.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WESTREM-WETTEREN VAN ZONDAG 21/05/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WESTREM-WETTEREN VAN ZONDAG 21/05/2017     


    Zondag 21/05/2017 WESTREM-WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 49,27 km/h

    Aantal deelnemers: 162 - opgevers: 45

    1 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    2 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VANDEVYVERE Stijn DOVY KEUKENS - FCC

    4 TEMMERMAN Jasper VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 MOSS James GBR MTS CYCLESPORT RT

    7 GOEMAN Jasper ARROW CYCLING TEAM

    8 WARD Tanner USA OKLAHOMA BICYCLE PROJECT

    9 DE BACKER Kristof WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    11 PERSOON Joeri 12 BRUYNEEL Giel 13 DE MEYERE Jens 14 MOENS Jens 15 VERHOEVEN Nico 16 D´HEYGERE Gil 17 PEIRSMAN Davy 18 ROELS Sam 19 PIETERS Bart 20 DE BLAERE Diego 21 HEIRBAUT Tony 22 GOETHALS Brent 23 DE SCHEEMAEKER Davy 24 VERRAES Benjamin 25 BUYLE Pieter 26 CORDEEL Pieter 27 BOGAERT Steven 28 VERHAEGEN Jens 29 VAN ROOSBROECK Pieter 30 VAN DYCK Wesley 34 ROTTY Glenn 38 MARIN Glenn 53 BAERT Jordi 64 ILEGEMS Ken 85 VAN BUGGENHOUT Joeri 99 VAN STEENBERGHEN Jori 100 ONGENA Matthias 103 POELMAN Laurens
    21-5-2017-westrem 1150.JPG
    Podium te Westrem-Wetteren met winnaar Isaak Bultynck, Thibau Verhofstadt
    en Stijn Vandevyvere.

    21-5-2017-westrem 1143.JPG
    Podium te Westrem-Wetteren met winnaar Isaak Bultynck, Thibau Verhofstadt
    en Stijn Vandevyvere.
    21-5-2017-westrem 1152.JPG
                                          Winnaar Isaak Floris Bultynck.
    21-5-2017-westrem 1010.JPG
                                Aankomst van winnaar Isaak Floris Bultynck.
    21-5-2017-westrem 1005.JPG
                                     Aankomst van winnaar Isaak Floris Bultynck.
    21-5-2017-westrem 1011.JPG
                                     Aankomst van de 2de Thibau Verhofstadt.
    21-5-2017-westrem 1016.JPG
    Aankomst van de 3de Stijn Vandenvyvere voor Jasper Temmerman en Nick De Jaeger.
    21-5-2017-westrem 939.JPG
    21-5-2017-westrem 850.JPG
    21-5-2017-westrem 783.JPG
    21-5-2017-westrem 741.JPG
    21-5-2017-westrem 714.JPG
    21-5-2017-westrem 512.JPG
    21-5-2017-westrem 482.JPG
    21-5-2017-westrem 459.JPG
    21-5-2017-westrem 422.JPG
    21-5-2017-westrem 419.JPG
    21-5-2017-westrem 413.JPG
    21-5-2017-westrem 394.JPG
    21-5-2017-westrem 227.JPG
    21-5-2017-westrem 169.JPG
    21-5-2017-westrem 150.JPG
    21-5-2017-westrem 145.JPG
    21-5-2017-westrem 132.JPG
    21-5-2017-westrem 127.JPG
    21-5-2017-westrem 118.JPG
    21-5-2017-westrem 070.JPG
    21-5-2017-westrem 047.JPG
                                                           Tony Heirbaut.
    21-5-2017-westrem 031.JPG
    21-5-2017-westrem 024.JPG
        De start van de Elite z.c. & U23 te Westrem-Wetteren met 162 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-05-2017 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/05/2017

    waod_3.jpg
    Proficiat aan KJELL VAN DRIESSCHE met zijn 2°Seizoenszege !!!
    Kjell Van Driessche.jpg 
     
    Kjell Van Driessche


    Zondag 21 Mei 2017 - EKSAARDE (9160)
     

    Catg.A – 72 km – 69 deelnemers

    1-KJELL VAN DRIESSCHE (Berlare)

    2-Bal Marijn

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Poppe Stef

    5-Gryson Kristof

    6-Vernaet Olivier

    7-Rogge Simon

    8-Vermassen Jens

    9-Van Der Jeught Stijn

    10-Nevejans Dennis

    11-Trenson Jan-12-Van Gaeveren Gunter-13-Lammertyn Foeke-14-Vandenbussche Ron-15-Dhondt Gunter-16-Everaerd Pieter-17-Buysse Lennert-18-Weemaes Robby-19-De Bock Stef-20-Apers Michaël-21-Van Vlierberghe Bart-22-De Duytsche Luc-23-Ooms Niels-24-Buzeijn Mathijs-25-Van Waeyenbergh Grégory-26-Grimonprez Nicolas-27-Nachtegael Danny-28-Opsomer Enzo-29-Van Den Bossche Thijs-30-Diependaele Gerrit-31-De Cock Bart-32-Vossaert Matthias-33-Heynssens Sven-34-Burm Maarten-35-Deboever Nick-36-Van Laeken Gert-37-Andries Kevin-38-Verberckmoes Arno-39-Maenhout Kenny-40-Verschueren Nathan-41-Maes Dimitri-42-Van Bever Nico-43-Meul Tom-44-Van Kerchove Jonathan-45-Maenhout Tommy-46-Bultinck Davy-47-Swartelé Tom-48-De Smet Dries-49-Lammens Laudelino-50-Vervaet Jan-51-Van Laere Jan-52-Serverius Jonas-53-De Beule Sam-54-Van De Winckel Tom-55-Hoes Andy-56-Dedeckel Olivier-57-Mannens Steven-58-Smet Jochem-59-Bekaert Tim-60-Goossens Maarten-61-Rouan Tom-62-Vancolen Kevin-63-Behiels Peter-64-Vandenberghe Stijn-65-Tack Spencer-66-Van Osselaer Tommy-67-Colmann Angelo-68-Van Den Bulcke Nandi-69-Gamble Donald

     

    Catg.B – 60 km – 49 deelnemers

    1-Van Den Broecke Mario (Melle)

    2-Bauwens Aron

    3-de Koning Michel

    4-Kesteleyn Bram

    5-Denier Ronny

    6-De Weirdt Gino op 15"

    7-Pauwels Vital

    8-Somers Michèle

    9-Landuyt Steven

    10-Van Raemdonck Kurt

    11-Smet Gert-12-De Wannemaeker Filip-13-Hoes Andy-14-Rabout Rudi-15-Rizzo Claudio-16-Diet Wim-17-Schollaert Carlo-18-Anderson Jamie-19-Hoefnagels Jos-20-Oliebos Koen-21-De Vlieger Sven-22-Van Bosbeke Peter-23-Dhondt Willem-24-Thomas Kris-25-Bultynck Geert-26-De Bruyn Johan-27-Baert Giovanni-28-Van Drom Giovanni-29-Heynssens Hans-30-Van Den Broeck Alain-31--Luyssen Geoffrey-32-Van Guyse Danny-33-De Waele Kris-34-Baart Mark-35-De Permentier Kenny-36-Van Den Bossche Tommy-37-Van Luyten Chris-38-Schaut Danny-39-de Bock Erwin-40-Gussé Wim-41-Calle Alain-42-De Brauwer Lesley-43-De Maesschalck Johan-44-Verbeken Kurt-45-Goossens Alex-46-Van Goethem Peter-47-Van Raemdonck Robby-48-De Gronckel Kurt-49-De Craene Dieter

     

    Catg.B+ – 60 km – 28 deelnemers

    1-Roose Nico (Waregem)

    2-Janssens Kenny (Melsele)

    3-Roobroeck Dirk

    4-Czech Jan op 15"

    5-Lammens Mario

    6-Van Speybroeck Geert

    7-Braet Wim

    8-Jansen Jan

    9-Erauw Luc

    10-Ballet Peter

    11-Thursfield Paul-12-Van Hoof Danny-13-Leenderts Theo-14-Harms Ko-15-Braeckman Geert-16-Meyvis Serge-17-Swartelé Luc-18-De Roos Marnix-19-Nevejans Idesbald-20-Smet Luc-21-Vandebuerie Mario-22-Benoot Stanny-23-Cosijn Ronny-24-De Lannoy Didier-25-Mathys Dirk-26-De Tremerie Franky-27-Sorgeloos Bart-28-Van Camp Freddy

     

    Catg.C – 54 km – 29 deelnemers

    1-Hoornaert Glenn (Bredene)

    2-Goossens Marc

    3-De Vos Rony

    4-Geerts Christiaan

    5-Heye Hilair

    6-De Coninck Danny

    7-Van den Broeck Louis

    8-Struyf Raoul

    9-D'Hondt Erwin

    10-Van Lierde Hans

    11-Baudonck Tony-12-Steeman Juan-13-Croons Dirk-14-Lacquet Philippe-15-Boeve José-16-De Poorter Luc-17-De Bie Dirk-18-Verbestel Dirk-19-Reubens Hendrick-20-De Regge Willy-21-Bolle Henk-22-Tummeleer Dirck-23-Van Cleemput Paul-24-Cornette Freddy-25-De Vos Marc-26-Dupont Guido-27-van Rijsbergen John-28-Van Overmeir Marc-29-Camerlinckx Patrick

     

    Catg.D – 54 km – 19 deelnemers (+65 jaar)

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-De Leersnyder Florent

    3-Ligneel Rony

    4-de Waal Wim

    5-Vanpoucke Rik

    6-Montforts Ad

    7-Wauters Jean-Pierre

    8-Moens Louis

    9-Vandersteen Erik

    10-Van De Wiele Richard

    11-Coppens Rudi-12-Pauwels Marcel-13-De Sutter Willy-14-Elegheer Patrick-15-Demiddel Ronny-16-Corthals Willy-17-Dierks Jos-18-Van Loon Adri-19-Lockefeir Marinus

     

    Catg.D+ – 54 km – 7 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Vanhove Hilaire

    4-D'Hont Joseph

    5-Hermans Luc

    6-Robijns Robert

    7-Brouwers François

    21-05-2017 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 21/05/2017 HOELEDEN (B) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 44,44 km/h

    Aantal deelnemers: 122 - opgevers: 19

    1 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    2 DE WEERDT Nick HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 BROES Michiel UNITED C.T.

    4 VAN LAER Ward VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 JACOBS Robin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 NIJS Steven HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 PEETERS Kjell STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    9 SCHEERENS Jorgen VETRAPO CYCLING TEAM

    10 MARTIN Oliver AUS ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 DE PROOST Jasper 12 VAN ENDE Wouter 13 CLAES Stef 14 HEMROULLE Johan 15 VERMEULEN Stef 16 HALL Stephen AUS 17 VERMEIREN Tom 18 MERTENS Joran 19 COMMEYNE Davy 20 BOUTS Jens 21 VAN DEN BORNE Tom 22 DU PLOOY Rohan RSA 23 HEYMANS Jonas 24 HIGGINSON James GBR 25 DEBY Quentin 26 JULIEN Joiret 27 CLAUS Dieter 28 PAGNAER Arthur 29 VANDENSANDE Sebastiaan 30 BERTRAND Dorian 43 DE OST Jarne 53 ONGHENA Matthias 91 DE BLOCK Nick 94 VAN ROOSBROECK Patrick

     

    21/05/2017 OVERIJSE-MALEIZEN (B) - Elite z.c./U23 - 115 km - 41,51 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - opgevers: 35

    1 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    3 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 PARDON Ward PRORACE CYCLING TEAM

    7 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 RAEYMAEKERS Mattias V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    11 WIELFAERT Kristof 12 PEERSMAN Gerben 13 PHILIPS Jonas 14 VAN DAMME Indy 15 BERTELS Jef 16 DE VRIES Jan 17 ROMBOUTS Bram 18 ROELS Laurens 19 VAN HERCK Glen 20 MOTTE David 21 ROMBOUTS Seppe 22 VANDYCK Niels 23 FRANKEN Marc NED 24 VANDERHEYDEN Jens 25 DEBRUYNE Glenn 26 NIEUWKOOP Bas NED 27 HUYGEN Wout 28 FLET Axel FRA 29 LIESSENS Jarno 30 ROWIES Karel 39 VERSCHAEVE Viktor 42 VAN PETEGHEM Trifonius 49 JANSSENS Jarrid 53 AMELINCKX Stef 64 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    21/05/2017 WESTREM-WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 49,27 km/h

    Aantal deelnemers: 162 - opgevers: 45

    1 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    2 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VANDEVYVERE Stijn DOVY KEUKENS - FCC

    4 TEMMERMAN Jasper VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 MOSS James GBR MTS CYCLESPORT RT

    7 GOEMAN Jasper ARROW CYCLING TEAM

    8 WARD Tanner USA OKLAHOMA BICYCLE PROJECT

    9 DE BACKER Kristof WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    11 PERSOON Joeri 12 BRUYNEEL Giel 13 DE MEYERE Jens 14 MOENS Jens 15 VERHOEVEN Nico 16 D´HEYGERE Gil 17 PEIRSMAN Davy 18 ROELS Sam 19 PIETERS Bart 20 DE BLAERE Diego 21 HEIRBAUT Tony 22 GOETHALS Brent 23 DE SCHEEMAEKER Davy 24 VERRAES Benjamin 25 BUYLE Pieter 26 CORDEEL Pieter 27 BOGAERT Steven 28 VERHAEGEN Jens 29 VAN ROOSBROECK Pieter 30 VAN DYCK Wesley 34 ROTTY Glenn 38 MARIN Glenn 53 BAERT Jordi 64 ILEGEMS Ken 85 VAN BUGGENHOUT Joeri 99 VAN STEENBERGHEN Jori 100 ONGENA Matthias 103 POELMAN Laurens

     

    21/05/2017 WANZELE (O) – Dames Elite – 90 km - 38,65 km/h

    Aantal deelnemers: 111 - opgevers:  23

    1 VAN DE REE Monique NED LARES WAOWDEALES

    2 VAINIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    3 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    4 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    5 THORSEN Thea NOR HITEC PRODUCTS

    6 VAN DEN STEEN Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    7 LETH Julie DEN WIGGLE

    8 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 BOSSUYT Shari LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    10 VAN DEN STEEN Kim AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 KAPTHEIJNS Maud 12 LOUCHAERT Justine 13 DE LANGHE Luca 14 VANDEKERCKHOVE Juliette  15 GINS Tara 16 DE BAAT Kim 17 POLSPOEL Maaike 18 JONGERIUS Claudia NED 19 VERHESTRAETEN Karen 20 BROSSARD Emmanuelle FRA 21 RIST Daisi EST  22 TORTOLINA Gaia ITA 23 VERDONSCHOT Laura 24 HELLEMONS Daimy NED 25 VERSCHELDEN Nathalie 26 DENEEF Naïka 27 TEMMERMAN Ilse 28 VAN GEYT Laura 29 VRANKEN Chayenne 30 STERCKX Kathleen 35 DELANOTE Bonnie 36 HERMANS Anka 52 CLAUS Marjon 87 WITTOCK Nancy

     

    21/05/2017 KORTESSEM (LB) - Juniores - 80 km - 45,98 km/h

    Aantal deelnemers: 89 - opgevers: 11

    1 LINDELAUF Melvin NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 PONSAERTS Thibaut WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 LAMBEIR Joachim WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 GEYSEGOMS Tom DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 BAETENS Branko CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    9 DE SMEDT Lennert KTC-CYCLING TEAM

    10 CLOOTS Kilian SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 SCHEERS Lander 12 TUSCANO Alessandro 13 SMETS Ward 14 DAEMEN Stijn NED 15 VAN LAER Jan 16 MARIS Elias 17 JORIS Senne 18 PUBLIE Yannick 19 RADOUX Robin 20 LEMBRECHTS Wannes 21 VAN DYCK Ward 22 VANHEEL Elias 23 WAUTERS Bram 24 GIELEN Jorne 25 WESTELINCK Jesper NED 26 VANDERHEYDEN Stef 27 MANS Matjas 28 FRANCEN Joeri 29 DIERCKX Joëy 30 KONINGS Robbe 34 VAN GRIEKEN Jarne

     

    21/05/2017 SINT-BAAFS-VIJVE (W) - Juniores - 84,5 km - 42,77 km/h

    Aantal deelnemers: 97 - opgevers: 25

    1 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 IRVINE Declan AUS TEAM NOVO NORDISK

    4 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 DOCHY Thibaut ACROG - BALEN BC

    9 VAN EESBEEK Yelle K.V.C. DEINZE VZW

    10 PESSEMIER Tom TIELTSE RENNERSCLUB

    11 DESCHEPPER Ward 12 NOMM Karel-georg EST 13 NAUDTS Thomas 14 VANDEN BUSSCHE Wannes 15 SANTY Arne 16 VANDAMME Yorben 17 VAN EECKHOUT Len 18 DERIBREUX Achille 19 DHONT Arnoud 20 GARSBEKE Jelle 21 DRAPEAU-ZGORALSKI Gabriel CAN 22  VAN DURME Michiel 23 JACQUES Jarne 24 NOPPE Matthias 25 DE CLERCQ Aaron 26 DESAL Cériel 27 HOUTEKIER Justin 28 VYNCKE Seppe 29 WALRAED Jesper 30 DE SMET Thibaut 68 MEERSMAN Maxim

     

    21/05/2017 WAARSCHOOT (O) - Juniores - 89 km - 43,59 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 5

    1 VERVLOESEM Xandres VZW JONG WIELERTALENT

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN DER BEKEN Aaron WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 scott joshua

    6 DESPONTIN Pierre LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 SCHOOLENAAR Dion NED UWTC DE VOLHARDING

    9 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    10 LINTHOUDT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 VAN ROY Yannick 12 VAN EECKHOUDT Ruben 13 DE VRIENDT Niels 14 VAN HAELEN Bjarne 15 KESTENS Donovan 16 BRUSSELEERS Kiano 17 VERHECKEN Gilan 18 CAPPELLE Gilles 19 TORDEUR Niels 20 WILS Lance 21 CLAUWAERT Maarten 22 BAUDEWIJNS Niels 23 DE LANGE Pieter-jan 24 LOUYET Benoît 25 VAGENENDE Liam 26 DE SMET Loewie 27 BRAET Axel 28 WACHTERS Jef 29 VAN DEN BERGHE Nathan 30 VAN BELLINGEN Gerrit 32 GOOSSENS Brecht 61 FRANSSENS Yannick

    21-05-2017 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 21 Mei 2017 - 4e etappe - VELZEKE-VELZEKE – 96 km – 02h26’11” – 39,4 km/h

    Aantal deelnemers: 171

    1 Zijlaard Maikel  RWC Ahoy

    2 Raugel Antoine  BTWIN U19 Racing Team

    3 Lilliendal Anders  Team Herning CK Junior

    4 Molenaar Alex  Midden-Nederland

    5 Donovan Mark  Zappi Racing Team  op 13”

    6 Jolly Maxime  BTWIN U19 Racing Team   op 20”

    7 Retailleau Valentin BTWIN U19 Racing Team

    8 Vaughan Jacob  Zappi Racing Team

    9 Cassaert Loran  Van Moer Logistics

    10 van den Berg Marijn  Willebrord Wil Vooruit 

    11 Proserpio Christian 12 Davis Cole 13 Zeestraten Stef 14 Verboom Minne 15 Gessner Jacob 16 Tiedemann Langball Johan 17 Dewulf Maxim 18 Vanhoof Ward 19 Pidcock Thomas 20 Wittenberg Wim 21 Kroonen Max 22 Kamp Ryan 23 van den Berg Carlo 24 Price Joshua 25 Gademan Sam 26 Britton Rhys 27 van Belle Bas 28 Parisini Nicolo 29 de Broeder Maxwell 30 van Gestel Luuk

     

    Eindklassering Algemeen Individueel klassement

    1 Molenaar Alex  Midden-Nederland

    2 Tiedemann Langball Johan Team Herning CK Junior  15”

    3 Vanhoof Ward  Acrog Balen BC  30”

    4 Pidcock Thomas Zappi Racing Team  41”

    5 Davis Cole  U.S.A. U19  46”

    6 van Wilder Ilan  Van Moer Logistics  50”

    7 Britton Rhys  Wales U19  57”

    8 Verboom Minne  Midden-Nederland   1’01”

    9 Gessner Jacob  Duitsland U19   1’03”

    10 Klevjer Kristian Noorwegen U19   1’04”


    Zondag 21/05/2017 WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 61 km - 42,05 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 14

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 BEECKMAN Brent WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    5 STEVENS Igor VZW JONG WIELERTALENT

    6 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    7 DE SCHRIJVER Bjarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    9 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT

    10 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 VAN DE VELDE Senne 12 VAN ZANDE Devin 13 DE BOCK Rune 14 VAN DER TAELEN Glen 15 RAYMACKERS Pieter-jan 16 VAN DE WYNKELE Lorenz 17 VAN PARYS Jordy 18 CEURENS Robbe 19 VAN ROOSBROECK Jan 20 DE BRAEKELEER Juul 21 VAN KERCKHOVE Quinten 22 DE PESTEL Thomas 23 ONDERBEKE Niels 24 VAN COMPERNOLLE Jamie 25 NEUKERMANS Lance 26 DE VOS Wannes 27 VERSEE Younes 28 VAN DER SMISSEN Lennick 29 LAUWEREYS Tjebbe 30 EXPEELS Tjorven 37 RASSCHAERT Lander 56 PAUWELS Käi 61 HUYGENS Milan 62 VAN PUYVELDE Lukas 76 COSYNS Milan

     

    21/05/2017 GINGELOM (LB) - Nieuwelingen - 52 km - 37,8 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 38

    1 STIPPELMANS Toon WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    4 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 SQUIRE Ben 5 BROHIC Thomas 5 WOLFS Gert-jan 5 VAN OLMEN Yevgeny 5 OZDERYA Nazim 5 VAN NUFFEL Aiko 5 MAES Juul 5 HEYLEN Wout 5 KONINCKX Maarten 5 DEBREYNE Ruben 5 NEFFGEN Tim GER 5 WALLYN Tibo 5 WILLEMS Gilles 5 SHUMBUSHO Yvan-kevine 5 DEHAIRS Simon 5 REYNDERS Robbe 5 STEENACKERS Luka 5 SCHARRE Stef 5 VANDENBRANDEN Noah 5 LEDOUX Frans NED 5 BROUWERS Emile 5 LAURYSSEN Rik 5 VERLUYTEN Dennis 5 DE CLEEN Wouter 5 BUDENAERS Thomas 5 GOFFART Jordi 5 FRETIN Milan 5 VANDERMEER Quinten 5 HUYBRECHTS Sander 5 VERSTAPPEN Tijs 5 GOOSSENS Siebe 5 LECERF William Junior 5 VAN BOUWEL Hannes

     

    21/05/2017 HOOGLEDE ST-JOZEF (W) - Nieuwelingen - 60 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 3

    1 MICHIEL Nuytten CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    4 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    7 DECAESTECKER Korneel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VERHELLE Cedric CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    11 GALLE Marlo 12 GHEYSENS Laurens 13 STEVENS Daan 14 BUIJSSE Lukas 15 EECKHOUT Emile 16 SIMOENS Jari 17 VAN HAMME Wout 18 SMET Jorre 19 DE MAERE Alessio 20 VANSTEENKISTE Joshua 21 DE LOBEL Sander 22 VANCANNEYT Jelle 23 VERMOOTE Jens 24 VAN RILLAERT Dayan 25 DE GEEST Ricky 26 MAES Simon 27 VANDERBEKE Aiden 28 LOOTENS Gust 29 VANDAELE Laurens 30 DEJONGHE Vitas 43 VAN HASSEL Tristan NED 44 REUNIS Rowdy NED 46 VAN BUYNDER Thibaud 51 DEMUYNCK Victor 82 COLMAN Thibeau

    21-05-2017 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 21/05/2017 GLABBEEK (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2017 KOERSEL (LB) – Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2017 MOL RAUW (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    21/05/2017 SINT-KORNELIS-HOREBEKE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    12 jaar - deelnemers: 27 - 20,16 km

    1 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM

    2 CRABBE Tom WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 HOORENS Victor WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DUFLO Rune ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DESIMPELAERE Arne INDIVIDUEEL

    17 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 SEGERS Maren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 LANDTSHEER Tibo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 48 - opgevers: 3 - 24,64 km

    1 USTUPS Toms LAT RRS/PURVCIEMS

    2 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    3 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    4 DE MEIJTS Matis INDIVIDUEEL

    5 VAN SPEYBROEK Matti ACROG - BALEN BC

    16 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    40 SYMOENS Brady PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    44 DE KIMPE Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    45 NEIRINCKX Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

     

    21/05/2017 VELDEGEM (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    21-05-2017 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES INTERNATIONALE DRIEDAAGSE VAN VRIJDAG 19/05/2017 T.E.M. 21/05/2017

    FOTO'S JUNIORES INTERNATIONALE DRIEDAAGSE VAN VRIJDAG 19/05/2017 T.E.M. 21/05/2017   


    INTERNATIONALE JUNIOREN DRIEDAAGSE

    3daagse.jpg 

    Zaterdag 20 Mei 2017 - 2e etappe - AXEL-AXEL  - Tijdrit – 11,1 km

    Aantal deelnemers:

    1  Zijlaard Maikel   13’30”49

    2  Vanhoof  Ward    11”40

    3  Michielsen Manuel   15”99 

    4  Pidcock Thomas   16”61

    5  Cassaert Loran    18”37 

    6  van Wilder Ilan    18”62 

    7  Raugel Antoine   23”41 

    8  Molenaar Alex   26”91 

    9  Larson Bjorn    27”46 

    10  Rønning Vebjørn   28”81 

    11  Verboom Minne  12  Oreel Lars  13  Tiedemann Langball Johan 14  Gessner Jacob 15  Britton Rhys 16  Puppio Antonio  17  Klevjer Kristian  18  Thiébaud Valère  19  Blummel Robin  20  Haugen Audun 21  Hindsgaul Madsen Jacon  22  Turner Ben 23  Broos Alain 24  Hotson Kieran 25  Vaughan Jacob 26  van Belle Bas 27  Buitendijk Ruben  28  Wright Jack  29  Brabander Nick 30  VogelAlex

     

    Zaterdag 20 Mei 2017 - 3e etappe - SLUISKIL-SLUISKIL  - 102,8 km – 02h24’10” – 42,78 km/h

    Aantal deelnemers: 171

    1 Britton Rhys Wales U19

    2 Parisini Nicolo  Lombardia Regional 

    3 Price Joshua  Wales U19 

    4 Lilliendal Anders  Team Herning CK Junior

    5 Raugel Antoine  BTWIN U19 Racing Team

    6 Jolly Maxime  BTWIN U19 Racing Team 

    7 Klevjer Kristian Noorwegen U19 

    8 Brabander Nick  Westland Wil Vooruit

    9 Verboom Minne  Midden-Nederland 

    10 Vergani Marco Lombardia Regional

    11 Pluimers Rick 12 Declercq Mathias 13 Dupon Arthur  14 Vaughan Jacob 15 de Jong Timo 16 Ridehalgh Jamie 17 Wittenberg Wim 18 Davis Cole 19 Pidcock Thomas 20 de Rooij Jesse 21 van den Berg Marijn 22 Bloem Joren 23 Vogel Alex 24 Kroonen Max 25 Weulink Meindert 26 Debeir Arno 27 Molenaar Alex 28 Vercamst Wesley 29 Vanhoof Ward 30 Buitendijk Ruben
    20-5-2017- SLUISKIL 640.JPG
    Podium te Sluiskil met winnaar Rhys Britton, Nicolo Parisini en Joshua Price.

    20-5-2017- SLUISKIL 635.JPG
     Podium te Sluiskil met winnaar Rhys Britton, Nicolo Parisini en Joshua Price.
    20-5-2017- SLUISKIL 529.JPG
       Aankomst van winnaar Rhys Britton voor Nicolo Parisini en Joshua Price.
    20-5-2017- SLUISKIL 535.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 542.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 563.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 582.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 601.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 524.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 512.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 501.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 483.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 470.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 465.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 449.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 434.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 368.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 363.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 358.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 350.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 347.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 338.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 254.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 243.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 092.JPG
    20-5-2017- SLUISKIL 088.JPG
                       De start te Sluikil van de Juniores met 171 deelnemers.

      


    Zondag 21 Mei 2017 - 4e etappe - VELZEKE-VELZEKE – 96 km – 02h26’11” – 39,4 km/h

    Aantal deelnemers: 171

    1 Zijlaard Maikel  RWC Ahoy

    2 Raugel Antoine  BTWIN U19 Racing Team

    3 Lilliendal Anders  Team Herning CK Junior

    4 Molenaar Alex  Midden-Nederland

    5 Donovan Mark  Zappi Racing Team  op 13”

    6 Jolly Maxime  BTWIN U19 Racing Team   op 20”

    7 Retailleau Valentin BTWIN U19 Racing Team

    8 Vaughan Jacob  Zappi Racing Team

    9 Cassaert Loran  Van Moer Logistics

    10 van den Berg Marijn  Willebrord Wil Vooruit 

    11 Proserpio Christian 12 Davis Cole 13 Zeestraten Stef 14 Verboom Minne 15 Gessner Jacob 16 Tiedemann Langball Johan 17 Dewulf Maxim 18 Vanhoof Ward 19 Pidcock Thomas 20 Wittenberg Wim 21 Kroonen Max 22 Kamp Ryan 23 van den Berg Carlo 24 Price Joshua 25 Gademan Sam 26 Britton Rhys 27 van Belle Bas 28 Parisini Nicolo 29 de Broeder Maxwell 30 van Gestel Luuk

     

    Eindklassering Algemeen Individueel klassement

    1 Molenaar Alex  Midden-Nederland

    2 Tiedemann Langball Johan Team Herning CK Junior  15”

    3 Vanhoof Ward  Acrog Balen BC  30”

    4 Pidcock Thomas Zappi Racing Team  41”

    5 Davis Cole  U.S.A. U19  46”

    6 van Wilder Ilan  Van Moer Logistics  50”

    7 Britton Rhys  Wales U19  57”

    8 Verboom Minne  Midden-Nederland   1’01”

    9 Gessner Jacob  Duitsland U19   1’03”

    10 Klevjer Kristian Noorwegen U19   1’04”

     




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-05-2017 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/05/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 14°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

         Patrick Cocquyt

    Zaterdag 20 Mei - PEIZEGEM (1785) - PK Brabanders


    Catg.A – 75,4 km – 43 deelnemers

    1 Maarten VAN DEN SANDE

    2 Tommy Baeyens (PK)

    3 Jelle Moyson
    4 Kenny Van Lent

    5 Quincy Vens

    6 Kevin Van De Keer

    7 Bjorn Coomans

    8 Tom Vanopdenbosch

    9 Gillian Van Rymenant

    10 Stijn Bruyndonckx

    11 Gianni Cooman 12 Maxime Vertonghen 13 Mauro Cooman 14 Bjorn Lison 15 Joery De Somer 16 Gert De Winne 17 Kevin Selleslagh 18 Bram Saeys 19 Pascal Heyvaert 20 Stijn Gidé

     

    Catg.B – 75,4 km – 29 deelnemers

    1 Nico VERWEZ

    2 Roel Reigel (PK)

    3 Andy Annendijck

    4 Steven Verschelden

    5 Tom Penninck

    6 Patrick Van Himst

    7 Stefan Verhaeghe

    8 Michel Le Bion

    9 Andy Roskam

    10 Alex Goossens

    11 Steven Van Rijckeghem 12 Gert Smet 13 Bruno Bruyere 14 Gunther Biesemans 15 Danny Borremans 16 Tom De Smet 17 Gert Fauck 18 Gert Brijs 19 Hans Vogeleer 20 Devid Schoonjans

     

    Catg.C – 69,6 km – 46 deelnemers

    1 Kurt EECKHOUT

    2 Peter Dockx

    3 Patrick Van Roosbroeck

    4 Gino De Weirdt

    5 Koen De Bosscher

    6 Franky Weemaes

    7 Steven De Kerpel

    8 Bert Peelman

    9 Patrick Bobelyn

    10 Bart Heyvaert (PK)

    11 Peter Maes 12 Kristof Reniers 13 Philippe Wauters 14 Bert Dockx 15 Luc Van Clapdorp 16 Richard De Ridder 17 Jimmy De Paepe 18 Ronny Van Der Vurst 19 Guy Van Laer 20 Johan Driessen

     

    Catg.D – 69,6 km – 31 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Geert Van Speybroeck

    3 Jan De Mulder (PK)

    4 Ronald Rents

    5 Rudy Thomas

    6 Freddy Van Genechten

    7 Frank Van Der Perre

    8 Marc Tabourdon

    9 Eddy Vermeir

    10 Luc Vrancken

    11 Rudi De Bondt 12 Patrick Van Ransbeeck 13 Eddy Van Der Steen 14 Danny Van Hoof 15 Marc Vandenwijngaerden 16 Robert Van de Kerkhof 17 Jan Van Cauter 18 Eric Depouille 19 Hugo Van Linden 20 Geert Braeckman

     

    Catg.E – 58 km – 20 deelnemers

    1 Dirk Van Hove

    2 Rudy Van De Velde

    3 Jan Van Den Brande

    4 Martin Durant

    5 Rene De Brucker

    6 Paul Castelyn (PK)

    7 Joost Pieters

    8 Dominique Turcksin

    9 Jos Maes

    10 Marc Docx

    11 Johan De Veylder 12 Wim De Coninck 13 Guy Theys 14 Luc Van Mol 15 Marc De Vos 16 Hendrik Caethoven 17 Ronny De Trefle 18 Hans Van Lierde

     

    Catg.F – 52,2 km – 24 deelnemers

    1 Wim De Waal

    2 Patrick Van Renterghem

    3 Pierre Remory

    4 Felix Luyten

    5 Jean Blommaert

    6 Rene Van Gils

    7 Jos Vandermeulen

    8 Jozef Deneef

    9 Jean Pierre Wauters

    10 Frank Rijpens

    21-05-2017 om 10:32 geschreven door kenny


    20-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES INTERNATIONALE DRIEDAAGSE VAN VRIJDAG 19/05/2017 T.E.M. 21/05/2017

    FOTO'S JUNIORES INTERNATIONALE DRIEDAAGSE VAN VRIJDAG 19/05/2017 T.E.M. 21/05/2017   


    INTERNATIONALE JUNIOREN DRIEDAAGSE

    3daagse.jpg 

    Vrijdag 19 Mei 2017 - 1e etappe - AXEL-AXEL  - 101,7 km – 02h16’15”

    Aantal deelnemers: 192

    1 Tiedemann Langball Johan - Team Herning CK

    2 Davis Cole - U.S.A. U19

    3 Blummel Robin - Willebrord Wil Vooruit 

    4 Molenaar Alex - Midden-Nederland   op 2”

    5 Retailleau Valentin - BTWIN U19 Racing Team op 26”

    6 Fantoni Matteo - Lombardia Regional

    7 Vanhoof Ward - Acrog Balen BC 

    8 Vercamst Wesley - Acrog Balen BC op 38”

    9 Vaughan Jacob - Zappi Racing Team

    10 Britton Rhys - Wales U19

    11 Verboom Minne 12 Klevjer Kristian 13 Van Wilder Ilan 14 Brabander Nick 15 Parisini Nicolo 16 Kamp Ryan 17 Spapen Mauro 18 Kroonen Max 19 Pluimers Rick 20 de Rooij Jesse 21 Burgmans Rick 22 Dupon Arthur 23 Debeir Arno 24 Haest Kevin 25 Lilliendal Anders 26 Prins Bram 27 Weulink Meindert  28 Wittenberg Wim 29 Hoeks Daan 30 Heiduk Kim Alexander
    19-5-2017- axel 1197.JPG
    Podium te Axel met winnaar Johan Langball Tiedmann, Cole Davis en Robin Blummel.

    19-5-2017- axel 1000.JPG
    Aankomst van winnaar Johan Langball Tiedmann voor Cole Davis en Robin Blummel.
    19-5-2017- axel 1015.JPG
                                           De spurt van het peloton.
    19-5-2017- axel 1112.JPG
    19-5-2017- axel 982.JPG
    19-5-2017- axel 938.JPG
    19-5-2017- axel 791.JPG
    19-5-2017- axel 741.JPG
    19-5-2017- axel 638.JPG
    19-5-2017- axel 543.JPG
    19-5-2017- axel 499.JPG
    19-5-2017- axel 425.JPG
    19-5-2017- axel 372.JPG
    19-5-2017- axel 280.JPG
    19-5-2017- axel 267.JPG
    19-5-2017- axel 246.JPG
    19-5-2017- axel 238.JPG
    19-5-2017- axel 218.JPG
    19-5-2017- axel 146.JPG
           De start van de Internationale Driedaagse te Axel met 192 deelnemers.
    19-5-2017- axel 109.JPG

    19-5-2017- axel 072.JPG
    19-5-2017- axel 097.JPG 

                                   
    Zaterdag 20 Mei 2017 - 2e etappe - AXEL-AXEL  - Tijdrit – 11,1 km

    Aantal deelnemers:

    1  Zijlaard Maikel   13’30”49

    2  Vanhoof  Ward    11”40

    3  Michielsen Manuel   15”99 

    4  Pidcock Thomas   16”61

    5  Cassaert Loran    18”37 

    6  van Wilder Ilan    18”62 

    7  Raugel Antoine   23”41 

    8  Molenaar Alex   26”91 

    9  Larson Bjorn    27”46 

    10  Rønning Vebjørn   28”81 

    11  Verboom Minne  12  Oreel Lars  13  Tiedemann Langball Johan 14  Gessner Jacob 15  Britton Rhys 16  Puppio Antonio  17  Klevjer Kristian  18  Thiébaud Valère  19  Blummel Robin  20  Haugen Audun 21  Hindsgaul Madsen Jacon  22  Turner Ben 23  Broos Alain 24  Hotson Kieran 25  Vaughan Jacob 26  van Belle Bas 27  Buitendijk Ruben  28  Wright Jack  29  Brabander Nick 30  VogelAlex

     

    Zaterdag 20 Mei 2017 - 3e etappe - SLUISKIL-SLUISKIL  - 102,8 km – 02h24’10” – 42,78 km/h

    Aantal deelnemers: 171

    1 Britton Rhys Wales U19

    2 Parisini Nicolo  Lombardia Regional 

    3 Price Joshua  Wales U19 

    4 Lilliendal Anders  Team Herning CK Junior

    5 Raugel Antoine  BTWIN U19 Racing Team

    6 Jolly Maxime  BTWIN U19 Racing Team 

    7 Klevjer Kristian Noorwegen U19 

    8 Brabander Nick  Westland Wil Vooruit

    9 Verboom Minne  Midden-Nederland 

    10 Vergani Marco Lombardia Regional

    11 Pluimers Rick 12 Declercq Mathias 13 Dupon Arthur  14 Vaughan Jacob 15 de Jong Timo 16 Ridehalgh Jamie 17 Wittenberg Wim 18 Davis Cole 19 Pidcock Thomas 20 de Rooij Jesse 21 van den Berg Marijn 22 Bloem Joren 23 Vogel Alex 24 Kroonen Max 25 Weulink Meindert 26 Debeir Arno 27 Molenaar Alex 28 Vercamst Wesley 29 Vanhoof Ward 30 Buitendijk Ruben


      

    Zondag 21 Mei 2017 - 4e etappe - VELZEKE-VELZEKE – 96 km

    Aantal deelnemers:

     




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-05-2017 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 20/05/2017 ROESELARE WIJK DE RUITER (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,21 km/h

    Aantal deelnemers: 123 - opgevers: 42

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    7 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    8 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    9 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    11 JOSEPH Thomas 12 VAN ELZAKKER Wout NED 13 DEBUYSERE Wannes 14 VANHAECKE Thomas 15 DEMEYER Niels 16 WARD Tanner USA 17 QUENTIN Bernard FRA 18 BOUTTÉ Kenzie 19 DENOLF Ritchie 20 CASIER Arne 21 CARPENTIER Jari 22 CLAERHOUT Sven 23 ROTTY Glenn 24 WAGEMANS Koen 25 STEVENS Dimitri 26 CLAUW John-ross 27 DEMUYNCK Koen 28 BOUTTÉ Jordy 29 DESTATSBADER Roy 30 DE JAEGER Nick 34 MARIN Glenn 76 SMET Guy

     

    20/05/2017 TIELT (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,09 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 26

    1 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 DE MAEGHT Dorian AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    4 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    5 VAN RUYMBEKE Thieme MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 WILLEMS Mario 12 LANNOO Jaromir 13 BALCAEN Manolito 14 BUYLE Pieter 15 RUBBEN Sander 16 DESCAMPS Joris 17 VAN COPPERNOLLE Francesco 18 BAELE Glenn 19 VAN HERCK Glen 20 BAILLIEVIER Kilian 21 BALLET Mathias 22 GELDHOF David 23 DE VRIESE Stijn 24 CLAEYS Timothy 25 DOCKX Kristof 26 SCHITTECATTE Niels 27 LAVA Kevin 28 VAN OOST Kim 29 DE BAETS Kristof 30 WIELFAERT Kristof 49 ONGENA Matthias 62 PERSOON Joeri 64 DHOLLANDER Kristof

     

    20/05/2017 RIEMST (LB) – Interclub Juniores – 118,8 km - 41,67 km/h

    Aantal deelnemers: 145 - opgevers: 33

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 BEKAERT Yentl AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    6 SCHEERS Lander WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    7 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 PUT Lars SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 VAN DEN BERGH Tuur WAC TEAM

    10 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 DAVIES Conor GBR 12 LOOS Stef 13 JACOBS Levi 14 SCHOTS Michaël 15 VAN EKEREN Niels NED 16 GOEMAN Andreas 17 TIMMERS Lars NED 18 VAN DER EYCKEN Brent 19 IRVINE Declan AUS 20 STERCKX Domien 21 DEBOUVER Ruben 22 BLOUWE Louis 23 VANOVERBERGHE Jens 24 FRANCEN Joeri 25 DE BRAEKELEER Jef 26 DEJONGHE Len 27 VERBIST Alexander 28 SOENEN Tomac 29 ARKESTEYN Aron 30 GOVAERTS Brent 37 REUVERS Kevin NED  49 SLOCK Liam 52 VAN CAMP Tibo 53 THYS Joren 56 VERTONGEN Jens 74 FOCQUET Mathijs

     

    20/05/2017 NIEUWRODE (B) - Nieuwelingen - 63 km - 38,72 km/h

    Aantal deelnemers: 104 - opgevers: 49

    1 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    2 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LECHANTRE Bastien FRA VC ROUBAIX

    6 VAN GESTEL Sidney YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 BOELS Senne WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 GASPARD Julien 12 MEEUSSEN Witse 13 VERSTAPPEN Tijs 14 GOOS Liam 15 COREMANS Dante 16 DE DECKER Tijl 17 VAN DEN BORRE Arnout 18 CAS Stijn 19 DECOSTER Michael 20 VAN DEN SCHOOR Mats 21 VERMEIREN Yenthe 22 THIELEMANS Robbe 23 MARTENS Daan 24 NYS Thibau 25 DE KINDER Axel 26 WALLYN Tibo 27 ERAUW Thiemo 28 BUTERS Joris NED 29 DE WEERT Robbe 30 DEBAELE Jorre

    20-05-2017 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/05/2017

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

            Frank Suys

     

    Zaterdag 20/05/2017 - HANDZAME - LWU

     

    Reeks A

    1. Dries CLAES

    2. Steffen Commeyne

    3. Sven Françoys

    4. Florian Viaene

    5. Mathias Snoeck (DV)

    6. Jens Moerman (DV)

    7. Kevin Vandewiele

    8. Gauthier Ronsse (DV)

    9. Enzo Vandekerckhove (DV)

    10. Wouter De Fauw

    11. Tommy Maenhout, 12. Tristan Van Sante (DV), 13. Guillaume Lauwers, 14. Giovanni Debaere, 15. Jasper Sels, 16. Thimothy Heyse, 17. Cedric Viaene, 18. Steven De Groote, 19. Kristof De Pauw (DV), 20. Jordy Clarisse, 21. Dimitri Vlaeminck (DV), 22. Michael Van Eeckhout, 23. Kobe Nachtergaele, 24. Marijn Declerck, 25. Nicholas Braet, 26. Jeroen Vandewalle, 27. Kristof Desimpelaere (DV), 28. Kevin Semerano (DV), 29. Alexander Vervaeke, 30. Ruben Crop, 31. Mathias De Witte, 32. Auke Theuninck (DV), 33. Dieter Vanhulle, 34. Kevin Van Laethem, 35. Brent Ryckoort , 36. Lowie Borgoo, 37. Jens Stael (DV), 38. Matthias Thoorens, 39. Damon Devriendt, 40. Kjell Prazanova, 41. Ewoud Pylyser (DV), 42. Laurens Logghe (DV), 43. Kevin Despiegelaere, 44. Davy Van Der Linden, 45. Diego Bomeré, 46. Thomas Steyaert, 47. Xavier Sintubin, 48. Jonas Timbreur, 49. Vincent Jonckheere , 50. Cedric Baekeland (DV), 51. Glenn Velle (DV), 52. Tommie Mouton (DV), 53. Alexander Defoor, 54. Spencer Tack, 55. Kenny Maenhout, 56. David Inghels, 57. Simon Segers (DV), 58. Nick Van Elslander (DV), 59. Senne Laloo, 60. Sam Vandendriessche (DV), 61. Ward Logghe (DV), 62. Efraïm Locquet (DV), 63. Donovan Degryse (DV)

     

    Reeks B

    1. Mike VAN RYSSEL

    2. Pascal Tiers (DV)

    3. Nick Dael (DV)

    4. Geoffrey Luyssen

    5. Wesley Legrand

    6. Rudy Vergucht

    7. Gino De Clercq

    8. Dominiek Porte (DV)

    9. Aron Bauwens

    10. Tommy Heyse

    11. Francis Quartier (DV), 12. David Inghels, 13. Kurt Heyman, 14. Dominiek Meurisse, 15. Kristof Himpens, 16. Kenneth Wittouck, 17. Nikki Denijs (DV), 18. Vincent Martlé, 19. Nick Develter (DV), 20. Dietrich Van den Berghe, 21. Gerdy Fosselle, 22. Xavier Sintubin, 23. Sven Crul, 24. Alain Mortier, 25. Mathieu De Rouck, 26. Stefaan David (DV), 27. Steve Jans, 28. Koen Desruelle (DV), 29. Michaël Ledeine, 30. Gianni Deweerdt, 31. Bjorn Joseph (DV), 32. Kristof De Cabooter (DV), 33. Jeffrey Vandendorpe, 34. Dominiek Porte (DV), 35. Jurgen Dumont

     

    Reeks C

    1. Hans CHRISTIAENS

    2. Philiep Vanclooster (DV)

    3. Steven Grymonpré

    4. Patrick Vaeyens (DV)

    5. Pedro Michels

    6. Peter De Smet

    7. Filip Pattyn (DV)

    8. Kurt Dehullu (DV)

    9. Dirk Dekeerle

    10. Bart Braekevelt (DV)

    11. Danny Popelier (DV), 12. Philippe Devleeschauwer, 13. Patrick Decaestecker, 14. Geert Bultynck, 15. Ronny Lepoutre, 16. Jona Brutin (DV), 17. Robert De Clercq, 18. Geert Smet, 19. Luc Joos, 20. Philippe De Smet, 21. Bruno Cauwelier.

     

    Reeks D

    1. FRANK SUYS (Hingene) 

    2. Benny Vanholsbeke

    3. Patrick Decaestecker

    4. Patrick Luyssen

    5. Marc Cogge

    6. Bruno Cauwelier

    7. Geert Smet

    8. Johan De Baets

    9. Ruddy Stockman

    10. Danny Boussauw

    11. Marc Decaluwe (DV), 12. Franky Holvoet, 13. Christ Christiaens, 14. Eugène De Roeck, 15. Herman Van Den Borre, 16. Kenny Vande Velde

     

    Reeks E

    1. Florent DE LEERSNYDER

    2. Leo Thyssen

    3. Hilaire Vanhove

    4. Alain Messager

    5. Guido Fauck

     

    Reeks Dames

    1. Bonnie DELANOTE

    2. Katleen Fraeye

    3. Lynn Depuers

    4. Tatjana Theunis

    5. Kimberly Vermander (DV)

    6. Emilie Van Bellinghen (DV)

    7. Charlotte Willaert

    8. Celine Vandenbroele

    9. Soetkin Gielen

    10. Annelies Lauwers

    11. Joyce Tack, 12. Zindzi Van Lancker, 13. Lisa Defeyter (DV), 14. Valerie Bogaert

    20-05-2017 om 21:25 geschreven door kenny


    17-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE BELSELE VAN WOENSDAG 17/05/2017

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE BELSELE VAN WOENSDAG 17/05/2017     


    Woensdag 17/05/2017 BELSELE (O) – Men Elite - 166,88 km - 43,92 km/h

    Aantal deelnemers: 160 - opgevers: 79

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    2 DE VYLDER Lindsay SPORT VLAANDEREN BALOISE

    3 DE WITTE Mathias CIBEL-CEBON

    4 MACKINNON Sean CAN AN POST CHAIN REACTION

    5 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    6 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    7 DECLERCQ Benjamin SPORT VLAANDEREN BALOISE

    8 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK - CORENDON

    9 BOROS Michael CZE PAUWELS SAUZEN

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    11 VAN KESSEL Corne NED 12 COLMAN Alex 13 GOUGH Regan NZL 14 AERTS Toon 15 JOSEPH Thomas 16 BAESTAENS Vincent 17 STEVENS Timothy 18 DECOSTER Merlijn 19 AERTS Thijs 20 MAES Alexander 21 SWEECK Laurens 22 WOUTERS Enzo 23 HAVIK Piotr NED 24 VERWAEST Kevin 25 BOSMANS Wietse 26 REYNAERTS Wim 27 GIBBONS Thomas USA 28 DE PAUW Moreno 29 VERHOFSTADT Thibau 30 VAN ROOSBROECK Arne 37 DE BOCK Stijn 39 VAN GOETHEM Kevin 44 MEUL Robby 54 DE JONGHE Kevin 67 JANSSENS Jimmy 68 STALLAERT Joeri 69 SINOY Fabio 71 DRUYTS Gerry
    17-5-2017-prof puivelde 1354.JPG
    Podium te Belsele met winnaar Lawrence Naesen, Lindsay De Vylder en Mathias
    De Witte.

    17-5-2017-prof puivelde 1345.JPG
    Podium te Belsele met winnaar Lawrence Naesen, Lindsay De Vylder en Mathias
    De Witte.
    17-5-2017-prof puivelde 1369.JPG
                                  Winnaar Lawrence Naesen met de bloemen.
    17-5-2017-prof puivelde 1363.JPG
                                    Winnaar Lawrence Naesen met de bloemen.
    17-5-2017-prof puivelde 1357.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Lawrence Naesen.
    17-5-2017-prof puivelde 1316.JPG
                         Een woordje uitleg van de 2de Lindsay De Vylder.
    17-5-2017-prof puivelde 1310.JPG
                                        Mathias De Witte werd knap 3de.
    17-5-2017-prof puivelde 1188.JPG
    Aankomst van winnaar Lawrence Naesen voor Lindsay De Vylder en Mathias De Witte.
    17-5-2017-prof puivelde 1183.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 1200.JPG
              De blijdschap van Oliver Naesen voor de zege van broer Lawrence.
    17-5-2017-prof puivelde 1213.JPG
                        Aankomst van Alex Colman die 12de werd te Belsele.
    17-5-2017-prof puivelde 1222.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 1121.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 1075.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 1002.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 865.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 857.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 835.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 771.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 713.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 642.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 602.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 575.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 558.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 547.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 540.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 535.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 521.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 504.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 501.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 477.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 451.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 301.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 297.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 259.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 235.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 223.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 168.JPG
    17-5-2017-prof puivelde 115.JPG
                      Start van de Profwedstrijd te Belsele met 160 deelnemers.
    17-5-2017-prof puivelde 113.JPG
        Bloemen voor Mathieu Van Der Poel, Oliver Naesen en Moreno De Pauw.
                        



     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-05-2017 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 1°Zege bij de Profs !!!

    Lawrence Naesen (2).jpg 

       Lawrence Naesen

    Woensdag 17/05/2017 BELSELE (O) – Men Elite - 166,88 km - 43,92 km/h

    Aantal deelnemers: 160 - opgevers: 79

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    2 DE VYLDER Lindsay SPORT VLAANDEREN BALOISE

    3 DE WITTE Mathias CIBEL-CEBON

    4 MACKINNON Sean CAN AN POST CHAIN REACTION

    5 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    6 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    7 DECLERCQ Benjamin SPORT VLAANDEREN BALOISE

    8 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK - CORENDON

    9 BOROS Michael CZE PAUWELS SAUZEN

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    11 VAN KESSEL Corne NED 12 COLMAN Alex 13 GOUGH Regan NZL 14 AERTS Toon 15 JOSEPH Thomas 16 BAESTAENS Vincent 17 STEVENS Timothy 18 DECOSTER Merlijn 19 AERTS Thijs 20 MAES Alexander 21 SWEECK Laurens 22 WOUTERS Enzo 23 HAVIK Piotr NED 24 VERWAEST Kevin 25 BOSMANS Wietse 26 REYNAERTS Wim 27 GIBBONS Thomas USA 28 DE PAUW Moreno 29 VERHOFSTADT Thibau 30 VAN ROOSBROECK Arne 37 DE BOCK Stijn 39 VAN GOETHEM Kevin 44 MEUL Robby 54 DE JONGHE Kevin 67 JANSSENS Jimmy 68 STALLAERT Joeri 69 SINOY Fabio 71 DRUYTS Gerry

    17-05-2017 om 19:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 17/05/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Eric Vermeulen en Yves Delhasse vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 34 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig zomerweer met een temperatuur rond de 30°C en een tegenwind om 'U' tegen te zeggen waren de ingrediënten voor de midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een strak tempo en wisselden elkaar goed af. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,4 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Stefan Adriaenssens , Leo Mares , Maarten Van Raemdonck , Alex Goossens , Franky Weemaes , Lieven Van De Perre , Jiry Moeskops , Ludwig De Bock , Yves Delhasse , Kristoff Heyns , Gary De Cock , Philip Van Haevenbergh , William Despeels , Dirk Cleys , Cedric Koppen , Patrick Deyaert , Glenn Van Hautekerke , Patrick Van Der Vekens , Michael Apers , Frank Suys , Guy Smet , Luc Goossens , Walter Verhelst , Eric Vermeulen , Kurt Vermeulen , Peter Veloke , Frank Vanassche , Wim Van Craenenbroeck , Benny Lyssens , Hugo Martens , ??? en Kenny Janssens.

    17-05-2017 om 18:50 geschreven door kenny


    16-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 16/05/2017
    AALBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 41,3 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 22

    1 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 YLBER Sefa ALB ASFRA RACING TEAM

    3 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    4 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    8 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    9 POIRET Benjamin FRA DOUAI

    10 HALL Stephen AUS PA LIGHTNING

    11 BOUTTÉ Kenzie 12 CAETHOVEN Steven 13 CASIER Arne 14 SIMON Kenn 15 MONCOMBLE Nicolas FRA 16 GOUEL Valentin FRA 17 JONCKHEERE Michael 18 CONSTANT Kenny 19 CREFFIER Laurent 20 DERIAUX Floriam FRA 21 DE VRIESE Stijn 22 CLAERHOUT Sven 23 VANLUCHENE Mats 24 DEBUYSERE Wannes 25 DESMECHT David 26 BOUTTÉ Jordy 27 VERMEIRE Jordy 28 TEUGELS Lennert 29 SLABINCK Indiana 30 TOORTELBOOM Frederik

     

    16/05/2017 LOMMEL - LUTLOMMEL (LB) - Elite z.c./U23 - 123 km - 44,18 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 18

    1 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 VERMEER Tom NED TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    4 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    5 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    6 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    7 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 PAGNAER Arthur SPORT EN MOEDIG GENK

    10 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    11 VAN LAER Ward 12 CLAES Gert 13 THEUNISSEN Jordi 14 SEGERS Joren 15 SCHUERMANS Jelle 16 HOUBEN Kristof 17 VERBIEST Senna 18 MACKAY Ashley AUS 19 CLAES Stef 20 NIJS Steven 21 GEUENS Joris 22 CRAENEN Rick NED 23 HOMRIGHAUSEN Heiko GER 24 PEETERS Kjell 25 VAN MOL Caine 26 HEIJNEN Pekka 27 VAN ROY Sven 28 HAVERMANS Youp NED 29 HELMINEN Matti FIN 30 TIGRINE Mehdi

    16-05-2017 om 19:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE-PUIVELDE VAN MAANDAG 15/05/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE-PUIVELDE 
    VAN MAAN
    DAG 15/05/2017
         


    Maandag 15/05/2017 BELSELE - PUIVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,7 km/h

    Aantal deelnemers: 109 - opgevers: 16

    1 SCOTT Cameron AUS ST GEORGE CC

    2 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    6 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    9 SCOTSON Callum AUS PORT ADELAIDE CC

    10 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    11 DE BOECK Jef 12 TEN HARTOG Guy 13 VERCAUTEREN Tim 14 FLET Axel FRA 15 VERHEYEN Jelle 16 DESCAMPS Joris 17 NEVENS Tibo 18 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 19 VAN PETEGHEM Trifonius 20 BUYSSE Jos 21 GOEMAN Jonas 22 MOESKOPS Jiry 23 DULT Jasper 24 CARA Rémi 25 VANOVERSCHELDE Kobe 26 VAN DE PERRE Dimitri 27 CLAUS Dieter 28 WILKINSON James GBR 29 VAN BEETHOVEN Matthias 30 VOIGT Eric USA 32 VAN GUYSE Jarno 33 VAN DAMME Bart 40 JANSSENS Jarrid 41 VAN STEENBERGHEN Jori 43 VAN GOETHEM Kevin 51 DE BOCK Jelle 60 VAN DEN BOSSCHE Angelo 63 SEGERS Jimmy 66 PERSOON Joeri 72 MEUL Robby 74 SMET Guy 77 HEYNS Kristoff 79 MAES Bryan 86 DE OST Jarne 87 WEEMAES Filip 88 VERBEKE Stijn 89 DHOLLANDER Kristof 90 DE KEERSMAEKER Alexander 93 VERHOFSTADT Peter
    15-5-2017- m puivelde 851.JPG
                  De winnaar te Belsele-Puivelde de Australiër Cameron Scott.
    15-5-2017- m puivelde 865.JPG  15-5-2017- m puivelde 860.JPG
        Winnaar Cameron Scott met de bloemen.                       Een woordje uitleg van winnaar Cameron Scott uit Australië.
    15-5-2017- m puivelde 843.JPG
                 Winnaar van de 2-daagse te Belsele-Puivelde met Jens Moens.
    15-5-2017- m puivelde 741.JPG
    Aankomst van winnaar Cameron Scott voor Thiery Declercq, Tom Timmermans,
    Jens Vandenbogaerde, Isaak Bultinck en Glenn Rotty.
    15-5-2017- m puivelde 745.JPG
    Aankomst van winnaar Cameron Scott voor Thiery Declercq, Tom Timmermans,
    Jens Vandenbogaerde, Isaak Bultinck en Glenn Rotty.
    15-5-2017- m puivelde 652.JPG
    15-5-2017- m puivelde 559.JPG
    15-5-2017- m puivelde 503.JPG
    15-5-2017- m puivelde 468.JPG
    15-5-2017- m puivelde 430.JPG
                                Vooraan Kristoff Heyns en Kristof Dhollander.
    15-5-2017- m puivelde 405.JPG
    15-5-2017- m puivelde 403.JPG
    15-5-2017- m puivelde 366.JPG
    15-5-2017- m puivelde 351.JPG
    15-5-2017- m puivelde 344.JPG
                                             Rechts Jori Van Steenberghen.
    15-5-2017- m puivelde 309.JPG
                                          Links vooraan Joeri Persoon.
    15-5-2017- m puivelde 304.JPG
    15-5-2017- m puivelde 266.JPG
                                             Vooraan Stijn Verbeke.
    15-5-2017- m puivelde 249.JPG
    15-5-2017- m puivelde 235.JPG
    15-5-2017- m puivelde 231.JPG
    15-5-2017- m puivelde 211.JPG
                                                 Links vooraan Robby Meul.
    15-5-2017- m puivelde 206.JPG
    15-5-2017- m puivelde 145.JPG
    15-5-2017- m puivelde 141.JPG
                                       Rechts Alexander De Keersmaeker.
    15-5-2017- m puivelde 138.JPG
    15-5-2017- m puivelde 111.JPG
    15-5-2017- m puivelde 103.JPG
    15-5-2017- m puivelde 074.JPG
    15-5-2017- m puivelde 051.JPG
              Start van de Elite z.c. & U23 te Belsele-Puivelde met 109 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-05-2017 om 10:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 15/05/2017
    BELSELE - PUIVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,7 km/h

    Aantal deelnemers: 109 - opgevers: 16

    1 SCOTT Cameron AUS ST GEORGE CC

    2 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    6 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    9 SCOTSON Callum AUS PORT ADELAIDE CC

    10 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    11 DE BOECK Jef 12 TEN HARTOG Guy 13 VERCAUTEREN Tim 14 FLET Axel FRA 15 VERHEYEN Jelle 16 DESCAMPS Joris 17 NEVENS Tibo 18 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 19 VAN PETEGHEM Trifonius 20 BUYSSE Jos 21 GOEMAN Jonas 22 MOESKOPS Jiry 23 DULT Jasper 24 CARA Rémi 25 VANOVERSCHELDE Kobe 26 VAN DE PERRE Dimitri 27 CLAUS Dieter 28 WILKINSON James GBR 29 VAN BEETHOVEN Matthias 30 VOIGT Eric USA 32 VAN GUYSE Jarno 33 VAN DAMME Bart 40 JANSSENS Jarrid 41 VAN STEENBERGHEN Jori 43 VAN GOETHEM Kevin 51 DE BOCK Jelle 60 VAN DEN BOSSCHE Angelo 63 SEGERS Jimmy 66 PERSOON Joeri 72 MEUL Robby 74 SMET Guy 77 HEYNS Kristoff 79 MAES Bryan 86 DE OST Jarne 87 WEEMAES Filip 88 VERBEKE Stijn 89 DHOLLANDER Kristof 90 DE KEERSMAEKER Alexander 93 VERHOFSTADT Peter

    16-05-2017 om 10:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/05/2017

    Banner VWF 2017.jpg
    Maandag 15 Mei - GRIMBERGEN (1850)


    Cat.A/B : 39 deelnemers – 62,5 km

    1 Bert VAN DER TRAPPEN

    2 Kevin Suarez-Martinez

    3 Bjorn Lison

    4 Tommy Baeyens

    5 Gillian Van Rymenant

    6 Joery De Somer

    7 Jarno Verhofstadt

    8 Bjorn Van Malderen

    9 Marijn Bal

    10 Pascal Heyvaert

    11 Tom Penninck 12 Cedric Rottiers 13 Stijn Gidé 14 Patrick Eulaerts 15 Jurgen Stijnen 16 Steven Van Rijckeghem 17 Gunter De Coen 18 Kevin Coppens 19 Mathieu Goossens 20 Kevin Van Den Cruijce

     

    Cat.C/D : 30 deelnemers – 45 km

    1 Rudy THOMAS

    2 Tino Verbesselt

    3 Dirk Van Hove

    4 Johan Vertriest

    5 Peter Maes

    6 Bruno Bruyere

    7 Jan De Mulder

    8 Gunther Quintelier

    9 Luc Vrancken

    10 Marc Van Den Wijngaerden

    11 Patrick Van Pachterbeke 12 Pascal Kestemont 13 Patrick Van Ransbeeck 14 Eddy Vermeir 15 Gerry Maes 16 Michael Smedts 17 Kurt Stevens 18 Roel De Geyter 19 Bart Heyvaert 20 Ronny Goolaerts

    16-05-2017 om 09:58 geschreven door kenny


    15-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/05/2017

    VWV.jpg
    Zondag 14 Mei – MORKHOVEN (2200)

     

    Liefhebbers - 93,6 km

    1-Bellen Wesley

    2-Goeleven Jeroen

    3-Verheyden Joris

    4-Vanden Wijngaerd Bart

    5-Haest Christophe

    6-Huygen Tijs

    7-Van Der Sanden Maarten

    8-Van Aelst Jelle

    9-Heymans Jonas

    10-De Rijck Bram

    11-Janssen Nick 12-Haest Jeroen 13-De Feyter Ken 14-Wijckmans Kristof 15-Henneau Martijn 16-Theys Koen 17-Van Olmen Jef 18-Van Bylen Jens 19-Dieltjens Gert 20-Schoofs Wouter

     

    C renners - 67,6 km

    1-Heremans Koen

    2-Pauwels Vital

    3-De Busser Jean Paul

    4-Witvrouwen Kris

    5-Heremans Gert

    6-Meuris Gerry

    7-Roncada Valentino

    8-Van Avondt Wim

    9-Buts Eddy

    10-De Vree Rik

    11-Tuyls Robby 12-Van der Auweraer Jan 13-Rens David 14-Blockx David 15-Serron Danny 16-Vermote Patrick 17-Op de Beeck Tom 18-Depeuter Steve 19-Vandenbroeck Alain 20-Worny Christophe

     

    D renners - 67,6 km

    1-Wuyts Hans

    2-Van Bael Hans

    3-Vos Peter

    4-Lahou Rudy

    5-Keim Luc

    6-De Cock Marc

    7-Vangenechten Freddy

    8-Cortoos Jan

    9-Van Loy Eddy

    10-Hakir Bernard

    11-Van Roy Luc 12-Van Thielen Wim 13-Vandenwijngaerden Marc 14-Buntinx Dominique 15-Haest Eddy

     

    E renners - 67,6 km

    1-Van Gils Rene

    2-Delfosse Joseph

    3-Delfosse Catherine

    4-Vloemans Sarah

    5-Dom André

    15-05-2017 om 15:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/05/2017

    VWV.jpg
    Maandag 8 Mei – PUTTE-GRASHEIDE

     

    Liefhebbers - 88,2 km

    1-Verheyden Robin

    2-Verheyden Joris

    3-Claes Jorg

    4-Jacqueyn Bjorn

    5-Heremans Koen

    6-Geukens Jordy

    7-Janssen Nick

    8-Wijckmans Pieter

    9-Vogels Gunther

    10-Ledegen Dietmar

    11-Dubois Andy 12-Goossens Quentin 13-Geysemans Tibo 14-Van Olmen Jef 15-Wouters Ive 16-Wauters Matthias 17-Bossers Maarten 18-Haveneers Ferre 19-Schouwaerts Yves

     

    C renners - 63 km

    1-Verschueren Ivan

    2-Cochet Andy

    3-Bruynseels Rudy

    4-De Backer Tom

    5-Roskam Andy

    6-Vermote Patrick

    7-Aerts Peter

    8-De Proost Gert

    9-Witvrouwen Kris

    10-Tuyls Robby

    11-Van Laer Guy 12-Van Avondt Wim 13-Verbinnen Dirk 14-Depeuter Steve 15-Van Eyck Tom

     

    D renners - 63 km

    1-Van Roy Luc

    2-Van Uffel Wim

    3-Vangenechten Freddy

    4-Wauters Philippe

    5-Lahu Rudy

    6-Van Hove Dirk

    7-Tabourgon Mark

    8-Van Looy Wim

    9-Maegh Jan

    10-Maes Harry

    11-Goolaerts Ronny 12-Van Bael Hans 13-Van Thielen Wim 14-Goris Thomas 15-Peeters Luc

     

    E renners - 63 km

    1-Van Gils Rene

    2-Delfosse Joseph

    3-Dom André

    4-Vercammen Raf

    5-Delfosse Catherine

    6-Van den Wijngaert Rudiger

    7-Tummeleer Dirck

    8-Dupont Guido

    15-05-2017 om 15:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/05/2017

    VWV.jpg
    Zaterdag 6 Mei – PUTTE (2580) -
    Kampioenschap van Antwerpen


    Liefhebbers – 84 km

    1-Goeleven Jeroen

    2-Guequierre Roy

    3-Behiels Peter (K)

    4-Delcroix Gert

    5-De Wijngaert Filip

    6-Lindhout Onno

    7-Van Der Sanden Maarten

    8-Van Rooy Matthias

    9-Hendrickx Jorg

    10-Dieltjens Gert

    11-Dela Montagne Philippe 12-Widar Wesley 13-Van de Wijngaert Bart 14-Haveneers Ferre 15-Solberge Robert 16-Wijckmans Pieter 17-Van de Casteel Michaël 18-Muylst Andy 19-Janssen Nick 20-Eggers Louis

     

    C renners – 72 km

    1-Pauwels Vital

    2-De Busser Jean Paul (K)

    3-De Proost Gert

    4-Aerts Peter

    5-Bogaerts Patric

    6-Vermote Patrick

    7-Paeshuyse Davy

    8-Verschueren Ivan

    9-Van Laer Guy

    10-Christiaens Dave

    11-Vangoethem Svenne 12-Fets Benny 13-Wijckmans Kristof 14-De Paepe Jimmy 15-D’Annibale Mirko 16-Roskam Andy 17-Bruynseels Rudy 18-Van Eyck Tom 19-Van Avondt Wim 20-Meir Wim

     

    D renners – 72 km

    1-Havermans Ruud

    2-Lahou Rudy

    3-Keim Luc

    4-Van Roy Luc (K)

    5-Kinnaer Luc

    6-Wauters Philippe

    7-Peeters Luc

    8-Hakir Bernard

    9-Van Bael Hans

    10-Van der Mieren Kris

    11-Cortoos Jan 12-Minnen Marc 13-Vrancken Luc 14-De Cock Marc 15-van Teterin Ronnie 16-Follon Ronny 17-Vandenwijngaerden Marc 18-Haest Eddy 19-Fierens Paul 20-Van Linden Hugo

     

    E renners – 72 km

    1-Van Gils Rene (K)

    2-Delfosse Joseph

    3-Delfosse Catherine

    4-Vercammen Raf

    5-Rijpens Frank

    6-Dom André

    7-Van Leuven Annick

    15-05-2017 om 15:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE VERREBROEK VAN ZONDAG 14/05/2017

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE VERREBROEK 
    VAN ZON
    DAG 14/05/2017
         


    Zondag 14/05/2017 GP WASE POLDERS VERREBROEK (O) – Men Elite - 168 km - 46,51 km/h

    Aantal deelnemers: 156 - opgevers: 106
    1 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    6 PEYSKENS Dimitri WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    7 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    8 VAN ASBROECK Tom CANNONDALE DRAPAC PRO CYCLING TEAM

    9 STEELS Stijn SPORT VLAANDEREN BALOISE

    10 PLANCKAERT Baptiste TEAM KATUSHA ALPECIN

    11 AERTS Thijs 12 SEFA Ylber ALB 13 DE WITTE Mathias 14 BOROS Michael CZE 15 VAN GOETHEM Brian NED 16 BOUSSAER Bryan 17 DELFOSSE Sébastien 18 RUYTERS Brecht 19 SALOMEIN Jarl 20 NAESEN Lawrence 21 JANSSENS Jimmy 22 DECLERCQ Tim 23 BAESTAENS Vincent 24 DE WINTER Ludwig 25 BOUCHER David 26 GODRIE Stan NED 27 VAN AERT Wout 28 DE KETELE Kenny 29 VANSPEYBROUCK Pieter 30 VERMEERSCH Gianni 35 STALLAERT Joeri 36 VERSCHUERE Seppe 50 DRUYTS Gerry
    14-5-2017-verrebroek 1100.JPG
    Podium te Verrebroek met winnaar Gianni Marchand, Laurens Sweeck en Timothy Stevens.

    14-5-2017-verrebroek 1109.JPG
    Podium te Verrebroek met winnaar Gianni Marchand, Laurens Sweeck en Timothy Stevens.
    14-5-2017-verrebroek 1134.JPG
                              Winnaar Gianni Marchand met de bloemen.
    14-5-2017-verrebroek 1135.JPG
    14-5-2017-verrebroek 997.JPG
                                Aankomst van Gianni Marchand te Verrebroek.
    14-5-2017-verrebroek 991.JPG
    Aankomst van winnaar Gianni Marchand voor Laurens Sweeck en Timothy Stevens.
    14-5-2017-verrebroek 1008.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Dries De Bondt voor Michiel Dieleman en Dimitri Peyskens.

    14-5-2017-verrebroek 1024.JPG
    De spurt voor plaats 7 met Michael Van Staeyen voor Tom Van Asbroeck, Stijn Steels
    en Baptiste Planckaert.
    14-5-2017-verrebroek 1061.JPG
    14-5-2017-verrebroek 947.JPG
                                            Michiel Dieleman in de aanval.
    14-5-2017-verrebroek 831.JPG
    14-5-2017-verrebroek 828.JPG
    14-5-2017-verrebroek 806.JPG
    14-5-2017-verrebroek 702.JPG
    14-5-2017-verrebroek 673.JPG
                                             De kopgroep te Verrebroek.
    14-5-2017-verrebroek 651.JPG
    14-5-2017-verrebroek 642.JPG
    14-5-2017-verrebroek 586.JPG
    14-5-2017-verrebroek 573.JPG
    14-5-2017-verrebroek 415.JPG
    14-5-2017-verrebroek 412.JPG
    14-5-2017-verrebroek 404.JPG
    14-5-2017-verrebroek 322.JPG
    14-5-2017-verrebroek 297.JPG
    14-5-2017-verrebroek 268.JPG
    14-5-2017-verrebroek 263.JPG
    14-5-2017-verrebroek 251.JPG
    14-5-2017-verrebroek 237.JPG
    14-5-2017-verrebroek 232.JPG
    14-5-2017-verrebroek 217.JPG
    14-5-2017-verrebroek 214.JPG
    14-5-2017-verrebroek 209.JPG
    14-5-2017-verrebroek 185.JPG
    14-5-2017-verrebroek 178.JPG
    14-5-2017-verrebroek 173.JPG
    14-5-2017-verrebroek 167.JPG
    14-5-2017-verrebroek 160.JPG
    14-5-2017-verrebroek 130.JPG
    14-5-2017-verrebroek 101.JPG
                      Start van de Profkoers te Verrebroek met 156 deelnemers.
    14-5-2017-verrebroek 099.JPG




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-05-2017 om 08:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JENS VANOVERBERGHE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores en de Titel van Provinciaal Kampioen van West-Vlaanderen !!!

    Jens Vanoverberghe.jpg 

    Jens Vanoverberghe


    Zondag 14/05/2017 BREDENE (W) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 120,6 km - 41,99 km/h

    Aantal deelnemers: 116 - opgevers: 26

    1 JENS VANOVERBERGHE uit Moen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    4 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 CASSAERT Loran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 GYSELEN Thijs ISOREX CYCLING TEAM

    8 CAPPELLE Mauro TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    11 COGHE Lennert 12 SAVER Kasper 13 TACK Jan-emiel 14 VANSTEELANDT Thomas 15 LUYSSEN Greg 16 VERDONCK Andres 17 CAPPAN Lennert 18 DECLERCQ Mathias 19 DUPON Arthur 20 STOCKX Aaron 21 TREMERIE Ryan 22 PYRA Lorenzo 23 JACQUES Jarne 24 HANNE Milan 25 FIEUW Staf 26 BOUCKAERT Louis 27 DERIBREUX Achille 28 CAPPELLE Gilles 29 VANSEVENANT Mauri 30 COLLIE Lars 80 ROOSE Matteo

     

    14/05/2017 DENDERHOUTEM (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 111,6 km - 39,52 km/h

    Aantal deelnemers: 122 - opgevers:: 81

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 PESSEMIER Tom TIELTSE RENNERSCLUB

    4 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 CLAEYS Arno ISOREX CYCLING TEAM

    7 GOSSEYE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VERMEERSCH Florian ACROG - BALEN BC

    9 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN DER BEKEN Aaron 12 FERDINANDE Anton 13 VANDEVELDE Yentl 14 SLOCK Liam 15 VANDENDAELE Vic 16 NAUDTS Thomas 17 STOYANOV Petar BUL 18 DE BROEDER Maxwell 19 DE WILDE Gilles 20 VOLKAERT Jonas 21 DESCHEPPER Ward 22 DE NEVE Joerik 23 FORRET Robbe 24 PRIEELS Robbe 25 WALRAED Jesper 26 VAN DURME Michiel 27 DE CLERCQ Aaron 28 CREYGELMAN Jens 29 DE VRIENDT Niels 30 VAN LIPPEVELDE Sander

     

    14/05/2017 HOELEDEN-KORTENAKEN (B) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 117,6 km - 41,96 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 14

    1 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 WERNIMONT Nicolas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 GEYSEGOMS Tom DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 VAN TRICHT Stan 12 DE BRAEKELEER Jef 13 CAMPS Jelle 14 DEJONGHE Len 15 VAN EECKHOUT Len 16 LAMBEIR Joachim 17 DE MESMAEKER Tibo 18 LAMMENS Jonas 19 DETIENNE Victor 20 SEMPELS Gill 21 FRANÇOIS Casper 22 DELANGHE Niels 23 VAN RILLAER Witse 24 VANHERREWEGEN Thomas 25 KAESEMANS Jasper 26 PUBLIE Yannick 27 VAN BELLINGEN Gerrit 28 CLYNHENS Jens 29 PEETERS Siebe 30 DESPONTIN Pierre 37 VAN WILDER Ilan

     

    14/05/2017 HAMONT ACHEL (LB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 103,5 km - 42,99 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 12

    1 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    3 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    6 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 SCHERPENBERGH Tristan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    9 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    10 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 EUSSEN Bjarne 12 SOENEN Tomac 13 DONDERS Joost 14 HAEX Joris 15 JACOBS Owen 16 SCHOTS Michaël 17 VANDERHEYDEN Stef 18 JAWALAPERSAD Maarten 19 VANHEEL Elias 20 VAN OLMEN Siebe 21 VERDIN Joris 22 HENDRICKX Bjarne 23 VAN CAMPENHOUT Sven

     

    14/05/2017 BOEZINGE (W) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 52,5 km - 34,03 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 39

    1 MICHIELSEN-STEVENS Laura INDIVIDUEEL

    2 VAN DIJKE Demi NED LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    4 PANTON Megan GBR WOODWICH CC

    5 DE HAAN Noa NED WIELER VERENIGING EEMLAND AMERSFOORT

    6 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 RENDERS Luna KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    10 GOOSSENS Lotte HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 VAN ASSCHE Nele 12 DE WISPELAERE Fien 13 MICHOTTE Maelle 14 ZWAENEPOEL Tessa 15 LENAERS Jade 16 TIEROLF Sophie 17 VERBEEK Britt 18 VERDONCK Karen 19 PUNNEWAERT Kirin 20 VANDERSTRAETEN Maaike 21 VANWALLEGHEM Kyenta 22 PENNYNCK Charlotte 23 SADOINE Perrine 24 BROUWERS Julie 25 POPELIER Lotte 26 PEETERS Fleur 27 DUYM Farah 28 DE PESSEMIER Phoebe 29 GYSSELS Fien 30 VAN DE VELDE Florelien


    Dames Juniores - deelnemers: 30

    1 JANSEN Noa NED VW BREDA

    2 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 BOSSUYT Shari LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    4 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    5 LENSECLAES Ditte LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    6 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB

    8 MICHIELSEN-STEVENS Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    10 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    11 DHONT Glacia 12 MICHELS Laure 13 SCHEPERS Yana 14 STOCKMAN Julie 15 AERNOUTS Amber 16 UYTTENHOVE Aiko 17 TRUYEN Marthe 18 LAMEIRE Louise 19 GOOSSENAERTS Chloë 20 VANDEPUTTE Léa 21 STONE Isabella GBR 22 DENISSE Lauren 23 WORM Cara 24 ALLART Oceane FRA 25 DELESTRAIT Camille 26 VERMET Saryn 27 BIEBAU Axelle 28 VAN STEENWINKEL Ella 29 BRAGANO Laura 30 HENDRIKX Laura

     

    14/05/2017 TORHOUT (ROZEVELD) (W) - Nieuwelingen - 67,5 km - 37,68 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 10

    1 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DE GROOF Pieter NED TML DOMMELSTREEK

    6 DECKERS Angel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    8 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    9 VERHELLE Cedric CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 DEMUYNCK Arno 12 VANDERBEKE Aiden 13 DEJAEGHER Jasper 14 DEMUYNCK Victor 15 MOLLY Gil 16 BONTINCK Jarne 17 LAGROU Stan 18 STEENACKERS Luka 19 VERSTEGHEN Kenneth 20 DEJONGHE Kjell 21 VAN DER SYPT Gianni 22 RASSCHAERT Lander 23 WYNANT Elias 24 VANLUCHENE Maxim 25 VAN RYCKEGHEM Lars 26 CALLEWAERT Andreas 27 DELAHAYE Jens 28 VERROONEN Gilles 29 HALS Bjarne 30 VANDEVANNET Simon 52 VAN PUYVELDE Lukas 54 VAN HASSEL Tristan NED

     

    14/05/2017 VORSELAAR (A) – Interclub Nieuwelingen Topcompetitie - 79,5 km - 43,22 km/h

    Aantal deelnemers: 119 - opgevers: 33

    1 VAN VEENENDAAL Hidde DISTRICT ZUID WEST NEDERLAND

    2 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    3 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 VAN UDEN Casper DISTRICT ZUID WEST NEDERLAND

    5 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 TULETT Ben ESSEX REGIONAL TEAM

    7 FRETIN Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    10 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 VAN POPPEL Sébastein 12 VAN KERCKHOVE Brent 13 VERSTAPPEN Tijs 14 SQUIRE Ben 15 GROSEMANS Daan 16 ECCLI Cyrian 17 CEURENS Robbe 18 VANDAELE Laurens 19 CRAPS Lars 20 VOS Yannick 21 TEERLINCK Alexander 22 DE WEERT Robbe 23 VAN DEN SCHOOR Mats 24 MAES Juul 25 DECAESTECKER Korneel 26 BOELS Senne 27 VAES Alexandre 28 VANDENSTORME Dylan 29 DEHAIRS Simon 30 ORINS Robin 45 CLAEYS Laurent 53 BLEYENBERG Jado 75 DE PESTEL Thomas 76 HUYS Branko 78 VAN KERCKHOVE Quinten 80 DUYM Steffen 82 DE CLEEN Wouter

    15-05-2017 om 07:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg


    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jeroen Das Kop 2017.jpg 

             Jeroen Das

    Zondag 14/05/2017 GP WASE POLDERS VERREBROEK (O) – Men Elite - 168 km - 46,51 km/h

    Aantal deelnemers: 156 - opgevers: 106
    1 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    6 PEYSKENS Dimitri WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    7 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    8 VAN ASBROECK Tom CANNONDALE DRAPAC PRO CYCLING TEAM

    9 STEELS Stijn SPORT VLAANDEREN BALOISE

    10 PLANCKAERT Baptiste TEAM KATUSHA ALPECIN

    11 AERTS Thijs 12 SEFA Ylber ALB 13 DE WITTE Mathias 14 BOROS Michael CZE 15 VAN GOETHEM Brian NED 16 BOUSSAER Bryan 17 DELFOSSE Sébastien 18 RUYTERS Brecht 19 SALOMEIN Jarl 20 NAESEN Lawrence 21 JANSSENS Jimmy 22 DECLERCQ Tim 23 BAESTAENS Vincent 24 DE WINTER Ludwig 25 BOUCHER David 26 GODRIE Stan NED 27 VAN AERT Wout 28 DE KETELE Kenny 29 VANSPEYBROUCK Pieter 30 VERMEERSCH Gianni 35 STALLAERT Joeri 36 VERSCHUERE Seppe 50 DRUYTS Gerry

     

    14/05/2017 HAMONT ACHEL (LB) - Elite z.c./U23 - 121,5 km - 46,19 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 14

    1 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 VAN OIRSCHOT Pieter NED ARROW CYCLING TEAM

    3 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    5 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    6 LOENDERS Glenn UNITED C.T.

    7 HELVEN Sander ACROG - BALEN BC

    8 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    9 GEUENS Joris ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 KROONEN Bastien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    11 GEYSEN Kurt 12 PENDERS Joppe 13 MERSEBURG Dominik GER 14 DOPS Dries 15 LETEN Wouter 16 VAN LAER Ward 17 MORIS Sven 18 WILLEMS Tom 19 NOELS Jeroen 20 HEWETT David GBR 21 SCHUERMANS Jens 22 PIRIUS Hans GER 23 RIEFF Thomas NED 24 SIEGEL Carsten GER 25 DECOSTER Gert-jan 26 WILLEMEN Kristof 27 SCHOUTEDEN Bert 28 ELEN Sander 29 VANDEWEERDT Lars 30 WOUTERS Ruben

     

    14/05/2017 TROFEE VAN OOST-VLAANDEREN BAVEGEM (O) - Interclub U23 - 140 km - 43,82 km/h

    Aantal deelnemers: 126 - opgevers: 27

    1 BASSON Gustav RSA HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    6 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 DUFFELEER Joachim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 MUYS Anton PRORACE CYCLING TEAM

    9 ROSS LAMB GER UNITED C.T.

    10 VAN HAUWERMEIREN Michiel HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 UALGASI Bram 12 VAN DEN PLAS Jelle 13 RELAES Jacob 14 BASTIAENS Ayco 15 ANDRIES Jordi 16 PIROTTA Darcy AUS 17 VANDENBROECK Yarno 18 SNYERS Jari 19 MCGILL Scott USA 20 VAN MEEUWEN Daan NED 21 GOEMAN Jasper 22 VANACKER Bjarne 23 VAN DUREN Brent 24 LEYMAN Celestin 25 DEVOS Han 26 COURTENS Igor 27 VAN TILBORGH Brent 28 GOETHALS Brent 29 WYDOOGHE Jaron 30 VANDENBUSSCHE Jari 49 DE BOCK Yoni

     

    14/05/2017 SCHOTEN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 43,35 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 11

    1 JEROEN DAS uit Kalmthout HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 SUAREZ MARTINEZ Kevin HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 DE WEERDT Nick HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 BOLLE Jean-pascal EC WALSHOUTEM

    8 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 KUYPERS Kris 12 VAN DER BAUWHEDE Michiel 13 VAN OPSTAL Thomas 14 BEYENS Matthias 15 VAN DOORN Carlo NED 16 VERTESSEN Mathias 17 VANDERMAST Kevin 18 ROMBOUTS Bram 19 GEYSELS Geoffrey 20 OERLEMANS Tom 21 GOOVAERTS Tom 22 DE MEYER Senne 23 LAMBERECHTS Lukas 24 VAN NOTEN Anthony 25 BAL Marijn 26 ROMBOUTS Seppe 27 DE VOS Lenn 28 BRACEGIRDLE Tom GBR 29 COVENTS Stein 30 VERBEKE Benny 44 VAN DE VYVER Greg 51 WAELKENS Dave 59 DE BLOCK Nick 60 VAN DE VELDE Matthias

     

    14/05/2017 VORSELAAR (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 89,7 km - 44,94 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 12

    1 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    2 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 VERTOMMEN Jef DAGPAS

    9 SERRE Stef YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEM

    11 VAN MALDEGHEM Stijn 12 HELMINEN Matti FIN 13 LEDEGEN Dietmar 14 CRABBÉ Arno 15 SLABINCK Anthony 16 VANDEBOSCH Victor 17 JOYCE Sean NZL 18 FIERENS Witse 19 GOVAERTS Bjarne 20 VERDIJCK Niels 21 STEEGMANS Tristan 22 VAN ROY Sven 23 DE PEUTER Dylan 24 LOBET Robin 25 VANSWEEVELT Esben 26 VANDENSANDE Sebastiaan 27 SZÉDELYI Tomas 28 CANNAERTS Ben 29 DE BIE Fréderic 30 SERNEELS Dieter

     

    14/05/2017 ZONHOVEN (LB) - Amateurs + Masters - 63,8 km - 43,78 km/h

    Amateurs - deelnemers: 26 - opgevers: 3

    1 RAMAEKERS Jochen EC WALSHOUTEM

    2 HAOT Maxime ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 SEGERS Gert SPORT EN MOEDIG GENK

    4 PEUTERS Bart

    5 PEPINSTER Sébastien ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 MERTENS Thomas TEAM DW BIKES

    7 BUNKENS Kris SPORT EN MOEDIG GENK

    8 DEMORY Stefan COMITE REGIONAL Luxembourg

    9 DEPREZ Jens INDIVIDUEEL

    10 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLEN

    11 VANREPPELEN Jannik 12 DAEMS Jens 13 GEORGOPALIS Dimitri 14 ERKENS Jeroen NED 15 RUTJENS Brian NED 16 RADEMAKERS Sven NED 17 GRONDELAERS Wannes 18 BYLOIS Andries 19 DONNÉ Robin 20 VANDERMAESEN Nick 21 MAES Jeroen 22 DEFOSSA François 23 HEYLEN Kenneth


    Masters A - deelnemers: 19 - opgevers: 6

    1 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM

    2 KEMERLINCKX Kristof PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    3 MOSBEUX Christophe ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 CLAES Jorg

    5 BOSSERS Maarten SPORT EN MOEDIG GENK

    6 CAMPS Yves

    7 VANWIJCK David

    8 VANDELOO David EC WALSHOUTEM

    9 RUFFO Alesio WEBECO-Q JOBS-ACTG

    10 GORGA Giovanni WEBECO-Q JOBS-ACTG

    11 SCHUYTEN Christophe 12 SWINNEN Sven 13 LENAERTS Randy


    Masters B - deelnemers: 12 - opgevers: 2

    1 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    2 BOLLEN Erwin EC WALSHOUTEM

    3 LOTZ Stephan NED INDIVIDUEEL

    4 DURWAEL Kim

    5 BOGAERTS Patric PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    6 MÖBIUS Jurgen WEBECO-Q JOBS-ACTG

    7 SZREK Jurgen GRANFONDOTEAM.BE

    8 ENGELEN Nico

    9 FORIERS Chris PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    10 SCHREURS Danny


    Masters C - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 SCHRUFF Andreas GER RC ZUGVOGEL 09 AACHEN

    2 POELMANS Danny EC WALSHOUTEM

    3 VAN ENGELSHOVEN Ronald NED WCL BERGKLIMMERS

     

    14/05/2017 DWARS DOOR DE WESTHOEK BOEZINGE (W) - UCI Women Elite - 129 km - 37,64 km/h

    Aantal deelnemers: 132 - opgevers: 63

    1 SCANDOLARA Valentina ITA WM3 PRO CYCLING TEAM

    2 VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM

    3 CONFALONIERI Maria Giulia ITA LENSWORLD - KUOTA

    4 DEMEY Valerie SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR

    5 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    6 VAN DE REE Monique NED LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 D`HOORE Jolien BELGIUM NATIONAL TEAM

    8 VAN ´T GELOOF Marjolein NED JAN VAN ARCKEL

    9 KOREVAAR Jeanne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    10 BALSAMO Elisa ITA VALCAR PBM

    11 DE JONG Demi NED 12 MEIJER Rixt NED 13 TENNIGLO Moniek NED 14 KITCHEN Lauren AUS 15 SCHMIDT Trine DEN 16 DOM Annelies 17 DELZENNE Elise FRA 18 CANT Sanne 19 LUBBINGE Leonie NED 20 VERHOEVEN Aurore FRA 21 DE BAAT Kim 22 INGHELBRECHT Sarah 23 BOOGAARD Maaike NED 24 BUIJSMAN Nina NED 25 SCHWEINBERGER Kathrin AUT 26 VERSCHELDEN Nathalie 27 BEX Nathalie 28 BRAAM Danique NED 29 KÜLLMER Lisa GER 30 CRETTI Claudia ITA 33 DRUYTS Jessy 39 HANNES Kaat 64 DRUYTS Demmy

    15-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!