.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 16/04/2017 – AMSTEL GOLD RACE – Men Elite UCI – 261 km – 06h31’40”

    Aantal deelnemers:

    1-Philippe Gilbert (Quick Step Floors)- BEL
    2-Michal Kwiatkowski (Sky Professional Cycling Team)- POL

    3-Michael Albasini (Orica - Scott)- SUI op 10”

    4-Nathan Haas (Dimension Data)- AUS

    5-José Joaquin Rojas Gil (Movistar)- ESP

    6-Sergio Luis Henao Montoya (Sky Professional Cycling Team)- COL

    7-Jon Izagirre Insausti (Bahrain - Merida)- ESP op 14"

    8-Michael Gogl (Trek - Segafredo)- AUT op 1’10”

    9-Sonny Colbrelli (Bahrain - Merida)- ITA-1’11"

    10-Michael Matthews (Sunweb)- AUS

    11-Juan José Lobato Del Valle ESP 12-Greg Van Avermaet BEL 13-Oliver Naesen BEL 14-Arthur Vichot FRA 15-Tiesj Benoot BEL 16-Kristian Sbaragli ITA 17-Jay McCarthy AUS 18-Daryl Impey RSA 19-Alejandro Valverde Belmonte ESP 20-Paul Martens GER 21-Sebastian Langeveld NED 22-Christopher Juul-Jensen DEN 23-Nick Van Der Lijke NED 24-Tomasz Marczynski POL 25-Alex Howes USA 26-Maurits Lammertink NED 27-Diego Ulissi ITA 28-Anthony Roux FRA 29-Manuele Mori ITA 30-Georg Preidler AUT 36-Dries Devenyns BEL 37-Jelle Vanendert BEL 42-Tim Wellens BEL 44-Dylan Theuns BEL 51-Xandro Meurisse BEL 4’05" 57-Serge Pauwels BEL  6’43" 58-Thomas Sprengers BEL 65-Tosh Van Der Sande BEL  7’16" 69-Sean De Bie BEL  7’30" 71-Jérôme Baugnies BEL 76-Thomas Degand BEL  9’21" 85-Eliot Lietaer BEL  10’26" 87-Ben Hermans BEL 100-Kevin Deltombe BEL  12’11" 114-Stijn Vandenbergh BEL 122-Aimé De Gendt BEL 123-Pieter Vanspeybrouck BEL

    16/04/2017 – AMSTEL GOLD RACE – Women Elite UCI –  121,6 km – 03h15’57”

    Aantal deelnemers:

    1-Anna Van der Breggen (Boels - Dolmans)- NED

    2-Elizabeth Deignan-Armitstead (Boels - Dolmans)- GBR-0’55”

    3-Annemiek Van Vleuten (Orica - Scott)- NED

    3-Katarzyna Niewiadoma (Wm3 Energie)- POL

    5-Elisa Longo Borghini (Wiggle - High5)- ITA

    6-Coryn Rivera (Sunweb)- USA-1’02”

    7-Amy Pieters (Boels - Dolmans)- NED-1’51”

    8-Pauline Ferrand Prevot (Canyon - Sram Racing)- FRA

    9-Ashleigh Moolman Pasio (Cervelo - Bigla)- RSA

    10-Ellen Van Dijk (Sunweb)- NED

    11-Chantal Blaak NED 12-Audrey Cordon FRA 13-Tetyana Riabchenko UKR 14-Janneke Ensing NED 15-Shara Gillow AUS 16-Karol-Ann Canuel CAN 17-Flávia Oliveira BRA 18-Roxane Knetemann NED 19-Lisa Klein GER-3’36” 20-Eva Buurman NED 21-Arianna Fidanza ITA 22-Malgorzata Jasinska POL 23-Alison Jackson CAN 24-Anna Zita Maria Stricker  ITA 25-Sara Penton SWE 26-Sofie De Vuyst BEL 27-Eugenia Bujak POL 28-Hanna Solovey UKR 29-Thalita De Jong NED 30-Agnieszka Skalniak POL 31-Kelly Van Den Steen BEL 73-Jessy Druyts BEL-11’47”

    Zaterdag 15/04/2017 – LUIK – BASTENAKEN – LUIK – Beloften – 178 km – 04h26’00”

    Aantal deelnemers:

    1-Bjorg Lambrecht (Lotto - Soudal Espoirs)- BEL

    2-James Knox (Wiggins)- GBR

    3-Lucas Hamilton (Mitchelton - Scott)- AUS

    4-William Barta (Axeon - Hagens Berman)- USA

    5-Franklin Six (AGO - Aquaservice)- BEL-0’34”

    6-Neilson Powless (Axeon - Hagens Berman)- USA

    7-Patrick Müller (BMC Development)- SUI

    8-Mikkel Honoré (Lotto - Soudal Espoirs)- DEN

    9-Julien Mortier (AGO - Aquaservice)- BEL

    10-Aurelien Paret Peintre (Chambéry Cyclisme Formation)- FRA

    11-Wilsly Jonas Gregaard- DEN 12-Adriaan Janssen NED 13-Julian Mertens BEL 14-Kenny Molly BEL 15-Adrien Costa USA 16-Marc Hirschi SUI 17-Arnaud Pfrimmer FRA 18-Florian Stork GER 19-Diego Pablo Sevilla Lopez ESP 20-Robert Stannard AUS 21-Niklas Eg DEN 22-Pavel Sivakov RUS 23-Jhonnatan Manuel Narvaez Prado ECU 24-Jai Hindley- AUS 25-Jérémy Defaye- FRA 26-Harm Vanhoucke BEL 27-Nicolaj Steen DEN-2’52” 28-Jan Maas NED 29-Hartthijs De Vries NED 30-Emiel Planckaert BEL 31-Jorden De Haes BEL 34-Bjarne Vanacker BEL 39-Sander Rietjens BEL-3’05” 42-Viktor Verschaeve BEL-3’07” 45-Marvin Tasset BEL 46-Jacob Relaes BEL 53-Aaron Van Poucke (BEL-3’12” 54-Jordy Bouts BEL 59-Jordi Warlop BEL-6’44” 60-Jordi Andries BEL-7’10” 62-Antoine Baurin- BEL-7’27” 64-Yann Pestiaux BEL 66-Fab Sinoy BEL 67-Cedric Beck BEL 71-Steff Hermans BEL-7’44” 82-Jorden Bothuyne BEL-9’54” 83-Massimo Vanderaerden BEL-10’15” 91-Nicolas Verougstraete BEL-16’52”

    Zondag 16/04/2017 MENEN CLASSIC (W) – Interclub Elite z.c./U23 - 151 km - 44,2 km/h

    Aantal deelnemers: 164 - opgevers: 59

    1 GIBBONS Thomas Edward USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 RUIJGH Rob NED TARTELETTO - ISOREX

    3 PALM Martin AGO - AQUA SERVICE

    4 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    5 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    6 MAES Alexander CIBEL - CEBON

    7 VERSCHUERE Seppe CIBEL - CEBON

    8 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    10 DRUYTS Gerry PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 GOEBEERT Pierre 12 WEEMAES Sasha 13 DE BOCK Stijn 14 MARCHAND Gianni 15 DEBUY Anthony 16 ZUCCO SCHIZZI Victor BRA 17 DEWEER Jochen 18 TOUQUET Joren 19 LOY Antoine 20 KROONEN Bastien 21 DE KETELE Angelo 22 DE MAREZ Ruben 23 VANDEVYVERE Gauthier 24 VAN DEN BOSSCHE Angelo 25 VAN RAEPENBUSCH Ruben 26 STEVENS Timothy 27 LEEMANS Rob 28 DIELEMAN Michiel 29 LIVYNS Arjen 30 MERTENS Robin 36 GEERINCK Dries 43 VERHOFSTADT Thibau 63 BAERT Jordi 77 COOLS Alexander 83 GOOSSENS Kenny

     

    16/04/2017 BESELARE - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,6 km - 41,84 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 19

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2  EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    3 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 MONCOMBLE Nicolas FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    5 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    7 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    8 LELEU Antoine DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    9 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    11 FREDRIKSEN Sondre Midtsveen NOR 12 AASHEIM Aksel Fischer NOR 13 VANDAELE Thijs 14 DEMUYNCK Koen 15 VANNESTE Evert 16 SLABINCK Indiana 17 DE SCHUYTER Arne 18 CLAERHOUT Sven 19 STONEMAN Leon GBR 20 KVINGEDAL Hans NOR 21 BOUTTÉ Jordy 22 DECEUNINCK Thomas 23 HUYSSER Jeroen 24 CATTEEUW Christof 25 DE VRIESE Stijn 26 CALLEWAERT Rodric 27 BAILLIEVIER Kilian 28 MOERMAN Thomas 29 PJÅKA Christian NOR 30 PAUWELS Nills

     

    16/04/2017 ERPE (O) - Elite z.c./U23 - 107,8 km - 41,83 km/h

    Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 51

    1 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    2 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    3 VAN MEIRHAEGHE Jef ESPIRA CYCLING TEAM

    4 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    5 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 GOEMAN Jonas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    7 PIRIUS Hans GER RSG 1919 HURTH

    8 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 HAELTERMAN Glen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 TIMMERMANS Tom 12 ANDRIEU Maxim 13 COLMAN Alex 14 VAN DER SCHUEREN Nicky 15 STERK-HANSEN Alexander NOR 16 VAINIONPää Oskari FIN 17 VAN DAMME Bart 18 MOREELS Louis 19 SOBERON Zowé 20 EINHORN Itamar ISR 21 VAN DAMME Indy 22 MARQUEZ MARQUEZ Mandel Arnold CHI 23 VEREECKEN Thomas 24 VAN DE PERRE Dimitri 25 WANTE Jari 26 LAGNEAUX Yoni 27 DUFFELEER Joachim 28 GOOSSENS Anko 29 VAN BOVEN Frederiek 30 VANOPDENBOSCH Tom 32 VAN GOETHEM Kevin 33 VAN DEN BERGHE Anthony

     

    16/04/2017 HAALTERT (O) – Dames Elite - 96,2 km - 36,95 km/h

    Aantal deelnemers: 99 - opgevers: 46

    1 GULLIKSEN Line Marie NOR AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    2 VANDENBROUCKE Saartje LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    3 OLSSON Sara SWE WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    4 THORVIK OLSEN Caroline NOR BERGEN CK / WV ZEEUWS-VLAANDEREN

    5 MOE Ingrid NOR BERGEN CK

    6 PILZ Estefania Sibila ARG AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 CHARD Megan GBR ISOREX CYCLING TEAM

    8 KORMOS Veronika HUN MAASLANDSTER CCN INTERNATIONAL CT

    9 GARNER Lucy GBR WIGGLE HIGH5

    10 CHRISTMAS Dani GBR WV ZEEUWSVLAANDEREN

    11 LOWTHER Melissa GBR 12 VERSCHELDEN Nathalie 13 INGHELBRECHT Sarah 14 MCDERMOTT Ellen GBR 15 LUTTUSCHKA Larissa GER 16 VAN DEN HAUTE Steffy 17 VENJAKOB Katharina GER 18 GINS Tara 19 DRUYTS Lenny 20 FABER Claire LUX 21 BORREMANS Sarah 22 BRITS Delphine 23 DOCX Mieke 24 VANDER SANDE Elise 25 BORGLI Stine NOR 26 MICHIELS Githa 27 BROLL Silje NOR 28 RIJKES Sarah AUT 29 TAYLOR Bethany GBR 30 BERLIN Malin SWE

     

    16/04/2017 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) – Interclub Juniores – 117 km – Rit 2 - 42,31 km/h

    Aantal deelnemers: 120

    1 WRIGHT Fred BRITISH NATIONAL TEAM

    2 ARENSMAN Thymen MONKEYTOWN CYCLING CLUB

    3 HOOLE Daan NED RWC AHOY

    4 LARSEN Mathias A. E. TEAM BORKOP-ROSKILDE JUNIOR

    5 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    6 HOPPEZAK Vincent RWC AHOY

    7 CASSAERT Loran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 BRITTON Rhys BRITISH NATIONAL TEAM

    9 McELROY Sean TEAM USA JUNIORS

    10 FONTIJNE Niels YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 DAEMEN Stijn 12 VANDEBEEK Bjorn 13 BROOS Alain 14 OREEL Lars 15 KOSTER Adne 16 BOMBOI Davide 17 VANSTEELANDT Thomas 18 DETHIER Bastien GBR 19 GEYSELS Xander 20 DANIELS Lars 21 CHRISTIAENS Régis 22 MARIT Arne 23 GOVAERTS Brent 24 DENS Tuur 25 KAESEMANS Jasper 26 PONSAERTS Thibaut 27 BLOUWE Louis 28 TACK Jan-Emiel 29 VAN TRICHT Stan 30 LUYSSEN Greg 31 REUVERS Kevin 32 VANOVERBERGHE Jens 55 VERHEIJEN Geert 57 VAN DER EYCKEN Brent 61 TILLETT James 70 LEKNESSUND Andreas 74 DAVIES Conor 102 BIERKENS Tim 103 SLOCK Liam 110 VERTONGEN Jens

     

    16/04/2017 BELLEGEM (W) - Aspiranten

    Jongens 12 jaar - deelnemers: 31 - 21 km

    1 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VANEECKHOUTTE Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    5 BOELAERT Maxence ISOREX CYCLING TEAM


    Jongens 13 jaar - deelnemers: 26 - opgevers: 2 - 24,5 km

    1 LUYSSEN Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 CEULEMANS Jarne HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 LETEN Inias K.V.C. DEINZE VZW

    4 ARDEEL Lennert VZW JONG WIELERTALENT

    5 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    15 SYMOENS Brady PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 1 - 17 km

    1 BRUNEEL Anna MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 2 - 24,5 km

    1 FEYS Malaika VZW JONG WIELERTALENT

    2 DE STERKE Kyena MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    Jongens 13 jaar - 1ste reeks - deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 DEWEERD Ugo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2 DOCKX Aaron WAC TEAM

    3 SCHEIRLYNCK Oscar TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 DE BUYSSER Quinten INDIVIDUEEL

    5 LAMOT Néo SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    15 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 2 - 35 km

    1 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    Jongens 14 jaar 1ste reeks - deelnemers: 38 - opgevers: 2

    1 LAMBRECHT Michiel TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VERSTAPPEN Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 WANDELS Thieben ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 HEYMAN Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    16 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    16-04-2017 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/04/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan MICHAËL APERS met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan MICHEL DE KONING met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Michaël Apers 2017.jpg   Michel de Koning 2017.jpg 

            Michaël Apers              Michel de Koning

    Zondag 16 April 2017 - KALLO (9120)  


    Catg.A – 70 km – 43 deelnemers

    1-MICHAËL APERS (Bazel)

    2-Verhofstadt Jarno

    3-Weemaes Robby

    4-Coomans Bjorn

    5-Rogge Simon

    6-Van der Trappen Bart

    7-Vandenbussche Ron

    8-De Smet Olivier

    9-Cardon Germer

    10-Maes Bram

    11-Rombaut Maarten-12-Rottiers Pieter-13-Burm Maarten-14-Bolle Jean-Pascal-15-Van Hille Glenn-16-Weemaes Filip-17-Bergmans Wim-18-De Kimpe Nick-19-Van Opstal Philippe-20-van Agtmaal Jeffrey-21-Daems Jens-22-De Sutter Maxime-23-Maes Dimitri-24-Nachtegael Danny-25-Smet Jochem-26-Vandecasteele Angelo-27-Meul Tom-28-Vanderveken Wim-29-Bogaert Sammy-30-Kesteleyn Bram-31-Van Osselaer Tom-32-Maes Vincent-33-Van Gaeveren Gunter-34-Le Blon Michel-35-Coppens Carrera-36-Van Laeken Gert-37-D'Hondt Niels-38-Suykerbuyk Ben-39-Van De Winckel Tom-40-Sullivan Joseph-41-Van Dieren Christophe-42-Schiltz Yannick-43-De Bock Stef

     

    Catg.B – 63 km – 25 deelnemers

    1-MICHEL DE KONING (Walsoorden NL)

    2-De Bosscher Koen

    3-Verbeken Kurt

    4-Smet Gert

    5-Van Den Broecke Mario

    6-Rombaut Wim

    7-De Vlieger Sven

    8-Van Raemdonck Robby

    9-Van Drom Giovanni

    10-Segers Daniel

    11-Van Raemdonck Kurt-12-Ghyselen Frederik-13-Dhondt Willem-14-Goossens Alex-15-Peelman Norbert-16-Oliebos Koen-17-Van Esbroeck Sven-18-Gussé Wim-19-Heynssens Hans-20-Van Roeyen Dave-21-Tsoi Bjorn-22-Van Guyse Danny-23-De Troyer Patrick-24-Peeters Danny-25-Van Den Broeck Alain

     

    Catg.B+ – 63 km – 10 deelnemers

    1-Lampaert Philip (Bellem)

    2-Driesen Johan

    3-Heyndrickx Wim

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-Van Hoof Danny

    6-Harms Ko

    7-Erauw Luc

    8-De Ben Mark

    9-Thursfield Paul

    10-Braeckman Geert

     

    Catg.C – 49 km – 28 deelnemers

    1-Van Hove Dirk (Tisselt)

    2-Van Eyndt Jozef

    3-Geerts Christiaan

    4-De Coninck Wim

    5-Vanopstal Eddy

    6-Govers Rony

    7-Van Den Brande Jan

    8-Struyf Raoul

    9-Heye Hilair

    10-Willems Noël

    11-De Vos Marc-12-De Coninck Danny-13-Lap Hans-14-Hoornaert Glenn-15-Van Cleemput Paul-16-Baudonck Tony-17-Keyenberg Koen-18-Bolle Henk-19-Vyncke William-20-Cornette Freddy-21-Reubens Hendrick-22-van Rijsbergen John-23-Bath Mick-24-Reniers Tony-25-Van den Broeck Louis-26-Van Kerschaver Robin-27-Tummeleer Dirck-28-D'Hondt Erwin

     

    Catg.D – 49 km – 14 deelnemers (+65 jaar)

    1-De Waal Wim (Axel NL)

    2-Oosterbosch Geert

    3-Vandermeulen Jos

    4-Tas Helmuth

    5-Luyten Felix

    6-Montforts Ad

    7-Devadder Andre

    8-Depreitere Eddy

    9-Deneef Jozef

    10-Mous Willy

    11-Pauwels Marcel-12-Lockefeir Marinus-13-Cooremans John-14-Dierks Jos

     

    Catg.D+ – 49 km – 9 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2--Vyvey Julien

    3-Cromheecke Riny

    4-Vingerling Aad

    5-D'Hont Joseph

    6-Hermans Luc

    7-Robijns Robert

    8-Hoof Roger

    9-Brouwers François

    16-04-2017 om 18:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/04/2017
    Banner LWU.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 2°Seizoenszege !!!


    Frank Suys.jpg 

              Frank Suys

    Zaterdag 15/04/2017 - LOTENHULLE - LWU

     

    Reeks A: 

    1.Giovanni DEBAERE

    2.Damon Devriendt

    3.Ward Leyn

    4.Kenny Michels

    5.Nicholas Braet

    6.Kevin Vandewiele

    7.Kenny Govaert (DV)

    8.Jeroen Vandewalle

    9.Bart Vindevoghel (DV)

    10.Kevin Van Reepingen (DV)

    11.Dieter Maes (DV), 12. Alexander Vervaeke, 13. Jordy Clarisse, 14. Nicola Staelens, 15. Thomas Michiels, 16. Kobe Nachtergaele, 17. Ward Boelaert (DV), 18. Chris Scherrens, 19. Matthias Thoorens, 20. Dieter Coussens, 21. Dieter Vanhulle, 22. Vincent Vantorre (DV), 23. Juhani Stevens, 24. Karel Van Meirhaeghe (DV), 25. Pieter Everaerd (DV), 26. Stefan De Brouwer (DV), 27. Flor Nachtergaele, 28. Lennert Grootaert, 29. Aloïs Gevaert, 30. Ruben Crop, 31. Senne Laloo, 32. Kjell Prazanova, 33. Ward Logghe (DV), 34. Joery Degrieck, 35. Alexander Defoor, 36. Guillaume Lauwers, 37. Glenn Velle, 38. Jonas Devoet, 39. Björn Steyaert, 40. Davy Bultinck (DV), 41. Robby Degrieck, 42. Dries Hebbelinck, 43. Davy Mercy, 44. Thomas Steyaert, 45. Cedric Vander Straeten (DV), 46. Jonas Vandeputte (DV), 47. Levi Degryse

     

    Reeks B: 

    1.Tom SAEYS

    2.Andy Critchlow (Gbr) (DV)

    3.Gert Fauck

    4.Jurgen Diependaele (DV)

    5.Gino De Clercq

    6.Alain Mortier

    7.Willem Hooreweghe

    8.Peter Hooreweghe (DV)

    9.Kristof Schoonbaert (DV)

    10.Youri Cathelyn

    11.David Inghels, 12. Gerdy Foselle, 13. Tommy Vandenbulcke, 14. Kurt Heyman, 15. Wouter Neuville, 16. Michaël Ledeine, 17. Ronny Lutters (DV), 18. Kenneth Wittouck, 19. Kristof Tousseyn (DV), 20. Giovanni Verheye, 21. Bart Van Landegem (DV), 22. Nesten Vandenbulcke, 23. Bart Ally (DV), 24. Luc Cools, 25. Mathieu De Rouck, 26. Kris De Cuyper (DV), 27. Koen Van Renterghem (DV), 28. Sven Crul, 29. Dietrich Van den Berghe

     

    Reeks C: 

    1.Jamie ANDERSON (Aus) (DV)

    2.Peter De Smet

    3.Steven Grymonpré

    4.Jan Cortoos (DV)

    5.Luc Van Clapdorp (DV)

    6.Eddy Gyselinck

    7.Marnic De Waele

    8.Lepoutre Ronny

    9.Patrick Decaestecker

    10.Guido Staels

    11.Philippe Devleeschauwer, 12. Geert Bultynck, 13. Lode Labeeuw (DV), 14. Luc De Poorter

     

    Reeks D: 

    1.FRANK SUYS (Hingene)

    2.Patrick Decaestecker

    3.Marc Cogge

    4.Bruno Cauwelier

    5.Johan De Baets

    6.Geert Smet

    7.Patrick Van Den Broeke (DV)

    8.Danny Boussauw

    9.Edward Janssens

    10.Louis Keymolen

    11.Rudi Baeyens, 12. Ronny Goethals, 13. Franky Holvoet, 14. Christ Christiaens, 15. Eugène De Roeck, 16. Herman Van Den Borre

    Frank Suys 2017 2.jpg 

    Reeks E:  

    1.Florent DE LEERSNYDER

    2.Hedwig De Buysser (DV)

    3.Hilaire Vanhove

    4.Willy Corthier

    5.Alain Messager

    6.Guido Fauck

     

    Reeks Dames: 

    1.Tatjana THEUNIS

    2.Eveline Baele

    3.Soetkin Gielen

    4.Joyce De Loof (DV)

    5.Annelies Lauwers

    6.Inge Joos

    7.Zindzi Van Lancker

    8.Jana Devoet

    16-04-2017 om 18:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/04/2017

    VWV.jpg

    Zondag 16 April – DEURNE-DIEST (3290) 


    Liefhebbers – 99 km

    1-Michiels Marnix

    2-Haut Maxime

    3-Goeleven Jeroen

    4-Steegmans Tristan

    5-Goossens Quentin

    6-De Wijngaert Filip

    7-Mombaerts Sven

    8-Bullens Michael

    9-Wouters Ive

    10-Jacquemyn Bjorn

    11-Ledegen Dietmar 12-Van Rooy Matthias 13-Dela Montagne Philippe 14-Hungs Michael 15-De Feyter Tom 16-Haveneers Ferre 17-Wouters Tim 18-Brochard Ludovic 19-Veulemans Christophe 20-Galicia Wannes 21-Pepinster Jean 22-Verheyden Joris 23-Wolkowicz Romain 24-Delanghe Jelle/ Rentmeesters Jorre

     

    Catg.C – 66 km

    1-De Busser Jean Paul

    2-Van Eyck Tom

    3-Pauwels Vital

    4-Witvrouwen Kris

    5-Vogels Gunther

    6-Depeuter Steve

    7-Heremans Koen

    8-Aerts Peter

    9-Roncada Valentino

    10-De Proost Gert

    11-Bogaerts Patric 12-Verschueren Ivan 13-Heremans Gert 14-Denier Ronny 15-Meuris Gerry 16-Christiaens Dave 17-Van Avondt Wim 18-Meir Wim 19-Dockx Peter 20-Van den Plas Kurt

     

    Catg.D – 66 km

    1-Vangenechten Freddy

    2-Lahou Rudy

    3-Wuyts Hans

    4-Vandenwijngaerden Marc

    5-Keim Luc

    6-Compere Serge

    7-Maillard Eric

    8-Van Roy Luc

    9-Vos Peter

    10-Poelmans Danny

    11-Van Loy Eddy 12-De Geyter Roel 13-Van Bael Hans 14-Hakir Bernard 15-De Cock Marc 16-Van der Mieren Kris 17-Goris Thomas 18-Follon Ronny 19-Van Uffel Wim 20-Minnen Marc

     

    Catg.E – 66 km

    1-Durant Martin

    2-Van Gils Rene

    3-Delfosse Joseph

    4-Delfosse Catherine

    16-04-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    15-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 15/04/2017 HARELBEKE-STASEGEM (W) – Interclub Elite z.c./U23 - 154 km - 42,06 km/h

    Aantal deelnemers: 155 - opgevers: 37

    1 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON

    4 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 RUIJGH Rob NED TARTELETTO - ISOREX

    6 APERS Ruben LOTTO SOUDAL

    7 MAES Alexander CIBEL - CEBON

    8 MICHIELS Killian UNITED C.T.

    9 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    10 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    11 VERSCHUERE Seppe 12 VAN RENTERGHEM Bram 13 LIVYNS Arjen 14 HAERINCK Steven 15 DE BOCK Stijn 16 SEFA Ylber ALB 17 PARIDAENS Jasper 18 MANNAERTS Jelle 19 TIMMERMANS Tim 20 REYNAERTS Jan 21 TIMMERMANS Tom 22 VANDEVYVERE Stijn 23 HEMROULLE Johan 24 BROES Michiel 25 VASTMANS Dries 26 DELVAUX Guillaume 27 CLAUW John-ross 28 MCGILL Scott USA 29 BALLET Mathias 30 VERHULST Lothar 48 DIELEMAN Michiel 50 VAN STEENBERGHEN Jori 80 VEREECKEN Thomas 105 DILLEN Ruben 107 JANSSENS Jarrid 117 COOLS Alexander

     

    15/04/2017 LAARNE - KALKEN (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 44,06 km/h

    Aantal deelnemers: 132 - opgevers: 54

    1 GOEMAN Jonas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    2 EVRARD Laurent VÉLO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS

    3 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DE RUYSSCHER Dante VETRAPO CYCLING TEAM

    5 DEKKER David NED WV DE JONGE RENNER

    6 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 OVERLAND Erik Vevatne NOR BERGEN CK

    8 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 PIETERS Frederik VETRAPO CYCLING TEAM

    10 HAVERALS Lars TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    11 PERSOON Joeri 12 ADRIAENSEN Michael 13 GOEMAN Jasper 14 BUYLE Pieter 15 PIETERS Bart 16 VERHAEGEN Jens 17 STROOSNIJDER Michel NED 18 KØHLER Victor NOR 19 ONGENA Matthias 20 VAN DAMME Bart 21 VANOVERSCHELDE Kobe 22 ROELS Sam 23 VIKøYR Sondre NOR 24 KOMIN Alexander RUS 25 VAN DEN NEST Jeffrey 26 LIEVENS Niels 27 STERK-HANSEN Alexander NOR 28 LAVA Kevin 29 VERHOEVEN Nico 30 VAN DAMME Indy 38 D´HOOGE Thomas 77 DE LANDTSHEER Steven

     

    15/04/2017 TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 42,38 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 22

    1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 ODDLI Anders NOR OTTESTAD IL SYKKEL

    7 JONCKHEERE Michael IMAGE4U-TREK CYCLING TEAM

    8 MATTHIAS Onghena BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 JONES Harrison GBR POLARTEC FUNDACION CONTADOR

    10 VIK Sverre Dyngeland NOR RINGERIKE SK

    11 STAVRAKAKIS George GRE 12 LANNOO Jaromir 13 COURTENS Olivier 14 CAVEY Laurens 15 FREDRIKSEN Sondre Midtsveen NOR 16 CREFFIER Laurent 17 KOBLE Adam USA 18 CONSTANT Kenny 19 WAGEMANS Koen 20 DE GREVE Maxim 21 ROLET Sylvain 22 WHITE Jacob USA 23 JORDE Ola NOR 24 PJÅKA Christian NOR 25 TOUBEAU Alexandre 26 AASHEIM Aksel Fischer NOR 27 DE SY Vincent 28 VAN RUYMBEKE Thieme 29 LOWYCK Jesse 30 HAAKSMAN Max NED 43 DAS Jeroen

     

    15/04/2017 ZUTENDAAL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km - 43,28 km/h

    Aantal deelnemers: 134 - opgevers: 67

    1 KOEP Thomas GER RC STAUBWOLKE QUADRATH 74 E.V.

    2 VAN OIRSCHOT Pieter NED ARROW CYCLING TEAM

    3 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM

    5 PAGNAER Arthur SPORT EN MOEDIG GENK

    6 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 MOSBEUX Christophe ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 SOLBERG Robert NED TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    10 ESSELAAR Remco NED TWC HET SNELLE WIEL

    11 VAN DYCK Wesley 12 HUVENERS Stan NED 13 SCHRUFF Stephan GER 14 GEUENS Joris 15 PANIS Maxim 16 AKKERMANS Lars NED 17 MINTEN Kevin NED 18 HAEMELS Bavo 19 VAN DEN BORNE Tom 20 VAN DE GEER Robbin NED 21 NIJS Steven 22 WATHIONG Thomas 23 NOELS Jeroen 24 SIMONS Kevin 25 BUNKENS Kris 26 GORGA Giovanni 27 ERREN Pim NED 28 HAUSLER Heinz GER 29 CRABBÉ Arno 30 RAMAEKERS Jochen 36 MARIN Glenn 53 WAELKENS Dave 64 VAN DE VYVER Greg

     

    15/04/2017 DIEGEM (B) - Dames Elite - 84,5 km - 37,3 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 44

    1 THORVIK OLSEN Caroline NOR BERGEN CK / WV ZEEUWS-VLAANDEREN

    2 VEKEMANS Anisha ALÉ CIPOLLINI

    3 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 MICHIELS Githa LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    5 BORGLI Stine NOR BRYNE CK

    6 PREUSS Tamara GER TWC MAASLANDSTER-ZUID LIMBURG

    7 VANDENBROUCKE Saartje LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    9 JAMIESON Amanda NZL TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG

    10 HARSCH Anne-sophie LUX HIR SCHUTTRANGE

    11 GULLIKSEN Line Marie NOR 12 MCDERMOTT Ellen GBR 13 OLSSON Sara SWE 14 LOWTHER Melissa GBR 15 MOE Ingrid NOR 16 BAKKER Minke NED 17 VAN HOUTUM Celine NED 18 TÖRMÄNEN Rosa FIN 19 LUTTUSCHKA Larissa GER 20 VAINIONPAA Laura FIN 21 BORREMANS Sarah 22 HELLEMONS Daimy NED 23 PILZ Estefania Sibila ARG 24 AHLSTRAND Emma SWE 25 PRESSLER Natascha GER 26 NESSMAR Alexandra SWE 27 STERCKX Kathleen 28 RUUD Kirsti NOR 29 BRITS Delphine 30 DUTOUR Margot FRA

     

    15/04/2017 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) – Interclub Juniores – 126 km – Rit 1 - 41,3 km/h

    Aantal deelnemers: 125

    1 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 CASSAERT Loran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VANHOOF Ward ACROG - BALEN BC

    4 PONSAERTS Thibaut SELECTIE VLAAMS-BRABANT

    5 VAN DER BEKEN Aaron WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    6 CALVERT Charley BRITISH NATIONAL TEAM

    7 MALMBER Matias Gunnar TEAM BORKOP-ROSKILDE

    8 MAAS Edo NED RWC AHOY

    9 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 BROOS Alain ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 PAQUOT Tom 12 BRITTON Rhys 13 FREHEN Jeremy 14 VANSTEELANDT Thomas 15 MARIT Arne 16 BLOUWE Louis 17 BOMBOI Davide 18 LUYSSEN Greg 19 ZIJLAARD Maikel NED 20 KONIJN Alexander 21 CHRISTIAENS Régis 22 MARCHAND Bastian 23 McELROY Sean 24 DE ROOIJ Jesse 25 SCHERPENBERGH Tristan 26 LAMBEIR Joachim 27 FRANCEN Joeri 28 DENS Tuur 29 VERHEYEN Maarten 30 HANNE Milan 85 MILBOU Steff 89 SLOCK Liam 93 BIERKENS Tim 99 VERTONGEN Jens 110 VERHEIJEN Geert

    15-04-2017 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    3-2-2017 ploeg  van moer- 202.JPG 

     Thomas De Pestel

    Zaterdag 15/04/2017 GELUVELD (W) - Juniores - 93 km - 38,97 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - opgevers: 21

    1 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    2 CAPPAN Lennert VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 ROSE-DAVIES Louis GBR CANYON UK

    4 ROBINSON Oliver GBR THANET RC

    5 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    9 WUYTS Sooi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 VERSLYPE Theo 12 WISZNIEWSK Kacper POL 13 KUS Adam POL 14 HALVORSEN Aleksander NOR 15 NOWAK Mateusz POL 16 GAUTESTAD Audun NOR 17 VANDEN HEEDE Niels 18 VAN CANEYT Joren 19 STEINSLAND Gunnar NOR 20 BOUCKAERT Louis 21 BZDAK Czeary POL 22 BRYNSRUD Magnus NOR 23 LOEYS Jarne 24 DE GRAEVE Simon 25 NOPPE Matthias 26 BAZLEY George GBR 27 POLTORAK Kacper POL 28 VANDEVELDE Yentl 29 COLLIE Lars 30 JAKUBIUK Mateusz POL

     

    15/04/2017 SINT-JORIS-WEERT (OUD-HEVERLEE) (B) - Juniores - 85,8 km - 42,79 km/h

    Aantal deelnemers: 104 - opgevers: 23

    1 STEWART Jake GBR UK TRACK ACCREDITATION

    2 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    4 COVELIERS Seppe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 LINDELAUF Melvin NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 BROWN Jim GBR HOLMFIRTH CYCLING CLUB

    8 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 GABBAY Nir ISR TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    10 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 WOUTERS Rick 12 DE MESMAEKER Tibo 13 VAN BOVEN Luca 14 DALEMANS Geoffrey 15 DE LANGE Pieter-jan 16 WUYTS Siebe 17 GEYSEGOMS Tom 18 PUT Lars 19 VAN DEN HAUTE Bram 20 BRUSSELEERS Kiano 21 VRANCKX Mark 22 BAETENS Branko 23 SMET Jonas 24 FOCQUET Mathijs 25 STERCKX Domien 26 VANHERREWEGEN Thomas 27 CANDRIES Ruben 28 MINJAUW Lucas 29 BRAEKEN Ibe 30 VAN BUN Dries 64 FRANSSENS Yannick

     

    15/04/2017 GELUVELD (W) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 62 km - 33,65 km/h

    Dames Juniores - deelnemers: 33 - opgevers: 1

    1 PARKER Danielle GBR WELSH CYCLING

    2 POPELIER Lotte TIELTSE RENNERSCLUB

    3 KING Eluned GBR WELSH CYCLING

    4 MIDTSVEEN Natalie NOR RINGERIKE SK

    5 COLE Amy GBR WELSH CYCLING

    6 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    7 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8  GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    9 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 VAN DIJKE Demi NED LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 VANWALLEGHEM Kyenta 12 YSLAND Anne Dorthe NOR 13 MICHIELSEN-STEVENS Laura 14 KEMPS Stephanie 15 PENNYNCK Charlotte 16 PUNNEWAERT Kirin 17 GYSSELS Fien 18 VERDONCK Karen 19 KESTELEYN Febe 20 AKKERMANS Lotte NED 21 JONGENELEN Sanne NED 22 VAN DE VELDE Florelien 23 CHARLIER Laura 24 PAUMEN Jewel NED 25 AERTS Kato 26 FINUCANE Emma GBR 27 DE PESSEMIER Phoebe 28 CALLEBAUT Chadia 29 SAMYN Lot 30 SWINNEN Amy 31 STORMS Imke


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    2 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    4 BERKANE Sarah FRA BOULZICOURT

    5 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    6 LENSECLAES Ditte LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    7 MICHIELSEN-STEVENS Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    9 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB

    10 UTVIK Emelie Røe NOR BERGEN CK NORWAY

    11 VRANKEN Chayenne 12 VANDECAVEYE Fleur 13 LAMEIRE Louise 14 DELESTRAIT Camille 15 VAN STEENWINKEL Ella 16 BIEBAU Axelle 17 VAN GOETHEM Brenda 18 VERMET Saryn 19 WORM Cara 20 DENISSE Lauren

     

    15/04/2017 GELUVELD (W) - Nieuwelingen - 62 km - 36,8 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 4

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 BRIDGES Zach GBR WELSH CYCLING

    5 TENE Rotem ISR ISRAEL GO PROU

    6 SZARY Jan POL UKKS IMIELINU

    7 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    9 DEJONGHE Kjell ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 VANGHELUWE Warre 12 LEFEVRE Ruben 13 GALLE Marlo 14 DEJAEGHER Jasper 15 BUIJSSE Lukas 16 EECKHOUT Emile 17 VERHELLE Cedric 18 VANDERBEKE Aiden 19 GALLE Staf 20 DEPOORTER Dieter 21 DEWACHTER Lucas 22 HOSTEN Ian 23 LOOTENS Gust 24 VAN LANDSCHOOT Ruben 25 ANDERTON Toby GBR 26 VAN CAUTER Jarne 27 GELDERS Gil 28 WYSEURE Joran 29 DE GEEST Ricky 30 THORÉ Rune

     

    15/04/2017 HARELBEKE-STASEGEM (W) - Nieuwelingen - 60 km - 39,88 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 15

    1 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    4 CLAEYS Laurent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 DE SCHEPPER Ward NED

    9 GOEBEERT Théo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 KEYNAN Dan ISR CCC

    11 Deshe Yotam ISR 12 VAN COMPERNOLLE Jamie 13 BECKETT Sam GBR 14 LEWIS Benjamin A. GBR 15 VIDTS Obie 16 SAYOEN Lander 17 VANDENSTORME Dylan 18 DELFT Mattice 19 HEYLEN Robbe 20 BARBRY Giel 21 VANCANNEYT Jelle 22 VERRIEST Noah 23 GARDIN Michael 24 EGGLESTONE Matti GBR 25 LEWILLE Ian 26 DEBOSSCHERE Seppe 27 DE GROOTE Vasco 28 BENOIT Jonas 29 SOENENS Ayton 30 CATTEEUW Xander 31 VAN HAVERE Detlev 32 VAN DAELE Ernest 47 VAN BUYNDER Thibaud 49 RASSCHAERT Lander 69 COLMAN Thibeau

     

    15/04/2017 ZUTENDAAL (LB) - Nieuwelingen - 66 km - 40,03 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 61

    1 STIPPELMANS Toon WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 NIELSEN Anders Toft DEN ESBJERG CYKEL RING SPORT AF 1919

    3 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    4 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VAN LOOVEREN Thijs WAC TEAM

    6 SZÉKELY Nathan PEER BMX VZW

    7 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 WOLFS Gert-jan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 HEYLEN Wout 12 LAERMANS Tommy 13 VAN GAELEN Louis 14 ALENTEYNS Jorit 15 DE GRAEF Noah 16 VAES Alexandre 17 HUYBRECHTS Sander 18 JØRGENSEN Anders Bjørn DEN 19 DE RYCK Robbe 20 SCHURGERS Stef 21 POELMANS Sam 22 DECOSTER Michael 23 STEVENS Daan 24 DE SMET Connor 25 SHUMBUSHO Yvan-Kevine 26 LIJNEN Tymon 27 JOCHEMS Jody NED 28 VAN ROY Tristan 29 PEETERS Jef 30 VERLUYTEN Dennis 33 REUNIS Rowdy NED

    15-04-2017 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/04/2017

    waod_3.jpg
    xml:namespace prefix = o />Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 6°Seizoenszege !!!
    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 
        
    Patrick Cocquyt

    Zaterdag 15 April 2017 - ASSENEDE (9960)

    Catg.A – 73,8 km – 61 deelnemers

    1 Cooman Gianni (Oordegem)

    2 Vertommen Jeff

    3 Vernaet Olivier

    4 Van Raemdonck Kevin

    5 Verwee Nico

    6 Bauters Pieter

    7 Smet Jochem

    8 Van Vlierberghe Bart

    9 De Cock Bart

    10 de Cock Jules

    11 Buysse Lennert 12 Lammertyn Foeke 13 Alonso Alexander 14 De Sutter Maxime 15 Van Sante Tristan 16 Van Der Sickel Mario 17 Weemaes Robby 18 Opsomer Enzo 19 Van Opstal Philippe 20 De Smet Olivier 21 Poppe Stef 22 Guequierre Roy 23 Lammens Jonas 24 Snoeck Mathias 25 Vancolen Kevin 26 Van Waeyenbergh Grégory 27 Wullems Richard 28 Vlaeminck Dimitri 29 Lindhout Onno 30 Meul Tom 31 Van Hyfte Tom 32 Declercq Michael 33 Bolle Jean-Pascal 34 De Leeuw Jelle 35 Nevejans Kenny 36 Van Kerchove Jonathan 37 De Clercq Wouter 38 Slabinck Anthony 39 Vandenberghe Stijn 40 Vandriessche Kenneth 41 Goossenaerts Peter 42 Wintermans Alain 43 de Meijer Christian 44 Bekaert Tim 45 Cooman Mauro

     

    Catg.B – 65,6 km – 40 deelnemers

    1 Pauwels Vital (Lommel)

    2 Van De Perre Lieven

    3 De Bosscher Koen

    4 Smet Gert

    5 Savat Nico

    6 De Weirdt Gino

    7 Verschelden Steven

    8 Vermassen Peter

    9 Maes Peter

    10 De Vlieger Sven

    11 De Paepe Jimmy 12 Schollaert Carlo 13 Luyssen Geoffrey 14 De Bruycker Jan 15 Smith Lee 16 Diet Wim 17 Hoes Andy 18 Butler Paul 19 De Neve Bart 20 Heynssens Hans 21 Kramer Guido 22 Simpson Stephen 23 Schaut Danny 24 De Wannemaeker Filip 25 Panis Tom 26 Quintelier Gunther 27 Leyseele Franky 28 Stans Tom 29 Bogaerts Patric 30 Van Rijckeghem Steven 31 De Brauwer Lesley 32 Van Roeyen Dave 33 Rizzo Claudio 34 de Koning Michel 35 Baert Giovanni 36 Rabout Rudi 37 Victor Kurt 38 Van Obbergen Wim 39 Van Guyse Danny 40 Van Den Broeck Alain

     

    Catg.B+ - 65,6 km - 22 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Primo Gino

    3 Keim Luc

    4 Roose Nico

    5 Hereijgers Piet

    6 Leuntjens Kurt

    7 Roobroeck Dirk

    8 Vrancken Luc

    9 Janssens Kenny (Melsele)

    10 Vande Kerkhof Robert

    11 Thursfield Paul 12 Braeckman Geert 13 van Lijsdonk Henk 14 De Lannoy Didier 15 Cooman Jerry 16 Geets Frank 17 Fierens Paul 18 Driesen Johan 19 Van Honsté Kris 20 Nevejans Idesbald 21 Vyncke Johan 22 Erauw Luc

     

    Catg.C – 53,3 km - 28 deelnemers

    1 Reniers Tony (Kuringen)

    2 Van Eyndt Jozef

    3 Goossens Marc

    4 De Coninck Danny

    5 Vanopstal Eddy

    6 Hoornaert Glenn

    7 Lap Hans

    8 Heye Hilair

    9 Buyens Patrick

    10 Baudonck Tony

    11 Bath Mick 12 De Naeghel Jozef 13 De Coninck Wim 14 Van Lierde Hans 15 Bultinck Andre 16 D'Hondt Erwin 17 De Vuyst Eddy 18 Boeve José 19 Polfliet Danny 20 Willems Noël 21 Lacquet Philippe 22 Vyncke William 23 Bolle Henk 24 Dom André 25 Van den Broeck Louis 26 De Gucht Etienne 27 Struyf Raoul 28 Wille Kurt

     

    Catg.D – 53,3 km - 11 deelnemers (+65 jaar)

    1 De Waal Wim (Axel/NL)

    2 Vandermeulen Jos

    3 Luyten Felix

    4 Burggraeve Noël

    5 Wauters Jean Pierre

    6 De Sutter Willy

    7 Moens Louis

    8 Mous Willy

    9 Pauwels Marcel

    10 Lockefeir Marinus

    11 Tas Helmuth

     

    Catg.D+ - 53,3 km – 7 deelnemers (+70 jaar)

    1 Vyvey Julien (Wondelgem)

    2 Snels Luc

    3 Vandenheuvel Gilbert

    4 Robijns Robert

    5 D'Hont Joseph

    6 Hermans Luc

    7 Brouwers François

    15-04-2017 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 23/04/2017 - MTB-TOERTOCHTEN TE BELSELE
    MTB Belsele.jpg

    Bron: Arnoud Knapen

    Ondervoorzitter Belsele-Sportief

    Bergstraat 24, 9111 Belsele-Waas

    0498-23 49 45

    arnoud.knapen@pandora.be

    15-04-2017 om 21:12 geschreven door kenny


    14-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 14/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 14/04/2017 HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 46,04 km/h

    Aantal deelnemers: 138 - opgevers: 17

    1 DE WEERDT Nick HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    4 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    6 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 THIJS Edwin HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 DELBAEN Michael ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VAN GENECHTEN Steff STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 LEFEBER Mathias 12 HAEMELS Bavo 13 NOELS Jeroen 14 DE RYCK Roy 15 VERMEULEN Stef 16 WOUTERS Rutger 17 SCHOUTEN Jasper NED 18 WILLEMS Kenny 19 NOELS Sven 20 VAN DEN BRANDEN Viktor 21 VALVEKENS Jannes 22 GROENEVELD Harro NED 23 SEGERS Joren 24 VAN NYEN Hans 25 DEMOLDER Stijn 26 VERBIEST Senna 27 ANDRIEU Maxim 28 SUAREZ MARTINEZ Kevin 29 HUYGEN Wout 30 PAGNAER Arthur 33 AMELINCKX Stef 83 COP Jurgen 90 VAN BUGGENHOUT Joeri 95 VAN ROOSBROECK Patrick 115 WIELANDT Sven

    14-04-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    13-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 13/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 13/04/2017 BELLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,57 km/h

    Aantal deelnemers: 136 - opgevers: 66

    1 HAYTER Ethan GBR TEAM 100% ME

    2 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DE VILLE Jelle VAN EYCK SPORT

    4 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 BASSON Gustav RSA VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 SOTBERG Andre NOR TVK

    7 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 CLAXTON Angus GBR GLASGOW CYCLETEAM

    10 DEGUIDE Louis PRORACE CYCLING TEAM

    11 GULLHAV Anders Nordby NOR 12 HOLT Joe GBR 13 DEGEZELLE Kevin 14 SEFA Ylber ALB 15 VIKøYR Sondre NOR 16 GELDHOF David 17 TUNSET Anton NOR 18 VANLUCHENE Mats 19 DE MAREZ Ruben 20 DECEUNINCK Thomas 21 HENNESSY Jacob GBR 22 DESMECHT David 23 HARTLEY Adam GBR 24 AASHEIM Aksel Fischer NOR 25 SESSLER Nicolas BRA 26 QUERTINMONT Corentin 27 JONES Harrison GBR 28 DEBUYCK Robbe 29 PATTEN Daniel GBR 30 COMMEYNE Davy 38 JANSSENS Jarrid 43 CLAUS Dieter

     

    13/04/2017 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h43'37"

    Aantal deelnemers: 130 - opgevers: 42

    1 VAN DAMME Indy WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DESCAMPS Joris MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    5 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    7 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    8 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    9 HESTERS Jules VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    11 DHOLLANDER Kristof 12 PARDON Ward 13 VAN CAUWENBERGHE Christophe 14 GOEMAN Jonas 15 RASSCHAERT Kevin 16 VAN RENTERGHEM Bram 17 STERK-HANSEN Alexander NOR 18 VAN DAMME Bart 19 MASURE Brent 20 VAN GUYSE Jarno 21 EVRARD Laurent 22 SOBERON Zowé 23 DE FAUW Ken 24 BOGAERT Steven 25 DILLEN Ruben 26 ORSET Jonas NOR 27 VERHEYDEN Robin 28 KEHLER Victor NOR 29 MARIN Glenn 30 DE SY Vincent 31 WEEMAES Sasha 45 CORDEEL Pieter 59 VAN GOETHEM Kevin 70 VANDERMAST Kevin 77 MATTHIAS Onghena 78 DE LANDTSHEER Steven

     

    13/04/2017 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Tijdrit – Provinciale Kampioenschappen - Alle categorieën

    Aantal deelnemers:

    13-04-2017 om 20:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan Rune Herregodts met zijn 1°Seizoenszege bij de Beloften !!!

    Proficiat aan Steff Milbou met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan Branko Huys met zijn 2°Seizoenszege bij de 2°jaars Nieuwelingen !!!

     

    Rune Herregodts    Steff Milbou   Branko Huys

    Dinsdag 11/04/2017 URSEL (O) - Tijdrit – Provinciale Kampioenschappen -  Alle categorieën

     

    Elite zonder Contract - dinsdag 11.04 - 32,5 km

    1 VERRAES Benjamin - VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CT 42:09:961

    2 VERSTRAETEN Jari - VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CT 42:36:719

    3 VAN DER HAEGHEN Ruben - VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK CT 43:16:296

    4 DHAENE Brecht - PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVIE 43:23:285

    5 DE SY Gertjan - PRORACE CT 44:14:244

    6 GOEMAN Jonas - TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM 44:14:244

    7 DHOLLANDER Kristof - TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 45:13:727

    8 RASSCHAERT Kevin - GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CT 45:40:880

    9 BOSSAER Gatiën - VD HAUWE CT - GENTSE VS 46:26:455

    10 VANOVERSCHELDE Kobe - VETRAPO CT - 47:29:980

     

    U23

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren ILLI-BIKES CYCLING TEAM 42:22,015

    2 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 42:25,250

    3 APERS Ruben LOTTO SOUDAL 43:25,746

    4 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM 43:55,482

    5 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 44:05,065

    6 BOTHUYNE Jorden VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. 44:09,545

    7 VAN POUCKE Aaron VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. 44:14,306

    8 HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-VULSTEKE 44:23,605

    9 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW 44:25,565

    10 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM 44:29,864

     

    Dames Elite

    1 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO 24:12,285

    2 VAN DEN STEEN Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR 24:24,158

    3 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 24:33,145

    4 VERSCHELDEN Nathalie LENSWORLD - KUOTA 24:33,942

    5 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM 25:17,521

    6 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM 25:48,917

    7 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 26:04,159

    8 DELBAERE Fien SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR 26:37,262

    9 DE BOECK Jasmien ISOREX CYCLING TEAM 27:27,838

     

    Juniores

    1 STEFF MILBOU uit Meerdonk MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT 19:57,882

    2 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS 20:03,722

    3 CLAEYS Arno ISOREX CYCLING TEAM 20:11,958

    4 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS 20:17,064

    5 BEKÉ Willem KTC-CYCLING TEAM 20:22,778

    6 WUYTS Sooi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT 20:23,076

    7 PESSEMIER Tom TIELTSE RENNERSCLUB 20:25,189

    8 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM 20:27,984

    9 TORDEUR Niels ISOREX CYCLING TEAM 20:31,117

    10 VAN BOVEN Luca TIELTSE RENNERSCLUB 20:31,480

     

    Dames Juniores

    1 SCHOKKAERT Febe LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT 16:40,070

    2 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 17:31,407

    3 UYTTENHOVE Aiko AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM 18:02,980

    4 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 18:06,250

    5 VAN SEVEREN Sarah AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM 18:34,852

    6 LAMEIRE Louise KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 18:40,290

    7 HENDRIKX Laura VD HAUWE CT - GENTSE VS 21:07,479

     

    Nieuwelingen 1e jaars

    1 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT 15:24,430

    2 ROGIERS Lucas INDIVIDUEEL 15:26,180

    3 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 15:42,023

    4 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM 16:03,780

    5 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT 16:08,310

    6 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 16:12,610

    7 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM 16:12,930

    8 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 16:35,510

    9 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 16:41,480

    10 VAN DER PERRE Diemer KTC-CYCLING TEAM 16:46,030

     

    Nieuwelingen 2e jaars

    1 BRANKO HUYS uit Waasmunster PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 14:51,340

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 15:05,810

    3 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC 15:12,010

    4 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 15:12,530

    5 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 15:15,280

    6 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 15:25,880

    7 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS 15:27,120

    8 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 15:32,200

    9 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 15:40,600

    10 NONNEMAN Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 16:01,590

     

    Dames Nieuwelingen

    1 RENDERS Luna KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 16:43,180

    2 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS 17:23,130

    3 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 17:26,048

    4 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS 17:37,850

    5 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT 17:47,570

    6 DE ROCKER Gemke PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 18:08,850

    7 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 18:23,590

    8 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM 18:27,350

    9 VAN DE VELDE Florelien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM 19:42,700

    10 GOVAERT Jana K.V.C. DEINZE VZW 21:37,390

    13-04-2017 om 20:48 geschreven door kenny


    12-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 12/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 12/04/2017 BRABANTSE PIJL (B) - Men Elite - 197 km - 41,57 km/h

    Aantal deelnemers: 186 - opgevers: 59

    1 COLBRELLI Sonny ITA BAHRAIN - MERIDA

    2 VAKOC Petr CZE QUICK - STEP FLOORS

    3 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL

    4 WELLENS Tim LOTTO SOUDAL

    5 LINDEMAN Bert-Jan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    6 JUUL JENSEN Christopher DEN ORICA - SCOTT

    7 DEVENYNS Dries QUICK - STEP FLOORS

    8 DILLIER Silvan SUI BMC RACING TEAM

    9 CAMPENAERTS Victor TEAM LOTTO NL - JUMBO

    10 DE PLUS Laurens QUICK - STEP FLOORS

    11 MATTHEWS Michael AUS 12 MARTENS Paul GER 13 COQUARD Bryan FRA 14 GASPAROTTO Enrico ITA 15 GILBERT Philippe 16 BETTIOL Alberto ITA 17 VANTOMME Maxime 18 LOBATO DEL VALLE Juan Jose ESP 19 BAUGNIES Jérôme 20 VANENDERT Jelle 21 HANSEN Lasse Norman DEN 22 BONNAMOUR Franck FRA 23 MEURISSE Xandro 24 TOLHOEK Antwan NED 25 VAN DER SANDE Tosh 26 VAN DER LIJKE Nick NED 27 HAIG Jack AUS 28 SMITH Dion NZL 29 SBARAGLI Kristian ITA 30 DUIJN Huub NED 33 TEUNS Dylan 37 SPRENGERS Thomas 38 HERMANS Ben 41 DE BIE Sean 44 LIETAER Eliot 53 DELFOSSE Sébastien 57 HABEAUX Gregory 59 DECLERCQ Benjamin 61 KEUKELEIRE Jens 66 VLIEGEN Loïc 71 BILLE Gaetan 74 VAN ASBROECK Tom 77 DEVOLDER Stijn 80 PEYSKENS Dimitri 87 VAN GESTEL Dries 88 VAN ROOY Kenneth 89 DE GENDT Thomas 90 DELTOMBE Kevin 95 VEUCHELEN Frederik 99 VAN KEIRSBULCK Guillaume 100 WARNIER Antoine 111 MERTZ Remy 118 ALLEGAERT Piet 127 VERGAERDE Otto

     

    12/04/2017 OVERIJSE (B) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 46,8 km - 32,87 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 7

    Dames U17 - deelnemers: 27 - opgevers: 6

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 PAUMEN Jewel NED ACROG - BALEN BC

    3 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    4 SMULDERS Silke NED TWC PIJNENBURG

    5 MIDTSVEEN Natalie NOR RINGERIKE SK

    6 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    7 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    8 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    11 LIMPENS Pien NED 12 VAN LOMMEL Yenthe 13 VERBEEK Britt 14 MICHOTTE Maelle 15 DE PESSEMIER Phoebe 16 GOOSSENS Lotte 17 MICHIELSEN-STEVENS Laura 18 PEETERS Fleur 19 CEULEMANS Lisse 20 LEFEBER Aline 21 CHARLIER Laura


    Dames Juniores - deelnemers: 20 - opgevers: 1

    1 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    2 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 SCHOKKAERT Febe LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    4 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    6 LENSECLAES Ditte LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    7 UYTTENHOVE Aiko AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 AERNOUTS Amber ACROG - BALEN BC

    9 DELESTRAIT Camille LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    11 SCHEPERS Yana 12 ROELOF ARENDSVEEN An NED 13 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 14 HAYES Connie GBR 15 LEPLAT Florine FRA 16 HOEFKENS Erin 17 VANDEPUTTE Léa 18 LAMEIRE Louise 19 ALLART Oceane FRA

     

    12/04/2017 URSEL (O) - Tijdrit - Provinciale Kampioenschappen -  Alle categorieën

    Aantal deelnemers:

    12-04-2017 om 20:40 geschreven door kenny


    10-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 6°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan JENS VERTONGEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg   Jens Vertongen.jpg

      Greg Van Avermaet       Jens Vertongen

    Zondag 09/04/2017 – PARIJS – ROUBAIX (Fra) – Men Elite UCI – 257 km - 05h41'07"

    Aantal deelnemers: 199

    1-GREG VAN AVERMAET uit Hamme-BMC Racing Team

    2-Zdenek STYBAR (Tsj)-Quick-Step Floors

    3-Sebastian LANGEVELD (Ned)-Cannondale-Drapac

    4-Jasper STUYVEN-Trek-Segafredo

    5-Gianni MOSCON (Ita)-Team Sky

    6-Arnaud DEMARE (Fra)-FDJ  + 12"

    7-André GREIPEL (Dui)-Lotto Soudal

    8-Edward THEUNS-Trek-Segafredo

    9-Adrien PETIT (Fra)-Direct Energie

    10-John DEGENKOLB (Dui)-Trek-Segafredo

    11-Mathew HAYMAN (Aus) 12-Florian SENECHAL (Fra) 13-Tom BOONEN 14-Yoann OFFREDO (Fra) 15-Laurens DE VREESE 16-Marcus BURGHARDT (Dui) 17-Piet ALLEGAERT 18-Nikolas MAES 19-Sylvain CHAVANEL (Fra) 20-Dylan VAN BAARLE (Ned) 21-Daniel OSS (Ita) 22-Jürgen ROELANDTS  +20" 23-Jelle WALLAYS  +26" 24-Marcel SIEBERG (Dui) +36" 25-Ramon SINKELDAM (Ned) +2'24" 26-Marco MARCATO (Ita) 27-Nils POLITT (Dui) 28-Jonas VAN GENECHTEN 29-Koen DE KORT (Ned) 30-Bert VAN LERBERGHE 31-Oliver NAESEN 32-Bert DE BACKER 34-Dimitri CLAEYS 35-Stijn VANDENBERGH +3'01" 37-Pieter VANSPEYBROUCK +3'45" 44-Iljo KEISSE 57-Maxime FARAZIJN 69-Preben VAN HECKE 78-Jens DEBUSSCHERE +9'53" 79-Edward PLANCKAERT +9'55" 82-Yves LAMPAERT 83-Jens KEUKELEIRE +14'06" 96-Jenthe BIERMANS  +20’44” 98-Julien VERMOTE 100-Boris VALLÉE


    09/04/2017 WIEZE (O) - Elite z.c./U23 - 135 km - 44,54 km/h

    Aantal deelnemers: 159 - opgevers: 36

    1 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    3 VERMEER Tom NED TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    4 KULSET Sindre NOR RINGERIKE SK

    5 STRØMSETH Per NOR LILLEHAMMER CYKLEKLUBB

    6 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    8 DE VOS Gertjan UNITED C.T.

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 DHAENE Brecht PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 D´HEYGERE Gil 12 TIMMERMANS Tom 13 VAN RENTERGHEM Bram 14 KJEMHUS Joakim NOR 15 VAN ROOSBROECK Arne 16 FREDRIKSEN Sondre Midtsveen NOR 17 DEBRUYNE Glenn 18 TEMMERMAN Jasper 19 VAN HAUWERMEIREN Michiel 20 MUYS Ayton 21 LAMB Ross GBR 22 VAN DUREN Brent 23 NEVENS Tibo 24 GUYONNAUD Jonathan 25 VANDEWIELE Frederik 26 MASURE Brent 27 HAVERALS Lars 28 VAN DAMME Davy 29 CLAUS Dieter 30 MCGILL Scott USA 40 VAN DAMME Bart 42 WIELFAERT Kristof 49 AMELINCKX Stef 74 DE JONGHE Kevin 81 VANDYCK Niels 93 WIELANDT Sven 104 DE BOCK Stijn 109 DE BLOCK Nick 119 WEEMAES Sasha

     

    09/04/2017 DILSEN-STOKKEM (LB) - Elite z.c./U23 - 109 km - 48,27 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - opgevers: 47

    1 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 HAYTER Ethan GBR TEAM 100% ME

    3 HOULMONT Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    4 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    6 LETEN Wouter BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 DE WEERDT Nick HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 HENNESSY Jacob GBR TEAM 100% ME

    9 VAN OIRSCHOT Pieter NED ARROW CYCLING TEAM

    10 MONDELAERS Jarno ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 HARRISON Jones GBR 12 VENNER Quentin 13 WILLEMEN Kristof 14 RUNIA Nick GER 15 SCHRIJVER Jorgos NED 16 PAASSCHENS Mathijs NED 17 LEWIS Adam GBR 18 VAN GENECHTEN Steff 19 HUYGEN Wout 20 VAN DEN BERGHE Jeroen 21 MAZZONE Leon GBR 22 NIJS Steven 23 VANDENBUSSCHE Jari 24 STERK-HANSEN Alexander NOR 25 VAN BROEKHOVEN Guy 26 BERTELS Leander 27 CRABBÉ Arno 28 VAN ENDE Wouter 29 HEINDERSON Maths 30 DECOSTER Gert-jan

     

    09/04/2017 BACHTE-MARIA-LEERNE (O) - Juniores - 88,4 km - 40,89 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 22

    1 DE LENG Mathijs NED VOLHARDING

    2 IHLE Aadne NOR GLAMDAL SK

    3 ANDERSEN Idar NOR GAULDAL SK

    4 HOLSTAD Simon Aspelund NOR VZW JONG WIELERTALENT - SPIE-DOUTERLOIGN

    5 KLEVJER Kristian NOR GLAMDAL SK

    6 VERBOOM Minne NED

    7 HALVORSEN Tobias NOR KRISTIANSANDE

    8 STEINSLAND Gunnar NOR

    9 ROENNING Vebjoern NOR VZW JONG WIELERTALENT

    10 VAN KRIMPEN Jeroen NED UWTC DE VOLHARDING

    11 BUYLE Christian Edelsteen NOR 12 ÅRNES Daniel NOR 13 DE SCHRIJVER Dries 14 TOFTE Magnus NOR 15 STRAND Peder NOR 16 SITTERS Bart NED 17 SLOCK Liam 18 HALVORSEN Aleksander NOR 19 DRAGSTEN Jørgen NOR 20 JOHANNESSEN Mathias NOR 21 VETRHUS Alf Vidar NOR 22 DE NEVE Joerik 23 WARRENS Anthony 24 SCHOOLENAAR Dion NED 25 DE CLERCQ Aaron 26 TUSCANO Alessandro 27 BORDON Ruben 28 DE GRAEVE Simon 29 VAN DE VELDE Nico 30 DE VRIENDT Niels

     

    09/04/2017 BEERNEM (W) - Juniores - 79 km - 41,34 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 4

    1 JENS VERTONGEN uit Verrebroek VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VERLINDE Simon KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 DE SMEDT Lennert KTC-CYCLING TEAM

    6 BRAET Axel KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 MARCHAND Bastian BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    8 CREYGELMAN Jens JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 DERYCKERE Ruben CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 SAINTOBYN Quinten 12VANDEMEULEBROUCKE Lennert 13 DELSAUT Anthony 14 VAN DEN HAUTE Bram 15 WILS Lance 16 MOORE Frank IVB 17 SELFE Ben GBR 18 DE MONCHAUX-IRONS Logan GBR 19 BRUNING Jente 20 BIRD Simon GBR 21 VERHECKEN Gilan 22 BORRA Victor 23 DELAERE Jonas 24 WESTELINCK Jesper NED 25 PUNNEWAERT Zion 26 FORRIER Gianni 27 VERSTRAETE Ewout 28 DESCHUYTTER Casper 29 DE VRIESE Chendo 30 MATTHYS Louka 35 SCHELFHOUT Gregory 38 GOOSSENS Brecht 41 HELSEMANS Quinten 47 VAN DER MEULEN Nick

     

    09/04/2017 LINDEN-LUBBEEK (B) - Juniores - 79,3 km - 39,09 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 30

    1 PONSAERTS Thibaut WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 VANHALST Thomas LOTTO-VC ARDENNES

    5 VERVLOESEM Xandres VZW JONG WIELERTALENT

    6 ZAGERS Stefan NED WAC TEAM

    7 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 HASSERT Sven NED 12 HAEST Jasper NED 13 MINET Antoine 14 DE PAUW Len 15 BIERKENS Tim NED 16 VERHEIJEN Geert NED 17 MAERTENS Manu 18 DIERCKX Joëy 19 PEETERS Siebe 20 VAN GRIEKEN Jarne 21 MATERNÉ Rémi 22 VANDERBORGHT Kamiel 23 WUYTS Siebe 24 SCHEPENS Dylan 25 VAN DYCK Ward 26 BAETENS Branko 27 FRANCEN Joeri 28 GOOSSENS Rob 29 VANHULST Jens 30 ORLOWSKI Kamil POL

     

    09/04/2017 TIELT (W) - Juniores - 87 km - 40,07 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 6

    1 LEKNESSUND Andreas NOR RINGERIKE

    2 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 VERNON Ethan GBR GB JUNIOR NATIONAL ACADEMY

    4 HVIDEBERG Filip NOR FREDRIKSTAD SK

    5 HEGGØ Andrè NOR RINGERIKE SK

    6 DREYER HELDAHL Sebastian NOR LILLEHAMMER CYKLEKLUBB

    7 AASHEIM Ludvig Fischer NOR SK RYE SYKKEL

    8 CALVERT Charley GBR GREAT BRITAIN CYCLING TEAM

    9 DREGE André NOR LILLEHAMMER CK

    10 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 WESTAD Rasmus Børset NOR 12 LUYSSEN Greg 13 FJAERLI Erik NOR 14 MAES Laurens 15 HATLESTAD Andreas NOR 16 SEKSE Runar NOR 17 TACK Jan-emiel 18 ALLART Brice 19 COMPERNOLLE Justin 20 RAMSTAD Emil Jørgensen NOR 21 GRANDE Ottar NOR 22 CAPPELLE Mauro 23 VANDER BEKEN Quinten 24 LITVINOV Dominik 25 ROSSEEUW Birger 26 MICHELS Angelino 27 FRIX Jorn 28 OPLAND Jakob NOR 29 DEFOUR Wannes 30 KULSET Magnus NOR

    10-04-2017 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 09/04/2017 MAL-TONGEREN (LB) - Juniores - 84 km - 40,28 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 23

    1 SCHERPENBERGH Tristan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 RADOUX Robin LOTTO-VC ARDENNES

    3 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    5 WARNIER Timo NED WCL BERGKLIMMERS

    6 VAN DEN OETELAAR Steven SPORT EN MOEDIG GENK

    7 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    8 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    10 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 HERBEN Luuk NED 12 VERHEYEN Thomas 13 BAMS Jarne 14 VRANKEN Vince 15 DESPONTIN Pierre 16 DELWICHE Kilian 17 FRANCK Steven 18 GABBAY Nir ISR 19 VAN DEN PLAS Jasper 20 BARBAIX Dries 21 DONDERS Joost 22 OWENS Tomos GBR 23 HAEX Joris 24 LUYTEN Jonas 25 CHRISTIAENS Régis 26 BEN MOSHE Yuval ISR 27 LINDELAUF Melvin NED 28 VANDERHEYDEN Stef 29 BEAUVE Valentin 30 LAMMENS Jonas


    09/04/2017 VELDEGEM (W) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 55,9 km - 35,12 km/h

    Nieuwelingen - deelnemers: 39 - opgevers: 2

    1 RENDERS Luna KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 DE ROCKER Gemke PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MIDTSVEEN Natalie NOR RINGERIKE SK

    7 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    9 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    10 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    11 VANWALLEGHEM Kyenta 12 VAN LOMMEL Yenthe 13 DE CLERCQ Katrijn 14 PAUMEN Jewel NED 15 GOOSSENS Lotte 16 VAN DIJKE Demi NED 17 SADOINE Perrine 18 KEMPS Stephanie 19 PUNNEWAERT Kirin 20 CRABBÉ Kiona 21 BROUWERS Julie 22 JONCKERS Océane 23 AKKERMANS Lotte NED 24 CHARLIER Laura 25 AERTS Kato 26 STORMS Imke 27 VAN DE VELDE Florelien 28 VANDENBORRE Elien 29 MICHOTTE Maelle 30 QUINTENS Maïté 37 VAN ASSCHE Marie


    Juniores - deelnemers: 20

    1 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    2 BERKANE Sarah FRA BOULZICOURT

    3 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    4 UYTTENHOVE Aiko AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DE GRAAF Tamara NED DE ADELAAR

    7 BIEBAU Axelle MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 AVOINE Alison FRA CC CAMBRAI

    9 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB

    10 LAMEIRE Louise KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 DELESTRAIT Camille 12 AERNOUTS Amber 13 SCHEPERS Yana 14 FEYTENS Ellen 15 VAN SEVEREN Sarah 16 VAN GOETHEM Brenda 17 WORM Cara 18 VERMET Saryn 19 VAN WIN Sine 20 VANDEPUTTE Léa

     

    09/04/2017 HERK-DE-STAD (LB) - Nieuwelingen - 59 km - 41,07 km/h

    Aantal deelnemers: 105 - opgevers: 30

    1 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    3 VAN KERCKHOVE Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VAN DYCK Cisse HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 RAYMACKERS Pieter-jan WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 HEYLEN Wout 12 DE KINDER Axel 13 FRANCKEN Sibe 14 DE RYCK Robbe 15 VAN HAMME Wout 16 VERGOTE Diel 17 ALENTEYNS Jorit 18 WILLEMS Gilles 19 VAN GAELEN Louis 20 WOLFS Gert-jan 21 DELAHAYE Jens 22 DEBREYNE Ruben 23 PEETERS Jef 24 MARTENS Daan 25 POELMANS Sam 26 VERTOMMEN Maik 27 BRAMS Andy 28 BOELS Senne 29 SCHURGERS Stef 30 GROOTJANS Jente 52 VAN PUYVELDE Lukas 63 PAUWELS Käi

      

    09/04/2017 VELDEGEM (W) - Nieuwelingen - 68,8 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 17

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    3 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    5 TENE rotem ISR ISRAEL GO PRO

    6 DEJONGHE Kjell ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 RAYFER Itay ISR KRAYOT CYCLING

    8 STEENACKERS Luka WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 D´HONDT Dante 12 DE PESTEL Thomas 13 DEJONGHE Vitas 14 DECLERCK Eli 15 BARBRY Giel 16 BUIJSSE Lukas 17 DE GEEST Ricky 18 LEFEVRE Ruben 19 MANZI Christian GBR 20 DEWACHTER Lucas 21 VANDEN BERGHE Senne 22 MILISEN Mathias 23 VANDEVYVERE Emiel 24 VAN HASSEL Tristan NED 25 LIEVENS Niels 26 VANDENSTORME Dylan 27 GILLES Florent 28 MUYSHONDT Nils 29 COX Luuk NED 30 MALFAIT Felix 41 RASSCHAERT Lander 56 CORNELIS Natan

     

    09/04/2017 RAMSEL-HERSELT (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    09/04/2017 ZICHEN-ZUSSEN-BOLDER (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    10-04-2017 om 20:31 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!