.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZONDAG 04/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZONDAG 04/06/2017     


    Zondag 04/06/2017 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 41,21 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 5

    1 TIM VERCAUTEREN uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    5 VAN COUTER Stein INDIVIDUEEL

    6 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    8 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VERMEIRE Matthias K.V.C. DEINZE VZW

    10 BONTINCK Karel DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 CORDEEL Pieter 12 HEIRBAUT Tony 13 PARSONS Alexander RSA 14 BREUGELMANS Michiel 15 KING Rocod RSA 16 FELIX Robbe 17 GOMMERS Sven NED 18 MAES Bryan
    4-6-2017-zond sinaai 377.JPG
                             Winnaar te Sinaai Tim Vercauteren uit Belsele.
    4-6-2017-zond sinaai 399.JPG
    Eindpodium 3-daagse met winnaar Bart Van Damme, Glenn Rotty en Guy Ten Hartog.
    4-6-2017-zond sinaai 410.JPG  4-6-2017-zond sinaai 401.JPG
        Bart Van Damme eindwinnaar te Sinaai.
    4-6-2017-zond sinaai 411.JPG
                                   Een woordje uitleg van Bart Van Damme.
    4-6-2017-zond sinaai 349.JPG
    Aankomst van winnaar Tim Vercauteren voor Stijn Verbeke en Kristof Dhollander.
    4-6-2017-zond sinaai 347.JPG
    Aankomst van winnaar Tim Vercauteren voor Stijn Verbeke en Kristof Dhollander.
    4-6-2017-zond sinaai 354.JPG
    Bart Van Damme werd 4de voor Stein Van Couter, Guy Ten Hartog en Robby Meul.

    4-6-2017-zond sinaai 334.JPG
                            Guy Ten Hartog, Robby Meul en Stijn Verbeke.
    4-6-2017-zond sinaai 325.JPG
                                         Glenn Rotty uit Verrebroek.
    4-6-2017-zond sinaai 312.JPG
                                   Stein Van Couter en Bart Van Damme.
    4-6-2017-zond sinaai 266.JPG
    4-6-2017-zond sinaai 214.JPG
    4-6-2017-zond sinaai 199.JPG
                                    Tim Vercauteren en Tony Heirbaut.
    4-6-2017-zond sinaai 170.JPG
                                                   Stijn Verbeke
    4-6-2017-zond sinaai 160.JPG
    4-6-2017-zond sinaai 157.JPG
    4-6-2017-zond sinaai 155.JPG
    4-6-2017-zond sinaai 126.JPG
    4-6-2017-zond sinaai 107.JPG
    4-6-2017-zond sinaai 085.JPG
                                         Vooraan Bryan Maes.
    4-6-2017-zond sinaai 066.JPG
    4-6-2017-zond sinaai 060.JPG
    4-6-2017-zond sinaai 029.JPG
    4-6-2017-zond sinaai 027.JPG
      Een ijsje na de start van de Elite z.c. & Beloften te Sinaai met 23 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-06-2017 om 22:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CRITÉRIUM DU DAUPHINÉ 2017 - THOMAS DE GENDT WINT ETAPPE 1

    Dauphiné.jpg
    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Thomas De Gendt 2017 1.jpg   Thomas De Gendt 2017.jpg

        Thomas De Gendt

     

    Zondag 04/06/2017 SAINT-ÈTIENNE - SAINT-ÈTIENNE – Men Elite – 170 km – Rit 1 – 04h17’04”

    Aantal deelnemers: 176

    1-THOMAS DE GENDT uit Beveren LTS

    2-FRA-Axel Domont-ALM-+44"

    3-ITA-Diego Ulissi-UAD-+57"

    4-FRA-Pierre Latour-ALM-+57"

    5-DUI-Emanuel Buchmann-BOH-+57"

    6-ITA-Sonny Colbrelli-TBM-+59"

    7-FRA-Julien Simon-COF-+59"

    8-SPA-Alejandro Valverde-MOV-+59"

    9-GBR-Ben Swift-UAD-+59"

    10-DEN-Michael Valgren-AST-+59"

    11-BEL-Jens Keukeleire-ORS-+59" 12-FRA-Tony Gallopin-LTS-+59" 13-SLO-Grega Bole-TBM-+59" 14-BEL-Tiesj Benoot-LTS-+59" 15-GBR-Chris Froome-SKY-+59" 16-ITA-Mauro Finetto-DMP-+59" 17-AUS-Simon Clarke-CDT-+59" 18-ITA-Alberto Bettiol-CDT-+59" 19-FRA-Guillaume Martin-WGG-+59" 20-VS-Brent Bookwalter-BMC-+59" 21-IER-Daniel Martin-QST-+59" 22-VS-Andrew Talansky-CDT-+59" 23-NED-Stef Clement-TLJ-+59" 24-ITA-Fabio Aru-AST-+59" 25-AUS-Richie Porte-BMC-+59" 26-DEN-Jakob Fuglsang-AST-+59" 27-NED-Sam Oomen-SUN-+59" 28-BEL-Thomas Degand-WGG-+59" 29-FRA-Romain Bardet-ALM-+59" 30-IER-Nicolas Roche-BMC-+59" 38-BEL-Floris De Tier-TLJ-+1'09" 58-BEL-Sander Armée-LTS-+2'09" 59-BEL-Serge Pauwels-DDD-+2'09" 60-BEL-Ben Hermans-BMC-+2'09" 72-BEL-Jelle Vanendert-LTS-+2'09" 86-BEL-Oliver Naesen-ALM-+5'57" 95-BEL-Pieter Vanspeybrouck-WGG-+6'55" 97-BEL-Julien Vermote-QST-+6'55" 109-BEL-Frederik Backaert-WGG-+8'17" 117-BEL-Dimitri Claeys-COF-+8'17" 131-BEL-Gijs Van Hoecke-TLJ-+13'18" 137-BEL-Tim Declercq-QST-+13'18" 147-BEL-Tosh Van der Sande-LTS-+13'18" 155-BEL-Guillaume Van Keirsbulck-WGG-+16'11" 156-BEL-Bert De Backer-SUN-+16'11" 157-BEL-Edward Theuns-TFS-+16'11" 161-BEL-Jonas Van Genechten-COF-+16'11"

    04-06-2017 om 22:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR DE LUXEMBOURG 2017 - EINDWINST VOOR GREG VAN AVERMAET
    Tour de Luxenbourg 2017.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 8°Seizoenszege bij de Profs en de Eindwinst in de Ronde van Luxemburg !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg     greg Luxembirg.jpg

     Greg Van Avermaet


    Zondag 04/06/2017 – MERSCH – LUXEMBOURG – Men Elite – 174,6 km – 36,61 km/h

    Aantal deelnemers: 102 - Etappe 5

    1 GREG VAN AVERMAET uit Hamme BMC BMC RACING

    2 KIRSCH Alex WVA WB VERANCLA

    3 MEURISSE Xandro WGG WANTYGROUPE

    4 MATE MARDONES Luis COF COFIDIS

    5 BISOLTI Alessandro NIP NIPPO-VINI

    6 PEREZ Anthony COF COFIDIS

    7 DUIJN Huub VWC VERANDA'S

    8 BAUGNIES Jérôme WGG WANTYGROUPE

    9 POULSEN Rasmus Guld TVC TEAM VELOCO

    10 LOUBET Julien ADT ARMEE DE TE

     

    EINDKLASSEMENT

    1 VAN AVERMAET Greg BMC BMC RACING

    2 MEURISSE Xandro WGG WANTYGROUPE  29

    3 PEREZ Anthony COF COFIDIS 36 

    4 THOMAS Benjamin ADT ARMEE DE TE 40

    5 DUIJN Huub VWC VERANDA'S  40

    6 MATE MARDONES Luis COF COFIDIS  43

    7 LOUBET Julien ADT ARMEE DE TE  44

    8 BAUGNIES Jérôme WGG WANTYGROUPE  47

    9 EDET Nicolas COF COFIDIS  48

    10 POULSEN Rasmus Guld TVC TEAM VELOCO   50

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 7°Seizoenszege bij de Profs !!!
    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg

      Greg Van Avermaet

    Vrijdag 02/06/2017 - STEINFORT – WALFERDANGE - 178,4 km in 4u34'47"

    Aantal deelnemers: 108 - Etappe 2

    1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme

    2.Jempy Drucker (Lux)

    3.Alexander Kamp (Den)

    4.Maxime Bouet (Fra)

    5.Huub Duijn (Ned)

    6.Alexander Krieger (Dui)

    7.Pierpaolo De Negri (Ita)

    8.Pim Ligthart (Ned)

    9.Fabien Canal (Fra)

    10.Andrea Pasqualon (Ita)

    04-06-2017 om 22:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Matthias Ongena kop 2017.jpg  Tim Vercauteren 2017.jpg

          Matthias Ongena           Tim Vercauteren


    Zondag 04/06/2017 DEURNE ELITE DERNYCRITERIUM (A) – Men Elite - Criterium 82,5 km - 41,65 km/h

    Aantal deelnemers: 15 - opgevers: 1

    1 POZATTO Philippo ITA WILIER

    2 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELANE

    3 DE PLUS Laurens QUICK - STEP FLOORS

    4 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    5 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA

    6 DE KETELE Kenny SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    9 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 DRUYTS Gerry PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 AERTS Toon 12 AERNOUTS Jim 13 BILLE Gaetan 14 GOOVAERTS Tom
     

    04/06/2017 MEMORIAL PHILIPPE VANCONINGSLOO (A) - UCI Topcompetitie -27 - 180,4 km - 44,98 km/h

    Aantal deelnemers: 156 - opgevers : 26

    1 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 DE BOCK Stijn CIBEL - CEBON

    3 ROSS LAMB GER UNITED C.T.

    4 AALRUST Håkon Lunder TEAM COOP

    5 MAES Alexander CIBEL - CEBON

    6 LISSON Christoffer DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM

    7 LEEMANS Rob PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 GEUENS Alexander PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 TANFIELD Harry GBR BIKE CHANNEL CANYON

    10 LIVYNS Arjen PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 STAS Brecht 12 COOLS Michael 13 CHRISTIANSEN Steffen Munk DEN 14 PLANCKAERT Emiel 15 LEHAEN Dries 16 VEKEMAN Maxime 17 SPENGLER Mario SUI 18 VAN DINGENEN Jordi 19 TAMINIAUX Lionel 20 DE SY Vincent 21 MOLLY Kenny 22 PIETERS Laurent 23 EENKHOORN Pascal 24 WALSH Edward 25 VAN GOMPEL Mathias 26 MENTEN Milan 27 REGUERO CORRAL Gabriel ESP 28 PAASSCHENS Mathijs NED 29 STIJNS Wayne NED 30 VERSCHUERE Seppe 39 REYNAERTS Wim 72 REYNAERTS Jan 92 VERHOFSTADT Thibau 94 VAN MOER Brent 111 SINOY Fabio 125 COOLS Alexander

     

    04/06/2017 AVERBODE (B) – Interclub Elite z.c./U23 - 132,5 km - 41,7 km/h

    Aantal deelnemers: 146 - opgevers: 19

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    4 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 ANDRIES Jordi PRORACE CYCLING TEAM

    8 HUYGEN Tijs HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 VAN OIRSCHOT Pieter NED ARROW CYCLING TEAM

    11 JACOBS Johan SUI 12 GIBBONS Thomas USA 13 WILLEMS Pieter 14 MARTIN Oliver AUS 15 VAN RAEPENBUSCH Ruben 16 VAN DEN PLAS Jelle 17 VERCAMMEN Jeroen 18 LEGLEY Matthias 19 RAEYMAEKERS Mattias 20 VAN DEN BRANDEN Viktor 21 HAVERALS Lars 22 PHILIPS Jonas 23 DE MAEGHT Dorian 24 HOOGENBOOM Niels NED 25 ROMBOUTS Bram 26 ROMBOUTS Seppe 27 MONDELAERS Jarno 28 DE KEE Glenn 29 HAEMELS Bavo 30 VAN DEN BERGHE Jeroen 52 VAN GOETHEM Kevin 67 LIESSENS Jarno 82 WAELKENS Dave 103 PERSOON Joeri

     

    04/06/2017 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 140 km - 43,09 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 5

    1 DHAENE Brecht PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 WOOD George GBR RICHARDSONS TREK RT

    4 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    5 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    6 CHAPMAN Lloyd GBR CATFORD

    7 SUTTON Joseph GBR GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    9 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    11 DE DECKER Steven 12 TOORTELBOOM Frederik 13 MUS Aloïs 14 CLAEYS Timothy 15 VERMEIRE Jordy 16 GODERIS Jelle 17 CAVEY Vincent 18 SLABINCK Indiana 19 DEVROYE Kim 20 D´HOORE Giorgio 21 VANDENBUSSCHE Jari 22 HAENEBALCKE Svenerick 23 DE JAEGHERE Ruben 24 MAXWELL Oliver GBR 25 FRANKLIN Ian GBR 26 LONGSTAFF Frank GBR 27 FOAMES Ben GBR 28 VANDAELE Philip 29 FITZWATER Matias NZL 30 BRADY Kieran GBR

     

    04/06/2017 LAUWE (W) - Elite z.c./U23 - 111,6 km - 42,18 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 10

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VANDAELE Thijs DOVY KEUKENS - FCC

    6 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 BOUTTÉ Jordy PCT TOMACC

    8 SELLAR Timothy AUS NORTHERN DISTRICTS WA CC

    9 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 LANGEDOCK Mathieu 12 DECLERCQ Thierry 13 WHITE Nicholas 14 DEBUYSERE Wannes 15 VANDAELE Angelo 16 PAUWELS Nills 17 DELEU Arnaud 18 DE DONCKER Balder 19 BALCAEN Manolito 20 SABBE Enzo 21 VANCRAEYNEST Kevin 22 DOWNES Brandon RSA 23 HUYGHE Gilles 24 VANDERBEKEN Brent 25 DE SCHUYTER Arne 26 MOERMAN Thomas 27 SENO Clément FRA 28 BEAUPREZ Benjamin 29 BOUTTÉ Niels 30 DEWACHTER Aaron

     

    04/06/2017 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 41,21 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 5

    1 TIM VERCAUTEREN uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    5 VAN COUTER Stein INDIVIDUEEL

    6 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    8 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VERMEIRE Matthias K.V.C. DEINZE VZW

    10 BONTINCK Karel DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 CORDEEL Pieter 12 HEIRBAUT Tony 13 PARSONS Alexander RSA 14 BREUGELMANS Michiel 15 KING Rocod RSA 16 FELIX Robbe 17 GOMMERS Sven NED 18 MAES Bryan

     

    04/06/2017 SINT-KORNELIS-HOREBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,89 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 22

    1 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    3 GOETHALS Brent VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    5 VAN MEIRHAEGHE Jef ESPIRA CYCLING TEAM

    6 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    8 VENS Quincy ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    9 PATTEN Daniel GBR ASFRA RACING TEAM

    10 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 VEROUGSTRAETE Nicolas 12 MINNAERT Michiel 13 VANDENBERGH Wouter 14 DUBOIS Foeke 15 DE KETELE Angelo 16 VAN HOOREBEKE Michiel 17 VANDEMEULEBROECKE Steven 18 DELBAERE Tijs 19 EVERAERD Pieter 20 REIGEL Roel 21 BIEBUYCK Aurélien 22 PERSOONS Wim 23 WIGGINS Doron 24 SERGIO Torres Jorro ESP 25 SPYSSCHAERT Anthony 26 LAPIERRE Stijn 27 BUYLE Pieter 28 OLIEBOS Jordy 29 BAERT Jordi 30 GYSELINCK Eddy

     

    04/06/2017 ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 - 115 km - 41,24 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 4

    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele INDIVIDUEEL

    2 VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-VULSTEKE

    3 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    5 COOK Ivan AUS RESTORE CYCLING

    6 DILLEN Ruben VAN EYCK SPORT

    7 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 OUDERMANS Ben INDIVIDUEEL

    9 ANTHONISE Lieven NED DRC DE MOL

    10 VAN NOTEN Anthony V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 DE KEERSMAEKER Alexander 12 APERS Michael 13 DE RYCK Roy 14 DUIJVESTEIJN Jim NED 15 SEGERS Joren 16 BEELEN Niels 17 THIJS Wim 18 O CALLAGHAN Mark IRL 19 MAES Jef 20 SMET Jochem 21 DE KEMPENEER Steven 22 RELAES Jacob 23 VANDER EYKEN Brent 24 VAN BAARDEWIJK Koen NED

    04-06-2017 om 22:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Florian Vermeersch 2017 .jpg 

      Florian Vermeersch


    Zondag 04/06/2017 OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters - 76 km

    Amateurs - deelnemers: 12 - opgevers: 1- 43,41 km/h

    1 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    2 VERBEEK Wout

    3 MAES Bram

    4 OOMS Niels

    5 MERTENS Thomas TEAM DW BIKES

    6 DELANGHE Jelle VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 STRöTKER Leon NED MARCO POLO CYCLING TEAM

    8 GEENS Sander

    9 VANDERMAESEN Nick

    10 KOPS Twan NED TWC TEMPO

    11 MARCHAL Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    Masters A - deelnemers: 10 - opgevers: 2 - 43,57 km/h

    1 BECKERS Roy TEAM DW BIKES

    2 VREYS Niels

    3 CLAES Jorg

    4 VERWIMP Nick

    5 LEENDERS Daan KZLWC HEYLEN

    6 DE BIE Fréderic EC WALSHOUTEM

    7 WOUTERS Ive

    8 BULLENS Michael

     

    Masters B - deelnemers: 7 - opgevers: 2 - 42,91 km/h

    1 BOGAERTS Patric PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    2 BLOCKX David

    3 WILLEMS Dany EC WALSHOUTEM

    4 CLAES Benny EC WALSHOUTEM

    5 STANS Tom ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    Masters C - deelnemers: 7 - opgevers: 2

    1 VAN ROY Luc EC WALSHOUTEM

    2 KEIM Luc EC WALSHOUTEM

    3 VAN EYNDT Jozef EC WALSHOUTEM

    4 VERHAEGEN Guido

    5 GORIS Thomas

     

    04/06/2017 HARINGE (W) - Juniores - 87 km - 41,15 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 3

    1 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    3 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    4 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 RAECKE Jari CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    8 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DAVIES Conor GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 COMPERNOLLE Justin 12 DEGRYSE Nick 13 VANDAMME Yorben 14 DERYCKERE Ruben 15 MATTHYS Louka 16 GELDHOF Wannes 17 BRUYNEEL Tristan 18 DELSAUT Anthony 19 BRUNEL Cédric 20 VANDER BEKEN Quinten 21 CLAUWAERT Maarten 22 DEMEYER Guillian 23 DEKIEN Jens 24 VANNESTE Wout 25 GADENNE Kevin 26 VANHEE Jonas 27 VAN COMPERNOLLE Jason 28 ROOSE Matteo 29 EECKHOUT Arthur 30 FORRIER Gianni

     

    04/06/2017 ROOSDAAL (B) - Juniores - 84,7 km - 39,68 km/h

    Aantal deelnemers: 92 - opgevers: 34

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Zaffelare ACROG - BALEN BC

    2 PUT Lars SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DU FOUR Jens VZW JONG WIELERTALENT

    7 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 RADOUX Robin LOTTO-VC ARDENNES

    9 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 CAUFRIEZ Tristan LOTTO-VC ARDENNES

    11 VAN MULDERS Brent 12 MARIS Elias 13 VERHULST Ruben 14 DE PAUW Len 15 DE BRAEKELEER Jef 16 PESSEMIER Tom 17 FIVÉ Trystan 18 VAN CANEYT Joren 19 VAN DER BEKEN Aaron 20 BROUWERS Arno 21 DE GEYTER Jelle 22 LIEVENS Lars 23 WALRAED Jesper 24 DE VRIENDT Niels 25 VAN LIPPEVELDE Sander 26 VAN BELLINGEN Gerrit 27 BROECKX Seppe 28 VAN PRAET Robbe 29 LOOS Stef 30 DEBOUVER Ruben 56 CAETHOVEN Kenneth

     

    04/06/2017 JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 35,64 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 5

    1 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 MARTENS Hannes SPORT EN MOEDIG GENK

    3 STEVENS Daan ACROG - BALEN BC

    4 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    5 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VAES Alexandre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    8 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    9 PEETERS Sam SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 LEQUET Noa 12 LIJNEN Tymon 13 BELMANS Elias 14 WOLFS Gert-jan 15 VERVOORT Wout 16 KONINCKX Maarten 17 MULDERS Yarne 18 CHOFFRAY Gauthier 19 HERRYGERS Tieme 20 REYNDERS Robbe 21 OZDERYA Elyas 22 OZDERYA Nazim 23 BROHIC Thomas 24 DENIS Aurélien 25 STEGEN Quinten 26 LADANG Miguel 27 AWOUTERS Lars 28 WATRISSE Thibaut 29 BORGERS Lars 30 DE PROOST Mats

     

    04/06/2017 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 67 km - 37,28 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 3

    1 LECHANTRE Bastien FRA VC ROUBAIX

    2 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    3 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    4 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VERSEE Younes INDIVIDUEEL

    8 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    9 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 OGER Antonin FRA VC ROUBAIX LILLE METROPOLE

    11 BUFFEL Arne 12 VERSTRYNGE Emiel 13 VANGHELUWE Warre 14 VANSTEENKISTE Joshua 15 VANDEVYVERE Emiel 16 VROMANNE Mathias 17 VANPARIJS Tjorven 18 CLARYSSE Elio 19 CALLEWAERT Andreas 20 DE VOS Sander 21 MORTREUX Axel FRA 22 DEBRUYNE Lennert 23 VANCANNEYT Jelle 24 RIJS Ruben 25 DE GROOTE Vasco 26 DESMET Phoenix 27 DE PREESTER Victor 28 DENAEGHEL Brent 29 D´HOLLANDER Senne 30 DE MAERE Alessio 36 COLMAN Thibeau

    04/06/2017 ROOSDAAL (B) - Nieuwelingen - 61,6 km - 34,54 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 10

    1 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 D´HONDT Dante ACROG - BALEN BC

    3 CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 GHEYSENS Laurens LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 BEECKMAN Brent WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 ERAUW Thiemo WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 DEJONGHE Kjell ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 CEURENS Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 SEGERS Ryan 12 DE BOCK Rune 13 VAN DER PERRE Diemer 14 DE SMET Connor 15 VAN CAUTER Jarne 16 STALMANS Jasper 17 VAN CUTSEM Senna 18 HEYLEN Robbe 19 VERRIEST Noah 20 VANPRAET Ruben 21 LENSECLAES Robbe 22 DELEENHEER Toon 23 LAURYSSEN Rik 24 VAN BELLINGHEN Keano 25 GOFFART Jordi 26 BRUYNINCKX Nick 27 TEERLINCK Alexander 28 DE BRAEKELEER Juul 29 GALLE Marlo 30 BLANSAER Iljo 32 VAN CLEEMPUT Bert

    04-06-2017 om 19:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 04/06/2017 ARENDONK (A) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

     

    04/06/2017 OSSENWEG-ZOUTLEEUW (B) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

     

    04/06/2017 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    04/06/2017 SINT-TRUIDEN (L) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    04-06-2017 om 14:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/06/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 17°Seizoenszege !!!

    Renaat Demeter 2017.jpg   Patrick Cocquyt 2017.jpg 

       Renaat Demeter            Patrick Cocquyt


    Zaterdag 3 Juni - WAASMUNSTER (Ruiter) (9250)

     

    Catg.A – 72,8 km –  32 deelnemers

    1 Gillian VAN RYMENANT

    2 Robby Weemaes

    3 Kenny Govaert

    4 Pascal Heyvaert

    5 Enzo Opsomer

    6 Brent Pletinckx

    7 Vincent Maes

    8 Gunther De Coen

    9 Jelle Moyson

    10 Tom Van De Winckel

    11 Michael Van De Casteele 12 Stef Penne 13 Geraud Ockers 14 Stijn Gidé 15 Koen Selleslagh 16 Maarten Van Raamdonck 17 Jonas Van Den Haute 18 Tom Vanopdenbosch 19 Bob Meeuws 20 Tom Meul

     

    Catg.B – 72,8 km –  27 deelnemers

    1 RENAAT DEMEETER (Lochristi)

    2 Andy De Backer

    3 Raf Van Den Bossche

    4 Hans Heynssens

    5 Steven Goossens

    6 Steven Verschelden

    7 Alex Goossens

    8 Mario Van Den Broecke

    9 Andy Roskam

    10 Steven Van Rijckeghem

    11 Joery Brion 12 Devid Schoonjans 13 Andy Hoes 14 Kristof Reniers 15 Kris De Block 16 Jurgen Stijnen 17 Gert Brijs 18 Samuel Geerts 19 Peter De Bucke 20 Sven Van Esbroeck

     

    Catg.C – 61,6 km –  36 deelnemers

    1 Kurt EECKHOUT

    2 Patrick Bobelyn

    3 Franky Weemaes

    4 Peter Dockx

    5 Richard De Ridder

    6 Gino Primo

    7 Pascal Kestemont

    8 Ruud Havermans

    9 Kristof Reniers

    10 Bart Heyvaert

    11 Peter Maes 12 Steven De Kerpel 13 Kris Thomas 14 Benny Van Buynder 15 Alain Goolaerts 16 Rudi Rabout 17 Gunther Quintelier 18 Yves Loncke 19 Patrick Moens 20 Gerry Maes

     

    Catg.D – 61,6 km – 26 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Eddy Vermeir

    3 Marc Tabourdon

    4 Geert Van Speybroeck

    5 Ronald Rents

    6 Rudy Symons

    7 Frank Van Der Perre

    8 Dirk Mathys

    9 Jan Van Cauter

    10 Serge Meyvis

    11 Benny D'Haese 12 Dirk Goolaerts 13 Ronny Goolaerts 14 Alain De Schepper 15 Hugo Vanlinden 16 Frank De Pelsmaecker 17 Jan Braem 18 Danny Van Hoof 19 Stefaan Letouche 20 Brian Van De Veken

     

    Catg.E – 56 km –  27 deelnemers

    1 Dirk VAN HOVE

    2 Eddy Vanopstal

    3 Jos Claessens

    4 Joost Pieters

    5 Christiaan Geerts

    6 Dominique Turcksin

    7 Jos Maes

    8 Paul Castelyn

    9 Danny Polfliet

    10 Noel Willems

    11 Piet Van Vaerenbergh 12 Rudy Van De Velde 13 Marc Dockx 14 Rony Govers 15 Paul Geerdens 16 Hendrik Caethoven 17 Dirk Verbestel 18 Freddy Cornette 19 Jef Krols 20 Guido Dupont

     

    Catg.F – 50,4 km –  24 deelnemers

    1 Patrick VAN RENTERGHEM

    2 Felix Luyten

    3 Wim De Waal

    4 Jos Vandermeulen

    5 Willy Teirlinck

    6 Frank Rijpens

    7 Marc Dams

    8 Andre Bultinck

    9 Ludovicus De Backer

    10 Luc Snels

    11 Jean Pierre Wauters 12 Noel Burggraeve 13 Roger Wauters 14 Rene Mertens 15 Andre Devadder 16 Gilbert Vandenheuvel 17 William De Cremer 18 Freddy Vandenberghen 19 Jozef Saerens 20 Walter Verhelst

    04-06-2017 om 14:22 geschreven door kenny


    03-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 03/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 03/06/2017     


    Zaterdag 03/06/2017 SINAAI -WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 41,36 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 30

    1 ALEX COLMAN uit Moerzeke LOTTO SOUDAL

    2 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    3 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    4 KANERVA Joni FIN CYCLO VISION

    5 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    9 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 BUYLE Pieter CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBAN

    11 VERSICHEL Davy 12 OLIVER Jake AUS 13 DE MERLIER Giovanni 14 HESTERS Jules 15 TEN HARTOG Guy 16 VERHASSELT Bart 17 DE VRIESE Stijn 18 WIELANDT Sven 19 VAN DE PERRE Dimitri 20 DE BAETS Kristof 21 DE VISSCHER Glenn 22 MASURE Brent 23 DE RUYSSCHER Dante 24 VAN STEENBERGHEN Jori 25 DE CLERCQ Angelo 26 VAN STADEN Cuan AUS
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 442.JPG
                             Winnaar te Sinaai Alex Colman uit Moerzeke.
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 429.JPG
                                 Winnaar Alex Colman met de supporters.
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 396.JPG
                       Aankomst van winnaar Alex Colman voor Nico Verhoeven.
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 390.JPG
    Aankomst van winnaar Alex Colman voor Nico Verhoeven, Davy De Scheemaeker,
    Joni Kanerva, Bryan Boussaer, Bart Van Damme, Rieno Stofferis, Robby Meul,
    Laurens Poelman en Pieter Buyle.

    3-6-2017- ZAT  SINAAI 403.JPG
    Davy De Scheemaeker werd 3de voor Joni Kanerva, Bryan Boussaer, Bart Van Damme,
    Rieno Stofferis, Robby Meul, Laurens Poelman en Pieter Buyle.
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 383.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 378.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 367.JPG
                                             Vooraan Bart Van Damme.
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 336.JPG
          Vooraan Alex Colman voor Robby Meul in de kopgroep van 13 renners.
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 320.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 292.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 241.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 179.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 168.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 127.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 102.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 096.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 086.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 084.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 075.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 055.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 041.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 046.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 034.JPG
    3-6-2017- ZAT  SINAAI 030.JPG
                De start van de Elite z.c. & Beloften te Sinaai met 56 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-06-2017 om 21:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan STAF GALLE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Alex Colman 2017.jpg  Staf Galle 2017.jpg 

          Alex Colman               Staf Galle

    Zaterdag 03/06/2017 HEISTSE PIJL (A) - UCI Men Elite - 191 km - 46,03 km/h

    Aantal deelnemers: 114 - opgevers: 64

    1 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL

    2 DEHAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    3 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 NAESEN Lawrence WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    6 BERTAZZO Liam ITA WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA

    7 BOSMANS Wietse ERA - CIRCUS

    8 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    9 JENSEN August NOR TEAM COOP

    10 SWEECK Laurens ERA - CIRCUS

    11 VAN AERT Wout 12 MCNALLY Mark GBR 13 MAES Nikolas 14 HERMANS Quinten 15 JANSSENS Jimmy 16 MOSCA Jacopo ITA 17 MERTZ Remy 18 VAN GESTEL Dries 19 BOROŠ Michael CZE 20 MERLIER Tim 21 MERLIER Braam 22 WOUTERS Enzo 23 MANNAERTS Jelle 24 DE WINTER Ludwig 25 DRAPERI Matteo ITA 26 KORNER Max Emil Boholm NOR 27 ISERBYT Eli 28 DUQUENNOY Jimmy 29 STASSEN Julien 30 PICOUX Maximilien 34 MARCHAND Gianni 37 COENEN Dennis

     

    03/06/2017 ST.-ALDEGONDISPRIJS (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 137 km - 44,03 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - opgevers: 48

    1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    3 WOOD George RICHARDSONS - TREK ROAD TEAM

    4 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    6 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 RYAN Luke RICHARDSONS - TREK ROAD TEAM

    8 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VAN DEN BOSSCHE Angelo 12 DECEUNINCK Thomas 13 RUBBEN Sander 14 DESTATSBADER Roy 15 DESMECHT David 16 WYDOOGHE Jaron 17 MAXWELL Olliver 18 VANDAELE Thijs 19 PATTEN Daniel GBR 20 SEGERS Joren 21 LANNOO Jaromir 22 HAERINCK Steven 23 VAN RUYMBEKE Thieme 24 VAN ROOSBROECK Pieter 25 MCCAAN Jez 26 DEBOOT Bruce 27 CASIER Arne 28 BRADY Kieran 29 COURTENS Igor 30 VERMET Joran

     

    03/06/2017 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,5 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 14

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 GEYSEN Kurt ACROG - BALEN BC

    4 DELCROIX Gert INDIVIDUEEL

    5 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    6 ELEN Sander UNITED C.T.

    7 LETEN Wouter BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 BRACEGIRDLE Tom GBR GOMA DAKWERKEN VDB STEENHOUWERIJ

    9 CLAES Gert KZLWC HEYLEN

    10 CLEEREN Tom INDIVIDUEEL

    11 CREMERS Paul NED 12 NIJS Steven 13 SCHOUTEDEN Bert 14 GROOT Mitch NED 15 BROEKMANS Glenn 16 WILLEMS Tom 17 KOOLS Jos NED 18 LOENDERS Glenn 19 CALUWE Stijn 20 SOLBERG Robert NED 21 THEUNISSEN Jordi 22 PERCEVAL Kevin 23 DUFOUR Warre 24 ERREN Pim NED 25 STEEGMANS Senne 26 VAN LAER Laurens 27 HOULMONT Matthias 28 SMITS Geert NED 29 CORNELIS Jonas 30 TOOTH Niels 32 MARIN Glenn

     

    03/06/2017 SINAAI -WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 41,36 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 30

    1 ALEX COLMAN uit Moerzeke LOTTO SOUDAL

    2 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    3 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    4 KANERVA Joni FIN CYCLO VISION

    5 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    9 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 BUYLE Pieter CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBAN

    11 VERSICHEL Davy 12 OLIVER Jake AUS 13 DE MERLIER Giovanni 14 HESTERS Jules 15 TEN HARTOG Guy 16 VERHASSELT Bart 17 DE VRIESE Stijn 18 WIELANDT Sven 19 VAN DE PERRE Dimitri 20 DE BAETS Kristof 21 DE VISSCHER Glenn 22 MASURE Brent 23 DE RUYSSCHER Dante 24 VAN STEENBERGHEN Jori 25 DE CLERCQ Angelo 26 VAN STADEN Cuan AUS

     

    03/06/2017 BONHEIDEN-RIJMENAM (A) – Interclub Juniores - 118 km - 44,69 km/h

    Aantal deelnemers: 153 - opgevers: 30

    1 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    2 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    4 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    5 GRIGNARD Sébastien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBLR

    6 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    10 FRANSSENS Yannick ISOREX CYCLING TEAM

    11 PETERS Tom NED 12 PRIES Cédric LUX  13 BOMBOI Davide 14 PLATTEEUW Robbe 15 BAEYENS Yorgo 16 DE WILDE Gilles 17 MARIT Arne 18 JACQUES Jarne 19 VOLKAERT Jonas 20 HANNE Milan 21 VANSTEELANDT Thomas 22 VAN DER EYCKEN Brent 23 SCHERPENBERGH Tristan 24 DE BROEDER Maxwell 25 LINDELAUF Melvin NED 26 KAESEMANS Jasper 27 MARCHAND Bastian 28 PESSEMIER Tom 29 DECLERCQ Mathias 30 MATERNÉ Rémi 33 VANOVERBERGHE Jens 43 REUVERS Kevin NED 86 VERHEIJEN Geert NED 90 BIERKENS Tim NED 91 CASSAERT Loran 92 CAETHOVEN Kenneth 96 SLOCK Liam 97 HILLEMANS Pepijn NED  102 VAN GRIEKEN Jarne

     

    03/06/2017 OTEGEM (W) - Juniores - 83,5 km - 39,46 km/h

    Aantal deelnemers: 107 - opgevers: 17

    1 WERNIMONT Nicolas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 CAPPAN Lennert VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    7 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    8 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    9 VERLINDE Simon KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 DERIBREUX Achille 12 DE LANGE Pieter-jan 13 HOUSSIN Bavo 14 SAVER Kasper 15 WUYTS Siebe 16 VANDENDRIESSCHE Stef 17 GARSBEKE Jelle 18 VERTONGEN Jens 19 DE CLERCQ Aaron 20 DECRAENE Raoul 21 VAN DURME Michiel 22 GOSSEYE Milan 23 VAN OLMEN Siebe 24 VERDONCK Andres 25 MILBOU Steff 26 VERLEYEN Mauro 27 DELSAUT Anthony 28 VERCRUYSSE Bryan 29 DOCHY Thibaut 30 VERDONCK Loeka 50 WARRENS Anthony 53 COLLIE Lars

     

    03/06/2017 BELLEGEM (W) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 64,24 km - 35,56 km/h

    Dames Juniores - deelnemers: 29 - opgevers: 2

    1 LENSECLAES Ditte LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    2 BOSSUYT Shari LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    3 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    4 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    5 JANSEN Noa NED LARES WAOWDEALS DEVELOPMENT TEAM

    6 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    7 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 SHEPHERD Josie GBR SOUTH EAST REGION

    9 MICHIELSEN-STEVENS Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    11 VAN DER ZWET Suze NED 12 VRANKEN Chayenne 13 DHONT Glacia 14 MARCHETTO Martina ITA 15 DELESTRAIT Camille 16 FEYTENS Ellen 17 MALFAIT Ines 18 SCHEPERS Yana 19 LAMEIRE Louise 20 VERHEYDEN Sylke 21 VAN DER HORST Tamara NED 22 VAN WIN Sine 23 VANDEPUTTE Léa 24 DENISSE Lauren 25 WALLACE Rosie GBR 26 GOOSSENAERTS Chloë 27 VERVACKE Janinka

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 34 - opgevers: 1

    1 PANTON Megan GBR WOODWICH CC

    2 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 RENDERS Luna KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 MICHIELSEN-STEVENS Laura INDIVIDUEEL

    9 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    10 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 MICHOTTE Maelle 12 AKKERMANS Lotte NED 13 VANDERSTRAETEN Maaike 14 CRABBÉ Kiona 15 POPELIER Lotte 16 VERBEEK Britt 17 DUYM Farah 18 GIELKENS Esmée 19 PUNNEWAERT Kirin 20 BEIRINCKX Lina 21 CHARLIER Laura 22 LEFEBER Aline 23 PENNYNCK Charlotte 24 SADOINE Perrine 25 VAN DE VELDE Florelien 26 VERSLYPE Solene 27 VANDAELE Eline 28 JOOSSENS Paulien 29 SWINNEN Amy 30 STORMS Imke

    03/06/2017 KIELDRECHT (O) - Nieuwelingen - 63 km - 41,01 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 19

    1 STAF GALLE uit Stekene WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 MCCLENNON William AUS VZWJONGWIELERTALENT

    4 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    8 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11 DE CLEEN Wouter 12 DE GEEST Ricky 13 DECOSTER Michael 14 MICHIELSEN Jarne 15 COSYNS Milan 16 MAAS Aleksandr NED 17 TIMMERMANS Tristan NED 18 BLEYENBERG Jado 19 VAN HOOF Manu 20 LAERMANS Tommy 21 KAES Xedric 22 GROOTJANS Jeno 23 ARNOUTS Brent 24 DE VOS Wannes 25 WACHTERS Jul 26 DE RIJCK Nando 27 DE BEER Wannes 28 DE COCK Robbe 29 BOUMON Jens 30 VAN KERCKHOVE Quinten 31 VAN DAELE Ernest 34 ROGIERS Lucas 37 DANEEL Jefke

    03-06-2017 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    03/06/2017 LAUWE (W) - Nieuwelingen - 62 km - 37,5 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 6

    1 MISEUR Mon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W

    2 GOEBEERT Théo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 LEFEVRE Ruben VZW JONG WIELERTALENT

    4 VILEYN Brecht CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 SIMOENS Jari ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    7 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    8 CLAEYS Laurent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 VANDAELE Laurens 12 LELEU Audric 13 VERMEULEN Robban 14 LAURYSSEN Yorben 15 BONTINCK Jarne 16 VERBEECK Calvin 17 DE NEVE Tomas 18 VANDENBORRE Mathias 19 DEWACHTER Lucas 20 EECKHOUT Emile 21 MARTHE Nicolas 22 DECLERCK Jelle 23 SOENENS Ayton 24 VERSTRAETE Aaron 25 VAN LANDSCHOOT Ruben 26 DEBRUYNE Ramses 27 VANDENBULCKE Alex 28 DEJAEGHER Jasper 29 VANDERBEKE Aiden 30 VERROONEN Gilles

     

    03/06/2017 LUMMEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 39,11 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 13

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    3 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    4 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    7 VAN KERCKHOVE Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    10 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 DE GRAEF Noah 12 HEYLEN Wout 13 DE LAET Tomas 14 VAN BOUWEL Hannes 15 POELMANS Sam 16 VERCAUTEREN Thomas 17 VRANCKX Fausto 18 SCHYNS Tom 19 SQUIRE Ben 20 VAN LAER Pieter 21 GROOTJANS Andries 22 PEETERS Jef 23 OZDERYA Nazim 24 BEKAERT Joost 25 BROHIC Thomas 26 VERMEIREN Yenthe 27 BOELS Senne 28 LECERF William Junior 29 SIMONS Rob 30 DE JAEGER Arthur

    03-06-2017 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/06/2017

    Tijdrit.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 8°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg
     

           Frank Suys

    Zaterdag 03/06/2017 - Recreatieve tijdrit Slypskapelle

     

    Uitslag -40 jaar

    1. Thomas Segers 22’27”

    2. Bjorn Moerkerke

    3. Guillaume Lauwers

    4. Joris Rogiers

    5. Steven Vandenhende

     

    Uitslag +40 jaar

    1. Wim Feys 22’53”

    2. Pieter Tibergijn

    3. Filip Vermeersch

    4. David Blommaert

    5. Jan Goddaert

     

    Uitslag +50 jaar

    1. FRANK SUYS (Hingene)   23’59” (gem 40,2 km/u)

    2. Benny Beauprez op 19"

    3. Geert Vracx op 1'25"

    4. Ferdi Geldhof op 1'48"

    5. Geert Tijtgat op op 1'58"
    Frank Suys 3-6-2017 1.jpg Frank Suys 3-6-2017 2.jpg

    03-06-2017 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/06/2017

    waod_3.jpg

    Zaterdag 3 Juni 2017 - KORTEMARK (8610)

    Catg.A – 74,8 km – 44 deelnemers

    1-Rogge Simon (Oostakker)

    2-Van Raemdonck Kevin

    3-Delodder Sebastiaan

    4-Annendyck Andy

    5-Buysse Lennert

    6-Moerman Jens

    7-Poot Kevin

    8-Decottignies Jason

    9-De Coninck Guillaume

    10-Lammertyn Foeke

    11-Montaigne Jorn-12-Barbier Davy-13-Snoeck Mathias-14-Pysson Shane-15-Sonneville Jarno-16-Verbrugghe Sven-17-Clemme Kevin-18-Nevejans Dennis-19-Dumoulin Mirando-20-Boutelgier Axel-21-Chamon Thomas-22-Dhondt Gunter-23-Gryson Kristof-24-Semerano Kevin-25-Vossaert Matthias-26-Matthys Sam-27-Debonnez Detlev-28-Vandaele Kenneth-29-Hoste Simon-30-Verwee Nico-31-Vancolen Kevin-32-De Rocker Wesley-33-Bekaert Tim-34-Vermeiren Gianni-35-Decottignies Glenn-36-Ververken Gerdy-37-Vandenberghe Stijn-38-Deboever Nick-39-Roelens Matthias-40-Trenson Jan-41-Van Der Straeten Cedric-42-Verbiest Wim-43-Rouan Tom-44-Vispoel Ruben

     

    Catg.B – 64,6 km – 14 deelnemers

    1-David Stefaan (Torhout)

    2-Van Hautekerke Glenn

    3-De Beer Tom

    4-De Weirdt Gino

    5-Luyssen Geoffrey

    6--De Corte Peter

    7-Diet Wim

    8-Schaut Danny

    9-De Wannemaeker Filip

    10-Janssens Bert

    11-Gussé Wim-12-Van Strijdonck Claude-13-Volcke Dominiek-14-Milleville Vincent

     

    Catg.B+ – 64,6 km – 25 deelnemers

    1-Roose Nico (Waregem)

    2-Costello Tim

    3-De Lannoy Didier

    4-Devulder Annick

    5-Deloof Jean-Pierre

    6-Mortier Luc

    7-Vaneeckhoutte Thierry

    8-Van Speybroeck Geert

    9-Janssens Kenny (Melsele)

    10-Ampoorter Dirk

    11-Roobroeck Dirk-12-Corneillie Gino-13-Harms Ko-14-Braet Wim-15-Carette Danny-16-Lepoutre Ronny-17-Rice Darryl-18-Hellinckx Danny-19-Braeckman Geert-20-Nevejans Idesbald-21-Vanoverberghe Siegfried-22-Vantomme Johan-23-Van Oyen Franky-24-Peirs Gino-25-Vansevenant Rudi

     

    Catg.C – 44,2 km – 20 deelnemers

    1-Goossens Marc (Knokke)

    2-Versluys Marc

    3-De Coninck Danny

    4-Reniers Tony

    5-Heye Hilair

    6-Coupillie Roland

    7-Struyf Raoul

    8-Catteeuw Hedwig

    9-De Baets Johan

    10-Devisscher Rudy

    11-De Coninck Wim-12-D'Hondt Erwin-13-Van Lierde Hans-14-Lacquet Philippe-15-Van Cleemput Paul-16-Bolle Henk-17-Vyncke William-18-Boeve José-19-De Naeghel Jozef-20-D'Hondt Freddy

     

    Catg.D – 44,2 km – 9 deelnemers (+65 jaar)

    1-Vanpoucke Rik (Knokke Heist)

    2-Delanote Bonnie (DAME)

    3-Tas Helmuth

    4-Hoste Peggy (DAME)

    5-Delanote Hanne (DAME)

    6-Pauwels Marcel

    7-Mous Willy

    8-Lockefeir Marinus

    9-Demiddel Ronny

     

    Catg.D+ – 44,2 km – 4 deelnemers (+70 jaar)

    1-D'Hont Joseph (St.Amandsberg)

    2-Vyvey Julien

    3-Robijns Robert

    4-Hermans Luc

    03-06-2017 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/06/2017

    VWV.jpg
    Zaterdag 03/06/2017 - DESSEL


    Liefhebbers – 90 km

    1-Haest Tom

    2-Michiels Marnix

    3-Bruylandts Dave

    4-Van Der Sanden Maarten

    5-Van Gestel Niek

    6-Haest Christophe

    7-Ledegen Dietmar

    8-Dela Montagne Philippe

    9-Van Gorp Yves

    10-Verheyden Robin

    11-Mariën Christof 12-Van Looy Roel 13-Galicia Wannes 14-De Feyter Tom 15-Verwimp Nick 16-Rombouts Stijn 17-Valgaeren Philip 18-Docker Karel 19-Vanderhoydonk Glenn 20-Verelst Bert 26-Vincent De Vos

     

    Reeks C – 61,5 km

    1-Van Eyck Tom

    2-Willems Danny

    3-Verrijken Pieter

    4-Heremans Koen

    5-Cabanier Kris

    6-Pauwels Vital

    7-Witvrouwen Kris

    8-Aerts Peter

    9-Heremans Gert

    10-Van Staeyen Benny

    11-De Volder Tom 12-Van der Auweraer Jan 13-Van Laer Guy 14-Meir Wim 15-Serron Danny 16-Ooms Wilfried 17-Scheveneels Geert 18-Thijs Bart 19-Van den Dungen Peter 20-Thijs Filip

     

    Reeks D – 61,5 km

    1-Minnen Marc

    2-Wauters Philippe

    3-Van Roy Luc

    4-Wuyts Hans

    5-Peeters Luc

    6-Haest Eddy

    7-Van Bael Hans

    8-Vos Peter

    9-Van de Kerkhof Robert

    10-Cortoos Jan

    11-Smolders Frank 12-Wouters Chris 13-Van der Mei Joeke 14-Maegh Jan 15-Jacobs Eric 16-Pauwels Mario 17-Verheyen Rudi

     

    Reeks E – 61,5 km

    1-Auwers Sus

    2-Van Gils Rene

    3-Van Loy Ellen

    4-Lap Hans

    5-Durant Martin

    6-Vloemans Sarah

    03-06-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    02-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN VRIJDAG 02/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN VRIJDAG 02/06/2017     


    Vrijdag 02/06/2017 SINAAI- WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,1 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 20

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    6 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    8 GOOSSENS Kenny GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 SMET Guy 12 VAN DAMME Bart 13 KANERVA Joni FIN 14 DESCAMPS Joris 15 DE BRUYN Jimmy NED 16 VAN PETEGHEM Trifonius 17 DHOLLANDER Kristof 18 VERCAUTEREN Tim 19 JACOBS Robin 20 ONGENA Matthias 21 PIETERS Bart 22 MEUL Robby 23 TIMMERMANS Tim 24 WILKINSON James GBR 25 VERBEKE Stijn 26 WANTE Jari 27 BRAYAN-LUND Thomas DEN 28 DEMETER Renaat 29 BOLLE Yenzo 30 DONIE Birger 31 VAN IMPE Kevin 32 HEIRBAUT Tony
    2-6-2017-SINAAI VR 703.JPG
                              Winnaar te Sinaai Glenn Rotty uit Verrebroek.
    2-6-2017-SINAAI VR 714.JPG
    2-6-2017-SINAAI VR 709.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Glenn Rotty.
    2-6-2017-SINAAI VR 647.JPG
    Aankomst van winnaar Glenn Rotty voor Niels Vandyck, Bavo Haemels, Jens Moens,

    Benjamin Verraes en Gertjan De Sy.

    2-6-2017-SINAAI VR 652.JPG
    Niels Vandyck werd 2de voor Bavo Haemels, Jens Moens, Benjamin Verraes en
    Gertjan De Sy.

    2-6-2017-SINAAI VR 667.JPG
    Guy Ten Hartog werd 10de voot Guy Smet, Bart Van Damme, Joni Kanerva,
    Joris Descamps en Jimmy De Bruyn.

    2-6-2017-SINAAI VR 633.JPG
    2-6-2017-SINAAI VR 628.JPG
    2-6-2017-SINAAI VR 514.JPG
    2-6-2017-SINAAI VR 403.JPG
    2-6-2017-SINAAI VR 376.JPG
    2-6-2017-SINAAI VR 313.JPG
    2-6-2017-SINAAI VR 265.JPG
                                       Vooraan Guy Smet uit Kruibeke.
    2-6-2017-SINAAI VR 238.JPG
    2-6-2017-SINAAI VR 216.JPG
                                           Links vooraan Bart Van Damme.
    2-6-2017-SINAAI VR 199.JPG
    2-6-2017-SINAAI VR 179.JPG
    2-6-2017-SINAAI VR 169.JPG
    2-6-2017-SINAAI VR 149.JPG
                           Kristoff Heyns, Kristof Dhollander en Guy Ten Hartog.
    2-6-2017-SINAAI VR 131.JPG
                                Renaat Demeter en Kenny Goossens vooraan.
    2-6-2017-SINAAI VR 128.JPG
                                                      Glenn Rotty
    2-6-2017-SINAAI VR 067.JPG
                                                Vooraan Robby Meul.
    2-6-2017-SINAAI VR 060.JPG
                               Vooraan Tim Vercauteren en Stijn Verbeke.
    2-6-2017-SINAAI VR 030.JPG

    2-6-2017-SINAAI VR 024.JPG
                 Start van de Elite z.c. & Beloften te Sinaai met 52 deelnemers.
    2-6-2017-SINAAI VR 038.JPG
                                            Vincent De Sy en Gertjan De Sy.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-06-2017 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 02/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Glenn Rotty 2017.jpg 

           Glenn Rotty

    Vrijdag 02/06/2017 GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,92 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 3
    1 VERHELST Louis PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 BOUTTÉ Jordy PCT TOMACC

    3 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    5 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    6 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DEMEYER Niels DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    8 WALSH Edward CAN TEAM RACECLEAN

    9 CADRON Julien ESPIRA CYCLING TEAM

    10 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    11 WILLIAM Elliott CAN 12 LEGLEY Matthias 13 DEWEER Jochen 14 DESMET Jani 15 MEHEUS Gill 16 DESTATSBADER Roy 17 GODERIS Jelle 18 DE DECKER Steven 19 BOUTTÉ Kenzie 20 PAUWELS Nills 21 DECLERCQ Thierry 22 DE MAREZ Ruben 23 DEKETELE Angelo 24 BIEBUYCK Aurélien 25 VERMEIRE Jordy 26 DE BLAERE Diego 27 BEAUPREZ Benjamin 28 KIROUAC Thierry CAN 29 HUYGHE Gilles 30 ROLET Sylvain

    02/06/2017 SINAAI- WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,1 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 20

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    6 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    8 GOOSSENS Kenny GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 SMET Guy 12 VAN DAMME Bart 13 KANERVA Joni FIN 14 DESCAMPS Joris 15 DE BRUYN Jimmy NED 16 VAN PETEGHEM Trifonius 17 DHOLLANDER Kristof 18 VERCAUTEREN Tim 19 JACOBS Robin 20 ONGENA Matthias 21 PIETERS Bart 22 MEUL Robby 23 TIMMERMANS Tim 24 WILKINSON James GBR 25 VERBEKE Stijn 26 WANTE Jari 27 BRAYAN-LUND Thomas DEN 28 DEMETER Renaat 29 BOLLE Yenzo 30 DONIE Birger 31 VAN IMPE Kevin 32 HEIRBAUT Tony

    02-06-2017 om 21:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/06/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

    TTC 1-6-2017 3.JPG  TTC 1-6-2017 4.JPG
                        Angelo Vandecasteele

    Donderdag 01/06/2017 – NIEUWKERKEN – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 54

    1-VANDECASTEELE ANGELO

    2-WOLLAERT JAN

    3-BOON STEFAN

    4-VAN HAVERMAET KOEN

    5-DUYM JELLE

    6-DE KIMPE NICK

    7-DE COCK BART

    8-VAN HAUTEKERKE GLENN

    9-HEIRBAUT EVERT

    10-VAN STEIRTEGHEM FILIP

    11-DE BRUYN KENNETH 12-VAN LAEKEN GERT 13-SMET KRIS 14-VAN RAEMDONCK ROBBY 15-DRIESEN JOHAN 16-VAN ASSCHE FRANK 17-VAN HILLE GLENN 18-VAN DURM TOON 19-DE BAERE BENJAMIN 20-SMET LUC 21-VAN DER VEKEN WIM 22-BURGU RAMAZAN 23-VAN DEN BRANDEN BRECHT 24-DE LEENHEER TOM 25-SPANOGHE GUIDO 26-VAN OSSELAER TOM 27-MEYVIS SERGE 28-DE BEULE SAM 29-FELIX NICK 30-DE WITTE JURGEN 31-WINTERMANS ALAIN 32-VERSCHAFFELT JENS 33-VAN OSSELAER TOMMY 34-DE PERMENTIER KENNY 35-KEVELAERS DAVID 36-HOSKENS PETER 37-DE ROOS MARNIX 38-VAN DEN BROECK ALAIN 39-STROBBE GREGOR 40-MEERSCHAERT KRIS 41-VAN GAEVEREN GUNTER 42-LEENKNECHT JORDY 43-HEYMANS KURT 44-VAN GOETHEM FILIP 45-SCHILTZ YANNICK 46-VERMEULEN STEIN 47-VAN CAMP FREDDY 48-VAN MIEGHEM JEFFREY 49-ADRIAENSSENS STEFAN 50-VAN DEN BERG NICO 51-DE BACKER JELLE 52-VAN RAEMDONCK KURT 53-SERVERIUS JONAS 54-VAN GOETHEM PETER




    Proficiat aan CHRISTOPHE VAN DIEREN met zijn Zege bij de Recreanten !!!
    TTC 1-6-2017 1.JPG  TTC 1-6-2017 2.JPG
            Winnaar recreanten Cristophe Van Dieren.

                                          

    Donderdag 01/06/2017 – NIEUWKERKEN – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 58

    1-CHRISTOPHE VAN DIEREN (Kruibeke)

    2-SMEETS PETE

    3-PAUWELS STEF

    4-PIERRE LUC

    5-FONTEYNE SVEN

    6-GALLE STIJN

    7-GILLIS BART

    8-VAN MIEGHEM MAARTEN

    9-VAN GOETHEM DANIEL

    10-DELOOF SANDER

    11-MEERSMANS JENS-12-VERMEULEN KRIS-13-HEYMANS PETER-14-DE BOCK TOM-15-VAN CRAENENBROECK WIM-16-SERVERIUS RUDY-17-VAN DER AA NIELS-18-ADRIAENSSENS JENNO-19-DE BEULE TOM-20-BOLSSENS MARIO-21-VAN HAVERE JURGEN-22-DILLEN KOEN-23-THOEN KURT-24-JONGENELEN KOEN-25-SAMSON JENTE-26-DE CAUWER LUC-27-DE VOGELAER KEVIN-28-ANTHEUNIS WIM-29-KOECK GERALD-30-VERBERT DANNY-31-BOGAERT GUY-32-VAERENBERGH BJORN-33-VAN HAVENBERGH PHILIP-34-DE COSTER HERBERT-35-DE BEN MARK-36-DELGADO VAZQUEZ-37-DE CRAENE DIETER-38-SCHELFAUT BRAM-39-STERCK SVEN-40-VERHULST KOEN-41-POELMAN TIM-42-COLMAN ELGER-43-MARIN DAVY-44-DE BELIE NIELS-45-VLEGELS JAN-46-BRYSSINCKX DIRK-47-VERHELST TIM-1 Ronde 48-BOGAERT DANNY-1 Ronde 49-SPINNOX DERRICK-1 Ronde

    02-06-2017 om 19:44 geschreven door kenny


    01-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 01/06/2017 KORTENAKEN-STOK (B) - Elite z.c./U23 - 132 km - 45,13 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 12

    1 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 ELEN Sander UNITED C.T.

    3 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    4 WILLEMS Tom INDIVIDUEEL

    5 RIETJENS Sander PRORACE CYCLING TEAM

    6 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    7 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    8 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 DU PLOOY Rohan RSA TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    10 VANREYTEN Joachim PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 VAN HERCK Glen 12 PHILIPS Jonas 13 MERTENS Robin 14 CUMPS Ruben 15 TEUGELS Lennert 16 RAYMACKERS Cedric 17 VEKEMAN Maxime 18 VANDERHEYDEN Jens 19 FRANKEN Marc NED 20 JULIEN Joiret 21 DE HAES Jorden 22 COLE Brendan AUS 23 TASSET Marvin 24 HEMROULLE Johan 25 REYNDERS Jens 26 VERBEECK Sven 27 DEVALCKENEER Sieben 28 TOOTH Niels 29 FRANSEN David 30 BOUCHER David 31 ONGHENA Matthias 50 VAN BUGGENHOUT Joeri

    01-06-2017 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BOEKHOUTE VAN WOENSDAG 31/05/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BOEKHOUTE VAN WOENSDAG 31/05/2017     


    Woensdag 31/05/2017 BOEKHOUTE (O) - Elite z.c./U23 - 134 km - 44,47 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 18

    1 SCOTT Cameron AUS ST GEORGE

    2 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    3 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    4 SINOY Fabio UNITED C.T.

    5 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    6 PIETERS Laurent TARTELETTO-ISOREX

    7 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    8 VERSCHUERE Seppe CIBEL-CEBON

    9 DUFFELEER Joachim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 COOLS Michael TARTELETTO-ISOREX

    11 VAN GUYSE Jarno 12 VANHOUCKE Herman 13 VAN MEIRHAEGHE Jef 14 DE SY Gertjan 15 WIGHT Rohan AUS 16 CATELYN Gieljan 17 DE SCHEEMAEKER Davy 18 STOFFERIS Rieno 19 MUYS Ayton 20 O BRIEN Kelland AUS 21 DE ZUTTER Kristof 22 MAES Jo 23 MOREELS Louis 24 VERHOEVEN Nico 25 NEVENS Tibo 26 LAVA Kevin 27 DEGUIDE Louis 28 BAELE Glenn 29 STROOSNIJDER Michel NED 30 DESMECHT David 34 VAN GOETHEM Kevin 37 GEERINCK Dries
    31-5-2017- BOEKHOUTE 612.JPG
                         Winnaar te Boekhoute de Australiër Scott Cameron.
    31-5-2017- BOEKHOUTE 603.JPG
                                    Winnaar Scott Cameron met de bloemen.
    31-5-2017- BOEKHOUTE 598.JPG
                                 Een woordje uitleg van winnaar Scott Cameron.
    31-5-2017- BOEKHOUTE 623.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 616.JPG
                            Een woordje uitleg van de 3de Vincent  De Sy.
    31-5-2017- BOEKHOUTE 533.JPG
    Aankomst van winnaar Scott Cameron voor Niels De Rooze, Vincent De Sy,
    Fabio Sinoy en Alex Colman.
    31-5-2017- BOEKHOUTE 536.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 547.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 523.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 509.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 479.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 458.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 435.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 295.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 257.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 242.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 229.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 127.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 118.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 090.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 069.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 065.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 059.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 048.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 040.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 029.JPG
    31-5-2017- BOEKHOUTE 025.JPG
            Start van de Elite z.c. & Beloften te Boekhoute met 76 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-06-2017 om 19:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELSELE SPORTIEF - KERMISPROGRAMMA 2017
    Belsele Sportief 2017.jpg

    Nog 9 dagen en in Belsele-Waas start het wielerprogramma ter gelegenheid van Belsele Kermis (van vrijdagavond 9 tot en met dinsdag 13 juni 2017). Graag verwelkomen we u op deze wedstrijden. Wat betreft de Ladies Cycling Trophy organiseert Belsele Sportief de 7de rit. Deze start op zaterdagmiddag 10 juni 2017 om 16.30 uur over een afstand van 80 km (10 x 8 ronden). Het parcours in 8-vorm laat het toe de renners en rensters 2 x per ronde te zien passeren. Dus 20 maal.

    Deze wedstrijd wordt voorafgegaan door een junioren heren wedstrijd met start om 14 uur.

     

    Starten doen we weliswaar op vrijdagavond 9 juni om 18.30 uur met een 1.12 Cat. A wedstrijd voor elite z/c en beloften. (120 km wedstrijd)

     

    Onze blikvanger (ter gelegenheid van kermisdinsdag) is natuurlijk de Interclub “Kampioenschap van het Waasland” voor elite, elite z/c en beloften op dinsdag 13 juni 2017 met de verzekerde start van 25 topteams waaronder 3 continentale teams: Cibel-Cebon, Tarteletto-Isorex en Sauzen Pauwels-Vastgoedservice. Ook 6 buitenlandse teams waaronder 5 uit de Nederlandse Topcompetitie en het Franse Eseg Doui staan aan de start.

     

    Tussen de doortochten van de renners kan je genieten van de vele zonnige terrassen in Belsele, de kermis, frietjes en hotdogs. Op zaterdag en dinsdag voorzien we aan de aankomstlijn ook een wijn-en cavabar en een verkoop en promostand van sportmerk Ekoï.

     

    Op zondagmorgen 11 juni 2017 organiseren we ook onze 5de kermisbrunch. (info in bijlage)

     

    Alle wedstrijden starten in Belsele dorp ter hoogte van het oud-gemeentehuis.

     

    Bron: Arnoud Knapen

    Ondervoorzitter – Coördinator wielerwedstrijden

    arnoud.knapen@pandora.be

    01-06-2017 om 19:45 geschreven door kenny


    31-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 31/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 31/05/2017 BOEKHOUTE (O) - Elite z.c./U23 - 134 km - 44,47 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 18

    1 SCOTT Cameron AUS ST GEORGE

    2 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    3 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    4 SINOY Fabio UNITED C.T.

    5 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    6 PIETERS Laurent TARTELETTO-ISOREX

    7 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    8 VERSCHUERE Seppe CIBEL-CEBON

    9 DUFFELEER Joachim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 COOLS Michael TARTELETTO-ISOREX

    11 VAN GUYSE Jarno 12 VANHOUCKE Herman 13 VAN MEIRHAEGHE Jef 14 DE SY Gertjan 15 WIGHT Rohan AUS 16 CATELYN Gieljan 17 DE SCHEEMAEKER Davy 18 STOFFERIS Rieno 19 MUYS Ayton 20 O BRIEN Kelland AUS 21 DE ZUTTER Kristof 22 MAES Jo 23 MOREELS Louis 24 VERHOEVEN Nico 25 NEVENS Tibo 26 LAVA Kevin 27 DEGUIDE Louis 28 BAELE Glenn 29 STROOSNIJDER Michel NED 30 DESMECHT David 34 VAN GOETHEM Kevin 37 GEERINCK Dries

    31-05-2017 om 20:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 31/05/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Eric Vermeulen en Ruben Dillen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Met weer zomerse temperaturen en de wind als tegenpartij kon de midweek duurtraining afgewerkt worden. De kopmannen zorgden voor een strak maar aangenaam tempo zodat iedereen de training aan een mooie kadans kon afsluiten. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,0 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Angelo Van Den Bossche , Jiry Moeskops , Ruben Dillen , Kristoff Heyns , William Despeels , Dirk Cleys , Jan Vlegels , Fons Van Raemdonck , Olaf Van Osselaer , Walter Verhelst , Luc Goossens , Dave Van Roeyen , Eric Vermeulen , Dr.Frank De Winter , Cornelis Van Der Haeven , Eugéne Bosman , Nico Vleminckx , Tom De Callewaert , Jurgen De Witte , Walter Meseure , Davy Marin , Nico De Roeck , Nancy Wittock , Tom Van Raemdonck , Renner Rudyco , ???? en Kenny Janssens.

    31-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 30/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 30/05/2017 GULLEGEM KOERSE (W) - Men Elite - 171 km - 44,93 km/h

    Aantal deelnemers: 108 - opgevers: 0

    1 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS

    2 VERMOTE Julien QUICK - STEP FLOORS

    3 DECLERCQ Tim QUICK - STEP FLOORS

    4 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 NAESEN Lawrence WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    6 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    7 VLIEGEN Loïc BMC RACING TEAM

    8 DEHAES Kenny WANTY-GROUPE GOBERT

    9 DEBUSSCHERE Jens LOTTO - SOUDAL

    10 MC NALLY Mark GBR WANTY - GROUPE GOBERT

    11 VERHELST Louis 12 SENECHAL Florian FRA 13 SCOTSON Miles AUS 14 KEUKELEIRE Jens 15 WALLAYS Jelle 16 BOUVRY Dieter 17 CANT Jelle 18 BOUCHER David 19 STOCKMAN Michiel 20 ROELANDTS Jurgen 21 BOECKMANS Kris 22 DEBUY Anthony 23 TOUQUET Joren 24 CASTRIQUE Jonas 25 DE GROOTE Arne 26 MOLLY Kenny 27 RUIJGH Rob NED 28 GOOSSENS Kobe 29 HUYS Laurens 30 DELEU Arnaud 36 APERS Ruben 50 COLMAN Alex 61 VERSCHAEVE Viktor 76 VEREECKEN Nicolas 91 DE BOCK Stijn 92 VAN AVERMAET Greg

     

    30/05/2017 BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,26 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 19

    1 BAESTAENS Vincent TELENET FIDEA LIONS

    2 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    3 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 DEMOLDER Stijn HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 LINTEN Tom STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 KUYPERS Kris HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 BROES Michiel UNITED C.T.

    10 VAN LAER Ward VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 MAZZONE Leon GBR 12 ANDRIES Jordi 13 COMMEYNE Davy 14 VAN DINGENEN Jordi 15 THEYS Koen 16 CUMPS Ruben 17 HOEFKENS Lennert 18 DE BOEL Stijn 19 SCHUERMANS Jelle 20 SUAREZ MARTINEZ Kevin 21 MORIS Sven 22 DE WEERDT Nick 23 CRABBÉ Arno 24 VAN ROOSBROECK Pieter 25 WILLEMS Kenny 26 BELLEN Wesley 27 VAN NOTEN Anthony 28 WAELKENS Dave 29 VERHEYEN Thomas 30 VEROFT Jelto 44 VAN BUGGENHOUT Joeri 54 VAN ROOSBROECK Patrick

     

    30/05/2017 MOL RAUW (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,27 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 5

    1 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    3 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    4 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    6 VAN ELZAKKER Wout NED CLUB CICLISTA ADI QUICKSTEPTG

    7 THEUNISSEN Jordi SPORT EN MOEDIG GENK

    8 SOLBERG Robert NED TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    9  WIJCKMANS Pieter INDIVIDUEEL

    10 VAN ENDE Wouter BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 CLEEREN Tom 12 ROELANDTS Rutger 13 PEELAERS Jeff 14 CREMERS Paul NED 15 ELEN Sander 16 DEPREZ Jens 17 NOELS Sven 18 VAN DEN BORNE Tom 19 AANDEWIEL Pascal NED 20 VAN RYMENANT Gillian 21 DE SCHUTTER John 22 WIJCKMANS Kristof 23 SCHOUTEDEN Bert 24 HEYLEN Kevin 25 COLE Brendan AUS 26 HAEST Tom 27 VAN ROY Sven 28 VAN DOORN Carlo NED 29 HEIJNEN Pekka 30 VAN LOON Nol NED 37 ROBERT Frederique 42 SMET Guy

    31-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    30-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 29/05/2017

    tmz.jpg
    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Franky Weemaes KOP 2017.jpg 

         Franky Weemaes


    Maandag 29/05/2017 – TMZ HULST – Criterium Amateurs

    Aantal deelnemers: 48

    1-Gilian De Visser

    2-Rico Van Damme

    3-Kevin Van Raemdonck

    4-Roelof Tolman

    5-Feike Kalsbeek

    6-Danny Nachtegaal

    7-Sammy Bogaert

    8-Christiaan Kik

    9-Filip Weemaes

    10-Pieter Beck

    11-Ferdinand Boogaard-12-Sven van Hoey-13-Maarten Burm-14-Jeroen Heijens-15-Onno Lindhout-16-Jens Daems-17-Nico Verwee-18-Edzard van Ewijk-19-Gert Brijs-20-Michael Van De Casteele-21-Mattijs Buzeijn-22-Tom Heul-23-Bas Jumelet-24-Michel van Bunder-25-Michael Hazen-26-Simon Rogge-27-Christian de Meijer-28-Gunter van Gaeveren-29-Thijmen Braem-30-Kees Reijnhout-31-Jacco Schrijver-32-Martin Lukasse-33-Jelle Dhollander-34-Rinco de Kraker-35-Richard Marinissen-36-Koen Reijnhout-37-Alwin Kerkhof-38-Arie van 't Geloof-39-Mario Roegiest-40-Jelle de Backer-41-Tom Middelkamp-42-Stefan Ijsenbaardt-43-Nick de Rijcke-44-Steven Mamens-45-Raoul Poortvliet-46-Roy Guequierre-47-Peter de Braal
    29-5-2017-hulst 608.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Gilian De Visser, Rico Van Damme en Kevin Van Raemdonck.

    29-5-2017-hulst 576.JPG
    Aankomst van winnaar Gilian De Visser voor Rico Van Damme en Kevin Van Raemdonck.
    29-5-2017-hulst 464.JPG
    29-5-2017-hulst 499.JPG
    29-5-2017-hulst 416.JPG
    29-5-2017-hulst 445.JPG
    29-5-2017-hulst 452.JPG
    29-5-2017-hulst 386.JPG
    29-5-2017-hulst 356.JPG
    29-5-2017-hulst 349.JPG

     

    Maandag 29/05/2017 – TMZ HULST – Criterium 40+ 

    Aantal deelnemers: 39

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-Niky Deijkers

    3-Koen De Bosscher

    4-Lieven Van De Perre

    5-Michel de Koning

    6-Jos Hoefnagels

    7-Jean Paul Reunis

    8-Kurt Van Raemdonck

    9-Erwin Tazelaar

    10-Johan Pemen

    11-Gert Smet-12-Willem Ruijzing-13-Rudi Rabout-14-Glenn Houtekerke-15-Sjaco Hoondert-16-Andy Hoes-17-Filip de Wannemacke-18-Dave van Roeyen-19-Ard van Houte-20-Marcel vd Griend-21-Giovanni van Drom-22-Kees Raats-23-Didier de Lannoy-24-Ko Harms-25-Stefan Loof-26-Patrick Cornelissen-27-Lorenzo Arena-28-Geert Braeckman-29-Angelo Martens-30-Marc Vanacker-31-Luc Swartele-32-Mark Baart-33-Guido Kramer-34-Andy van Loon-35-Wim Rombaut-36-Wim de Waal-37-Peter Verhofstadt-38-Hans Heynssens
    29-5-2017-hulst 339.JPG
    Podium 40+ met winnaar Franky Weemaes, Niky Deijkers en Koen De Bosscher.

    29-5-2017-hulst 333.JPG
                               Een woordje uitleg van de 3de Koen De Bosscher.
    29-5-2017-hulst 335.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Franky Weemaes.
    29-5-2017-hulst 300.JPG
    Aankomst van winnaar Franky Weemaes voor Niky Deijkers en Koen De Bosscher.
    29-5-2017-hulst 140.JPG
    29-5-2017-hulst 130.JPG
    29-5-2017-hulst 056.JPG
                                       In 2de positie Gert Smet.
    29-5-2017-hulst 040.JPG
                                                Vooraan Giovanni Van Drom.
    29-5-2017-hulst 035.JPG
    29-5-2017-hulst 026.JPG
    29-5-2017-hulst 030.JPG
    29-5-2017-hulst 024.JPG
                                       Start van de +40 jaar en +50 jaar





    29-5-2017-hulst 327.JPG
    Podium D met winnaar Dennis den Haan, Kenneth De Bruijn en Jeroen Zuidema.
    29-5-2017-hulst 596.JPG
    Podium Recreanten met winnaar Wim Verbraecken, Danny Michielse en Stefan de Schrijver.
    29-5-2017-hulst 511.JPG
      Aankomst van winnaar Recreanten Wim Verbraecken voor Danny Michielse.
    29-5-2017-hulst 345.JPG
                                    Start van de Recreanten te Hulst.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-05-2017 om 19:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/05/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017


    Proficiat aan GLENN VAN HAUTEKERKE met zijn Zege bij de Toeristen !!!
    TTC Ver 5.JPG TTC Ver 4.JPG 
                                   Glenn Van Hautekerke

    Woensdag 24/05/2017 – VERREBROEK – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 56

    1-GLENN VAN HAUTEKERKE (Kruibeke)

    2-WEEMAES FRANKY

    3-STEFAN ADRIAENSSENS

    4-DE BAERE BENJAMIN

    5-VAN GAEVEREN GUNTER

    6-SERVERIUS JONAS

    7-D'HONDT NIELS

    8-GEERAERT RUDY

    9-HEIRBAUT EVERT

    10-HEYMANS KURT

    11-DUPONT WOUTER-12-BOON STEFAN-13-VAN CAMP TIM-14-STIJN VERMEULEN-15-BURGU RAMAZAN-16-VAN RAEMDONCK KURT-17-VANDECASTEELE ANGELO-18-JOHAN DE BRUYN-19-VAN GOETHEM FILIP-20-DE KIMPE NICK-21-VAN OSSELAER TOM-22-SMET KRIS-23-VAN DEN BROECK ALAIN-24-SWARTELE TOM-25-VAN DURM TOON-26-LANDUYT TOM-27-WINTERMANS ALAIN-28-VAN OSSELAER TOMMY-29-MEYVIS SERGE-30-DE LEENHEER TOM-31-LUC SWARTELE-32-DE PERMENTIER KENNY-33-VAN DER VEKEN WIM-34-VAN OVERLOOP BRAM-35-VAN DER VLOET GERT-36-DE CROOCK MAARTEN-37-SMET LUC-38-DE LILLE BEN-39-DAAN HERBOTS-40-GOOSSENAERTS PETER-41-JELLE DE BACKER-42-LEENKNECHT JORDY-43-PETER VAN GOETHEM-44-FELIX NICK-45-LOEMAN STEVEN-46-BRYAN CAP- 47-VAN ASSCHE FRANK-2 Ronden 48-STEVEN DEGREVELEER-2 Ronden




    Proficiat aan DANIEL VAN GOETHEM met zijn Zege bij de Recreanten !!!
    TTC Ver 2.JPG TTC Ver 1.JPG
                   Winnaar recreanten Daniel Van Goethem.

                                          

    Woensdag 24/05/2017 – VERREBROEK – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 52

    1-DANIEL VAN GOETHEM (Meerdonk)

    2-VAERENBERGH BJORN

    3-VLEGELS JAN

    4-VAN MIEGHEM MAARTEN

    5-JENS MEERSMANS

    6-GALLE STIJN

    7-SERVERIUS RUDY

    8-COLMAN ELGER

    9-BART GILLIS

    10-CHRISTOPHE VAN DIEREN

    11-VALCKX DIDIER-12-WULLAERT KEVIN-13-KRIS VERMEULEN-14-VAN HAVERE JURGEN-15-HEYMANS PETER-16-ANTHEUNIS WIM-17-DE BEULE TOM-18-VAN DER AA NIELS-19-MARIO BOLSSENS-20-DE BOCK TOM-21-DILLEN KOEN-22-TIM POELMAN-23-SAMSON JENTE-24-SILVERANS KENNETH-25-ADRIAENSSENS JENNO-26-IVAN VINCKE-27-VAN DUYSE PETER-28-VERSCHAEVE ANTOON-29-VAN CRAENENBROECK WIM-30-DE CAUWER LUC-31-KEVIN DE VOGELAER-32-BAERT DOMIEN-33-STEFAAN HEIRMAN-34-VERHELST TIM-35-VAN NUFFEL STEN-36-STERCK SVEN-37-INGELS ANDY-38-DE CRAENE DIETER-39-JURGEN DE BOCK-40-VAN DRIESSCHE FREDERIK-41-VAN MIEGHEM JEFFREY-42-MARIN DAVY-43-DE BELIE NIELS-44-VAN HAVENBERGH PHILIP-45-DAVID PEIRLINCK-1 Ronde 46-BOGAERT GUY-1 Ronde 47-BOGAERT JENS-1 Ronde

    30-05-2017 om 19:38 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!