.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HINGENE VAN ZONDAG 19/03/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HINGENE VAN ZONDAG 19/03/2017     


    Zondag 19/03/2017 HINGENE (BORNEM) (A) - Elite z.c./U23 - 112,2 km - 40,68 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 25

    1 JEROEN DAS uit Kalmthout HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 ONGENA Matthias INDIVIDUEEL

    3 MICHIELSEN Joran STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 HUYGEN Wout ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    7 SINOY Fabio UNITED C.T.

    8 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    11 MOENS Jens 12 VERMEIREN Tom 13 EECKHOUT Niko 14 VAN DEN PLAS Jelle 15 POELMAN Laurens 16 VERSTEVEN Stijn 17 WIELANDT Sven 18 VAN DE VOORDE Lennert 19 VANDYCK Niels 20 DHOLLANDER Kristof 21 BRUYÈRE Aïky 22 VAN GUYSE Jarno 23 DILLEN Ruben 24 VANHAEREN Stef 25 MASURE Brent 26 VAN GANSEN Sam 27 ILEGEMS Ken 28 GOOSSENS Kenny 29 VAN DAMME Bart 30 BOGAERT Steven 32 DE BEULE Jordi 34 COOMANS Bjorn
    19-3-2017-hingene 832.JPG
              Winnaar te Hingene Jeroen Das met de supporters en de bloemen.
    19-3-2017-hingene 835.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Jeroen Das.
    19-3-2017-hingene 846.JPG
    19-3-2017-hingene 783.JPG
                              Aankomst van winnaar Jeroen Das te Hingene.
    19-3-2017-hingene 791.JPG
             De spurt voor plaats 2 met Matthias Ongena voor Joran Michielsen.
    19-3-2017-hingene 795.JPG
                  Spurt voor plaats 4 met Rune Herregodts voor Wout Huygen.
    19-3-2017-hingene 805.JPG
    19-3-2017-hingene 705.JPG
                                      De 3 leiders die om de zege streden.
    19-3-2017-hingene 652.JPG
    19-3-2017-hingene 629.JPG
    19-3-2017-hingene 585.JPG
    19-3-2017-hingene 564.JPG
    19-3-2017-hingene 505.JPG
    19-3-2017-hingene 434.JPG
    19-3-2017-hingene 425.JPG
    19-3-2017-hingene 377.JPG
    19-3-2017-hingene 301.JPG
    19-3-2017-hingene 249.JPG
    19-3-2017-hingene 244.JPG
    19-3-2017-hingene 239.JPG
    19-3-2017-hingene 228.JPG
    19-3-2017-hingene 203.JPG
    19-3-2017-hingene 125.JPG
    19-3-2017-hingene 092.JPG
    19-3-2017-hingene 061.JPG
    19-3-2017-hingene 049.JPG
    19-3-2017-hingene 040.JPG
    19-3-2017-hingene 028.JPG
    19-3-2017-hingene 023.JPG
                    Start van de Elite z.c. & U23 te Hingene met 72 deelnemers.





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-03-2017 om 21:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jeroen Das Kop 2017.jpg 

             Jeroen Das

    Zondag 19/03/2017 ZUID-KEMPENSE PIJL MOL-SLUIS (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 158 km - 44,76 km/h

    Aantal deelnemers: 173 - opgevers: 52

    1 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    2 PHILIPSEN Jasper BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 DE BOCK Stijn CIBEL - CEBON

    4 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    6 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 LEEMANS Rob PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    10 HENNESSY Jacob GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    11 DE WINTER Gordon 12 MÜLLER Patrick SUI 13 RUYTERS Brecht 14 VAN DEN BERGHE Jeroen 15 DE POORTER Maxime 16 VENNER Quentin 17 COOLS Alexander 18 MÜLLER Reto SUI 19 BARBIER Pierre FRA 20 GEUENS Alexander 21 STALLAERT Joeri 22 DE DECKER Alfdan 23 GIBBONS Thomas USA 24 MANNAERTS Jelle 25 PICOUX Maximilien 26 EYSKENS Jeroen 27 BROES Michiel 28 VERSTREPEN Dries 29 VAN DE KERKHOVE Brent 30 DEMOLDER Stijn 37 VAN MOER Brent 42 REYNAERTS Jan 46 COBBAERT Robby 73 DRUYTS Gerry 74 BECK Cedric 76 ROTTY Glenn 94 VAN ROOSBROECK Arne 101 ONGHENA Matthias 108 PERSOON Joeri

     

    19/03/2017 BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Elite z.c./U23 - 108 km - 41,73 km/h

    Aantal deelnemers: 102 - opgevers: 38

    1 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    2 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    3 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    4 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 LOENDERS Glenn UNITED C.T.

    6 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    7 WARBRUL Gero GER RSC RHEINBACH

    8 VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL

    9 WOOD Reece GBR TEAM 100% ME

    10 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    11 VAN HOUT Maxim 12 HERMANS Steff 13 WILLEMS Tom 14 LEWIS Adam GBR 15 RELAES Jacob 16 CLAES Stef 17 BOUTS Jordy 18 PARIDAENS Jasper 19 VANDENBROECK Yarno 20 DE HAES Jorden 21 SNYERS Jari 22 WIELFAERT Kristof 23 TIMMERMANS Ward 24 VERHAEGEN Tom 25 BROEKMANS Glenn 26 KERF Jérôme 27 VAN BOKHOVEN Ramon NED 28 VAN GOETHEM Kevin 29 LETEN Wouter 30 CARTER Thomas NZL

     

    19/03/2017 HINGENE (BORNEM) (A) - Elite z.c./U23 - 112,2 km - 40,68 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 25

    1 JEROEN DAS uit Kalmthout HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 ONGENA Matthias INDIVIDUEEL

    3 MICHIELSEN Joran STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 HUYGEN Wout ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    7 SINOY Fabio UNITED C.T.

    8 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    11 MOENS Jens 12 VERMEIREN Tom 13 EECKHOUT Niko 14 VAN DEN PLAS Jelle 15 POELMAN Laurens 16 VERSTEVEN Stijn 17 WIELANDT Sven 18 VAN DE VOORDE Lennert 19 VANDYCK Niels 20 DHOLLANDER Kristof 21 BRUYÈRE Aïky 22 VAN GUYSE Jarno 23 DILLEN Ruben 24 VANHAEREN Stef 25 MASURE Brent 26 VAN GANSEN Sam 27 ILEGEMS Ken 28 GOOSSENS Kenny 29 VAN DAMME Bart 30 BOGAERT Steven 32 DE BEULE Jordi 34 COOMANS Bjorn

     

    19/03/2017 ICHTEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 122,5 km - 39,17 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - opgevers: 48

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 WOOD George GBR

    4 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 GOEBEERT Pierre AGO - AQUA SERVICE

    7 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

    8 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE

    9 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    10 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 ANECA Ciske 12 DE SY Gertjan 13 DELAMEILLEURE Mathias 14 VERFAILLIE Arne 15 DEBUYSERE Wannes 16 VANDEWALLE Matthias 17 MINNE Stijn 18 DE SCHUYTER Arne 19 GELDHOF David 20 DEPYPERE Mathias 21 CARPENTER Lawrence GBR 22 ANDERSSON Emil SWE 23 DE VRIESE Stijn 24 PRUVOOST Shayne 25 YAMAMOTO Masaki JPN 26 SLABINCK Indiana 27 VANDAELE Thijs 28 LANNOO Jaromir 29 DEMEYER Niels 30 VANDAELE Angelo

     

    19/03/2017 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Elite z.c./U23 - 124 km - 42,62 km/h

    Aantal deelnemers: 152 - opgevers: 36

    1 VERSCHUERE Seppe CIBEL-CEBON

    2 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    6 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 HAELTERMAN Glen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VAN DAMME Indy WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    11 ROGIER Stef 12 TIMMERMANS Tom 13 VAINIONPää Oskari FIN 14 VAN DUREN Brent 15 BASTIAENS Ayco 16 VAN IMPE Kevin 17 VAN DYCK Wesley 18 LAVA Kevin 19 BUNTINX Auxence 20 VANDEMEULEBROECKE Steven 21 DIEPENDAELE Timmy 22 WILLEMS Pieter 23 DE KETELE Angelo 24 VANHOUCKE Herman 25 DE NAUW Sigfried 26 RUBBEN Sander 27 TIMMERMANS Tim 28 DE BACKER Kristof 29 PIETERS Bart 30 HOUTTEMAN Nico 32 COLMAN Alex 37 VERHOFSTADT Thibau 49 VAN PETEGHEM Trifonius 51 CLAUS Dieter 52 BAERT Jordi 104 DE JONGHE Kevin 116 VAN DE VYVER Greg

     

    19/03/2017 KNESSELARE-URSEL (O) - U23 - 103,5 km - 40,34 km/h

    Aantal deelnemers: 99 - opgevers: 43

    1 LAMBRECHT Bjorg LOTTO SOUDAL

    2 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    3 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    4 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VANHOUCKE Harm LOTTO SOUDAL

    6 BOTHUYNE Jorden VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-VULSTEKE

    9 COOREVITS Gilles IMAGE4U-TREK CYCLING TEAM

    10 COWARD Jake GBR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VOIGT Eric USA 12 DE KEE Glenn 13 CAVEY Vincent 14 GODART Bo 15 MOORS Oliver GBR 16 GOETHALS Brent 17 CAVEY Laurens 18 SOBERON Zowé 19 USE Laurens 20 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 21 MORTIER Lenny 22 DELESIE Berre 23 DE VILLE Jelle 24 AKDENIZ Dylan 25 HOUCKE Killyan FRA 26 PATTYN Jamie 27 VEROUGSTRAETE Nicolas 28 DEWACHTER Aaron 29 VERBEECK Qwinten 30 POLSPOEL Jonas 31 JANSSENS Jarrid 39 DE WITTE Sven 55 MAES Jef

     

    19/03/2017 BOOISCHOT PIJPELHEIDE (A) – Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 84 km - 40,81 km/h

    Aantal deelnemers: 103 - opgevers: 13

    1 DE WEERDT Nick HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 GOELEVEN Jeroen SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3 KOEMAN Bjorn NED DRC DE MOL

    4 ANDRIEU Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 VAN OPSTAL Thomas HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 SCHEERENS Jorgen VETRAPO CYCLING TEAM

    8 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM

    9 VANDERVEKEN Yoran STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 CRABBÉ Arno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    11 RAEYMAEKERS Mattias 12 DE WYNGAERT Filip 13 GEERTS Kenneth 14 RUNIA Nick GER 15 WOUTERS Tim 16 MORIS Sven 17 KUYPERS Kris 18 WOUTERS Ruben 19 HAEMELS Bavo 20 DE PAEPE Pieter 21 VAN MALDEGHEM Stijn 22 VAN DYCK Dries 23 EVERS Dries 24 BUNKENS Kris 25 SCHOOFS Wouter 26 DE VOS Lenn 27 BELLEN Wesley 28 EGGERS Louis 29 DECONINCK Laurens 30 WILLEMS Dany

    19-03-2017 om 21:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/03/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Renaat Demeter.jpg   Lieven Van De Perre.jpg   Franky Van Oyen KOP 2013.png

        Renaat Demeter           Lieven Van De Perre            Franky Van Oyen

    Zondag 19 Maart 2017 - GAVERE (9890) 


    Catg.A – 72 km – 68 deelnemers

    1-RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2-Van Der Jeught Stijn

    3-Verhofstadt Jarno

    4-Van Raemdonck Kevin

    5-Vermassen Jens

    6-Van Daele Nils

    7-Gryson Kristof

    8-De Clercq Gino

    9-Vandenbussche Ron

    10-Coppens Carrera

    11-Lammertyn Foeke-12-Nevejans Dennis-13-Desomer Joery-14-De Leeuw Jelle-15-Vens Quincy-16-Van Der Sickel Mario-17-Van Meirhaeghe Karel-18-Vandewiele Kevin-19-Bauters Pieter-20-Moerman Jens-21-De Bock Stef-22-Rombaut Maarten-23-Rogge Simon-24-Dhondt Gunter-25-Maenhout Kenny-26-Verduyn Jasper-27-Vandekerckhove Enzo-28-Cooman Mauro-29-Van Vlierberghe Bart-30-Van Sante Tristan-31-Dumortier David-32-de Koning Michel-33-Timbreur Jonas-34-De Coninck Guillaume-35-Van Kerchove Jonathan-36-Moerman Sam-37-Maenhout Tommy-38-Vancolen Kevin-39-De Backer Frédéric-40-De Rouck Nils-41-Weemaes Robby-42-Vossaert Matthias-43-Maes Dimitri-44-Aelvoet Matthias-45-Durant Joaquim-46-Opsomer Enzo-47-Daems Jens-48-Verwee Nico-49-Rottiers Cedric-50-Van Couter Stein-51-Diependaele Gerrit-52-Van Laere Jan-53-Wieme Thomas-54-Nevejans Kenny-55-De Kimpe Nick-56-Van Roeyen Dave-57-Vandriessche Kenneth-58-Rouan Tom-59-De Cock Joeri-60-Bultinck Davy-61-Decabooter Jens-62-De Bondt Bart-63-Prazanova Kjell-64-Van de Velde Florian-65-De Backer Jelle-66-Verschaeve Joren-67-Brijs Gert-68-Van Damme Peter

     

    Catg.B – 64,8 km – 35 deelnemers

    1-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2-Pauwels Vital

    3-Arena Lorenzo

    4-De Weirdt Gino

    5-De Vlieger Sven

    6-De Bosscher Koen

    7-Verbeken Kurt

    8-De Paepe Jimmy

    9-De Bruycker Jan

    10-Van Den Broecke Mario

    11-Van Himst Patrick-12-Verschelden Steven-13-Vermassen Peter-14-Rombaut Wim-15-De Kerpel Steven-16-Janssens Bert-17-Saelens Danny-18-Bauwens Aron-19-Van Mol Bart-20-Savat Nico-21-Luyssen Geoffrey-22-D'Hooge Frank-23-Ferrest Stef-24-Van Roeyen Dave-25-Maes Peter-26-Van Obbergen Wim-27-Van Esbroeck Sven-28-Hoes Andy-29-Kerremans Johan-30-Rabout Rudi-31-De Waele Kris-32-Dhondt Willem-33-Crul Sven-34-Van Den Neste Johan-35-de Koning Michel-

     

    Catg.B+ – 64,8 km – 18 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Vagenende Frank

    3-Huyghe Peter

    4-Primo Gino

    5-Braet Wim

    6-De Tremerie Franky

    7-Van Speybroeck Geert

    8-Cooman Jerry

    9-Janssens Kenny (Melsele)

    10-Coppens Ronny

    11-Cortoos Jan-12-Roose Nico-13-Roobroeck Dirk-14-Pauwels Nico-15-Van Honsté Kris-16-De Ben Mark-17-Braeckman Geert-18-Cosijn Ronny

     

    Catg.C – 57,6 km – 25 deelnemers

    1-Reniers Tony (Kuringen)

    2-Buyens Patrick

    3-Bath Mick

    4-De Coninck Danny

    5-Heye Hilair

    6-Mares Leo

    7-Willems Noël

    8-Stockman Ruddy

    9-Coupillie Roland

    10-Schouppe Roger

    11-Claeys Jean-Pierre-12-De Coninck Wim-13-D'Hondt Erwin-14-Vandermeeren Eddy-15-Bolle Henk-16-Van Den Broeke Patrick-17-Reubens Hendrick-18-De Vuyst Eddy-19-D'Hondt Freddy-20-Van Den Bossche Harmel-21-Bracke Wim-22-De Gucht Etienne-23-Demiddel Ronny-24-Van Kerschaver Robin-25-Dupont Guido

     

    Catg.D – 57,6 km – 21 deelnemers (+65 jaar)

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Vandermeulen Jos

    3-Burggraeve Noël

    4-De Leersnyder Florent

    5-Deneef Jozef

    6-Luyten Felix

    7-Remory Pierre

    8-Scheirlinckx Jozef

    9-Vanpoucke Rik

    10-Scheirlinckx Hendrik

    11-Devadder Andre-12-Teirlinck Willy-13-Lockefeir Marinus-14-Vandersteen Erik-15-De Leener François-16-Pauwels Marcel-17-Vandenberghen Freddy-18-Luypaert Danny-20-Van Kerschaver Erwin-21-Dierks Jos-22-Tas Helmuth

     

    Catg.D+ – 57,6 km – 9 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Mindehout)

    2-Vyvey Julien

    3-Vanhove Hilaire

    4-Saerens Jozef

    5-Brouwers François

    6-Hermans Luc

    7-Robijns Robert

    8-D'Hont Joseph

    9-Klip Huib

    19-03-2017 om 18:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan BRANKO HUYS met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    3W3A4489.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 202.JPG

            Branko Huys           Thomas De Pestel


    Zondag 19/03/2017 MOL-SLUIS (A) - Dames Elite/Juniores/Nieuwelingen - 56 km - 34,64 km/h

    Dames Juniors - deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    2 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA

    3 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 WASMUS Nienke NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 SCHOONEWILLE Yvet NED WSV EMMEN

    7 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    8 BATENBURG Verena NED RWC AHOY

    9 REEN Anouk NED WV BREDA

    10 KNAVEN Britt NED WV BREDA

    11 VAN DER DRAAIJ Lieke NED 12 GOOSSENAERTS Chloe 13 FEYTENS Ellen 14 NASVELD Ilse NED 15 LAGENDIJK Marise NED 16 DE GRAAFF Femke NED 17 SCHEPERS Yana 18 VAN DEN BERG Floortje NED 19 AERNOUTS Amber 20 LAPUNAITE Gerda LTU 21 DENISSE Lauren 22 DELESTRAIT Camille 23 SUMSKYTE Viktorija LTU 24 KAZLAUSKAITE Kristina LTU 25 BUTKUTE Daniele LTU 26 VAN GOETHEM Brenda 27 VAN SEVEREN Sarah 28 VAN WIN Sine 29 BRAGANO Laura 30 VANDEPUTTE Léa


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 50 - opgevers: 11

    1 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    2 PATINSKAITE Paulina LTU LITHUANIA

    3 ROOIJEN VAN Eline NED WV HET STADION

    4 VAN DER ZWAAN Laura NED DRC DE MOL

    5 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    6 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 STOLZE Judith NED WESTLAND WIL VOORUIT

    8 PAUMEN Jewel NED ACROG - BALEN BC

    9 GEDRAITYTE Akvile LTU PKKSC DSK FORTUNA

    10 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 GUSTAITE Gabija LTU 12 VAN BOKHOVEN Julia NED 13 KLOESSE Rose NED 14 BOS Leonie NED 15 VAN DER MEER Lisa NED 16 SCAVONE Dina 17 VANDERSTRAETEN Maaike 18 PIKUNAITE Aukse LTU 19 VAN LOMMEL Yenthe 20 ZWAENEPOEL Tessa 21 VERSCHUREN Iris NED 22 KEMPS Stephanie 23 LENAERS Jade 24 MOTEJUNAITE Karolina LTU 25 JANSSEN Lieke NED 26 VERBEEK Britt 27 BROUWERS Julie 28 ALISAUSKAITE Gabija LTU 29 SIUGZDINYTE Ramute LTU 30 KETTING Desiree NED


    19/03/2017 MOERKERKE-DAMME (W) - Men Juniors UCI - 129 km - 40,74 km/h

    Aantal deelnemers: 197 - opgevers: 107

    1 VAUGHAN Jacob GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DE LENG Mathijs NED VOLHARDING WILTON CT

    4 VERBOOM Minne NED VOLHARDING WILTON CT

    5 PIDCOCK Thomas GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    6 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    7 VANHOOF Ward ACROG - BALEN BC

    8 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    9 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 VAN HOUTE Gerben 12 COOMBE Daniel GBR 13 MACIEJUK Filip POL 14 WRIGHT Jake GBR 15 LEYDER Misch LUX 16 SAUVAGNARGUES Jacques GBR 17 DONOVAN Mark GBR 18 SNELS Robbe 19 PRICE Joshua GBR 20 VAN EECKHOUT Len 21 TORRIE Timothy GBR 22 MARTENS Michiel 23 HARTLEY Lewis GBR 24 BROOS Alain NED 25 FIVÉ Trystan 26 VAN DE PAAR Jarne 27 STEWART Jake GBR 28 DE JONG Timo NED 29 DUPON Arthur 30 KONIECZNY Mikolaj POL 47 BARENDREGT Thijs NED 56 OREEL Lars NED 72 VAN DER EYCKEN Brent 74 VANOVERBERGHE Jens

     

    19/03/2017 KACHTEM IZEGEM (W) - Juniores - 78,3 km - 38,19 km/h

    Aantal deelnemers: 142 - opgevers: 16

    1 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 CROMHEECKE Alexander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    7 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    11 DOCHY Thibaut 12 GREENHALGH George GBR 13 BRAET Axel 14 BEKÉ Willem 15 BOUCKAERT Louis 16 COLEMAN Zak GBR 17 HARTLEY Theo GBR 18 VANNESTE Wout 19 DE BOEVERE Olaf 20 POUILLARD Hugo FRA 21 VANSEVENANT Mauri 22 RAECKE Jari 23 VANDENDRIESSCHE Stef 24 SLOCK Liam 25 REED Elloiot GBR 26 MEERSMAN Maxim 27 JACQUES Jarne 28 SMETS Ward 29 DERIBREUX Achille 30 ROOSE Matteo 32 CAETHOVEN Kenneth 35 WARRENS Anthony 74 MEERSSCHAERT Jordy 79 LAURENT Giovanni 90 VAN DER MEULEN Nick 107 HELSEMANS Quinten 110 SCHELFHOUT Gregory 113 GOOSSENS Brecht 114 JORIS Stef

     

    19/03/2017 BOUTERSEM (B) - Juniores - 81,9 km - 39,6 km/h

    Aantal deelnemers: 137 - opgevers: 55

    1 SVENDSEN Simen Nordahl NOR TANGSBERG CK

    2 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    3 VAN OEVELEN Wanne WAC TEAM

    4 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN DEN BERGH Tuur WAC TEAM

    6 PONSAERTS Thibaut WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 LINDELAUF Melvin NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 KAAK Riis NED VOLHARDING

    10 LAMBEIR Joachim WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 ANDERSEN Mads DEN 12 SCHERPENBERGH Tristan 13 GEYSEGOMS Tom 14 GALICIA Seppe 15 PATTYN Steven 16 GELZINIS Rokas LTU 17 HERBEN Luuk NED 18 CLOOTS Kilian 19 VAN DIJCK Jef 20 DEWIT Jordi 21 VERBIST Alexander 22 HAEX Joris 23 WAUTHIER Jonas 24 STERCKX Domien 25 VAN BUN Dries 26 VAN CAMPENHOUT Sven 27 VANPARIJS Wouter 28 BROECKX Seppe 29 BUIJS Leon NED 30 LEMBRECHTS Wannes 39 FOCQUET Mathijs 68 VAN CAMP Tibo

     

    19/03/2017 BOOISCHOT - PIJPELHEIDE (A) - Nieuwelingen - 54 km - 36,99 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 4

    1 BRANKO HUYS uit Waasmunster PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 STIPPELMANS Toon WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE PRETER Emiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 GOOS Liam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    9 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 VAN ROOSBROECK Jan 12 BEELEN Pieter 13 WACHTERS Jul 14 VERLINDEN Jordi 15 PINXTEN Lucas 16 VAN BOUWEL Hannes 17 VAN GESTEL Sidney 18 MARTENS Seppe 19 VAN GAELEN Louis 20 BERTELS Lode 21 DECOSTER Michael 22 PEETERS Jef 23 DE KINDER Axel 24 SIEMONS Kobe 25 VAN ELSACKER Hans 26 VAN LAER Pieter 27 VAN DYCK Cisse 28 CLAES Sam 29 LEJEUNE Anton 30 WOUTERS Rick NED

     

    19/03/2017 BOUTERSEM (B) - Nieuwelingen - 50,4 km - 37,74 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 50

    1 WILLEMS Jago WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN TRICHT Floris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 LAURYSSEN Tom WAC TEAM

    6 VAN EETVELT Lennert WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN KERCKHOVE Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 MILISEN Mathias 12 BONNET Théo 13 VAES Alexandre 14 DEBREYNE Ruben 15 VAN HAMME Wout 16 MISEUR Mon 17 BRAMS Andy 18 DEBAELE Jorre 19 KONINCKX Maarten 20 BOELS Senne 21 ERAUW Thiemo 22 BORGERS Lars 23 STEENACKERS Luka 24 DELEENHEER Toon 25 DE JAEGER Arthur 26 MUYSHONDT Nils

      

    19/03/2017 DILSEN (ROTEM) (LB) - Nieuwelingen - 54 km - 38,89 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 10

    1 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    2 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    3 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 PEETERS Sam SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 HABETS Jordan NED MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG

    7 POELMANS Sam SPORT EN MOEDIG GENK

    8 SMEETS Tom NED WC MIDDEN LIMBURG

    9 DE CRAECKER Gianni SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    10 MULDERS Yarne SPORT EN MOEDIG GENK

    11 BROHIC Thomas 12 DE GRAEF Noah 13 WIDDERSHOVEN Jochem NED 14 PAULUS Milan 15 ARRAMMACH Kevin NED 16 DE SMET Connor 17 COX Luuk NED 18 SCHURGERS Stef 19 VAN ROY Tristan 20 OZDERYA Nazim 21 VRANCKX Fausto 22 OMLOOP Mats 23 POETS Wout 24 GIJBELS Jonas 25 CLAUDOT François 26 DUCHATEAU Daan 27 ADRIAANS Bowen NED 28 MARTENS Hannes 29 REYNDERS Robbe 30 ZOOMERS Lars NED

     

    19/03/2017 TEMSE, WIJK VELLE (O) - Nieuwelingen - 55 km - 35,85 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 8

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE NEVE Tomas VZW JONG WIELERTALENT

    6 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    7 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VAN DUN Jente WAC TEAM

    10 STALMANS Jasper LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 VAN HOUTE Sybren 12 EECKHOUT Emile 13 DERAEDT Victor 14 VAN DER SYPT Gianni 15 DELAHAYE Jens 16 VAN DAELE Ernest 17 TEERLINCK Alexander 18 VAN DEN BORRE Arnout 19 DE GEEST Ricky 20 REUNIS Rowdy NED 21 VAN LIERDE Yente 22 SEGERS Ryan 23 BEKAERT Joost 24 WALRAVENS Lars 25 VAN PARYS Jordy 26 VAN DEN BORRE Dylan 27 VAN DER PERRE Diemer 28 SMET Marco 29 DEMUYNCK Victor 30 PIETERS Arthur 31 RASSCHAERT Lander 40 VAN WIELE Michiel

    19/03/2017 DAMME (W) - Nieuwelingen - 54 km - 34,84 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 4

    1 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    3 KES Jim NED VER. CYCLING CLUB MONKEY TOWN

    4 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    7 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    8 KRIJNSEN Jelte NED UWTC DE VOLHARDING

    9 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    10 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 DEKIEN Sander 12 LEROY Thomas FRA 13 VERGOTE Diel 14 VANDAELE Laurens 15 KAESEMANS Siemen 16 MEIJDAM Sam NED 17 KROON Joris NED 18 DECAESTECKER Korneel 19 SANDRIE Brent 20 BURGHARDT Luis GER 21 VERHELLE Cedric 22 DEN BRABER Simon NED 23 PRONK Jens NED 24 PORTSMOUTH Tom GBR 25 VAN RILLAERT Dayan 26 VAN STRATEN Xander NED 27 VAN LANDSCHOOT Ruben 28 POWELL Harrison GBR 29 VANDENBORRE Mathias 30 BULT Lennart NED

    19-03-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    18-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN & GENTLEMEN TE KLEIN SINAAI VAN ZATERDAG 18/03/2017

    FOTO'S NIEUWELINGEN & GENTLEMEN TE KLEIN SINAAI VAN ZATERDAG 18/03/2017     


    Zaterdag 18/03/2017 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Nieuwelingen - 57,2 km - 35,75 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 0

    1 JORRE SMET uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 ROGIERS Lucas INDIVIDUEEL

    3 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    4 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT

    7 LAGENDIJK Elian NED WV AVANTI

    8 VAN DEN BORRE Arnout WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    10 KAES Xedric VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 HALS Bjarne 12 SPEETJENS Raf 13 REUNIS Rowdy NED 14 VAN DER MEULEN Wout 15 VERRIEST Noah 16 SCHOUPPE Zoran 17 VAN GUCHT Thomas 18 BLOK Jos NED 19 DE VOS Wannes 20 DANEEL Jefke 21 BOUMON Jens 22 CORNELIS Cody 23 VAN SCHELVERGEM Joachim 24 VAN ALBOOM Gilles 25 BERWOUTS Brian 26 DE GENDT Senne 27 DE SWAEF Isaak 28 COLMAN Thibeau 29 VAN WIELE Michiel 30 FRISON Oscar
    18-3-2017-klein  sinaai 283.JPG
                    Winnaar bij de Nieuwelingen Jorre Smet met de bloemen.
    18-3-2017-klein  sinaai 277.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Jorre Smet.
    18-3-2017-klein  sinaai 246.JPG
                                     Aankomst van winnaar Jorre Smet.
    18-3-2017-klein  sinaai 244.JPG
                       Aankomst van winnaar Jorre Smet voor Lucas Rogiers.
    18-3-2017-klein  sinaai 253.JPG
                                            Aankomst van de 2de Lucas Rogiers.
    18-3-2017-klein  sinaai 257.JPG
    De spurt van het peloton met Staf Galle voor Quiten Van Kerckhove en Josse Van Ransbeeck.
    18-3-2017-klein  sinaai 219.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 214.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 209.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 185.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 173.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 147.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 101.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 089.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 078.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 064.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 048.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 040.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 038.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 033.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 029.JPG
                 Start van de Nieuwelingen te Klein Sinaai met 35 deelnemers.






    18/03/2017 KLEIN SINAAI – Gentlemen – 30,8 km – 40,25 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 ROGIERS Joris

    2 VAN DEN BOSSCHE Thijs

    3 VAN DAEL Pieter

    4 VAN CAMP Tim

    5 DE BRUYN Johan

    6 DE BRUYN Kenneth

    7 VAN CAMP Freddy

    8 DE GRONKEL Kurt

    9 VAN COPPENOLLE Sven

    10 VERCAEMER Dieter

    11 VAN GOETHEM Chris 12 TACK Maarten 13 VAN CLEEMPUT Paul 14 DE ROOS Marnix 15 VAN GOETHEM Daniel 16 CREVE Stijn 17 LANDUYT Tom 18 DE KIMPE Nick 19 SMET Geert 20 BULTYNCK Geert 21 VAN DUYSE Peter 22 DE VOS Peter 23 DE LAENDER Steven 24 JOOS Luc 25 VANDAMME Steven 26 TOM Swartelé 27 INGELS Andy 28 STERCK Sven 29 BAERT Giovanni 30 MATTHYS Sven 31 COVENTS Pieter 32 TOUSENST Freddy 33 VAN GOETHEM Danny
    18-3-2017-klein  sinaai 494.JPG
                              Winnaar Gentlemen Joris Rogiers met de bloemen.
    18-3-2017-klein  sinaai 482.JPG
    Podium Gentlemen met winnaar Joris Rogiers, Thijs Van De Bossche en Pieter Van Dael.
    18-3-2017-klein  sinaai 427.JPG
                                     Aankomst van winnaar Joris Rogiers.
    18-3-2017-klein  sinaai 440.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 455.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 468.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 465.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 389.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 366.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 351.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 338.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 329.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 313.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 305.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 289.JPG
    18-3-2017-klein  sinaai 287.JPG
                                  Start van de Gentlemen met 35 deelnemers.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-03-2017 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JORRE SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    3-2-2017 ploeg  van moer- 217.JPG 

           Jorre Smet


    Zaterdag 18/03/2017 ZWEVEZELE (W) – Dames Elite - 95,2 km - 35,38 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - opgevers: 11

    1 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 MACKAIJ Floortje NED TEAM SUNWEB

    3 PILZ Estefania Sibila ARG AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 VERSTICHELEN Femke INDIVIDUEEL

    5 VAN SEVEREN Celine SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    6 VERHOEVEN Aurore FRA WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 LAHAYE Lucie FRA PEDALE MADELEINOISE

    8 DOM Annelies LOTTO-SOUDAL LADIES

    9 VAINIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    10 VANDEKERCKHOVE Juliette FRA PEDALE MADELENNOISE/ AUTOGLAS WETEREN

    11 MOONEN Puck NED 12 LOWTHER Melissa GBR 13 KLEMENT Melanie NED 14 VAN DEN BOS Jip NED 15 WATERREUS Kylie NED 16 DENTUS Abigail GBR 17 VANHOUTTE Fenna 18 DE BAAT Kim 19 BARKER Megan GBR 20 VAN DEN HAUTE Steffy 21 MEINDERS Willemiek NED 22 PIT Annet NED 23 GINS Tara 24 PARK Annasley GBR 25 VAN VELZEN Bryony NED 26 LUTTUSCHKA Larissa GER 27 LACHER Sophie GER 28 VAN DEN BORN Eva NED 29 BORREMANS Sarah 30 CHRISTMAS Dani GBR 47 HERMANS Anka 62 COUDEVILLE Herlinde 83 REYNDERS Melanie 89 DE VESTELE Adeline 98 VAN DORSSELAERE Chris 99 JACOBS Katleen 102 WITTOCK Nancy 
     
     

    18/03/2017 BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Juniores - 79,2 km - 40,21 km/h

    Aantal deelnemers: 135 - opgevers: 90

    1 COLEMAN Zak GBR STRADA-SPORT

    2 PUT Lars SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 COVELIERS Seppe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 ZUBRICKAS Romas LTU CANNIBAL TEAM

    8 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    9 HAEST Kevin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 RENSON Vincent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 UALGASI Yoni 12 BRESSELEERS Jonas 13 CONTER Ken LUX 14 FRANCEN Joeri 15 MARIT Arne 16 LAUWERS Ruben 17 VAITAITIS kestutis LTU 18 VAN LAER Jan 19 VERDIN Joris 20 TASKINEN Julius FIN 21 SIDLAUSKAS erikas LTU 22 DONDERS Joost 23 BAMS Jarne 24 MIKALAJUNAS Ignas . Edmundas LTU 25 DECOSTER Gerrik 26 LAMBEIR Joachim 27 VAN BUN Dries 28 KOLDKJÆR DECKER Thomas DEN 29 BRAMS Tim 30 VAN GRIEKEN Jarne

     

    18/03/2017 DAMME (W) - Nieuwelingen - 54 km - 35,17 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 3

    1 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    3 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    4 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 DE BRAEKELEER Juul ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 DE MEUTER Santiago UWTC DE VOLHARDING

    10 SELFE Ritchie GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    11 BEKAERT Joost 12 CEURENS Robbe 13 BULT Lennart NED 14 DECAESTECKER Korneel 15 KRIJNSEN Jelte NED 16 POWELL Harrison GBR 17 HUENDERS Lance NED 18 DE PAUW Robbe 19 KROON Joris NED 20 BROGGINI Fabian GER 21 BUIJSSE Lukas 22 DE MEY Remi 23 LIEVENS Niels 24 HOSTEN Ian 25 BURGHARDT Luis GER 26 PRONK Jens NED 27 GARDIN Michael 28 DEJONGHE Vitas 29 SCHAASBERG Daan NED 30 VILEYN Brecht 42 VERCAUTEREN Thomas

    18/03/201 TESSENDERLO – Nieuwelingen – 55 km – 38,89 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 23

    1 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    2 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 WACHTERS Jul WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    5 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    7 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    8 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    9 HABETS Jordan NED MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG

    10 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    11 DE RYCK Robbe 12 WIENEN Flore 13 UPTEGROVE Pete NED 14 SWEENS Keigo NED 15 GIJBELS Jonas 16 VAN BOUWEL Hannes 17 MARTENS Daan 18 KONINCKX Maarten 19 MEEUSEN Rik 20 POELMANS Sam 21 ARRAMMACH Kevin NED 22 VAN GAELEN Louis 23 MARTENS Hannes 24 MAAS Aleksandr NED 25 DE SMET Connor 26 CRUSIO Jochem NED 27 BOONS Jente 28 ADRIAANS Bowen NED 29 VERKOEYEN Michiel 30 VAN HOUT Luca

     

    18/03/2017 ICHTEGEM (W) - Nieuwelingen - 49 km - 38,66 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 1

    1 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    4 LECHANTRE Bastien FRA VC ROUBAIX

    5 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VANDERBEKE Aiden MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DEPOORTER Dieter WIELERTEAM IEPER

    9 DEJONGHE Kjell ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 EECKHOUT Emile 12 DEBRUYNE Ramses 13 LAMOTE Robbe 14 LEFEVRE Ruben 15 BEECKMAN Gauthier 16 SIMOENS Jari 17 CASTELAIN Nathan 18 VAN BUYNDER Thibaud 19 DESMET Timo 20 VANGHELUWE Warre 21 SLOAN George GBR 22 MACHIELS Brent 23 VERMOOTE Jens 24 SAYOEN Lander 25 DEMUYNCK Arno 26 VERHELLE Cedric 27 VAN RYCKEGHEM Lars 28 VAN DE VELDE Senne 29 CORNETTE Steve 30 MAERTENS Jawën

     

    18/03/2017 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Nieuwelingen - 57,2 km - 35,75 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 0

    1 JORRE SMET uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 ROGIERS Lucas INDIVIDUEEL

    3 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    4 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT

    7 LAGENDIJK Elian NED WV AVANTI

    8 VAN DEN BORRE Arnout WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    10 KAES Xedric VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 HALS Bjarne 12 SPEETJENS Raf 13 REUNIS Rowdy NED 14 VAN DER MEULEN Wout 15 VERRIEST Noah 16 SCHOUPPE Zoran 17 VAN GUCHT Thomas 18 BLOK Jos NED 19 DE VOS Wannes 20 DANEEL Jefke 21 BOUMON Jens 22 CORNELIS Cody 23 VAN SCHELVERGEM Joachim 24 VAN ALBOOM Gilles 25 BERWOUTS Brian 26 DE GENDT Senne 27 DE SWAEF Isaak 28 COLMAN Thibeau 29 VAN WIELE Michiel 30 FRISON Oscar

     

    18/03/2017 ZWEVEZELE (W) - Dames Juniores/Nieuwelingen - 56 km - 34,21 km/h

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 39 - opgevers: 3

    1 GEDRAITYTE Akvile LTU PKKSC DSK FORTUNA

    2 SPAPEN Nina NED TWC PIJNENBURG

    3 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 SMULDERS Silke NED TWC PIJNENBURG

    5 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    6 PATINSKAITE Paulina LTU LITHUANIA

    7 POPELIER Lotte TIELTSE RENNERSCLUB

    8 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 MOTEJUNAITE karolina LTU LITHUANIA

    10 PANTON Megan GBR WOODWICH CC

    11 KLOESE Rose NED 12 DE WISPELAERE Fien 13 DE CLERCQ Katrijn 14 PIKUNAITE aukse LTU 15 VANWALLEGHEM Kyenta 16 PENNYNCK Charlotte 17 DUYM Farah 18 GIELKENS Esmée 19 GUSTAITE Gabija LTU 20 DE ROCKER Gemke 21 JONGENELEN Sanne NED 22 SAMYN Lot 23 PUNNEWAERT Kirin 24 SADOINE Perrine 25 VERSLYPE Solene 26 ALISAUSKAITE Gabija LTU 27 MICHIELSEN-STEVENS Laura 28 HARINCK Tiger-lil 29 STORMS Imke 30 VAN DE VELDE Florelien

     

    Dames Juniores - deelnemers: 36 - opgevers: 1

    1 BERTEAU Victoire FRA VC LAONNOIS

    2 SCHOONEWILLE Yvet NED WSV EMMEN

    3 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 KNAVEN Britt NED WV BREDA

    6 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB

    7 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    8 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB

    9 AVOINE Alison FRA CC CAMBRAI

    10 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 12 ELSENS Jeanne FRA 13 DHONT Glacia 14 SUMSKYTE viktorija LTU 15 STONE Isabella GBR 16 UYTTENHOVE Aiko 17 SHEPHERD Josie GBR 18 LOUCHAERT Justine 19 FEYTENS Ellen 20 MESU Daphne NED 21 DELESTRAIT Camille 22 LAPUNAITE Gerda LTU 23 SCHEPERS Yana 24 ROBERT Estelle FRA 25 VAN SEVEREN Sarah 26 BIEBAU Axelle 27 KAZLAUSKAITE kristina LTU 28 BUTKUTE daniele LTU 29 DENISSE Lauren 30 RACLOT Aude FRA

    18-03-2017 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/03/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Franky Weemaes 2017.jpg

        Franky Weemaes

    Zaterdag 18 Maart 2017 - BAZEL (9150)
     

    Catg.A – 49 deelnemers – 71,5 km
    1-Vandenbussche Ron-Merelbeke

    2-Demeter Renaat

    3-De Cock Bart

    4-Spysschaert Anthony

    5-Van Roosbroeck Patrick

    6-Coppens Carrera

    7-Van Raemdonck Kevin

    8-Bal Marijn

    9-Buysse Lennert

    10-Smet Jochem

    11-Apers Michaël-12-Weemaes Robby-13-Heirbaut Tony-14-Vereecke Gilian-15-Van de Casteele Michaël-16-Maes Dimitri-17-Dumortier David-18-Maenhout Tommy-19-Rombouts Stijn-20-Meul Tom-21-Vernaet Olivier-22-Holvoet Mattijs-23-Burm Maarten-24-Peeters Nico-25-Van Gaeveren Gunter-26-Weemaes Filip-27-Middelkamp Tom-28-Van Herreweghe Simon-29-Rogge Simon-30-Verwee Nico-31-De Coninck Guillaume-32-Stuer Benjamin-33-Maenhout Kenny-34-Verdonck Tim-35-Deceuninck Thys-36-Verstraeten Tor-37-Van Osselaer Tom-38-Himpe Marnix-39-Cap Tim-40-De Permentier Kenny-41-Daems Jens-42-Vanderveken Wim-43-Van Kerchove Jonathan-44-De Cleen Peter-45-Van Dieren Christophe-46-Mannens Steven-47-Verhulst Tom-48-Dockx Mario-49-Poppe Stef

    Catg.B – 27 deelnemers – 65 km

    1-Luyssen Geoffrey (Izenberge)

    2-de Koning Michel

    3-Saeys Tom

    4-De Block Kris

    5-Smet Gert

    6-Leyseele Franky

    7-Somers Michèle

    8-Van Raemdonck Kurt

    9-Van Drom Giovanni

    10-Panis Tom

    11-Biesemans Gunther-12-Van Hautekerke Glenn-13-Van Loon Andy-14-Rombaut Wim-15-De Vlieger Sven-16-Philippé Danny-17-Van Raemdonck Robby-18-De Beer Tom-19-Schaut Danny-20-Van Roeyen Dave-21-Van Goethem Filip-22-Lecluyse Denis-23-Kerremans Johan-24-Blockx Stany-25-Hanssen Gunther-26-Pauwels Vital-27-Oliebos Koen

     

    Catg.B+ – 11 deelnemers – 65 km

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-Vangenechten Freddy

    3-Suys Frank

    4-Leenders Theo

    5-Driesen Johan

    6-Fierens Paul

    7-Roose Nico

    8-Hereijgers Piet

    9-Janssens Kenny (Melsele)

    10-De Muynck Luc-11-Van Honsté Kris

     

    Catg.C – 21 deelnemers – 45,5 km

    1-Geerts Christiaan (Minderhout)

    2-Montforts Jo

    3-Decaestecker Patrick

    4-Struyf Raoul

    5-Reniers Tony

    6-Buyens Patrick

    7-De Naeghel Jozef

    8-Bath Mick

    9-Boeve José

    10-De Coninck Danny

    11-Delagrange Bart-12-Krols Jef-13-Watteny Patrick-14-De Baets Johan-15-Snoeck Jan-16-D'Hondt Erwin-17-De Gucht Etienne-18-Lacquet Philippe-19-Cauwelier Bruno-20-Van den Broeck Louis-21-Bolle Henk

     

    Catg.D – 8 deelnemers – 45,5 km – (+65 jaar)

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-Moens Louis

    3-Vanpoucke Rik

    4-Devadder Andre

    5-Dormans Rene

    6-Lockefeir Marinus

    7-Vandenberghen Freddy

    8-Liesens Karolien

     

    Catg.D+ – 7 deelnemers – 45,5 km – (+70jaar)

    1-Luc Snels

    2-Vyvey Julien

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Saerens Jozef

    5-Hermans Luc

    6-Brouwers François

    7-Robijns Robert

    18-03-2017 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING KLEIN SNOA CYCLING TEAM 2017

    PLOEGVOORSTELLING

                     KLEIN SNOA CYCLING TEAM 2017
    17-3-2017-ploeg klein snoa 158.JPG      
    17-3-2017-ploeg klein snoa 071.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 074.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 077.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 081.JPG
            Elena Van Der Veken                  Alessandro Staljanssens                   Mauro Sawiran                 Luca Van Der Veken
    17-3-2017-ploeg klein snoa 084.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 087.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 090.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 096.JPG
               Lore Van Goethem                          Seppe De Paepe                     Estée Goossens                   Joran Temmerman
    17-3-2017-ploeg klein snoa 093.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 099.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 103.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 107.JPG
              Jaan Sterck                           Quiten Janssens                    Quinten Provost                       Dewy Van Gysel
    17-3-2017-ploeg klein snoa 111.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 115.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 119.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 124.JPG
           Tycho Van Gyel                       Robbe Van Poucke                Matthias Vermeulen                       Gilles Cap
    17-3-2017-ploeg klein snoa 132.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 128.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 136.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 139.JPG
                 Wout Poppe                     Marius Goossens                       Joppe Sterck                    Wannes Van Poucke
    17-3-2017-ploeg klein snoa 144.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 147.JPG   17-3-2017-ploeg klein snoa 152.JPG
                    Inge Joos                                    Luc Joos                               Geert Bultynck

    Begeleiders team: Geert Bultynck , Inge Joos , Luc Joos , Gunter Sterck , Tamara Suy , Paul Van Cleemput ,
    Benny Van Goethem , Angelique Van Gysel , Dirk Vercauteren en Gerry Vermeulen.
    17-3-2017-ploeg klein snoa 159.JPG







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-03-2017 om 11:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/03/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

         Patrick Cocquyt

    ZATERDAG 18 MAART - IMPE (9340) 


    CAT. A - 59 deelnemers – 78 km

    1 Gillian Van Rijmenant

    2 Hannes Bergström

    3 Jon-Anders Bekken

    4 Hakon Aalbrust

    5 Gianni Cooman

    6 Frederik Sandre

    7 Karel Bontinck

    8 Pieter De Paepe

    9 Pascal Heyvaert

    10 Koen Van Geit

    11 Kevin Van De Keer 12 Jacob Wihk 13 Kristoffer Westgaard 14 Daniël Wennergren 15 Koen Vanopdenbosch 16 Ruben Broeckaert 17 Andre Bekken 18 Bjarne Nilsen 19 Tom Vanopdenbosch


    CAT. B - 19 deelnemers – 72 km

    1 Roel Reigel

    2 Raf Van Den Bossche

    3 David Haegeman

    4 Pascal De Wolf

    5 Christophe Adams

    6 Gunther Vogels

    7 Joery Brion

    8 Peter Vermassen

    9 Danny Borremans

    10 Steven Van Rijckeghem

    11 Mirko D'Annibale 12 Christophe Lemmens 13 Paul Hens 14 Steve Matton 15 David Spitaels

     

    CAT. C - 25 deelnemers – 66 km

    1 Kurt Eeckhout

    2 Koen De Bosscher

    3 Frank Vagenende

    4 Gino Primo

    5 Peter Aerts

    6 Peter Dockx

    7 Bart Heyvaert

    8 Filip De Wannemaker

    9 Bert Peelman

    10 Bart De Winter

    11 Pascal Kestemont 12 Bart Deckers 13 Bruno Bruyere 14 Mike Vaneberg 15 Jerry De Reuse 16 Didier Turcksin 17 Rudi Rabout 18 Gerry Maes 19 Rudi De Bondt 20 Bart Lauwers

     

    CAT. D - 22 deelnemers – 66 km

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Ronald Rents

    3 Wim Winandy

    4 Daniël Villers

    5 Marc Tabourdon

    6 Kurt Leuntjens

    7 Jan De Mulder

    8 Dirk Goolaerts

    9 Eddy Vermeir

    10 Eddy Van Loy

    11 Frank Van Der Perre 12 Jan Maegh 13 Ronny Lepoutre 14 Denis Wauters 15 Hugo Van Linden 16 Koen Keyenberg 17 Dirk Portauwe 18 Philippe Dirickx

     

    CAT. E - 16 deelnemers – 54 km

    1 Dirk Van Hove

    2 Leon Deuss

    3 Rene De Brucker

    4 Wim De Coninck

    5 Christophe Davies

    6 Luc Witman

    7 Rudy Van De Velde

    8 Rony Govers

    9 Piet Van Vaerenbergh

    10 Johan De Veylder

    11 Guy Vanparrijs 12 Guy Theys 13 Marc Dockx 14 Hendrik Caethoven

     

    CAT. F - 12 deelnemers – 48 km

    1 René Van Gils

    2 Jozef De Neef

    3 André Bultinck

    4 René Mertens

    5 Pierre Remory

    6 Eddy Cobbaut

    7 William De Cremer

    8 Willy Corthier

    9 Roger Wauters

    10 André Deboelpaep

    11 Erwin Van Kerschaver 12 Willy Brys

    18-03-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    17-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 17/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 17/03/2017 HANDZAME CLASSIC (W) - Men Elite UCI - 197,7 km - 46,42 km/h

    Aantal deelnemers: 172 - opgevers: 78

    1 HALVORSEN Kristoffer NOR JOKER ICOPAL

    2 BLYTHE Adam GBR AQUA BLUE SPORT

    3 DEHAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    4 PLANCKAERT Baptiste TEAM KATUSHA ALPECIN

    5 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    6 LOOIJ Andre NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    7 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    8 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    9 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    10 MARTINELLI Davide ITA QUICK - STEP FLOORS

    11 BANASZEK Alan POL 12 BASKA Erik SVK 13 STACCHIOTTI Riccardo ITA 14 VERHELST Louis 15 KRUOPIS Aidis LTU 16 HOFLAND Moreno NED 17 DEMPSTER Zakkari AUS 18 KREDER Raymond NED 19 ROHDE Leon GER 20 LEEMANS Rob 21 FARAZIJN Maxime 22 STEELS Stijn 23 REINDERS Elmar NED 24 MARKUS Barry NED 25 STENUIT Robin 26 BOEV Igor RUS 27 DE WITTE Mathias 28 KASPERKIEWICZ Przemyslaw POL 29 BOUVRY Dieter 30 JENSEN August NOR 34 DIELEMAN Michiel 44 MARCHAND Gianni 63 CORDEEL Sander 73 NAESEN Lawrence

     

    17/03/2017 HANDZAME CHALLENGE (W) – Interclub Elite z.c./U23 - 150 km - 40,71 km/h

    Aantal deelnemers: 133 - opgevers: 73

    1 SIX Franklin AGO - AQUA SERVICE

    2 MÜLLER Reto SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 ARIMONT Charlie AGO - AQUA SERVICE

    4 PHILIPSEN Jasper BMC DEVELOPMENT TEAM

    5 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    6 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    7 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    8 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    9 HIRSCHI Marc SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    10 APERS Ruben LOTTO SOUDAL

    11 TURGIS Tanguy FRA 12 MÜLLER Patrick SUI 13 DE POORTER Maxime 14 DEWULF Stan 15 TASSET Marvin 16 VERSCHUERE Seppe 17 CLAUW John-ross 18 DOBBS Sam NZL 19 CARESMEL Alexis FRA 20 VAN RENTERGHEM Boris 21 DEBRUYNE Glenn 22 REYNAERTS Wim 23 HOLT Joe GBR 24 BORRA Gilles 25 CARTER Thomas NZL 26 MAES Alexander 27 DECOSTER Merlijn 28 WYDOOGHE Jaron 29 MERTENS Julian 30 DE PESTEL Sander 36 DE BOCK Stijn

    17-03-2017 om 18:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF MAART 2017 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Rudyco 2017 Maart 1.jpg
    Rudyco 2017 Maart 2.jpg

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    17-03-2017 om 13:01 geschreven door kenny


    15-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 DOORTOCHT KRUISHOUTEM NOKERE KOERS VAN WOENSDAG 15/03/2017

    Woensdag 15/03/2017 NOKERE KOERSE (O) - Men Elite UCI - 192,3 km - 04h07'31" - 46,62 km/h

    Aantal deelnemers: 179 - opgevers:11

    1 BOUHANNI Nacer FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS
    2 BLYTHE Adam GBR AQUA BLUE SPORT

    3 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    4 BAUHAUS Phil GER TEAM SUNWEB

    5 VAN LERBERGHE Bert SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    7 SELIG Rüdiger GER BORA - HANSGROHE

    8 LOOIJ Andre NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    9 BANASZEK Alan POL CCC SPRANDI POLKOWICE

    10 DE WITTE Mathias CIBEL - CEBON

    11 SISR FrantišEk CZE 12 BOIVIN Guillaume CAN 13 SALOMEIN Jarl 14 LEEMANS Rob 15 MANNAERTS Jelle 16 JULES Justin FRA 17 BIERMANS Jenthe 18 RÄIM Mihkel EST 19 LAMMERTINK Steven NED 20 DE BUYST Jasper 21 STACCHIOTTI Riccardo ITA 22 VALLEE Boris 23 ELMIGER Martin SUI 24 CASTELIJNS Twan NED 25 NAPOLITANO Danilo ITA 26 STEVENS Timothy 27 GERTS Floris NED 28 TCATEVICH Aleksei RUS 29 KRUOPIS Aidis LTU 30 JANSEN Amund Grondahl NOR 71 VAN HECKE Preben 81 DRUYTS Gerry 82 DIELEMAN Michiel 84 VERSCHUERE Seppe 96 COBBAERT Robby 112 STEELS Stijn 115 VAN STAEYEN Michaël 119 COENEN Dennis 130 JANSSENS Jimmy 144 MAES Alexander 154 CORDEEL Sander 166 NAESEN Lawrence
    15-3-2017-nokere 293.JPG
    15-3-2017-nokere 561.JPG
    15-3-2017-nokere 415.JPG
    15-3-2017-nokere 655.JPG
    15-3-2017-nokere 651.JPG
    15-3-2017-nokere 406.JPG
    15-3-2017-nokere 396.JPG
    15-3-2017-nokere 378.JPG
    15-3-2017-nokere 372.JPG
    15-3-2017-nokere 357.JPG
    15-3-2017-nokere 326.JPG
    15-3-2017-nokere 318.JPG
    15-3-2017-nokere 307.JPG
    15-3-2017-nokere 283.JPG
    15-3-2017-nokere 226.JPG
    15-3-2017-nokere 221.JPG
    15-3-2017-nokere 146.JPG
    15-3-2017-nokere 108.JPG
    15-3-2017-nokere 087.JPG
    15-3-2017-nokere 069.JPG
    15-3-2017-nokere 044.JPG
    15-3-2017-nokere 025.JPG
    15-3-2017-nokere 017.JPG
    15-3-2017-nokere 013.JPG





    15-03-2017 om 20:57 geschreven door kenny



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RENNERS TIRRENO-ADRIATICO 2017

    Tirreno – Adriatico 2017


    EINDKLASSEMENT

    1-COL-Nairo Quintana-MOV-25u56'27"

    2-AUS-Rohan Dennis-BMC-+25"

    3-FRA-Thibaut Pinot-FDJ-+36"

    4-SLO-Primož Roglic-TLJ-+45"

    5-GBR-Geraint Thomas-SKY-+58"

    6-NED-Tom Dumoulin-SUN-+1'01"

    7-SPA-Jonathan Castroviejo-MOV-+1'18"

    8-COL-Rigoberto Urán-CDT-+1'36"

    9-NED-Bauke Mollema-TFS-+1'38"

    10-ITA-Domenico Pozzovivo-ALM-+1'59"

    32-BEL-Jan Bakelants-ALM-+12'31" 36-BEL-Greg Van Avermaet-BMC-+16'46" 44-BEL-Maxime Monfort-LTS-+20'20" 59-BEL-Jasper Stuyven-TFS-+30'40" 66-BEL-Tiesj Benoot-LTS-+34'30" 79-BEL-Bart De Clercq-LTS-+40'52" 85-BEL-Julien Vermote-QST-+44'55" 86-BEL-Tom Boonen-QST-+46'22" 87-BEL-Jürgen Roelandts-LTS-+46'35" 88-BEL-Iljo Keisse-QST-+47'13" 112-BEL-Jens Debusschere-LTS-+1u01'08" 129-BEL-Sep Vanmarcke-CDT-+1u08'20"

     

    Dinsdag 14/03/2017 - Rit 7: San Benedetto del Tronto - San Benedetto del Tronto

    Aantal deelnemers: 155

    1-AUS-Rohan Dennis-BMC-11'18"

    2-NED-Jos van Emden-TLJ-+3"

    3-AUS-Michael Hepburn-ORS-+3"

    4-GBR-Steve Cummings-DDD-+8"

    5-SLO-Primož Roglic-TLJ-+11"

    6-POL-Maciej Bodnar-BOH-+15"

    7-NOO-Edvald Boasson Hagen-DDD-+15"

    8-GBR-Geraint Thomas-SKY-+16"

    9-IER-Ryan Mullen-CDT-+17"

    10-GBR-Alex Dowsett-MOV-+17"

    51-BEL-Greg Van Avermaet-BMC-+46" 60-BEL-Maxime Monfort-LTS-+48" 65-BEL-Tiesj Benoot-LTS-+51" 68-BEL-Julien Vermote-QST-+52" 74-BEL-Jürgen Roelandts-LTS-+56" 76-BEL-Iljo Keisse-QST-+58" 79-BEL-Jan Bakelants-ALM-+59" 88-BEL-Jens Debusschere-LTS-+1'02" 89-BEL-Bart De Clercq-LTS-+1'02" 92-BEL-Jasper Stuyven-TFS-+1'03" 142-BEL-Tom Boonen-QST-+1'53" 150-BEL-Sep Vanmarcke-CDT-+2'08"


    Maandag 13/03/2017 - Rit 6: Ascoli Piceno - Civitanova Marche – 159 km – 04u09’31”

    Aantal deelnemers: 162

    1-COL-Fernando Gaviria-QST

    2-SLW-Peter Sagan-BOH

    3-BEL-Jasper Stuyven-TFS

    4-ITA-Matteo Trentin-QST

    5-BEL-Jens Debusschere-LTS

    6-ITA-Elia Viviani-SKY

    7-GBR-Scott Thwaites-DDD

    8-ROE-Eduard Michael Grosu-NIP

    9-FRA-Anthony Roux-FDJ

    10-BEL-Jürgen Roelandts-LTS

    14-BEL-Jan Bakelants-ALM-+6" 62-BEL-Greg Van Avermaet-BMC-+6" 66-BEL-Iljo Keisse-QST-+6" 67-BEL-Maxime Monfort-LTS-+6" 82-BEL-Tiesj Benoot-LTS-+22" 99-BEL-Tim Wellens-LTS-+1'28" 116-BEL-Bart De Clercq-LTS-+3'12" 126-BEL-Tom Boonen-QST-+5'11" 127-BEL-Julien Vermote-QST-+5'11" 159-BEL-Sep Vanmarcke-CDT-+8'20"
     

    Zondag 12/03/2017 - Rit 5: Rieti - Fermo – 210 km – 05u00’05”

    Aantal deelnemers: 169

    1-SLW-Peter Sagan-BOH

    2-FRA-Thibaut Pinot-FDJ

    3-SLO-Primož Roglic-TLJ

    4-GBR-Geraint Thomas-SKY

    5-NED-Bauke Mollema-TFS

    6-COL-Rigoberto Urán-CDT

    7-NED-Tom Dumoulin-SUN

    8-COL-Nairo Quintana-MOV

    9-AUS-Rohan Dennis-BMC

    10-SLO-Simon Špilak-KAT

    13-BEL-Tiesj Benoot-LTS-+29" 19-BEL-Jan Bakelants-ALM-+47" 25-BEL-Greg Van Avermaet-BMC-+1'06" 38-BEL-Maxime Monfort-LTS-+3'32" 47-BEL-Jasper Stuyven-TFS- 66-BEL-Julien Vermote-QST-+11'07" 67-BEL-Iljo Keisse-QST-+11'07" 68-BEL-Tom Boonen-QST-+11'07" 94-BEL-Tim Wellens-LTS-+17'52" 97-BEL-Bart De Clercq-LTS-+18'30" 110-BEL-Jens Debusschere-LTS-+24'58" 111-BEL-Jürgen Roelandts-LTS-+24'58" 152-BEL-Sep Vanmarcke-CDT-+24'58"


    Zaterdag 11/03/2017 - Rit 4: Montalto di Castro - Monte Terminillo - 5u27'22" – 187 km

    Aantal deelnemers: 172

    1 COL Nairo Quintana  MOV

    2 GBR Geraint Thomas SKY +18"

    3 GBR Adam Yates ORS +24"

    4 COL Rigoberto Urán CDT +24"

    5 SLO Simon Špilak KAT +29"

    6 NED Tom Dumoulin SUN +41"

    7 ITA Domenico Pozzovivo ALM +41"

    8 SPA Mikel Landa SKY +41"

    9 FRA Thibaut Pinot FDJ +46"

    10 SLO Primož Roglic TLJ +51"

    44 Tim Wellens LTS +6'28" 48 Jan Bakelants ALM +8'11" 50 Maxime Monfort LTS +9'01" 57 Bart De Clercq LTS +11'46" 73 Julien Vermote QST +15'46" 86 Greg Van Avermaet BMC +15'46" 87 Sep Vanmarcke CDT +17'07" 90 Tom Boonen QST +20'22" 91 Iljo Keisse QST +20'22" 93 Tiesj Benoot LTS +20'22" 99 Jürgen Roelandts LTS +20'22" 100 Jens Debusschere LTS +20'22" 127 Jasper Stuyven TFS +22'06"


    Vrijdag 10/03/2017 - Rit 3: Monterotondo Marittimo - Montalto di Castro -  204 km - 4u51'59"

    Aantal deelnemers: 173

    1-SLW-Peter Sagan-BOH

    2-ITA-Elia Viviani-SKY

    3-BEL-Jürgen Roelandts-LTS

    4-ITA-Sacha Modolo-UAD

    5-SLO-Luka Mezgec-ORS

    6-DUI-Rick Zabel-KAT

    7-ITA-Andrea Palini-ANS

    8-ITA-Roberto Ferrari-UAD

    9-OOS-Georg Preidler-SUN

    10-NED-Ramon Sinkeldam-SUN

    11-GBR-Geraint Thomas-SKY 12-NED-Koen de Kort-TFS 13-ZWI-Reto Hollenstein-KAT 14-FRA-Anthony Roux-FDJ 15-SLO-Marko Kump-UAD 16-DEN-Søren Kragh-SUN 17-ITA-Fabio Aru-AST 18-LIT-Ramunas Navardauskas-TBM 19-ITA-Matteo Trentin-QST 20-NED-Mike Teunissen-SUN 21-POL-Michal Kwiatkowski-SKY 22-NED-Jos van Emden-TLJ 23-BEL-Jens Debusschere-LTS 24-AUS-Rohan Dennis-BMC 25-POR-Rui Costa-UAD 26-ITA-Marco Coledan-TFS 27-GBR-Mark Cavendish-DDD 28-ITA-Vincenzo Nibali-TBM 29-NED-Tom Dumoulin-SUN 30-NOO-Edvald Boasson Hagen-DDD 31-BEL-Tiesj Benoot-LTS 59-BEL-Greg Van Avermaet-BMC 63-BEL-Nikolas Maes-LTS 70-BEL-Jan Bakelants-ALM 76-BEL-Jasper Stuyven-TFS 84-BEL-Maxime Monfort-LTS 102-BEL-Sep Vanmarcke-CDT 113-BEL-Tim Wellens-LTS 117-BEL-Bart De Clercq-LTS-+3'05" 137-BEL-Julien Vermote-QST-+4'10" 139-BEL-Tom Boonen-QST 140-BEL-Iljo Keisse-QST 


    Van Avermaet nieuwe leider in Tirreno !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg 

     Greg Van Avermaet

     

    Klassement

    1-BEL-GREG VAN AVERMAET uit Hamme – BMC - 6u15'14"

    2-AUS-Rohan Dennis-BMC-+0"

    3-VS-Tejay van Garderen-BMC-+0"

    4-ITA-Damiano Caruso-BMC-+0"

    5-NED-Niki Terpstra-QST-+16"

    6-LUX-Bob Jungels-QST-+16"

    7-COL-Nairo Quintana-MOV-+21"

    8-SPA-Daniel Moreno-MOV-+21"

    9-ZWI-Sébastien Reichenbach-FDJ-+21"

    10-SPA-Jonathan Castroviejo-MOV-+21"

    11-FRA-Thibaut Pinot-FDJ-+21" 12-CRI-Andrey Amador-MOV-+21" 13-GBR-Adam Yates-ORS-+24" 14-SLO-Primož Roglic-TLJ-+39" 15-NED-Robert Gesink-TLJ-+39" 16-NED-Tom Dumoulin-SUN-+49" 17-BEL-Tim Wellens-LTS-+51" 18-NOO-Edvald Boasson Hagen-DDD-+52" 19-ITA-Vincenzo Nibali-TBM-+52" 20-SPA-Luis León Sánchez-AST-+54" 21-ITA-Fabio Aru-AST-+54" 22-ITA-Michele Scarponi-AST-+54" 23-DEN-Søren Kragh-SUN-+55" 24-ITA-Fabio Felline-TFS-+57" 25-NED-Bauke Mollema-TFS-+57" 26-ITA-Domenico Pozzovivo-ALM-+59" 27-FRA-Alexandre Geniez-ALM-+59" 28-ITA-Giovanni Visconti-TBM-+1'01" 29-SLW-Peter Sagan-BOH-+1'06" 30-NOO-Vegard Laengen-UAD-+1'08" 

     

    Donderdag 09/03/2017 - Rit 2: Camaiore - Pomarance – 229 km - 5u51'44"

    Aantal deelnemers: 176

    1-GBR-Geraint Thomas-SKY

    2-NED-Tom Dumoulin-SUN-+9"

    3-SLW-Peter Sagan-BOH-+9"

    4-BEL-Greg Van Avermaet-BMC-+9"

    5-ITA-Francesco Gavazzi-ANS-+9"

    6-POL-Michal Kwiatkowski-SKY-+9"

    7-GBR-Adam Yates-ORS-+9"

    8-AUS-Rohan Dennis-BMC-+9"

    9-COL-Nairo Quintana-MOV-+9"

    10-AUS-Simon Clarke-CDT-+9"

    11-ITA-Fabio Felline-TFS-+9" 12-SPA-Daniel Moreno-MOV-+9" 13-POL-Rafal Majka-BOH-+9" 14-NOO-Edvald Boasson Hagen-DDD-+9" 15-SLO-Primož Roglic-TLJ-+9" 16-ITA-Domenico Pozzovivo-ALM-+9" 17-ITA-Vincenzo Nibali-TBM-+9" 18-NED-Bauke Mollema-TFS-+9" 19-COL-Egan Bernal-ANS-+9" 20-SPA-Luis León Sánchez-AST-+9" 21-COL-Rigoberto Urán-CDT-+9" 22-NED-Niki Terpstra-QST-+9" 23-ZWI-Sébastien Reichenbach-FDJ-+9" 24-ITA-Fabio Aru-AST-+9" 25-SPA-Jonathan Castroviejo-MOV-+9" 26-NED-Robert Gesink-TLJ-+9" 27-VS-Tejay van Garderen-BMC-+9" 28-SPA-Mikel Landa-SKY-+9" 29-TSJ-Roman Kreuziger-ORS-+9" 30-DEN-Søren Kragh-SUN-+9" 37-BEL-Tim Wellens-LTS-+9" 46-BEL-Jasper Stuyven-TFS-+31" 47-BEL-Jürgen Roelandts-LTS-+39" 64-BEL-Bart De Clercq-LTS-+2'36" 72-BEL-Jan Bakelants-ALM-+2'36" 89-BEL-Maxime Monfort-LTS-+7'09" 108-BEL-Nikolas Maes-LTS-+8'40" 109-BEL-Julien Vermote-QST-+8'40" 110-BEL-Tom Boonen-QST-+8'40" 144-BEL-Sep Vanmarcke-CDT-+12'42" 147-BEL-Tiesj Benoot-LTS-+12'42" 149-BEL-Jens Debusschere-LTS-+12'42" 151-BEL-Iljo Keisse-QST-+12'42"
    BMC.jpg 

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 3°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg 

     Greg Van Avermaet


    Rit 1: Lido di Camaiore - Lido di Camaiore – Ploegentijdrit

    1-VS--BMC-23'20"

    2-BEL—QST +16"
     
    3-FRA—FDJ +21"

    4-SPA—MOV +22"

    5-AUS—ORS +25"

    6-NED—TLJ +40"

    7-BEL—LTS +52"

    8-BRN—TBM +53"

    9-ZAF—DDD +53"

    10-KAZ—AST +55"

    11-DUI—SUN +56"

    12-VS—TFS +58"

    13-FRA—ALM +1'00"

    14-VAE—UAD +1'09"

    15-DUI—BOH +1'11"

    16-VS—CDT +1'18"

    17-ZWI—KAT +1'36"

    18-GBR—SKY +1'42"

    19-ITA—ANS +1'45"

    20-ITA—BRD +2'21"

    21-ITA—NIP +2'22"

    22-VS—TNN +2'52"

     

    Klassement

    1-ITA-Damiano Caruso-BMC

    2-AUS-Rohan Dennis-BMC

    3-BEL-Greg Van Avermaet uit Hamme-BMC

    4-ZWI-Stefan Küng-BMC

    5-ITA-Daniel Oss-BMC

    6-VS-Tejay van Garderen-BMC +16"

    7-BEL-Tom Boonen-QST

    8-ITA-Matteo Trentin-QST

    9-LUX-Bob Jungels-QST

    10-BEL-Julien Vermote-QST

    15-03-2017 om 20:33 geschreven door kenny


    13-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE OMLOOP VAN HET WAASLAND VAN ZONDAG 12/03/2017

    FOTO'S MEN ELITE OMLOOP VAN HET WAASLAND VAN ZONDAG 12/03/2017     


    Zondag 12/03/2017 OMLOOP VAN HET WAASLAND (O) – Men Elite - 164,3 km - 44,58 km/h

    Aantal deelnemers: 162 - opgevers: 9

    1 WIPPERT Wouter NED CANNONDALE - DRAPAC

    2 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    3 MARKUS Barry NED PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    4 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    5 MANNAERTS Jelle TARTELETTO-ISOREX

    6 COLMAN Alex IMAGE4U-TREK CYCLING TEAM

    7 VAN COPPERNOLLE Francesco VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    10 DE VYLDER Lindsay SPORT VLAANDEREN BALOISE

    11 BULLEY Lewis GBR 12 MICHIELS Killian 13 VEKEMAN Maxime 14 DE KEERSMAEKER Alexander 15 STEVENS Timothy 16 ABRAHAMSEN Jonas NOR 17 HUYGEN Wout 18 BLOMME Lorenzo 19 DEFREYNE Cédric 20 VASTMANS Dries 21 DE SY Vincent 22 VANACKER Bjarne 23 DE WITTE Mathias 24 STOOPEN Manu 25 REYNAERTS Jan 26 VAN DRIESSCHE Ward 27 ENGLISH Jack GBR 28 COOLS Alexander 29 TAMINIAUX Lionel 30 VAN RENTERGHEM Boris 31 REYNAERTS Wim 40 COENEN Dennis 56 WIELFAERT Kristof 61 JANSSENS Jarrid 64 VAN STEENBERGHEN Jori 68 D´HOOGE Thomas 71 MAES Alexander 79 DIELEMAN Michiel 80 DE PAUW Moreno 86 DE JONGHE Kevin 88 COBBAERT Robby 90 RUYTERS Brecht 93 ROTTY Glenn 94 VERSCHUERE Seppe 95 DRUYTS Gerry 99 MATTHIAS Onghena 116 HERREGODTS Rune 119 MARCHAND Gianni 120 JANSSENS Jimmy 121 DE OST Jarne 122 SINOY Fabio 123 PERSOON Joeri 146 DE BOCK Stijn 153 MAES Jef
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 818.JPG
    Podium met winnaar Wouter Wippert, Michael Van Staeyen en Barry Marcus.
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 816.JPG
    Podium met winnaar Wouter Wippert, Michael Van Staeyen en Barry Marcus.
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 838.JPG
                           Winnaar Wouter Wippert met de bloemen.
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 834.JPG 12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 835.JPG
                    Michael Van Staeyen werd knap 2de.                                    Barry Marcus wer 3de.
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 742.JPG
    De massaspurt met winnaar Wouter Wippert voor Michael Van Staeyen, Barry Marcus
    en Joeri Stallaert.
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 740.JPG
    De massaspurt met winnaar Wouter Wippert voor Michael Van Staeyen, Barry Marcus
    en Joeri Stallaert.
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 665.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 647.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 528.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 483.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 474.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 449.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 401.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 384.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 376.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 368.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 361.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 302.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 287.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 274.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 268.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 261.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 253.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 249.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 235.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 215.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 201.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 192.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 186.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 162.JPG
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 115.JPG
               De start van de Omloop van het Waasland met 162 deelnemers.
    12-3-2017-OMLOOP WAASLAND 114.JPG





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-03-2017 om 08:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 12/03/2017 OMLOOP VAN HET WAASLAND (O) – Men Elite - 164,3 km - 44,58 km/h

    Aantal deelnemers: 162 - opgevers: 9

    1 WIPPERT Wouter NED CANNONDALE - DRAPAC

    2 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    3 MARKUS Barry NED PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    4 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    5 MANNAERTS Jelle TARTELETTO-ISOREX

    6 COLMAN Alex IMAGE4U-TREK CYCLING TEAM

    7 VAN COPPERNOLLE Francesco VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    10 DE VYLDER Lindsay SPORT VLAANDEREN BALOISE

    11 BULLEY Lewis GBR 12 MICHIELS Killian 13 VEKEMAN Maxime 14 DE KEERSMAEKER Alexander 15 STEVENS Timothy 16 ABRAHAMSEN Jonas NOR 17 HUYGEN Wout 18 BLOMME Lorenzo 19 DEFREYNE Cédric 20 VASTMANS Dries 21 DE SY Vincent 22 VANACKER Bjarne 23 DE WITTE Mathias 24 STOOPEN Manu 25 REYNAERTS Jan 26 VAN DRIESSCHE Ward 27 ENGLISH Jack GBR 28 COOLS Alexander 29 TAMINIAUX Lionel 30 VAN RENTERGHEM Boris 31 REYNAERTS Wim 40 COENEN Dennis 56 WIELFAERT Kristof 61 JANSSENS Jarrid 64 VAN STEENBERGHEN Jori 68 D´HOOGE Thomas 71 MAES Alexander 79 DIELEMAN Michiel 80 DE PAUW Moreno 86 DE JONGHE Kevin 88 COBBAERT Robby 90 RUYTERS Brecht 93 ROTTY Glenn 94 VERSCHUERE Seppe 95 DRUYTS Gerry 99 MATTHIAS Onghena 116 HERREGODTS Rune 119 MARCHAND Gianni 120 JANSSENS Jimmy 121 DE OST Jarne 122 SINOY Fabio 123 PERSOON Joeri 146 DE BOCK Stijn 153 MAES Jef

     

    12/03/2017 BETEKOM (B) - Elite z.c./U23 - 119,7 km - 42,02 km/h

    Aantal deelnemers: 158 - opgevers: 21

    1 BROES Michiel UNITED C.T.

    2 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    3 BAKKER Bjorn NED WV JONGE RENNER

    4 SIEMONS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    5 CLAES Stef UNITED C.T.

    6 CLÉ Brent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 MAZZONE Leon GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    9 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 SNYERS Jari UNITED C.T.

    11 UALGASI Bram 12 DE WEERDT Nick 13 VANDERHEYDEN Jens 14 ODDLI Anders NOR 15 DEMOLDER Thomas 16 CUMPS Ruben 17 DE GROEF Felix 18 COMMEYNE Davy 19 LINDEMAN Adrie NED 20 PHILIPS Jonas 21 VAN NUFFELEN Glen 22 JACOBS Robin 23 HAUBRUGE Robin 24 VAN GENECHTEN Steff 25 WILLEMS Tom 26 HOEFKENS Lennert 27 ROBERT Frederique 28 GEYSEN Kurt 29 AMELINCKX Stef 30 SCHEERENS Jorgen 52 ILEGEMS Ken 109 WAELKENS Dave 125 VAN ROOSBROECK Patrick 127 DAS Jeroen 128 VAN BUGGENHOUT Joeri 137 WIELANDT Sven

     

    12/03/2017 HARINGE (W) - Elite z.c./U23 - 111 km - 44,65 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 2

    1 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    6 CASIER Arne ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 HUYGHE Gilles WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 CARPENTER Lawrence GBR CATFORD CC

    9 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 MAES Jo 12 TOUQUET Joren 13 GOETHALS Brent 14 DEWEER Jochen 15 BOUTTÉ Kenzie 16 VAN HYFTE Steven 17 VANHOVE Jonas 18 COOREVITS Gilles 19 D´HONDT Jari 20 GOUEL Valentin FRA 21 CREFFIER Laurent 22 CLAUW John-ross 23 VERFAILLIE Arne 24 BOUTEN Migel 25 CAPPELLE Maxim 26 HUYSSER Jeroen 27 DECLERCQ Thierry 28 BEUSELINCK Briek 29 DE VRIESE Stijn 30 MUS Aloïs

     

    12/03/2017 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 123 km - 43,72 km/h

    Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 30

    1 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 HAELTERMAN Glen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 PHILIPSEN Jasper BMC DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN DE KLUNDERT Koen NED TEMPO-HOPPENBROUWERS

    6 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    7 CRAS Steff BMC DEVELOPMENT TEAM

    8 SLAGMULDERS Yorick VAN EYCK SPORT

    9 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VAN LYSEBETH Mathias HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 VAN POUCKE Aaron 12 PICOUX Maximilien 13 BOUTS Jordy 14 VAN DYCK Wesley 15 BOTHUYNE Jorden 16 VAN DER SCHUEREN Nicky 17 ROGIER Stef 18 SIMON Kenn 19 SIVAKOV Pavel RUS 20 VAN HAUWERMEIREN Michiel 21 TIMMERMANS Tom 22 VANDENBROECK Yarno 23 CLAUS Dieter 24 EYSKENS Jeroen 25 VAN GOETHEM Kevin 26 BIEBUYCK Aurélien 27 COLART Nicolas 28 VANDREPOTTE Anthony 29 REIGEL Roel 30 PIETERS Bart 48 GOOSSENS Kenny 49 VAN DEN BOSSCHE Angelo 51 DILLEN Ruben 52 VAN DAMME Bart 77 ONGENA Matthias

     

    12/03/2017 OOIKE (O) - Dames Elite - 86,4 km - 36,48 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 25

    1 THOMAS Claire ISOREX CYCLING TEAM

    2 VERSTICHELEN Femke SERVETTO GIUSTA

    3 PARK Annasley GBR TEAM BREEZE

    4 RODIECK Wiebke GER RC BLAU-GELB V 1927

    5 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 DOROTTYA Kanti HUN SPRINTERS MALDEREN

    7 VAINIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    8 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 MOONEN Puck NED TWC HET SNELLE WIEL

    11 DELBAERE Fien 12 HERMANS Anka 13 BERTON Fatima 14 BORREMANS Sarah 15 DENTUS Abigail GBR 16 PILZ Estefania ARG 17 LACHER Sophie GER 18 LOWTHER Melissa GBR 19 CHARD Megan GBR 20 BRITS Delphine 21 JONKER Chane RSA 22 ALLAERT Ine 23 ANDERSSON Emmy SWE 24 DEBBOUDT Lensy 25 BARKER Megan GBR 26 KOHLMEYER Kim Johanna GER 27 WESSELHOEFT Benita GER 28 HANSEN Louise Norman DEN 29 REYBOULD Rebecca GBR 30 MATTHIJSSE Mathilde NED

     

    12/03/2017 HEULE (W) - Dames Juniores - 60 km - 37,98 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 6

    1 WIEBES Lorena NED WV AVANTI

    2 BOSSUYT Shari LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    3 DOLAN Lauren GBR GREAT BRITAIN

    4 HOLL Jenny GBR TEAM JADAN

    5 JANSEN Noa NED VW BREDA

    6 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    7 BOOGAARD Emma NED HOORNSE REN EN TOURCLUB

    8 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB

    9 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    10 SCHOKKAERT Febe LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    11 TAMBACH Isabel NED 12 VAN DE GUCHTE Quinty NED 13 ROBERTS Jessica GBR 14 MALFAIT Ines 15 UYTTENHOVE Aiko 16 DE LANGHE Luca 17 CASTRIQUE Alana 18 MESU Daphne NED 19 ELSENS Jeanne FRA 20 DHONT Glacia 21 TILLETT Emily GBR 22 STOCKMAN Julie 23 GEORGI Pfeiffer GBR 24 VANDECAVEYE Fleur 25 DOCHERTY Anna GBR 26 CALLANDER Rhona GBR 27 DELESTRAIT Camille 28 SUMSKYTE viktorija LTU 29 VAICYTE Kotryna LTU 30 HOORNSMAN Ilse NED 41 VAN GOETHEM Brenda

    12/03/2017 HEULE (W) - Dames Nieuwelingen - 51 km - 34,71 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 4

    1 VAN MECHELEN Gloria LITHUANIAN CYCLING FEDERATION

    2 ROOIJEN VAN Eline NED WV HET STADION

    3 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 GUSTAITE Gabija LTU CANNIBAL TEAM

    6 PAUMEN Jewel NED ACROG - BALEN BC

    7 VAN LOMMEL Yenthe LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    10 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    11 DE WISPELAERE Fien 12 DE ROCKER Gemke 13 CRABBÉ Kiona 14 GYSSELS Fien 15 PIKUNAITE aukse LTU 16 GIELKENS Esmée 17 VERBEEK Britt 18 TIEROLF Sophie 19 PENNYNCK Charlotte 20 VANDERSTRAETEN Maaike 21 PEETERS Fleur 22 POPELIER Lotte 23 SIUGZDINYTE ramute LTU 24 DUYM Farah 25 CHARLIER Laura 26 ALISAUSKAITE Gabija LTU 27 SADOINE Perrine 28 VERSLYPE Solene 29 AKKERMANS Lotte NED 30 LENAERS Jade 36 STORMS Imke

    13-03-2017 om 07:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    3-2-2017 ploeg  van moer- 202.JPG 

     Thomas De Pestel


    Zondag 12/03/2017 DRIESLINTER (B) - Juniores - 79 km - 43,34 km/h

    Aantal deelnemers: 130 - opgevers: 35

    1 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    3 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    4 LINDELAUF Melvin NED TWC MAASLANDSTER

    5 PONSAERTS Thibaut WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    7 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 KERCKHAERT Jochem NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    10 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 BIERKENS Tim NED 12 FRANCEN Joeri 13 LAMBEIR Joachim 14 WUYTS Siebe 15 VANPARIJS Wouter 16 TUSCANO Alessandro 17 UALGASI Yoni 18 TROFIMOVS Deniss LET 19 ADAM Florian 20 PUT Lars 21 TIMMERS Lars NED 22 PLATTEEUW Robbe 23 BRUYNS Lennerd 24 MEENS Johan 25 WARNIER Timo NED 26 BRUSSELEERS Kiano 27 CROMHEECKE Alexander 28 MICHOTTE Cyril 29 DELANGHE Niels 30 MATERNÉ Rémi 87 VAN GRIEKEN Jarne

     

    12/03/2017 KEMZEKE - STEKENE (O) - Nieuwelingen - 48,88 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 12

    1 VAN OOSTEN Koert NED PRC DELTA

    2 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    3 BOSHOVEN Arjan NED PRC DELTA

    4 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    5 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN DUN Jente WAC TEAM

    7 VERKOEYEN Michiel ACROG - BALEN BC

    8 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 SCHEEN Jérôme VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VAN HASSEL Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 HEYLEN Wout 12 ROMERS Boris NED 13 DE GEEST Ricky 14 SINTMAARTENSDIJK Roel NED 15 VAN KERCKHOVE Quinten 16 VAN DER SYPT Gianni 17 TRIO Victor 18 VERLINDEN Jordi 19 DEMUYNCK Victor 20 BELMANS Elias 21 TIMMERMANS Tristan NED 22 FRANCKAERT Maarten 23 VAN MELDERT Robin 24 BRONDER Bart NED 25 SPEETJENS Raf 26 NASVELD Tim NED 27 VAN LOOVEREN Thijs 28 MESU Jurgen NED 29 DE MEY Remi 30 VAN LANDSCHOOT Ruben 38 VAN PUYVELDE Lukas 39 VAN HOUTE Sybren 40 CORNELIS Cody 41 VAN DAELE Ernest 44 VAN BUYNDER Thibaud

     

    12/03/2017 KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Nieuwelingen - 60 km - 35,93 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 9

    1 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 LECHANTRE Bastien FRA VC ROUBAIX

    3 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    4 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 CASTELAIN Nathan WIELERTEAM IEPER

    9 SIMOENS Jari ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    11 VANGHELUWE Warre 12 VERHELLE Cedric 13 DELFT Mattice 14 MALFAIT Willem 15 DEMUYNCK Arno 16 LAMOTE Robbe 17 DE MAREZ Florian FRA 18 CORNETTE Steve 19 NOPPE Lukas 20 SLOAN George GBR 21 SAYOEN Lander 22 BLIECK Ayrton 23 GARDIN Michael 24 DEKIEN Sander 25 VILEYN Brecht 26 CATTEEUW Xander 27 BUIJSSE Lukas 28 NABOR Louis FRA 29 LEPRETRE Paul FRA 30 DEBOSSCHERE Seppe

     

    12/03/2017 NIEUWRODE (B) - Nieuwelingen - 58,8 km - 37,94 km/h

    Aantal deelnemers: 119 - opgevers: 53

    1 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 MILISEN Mathias BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    3 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    4 VOGELS Aaron LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 DE GROOT Mark NED WV BREDA

    6 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    9 DE PRETER Emiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 VAES Alexandre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 GOOSSENS Siebe 12 GASPARD Julien 13 HANEGRAAF Stijn NED 14 HUYBRECHTS Sander 15 WACHTERS Jul 16 BROUWERS Emile 17 VAN DYCK Cisse 18 BOELS Senne 19 LANSBERGEN Lucas 20 BOONS Jente 21 THIELEMANS Robbe 22 VAN OLMEN Yevgeny 23 SLAGTER Gijs NED 24 CRAPS Lars 25 ALENTEYNS Jorit 26 VAN LAER Pieter 27 DE KINDER Axel 28 VAN TRICHT Floris 29 LIJNEN Tymon 30 WALLYN Tibo

     

    12/03/2017 OORDEGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km - 38,27 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 11

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    3 VAN DER TAELEN Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 DE SMET Connor LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 DE NEVE Tomas VZW JONG WIELERTALENT

    6 DE BRAEKELEER Juul ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    8 CEURENS Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 ANDRIES Ward 12 VAN DER PERRE Diemer 13 DELAHAYE Jens 14 HERBOTS Inty 15 DE KINDER Matthias 16 DE PAUW Robbe 17 VIDTS Obie 18 MARIT Senne 19 REMORY Jarno 20 DE VUYST Jens 21 RASSCHAERT Lander 22 SQUIRE Ben 23 LIEVENS Niels 24 VAN DER MEULEN Wout 25 KAES Xedric 26 BONTINCK Jarne 27 VANDERSCHUEREN Jarno 28 BEECKMAN Gauthier 29 VAN DER VLEUTEN Lukas 30 SCHOUPPE Zoran

    13-03-2017 om 07:26 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!