.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ESTÉE GOOSSENS met haar Zege bij de Meisjes 12 jaar !!!

    Estée Goossens.jpg 

        Estée Goossens

     

    Zondag 16/07/2017 BRECHT (A) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 20 - opgevers: 0 - 20 km

    1 VAN DEN HAUTE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN REES Christiaan NED ZUID HOLLAND WEST

    3 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    4 JANSSENS Willem AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    10 VAN PETERGHEM Mout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    19 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    13 jaar - deelnemers: 20 - opgevers: 1 – 24 km

    1 ROKVEN Noel NED MIDDELKAMP

    2 DOCKX Aaron WAC TEAM

    3 SLAETS Yorick VZW JONG WIELERTALENT

    4 VAN DE MERGEL Mauro WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 UYTTENHOVE Otis INDIVIDUEEL


    14 jaar - deelnemers: 38 - opgevers: 2 - 35 km

    1 KONINGS Roan NED JONGE RENNER

    2 HEYMAN Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    3 AVONDTS Mathis WAC TEAM

    4 LEMMENS Vic ACROG - BALEN BC

    5 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    6 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    10 BLOMMAERT Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 CAP Gilles SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    33 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    12 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 LAZEROMS Sanne NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 VAN OS Indy NED JVR DE BATAUWERS

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 VAN REES Rosanne NED JAN VAN ARCKEL

    4 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    5 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    16/07/2017 RAMSKAPELLE (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    16/07/2017 WILSELE (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    16/07/2017 GROOT-GELMEN (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    16-07-2017 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 14°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen 2017 2.jpg

      Franky Van Oyen

    Zondag 16 Juli 2017 MERELBEKE (9820) –
    KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË CATEGORIE C EN D

    Cat.B – 72 km – 31 deelnemers

    1-Van Damme Peter (Ophasselt)

    2-De Beer Tom

    3-De Smet Tom

    4-Van Drom Giovanni

    5-Eeckhout Kurt

    6-De Temmerman Bart

    7-Ghyselen Frederik

    8-Van Den Broecke Mario

    9-De Vlieger Sven

    10-Verbeken Kurt

    11-Van Roeyen Dave-12-Goossens Alex-13-Smet Gert-14-Rombaut Wim-15-Dedeckel Olivier-16-De Wannemaeker Filip-17-Van Haverbeek Peter-18-Diependaele Gerrit-19-Rabout Rudi-20-de Koning Michel-21-Gussé Wim-22-Van Den Neste Johan-23-Gamble Donald-24-Van Buggenhout Jurgen-25-Maes Nico-26-Van Mol Bart-27-De Schryver Sven-28-Eeman Thomas-29-De Brauwer Lesley-30-De Corte Peter-31-Lecluyse Denis

     

    Cat.B+ – 72 km – 25 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Cocquyt Patrick

    3-Van Speybroeck Geert-Sylvère

    4-Huyghe Peter

    5-Bruyere Bruno

    6-Bobelijn Patrick

    7-Roose Nico

    8-Lampaert Philip

    9-De Lannoy Didier

    10-Van Opstal Eddy

    11-De Moor Arie-12-Geeraert Rudi-13-Van Speybroeck Geert-14-Meyvis Serge-15-Harms Ko-16-Van Hoof Danny-17-Roobroeck Dirk-18-Smet Luc-19-Erauw Luc-20-Nevejans Idesbald-21-Mathys Dirk-22-Buyle Dirk-23-Braeckman Geert-24-De Tremerie Franky-25-Vaneberg Mike

     

    Cat.C – 64,8 km – 39 deelnemers

    1-Versluys Marc (De Haan) (Belgisch Kampioen)

    2-Goossens Marc

    3-Van Renterghem Patrick

    4-De Coninck Wim

    5-Willems Michel

    6-Hoornaert Glenn

    7-Paridaens Ronny

    8-Struyf Raoul

    9-Willems Noël

    10-Heye Hilair

    11-Geerts Christiaan-12-Van Lierde Hans-13-Bauters Ronny-14-Polfliet Danny-15-Vyncke William-16-Somers Chris-17-Coopman Ivan-18-Pieters Joost-19-Baeyens Rudi-20-Maes Josse-21-Bath Mick-22-Bolle Henk-23-D'Hondt Erwin-24-Mares Leo-25-Bracke Wim-26-Lacquet Philippe-27-Dupont Guido-28-Marien Marc-29-van Rijsbergen John-30-Reubens Hendrick-31-Van Den Broeke Patrick-32-Steeman Juan-33-Cornette Freddy-34-Goethals Ronny-35-Dom André-36-Delagrange Bart-37-Vanopstal Eddy-38-De Coninck Danny-39-De Vuyst Eddy

     

    Cat.D – 57,6 km – 27 deelnemers (+65 jaar)

    1-Tas Helmuth (Sijsele) (Belgisch Kampioen)

    2-Deneef Jozef

    3-Burggraeve Noël

    4-Remory Pierre

    5-Vanpoucke Rik

    6-Oosterbosch Geert

    7-Van Holen Johny

    8-Wauters Jean-Pierre

    9-Vandermeulen Jos

    10-Teirlinck Willy

    11-Pauwels Marcel- 12-Deboelpaep Andre-13-Vandersteen Erik-14-Luyten Felix-15-Montforts Ad-16-Devadder Andre-17-Moens Louis-18-Dams Marc-19-Demiddel Ronny-20-De Sutter Willy-21-Pieters Roland-22-Mous Willy-23-Vandenberghen Freddy-24-Lockefeir Marinus-25-Luypaert Danny-26-Van Loon Adri-27-Dierks Jos

     

    Cat.D+ – 57,6 km – 10 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout) (Belgisch Kampioen)

    2-Vandenheuvel Gilbert

    3-Vandenhouwe Etienne

    4-Vyvey Julien

    5-Hoof Roger

    6-Saerens Jozef

    7-Robijns Robert

    8-Heijens Alfons

    9-Hermans Luc

    10-Brouwers François

    16-07-2017 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/07/2017
    VWV.jpg

    Zondag 16/07/2017 NIEUWERKERKEN (3850) - Kampioenschap van Limburg

     

    Liefhebbers - 81 km

    1-Goeleven Jeroen (Kampioen)

    2-Mercken Kenneth

    3-Haot Maxime

    4-De Weerdt Nick

    5-Widar Wesley

    6-Blanchy Michael

    7-Claes Jorg

    8-Verheyden Joris

    9-Mertens Thomas

    10-Heymans Jonas

    11-Vanden Wijngaerd Bart 12-Muylst Andy 13-Schmelcher Nick 14-Theys Koen 15-Willemen Kristof 16-Michiels Marnix 17-Ramaekers Jochen 18-Szedelyi Tomas 19-Van Roy Sven 20-Craenen Rick 21-Bunkens Kris 22-Vanderhoydonk Glenn 23-Goossens Quentin 24-Galicia Wannes 25-Behiels Peter 26-Castermans Jarne 27-Feyaerts Tom 28-Valgaeren Philip 29-Rademakers Sven 30-Deschutter John

     

    C renners - 63 km

    1-Lotz Stephan

    2-Heremans Koen

    3-Pauwels Vital (Kampioen

    4-Van Goidshoven Kurt

    5-Willems Danny

    6-Witvrouwen Kris

    7-Aerts Peter

    8-De Proost Gert

    9-Verschueren Ivan

    10-Scheurs Danny

    11-Van Kerkhoven Bart 12-Verbinnen Dirk 13-Dockx Peter 14-De Proost Jim 15-Ooms Gunther 16-Janssens Nico 17-Paasen André 18-Rijken Peter 19-Scheveneels Geert 20-Vanderheyden Kristof

     

    D renners - 63 km

    1-Van Uffel Wim

    2-Keim Luc (Kampioen)

    3-Lahou Rudy

    4-Vandenwijngaerden Marc

    5-Van Roy Luc

    6-Wauters Philippe

    7-Maillard Eric

    8-Peeters Luc

    9-Maes Harry

    10-Haest Eddy

    11-Follon Ronny 12-Van Bael Hans 13-Kinnaer Luc 14-Vrancken Luc 15-Maegh Jan 16-Goolaerts Ronny 17-Goris Thomas 18-Brabants Bruno 19-Mesotten Pierrot 20-Van de Kerkhof Robert

     

    E renners - 63 km

    1-Durant Martin

    2-Degeest Roland

    16-07-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    15-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE & BELOFTEN & AMATEURS TE PHILIPPINE VAN ZATERDAG 15/07/2017

    FOTO'S MEN ELITE & BELOFTEN & AMATEURS 
    TE PHILIPPINE VAN ZATER
    DAG 15/07/2017
         


    Zaterdag 15/07/2017  RONDE VAN PHILIPPINE -  Men Elite/Beloften/Amateurs – 80 km – 01h45’50”

    Aantal deelnemers:

    1 Hans Dekkers

    2 Theodore Yates

    3 Scott Sunderland

    4 Jordi Talen

    5 Brad Evans

    6 Jimmy de Bruyn

    7 Eddy Gödde

    8 Thijs de Lange

    9 Michael Vingerling

    10 Bob Wubben

    11 Koen van de Klundert 12 Germon Peeters 13 Tom Wijfje 14 Eloy Raas 15 Dante de Ruysscher 16 Ramon Vleugel 17 Tom Jansen 18 Lex Nederhof 19 Lars van der Poel 20 Emiel Molenschot 21 Stijn de Vriese 22 Cyrus Monk 23 Jan-Willem Groeneveld 24 Bobby Balk 25 Kevin Dony 26 Hannes Heynderickx 27 Jos Hoefnagels 28 Jules de Cock 29 Ward Van Doren 30 Roy Gijzel 31 Roy Guequierre 32 Michel Stroosnijder 33 Jacob Buijk 34 Matthew de Vroet 35 Pim van de Klundert 36 Oliver Kent-Spark 37 Johan van der Eijk 38 Rik Nederlof 39 Patrick Lane 40 Tom Kaesler 41 Nicolas Katsonis 42 James Pane 43 Thomas Allford 44 Jeremy Cameron 45 Jordi van Loon 46 Richard Wullems 47 Frenky van der Vorst 48 Peter de Braal 49 Danny Nachtegael 50 Sven Gommers 51 Jeroen Pijcke 52 Dave Susan
    15-7-2017-philippinne 567.JPG
    Podium te Philippine met winnaar Hans Dekkers, Theodore Yates en Scott Sunderland.

    15-7-2017-philippinne 566.JPG
    Podium te Philippine met winnaar Hans Dekkers, Theodore Yates en Scott Sunderland.
    15-7-2017-philippinne 522.JPG
    Aankomst van winnaar Hans Dekkers voor Theodore Yates, Scott Sunderland,
    Jordi Talen, Brad Evans, Jimmy de Bruyn, Eddy Gödde, Thijs de Lange, Michael
    Vingerling en Bob Wubben.

    15-7-2017-philippinne 519.JPG
    Aankomst van winnaar Hans Dekkers voor Theodore Yates, Scott Sunderland,
    Jordi Talen, Brad Evans, Jimmy de Bruyn, Eddy Gödde, Thijs de Lange, Michael
    Vingerling en Bob Wubben.
    15-7-2017-philippinne 449.JPG
    15-7-2017-philippinne 434.JPG
    15-7-2017-philippinne 339.JPG
    15-7-2017-philippinne 320.JPG
    15-7-2017-philippinne 277.JPG
    15-7-2017-philippinne 268.JPG
    15-7-2017-philippinne 247.JPG
    15-7-2017-philippinne 204.JPG
    15-7-2017-philippinne 191.JPG
    15-7-2017-philippinne 186.JPG
    15-7-2017-philippinne 179.JPG
    15-7-2017-philippinne 169.JPG
    15-7-2017-philippinne 138.JPG
    15-7-2017-philippinne 133.JPG
    15-7-2017-philippinne 128.JPG
    15-7-2017-philippinne 115.JPG
    15-7-2017-philippinne 108.JPG
    15-7-2017-philippinne 105.JPG
    15-7-2017-philippinne 072.JPG
    15-7-2017-philippinne 059.JPG
                     Start van de Men Elite & Beloften & Amateurs te Philippine.
    15-7-2017-philippinne 056.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-07-2017 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 15/07/2017 BENE LADIES TOUR (O) - SINT-LAUREINS - UCI Women Elite - 98,3 km - 39,2 km/h

    Aantal deelnemers: 124

    1 BARKER Elinor GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    2 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    3 GONZALEZ BLANCO Alicia ESP LOINTEK

    4 FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE

    5 KESSLER Nina NED HITEC PRODUCTS

    6 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    7 EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5

    8 SACHET Iris FRA SAS - MACOGEP

    9 TREVISI Anna ITA ALE CIPOLLINI

    10 DRUYTS Jessy SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR

    11 VAN DE REE Monique NED 12 DELZENNE Elise FRA 13 PERSICO Silvia ITA 14 VAN ´T GELOOF Marjolein NED 15 TENNIGLO Moniek NED 16 VERHOEVEN Aurore FRA 17 PALADIN Soraya ITA 18 SELS Loes 19 TUSLAITE Daiva LTU 20 VAN LOY Ellen 21 LELEIVYTE Rasa LTU 22 SHAW Lucy GBR 23 OSSOLA Irena USA 24 BULLERI Alessia ITA 25 STEIGENGA Nicole NED 26 DRUYTS Kelly 27 ROTMAN Lotte 28 KNUTSSON Frida 29 DUTOUR Margot FRA 30 TERUEL RIBES Alba ESP 33 HANNES Kaat 43 DRUYTS Demmy 58 VERSCHELDEN Nathalie 77 DRUYTS Lenny

    15/07/2017 BENE LADIES TOUR (O) - SINT-LAUREINS - UCI Women Elite - Tijdrit 10,1 km

    Aantal deelnemers: 107

    1 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM  in 13'59" - 43,34 km/h

    2 TENNIGLO Moniek NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    3 EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5

    4 FAHLIN Emilia SWE WIGGLE HIGH5

    5 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES

    6 ENSING Janneke NED ALE CIPOLLINI

    7 BARKER Elinor GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    8 DEMAY Coralie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE

    9 CURE Amy AUS WIGGLE HIGH5

    10 KNUTSSON Frida SWEDEN NATIONAL TEAM

    11 ANDERSEN Susanne NOR 12 VAN LOY Ellen 13 KOREVAAR Jeanne NED 14 VAN GOGH Natalie NED 15 GAFINOVITZ Rotem ISR 16 BARNES Alice GBR 17 FOURNIER Roxane FRA 18 VERSCHELDEN Nathalie 19 REIS Daniela POR 20 DOM Annelies 21 TUSLAITE Daiva LTU 22 STEIGENGA Nicole NED 23 VAN ´T GELOOF Marjolein NED 24 JONGERIUS Claudia NED 25 ROBERTS Amy GBR 26 PERSICO Silvia ITA 27 DALTON Heidi RSA 28 GUDERZO Tatiana ITA 29 BLOEM Judith 30 KESSLER Nina NED 37 DRUYTS Lenny 43 DRUYTS Kelly 44 DRUYTS Demmy 62 DRUYTS Jessy 71 HANNES Kaat

     

    15/07/2017 BETEKOM (B) - Juniores - 86,8 km - 39,47 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 8

    1 ZUBRICKAS Romas LTU KLAIPEDA

    2 MARCINKENAS Alanas LTU VMSC UTENOS DSC

    3 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    4 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 MASIULIS Denas LTU KLAIPEDA

    6 VAITAITIS Kestutis LTU DSK FORTUNA

    7 VAN DEN OETELAAR Steven SPORT EN MOEDIG GENK

    8 STUIJ Thom NED GRC JAN VAN ARCKEL

    9 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 THONNON Bas 12 SIDLAUSKAS Erikas LTU 13 BRAMS Tim 14 SAULS Abdul Muttalib RSA 15 DELY Thibault 16 VAN CAMPENHOUT Sven 17 KELMELIS Aristidas LTU 18 FREHEN Jeremy 19 JANUSKEVICIUS Mantas LTU 20 VRANKEN Vince 21 VERBIST Alexander 22 WOUTERS Rick 23 VAN BUN Dries 24 GALICIA Seppe 25 GOOSSENS Rob 26 THOME Yohan 27 CLOUX Antoine 28 VAN DIJCK Jef 29 VAN BOUWEL Sander 30 NACHTEGAELE Wannes

     

    15/07/2017 DENTERGEM (W) - Juniores - 85,5 km - 41,61 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 8

    1 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 DESCHUYTTER Casper CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    4 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    5 IVANOV Daniel BUL NESSEBAR SHOCKBLAZE

    6 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VANNESTE Wout VZW JONG WIELERTALENT

    8 VERSLYPE Theo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB

    10 ALAALI Mohamed BRN A ALI

    11 VAN DE VELDE Nico 12 SHABOYAN Hrach ARM 13 DEWULF Maxim 14 BOUCKAERT Louis 15 SAINTOBYN Quinten 16 BEYENS Matisse 17 PEREZ Ezequiel USA 18 VYNCKE Seppe 19 VLERICK Lars 20 HARTWYK Bradley USA 21 DECLEYRE Torsten 22 RUBINSTEIN Roy ISR 23 HELBERG Ruben RSA 24 BURPEE Bryan USA 25 VAN EECKHOUDT Ruben 26 DEVOOGDT Tiebo 27 STYLEMANS Mattis 28 COMPERNOLLE Mats 29 MAES Laurens 30 PETRENS Yoni 52 CAETHOVEN Kenneth

     

    15/07/2017 ZEMST (B) - Juniores - 88 km - 41,43 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers:  0

    1 VERHEYEN Thomas DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 RIJSDIJK Nathan NED TWC PIJNENBURG

    3 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 BRUSSELEERS Kiano CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 LITVINOV Dominik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 LOUYET Benoît SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 WAERZEGGERS Mike ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 DELWICHE Kilian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 HUIJBREGTS Jesse NED  12 HEYVAERT Bryan 13 WITMAN Dieter 14 VAN PRAET Robbe 15 SCHELFHOUT Gregory 16 VERLINDEN Robbert 17 LAUWERS Ruben 18 DEBOEL Vincent 19 MEULENIJZER Rob 20 VERVECKEN Brent 21 PELLENS Casper 22 ADRIAENSSENS Jenno 23 DE SMEDT Lennert 24 BUYL Maxim

     

    15/07/2017 BETEKOM (B) - Nieuwelingen - 62 km - 39,42 km/h

    Aantal deelnemers:66 - opgevers: 20

    1 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    5 SLOKKERS Yoeri NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    6 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 LAMPERTI Luciano USA TEAM SWIFT

    8 DE KINDER Axel LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    10 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 THIELEMANS Robbe 12 BOELS Senne 13 KRAAIJENBRINK Jasper NED 14 ROMBAUTS Daan 15 PAULUS Milan 16 TIMMERMANS Tristan NED 17 SCHURGERS Stef 18 VAN KERCKHOVE Brent 19 DENIS Aurélien 20 VERHEYEN Nils 21 MARIT Senne 22 RITZOW Max USA 23 BRAMS Andy 24 VANDERAERDEN Wout 25 DEFORT Oberon 26 HEATH David USA 27 JORISSEN Senne 28 VERHAEGEN Lennie 29 VAN GESTEL Sidney 30 MAAS Marijn NED 42 RASSCHAERT Lander

     

    15/07/2017 DENTERGEM (W) - Nieuwelingen - 57 km - 39,96 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 25

    1 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    5 SIMOENS Jari ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    7 LOOTENS Gust MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 TENE Rotem ISR ISRAEL GO PRO

    9 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 GALLE Marlo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 BONTINCK Jarne 12 DESHE Yotam ISR 13 CLAUS Benoît 14 BUIJSSE Lukas 15 VANPARIJS Tjorven 16 VANCANNEYT Jelle 17 BARRETT Sebastian AUS 18 KEYNAN Dan ISR 19 KOGUT Oded ISR 20 DECLERCK Eli 21 VANGHELUWE Warre 22 LAUREYNS Ril 23 THORÉ Rune 24 VERSEE Younes 25 MARTENS Thomas 26 COPPENS Cisse 27 VANDEVANNET Simon 28 HRISTOV Ivan BUL 29 DEJONGHE Kjell 30 VAN COMPERNOLLE Jamie 37 DE CLEEN Wouter

    15-07-2017 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/07/2017

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 13°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen 2017 2.jpg
     Franky Van Oyen

    Zaterdag 15 Juli 2017 LAARNE (9270)

     

    Cat.A – 66 km – 38 deelnemers

    1-Vernaet Olivier (Eeklo)

    2-Buysse Lennert

    3-Wollaert Jan

    4-De Smet Olivier

    5-Verwee Nico

    6-Poppe Stef

    7-Maenhout Tommy

    8-Leus Jelle

    9-Mertens Jelle

    10-Dumortier David

    11-Van Meirhaeghe Karel-12-Vens Quincy-13-Behiels Peter-14-Vandekerckhove Tim-15-De Croock Maarten-16-Rigole Dieter-17-Maenhout Kenny-18-Van Overloop Bram-19-Spillebeen Jürgen-20-Vlaeminck Dimitri-21-De Sutter Stijn-22-Geens Steve-23-Vossaert Matthias-24-Van Poucke Erwin-25-Matthys Sam-26-Spitaels David-27-Walraet Wouter-28-Bekaert Tim-29-Maes Jonah-30-De Gronckel Kurt-31-Van Opstal Philippe-32-Claeys Kevin-33-Le Blon Michel-34-De Pauw Gert-35-Cooman Mauro-36-Cosyn Bart-37-Van Hoeck Jeroen-38-De Vriendt Xavier

     

    Cat.B – 52,8 km – 25 deelnemers

    1-Pauwels Vital (Lommel)

    2-Porte Dominiek

    3-Vermote Patrick

    4-De Bosscher Koen

    5-Segers Daniel

    6-De Corte Peter

    7-Luyssen Geoffrey

    8-De Vlieger Sven

    9-Heyse Tommy

    10-De Wannemaeker Filip

    11-Schaut Danny-12-Gussé Wim-13-Diet Wim-14-Bertier Kurt-15-De Brauwer Lesley-16-Verhooghe Kris-17-Van Den Broeck Alain-18-Denier Ronny-19-Cael Wouter-20-David Stefaan-21-Cornelis Stefaan-22-Heyse Guy-23-Lecluyse Denis-24-Gazulla Yves-25-Baert Giovanni

     

    Cat.B+ – 52,8 km – 18 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-De Lannoy Didier

    3-Janssens Kenny (Melsele)

    4-Deloof Jean-Pierre

    5-Roose Nico

    6-Harms Ko

    7-Brabants Bruno

    8-De Tremerie Franky

    9-Roobroeck Dirk

    10-Suys Frank

    11-Smet Luc-12-Gyselinck Eddy-13-Braeckman Geert-14-Cocquyt Patrick-15-Dhooge Tom-16-Ballet Peter-17-Nevejans Idesbald-18-Hebbrecht Geert

     

    Cat.C – 46,2 km – 28 deelnemers

    1-Goossens Marc (Knokke)

    2-Decaestecker Patrick

    3-Van Eyndt Jozef

    4-De Coninck Danny

    5-Reniers Tony

    6-Lap Hans

    7-De Coninck Wim

    8-De Vos Rony

    9-Van Lierde Hans

    10-Buyens Patrick

    11-Lacquet Philippe-12-Vyncke William-13-Polfliet Danny-14-De Baets Johan-15-Heye Hilair-16-Van De Veire Luc-17-D'Hondt Erwin-18-Steeman Juan-19-Bracke Wim-20-Bath Mick-21-Bolle Henk-22-De Praetere Fritz-23-Grymonprez Stefaan-24-Marien Marc-25-Bombaerts Boris-26-Vanoverberghe Siegfried-27-De Bie Dirk-28-Watteny Patrick

     

    Cat.D – 46,2 km – 7 deelnemers (+65 jaar)

    1-Deneef Jozef (Denderleeuw)

    2-Vervondel Marc

    3-Vanpoucke Rik

    4-Mous Willy

    5-Van Loon Adri

    6-Lockefeir Marinus

    7-Demiddel Ronny

     

    Cat.D+ – 46,2 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Vingerling Aad

    4-De Roos Willy

    5-Hermans Luc

    6-Brouwers François

    15-07-2017 om 18:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/07/2017
    VWV.jpg

    Zaterdag 15/07/2017 NIEUWERKERKEN (3850) - Toeristen - 45 km

    1-Wout Verbeek

    2-Jorg Claes

    3-Dirk Jansen

    4-Ive Wouters

    5-Michael Bullens

    7-Marco Bertotto

    8-Kim Durwael

    9-Tom Langens

    10-Pieter Massart

    11-Thomas Mertens-12-Ivo Melotte-13-Guido Van Laer-14-Roel Hannes-15-Peter Smeets-16-Roy Hoogmartens-17-Joeri Verdeyen-18-Michiel Smet-19-Jerorn Panis-20-David Vanschoren-21-Chris Van Luyten-22-Gert Staes-23-Tino Deblier-24-Wim Beyens-25-Willem Van Ham-26-Randy Lenaerts-27-Marie Claes-28-Pieter Van Den Eynden-29-Tom Beutels-30-Franky Grosemans

    15-07-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/07/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Zaterdag 15 Juli APPELS (9200)

    Cat.A -  76,8 km – 53 deelnemers

    1 Gillian VAN RYMENANT

    2 Tommy Baeyens

    3 Kenny Govaert

    4 Bjorn Van Malderen

    5 Maxim Vertonghen

    6 Koen Vanopdenbosch

    7 Marcel Six

    8 Bert Van Der Trappen

    9 Kjell De Potter

    10 Mathias Coppens

    11 Michael Esselens 12 Jelle De Langhe 13 Yorick Lison 14 Pascal Heyvaert 15 Mathias De Clerck 16 dv 17 Frederick De Jonghe 18 Gerald Nijs 19 Tom Vanopdenbosch 20 Stijn Ameye

     

    Cat.B – 70,4 km – 27 deelnemers

    1 Raf VAN DEN BOSSCHE

    2 Jarno Verhofstadt

    3 Pascal De Wolf

    4 Michael Naessens

    5 Andy De Backer

    6 Alex Goossens

    7 Jurgen Diependaele

    8 Steven Van Rijckeghem

    9 Danny Borremans

    10 Hans Vogeleer

    11 Patrick Van Himst 12 Tom De Smet 13 David Haegeman 14 Gary Nugent 15 Jimmy De Paepe 16 Ivan Daelemans 17 Jurgen De Backer 18 Johan Van Den Neste 19 Bart Van Mol 20 Andy Eloot

     

    Cat.C – 64 km – 49 deelnemers

    1 Kurt EECKHOUT

    2 Kristof Reniers

    3 Patric Bogaerts

    4 Patrick Bobelijn

    5 Richard De Ridder

    6 Peter Dockx

    7 Rudolf Cornelis

    8 Bruno Bruyere

    9 Steven De Kerpel

    10 Rudi Rabout

    11 Steven Verschelden 12 Benny Fets 13 Didier Turcksin 14 Gino Steenssens 15 Yves Loncke 16 Wout De Tant 17 Claudio Rizzo 18 Dominique Geldolf 19 Marcel Van Der Poel 20 Gerry Maes

     

    Cat.D – 64 km – 34 deelnemers

    1 Rudy THOMAS

    2 Frank Van Der Perre

    3 Eddy Vermeir

    4 Patrick Jacobs

    5 Kurt Leuntjes

    6 Danny De Backer

    7 Marc Vandenwijngaerden

    8 Jan De Mulder

    9 Benny D'Haese

    10 Serge Meyvis

    11 Dirk Goolaerts 12 Luc Vrancken 13 Rudi De Bondt 14 Hugo Van Linden 15 Danny Belis 16 Jan Maegh 17 Danny Van Hoof 18 Arie De Moor 19 Danny Hellinckx 20 Robert Vandekerkhof

     

    Cat.E – 57,6 km – 23 deelnemers

    1 Joost PIETERS

    2 Dirk Van Hove

    3 Jan Van Den Brande

    4 Michel Willems

    5 Dominique Turcksin

    6 Rene De Brucker

    7 Leon Deuss

    8 Rony Govers

    9 Rudy Van De Velde

    10 Luc Witman

    11 Raf Vercammen 12 Marc Dockx 13 Eddy Vandermeeren 14 Guy Theys 15 Jos Maes 16 Rudy Berwart 17 Guy Vanparrijs 18 Peter Willockx 19 Luc Van Mol 20 Philippe Dirickx

     

    Cat.F – 51,2 km – 32 deelnemers

    1 Patrick VAN RENTERGHEM

    2 Wim DE WAAL

    3 Helmut Tas

    4 Andre Bultinck

    5 Pierre Remory

    6 Rene Mertens

    7 Jean Blommaert

    8 Rene Van Gils

    9 Johny Van Holen

    10 Jean Pierre Wauters

    11 Etienne Vandenhouwe 12 Frank Rijpens 13 Willy Teirlinck 14 Felix Luyten 15 Jos Vandermeulen 16 Eddy Cobbaut 17 Marc Dams 18 Noel Truyers 19 Willy Brijs 20 Noel Burggraeve

    15-07-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    14-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 14/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 14/07/2017 EMELGEM - IZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 124 - opgevers: 64

    1 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    2 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    3 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    4 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 COOK Leighton AUS VERIS RACING

    6 ALLFORD Tom AUS VAN DAM RACING

    7 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    8 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    9 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE

    10 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11  TOUQUET Joren 12 VANCOMPERNOLLE Jan 13 BOTHUYNE Jorden 14 VANLUCHENE Mats 15 DE KETELE Angelo 16 D FLAUTT Oliver USA 17 DE MAREZ Ruben 18 BULLEY Lewis GBR 19 DE POORTER Maxime 20 BAUSBACHER Evan USA 21 HAELTERMAN Glen 22 DECLERCQ Thierry 23 VAN RENTERGHEM Bram 24 CLAEYS Timothy 25 VANDAELE Philip 26 MCGILL Scott USA 27 FABRI Hannes 28 SCHITTECATTE Niels 29 DE VISSCHER Glenn 30 BALCAEN Manolito

     

    14/07/2017 EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 70 km - 41,01 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 6

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    6 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    8 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    9 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    11 PEMEN Diederik 12 VERWAEST Kevin 13 TEN HARTOG Guy 14 VAN HYFTE Steven 15 VERHAEGEN Jens 16 COLMAN Alex 17 SOBERON Zowé 18 WYTINCK Niels 19 DE GREVE Maxim 20 LAVA Kevin 21 VAN CAUWENBERGHE Christophe 22 DE NAUW Sigfried 23 VERRAES Benjamin 24 VAN HOOREBEKE Michiel 25 VEREECKE Karel 26 VAN DAMME Indy 27 ONGENA Matthias 28 VAN DEN PLAS Jelle 29 DELBAERE Tijs 30 OERLEMANS Tom

     

    14/07/2017 GEEL ST-DIMPNA (A) - Elite z.c./U23 - 96 km - 43,71 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 15

    1 VAN OPSTAL Thomas HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 NIJS Steven HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    4 VERBIEST Senna HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 LEWIS Adam GBR UNITED C.T

    6 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 GEYSEN Kurt ACROG - BALEN BC

    8 VAN ROY Matthias CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 BAL Marijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    11 VERSTREPEN Dries 12 LINTEN Tom 13 VAN LAER Ward 14 MAZZONE Leon GBR 15 MERTENS Tom 16 GOELEVEN Jeroen 17 LEHAEN Dries 18 PAGNAER Arthur 19 MERTENS Joran 20 STORM Jandre RSA 21 CLEEREN Tom 22 HUYS Stijn 23 GEUENS Joris 24 ELEN Sander 25 CARTER Thomas NZL 26 ROBERT Frederique 27 LETEN Wouter 28 HIGGINSON Joe GBR 29 COVENTS Stein 30 MONDELAERS Jarno 39 DHOLLANDER Kristof

     

    14/07/2017 BENE LADIES TOUR (O) - UCI Women Elite - 127,2 km - 39,27 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 BARNES Alice GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    2 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    3 FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE

    4 DRUYTS Jessy SPORT VLAANDEREN - GUILL D ORI

    5 TREVISI Anna ITA ALE CIPOLLINI

    6 LELEIVYTE Rasa LTU AROMITALIA VAIANO

    7 EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5

    8 GONZALEZ BLANCO Alicia ESP LOINTEK

    9 KNUTSSON Frida SWEDEN NATIONAL TEAM

    10 PERSICO Silvia ITA VALCAR PBM

    11 VAN GOGH Natalie NED 12 RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria ESP 13 KESSLER Nina NED 14 DE BAAT Kim 15 SELS Loes 16 LOWTHER Melissa GBR 17 DELZENNE Elise FRA 18 ENSING Janneke NED 19 CANT Sanne 20 TERUEL RIBES Alba ESP 21 KARLSSON Julia 22 HANNES Kaat 23 PALADIN Soraya ITA 24 VAN LOY Ellen 25 VAN DEN STEEN Kelly 26 KOREVAAR Jeanne NED 27 VERHOEVEN Aurore FRA 28 FAHLIN Emilia SWE 29 VAN DE REE Monique NED 30 GONZALEZ BLANCO Lucia ESP 49 DRUYTS Lenny 51 DRUYTS Kelly 53 DRUYTS Demmy 56 VERSCHELDEN Nathalie

     

    14/07/2017 VRASENE (O) – Dames Elite - 96 km - 38,43 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - opgevers: 17

    1 SLINGERLAND Minke NED WV DE JONGE RENNER

    2 LOBIGS Louise AUS WV BREDA

    3 DODGE Lauren USA UNAFFILIATED

    4 BAKKER Minke NED RESTORE CYCLING

    5 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIES

    6 JOVAISYTE Justina LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 DE GROOT Eveline NED LRTV DE SWIFT

    8 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    10 DELBAERE Fien SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    11 INGHELBRECHT Sarah 12 VAN GEYT Laura 13 DECEUNINCK Stefanie 14 DALVING Shana 15 TROCH Tiana 16 JUSKEVICIUTE Juste LTU 17 LANE Jessica AUS 18 DEBBOUDT Evelien 19 JUCEVICIUTE Gabriele LTU 20 HERMANS Anka 21 STERCKX Kathleen 22 COMMISSARIS Caren 23 DEBBOUDT Sylvia 24 DERGENT Eveline 25 WYMAN Helen GBR 26 VAN DEN STEEN Kim 27 TEMMERMAN Ilse 28 KIUPELYTE Gintare LTU 29 HAERS Carolien 30 DIRKS Marisa 46 FREMINEUR Terry 54 DELTOMBE Evelien 56 BRITS Delphine 59 BAELE Eveline 60 TEN HARTOG Sarah 64 GELUK Yva NED

    14-07-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    13-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 13/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 13/07/2017 BENE LADIES TOUR (O) - UCI Women Elite - 1,9 km - 47,17 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5

    2 ENSING Janneke NED ALE CIPOLLINI

    3 BARKER Elinor GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    4 SCHMIDT Trine DEN LOTTO SOUDAL LADIES

    5 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES

    6 FAHLIN Emilia SWE WIGGLE HIGH5

    7 CURE Amy AUS WIGGLE HIGH5

    8 VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM

    9 SWINKELS Karlijn NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM

    10 KNUTSSON Frida SWEDEN NATIONAL TEAM

    11 ANDERSEN Susanne NOR 12 KOREVAAR Jeanne NED 13 ROBERTS Amy GBR 14 FOURNIER Roxane FRA 15 DRUYTS Kelly 16 LOWTHER Melissa GBR 17 BRAAM Danique NED 18 VAN LOY Ellen 19 TENNIGLO Moniek NED 20 DOM Annelies 21 DEMAY Coralie FRA 22 GARNER Grace GBR 23 TUSLAITE Daiva LTU 24 KESSLER Nina NED 25 GARNER Lucy GBR 26 BECKERS Isabelle 27 PERSICO Silvia ITA 28 VANDENBROUCKE Saartje 29 GAFINOVITZ Rotem ISR 30 BLOEM Judith 36 DRUYTS Lenny 49 VERSCHELDEN Nathalie 51 DRUYTS Demmy 57 HANNES Kaat 72 DRUYTS Jessy

     

    13/07/2017 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 45,23 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 21

    1 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    2 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    3 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    6 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    7 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VANDENBERGHE Nick VIND! CYCLING PROJECT

    10 HODEG CHAGUI Alvaro COL HOME SOLUTION-ANMAPA

    11 DE POORTER Maxime 12 BENIUSIS Justas LTU 13 DEFREYNE Cédric 14 DE VRIESE Stijn 15 OLIVER Jake AUS 16 BORRY Kim 17 TOORTELBOOM Frederik 18 DELESIE Berre 19 DEVRIENDT Damon 20 MUSGRAVE Harrison AUS 21 ADOMAITIS Rojus LTU 22 SMITH Stuart AUS 23 STOFFERIS Rieno 24 VERMET Joran 25 ASTELL Michael AUS 26 WAGEMANS Koen 27 DE ZUTTER Kristof 28 PIROTTA Darcy AUS 29 BREYE Florent FRA 30 VANGHELUWE Seppe

    13-07-2017 om 22:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 12/07/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 23°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg     

        Patrick Cocquyt

    Woensdag 12 Juli WAARBEKE (9506) - VLAAMS KAMPIOENSCHAP B, D en F

     

    Cat.A - 72,8 km - 38 deelnemers

    1 Gillian VAN RYMENANT

    2 Bart Deurbroeck

    3 Tommy Baeyens

    4 Kevin Van De Keer

    5 Kenny Govaert

    6 Jorg Claes

    7 Pascal Heyvaert

    8 Bjorn Van Malderen

    9 Gianni Cooman

    10 Mathias Coppens

    11 Davy De Smedt 12 Jordy De Wit 13 Bert Van Der Trappen 14 Anton Straetmans 15 Brent Pletinckx 16 Yorick Lison 17 Jelle Mertens 18 Gunter De Coen 19 Olivier De Smet 20 Stijn Gidé

     

    Cat.B - 67,2 km - 24 deelnemers

    1 Andy ANNENDIJCK

    2 Jarno Verhofstadt = VK

    3 Pascal De Wolf

    4 Patrick Van Himst

    5 Danny Borremans

    6 Wouter Cael

    7 Joery Brion

    8 David Haegeman

    9 Andy De Backer

    10 Steven Van Rijckeghem

    11 Roel Reigel 12 Alex Goossens 13 Tom De Smet 14 Gert Brijs 15 Dieter Buyse 16 Bart Van Mol 17 Jurgen Van Buggenhout 18 Paul Hens 19 Jurgen Stijnen 20 Devid Schoonjans

     

    Cat.C - 61,6 km - 28 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Kurt Eeckhout

    3 Lieven Van De Perre

    4 Bruno Bruyere

    5 Richard De Ridder

    6 Koen De Bosscher

    7 Franky Weemaes

    8 Ronny Van Der Vurst

    9 Gunther Quintelier

    10 Jimmy De Paepe

    11 Pascal Kestemont 12 Steven De Kerpel 13 Bert Peelman 14 Johan De Bruyn 15 Michel Cargnello 16 Chris Vrijders 17 Jurgen De Backer 18 Jerry Cooman 19 Kristof Reniers 20 Fabien Hanssens

     

    Cat.D - 56 km - 25 deelnemers

    1 Patrick JACOBS

    2 Daniël Villers

    3 Danny De Backer

    4 Ronald Rents = VK

    5 Rudy Thomas

    6 Marc Vandenwijngaerden

    7 Jan De Mulder

    8 Frank Van Der Perre

    9 Kurt Leuntjes

    10 Pierrot Mesotten

    11 Eddy Van Loy 12 Geert Smet 13 Serge Meyvis 14 Marc Persijn 15 Eric De Rijst 16 Patrick Van Ransbeeck 17 Eddy Vermeir 18 Denis Wauters 19 Jan Van Cauter 20 Raf Vercammen

     

    Cat.E - 56km - 23 deelnemers

    1 Leon DEUSS

    2 Michel Willems

    3 Joost Pieters

    4 Ronny Paridaens

    5 Dominique Turcksin

    6 Rene De Brucker

    7 Mario D'Haeseleer

    8 Eddy Vanopstal

    9 Dirk Van Hove

    10 Wim De Coninck

    11 Rudy Van De Velde 12 Piet Van Vaerenbergh 13 Danny Polfliet 14 Luc Witman 15 Guy Theys 16 Harmel Van Den Bossche 17 Marc Dockx 18 Louis Van Den Broeck 19 Stefaan Grymonprez 20 Guy Vanparrijs

     

    Cat.F - 44,8 km - 16 deelnemers

    1 Pierre REMORY = VK

    2 Jozef Deneef

    3 Noel Burggraeve

    4 Jean Blommaert

    5 Rene Mertens

    6 Eddy De Vuyst

    7 Jean Pierre Wauters

    8 Roger Wauters

    9 Roland Hellebaut

    10 Willy Teirlinck

    11 William De Cremer 12 Etienne Vandenhouwe 13 André De Boelpaep 14 Gilbert Van Den Heuvel 15 Willy Brijs 16 Danny Luypaert

    13-07-2017 om 14:41 geschreven door kenny


    12-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE VRASENE VAN WOENSDAG 12/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE VRASENE VAN WOENSDAG 12/07/2017     


    Woensdag 12/07/2017 VRASENE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,86 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 24

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 APERS Ruben LOTTO SOUDAL

    4 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VERHAEGEN Jens TWC MAASLANDSTER

    6 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    8 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 HEIRBAUT Tony 12 DE BRUYN Jimmy NED 13 BUYLE Pieter 14 DE BOECK Jef 15 BRAYAN-LUND Thomas DEN 16 POELMAN Laurens 17 JOOSTE Chris RSA 18 APERS Michael 19 GOOSSENS Kenny 20 WILKINSON James GBR 21 WIELANDT Sven 22 VANDYCK Niels 23 VERHULST Wouter 24 PERSOON Joeri 25 JANSSENS Jarrid 26 WANTE Jari 27 VAN NOTEN Anthony 28 VAN COMPERNOLLE Kenneth 29 DELEU Robbe 30 WILLEMS Mario 31 SMET Guy 34 VANUYTVANGE Sam 35 DEMETER Renaat 38 DE OST Jarne
    12-7-2017- vrasene 453.JPG
    Podium te Vrasene met winnaar Benjamin Verraes, Jose Alvaro Chagui Hodeg
    en Ruben Apers.

    12-7-2017- vrasene 446.JPG
    Podium te Vrasene met winnaar Benjamin Verraes, Jose Alvaro Chagui Hodeg
    en Ruben Apers.
    12-7-2017- vrasene 471.JPG
                              Winnaar Benjamin Verraes met de bloemen.
    12-7-2017- vrasene 457.JPG
                    Jose Alvaro Chagui Hodeg wordt stagiair bij Quick Step.
    12-7-2017- vrasene 463.JPG
    12-7-2017- vrasene 478.JPG
    12-7-2017- vrasene 375.JPG
       Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Jose Alvaro Chagui Hodeg.
    12-7-2017- vrasene 369.JPG
     Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Jose Alvaro Chagui Hodeg.
    12-7-2017- vrasene 379.JPG
                                     Jose Alvaro Chagui Hodeg werd 2de.
    12-7-2017- vrasene 382.JPG
                                   Ruben Apers uit Vrasene werd knap 3de.
    12-7-2017- vrasene 384.JPG
                         Angelo Van Den Bossche uit Hamme werd knap 4de.
    12-7-2017- vrasene 395.JPG
                                            Pelotonspurt voor de 8ste plaats.
    12-7-2017- vrasene 351.JPG
    12-7-2017- vrasene 349.JPG
    12-7-2017- vrasene 329.JPG
    12-7-2017- vrasene 267.JPG
    12-7-2017- vrasene 257.JPG
    12-7-2017- vrasene 244.JPG
    12-7-2017- vrasene 215.JPG
    12-7-2017- vrasene 182.JPG
    12-7-2017- vrasene 176.JPG
    12-7-2017- vrasene 170.JPG
    12-7-2017- vrasene 154.JPG
    12-7-2017- vrasene 134.JPG
    12-7-2017- vrasene 104.JPG
    12-7-2017- vrasene 100.JPG
    12-7-2017- vrasene 087.JPG
    12-7-2017- vrasene 082.JPG
    12-7-2017- vrasene 066.JPG
    12-7-2017- vrasene 051.JPG
    12-7-2017- vrasene 025.JPG
    12-7-2017- vrasene 017.JPG
              De start te Vrasene van de Elite z.c. & Beloften met 62 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-07-2017 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 12/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 12/07/2017 VRASENE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,86 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 24

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 APERS Ruben LOTTO SOUDAL

    4 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VERHAEGEN Jens TWC MAASLANDSTER

    6 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    8 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 HEIRBAUT Tony 12 DE BRUYN Jimmy NED 13 BUYLE Pieter 14 DE BOECK Jef 15 BRAYAN-LUND Thomas DEN 16 POELMAN Laurens 17 JOOSTE Chris RSA 18 APERS Michael 19 GOOSSENS Kenny 20 WILKINSON James GBR 21 WIELANDT Sven 22 VANDYCK Niels 23 VERHULST Wouter 24 PERSOON Joeri 25 JANSSENS Jarrid 26 WANTE Jari 27 VAN NOTEN Anthony 28 VAN COMPERNOLLE Kenneth 29 DELEU Robbe 30 WILLEMS Mario 31 SMET Guy 34 VANUYTVANGE Sam 35 DEMETER Renaat 38 DE OST Jarne

     

    12/07/2017 ARENDONK (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 97,2 km - 44,05 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 9

    1 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 VAN LOON Nol NED TWC TEMPO

    3 LINTEN Tom STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    7 THIJS Edwin HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    9 STEUTEN Roy NED TWC DE KEMPEN

    10 NOELS Jeroen VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 VAN OPSTAL Philippe 12 VAN GANSEN Sam 13  VERDIJCK Niels 14 NIJS Steven 15 VANSWEEVELT Esben 16 DE BUSSER Jaen Paul 17 VAN DER SLOOT Roland NED 18 CRAENEN Rick NED 19 OCKERS Geraud 20 OOMS Niels 21 HEYNS Dennis 22 FAES Ief 23 VAN ROY Sven 24 PAESHUYSE Jef 25 VAN ROEY Wim 26 KIVITS Marc NED 27 RUCHTIE Wouter NED 28 VERSTRAETE Peter 29 VERWIMP Nick 30 CLAUW Yente 40 WAELKENS Dave

     

    12/07/2017 ARENDONK (A) – Dames Elite - 81 km - 41,9 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 29

    1 BAKKER Minke NED RESTORE CYCLING

    2 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIES

    3 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    5 VAINIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    6 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 TORTOLINA Gaia ITA

    8 KIUPELYTE Gintare LTU SILALES SM DSK

    9 STERCKX Kathleen WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 VLEUGELS Jolien UNITED C.T.

    11 WATERREUS Kylie NED 12 VRANKEN Chayenne 13 STEGINK Ymke NED 14 ESSELAAR Gemma NED 15 VAN HORIK Sofie NED 16 TEMMERMAN Ilse 17 BERKANE Sarah FRA 18 TERJESEN Andrea NOR 19 JUSKEVICUITE Juste LTU 20 SRICHA-UM Chanakan THA 21 VERHOEVEN Suzanne 22 GEERIS Femke NED 23 VERHESTRAETEN Karen 24 BAAS Carleen NED 25 DIRKS Marisa 26 CANT Sanne 27 VANDEWALLE Isabel 28 SCHEPERS Yana 29 HAERS Carolien 30 D´HONT Silke 33 DELTOMBE Evelien 41 BRITS Delphine 42 DE BRUYNE Meg

     

    12/07/2017 ARENDONK (A) - Nieuwelingen - 59,4 km - 39,98 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 17

    1 KROON Joris NED UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING

    2 ASKER Samuel GBR VC LONDRES

    3 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 ROELEN Jaap NED WV DE JONGE RENNER

    5 DESIMPELAERE Victor DEN KOEGE CYKEL RING

    6 VAN UDEN Casper NED VZW JONG WIELERTALENT

    7 GLOAG Thomas GBR VELO CLUB DE LONDRES

    8 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    9 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    11 HANEGRAAF Stijn NED 12 DUIJVESTEIJN Roy NED 13 VOS Yannick 14 POLEIJ Arjan NED 15 VERRIEST Noah 16 FRANCKEN Sibe 17 HUYBRECHTS Sander 18 VAN HOUT Luca 19 HAYTER Leo GBR 20 PEETERS Sam 21 SLOAN George GBR 22 VAN DUN Jente 23 VAN DIJK Xander NED 24 DE GROOT Mark NED 25 VAN ROY Tristan 26 FRANCKAERT Maarten 27 CEURENS Robbe 28 HUIJBREGTS Niels NED 29 LAUREYNS Ril 30 WALLYN Tibo 33 DE CLEEN Wouter

    12-07-2017 om 22:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 10/07/2017
    VWV.jpg

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Franky Weemaes KOP 2017.jpg 

        Franky Weemaes


    Maandag 10/07/2017 WORTEL (2323)


    Liefhebbers - 91,2 km

    1-Bruylandts Dave

    2-Mercken Kenneth

    3-Ramaekers Jochen

    4-Haest Jeroen

    5-Gelukens Kenny

    6-Haest Christophe

    7-Laurijssen Bart

    8-Vanden Wijngaerd Bart

    9-De Weerdt Nick

    10-De Feyter Tom

    11-Van de Peer Tom 12-Wouters Anton 13-Martens Kristof 14-Bunkens Kris 15-Roelen Jef 16-Van Roy Sven 17-Beyens Joeri 18-Schoenmaekers Sven 19-Leys Thomas 20-Mouws Bob

     

    C renners - 68,4 km

    1-De Busser Jean Paul

    2-Witvrouwen Kris

    3-Aerts Peter

    4-Heremans Koen

    5-Vermote Patrick

    6-Paeshuyse Davy

    7-Bogaerts Patric

    8-Van Hemelrijck Steve

    9-Vermeiren Guido

    10-Verschueren Ivan

    11-Reyniers Sven 12-Dockx Peter 13-Claes Benny 14-De Keyser Luc 15-Van den Broeck Alain 16-Martens Luc 17-Philippé Danny 18-De Vree Rik 19-Stevens Kurt 20-Denier Ronny

     

    D renners - 68,4 km

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-Van Roy Luc

    3-Hereijgers Piet

    4-Van Loy Eddy

    5-Minnen Marc

    6-Brabants Bruno

    7-Goris Thomas

    8-Mesotten Pierrot

    9-Haest Eddy

    10-Van de Kerkhof Robert

    11-Van Hoof Danny 12-Fierens Paul 13-Verheyen Luc 14-De Geyter Roel 15-Vangenechten Freddy

     

    E renners - 68,4 km

    1-Durant Martin

    2-Van Loy Ellen

    3-Van Gils Rene

    4-Geerts Chris

    5-Van den Broeck Louis

    12-07-2017 om 19:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 11/07/2017 VILVOORDE (B) – Men Elite - 163 km - 44,94 km/h

    Aantal deelnemers: 122 - opgevers: 0

    1 FREIBERG Michael AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS

    2 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    3 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 MAES Alexander CIBEL-CEBON

    5 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    7 AULAR Orluis VEN START VAXES

    8 HAVIK Piotr NED BEAT CYCLING CLUB

    9 HABEAUX Gregory WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    10 COOLS Michael TARTELETTO-ISOREX

    11 VEREECKEN Nicolas 12 TANFIELD Harry GBR 13 EVANS Brad NZL 14 TEASDALE Joshua GBR 15 MARCHAND Gianni 16 DELFOSSE Sébastien 17 DE ROOZE Niels 18 MONK Cyrus AUS 19 JANSSENS Jimmy 20 MEURISSE Xandro 21 KENT-SPARK Oliver AUS 22 DE WINTER Ludwig 23 LOOCKX Lander 24 LAMMERTINK Steven NED 25 COENEN Dennis 26 DELBAEN Michael 27 KREDER Wesley NED 28 TAMINIAUX Lionel 29 CALLEEUW Joeri 30 DIELEMAN Michiel 37 DE WITTE Mathias 75 RUYTERS Brecht 77 DE JONGHE Kevin 81 DE PAEPE Johannes 101 COBBAERT Robby

     

    11/07/2017 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 127,5 km - 42,91 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 4

    1 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    2 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    3 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    4 DE FAUW Ken V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 HEYNDERICKX Hannes ARROW CYCLING TEAM

    6 GOEBEERT Pierre AGO - AQUA SERVICE

    7 JAMES Samual USA KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    9 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    11 DONIE Birger 12 GEERINCK Dries 13 PIETERS Bart 14 SABO Pedro 15 TIELEN Dario 16 VANHOUCKE Herman 17 COUDENYS Wesley 18 KOOLS Jos NED 19 MONIQUET Sylvain 20 D´HEYGERE Gil 21 WYTINCK Niels 22 DEWULF Kenny 23 CAETHOVEN Steven 24 SOBERON Zowé 25 MOLENSCHOT Emiel NED 26 DECONINCK Laurens 27 PARSONS Alexander RSA 28 WILLEMS Pieter 29 VEREECKE Karel 30 VAN DER STRAETEN Cedric

     

    11/07/2017 KEERBERGEN (B) - Elite z.c./U23 - 114,4 km - 46,37 km/h

    Aantal deelnemers: 102 - opgevers: 34

    1 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    4 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    5 BROES Michiel UNITED C.T.

    6 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 WUYTS Mathijs ACROG - BALEN BC

    8 CLÉ Brent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    9 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 VEROFT Jelto 12 VAN HERCK Glen 13 MORIS Sven 14 DEVOS Han 15 COMMEYNE Davy 16 HERMANS Steff 17 VAN LAER Ward 18 VAN NUFFELEN Glen 19 VAN ROOSBROECK Arne 20 SUAREZ MARTINEZ Kevin 21 PORCO Fabio 22 ADOMAITIS Rojus LTU 23 BEULLENS Cedric 24 BAURIN Antoine 25 CLAES Stef 26 STEEGMANS Tristan 27 BENIUSIS Justas LTU 28 MICHIELS Killian 29 SITTERS Bas NED 30 POLSPOEL Jonas 55 MIDDELKAMP Tom

     

    11/07/2017 ROESELARE -BEITEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 42,21 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 25

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 COOK Leighton AUS VERIS RACING

    3 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 VERSCHAEVE Lounes DOVY KEUKENS - FCC

    5 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    6 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    8 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 DE VEIRMAN Aaron DOVY KEUKENS - FCC

    10 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 BOUTTÉ Jordy 12 BOTHUYNE Jorden 13 D FLAUTT Oliver USA 14 NACHTERGAELE Niels 15 DESMECHT David 16 CLAERHOUT Sven 17 DEBOOT Bruce 18 DE KEE Glenn 19 MAES Jo 20 DESTATSBADER Roy 21 WARLOP Jordi 22 QUERTINMONT Corentin 23 THOMSON Julian AUS 24 DEFREYNE Cédric 25 CLAEYS Timothy 26 HAENEBALCKE Svenerick 27 ANDREWS Benjamin NZL 28 VANHAECKE Thomas 29 TOUQUET Joren 30 SIMPSON Nic AUS

     

    11/07/2017 MENEN-KEMMEL-MENEN (W) - UCI Men Juniores - 127 km - 43,18 km/h

    Aantal deelnemers: 165 - opgevers: 99

    1 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    2 HOOLE Daan NED RWC AHOY

    3 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE LENG Mathijs NED VOLHARDING WILTON CT

    5 MOLENAAR Alex NED VOLHARDING WILTON CT

    6 SCOTT Joshua NZL ISOREX CYCLING TEAM

    7 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 HUENS Rémi FRA OGS U-19 CT

    9 VERHOEFF Stefan NED RWC AHOY

    10 TROFIMOVS Deniss LAT MONKEY TOWN CYCLING TEAM JUNIOR

    11 HUYET Baptiste FRA 12 MARIT Arne 13 VANSTEELANDT Thomas 14 ROUSSEL Hugo FRA 15 KROONEN Max NED 16 DE MEESTER Luca 17 COOMBE Daniel GBR 18 KONIJN Alexander NED 19 BROEX Victor NED 20 HARDCASTLE Harry GBR 21 RIJSDIJK Nathan NED 22 PRICE Joshua GBR 23 ELOY Maxime FRA 24 APPELMAN Stefan NED 25 PESSEMIER Tom 26 VAN DER PIJL Ruben NED 27 MACRON Anthony FRA 28 VAN KRIMPEN Jeroen NED 29 TERRY Ryan RSA 30 VANDENABEELE Henri 32 VANOVERBERGHE Jens 42 CAETHOVEN Kenneth 46 BIERKENS Tim NED 59 COLLIE Lars

     

    11/07/2017 MENEN (W) - Nieuwelingen - 52 km - 43,72 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 5

    1 HUENS Axel FRA VC AMATEUR ST QUENTIN

    2 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 HAYTER Leo GBR SOUTHEAST

    5 GLOAG Thomas GBR VELO CLUB DE LONDRES

    6 ASKER Samuel GBR VC LONDRES

    7 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 CEURENS Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 SIMOENS Jari 12 VAN KEMPEN Jules USA 13 DEKIEN Sander 14 GALLE Staf 15 SLOAN George GBR 16 SMET Jorre 17 THORÉ Rune 18 EXPEELS Tjorven 19 DEJONGHE Kjell 20 DE GEEST Ricky 21 DELVART Theo FRA 22 FEDERICO Nicolas USA 23 DEBORGGRAEVE Matthew 24 LOOTENS Gust 25 VERMOOTE Jens 26 CORNETTE Steve 27 VERROONEN Gilles 28 DEWACHTER Lucas 29 DEMUYNCK Arno 30 VROMANNE Mathias

    12-07-2017 om 19:33 geschreven door kenny


    11-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 11/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WACHTEBEKE 
    VAN DINS
    DAG 11/07/2017
        


    Dinsdag
    11/07/2017 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 127,5 km - 42,91 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 4

    1 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    2 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    3 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    4 DE FAUW Ken V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 HEYNDERICKX Hannes ARROW CYCLING TEAM

    6 GOEBEERT Pierre AGO - AQUA SERVICE

    7 JAMES Samual USA KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    9 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    11 DONIE Birger 12 GEERINCK Dries 13 PIETERS Bart 14 SABO Pedro 15 TIELEN Dario 16 VANHOUCKE Herman 17 COUDENYS Wesley 18 KOOLS Jos NED 19 MONIQUET Sylvain 20 D´HEYGERE Gil 21 WYTINCK Niels 22 DEWULF Kenny 23 CAETHOVEN Steven 24 SOBERON Zowé 25 MOLENSCHOT Emiel NED 26 DECONINCK Laurens 27 PARSONS Alexander RSA 28 WILLEMS Pieter 29 VEREECKE Karel 30 VAN DER STRAETEN Cedric
    11-7-2017-wachtebeke 408.JPG
                                      De winnaar te Wachtebeke Gertjan De Sy.
    11-7-2017-wachtebeke 404.JPG
                                        Gertjan De Sy winnaar te Wachtebeke.
    11-7-2017-wachtebeke 414.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Gertjan De Sy.
    11-7-2017-wachtebeke 397.JPG
                             De gebroeders Gertjan De Sy en Vincent De Sy.
    11-7-2017-wachtebeke 353.JPG
                                Aankomst van winnaar Gertjan De Sy.
    11-7-2017-wachtebeke 349.JPG
                                   Aankomst van winnaar Gertjan De Sy.
    11-7-2017-wachtebeke 354.JPG
                              Aankomst van de 2de Guy Van Broekhoven.
    11-7-2017-wachtebeke 359.JPG
    Spurt voor de 3de plaats met Vincent De Sy voor Ken De Fauw en Hannes Heynderickx.

    11-7-2017-wachtebeke 366.JPG
                    Aankomst van Hannes Heynderickx voor de 5de plaats.
    11-7-2017-wachtebeke 376.JPG
    Davy De Scheemaeker spurt naar plaats 8 voor Guy Ten Hartog, Kevin Lava en
    Birger Donie.

    11-7-2017-wachtebeke 324.JPG
                                       Laatste ronde voor de koplopers.
    11-7-2017-wachtebeke 317.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 291.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 156.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 150.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 113.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 108.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 093.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 083.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 081.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 067.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 051.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 046.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 027.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 021.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 016.JPG
    11-7-2017-wachtebeke 013.JPG
           De start van de Elite z.c. & Beloften te Wachtebeke met 35 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-07-2017 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 9°Seizoenszege !!!

     Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg         

    Kevin Van Raemdonck 

    Dinsdag 11 Juli 2017 ZINGEM (9750) 


    OPEN – 78 km - 49 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Michels Kenny

    3-Van Der Sickel Mario

    4-Van Der Jeught Stijn

    5-De Smet Dries

    6-Vandenbussche Ron

    7-Schepers Jelle

    8-Verwee Nico

    9-Rottiers Cédric

    10-Mercken Kenneth

    11-Van Gaeveren Gunter-12-Nevejans Dennis-13-De Clercq Wouter-14-Van Damme Peter-15-Holvoet Mattijs-16-Moerman Jens-17-Andries Kevin-18-De Smet Olivier-19-Bauters Pieter-20-Coppens Matthias-21-Verbeken Kurt-22-Dumortier David-23-Opsomer Enzo-24-De Wannemaeker Filip-25-de Meijer Christian-26-Bolle Jean-Pascal-27-Dhondt Gunter-28-De Bosscher Koen-29-Coomans Bjorn-30-Claeys Kevin-31-Snoeck Mathias-32-Nevejans Kenny-33-Decabooter Jens-34-De Duytsche Luc-35-Staelens Dieter-36-Spillebeen Jürgen-37-Van Oyen Franky-38-Van Waeyenbergh Grégory-39-Van Sante Tristan-40-Buyse Dieter-41-Naessens Bruno-42-Diependaele Gerrit-43-Breye Stijn-44-Vandriessche Kenneth-45-Coppens Tim-46-Depaepe Gregory-47-Benoot Stanny-48-De Praetere Fritz-49-Vandebuerie Mario

    11-07-2017 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 10/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 10/07/2017     


    Maandag 10/07/2017 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,01 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 18

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    4 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 MORIS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 CRABBÉ Arno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 VAN COUTER Stein INDIVIDUEEL

    10 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 POLSPOEL Jonas 12 LAVA Kevin 13 TEN HARTOG Guy 14 ONGENA Matthias 15 ADOMAITIS Rojus LTU 16 VERCAUTEREN Tim 17 BENIUSIS Justas LTU 18 DECONINCK Laurens 19 DHOLLANDER Kristof 20 HUYGEN Wout 21 VANTHOURNOUT Brecht 22 DAS Jeroen 23 UUSIPERHE Jesse FIN 24 MAES Bryan 25 STOFFERIS Rieno 26 VERBEKE Stijn 27 VAN DE VOORDE Lennert 28 SMET Guy 29 MEUL Robby
    0-7-2017- sinaai maand 568.JPG
    Podium te Sinaai met winnaar Steven Caethoven, Jens Vandenbogaerde en Jordy Vermeire.

    0-7-2017- sinaai maand 575.JPG
                         Een woordje uitleg van winnaar Steven Caethoven.
    0-7-2017- sinaai maand 528.JPG
         Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Jens Vandenbogaerde.
    0-7-2017- sinaai maand 525.JPG
          Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Jens Vandenbogaerde.
    0-7-2017- sinaai maand 541.JPG
                                                Spurt van het peloton.
    0-7-2017- sinaai maand 371.JPG
    0-7-2017- sinaai maand 318.JPG
    0-7-2017- sinaai maand 252.JPG
    0-7-2017- sinaai maand 215.JPG
    0-7-2017- sinaai maand 169.JPG
    0-7-2017- sinaai maand 127.JPG
    0-7-2017- sinaai maand 079.JPG
    0-7-2017- sinaai maand 075.JPG
    0-7-2017- sinaai maand 061.JPG
    0-7-2017- sinaai maand 049.JPG
    0-7-2017- sinaai maand 043.JPG
    0-7-2017- sinaai maand 036.JPG
                   Start van de Elite z.c. & Beloften te Sinaai met 47 deelnemers.
    0-7-2017- sinaai maand 011.JPG
    0-7-2017- sinaai maand 020.JPG
                                                 Jeroen Das
    0-7-2017- sinaai maand 009.JPG
                                          Stijn Verbeke en Robby Meul.
    0-7-2017- sinaai maand 460.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-07-2017 om 20:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 10/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 10/07/2017 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,01 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 18

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    4 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 MORIS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 CRABBÉ Arno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 VAN COUTER Stein INDIVIDUEEL

    10 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 POLSPOEL Jonas 12 LAVA Kevin 13 TEN HARTOG Guy 14 ONGENA Matthias 15 ADOMAITIS Rojus LTU 16 VERCAUTEREN Tim 17 BENIUSIS Justas LTU 18 DECONINCK Laurens 19 DHOLLANDER Kristof 20 HUYGEN Wout 21 VANTHOURNOUT Brecht 22 DAS Jeroen 23 UUSIPERHE Jesse FIN 24 MAES Bryan 25 STOFFERIS Rieno 26 VERBEKE Stijn 27 VAN DE VOORDE Lennert 28 SMET Guy 29 MEUL Robby

     

    10/07/2017 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,67 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    2 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    3 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    4 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE

    5 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    6 DENOLF Ritchie DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    7 RIGG Jason AUS NORTHERN

    8 BEUSELINCK Briek VIND! CYCLING PROJECT

    9 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 CLAUW John-ross VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VANNESTE Evert 12 PAUWELS Tijl 13 HIMPENS Maarten 14 VANDENBERGHE Nick 15 MUSEEUW Stefano 16 VANDER MEIREN Ward 17 DE JAEGER Nick 18 OLIVER Jake AUS 19 LANGHAM Jacob AUS 20 DE RUYSSCHER Dante 21 HARRISON Ben GBR 22 VAN STADEN Cuan AUS 23 CAVEY Laurens 24 COLAERT Pascal 25 JONCKHEERE Michael 26 DEVRIENDT Damon 27 VANDENBROUCKE Niels 28 SENO Clément FRA 29 ASTELL Michael AUS 30 TOORTELBOOM Frederik

     

    10/07/2017 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - UCI Men Juniores - 125,1 km – Rit 5 - 42,34 km/h

    Aantal deelnemers: 143

    1 DENT Stephen SPOKES RACING TEAM

    2 BEKAERT Yentl AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 HOLEC Richard LUX/STRADLING

    4 VERBOOM Minne VOLHARDING WILTON CT

    5 COOMBE Daniel WALES NATIONAL TEAM

    6 BLUMMEL Robin WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 VAUGHAN Jacob GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    8 COVELIERS Seppe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    10 PAGE Charles SOUTH EAST CYCLING TEAM

    11 PRICE Joshua 12 RAUGEL Antoine 13 JOLLY Maxime 14 KAMP Ryan 15 VLIEGEN Pieter-jan 16 VAN DEN BERG Carlo 17 ROBINSON Oliver GBR 18 REUVERS Kevin 19 HERCHEL Dylan 20 VAN DEN BERGH Tuur 21 HOEKJEN Hugo 22 LEMBRECHTS Wannes 23 HENDRIKX Mees 24 ASCHENBRENNER Michel 25 ROSE-DAVIES Louis 26 VAN ESCH Jarno 27 MODELL Theo GBR 28 COLEMAN Zak 29 VERWILT Mauro 30 DECOSTER Gerrik 38 DAVIES Conor 43 CASSAERT Loran 72 VERHEIJEN Geert 85 FOCQUET Mathijs 90 WUYTS Siebe 91 VAN GRIEKEN Jarne 98 VAN DER EYCKEN Brent

    Eindklassement

    1-Kilian Steigner (GER)-8:55:23

    2-Loran Cassaert (BEL)-0:03

    3-Jarne Van Grieken (BEL)-0:06

    4-Antoine Raugel (FRA)-0:07

    5-Romas Zubrickas (LTU)-0:12

    6-Jacob Vaughan (GBR)-0:13

    7-Yentl Bekaert (BEL)-0:14

    8-Richard Holec (CZE)-0:15

    9-Valentin Retailleau (FRA)-0:16

    10-Theo Modell (GBR)-0:21

    11-07-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    10-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan LORAN CASSAERT met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Sasha Weemaes 2017.jpg    Loran Cassaert.jpg 

        Sasha Weemaes               Loran Cassaert


    Zondag 09/07/2017 OOSTNIEUWKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 116,6 km - 41,92 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 12

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele EFC-L&R-VULSTEKE

    2 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    3 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    4 CHAMON Thomas TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    5 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE

    6 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    7 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 KENNETT Stanley GBR

    10 MCCANN Jez GBR RICHARDSONS-TRAK RT

    11 D FLAUTT Oliver USA 12 CLAERHOUT Sven 13 BRADY Kieran GBR 14 HENNING Sam GBR 15 DELBAEN Michael 16 BORRY Kim 17 VAN CAUWENBERGHE Christophe 18 DEWITTE Pieter 19 BOSMANS Arne 20 WILLEMYNS Mathieu 21 BORRA Gilles 22 CARPENTER Lawrence GBR 23 BOUTTÉ Jordy 24 HUYGHE Gilles 25 HUYSSER Jeroen 26 PRUVOOST Shayne 27 VANHOVE Jonas 28 VANNESTE Evert 29 DEMEYER Niels 30 CAPPELLE Maxim

     

    09/07/2017 ROZEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 103,6 km - 39,25 km/h

    Aantal deelnemers: 126 - opgevers: 49

    1 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    2 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    3 BROES Michiel UNITED C.T.

    4 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    5 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    7 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 SNYERS Jari UNITED C.T.

    10 ANDRIES Jordi PRORACE CYCLING TEAM

    11 WYDOOGHE Jaron 12 SIMON Kenn 13 VENS Quincy 14 OFFERMANS Michiel 15 LAMB Ross GBR 16 VANCOMPERNOLLE Jan 17 DE HAES Jorden 18 VERSTREPEN Dries 19 VANDEMEULEBROECKE Steven 20 DE VILLE Jelle 21 SLAGMULDERS Yorick 22 ROMBOUTS Seppe 23 WIELFAERT Kristof 24 VAN NUFFELEN Glen 25 VAN DEN BOSSCHE Angelo 26 VAINIONPää Oskari FIN 27 BAILLIEVIER Kilian 28 JOHNSTONE Taylor GBR 29 DEVENIJNS Jasper 30 MINNAERT Michiel 76 VAN DEN BERGHE Anthony

     

    09/07/2017 KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s

    Reeks 1 - deelnemers: 16 - 14,4 km – 37,21 km/h

    1 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 VAN DRIESSCHE Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 WILLEMS Pieter VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 BAL Marijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 BYLOOS Jeff WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VANDERMAST Kevin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VAN AERT Tijs DRC DE MOL

    11 SCHIETECATTE Mathias 12 VAN BUGGENHOUT Joeri 13 DAEMS Jens 14 SEGERS Joren 15 DE MEYER Senne 16 VAN DEN EYNDE Lawrence


    Kristallen Fiets - deelnemers: 16 - 20,6 km- 42,12 km/h

    1 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    3 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 BYLOOS Jeff WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN BUGGENHOUT Joeri ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VAN AERT Tijs DRC DE MOL

    7 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 SCHIETECATTE Mathias WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 WILLEMS Pieter VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 VANDERMAST Kevin 12 VERMEIREN Tom 13 VAN DRIESSCHE Wannes 14 BAL Marijn 15 VAN DEN EYNDE Lawrence 16 DAEMS Jens

     

    09/07/2017 BORGERHOUT (A) – Dames Elite - 85 km - 38,41 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 0

    1 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 VAINIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    3 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    4 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    5 DE JONG Demi NED PARKHOTEL VALKENBURG-DESTIL CYCLING TEAM

    6 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    8 DRUYTS Lenny SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    9 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 TORTOLINA Gaia ITA

    11 BOSSUYT Shari 12 VAN GEYT Laura 13 VANHOUTTE Fenna 14 DOCX Mieke 15 HERMANS Anka 16 FABER Claire LUX 17 DEFOUR Lara 18 STOCKMAN Julie 19 BORREMANS Sarah 20 COMMISSARIS Caren 21 BERKANE Sarah FRA 22 PILZ Estefania Sibila ARG 23 PEETERS Jinse 24 JONGERIUS Claudia NED 25 DODGE Lauren USA 26 TERJESEN Andrea NOR 27 DUPREZ Jurrina 28 MARIEN Lynn 29 VANDEWALLE Isabel 30 POLSPOEL Maaike 32 BRITS Delphine

     

    09/07/2017 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - UCI Men Juniores – Tijdrit 11,7 km + Rit 4 119 km

    Aantal deelnemers: 147 - Rit 3 - Tijdrit 11,7 km - 14'43" - 47,7 km/h

    1 LORAN CASSAERT uit Roeselare VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BEKAERT Yentl AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 RAUGEL Antoine BTWIN U19 RACING TEAM

    4 ZUBRICKAS Romas LITHANIA NATIONAL TEAM

    5 HOLEC Richard LUX/STRADLING

    6 LANGE Colby LUX/STRADLING

    7 VAN DEN BERG Carlo WESTLAND WIL VOORUIT JUNIOREN

    8 VODICKA Camden LUX/STRADLING

    9 VAN DEN BERGH Tuur WAC TEAM

    10 GOEMAN Andreas AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 HUGHES Dylan 12 BLUMMEL Robin 13 RIETZLER Kilian 14 MODELL Theo GBR 15 VAUGHAN Jacob GBR 16 CLAUSEN Nicolai 17 STEIGNER Kilian 18 SOMMER Aaron 19 KRIJNSEN Jobbe 20 MICHIELSEN Manuel 21 HERCHEL Dylan 22 TILLETT Samuel 23 ENGELHARDT Felix 24 GEHRMANN Max 25 DIK Calvin 26 GIELEN Jorne 27 BOEL Oliver 28 VAN GRIEKEN Jarne 29 WITTENBERG Wim NED 30 VAN DER EYCKEN Brent 34 COLEMAN Zak 47 COVELIERS Seppe 62 REUVERS Kevin 68 FOCQUET Mathijs 70 DAVIES Conor 82 WUYTS Siebe 111 VERHEIJEN Geert 136 STUER Kwinten

    Aantal deelnemers: 147 Rit 4 - 119 km - 02h33min

    1-Xander Geysels (BEL)

    2-Jarne Van Grieken (BEL)

    3-Robin Blummel (NED)

    4-Valentin Retailleau (FRA)

    5-Wim Wittenberg (NED)

    6-Oscar Mingay (GBR)

    7-Romas Zubrickas (LTU)

    8-Rémi Materne (BEL)

    9-Louis Rose Davis (GBR)

    10-Kilian Steigner (GER)

    11-Nils Weispfennig (GER)-12-Jonas Bresseleers (BEL)-13-Wannes Lembrechts (BEL)-14-Len Van Eeckhout (BEL)-15-Stephen Dent (GBR)-16-Richard Holec (CZE)-17-Pieter-Jan Vliegen (BEL)-18-Michel Aschenbrenner (GER)-19-Minne Verboom (NED)-20-Daniel Coombe (GBR)-21-Wesley Vercamst (BEL)-22-Ryan Kamp (NED)-23-Charles Page (GBR)-24-Vince Vranken (BEL)-25-Louis Decoster (BEL)-26-Martin Mollerup (DEN)-27-Oliver Andersen (DEN)-28-Oliver Robinson (GBR)-29-Karl-Brent Premet (EST)-30-Julius Strobel (GER)

     

    09/07/2017 HERZELE-BORSBEKE (O) - Juniores - 89 km - 40,13 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 42

    1 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 TORDEUR Niels ISOREX CYCLING TEAM

    5 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BAETENS Branko CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 WALGRAEVE Kobe K.V.C. DEINZE VZW

    10 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 COGHE Lennert 12 CAUFRIEZ Tristan 13 GRIGNARD Sébastien 14 VAN BOVEN Luca 15 KERREMANS Ben 16 VAN ROY Arne 17 PESSEMIER Tom 18 VANDENABEELE Henri 19 DE GRAEVE Simon 20 VAN LIPPEVELDE Sander 21 CLAEYS Robbe 22 DE LIE Axel 23 DE MEESTER Luca 24 JACOBS Levi 25 VERHECKEN Gilan 26 DE VRIENDT Niels 27 VAN COMPERNOLLE Jason 28 DHONT Arnoud 29 HEMELINGS Dries 30 ALLART Brice

     

    09/07/2017 MONTENAKEN (GINGELOM) (LB) - Juniores - 84 km - 41,86 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 17

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    3 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 WARNES Bradley AUS WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 PONSAERTS Thibaut WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    8 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VAN LAER Jan VZW JONG WIELERTALENT

    11 THONNON Bas 12 VAN BUN Dries 13 SENS Connor AUS 14 VANHULST Jens 15 GEYSEGOMS Tom 16 CLOUX Antoine 17 DELWICHE Kilian 18 BRAMS Tim 19 HAAS Martin 20 VERDIN Joris 21 BORTELS Théo 22 SOENEN Tomac 23 SCHOTS Michaël 24 MANS Matjas 25 GOOSSENS Rob 26 THOME Yohan 27 DELGEYE Guillaume 28 CHRISTIAENS Régis 29 DELY Thibault 30 HOPPERETS Christophe

     

    09/07/2017 OOSTKERKE - DAMME (W) - Juniores - 82 km - 42,4 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 2

    1 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    2 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    3 DELSAUT Anthony CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    4 GYSELEN Thijs ISOREX CYCLING TEAM

    5 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    7 LOEYS Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 LITVINOV Dominik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VANDENBULCKE Aaron 12 VERLINDE Simon 13 WALSHAM Sam GBR 14 AUCAMP Lian RSA 15 ALAALI Mohamed BRN 16 GARSBEKE Jelle 17 DRANSFIELD Brad GBR 18 DEGRYSE Nick 19 HOUSSIN Bavo 20 TIMPERMAN Jurgen 21 ROOSE Matteo 22 SAVER Kasper 23 DUPON Arthur 24 VANNESTE Wout 25 COMPERNOLLE Mats 26 GOVAERTS Brent 27 BRUNEL Cédric 28 DE LANGE Pieter-jan 29 VERDONCK Loeka 30 BORRA Victor

    10-07-2017 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!