.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LANDSKOUTER VAN ZONDAG 23/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LANDSKOUTER 
    VAN ZON
    DAG 23/07/2017
         


    Zondag 23/07/2017 LANDSKOUTER (O) - Elite z.c./U23 - 111,6 km - 41,07 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 34

    1 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    2 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 HUYGEN Wout ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 VENS Quincy ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    7 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    8 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 LIVINSTONE Peter AUS ASFRA RACING TEAM

    10 VAN DAMME Indy WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 MINNAERT Michiel 12 DE CLERCK Matthias 13 WALDERS Kevin 14 DE NAUW Sigfried 15 TEMMERMAN Jasper 16 MAGINET Steve 17 DHOLLANDER Kristof 18 VAN LYSEBETH Mathias 19 SITTERS Bas NED 20 VANDEMEULEBROECKE Steven 21 DIERICKX Anthony 22 KOOLS Jos NED 23 VAN IMPE Kevin 24 JANSSENS Jarrid 25 BECK Cedric 26 VAN DAMME Davy 27 VERSTEVEN Stijn 28 VAN DEN NEST Jeffrey 29 MARIN Glenn 30 VERHAEGEN Jens 44 ONGHENA Matthias
    23-7-2017-landskouter 580.JPG
    Podium te Landskouter met winnaar Lennert Teugels, Thibau Verhofstadt en
    Gertjan De Sy.

    23-7-2017-landskouter 594.JPG
                                 Winnaar te Landskouter Lennert Teugels.
    23-7-2017-landskouter 588.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Lennert Teugels.
    23-7-2017-landskouter 533.JPG
                                  Aankomst van winnaar Lennert Teugels.
    23-7-2017-landskouter 528.JPG
                                         Aankomst van winnaar Lennert Teugels.
    23-7-2017-landskouter 536.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Thibau Verhofstadt voor Gertjan De Sy en
    Wout Huygen.
    23-7-2017-landskouter 544.JPG
    Aankomst van Nicolas Verougstraete op plaats 5 voor Quincy Vens en David Desmecht.
    23-7-2017-landskouter 558.JPG
    De spurt voor plaats 8 met Niels Lievens voor Peter Livinstone en Indy Van Damme.

    23-7-2017-landskouter 471.JPG
    23-7-2017-landskouter 464.JPG
    23-7-2017-landskouter 394.JPG
    23-7-2017-landskouter 379.JPG
    23-7-2017-landskouter 334.JPG
    23-7-2017-landskouter 301.JPG
    23-7-2017-landskouter 282.JPG
    23-7-2017-landskouter 237.JPG
    23-7-2017-landskouter 224.JPG
    23-7-2017-landskouter 209.JPG
    23-7-2017-landskouter 201.JPG
    23-7-2017-landskouter 181.JPG
    23-7-2017-landskouter 176.JPG
    23-7-2017-landskouter 150.JPG
    23-7-2017-landskouter 096.JPG
    23-7-2017-landskouter 083.JPG
    23-7-2017-landskouter 074.JPG
    23-7-2017-landskouter 059.JPG
    23-7-2017-landskouter 055.JPG
    23-7-2017-landskouter 049.JPG
    23-7-2017-landskouter 041.JPG
    23-7-2017-landskouter 036.JPG
             Start van de Elite z.c. & Beloften te Landskouter met 80 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2017 om 22:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan JENS VANOVERBERGHE met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Glenn Rotty 2017.jpg    Jens Vanoverberghe.jpg

           Glenn Rotty              Jens Vanoverberghe


    Zondag 23/07/2017 KRAAINEM (B) - Interclub Elite z.c. &U23 - Beker van België - 140,4 km - 41,68 km/h

    Aantal deelnemers: 135 - opgevers: 15

    1 SUAREZ MARTINEZ Kevin HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 VAN LAER Ward VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    5 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    7 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

    9 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    11 MERCKX Niels 12 CLÉ Brent 13 DEMOLDER Stijn 14 VENNER Quentin 15 DE MEYERE Jens 16 VAN DYCK Wesley 17 DE MAREZ Ruben 18 COURTENS Igor 19 SCHITTECATTE Niels 20 BIEBUYCK Aurélien 21 MERTENS Joran 22 QUERTINMONT Corentin 23 VAN DEN BERGHE Jeroen 24 VANTHOURNOUT Brecht 25 VAN TILBORGH Brent 26 DE SCHUYTER Arne 27 OERLEMANS Pieter 28 PAGNAER Arthur 29 HAERINCK Steven 30 PHILIPS Jonas 63 VAN DAMME Bart 93 GOOSSENS Kenny 104 HERREGODTS Rune 117 DAS Jeroen
     

    23/07/2017 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,86 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 27

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    6 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    7 WOLD Marius NOR GLAMDAL SK

    8 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    10 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    11 PENNELL Henry AUS 12 SOBERON Zowé 13 VAN NYEN Hans 14 DE BLAERE Diego 15 MCCREA Lewis AUS 16 FABRI Hannes 17 GOEMAN Jasper 18 VAN HOOREBEKE Michiel 19 LAVA Kevin 20 MOREELS Louis 21 WIGHT Rohan AUS 22 SELLAR Timothy AUS 23 OLIEBOS Jordy 24 TIELEN Dario 25 HOWLETT Matt GBR 26 DE GREVE Maxim 27 DE VISSCHER Glenn 28 VAN HYFTE Steven 29 DE KEE Glenn 30 WYTINCK Niels

     

    23/07/2017 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,04 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 19

    1 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    3 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    4 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    6 ZHURKIN Nikolai RUS UDMURTYA

    7 ALEXANDER Simon GBR RICHARDSONS TREK TR

    8 VANDERMEERSCH EMILIEN FRA OLYMPIQUE GRANDE SYNTHE

    9 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    11 DE DECKER Steven 12 VERFAILLIE Arne 13 DEMEYER Niels 14 DECEUNINCK Thomas 15 SOUFFLET Guillaume FRA 16 DEVELTERE Pieter 17 DEVOLDERE Niki 18 BOUTTÉ Jordy 19 VERHULST Lothar 20 PORIAU Tim 21 VANDERBEKEN Brent 22 HAENEBALCKE Svenerick 23 BOTHUYNE Jorden 24 LOWYCK Jesse 25 DELEU Arnaud 26 BAILLIEVIER Kilian 27 BOUTTÉ Niels 28 VANTYGHEM Tim 29 BOSTOEN Gianni 30 PAUWELS Nills

     

    23/07/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Elite zc/U23 - 140 km - 40,25 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - opgevers: 45

    1 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    2 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    3 VAN GANSEN Sam TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    5 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    6 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    7 YANN Pestiaux

    8 SNYERS Jari UNITED C.T.

    9 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    11 SIEMONS Stijn 12 LOENDERS Glenn 13 MOMBAERTS Johan FRA 14 ADRIAENSEN Michael 15 REYNAERTS Jan 16 CHURCHILL Calvert GBR 17 CLAUW Yente 18 LINTEN Tom 19 STEVENS Timothy 20 MERTENS Robin 21 JANSSENS Yannick NED 22 PANIS Maxim 23 DESAIR Maarten 24 VANDERAERDEN Massimo 25 IMMING Bram NED 26 VERBEECK Sven 27 CLAES Stef 28 CREMERS Paul NED 29 KROONEN Bastien 30 PETIT Tomas

     

    23/07/2017 LANDSKOUTER (O) - Elite z.c./U23 - 111,6 km - 41,07 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 34

    1 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    2 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 HUYGEN Wout ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 VENS Quincy ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    7 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    8 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 LIVINSTONE Peter AUS ASFRA RACING TEAM

    10 VAN DAMME Indy WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 MINNAERT Michiel 12 DE CLERCK Matthias 13 WALDERS Kevin 14 DE NAUW Sigfried 15 TEMMERMAN Jasper 16 MAGINET Steve 17 DHOLLANDER Kristof 18 VAN LYSEBETH Mathias 19 SITTERS Bas NED 20 VANDEMEULEBROECKE Steven 21 DIERICKX Anthony 22 KOOLS Jos NED 23 VAN IMPE Kevin 24 JANSSENS Jarrid 25 BECK Cedric 26 VAN DAMME Davy 27 VERSTEVEN Stijn 28 VAN DEN NEST Jeffrey 29 MARIN Glenn 30 VERHAEGEN Jens 44 ONGHENA Matthias

     

    23/07/2017 MALDEREN (B) - Dames Elite - 99,2 km - 36,52 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 30

    1 FABER Claire LUX WV ZEEUWSVLAANDEREN

    2 BAKKER Minke NED RESTORE CYCLING

    3 KALM Kelly EST ISOREX CYCLING TEAM

    4 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VAINIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    6 JOVAISYTE Justina LTU DSK ´FORTüNA

    7 VAN LEUVEN Annick WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 DELANOTE Bonnie WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    10 DODGE Lauren USA UNAFFILIATED

    11 TEMMERMAN Ilse 12 VAN DEN STEEN Kim 13 DEBBOUDT Evelien 14 DALVING Shana 15 VAN DEN HAUTE Steffy 16 DUPREZ Jurrina 17 VAN GEYT Laura 18 HERMANS Anka 19 JONGERIUS Claudia NED 20 BORREMANS Sarah 21 VAN IMPE Dorien 22 DENEEF Naïka 23 DELHAYE Pauline FRA 24 COMMISSARIS Caren 25 ESSELAAR Gemma NED 26 BRITS Delphine 27 HUYGENS Cynthia FRA 28 JONKER Chane RSA 29 DELTOMBE Evelien 30 VLEUGELS Jolien

     

    23/07/2017 LINTER (B) - Interclub Juniores - 115,5 km - 43,34 km/h

    Aantal deelnemers: 150 - opgevers: 29

    1 JENS VANOVERBERGHE uit Moens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    3 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    4 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 CASSAERT Loran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    7 ROBINSON Olivier GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    9 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 DOPCHIE Felix SPRINT 2000 CHARLEROI ASBLR

    11 VAN VUCHELEN Tom 12 KAESEMANS Jasper 13 VERHEIJEN Geert NED 14 GRIGNARD Sébastien 15 VANHOOF Ward 16 BROOS Alain NED 17 VANHALST Thomas 18 LAUWENS Feddrik 19 VAN ESCH Jarno NED 20 DE BROEDER Maxwell 21 FRANCEN Joeri 22 VANDEBEEK Bjorn 23 MILBOU Steff 24 PLATTEEUW Robbe 25 MARCHAND Bastian 26 VANSTEELANDT Thomas 27 PONSAERTS Thibaut 28 DAEMEN Stijn NED 29 VANPARIJS Wouter 30 KERCKHAERT Jochem NED 68 WUYTS Siebe 72 VAN CAMP Tibo 90 CAETHOVEN Kenneth 94 REUVERS Kevin NED 99 FRANSSENS Yannick 103 OREEL Lars NED 110 VAN GRIEKEN Jarne 118 VAN DER EYCKEN Brent

     

    23/07/2017 TIELT (KANEGEM) (W) - Juniores - 84 km - 40,63 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 7

    1 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    3 HAEST Kevin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VERHECKEN Gilan VZW JONG WIELERTALENT

    6 BRUNING Jente ASFRA RACING TEAM

    7 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MAES Laurens TIELTSE RENNERSCLUB

    10 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 VYNCKE Seppe 12 FERDINANDE Anton 13 COMPERNOLLE Justin 14 BURPEE Bryan USA 15 CAPPELLE Mauro 16 BEN MOSHE Yuval ISR 17 VANNESTE Wout 18 VANDENABEELE Henri 19 GONDRY Quinten 20 DE MEYER Joeri 21 SABBE Robbe 22 JANSEN Arvin USA 23 RAECKE Jari 24 VAN NESTE Gilles 25 DE BAAT Kim 26 HAEST Jeroen NED 27 DOBBELAERE Yari 28 VANDENDAELE Vic 29 VAN DE VELDE Nico 30 BACON Sebastian GBR 31 GOOSSENS Brecht 38 DE RYCK Andreas

    23-07-2017 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/07/2017

    waod_3.jpg
    Zondag 23 Juli 2017 ZULTE (9870)

     

    Cat.A – 70,3 km – 42 deelnemers

    1-Van Der Jeught Stijn (Adegem)

    2-Bauters Pieter

    3-Dumortier David

    4-Moerman Jens

    5-Degryse Levi

    6-Esselens Michael

    7-Van Hille Glenn

    8-Francois Sven

    9-Gryson Kristof

    10-Van De Maele Dieter

    11-Vandekerckhove Enzo-12-Schiettecatte Steven-13-Van Oost Kim-14-Holvoet Mattijs-15-Coppens Carrera-16-De Duytsche Luc-17-Apers Michaël-18-Smet Jochem-19-Delaere Jens-20-Van Sante Tristan-21-Maes Olivier-22-Poppe Stef-23-Ameye Stijn-24-De Sutter Stijn-25-Bouquet Kenneth-26-De Backer Frédéric-27-Van Eeckhout Michael-28-Van Assche Nico-29-Diependaele Gerrit-30-Van Osselaer Tommy-31-Verbeken Kurt-32-Bekaert Tim-33-Vandriessche Kenneth-34-Van Gaeveren Gunter-35-Van Raemdonck Kevin-36-De Cock Joeri-37-Buyse Dieter-38-De Leenheer Tom-39-Spillebeen Jürgen-40-Vandenborre Wouter-41-Snoeck Mathias-42-Spileers Kenny

     

    Cat.B – 59,2 km – 14 deelnemers

    1-Wandels Youri (Harelbeke)

    2-Van Roeyen Dave

    3-Reniers Kristof

    4-David Stefaan

    5-Van Drom Giovanni

    6-De Vlieger Sven

    7-Schaut Danny

    8-Elzinga Emile

    9-Demaertelaere Dennis

    10-De Wannemaeker Filip-

    11-Rizzo Claudio-12-Oliebos Koen-13-Verbeken Kurt-14-De Groote Angelo

     

    Cat.B+ – 59,2 km – 14 deelnemers

    1-Roose Nico (Waregem)

    2-Roobroeck Dirk

    3-Primo Gino

    4-Van Speybroeck Geert-Sylvère

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-Suys Frank

    7-Heyndrickx Wim

    8-Harms Ko

    9-De Tremerie Franky

    10-Van Speybroeck Geert

    11-Gyselinck Eddy-12-Vandebuerie Mario-13-Braet Wim-14-Hebbrecht Geert

     

    Cat.C – 51,8 km – 26 deelnemers

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-Versluys Marc

    3-De Vos Rony

    4-Watteny Patrick

    5-Decaestecker Patrick

    6-Coupillie Roland

    7-Struyf Raoul

    8-Van Lierde Hans

    9-Heye Hilair

    10-Bath Mick

    11-Cauwelier Bruno -12-Buyens Patrick-13-Van Den Abeele Eddy-14-Coopman Ivan-15-Bolle Henk-16-Taelman Tony-17-Bracke Wim-18-Vanoverberghe Siegfried-19-Lacquet Philippe-20-Goethals Ronny-21-Reubens Hendrick-22-Van Den Broeke Patrick-23-Vyncke William-24-Cornette Freddy-25-Boeve José

     

    Cat.D – 51,8 km – 10 deelnemers (+65 jaar)

    1-Ligneel Rony (Langemark)

    2-Montforts Ad

    3-Vanpoucke Rik

    4-Pauwels Marcel

    5-Delagrange Bart

    6-De Sutter Willy

    7-De Leersnyder Florent

    8-Mous Willy

    9-Demiddel Ronny

    10-Lockefeir Marinus

     

    Cat.D+ – 51,8 km – 7 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Hoof Roger

    4-D'Hont Joseph

    5-Heijens Alfons

    6-Robijns Robert

    7-Hermans Luc

    23-07-2017 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 23/07/2017 VELM (LB) - Juniores - 84,7 km - 41,32 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 18

    1 RADOUX Robin LOTTO-VC ARDENNES

    2 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    3 PATTYN Steven VZW JONG WIELERTALENT

    4 BLUMMEL Robin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    6 WALL Christoffer SVE HALMSTADT CYKELCLUB

    7 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    8 MCCORMACK Alex USA USA NATIONAL TEAM

    9 ADAM Florian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 SAULS Abdul Muttalib RSA 12 TASKINEN Julius FIN 13 TROFIMOVS Deniss LTU 14 BRUYNS Lennerd 15 MICHOTTE Cyril 16 VAN DEN EYNDE Vince 17 VRANKEN Vince 18 MINET Antoine 19 VAN OLMEN Siebe 20 MATTHEWS Daniyal RSA 21 KOCKELMANN Raphaël LUX 22 SCHOTS Michaël 23 ANDERSSON Andreas SWE 24 MENDEZ Gabriel USA 25 LOOHUIS Lars NED 26 BRAMS Tim 27 CHRISTIAENS Régis 28 HANNES Kaat 29 MAHER Lane USA 30 EUSSEN Bjarne

     

    23/07/2017 WESTROZEBEKE (W) - Juniores - 87,1 km - 37,43 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 2

    1 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VAN DER TUUK Danny NED YOUNG CYCLIONG TEAM VZW

    3 DAVIES Conor GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DELSAUT Anthony CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    6 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERSLYPE Theo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    11 NICAISE Orélien 12 VANDEN BUSSCHE Wannes 13 CREYGELMAN Jens 14 DESCHUYTTER Casper 15 DOOMS Michiel 16 VAGENENDE Liam 17 TREMERIE Ryan 18 DELAERE Jonas 19 DEJONGHE Arend 20 VERSTRAETE Ewout 21 VANDECASTEELE Nigel 22 DE MANGELAERE Lucas 23 DEBUY Justin 24 FIEUW Staf 25 GADENNE Kevin 26 CLABAU Thibaut 27 DEMEYER Guillian 28 GUNST Ruben 29 BEKAERT Yentl 30 BUYL Maxim 31 BLOM Kenneth

     

    23/07/2017 MALDEREN (B) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 55,8 km - 34,37 km/h

    Dames Juniores - deelnemers: 42 - opgevers: 15

    1 JUSKEVICUITE Juste LTU SILALES SM DSK

    2 COLES-LYSTER Maggie CAN LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    3 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB

    4 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 LENSECLAES Ditte LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    6 BERKANE Sarah FRA BOULZICOURT

    7 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    8 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    9 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    10 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 CLAUS Marjon 12 FEYTENS Ellen 13 ROMBOUTS Tine 14 KIUPELYTE Gintare LTU 15 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 16 SHEPHERD Josie GBR 17 BIEBAU Axelle 18 BRAGANO Laura 19 STEGVILAITE Regina LTU 20 DELESTRAIT Camille 21 VANDEPUTTE Léa 22 KUIJPER Elodie NED 23 LEPLAT Florine FRA 24 DHONT Glacia 25 GOOSSENAERTS Chloë 26 NOËL Jara 27 THEUNIS Tatjana

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 35 - opgevers: 10

    1 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2 VAN ROOIJEN Eline NED WV HET STADION

    3 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 PAUMEN Jewel NED ACROG - BALEN BC

    5 SPAPEN Nina NED TWC PIJNENBURG

    6 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 CHARLIER Laura CANNIBAL TEAM

    9 KNIGHT Emily GBR

    10 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 PUNNEWAERT Kirin 12 VAN DIJKE Demi NED 13 MICHOTTE Maelle 14 MICHIELSEN-STEVENS Laura 15 VAN LOMMEL Yenthe 16 PANTON Megan GBR 17 VERDONCK Karen 18 AKKERMANS Lotte NED 19 GIELKENS Esmée 20 PENNYNCK Charlotte 21 KESTELEYN Febe 22 JONGENELEN Sanne NED 23 GOOSSENS Lotte 24 SADOINE Perrine 25 VANWALLEGHEM Kyenta

     

    23/07/2017 VELM (LB) - Nieuwelingen - 60,5 km - 37,88 km/h

    Aantal deelnemers: 104 - opgevers: 25

    1 LAMPERTI Luciano USA TEAM SWIFT

    2 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 RICCITELLO Matthew USA UNATTACHED

    5 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    6 GOOSSENS Siebe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DE BRAEKELEER Juul ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    11 VANDENBRANDEN Noah 12 MARTHE Nicolas 13 MACHIELS Brent 14 VAN KERCKHOVE Brent 15 VANDERMEER Quinten 16 GEUKENS Wout 17 DE KINDER Axel 18 TEERLINCK Alexander 19 DEBREYNE Ruben 20 DE GRAEF Noah 21 VAES Alexandre 22 HEATH David USA 23 LEDOUX Frans NED 24 BLEYENBERG Jado 25 STALMANS Jasper 26 TIMMERMANS Tristan NED 27 DE BEER Wannes 28 MCLAIN Logan USA 29 SCHYNS Tom 30 VAN HOUT Luca 60 VAN DER SYPT Gianni

     

    23/07/2017 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 34 - 21,7 km

    1 VAN REES Christiaan NED ZUID HOLLAND WEST

    2 FLUSSIE Chepe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 DE SCHUYTENEER Steffen ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    4 BOELAERT Maxence ISOREX CYCLING TEAM

    5 HEYMANS Yarno JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 VAN PETERGHEM Mout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    16 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 TEMMERMAN Joran SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    13 jaar - deelnemers: 30 - 24,8 km

    1 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    2 DOCKX Aaron WAC TEAM

    3 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    4 VAN DE MERGEL Mauro WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE MEIJTS Matis INDIVIDUEEL

    11 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 VAN GIJSEL Tycho NED SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    30 VERMEULEN Matthias SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    14 jaar - deelnemers: 42 - opgevers: 8 - 34,1 km

    1 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN CAUWENBERGHE Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 LEMMENS Vic ACROG - BALEN BC

    4 RAES Renzo WAC TEAM

    5 UIJTDEBROEKS Cian TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    8 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 1

    1 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM


    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 4

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 DE SMEDT Febe KTC-CYCLING TEAM


    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 4

    1 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 HENDRICKX Julie KVC NOORDZEEMEEUW

    4 VAN REES Rosanne NED ZUID HOLLAND WEST

     

    23/07/2017 HANDZAME (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    23/07/2017 NIEUWERKERKEN (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    23-07-2017 om 21:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/07/2017
    VWV.jpg

    Zondag 23/07/2017 BOUTERSEM - Kampioenschap van Vlaanderen

     

    Liefhebbers - 80 km

    1-Verbruggen Pepijn

    2-De Weerdt Nick

    3-Michiels Marnix

    4-Hanlet Laurent

    5-Heymans Jonas

    6-Haest Tom

    7-Goeleven Jeroen

    8-Theys Koen

    9-Van Goidsenhoven Kurt

    10-Verheyden Joris

    11-Goossens Quentin 12-Haot Maxime 13-Galicia Wannes 14-Vanden Wijngaerd Bart 15-Simons Kevin 16-Henneau Martijn 17-Maes Bram 18-Van Echelpoel Michiel 19-Mercken Kenneth 20-De Decker Eric 21-Ledegen Dietmar 22-Van Gorp Yves 23-Blanche Michael 24-Ramaekers Jochen 25-Muylst Andy

     

    C renners - 65 km

    1-Heremans Koen

    2-Van Goidsenhoven Kurt

    3-Pauwels Vital

    4-Bogaerts Patric

    5-Dockx Peter

    6-Willems Danny

    7-Bruynseels Rudy

    8-Foriers Chris

    9-Claes Benny

    10-Boenders Yves

    11-Budo Nico 12-Verschueren Ivan 13-Verbesselt Timo 14-Briesen Ronny 15-Rens David 16-Meerten Remko 17-Thijs Filip 18-De Proost Jim 19-Cauwberghs Stan 20-De Winter Gerit

     

    D renners - 65 km

    1-Van Uffel Wim

    2-Maillard Eric

    3-Van de Kerkhof Robert

    4-Van Bael Hans

    5-Vluymans Erik

    6-Vangenechten Freddy

    7-Van Eyndt Jozef

    8-Brabants Bruno

    9-Wuyts Hans

    10-Vos Peter

    11-Maegh Jan 12-Van Roy Luc 13-Van Loy Eddy 14-Vandenwijngaerden Marc 15-Goris Thomas 16-Hakir Bernard 17-Mertens Dirk 18-Peeters Jan 19-Yearsley Simon 20-Van Engelshoven Ronald

     

    E renners - 65 km

    1-Durant Martin

    2-Van Gils Rene

    3-Degeest Roland

    4-De Bakker Ludo

    5-Mercken Mathieu

    6-Nijs Hugo

    23-07-2017 om 21:51 geschreven door kenny


    22-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 22/07/2017

    FOTO'S BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 22/07/2017     


    Zaterdag 22/07/2017 SINAAI (O) - U23 - 114 km - 39,86 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 13

    1 DE VINK Greg RSA CYTI CYCLING

    2 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 BOUTEN Migel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 OVERVLIET Jay NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 CARSTENS Nicol RSA TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    8 MAES Bryan DCR CYCLING TEAM

    9 VANOVERBERGHE Mathias ASFRA RACING TEAM

    10 UUSIPERHE Jesse FIN GAMLAKARLEBY IF

    11 WATTEZ Danilo NED 12 SUTTON Joseph GBR 13 VERBEKEN Dave 14 DILLEN Ruben 15 BRAYAN-LUND Thomas DEN 16 STEYAERT Michael 17 VAN SCHELVERGEM Mattias 18 JAMES Samuel USA 19 ROELS Wannes 20 COBBAERT Florian
    22-7-2017-belof sinaai 329.JPG
                   Winnaar Greg De Vink uit Zuid-Afrika met de bloemen.
    22-7-2017-belof sinaai 322.JPG
                        Winnaar Greg De Vink uit Zuid-Afrika met de bloemen.
    22-7-2017-belof sinaai 336.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 334.JPG  22-7-2017-belof sinaai 327.JPG
                        Winnaar Greg De Vink                                             Een woordje uitleg van winnaar Greg De Vink.
    22-7-2017-belof sinaai 306.JPG
    Aankomst van winnaar Greg De Vink voor Tuur Deprez, Pauwel Verhulst,
    Diederik Pemen, Migel Bouten en Jay Overvliet.

    22-7-2017-belof sinaai 267.JPG
          De spurt voor de 11de plaats met Danilo Wattez voor Joseph Sutton.
    22-7-2017-belof sinaai 254.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 231.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 214.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 174.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 153.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 141.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 132.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 125.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 113.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 105.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 076.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 066.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 064.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 060.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 040.JPG
    22-7-2017-belof sinaai 021.JPG
                          Start te Sinaai van de Beloften met 33 deelnemers.

    22-7-2017-belof sinaai 315.JPG
                                                        Bryan Maes





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-07-2017 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/07/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 25°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

        Patrick Cocquyt

    Zaterdag 22 Juli ST KATHERINA LOMBEEK (1742)

    Cat.A - 78 km – 37 deelnemers

    1 Mauro COOMAN

    2 Jef Smismans
    3 Gianni Cooman

    4 Gillian Van Rymenant

    5 Tommy Baeyens

    6 Stef De Bock

    7 Bert Van Der Trappen

    8 Koen Vanopdenbosch

    9 Robert Rood

    10 Michael Esselens

    11 Joery De Somer 12 Jelle Schepers 13 Tom Vanopdenbosch 14 Gunter De Coen 15 Stijn Gidé 16 Bjorn Lison 17 Yorick Lison 18 Tim Cautaerts 19 Geraud Ockers 20 Steven Glorieux

     

    Cat.B – 71,5 km – 20 deelnemers

    1 Jarno VERHOFSTADT

    2 Joery Brion

    3 Raf Van Den Bossche

    4 Jurgen Diependaele

    5 Mario Van Den Broecke

    6 Tom De Smet

    7 Danny Borremans

    8 Pascal De Wolf

    9 Peter Vermassen

    10 Patrick Van Himst

    11 Tom Penninck 12 Diederick Schelfhout 13 Jerry Cooman

     

    Cat.C – 65 km – 36 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Bruno Bruyere

    3 Jimmy De Paepe

    4 Kurt Eeckhout

    5 Patrick Bobelijn

    6 Luc De Munck

    7 Pascal Kestemont

    8 Steven De Kerpel

    9 Dominique Van Den Eede

    10 Gino Steenssens

    11 Gunther Quintelier 12 Ronny Coppens 13 Bert Peelman 14 Alain Goolaerts 15 Joris Brams 16 Yves Loncke 17 Gerry Maes 18 Peter De Breyne  19 Rudolf Cornelis  20 Frank Van Haverbeek

     

    Cat.D – 65 km – 28 deelnemers

    1 Ronald RENTS

    2 Rudy Thomas

    3 Jan De Mulder

    4 Marc Tabourdon

    5 Dirk Goolaerts

    6 Jan Van Cauter

    7 Ronny Goolaerts

    8 Patrick Van Ransbeeck

    9 Frank Van Der Perre

    10 Rudi De Bondt

    11 Michael Van Poelvoorde 12 Dirk Mathys 13 Hugo Van Linden 14 Serge Meyvis 15 Luc Erauw 16 Koen Keyenberg 17 Rudi Klompers 18 Marc Schepers 19 Bruno Van De Veken 20 Alain De Schepper

     

    Cat.E – 52 km – 21 deelnemers

    1 Jan VAN DEN BRANDE

    2 Dirk Van Hove

    3 Michel Willems

    4 Paul Geudens

    5 Rene De Brucker

    6 Joost Pieters

    7 Jozef Van Eyndt

    8 Rony Govers

    9 Piet Van Vaerenbergh

    10 Noel Willems

    11 Rudy Van De Velde 12 Marc Dockx 13 Guy Theys 14 Luc Van Mol 15 Luc Witman  16 Christian Somers 17 Stefaan Grymonprez 18 Danny Polfliet 19 Raf Vercammen 20 Louis Van Den Broeck

     

    Cat.F – 45,5 km – 23 deelnemers

    1 Jozef DENEEF

    2 Andre Bultinck

    3 Marc Dams

    4 Rene Mertens

    5 Johny Van Holen

    6 Felix Luyten

    7 Willy Teirlinck

    8 Eddy Cobbaut

    9 Etienne Vandenhouwe

    10 William De Cremer

    11 Frank Rijpens 12 Jos Vandermeulen 13 Andre Devadder 14 Roger Wauters 15 Jef Everaerts 16 Jean Pierre Wauters 17 Roland Hellebaut 18 Andre Deboelpaep 19 Gilbert Vandenheuvel 20 Danny Luypaert

    22-07-2017 om 23:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 22/07/2017 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 42,47 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 14

    1 OUTRAM Joshua GBR RICHARDSONS-TREK RT

    2 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    5 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    6 DELESIE Berre MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 COURTENS Olivier ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 DELHEYE Henri INDIVIDUEEL

    11 VANDEVYVERE Gauthier 12 FACHE Florent FRA 13 VAN COMPERNOLLE Kenneth 14 VERVERKEN Pieter 15 ORBIE Stephen 16 HIMPENS Maarten 17 CAVEY Laurens 18 DE MEYDTS Sven 19 BOSMANS Arne 20 VANDENBERGHE Nick 21 DE VRIESE Stijn 22 VERCAUTEREN Tim 23 CARPENTIER Jari 24 BEAUPREZ Benjamin 25 CASIER Arne 26 DENOLF Ritchie 27 PATTYN Jamie 28 CAPPELLE Gauthier 29 CAPPELLE Maxim 30 DE JAEGHERE Ruben

     

    22/07/2017 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,3 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 9

    1 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    2 BOTHUYNE Jorden VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    4 ANDREWS Benjamin NZL CARREGIE CAUFFIELD

    5 PATTEN Daniel GBR ASFRA RACING TEAM

    6 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    7 RASMUSSEN Asbjørn Ravn DEN HAMMEL CYCLE KLUB

    8 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    11 BOUTTÉ Kenzie 12 EINHORN Itamar ISR 13 CLAERHOUT Sven 14 WIGHT Rohan AUS 15 CORNELIS Nico 16 VANTHOURNOUT Brecht 17 DESCAMPS Joris 18 VANDEVELDE Ruben 19 LANGEDOCK Mathieu 20 VANHOVE Jonas 21 LEFEVER Valentin 22 VANHOUTTEGHEM Cédric 23 ALSAADI Saad BRN 24 VERVAEKE Aäron 25 TAIT-JONES Blake NZL 26 DERYNCK Peter 27 COOLS Gilles 28 DEWACHTER Aaron 29 DEVOLDERE Niki 30 ROBINSON Davis USA

     

    22/07/2017 SINAAI (O) - U23 - 114 km - 39,86 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 13

    1 DE VINK Greg RSA CYTI CYCLING

    2 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 BOUTEN Migel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 OVERVLIET Jay NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 CARSTENS Nicol RSA TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    8 MAES Bryan DCR CYCLING TEAM

    9 VANOVERBERGHE Mathias ASFRA RACING TEAM

    10 UUSIPERHE Jesse FIN GAMLAKARLEBY IF

    11 WATTEZ Danilo NED 12 SUTTON Joseph GBR 13 VERBEKEN Dave 14 DILLEN Ruben 15 BRAYAN-LUND Thomas DEN 16 STEYAERT Michael 17 VAN SCHELVERGEM Mattias 18 JAMES Samuel USA 19 ROELS Wannes 20 COBBAERT Florian

     

    22/07/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Juniores - 77 km - 39,73 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 6

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    3 TIMMERS Lars NED CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 VAITAITIS Kestutis LTU DSK FORTUNA

    5 VAN BELLE Bas NED LRTV SWIFT

    6 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 MENDEZ Gabriel USA USA NATIONAL TEAM

    9 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 KAMP Ryan NED 12 MCCORMACK Alex USA 13 COPPELMANS Wessel NED 14 MICHOTTE Cyril 15 VANDEBEEK Bjorn 16 RYTTERSGAARD Sebastian DEN 17 DELWICHE Kilian 18 THOME Yohan 19 WAUTERS Bram 20 KOLDKJÆR DECKER Thomas DEN 21 SIDLAUSKAS Erikas LTU 22 LOOHUIS Lars NED 23 BOMBOI Davide 24 BAMS Jarne 25 LAUWERYSEN Jarne 26 VANDERHEYDEN Stef 27 MAHER Lane USA 28 VRACHTEN Arne 29 VAN OLMEN Siebe 30 HARMELING Sten NED 
     

    22/07/2017 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) - Juniores - 87 km - 39,44 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 24

    1 VAN DER TUUK Danny NED YOUNG CYCLIONG TEAM VZW

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 FLANNAGAN Breandan IRL POWERHOUSE SPORT

    4 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 BEN MOSHE Yuval ISR VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 GABBAY Nir ISR TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    9 GOLDSTEIN Edo 500 WATT

    10 VERSLYPE Theo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    11 IVANOV Daniel BUL 12 MAAS Danny NED 13 MELAMED Shahar ISR 14 TAKAGI Hideyuki JPN 15 DEWULF Maxim 16 STYLEMANS Mattis 17 VAN CANEYT Joren 18 TORDEUR Niels 19 DE PELSMAEKER Sam 20 WALRAED Jesper 21 NAUDTS Thomas 22 LAHAV Omer ISR 23 WEINBERG Roi ISR 24 FRANÇOIS Casper 25 DE RAEVE Stan 26 EZYON Gilad ISR 27 KOSTOV Yoan BUL 28 VAN BELLINGEN Gerrit 29 RIDER Darren GBR 30 VLERICK Lars 40 LAURENT Giovanni

     

    22/07/2017 MELLE (O) - Juniores - 51,3 km - 36,49 km/h

    Aantal deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    2 SENRAME Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DAVIES Conor GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    6 JACQUES Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 WITMAN Dieter INDIVIDUEEL

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VAN DEN BERGHE Nathan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 OOSTERLINCK Daan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 PETRENS Yoni 12 VAN HOLSBEECK Kyan 13 STAESSEN Sybrent 14 VAN DER MEULEN Nick 15 ROOSELEERS Shane

     

    22/07/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 40,91 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 26

    1 MCLAIN Logan USA TEAM LAS´PORT

    2 ROELEN Jaap NED WV DE JONGE RENNER

    3 LADANG Miguel WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 LAMPERTI Luciano USA TEAM SWIFT

    5 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    8 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    9 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DUIJVESTEIJN Roy NED WESTLAND WIL VOORUIT

    11 ECCLI Cyrian 12 VANDERMEER Quinten 13 VERSTAPPEN Tijs 14 VAN TRICHT Floris 15 VERVOORT Wout 16 ALENTEYNS Jorit 17 BOELS Senne 18 DUYM Steffen 19 BLATT Pablo LUX 20 SCHARRE Stef 21 OZDERYA Nazim 22 DEBAELE Jorre 23 BROHIC Thomas 24 THOOLEN Nick NED 25 VAN DER SMISSEN Lennick 26 STRIK Dylan NED 27 DE CRAECKER Gianni 28 WOLFS Gert-jan 29 HUMBLET Matthieu 30 HABETS Jordan NED

     

    22/07/2017 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) - Nieuwelingen - 67 km - 37,76 km/h

    Aantal deelnemers: 120 - opgevers: 58

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    5 CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 STEVENS Daan ACROG - BALEN BC

    7 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    8 VAN DER TUUK Axel NED NWV GRONINGEN

    9 WILLEMS Jago WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    11 BERCKMOES Jenno 12 PIETERS Bjarne 13 GALLE Staf 14 DE SCHRIJVER Bjarne 15 VANDERBEKE Aiden 16 LEFEVRE Ruben 17 DEWEIRDT Siebe 18 NONNEMAN Maxim 19 VAN BELLINGHEN Keano 20 VAN RILLAERT Dayan 21 PROSMAN Pieter NED 22 DEWACHTER Lucas 23 MAAS Marijn NED 24 D´HONDT Dante 25 VAN DEN BORRE Arnout 26 SEGERS Ryan 27 STEVENS Igor 28 VANDENSTORME Dylan 29 COSYNS Milan 30 DEJONGHE Vitas 34 HOPMANS Wouter NED 42 VERCAUTEREN Thomas 47 BLEYENBERG Jado 50 DE VOS Wannes

    22-07-2017 om 19:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 30/07/2017 - WK WIELRENNEN VWF RENNERS EN NEVENBONDEN
    WK VWF 2017.jpg

    Bron: Marc Verhaeghen en Roland Kokkelkooren
    “ Wielervrienden Temse”

    22-07-2017 om 10:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MERCHTEM VAN VRIJDAG 21/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MERCHTEM VAN VRIJDAG 21/07/2017     


    Vrijdag 21/07/2017 MERCHTEM (B) - Elite zc/U23 - 136 km - 42,41 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 21

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 VERSCHUERE Seppe CIBEL-CEBON

    5 PARDON Ward PRORACE CYCLING TEAM

    6 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    7 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VANDENBROECK Yarno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 WANTE Jari CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 CUMPS Ruben 12 VAN GANSEN Sam 13 DEGUIDE Louis 14 HEYNS Nils 15 HUYS Laurens 16 VAN DUREN Brent 17 WANTE Nick 18 BUNTINX Auxence 19 KROON Rody NED 20 VAN ROY Simon 21 VERTONGHEN Maxim 22 TIMMERMANS Tim 23 VAN DAMME Bart 24 FABRI Hannes 25 SCHOEVAERS Ward 26 PEERSMAN Gerben 27 DELBAEN Michael 28 VAN GOETHEM Kevin 29 ONGHENA Matthias 30 ADRIAENSEN Michael 31 MARIN Glenn 34 DHOLLANDER Kristof 35 DE BLOCK Nick 55 STALLAERT Joeri 57 DE BOCK Stijn 60 DE OST Jarne
    21-7-2017-merchtem 616.JPG
    Podium te Merchtem met winnaar Niels Vandyck, Glen Van Herck en Tom Timmermans.

    21-7-2017-merchtem 624.JPG
                      Winnaar Niels Vandyck met de bloemen en de supporters.
    21-7-2017-merchtem 557.JPG
                         Aankomst van winnaar Niels Vandyck te Merchtem.
    21-7-2017-merchtem 554.JPG
                             Aankomst van winnaar Niels Vandyck te Merchtem.
    21-7-2017-merchtem 564.JPG
    Tom Timmermans spurt naar de 3de plaats voor Seppe Verschuere, Ward Pardon,
    Philip Vandaele, Glenn Debruyne, Jeroen Vercammen, Yarno Vandenbroeck en
    Jari Wante.
    21-7-2017-merchtem 597.JPG
    21-7-2017-merchtem 527.JPG
    21-7-2017-merchtem 490.JPG
    21-7-2017-merchtem 470.JPG
    21-7-2017-merchtem 465.JPG
    21-7-2017-merchtem 445.JPG
    21-7-2017-merchtem 441.JPG
    21-7-2017-merchtem 410.JPG
    21-7-2017-merchtem 387.JPG
    21-7-2017-merchtem 384.JPG
    21-7-2017-merchtem 346.JPG
    21-7-2017-merchtem 339.JPG
    21-7-2017-merchtem 322.JPG
    21-7-2017-merchtem 158.JPG
    21-7-2017-merchtem 106.JPG
    21-7-2017-merchtem 101.JPG
    21-7-2017-merchtem 086.JPG
    21-7-2017-merchtem 064.JPG
    21-7-2017-merchtem 040.JPG
    21-7-2017-merchtem 036.JPG
    21-7-2017-merchtem 027.JPG
    21-7-2017-merchtem 023.JPG
    21-7-2017-merchtem 012.JPG
    21-7-2017-merchtem 007.JPG
            De start van de Elite z.c. & Beloften te Merchtem met 82 deelnemers.

     






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-07-2017 om 10:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 21/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 11°Seizoenszege !!!

     Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg         

    Kevin Van Raemdonck

    Vrijdag 21 Juli 2017 ZERKEGEM (8490)

     

    Cat.A – 78 km – 36 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Acket Jonas

    3-Moerman Jens

    4-Vermassen Jens

    5-Gryson Kristof

    6-Decaesteker Frederik

    7-Pottier Mike

    8-Verwee Nico

    9-Van Sante Tristan

    10-Ververken Gerdy

    11-Degryse Levi-12-Dumortier David-13-Goussey Maarten-14-Moeyaert Matthias-15-Wullems Richard-16-Van Damme Christophe-17-Bekaert Tim-18-Van Hille Glenn-19-Van Coppenolle Lars-20-Peeters Nico-21-Rigole Dieter-22-Maes Olivier-23-De Backer Frédéric-24-Matthys Sam-25-Lambrecht Davy-26-Van Crombrugge Dieter-27-Vanaudenaerde Jarne-28-Claeys Kevin-29-Deltomme Jordy-30-De Keyser Tim-31-Bultinck Davy-32-Spillebeen Jürgen-33-Vossaert Matthias-34-Brijs Gert-35-Deboever Nick-36-Lammes Jonas

     

    Cat.B – 67,6 km – 24 deelnemers

    1-Verbeken Kurt (Gent)

    2-Luyssen Geoffrey

    3-De Wannemaeker Filip

    4-Vaeyens Patrick

    5-Reniers Kristof

    6-Rombaut Wim

    7-Gussé Wim

    8-Van Daele Kiliaan

    9-Van Drom Giovanni

    10-Van Haverbeek Peter

    11-Van Meer Carl-12-Verhooghe Kris-13-David Stefaan-14-Rabout Rudi-15-Van Stappen Patrik-16-Milleville Vincent-17-Lecluyse Denis-18-De Cuyper Kris-19-Mortier Dave-20-Cathelyn Youri-21-Heymans Peter-22-Hoes Andy-23-Victor Kurt-24-Asselman Jaron

     

    Cat.B+ – 67,6 km – 19 deelnemers

    1-Roose Nico (Waregem)

    2-Huyghe Peter

    3-Suys Frank

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-Bobelijn Patrick

    6-De Tremerie Franky

    7-Roobroeck Dirk

    8-Smet Luc

    9-Harms Ko

    10-Steenssens Gino

    11-Ampoorter Dirk-12-Deloof Jean-Pierre-13-Mortier Luc-14-Van Oyen Franky-15-Hellinckx Danny-16-Dhooge Tom-17-De Ben Mark-18-Claeys Koen-19-Braeckman Geert

     

    Cat.C – 57,2 km – 28 deelnemers

    1-Decaestecker Patrick (Langemark)

    2-Goossens Marc

    3-Versluys Marc

    4-Vanopstal Eddy

    5-De Vos Rony

    6-Hoornaert Glenn

    7-Struyf Raoul

    8-Cauwelier Bruno

    9-Watteny Patrick

    10-Heye Hilair

    11-Buyens Patrick-12-Coupillie Roland-13-Bracke Wim-14-Coopman Ivan-15-D'Hondt Erwin-16-Lacquet Philippe-17-Bloemmen Rudy-18-Bolle Henk-19-Boeve José-20-Vyncke William-21-De Meyer Eric-22-Depreitere Danny-23-Van Lierde Hans-24-Bath Mick-25-Goethals Ronny-26-Sarazijn Frans-27-Reubens Hendrick-28-Bombaerts Boris

     

    Cat.D – 57,2 km – 12 deelnemers (+65 jaar)

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-Ligneel Rony

    3-De Leersnyder Florent

    4-Vanpoucke Rik

    5-Vandenberghen Freddy

    6-Delagrange Bart

    7-Depreitere Eddy

    8-Pauwels Marcel

    9-Demiddel Ronny

    10-De Sutter Willy

    11-Mous Willy-12-Lockefeir Marinus

     

    Cat.D+ – 57,2 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Staron Jean-Claude

    3-Saerens Jozef

    4-Hoof Roger

    5-Robijns Robert

    6-Hermans Luc

    22-07-2017 om 10:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 21/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan MATTHEW VAN SCHOOR met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
     Niels Vandyck 2.jpg   Matthew Van Schoor 1.jpg

          Niels Vandyck        Matthew Van Schoor

    Vrijdag 21/07/2017 LEBBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,08 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 23

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 DE PAEPE Pieter INDIVIDUEEL

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    7 VERHOFSTADT Jarno SPORT SOLUTIONS CYCLING TEAM

    8 PIETERS Bart VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    10 PATTEN Daniel GBR ASFRA RACING TEAM

    11 VANOVERSCHELDE Kobe 12 HAELTERMAN Glen 13 VAN GUCHT Sten 14 ROTTY Glenn 15 SIMON Kenn 16 VAN DAMME Indy 17 ONGENA Matthias 18 UUSIPERHE Jesse FIN 19 VERBEKE Stijn 20 DE CLERCK Matthias 21 DE SCHUYTER Arne 22 JAECQUES Simon 23 ZHURKIN Nikolai RUS 24 HAVERALS Lars 25 TEIRLINCK Jens 26 MOREELS Louis 27 TEMMERMAN Jasper 28 APERS Michael 29 VAN DE PERRE Dimitri 30 LEUS Jelle

     

    21/07/2017 MERCHTEM (B) - Elite zc/U23 - 136 km - 42,41 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 21

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 VERSCHUERE Seppe CIBEL-CEBON

    5 PARDON Ward PRORACE CYCLING TEAM

    6 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    7 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VANDENBROECK Yarno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 WANTE Jari CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 CUMPS Ruben 12 VAN GANSEN Sam 13 DEGUIDE Louis 14 HEYNS Nils 15 HUYS Laurens 16 VAN DUREN Brent 17 WANTE Nick 18 BUNTINX Auxence 19 KROON Rody NED 20 VAN ROY Simon 21 VERTONGHEN Maxim 22 TIMMERMANS Tim 23 VAN DAMME Bart 24 FABRI Hannes 25 SCHOEVAERS Ward 26 PEERSMAN Gerben 27 DELBAEN Michael 28 VAN GOETHEM Kevin 29 ONGHENA Matthias 30 ADRIAENSEN Michael 31 MARIN Glenn 34 DHOLLANDER Kristof 35 DE BLOCK Nick 55 STALLAERT Joeri 57 DE BOCK Stijn 60 DE OST Jarne

     

    21/07/2017 HULSHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 140 km - 45,21 km/h

    Aantal deelnemers: 140 - opgevers: 17

    1 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    2 VERMEER Tom NED TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    3 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    4 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 CLEEREN Tom INDIVIDUEEL

    6 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    7 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    8 MAZZONE Leon GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VERBIEST Senna HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 HENDRIKX Max NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    11 SUAREZ MARTINEZ Kevin 12 TIMMERMANS Ward 13 HOEFKENS Lennert 14 VERWAEST Kevin 15 HIGGINSON James GBR 16 LOENDERS Glenn 17 MERTENS Tom 18 LAMB Ross GBR 19 LINTEN Tom 20 LEYSEN Senne 21 JACOBS Robin 22 CLAUS Dieter 23 DE PROOST Jasper 24 THIJS Edwin 25 VAN ROY Matthias 26 PATTYN Jeroen 27 KLEINJAN Arno NED 28 SEGERS Joren 29 PEETERS Kjell 30 MORIS Sven 39 AMELINCKX Stef 98 WIELANDT Sven 103 VAN ROOSBROECK Patrick

     

    21/07/2017 HOOGLEDE (W) – Juniores Interclub – 113 km - 43,39 km/h

    Aantal deelnemers: 108 - opgevers: 46

    1 PAGE Charles GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    2 KROONEN Max NED KWSC KAMPEN SCHUNSELAAR S

    3 ROBINSON Oliver GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    4 VAN DER TUUK Danny ned YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 VAUGHAN Jacob GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    6 ROSE-DAVIES Louis GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    7 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 KONIJN Alexander NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM JUNIOR

    10 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 APPELMAN Stefan NED 12 CAPPAN Lennert 13 DE ROOIJ Jesse NED

    14 VAN EECKHOUT Len 15 BLOUWE Louis 16 VERHEIJEN Geert NED 17 MODELL Theo GBR 18 SLOCK Liam 19 WUYTS Sooi 20 VERDONCK Loeka 21 ROELENS Robbe 22 VERCRUYSSE Bryan 23 HELBERG Ruben RSA 24 DHONT Arnoud 25 VERTONGEN Jens 26 GELDHOF Wannes 27 BROOS Alain NED 28 COGHE Lennert 29 BAAK Jord NED 30 WALRAED Jesper 47 REUVERS Kevin NED

     

    21/07/2017 VELDEGEM (W) - Juniores - 96,8 km - 40,03 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 1

    1 MATTHEW VAN SCHOOR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    3 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    5 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DAVIES Conor GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 GARSBEKE Jelle VZW JONG WIELERTALENT

    8 VYNCKE Seppe CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 DELSAUT Anthony CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 VANNESTE Wout 12 VANDENDAELE Vic 13 TRONET Quentin FRA 14 BAEYENS Yorgo 15 PLANCKAERT Jens 16 DEVOOGDT Tiebo 17 HOUTEKIER Justin 18 D´HAESELEER Yarni 19 DUJARDIN Diederik 20 PLANCKAERT Mathias 21 DESCHUYTTER Casper 22 VERHECKEN Gilan 23 JANSEN Arvin USA 24 SABBE Robbe 25 TREMERIE Ryan 26 BURPEE Bryan USA 27 DERYCKERE Ruben 28 DE VRIENT Dries 29 NEETENS Dylan 30 VANDEN BUSSCHE Wannes

     

    21/07/2017 HULSHOUT (A) - Juniores - 75 km - 44,47 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 6

    1 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    2 PATTYN Steven VZW JONG WIELERTALENT

    3 STERCKX Domien HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 FRANSSENS Yannick ISOREX CYCLING TEAM

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 GOVAERTS Brent MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 ZAGERS Stefan NED WAC TEAM

    8 DESPONTIN Pierre LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 ?

    11 BELLENS Jarno 12 MATTHEWS Daniyal RSA 13 VAN DEN BROECK Arno 14 VRACHTEN Arne 16 HEYLEN Gilles 17 SCHEERS Lander 18 KLEMAN MAKA Omer ISR 19 GABBAY Nir ISR 20 VAN DIJCK Jef 21 CLAUWAERT Maarten 22 DE MEYER Jarne 23 COLEMAN Zak GBR 24 SHAIFUL RIZAL Muhamad Faiz MAS 25 OOSTHUIZEN Jason RSA 26 VAN DER EYCKEN Brent 27 GOLDSTEIN Edo 28 KOLDKJÆR DECKER Thomas DEN 29 VANHERREWEGEN Thomas 30 HANNES Kaat

     

    21/07/2017 HULSHOUT (A) - Nieuwelingen - 51 km - 43,39 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 20

    1 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    9 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 MEEUSEN Rik WAC TEAM

    11 BEELEN Pieter 12 AVONDS Dries 13 LAURYSSEN Tom 14 VAN GESTEL Sidney 15 JORISSEN Senne 16 SPEETJENS Raf 17 VAN DYCK Cisse 18 VAN LOOVEREN Thijs 19 DE KINDER Axel 20 VAN GUCHT Thomas 21 SAHROM Muhammad Ridwan MAS 22 VANDESOMPEL Cedric 23 MICHIELSEN Jarne 24 HENNEKAM Tim NED 25 ROTMAN Lotte 26 VAN ELSACKER Hans 27 VAN OORSCHOT Robin NED 28 DEPRE Jeroen 29 VAN ROOSBROECK Jan 30 MOHD SHAIRUL FAIZALMuhammadadam Haiqal MAS 64 VAN DER SYPT Gianni

     

    21/07/2017 MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen - 66 km - 35,78 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 29

    1 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 WYSEURE Joran VZW JONG WIELERTALENT

    3 VAN DER TUUK Axel NED NWV GRONINGEN

    4 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    5 VANDERBEKE Aiden MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 MISEUR Mon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    9 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT

    11 VAN DE VELDE Senne 12 BONNET Théo 13 DE GEEST Ricky 14 DEBREYNE Ruben 15 STALPAERT Lawrence 16 BARRETT Sebastian AUS 17 DEMARES Achille 18 VAN KEMPEN Jules USA 19 STEVENS Daan 20 VAN DER SMISSEN Lennick 21 VAN CAUTER Jarne 22 FEDERICO Nicolas USA 23 DE SMET Nicolas 24 BEECKMAN Gauthier 25 DHAEYE Enrico 26 DEJONGHE Kjell 27 LAEVENS Justin 28 LECERF William Junior 29 VROMANNE Mathias 30 CARDON Sébastien

    22-07-2017 om 10:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 21/07/2017
    VWV.jpg

    Vrijdag 21/07/2017 BETEKOM (3130) - Belgisch kampioenschap

     

    Liefhebbers - 103,7 km

    1-Michiels Marnix (Kampioen van België)

    2-Heymans Jonas

    3-Haest Tom

    4-Mercken Kenneth

    5-Defossa François

    6-Kemerlinckx Kristof

    7-De Weerdt Nick

    8-Dieltjens Gert

    9-Behiels Peter

    10-Galicia Wannes

    11-Bruylandts Dave 12-Van Der Sanden Mathias 13-Blanchy Michael 14-Vanden Wijngaerd Bart 15-Wilemen Kristof 16-Mertens Thomas 17-Goossens Quentin 18-Verbruggen Pepijn 19-Schumacker Jeröme 20-Van Bylen Jens 21-Van Rooy Matthias 22-Van Gorp Yves 23-Docker Karel 24-Beckers Roy 25-Van Olmen Jef 26-Hungs Michael 27-Vreys Niels 28-Van Roy Sven 29-Ockers Geraud 30-Delanghe Jelle

     

    C renners - 91,5 km

    1-Budo Nico

    2-Van Kerkhoven Bart

    3-Bogaerts Patric (Kampioen van België)

    4-Witvrouwen Kris

    5-De Busser Jean Paul

    6-Vermote Patrick

    7-Vos Johan

    8-Pauwels Vital

    9-Verschueren Ivan

    10-Germeys Koen

    11-Van Laer Guy 12-Van der Auweraer Jan 13-Tuyls Robby 14-Scheveneels Geert 15-Verbinnen Dirk 16-Claes Benny 17-De Proost Jim 18-Janssens Nico 19-Goossens Alex 20-Boenders Yves 21-Heremans Gino 22-Cauwberghs Stan 23-Van Esbroeck Sven 24-Foriers Chris 25-Lodewijckx Robby

     

    D renners - 91,5 km

    1-Van Uffel Wim (Kampioen van België)

    2-Keim Luc

    3-Van Roy Luc

    4-Vrancken Luc

    5-Follon Ronny

    6-Vandenwijngaerden Marc

    7-Van de Kerkhof Robert

    8-Hauterat Georges

    9-Peeters Luc

    10-Van Bael Hans

    11-Maes Harry 12-Kinnaer Luc 13-Van Hoof Danny 14-Cortoos Jan 15-Geeraert Rudi 16-Hakir Bernard 17-Vangenechten Freddy 18-Goris Thomas 19-Brabants Bruno 20-Peeters Jan 21-Wuyts Hans 22-Van Thielen Wim 23-Maegh Jan 24-Coveliers Eddy 25-Vos Peter

     

    E renners - 91,5 km

    1-Durant Martin (Kampioen van België)

    2-De Bakker Ludo

    3-Van Gils Rene

    4-Van den Broeck Louis

    5-Dom André

    22-07-2017 om 10:25 geschreven door kenny


    21-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 20/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    FOTO'S MEN ELITE TE NINOVE VAN DONDERDAG 20/07/2017

    Donderdag 20/07/2017 NINOVE (O) - Men Elite - 166 km - 44,95 km/h

    Aantal deelnemers: 105 - opgevers: 40

    1 BOKELOH Jonas GER AN POST - CHAINREACTION

    2 EVANS Brad NZL DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING

    3 COENEN Dennis CIBEL-CEBON

    4 DERUETTE Thomas WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    5 BAYLY Cameron AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS

    6 HAVIK Piotr NED BEAT CYCLING B.V.

    7 SCOTT Jacob GBR AN POST - CHAINREACTION

    8 SPENGLER Lukas SUI WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    9 VAN ASBROECK Tom CANNONDALE DRAPAC PRO CYCLING TEAM

    10 SALOMEIN Jarl SPORT VLAANDEREN BALOISE

    11 TIETEMA Bas NED 12 REYNDERS Jens 13 DE WINTER Ludwig 14 BROES Michiel 15 YATES Theodore AUS 16 MASSON Christophe FRA 17 DE ROOZE Niels 18 VAN BAKEL Robbie NED 19 DEPREZ Tuur 20 PARIDAENS Jasper 21 PONS Gaëtan LUX 22 KULSET Kristian NOR 23 MONK Cyrus AUS 24 MOONS Steven 25 DELFOSSE Sébastien 26 TRæEN Torstein NOR 27 DE LANGE Thijs NED 28 TEASDALE Joshua GBR 29 MAES Alexander 30 KASPERKIEWICZ Przemyslaw POL 40 STALLAERT Joeri 46 VAN DAMME Bart
    20-7-2017-NINOVE 904.JPG
    Podium te Ninove met winnaar Jonas Bokeloh, Brad Evans en Dennis Coenen.

    20-7-2017-NINOVE 897.JPG
    Podium te Ninove met winnaar Jonas Bokeloh, Brad Evans en Dennis Coenen.
    20-7-2017-NINOVE 793.JPG
    Aankomst van winnaar Jonas Bokeloh voor Brad Evans en Dennis Coenen.
    20-7-2017-NINOVE 795.JPG
    Brad Evans werd 2de voor Dennis Coenen, Thomas Deruette en Cameron Bayly.

    20-7-2017-NINOVE 806.JPG
                                                       Spurt van het peleton
    20-7-2017-NINOVE 666.JPG
    20-7-2017-NINOVE 645.JPG
    20-7-2017-NINOVE 540.JPG
    20-7-2017-NINOVE 463.JPG
    20-7-2017-NINOVE 435.JPG
    20-7-2017-NINOVE 398.JPG
    20-7-2017-NINOVE 376.JPG
    20-7-2017-NINOVE 316.JPG
    20-7-2017-NINOVE 301.JPG
    20-7-2017-NINOVE 279.JPG
    20-7-2017-NINOVE 273.JPG
    20-7-2017-NINOVE 251.JPG
    20-7-2017-NINOVE 240.JPG
    20-7-2017-NINOVE 217.JPG
    20-7-2017-NINOVE 199.JPG
    20-7-2017-NINOVE 194.JPG
    20-7-2017-NINOVE 179.JPG
    20-7-2017-NINOVE 171.JPG
    20-7-2017-NINOVE 158.JPG
    20-7-2017-NINOVE 151.JPG
    20-7-2017-NINOVE 148.JPG
    20-7-2017-NINOVE 133.JPG
    20-7-2017-NINOVE 097.JPG
    20-7-2017-NINOVE 065.JPG
    20-7-2017-NINOVE 063.JPG
                     De start te Ninove van de Men Elite met 105 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-07-2017 om 18:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 20/07/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 24°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

        Patrick Cocquyt

    Donderdag 20 Juli WAARBEKE (9506)

    Cat.A –  75,9 km – 25 deelnemers

    1.Bart Deurbroeck

    2.David Motte

    3.Koen Vanopdenbosch

    4.Kenny Govaert

    5.Gillian Van Rymenant

    6.Kevin Van De Keer

    7.Stef De Bock

    8.Bjorn Lison

    9.Tom Vanopdenbosch

    10.Anton Straetmans

    11.Kjell Poiver 12.Pascal Heyvaert 13.Gwylim Hanssens 14.Yorick Lison 15.Davy De Smedt 16.Stijn Gidé 17.Joery De Somer 18.Jens De Vreese 19.Stijn Van Der Kelen 20.Brett Wauters

     

    Cat.B – 69 km – 14 deelnemers

    1.Raf Van Den Bossche

    2.Peter Van Damme

    3.Jurgen Diependaele

    4.Mario Van Der Sickel

    5.Jean Pascal Bollen

    6.Tom De Smet

    7.Danny Borremans

    8.Pascal De Wolf

    9.Devid Schoonjans

    10.Patrick Van Himst

     

    Catg.C – 62,1 km – 30 deelnemers

    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2.Dirk Verleyen

    3.Bruno Bruyere

    4.Pascal Kestemont

    5.Filip Lampaert

    6.Jimmy De Paepe

    7.Gunther Quintelier

    8.Stefan Verhaeghe

    9.Kris Deurbroeck

    10.Steven De Kerpel

    11.Ronny Van Der Vurst 12.Peter Van Haverbeek 13.Pedro Rijckaert 14.Bert Peelman 15.Luc De Munck 16.Tom Panis 17.Ronny Coppens 18.Hans Wuyts 19.Frank Van Haverbeek 20.Jurgen De Backer

     

    Cat.D – 62,1 km – 19 deelnemers

    1.Rudy Thomas

    2.Ronald Rents

    3.Danny De Backer

    4.Eric De Ryst

    5.Patrick Van Ransbeeck

    6.Jan De Mulder

    7.Dirk Goolaerts

    8.Serge Meyvis

    9.Jan Van Cauter

    10.Eddy Vandersteen

    11.Rudy Symons 12.Frank Van Der Perre 13.Hugo Van Linden 14.Danny Hellinckx 15.Luc Erauw 16.Raf Vercammen 17.Bruno Van De Veken 18.Koen Keyenberg

     

    Cat.E – 55,2 km – 20 deelnemers

    1.Ronny Paridaens

    2.Dirk Van Hove

    3.Michel Willems

    4.Joost Pieters

    5.Jozef Van Eyndt

    6.Rene De Brucker

    7.Piet Van Vaerenbergh

    8.Jos Maes

    9.Noel Willems

    10.Dominique Turcksin

    11.Luc Van Mol 12.Rudy Van De Velde 13.Raf Vercammen 14.Steffan Grymonperz 15.Christian Somers 16.Luc Witman 17.Danny Polfliet

     

    Cat.F – 48,3 km – 18 deelnemers

    1.Marc Vervondel

    2.Pierre Remory

    3.Jozef Deneef

    4.Jean Pierre Wauters

    5.Dirk Moerenhout

    6.Eddy Cobbaut

    7.Noel Burggraeve

    8.Roger Wauters

    9.Andre Devadder

    10.Louis Moens

    11.Willy Teirlinck 12.Willian De Cremer 13.Eddy De Vuyst 14.Christiaan D’Heygere 15.Etienne Vandenhouwe

    21-07-2017 om 18:41 geschreven door kenny


    20-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES & NIEUWELINGEN TE OPWIJK VAN WOENSDAG 19/07/2017

    FOTO'S JUNIORES & NIEUWELINGEN TE OPWIJK VAN WOENSDAG 19/07/2017     


    Woensdag 19/07/2017 OPWIJK (B) - Juniores - 96,6 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 22

    1 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    3 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAITAITIS Kestutis LTU DSK FORTUNA

    5 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    6 VANDENDAELE Vic VZW JONG WIELERTALENT

    7 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 COLEMAN Zak GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VERLEYEN Mauro MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 HELBERG Ruben RSA 12 DERIBREUX Achille 13 MATTHEWS Daniyal RSA 14 AUCAMP Lian RSA 15 RYAN Terry RSA 16 FRANSSENS Yannick 17 VAN BELLINGEN Gerrit 18 LEMBRECHTS Wannes 19 VERHEIJEN Geert NED 20 SENS Connor AUS 21 GABBAY Nir ISR 22 ORMISTON Callum RSA 23 SAULS Abdul RSA 24 WESTELINCK Jesper NED 25 KOLDKJÆR DECKER Thomas DEN 26 VAN EECKHOUT Len 27 DE LANGE Pieter-jan 28 TASKINEN Julius FIN 29 MELAMED Shahar ISR 30 THOME Yohan LTU 43 BIERKENS Tim NED 63 SCHELFHOUT Gregory
    19-7-2017-OPWIJK 1040.JPG
                        De winnaar bij de Juniores te Opwijk Andreas Goeman.
    19-7-2017-OPWIJK 1032.JPG
                        De winnaar bij de Juniores te Opwijk Andreas Goeman.
    19-7-2017-OPWIJK 1048.JPG
                    De winnaar Andreas Goeman en de 2de Kenneth Caethoven.
    19-7-2017-OPWIJK 972.JPG
                                   Aankomst van winnaar Andreas Goeman.
    19-7-2017-OPWIJK 820.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 712.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 675.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 605.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 554.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 550.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 541.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 500.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 497.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 481.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 478.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 454.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 448.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 442.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 439.JPG
                          Start van de Juniores te Opwijk met 96 deelnemers.




     

    19/07/2017 OPWIJK (B) - Nieuwelingen - 55,2 km - 41,5 km/h

    Aantal deelnemers: 104 - opgevers: 49

    1 TENE Rotem ISR ISRAEL GO PRO

    2 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 KOGUT Oded ISR CCC

    4 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    5 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    8 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    11 VANCANNEYT Jelle 12 DE BRAEKELEER Juul 13 BERTELS Lode 14 SMET Marco 15 ECCLI Cyrian 16 GHEYSENS Laurens 17 VERCAUTEREN Thomas 18 CLAEYS Laurent 19 ONDERBEKE Niels 20 MARTENS Daan 21 TRIO Victor 22 VAN KEMPEN Jules USA 23 GALLE Staf 24 MARIT Senne 25 VANDENBRANDEN Noah 26 D´HONDT Dante 27 TEERLINCK Alexander 28 VAN GUCHT Thomas 29 VAN LAER Pieter 30 BONTINCK Jarne 51 COSYNS Milan
    19-7-2017-OPWIJK 410.JPG
    Podium bij de Nieuwelingen te Opwijk met winnaar Rotem Tene, Audric Leleu
    en Oded Kogut.

    19-7-2017-OPWIJK 420.JPG
                                 Winnaar Rotem Tene met de bloemen.
    19-7-2017-OPWIJK 414.JPG
                                             Audric Leleu werd knap 2de.
    19-7-2017-OPWIJK 367.JPG
                                       Aankomst van winnaar Rotem Tene.
    19-7-2017-OPWIJK 363.JPG
                       Aankomst van winnaar Rotem Tene voor Audric Leleu.
    19-7-2017-OPWIJK 374.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 379.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 340.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 261.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 191.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 170.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 166.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 148.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 142.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 117.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 108.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 060.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 034.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 025.JPG
    19-7-2017-OPWIJK 004.JPG
                      Start van de Nieuwelingen te Opwijk met 104 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-07-2017 om 16:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 19/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 19/07/2017 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,8 km/h

    Aantal deelnemers: 119 - opgevers: 48

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    3 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    4 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    5 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    6 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    7 MCGILL Scott USA GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 DE VRIESE Stijn VETRAPO CYCLING TEAM

    11 MINNE Stijn 12 VERMEIRE Jordy 13 VAN MOER Brent 14 VAN CAUWENBERGHE Christophe 15 SOBERON Zowé 16 DE KETELE Angelo 17 DE KEE Glenn 18 COOK Leighton AUS 19 DOWNES Brandon RSA 20 PERSOON Joeri 21 WILKINSON James GBR 22 MEHEUS Gill 23 FABRI Hannes 24 WILLEMS Mario 25 BRUYNEEL Giel 26 DEBUYSERE Wannes 27 DE VINK Greg RSA 28 RASSCHAERT Kilian 29 NAVEEN John Thomas 30 SELLAR Timothy AUS 52 VAN GOETHEM Kevin

     

    19/07/2017 WESTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 40,69 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 24

    1 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE

    2 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    3 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    5 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    6 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    10 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 GOUEL Valentin FRA 12 CAETHOVEN Steven 13 BOTHUYNE Jorden 14 DEGEZELLE Kevin 15 LANGEDOCK Mathieu 16 DE JAEGER Nick 17 VERMET Joran 18 DURY Davy 19 BRAYAN-LUND Thomas DEN 20 DEGUIDE Louis 21 CLAERHOUT Sven 22 VERHOFSTADT Peter 23 VERVERKEN Pieter 24 VANDERMEERSCH EMILIEN FRA 25 BAEKELAND Cedric 26 VANDEMEULEBROECKE Steven 27 DE MERLIER Giovanni 28 SOUFFLET Guillaume FRA 29 DE VEIRMAN Aaron 30 BEAUPREZ Benjamin

     

    19/07/2017 OPWIJK (B) - Juniores - 96,6 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 22

    1 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    3 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAITAITIS Kestutis LTU DSK FORTUNA

    5 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    6 VANDENDAELE Vic VZW JONG WIELERTALENT

    7 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 COLEMAN Zak GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VERLEYEN Mauro MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 HELBERG Ruben RSA 12 DERIBREUX Achille 13 MATTHEWS Daniyal RSA 14 AUCAMP Lian RSA 15 RYAN Terry RSA 16 FRANSSENS Yannick 17 VAN BELLINGEN Gerrit 18 LEMBRECHTS Wannes 19 VERHEIJEN Geert NED 20 SENS Connor AUS 21 GABBAY Nir ISR 22 ORMISTON Callum RSA 23 SAULS Abdul RSA 24 WESTELINCK Jesper NED 25 KOLDKJÆR DECKER Thomas DEN 26 VAN EECKHOUT Len 27 DE LANGE Pieter-jan 28 TASKINEN Julius FIN 29 MELAMED Shahar ISR 30 THOME Yohan LTU 43 BIERKENS Tim NED 63 SCHELFHOUT Gregory

     

    19/07/2017 OPWIJK (B) - Nieuwelingen - 55,2 km - 41,5 km/h

    Aantal deelnemers: 104 - opgevers: 49

    1 TENE Rotem ISR ISRAEL GO PRO

    2 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 KOGUT Oded ISR CCC

    4 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    5 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    8 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    11 VANCANNEYT Jelle 12 DE BRAEKELEER Juul 13 BERTELS Lode 14 SMET Marco 15 ECCLI Cyrian 16 GHEYSENS Laurens 17 VERCAUTEREN Thomas 18 CLAEYS Laurent 19 ONDERBEKE Niels 20 MARTENS Daan 21 TRIO Victor 22 VAN KEMPEN Jules USA 23 GALLE Staf 24 MARIT Senne 25 VANDENBRANDEN Noah 26 D´HONDT Dante 27 TEERLINCK Alexander 28 VAN GUCHT Thomas 29 VAN LAER Pieter 30 BONTINCK Jarne 51 COSYNS Milan

    20-07-2017 om 16:12 geschreven door kenny


    19-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 18/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 10°Seizoenszege !!!

     Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg         

    Kevin Van Raemdonck

    Dinsdag 18 Juli 2017 CLINGE (4567 AC - NL) - Cat.A - 80 km
    Aantal deelnemers: 43
    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)
    2-Guequierre Roy

    3-Behiels Peter

    4-Hoefnagels Jos

    5-De Smet Dries

    6-De Braal Peter

    7-Mulder Dimitri

    8-Weemaes Franky

    9-Buysse Lennert

    10-Lammertyn Foeke

    11-Nachtegael Danny

    12-Bauters Pieter

    13-Bal Marijn

    14-Van Noord Wesley

    15-Kik Christian

    16-Van Drom Giovanni

    17-Van Bunder Michel

    18-Vernaet Olivier

    19-Lammens Mario

    20-Rombaut Wim

    21-Reunis Jean-Paul

    22-Van Gaeveren Gunter

    23-De Leenheer Tom

    24-Van Roeyen Dave

    25-Van Opstal Philippe

    26-Janssens Kenny (Melsele)

    27-Van Den Broeck Alain

    28-Dhollander Jelle

    29-Vanderveken Wim

    30-Raats Kees

    31-Wullems Richard-32-Leenknecht Jordy-33-Van Breusegem Wouter-34-Vermeulen Stein-35-Van Mol Bart-36-Van de Casteele Michaël-37-Van Den Neste Johan-38-Zwartepoorte Marcel-39-Beck Pieter-40-De Baets Kristof-41-de Meijer Christian-42-Bogaerts Pieter-43-Martens Angelo
    18-7-2017-clinge 470.JPG
    Podium te Clinge met winnaar Kevin Van Raemdonck, Roy Guequierre en

    Peter Behiels.
    18-7-2017-clinge 477.JPG
    Podium te Clinge met winnaar Kevin Van Raemdonck, Roy Guequierre en

    Peter Behiels.
    18-7-2017-clinge 466.JPG
                          Een woordje uitleg van winnaar Kevin Van Raemdonck.
    18-7-2017-clinge 443.JPG
    Aankomst van winnaar Kevin Van Raemdonck voor Roy Guequierre en

    Peter Behiels.
    18-7-2017-clinge 437.JPG
                           De kopgroep bij het ingaan van de laatste ronde.
    18-7-2017-clinge 414.JPG
    18-7-2017-clinge 407.JPG
                                              Spurt van de 4de groep.
    18-7-2017-clinge 383.JPG
    18-7-2017-clinge 357.JPG
                  Franky Weemaes en Kevin Van Raemdonck in de kopgroep.
    18-7-2017-clinge 353.JPG
    18-7-2017-clinge 349.JPG
    18-7-2017-clinge 320.JPG
    18-7-2017-clinge 290.JPG
    18-7-2017-clinge 284.JPG
    18-7-2017-clinge 277.JPG
    18-7-2017-clinge 271.JPG
    18-7-2017-clinge 258.JPG
    18-7-2017-clinge 253.JPG
    18-7-2017-clinge 248.JPG
    18-7-2017-clinge 217.JPG
    18-7-2017-clinge 196.JPG
    18-7-2017-clinge 190.JPG
    18-7-2017-clinge 172.JPG
                                                       Dave Van Roeyen
    18-7-2017-clinge 169.JPG
                                                   Franky Weemaes
    18-7-2017-clinge 160.JPG
    18-7-2017-clinge 072.JPG
                                                      Kevin Van Raemdonck
    18-7-2017-clinge 066.JPG
    18-7-2017-clinge 057.JPG
                                                         Kenny Janssens
    18-7-2017-clinge 012.JPG
                                                     Giovanni Van Drom
    18-7-2017-clinge 005.JPG
    18-7-2017-clinge 004.JPG
                        Start van da Catg.A te Clinge met 43 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-07-2017 om 13:46 geschreven door kenny


    18-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 18/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 18/07/2017 WESTKAPELLE (KNOKKE HEIST) (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,1 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 16

    1 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    2 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE

    3 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    4 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    5 VERBEURE Hakim SHIFTING GEARS

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    8 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    11 JONCKHEERE Michael 12 BEULLENS Cedric 13 DELESIE Berre 14 JANSSENS Jarrid 15 BOSTOEN Gianni 16 SPYSSCHAERT Anthony 17 VANDAELE Philip 18 DELHEYE Henri 19 VERHAEGEN Jens 20 ACKET Jonas 21 D´HOORE Giorgio 22 RIGG Jason AUS 23 SLABINCK Indiana 24 DE MEYDTS Sven 25 DE SCHUYTER Arne 26 TOORTELBOOM Frederik 27 SLABINCK Anthony 28 CATELYN Gieljan 29 DEWEER Jochen 30 OVERVLIET Jay NED 44 HEYNS Kristoff

     

    18/07/2017 ZOTTEGEM STRIJPEN (O) – Dames Elite - 90 km - 33,27 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 14

    1 OSSOLA Irena USA SAS MACOGEP

    2 VAN DE REE Monique NED LARES WAOWDEALES

    3 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIES

    4 CHRISTMAS Dani GBR WV ZEEUWSVLAANDEREN

    5 ERIC Jelena SRB BTC CITY LJUBLJANA

    6 GEERIS Femke NED NICHELIVING CCN

    7 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 MICHIELS Githa LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    9 DELBAERE Fien SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    10 VANDERBEKEN Joyce DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    11 GRÖNDAHL Antonia FIN 12 VERSCHUEREN Jolien 13 WYMAN Helen GBR 14 DEBBOUDT Evelien 15 PILZ Estefania Sibila ARG 16 VAN DE GUCHTE Quinty NED 17 DE LANGHE Luca 18 ALLAERT Ine 19 VAN GEYT Laura 20 KUIJSTERMANS Devon NED 21 BRITS Delphine 22 GODA Yumiko JPN 23 MALFAIT Ines 24 DEFOUR Lara 25 STERCKX Kathleen 26 YIZHAQ Hila ISR 27 HOFLAND Gina NED 28 BERTON Fatima 29 DENEEF Naïka 30 GOESSENS Brenda 46 BAELE Eveline

    18-07-2017 om 22:31 geschreven door kenny


    17-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE DENTERGEM VAN MAANDAG 17/07/2017

    FOTO'S MEN ELITE TE DENTERGEM VAN MAANDAG 17/07/2017     


    Maandag 17/07/2017 DENTERGEM (W) - Men Elite - 169,6 km - 45,65 km/h

    Aantal deelnemers: 138 - opgevers: 41

    1 WOUTERS Enzo LOTTO - SOUDAL

    2 DONDERS Jelle TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    3 KRUOPIS Aidis LTU INDIVIDUEEL

    4 VERHELST Louis PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    6 YATES Theo AUS DRAPAC

    7 VAN ASBROECK Tom CANNONDALE DRAPAC PRO CYCLING TEAM

    8 MAES Alexander CIBEL-CEBON

    9 REYNAERTS Wim CIBEL-CEBON

    10 DUQUENNOY Jimmy WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    11 HAELTERMAN Glen 12 ROBEET Ludovic 13 DEWEER Jochen 14 DE POORTER Maxime 15 AULAR Orlius VEN 16 PIETERS Laurent 17 VANLUCHENE Mats 18 REYNAERTS Jan 19 KERKHOF Tim NED 20 MUYS Ayton 21 PARK Sungbaek KOR 22 VERGAERDE Otto 23 SUNDERLAND Scott AUS 24 COENEN Dennis 25 STASSEN Julien 26 BULLEY Lewis GBR 27 PITA BOLANOS Christian ECU 28 DEPREZ Tuur 29 STEELS Stijn 30 VERWAEST Kevin 91 COOLS Alexander
    17-7-2017-dentergem 875.JPG
    Podium te Dentergem met winnaar Enzo Wouters, Jelle Donders en Aidis Kruopis.

    17-7-2017-dentergem 887.JPG
    Podium te Dentergem met winnaar Enzo Wouters, Jelle Donders en Aidis Kruopis.
    17-7-2017-dentergem 866.JPG
                                      Winnaar te Dentergem Enzo Wouters.
    17-7-2017-dentergem 861.JPG
                                      De 2de te Dentergem Jelle Donders.
    17-7-2017-dentergem 870.JPG
                                        De 3de te Dentergem Aidis Kruopis.
    17-7-2017-dentergem 813.JPG
    De massaspurt te Dentergem met winnaar Enzo Wouters voor Jelle Donders,
    Aidis Kruopis, Louis Verhelst, Theo Yates, Tom Van Asbroeck, Alexander Maes,
    Wim Reynaerts en Jimmy Duquennoy.
    17-7-2017-dentergem 811.JPG
    De massaspurt te Dentergem met winnaar Enzo Wouters voor Jelle Donders,
    Aidis Kruopis, Louis Verhelst, Theo Yates, Tom Van Asbroeck, Alexander Maes,
    Wim Reynaerts en Jimmy Duquennoy.
    17-7-2017-dentergem 769.JPG
    17-7-2017-dentergem 749.JPG
    17-7-2017-dentergem 576.JPG
    17-7-2017-dentergem 477.JPG
    17-7-2017-dentergem 430.JPG
    17-7-2017-dentergem 381.JPG
    17-7-2017-dentergem 373.JPG
    17-7-2017-dentergem 342.JPG
    17-7-2017-dentergem 331.JPG
    17-7-2017-dentergem 325.JPG
    17-7-2017-dentergem 260.JPG
    17-7-2017-dentergem 254.JPG
    17-7-2017-dentergem 223.JPG
    17-7-2017-dentergem 219.JPG
    17-7-2017-dentergem 198.JPG
    17-7-2017-dentergem 158.JPG
    17-7-2017-dentergem 155.JPG
    17-7-2017-dentergem 142.JPG
    17-7-2017-dentergem 134.JPG
    17-7-2017-dentergem 100.JPG
    17-7-2017-dentergem 089.JPG
    17-7-2017-dentergem 078.JPG
    17-7-2017-dentergem 061.JPG
    17-7-2017-dentergem 044.JPG
    17-7-2017-dentergem 031.JPG
                   De start te Dentergem van de Men Elite met 138 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-07-2017 om 23:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 17/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 17/07/2017 DENTERGEM (W) - Men Elite - 169,6 km - 45,65 km/h

    Aantal deelnemers: 138 - opgevers: 41

    1 WOUTERS Enzo LOTTO - SOUDAL

    2 DONDERS Jelle TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    3 KRUOPIS Aidis LTU INDIVIDUEEL

    4 VERHELST Louis PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    6 YATES Theo AUS DRAPAC

    7 VAN ASBROECK Tom CANNONDALE DRAPAC PRO CYCLING TEAM

    8 MAES Alexander CIBEL-CEBON

    9 REYNAERTS Wim CIBEL-CEBON

    10 DUQUENNOY Jimmy WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    11 HAELTERMAN Glen 12 ROBEET Ludovic 13 DEWEER Jochen 14 DE POORTER Maxime 15 AULAR Orlius VEN 16 PIETERS Laurent 17 VANLUCHENE Mats 18 REYNAERTS Jan 19 KERKHOF Tim NED 20 MUYS Ayton 21 PARK Sungbaek KOR 22 VERGAERDE Otto 23 SUNDERLAND Scott AUS 24 COENEN Dennis 25 STASSEN Julien 26 BULLEY Lewis GBR 27 PITA BOLANOS Christian ECU 28 DEPREZ Tuur 29 STEELS Stijn 30 VERWAEST Kevin 91 COOLS Alexander

     

    17/07/2017 NIEUWERKERKEN (LB) - Elite z.c./U23 - 105,4 km - 44,76 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 23

    1 BAESTAENS Vincent TELENET FIDEA LIONS

    2 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL

    4 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    5 MAZZONE Leon GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Tom INDIVIDUEEL

    7 VAN LOON Nol NED TWC TEMPO

    8 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    10 RAMAEKERS Jochen EC WALSHOUTEM

    11 OERLEMANS Pieter 12 NIJS Steven 13 BERTELS Jef 14 HAEMELS Bavo 15 MARTIN Oliver AUS 16 CORNELIS Jonas 17 SWEECK Hendrik 18 SMETS Ken 19 GYS Jens 20 BUNKENS Kris 21 VAN HERCK Glen 22 PHILIPSEN Jasper 23 CLAES Stef 24 DELBAEN Michael 25 VAN LAER Ward 26 LAMB Ross GBR 27 LEHAEN Dries 28 PANIS Maxim 29 VANCAMPENHOUT Ignace 30 LEWIS Adam GBR

     

    17/07/2017 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42,44 km/h

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 19

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 MONCOMBLE Nicolas FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    4 WUBBEN Bob NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 ALONSO MONTES Pablo ESP VZW JONG WIELERTALENT

    6 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    11 DENOLF Ritchie 12 BAUSBACHER Evan USA 13 VAN HYFTE Steven 14 DEBOOT Bruce 15 VERBEURE Hakim 16 VANDEVELDE Ruben 17 CLAERHOUT Sven 18 GELDHOF David 19 COOREVITS Gilles 20 DE NAUW Sigfried 21 BAELE Glenn 22 VANDENBUSSCHE Jari 23 PIROTTA Darcy AUS 24 SELLAR Timothy AUS 25 EINHORN Itamar ISR 26 BONNE Bart 27 PENNELL Henry AUS 28 CARTON Tanguy 29 DESCAMPS Joris 30 ROBINSON Davis USA

     

    17/07/2017 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Juniores - 90 km - 37,8 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 12

    1 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    2 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    4 WUYTS Sooi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    6 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DE VRIENDT Niels TIELTSE RENNERSCLUB

    8 KERREMANS Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 GOLDSTEIN Edo 12 VALCKE Owen 13 VAN BELLINGEN Gerrit 14 VOLKAERT Jonas 15 SLOCK Liam 16 MUNIZ Adrian USA 17 KALASKY Drew USA 18 VAN DE VELDE Nico 19 VLERICK Lars 20 BRUGGEMAN Lorenzo 21 BRACKE Tijs 22 HARTWYK Bradley USA 23 VAN LANDEGHEM Elias 24 TORIKURA Hisyou JPN 25 LUCIDI Massimo USA 26 VAN DORSSELAER Klaas 27 SENS Connor AUS 28 KLEMAN MAKA Omer ISR 29 WALGRAEVE Kobe 30 DE SMET Loewie

    17-07-2017 om 23:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KJELL VAN DRIESSCHE met zijn 4°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen Catg.OPEN !!!

    Kjell Van Driessche 1.jpg 

      Kjell Van Driessche

    Zondag 16 Juli 2017 VRASENE (9120) – 29 STE OPEN KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË

     

    Catg.OPEN – 78 km – 70 deelnemers - 44,5 km/h

    1 KJELL VAN DRIESSCHE (Berlare)

    2 Lammertyn Foeke

    3 Middelkamp Tom

    4 Van De Perre Lieven

    5 Rombaut Maarten

    6 De Bock Stef

    7 De Duytsche Luc

    8 Marien Jim

    9 De Smet Olivier

    10 Cooman Gianni

    11 Hoefnagels Jos

    12 Bal Marijn

    13 Weemaes Robby

    14 Gryson Kristof

    15 Apers Michel

    16 Van Waeyenbergh Gregory

    17 Vermassen Jens

    18 Janssens Kenny (Melsele)

    19 Moerman Jens

    20 Van Opstal Philippe

    21 Maenhout Tommy 22 Delaere Jens 23 Van Sante Tristan 24 Schalkwijk Robby 25 Van De Casteele Michaël 26 De Cock Gary 27 Deboever Nick 28 Weemaes Filip 29 Vermeulen Stijn 30 Dumortier David 31 Benoy Maxim 32 Van Vlierberghe Bart 33 Hermans Francesco 34 Van Kerchove Jonathan 35 Demeter Renaat 36 Meul Tom 37 Peeters Nico 38 De Schutter Bart 39 Bauters Pieter 40 De Smet Dries 41 Maes Bram 42 Sluyts Glenn 43 Van Raemdonck Robby 44 Van Osselaer Tom 45 Bergmans Wim
    16-7-2017- TT VRASENE 741.JPG
    Podium Belgisch Kampioenschap met winnaar Kjell Van Driessche, Foeke Lammertyn
    en Tom Middelkamp.

    16-7-2017- TT VRASENE 739.JPG
    Podium Belgisch Kampioenschap met winnaar Kjell Van Driessche, Foeke Lammertyn
    en Tom Middelkamp.

    16-7-2017- TT VRASENE 755.JPG 16-7-2017- TT VRASENE 726.JPG
     Belgisch Kampioen Kjell Van Driessche.
    16-7-2017- TT VRASENE 648.JPG
                       Aankomst van winnaar Kjell Van Driessche te Vrasene.
    16-7-2017- TT VRASENE 656.JPG
    Spurt voor de 2de plaats met Foeke Lammertyn voor Tom Middelkamp en
    Lieven Van De Perre.
    16-7-2017- TT VRASENE 569.JPG
                                              De kopgroep van 10 renners.
    16-7-2017- TT VRASENE 444.JPG
    16-7-2017- TT VRASENE 349.JPG
    16-7-2017- TT VRASENE 325.JPG
          Start van de Catg.OPEN voor het Belgisch Kampioenschap te Vrasene.




    Proficiat aan BRYAN CAP met zijn Zege bij de Toeristen !!!

      

    Toeristen -  52 km - 62 deelnemers

    1 BRYAN CAP (Rupelmonde)

    2 Van Goethem Peter

    3 Pycke Jeroen

    4 Willems Filip

    5 De Bruyn Johan

    6 Tytgat Stephan

    7 Van Hille Glenn

    8 De Munck Gino

    9 Heirbaut Evert

    10 Baert Giovanni

    11 Feucht Sigi 12 De Leenheer Tom 13 Van Gaveren Gunther 14 Adriaenssens Stefan 15 Vanderveken Wim 16 Vazn Assche Frank 17 Hacour Joris 18 Creve Stijn 19 Cleys Dirk 20 Tinel Pieter 21 Janssens Marc 22 Van Osselaer Tommy 23 Meerten Remco 24 Van Raemdonck Kurt 25 De Beule Tom 26 Kesteleyn Bram 27 Van Canegem Bing 28 De Coninck Daan 29 Van Der Vloet Gert 30 Meyssen Dirk 31 Vandecasteele Angelo 32 Heymans Peter 33 Van Craenenbroeck Wim 34 Bogaert Eddy 35 Van Osselaer Tommy 36 Vleurinck Kevin 37 Sels Kristof 38 Van Stappen Patrick 39 Vertenten Sander 40 Van Der Kelen Stijn 41 Cornelissen Xavier 42 Hoskens Peter 43 Vermeulen Kris 44 Vermeeulen Robin 45 De Bock Erwin
    16-7-2017- TT VRASENE 314.JPG
    Podium Toeristen met winnaar Bryan Cap, Peter Van Goethem en Jeroen Pycke.
    16-7-2017- TT VRASENE 228.JPG
    16-7-2017- TT VRASENE 237.JPG
    16-7-2017- TT VRASENE 010-001.JPG
    16-7-2017- TT VRASENE 002.JPG
                               Start van de Toeristen te Vrasene.



     

    Clubleden - 32,5 km - 37 deelnemers

    1 MAARTEN VAN MIEGHEM (Melsele)

    2 Beernaert Joris

    3 Cleys Dirk

    4 Blommaert Dirk

    5 De Rechter Frank

    6 Van Hasselt Albert

    7 Van De Vijver Chris

    8 Cornelissen Xavier

    9 Maes Carl

    10 Van Eyken Christohe

    11 Lardinoit Ivan 12 Colman Robby 13 Creemers Serge 14 Bolssens Peter 15 Linthout Esaias 16 De Grave Nico 17 De Roos Willy 18 Van Overmeire Saskia 19 De Bock Stefan 20 Kusé Danny 21 Meerschaert Thomas 22 De Bock Tom 23 Van Overmeire Marc 24 Baetens John 25 Caenepeel Dries 26 Huylebroeck Kris 27 Ryckaert Luc 28 De Munck Hans 29 De Keersmaecker Marijke 30 Van De Velde Kris 31 Scheers Andreas 32 Lorie Pascale 33 Ferket Luc 34 Bollsens Dean 35 Himbrecht Tommy 36 Van De Merlen Wouter 37 Van Den Broeck Alain



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-07-2017 om 22:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 16/07/2017 KEIEM (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,43 km/h

    Aantal deelnemers: 134 - opgevers: 50

    1 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    4 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    5 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    6 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    8 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    11 VERHOEVEN Nico 12 MARTIN Alexis FRA 13 SMITH Stuart AUS 14 COLMAN Alex 15 PIETERS Bart 16 FABRI Hannes 17 VAN COMPERNOLLE Kenneth 18 DECEUNINCK Thomas 19 VANDENBERGHE Nick 20 TIMMERMANS Tim 21 BOUTTÉ Jordy 22 RIGG Jason AUS 23 BIEBUYCK Aurélien 24 BOUTS Jens 25 DEWACHTER Aaron 26 VANDENBOGAERDE Jens 27 BOSMANS Arne 28 DEVOS Han 29 SMET Guy 30 DEBUYSERE Wannes 46 VAN GOETHEM Kevin

     

    16/07/2017 BRECHT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km - 45,87 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - opgevers: 31

    1 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 HUYGEN Wout ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 MARIN Glenn DCR CYCLING TEAM

    6 BRUYLANDTS Dave KIPEO VAN PELT

    7 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    9 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 HEYNS Dennis INDIVIDUEEL

    11 VANDYCK Niels 12 AMELINCKX Stef 13 VAN GANSEN Sam 14 ADRIAENSEN Michael 15 DEMOLDER Stijn 16 VERHEYDEN Robin 17 HOOIJEN Sjors NED 18 GABRIËLS Senne 19 VAN DEN PLAS Jelle 20 VERTESSEN Mathias 21 VAN DEN BORNE Tom 22 COVENTS Stein 23 OERLEMANS Tom 24 ANDRIEU Maxim 25 VAN DE MIEROOP Sam 26 VANSWEEVELT Esben 27 MOLENBERGHS Pieter 28 ROMBOUTS Bram 29 SIMONS Kevin 30 SCHELFHOUT Wies 45 JANSSENS Jarrid 76 MAES Bryan

     

    16/07/2017 BENE LADIES TOUR (O) - ZELZATE - UCI Women Elite - 112 km - 39,8 km/h

    Aantal deelnemers: 124

    1 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    2 VAN DE REE Monique NED LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    3 ANDERSEN Susanne NOR HITEC PRODUCTS

    4 FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE

    5 PALADIN Soraya ITA ALE CIPOLLINI

    6 GONZALEZ BLANCO Alicia ESP LOINTEK

    7 TERUEL RIBES Alba ESP LOINTEK

    8 LELEIVYTE Rasa LTU AROMITALIA VAIANO

    9 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    10 EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5

    11 PERSICO Silvia ITA 12 DRUYTS Jessy 13 OSSOLA Irena USA 14 SELS Loes 15 TENNIGLO Moniek NED 16 SACHET Iris FRA 17 DE BAAT Kim 18 MUSTONEN LICHAN Sara SWE 19 FAHLIN Emilia SWE 20 VAN LOY Ellen 21 BARNES Alice GBR 22 DUTOUR Margot FRA 23 MERINO CORTAZAR Eider ESP 24 POLLICINI Silvia ITA 25 VAN HOUTUM Céline NED 26 VAN ´T GELOOF Marjolein NED 27 KARLSSON Julia SWE 28 DRUYTS Kelly 29 TUSLAITE Daiva LTU 30 GONZALEZ BLANCO Lucia ESP 45 VERSCHELDEN Nathalie 70 DRUYTS Lenny

     

    16/07/2017 OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE (O) – Interclub Juniores - 122 km - 44,84 km/h

    Aantal deelnemers: 135 - opgevers: 49

    1 VERBOOM Minne NED VOLHARDING WILTON CT

    2 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    4 SCOTT Joshua NZL ISOREX CYCLING TEAM

    5 DE LENG Mathijs NED VOLHARDING WILTON CT

    6 BEKAERT Yentl AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    9 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 MAAS Edo NED 12 GOEMAN Andreas 13 STOYANOV Petar BUL 14 HOOLE Daan NED 15 MICHIELSEN Manuel NED 16 CLAUSEN Nicolai DEN 17 DE WILDE Gilles 18 BOMBOI Davide 19 VAN DER EYCKEN Brent 20 FRANCEN Joeri 21 LUYSSEN Greg 22 VERHEIJEN Geert NED 23 VOLKAERT Jonas 24 LINDELAUF Melvin NED 25 VERCAMST Wesley 26 COVELIERS Seppe 27 DE LANGE Pieter-jan 28 KERCKHAERT Jochem NED 29 DESCHEPPER Ward 30 DE GRAEVE Simon 43 COLEMAN Zak GBR 46 MEERSMAN Maxim 47 STUER Kwinten 66 HILLEMANS Pepijn NED 68 WUYTS Siebe 73 BIERKENS Tim NED 75 FRANSSENS Yannick 76 VAN GRIEKEN Jarne

     

    16/07/2017 BRECHT (A) - Juniores - 80 km - 41,49 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 4

    1 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    2 BROOS Alain NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    4 HUIJBREGTS Jesse NED FORTE YOUNG CYCLING TEAM

    5 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    6 HENDRICKX Sander NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 KESTENS Donovan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 WILS Lance DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 BARENDREGT Thijs NED 12 VAN DIJCK Jef 13 COOLS Wannes 14 FUCHS Thimo 15 KONINGS Robbe 16 VAN DEN BORNE Willem 17 COENEGRACHTS Jasper 18 DE STERCK Wout 19 VAN LAER Jan 20 VAN BALKOM Max NED 21 GOOSSENS Brecht 22 SCHERPENZEEL Jelle NED 23 LOUYET Benoît 24 SCHILLEMANS Jonas 25 HAEST Jeroen NED 26 FRANCK Steven 27 SCHELFHOUT Gregory 28 BRUYNINCKX Jonas 29 DE RUYSSCHER Sam 30 TIELEMANS Frederik

     

    16/07/2017 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) - Juniores - 84 km - 41,78 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 2

    1 SOENEN Tomac SPORT EN MOEDIG GENK

    2 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 TERRY Ryan RSA TEAM INFINITA

    7 DELSAUT Anthony KING-EFC-L&R-TREK

    8 HELBERG Ruben RSA LOWVELD CHAIN GANG

    9 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB

    10 GYSELEN Thijs ISOREX CYCLING TEAM

    11 DERIBREUX Achille 12 VANDENDRIESSCHE Stef 13 VERSLYPE Theo 14 ALAALI Mohamed BRN 15 BRUYNEEL Tristan 16 STYLEMANS Mattis 17 PYRA Lorenzo 18 BEHAGUE Rémi FRA 19 COOPER Will GBR 20 D´HAESELEER Yarni 21 SIEMONS Julian 22 DEVOOGDT Tiebo 23 BACON Sebastian GBR 24 TIMPERMAN Jurgen 25 COOPER Charlie GBR 26 KIMISH Nicolas GBR 27 VERSTRAETE Ewout 28 DUJARDIN Diederik 29 VANDEMEULEBROUCKE Lennert 30 DESCAMPS Thomas

     

    16/07/2017 OTTENBURG (B) - Juniores - 90 km - 38,41 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 13

    1 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 VAITAITIS Kestutis LTU DSK FORTUNA

    4 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 HAEX Joris DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 HAAS Martin LOTTO-VC ARDENNES

    8 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 JANUSKEVICIUS Mantas LTU ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    11 BRUSSELEERS Kiano 12 RIJSDIJK Nathan NED 13 ROELENS Robbe 14 STERCKX Domien 15 THOME Yohan 16 ZUBRICKAS Romas LTU 17 LAMBEIR Joachim 18 MATTHEWS Daniyal RSA 19 MERTENS Neel 20 MARCINKENAS Alanas LTU 21 CRIJNS Michiel 22 VAN OOSTERWYCK Lennert 23 MANS Matjas 24 KELMELIS Aristidas LTU 25 VAN PRAET Robbe 26 EUSSEN Bjarne 27 DELGEYE Guillaume 28 HEMELINGS Dries 29 SAULS Abdul Muttalib RSA 30 NICAISE Orélien

     

    16/07/2017 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Juniores - 90 km - 37,92 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 16

    1 VAN BOVEN Luca TIELTSE RENNERSCLUB

    2 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 KERREMANS Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BEYENS Matisse K.V.C. DEINZE VZW

    7 WUYTS Sooi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VAN BELLINGEN Gerrit KTC-CYCLING TEAM

    9 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    10 DHONT Arnoud TIELTSE RENNERSCLUB

    11 WALGRAEVE Kobe 12 PESSEMIER Tom 13 SENRAME Arthur 14 SHABOYAN Hrach ARM 15 DE VRIENDT Niels 16 DE PELSMAEKER Sam 17 VAN DER HAEGEN Jarne 18 LUCIDI Massimo USA 19 GONDRY Quinten 20 VALCKE Owen 21 WEINBERG Roi ISR 22 VAN ROY Yannick 23 BRUGGEMAN Lorenzo 24 PLANCKAERT Jens 25 LAURENT Giovanni 26 BRACKE Tijs 27 FRIX Jorn 28 VAN LANDEGHEM Elias 29 SLOCK Liam 30 EZYON Gilad ISR

    17-07-2017 om 22:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LORAN CASSAERT met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Loran Cassaert.jpg

          Loran Cassaert

    Zondag 16/07/2017 WAREGEM (W) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën


    Dames Nieuwelingen – 10,3 km

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT GENTSE VS  15’44”551

    2 RENDERS Luna KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    3 DE WILDE Julie
    VD HAUWE CT GENTSE VS

    4 VAN MECHELEN Gloria INDIVIDUEEL

    5 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    6 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    7 CRABBe Kiona VAN ASSCHE VERTRONICS CT

    8 POPELIER Lotte TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ BURY

    11 AERTS Kato 12 GYSSELS Fien

     

    Dames Juniores – 10,3 km

    1 VRANKEN Chayenne ACROG BALEN BC  15’44”

    2 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB

    3 ROMBOUTS Tine ACROG BALEN BC

    4 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DELESTRAIT Camille LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 WORM Cara CT SPIDER KINGEFCLRTREK

    7 VERMET Saryn INDIVIDUEEL

     

    Nieuwelingen – 10,3 km

    1 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS JONGE R  13’56”961

    2 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN HOUT Luca ACROG BALEN BC

    4 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 DHAEYE Enrico ACROG BALEN BC

    6 VAN DYCK Jarne ACROG BALEN BC

    7 FRETIN Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 GASPARD Julien LOTTOVC ARDENNES

    10 BEELEN Pieter HEIST CYCLING TEAM HCT

    36 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    Juniores – 20,6 km

    1 LORAN CASSAERT  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM  26’28”797

    2 EVENEPOEL Remco INDIVIDUEEL

    3 GRIGNARD Sebastien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHTGLASCENTRA

    5 NAUDTS Thomas MEUBELEN GAVERZICHTGLASCENTRA

    6 DECRAENE Raoul TIELTSE RENNERSCLUB

    7 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    8 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    10 TORDEUR Niels ISOREX CYCLING TEAM

    18 ROOSE Matteo VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    U23 – 30,9 km

    1 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL  39’39”367

    2 HERREGODTS Rune ILLIBIKES CYCLING TEAM

    3 SEYE Guillaume EFCLRVULSTEKE

    4 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    5 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL

    6 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    7 APERS Ruben LOTTO SOUDAL

    8 WARLOP Jordi EFCLRVULSTEKE

    9 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    10 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION ANMAPA SOENENS

    17-07-2017 om 22:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MILAN COSYNS met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Milan Cosyns.jpg 

          Milan Cosyns

    Zondag 16/07/2017 BRECHT (A) - Nieuwelingen - 60 km - 39,2 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 3

    1 MILAN COSYNS PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    3 SPIJKER Luuk NED GRC JAN VAN ARCKEL

    4 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    5 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VAN VEENENDAAL Hidde NED WV DE JONGE RENNER

    7 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    8 HANEGRAAF Stijn NED WV SCHIJNDEL

    9 ALVARADO Salvador NED RWC AHOY

    10 MAAS Aleksandr NED WIELERVERENIGING SCHIJNDEL

    11 MEEUSEN Rik 12 CAS Stijn 13 RASENBERG Martijn NED 14 PAVONE Gianni NED 15 HENNEKAM Tim NED 16 VAN BOUWEL Hannes 17 VAN LAER Pieter 18 FRANCKEN Sibe 19 VAN DER SMISSEN Lennick 20 BOUMON Jens 21 HERRYGERS Tieme 22 DE GROOTE Dries 23 EXPEELS Tjorven 24 VAN DIJK Xander NED 25 DE SCHEPPER Ward NED 26 BRUYNINCKX Nick 27 PIJNENBURG Sven NED 28 VAN OORSCHOT Robin NED 29 KRAAIJENBRINK Jasper NED 30 WOUTERS Rick NED

     

    16/07/2017 BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Nieuwelingen - 64,8 km - 38,81 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 7

    1 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 GHEYSENS Laurens LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 DE CRAECKER Gianni SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    7 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 DELAHAYE Jens TIELTSE RENNERSCLUB

    9 BOELS Senne WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 BROHIC Thomas VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 LADANG Miguel 12 VANDEN BERGHE Senne 13 BORGERS Lars 14 PAULUS Milan 15 DEBAELE Jorre 16 JORDENS Jules 17 HUYGHE Gust 18 VAN GAELEN Louis 19 JANSEN Jesse 20 DECOSTER Michael 21 VAN KERCKHOVE Quinten 22 VAN DYCK Cisse 23 VAN MELDERT Robin 24 FAUCAN Axel 25 GOFFART Jordi 26 CHOFFRAY Gauthier 27 DEPRE Jeroen 28 KONINCKX Maarten 29 NELISSEN Juul 30 VERBIEST Jordi

     

    16/07/2017 KORTESSEM (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 40,84 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 10

    1 DUIJVESTEIJN Roy NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 RICCITELLO Matthew USA UNATTACHED

    4 RITZOW Max USA UNATTACHED

    5 SZÉKELY Nathan ACROG - BALEN BC

    6 VAN ROY Tristan ACROG - BALEN BC

    7 MILISEN Mathias BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    8 ECCLI Cyrian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    10 VAES Alexandre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 LAMPERTI Luciano USA 12 OZDERYA Nazim 13 HUMBLET Matthieu 14 FASTRES Noah 15 THOOLEN Nick NED 16 MULDERS Yarne 17 AWOUTERS Lars 18 GILLES Florent 19 ARRAMMACH Kevin NED 20 DE SMET Connor 21 SMEETS Tom NED 22 FELLMANN Martin 23 DION Loïc 24 MARTENS Hannes 25 REYNDERS Robbe 26 SCHURGERS Stef 27 LARSEN Ruben Zilas DEN 28 MICHIELS Sven 29 MCLAIN Logan USA 30 KERKHOFS Kobe

     

    16/07/2017 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) - Nieuwelingen - 61,6 km - 40,61 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 3

    1 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    2 BALL Fred GBR ANDOVER WHEELERS

    3 DESIMPELAERE Victor DEN KOEGE CYKEL RING

    4 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    5 MICHIEL Nuytten CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    7 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    8 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN LANDSCHOOT Ruben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VAN CAUTER Jarne 12 STALPAERT Lawrence 13 CASTELAIN Nathan 14 HALS Bjarne 15 VERHELLE Cedric 16 BUFFEL Arne 17 SAYOEN Lander 18 LAMOTE Robbe 19 DE MAERE Alessio 20 DECKERS Angel 21 VERSTRAETE Aaron 22 DEKIEN Sander 23 DEWULF Gust 24 MEEUS Sander 25 VANDICKE Seppe 26 SALOMEZ Ydris 27 SOENENS Ayton 28 DE RIJCK Nando 29 DEPOORTER Dieter 30 DEBOSSCHERE Seppe 43 COLMAN Thibeau

     

    16/07/2017 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Nieuwelingen - 67 km - 37,09 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 8

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 DE NEVE Tomas VZW JONG WIELERTALENT

    4 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 NONNEMAN Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 LEFEVRE Ruben VZW JONG WIELERTALENT

    8 STALMANS Jasper LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    11 DE LAET Tomas 12 TENE Rotem ISR 13 VAN DEN BORRE Arnout 14 DE SCHRIJVER Bjarne 15 VAN PETEGEM Axandre 16 BONTINCK Jarne 17 VAN KERCKHOVE Brent 18 BARRETT Sebastian AUS 19 ONDERBEKE Niels 20 VAN BELLINGHEN Keano 21 KEYNAN Dan ISR 22 DE BEER Wannes 23 IMPENS Felix 24 SCHOUPPE Zoran 25 DHONDT Jarno NED 26 CHRISTIAENS Jonas 27 KAES Xedric 28 PERMENTIER Emano 29 GERON Tomer ISR 30 STEVENS Igor 37 TIMMERMANS Tristan NED 42 CORNELIS Natan 54 MAES Alec

    17-07-2017 om 22:16 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!