31-Polfliet Danny-32-Buzeijn Rudy-33-Bracke Wim-34-Tummeleer Dirck-35-Cornette Freddy-36-Vyncke William-37-Goethals Ronny

     

    Cat.D – 52,8 km – 14 deelnemers (+65 jaar)

    1-De Leersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-Ligneel Rony

    3-Boulard Roland

    4-Luyten Felix

    5-Vanpoucke Rik

    6-Montforts Ad

    7-Moens Louis

    8-Vandermeulen Jos

    9-Delagrange Bart

    10-Lockefeir Marinus

    11-Pauwels Marcel-12-Demiddel Ronny-13-Mous Willy-14-De Sutter Willy

     

    Cat.D+ – 52,8 km – 9 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-D'Hont Joseph

    4-Hoof Roger

    5-Cromheecke Riny

    6-Vandenheuvel Gilbert

    7-De Roos Willy

    8-Hermans Luc

    9-Brouwers François

    26-07-2017 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE FLOBECQ VAN DINSDAG 25/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE FLOBECQ VAN DINSDAG 25/07/2017     


    Dinsdag 25/07/2017 FLOBECQ – Elite z.c./U23 – 115,5 km

    Aantal deelnemers:

    1 JAMES FOUCHE

    2 MAXIMILIEN RICOUX

    3 NICOLAS CARBET
    25-7-2017-flobecq 634.JPG
                                   Winnaar te Flobecq James Fouche.

    25-7-2017-flobecq 628.JPG
                                         Winnaar te Flobecq James Fouche.
    25-7-2017-flobecq 579.JPG
    Aankomst van winnaar James Fouche voor Maximilien Picoux en Nicolas Carbet.

    25-7-2017-flobecq 576.JPG
    Aankomst van winnaar James Fouche voor Maximilien Picoux en Nicolas Carbet.
    25-7-2017-flobecq 589.JPG
    25-7-2017-flobecq 461.JPG
    25-7-2017-flobecq 176.JPG
    25-7-2017-flobecq 025.JPG
    25-7-2017-flobecq 010.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-07-2017 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 25/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 25/07/2017 NATOURCRITERIUM ROESELARE (W) - Men Elite - Criterium - 100 km - 39,63 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 3

    1 FROOME Chris GBR TEAM SKY

    2 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    3 WALLAYS Jelle LOTTO - SOUDAL

    4 BENOOT Tiesj LOTTO - SOUDAL

    5 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    6 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS

    7 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    8 VANSPEYBROUCK Pieter WANTY-GROUPE GOBERT

    9 WAEYTENS Zico TEAM SUNWEB

    10 VERMOTE Julien QUICK - STEP FLOORS

    11 CALLEEUW Joeri 12 DECLERCQ Tim 13 DE VREESE Laurens 14 RICKAERT Jonas 15 TOUQUET Joren 16 JONCKHEERE Michael 17 VANDENBOGAERDE Jens 18 DE VYLDER Lindsay 19 DE MAREZ Ruben 20 VANDEWALLE Matthias 21 DE WITTE Mathias 22 DEBUSSCHERE Jens 23 LEEMANS Rob 24 CLAERHOUT Sven 25 COLAERT Pascal 26 SEYNAEVE Lander 27 LEE Taeun KOR 28 WALLAYS Jens 29 KANG Sukho KOR 30 SEO Joonyoun KOR 32 VEREECKEN Nicolas

     

    25/07/2017 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 42,72 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 16

    1 MUNDY Isaac GBR OXFORD UNIVERSITY CC

    2 COOK Leighton AUS VERIS RACING

    3 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    4 MUNITXA ARRINDA Jon ESP EISER-HIRUMET

    5 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DELESIE Berre MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 MC CANN Jez GBR RICHARDSONS-TREK RT

    9 COURTENS Olivier ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    11 PATTEN Daniel GBR 12 GODERIS Jelle 13 CHAMON Thomas 14 ALEXANDER Simon GBR 15 COCKER Peter GBR 16 ZHURKIN Nikolai RUS 17 MINNE Stijn 18 GELDHOF David 19 BORRY Kim 20 CONSTANT Kenny 21 OUTRAM Joshua GBR 22 DE VRIESE Stijn 23 DENOLF Ritchie 24 HUYGHE Benny 25 JOHANSSON Jesper SWE 26 DEGEZELLE Kevin 27 DECOTTIGNIES Jason 28 CATTEEUW Christof 29 DURY Davy 30 BAUSBACHER Evan USA

    25/07/2017 FLOBECQ – Elite z.c./U23 – 115,5 km

    Aantal deelnemers:

    1 JAMES FOUCHE

    2 MAXIMILIEN PICOUX

    3 NICOLAS CARBET

     

    25/07/2017 ROESELARE (W) - Nieuwelingen - 40 km - 39,03 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 2

    1 LAMPERTI Luciano USA TEAM SWIFT

    2 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    6 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DECAESTECKER Korneel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    9 FULTON Casey John USA FATFRO

    10 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 HEATH David USA 12 VAN KEMPEN Jules USA 13 BOURGOYNE Lucas USA 14 MCLAIN Logan USA 15 RITZOW Max USA 16 REUNIS Rowdy NED 17 RICCITELLO Matthew USA 18 DEMARES Achille 19 CORNETTE Steve 20 VAN RYCKEGHEM Lars 21 CLAUS Benoît 22 DE MAERE Alessio 23 DECLERCK Eli 24 MAEYAERT Baptiste 25 FEDERICO Nicolas USA 26 DELEENHEER Toon 27 MONTREUX Axel FRA 28 DEKIEN Sander 29 GALLE Marlo 30 DEBRUYNE Lennert 36 RASSCHAERT Lander

    26-07-2017 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/07/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 26°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

        Patrick Cocquyt

    Zondag 23 Juli HERNE (1540)

    Cat.A -  77,4 km – 29 deelnemers

    1 Jef SMISMANS

    2 David Motte

    3 Stijn Verbeken

    4 Bart deurbroeck

    5 Kevin Van De Keer

    6 Gillian Van Rymenant

    7 Kenny Govaert

    8 Tommy Baeyens

    9 Bjorn Lison

    10 Balder De Doncker

    11 Kjell De Potter 12 Tom Vanopdenbosch 13 Bert Van Der Trappen 14 Stijn Gidé 15 Koen Vanopdenbosch 16 Joery De Somer 17 Steven Glorieux 18 Mathias Vandevelde 19 Yorick Lison 20 Nick Verwimp

     

    Cat.B – 77,4 km – 15 deelnemers

    1 Kurt EECKHOUT

    2 Andy De Backer

    3 Jurgen Diependaele

    4 Steven Van Rijckeghem

    5 Peter Vermassen

    6 Wouter Cael

    7 Danny Borremans

    8 Hans Vogeleer

    9 Jean Teunkens

    10 Ivan Daelemans

     

    Cat.C – 68,8 km – 32 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) 

    2 Lieven Van De Perre

    3 Patrick Bobelijn

    4 Peter Maes

    5 Gaetan Delroux

    6 Johan De Bruyn

    7 Richard De Ridder

    8 Bert Peelman

    9 Pascal Kestemont

    10 Ronny Coppens

    11 Peter Van Haverbeek 12 Frank Van Haverbeek 13 Luc De Munck 14 Jurgen De Loecker 15 Kris Deurbroeck 16 Gunther Quintelier 17 Dirk D'Haeseleer 18 Frank Geets 19 Dirk De Koker 20 Wim Van Obbergen

     

    Cat.D – 68,8 km – 23 deelnemers

    1 Rudy THOMAS

    2 Wim Winandy

    3 Danny De Backer

    4 Eddy Vermeir

    5 Patrick Van Ransbeeck

    6 Ronald Rents

    7 Joost Pieters

    8 Marc Tabourdon

    9 Jan Van Cauter

    10 Jan De Mulder

    11 Frank Van De Perre 12 Serge Meyvis 13 Rudy Symons 14 Frank De Pelsmaker 15 Luc Erauw 16 Ronny Goolaerts 17 Brian Van De Veken 18 Hugo Van Linden 19 Raf Vercammen

     

    Cat.E – 60,2 km – 23 deelnemers

    1 Michel WILLEMS

    2 Dirk Van Hove

    3 Jan Van Den Brande

    4 Eddy Vanopstal

    5 Ronny Paridaens

    6 Rene De Brucker

    7 Rudy Van De Velde

    8 Jos Maes

    9 Dominique Turcksin

    10 Paul Castelyn

    11 Raf Vercammen 12 Luc Van Mol 13 Danny Polfliet 14 Rudy Berwart 15 Harmel Van Den Bossche 16 Guy Theys 17 Luc Witman 18 Guy Vanparrijs 19 Stefaan Grymonprez 20 Christian Somers

     

    Cat.F – 60,2 km – 20 deelnemers

    1 Patrick VAN RENTERGHEM

    2 Pierre Remory

    3 Rene Mertens

    4 Felix Luyten

    5 Noel Burggraeve

    6 Jozef Deneef

    7 Jean Pierre Wauters

    8 Dirk Moerenhout

    9 Willy Teirlinck

    10 Jos Vandermeulen

    11 Roland Hellebaut 12 Roger Wauters 13 Etienne Vandenhouwe 14 Eddy De Vuyst 15 Andre Devadder 16 Johny Van Holen 17 William De Cremer 18 Guido Fauck

    26-07-2017 om 10:42 geschreven door kenny


    25-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 24/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 24/07/2017     


    Maandag 24/07/2017 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,13 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 4

    1 STIJN VERBEKE uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    6 DEWACHTER Aaron VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    8 DILLEN Ruben VAN EYCK SPORT

    9 COWARD Jake GBR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    11 POELMAN Laurens 12 TIELEN Dario 13 VAN DE PERRE Dimitri 14 GOOLAERTS Stijn 15 VAN DEN BORNE Tom 16 VAN NYEN Hans 17 VAN DE VOORDE Lennert 18 PIRON Gunther 19 VERBEKEN Dave 20 VAN NOTEN Anthony
    24-7-2017-md sinaai 384.JPG
                           Winnaar te Sinaai Stijn Verbeke met de bloemen.
    24-7-2017-md sinaai 376.JPG
                           Winnaar te Sinaai Stijn Verbeke met de bloemen.
    24-7-2017-md sinaai 380.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Stijn Verbeke.
    24-7-2017-md sinaai 365.JPG
                             Winnaar Stijn Verbeke met ploegleider Kris Smet.
    24-7-2017-md sinaai 316.JPG
                             Aankomst van winnaar Stijn Verbeke te Sinaai.
    24-7-2017-md sinaai 310.JPG
                               Aankomst van winnaar Stijn Verbeke te Sinaai.
    24-7-2017-md sinaai 320.JPG
            Spurt voor de 2de plaats met Guy Ten Hartog voor Jarno Van Guyse.
    24-7-2017-md sinaai 328.JPG
    Spurt voor de 6de plaats met Aaron Dewachter voor Sven Wielandt en Ruben Dillen.

    24-7-2017-md sinaai 305.JPG
    24-7-2017-md sinaai 298.JPG
    24-7-2017-md sinaai 292.JPG
    24-7-2017-md sinaai 280.JPG
    24-7-2017-md sinaai 248.JPG
    24-7-2017-md sinaai 233.JPG
    24-7-2017-md sinaai 199.JPG
    24-7-2017-md sinaai 167.JPG
    24-7-2017-md sinaai 161.JPG
    24-7-2017-md sinaai 138.JPG
    24-7-2017-md sinaai 121.JPG
    24-7-2017-md sinaai 091.JPG
    24-7-2017-md sinaai 069.JPG
    24-7-2017-md sinaai 051.JPG
    24-7-2017-md sinaai 049.JPG
    24-7-2017-md sinaai 042.JPG
    24-7-2017-md sinaai 039.JPG
    24-7-2017-md sinaai 027.JPG
    24-7-2017-md sinaai 024.JPG
                 Start van de Elite z.c. & Beloften te Sinaai met 24 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-07-2017 om 16:17 geschreven door kenny


    24-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Oliver Naesen KOP 2017.jpg    Stijn Verbeke 2017.jpg 

             Oliver Naesen                    Stijn Verbeke


    Maandag 24/07/2017 NATOURCRITERIUM AALST (O) - Men Elite - Criterium - 02h23'50"

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare AG2R LA MONDIALE

    2 FROOME Chris GBR TEAM SKY

    3 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    4 VANSPEYBROUCK Pieter WANTY-GROUPE GOBERT

    5 CLAEYS Dimitri COFIDIS

    6 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    7 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    8 DEGAND Thomas WANTY-GROUPE GOBERT

    9 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    10 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    11 JANS Roy 12 BOUCHER David 13 RUIJGH Rob NED 14 VANTHOURENHOUT Dieter 15 PARDINI Olivier 16 DE PAEPE Pieter 17 NEVENS Tibo 18 HAVIK Piotr NED 19 LIEVENS Niels 20 VAN DER MEER Gosse NED 21 VAN BROEKHOVEN Rob NED 22 VAN LOON Jordi NED 23 VANTHOURENHOUT Michael 24 DEVRIENDT Tom 25 COENEN Dennis 26 COBBAERT Robby 27 HOEYBERGHS Daan 28 MEIJERS Daan NED 29 VAN TRIJP Maarten NED 30 DE BOCK Stijn

     

    24/07/2017 WESTROZEBEKE (W) – Men Elite - 164 km - 43,85 km/h

    Aantal deelnemers: 95 - opgevers: 61

    1 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VEREECKEN Nicolas ROUBAIX LILLE METROPOLE

    3 RICKAERT Jonas SPORT VLAANDEREN BALOISE

    4 COOLS Michael TARTELETTO-ISOREX

    5 GEUENS Alexander PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 DHAENE Brecht PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 FLOTTEN Audun NOR UNO X

    8 YLBER Sefa ALB ASFRA RACING TEAM

    9 TRæEN Torstein NOR UNO-X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM

    10 STEELS Stijn SPORT VLAANDEREN BALOISE

    11 BIERMANS Jenthe 12 SALOMEIN Jarl 13 MANNAERTS Jelle 14 NOPPE Christophe 15 MONK Cyrus AUS 16 DE ROOZE Niels 17 KASPERKIEWICZ Przemyslaw POL 18 CALLEEUW Joeri 19 STOCKMAN Abram 20 TOOVEY Ayden AUS 21 SCOTT Jacob GBR 22 SEYNAEVE Lander 23 STOCKMAN Michiel 24 DE PAUW Moreno 25 VERMEULEN Emiel 26 POLS Ruben 27 AULAR SANABREA Orluis Alberto VEN 28 DELAMEILLEURE Mathias 29 TORRES JORRO Sergio ESP 30 WALLAYS Jelle 32 STALLAERT Joeri

     

    24/07/2017 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,13 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 4

    1 STIJN VERBEKE uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    6 DEWACHTER Aaron VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    8 DILLEN Ruben VAN EYCK SPORT

    9 COWARD Jake GBR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    11 POELMAN Laurens 12 TIELEN Dario 13 VAN DE PERRE Dimitri 14 GOOLAERTS Stijn 15 VAN DEN BORNE Tom 16 VAN NYEN Hans 17 VAN DE VOORDE Lennert 18 PIRON Gunther 19 VERBEKEN Dave 20 VAN NOTEN Anthony

     

    24/07/2017 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 120,7 km - 40,35 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 17

    1 ANDRIES Jordi PRORACE CYCLING TEAM

    2 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DE VILLE Jelle VAN EYCK SPORT

    4 WOLD Marius NOR GLAMDAL SK

    5 HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-VULSTEKE

    6 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    7 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 BJERKESTRAND HAUGSVÆR Sindre NOR MORGAN BLUE CT

    9 COOLS Alexander CIBEL-CEBON

    10 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    11 WILLEMS Mario 12 BULLEY Lewis GBR 13 VERSCHUERE Seppe 14 DE ZUTTER Kristof 15 VAN DE KERKHOVE Brent 16 VAN HAUWERMEIREN Michiel 17 DESCAMPS Joris 18 VANHOUCKE Herman 19 BAUSBACHER Evan USA 20 VAN DAMME Davy 21 DE NAUW Sigfried 22 STORM Jandre RSA 23 FOAMES Ben GBR 24 DE DONCKER Balder 25 WANTE Nick 26 MAGINET Steve 27 JOHANSSON Jesper SWE 28 BICKNELL Aaron AUS 29 VAN IMPE Kevin 30 LAGNEAUX Yoni

     

    24/07/2017 BOEZINGE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – Criterium - 68 km - 43,83 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 1

    1 CLAUW John-ross VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 DE RUYSSCHER Dante VETRAPO CYCLING TEAM

    3 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VANDENBUSSCHE Ron CYCLING TEAM THE BANANAS

    5 BOSMANS Arne ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 VANDEVELDE Ruben THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    7 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    8 BARBIER Davy DAGPAS

    9 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10DURY Davy INDIVIDUEEL

    11 BRUYNEEL Giel 12 DECLERCQ Thierry 13 VERHULST Wouter 14 SONNEVILLE Jarno 15 BOUTTÉ Niels 16 PYSSON Shane 17 ROELENS Joachim 18 VERVERKEN Pieter 19 LUYSSEN Geoffrey 20 CARPENTIER Jari 21 DESTATSBADER Roy 22 ROBBRECHTS Frederik 23 BEAUPREZ Benjamin 24 HIMPENS Maarten 25 NEETESONNE Thijs 26 MILLEVILLE Vincent

     

    24/07/2017 BOEZINGE (W) - Dames Elite - 68 km - 40,93 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2

    1 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    2 MALSEED Shannon AUS PORTLAND CCDAMES

    3 DELBAERE Fien SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    4 D`HOORE Jolien WIGGLE-HIGH5

    5 ERIC Jelena SRB BTC CITY LJUBLJANA

    6 RADOTIC Mia CRO KD ROGBTC CITYDAMES

    7 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    8 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIES

    9 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    11 DRUYTS Jessy 12 OSSOLA Irena USA 13 DEMEY Valerie 14 BEX Nathalie 15 DRUYTS Demmy 16 DEBBOUDT Lensy 17 GRACE Brown AUS 18 CASTRIQUE Alana 19 VERSCHELDEN Nathalie 20 BERTON Fatima 21 PRATT Jessica AUS 22 KENNEDY Lucie AUS 23 VAN DE GUCHTE Quinty NED 24 HERMANS Anka 25 HOFFMANN Chantal LUX 26 VAN DE VELDE Julie 27 MALFAIT Ines 28 LEENKNEGT Liliane 29 ALLAERT Ine 30 VANDEWALLE Isabel

     

    24/07/2017 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) - Juniores - 98 km - 39,1 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 6

    1 BARRENETXEA Jon ESP GASTRONOMIA-BASKA AVIA

    2 CAPPAN Lennert VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 GOLDSTEIN Edo ISR 500 WATT

    5 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    6 TASKINEN Julius FIN SKODA FINCYCLING

    7 WALL Christoffer SWE HALMSTADS CC

    8 CISMAS Andrei USA RACING

    9 GABBAY Nir ISR TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    10DOCHY Thibaut  ACROG - BALEN BC

    11 BURPEE Bryan USA 12 GARSBEKE Jelle 13 DESCHUYTTER Casper 14 DE LANGE Pieter-jan 15 KLEMAN MAKA Omer ISR 16 INGWERSEN Jacob T USA 17 AUCAMP Lian RSA 18 HOUSSIN Bavo 19 DE VRIENT Dries 20 MEYERS Charel LUX 21 COMPERNOLLE Mats 22 DHONT Arnoud 23 VAN DEN BERGHE Nathan 24 JANSEN Arvin USA 25 BRUYNEEL Tristan 26 VANDEVELDE Yentl 27 KESTENS Donovan 28 FIEUW Staf 29 DE VYLDER Robbe 30 ALLEMEERSCH Mike

    24-07-2017 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!