Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 5°Seizoenszege bij de Profs !!!
Greg Van Avermaet
Zondag 26/03/2017 GENT - WEVELGEM (W) Men Elite World Tour - 246 km - 05h39'05" - 44,06 km/h
Aantal deelnemers: 200 - opgevers: 85
1-GREG VAN AVERMAET uit Hamme-BMC Racing Team
2-Jens KEUKELEIRE-Orica - Scott
3-Peter SAGAN (Slo)-Bora - Hans Grohe + 6"
4-Niki TERPSTRA (Ned)-Quick-Step Floors
5-John DEGENKOLB (Dui)-Trek-Segafredo-
6-Tom BOONEN-Quick-Step Floors
7-Jens DEBUSSCHERE-Lotto Soudal
8-Michael MATTHEWS (Aus)-Team Sunweb
9-Fernando GAVIRIA RENDON (Col)-Quick-Step Floors
10-Sacha MODOLO-UAE (Ita) Abu Dhabi
11-Maxime VANTOMME 12-Bert VAN LERBERGHE 13-Sonny COLBRELLI (Ita) 14-Juraj SAGAN (Slo) 15-Christophe LAPORTE (Fra) 16-Søren Kragh ANDERSEN (Den) 17-Sam BENNETT (Ier) 18-Jos VAN EMDEN (Ned) 19-Edward THEUNS 20-Guillaume VAN KEIRSBULCK 21-Ian STANNARD (Gbr) 22-Oliver NAESEN 23-Coen VERMELTFOORT (Ned) 24-Daniele BENNATI (Ita) 25-Marco MARCATO (Ita) 26-Luka MEZGEC 27-Loïc VLIEGEN 28-Jasha SÜTTERLIN (Dui) 29-Scott THWAITES (Gbr) 30-Yoann OFFREDO (Fra) 87-Preben VAN HECKE
26/03/2017 GENT - WEVELGEM (W) - Men U23 UCI - 185 km - 04h22'55" - 42,22 km/h
Aantal deelnemers: 147 - opgevers: 48
1 HENNESSY Jacob GBR GREAT BRITAIN
2 GARRISON Ian USA USA
3 TILLER Rasmus Fossum NOR NORWAY
4 SELLIER Simon FRA FRANCE
5 DE VRIES Hartthijs NED NEDERLAND
6 KRON Andreas Lorentz DEN DENMARK
7 GUGLIELMI Simon FRA FRANCE
8 FORFANG Ole NOR NORWAY
9 SIX Franklin WALLONIE
10 MÜLLER Patrick SUI SWITZERLAND
11 TOUZE Damien FRA 12 HIRSCHI Marc SUI 13 HONORE Mikkel Froelich DEN 14 POWLESS Neilson USA 15 BRUNEL Alexys FRA 16 DUNBAR Edward IRL 17 COSNEFROY Benoit FRA 18 DOBBS Sam NZL 19 PICOUX Maximilien 20 MENTEN Milan 21 KATRANIK Gaper SLO 22 LINDENBURG Jim NED 23 VAN GOMPEL Mathias 24 BENNETT Sean USA 25 SVENDGAARD Michael Carbel DEN 26 LECROQ Jérémy FRA 27 PALUTA Michal POL 28 LEYSEN Senne 29 TAGLIANI Filippo ITA 30 WARLOP Jordi
26/03/2017 GENT - WEVELGEM (W) Women Elite World Tour - 146 km - 37,45 km/h
Aantal deelnemers: 148 - opgevers: 46
1 LEPISTÖ Lotta FIN CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM
2 D`HOORE Jolien WIGGLE HIGH5
3 RIVERA Coryn USA TEAM SUNWEB
4 BASTIANELLI Marta ITA ALE CIPOLLINI
5 BRENNAUER Lisa GER CANYON SRAM RACING
6 CONFALONIERI Maria Giulia ITA LENSWORLD - KUOTA
7 BARNES Alice GBR DROPS
8 BLAAK Chantal NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM
9 CECCHINI Elena ITA CANYON SRAM RACING
10 GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP CYLANCE PRO CYCLING
11 ELVIN Gracie AUS 12 GUDERZO Tatiana ITA 13 ZABELINSKAYA Olga RUS 14 VAN VLEUTEN Annemiek NED 15 BARNES Hannah GBR 16 KOPECKY Lotte 17 KOSTER Anouska NED 18 SIERRA Arlenis CUB 19 NIEWIADOMA Katarzyna POL 20 ENSING Janneke NED 21 MAJERUS Christine LUX 22 VAN DEN STEEN Kelly 23 KLEIN Lisa GER 24 BUJAK Eugenia POL 25 GARFOOT Katrin AUS 26 PIETERS Amy NED 27 JACKSON Alison CAN 28 BATAGELJ Polona SLO 29 BRAND Lucinda NED 30 NILSSON Hanna SWE 54 HANNES Kaat 64 VERSCHELDEN Nathalie
26/03/2017 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - 116 km - 44,38 km/h
Aantal deelnemers: 159 - opgevers: 55
1 EEFTING Roy NED VLASMAN CYCLING TEAM
2 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM
3 VAN DER MEER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT
4 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL
5 DEKKER David NED WV DE JONGE RENNER
6 GOLDSTEIN Omer ISR CYCLING ACADEMY DEVO
7 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
8 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL
9 DELBAEN Michael ILLI-BIKES CYCLING TEAM
10 MAZZONE Leon GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM
11 JACOBS Robin 12 LUND Frederik DEN 13 SEGERS Joren 14 VANDEMEULEBROECKE Steven 15 MØLLER Nikolaj DEN 16 VAN BROEKHOVEN Guy 17 MERTENS Robin 18 DE DECKER Alfdan 19 HUYGEN Wout 20 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED 21 ANDERSEN Kasper DEN 22 MASURE Brent 23 CANT Jelle 24 EINHORN Itamar ISR 25 BOUWMANS Bryan NED 26 BAKKER Bjorn NED 27 PAQUOT Nicolas 28 VAN DEN PLAS Jelle 29 KUYPERS Kris 30 RAEYMAEKERS Mattias 36 PEIRSMAN Davy 38 VAN GUYSE Jarno 74 GEERINCK Dries 75 DILLEN Ruben 88 ROBERT Frederique 91 AMELINCKX Stef 103 DE OST Jarne
26/03/2017 SINT-TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 - 119 km - 43,87 km/h
Aantal deelnemers: 164 - opgevers: 67
1 HAVIK Piotr NED WESTLAND WIL VOORUIT
2 LEHAEN Dries UNITED C.T.
3 HEMROULLE Johan ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
4 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE
5 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.
6 BROES Michiel UNITED C.T.
7 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
8 HOULMONT Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
9 WEIFENBACH Alexander GER RV BLITZ SPICH
10 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC
11 HELMINEN Matti FIN 12 SINSCHEK Nils NED 13 VAN OIRSCHOT Pieter NED 14 LOENDERS Glenn 15 DEVALCKENEER Sieben 16 LEWIS Adam GBR 17 MEEUS Jordi 18 SINOY Fabio 19 SNYERS Jari 20 VAN GOIDSENHOVEN Kurt 21 LETEN Wouter 22 VADER Milan NED 23 ODDLI Anders NOR 24 VENNER Quentin 25 PARDON Ward 26 BRENNER Nico GER 27 DEMOLDER Stijn 28 VERHAEGEN Tom 29 DANIELS Simon 30 TEUGELS Lennert
26/03/2017 GENT - WEVELGEM (W) - Men Juniors UCI - 128 km - 40,63 km/h
Aantal deelnemers: 149 - opgevers: 59
1 WACKER Ludvig Anton DEN DENMARK
2 HILLEN Michiel ANTWERPEN
3 FERRARI Davide ITA ITALY
4 MÄRKL Niklas GER GERMANY
5 TOCEK Matú SVK SLOVAKIA
6 MACRON Anthony FRA FRANCE
7 VAN DEN BERG Marijn NED ZUID-WEST NEDERLAND
8 ANDERSEN Idar NOR NORWAY
9 GAZZOLI Michele ITA ITALY
10 FREHEN Jeremy WALLONIE
11 PIDCOCK Thomas GBR 12 ZANA Filippo ITA 13 MACIEJUK Filip POL 14 BRITTON Rhys GBR 15 BRAET Vito 16 SMIRNOV Ivan RUS 17 VANSTEELANDT Thomas 18 VANHOOF Ward 19 STEWART Jake GBR 20 GRIGNARD Sébastien 21 ZIJLAARD Maikel NED 22 PETERS Tom NED 23 KAESEMANS Jasper 24 WRIGHT Fred GBR 25 VAN WILDER Ilan 26 GOURGUECHON Baptist FRA 27 VERNON Ethan GBR 28 ROSE-DAVIES Louis GBR 29 HUENS Rémi FRA 30 MARIT Arne
26/03/2017 GENT - WEVELGEM (W) - Women Juniors UCI - 70 km - 37,2 km/h
Aantal deelnemers: 162 - opgevers: 72
1 GEORGI Pfeiffer GBR LIV CC EPIC COACHING
2 VAN DER HULST Amber NED BEET-IT-VOLENDAM
3 WIEBES Lorena NED ZUID HOLLAND
4 NORSGAARD Emma DEN MIXTE 2
5 UNEKEN Lonneke NED DRENTE
6 DE RUITER Anne NED ZUID HOLLAND
7 CONSONNI Chiara ITA VALCAR PBM
8 BERTEAU Victoire FRA FRANCE
9 HOOLWERF Cathalijne NED KWC KAMPEN
10 GUAZZINI Vittoria ITA VECCHIA FONTANA
11 FORTIN Valentine FRA 12 DE ZOETE Mylene NED 13 BOSSUYT Shari 14 LOUCHAERT Justine 15 MEISTROK Susanne NED 16 VAN HAAFTEN Kirstie NED 17 LUTRO Amalie NOR 18 RAAIJMAKERS Marit NED 19 FELDMANN Pernille Larsen NOR 20 MURPHY Lauren GBR 21 JONKERS Eva NED 22 WASMUS Nienke NED 23 ROBERTS Jessica GBR 24 ROTMAN Lotte 25 GAMMONS Madeleine GBR 26 JANSEN Noa NED 27 YOUNGWERTH Abigail USA 28 CENT Marit NED 29 GJØS Martine NOR 30 SCHUITEMAKER Lily NED 58 CLAUS Marjon
|