.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    28-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LAARNE VAN ZONDAG 28/05/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LAARNE VAN ZONDAG 28/05/2017     


    Zondag 28/05/2017 LAARNE (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km - 46,25 km/h

    Aantal deelnemers: deelnemers: 156 - opgevers: 29

    1 STIJN DE BOCK uit Zele CIBEL - CEBON

    2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    3 CANT Jelle ERA - CIRCUS

    4 GIBBONS Thomas Edward USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VERSCHUERE Seppe CIBEL - CEBON

    6 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 VERHELST Louis PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 SCOTT Cameron AUS ESEG DOUAI

    10 VAN DER BURG Joost NED VLASMAN CYCLING TEAM

    11 BROES Michiel 12 VAN TICHELT Yorben 13 REYNAERTS Wim 14 SWEECK Laurens 15 O´BRIEN Kelland AUS 16 VERSTRAETEN Jari 17 BOVENHUIS Jasper NED 18 RUBBEN Sander 19 BOUCHER David 20 BREYNE Jonathan 21 VAN RAEPENBUSCH Ruben 22 SMETS Gert 23 TEMMERMAN Jasper 24 RASSCHAERT Kevin 25 SLAGMULDERS Yorick 26 VANDAELE Angelo 27 VERHULST Pauwel 28 LIEVENS Niels 29 VAN BEETHOVEN Matthias 30 RUIJGH Rob NED 63 BAERT Jordi 80 VAN DEN BOSSCHE Angelo 101 VAN STEENBERGHEN Jori 102 COENEN Dennis 106 MAES Alexander
    28-5-2017-laarne 1004.JPG
     Podium te Laarne met winnaar Stijn De Bock, Jelle Mannaerts en Jelle Cant.
    28-5-2017-laarne 994.JPG
                       Een woordje uitleg van winnaar Stijn De Bock uit Zele.
    28-5-2017-laarne 1014.JPG
                   Winnaar Stijn De Bock met Etienne De Wilde en de supporters.
    28-5-2017-laarne 1009.JPG
    28-5-2017-laarne 1006.JPG 28-5-2017-laarne 990.JPG
                     Winnaar Stijn De Bock.
    28-5-2017-laarne 911.JPG
    Aankomst van winnaar Stijn De Bock voor Jelle Mannaerts, Jelle Cant, Thomas Gibbons,
    Seppe Verschuere, Ylber Sefa, Kevin Neirynck en Louis Verhelst.

    28-5-2017-laarne 908.JPG
    Aankomst van winnaar Stijn De Bock voor Jelle Mannaerts, Jelle Cant, Thomas Gibbons,
    Seppe Verschuere, Ylber Sefa, Kevin Neirynck en Louis Verhelst.
    28-5-2017-laarne 927.JPG
                                                     De spurt van het peleton.
    28-5-2017-laarne 948.JPG
    28-5-2017-laarne 622.JPG
    28-5-2017-laarne 538.JPG
    28-5-2017-laarne 480.JPG
    28-5-2017-laarne 425.JPG
    28-5-2017-laarne 406.JPG
    28-5-2017-laarne 402.JPG
    28-5-2017-laarne 321.JPG
    28-5-2017-laarne 273.JPG
    28-5-2017-laarne 269.JPG
    28-5-2017-laarne 248.JPG
    28-5-2017-laarne 237.JPG
    28-5-2017-laarne 234.JPG
    28-5-2017-laarne 228.JPG
    28-5-2017-laarne 221.JPG
    De kopgroep van 32 renners die na de 2de ronde ontstond werd niet meer ingehaald,
    zij mochten strijden voor de overwinning.
    28-5-2017-laarne 168.JPG
    28-5-2017-laarne 119.JPG
    28-5-2017-laarne 080.JPG
    28-5-2017-laarne 061.JPG
    28-5-2017-laarne 059.JPG
    28-5-2017-laarne 008.JPG
    28-5-2017-laarne 006.JPG
             De start van de Elite z.c. & Beloften te Laarne met 156 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-05-2017 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/05/2017

    Baloise 2017.jpg
    Zondag 28/05/2017 – TIENEN - TONGEREN – Men Elite – 169,6 km - 03h41'25"

    Aantal deelnemers: - BALOISE BELGIUM TOUR – RIT 5

    1-Jens Debusschere (LTS )

    2-Coen Vermeltfoort (RNL)

    3-Boy van Poppel (TFS)

    4-Baptiste Planckaert (KAT)

    5-Kenny Dehaes (WGG)

    6-Aaron Gate (ABS)

    7-Bert Van Lerberghe (SVB)

    8-Jurgen Roelandts (LTS )

    9-Michael Van Staeyen (COF)

    10-Joeri Stallaert (CIB)

    11-Jonas Rickaert (SVB) 12-Timothy Dupont (VWC)-13-Milan Menten (BEL)-14-Kevin Ista (WVA)-15-Riccardo Stacchiotti (NIP)-16-Philippe Gilbert (QST)-17-Gianni Vermeersch (BEC)-18-Bryan Coquard (DEN)-19-Riccardo Minali (AST )-20-Rúben Guerreiro (TFS)-21-Truls Korsæth (AST )- 22-Daniel McLay (FVC)-0:00:0023-Timothy Stevens (PSV)-24-Edward Theuns (TFS)-25-Danilo Napolitano (WGG)-26-Tony Martin (KAT)-27-Wout Van Aert (VWC)-28-Maurits Lammertink (KAT)-29-Lars Van der Haar (TFL)-30-Tiesj Benoot (LTS )-32-Mathias De Witte (CIB)-47-Gianni Marchand (CIB)-56-Olivier Naesen (BEL)-57-Stijn Steels (SVB)-67-Kevin De Jonghe (CIB)-70-Brecht Ruyters (CIB)-74-Jimmy Janssens (CIB)-97-Michiel Dieleman (CIB)-123-Lawrence Naesen (WVA)-2’42” 136-Johannes De Paepe (CIB)-9’40”


    EINDKLASSEMENT

    1-Jens Keukeleire (BEL)

    2-Rémi Cavagna (Fra) (QST)-  6"

    3-Tony Martin (Dui) (KAT)-  11"

    4-Philippe Gilbert (QST)-  12"

    5-Julien Vermote (QST)-  38"

    28-05-2017 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Stijn De Bock 1.jpg 

           Stijn De Bock


    Zondag 28/05/2017 28/05/2017 WEZEMBEEK-OPPEM (B) – Interclub Elite z.c./U23 – Beker van België - 139 km - 43,5 km/h

    Aantal deelnemers: 140 - opgevers: 30

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    5 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    6 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 VAN DEN PLAS Jelle ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 CREFFIER Laurent 12 VENNER Quentin 13 WILLEMS Kenny 14 PAGNAER Arthur 15 MERTENS Joran 16 DU PLOOY Rohan 17 VAN IMPE Kevin 18 SUAREZ MARTINEZ Kevin 19 HAEMELS Bavo 20 VERCAMMEN Jeroen 21 JACOBS Pieter 22 KUYPERS Kris 23 BRACEGIRDLE Tom GBR 24 HAUBRUGE Robin 25 VAN LAER Ward 26 CORDEEL Pieter 27 VERSCHAEVE Lounes 28 HAERINCK Steven 29 RAEYMAEKERS Mattias 30 ROMBOUTS Bram 32 GOOSSENS Kenny 37 VAN DAMME Bart 68 DAS Jeroen 72 PERSOON Joeri 103 DE BOCK Yoni 108 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    28/05/2017 LAARNE (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km - 46,25 km/h

    Aantal deelnemers: deelnemers: 156 - opgevers: 29

    1 STIJN DE BOCK uit Zele CIBEL - CEBON

    2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    3 CANT Jelle ERA - CIRCUS

    4 GIBBONS Thomas Edward USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VERSCHUERE Seppe CIBEL - CEBON

    6 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 VERHELST Louis PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 SCOTT Cameron AUS ESEG DOUAI

    10 VAN DER BURG Joost NED VLASMAN CYCLING TEAM

    11 BROES Michiel 12 VAN TICHELT Yorben 13 REYNAERTS Wim 14 SWEECK Laurens 15 O´BRIEN Kelland AUS 16 VERSTRAETEN Jari 17 BOVENHUIS Jasper NED 18 RUBBEN Sander 19 BOUCHER David 20 BREYNE Jonathan 21 VAN RAEPENBUSCH Ruben 22 SMETS Gert 23 TEMMERMAN Jasper 24 RASSCHAERT Kevin 25 SLAGMULDERS Yorick 26 VANDAELE Angelo 27 VERHULST Pauwel 28 LIEVENS Niels 29 VAN BEETHOVEN Matthias 30 RUIJGH Rob NED 63 BAERT Jordi 80 VAN DEN BOSSCHE Angelo 101 VAN STEENBERGHEN Jori 102 COENEN Dennis 106 MAES Alexander

     

    28/05/2017 GOOIK-GERAARDSBERGEN-GOOIK (B) - UCI Women Elite - 136,2 km - 38,46 km/h

    Aantal deelnemers: 120 - opgevers: 89

    1 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    2 VAN DIJK Ellen NED TEAM SUNWEB

    3 CONFALONIERI Maria Giulia ITA LENSWORLD - KUOTA

    4 LONGO BORGHINI Elisa ITA WIGGLE HIGH5

    5 D`HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    6 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    7 VAN DE REE Monique NED LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES

    9 ELVIN Gracie AUS ORICA SCOTT

    10 DE JONG Demi NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM

    11 KOSTER Anouska NED 12 DE VUYST Sofie 13 MAJERUS Christine LUX 14 VAN DEN BOS Jip NED 15 BUYSMAN Nina NED 16 CANT Sanne 17 MACKAIJ Floortje NED 18 VAN DER BURG Nancy NED 19 ARZUFFI Alice Maria ITA 20 DEMEY Valerie 21 KASTELIJN Yara NED 22 GAFINOVITZ Rotem ISR 23 STULTIENS Sabrina NED 24 GUDERZO Tatiana ITA 25 LETH Julie DEN 26 BOERMANS Sylvie NED 27 SPRATT Amanda AUS 28 VAN VEEN Esther NED 29 WILLIAMS Georgia NZL 30 PLICHTA Anna POL

     

    28/05/2017 LONDERZEEL SINT JOZEF (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h23'15"

    Aantal deelnemers: 145 - opgevers: 27

    1 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 VAN ELZAKKER Wout NED CLUB CICLISTA ADI QUICKSTEPTG

    5 UALGASI Bram PRORACE CYCLING TEAM

    6 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    7 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    8 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    9 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    10 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    11 AMELINCKX Stef 12 VAN NUFFELEN Glen 13 FRANKEN Marc NED 14 DE WEERDT Nick 15 SIEMONS Stijn 16 TOOTH Niels 17 DHOLLANDER Kristof 18 VAN DAMME Indy 19 LOOCKX Lander 20 HAVERALS Lars 21 DE VOS Gertjan 22 KOEMAN Bjorn NED 23 LEFEBER Mathias 24 MASURE Brent 25 BOUTS Jens 26 OFFERMANS Michiel 27 HEINDERSON Maths 28 RIETJENS Sander 29 VAN ROOSBROECK Pieter 30 LINTEN Tom 47 VANDER EYKEN Brent 48 SEGERS Jimmy 58 ILEGEMS Ken 60 VAN GOETHEM Kevin 64 WIELANDT Sven 70 VAN BUGGENHOUT Joeri 78 MARIN Glenn 83 VAN ROOSBROECK Patrick 100 ONGENA Matthias 102 DE OST Jarne 110 DE BLOCK Nick 117 VAN DE VYVER Greg 118 VAN LENT Kenny

     

    28/05/2017 MERELBEKE-MOLENHOEK (O) - Elite z.c./U23 - 124 km - 44,38 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 15

    1 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    3 PIETERS Laurent TARTELETTO-ISOREX

    4 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    5 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    6 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    7 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELER

    8 DEGUIDE Louis PRORACE CYCLING TEAM

    9 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 DE MOL Lennerd V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 DELBAERE Tijs 12 DE MERLIER Giovanni 13 RELAES Jacob 14 BUNTINX Auxence 15 DESMECHT David 16 VEROUGSTRAETE Nicolas 17 STOFFERIS Rieno 18 VAN PETEGHEM Trifonius 19 ROELS Sam 20 MEHEUS Gill 21 DEBUY Anthony 22 DE PLUS Jasper 23 VERHAEGEN Jens 24 BAEYENS Dennis 25 WAGEMANS Koen 26 MCDONALD Thomas AUS 27 LAVA Kevin 28 GOEMAN Jonas 29 BAUTERS Reno 30 VAN CAUWENBERGHE Christophe 34 LIESSENS Jarno 43 HEYNS Kristoff 44 VAN DEN BERGHE Anthony

     

    28/05/2017 OOSTNIEUWKERKE (WIJK SLEIHAGE) (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,57 km/h

    Aantal deelnemers: 89 - opgevers: 22

    1 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    2 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    5 BOUTTÉ Jordy PCT TOMACC

    6 DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT

    7 VANDERBEKEN Bjarne DOVY KEUKENS - FCC

    8 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 CONSTANT Kenny 12 DESMET Jani 13 JAECQUES Simon 14 SABBE Enzo 15 ROLET Sylvain 16 SLABINCK Indiana 17 VERBEURE Hakim 18 DEBOOT Bruce 19 SEGAERT Loic 20 CHAMON Thomas 21 VANLUCHENE Mats 22 BRUYNEEL Giel 23 BORRY Kim 24 CALLEWAERT Rodric 25 CASIER Arne 26 WALSH Liam GBR 27 TIPPER Jacob GBR 28 KANERVA Joni FIN 29 SOUFFLET Guillaume FRA 30 MUS Aloïs

    28-05-2017 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag
    28/05/2017 OOSTERZELE (O) – Belgisch Kampioenschap – Juniores – 130 km - 43,16 km/h

    Aantal deelnemers: 150 - opgevers: 12

    1 GRIGNARD Sébastien HAINAUTR

    2 CASSAERT Loran WEST-VLAANDEREN

    3 RADOUX Robin LIEGE

    4  VERCAMST Wesley WEST-VLAANDEREN

    5 VANOVERBERGHE Jens WEST-VLAANDEREN

    6 VERBIST Alexander VLAAMS-BRABANT

    7 VANDEBEEK Bjorn LIMBURG

    8 THYS Joren ANTWERPEN

    9 DOPCHIE Felix NAMUR-LUXEMBOURG-BRABANT/WALLONR

    10 LIEVENS Dayvin HAINAUT

    11 CAPPELLE Mauro 12 FRANCEN Joeri 13 BONNEU Kamiel 14 MARIT Arne 15 BOMBOI Davide 16 SAVER Kasper 17 MARIS Elias 18 VANSTEELANDT Thomas 19 VAN DE PAAR Jarne 20 KAESEMANS Jasper 21 BRAET Vito 22 VAN EECKHOUT Len 23 PLATTEEW Robbe 24 DE MEESTER Luca 25 LAUWENS Feddrik 26 LAMBEIR Joachim 27 LUYSSEN Greg 28 HILLEN Michiel 29 TACK Jan-emiel 30 PUT Lars 37 VERMEERSCH Florian 40 VAN DEN BOSSCHE Fabio 48 VAN SCHOOR Matthew 78 MILBOU Steff 101 VAN DORPE Guus 112 SMET Jonas 113 FRANSSENS Yannick

     

    28/05/2017 OOSTERZELE (O) – Belgisch Kampioenschap - Dames Juniores – 70 km - 36,64 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1 ROTMAN Lotte ANTWERPEN

    2 PEETERS Jinse ANTWERPEN

    3 BOSSUYT Shari WEST-VLAANDEREN

    4 TRUYEN Marthe ANTWERPEN

    5 CLAUS Marjon OOST-VLAANDEREN

    6 MICHIELSEN-STEVENS Sarah ANTWERPEN

    7 GOOSSENAERTS Cloe ANTWERPEN

    8 UYTTENHOVE Aiko OOST-VLAANDEREN

    9 CASTRIQUE Alana FCWBR

    10 MALFAIT Ines WEST-VLAANDEREN

    11 LAMEIRE Louise 12 VAN STEENWINKEL Ella 13 SELOSSE Noa 14 SCHEPERS Yana 15 DE LANGHE Luca 16 VRANKEN Chayenne 17 FEYTENS Ellen 18 MICHELS Laure 19 AERNOUTS Amber 20 ROMBOUTS Tine 21 HOEFKENS Erin 22 DHONT Glacia 23 LENSECLAES Ditte 24 BRAGANO Laura 25 LOUCHAERT Justine 26 DELESTRAIT Camille 27 VANDEPUTTE Léa 28 BIEBAU Axelle 29 SCHOKKAERT Febe 30 DENISSE Lauren


    28/05/2017 KERKOM BIJ ST-TRUIDEN (LB) - Juniores – 81,9 km - 38,84 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 24

    1 VANHALST Thomas LOTTO-VC ARDENNES

    2 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 PATTYN Steven VZW JONG WIELERTALENT

    4 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 STEMPER Rick LUX VC SCHENGEN

    6 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 PYRA Lorenzo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 BAMS Jarne 12 DESCHUYTTER Casper 13 TROFIMOVS Deniss LTU 14 VOGELS Dorian NED 15 PEETERS Siebe 16 RUTTEN Owen 17 DE BROEDER Maxwell 18 HAEX Joris 19 RAECKE Jari 20 JACOBS Owen 21 PARROTTA Tristan LUX 22 VANDERHEYDEN Stef 23 CLYNHENS Jens 24 DE WISPELAERE Lander 25 BEERNAERT David 26 MEENS Johan 27 SOENEN Tomac 28 VAITAITIS Kestutis LTU 29 DELWICHE Kilian 30 VANHULST Jens

     

    28/05/2017 RAMSEL HERSELT (A) - Juniores - 88,2 km - 41,5 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 23

    1 STERCKX Domien HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 WARNES Bradley AUS WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VRANKEN Vince SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 BRINKMAN Hermanjr CHN RWC AHOY

    7 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    9 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 VERHEIJEN Geert NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 MANS Matjas 12 BARENDREGT Thijs NED 13 REUVERS Kevin NED 14 ROELENS Robbe 15 CLAUWAERT Maarten 16 NOPPE Matthias 17 VANHERREWEGEN Thomas 18 DEJONGHE Len 19 VAN DINTHER Bas NED 20 DELANGHE Niels 21 DELAERE Jonas 22 BRUYNINCKX Jonas 23 TIBACKX Lander 24 PEETERS Sander 25 VAN DYCK Ward 26 SCHEPENS Dylan 27 VAN CAMP Tibo 28 DEBLOUDTS Ferre 29 KESTENS Donovan 30 VAN DEN PUT Ronan 45 COOLS Wannes

     

    28/05/2017 HOELEDEN (B) - Nieuwelingen – 58,8 km - 40,55 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 22

    1 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    2 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 ALENTEYNS Jorit SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VAES Alexandre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 HABETS Jordan NED MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG

    10 DE POOTER Dries ACROG - BALEN BC

    11 BLATT Pablo LUX  12 THIELEMANS Robbe 13 DE RYCK Robbe 14 VOCHTEN Victor 15 MERTENS Wim 16 BOOSTEN Sam 17 HUMBLET Matthieu 18 COENEN Thomas 19 DEPRE Jeroen 20 BRAMS Andy 21 GIJBELS Jonas 22 ABTS Kobe 23 WOLFS Gert-jan 24 SCHYNS Tom 25 AWOUTERS Lars 26 SCHOTS Ruben 27 JORISSEN Senne 28 GOFFART Jordi 29 FELLMANN Martin 30 LADANG Miguel

     

    28/05/2017 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - Rit: 63 km + Tijdrit: 5,8 km

    Aantal deelnemers: 71 - Tijdrit 5,8 km

    1 VERLINDEN Jordi WAC TEAM in 7'20"

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 STIPPELMANS Toon WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    6 MEIJDAM Sam NED UWTC DE VOLHARDING

    7 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 KROON Joris NED UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING

    9 MICHIEL Nuytten CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    11 HAINES Alex GBR 12 GOOSSENS Siebe 13 VAN DE VELDE Senne 14 NILSSON-JULIEN Oscar GBR 15 VAN ZANDE Devin 16 FONTIJNE Emiel NED 17 VAN DEN SCHOOR Mats 18 VANDEN HEEDE Jens 19 PIETERS Bjarne 20 LAEVENS Justin 21 VEENSTRA Johan NED 22 WILLEMS Robbe 23 GOOS Liam 24 MARTENS Thomas 25 MANZI Christian GBR 26 NOYENS Jarne 27 WALRAVENS Lars 28 SLOAN George GBR 29 POWELL Harrison GBR 30 VAN LOOVEREN Thijs

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 11 - RIT 63 km

    1 STIPPELMANS Toon WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 KROON Joris NED UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING

    3 HAINES Alex GBR LEICESTERSHIRE ROAD CLUB

    4 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    5 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    6 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    8 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE SCHRIJVER Bjarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VAN ZANDE Devin 12 GARDIN Michael 13 GOOS Liam 14 GOOSSENS Siebe 15 VERLINDEN Jordi 16 GALLE Marlo 17 ASKER Samuel GBR 18 VAN ELSACKER Hans 19 VAN DE VELDE Senne 20 MICHIEL Nuytten 21 DE MEUTER Santiago 22 NOYENS Jarne 23 NILSSON-JULIEN Oscar GBR 24 MANZI Christian GBR 25 DE GROOTE Dries 26 VAN DE WYNKELE Lorenz 27 VAN LIERDE Yente 28 SPEETJENS Raf 29 VISPOEL Ronin 30 DEMUYNCK Arno 56 VERCAUTEREN Thomas


    28/05/2017 SINT-MARTENS-BODEGEM (B) - Nieuwelingen - 70 km - 36,53 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 19

    1 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    3 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 VERZIJL Sten NED RWC AHOY

    5 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 PRINSEN Lennert DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 VAN PETEGEM Axandre 12 LECHANTRE Bastien FRA 13 VANDAELE Laurens 14 BEECKMAN Brent 15 CLAEYS Laurent 16 DE BRAEKELEER Juul 17 VAN KERCKHOVE Brent 18 STEVENS Igor 19 DE GEEST Ricky 20 GHEYSENS Laurens 21 LEFEVRE Ruben 22 CEURENS Robbe 23 DECLERCK Jelle 24 VAN BELLINGHEN Keano 25 SEGERS Ryan 26 BEELEN Pieter 27 VAN DER SMISSEN Lennick 28 VANDENSTORME Dylan 29 VAN CAUTER Jarne 30 HUYBRECHTS Sander

     

    28/05/2017 VERREBROEK (O) - Nieuwelingen - 65 km - 40,03 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 0

    1 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    4 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VAN LANDSCHOOT Ruben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 VAN KAPPEL Geert NED GRC JAN VAN ARCKEL

    9 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VAN HASSEL Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 SMET Marco 12 DECOSTER Michael 13 VAN HOUTE Sybren 14 SMET Jorre 15 GALLE Staf 16 TIMMERMANS Tristan NED 17 VAN BUYNDER Thibaud 18 DEMUYNCK Victor 19 DE LAET Tomas 20 DE PAUW Robbe 21 GROOTJANS Jeno 22 DE BEER Wannes 23 EXPEELS Tjorven 24 BLEYENBERG Jado 25 VAN ROOSBROECK Jan 26 SOENENS Ayton 27 VAN CLEEMPUT Bert 28 PERMENTIER Emano 29 HUYGENS Milan 30 CORNELIS Natan 31 DANEEL Jefke 37 VAN HAVERE Detlev 39 DE ROECK Dante 44 PAUWELS Käi 49 TROCH Damy

    28-05-2017 om 22:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/05/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 16°Seizoenszege !!!

    Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg   Koen De Bosscher KOP 2017.jpg   Patrick Cocquyt 2017.jpg

     Kevin Van Raemdonck        Koen De Bosscher             Patrick Cocquyt

    Zondag 28 Mei 2017 - WAASMUNSTER – RUITER (9250)

    Catg.A – 78,4 km – 62 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Demeter Renaat

    3-De Coninck Guillaume

    4-Bogaert Sammy

    5-Van Sante Tristan

    6-Van Baelen Ben

    7-Rombaut Maarten

    8-De Cock Bart

    9-Rogge Simon

    10-Van Waeyenbergh Grégory

    11-Apers Michaël-12-De Smet Olivier-13-Opsomer Enzo-14-Poppe Stef-15-Maes Dimitri-16-Wollaert Jan-17-Van Steirteghem Filip-18-Van Laeken Gert-19-Van De Winckel Tom-20-Serverius Jonas-21-Maes Jonah-22-Van Ryssel Mike-23-Himpe Marnix-24-Weemaes Robby-25-Vlaeminck Dimitri-26-Van Gaeveren Gunter-27-Van Osselaer Tom-28-Maes Vincent-29-De Beule Sam-30-Van Daele Nils-31-Van Vlierberghe Bart-32-Maes Bram-33-De Fauw Wouter-34-Trenson Jan-35-Diependaele Gerrit-36-De Smet Gertjan-37-Daems Jens-38-Buyse Dieter-39-Dumortier David-40-Van Den Bossche Thijs-41-Baus Jordy-42-De Kimpe Nick-43-Van Overloop Bram-44-Van Kerchove Jonathan-45-Loeman Steven-46-Hoornaert Samuel-47-De Meyer Michaël-48-Bekaert Tim-49-Vanderveken Wim-50-Lammens Jonas-51-Cosyn Bart-52-Smet Jochem-53-Landuyt Tom-54-Debucke Peter-55-Creve Stijn-56-Rouan Tom-57-Deboever Nick-58-Suykerbuyk Ben-59-Vertenten Sander-60-Gamble Donald-61-Mannens Steven-62-Van Steenberghen Geoffrey

     

    Catg.B – 67,2 km – 35 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-De Weirdt Gino

    3-Goossens Alex

    4-Michels Pedro

    5-Bauwens Aron

    6-Van Roeyen Dave

    7-De Beer Tom

    8-Hoes Andy

    9-Schollaert Carlo

    10-Tsoi Bjorn

    11-Dhondt Willem-12-Moens Patrick-13-Biesemans Gunther-14-Calluy Tom-15-De Wannemaeker Filip-16-Porte Dominiek-17-Van Bosbeke Peter-18-Rizzo Claudio-19-Van Raemdonck Robby-20-Philippé Danny-21-Bultynck Geert-22-Van Mol Bart-23-Van Esbroeck Sven-24-Lecluyse Denis-25-Van Den Broeck Alain-26-Bürgü Ramazan-27-De Corte Peter-28-Segers Daniel-29-Van Den Neste Johan-30-Calle Alain-31-de Koning Michel-32-Baert Giovanni-33-De Permentier Kenny-34-De Waele Kris-35-Anderson Jamie

     

    Catg.B+ – 67,2 km – 24 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Roose Nico

    3-Bobelijn Patrick

    4-Suys Frank

    5-Driesen Johan

    6-Czech Jan

    7-Janssens Kenny (Melsele)

    8-Desmeytere Mario

    9-Van Speybroeck Geert

    10-Hereijgers Piet

    11-Smet Luc-12-Erauw Luc-13-Braeckman Geert-14-Roobroeck Dirk-15-Hellinckx Danny-16-De Roos Marnix-17-Smet Geert-18-De Lannoy Didier-19-Mathys Dirk-20-Van Camp Freddy-21-Raats Kees-22-Nevejans Idesbald-23-Harms Ko-24-Pauwels Nico

     

    Catg.C – 50,4 km – 33 deelnemers

    1-Hoornaert Glenn (Bredene)

    2-Geerts Christiaan

    3-De Vos Rony

    4-Coupillie Roland

    5-Paridaens Ronny

    6-De Coninck Danny

    7-Lacquet Philippe

    8-Baudonck Tony

    9-Buyens Patrick

    10-Bath Mick

    11-Struyf Raoul-12-Van Eyndt Jozef-13-Decaestecker Patrick-14-Steeman Juan-15-Heye Hilair-16-D'Hondt Erwin-17-Willems Noël-18-Van Der Vekens Patrick-19-Van Cleemput Paul-20-Van Lierde Hans-21-De Bie Dirk-22-Dupont Guido-23-Bolle Henk-24-Reubens Hendrick-25-Cornette Freddy-26-Polfliet Danny-27-van Rijsbergen John-28-Cauwelier Bruno -29-Van den Broeck Louis-30-De Praetere Rudi-31-Oostdijk Adri-32-Boeve José-33-Van Overmeir Marc

     

    Catg.D – 50,4 km – 13 deelnemers (+65 jaar)

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-Tas Helmuth

    3-De Leersnyder Florent

    4-Montforts Ad

    5-De Sutter Willy

    6-Van De Wiele Richard

    7-Pauwels Marcel

    8-Lockefeir Marinus

    9-Elegheer Patrick

    10-Demiddel Ronny

    11-Van Loon Adri-12-Dierks Jos-13-Corthals Willy

     

    Catg.D+ – 50,4 km – 8 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-D'Hont Joseph

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Vyvey Julien

    5-Saerens Jozef

    6-Robijns Robert

    7-Hermans Luc

    8-Brouwers François

    28-05-2017 om 22:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/05/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PETER MAES met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Maes Peter KOP 2013.png 

               Peter Maes


    Zondag 28 Mei - AALST (9300)

     

    Catg.A – 76,5 km –  26 deelnemers

    1 Gillian VAN RYMENANT

    2 Quincy Vens

    3 Bjorn Coomans

    4 Steven Bogaert

    5 Michael Lamerand

    6 Pascal Heyvaert

    7 Kenny Govaert

    8 Stijn Gidé

    9 Tom Carmeliet

    10 Kjell De Potter

    11 Kevin Selleslach 12 Pieter Everaert 13 Kevin Van Den Cruijce 14 Bjorn Lison 15 Cedric Rottiers 16 Yorick Lison 17 Jelle De Leeuw 18 Joery De Somer 19 Jeroen De Winter 20 Jonas Van Den Haute

     

    Catg.B –  71,4 km –  27 deelnemers

    1 Andy DE BACKER

    2 Andy Annendijck

    3 Pascal De Wolf

    4 Kris De Block

    5 Tom De Smet

    6 Frank Van Haverbeek

    7 Peter Vermassen

    8 Steven Van Rijckeghem

    9 Alain Mortier

    10 Thierry De Bilde

    11 Tom Penninck 12 Devid Schoonjans 13 Danny Borremans 14 Jurgen Van Buggenhout 15 Gert Brijs 16 Mirko D'Annibale 17 Christophe Lemmens

     

    Catg.C –  66,3 km –  42 deelnemers

    1 PETER MAES (Bornem)

    2 Kurt Eeckhout

    3 Bert Peelman

    4 Frank Vagenende

    5 Richard De Ridder

    6 Stefan Verhaeghe

    7 Pascal Kestemont

    8 Gunther Quintelier

    9 Steven De Kerpel

    10 Danny Saelens

    11 Jerry Cooman 12 Bruno Bruyere 13 Branislav Mosmak 14 Alain Goolaerts 15 Francois Coene 16 Luc Van Clapdorp 17 Bart Heyvaert 18 Candy De Boelpaep 19 Dirk De Koker 20 Fabien Hanssens

     

    Catg.D –  66,3 km – 23 deelnemers

    1 Wim WINANDY

    2 Marc Tabourdon

    3 Eddy Vermeir

    4 Geert Van Speybroeck

    5 Ronald Rents

    6 Ronny Cosyn

    7 Frank De Pelsmaker

    8 Benny D'Haese

    9 Christophe Davies

    10 Norbert Van Nuffel

    11 Alain De Schepper 12 Denis Wauters 13 Jan De Mulder 14 Eric Depouille 15 Jan Van Cauter 16 Hugo Van Linden 17 Mark Hammersley 18 Dirk Goolaerts 19 Stefaan Letouche 20 Frank Van Der Perre

     

    Catg.E –  56,1 km –  21 deelnemers

    1 Dirk VAN HOVE

    2 Eddy Vanopstal

    3 Michel Willems

    4 Joost Pieters

    5 Leon Deuss

    6 Paul Castelyn

    7 Jimmy Rutterford

    8 Hakon Persson

    9 Dominique Turcksin

    10 Rudy Van De Velde

    11 Jos Maes 12 Marc Dockx 13 Charles Vandermosten 14 David Broodbent 15 Guy Theys 16 Hendrik Caethoven 17 Luc Van Mol 18 Patrick Van Den Broecke 19 Dirk Verbestel

     

    Catg.F –  51 km –  21 deelnemers

    1 Patrick VAN RENTERGHEM

    2 Jef Geoffwiles

    3 Rene Mertens

    4 Noel Burggraeve

    5 Eddy Cobbaut

    6 Jean Pierre Wauters

    7 Willy Teirlinck

    8 Andre Devadder

    9 Eddy De Vuyst

    10 Andrew Donaldson

    11 Hendrik Scheirlinckx 12 Roger Wauters 13 Jef Everaerts 14 Josef Scheirlinckx 15 Andre De Boelpaep

    28-05-2017 om 22:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/05/2017

    VWV.jpg
    Zondag 28 Mei – MOL (2400)

     

    Liefhebbers – 97,2 km

    1-Bruylandts Dave

    2-Ledegen Dietmar

    3-Indekue Nico

    4-Michiels Marnix

    5-Dollez Eric

    6-Verheyden Robin

    7-Nederlof Rik

    8-Vertommen Jeff

    9-Janssen Nick

    10-Van Doorn Carlo

    11-Van der Sloot Roland 12-Van de Peer Tom 13-Craenen Rick 14-Van Rooy Matthias 15-Docker Karel 16-Van Dingenen Sander 17-De Saedeleer Vincent 18-Ongenae Olivier 19-Smeyers Hans 20-Vercammen Sven 21-Widar Wesley 22-Vos Hanne 23-Vreys Niels 24-Heylen Keith 25-Feyaerts Tom 26-Hoogmartens Roy 27-Arits Steven 28-Peeters Bart 29-De Vos Vincent 30-Verdonck Tim

     

    Reeks C – 70,2 km

    1-Heremans Koen

    2-Schreurs Danny

    3-De Proost Gert

    4-Pauwels Vital

    5-Paeshuyse Davy

    6-Aerts Peter

    7-Serron Danny

    8-Van Laer Guy

    9-De Busser Jean Paul

    10-Tuyls Robby

    11-Lemmens Jo 12-Claes Benny 13-Conka Daniël 14-Vets Jelle 15-Stans Tom 16-Thijs Filip 17-Scheveneels Geert 18-Witvrouwen Kris 19-Boenders Yves 20-Verschueren Ivan

     

    Reeks D – 70,2 km

    1-Van Uffel Wim

    2-Van Roy Luc

    3-Keim Luc

    4-Maillard Eric

    5-Vos Peter

    6-Maes Harry

    7-Van de Kerkhof Robert

    8-Peeters Jan

    9-Goris Thomas

    10-Wuyts Hans

    11-Vangenechten Freddy 12-Veltjens Daniël 13-Minnen Marc 14-Van Thielen Wim

     

    Reeks E – 70,2 km

    1-Durant Martin

    2-Van Gils Rene

    3-De Backer Ludo

    4-Dom André

    28-05-2017 om 22:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan VIKTOR VAN OSSELAER met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Proficiat aan AAIKE COOLS met zijn haar bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Proficiat aan ESTÉE GOOSSENS met haar Zege bij de Meisjes 12 jaar !!!

    Viktor Van Osselaer 1.jpg  Aaike Cools.jpg  Estée Goossens.jpg  

     Viktor Van Osselaer            Aaike Cools             Estée Goossens          

    Zondag 28/05/2017 STEKENE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 16 - opgevers: 0 – 20,25 km

    1 VAN DEN HAUTE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    3 SCHATTEMAN Jaël ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 BEURMS Robben ISOREX CYCLING TEAM

    5 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    6 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 LEFEBRE Jarno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar - deelnemers: 23 - opgevers: 1 – 24,75 km

    1 VANWALLEGHEM Joris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 DEKIEN Jasper TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VAN DE MERGEL Mauro WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE MAESENEEER Milan KTC-CYCLING TEAM

    5 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    10 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    13 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    20 JANSSENS Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    22 VERMEULEN Matthias SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    14 jaar - deelnemers: 25 - opgevers: 1 - 36 km

    1 VIKTOR VAN OSSELAER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 TORNEY Artuur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    4 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 HENDRIJCKX Jens WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 STEELS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 CLAESSENS Robbe PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 VAN ACKER Gilles VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    15 VERSCHRAEGEN Wout VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 CAP Gilles SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    20 COOLS Aaike PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 POPPE Wout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    12 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 ESTÉE GOOSSENS SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 FEYS Malaika VZW JONG WIELERTALENT

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 AAIKE COOLS PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28-05-2017 om 20:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/05/2017

    VWV.jpg
    Zaterdag  27 Mei – LAAKDAL (2430)

     

    Liefhebbers - 91,2 km

    1-Haest Tom

    2-Van Gestel Niek

    3-Claes Gert

    4-De Feyter Ken

    5-De Boel Stijn

    6-Van Aelst Jelle

    7-De Proos Jasper

    8-Verheyden Robin

    9-Van de Sloot Roland

    10-Claes Jorg

    11-Michiels Marnix 12-Dollez Eric 13-Verbruggen Pepijn 14-Van Rooy Matthias 15-Van Roy Sven 16-Beyens Joeri 17-Haest Christophe 18-Van Looy Roel 19-De Saedeleer Vincent 20-Foriers Chris

     

    C renners - 68,4 km

    1-Verschueren Ivan

    2-Dockx Peter

    3-Van Eyck Tom

    4-Heremans Gert

    5-Vogels Gunther

    6-VerRijcken Peter

    7-Claes Benny

    8-Schreurs Danny

    9-Pauwels Vital

    10-Stans Tom

    11-De Batist Jef 12-De Busser Jean Paul 13-Aerts Peter 14-Heremans Koen 15-De Vree Rik

     

    D renners - 68,4 km

    1-Van Bael Hans

    2-Wuyts Hans

    3-Veltjens Daniël

    4-Minnen Marc

    5-Van Roy Luc

    6-Maillard Eric

    7-Haest Eddy

    8-Vos Peter

    9-Hammersley Mark

    10-Cortoos Jan

    11-Vangenechten Freddy 12-Peeters Luc 13-De Cock Marc 14-Peeters Jan 15-Coudyzer Ivan

     

    E renners - 68,4 km

    1-Durant Martin

    2-Van Gils Rene

    3-Rutherford James

    4-Dom André

    5-John Van Den Bosch

    28-05-2017 om 09:48 geschreven door kenny


    27-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/05/2017

    Baloise 2017.jpg
    Zaterdag 27/05/2017 – ANS - ANS – Men Elite – 167 km - 40,11 km/h

    Aantal deelnemers: 154 - opgevers: 9 - BALOISE BELGIUM TOUR – RIT 4

    1 LAMMERTINK Maurits NED TEAM KATUSHA ALPECIN

    2 GUERREIRO Rúben POR TREK - SEGAFREDO

    3 KEUKELEIRE Jens BELGIUM NATIONAL TEAM op 5”

    4 CAVAGNA Rémi FRA QUICK - STEP FLOORS

    5 BAKELANTS Jan BELGIUM NATIONAL TEAM op 31”

    6 VERMOTE Julien QUICK - STEP FLOORS

    7 NAESEN Oliver BELGIUM NATIONAL TEAM

    8 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL

    9 MARTIN Tony GER TEAM KATUSHA ALPECIN

    10 GILBERT Philippe QUICK - STEP FLOORS

    11 CHRISTIAN Mark GBR op 43” 12 JANSSENS Jimmy op 1’11” 13 LIGTHART Pim NED op 1’16” 14 VANENDERT Jelle 15 FILOSI Iuri ITA op 1’17” 16 BACKAERT Frederik 17 HANSEN Lasse Norman DEN 18 BYSTRØM Sven Erik NOR op 1´20” 19 VERMEERSCH Gianni op 1’23” 20 PARDINI Olivier op 1’25” 21 PLANCKAERT Baptiste op 1’28” 22 VAN POPPEL Boy NED  23 GATE Aaron NZL  24 VAN DER HOORN Taco NED 25 SPRENGERS Thomas 26 VANTOMME Maxime 27 DE WITTE Mathias 28 LAMPAERT Yves 29 LIVYNS Arjen 30 VAN DER HAAR Lars NED 31 MARCHAND Gianni 45 DE JONGHE Kevin op 2’19” 56 NAESEN Lawrence op 5’22” 77 STEELS Stijn 91 RUYTERS Brecht 99 DIELEMAN Michiel 113 VAN STAEYEN Michaël op 16’28” 126 DRUYTS Gerry 129 STALLAERT Joeri 135 DE PAEPE Johannes 138 CORDEEL Sander

    27-05-2017 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MILAN FRETIN met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Milan Fretin.jpg 

           Milan Fretin


    Zaterdag 27/05/2017 MERKEM (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 42,26 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - opgevers: 18

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT

    3 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    4 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    6 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    9 LAPIERE Ward DOVY KEUKENS - FCC

    10 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 BALCAEN Manolito 12 DE SY Vincent 13 VANLUCHENE Mats 14 BRUYNEEL Giel 15 BALLET Mathias 16 CLAERHOUT Sven 17 VANDEVYVERE Gauthier 18 LEFEVER Nico 19 BOUTTÉ Kenzie 20 VERMET Joran 21 JACOB Tipper GBR 22 VERSICHEL Davy 23 TOORTELBOOM Frederik 24 PATTEN Daniel GBR 25 MAES Jo 26 SABBE Enzo 27 BIEBUYCK Corentin 28 DURY Davy 29 JACOBS Johan SUI 30 CALUWE Stijn 44 SMET Guy 54 DE BEULE Jordi

     

    27/05/2017 OETINGEN (B) - Juniores - 81,6 km - 39,82 km/h

    Aantal deelnemers: 109 - opgevers: 46

    1 TIMMERS Lars NED CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 KLEVJER Kristian NOR GLAMDAL SK

    5 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VAN PRAET Robbe WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 DAVIES Conor GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN DER TRAPPEN Gilles WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 BRUYNEEL Tristan 12 WACHTERS Jef 13 VANDEN HEEDE Niels 14 STYLEMANS Mattis 15 MAERTENS Manu 16 BIERKENS Tim NED 17 DE BRAEKELEER Jef 18 CAETHOVEN Kenneth 19 VAN DER HAEGEN Jarne 20 REUVERS Kevin NED 21 VANDEVELDE Yentl 22 LINTHOUDT Arne 23 VANDENDRIESSCHE Stef 24 CLAEYS Robbe 25 MEERSMAN Maxim 26 ALLART Brice 27 DESCHEPPER Ward 28 HEMELINGS Dries 29 DE GEYTER Jelle 30 DEWIT Jordi 42 STUER Kwinten
     

    27/05/2017 GROOT - GELMEN (B) - Amateurs + Masters – Tijdrit 9 km + Rit 22 km

    Amateurs & Masters A

     

    Masters B

     

    Masters C

     

    27/05/2017 MERELBEKE-MOLENHOEK (O) - Nieuwelingen - 65,7 km - 38,41 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 9

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BORRE Dylan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VAN ALBOOM Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 MALFAIT Willem VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DECLERCK Eli KVC NOORDZEEMEEUW

    8 LIEVENS Niels JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 NEUKERMANS Lance JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 MARIT Senne JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    11 MEEUSEN Rik 12 BEECKMAN Gauthier 13 REMORY Jarno 14 DE VOS Wannes 15 VAN DER BIEST Brecht 16 DE VOS Sander 17 VANDERSCHUEREN Jarno 18 DEJONGHE Senne 19 DE PREESTER Victor 20 VERTOMMEN Maik 21 KAES Xedric 22 VAN GUCHT Thomas 23 BERTENS Louis 24 DE MEY Remi 25 LEMAITRE Vic 26 VAN DEN BULCK Joppe 27 WALRAVENS Lars 28 STONE Aaron GBR 29 DE GENDT Senne 30 MAEYAERT Baptiste

     

    27/05/2017 OOSTNIEUWKERKE (W) - Nieuwelingen - 61,5 km - 38,78 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 6

    1 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    2 DEJONGHE Kjell ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 HAINES Alex GBR LEICESTERSHIRE ROAD CLUB

    5 NILSSON-JULIEN Oscar GBR VC LONDRES

    6 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 BARBRY Giel VZW JONG WIELERTALENT

    8 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    10 DECAESTECKER Korneel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 PEIRENS Yente 12 MARTHE Nicolas 13 MISEUR Mon 14 GOEBEERT Théo 15 BENOIT Jonas 16 BUFFEL Arne 17 PORTSMOUTH Tom GBR 18 CASTELAIN Nathan 19 STALPAERT Lawrence 20 TORNU Florian FRA 21 MAES Simon 22 POWELL Harrison GBR 23 VILEYN Brecht 24 CALLEWAERT Andreas 25 DELFT Mattice 26 DE LOBEL Sander 27 LAMOTE Robbe 28 DEJONGHE Michiel 29 DEVOOGDT Henri 30 DEBORGGRAEVE Matthew 48 D´HOLLANDER Senne

     

    27/05/2017 PEPINGEN BOGAARDEN (B) - Nieuwelingen - 72 km - 34,25 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 0

    1 MILAN FRETIN uit Genk VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN GAELEN Louis WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN DEN BORRE Arnout WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MAAS Marijn NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    5 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    9 BORGERS Lars LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 LECERF William Junior 12 DERAEDT Victor 13 HEYLEN Robbe 14 VAN DUN Jente 15 CARDON Sébastien 16 LENSECLAES Robbe 17 WACHTERS Jul 18 VAN SCHELVERGEM Joachim 19 VAN CUTSEM Senna 20 VAN DER TAELEN Glen 21 HALS Bjarne 22 VERRIEST Noah 23 ROBYNS Liam 24 WALLYN Tibo 25 CLYNHENS Toon 26 VRANCKX Fausto 27 CEURENS Robbe 28 ANDRIES Ward 29 VANDERAERDEN Wout 30 LEFEVER Kamil


    27/05/2017 KRUISHOUTEM (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    12 jaar - deelnemers: 17 - opgevers: 1 - 20,8 km

    1 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANEECKHOUTTE Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 BOELAERT Maxence ISOREX CYCLING TEAM

    4 DESIMPELAERE Arne INDIVIDUEEL

    5 MATTHYS Wout INDIVIDUEEL

     

    13 jaar - deelnemers: 33 - opgevers: 2 - 24,96 km

    1 DEWEERD Ugo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    3 LETEN Inias K.V.C. DEINZE VZW

    4 DE BUYSSER Quinten INDIVIDUEEL

    5 DE SCHRIJVER Runar WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    25 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 DE PRIJCK Shania

     

    27/05/2017 RUMBEKE (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    27-05-2017 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/05/2017

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg
     

           Frank Suys

     

    Zaterdag 27/05/2017 - ETTELGEM - LWU


    Reeks A

    1. Anthony SLABINCK

    2. Jasper Sels

    3. Michaël Bullens

    4. Giovanni Debaere

    5. Indiana Slabinck

    6. Kim Devroye

    7. Dries Maes

    8. Steffen Commeyne

    9. Kevin Vandewiele

    10. Ramsey De Schacht

    11. Tom Decaesstecker, 12. Kobe Nachtergaele, 13. Nicola Staelens, 14. Gianni Cooman, 15. Kristof Sennesael, 16. Nicolas Vandromme, 17. Mathias De Witte, 18. Mike Pottier, 19. Vincent Jonckheere , 20. Kjell Prazanova, 21. Kevin Van Laethem, 22. Mauro Cooman, 23. Flor Nachtergaele, 24. Tommie Mouton, 25. Jerry Cooman, 26. Nico Verwee, 27. Joery Degrieck, 28. Mathias Veys, 29. Davy Bultinck, 30. Wim De Baene, 31. Marijn Declerck, 32. Ewoud Pylyser, 33. Björn Steyaert, 34. Lowie Borgoo, 35. Diego Bomeré, 36. Alexander Defoor, 37. Aloïs Gevaert, 38. Detlev Debonnez, 39. Spencer Tack, 40. Andy Dobbelaere, 41. Jelle De Maere, 42. Robby Degrieck


    Reeks B

    1. Mike VAN RYSSEL

    2. David Inghels

    3. Wouter Neuville

    4. Gino De Clercq

    5. Pascal Tiers

    6. Geoffrey Luyssen

    7. Wesley Legrand

    8. Dietrich Ghequiere

    9. Kristof Himpens

    10. Francis Quartier

    11. Alain Mortier, 12. Kristof Tousseyn, 13. Kurt Heyman, 14. Andy Kindt, 15. Xavier Sintubin, 16. Rudy Vergucht, 17. Gerdy Vannieuwkerke, 18. Mike Leire, 19. Vincent Martlé, 20. Ronny Lutters, 21. Nesten Vandenbulcke, 22. Jeffrey Vandendorpe, 23. Gerdy Fosselle, 24. Nico Van Bever, 25. Kiliaan Van Daele, 26. Koen Van Renterghem, 27. Giovanni De Beyter, 28. Mathieu De Rouck, 29. Lesley De Brauwer, 30. Kristof De Cabooter, 31. Peter Hooreweghe, 32. Bernard Maes, 33. Gianni Deweerdt, 34. Wim Baert, 35. Willem Hooreweghe


    Reeks C

    1. Erwin BOLLEN

    2. Roy Chamberlain (Gbr)

    3. Peter De Smet

    4. Geert Roose

    5. Steven Grymonpré

    6. Filip Vermeersch

    7. Geert Bultynck

    8. Branislav Mosnak (Svk)

    9. Guido Staels

    10. Ronny Lepoutre

    11. Geert Popelier, 12. Patrick Decaestecker, 13. Robert De Clercq, 14. Philippe De Smet, 15. Stanny Benoot, 16. Luc Joos, 17. Erwin De Schuyter, 18. Bruno Cauwelier, 19. Patrick Vaeyens, 20. Mario Lammens

    Reeks D

    1. FRANK SUYS (Hingene)

    2. Hakan Persson (Zwe)

    3. Ruddy Stockman

    4. Bruno Cauwelier

    5. Patrick Decaestecker

    6. Patrick Watteny

    7. Luc Verlinde

    8. Patrick Luyssen

    9. Paul Hunninck

    10. Johan De Baets, 11. David Broadbent (GBr), 12. Geert Smet, 13. Danny Boussauw, 14. Franky Holvoet, 15. Christ Christiaens, 16. Eugène De Roeck, 17. Herman Van Den Borre

    Reeks E

    1. Geoff WILES (Gbr)

    2. Florent De Leersnyder

    3. Hilaire Vanhove

    4. Leo Thyssen

    5. Alain Messager

    6. Johan De Smet

    7. Erik De Waele


    Reeks Dames

    1. Bonnie DELANOTE

    2. Lotte Popelier

    3. Eveline Baele

    4. Kimberly Vermander

    5. Lynn Depuers

    6. Annelies Lauwers

    7. Justine Vanwynsberghe

    8. Joyce Tack

    9. Zindzi Van Lancker

    10. Jana Devoet

    11. Joyce De Loof 12. Charlotte Willaert

    27-05-2017 om 22:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/05/2017

    waod_3.jpg
    Zaterdag 27 Mei 2017 - LAPSCHEURE (8340)

    Catg.C – km – 17 deelnemers

    1-Goossens Marc (Knokke)

    2-Heye Hilair

    3-Hoornaert Glenn

    4-Van Eyndt Jozef

    5-Versluys Marc

    6-De Coninck Danny

    7-De Coninck Wim

    8-Bultinck Andre

    9-Van Lierde Hans

    10-De Naeghel Jozef

    11-D'Hondt Erwin-12Vanoverberghe Siegfried-13-Reubens Hendrick-14-De Poorter Luc-15-Bolle Henk-16-Bracke Wim-17-Bath Mick

     

    Catg.D – km – 6 deelnemers (+65 jaar)

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Tas Helmuth

    3-Mous Willy

    4-Pauwels Marcel

    5-Lockefeir Marinus

    6-Demiddel Ronny

     

    Catg.D+ – km – 4 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Robijns Robert

    3-Hermans Luc

    4-Brouwers François

    27-05-2017 om 20:19 geschreven door kenny


    26-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE BEVEREN VAN VRIJDAG 26/05/2017

    FOTO'S MEN ELITE TE BEVEREN VAN VRIJDAG 26/05/2017     


    Vrijdag 26/05/2017 – BEVEREN - BEVEREN – Men Elite – Tijdrit 13,4 km - 15'40" - 51,32 km/h

    Aantal deelnemers: 154 - opgevers: 3 - BALOISE BELGIUM TOUR – RIT 3

    1 BRÄNDLE Matthias AUT TREK – SEGAFREDO 15’40” - 51,32 km/h

    2 MARTIN Tony GER TEAM KATUSHA ALPECIN  14”

    3 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS – CRELAN  14”

    4 CHAVANEL Sylvain FRA DIRECT ENERGIE    14”

    5 CAVAGNA Rémi FRA QUICK - STEP FLOORS  21”

    6 HANSEN Lasse Norman DEN AQUA BLUE SPORT  30”

    7 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS  30”

    8 TURGIS Anthony FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS   34”

    9 KEUKELEIRE Jens BELGIUM NATIONAL TEAM   34”

    10 ŠPILAK Simon SLO TEAM KATUSHA ALPECIN 38”

    11 GILBERT Philippe  39” 12 ROELANDTS Jurgen  41” 13 PARDINI Olivier  42” 14 VERMOTE Julien  43” 15 CLAEYS Dimitri  44” 16 ADAMS Jens 45” 17 PEREZ Anthony FRA 45” 18 WALLAYS Jelle 46” 19 BENOOT Tiesj  47” 20 JANSSENS Jimmy  48” 21 TAARAMÄE Rein EST  53” 22 NAESEN Oliver  53” 23 GATTO Oscar ITA  54” 24 VAN GOETHEM Brian NED 54” 25 VAN DER HAAR Lars NED  54” 26 VAKOC Petr CZE  57” 27 VANTOMME Maxime  57” 28 SENECHAL Florian FRA  58” 29 AERTS Toon  58” 30 RIESEBEEK Oscar NED  59” 39 DE JONGHE Kevin  1´04” 76 STEELS Stijn  1’25” 98 CORDEEL Sander  1’36” 103 NAESEN Lawrence  1’39” 113 RUYTERS Brecht  1’44” 115 DE WITTE Mathias  1’48” 117 STALLAERT Joeri  1’51" 119 DE PAEPE Johannes  1’52” 120 MARCHAND Gianni  1’52” 129 DRUYTS Gerry   2’03” 146 VAN STAEYEN Michaël  2’32” 147 DIELEMAN Michiel 2´37”
    26-5-2017- beveren tijdrit 425.JPG
           Winnaar van de tijdrit te Beveren de Oostenrijker Matthias Brândle.
    26-5-2017- beveren tijdrit 423.JPG
            Winnaar van de tijdrit te Beveren de Oostenrijker Matthias Brândle.
    26-5-2017- beveren tijdrit 431.JPG
                  Wout Van Aert neemt de leiderstrui over van Philippe Gilbert.
    26-5-2017- beveren tijdrit 435.JPG
                             Wout Van Aert met blauwe trui voor de punten.
    26-5-2017- beveren tijdrit 437.JPG
                                    Wout Van Aert met de blauwe puntentrui.
    26-5-2017- beveren tijdrit 439.JPG
                        Kenneth Vanbilsen met de zwarte trui voor de strijdlust.
    26-5-2017- beveren tijdrit 415.JPG
                                                   Philippe Gilbert
    26-5-2017- beveren tijdrit 401.JPG
                                                      Oliver Naesen
    26-5-2017- beveren tijdrit 378.JPG
                                                        Tony Martin
    26-5-2017- beveren tijdrit 343.JPG
                                                 Tom Van Asbroeck
    26-5-2017- beveren tijdrit 329.JPG
                                                       Joeri Stallaert
    26-5-2017- beveren tijdrit 217.JPG
                                                Gianni Marchand
    26-5-2017- beveren tijdrit 139.JPG
                                              Lawrence Naesen





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-05-2017 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/05/2017

    Baloise 2017.jpg
    Vrijdag 26/05/2017 – BEVEREN - BEVEREN – Men Elite – Tijdrit 13,4 km - 15'40" - 51,32 km/h

    Aantal deelnemers: 154 - opgevers: 3 - BALOISE BELGIUM TOUR – RIT 3

    1 BRÄNDLE Matthias AUT TREK – SEGAFREDO 15’40” - 51,32 km/h

    2 MARTIN Tony GER TEAM KATUSHA ALPECIN  14”

    3 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS – CRELAN  14”

    4 CHAVANEL Sylvain FRA DIRECT ENERGIE    14”

    5 CAVAGNA Rémi FRA QUICK - STEP FLOORS  21”

    6 HANSEN Lasse Norman DEN AQUA BLUE SPORT  30”

    7 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS  30”

    8 TURGIS Anthony FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS   34”

    9 KEUKELEIRE Jens BELGIUM NATIONAL TEAM   34”

    10 ŠPILAK Simon SLO TEAM KATUSHA ALPECIN 38”

    11 GILBERT Philippe  39” 12 ROELANDTS Jurgen  41” 13 PARDINI Olivier  42” 14 VERMOTE Julien  43” 15 CLAEYS Dimitri  44” 16 ADAMS Jens 45” 17 PEREZ Anthony FRA 45” 18 WALLAYS Jelle 46” 19 BENOOT Tiesj  47” 20 JANSSENS Jimmy  48” 21 TAARAMÄE Rein EST  53” 22 NAESEN Oliver  53” 23 GATTO Oscar ITA  54” 24 VAN GOETHEM Brian NED 54” 25 VAN DER HAAR Lars NED  54” 26 VAKOC Petr CZE  57” 27 VANTOMME Maxime  57” 28 SENECHAL Florian FRA  58” 29 AERTS Toon  58” 30 RIESEBEEK Oscar NED  59” 39 DE JONGHE Kevin  1´04” 76 STEELS Stijn  1’25” 98 CORDEEL Sander  1’36” 103 NAESEN Lawrence  1’39” 113 RUYTERS Brecht  1’44” 115 DE WITTE Mathias  1’48” 117 STALLAERT Joeri  1’51" 119 DE PAEPE Johannes  1’52” 120 MARCHAND Gianni  1’52” 129 DRUYTS Gerry   2’03” 146 VAN STAEYEN Michaël  2’32” 147 DIELEMAN Michiel 2´37”

    26-05-2017 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 26/05/2017 GERAARDSBERGEN-MOERBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 106,7 km - 43,72 km/h

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 19

    1 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    2 DUFFELEER Joachim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 SINOY Fabio UNITED C.T.

    4 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    6 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 VAN DAMME Indy WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 WARD Tanner USA OKLAHOMA BICYCLE PROJECT

    11 VENS Quincy 12 ROTTY Glenn 13 VAN DAMME Bart 14 LIEVENS Niels 15 VAN OUDENHOVE Jovany 16 VAN DAMME Davy 17 LAVA Kevin 18 DE KETELE Angelo 19 VAN IMPE Kevin 20 WILKINSON James GBR 21 DESMECHT David 22 WALDERS Kevin 23 TIMMERMANS Tom 24 SLAGMULDERS Yorick 25 DE VILLE Jelle 26 VAN DUREN Brent 27 WALSH Liam GBR 28 FORD Michael GBR 29 MAGINET Steve 30 VAN GIJSEGEM Yarne 42 WAELKENS Dave

    26/05/2017 HEIDE-LINTER (B)  - Amateurs + Masters – 96 km

    Amateurs & Masters A:

     

    Masters B

     

    Masters C

    26-05-2017 om 20:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/05/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 15°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

         Patrick Cocquyt

    Vrijdag 26 Mei 2017 - OETINGEN (1755)

     

    Catg.A – 77 km – 29 deelnemers

    1-Van Damme Peter (Ophasselt)

    2-Bolle Jean-Pascal

    3-Rogge Simon

    4-Lison Yorick

    5-Annendyck Andy

    6-De Smet Olivier

    7-Trenson Jan

    8-Van Raemdonck Kevin

    9-Desomer Joery

    10-Lison Bjorn

    11-Nevejans Dennis-12-Cooman Gianni-13-Maes Jonah-14-Haegeman David-15-De Sutter Stijn-16-Vercammen Tom-17-Meul Tom-18-Moerman Jens-19-Durant Joaquim-20-Vermeiren Gianni-21-Cooman Mauro-22-Brijs Gert-23-Nevejans Kenny-24-Mertens Toon-25-De Dobbeleer Wim-26-Voets Pieter-27-Cooman Jerry-28-Sluys Johan-29-Van Meirhaeghe Karel

     

    Catg.B – 63 km – 28 deelnemers

    1-Eeckhout Kurt (Hillegem)

    2-De Bosscher Koen

    3-De Weirdt Gino

    4-Bollen Erwin

    5-De Paepe Jimmy

    6-De Beer Tom

    7-Verhaeghe Stefan

    8-Tytgadt Stephan

    9-Vermassen Peter

    10-Diet Wim

    11-De Smet Tom-12-Verbeken Kurt-13-De Vlieger Sven-14-Quintelier Gunther-15-Porte Dominiek-16-Kestemont Pascal-17-Janssens Bert-18-Eeman Thomas-19-Teunkens Jean-Philippe-20-Goossens Alex-21-Rombaut Wim-22-Van Poelvoorde Michael-23-Van Haverbeek Peter-24-Hoes Andy-25-Baart Mark-26-De Schryver Sven-27-Bauwens Aron-28-Cael Wouter

     

    Catg.B+ – 63 km – 22 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-De Ridder Richard

    3-Roose Nico

    4-De Coster Guy

    5-Roobroeck Dirk

    6-Gyselinck Eddy

    7-Van Pachterbeke Patrick

    8-De Backer Danny

    9-Driesen Johan

    10-Janssens Kenny (Melsele)

    11-Suys Frank-12-Coppens Ronny-13-De Pelsmaker Frank-14-Mosnak Branislav-15-Harms Ko-16-Primo Gino-17-Jacobs Patrick-18-Yearsley Simon-19-Erauw Luc-20-Nevejans Idesbald-21-Smet Luc-22-Cosijn Ronny

     

    Catg.C – 56 km – 35 deelnemers

    1-Paridaens Ronny (Denderhoutem)

    2-Vanopstal Eddy

    3-De Brucker Rene

    4-Versluys Marc

    5-Hus Willem

    6-De Coninck Danny

    7-Pieters Joost

    8-Geerts Christiaan

    9-De Coninck Wim

    10-Bultinck Andre

    11-Struyf Raoul-12-Van Vaerenbergh Piet-13-Maes Josse-14-Somers Chris-15-Persson Hakan-16-D'Hondt Erwin-17-Polfliet Danny-18-Lacquet Philippe-19-De Baets Johan-20-Van Eyndt Jozef-21-De Regge Willy-22-Van den Broeck Louis-23-Broadbent David-24-Verbestel Dirk-25-Bracke Wim-26-De Vos Marc-27-De Vuyst Eddy-28-Dupont Guido-29-D'Hondt Freddy-30-Donaldson Andrew-31-Cornette Freddy-32-De Bie Dirk-33-De Praetere Fritz-34-van Rijsbergen John-35-Tummeleer Dirck

     

    Catg.D – 56 km – 13 deelnemers (+65 jaar)

    1-Deneef Jozef (Denderleeuw)

    2-Remory Pierre

    3-Ligneel Rony

    4-Burggraeve Noël

    5-Montforts Ad

    6-Teirlinck Willy

    7-Scheirlinckx Jozef

    8-Devadder Andre

    9-Moens Louis

    10-Deboelpaep Andre

    11-Scheirlinckx Hendrik-12-Demiddel Ronny-13-Lockefeir Marinus

     

    Catg.D+ – 56 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Wiles Geoff (Tonbridge Gbr)

    2-Snels Luc

    3-Everaerts Jef

    4-Saerens Jozef

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-Hermans Luc

    26-05-2017 om 19:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OORDEGEM VAN DONDERDAG 25/05/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OORDEGEM VAN DONDERDAG 25/05/2017     


    Donderdag 25/05/2017 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,52 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - opgevers: 21

    1 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    2 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    3 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    4 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    7 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    11 WILLEMS Mario 12 BUYLE Pieter 13 VERSTRAETEN Jari 14 SCOTT Cameron AUS 15 VERBEURE Hakim 16 VERHAEGEN Jens 17 LIEVENS Niels 18 AMELINCKX Stef 19 DESTATSBADER Roy 20 VAN DAMME Bart 21 VAN DUREN Brent 22 VERHOFSTADT Thibau 23 MOREELS Louis 24 WALSH Liam GBR 25 VENS Quincy 26 VAN ELZAKKER Wout NED 27 O´BRIEN Kelland AUS 28 VERHEYEN Jelle 29 DE GREVE Maxim 30 VERMEIRE Matthias 36 VAN GOETHEM Kevin 43 VAN PETEGHEM Trifonius 83 COOMAN Gianni 85 DE BLOCK Nick 88 VAN DEN BERGHE Anthony 91 DHOLLANDER Kristof
    25-5-2017-oordegem 987.JPG
         Podium met winnaar Ayton Muys, Nico Verhoeven en Guillaume Seye.

    25-5-2017-oordegem 984.JPG
    Podium te Oordegem met winnaar Ayton Muys, Nico Verhoeven en Guillaume Seye.
    25-5-2017-oordegem 895.JPG
    Aankomst van winnaar Ayton Muys voor Nico Verhoeven en Guillaume Seye.
    25-5-2017-oordegem 890.JPG
    Aankomst van winnaar Ayton Muys voor Nico Verhoeven en Guillaume Seye.
    25-5-2017-oordegem 778.JPG
    25-5-2017-oordegem 746.JPG
    25-5-2017-oordegem 730.JPG
    25-5-2017-oordegem 700.JPG
    25-5-2017-oordegem 659.JPG
    25-5-2017-oordegem 608.JPG
    25-5-2017-oordegem 515.JPG
    25-5-2017-oordegem 448.JPG
    25-5-2017-oordegem 428.JPG
    25-5-2017-oordegem 394.JPG
    25-5-2017-oordegem 351.JPG
    25-5-2017-oordegem 344.JPG
      Deze kopgroep werd niet meer gegrepen en mochten voor de zege strijden.
    25-5-2017-oordegem 303.JPG
    25-5-2017-oordegem 230.JPG
                                                       Kristof Dhollander
    25-5-2017-oordegem 213.JPG
    25-5-2017-oordegem 207.JPG
    25-5-2017-oordegem 193.JPG
    25-5-2017-oordegem 121.JPG
    25-5-2017-oordegem 082.JPG
    25-5-2017-oordegem 072.JPG
    25-5-2017-oordegem 063.JPG
    25-5-2017-oordegem 047.JPG
             Start van de Elite z.c. & Beloften te Oordegem met 117 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-05-2017 om 10:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/05/2017

    Baloise 2017.jpg
    Donderdag 25/05/2017 – KNOKKE-HEIST - MOORSLEDE – Men Elite – 199 km- 42,16 km/h

    Aantal deelnemers: 154 - Opgevers: 3  - BALOISE BELGIUM TOUR – RIT 2

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK - CORENDON

    2 GILBERT Philippe QUICK - STEP FLOORS

    3 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 NAESEN Oliver BELGIUM NATIONAL TEAM

    5 PARDINI Olivier WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    6 SENECHAL Florian FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    7 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL

    8 MARTIN Tony GER TEAM KATUSHA ALPECIN

    9 VERMOTE Julien QUICK - STEP FLOORS

    10 WYNANTS Maarten BELGIUM NATIONAL TEAM

    11 DECLERCQ Benjamin 12 VANENDERT Jelle 13 WALSLEBEN Philipp GER 14 MERLIER Tim 15 VAN ASBROECK Tom 16 PLANCKAERT Baptiste 17 JANS Roy 18 NAPOLITANO Danilo ITA 19 STALLAERT Joeri 20 DEBUSSCHERE Jens 21 FILOSI Iuri ITA 22 RICKAERT Jonas 23 VERMEERSCH Gianni 24 DHAENE Brecht 25 LIVYNS Arjen 26 CAVAGNA Rémi FRA 27 ISTA Kevyn 28 TURGIS Anthony FRA 29 LAMPAERT Yves 30 BYSTRØM Sven Erik NOR 36 MARCHAND Gianni 59 STEELS Stijn 74 JANSSENS Jimmy 83 NAESEN Lawrence 94 CORDEEL Sander 98 DE WITTE Mathias 113 DRUYTS Gerry 114 VAN STAEYEN Michaël 117 DE JONGHE Kevin 143 DIELEMAN Michiel 144 DE PAEPE Johannes

    26-05-2017 om 09:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JEF MAES met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan MICHEL DE KONING met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Jef Maes 2017.jpg   Michel de Koning 2017.jpg

            Jef Maes                 Michel De Koning


    Donderdag 25/05/2017 WIELSBEKE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 138 km - 45,01 km/h

    Aantal deelnemers: 134 - opgevers: 7

    1 BULLEY Lewis GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    3 DRON Boris VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VANDAELE Thijs DOVY KEUKENS - FCC

    5 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    6 DE VISSCHER Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    7 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    8 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    9 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 COMMEYNE Steffen MIXTE 1 MOLENSPURTERS - BRUGSE VS

    11 VAN DER HAEGHEN Ruben 12 VERRAES Benjamin 13 DE GROOTE Arne 14 VANDENBUSSCHE Jari 15 HAUBRUGE Robin 16 CASIER Arne 17 VANOVERSCHELDE Kobe 18 CLAUW John-ross 19 DE MAREZ Ruben 20 DECLERCQ Thierry 21 VERFAILLIE Arne 22 D´HEYGERE Gil 23 GOEMAN Jonas 24 DE BRUYN Jimmy NED 25 COURTENS Igor 26 BALLET Mathias 27 BERTRAND Dorian 28 VERSCHAEVE Lounes 29 TEMMERMAN Jasper 30 MARIN Glenn 89 PEIRSMAN Davy 90 WIELANDT Sven 91 SEGERS Jimmy

     

    25/05/2017 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,52 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - opgevers: 21

    1 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    2 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    3 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    4 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    7 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    11 WILLEMS Mario 12 BUYLE Pieter 13 VERSTRAETEN Jari 14 SCOTT Cameron AUS 15 VERBEURE Hakim 16 VERHAEGEN Jens 17 LIEVENS Niels 18 AMELINCKX Stef 19 DESTATSBADER Roy 20 VAN DAMME Bart 21 VAN DUREN Brent 22 VERHOFSTADT Thibau 23 MOREELS Louis 24 WALSH Liam GBR 25 VENS Quincy 26 VAN ELZAKKER Wout NED 27 O´BRIEN Kelland AUS 28 VERHEYEN Jelle 29 DE GREVE Maxim 30 VERMEIRE Matthias 36 VAN GOETHEM Kevin 43 VAN PETEGHEM Trifonius 83 COOMAN Gianni 85 DE BLOCK Nick 88 VAN DEN BERGHE Anthony 91 DHOLLANDER Kristof

     

    25/05/2017 TIENEN (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 41,6 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - opgevers: 32

    1 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    2 RIETJENS Sander PRORACE CYCLING TEAM

    3 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    7 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 DE PROOST Jasper STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    9 DU PLOOY Rohan RSA TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    10 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    11 LAMB Ross GBR 12 TOOTH Niels 13 JACOBS Pieter 14 DELBAEN Michael 15 FRANKEN Marc NED 16 MEEUS Jordi 17 LEHAEN Dries 18 LINTEN Tom 19 PAUWELS Tijl 20 OFFERMANS Michiel 21 PHILIPS Jonas 22 VAN NUFFELEN Glen 23 CLAES Stef 24 VERMEULEN Stef 25 UALGASI Bram 26 MAZZONE Leon GBR 27 KUYPERS Kris 28 BERO Sean 29 ROMBOUTS Seppe 30 HAEMELS Bavo 54 ILEGEMS Ken 72 DE BEULE Jordi

     

    25/05/2017 ZWIJNDRECHT (A) - Amateurs + Masters

    Amateurs: 62,7 km - Aantal deelnemers: 10 – 39,9 km/h

    1 JEF MAES (Zwijndrecht)

    2 BERGMANS Wim

    3 APERS Michael

    4 GOUDKET Jeroen

    5 DEKKER Kelvin NED WV DE JONGE RENNER

    6 SMET Jochem ESPIRA CYCLING TEAM

    7 VAN OSSELAER Tom

    8 COOLS Jeffrey

    9 VERHOOGHE Jens

    10 DE WAELE Alessandro

     

    Masters A: 62,7 km – Aantal deelnemers: 13 – 39,17 km/h
    1 VAN DEN BOSSCHE Thijs

    2 DE COCK Bart

    3 MAES Dimitri

    4 MAES Vincent

    5 ROMBAUT Maarten

    6 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    7 VAN BAELEN Ben

    8 VAN OSSELAER Tommy

    9 DE BRAUWER Lesley

    10 DUYM Jeroen

    11 DE LEENHEER Tom 12 DUYM Jelle 13 VAN GAEVEREN Gunther

     

    Masters B: 57 km – Aantal deelnemers: 11 – 39,7 km/h

    1 MICHEL DE KONING (Walsoorden NL)

    2 SMET Gert

    3 ADRIAENSSENS Stefan

    4 DE BACKER Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VAN DROM Giovanni

    6 VAN STEIRTHEGEM Philip

    7 VANASSCHE Frank

    8 DHONDT Willem

    9 VAN ROEYEN Dave

    10 VAN RAEMDONCK Kurt

    11 WINTERMANS Alain

     

    Masters C: 57 km – Aantal deelnemers: 8 – Opgevers: 1 – 38,8 km/h

    1 VERHAEGEN Guido

    2 BRYSSINCKX Dirk

    3 VAN CAMP Freddy

    4 MEYVIS Serge

    5 DE ROOS Marnix

    6 VAN LOY Eddy EC WALSHOUTEM

    7 FLACH Peter

     

    25/05/2017 MALDEREN (B) – Dames Elite - 99,2 km - 36,62 km/h - PK Vlaams Brabant

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 31

    1 D`HOORE Jolien WIGGLE-HIGH5

    2 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    3 DYBWAD Vibeke NOR KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    5 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 GINS Tara LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 DODGE Lauren USA UNAFFILIATED

    9 POLSPOEL Maaike LENSWORLD - KUOTA

    10 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 FONSECA Rebeca BRA 12 STEGINK Ymke NED 13 TAMARA Preuss GER 14 TROCH Tiana 15 VERHOEVEN Aurore FRA 16 LETH Julie DEN 17 BORREMANS Sarah 18 JONGERIUS Claudia NED 19 VERHOEVEN Suzanne 20 THEA Thorsen NOR 21 RIST Daisi EST 22 DELANOTE Bonnie 23 BRITS Delphine 24 TORTOLINA Gaia ITA 25 CHARD Megan GBR 26 HERMANS Anka 27 DUPREZ Jurrina 28 DOCX Mieke 29 DEBBOUDT Lensy 30 VAN GEYT Laura 31 VERTENTEN Soetkin 34 DELTOMBE Evelien 39 TEN HARTOG Sarah 46 WITTOCK Nancy

     

    25/05/2017 OMLOOP DER DRIE PROVINCIES (W) – Interclub Juniores - 117 km - 41,27 km/h

    Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 53

    1 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    2 KLEVJER Kristian NOR GLÅMDAL C.K.

    3 ROSE-DAVIES Louis GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 WITTENBERG Wim NED WV SCHIJNDEL

    5 BLOEM Joren NED DISTRICT OOST-NEDERLAND

    6 EVENEPOEL Remco YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 CAPPELLE Mauro TIELTSE RENNERSCLUB

    8 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    9 WEULINK Meindert NED MIXTE 2 IJSSELSTREEK

    10 HOOLE Daan NED RWC AHOY

    11 HAUGEN Audun NOR12 FRANCEN Joeri 13 DE BROEDER Maxwell 14 BIERKENS Tim NED 15 SCOTT Joshua NZL 16 DE WILDE Gilles 17 LUYSSEN Greg 18 TACK Jan-emiel 19 MARIS Elias 20 VAN ESCH Jarno NED 21 FIEUW Staf 22 GADEMAN Sam NED 23 BRAET Vito 24 KRUL Wessel NED 25 SCHULTEN Chiel NED 26 STOCKX Aaron 27 VERHOEFF Stefan NED 28 BOOTSVELD Jelle NED 29 VERDONCK Andres 30 VERDONCK Loeka

    26-05-2017 om 09:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Jonas Smet KOP 2017.jpg 

          Jonas Smet


    Donderdag 25/05/2017 HARELBEKE (W) - Juniores - 90 km - 39,9 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 3

    1 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 MAES Laurens TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 BRUYNEEL Tristan TIELTSE RENNERSCLUB

    6 BEYENS Matisse K.V.C. DEINZE VZW

    7 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    8 PYRA Lorenzo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN EESBEEK Yelle K.V.C. DEINZE VZW

    10 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VAN DURME Michiel 12 GADENNE Kevin 13 HANNE Milan 14 VANDENDRIESSCHE Stef 15 DERYCKERE Ruben 16 WUYTS Siebe 17 GEERTS Bjorn 18 CHRISTIAENS Thijs 19 MICHELS Angelino 20 BORRA Victor 21 WARRENS Anthony 22 D´HAESELEER Yarni 23 DESCAMPS Thomas 24 COMPERNOLLE Mats 25 TREMERIE Ryan 26 ALLART Brice 27 DOOMS Michiel 28 VANHEE Jonas 29 FOLENS Brent 30 VAN DEN DAELE Robbe

     

    25/05/2017 PEPINGEN BOGAARDEN (B) - Juniores - 94 km - 37,18 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 0

    1 DU FOUR Jens VZW JONG WIELERTALENT

    2 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 PRIEELS Robbe JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 DE GRAEVE Simon WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DELAERE Jonas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    11 VAN LIPPEVELDE Sander 12 DE PELSMAEKER Sam 13 COPPENS Daan 14 VAGENENDE Liam 15 VLERICK Lars 16 HEMELINGS Dries 17 DE TROYER Lorenz 18 NACHTEGAELE Wannes 19 VRANCKX Mark 20 CREYGELMAN Jens 21 VAN DORSSELAER Klaas 22 WAERZEGGERS Mike 23 DIERCKX Joëy 24 VAN HAELEN Bjarne 25 LAURENT Giovanni 26 DE VUYST Thomas 27 DEHAZE David 28 WAUTERS Robin 29 SUYS Thomas

     

    25/05/2017 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Juniores - 83,6 km - 41,37 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 4

    1 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    3 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    4 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 PUT Lars SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VANHEES Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 FOLLON Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    10 BRUYNS Lennerd LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 DONDERS Joost 12 VAN OLMEN Siebe 13 VAN CAMPENHOUT Sven 14 BROECKX Seppe 15 VRACHTEN Arne 16 ERNST Robin 17 MANS Matjas 18 HENDRICKX Bjarne 19 CLAUSSE Axel 20 DE STERCK Wout 21 JACOBS Owen 22 VAN DEN BORNE Willem 23 VANDERHEYDEN Stef 24 MEYVIS Jef 25 DE DECKER Manus 26 CLOOTS Kilian 27 VANHEEL Elias 28 SPELTHAEN Kai NED 29 SWENNEN Hoang 30 VAN BALKOM Max NED

     

    25/05/2017 SINT-MARTENS-BODEGEM (B) - Juniores - 98 km - 38,05 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 9

    1 JONAS SMET uit Hamme IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 TIMMERS Lars NED CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 BAETENS Branko CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 ZAGERS Stefan NED WAC TEAM

    7 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    9 CLAEYS Arno ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE CLERCQ Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 DERIBREUX Achille 12 DE PAUW Len 13 FERDINANDE Anton 14 MAERTENS Manu 15 VAN BELLINGEN Gerrit 16 PARROTTA Tristan LUX 17 DEWIT Jordi 18 PRIES Cédric LUX 19 DE RAEVE Stan 20 VAN ROY Arne 21 MATERNE Rémi 22 ROELENS Robbe 23 COLLIE Lars 24 COVELIERS Seppe 25 WACHTERS Jef 26 VERMEERSCH Hugo 27 VERSCHUEREN Ruben 28 VAN PRAET Robbe 29 VAN DYCK Ward 30 STUIJ Thom NED

     

    25/05/2017 SLEIDINGE (O) - Juniores - 84 km - 39,95 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 5

    1 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    2 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 LOEYS Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    7 SLOCK Gregory VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BRUGGEMAN Lorenzo WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 OOSTERLINCK Daan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 ROELAND Tycho VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 WARNES Bradley AUS 12 DECLEYRE Torsten 13 TEUNIS Seppe 14 SPRANGERS Lloyd 15 VANDER BEKEN Quinten 16 CLAUWAERT Maarten 17 WALGRAEVE Kobe 18 BEKAERT Seppe 19 VAN CAMP Tibo 20 FRANSSENS Yannick 21 GOOSSENS Brecht 22 MESKENS Brecht 23 DE VYLDER Robbe 24 KERKHOFS Matthias 25 DEKIEN Jens 26 BOELAERT Matisse 27 BUYL Maxim 28 DOBBELAERE Yari 29 APERS Indy NED 30 SCHELFHOUT Gregory

     

    25/05/2017 WILSELE (B) - Juniores - 90 km - 41,23 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 14

    1 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 VAITAITIS Kestutis LTU DSK FORTUNA

    3 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VRANKEN Vince SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VAN DER EYCKEN Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 STUER Kwinten CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 DENS Tuur 12 VANHERREWEGEN Thomas 13 VAN DOOSSELAERE Doowan 14 DE JONG Remco NED 15 WESTELINCK Jesper NED 16 SCHEPENS Dylan 17 PEETERS Siebe 18 VERLINDEN Robbert 19 DEJONGHE Len 20 TIBACKX Lander 21 VAN DEN BROECK Arno 22 BELLENS Jarno 23 DE MESMAEKER Tibo 24 VAN HOLSBEECK Kyan 25 LAUWERS Ruben 26 CAMELBEKE Wout 27 SEMPELS Gill 28 COCKX Maxim 29 DE SMEDT Yanni

    26-05-2017 om 09:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege en de Titel van Kampioen van Vlaanderen 2°Jaars Nieuwelingen !!!

    Thomas Vercauteren 2017.jpg 

      Thomas Vercauteren


    Donderdag 25/05/2017 HOBOKEN (A) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 44 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 36 - opgevers: 18 - 1h31´58"

    1 GEDRAITYTE Akvile LTU CANNIBAL TEAM

    2 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    3 SPAPEN Nina NED TWC PIJNENBURG

    4 RENDERS Luna KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 GOOSSENS Lotte HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 JONGENELEN Sanne NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    11 PUNNEWAERT Kirin 12 JANSSEN Lieke NED 13 DE CLERCQ Katrijn 14 COPPENS Nieke 15 LEFEBER Aline 16 VAN DIJKE Demi NED 17 PENNYNCK Charlotte 18 DUYM Farah

     

    Dames Juniores - deelnemers: 2 - 1h31´58"

    1 VAN HAAFTEN Kristie NED RESTORE CYCLING

    2 MEISTROK Susanne NED RESTORE CYCLING

    3 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    4 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    5 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 JONGENELEN Joëlla NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7 BATENBURG Verena NED RWC AHOY

    8 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    9 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    10 RASTAUSKAITE Monika LTU LITHUANIA

    11 LEPLAT Florine FRA 12 DELESTRAIT Camille 13 MEISTROK Maaike NED 14 VAN STEENWINKEL Ella 15 MICHELS Laure 16 FEYTENS Ellen 17 HOEFKENS Erin 18 VAN DE GUCHTE Quinty NED 19 GOOSSENAERTS Chloë 20 STEGVILAITE Regina LTU 21 SCHEPERS Yana 22 UYTTENHOVE Aiko 23 DENISSE Lauren 24 VAICYTE Kotryna LTU 25 BRAGANO Laura 26 DHONT Glacia 27 LOUCHAERT Justine 28 WORM Cara

     

    25/05/2017 LAARNE (O) - Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen - km

    1° jaars - deelnemers: 103 - opgevers: 25 – 1h42´29"

    1 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    2 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    4 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT

    6 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VOGELS Aaron LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 DESCHUYFFELEER Bram VZW JONG WIELERTALENT

    10 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 VAN DE VELDE Senne 12 WILLEMS Gilles 13 DE BRAEKELEER Juul 14 TEERLINCK Alexander 15 VAN DEN BORRE Dylan 16 LAURYSSEN Yorben 17 SEGERS Ryan 18 LAURYSSEN Rik 19 VANDENSTORME Dylan 20 GROOTJANS Andries 21 GHEYSENS Laurens 22 STALMANS Jasper 23 BEECKMAN Gauthier 24 STEENACKERS Luka 25 VAN KERCKHOVE Quinten 26 DE POOTER Dries 27 LAERMANS Tommy 28 VAN LAER Pieter 29 VAN HOOF Manu 30 VERLINDEN Jordi 59 ROGIERS Lucas

    2° jaars - deelnemers: 108 - opgevers: 23 -Tijd: 1H48´06"

    1 THOMAS VERCAUTEREN uit Hamme PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT        

    4 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    5 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 PAULUS Milan LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 CORTJENS Ryan 12 NONNEMAN Maxim 13 STIPPELMANS Toon 14 GALLE Staf 15 DE PESTEL Thomas 16 DE NEVE Tomas 17 WILLEMS Jago 18 SCHARRE Stef 19 GIJBELS Jonas 20 VAN HOUTE Sybren 21 DEBREYNE Ruben 22 FRETIN Milan 23 DEHAIRS Simon 24 SMET Marco 25 BONTINCK Jarne 26 VERMEULEN Robban 27 PRINSEN Lennert 28 VERBEECK Calvin 29 ALENTEYNS Jorit 30 PIETERS Bjarne 38 CLAEYS Laurent 44 DE GEEST Ricky 55 VAN DAELE Ernest 61 DUYM Steffen 67 DE BEER Wannes 69 HUYS Branko 73 COSYNS Milan

     

    25/05/2017 HERK-DE-STAD (LB) - Nieuwelingen - 65 km - 36,34 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 15

    1 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 BEELEN Pieter HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    4 HABETS Jordan NED MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG

    5 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 VAN DUN Jente WAC TEAM

    7 VAN GESTEL Sidney YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    11 VAN DER SMISSEN Lennick 12 TIMMERMANS Tristan NED 13 VAN BELLINGHEN Keano 14 SCHULMER Dylan 15 VERHAEGEN Lennie 16 LEDOUX Frans NED 17 DE LEEUW Ward 18 VERBIEST Jordi 19 AWOUTERS Lars 20 SOETAERTS Andreas 21 EYCKMANS Arne 22 JANSSENS Robbe 23 VERTOMMEN Maik 24 MERTENS Wim 25 VANDERAERDEN Wout 26 SCHOTS Ruben 27 DEBAELE Jorre 28 ADRIAANS Bowen NED 29 BIJNENS Sven 30 PINXTEN Lucas

     

    25/05/2017 SLEIDINGE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 36,99 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 7

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 MAAS Marijn NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    4 MCCLENNON William AUS VZWJONGWIELERTALENT

    5 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    6 VAN OORSCHOT Robin NED WILLEBRORD WILL VOORUIT

    7 SANDRIE Brent CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 HUYGENS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VAN LANDSCHOOT Ruben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 DANEEL Jefke 12 PAUWELS Käi 13 BERTENS Louis 14 VANPRAET Ruben 15 LENSECLAES Robbe 16 VAN PUYVELDE Lukas 17 CLAEYS Laurens 18 VANDERSCHUEREN Jarno 19 DE GROOTE Vasco 20 DEKIEN Sander 21 HUIJBREGTS Stan NED 22 KERCKAERT Emiel 23 DE VOS Sander 24 CLARYSSE Elio 25 PERMENTIER Emano 26 PIETERS Arthur 27 ONGENA Lander 28 VAN SCHELVERGEM Joachim 29 DE GENDT Senne 30 DENAEGHEL Brent 33 COLMAN Thibeau

     

    25/05/2017 ZWEVEGEM KREUPEL (W) - Nieuwelingen - 62 km - 39,31 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 1

    1 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VAN NUFFEL Aiko WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 LOOTENS Gust MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 GALLE Marlo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DELFT Mattice ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 LEROY Thomas FRA RPSM TOURNAI

    9 BENOIT Jonas TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VERROONEN Gilles MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VANGHELUWE Warre 12 LAMOTE Robbe 13 DE CLEEN Wouter 14 OGER Antonin FRA 15 DEBORGGRAEVE Matthew 16 BERT Jasper 17 BOUCHARD Mathis 18 DE CLERCK Bent 19 DE SMET Nicolas 20 SAYOEN Lander 21 WALRAVENS Lars 22 CALLEWAERT Andreas 23 DEBRABANDERE Michiel 24 DE BACKER Michiel 25 LAEVENS Justin 26 SALOMEZ Ydris 27 DEJONCKHEERE Arthur 28 MORTREUX Axel FRA 29 DESMET Timo 30 VISPOEL Ronin

     

    25/05/2017 ZWIJNDRECHT (A) - Gentlemen - 28,5 km

    Aantal deelnemers: 13

    1 MANNES Guy

    2 HEYMANS Peter

    3 DE COSTER Bert

    4 VAN HAVERBEKE David

    5 DE ROECK Kurt

    6 SMET Jan

    7 VAN DER VEKEN Jan

    8 CEULEMANS Inna

    9 LAURYS Herman

    10 DUYM Koen

    11 VAN DE LANGERIJT Thierry 12 TORFS Wim 13 VAN HAVERBERGH Filip

    26-05-2017 om 09:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/05/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Donderdag 25 Mei - HERDERSEM (9310)
     

    Catg.A – 82,5 km – 48 deelnemers

    1 Koen VAN GEYT

    2 Gillian Van Rymenant

    3 Giovanni Debaere

    4 Kenny Govaert

    5 Bjorn Coomans

    6 Kevin Van De Keer

    7 Pascal Heyvaert

    8 Anton Straetmans

    9 Kevin Van Den Cruijce

    10 Bjorn Van Malderen

    11 Tim De Baere 12 Bjorn Lison 13 Stef Poppe 14 Tom Vanopdenbosch 15 Stijn Gidé 16 Pieter Bauters 17 Stef De Bock 18 Maxim Vertonghen 19 Koen Vanopdenbosch 20 Yorick Lison

     

    Catg.B –  75 km – 30 deelnemers

    1 Kristof GRYSON

    2 Andy De Backer

    3 Nico Verwee

    4 Joery Brion

    5 Patrick Van Himst

    6 Wouter De Clercq

    7 Chris Verhoeven

    8 Mario Van Den Broecke

    9 Pascal De Wolf

    10 Steven Van Rijckeghem

    11 Kris De Block 12 Geoffrey Luyssen 13 Tom Penninck 14 Gunter D’Hondt 15 Mirko D’Annibale 16 Thierry De Bilde 17 Jurgen Stijnen 18 Devid Schoonjans 19 Bart Van Mol 20 Danny Borremans

     

    Catg.C –  67,5 km – 53 deelnemers

    1 Frank VAGENENDE

    2 Gino Primo

    3 Franky Weemaes

    4 Lieven Van De Perre

    5 Peter Maes

    6 Steven De Kerpel

    7 Danny Saelens

    8 Jimmy De Paepe

    9 Peter De Corte

    10 Richard De Ridder

    11 Filip De Wannemaeker 12 Philip Lampaert 13 Pascal Kestemont 14 Gunther Quintelier 15 Stefan Verhaeghe 16 Patrick Bobelijn 17 Johan Driessen 18 Bert Peelman 19 Jurgen Van Buggenhout 20 Wim Rombaut

     

    Catg.D –  67,5 km – 38 deelnemers

    1 Ronald RENTS

    2 Geert Van Speybroeck

    3 Didier Delannoy

    4 Jan De Mulder

    5 Patrick Cocquyt

    6 Rudy Thomas

    7 Marc Tabourdon

    8 Eddy Vermeir

    9 Fabien Penserini

    10 Mark Hammersley

    11 Patrick Van Ransbeeck 12 Danny De Backer 13 Alain De Schepper 14 Dirk Mathys 15 Denis Wauters 16 Benny D’Haese 17 Hugo Vanlinden 18 Geert Braeckman 19 Ronny Goolaerts 20 Eric Depouille

     

    Catg.E –  52,5 km – 30 deelnemers

    1 Rene DE BRUCKER

    2 Jan Van Den Brande

    3 Dirk Van Hove

    4 Michel Willems

    5 Joost Pieters

    6 Dominique Turcksin

    7 Glenn Hoornaert

    8 Paul Castelyn

    9 Willem Hus

    10 Jimmy Rutherford

    11 Wim De Coninck 12 Eddy Berwart 13 Raf Vercammen 14 Aakon Persson 15 Rudy Van De Velde 16 Christian Somers 17 Marc Dockx 18 Guy Theys 19 Luc Van Mol 20 Stefaan Greymonperz

     

    Catg.F –  45 km – 30 deelnemers

    1 Patrick VAN RENTERGHEM

    2 Jean Pierre Broothaerts

    3 Wim De Waal

    4 Rony Ligneel

    5 Pierre Remory

    6 Rene Mertens

    7 Felix Luyten

    8 Roland Hellebaut

    9 Geert Oosterbosch

    10 Jos Vandermeulen

    11 Rik Van Poucke 12 Willy Teirlinck 13 Jean Pierre Wauters 14 José De Clercq 15 Frank Rijpens 16 Jozef Scheirlinck 17 André Devadder 18 Raymond De Meester 19 Florent De Leersnyder 20 Jef Everaerts

    26-05-2017 om 09:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/05/2017

    VWV.jpg
    Donderdag 25 Mei – SCHRIEK (2223)

     

    Liefhebbers – 88,5 km

    1-Verheyden Robin

    2-Bruylandts Dave

    3-Van Der Sanden Mathias

    4-Andries Bylois

    5-Eggers Louis

    6-Van Roy Sven

    7-Michiels Marnix

    8-Crollet Yari

    9-Van Roey Wim

    10-Daems Jens

    11-Moons Olivier 12-Van Looy Roel 13-Verdijck Niels 14-Van Opstal Philippe 15-Van Steenwinkel Han 16-Cannaerts Ben 17-Wante Melvin 18-Schouwaerts Yves 19-Bruyndonckx Stijn 20-Van Gorp Yves 21-Schelfhout Wies 23-Fierens Thomas 24-Van Der Sanden Maarten 25-De Vries Wim

     

    C renners – 64,9 km

    1-Heremans Koen

    2-Pauwels Vital

    3-De Busser Jean Paul

    4-Van Eyck Tom

    5-Cochet Andy

    6-Verkijken Pieter

    7-Denier Ronny

    8-Meuris Gerry

    9-Buts Eddy

    10-Boenders Yves

    11-Willems Danny 12-Heremans Gert 13-Heremans Gino 14-Aerts Peter 15-Van Laer Guy 16-Op de Beeck Tom 17-Van Luyten Chris 18-Dockx Peter 19-De Proost Gert 20-Serron Danny

     

    D renners – 64,9 km

    1-Lahou Rudy

    2-Wuyts Hans

    3-De Cock Marc

    4-Cortoos Jan

    5-Van Bael Hans

    6-Maillard Eric

    7-Van Roy Luc

    8-Vandenwijngaerden Marc

    9-Van den Broeck Luc

    10-Maes Harry

    11-Goris Thomas 12-Peeters Luc 13-Van Hoof Danny 14-Vertessen Johnny 15-Van Thielen Wim

     

    E renners – 64,9 km

    1-Durant Martin

    2-De Backer Ludo

    3-Delfosse Catherine

    4-Dom André

    5-Delfosse Joseph

    26-05-2017 om 09:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 25/05/2017 BETEKOM (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    25/05/2017 ERPE-MERE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 25 - opgevers: 3 – 19,36 km

    1 DELHAYE Corentin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2 VANEECKHOUTTE Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DE PAGE Milan KTC-CYCLING TEAM

    4 BAERT Basiel WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BAUDEWIJNS Cédric VD HAUWE CT - GENTSE VS

    12 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAMU15M

    15 LANDTSHEER Tibo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 34 -opgevers: 3 – 24,2 km

    1 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN SPEYBROEK Matti ACROG - BALEN BC

    4 DE MEIJTS Matis INDIVIDUEEL

    5 VAN DE SOMPEL Jori INDIVIDUEEL

    18 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 26 - 36,3 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 GAYTANT Kenzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 JANSEGHERS Stef WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 OOSTERLINCK Joes LARES-DOLTCINI CT

    7 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN CONINCKXLOEY Jolien WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    25/05/2017 HOBOKEN (A) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 15 – 20 km

    1 CRABBE Tom WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 VAN DEN HAUTE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    4 FAUVILLE Tim TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5 MICHIELS Zias SPIRIT CT

    7 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 LEFEBRE Jarno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 30 - opgevers: 2 – 25 km

    1 DOCKX Aaron WAC TEAM

    2 VAN MECHELEN Vlad CANNIBAL TEAM

    3 GEUDENS Robbe ACROG - BALEN BC

    4 GUETTARI Sofiane WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 SLAETS Yorick VZW JONG WIELERTALENT

    15 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    14 jaar - deelnemers: 24 – 35 km

    1 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    2 AVONDTS Mathis WAC TEAM

    3 HEREMANS Joppe HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 MULDER Sven NED WV JONGE RENNER

    5 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    6 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    17 BLOMMAERT Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    25/05/2017 LEDEGEM (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    26-05-2017 om 09:06 geschreven door kenny


    25-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/05/2017

    Baloise 2017.jpg

    Woensdag 24/05/2017 – LOCHRISTI – KNOKKE-HEIST – Men Elite – 175 km - 04h08'58" - 42,17 km/h

    Aantal deelnemers: 156 - Opgevers: 1 - BALOISE BELGIUM TOUR – RIT 1

    1-Bryan Coquard (DEN) (Fra)

    2-Jens Debusschere (LTS )

    3-Daniel McLay (FVC) (Gbr)

    4-Tom Van Asbroeck (BEL)

    5-Roy Jans (WVA)

    6-Bert Van Lerberghe (SVB)

    7-Baptiste Planckaert (KAT)

    8-Michael Van Staeyen (COF)

    9-Kenny Dehaes (WGG)

    10-Nicolas Marini (NIP) (Ita)

    11-Piet Allegaert (SVB) 12-Joeri Stallaert (CIB) 13-Tom Meeusen (BEC) 14-Yves Lampaert (QST) 15-Jonas Rickaert (SVB) 16-Olivier Naesen (BEL) 17-Raymond Kreder (RNL) (Ned) 18-Boy van Poppel (TFS) (Ned) 19-Kevin Ista (WVA) 20-Kevin Ledanois (FVC) (Fra) 21-Jurgen Roelandts (LTS) 22-Gianni Vermeersch (BEC) 23-Tim Merlier (VWC) 24-Romain Cardis (DEN) (Fra) 25-Marcel Meisen (BEC) (Dui) 26-Stijn Steels (SVB) 27-Frederik Backaert (WGG) 28-Corne Van Kessel (TFL) (Ned) 29-Maxime Vantomme (WVA) 30-Elie Gesbert (FVC) (Fra) 36-Mathias De Witte (CIB) 94-Jimmy Janssens (CIB) 95-Gerry Druyts (PSV) 98-Brecht Ruyters (CIB) 105-Gianni Marchand (CIB) 121-Sander Cordeel (VWC) 124-Johannes De Paepe (CIB) 127-Kevin De Jonghe (CIB) 130-Michiel Dieleman (CIB) 149-Lawrence Naesen (WVA)
    24-5-2017- baloise lochristi 226.JPG
    24-5-2017- baloise lochristi 216.JPG
    24-5-2017- baloise lochristi 207.JPG
    24-5-2017- baloise lochristi 196.JPG
    24-5-2017- baloise lochristi 187.JPG
    24-5-2017- baloise lochristi 180.JPG
                                               Links vooraan Oliver Naesen.
    24-5-2017- baloise lochristi 169.JPG
    24-5-2017- baloise lochristi 101.JPG
                                                 Links Michiel Dieleman.
    24-5-2017- baloise lochristi 093.JPG
    24-5-2017- baloise lochristi 089.JPG
                                             Links Sander Cordeel.
    24-5-2017- baloise lochristi 086.JPG
                                                Links Lawrence Naesen.
    24-5-2017- baloise lochristi 077.JPG
    24-5-2017- baloise lochristi 067.JPG
    24-5-2017- baloise lochristi 066.JPG
      De start van de 1ste rit van de Baloise Tour te Lochristi met 156 deelnemers.



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-05-2017 om 09:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 24/05/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Eric Vermeulen en Yves Delhasse vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 19 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig zomerweer bij +/- 22°C om de midweek duurtraining af te werken. Vooraan zorgden de kopmannen voor een strak maar aangenaam tempo en werden de kopposities zeer regelmatig gewisseld. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,5 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Marc De Smedt , Dirk Cleys , Kristoff Heyns , Ruben Dillen , Frank Suys , Walter Verhelst , Ludwig De Bock , Benny Lyssens , Leo Mares , Pascal Brack , William Despeels , Patrick Deyaert , Eugéne Bosman , Fons Van Raemdonck , Yves Delhasse , Jarno Liessens , renner Rudyco en Kenny Janssens.

    25-05-2017 om 09:45 geschreven door kenny


    24-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BALOISE BELGIUM TOUR 2017

    Baloise 2017.jpg
    Woensdag 24/05/2017 – LOCHRISTI – KNOKKE-HEIST – Men Elite – 178,8 km

    Aantal deelnemers: 156

     

    Donderdag 25/05/2017 – KNOKKE-HEIST - MOORSLEDE – Men Elite – 199 km

    Aantal deelnemers:

     

    Vrijdagdag 26/05/2017 – BEVEREN - BEVEREN – Men Elite – Tijdrit 13,4 km

    Aantal deelnemers:

     

    Zaterdag 27/05/2017 – ANS - ANS – Men Elite – 167,8 km

    Aantal deelnemers:

     

    Zondag 28/05/2017 – TIENEN - TONGEREN – Men Elite – 169,6 km

    Aantal deelnemers:

     


    DEELNEMENDE PLOEGEN

    WorldTour:

    - Quick-Step Floors

    - Lotto-Soudal

    - Trek-Segafredo

    - Katusha-Alpecin
    de  ploegen  lochristi 142.JPG
    - Astana

    de  ploegen  lochristi 138.JPG
    Professioneel continentale ploegen:

    - Sport Vlaanderen-Baloise

    - Wanty-Groupe Gobert

    de  ploegen  lochristi 016.JPG
    - Veranda's Willems-Crelan
    de  ploegen  lochristi 100.JPG

    - WB Veranclassic

    de  ploegen  lochristi 062.JPG
    - Aqua Blue Sport
    - Cofidis

    - Direct Energie

    - Roompot-Nederlandse Loterij

    de  ploegen  lochristi 021.JPG
    - Nippo-Vini Fantini

    - Fortuneo-Vital Concept

    Continentale teams:

    - Telenet-Fidea

    - Pauwels Sauzen-Vastgoedservice

    de  ploegen  lochristi 040.JPG
    - Cibel-Cebon
    de  ploegen  lochristi 013.JPG

    - Beobank-Corendon 
    de  ploegen  lochristi 053.JPG
    Nationale selectie:

    - Team België 
    de  ploegen  lochristi 149.JPG

    Baloise 2017 1.jpg

    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-05-2017 om 10:27 geschreven door kenny


    23-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 11/06/2017 - GROTE KERMISBRUNCH BELSELE SPORTIEF

    Belsele sportief 2017.jpg

    Culinaire brunch ter gelegenheid van Belsele Kermis.

    Op zondag 11 juni 2017 organiseert Belsele Sportief voor de 5de maal een succesvolle kermisbrunch. Met een veelvoud aan koude en warme gerechten is er voor elk wat wils. Afsluiten doen we met de lekkerste toetjes en nagerechten. Aanvang om 10.30 uur in de polyvalente zaal van Sporthal De Klavers in Belsele. Een ideaal moment om eens samen te tafelen met familie en vrienden ter gelegenheid van Belsele Kermis en/of vaderdag. Inschrijven kan steeds bij onze leden.
    Meer info op
    www.belselesportief.be.

    Belsele Sportief wenst jullie een zonnige en aangename kermisweek.

    Belsele sportief 2017 2.jpg  Belsele sportief 2017 3.jpg

     

    Bron: Arnoud Knapen

    Ondervoorzitter Belsele-Sportief

    Bergstraat 24, 9111 Belsele-Waas

    arnoud.knapen@pandora.be

    23-05-2017 om 19:13 geschreven door kenny


    22-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/05/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 7°Seizoenszege !!!
    Lieven Van De Perre.jpg     
    Lieven Van De Perre

    Zondag 21 Mei - ZWALM (9630)


    Cat.A – 75,6 km – 16 deelnemers

    1 Tommy BAEYENS

    2 Koen Van Geyt

    3 Gillian Van Rymenant

    4 Bjorn Lison

    5 Kenny Govaert

    6 Pieter De Paepe

    7 Olivier De Smet

    8 Stijn Gidé

    9 Kjell De Potter

    10 Cedric Rottiers

    11 Dennis Heyns 12 Kevin Van Den Cruijce 13 Sander De Schrijver 14 Yorick Lison 15 Joery De Somer 16 Klaas Van Kersschaver

     

    Cat.B – 75,6 km – 16 deelnemers

    1 Peter VAN DAMME

    2 Renaat Demeter

    3 Jimmy De Paepe

    4 Joery Brion

    5 Wouter Cael

    6 Jo Vandermeersch

    7 Steven Van Rijckeghem

    8 Mirko D’Annibale

    9 Frank Van Haverbeek

    10 Pascal De Wolf

    11 Tom De Smet

     

    Cat.C – 63 km – 30 deelnemers

    1 LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2 Gino Primo

    3 Koen De Bosscher

    4 Philip Lampaert

    5 Gert De Proost

    6 Luc Van Clapdorp

    7 Danny Saelens

    8 Ronny Coppens

    9 Richard De Ridder

    10 Gunther Quintelier

    11 Marnic De Waele 12 Frank Smolders 13 Yves Boenders 14 Steven De Kerpel 15 Pascal Kestemont 16 Peter Van Haverbeek 17 Fabien Hanssens 18 Bert Peelman 19 Peter Van Impe 20 Candy De Boelpaep

     

    Cat.D – 63 km – 15 deelnemers

    1 Wim WINANDY

    2 Ronald Rents

    3 Franky Van Oyen

    4 Arie De Moor

    5 Marc Tabourdon

    6 Eddy Vermeir

    7 Jan De Mulder

    8 Patrick Van Ransbeeck

    9 Frank Van De Perre

    10 Hugo Van Linden

    11 Stefaan Letouche 12 Denis Wauters 13 Benny D’Haese 14 Jan Van Cauter 15 Koen Keyenberg

     

    Cat.E – 56,7 km – 20 deelnemers

    1 Eddy VANOPSTAL

    2 Dirk Van Hove

    3 Ronny Paridaens

    4 Rene De Brucker

    5 Martin Durant

    6 Joost Pieters

    7 Wim De Coninck

    8 Jan Van Den Brande

    9 Luc Witman

    10 Rudy Van De Velde

    11 Michel Willems 12 Dominique Turcksin 13 Paul Castelyn 14 Jos Maes 15 Johan De Veylder 16 Luc Van Mol

     

    Cat.F – 50,4 km – 14 deelnemers

    1 Patrick VAN RENTERGHEM

    2 Jozef Deneef

    3 Noel Burggraeve

    4 Jos Vandermeulen

    5 Felix Luyten

    6 Eddy Cobbaut

    7 Jef Everaerts

    8 Roger Wauters

    9 William De Cremer

    10 Eddy De Vuyst

    11 Andre Devadder 12 Willy Teirlinck

    22-05-2017 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 19/05/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017


    Proficiat aan JURGEN DE WITTE met zijn Zege bij de Toeristen !!!
    TTC 2 19-5-2017.jpg TTC 1 19-5-2017.jpg
                                      Jurgen De Witte

    Vrijdag 19/05/2017 – VELLE-TEMSE – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 41

    1-JURGEN DE WITTE (Tielrode)

    2-Jelle Andries

    3-Nick De Kimpe

    4-Fillip Van Steirteghem

    5-Jan Wollaert

    6-Johan Driessen

    7-Tom De Leenheer

    8-Maarten De Croock

    9-Luc Smet

    10-Gert Van Laeken

    11-Frank Van Assche-12-Gunther Van Gaever-13-Kurt Van Raemdonk-14-Pieter Beck-15-Andrew de ceuster-16-Guido spanoghe-17-Serge meyvis-18-Onbekend-19-Sam de beule-20-Gert van der vloet-21-Cedric koppen-22-David Kevelaers-23-Toon Van Durm-24-Jordy Leenknecht-25-Peter Van Goethem-26-Sander Vertenten-valpartij 27-Tor Verstraeten-valpartij 28-Angelo Vandecasteele-valpartij 29-Arne Heirbaut-valpartij 30-Richard Wullems-valpartij 31-Evert Heirbaut-valpartij 32-Wim Van Der Veken-valpartij 33-Pieter Rottiers-valpartij 34-Tommy Van Osselaer-valpartij 35-Tom Van Osselaer-valpartij 36-Nico Van Osselaer-valpartij 37-Michael Declercq-valpartij 38-Wouter Van Breusegem-valpartij 39-Eddy Van Bogaert-opgave 40-Stefan Boon-opgave 41-Kenneth De Bruyn-opgave



     

    Proficiat aan BRYAN CAP met zijn Zege bij de Recreanten !!!                             
    TTC 4 19-5-2017.jpg TTC 3 19-5-2017.jpg
                                           Bryan Cap

    Vrijdag 19/05/2017 – VELLE-TEMSE – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 59

    1-BRYAN CAP (Steendorp)

    2-KOECK GERALD

    3-GALLE STIJN

    4-LIEVEN SMEETS

    5-BOLSSENS MARIO

    6-VAN MIEGHEM MAARTEN

    7-BOGAERT GUY

    8-MEERSMANS JENS

    9-PIERRE LUCCE

    10-VAN VAERENBERGH TOM

    11-ADRIAENSSENS JENNO 12-VAN CRAENENBROECK WIM 13-HEYMANS PETER 14-HOFMANS ALWIN 15-VAERENBERGH BJORN 16-HERMANS BART 17-TIM WAGEMANS 18-VAN DUYSE PETER 19-JELLE DE BACKER 20-VAN GOETHEM DANIEL 21-VAN HAVERE JURGEN 22-VAN NUFFEL STEN 23-DILLEN KOEN 24-DE BEULE TOM 25-SERVERIUS RUDY 26-BOGAERT DANNY 27-Kris Vermeulen 28-BAERT DOMIEN 29-JURGEN DE BEULE 30-COLMAN ELGER 31-VAN MELE SAM 32-THIJS DE BACKER 33-VAN DER AA NIELS 34-KEVIN DE VOGELAER 35-VAN DRIESSCHE FREDERIK 36-VAN  STEEN ROMAN 37-KENNY VAN OSSELAER 38-TIM POELMAN 39-BOONS STIJN 40-VERSCHEUREN NATHAN 41-KOEN VAN OSSELAER 42-VAN  ROEY BART 43-DE CAUWER LUC 44-DE BELIE NIELS 45-VLEGELS JAN 46-VAN MIEGHEM JEFFREY 47-SAMSON JENTE 48-VERHELST TIM 49-DE MAESSCHALCK KOEN 50-INGELS ANDY 51-DE MAEYER STEFAN 52-KRISTOF CLAUS 53-DE BEN MARK 54-BOGAERT JENS 55-VERWILST MATHIEU 56-Derrick Spinnox 57-TONY BURM 58-MARIN DAVY 59-ANTHEUNIS WIM

    22-05-2017 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/05/2017
    edh.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 6°Seizoenszege !!!


    Frank Suys.jpg 

             Frank Suys

     

    Zondag 21/05/2017 – GHLIN – Echappee du Hainaut


    Reeks A – 41 deelnemers

    1-DEBAERE GIOVANNI

    2-THERAIN QUENTIN

    3-DEURBROECK Bart

    4-LERATE Laurent

    5-HEYSE Timothy

    6-MEURISSE Dominiek

    7-LEFEVRE RUDY

    8-MESSIAEN Jeremy

    9-CARRETTE Kristof

    10-POOT KEVIN

     

    Reeks B – 22 deelnemers

    1-MATTIOLI Ronald

    2-WATTIEZ Gregory

    3-DAVID Stefaan

    4-VERVEKEN Gerdy

    5-VANDERDONCKT Benoit

    6-LEFEVER NICO

    7-DI CARLO DAVID

    8-DENHAENE BRUNO

    9-BOURGEOIS Sylvain

    10-PORTE Dominiek

     

    Reeks C – 23 deelnemers

    1-VANHOLBEKE Benny

    2-CHOTEAUX Pascal

    3-VERHAEGHE Stefan

    4-DEURBROECK KRIS

    5-COPPENS Rik

    6-DESMAREZ Christophe

    7-HAUBOURDIN David

    8-HAELTERMAN Jean Michel

    9-BERTIER Rudy

    10-VAN PACHTERBEKE Patrick

     

    Reeks D – 15 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-PONTHIER CLAUDE

    3-STOFFELS MATH

    4-BEIRNAERT Eddy

    5-CATTEUW Hedwig

    6-HUSTIN Jean-Pierre

    7-DEPAEPE Freddy

    8-DIRICKX Philippe

    9-BUYL PETER

    10-JEANNES Patrick

     

    Reeks D+ - 25 deelnemers

    1-STEVENS Jean-Paul

    2-DEGRAVE Jean Claude

    3-HELLEBAUT ROLAND

    4-HUNNINCK Paul

    5-LUGOWSKI LEON

    6-CASTELEYN Ghislain

    7-HUBLEAU Daniel

    8-DELAGRANGE Bart

    9-VAN DENDORPE Jacky

    10-NAASSENS CLAUDE

    22-05-2017 om 20:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!