.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    02-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 02/04/2017 RONDE VAN VLAANDEREN (O) – Men Elite World Tour - 260 km - 40,65 km/h

    Aantal deelnemers: 198 - opgevers: 77

    1 GILBERT Philippe QUICK - STEP FLOORS

    2 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    3 TERPSTRA Niki NED QUICK - STEP FLOORS

    4 VAN BAARLE Dylan NED CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM

    5 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA ALPECIN

    6 MODOLO Sacha ITA UAE ABU DHABI

    7 DEGENKOLB John GER TREK - SEGAFREDO

    8 POZZATO Filippo ITA WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA

    9 CHAVANEL Sylvain FRA DIRECT ENERGIE

    10 COLBRELLI Sonny ITA BAHRAIN - MERIDA

    11 VALGREN ANDERSEN Michael DEN 12 DURBRIDGE Luke AUS 13 TRENTIN Matteo ITA 14 OFFREDO Yoann FRA 15 MOSCON Gianni ITA 16 THWAITES Scott GBR 17 GALLOPIN Tony FRA 18 DOS SANTOS SIMOES OLIVEIRANelson POR 19 FELLINE Fabio ITA 20 GREIPEL André GER 21 PLANCKAERT Baptiste 22 BOASSON HAGEN Edvald NOR 23 NAESEN Oliver 24 BETTIOL Alberto ITA 25 EDMONDSON Alexander AUS 26 PETIT Adrien FRA 27 SAGAN Peter SVK 28 ARNDT Nikias GER 29 LIGTHART Pim NED 30 NIELSEN Magnus Cort DEN 35 VERMOTE Julien 36 LAMPAERT Yves 37 BOONEN Tom 39 BACKAERT Frederik 44 VAN HECKE Preben 45 VANDENBERGH Stijn 46 SPRENGERS Thomas 48 VAN KEIRSBULCK Guillaume 51 STUYVEN Jasper 52 VAN ASBROECK Tom 57 THEUNS Edward 62 BILLE Gaetan 76 VANSPEYBROUCK Pieter 79 DE VREESE Laurens 83 KEISSE Iljo 84 VAN GESTEL Dries 94 RICKAERT Jonas 98 CLAEYS Dimitri 100 STEELS Stijn 101 DE BONDT Dries 109 DEVOLDER Stijn 114 VAN LERBERGHE Bert 115 VAN HOECKE Gijs

     

    02/04/2017 RONDE VAN VLAANDEREN (O) – Women Elite World Tour - 153 km - 37,83 km/h

    Aantal deelnemers: 165 - opgevers: 67

    1 RIVERA Coryn USA TEAM SUNWEB

    2 ELVIN Gracie AUS ORICA SCOTT

    3 BLAAK Chantal NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    4 VAN VLEUTEN Annemiek NED ORICA SCOTT

    5 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    6 CECCHINI Elena ITA CANYON SRAM RACING

    7 LELEIVYTE Rasa LTU AROMITALIA VAIANO

    8 NIEWIADOMA Katarzyna POL WM3 PRO CYCLING TEAM

    9 ENSING Janneke NED ALE CIPOLLINI

    10 LONGO BORGHINI Elisa ITA WIGGLE HIGH5

    11 CONFALONIERI Maria Giulia ITA 12 LUDWIG Cecilie Uttrup DEN 13 FERRAND PREVOT Pauline FRA 14 MOOLMAN-PASIO Ashleigh RSA 15 VAN DER BREGGEN Anna NED 16 PIETERS Amy NED 17 DEIGNAN Elizabeth GBR 18 VAN DIJK Ellen NED 19 BARNES Hannah GBR 20 GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP 21 DIDERIKSEN Amalie DEN 22 BUJAK Eugenia POL 23 CORDON RAGOT Audrey FRA 24 SIERRA Arlenis CUB 25 GILLOW Shara AUS 26 SPRATT Amanda AUS 27 BRAND Lucinda NED 28 ZABELINSKAYA Olga RUS 29 KLEIN Lisa GER 30 BARNES Alice GBR 48 VAN DEN STEEN Kelly 61 D`HOORE Jolien 68 DAAMS Jessie 80 DEMEY Valerie 84 VAN DER MEULEN Kaat 86 VERSCHELDEN Nathalie 96 HANNES Kaat

     

    02/04/2017 RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Men Juniors UCI - 127 km - 40,11 km/h

    Aantal deelnemers: 196 - opgevers: 54

    1 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    2 GAZZOLI Michele ITA REGIO TEAM LOMBARDIA

    3 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    4 LIRA Stefano ITA TEAM TRIVISO

    5 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    7 VANHOOF Ward ACROG - BALEN BC

    8 PIETROBON Andrea ITA TEAM TRIVISO

    9 COLNAGHI Luca ITA REGIO TEAM LOMBARDIA

    10 PONSAERTS Thibaut VLAAMS BRABANT - PROV. SELECTIE

    11 BRAET Vito 12 FERRARI Davide ITA 13 FREHEN Jeremy 14 PETERS Tom NED 15 VAN DEN BERG Marijn NED 16 VERHEYEN Maarten 17 LAUWENS Feddrik 18 WACKER Ludvig Anton DEN 19 VANSTEELANDT Thomas 20 ZEESTRATEN Stef NED 21 HILLEN Michiel 22 DESAL Cériel 23 DE JONG Timo NED 24 CASSAERT Loran 25 DE MEESTER Luca 26 VERHOEFF Stefan NED 27 BONNEU Kamiel 28 HOOLE Daan NED 29 HERBEN Luuk NED 30 DE GEYTER Jelle 41 VAN HOUTE Gerben 47 VANOVERBERGHE Jens 72 CAETHOVEN Kenneth 119 REUVERS Kevin NED 132 COVELIERS Seppe

     

    02/04/2017 DILSEN (ROTEM) (LB) - Juniores - 72 km - 40,34 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 6

    1 VAN DEN OETELAAR Steven SPORT EN MOEDIG GENK

    2 HAEX Joris DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 SOENEN Tomac SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 DALEMANS Geoffrey WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    9 HOUTMEYERS Thomas HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 JAWALAPERSAD Maarten LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 NEETENS Dylan 12 LUYTEN Jonas 13 MINJAUW Lucas 14 WESTELINCK Jesper NED 15 VERMEULEN Steven 16 PENSON Tim NED 17 CLAUSSE Axel 18 WILS Lance 19 FONTAINE Emerson 20 BRAMS Tim 21 DE STERCK Wout 22 GEERTS Bjorn 23 VERHEYEN Thomas 24 LOEYS Jarne 25 VAN SUSTEREN Wesley NED 26 GEYSELS Xander 27 BARBAIX Dries 28 CHRISTIAENS Yoshi 29 BROECKX Seppe 30 VINK Mitchell NED 42 JORIS Stef

     

    02/04/2017 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (B) - Juniores - 72,8 km - 38,88 km/h

    Aantal deelnemers: 95 - opgevers: 20

    1 EIDE Mikkel NOR GLAMDAL SK

    2 HJEMSAETER Olav NOR GLAMDAL SK

    3 HATLESTAD Andreas NOR FANA IL SYKKEL

    4 WERNIMONT Nicolas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 LITVINOV Dominik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 HALVORSEN Tobias NOR KRISTIANSANDE

    7 ANDERSEN Idar NOR GAULDAL SK

    8 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 MAHER Lane USA USA NATIONAL TEAM

    10 TORDEUR Niels ISOREX CYCLING TEAM

    11 MATERNÉ Rémi 12 AKINNIBI Kareem GBR 13 CLOOTS Kilian 14 FLANAGAN Liam Kai USA 15 DELANGHE Niels 16 VAN DIJCK Jef 17 GAUSSIN Anthony 18 GEYSEGOMS Tom 19 SAINTOBYN Quinten 20 DREGE André NOR 21 VANPARIJS Wouter 22 RAMSTAD Emil Jørgensen NOR 23 SMETS Ward 24 TJØNNELAND Ole Martin NOR 25 VERLINDEN Robbert 26 MEERSSCHAERT Jordy 27 HVIDEBERG Filip NOR 28 DRAGSTEN Jørgen NOR 29 VRANCKX Mark 30 VAN DOOSSELAERE Doowan 37 FRANSSENS Yannick

     

    02/04/2017 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (B) - Nieuwelingen - 54,6 km - 41,47 km/h

    Aantal deelnemers: 108 - opgevers: 37

    1 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 PAULUS Milan LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    4 MILISEN Mathias BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    5 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    9 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    10 BOELS Senne WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 DE KINDER Axel 12 MICHIELSEN Jarne 13 VOS Yannick 14 GOOS Liam 15 VAN DYCK Cisse 16 VERGOTE Diel 17 BOONS Jente 18 VANSTOCKSTRAETEN Rutger 19 ORINS Robin 20 VAN LAER Pieter 21 DEBREYNE Ruben 22 MACHIELS Brent 23 DEHAIRS Simon 24 HERBOTS Inty 25 VAN RILLAERT Dayan 26 PRINSEN Lennert 27 DE RYCK Robbe 28 GOOSSENS Siebe 29 VANDEN BERGHE Senne 30 LAGROU Stan

    02-04-2017 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    02/04/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 30 - opgevers: 1 - 20,3 km

    1 DRIESEN Niels KZLWC HEYLEN

    2 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM

    3 DRESSELAERS Jaro WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 FLUSSIE Chepe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 HEYMANS Yarno JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    26 LANDTSHEER Tibo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers:  46 - 26 km

    1 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    2 FRETIN Kaj VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 LUYSSEN Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 SAREMANS Julien CANNIBAL TEAM

    5 VAN HOLLEBEKE Milan TIELTSE RENNERSCLUB

     

    14 jaar - deelnemers: 56 - opgevers: 2 - 37 km

    1 KEMPINAIRE Théo TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    2 UIJTDEBROEKS Cian TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3 VANCAUWENBERGHE Jens ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 VERCAMMEN Milan LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 ROUFFAER Lars NED W.C.L.BERGBEKLIMMERS

    20 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    38 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    45 BLOMMAERT Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    48 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 VAN DE KERKHOF Marie HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    14 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 HENDRICKX Julie KVC NOORDZEEMEEUW

    4 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VANDERSTRAETEN Silke WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    02/04/2017 MOL HESSIE (A) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 13 - 20 km

    1 VAN BYLEN Liam ACROG - BALEN BC

    2 STAES Gibbe ACROG - BALEN BC

    3 VAN GRIEKEN Stan ACROG - BALEN BC

    4 SPRANGERS Bram ACROG - BALEN BC

    5 PAEPEN Tibo ACROG - BALEN BC

     

    13 jaar - deelnemers: 22 - 24 km

    1 KNAEPS Lowie ACROG - BALEN BC

    2 VANDENDIJCK Rune ACROG - BALEN BC

    3 DE WIT Merijn WAC TEAM

    4 ARDEEL Lennert VZW JONG WIELERTALENT

    5 BROUWERS Victor ACROG - BALEN BC

     

    14 jaar - deelnemers: 24 - opgevers: 1 - 35 km

    1 RAES Renzo WAC TEAM

    2 DALVING Quinten ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 AVONDTS Mathis WAC TEAM

    4 LAMBRECHT Michiel TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    16 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 SCHILDERMANS Sara ACROG - BALEN BC

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE KEYSER Emke MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    02-04-2017 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/04/2017

    Banner VWF 2017.jpg
    ZATERDAG 1 APRIL - APPELS (9200)

    Cat.A: 82 deelnemers – 76,8 km

    1 Julien Dumont

    2 Bert Van Der Trappen

    3 Tommy Baeyens

    4 Marcel Six

    5 Jeroen Goeleven

    6 Ruben Broeckaert

    7 Jelle Delanghe

    8 Stein Van Cauter

    9 Stijn Rombouts

    10 Rob Lanin

    11 Jelle Mertens 12 Gert De Winne 13 Thory Heremans 14 Koen Vanopdenbosch 15 Bjorn Van Malderen 16 Aiky Bruyere 17 Stijn Gidé 18 Bjorn Lison 19 Gillian Van Rijmenant 20 Tom Vanopdenbosch

     

    Cat.B: 36 deelnemers – 76,8 km

    1 Pascal De Wolf

    2 Roel Reigel

    3 Andy Roskam

    4 Peter Van Damme

    5 Kurt Verbeken

    6 Mario Van Den Broecke

    7 Steven Van Rijckeghem

    8 Kris De Block

    9 Christophe Adams

    10 Christophe Lemmens

    11 Wouter De Clercq 12 Tom De Smet 13 Peter Brocken 14 Danny Borremans 15 Mirko D'annibale 16 Andy D'hauwe 17 Paul Hens 18 Patrick Van Himst 19 Devid Schoonjans 20 Frank Van Haverbeek

     

    Cat.C: 49 deelnemers – 64 km

    1 Kurt Eeckhout

    2 Philip Lampaert

    3 Peter Aerts

    4 Franky Leysele

    5 Danny Saelens

    6 Jimmy De Paepe

    7 Peter Vos

    8 Peter Maes

    9 Alain Goolaerts

    10 Gert De Proost

    11 Jerry Cooman 12 Tino Verbesselt 13 Gunther Quintelier 14 Luc De Muynck 15 Peter Dockx 16 Luc Van Clapdorp / Bert Peelman 17 Steven De Kerpel 18 Mike Vaneberg 19 Danny Philippe 20 Frank De Coninck

     

    Cat.D: 36 deelnemers – 64 km

    1 Frank Van Der Perre

    2 Wim Winandy

    3 Dirk Goolaerts

    4 Patrick Van Ransbeeck

    5 Rudy Thomas

    6 Daniël Villers

    7 Marc Tabourdon

    8 Ronald Rents

    9 Geert Van Speybroeck

    10 Jan De Mulder

    11 Danny De Backer 12 Kurt Leuntjens 13 Robert Van De Kerkhof 14 Luc Keersmackers 15 Danny Van Hoof 16 Frank De Pelsmaker 17 Luc Vrancken 18 Geert Braeckman 19 Serge Meivis 20 Benny D'haese

     

    Cat.E: 20 deelnemers – 57,6 km

    1 Dirk Van Hove

    2 Martin Durant

    3 Joost Pieters

    4 Leon Deuss

    5 Rene De Brucker

    6 Jan Van Den Brande

    7 Noel Willems

    8 Johan De Veylder

    9 Luc Witman

    10 Rudy Van De Velde

    11 Eddy Vandermeeren 12 Guy Theys 13 Hendrik Caethoven 14 Gilbert De Baerdemaeker 15 Guy Vanparrijs 16 Eddy Mertens 17 Patrick Convents 18 Marc Dockx

     

    Cat.F: 20 deelnemers – 57,6 km

    1 Rene Van Gils

    2 JP Broothaers

    3 Pierre Remory

    4 Roger Schouppe

    5 Johny Van Holen

    6 Jozef Deneef

    7 Andre Bultinck

    8 Noel Burggraeve

    9 Rene Mertens

    10 Jean Blommaert

    11 Jean Pierre Wauters 12 Eddy Cobbaut 13 Roger Wauters 14 William De Cremer 15 Eddy De Vuyst 16 Frank Rijpens 17 Andre De Boelpaep 18 Noel Truyens 19 Walter Verhelst 20 Willy Brijs

    02-04-2017 om 14:53 geschreven door kenny


    01-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 01/04/2017 OTTERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,78 km/h

    Aantal deelnemers: 172 - opgevers: 38

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 ODDLI Anders NOR OTTESTAD IL SYKKEL

    4 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 HAELTERMAN Glen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 THIJSSEN Gerben LOTTO SOUDAL

    7 NEVENS Tibo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 TEMMERMAN Jasper VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 TIMMERMANS Tom 12 PEELAERS Jeff 13 DESMECHT David 14 LAVA Kevin 15 DE MEYERE Jens 16 MERTENS Joran 17 EINHORN Itamar ISR 18 SOBERON Zowé 19 MATTHIAS Onghena 20 MCGILL Scott USA 21 ROELS Laurens 22 DE BRUYN Jimmy NED 23 RAAS Eloy NED 24 AMELINCKX Stef 25 GIBBONS Thomas USA 26 HEINDERSON Maths 27 VAN STEENBERGHEN Jori 28 POELMAN Laurens 29 MIDTSVEEN Fredriksen NOR 30 DELBAERE Tijs 36 GOOSSENS Kenny 61 VAN GOETHEM Kevin 62 PERSOON Joeri 90 DILLEN Ruben 96 GEERINCK Dries 121 WIELANDT Sven 127 DHOLLANDER Kristof

     

    01/04/2017 BEVEREN (O) - Nieuwelingen - 64 km - 44,03 km/h

    Aantal deelnemers: 106 - opgevers: 37

    1 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    5 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    10 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 MEEUSEN Rik 12 DECOSTER Michael 13 VANDENSTORME Dylan 14 DE PRETER Emiel 15 VAN LIERDE Yente 16 VAN ELSACKER Hans 17 GALLE Staf 18 COSYNS Milan 19 CHRISTIAENS Jonas 20 DE MEUTER Santiago 21 VAN HOUTE Sybren 22 VIDTS Obie 23 ONDERBEKE Niels 24 GARDIN Michael 25 VAN DAELE Ernest 26 BONTINCK Jarne 27 REMORY Jarno 28 VAN KERCKHOVE Brent 29 CORNETTE Steve 30 HEYLEN Wout 46 DEMUYNCK Victor 48 RASSCHAERT Lander 62 DE BEER Wannes 64 VAN DER SYPT Gianni 66 CLAUS Marjon

    01-04-2017 om 18:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/04/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 5°Seizoenszege !!!
    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 
        
    Patrick Cocquyt

    Zaterdag 1 April 2017 - BAZEL (9150) - GROTE PRIJS COVER WHEELS


    Catg.A – 78 km – 89 deelnemers

    1-Pim Achterkamp (Rotterdam NL)

    2-Buysse Lennert

    3-Wijnstra Jacob

    4-Heirbaut Tony

    5-Van Rooy Matthias

    6-Lammertyn Foeke

    7-Bal Marijn

    8-Segers Jimmy

    9-Le Blon Michel

    10-Apers Michaël

    11-De Rycke Michiel-12-Dumortier David-13-Van Raemdonck Kevin-14-Marien Jim-15-De Busser Jean-Paul-16-Van Hille Glenn-17-Guequierre Roy-18-Nachtegael Danny-19-Vermassen Jens-20-De Sutter Maxime-21-Stuer Benjamin-22-Haveneers Ferre-23-Verberckmoes Arno-24-Van Bunder Michel-25-De Cock Jules-26-Coppens Carrera-27-Lindhout Onno-28-De Bie Fréderic-29-Van Gaeveren Gunter-30-Verhooghe Jens-31-Peeters Nico-32-Wullems Richard-33-Rombaut Maarten-34-De Smet Olivier-35-Weemaes Robby-36-Van Sante Tristan-37-Verwee Nico-38-Fauconnier Jean-Pierre-39-Heijens Jeroen-40-Maes Bram-41-Vancolen Kevin-42-Maes Dimitri-43-Van Kerchove Jonathan-44-Van Aelst Jelle-45-Vernaet Olivier-46-Wintermans Alain-47-Van Osselaer Tommy-48-Van Osselaer Tom-49-Van Vlierberghe Bart-50-Cap Tim-51-Van Laere Jan-52-De Baere Benjamin-53-Maes Vincent-54-Mulder Dimitri-55-Scheerlinck Dries-56-Tolman Roelof-57-De Bock Stef-58-Verhulst Tom-59-Van De Winckel Tom-60-Harteloh Martijn-61-Weemaes Filip-62-Rijnders Erwin-63-Van Raemdonck Maarten-64-Van de Casteele Michaël-65-Maes Bryan-66-Smet Jochem-67-Daems Jens-68-Rogge Simon-69-Haest Christophe-70-Van Agtmaal Jeffrey-71-Vermeulen Stein-72-Meul Tom-73-De Backer Frédéric-74-Dhollander Jelle-75-Bekaert Tim-76-Vandieren Christophe-77-Pitschon Stijn-78-Verstraeten Tor-79-Vossaert Matthias-80-De Permentier Kenny-81-Debuche Peter-82-Sullivan Joseph-83-Vanderstraeten Cedric-84-Van Der Vloet Gert-85-Lammens Jonas-86-Van Looveren Sven-87-Spileers Kenny-88-Slager Stefan-89-Mens Bram

     

    Catg.B – 65 km – 25 deelnemers

    1-Jamie Anderson (Hove)

    2-De Bosscher Koen

    3-Van De Perre Lieven

    4-Pauwels Vital

    5-De Bruycker Jan

    6-Vermassen Peter

    7-Van Hautekerke Glenn

    8-Smet Gert

    9-De Wannemaeker Filip

    10-Oliebos Koen

    11-Rombaut Wim-12-Savat Nico-13-Van Roeyen Dave-14-Van Drom Giovanni-15-Van Den Broeck Alain-16-de Koning Michel-17-Vermote Patrick-18-Van Raemdonck Robby-19-Van Goethem Filip-20-De Weirdt Gino-21-Creve Stijn-22-Baert Giovanni-23-Van Guyse Danny-24-Van De Weyer Rocco-25-Van Raemdonck Kurt

     

    Catg.B+ – 65 km – 18 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Vangenechten Freddy

    3-Havermans Ruud

    4-Suys Frank

    5-Braet Wim

    6-Roose Nico

    7-Hereijgers Piet

    8-Primo Gino

    9-Driesen Johan

    10-Weemaes Franky

    11-Follon Ronny-12-Fierens Paul-13-De Tremerie Franky-14-De Lannoy Didier-15-Erauw Luc-16-Heyndrickx Wim-17-Hellinckx Danny-18-Dupont Benny

     

    Catg.C – 52 km – 25 deelnemers

    1-Tony Reniers (Kuringen)

    2-Hoornaert Glenn

    3-De Coninck Danny

    4-Goossens Marc

    5-Vanopstal Eddy

    6-De Naeghel Jozef

    7-Struyf Raoul

    8-De Coninck Wim

    9-Lap Hans

    10-Krols Jef

    11-Boeve José-12-Heye Hilair-13-Bath Mick-14-Baudonck Tony-15-D'Hondt Erwin-16-Haers Caroline-17-Verbestel Dirk-18-Bolle Henk-19-Vyncke William-20-Lacquet Philippe-21-Polfliet Danny-22-Delagrange Bart-23-De Gucht Etienne-24-Demiddel Ronny-25-Tummeleer Dirck

     

    Catg.D – 52 km – 14 deelnemers (+65 jaar)

    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-Tas Helmuth

    3-Vandermeulen Jos

    4-Luyten Felix

    5-Scheirlinckx Jozef

    6-Montforts Ad

    7-Devadder Andre

    8-Moens Louis

    9-Vandenberghen Freddy

    10-Scheirlinckx Hendrik

    11-De Sutter Willy-12-Pauwels Marcel-13-Lockefeir Marinus-14-Mous Willy

     

    Catg.D+ – 52 km – 10 deelnemers (+70 jaar)

    1-Luc Snels (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Cromheecke Riny

    4-Vingerling Aad

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-Saerens Jozef

    7-D'Hont Joseph

    8-Robijns Robert

    9-Hermans Luc

    10-Brouwers François

    01-04-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    30-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 30/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 30/03/2017 DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite UCI – Rit 3A - 118,5 km - 45,148 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 KITTEL Marcel QST GER

    2 KRISTOFF Alexander KAT NOR  

    3 MODOLO Sacha UAD ITA

    4 SELIG Rüdiger BOH GER

    5 THEUNS Edward TFS

    6 PELUCCHI Matteo BOH ITA

    7 DEBUSSCHERE Jens LTS  

    8 MEZGEC Luka ORS SLO

    9 MANNAERTS Jelle TIS  

    10 RICKAERT Jonas 'SVB

    11 KREDER Raymond NED 12 DEHAES Kenny 13 STALLAERT Joeri 14 STEVENS Timothy 15 NOPPE Christophe 16 ALLEGAERT Piet 17 GROSU Eduard Michael ROU 18 MARINI Nicolas ITA 19 CORBEL Erwann FRA 20 ISTA Kevin 21 SIMION Paolo ITA 22 DE BUYST Jasper 23 LEEMANS Rob 24 TRUSOV Nikolay RUS 25 GATE Aaron NZL 26 VERMELTFOORT Coen NED 27 BERTAZZO Liam ITA 28 MAESTRI Mirco ITA 29 FORFANG Ole NOR 30 DHAENE Brecht 47 MARCHAND Gianni 92 MAES Alexander 95 NAESEN Lawrence 111 COOLS Alexander '112 VERSCHUERE Seppe 127 COBBAERT Robby 140 DE WITTE Mathias 148 DRUYTS Gerry

     

    30/03/2017 DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite UCI – Rit 3B – Tijdrit 14,2 km

    Aantal deelnemers:

    1-AUS-DURBRIDGE Luke-ORS in 17:38

    2-FRA-CHAVANEL Sylvain-DEN  00:00

    3-NOR-KRISTOFF Alexander-KAT  00:02

    4-GER-KITTEL Marcel-QST  00:03

    5-AUT-BRANDLE Matthias-TFS  00:05

    6-AUS-EDMONDSON Alexander-ORS  00:09

    7-BEL-GILBERT Philippe-QST  00:17

    8-GER-POLITT Nils-KAT  00:31

    9-NED-KONING Peter-ABS  00:36

    10-BEL-PARDINI Olivier-WVA  00:39

    EINDKLASSEMENT

    1-BEL-GILBERT Philippe-QST

    2-AUT-BRANDLE Matthias-TFS  00:38

    3-NOR-KRISTOFF Alexander-KAT  00:43

    4-FRA-CHAVANEL Sylvain-DEN  00:58

    5-FRA-PERICHON Pierre-Luc-FVC  01:39

    6-BEL-VANTOMME Maxime-WVA  01:50

    7-BEL-THEUNS Edward-TFS  01:54

    8-NED-LIGTHART Pim-RNL  02:10

    9-NED-VAN POPPEL Boy-TFS  02:24

    10-BEL-DE BUYST Jasper-LTS  02:46

    30-03-2017 om 17:29 geschreven door kenny


    29-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 29/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 29/03/2017 DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite UCI – Rit 2 – 205 km - 44,33 km/h

    Aantal deelnemers: 188 - opgevers: 19

    1 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA ALPECIN

    2 THEUNS Edward TREK - SEGAFREDO

    3 KITTEL Marcel GER QUICK - STEP FLOORS

    4 ACKERMANN Pascal GER BORA - HANSGROHE

    5 GUARDINI Andrea ITA UAE ABU DHABI

    6 VANTOMME Maxime WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    7 PETIT Adrien FRA DIRECT ENERGIE

    8 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    9 PERICHON Pierre Luc FRA FORTUNEO - VITAL CONCEPT

    10 DUNNE Conor IRL AQUA BLUE SPORT

    11 RICKAERT Jonas 12 GILBERT Philippe 13 LIGTHART Pim NED 14 CHAVANEL Sylvain FRA 15 BRÄNDLE Matthias AUT 16 ALLEGAERT Piet 17 MCNALLY Mark GBR 18 VAN GOETHEM Brian NED 19 VAN POPPEL Boy NED 20 PLANCKAERT Baptiste 21 SABATINI Fabio ITA 22 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG 23 VAN KEIRSBULCK Guillaume 24 SCHILLINGER Andreas GER 25 DE BUYST Jasper 26 PASQUALON Andrea ITA 27 DEBUSSCHERE Jens 28 KONING Peter NED 29 GROSU Eduard Michael ROU 30 BOEV Igor RUS 39 NAESEN Lawrence 40 STALLAERT Joeri 42 DE WITTE Mathias 59 COOLS Alexander 107 VERSCHUERE Seppe 108 MARCHAND Gianni 153 DRUYTS Gerry 161 COBBAERT Robby 166 MAES Alexander

     

    29/03/2017 PAJOT HILLS CLASSIC (B) - Women Elite UCI - 122,4 km - 37,25 km/h

    Aantal deelnemers: 187 - opgevers: 88

    1 EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5

    2 GUARISCHI Barbara ITA CANYON SRAM RACING

    3 SANGUINETI Ilaria ITA BEPINK COGEAS

    4 FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE-AQUITAINE FUTURUSCOPE

    5 SIGGAARD Christina DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN

    6 CROMWELL Tiffany AUS CANYON SRAM RACING

    7 PIETERS Amy NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    8 RADOTIC Mia CRO BTC CITY LJUBLJANA

    9 DIDERIKSEN Amalie DEN BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    10 GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP CYLANCE PRO CYCLING

    11 MUSTONEN LICHAN Sara SWE 12 GARFOOT Katrin AUS 13  VAN DE REE Monique NED 14 STRICKER Anna Zita Maria ITA 15 VERHOEVEN Aurore FRA 16 NUMAINVILLE Joelle CAN 17 MAJERUS Christine LUX 18 KOSTER Anouska NED 19 DRUYTS Kelly 20 ROY Sarah AUS 21 HANNES Kaat 22 BATAGELJ Polona SLO 23 PEDERSEN Camilla DEN 24 VAN SEVEREN Celine 25 DOM Annelies 26 KUIJPERS Evy NED 27 HOLDEN Elizabeth GBR 28 SCANDOLARA Valentina ITA 29 COLBORNE Henrietta GBR 30 BUYSMAN Nina NED 33 DRUYTS Jessy 55 DRUYTS Demmy 72 DAAMS Jessie 75 BEX Nathalie

    29-03-2017 om 18:18 geschreven door kenny


    28-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 28/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 28/03/2017 DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite UCI – Rit 1 - 205 km - 44,52 km/h

    Aantal deelnemers: 188 - opgevers: 7

    1 GILBERT Philippe QUICK - STEP FLOORS

    2 DURBRIDGE Luke AUS ORICA – SCOTT +17”

    3 CONSONNI Simone ITA UAE ABU DHABI +34”

    4 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL

    5 BRÄNDLE Matthias AUT TREK - SEGAFREDO

    6 BACKAERT Frederik WANTY - GROUPE GOBERT +53”

    7 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA ALPECIN

    8 THEUNS Edward TREK - SEGAFREDO

    9 CANOLA Marco ITA NIPPO - VINI FANTINI

    10 MODOLO Sacha ITA UAE ABU DHABI

    11 VAN KEIRSBULCK Guillaume 12 VANTOMME Maxime 13 FORFANG Ole NOR 14 VAN POPPEL Boy NED 15 KEUKELEIRE Jens 16 PERICHON Pierre Luc FRA 17 POZZATO Filippo ITA 18 LIGTHART Pim NED 19 RUIJGH Rob NED 20 CHAVANEL Sylvain FRA 21 HALLER Marco AUT 22 PICHOT Alexandre FRA 23 MARCATO Marco ITA 24 FILOSI Iuri ITA 25 PFINGSTEN Christoph GER 26 SELIG Rüdiger GER 27 BLYTHE Adam GBR 28 HOLLENSTEIN Reto SUI 29 POLITT Nils GER 30 BENEDETTI Cesare ITA 31 STALLAERT Joeri 34 DE WITTE Mathias 48 NAESEN Lawrence 51 MARCHAND Gianni 54 REYNAERTS Jan 59 VERSCHUERE Seppe 60 COBBAERT Robby 128 DRUYTS Gerry 161 COOLS Alexander 163 MAES Alexander
    28-3-2017-zottegem 461.JPG
                                          Winnaar Philippe Gilbert.
    28-3-2017-zottegem 471.JPG
                                             Luke Durbridge werd 2de.
    28-3-2017-zottegem 473.JPG
                                            Simone Consonni werd 3de.
    28-3-2017-zottegem 440.JPG
                                     Aankomst van winnaar Philippe Gilbert.
    28-3-2017-zottegem 438.JPG
    28-3-2017-zottegem 447.JPG
    28-3-2017-zottegem 452.JPG
    28-3-2017-zottegem 455.JPG
    28-3-2017-zottegem 468.JPG
    28-3-2017-zottegem 477.JPG
    28-3-2017-zottegem 496.JPG
    28-3-2017-zottegem 532.JPG
    28-3-2017-zottegem 539.JPG
    28-3-2017-zottegem 555.JPG
    28-3-2017-zottegem 542.JPG
    28-3-2017-zottegem 544.JPG
    28-3-2017-zottegem 424.JPG
    28-3-2017-zottegem 415.JPG
    28-3-2017-zottegem 395.JPG
    28-3-2017-zottegem 358.JPG
    28-3-2017-zottegem 339.JPG
    28-3-2017-zottegem 333.JPG
    28-3-2017-zottegem 306.JPG
    28-3-2017-zottegem 301.JPG
    28-3-2017-zottegem 298.JPG
    28-3-2017-zottegem 265.JPG
    28-3-2017-zottegem 231.JPG
    28-3-2017-zottegem 188.JPG
    28-3-2017-zottegem 176.JPG
    28-3-2017-zottegem 112.JPG
    28-3-2017-zottegem 082.JPG
    28-3-2017-zottegem 038.JPG
    28-3-2017-zottegem 033.JPG
    28-3-2017-zottegem 015.JPG
    28-3-2017-zottegem 003.JPG
              Tim Vercauteren en Robby Meul toeschouwers op Den Berendries.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-03-2017 om 20:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE WAASLANDSE TTC RONDE 2017 - KALENDER
    TTC 2017.jpg

    Bron: Dirk Bryssinckx

    28-03-2017 om 13:02 geschreven door kenny


    27-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/03/2017

    Banner VWF 2017.jpg
    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Lieven Van De Perre.jpg   Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

     Lieven Van De Perre        Patrick Cocquyt

    ZONDAG 26 MAART - ST AMANDS (2890)

     

    CAT.A - 64 deelnemers – 81 km

    1 Tommy Baeyens

    2 Jelle Van Aelst

    3 Cedric Rottiers

    4 Gerben Peersman

    5 Filip Dewijngaart

    6 Jelle Moyson

    7 Gianni Cooman

    8 Bert Van Der Trappen

    9 Gillian Van Rymenant

    10 Kenny Govaert

    11 Maarten Van Der Sanden 12 Quincy Vens 13 Michael Apers 14 Stijn Gidé 15 Filip Willems 16 Bjorn Van Malderen 17 Koen Opdenbosch 18 Davy Van Bossuyt 19 Stijn Peelman 20 Yorick Lison

     

    CAT.B - 47 deelnemers – 81 km

    1 Jarno Verhofstadt

    2 Mario Van Der Sickel

    3 Renaat Demeeter

    4 Tom De Beer

    5 Raf Van Den Bossche

    6 David Haegeman

    7 Danny Borremans

    8 Peter Verhofstadt

    9 Pascal De Wolf

    10 Jurgen Diependaele

    11 Steven Van Rijckeghem 12 Peter Bocken 13 Alain Mortier 14 Andy Roskam 15 Martijn Harteloh 16 Mirko D'annibale 17 Andy Hoes 18 Tom De Smet 19 x 20 Wouter De Clercq

     

    CAT.C - 51 deelnemers – 64,8 km

    1 LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2 Kurt Eeckhout

    3 Peter Aerts

    4 Peter Dockx

    5 Patrick Bogaerts

    6 Koen Debosscher

    7 Gert De Proost

    8 Jerry Cooman

    9 Gino Primo

    10 Danny Saelens

    11 Stefan Verhaeghe 12 Peter Vos 13 Kurt Van Den Plas 14 Peter Maes 15 Bart Heyvaert 16 Ronny Coppens 17 Bruno Bruyere 18 Thoma Goris 19 Bert Peelman 20 Eddy Bats

     

    CAT.D - 38 deelnemers – 64,8 km

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Ronald Rents

    3 Daniël Villers

    4 Frank Van De Perre

    5 Rudy Thomas

    6 Eddy Vermeir

    7 Jan De Mulder

    8 Thierry Christis

    9 Frank Suys

    10 Marc Tabourdon

    11 Ronny Cosyn 12 Danny Van Hoof 13 Denis Wauters 14 Benny D'haese 15 Marc Jacobs 16 Jan Maegh 17 Dirk Portauwe 18 Hugo Van Linden 19 Danny Daems 20 Ronny Goolaerts

     

    CAT.E - 26 deelnemers – 56,7 km

    1 Dirk Van Hove

    2 Rudy Van De Velde

    3 Rene De Brucker

    4 Dominique Turcksin

    5 Leon Deuss

    6 Jan Van Den Brande

    7 Christophe Davies

    8 Paul Castelyn

    9 Rudy Berwarts

    10 Luc Van Mol

    11 Patrick Convents 12 Johan De Veylder 13 Wim De Coninck 14 André Dom 15 Jef Krols 16 Jean Pierre Claeys 17 Hendrik Caethoven 18 Eddy Vandermeeren 19 Guy Vanparrijs 20 Noël Willems

     

    CAT.F - 24 deelnemers – 56,7 km

    1 Patrick Van Renterghem

    2 Noël Burggraeve

    3 Felix Luyten

    4 Roger Schouppe

    5 Jean Blommaert

    6 Rene Van Gils

    7 Johny Van Holen

    8 Frank Rijpens

    9 Rene Mertens

    10 Jos Vandermeulen

    11 Jef Everaerts 12 Jozef Deneef 13 Willy Corthier 14 William De Cremer 15 Roger Wauters 16 Freddy Vandenberghen 17 Guido Fauck 18 Walter Verhelst 19 Jean Pierrre Wauters 20 Jozef Saerens

    27-03-2017 om 19:59 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!