.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JAAN STERCK met zijn Zege bij de Jongens 12 jaar !!!
    17-3-2017-ploeg klein snoa 093.JPG

          Jaan Sterck

    Zondag 09/07/2017 HEULTJE (A) - Nieuwelingen - 58 km - 39,42 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 29

    1 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    3 LAURYSSEN Tom WAC TEAM

    4 CLAEYS Laurent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 MARTENS Daan ACROG - BALEN BC

    8 POETS Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 OZDERYA Nazim SPORT EN MOEDIG GENK

    10 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 DEPRE Jeroen 12 VAN LAER Pieter 13 DE POOTER Dries 14 LAURYSSEN Rik 15 LAERMANS Tommy 16 VERLINDEN Jordi 17 GROOTJANS Jeno 18 STEVENS Daan 19 VAN ROY Tristan 20 VAN DYCK Cisse 21 DE RYCK Robbe 22 VOCHTEN Victor 23 SCHEEN Jérôme 24 PEETERS Sam 25 VERHAEGEN Lennie 26 BOUMON Jens 27 PEETERS Jef 28 DE PRETER Emiel 29 VAN GESTEL Sidney 30 MERTENS Wim

     

    09/07/2017 OOSTKERKE - DAMME (W) - Nieuwelingen - 63 km - 37,82 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 0

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    3 DECKERS Angel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VERSEE Younes INDIVIDUEEL

    5 VAN DER TAELEN Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 SIMOENS Jari ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 POWELL Harrison GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    9 WYSEURE Joran VZW JONG WIELERTALENT

    10 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    11 LAURYSSEN Yorben 12 SMET Marco 13 VAN LANDSCHOOT Ruben 14 DEBORGGRAEVE Matthew 15 DE VUYST Jens 16 EXPEELS Tjorven 17 TRIO Victor 18 BLEYENBERG Jado 19 VANDERSCHUEREN Jarno 20 VAN CLEEMPUT Bert 21 VILEYN Brecht 22 VROMANNE Alexis 23 MOREAU Jimmy 24 DE RIJCK Nando 25 DE SUTTER Stijn 26 DE WILDE Brent 27 VAN DER SYPT Gianni 28 DE KINDER Matthias 29 BROIDIOI Jente 30 VERBEURE Ieben

     

    09/07/2017 OVERIJSE-TERLAENEN (B) - Nieuwelingen - 63 km - 37,25 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 17

    1 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 LADANG Miguel WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 HALS Bjarne VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VAES Alexandre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 DESCHUYFFELEER Bram VZW JONG WIELERTALENT

    8 WIENEN Flore ACROG - BALEN BC

    9 DE LEEUW Ward LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 SCHYNS Tom LOTTO-VC ARDENNES

    11 BORGERS Lars 12 ERAUW Thiemo 13 KONINCKX Maarten 14 DANIËLS Pieter 15 WAUTERS Seppe 16 DE COCK Robbe 17 VANWETSWINKEL Quinten 18 DE MEUTER Santiago 19 CLAUDOT François 20 COREMANS Dante 21 DENIS Aurélien 22 FASTRES Noah 23 ROMBAUTS Daan 24 JORDENS Jules 25 THEUWS Bartje 26 BOELS Senne 27 BRAMS Andy 28 GOFFART Jordi 29 HUYGHE Gust 30 STONE Aaron GBR

     

    09/07/2017 PARIKE (O) - Nieuwelingen - 62 km - 36,35 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 3

    1 WILLEMS Jago WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 R. THOROE-HANSEN Nicholas DEN LYNGBY CYCLE CLUB

    4 DE NEVE Tomas VZW JONG WIELERTALENT

    5 SANDRIE Brent CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 D´HONDT Dante ACROG - BALEN BC

    8 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE SCHRIJVER Bjarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    11 VANDENSTORME Dylan 12 NONNEMAN Maxim 13 VAN DEN BORRE Arnout 14 VAN DEN BORRE Dylan 15 VIDTS Obie 16 NILSSON-JULIEN Oscar GBR 17 LAEVENS Justin 18 VAN PETEGEM Axandre 19 SLOAN George GBR 20 VANDEVANNET Simon 21 BEECKMAN Brent 22 DEMUYNCK Arno 23 VAN DER MEULEN Wout 24 DE VOS Wannes 25 DEMARES Achille 26 SCHOUPPE Zoran 27 DEWEERDT Tiebe 28 VAN CUTSEM Senna 29 VAN PARYS Jordy 30 VAN ZANDE Devin 34 CORNELIS Natan 35 CORNELIS Cody

     

    09/07/2017 HEULTJE (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    09/07/2017 MEULEBEKE (W) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 30 - opgevers: 0 - 20 km

    1 JAAN STERCK uit Klein-Sinaai SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    2 SANTRAINE Willy CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 VAN NESTE Viggo SHIFTING GEARS

    4 BRABANT Robbe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANDEPUTTE Arnaud CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    20 TEMMERMAN Joran SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    22 VAN PETERGHEM Mout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    25 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    13 jaar - deelnemers: 45 - opgevers: 3 -  25 km

    1 LUYSSEN Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 SCHEIRLYNCK Oscar TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BAERT Mathis VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DEKIEN Jasper TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    25 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    14 jaar - deelnemers: 48 - opgevers: 0 - 35 km

    1 WANDELS Thieben ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 HOORNE Robin CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    4 VAN COPPERNOLLE Yoni ISOREX CYCLING TEAM

    5 HEYMAN Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    10 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    37 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    39 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    41 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    47 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 SAINTOBYN Chelsey CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    2 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    3 BRUNEEL Anna MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 ROTTIERS Margot MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    3 DE STERKE Kyena MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 6

    1 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 HENDRICKX Julie KVC NOORDZEEMEEUW

    3 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    4 DE KEYSER Emke MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    09-07-2017 om 22:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/07/2017

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 11°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg
      Frank Suys 11 1.jpg
        
    Frank Suys

    Zondag 09/07/2017 – KRUISEKE - LWU

     

    Reeks A

    1. Kim VAN OOST

    2. Dries Claes

    3. Damon Devriendt

    4. Steffen Commeyne

    5. Kess Heytens (DV)

    6. John-Ross Clauw (DV)

    7. Kenny Michels

    8. Nicholas Braet

    9. Kevin Van Laethem

    10. Michaël Apers (DV)

    11. Dries Maes (DV) 12. Lode Vervaecke (DV) 13. Brent Pletinckx (DV) 14. Matthias Thoorens 15. Sean Boswell (GBr) (DV) 16. Steven Durieu (DV) 17. Lewis Ball (GBr) (DV) 18. Pieter Meelberghs (DV) 19. Ward Lapiere (DV) 20. Flor Nachtergaele 21. Kristof Sennesael (DV) 22. Thijs Vanhee (DV) 23. Arno De Wispelaere (DV) 24. Sven Françoys 25. Joery Degrieck 26. Levi Degryse 27. Diego Bomeré 28. Kevin Despiegelaere 29. Dieter Vanhulle 30. Robin Hawes (GBr) (DV) 31. Jeroen Vandewalle 32. Brent Ryckoort  33. Björn Jacobs (DV) 34. Wouter De Fauw 35. Lowie Borgoo 36. Thomas Steyaert 37. Jordy Clarisse 38. Jonas Devoet 39. Davy Van Der Linden 40. Valentijn Bruneel 41. Robby Degrieck 42. Dries Hebbelinck 43. Jelle De Maere 44. Jens Six 45. Kenneth Alleman (DV)

     

    Reeks B

    1. Gino DE CLERCQ

    2. Aron Bauwens

    3. Kristof Desimpelaere (DV)

    4. Nico Lefever

    5. Mike Van Ryssel

    6. Nesten Vandenbulcke

    7. David Inghels

    8. Rudy Vergucht

    9. Wouter Neuville

    10. Kurt Heyman

    11. Francis Quartier (DV) 12. Alain Mortier 13. Nikki Denijs (DV) 14. Tommy Vandenbulcke 15. Wouter Cael 16. Mathieu De Rouck 17. Stefaan Ferrest (DV) 18. Andy Kindt (DV) 19. Vincent Martlé 20. Kristof De Cabooter (DV) 21. Gianni Deweerdt 22. Tom Six (DV).

     

    Reeks C

    1. Peter DE SMET

    2. Gianluca Cappello (GBr) (DV)

    3. John Watson (GBr) (DV)

    4. Rich Edwards (GBr) (DV)

    5. Luc Van Clapdorp

    6. Jason Edwards (GBr) (DV)

    7. Philippe Devleeschauwer

    8. Frank Suys

    9. Patrick Moens

    10. Patrick Decaestecker

    11. Fabien Hanssens 12. Mario Lammens 13. Geert Smet 14. Jona Brutin (DV) 15. Philippe De Smet, 16. Mark De Ben (DV) 17. Geert Bultynck 18. Luc Joos 19. Siegfried Vanoverberghe (DV)


    Reeks D

    1. FRANK SUYS (Hingene)

    2. Patrick Decaestecker

    3. Patrick Luyssen

    4. Patrick Watteny

    5. Marc Cogge

    6. Bruno Cauwelier

    7. Geert Smet

    8. Ruddy Stockman

    9. Danny Boussauw

    10. Louis Keymolen

    11. Edward Janssens 12. David Broadbent (GBr) (DV) 13. Marino Cneut (DV) 14. Nigel Carpenter (GBr) DV) 15. Franky Holvoet 16. Christ Christiaens 17. Eugène De Roeck 18. Herman Van Den Borre

    Frank Suys 11 2.jpg 

    Reeks E:

    1. Florent DE LEERSNYDER

    2. Alain Messager

    3. Hilaire Vanhove

    4. André Namane (Fra) (DV)

    5. Guido Fauck

    6. Johan De Smet

    7. Freddy Derre (DV).

     

    Dames

    1. Aurélie VERMEIR

    2. Ayse Van Laethem (DV)

    3. Eveline Baele

    4. Tatjana Theunis

    5. Cara Worm

    6. Hanne Delanote

    7. Lynn Depuers

    8. Celine Vandenbroele

    9. Sandra Sintobin

    10. Chloé Clauwaert

    11. Katleen Jacobs 12. Daphné Holvoet 13. Saryn Vermet 14. Annelies Lauwers 15. Elena Dagtiariova 16. Laney Vercaemst (DV) 17. Justine Vanwynsberghe 18. Janinka Vervacke (DV) 19. Valerie Bogaert 20. Jana Devoet 21. Ine Defeyter

    09-07-2017 om 22:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/07/2017

    waod_3.jpg
    Zondag 9 Juli 2017 SINAAI-WAAS (9112)
     

    Catg.A – 70 km – 44 deelnemers

    1-Van Der Jeught Stijn (Adegem)

    2-Demeter Renaat

    3-Weemaes Robby

    4-Vandenbussche Ron

    5-Vermassen Jens

    6-Verschelden Steven

    7-De Potter Kjell

    8-Verbeken Kurt

    9-De Vlieger Sven

    10-Le Blon Michel

    11-Van De Velde Matthias-12-Selleslagh Kevin-13-Coppens Carrera-14-Goossens Steven-15-De Cock Bart-16-Maes Vincent-17-Verhooghe Jens-18-Ballet Peter-19-De Pauw Kristof -20-Dedeckel Olivier-21-de Meijer Christian-22-Van Bever Nico-23-Goossens Alex-24-Claeys Kevin-25-De Bondt Bart-26-Wintermans Alain-27-Van Kerchove Jonathan-28-Lammens Jonas-29-Straetmans Anton-30-Deboever Nick-31-Van De Winckel Tom-32-De Duytsche Luc
    9-7-2017-waod sinaai 193.JPG
    Podium Catg.A met winnaar Stijn Van Der Jeught, Renaat Demeter en Robby Weemaes.
    9-7-2017-waod sinaai 197.JPG
                      Een woordje uitleg van winnaar Stijn Van Der Jeught.

    9-7-2017-waod sinaai 147.JPG
    9-7-2017-waod sinaai 151.JPG
    9-7-2017-waod sinaai 001.JPG

     

    Proficiat aan STEF DE BOCK met zijn 2°Seizoenszege !!!

    9-7-2017-waod sinaai 584.JPG 9-7-2017-waod sinaai 576.JPG    

                               Winnaar Stef De Bock         

    Toeristen – 45 km – 54 deelnemers

    1-STEF DE BOCK (Zele)

    2-Van Osselaer Tom

    3-Van Gaeveren Gunter

    4-Rottiers Pieter

    5-Van Durm Toon

    6-Cap Bryan

    7-Heymans Kurt

    8-Horrevorst Dave

    9-Van Camp Freddy

    10-Smet Luc

    11-De Beule Sam-12-Galle Stijn-13-Van Osselaer Tommy-14-Brijs Gert-15-Van Canegem Bing-16-De Smet Gertjan-17-Van Der Vloet Gert-18-Van Overloop Bram-19-Christiaens Sam-20-Vermeulen Kris-21-Lauwaert Nico-22-Verschaeve Antoon-23-Eloot Benny-24-Beke Kristof-25-Van Goethem Filip-26-Van Goethem Peter-27-Van Overmeiren Gerry-28-De Sutter Gilles-29-De Beule Tom-30-D'Hauwe Andy-31-Thoen Chris-32-De Maesschalk Johan-33-Vermeulen Stein-34-Duym Jeroen-35-Van Den Branden Brecht-36-Heirbaut Evert-37-Burgu Ramazan-38-Van Raemdonck Kurt-39-Vanasssche Frank-40-Van Hille Glenn-41-Samson Jente-42-Van Der Kelen Stijn
    9-7-2017-waod sinaai 494.JPG
    9-7-2017-waod sinaai 499.JPG
    9-7-2017-waod sinaai 198.JPG

     

    Inwoners – 40 km – 35 deelnemers

    1-Verlee Didier (Sinaai)

    2-Aerssens Kevin

    3-Claus Dieter

    4-Vercauteren Garry

    5-Van Goethem Danny

    6-Vonken Gregory

    7-Meersman Geert

    8-Van Damme Peter

    9-Vaneynde Landerik

    10-De Block Jan

    11-Piessens Marc-12-Geerinck Stefaan-13-Janssens Jean-Pierre-14-Aerssens Geert-15-Raes Dimitri-16-Moens Patrick-17-Verbeke Wally-18-Van Hove Gino-19-Vercauteren Toon-20-Vercauteren Stef-21-Van Houte Bert-22-Van Ingelhem Bart-23-Braem Filip-24-Vermeiren Gert-25-Blendeman Eddy-26-Van Garsse Peter-27-Smet Maarten-28-Verschelden Stein-29-Vermaut Samina-30-De Witte Johan-31-Heirwegh Nick-32-Van Poucke Tom-33-Vercauteren Steven-34-Annaert Peggy-35-Meul Michel



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-07-2017 om 22:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 08/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 08/07/2017     


    Zaterdag 08/07/2017 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 40,31 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 17

    1 GOEMAN Jonas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    2 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    4 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    5 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    8 BUYLE Pieter CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    9 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    10 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 TEN HARTOG Guy 12 LEFEBER Mathias 13 TIMMERMANS Tim 14 VAN DAMME Bart 15 ROTTY Glenn 16 VERBEKE Stijn 17 SCHOEVAERS Ward 18 COWARD Jake GBR 19 DE WINTER Peter NED 20 VANUYTVANGE Sam 21 VERBEURE Hakim 22 DE PAEPE Pieter 23 VANDERMAST Kevin 24 CLAES Stef 25 ADOMAITIS Rojus LTU 26 DHOLLANDER Kristof 27 COUDENYS Wesley 28 MARIN Glenn 29 SABO Pedro 38 DE OST Jarne 39 VERHOFSTADT Peter
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 433.JPG
    Podium te Sinaai met winnaar Jonas Goeman, Mats Vanluchene en Jordy Vermeire.

    8-7-2017- ZAT.SINAAI 411.JPG
                                    Winnaar Jonas Goeman met de bloemen.
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 408.JPG
                                            Winnaar Jonas Goeman.
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 376.JPG
    Aankomst van winnaar Jonas Goeman voor Mats Vanluchene, Jordy Vermeire
    en Philip Vandaele.

    8-7-2017- ZAT.SINAAI 372.JPG
    Aankomst van winnaar Jonas Goeman voor Mats Vanluchene, Jordy Vermeire
    en Philip Vandaele.
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 384.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 355.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 345.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 275.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 242.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 204.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 194.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 168.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 146.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 141.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 136.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 108.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 088.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 074.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 067.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 059.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 045.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 039.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 036.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 029.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 026.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 022.JPG
    8-7-2017- ZAT.SINAAI 011.JPG
               De start van de Elite z.c. & Beloften te Sinaai met 56 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-07-2017 om 15:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 08/07/2017 ROESELARE (W) - UCI Men Elite - 202 km - 45,76 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - opgevers: 45

    1 SWEECK Laurens ERA - CIRCUS

    2 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    3 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT

    4 PLANCKAERT Edward SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 LEVEAU Jérémy FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLEE

    6 KRIEGER Alexander GER LEOPARD PRO CYCLING

    7 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    8 VAN DER HOORN Taco NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    9 MONK Cyrus AUS DRAPAC PAT´S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM

    10 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 MOLLY Kenny 12 COENEN Dennis 13 KORNER Max Emil Boholm NOR 14 SEYNAEVE Lander 15 STOCKMAN Abram 16 VAN GOETHEM Brian NED 17 DE WINTER Gordon 18 PANE James AUS 19 BOUCHER David 20 ISTA Kevyn 21 KREDER Wesley NED 22 DE WINTER Ludwig 23 STEELS Stijn 24 SUNDERLAND Scott AUS 25 VAN TICHELT Yorben 26 MERLIER Braam 27 AULAR Orlius VEN 28 SALOMEIN Jarl 29 VERMEULEN Emiel 30 MANNAERTS Jelle 41 DE BOCK Stijn 51 VEREECKEN Nicolas 63 MARCHAND Gianni 66 STALLAERT Joeri 68 DE JONGHE Kevin 75 VAN HECKE Preben 86 DIELEMAN Michiel

     

    08/07/2017 HERZELE-BORSBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 115,7 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 130 - opgevers: 48

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    3 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    6 HESTERS Jules VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 DEVALCKENEER Sieben UNITED C.T.

    8 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 STAS Brecht HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 SCHOTTE Lauwrence 12 TAYLOR Johnstone GBR 13 MOONS Steven 14 BRUYÈRE Aïky 15 VAN RENTERGHEM Boris 16 TOOTH Niels 17 PARDON Ward 18 HAELTERMAN Glen 19 VAN OUDENHOVE Jovany 20 GIBBONS Thomas USA 21 FRANKEN Marc NED 22 VANDEWIELE Frederik 23 CAVEY Vincent 24 DE JAEGER Nick 25 DE KEE Glenn 26 LAGNEAUX Yoni 27 DE CLERCK Matthias 28 VERVAEKE Aäron 29 FITZWATER Matias NZL 30 DEVELTERE Pieter 34 WIELFAERT Kristof 52 BAEYENS Dennis 63 VAN HAUWERMEIREN Michiel

     

    08/07/2017 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 40,31 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 17

    1 GOEMAN Jonas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    2 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    4 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    5 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    8 BUYLE Pieter CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    9 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    10 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 TEN HARTOG Guy 12 LEFEBER Mathias 13 TIMMERMANS Tim 14 VAN DAMME Bart 15 ROTTY Glenn 16 VERBEKE Stijn 17 SCHOEVAERS Ward 18 COWARD Jake GBR 19 DE WINTER Peter NED 20 VANUYTVANGE Sam 21 VERBEURE Hakim 22 DE PAEPE Pieter 23 VANDERMAST Kevin 24 CLAES Stef 25 ADOMAITIS Rojus LTU 26 DHOLLANDER Kristof 27 COUDENYS Wesley 28 MARIN Glenn 29 SABO Pedro 38 DE OST Jarne 39 VERHOFSTADT Peter

     

    08/07/2017 KONTICH (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 82,8 km - 49,94 km/h

    Aantal deelnemers: 115 - opgevers: 12

    1 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 HEYMANS Jonas TEL & CO CYCLING TEAM

    6 VAN COUTER Stein INDIVIDUEEL

    7 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 GOELEVEN Jeroen SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    11 SLABINCK Indiana 12 OERLEMANS Pieter 13 BERTELS Jef 14 ADRIAENSEN Michael 15 WIELANDT Sven 16 MORIS Sven 17 VERBEKE Benny 18 LINTEN Tom 19 VAN ECHELPOEL Michiel 20 TIMMERMANS Tim 21 BAL Marijn 22 SEGERS Joren 23 GALICIA Wannes 24 COOMAN Gianni 25 UUSIPERHE Jesse FIN 26 HIGGINSON James GBR 27 GEYSELS Geoffrey 28 DIELTJENS Gert 29 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 30 VERTESSEN Mathias 45 AMELINCKX Stef 59 VAN BUGGENHOUT Joeri 79 DE BATIST Jef 87 VANDYCK Niels

     

    08/07/2017 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - UCI Men Juniores – 126,8 km – Rit 2 - 44,65 km/h

    Aantal deelnemers: 163

    1 VAN DEN BERG Carlo WESTLAND WIL VOORUIT

    2 DENT Stephen SPOKES RACING TEAM

    3 VAUGHAN Jacob GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    4 VERBOOM Minne VOLHARDING WILTON CT

    5 BEKAERT Yentl AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DEN BERGH Tuur WAC TEAM

    8 WEISPFENNIG Nils GERMANY NATIONAL TEAM

    9 KAMP Ryan WV DE JONGE RENNER

    10 HOLEC Richard LUX/STRADLING

    11 BLUMMEL Robin 12 REUVERS Kevin 13 ROSE-DAVIES Louis 14 ROBINSON Oliver GBR 15 COOMBE Daniel 16 CASSAERT Loran 17 RAUGEL Antoine 18 COVELIERS Seppe 19 PAGE Charles 20 ZUBRICKAS Romas 21 WITTENBERG Wim NED 22 FIVÉ Trystan 23 JOLLY Maxime 24 PREMET Karl-Brent 25 DESCHEPPER Ward 26 VAN GRIEKEN Jarne 27 VAN HELVOIRT Koen 28 HERCHEL Dylan 29 VERCAMST Wesley 30 LEMBRECHTS Wannes 57 STUER Kwinten 74 VAN DER EYCKEN Brent 101 FOCQUET Mathijs 103 WUYTS Siebe

     

    08/07/2017 BERLAAR (HEIKANT) (A) - Juniores - 88 km - 39,5 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 5

    1 BROOS Alain NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 CROMHEECKE Alexander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VERVLOESEM Xandres VZW JONG WIELERTALENT

    7 BRUYNS Lennerd LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    10 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 VAN ROY Arne 12 VAN OLMEN Siebe 13 SMETS Ward 14 DE MEYER Jarne 15 VAN RIJSBERGEN Ties NED 16 COPPELMANS Wessel NED 17 DE JONG Remco NED 18 MEYVIS Jef 19 NICOLAES Frédéric 20 SENS Connor AUS 21 MEULENIJZER Rob 22 DE JONG Frank NED 23 HEYLEN Gilles 24 VAN DYCK Ward 25 DE KONINCK Pieter 26 SNELS Robbe 27 DE SMEDT Yanni 28 FUCHS Thimo 29 CAMELBEKE Wout 30 TIELEMANS Frederik

     

    08/07/2017 DESSELGEM (W) - Juniores - 86,7 km - 42,1 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 32

    1 GRIGNARD Sébastien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 WALSHAM Sam GBR BIKE BOX ALAN

    6 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 VANOVERBERGHE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 KERCKHAERT Jochem NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 LUYSSEN Greg 12 JACQUES Jarne 13 GELDHOF Wannes 14 BOUCKAERT Louis 15 GOSSEYE Milan 16 VERHECKEN Gilan 17 BORRA Victor 18 DUPON Arthur 19 CAPPELLE Gilles 20 VYNCKE Seppe 21 VERSLYPE Theo 22 TACK Jan-emiel 23 GARSBEKE Jelle 24 DOCHY Thibaut 25 COMPERNOLLE Mats 26 SAINTOBYN Quinten 27 VERDONCK Loeka 28 HOUSSIN Bavo 29 MAES Laurens 30 DERIBREUX Achille

     

    08/07/2017 DESTELBERGEN (O) - Juniores - 89 km - 02h03'43"

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 15

    1 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 TURNBULL Carter AUS INFORM

    4 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    6 BEYENS Matisse K.V.C. DEINZE VZW

    7 ROELAND Tycho VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN KERCKVOORDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE SMET Loewie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 JONES Thomas AUS 12 GADENNE Kevin 13 DE BROEDER Maxwell 14 FRANSSENS Yannick 15 HAEST Jasper NED 16 GONDRY Quinten 17 BARENDREGT Thijs NED 18 TOLHOEK Ezra NED 19 DE SCHRIJVER Dries 20 VANDENDAELE Vic 21 CLAEYS Robbe 22 CAREME Grégory 23 FRANÇOIS Casper 24 VAN DORPE Guus 25 ORLOWSKI Kamil POL 26 TRESHAM Jacob GBR 27 VAN EECKHOUDT Ruben 28 WITMAN Dieter 29 DE VYLDER Robbe 30 SLOCK Gregory

    09-07-2017 om 15:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 8°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 14°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 3°Seizoenszege !!!

     Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg     Koen De Bosscher KOP 2017.jpg     Geert Van Speybroeck 2017.jpg

    Kevin Van Raemdonck      Koen De Bosscher        Geert Van Speybroeck

    Zaterdag 8 Juli 2017 VOGELWAARDE (4581 AB)

    Catg.OPEN – 115 km – 77 deelnemers

    1 KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)

    2 Guequierre Roy

    3 Laurijssen Stefan

    4 Van Oost Kim

    5 Weemaes Robby

    6 Middelkamp Tom

    7 Lammertyn Foeke

    8 Vernaet Olivier

    9 Verwee Nico

    10 Coomans Bjorn

    11 Apers Michaël 12 Van Rymenant Gillian 13 Gryson Kristof 14 Van Driessche Kjell 15 De Graauw Guus 16 Cardon Germer 17 Demeter Renaat 18 van der Klooster Johnny 19 Van Ryssel Mike 20 Heymans Kurt 21 Delheye Henri 22 Rombaut Maarten 23 Leenknecht Jordy 24 Van Vlierberghe Bart 25 Elisabeth Raymond 26 Arena Lorenzo 27 Van Peteghem Trifonius 28 Coppens Carrera 29 Nachtegael Danny 30 Cap Tim 31 De Smet Dries 32 Maenhout Tommy 33 Moerman Jens 34 Verbrugghe Sven 35 Nevejans Dennis 36 De Witte Matias 37 Acket Jonas 38 Van Waeyenbergh Grégory 39 Dophemont Gert-Jan 40 Pycke Jeroen 41 De Meydts Sven 42 Van Bunder Michel 43 De Fauw Wouter 44 Bauters Pieter 45 Weemaes Filip 46-Van Raemdonck Maarten 47-Swartelé Tom 48-Behiels Peter 49-De Braal Peter 50-Van Gaeveren Gunter 51-Van Laere Jan 52-De Paepe Jimmy 53-De Leeuw Jelle 54-Nevejans Kenny 55-Lammens Laudelino 56-Peleman Bert 57-Spillebeen Jürgen 58-Poppe Stef 59-Zwartepoorte Marcel 60-De Jonge Frederick 61-Brijs Gert 62-Van Meirhaeghe Karel 63-Heynssens Sven 64-Zuidema Jeroen 65-Van Sante Tristan 66-Matthys Sam 67-Heijens Jeroen 68-De Brauwer Lesley

     

    Catg.B – 80,5 km – 50 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-De Weirdt Gino
    3-Pauwels Vital

    4-de Koning Michel

    5-Verschelden Steven

    6-Hoefnagels Jos

    7-De Smet Tom

    8-Van Drom Giovanni

    9-Smet Gert

    10-Hermans Francesco

    11-Goossens Alex-12-Victor Kurt-13-Rombaut Wim-14-Porte Dominiek-15-Heyse Tommy-16-De Neve Bart-17-De Wannemaeker Filip-18-Loof Stefan-19-Panis Tom-20-De Corte Peter-21-Van Himst Patrick-22-van Steveninck Aart-23-Goolaerts Alain-24-Luyssen Geoffrey-25-Asselman Gyon-26-Bislip Raoul-27-Calluy Tom-28-Reniers Kristof-29-van der Starre Nino-30-Van Den Broeck Alain-31-Van Raemdonck Robby-32-Rabout Rudi-33-Kramer Guido-34-Rizzo Claudio-35-Hens Paul-36-Van Mol Bart-37-Van Loon Andy-38-Van Roeyen Dave-39-De Permentier Kenny-40-Cornelissen Patrick-41-Raadtgever Dennis-42-Vleurinck Kevin-43-Van Guyse Danny-44-Baert Giovanni-45-de Vree Rik-46-Van Bosbeke Peter-47-De Groote Angelo-48-Ferket Martijn-49-de Bock Erwin-50-Heymans Peter

     

    Catg.B+ – 80,5 km – 35 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Braet Wim

    3-Bobelijn Patrick

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-Czech Jan

    6-van Straten Patrick

    7-De Ridder Richard

    8-Suys Frank

    9-De Lannoy Didier

    10-Hereijgers Piet

    11-Goolaerts Dirk-12-Roobroeck Dirk-13-Van Camp Freddy-14-De Tremerie Franky-15-Smet Luc-16-Watson John-17-Braeckman Geert-18-Edwards Richard-19-Weemaes Franky-20-Heyndrickx Wim-21-Harms Ko-22-Van Speybroeck Geert-23-Van Hoof Danny-24-Gort Ronald-25-Vermeiren Bart-26-Leenen Gilbert-27-Fierens Paul-28-Steenssens Gino-29-Erauw Luc-30-Vanhaeverbeke Jean-31-Keersmaekers Luc-32-Cosijn Ronny-33-Pauwels Nico-34-Nevejans Idesbald-35-Cneut Marino

     

    Catg.C – 57,5 km – 34 deelnemers

    1-Goossens Marc (Knokke)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Struyf Raoul

    4-Reubens Hendrick

    5-Heye Hilair

    6-Van Eyndt Jozef

    7-De Coninck Danny

    8-Lap Hans

    9-Watteny Patrick

    10-Belis Dany

    11-Bath Mick-12-Geerts Christiaan-13-D'Hondt Erwin-14-Coopman Ivan-15-Steeman Juan-16-Goethals Ronny-17-Willems Noël-18-Bracke Wim-19-Bultinck Andre-20-De Vuyst Eddy-21-Vanopstal Eddy-22-Broadbent David-23-Lacquet Philippe-24-Hofmans Johan-25-Vyncke William-26-Dupont Guido-27-Bolle Henk-28-De Praetere Fritz-29-De Coster Herbert-30-Van Lierde Hans-31-Paridaens Ronny-32-Reniers Tony-33-Bombaerts Boris-34-Van den Broeck Louis

     

    Catg.D – 57,5 km – 27 deelnemers (+65 jaar)

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Luyten Felix

    3-De Leersnyder Florent

    4-de Waal Wim

    5-Wauters Jean-Pierre

    6-Dams Marc

    7-Van Holen Johny

    8-Vandersteen Erik

    9-Moens Louis

    10-Vandermeulen Jos

    11-Teirlinck Willy-12-Pauwels Marcel-13-Lockefeir Marinus-14-Mous Willy-15-Van Loon Adri-16-Demiddel Ronny-17-Tas Helmuth

     

    Catg.D+ – 57,5 km –  deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Cromheecke Riny

    4-Vandenheuvel Gilbert

    5-Hoof Roger

    6-Hermans Luc

    7-Robijns Robert

    8-De Roos Willy

    9-D'Hont Joseph

    10-Brouwers François

    09-07-2017 om 14:35 geschreven door kenny


    08-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 08/07/2017 SCHULEN (LB) - Juniores - 96 km - 40,56 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 6

    1 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    4 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VAN DEN OETELAAR Steven SPORT EN MOEDIG GENK

    7 OOSTHUIZEN Jason RSA PRO TOUCH CYCLING CLUB

    8 VANDERHEYDEN Stef SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    11 VANPARIJS Wouter 12 CHRISTIAENS Régis 13  PUT Lars 14 BROXHAM Rickardo RSA 15 WAUTERS Bram 16 DESPONTIN Pierre 17 LINDELAUF Melvin NED 18 VERBIST Alexander 19 DESCHUYTTER Casper 20 SCHOTS Michaël 21 APPELMAN Stefan NED 22 VAN DEN BORNE Willem 23 GOOSSENS Rob 24 NIJS Thibaut 25 LEVERIDGE Cian RSA 26 SAULS Abdul Muttalib RSA 27 HENDRICKX Bjarne 28 THOME Yohan 29 NIGRINI Andries RSA 30 GIELEN Jasper

     

    08/07/2017 LANGEMARK (SINT JULIAAN) (W) - Nieuwelingen - 63 km - 38,75 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 5

    1 BEELEN Pieter HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 TORNU Florian FRA TEAM AVENOIS

    3 DECKERS Angel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DELVART Theo FRA UVC

    6 LIEVENS Niels JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 DEKIEN Sander TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 STONE Aaron GBR 12 R. THOROE-HANSEN Nicholas DEN 13 VERMEULEN Robban 14 CLAEYS Jarne 15 BUFFEL Arne 16 LAMOTE Robbe 17 DEWULF Gust 18 LEWILLE Ian 19 VERSCHEURE Miel 20 VAN COMPERNOLLE Jamie 21 MAERTENS Jawën 22 DECKMIJN Matisse 23 BOUCHARD Mathis 24 MOLLY Gil 25 MEEUS Sander 26 DEVOOGDT Henri 27 DEBRUYNE Lennert 28 CRAEYNEST Elias 29 DE PREESTER Victor 30 BOURÉ Jens

     

    08/07/2017 ROESELARE - BEVEREN (W) - Nieuwelingen - 60,2 km - 39,02 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 5

    1 VAN EETVELT Lennert WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT

    5 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    6 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    7 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 GALLE Marlo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VERHELLE Cedric CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 NILSSON-JULIEN Oscar GBR VC LONDRES

    11 VERROONEN Gilles 12 VAN KEMPEN Jules USA 13 VAN DEN BORRE Dylan 14 VANSTEENKISTE Joshua 15 VAN ELSACKER Hans 16 VANDICKE Seppe 17 POWELL Harrison GBR 18 SOENENS Ayton 19 PRINSEN Lennert 20 BENOIT Jonas 21 VAN DUN Jente 22 SAYOEN Lander 23 SLOAN George GBR 24 HUYGENS Milan 25 CATTEEUW Xander 26 CLAUS Benoît 27 DEBOSSCHERE Seppe 28 MENGERINK Lars NED 29 VAN RYCKEGHEM Lars 30 DEMUYNCK Arno

     

    08/07/2017 PARIKE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 38 - opgevers: 0 - 20,2 km

    1 VAN DEN HAUTE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HEYMANS Yarno JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM

    4 DESIMPELAERE Arne INDIVIDUEEL

    5 BOELS Dina WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    14 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    17 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 LANDTSHEER Tibo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 33 - opgevers: 2 - 25,25 km

    1 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN DE MERGEL Mauro WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN SPEYBROEK Matti ACROG - BALEN BC

    5 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    26 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 26 - opgevers: 2 - 35,35 km

    1 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN RENTERGHEM Stef KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 BOELS Dina WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 FEYS Malaika VZW JONG WIELERTALENT

    4 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DE SMEDT Febe KTC-CYCLING TEAM


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANDERSTRAETEN Silke WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    08-07-2017 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE SINT-NIKLAAS VAN VRIJDAG 07/07/2017

    FOTO'S BELOFTEN TE SINT-NIKLAAS VAN VRIJDAG 07/07/2017     


    Vrijdag 07/07/2017 SINT-NIKLAAS (O) - UCI Beloften Topcom -25 jaar - 180 km - 45,12 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - opgevers: 27

    1 THIJSSEN Gerben LOTTO SOUDAL

    2 HODEG CHAGUI Alvaro Jose HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 MAES Alexander CIBEL - CEBON

    4 DE KLEIJN Arvid NED BABY - DUMP CYCLINGTEAM

    5 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    6 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    8 PICOUX Maximilien T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 STOCKMAN Abram TARTELETTO - ISOREX

    10 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    11 MICHIELS Killian 12 GEUENS Alexander 13 ROSS LAMB GER 14 MENTEN Milan 15 D´HEYGERE Gil 16 DELVAUX Guillaume 17 BOUTS Jordy 18 PIETERS Laurent 19 HAUBRUGE Robin 20 SNYERS Jari 21 VERHAEGEN Tom 22 ALONSO MONTES Pablo 23 REYNAERTS Jan 24 DE SY Vincent 25 VAN DER HAEGHEN Ruben 26 DEPREZ Tuur 27 DEBUY Anthony 28 DEFREYNE Cédric 29 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 30 DE BOCK Stijn 42 DE PESTEL Sander 49 VERSCHUERE Seppe 58 COLMAN Alex 61 RUYTERS Brecht 64 SINOY Fabio 66 BECK Cedric 71 DE BOCK Jelle 84 DE WITTE Mathias 85 VERHOFSTADT Thibau
    7-7-2017-belsele 764.JPG
    Podium te Sint-Niklaas met winnaar Gerben Thijssen, Jose Alvaro Hodeg Chagui
    en Alexander Maes.

    7-7-2017-belsele 758.JPG
    Podium te Sint-Niklaas met winnaar Gerben Thijssen, Jose Alvaro Hodeg Chagui
    en Alexander Maes.
    7-7-2017-belsele 730.JPG
                                  Winnaar te Sint-Niklaas Gerben Thijssen.
    7-7-2017-belsele 748.JPG
                             Een woordje uitleg van de 3de Alexander Maes.
    7-7-2017-belsele 622.JPG
    De massaspurt met winnaar Gerben Thijssen voor Jose Alvaro Hodeg Chagui,
    Alexander Maes,Arvid De Kleijn, Ayton Muys, Arne De Groote, Jordi Warlop,
    Maximilien Picoux, Abram Stockman en Sasha Weemaes.

    7-7-2017-belsele 616.JPG
            De massaspurt in volle gang met links de winnaar Gerben Thijssen.
    7-7-2017-belsele 581.JPG
    7-7-2017-belsele 495.JPG
    7-7-2017-belsele 464.JPG
    7-7-2017-belsele 413.JPG
    7-7-2017-belsele 296.JPG
    7-7-2017-belsele 291.JPG
    7-7-2017-belsele 281.JPG
    7-7-2017-belsele 268.JPG
    7-7-2017-belsele 244.JPG
    7-7-2017-belsele 233.JPG
    7-7-2017-belsele 231.JPG
    7-7-2017-belsele 210.JPG
    7-7-2017-belsele 161.JPG
    7-7-2017-belsele 125.JPG
    7-7-2017-belsele 112.JPG
    7-7-2017-belsele 086.JPG
    7-7-2017-belsele 082.JPG
    7-7-2017-belsele 056.JPG
                  De start van de Beloften te Sint-Niklaas met 113 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-07-2017 om 17:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN VRIJDAG 07/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN VRIJDAG 07/07/2017     


    Vrijdag 07/07/2017 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,91 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 19

    1 CARESMEL Alexis FRA ESEG DOUAI

    2 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    6 DIELISSEN Bart NED WV BREDA

    7 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    8 TAYLOR Jude GBR TEAM B38

    9 HAVERALS Lars TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 HAEST Tom INDIVIDUEEL

    11 WILKINSON James GBR 12 DE GREVE Maxim 13 TIELEN Dario 14 GOEMAN Jonas 15 WATTEZ Danilo NED 16 ADOMAITIS Rojus LTU 17 HEIRBAUT Tony 18 TEN HARTOG Guy 19 BRAYAN-LUND Thomas DEN 20 VAN HYFTE Steven 21 BENIUSIS Justas LTU 22 WIELANDT Sven 23 MORIS Sven 24 HUYGEN Wout 25 DE WITTE Brecht 26 GOOSSENS Kenny 27 DE DONCKER Balder 28 CLARK Patrick GBR 29 KING Rocco RSA 30 D´HOOGE Thomas 35 WAELKENS Dave 37 MEUL Tom 38 MEUL Robby 43 MAES Bryan 44 VERCAUTEREN Tim
    7-7-2017-belsele 1137.JPG
    Podium te Sinaai met winnaar Alexis Caresmel, Bram Van Renterghem en
    Stijn Verbeke.

    7-7-2017-belsele 1140.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Alexis Caresmel.
    7-7-2017-belsele 1141.JPG
                        Winnaar te Sinaai Alexis Caresmel met de bloemen.
    7-7-2017-belsele 1083.JPG
          Aankomst van winnaar Alexis Caresmel voor Bram Van Renterghem.
    7-7-2017-belsele 1090.JPG
    Aankomst van de 4de Glenn Rotty voor Kevin Lava, Bart Dielissen, Guy Smet
    en Jude Taylor.

    7-7-2017-belsele 1100.JPG
    7-7-2017-belsele 1061.JPG
    7-7-2017-belsele 1058.JPG
                                                 Op kop Stijn Verbeke.
    7-7-2017-belsele 1045.JPG
    7-7-2017-belsele 1042.JPG
    7-7-2017-belsele 1039.JPG
                                               Vooraan Glenn Rotty.
    7-7-2017-belsele 1013.JPG
    7-7-2017-belsele 997.JPG
    7-7-2017-belsele 971.JPG
                                               Rechts vooraan Guy Smet.
    7-7-2017-belsele 957.JPG
    7-7-2017-belsele 945.JPG
    7-7-2017-belsele 912.JPG
    7-7-2017-belsele 868.JPG
    7-7-2017-belsele 848.JPG
    7-7-2017-belsele 845.JPG
    7-7-2017-belsele 843.JPG
    7-7-2017-belsele 831.JPG
                                       Vooraan Matthias Ongena.
    7-7-2017-belsele 822.JPG
    7-7-2017-belsele 789.JPG
                                            Rechts vooraan Robby Meul.
    7-7-2017-belsele 787.JPG
                                            Rechts vooraan Stijn Verbeke.
    7-7-2017-belsele 784.JPG
    7-7-2017-belsele 780.JPG
                De start van de Elite z.c. & Beloften te Sinaai met 63 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-07-2017 om 17:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 07/07/2017 SINT-NIKLAAS (O) - UCI Beloften Topcom -25 jaar - 180 km - 45,12 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - opgevers: 27

    1 THIJSSEN Gerben LOTTO SOUDAL

    2 HODEG CHAGUI Alvaro Jose HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 MAES Alexander CIBEL - CEBON

    4 DE KLEIJN Arvid NED BABY - DUMP CYCLINGTEAM

    5 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    6 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    8 PICOUX Maximilien T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 STOCKMAN Abram TARTELETTO - ISOREX

    10 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    11 MICHIELS Killian 12 GEUENS Alexander 13 ROSS LAMB GER 14 MENTEN Milan 15 D´HEYGERE Gil 16 DELVAUX Guillaume 17 BOUTS Jordy 18 PIETERS Laurent 19 HAUBRUGE Robin 20 SNYERS Jari 21 VERHAEGEN Tom 22 ALONSO MONTES Pablo 23 REYNAERTS Jan 24 DE SY Vincent 25 VAN DER HAEGHEN Ruben 26 DEPREZ Tuur 27 DEBUY Anthony 28 DEFREYNE Cédric 29 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 30 DE BOCK Stijn 42 DE PESTEL Sander 49 VERSCHUERE Seppe 58 COLMAN Alex 61 RUYTERS Brecht 64 SINOY Fabio 66 BECK Cedric 71 DE BOCK Jelle 84 DE WITTE Mathias 85 VERHOFSTADT Thibau

     

    07/07/2017 OOSTNIEUWKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,12 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 4

    1 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    2 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    4 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    5 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    6 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    7 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 RIGG Jason AUS NORTHERN DISTRICT WA CC

    10 DENOLF Ritchie THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    11 VERMET Joran 12 BONNE Bart 13 OSTYN Arthur 14 FEYS Dominique 15 ASTELL Michael AUS 16 LANGEDOCK Mathieu 17 VAN COMPERNOLLE Kenneth 18 OLIVER Jake AUS 19 LANGHAM Jacob AUS 20 CALLEMEIN Pieter 21 VERMEULEN Jellerich 22 VAN STADEN Cuan AUS 23 MUSGRAVE Harrison AUS 24 VANDAELE Kenneth 25 MICHAUX Emiel

     

    07/07/2017 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,91 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 19

    1 CARESMEL Alexis FRA ESEG DOUAI

    2 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    6 DIELISSEN Bart NED WV BREDA

    7 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    8 TAYLOR Jude GBR TEAM B38

    9 HAVERALS Lars TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 HAEST Tom INDIVIDUEEL

    11 WILKINSON James GBR 12 DE GREVE Maxim 13 TIELEN Dario 14 GOEMAN Jonas 15 WATTEZ Danilo NED 16 ADOMAITIS Rojus LTU 17 HEIRBAUT Tony 18 TEN HARTOG Guy 19 BRAYAN-LUND Thomas DEN 20 VAN HYFTE Steven 21 BENIUSIS Justas LTU 22 WIELANDT Sven 23 MORIS Sven 24 HUYGEN Wout 25 DE WITTE Brecht 26 GOOSSENS Kenny 27 DE DONCKER Balder 28 CLARK Patrick GBR 29 KING Rocco RSA 30 D´HOOGE Thomas 35 WAELKENS Dave 37 MEUL Tom 38 MEUL Robby 43 MAES Bryan 44 VERCAUTEREN Tim

     

    07/07/2017 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - UCI Men Juniores – Proloog – Rit 1

    Aantal deelnemers: 163

    1 SOUTH EAST CYCLING TEAM 0:20:15

    2 BTWIN U19 RACING TEAM 0:20:27

    3 WALES NATIONAL TEAM 0:20:31

    4 TEAM AUTO EDER BAYERN 0:20:33

    5 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 0:20:33

    6 VOLHARDING WILTON CT 0:20:34

    7 LUX/STRADLING 0:20:36

    8 AA-DRINK JONGERENTEAM 0:20:43

    9 GERMANY NATIONAL TEAM 0:20:50

    10 COMITÉ AUVERGNE RHONE ALPES 0:20:54

    11 HECHMAN CYCLING-SLAGELSE JUNIOR 0:21:00

    12 LITHANIA NATIONAL TEAM 0:21:02

    13 WESTLAND WIL VOORUIT JUNIOREN 0:21:05

    14 ACROG - BALEN BC 0:21:14

    15 MIXTE WV SCHIJNDEL 0:21:19

    16 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEA 0:21:19

    17 ESTONIAN NATIONAL JUNIOR TEAM 0:21:25

    18 WILLEBRORD WIL VOORUIT 0:21:25

    19 SPOKES RACING TEAM 0:21:27

    20 TEAM CYCLING ELITE COPENHAGEN 0:21:32

    21 SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 0:21:34

    22 WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 0:21:36

    23 TEAM VELOSPORT JUNIOR DEVELOPMENT 0:21:39

    24 WV DE JONGE RENNER 0:21:39

    25 WAC TEAM 0:21:39

    26 CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT 0:21:42

    27 HEIST CYCLING TEAM (HCT) 0:21:51

    28 DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 0:22:46

    08-07-2017 om 17:15 geschreven door kenny


    07-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERWEDSTRIJDEN TE VRASENE !!!

    Wielrennen in Vrasene

     

    Fantastische kermisaffiche voor De Vrasense Wielervrienden !!!   

     

    De Vrasense Wielervrienden zijn weer klaar voor een nieuwe uitdaging met hun drie  koersdagen ter gelegenheid van de zomerkermis. Dit jaar zijn er evenwel enkele  koerswijzigingen.    

     

    Elite z/c en U23 (beloften) op woensdag 12 juli

    Ruben Apers PHOTONEWS_10619489-462.jpg  Cedric Beck.jpg
                    Ruben Apers                          Cedric Beck

    De lokale renners Ruben Apers en Cedric Beck verteerden intussen hun overstap van de juniores naar de U23 (beloften) goed. Vorige jaren waren ze al actief op hun thuisfront, maar dan bij nieuwelingen en juniores, en wellicht zullen ze ook nu weer hun beste beentje willen voorzetten. 

     

    Op woensdag 12 juli om 18 uur (ook een nieuw startuur) zetten de elite zonder contract en U23 (beloften) aan in Vrasene in de Grote Prijs Bomarzo. De kalender ziet er uitstekend uit om een puik aantal renners naar Vrasene te loodsen (enkel nog een wedstrijd ‘Open’ in Arendonk). De jongste jaren kwamen er steeds minder juniores opdagen, temeer daar ze soms niet mochten koersen wegens clubverplichtingen of meerdaagse wedstrijden. Ook een reden om het eens over een andere boeg te gooien.       

     

    Er worden 14 ronden afgelegd voor een totale afstand van 117 km. Start aan de kerk en aankomst aan café Sleutelhof in de Brugstraat te Vrasene. 

     

    Vrouwen-elite op vrijdag 14 juli

     

    De Vrasense Wielervrienden hebben intussen reeds zes jaar geleden uitbreiding gezocht van het wielerprogramma met een wedstrijd voor dames-elite.  Deze wedstrijd, de 7de Grote Prijs IndusClean, gaat door op vrijdag 14 juli om 18 uur. Er worden 15 ronden afgelegd over een totale afstand van 96 km.  Start aan de kerk en aankomst aan café Sleutelhof in de Brugstraat te Vrasene.  Er wordt 1.500 euro extra prijzengeld voorzien en elke ronde is er een premie te verdienen. Deze wedstrijd kadert ook in het nieuwe initiatief van de eerste Ladies Cycling Trophy Oost-Vlaanderen.     

     

    Een overzichtje van de erelijst van de zes voorbije edities:

    2011 – Kim De Baat (Ned) – 53 deelneemsters 

    2012 – Amy Bradley (Aus) – 50 deelneemsters

    2013 – Kelly Druyts – 89 deelneemsters

    2014 – Thalita De Jong (Ned) – 41 deelneemsters

    2015 – Demmy Druyts – 64 deelneemsters 

    2016 – Lotte Van Hoek (Ned) – 80 deelneemsters 

     

    Het 59ste wielerjaar van Vrasene wordt door ‘De Vrasense Wielervrienden’ georganiseerd. Het bestuur bestaat uit stichter Floribert Vermeiren, de bestuursleden Johny Vermeiren,  Alfons Colman, Dirck Meersman en Eric Soetens, en voor de public relations zorgt Gerry Van Gasse. 

     

    Het CHW (Comité ter Heropleving van de Wielersport) uit Beveren zal opnieuw medewerking verlenen aan bovenstaande twee wedstrijden. 

     

    6de Grote Prijs van Vrasene op extra koerszondag 16 juli

     

    Er komt voor De Vrasense Wielervrienden nog een extra koersdag bij, met name de 6de Grote Prijs van Vrasene voor leden van de wielerclubs en inwoners van Vrasene. Deze organisatie, in samenwerking met WTC Vrasene, nemen ze over van De Brugvrienden. Deze eerste wedstrijd start om 12.30 uur over 5 ronden of 32,5 km. Er is 100 euro te verdienen. Er moet bij de start een bewijs van aansluiting bij een wielertoeristenclub uit Vrasene zijn of men moet woonachtig zijn in Vrasene.

     

    Bovenop komt op deze koersdag om 14.30 uur de 17de Grote Prijs van Groot-Beveren voor leden van de wielerclubs (geen vergunning) uit Groot-Beveren en inwoners van Vrasene. Er zijn 8 ronden over 52 km en een prijzenpot van 250 euro. Hier is het bewijs van aansluiting bij een wielertoeristenclub uit Groot-Beveren of een verblijfsadres in Vrasene belangrijk.

     

    Tenslotte is er om 16 uur nog het 29ste kampioenschap van België voor WAOD (open categorie). Er zijn 12 ronden over een afstand van 78 km en een prijzenpot van 500 euro. Voor de eerste drie renners is er een podium met Belgische kampioenentrui, palmen en medailles. 

     

    Inschrijven kan vanaf 11.30 uur in café ’t Sleutelhof aan de Brugstraat 39 in Vrasene.

    07-07-2017 om 12:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 06/07/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 22°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met de Titel van Vlaams Kampioen !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg 

        Patrick Cocquyt         Koen De Bosscher

     

    Donderdag 6 Juli ST GORIKS OUDENHOVE (9620) – VLAAMS KAMPIOENSCHAP A, C en E

      

    Cat.A/B – 48 deelnemers – 82,5 km

    1 Arno DE WISPELAERE

    2 Olivier De Smet

    3 Koen Van Geyt

    4 Mauro Cooman = VK cat.A

    5 Pieter De Paepe

    6 Gillian Van Rymenant

    7 Bjorn Lison

    8 Roel Reigel

    9 Kenny Govaert

    10 Ruben Broeckaert

    11 Stijn Gidé 12 Germer Cardon 13 Jeroen De Winter 14 David Haegheman 15 Pascal Heyvaert 16 Gunter De Coen 17 Geert Clymans 18 Kevin Van Laetem 19 Stijn Peelman 20 Bjorn Coomans

     

    Cat.C/D – 42 deelnemers – 71,5 km

    1 PATRICK COCQUYT

    2 Koen De Bosscher = VK cat.C

    3 Kurt Eeckhout

    4 Gino Primo

    5 Lieven Van De Perre

    6 Jimmy De Paepe

    7 Ronny Van Der Vurst

    8 Gino De Weirdt

    9 Bruno Bruyere

    10 Gunther Quintelier

    11 Jerrry Cooman 12 Bert Peelman 13 Stefan Verhaeghe 14 Pascal Kestemont 15 Eric De Ryst 16 Jan De Mulder 17 Filip De Wannemaeker 18 Danny De Backer 19 Patrick Muylaert 20 Kurt Leuntjes

     

    Cat.E/F – 22 deelnemers – 60,5 km

    1 Eddy VANOPSTAL = VK cat.E

    2 Joost Pieters

    3 Michel Willems

    4 Jan Van Den Brande

    5 Dirk Van Hove

    6 Luc Van Mol

    7 Wim De Coninck

    8 Rene De Brucker

    9 Piet Van Vaerenbergh

    10 Noel Willems

    11 Luc Witman 12 Rene Mertens 13 Christian Somers 14 Pierre Remory 15 Stefaan Grymonprez 16 Raf Vercammen 17 Harmel Van Den Bossche 18 Rudy Van De Velde 19 Andre Bultinck 20 William De Cremer

    07-07-2017 om 08:48 geschreven door kenny


    06-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE MELLE VAN DONDERDAG 06/07/2017

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE MELLE VAN DONDERDAG 06/07/2017     


    Donderdag 06/07/2017 MELLE (O) - Men Elite - 156 km - 42,53 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - opgevers: 45

    1 DEHAES Kenny WANTY-GROUPE GOBERT

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    4 VERHELST Louis PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 EVANS Brad NZL DRAPAC

    6 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    7 VAN DER HOORN Taco NED TEAM ROOMPOT

    8 DERUETTE Thomas WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    9 MONK Cyrus AUS DRAPAC

    10 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 DE WINTER Ludwig 12 ROSS Matthew AUS 13 TEASDALE Joshua GBR 14 VAN BOVEN Frederiek 15 STEVENS Timothy 16 VAN DER PLOEG Neil AUS 17 DE KETELE Angelo 18 BREYNE Jonathan 19 AULAR Orluis VEN 20 YATES Theo AUS 21 OLIEBOS Jordy 22 VERWAEST Kevin 23 DE CLERCQ Angelo 24 VAN RAEPENBUSCH Ruben 25 VAN GANSEN Sam 26 CANT Jelle 27 LEA Jason AUS 28 DEVOLDER Stijn 29 BUYLE Pieter 30 WANTE Jari
    6-7-2017- melle 662.JPG
                                             Winnaar te Melle Kenny Dehaes.
    6-7-2017- melle 671.JPG
                            Winnaar te Melle Kenny Dehaes met de bloemen.
    6-7-2017- melle 653.JPG
                                            Winnaar te Melle Kenny Dehaes.
    6-7-2017- melle 592.JPG
    Aankomst van winnaar Kenny Dehaes voor Benjamin Verraes, Niels De Rooze,
    Louis Verheslt, Brad Evans en Jérôme Baugnies.

    6-7-2017- melle 599.JPG
    6-7-2017- melle 561.JPG
    6-7-2017- melle 473.JPG
    6-7-2017- melle 414.JPG
    6-7-2017- melle 405.JPG
    6-7-2017- melle 395.JPG
    6-7-2017- melle 377.JPG
    6-7-2017- melle 357.JPG
    6-7-2017- melle 334.JPG
    6-7-2017- melle 302.JPG
    6-7-2017- melle 297.JPG
    6-7-2017- melle 263.JPG
    6-7-2017- melle 234.JPG
    6-7-2017- melle 220.JPG
    6-7-2017- melle 210.JPG
    6-7-2017- melle 196.JPG
    6-7-2017- melle 185.JPG
    6-7-2017- melle 139.JPG
    6-7-2017- melle 121.JPG
    6-7-2017- melle 117.JPG
    6-7-2017- melle 111.JPG
    6-7-2017- melle 085.JPG
    6-7-2017- melle 074.JPG
    6-7-2017- melle 055.JPG
    6-7-2017- melle 034.JPG
    6-7-2017- melle 027.JPG
    6-7-2017- melle 021.JPG
                       De start te Melle van de Men Elite met 81 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-07-2017 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 06/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 06/07/2017 MELLE (O) - Men Elite - 156 km - 42,53 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - opgevers: 45

    1 DEHAES Kenny WANTY-GROUPE GOBERT

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    4 VERHELST Louis PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 EVANS Brad NZL DRAPAC

    6 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    7 VAN DER HOORN Taco NED TEAM ROOMPOT

    8 DERUETTE Thomas WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    9 MONK Cyrus AUS DRAPAC

    10 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 DE WINTER Ludwig 12 ROSS Matthew AUS 13 TEASDALE Joshua GBR 14 VAN BOVEN Frederiek 15 STEVENS Timothy 16 VAN DER PLOEG Neil AUS 17 DE KETELE Angelo 18 BREYNE Jonathan 19 AULAR Orluis VEN 20 YATES Theo AUS 21 OLIEBOS Jordy 22 VERWAEST Kevin 23 DE CLERCQ Angelo 24 VAN RAEPENBUSCH Ruben 25 VAN GANSEN Sam 26 CANT Jelle 27 LEA Jason AUS 28 DEVOLDER Stijn 29 BUYLE Pieter 30 WANTE Jari

     

    06/07/2017 POPERINGE (W) - Elite z.c./U23 - 69 km - 43,11 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 5

    1 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    4 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    5 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 BEUSELINCK Briek VIND! CYCLING PROJECT

    8 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    9 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 CONSTANT Kenny 12 DE RUYSSCHER Dante 13 DECLERCQ Thierry 14 CLAERHOUT Sven 15 BRUYNEEL Giel 16 CASTRIQUE Jonas 17 DEBUYSERE Wannes 18 PLANCKAERT Emiel 19 LAPERE Kris 20 BOUTTÉ Jordy 21 VANNESTE Evert 22 BOSMANS Arne 23 VERVERKEN Pieter 24 CAVEY Laurens 25 VANHOVE Jonas 26 DEQUIDT Frederik 27 TOORTELBOOM Frederik 28 DECOTTIGNIES Jason 29 ALDERWEIRELD Robin 30 VANHAECKE Thomas

    06-07-2017 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/07/2017

    tmz.jpg
    Proficiat aan KURT VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege !!!

     Kurt Van Raemdonck.jpg   
    Kurt Van Raemdonck

    Maandag 03/07/2017 – KLOOSTERZANDE - Trimbelangen Midden Zeeland

    Amateurs – 42 deelnemers

    1-Tim van Dijke (Colijnsplaat)

    2-Stefan Laurijssen

    3-Marc Blok

    4-Mick van Dijke

    5-Kevin Van Raemdonck

    6-Kristof De Baets

    7-Rico van Damme

    8-Roy Guequierre

    9-Patrick van Boven

    10-Thijmen Braem

    11-Dennis Raadtgever-12-Cornelis Bakker-13-Tristan van Sante-14-Gregory van Waeijenbergh-15-Bart de Cock-16-Willem Jan-Koeman-17-Jack Wenders-18-Bryan Cap-19-Edzard van Ewijk-20-Peter de Braal-21-Christiaan Kik-22-Danny Nachtegaal-23-Jeroen Heijens-24-Richard Wullems-25-Roelof Tolman-26-Jacob de Roo-27-Rinco de Kraker-28-Kurt Heymans-29-Wesley van Noord-30-Gunter van Gaeveren-31-Martin Lukasse-32-Michel van Bunder-33-Jelle Dhollander-34-Gerard van Haaften-35-Lawrence Vandermeersch-36-Peter Rottier-37-Vincent Maes

     

    Amateurs +40 jaar – 28 deelnemers

    1-KURT VAN RAEMDONCK (Beveren)

    2-Dave Van Roeyen

    3-Sjoerd Bult

    4-Michel de Koning

    5-Niky Deijkers

    6-Gerd Smet

    7-Lieven Van De Perre

    8-Giovanni Van Drom

    9-Rinie van Zundert

    10-Jean Paul-Reunis

    11-Rik de Vree-12-Willem Ruijzing-13-Wim Rombaut-14-Andy van Loon-15-Jan vd Nobelen-16-Johan Brouwers-17-Sjaco Hoondert-18-Freddy Van Camp-19-Patrick Cornelissen-20-Danny Van Hoof-21-Kees Raats-22-Danny Van Guyse-23-Luc Swartele-24-Edwin Kas-25-Mark Baart-26-Guido Kramer-27-Marc Vanacker

     

    D-categorie – 41 deelnemers

    1-Aart van Steveninck (Clinge)

    2-Chris Hamerlinck

    3-Yannick Sprangers

    4-Tom van Houte

    5-Wim Vanderveken

    6-Emile Elzinga

    7-Stefan Loof

    8-Patrick van Straten

    9-Gyon Asselman

    10-Robin Talen

    11-Arjen van Damme-12-Danny Michielse-13-Simon Jansen-14-Peter Heymans-15-Ronald Gort-16-Pascal van Strien-17-Gino Van Broeck-18-Pieter Voets-19-Nino vd Starre-20-Marijn Vermue-21-Nieils van Antwerpen-22-Ludwig Walrave-23-Ronald Withagen-24-Jurgen de Maat-25-Thijs Geuze-26-Michael Hazen-27-Kevin Velghe-28-Michiel de Haas-29-Edwin Talen-30-Dennis den Haan-31-Damy Vader-Middelburg-32-Erwin de Bock-33-Yannick Schiltz-34-Lars vd Beek-35-Jochem Roels-36-Dimitri Nijs

     

    S/P-categorie – 48 deelnemers

    1-Dennis Doens (Oostburg)

    2-Glen Bogaerts

    3-Wessel Bakhuizen

    4-Adrian de Witte

    5-Peter Bakker

    6-Reggie Goole

    7-Stefan de Schrijver

    8-Jente Samson

    9-Kelvin Bonne

    10-Dylan Soetens

    11-Patriuck Dankaart-12-Jasper Dophemont-13-Martijn de Kok-14-Kris van Meele-15-Jeffrey Walhout-16-Erwin van Keulen-17-Jan Riemens-18-Quinten Ginneberge-19-Luc Riemens-20-Martij Poppe-21-Peter Verplancke-22-Mink Louwerse-23-Jacco van Burg-24-Jan de Muynck-25-Bart Verhaege-26-Erik de Block-27-Ron Bustraan-28-Rini Boidin-29-Maarten Goeree-30-Nico van Est-31-Glenn Nieuwersteeg-32-Dies Franse-33-Johan vd Kooi-34-Peter van Langevelde-35-Dieter de Craene-36-Arjan van Hekke-37-Marco Kouijzer-38-Mark van Gaever-39-Chantal Verstraten(d)-40-Lotte Overdevest(d)-41-Chris Soetens-42-Sonny van Kruijssen-43-Jurgen Soffers-44-Rudy Buzeijn-45-Giovanni de Bruijne-46-Frank van Kruyssen-47-Ilona de Koning(D)-48-Gert jan-de Vaan

    06-07-2017 om 14:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/07/2017
    VWV.jpg

    Woensdag 05/07/2017 HOUTVENNE (2235)

    Liefhebbers - 72 km

    1-Verheyden Robin

    2-Goeleven Jeroen

    3-De Weerdt Nick

    4-Veroft Jelto

    5-Heylen Keith

    6-Van Kerckhoven Niels

    7-Van den Broeck Maxim

    8-Dieltjens Gert

    9-Verheyden Joris

    10-De Feyter Tom

    11-Kemerlinckx Kristof 12-Van Der Sanden Maarten 13-Deprée Kim 14-Ledegen Dietmar 15-Mariën Jim 16-Van Gorp Yves 17-Van Vlasselaer Sven 18-Willemen Kristof 19-Mertens Kjell 20-Dubois Andy

     

    C renners - 60 km

    1-Heremans Koen

    2-De Busser Jean Paul

    3-Vermote Patrick

    4-Fets Benny

    5-Verschueren Ivan

    6-Bogaerts Patric

    7-Tuyls Robby

    8-Ooms Gunter

    9-Cargnello Michel

    10-Witvrouwen Kris

    11-Rijken Peter 12-Claes Benny 13-Dockx Peter 14-Verbinnen Dirk 15-De Proost Jim 16-Van Woensel Alain 17-Smits Kurt 18-Van den Plas Kurt 19-De Batist Jef 20-De Backer TOm

     

    D renners - 60 km

    1-Van Uffel Wim

    2-Van der Mieren Kris

    3-Vluymans Erik

    4-Keim Luc

    5-Van Der Mieren Daniel

    6-Van Loy Eddy

    7-Van Bael Hans

    8-Haest Eddy

    9-Peeters Luc

    10-Geeraert Rudi

    11-Follon Ronny 12-Goris Thomas 13-Geets Frank 14-Minnen Marc 15-Fierens Paul

     

    E renners - 60 km

    1-Durant Martin

    2-Van Loy Ellen

    3-Delfosse Catherine

    4-Vercammen Raf

    5-Delfosse Joseph

    6-Van den Broeck Louis

    7-Vandersande Elise

    8-Dom André

    9-Van Thielen Marcel

    06-07-2017 om 14:21 geschreven door kenny


    05-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LENNERT CAPPAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Lennert Cappan.jpg

       Lennert Cappan

    Woensdag 05/07/2017 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 16

    1 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    2 LEAR Samuel USA VOLHARDING

    3 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    4 CHAMON Thomas TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    5 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    7 EVRARD Laurent VÉLO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS

    8 MUS Aloïs SHIFTING GEARS

    9 D´HOORE Giorgio WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 BREYE Florent FRA

    11 COURTENS Igor 12 GODERIS Jelle 13 DURY Davy 14 DE JAEGHERE Ruben 15 HENNING Sam GBR 16 CAETHOVEN Steven 17 SCHOTTE Lauwrence 18 DE VINK Gregory RSA 19 VANDAELE Angelo 20 SAVAGE Kieran GBR 21 QUERTINMONT Corentin 22 DENOLF Ritchie 23 BOTHUYNE Jorden 24 VANTHOURNOUT Brecht 25 MORALES Emiliano MEX 26 BAEKELAND Cedric 27 DOWNES Brandon RSA 28 DEBOOT Bruce 29 VANDERBEKEN Brent 30 TAYLOR Jude GBR 
     
     

    05/07/2017 DIKKEBUS (W) - Juniores - 84,5 km - 40,65 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 27

    1 LENNERT CAPPAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VANDENDRIESSCHE Stef ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DOCHY Thibaut ACROG - BALEN BC

    7 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    8 JONES Thomas AUS INFORM

    9 SCOTT Joshua NZL ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 VOLKAERT Jonas 12 HELBERG Ruben RSA 13 COMPERNOLLE Justin 14 MAES Laurens 15 TACK Jan-emiel 16 DERIBREUX Achille 17 BEYENS Matisse 18 JACQUES Jarne 19 FIEUW Staf 20 ROELAND Tycho 21 TURNBULL Carter AUS 22 ORMISTON Callum RSA 23 WESTELINCK Jesper NED 24 DE VYLDER Robbe 25 HANNE Milan 26 GELDHOF Wannes 27 SENRAME Arthur 28 BÉHAGUE Rémi FRA 29 BURPEE Bryan USA 30 DESCAMPS Maxence

     

    05/07/2017 HEERS (LB) - Juniores - 81,6 km - 42,49 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 9

    1 VAN BELLE Bas NED LRTV SWIFT

    2 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    3 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    4 DELWICHE Kilian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 DESCHUYTTER Casper CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    7 DESPONTIN Pierre LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 EUSSEN Bjarne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    11 VANDERBORGHT Kamiel 12 BROXHAM Rickardo RSA 13 STUIJ Thom NED 14 SAULS Abdul Muttalib RSA 15 SCHEERS Lander 16 THOME Yohan 17 MATTHEWS Daniyal RSA 18 NICOLAES Frédéric 19 SCHURMANN Jordan 20 LAMBEIR Joachim 21 VANGRONSVELD Rob 22 CLAUSSE Axel 23 TASKINEN Julius FIN 24 DE WILDE Luca 25 HOPPERETS Christophe 26 VAN OLMEN Siebe 27 VAN DER TOUW Milan NED 28 VANHULST Jens 29 HALLEUX Simon 30 HEYLEN Gilles 33 ADRIAENSSENS Jenno

     

    05/07/2017 DIKKEBUS (W) - Nieuwelingen - 58,5 km - 38,98 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 3

    1 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 MOLLY Gil WIELERTEAM IEPER

    5 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 CASTELAIN Nathan WIELERTEAM IEPER

    7 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    8 CLAUS Benoît CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN COMPERNOLLE Jamie CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VAN KEMPEN Jules USA TRI-CYCLISTS BRC

    11 DEJONGHE Michiel 12 TORNU Florian FRA 13 SEYNAEVE Robin 14 BOUCHARD Mathis 15 DELAHAYE Jens 16 MATTHEWS Robert AUS 17 MALFAIT Ines 18 LEWILLE Ian 19 DEBORGGRAEVE Matthew 20 DEWULF Gust 21 DELVART Theo FRA 22 FEDERICO Nicolas USA 23 RIJS Ruben 24 VANGHELUWE Warre 25 VERSCHEURE Miel 26 DEBRABANDERE Michiel 27 D´HOLLANDER Senne 28 DEKIEN Sander 29 MAERTENS Jawën 30 NOREILDE Mathias

     

    05/07/2017 SCHELDEWINDEKE (O) - Nieuwelingen - 62,1 km - 39,05 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 18

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 ALENTEYNS Jorit SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VANDENSTORME Dylan TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    8 SANDRIE Brent CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 MARIT Senne JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 VAN ROOSBROECK Jan WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN ZANDE Devin 12 BONTINCK Jarne 13 BEECKMAN Brent 14 DE PAUW Robbe 15 TIMMERMANS Tristan NED 16 DE LAET Tomas 17 VIDTS Obie 18 GIJBELS Jonas 19 KAES Xedric 20 VAN DER MEULEN Wout 21 BOONS Jente 22 VAN DER TAELEN Glen 23 VERSTRYNGE Emiel 24 HALS Bjarne 25 COPPENS Cisse 26 DE VOS Sander 27 DHONDT Jarno NED 28 LIEVENS Niels 29 ARNOUTS Brent 30 MALFAIT Willem 36 COSYNS Milan

    05-07-2017 om 21:45 geschreven door kenny


    04-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OPDORP VAN DINSDAG 04/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OPDORP VAN DINSDAG 04/07/2017     


    Dinsdag 04/07/2017 OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,66 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 11

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    7 SINOY Fabio UNITED C.T.

    8 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    11 DE GROOTE Arne 12 DE BLOCK Nick 13 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 14 PEERSMAN Gerben 15 BOLLE Yenzo 16 DE OST Jarne 17 VAN GANSEN Sam 18 KIVITS Marc NED 19 POLSPOEL Jonas 20 VAN DE PERRE Dimitri 21 MOORS Oliver GBR 22 HAVERALS Lars 23 POLAK Thomas NED 24 ADRIAENSEN Michael 25 VAN BUGGENHOUT Joeri 26 MOYSON Jelle 27 VAN DE VELDE Guillaume 28 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 29 AKKERMANS Lars NED 30 FITZWATER Matias NZL 33 MOESKOPS Jiry 42 VAN ROOSBROECK Patrick
    4-7-2017-opdorp 539.JPG
    Podium te Opdorp met winnaar Jens Vandenbogaerde, Guy Smet en Jens Moens.
    4-7-2017-opdorp 547.JPG
                               Winnaar te Opdorp Jens Vandenbogaerde.
    4-7-2017-opdorp 522.JPG
                         Een woordje uitleg van winnaar Jens Vandenbogaerde.
    4-7-2017-opdorp 464.JPG
                                 Aankomst van winnaar Jens Vandenbogaerde.
    4-7-2017-opdorp 460.JPG
                 Aankomst van winnaar Jens Vandenbogaerde voor Guy Smet.
    4-7-2017-opdorp 468.JPG
                                  Aankomst van de 2de Guy Smet uit Kruibeke.
    4-7-2017-opdorp 474.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Jens Moens voor Niels Vandyck, Jan Vancompernolle,
    Boris Van Renterghem, Fabio Sinoy, Guy Van Broekhoven, Tim Vercauteren en Lennert Teugels.

    4-7-2017-opdorp 496.JPG
    4-7-2017-opdorp 449.JPG
    4-7-2017-opdorp 396.JPG
    4-7-2017-opdorp 383.JPG
                                            Links vooraan Guy Smet.
    4-7-2017-opdorp 367.JPG
    4-7-2017-opdorp 361.JPG
                                            Vooraan Tim Vercauteren.
    4-7-2017-opdorp 323.JPG
    4-7-2017-opdorp 290.JPG
    4-7-2017-opdorp 280.JPG
    4-7-2017-opdorp 222.JPG
    4-7-2017-opdorp 206.JPG
    4-7-2017-opdorp 188.JPG
    4-7-2017-opdorp 184.JPG
    4-7-2017-opdorp 143.JPG
    4-7-2017-opdorp 116.JPG
    4-7-2017-opdorp 048.JPG
    4-7-2017-opdorp 043.JPG
    4-7-2017-opdorp 033.JPG
    4-7-2017-opdorp 013.JPG
    4-7-2017-opdorp 004.JPG
    4-7-2017-opdorp 001.JPG
             De start van de Elite z.c. & Beloften te Opdorp met 56 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-07-2017 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 04/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 04/07/2017 KNESSELARE (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 46,52 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 13

    1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 BUYSSE Lennert INDIVIDUEEL

    3 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 VAN RUYMBEKE Thieme MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 BALCAEN Manolito WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DE VRIESE Stijn VETRAPO CYCLING TEAM

    7 LAMMERTYN Foeke INDIVIDUEEL

    8 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    9 SOBERON Zowé K.V.C. DEINZE VZW

    10 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    11 BUYSSE Jos 12 RAY Alexander NZL 13 DE KEE Glenn 14 DE SCHUYTER Arne 15 VAN HYFTE Steven 16 DE GREVE Maxim 17 VANDAELE Angelo 18 DE SCHUYTER Tim 19 CADRON Julien 20 OLIVER Jake AUS 21 GOEMAN Jonas 22 DELBAERE Tijs 23 VANDENBOSSCHE Cedric 24 DE WITTE Brecht 25 CORNELIS Nico 26 RIGG Jason AUS 27 ASTELL Michael AUS 28 VAN COMPERNOLLE Kenneth 29 LAMMENS Laudelino 30 BRAET Vinnie

     

    04/07/2017 OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,66 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 11

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    7 SINOY Fabio UNITED C.T.

    8 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    11 DE GROOTE Arne 12 DE BLOCK Nick 13 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 14 PEERSMAN Gerben 15 BOLLE Yenzo 16 DE OST Jarne 17 VAN GANSEN Sam 18 KIVITS Marc NED 19 POLSPOEL Jonas 20 VAN DE PERRE Dimitri 21 MOORS Oliver GBR 22 HAVERALS Lars 23 POLAK Thomas NED 24 ADRIAENSEN Michael 25 VAN BUGGENHOUT Joeri 26 MOYSON Jelle 27 VAN DE VELDE Guillaume 28 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 29 AKKERMANS Lars NED 30 FITZWATER Matias NZL 33 MOESKOPS Jiry 42 VAN ROOSBROECK Patrick

    04-07-2017 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/07/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Bjorn Coomans 2015.jpg
       Bjorn Coomans

    Maandag 3 Juli HUMBEEK (1851)


    Cat.A – 20 deelnemers – 50' + 3 ronden

    1 BJORN COOMANS (Ruisbroek)

    7 Walter Verhelst

    04-07-2017 om 20:17 geschreven door kenny


    2 Bert Van Der Trappen

    3 Kenny Govaert

    4 Kevin Van Den Cruijce

    5 Joery De Somer

    6 Jeroen De Winter

    7 Jelle Moyson

    8 Bjorn Lison

    9 Yorick Lison

    10 Bjorn Van Malderen

    11 Edwin De Wit 12 Nick De Busschere 13 Stijn Gidé 14 Kevin selleslagh 15 Rob Lanin 16 Gunter De Coen 17 Tibo De Mesmaecker 18 Gregory Caemerlinckx 19 Ruben Jans

     

    Cat.B – 7 deelnemers – 50' + 3 ronden

    1 Tom PENNINCK

    2 Steven Van Rijckeghem

    3 Tom De Smet

    4 Steven De Greveleer

    5 Simon Van Den Wijngaert

    6 Raf Luyten

    7 Gert Brijs

     

    Cat.C – 11 deelnemers – 45' + 3 ronden

    1 Bruno BRUYERE

    2 Gino Primo

    3 Kurt Van Der Plas

    4 Bert Peelman

    5 Pascal Kestemont

    6 Thomas Goris

    7 Gerry Maes

    8 Patrick Van Pachterbeke

    9 Dominique Geldolf

    10 Steve Van Hemelrijck

     

    Cat.D – 14 deelnemers – 45' + 3 ronden

    1 Rudy THOMAS

    2 Ronald Rents

    3 Jan De Mulder

    4 Frank Van Der Perre

    5 Denis Wauters

    6 Hugo Van Linden

    7 Luc Keersmackers

    8 Roland Marivoet

    9 Bruno Van De Veken

    10 Daniël Villers

    11 Eddy Vermeir12 Patrick Van Ransbeeck
     

    Cat.E – 12 deelnemers – 45' + 3 ronden

    1 Dirk VAN HOVE

    2 Leon Deuss

    3 Christophe Davies

    4 Jan Van Den Brande

    5 Dominique Turcksin

    6 Peter Willockx

    7 Marc Dockx

    8 Guy Theys

    9 Guy Vanparrijs

     

    Cat.F – 7 deelnemers – 45' + 3 ronden

    1 Rene MERTENS

    2 Felix Luyten

    3 Jos Vandermeulen

    4 Jean Blommaert

    5 Willy Teirlinck

    6 Roger Wauters

    03-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN MAANDAG 03/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN MAANDAG 03/07/2017     


    Maandag 03/07/2017 BEVEREN SCHAAL SCHOETERS (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 156 km - 42,86 km/h

    Aantal deelnemers: 152 - opgevers: 48

    1 MOLLY Kenny AGO - AQUA SERVICE

    2 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON

    3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    4 ARIMONT Charlie AGO - AQUA SERVICE

    5 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    6 CARESMEL Alexis FRA ESEG DOUAI

    7 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    8 PLUTO Martin LAT WV NOORD HOLLAND MONKEY TOWN

    9 VERSCHUERE Seppe CIBEL - CEBON

    10 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 STOCKMAN Abram 12 VERWAEST Kevin 13 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 14 MERTENS Robin 15 AERTS Thijs 16 AERNOUTS Jim 17 MAES Alexander 18 TASSET Marvin 19 MAFFEIS Dany FRA 20 VAN DYCK Wesley 21 MERTENS Joran 22 TAMINIAUX Lionel 23 BAUDE Arthur 24 PARIDAENS Jasper 25 STOCKMAN Michiel 26 VERBIEST Senna 27 UALGASI Bram 28 BOUTS Jens 29 JACOBS Pieter 30 MARIN Glenn 31 HEIRBAUT Tony 34 VAN GUYSE Jarno 45 VAN DAMME Bart 47 DE KEERSMAEKER Alexander 50 ROTTY Glenn 60 ILEGEMS Ken 79 VAN GOETHEM Kevin 80 DE BOCK Stijn 81 DHOLLANDER Kristof 82 VERBEKE Stijn 90 WIELANDT Sven 94 DE PAEPE Johannes 101 GOOSSENS Kenny 104 DE BOCK Jelle
    3-7-2017-schoeters 1223.JPG
    Podium te Beveren met winnaar Kenny Molly, Gianni Marchand en Nicolas Cleppe.

    3-7-2017-schoeters 1212.JPG
    Podium te Beveren met winnaar Kenny Molly, Gianni Marchand en Nicolas Cleppe.
    3-7-2017-schoeters 1230.JPG
                                               Winnaar Kenny Molly.
    3-7-2017-schoeters 1196.JPG
                                  Een woordje uitleg van winnaar Kenny Molly.
    3-7-2017-schoeters 1091.JPG
    Aankomst van winnaar Kenny Molly voor Gianni Marchand en Nicolas Cleppe.
    3-7-2017-schoeters 1088.JPG
    Aankomst van winnaar Kenny Molly voor Gianni Marchand en Nicolas Cleppe.
    3-7-2017-schoeters 1097.JPG
    Spurt voor de 4de plaats met Charlie Arimont, Corne Van Kessel, Alexis Caresmel,
    Jordy Bouts, Martin Pluto, Seppe Verschuere en Rutger Wouters.

    3-7-2017-schoeters 1122.JPG
                                               Aankomst van het peleton.
    3-7-2017-schoeters 1003.JPG
    3-7-2017-schoeters 940.JPG
    3-7-2017-schoeters 925.JPG
    3-7-2017-schoeters 582.JPG
    3-7-2017-schoeters 544.JPG
    3-7-2017-schoeters 509.JPG
    3-7-2017-schoeters 473.JPG
    3-7-2017-schoeters 460.JPG
    3-7-2017-schoeters 408.JPG
    3-7-2017-schoeters 320.JPG
    3-7-2017-schoeters 287.JPG
    3-7-2017-schoeters 209.JPG
    3-7-2017-schoeters 197.JPG
    3-7-2017-schoeters 183.JPG
    3-7-2017-schoeters 169.JPG
    3-7-2017-schoeters 150.JPG
    3-7-2017-schoeters 128.JPG
    3-7-2017-schoeters 116.JPG
    3-7-2017-schoeters 103.JPG
    3-7-2017-schoeters 095.JPG
    3-7-2017-schoeters 088.JPG
    3-7-2017-schoeters 078.JPG
            De start van de Elite z.c. & Beloften te Beveren met 152 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2017 om 21:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 03/07/2017 BEVEREN SCHAAL SCHOETERS (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 156 km - 42,86 km/h

    Aantal deelnemers: 152 - opgevers: 48

    1 MOLLY Kenny AGO - AQUA SERVICE

    2 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON

    3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    4 ARIMONT Charlie AGO - AQUA SERVICE

    5 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    6 CARESMEL Alexis FRA ESEG DOUAI

    7 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    8 PLUTO Martin LAT WV NOORD HOLLAND MONKEY TOWN

    9 VERSCHUERE Seppe CIBEL - CEBON

    10 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 STOCKMAN Abram 12 VERWAEST Kevin 13 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 14 MERTENS Robin 15 AERTS Thijs 16 AERNOUTS Jim 17 MAES Alexander 18 TASSET Marvin 19 MAFFEIS Dany FRA 20 VAN DYCK Wesley 21 MERTENS Joran 22 TAMINIAUX Lionel 23 BAUDE Arthur 24 PARIDAENS Jasper 25 STOCKMAN Michiel 26 VERBIEST Senna 27 UALGASI Bram 28 BOUTS Jens 29 JACOBS Pieter 30 MARIN Glenn 31 HEIRBAUT Tony 34 VAN GUYSE Jarno 45 VAN DAMME Bart 47 DE KEERSMAEKER Alexander 50 ROTTY Glenn 60 ILEGEMS Ken 79 VAN GOETHEM Kevin 80 DE BOCK Stijn 81 DHOLLANDER Kristof 82 VERBEKE Stijn 90 WIELANDT Sven 94 DE PAEPE Johannes 101 GOOSSENS Kenny 104 DE BOCK Jelle

     

    03/07/2017 DENDERWINDEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,58 km/h

    Aantal deelnemers: 97 - opgevers: 23

    1 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    2 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    3 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    5 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    7 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 COOK Leighton AUS VERIS RACING

    11 DEVALCKENEER Sieben 12 WUYTS Mathijs 13 NOELS Sven 14 VAN IMPE Kevin 15 ONGENA Matthias 16 SIMON Kenn 17 DE PAEPE Pieter 18 BULLEY Lewis GBR 19 VAN DE KEER Kevin 20 FABRI Hannes 21 THOMSON Julian AUS 22 VAN DAMME Indy 23 TIMMERMANS Tim 24 VANLUCHENE Mats 25 NOËL Jordy 26 ASTELL Michael AUS 27 TYTECA Koen 28 VANOPDENBOSCH Koen 29 ALLARD François 30 VAN ENDE Wouter 35 LIESSENS Jarno 48 VAN DEN BERGHE Anthony 51 ONGHENA Matthias

    03-07-2017 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg   Franky Van Oyen 2017 2.jpg

     Koen De Bosscher      Franky Van Oyen

    Maandag 3 Juli 2017 DIKKELVENNE (9890)  


    Catg.A – 73,5 km – 13 deelnemers

    1-Verhofstadt Jarno (Erembodegem)

    2-Vermassen Jens

    3-Apers Michaël

    4-Haegeman David

    5-Van Meirhaeghe Karel

    6-Moerman Jens

    7-Dumortier David

    8-Peeters Nico

    9-De Sutter Stijn

    10-Dhondt Gunter

    11-Staelens Dieter-12-De Smet Olivier-13-De Cock Joeri

     

    Catg.B – 63,7 km – 13 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-De Weirdt Gino

    3-De Corte Peter

    4-Goossens Alex

    5-Verschelden Steven

    6-De Vlieger Sven

    7-Opsomer Sam

    8-Devlies Chris

    9-Van Strijdonck Claude

    10-Van Buggenhout Jurgen

    11-Rabout Rudi-12-Cathelyn Youri-13-De Wannemaeker Filip

     

    Catg.B+ – 63,7 km – 11 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-De Ridder Richard

    3-Deloof Jean-Pierre

    4-Mariotti Eliseo-Mario

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-De Lannoy Didier

    7-Bourgeois Sylvain

    8-Mortier Luc

    9-Corneillie Gino

    10-Braeckman Geert

    11-Hellinckx Danny

     

    Catg.C – 53,9 km – 24 deelnemers

    1-De Coninck Wim (Grammene)

    2-De Vos Rony

    3-Struyf Raoul

    4-Goossens Marc

    5-Vanopstal Eddy

    6-De Coninck Danny

    7-Pieters Joost

    8-Paridaens Ronny

    9-Watteny Patrick

    10-Heye Hilair

    11-De Baets Johan-12-De Naeghel Jozef-13-Bath Mick-14-Willems Noël-15-Van Lierde Hans-16-D'Hondt Erwin-17-Vyncke William-18-Van Cleemput Paul-19-Somers Chris-20-Reubens Hendrick-21-Dupont Guido-22-De Vuyst Eddy-23-De Meyer Eric-24-Bolle Henk

     

    Catg.D – 53,9 km – 15 deelnemers (+65 jaar)

    1-Remory Pierre (Ressegem)

    2-Vervondel Marc

    3-Tas Helmuth

    4-Moens Louis

    5-Van Holen Johny

    6-Devadder Andre

    7-Wauters Jean-Pierre

    8-Depreitere Eddy

    9-Scheirlinckx Jozef

    10-Scheirlinckx Hendrik

    11-Mous Willy-12-Lockefeir Marinus-13-Luypaert Danny-14-Demiddel Ronny-15-Van Loon Adri

     

    Catg.D+ – 53,9 km – 4 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Hermans Luc

    4-Robijns Robert

    03-07-2017 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE BEVEREN VAN ZONDAG 02/07/2017

    FOTO'S DAMES ELITE TE BEVEREN VAN ZONDAG 02/07/2017     


    Zondag 02/07/2017 BEVEREN WAAS (O) – Dames Elite - 91 km - 35,91 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 17

    1 JESSY DRUYTS uit Wilrijk SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    2 BEX Nathalie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    3 HOOGEBOOM Roos NED TWCSTER MAASLAND

    4 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    5 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    6 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 HERMANS Anka WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    10 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 VAN DEN HAUTE Steffy 12 DUTOUR Margot FRA 13 POLSPOEL Maaike 14 PILZ Estefania Sibila ARG 15 ROHDE Lysanne NED 16 LOUCHAERT Justine 17 BAAS Carleen NED 18 DEBBOUDT Evelien 19 FABER Claire LUX  20 DELHAYE Pauline FRA 21 TEMMERMAN Ilse 22 DUPREZ Jurrina 23 HEYNS Joyce 24 DRUYTS Lenny 25 DENEEF Naïka 26 VAN DEN WIJNGAARD Ingrid NED 27 DOCX Mieke 28 GOESSENS Brenda 29 DALVING Shana 30 VAN DEN STEEN Kim 35 BRITS Delphine 38 COMMISSARIS Caren 45 VERTENTEN Soetkin 50 REYNDERS Melanie 57 GELUK Yva NED 58 MAGILL Hazel RSA 59 TEN HARTOG Sarah 61 DELTOMBE Evelien 62 VERHAEGEN Lien 64 BAELE Eveline
    2-7-2017-BEVEREN D. 528.JPG
    Podium te Beveren met winnares Jessy Druyts, Nathalie Bex en Roos Hoogeboom.

    2-7-2017-BEVEREN D. 538.JPG
    Podium te Beveren met winnares Jessy Druyts, Nathalie Bex en Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 547.JPG
                               Een woordje uitleg van winnares Jessy Druyts.
    2-7-2017-BEVEREN D. 549.JPG
                                               De 2de Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 519.JPG
                                         Winnares Jessy Druyts uit Wilrijk.
    2-7-2017-BEVEREN D. 516.JPG
                                      Winnares Jessy Druyts uit Wilrijk.
    2-7-2017-BEVEREN D. 460.JPG
    Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Nathalie Bex, Roos Hoogeboom, Kelly
    Druyts, Femke Verstichelen, Sarah Inghelbrecht en Loes Sels.

    2-7-2017-BEVEREN D. 452.JPG
       Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Nathalie Bex, Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 448.JPG
        Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Nathalie Bex, Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 445.JPG
       Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Nathalie Bex, Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 469.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 474.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 378.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 334.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 290.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 277.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 273.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 250.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 225.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 194.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 176.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 155.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 120.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 111.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 065.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 045.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 041.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 034.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 011.JPG
                 Start van de Dames Elite te Beveren met 90 deelneemsters.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2017 om 20:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Jessy Druyts 2017.jpg 

            Jessy Druyts


    Zondag 02/07/2017 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km - 44,08 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 12

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BOUTTÉ Jordy PCT TOMACC

    3 LEGLEY Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    4 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    9 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 LELEU Antoine DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    11 DE KEE Glenn 12 BAILLIEVIER Kilian 13 CLEMENS Ed GBR 14 BONNE Jenko 15 MUS Aloïs 16 WYDOOGHE Jaron 17 CHAMON Thomas 18 ALDERMAN Jake GBR 19 PRUVOOST Shayne 20 CLAERHOUT Sven 21 DE KETELE Angelo 22 DEBOOT Bruce 23 DELBAERE Tijs 24 DENOLF Ritchie 25 LAPERRE Krsi 26 DEWACHTER Aaron 27 DECLERCQ Thierry 28 DEFREYNE Cédric 29 VANDAELE Philip 30 LAPIERE Ward 42 VAN DAMME Bart

     

    02/07/2017 BEVEREN WAAS (O) – Dames Elite - 91 km - 35,91 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 17

    1 JESSY DRUYTS uit Wilrijk SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    2 BEX Nathalie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    3 HOOGEBOOM Roos NED TWCSTER MAASLAND

    4 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    5 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    6 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 HERMANS Anka WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    10 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 VAN DEN HAUTE Steffy 12 DUTOUR Margot FRA 13 POLSPOEL Maaike 14 PILZ Estefania Sibila ARG 15 ROHDE Lysanne NED 16 LOUCHAERT Justine 17 BAAS Carleen NED 18 DEBBOUDT Evelien 19 FABER Claire LUX  20 DELHAYE Pauline FRA 21 TEMMERMAN Ilse 22 DUPREZ Jurrina 23 HEYNS Joyce 24 DRUYTS Lenny 25 DENEEF Naïka 26 VAN DEN WIJNGAARD Ingrid NED 27 DOCX Mieke 28 GOESSENS Brenda 29 DALVING Shana 30 VAN DEN STEEN Kim 35 BRITS Delphine 38 COMMISSARIS Caren 45 VERTENTEN Soetkin 50 REYNDERS Melanie 57 GELUK Yva NED 58 MAGILL Hazel RSA 59 TEN HARTOG Sarah 61 DELTOMBE Evelien 62 VERHAEGEN Lien 64 BAELE Eveline

     

    02/07/2017 HERSELT (BLAUBERG) (A) - Juniores - 87,6 km - 41,43 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 11

    1 OOSTHUIZEN Jason RSA PRO TOUCH CYCLING CLUB

    2 VERVLOESEM Xandres VZW JONG WIELERTALENT

    3 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    5 VRANKEN Vince SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 CLOOTS Kilian SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 BROXHAM Rickardo RSA PRO TOUCH

    10 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN LAER Jan 12 LUYTEN Jonas 13 WUYTS Siebe 14 DESPONTIN Pierre 15 COOLS Wannes 16 GROOT DE Noah NED 17 BRUYNS Lennerd 18 TIBACKX Lander 19 WILS Lance 20 WOUTERS Rick 21 STERCKX Domien 22 SAULS Abdul Muttalib RSA 23 VAN HEMELEN Vincent 24 HILLEN Michiel 25 LOUYET Benoît 26 MATTHEWS Daniyal RSA 27 VAN OOSTERWYCK Lennert 28 DOGGEN Sander 29 LEMMENS Sander 30 VANGRONSVELD Rob

     

    02/07/2017 JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Juniores - 83 km - 38,45 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 2

    1 TROFIMOVS Deniss LTU CYLING CLUB MONKEYTOWN

    2 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 NIJHUIS Sven NED VER. CYCLING CLUB MONKEY TOWN

    4 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    7 GOOSSENS Rob ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 EUSSEN Bjarne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 NIJS Thibaut INDIVIDUEEL

    10 CANDRIES Ruben DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 GIELEN Jasper 12 DELGEYE Guillaume 13 CLAUSSE Axel 14 HOPPERETS Christophe 15 LIESENS Dennis 16 LIEGEOIS Arnaud 17 DE WILDE Luca 18 COURT Arno 19 GEBOERS Tim 20 GEERTS Toon 21 BERAUX Yannick

     

    02/07/2017 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Juniores - 84 km - 42,69 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 16

    1 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERLINDE Simon KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE NEVE Joerik VZW JONG WIELERTALENT

    7 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    8 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DE LANGE Pieter-jan VZW JONG WIELERTALENT

    10 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 LINTHOUDT Arne 12 VAN EECKHOUDT Ruben 13 KESTENS Donovan 14 ROELAND Tycho 15 VANDEVELDE Yentl 16 TURNBULL Carter AUS 17 DE GRAEVE Simon 18 FIVÉ Trystan 19 VERHECKEN Gilan 20 VAN DORPE Guus 21 PUNNEWAERT Zion 22 GONDRY Quinten 23 BRACKE Stan 24 PRIEELS Robbe 25 WESTELINCK Jesper NED 26 CREYGELMAN Jens 27 DE VYLDER Robbe 28 VAN DE CAUTER Zeger 29 BRUGGEMAN Lorenzo 30 FOCQUET Mathijs 36 ROOSE Matteo

     

    02/07/2017 VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km - 40 ,44 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 7

    1 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    2 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    4 BRUYNEEL Tristan TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    6 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 SENS Connor AUS BENDIGO

    8 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    10 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 DELAERE Jonas 12 VERDONCK Andres 13 VERLEYEN Mauro 14 BORTELS Théo 15 LITVINOV Dominik 16 GARSBEKE Jelle 17 VERDONCK Loeka 18 STUER Kwinten 19 MAES Laurens 20 DESCAMPS Maxence 21 PEREZ Ezequiel USA 22 SHABOYAN Hrach ARM 23 BRAET Axel 24 TREMERIE Ryan 25 HARTWYK Bradley USA 26 CHEATLE Max GBR 27 DOCHY Thibaut 28 VERCRUYSSE Gilles 29 HOUSSIN Bavo 30 CORNETTE Lucas

     

    02/07/2017 ZANDVOORDE - ZONNEBEKE (W) - Juniores - 81 km - 38,53 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    2 DERIBREUX Achille CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 OWENS Tomos GBR CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DELSAUT Anthony CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 GADENNE Kevin CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 DESCAMPS Thomas ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 VANNESTE Wout VZW JONG WIELERTALENT

    10 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 MILES Toby GBR 12 JACQUES Jarne 13 DECUYPERE Nathan 14 VANDAMME Yorben 15 LIPPENS Glenn 16 MEERSCHAERT Leonardo 17 FARVACQUE Axel 18 PYRA Lorenzo 19 DECLEYRE Torsten 20 TIMPERMAN Jurgen 21 DUJARDIN Diederik 22 CLABAU Thibaut 23 DELLACHERIE Corentin 24 DELLACHERIE Flavian 25 PETIT Thibault 26 JONES Guy GBR 27 FORREST Arend

    02/07/2017 BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN (LB) - Ploegentijdrit

    U17 - Nieuwelingen 
    1 ACROG - BALEN BC

    2 WAC TEAM

    3 WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE

    4 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCL

    5 WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIEN

    6 CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JON

    7 LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEA

    9 ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MEN

    10 DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN


    Juniores 
    1 ACROG - BALEN BC J

    2 DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA

    4 CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JON

    5 VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOIT

    8 ISOREX CYCLING TEAM

    9 LOTTO-VC ARDENNES

    10 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCL


    U23-Elite Clubteams 
    1 LOTTO SOUDAL

    2 EFC-L&R-VULSTEKE

    3 VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWO

    4 STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLIN

    5 UNITED C.T.

    6 VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING

    7 ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 DOVY KEUKENS - FCC

    10 V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE


    U23-Elite Continentale teams 
    1 AGO - AQUA SERVICE

    2 PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVI

    3 T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    03-07-2017 om 20:15 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!