.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    05-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE MAZENZELE-OPWIJK VAN ZONDAG 05/03/2017

    FOTO'S JUNIORES TE MAZENZELE-OPWIJK VAN ZONDAG 05/03/2017     


    Zondag 05/03/2017 MAZENZELE-OPWIJK (B) - Juniores - 87 km - 34,95 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 44

    1 DE VRIENDT Niels TIELTSE RENNERSCLUB

    2 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 GRIGNARD Sebastien SPRINT 2000 CHARLEROI

    4 VERHEIJEN Geert NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 BINDEMAN Cristopher SPORT LIFE

    6 DE JONG Remco NED TWC PIJNENBURG

    7 BROOS Alain NED ZANATO GALLOO CYCLING TEAM

    8 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 PESSEMIER TOM 12 VERHULST Ruben 13 DESPONTIN Pierre 14 DOPCHIE Félix 15 GEYSEGOMS Tom 16 VAGENENDE Liam 17 LAUWENS Feddrik 18 VERHOEVEN Jesse 19 GONDRY Quinten 20 DEWIT Jordi 21 CREYGELMAN Jens 22 VAN LIPPEVELDE Sander 23 WATERREUS Kylie NED 24 THOME Yohan 25 VAN DORSSELAER Klaas 26 MEERSSCHAERT Jordy 27 DE RAEVE Stan 28 VAN BALKOM Max NED 29 VAN AERT Senne 30 VAN PRAET Robbe 31 VAN HOLSBEECK Kyan 32 PRIEELS Robbe 33 MEERSMAN Maxim 34 DE PAUW Len
    5-3-2017-mazenzele 421.JPG
    Podium Juniores met winnaar Niels De Vriendt, Levi Jacobs en Sebastien Grignard.
    5-3-2017-mazenzele 417.JPG
    Podium Juniores met winnaar Niels De Vriendt, Levi Jacobs en Sebastien Grignard.
    5-3-2017-mazenzele 427.JPG
               Winnaar van Mazenzele-Opwijk bij de Juniores Niels De Vriendt.
    5-3-2017-mazenzele 392.JPG
    Aankomst van winnaar Niels De Vriendt voor Levi Jacobs en Sebastien Grignard.
    5-3-2017-mazenzele 341.JPG
    5-3-2017-mazenzele 409.JPG
    5-3-2017-mazenzele 317.JPG
    5-3-2017-mazenzele 282.JPG
    5-3-2017-mazenzele 275.JPG
    5-3-2017-mazenzele 268.JPG
    5-3-2017-mazenzele 263.JPG
    5-3-2017-mazenzele 230.JPG
    5-3-2017-mazenzele 197.JPG
    5-3-2017-mazenzele 180.JPG
    5-3-2017-mazenzele 165.JPG
    5-3-2017-mazenzele 139.JPG
    5-3-2017-mazenzele 113.JPG
    5-3-2017-mazenzele 098.JPG
    5-3-2017-mazenzele 082.JPG
    5-3-2017-mazenzele 078.JPG
    5-3-2017-mazenzele 057.JPG
    5-3-2017-mazenzele 045.JPG
               Start van de Juniores voor Mazenzele-Opwijk met 78 deelnemers.
    5-3-2017-mazenzele 040.JPG

     




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-03-2017 om 19:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 05/03/2017 DWARS DOOR WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI – 203,6 km - 04h55'38"

    Aantal deelnemers: 168

    1-Jos Van Emden (Lotto NL - Jumbo)- NED

    2-Silvan Dillier (BMC Racing Team)- SUI

    3-Lasse Norman Hansen (Aqua Blue Sport)- DEN-0:11

    4-Jasper De Buyst (Lotto - Soudal)- BEL-0:33

    5-Guillaume Van Keirsbulck (Wanty - Groupe Gobert)- BEL-0:33

    6-Jesper Asselman (Roompot - Nederlandse Loterij)- NED-0:33

    7-Jens Debusschere (Lotto - Soudal)- BEL-0:43

    8-Elmar Reinders (Roompot - Nederlandse Loterij)- NED-0:43

    9-Twan Castelijns (Lotto NL - Jumbo)- NED-0:47

    10-Iljo Keisse (Quick Step Floors)- BEL-1:16

    11-Taco Van Der Hoorn NED-1:16 12-Brecht Dhaene BEL-1:37 13-Amund Grøndahl Jansen NOR-1:44 14-Florian Vachon FRA- 15-Roy Jans BEL- 16-Pim Ligthart NED- 17-Pieter Serry BEL-1:46 18-Gijs Van Hoecke BEL- 19-Hugo Hofstetter FRA-2:35 20-Miles Scotson AUS- 21-Brian Van Goethem NED- 22-Jan-Willem Van Schip NED- 23-Tim Declercq BEL- 24-Bert Van Lerberghe BEL-5:57 25-Alexander Porsev RUS- 26-Aaron Gate NZL- 27-Frederik Backaert BEL- 28-Maxime Farazijn BEL- 29-Floris Gerts NED- 30-Martin Elmiger SUI- 31-Stijn Devolder BEL- 36-Frederik Frison BEL- 39-Victor Campenaerts BEL-6:07

     

    05/03/2017 BRUSSEL-ZEPPEREN (LB) – Interclub Elite z.c./U23 – 150 km - 39,18 km/h

    Aantal deelnemers: 148 - opgevers: 118

    1 WELTEN Bram NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    3 SIX Franklin AGO - AQUA SERVICE

    4 SPENGLER Mario SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    5 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    6 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    7 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    8 RUYTERS Brecht CIBEL - CEBON

    9 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    10 SIVAKOV Pavel RUS BMC DEVELOPMENT TEAM

    11 LOY Antoine 12 HONORE FROLICH Mikkel DEN 13 VAN BROEKHOVEN Bram 14 LOENDERS Glenn 15 ARIMONT Charlie 16 VAN DEN BERGHE Jeroen 17 THIJSSEN Gerben 18 VERHAEGEN Tom 19 PAASSCHENS Mathijs NED 20 VAN GOMPEL Mathias 21 SINOY Fabio 22 REYNAERTS Wim 23 VANDENBROECK Yarno 24 DEBRUYNE Glenn 25 DE HAES Jorden 26 DE PAEPE Johannes 27 WILLEMS Kenny 28 BJERKESTRAND HAUGSVAERSindre NOR 29 UALGASI Bram 30 DANIELS Simon

    05/03/2017 OMLOOP VAN DE WESTHOEK (W) - Interclub Elite z.c./U23 – 130 km - 39,11 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - opgevers: 86

    1 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 HEMROULLE Johan ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIESR

    4 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    5 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL

    7 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    8 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    9 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE

    11 INKELAAR Kevin NED 12 BORRA Gilles 13 VERHULST Lothar 14 BULLEY Lewis GBR 15 VANDAELE Angelo 16 VANACKER Bjarne 17 DEWEER Jochen 18 VANHAECKE Thomas 19 VANNESTE Evert 20 DE MEYERE Jens 21 BOTHUYNE Jorden 22 COURTENS Olivier 23 SIMON Kenn 24 COMMEYNE Davy 25 VAN RAEPENBUSCH Ruben 26 DEMUYNCK Koen 27 GROOT Mitch 28 VAN NUFFELEN Glen 29 VERSCHAEVE Lounes 30 LEGLEY Matthias 33 VERHOFSTADT Thibau

     

    05/03/2017 VOLLEZELE (B) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 36,9 km/h

    Aantal deelnemers: 152 - opgevers: 69

    1 ROELANDTS Rutger ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    3 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    4 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    5 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    6 DEVALCKENEER Sieben UNITED C.T.

    7 MICHIELS Killian UNITED C.T.

    8 VAN DAMME Indy WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    10 ROGIER Stef UNITED C.T.

    11 DILLEN Ruben 12 DE KETELE Angelo 13 REIGEL Roel 14 WILLEMS Mario 15 DEMEYERE Torsten 16 SEGAERT Loic 17 BRUYNEEL Giel 18 VANDERMOSTEN Tom 19 MOTTE David 20 KJEMHUS Joakim NOR 21 NEVENS Tibo 22 KUSABA Keigo JPN 23 VAN LYSEBETH Mathias 24 TEN HARTOG Guy 25 BECK Cedric 26 VAN ENDE Wouter 27 D´ANGELO Ugo 28 STROOSNIJDER Michel NED 29 LA ROSE Dimitri 30 VANSTEENKISTE Göran 31 WIELFAERT Kristof 35 VAN HAUWERMEIREN Michiel 60 DIELEMAN Stan

     

    05/03/2017 HEIDE LINTER (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 40,54 km/h

    Aantal deelnemers: 128 - opgevers: 77

    1 JACOBS Robin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 CASIER Arne ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 VAN HOUT Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    6 VAN GOETHEM Kevin TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL

    8 VERHAEGEN Jens IMAGE4U-TREK CYCLING TEAM

    9 RIES Michel LUX UC DIPPACH

    10 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    11 PLATTEAU Niels 12 VAN TILBORGH Brent 13 VAN DE MIEROOP Sam 14 DE WYNGAERT Filip 15 LINTEN Tom 16 BELLEN Wesley 17 JOYCE Sean NZL 18 VANDEWEERDT Lars 19 DECOSTER Gert-jan 20 DORIAN Bertrand 21 VERDIJCK Niels 22 DE VOS Lenn 23 VAN HERCK Glen 24 CLOOSTERMANS Mathias 25 MEURIS Gerry 26 POLSPOEL Jonas 27 KERKHOFS Bram 28 MOMBAERTS Sven 29 VERELST Jef 30 BRIESEN Ronny 43 CLAUS Dieter

     

    05/03/2017 ZEPPEREN (LB) - Amateurs + Masters – 66 km - 45,15 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - opgevers: 14

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    2 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAMELITE

    3 GOELEVEN Jeroen SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKTAMA19+

    4 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAMMASTM

    5 PORCO Fabio B-CYCLE TEAMMASTM

    6 DURWAEL Kim DAGPAS

    7 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CTELITE

    8 RIEFF Thomas NED TEMPO-HOPPENBROUWERSELITE

    9 RAMAEKERS Jochen EC WALSHOUTEMAMA19+

    10 BOSSERS Maarten SPORT EN MOEDIG GENKMASTM

    11 GOOSSENS Quentin 12 GORGA Giovanni 13 DOPS Dries 14 HEYE Alan 15 WUYTS Hans 16 JÜNGER Jan-niklas GER 17 BUNKENS Kris 18 WIDAR Wesley 19 MERTENS Thomas 20 JACOBS Gody 21 PEPINSTER Sébastien 22 SOLBERG Mark NED 23 VANHAEREN Stef 24 RUNIA Nick GER 25 VERMOTE Patrick 26 LOTZ Stephan NED 27 JACQUEMYN Bjorn 28 PEPINSTER Jean 29 COSENTINO Jean-François 30 BOBOT Arthur

    05-03-2017 om 19:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 05/03/2017 ZEPPEREN-ZEPPEREN (LB) – Interclub Juniores – 91 km - 40,83 km/h

    Aantal deelnemers: 120 - opgevers: 80

    1 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    2 ZEESTRATEN Stef NED RWC AHOY

    3 MOL Wesley NED MIXTE1 DE KASTELSE-BALEN

    4 NABERMAN Tim NED MIXTE 2 IJSSELSTREEK

    5 HOOLE Daan NED RWC AHOY

    6 DE JONG Timo NED MIXTE1 DE KASTELSE-BALEN

    7 PLATTEEW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 BOOTSVELD Jelle NED MIXTE 2 IJSSELSTREEK

    9 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEMJ

    10 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 HOPPEZAK Vincent NED 12 BAMS Jarne 13 TROFIMOVS Deniss LAT 14 BONNEU Kamiel 15 DELY Thibault 16 BRESSELEERS Jonas 17 DEBOEL Vincent 18 APPELMAN Stefan NED 19 LUYSSEN Greg 20 PRINS Bram NED 21 VERHOEFF Stefan NED 22 LINDELAUF Melvin Melvin NED 23 VRANKEN Vince 24 CLOUX Antoine 25 HAEX Joris 26 KAESEMANS Jasper 27 VAN OEVELEN Wanne 28 SCHULTEN Chiel NED 29 DONDERS Joost 30 DE ROOIJ Jesse NED

     

    05/03/2017 DE KLIJTE-HEUVELLAND (W) - Juniores - 74,8 km - 42,29 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 5

    1 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    2 ROBINSON Oliver GBR THANET RC

    3 TILLETT James GBR GIANT CYCLING CLUB - HALO FILMS

    4 VANSEVENANT Mauri CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 DEBOUVER Ruben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 MODELL Theo GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    7 MINGAY Oscar GBR GIANT CYCLING CLUB HALO FILMS

    8 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 DAVIES Conor GBR 12 RIDEHALGH Alexander GBR 13 DUPON Arthur 14 VAN HOUTE Gerben 15 TILLETT Samuel GBR 16 REED Jordan GBR 17 LIEVENS Lars 18 DECLERCQ Aldo 19 HOLLYMAN Mason GBR 20 DRANSFIELD Brad GBR 21 MARC-ANTOINE TRZEBOWSKI FRA 22 MATTHYS Louka 23 DAHLHAUS Tobias GBR 24 HOUTEKIER Justin 25 WALSHAM Sam GBR 26 VERSLYPE Theo 27 PAGE Charles GBR 28 VERLINDE Simon 29 TEMPLE Thomas GBR 30 CAPPELLE Mauro

     

    05/03/2017 MAZENZELE-OPWIJK (B) - Juniores - 87 km - 34,95 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 44

    1 DE VRIENDT Niels TIELTSE RENNERSCLUB

    2 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 GRIGNARD Sebastien SPRINT 2000 CHARLEROI

    4 VERHEIJEN Geert NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 BINDEMAN Cristopher SPORT LIFE

    6 DE JONG Remco NED TWC PIJNENBURG

    7 BROOS Alain NED ZANATO GALLOO CYCLING TEAM

    8 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 PESSEMIER TOM 12 VERHULST Ruben 13 DESPONTIN Pierre 14 DOPCHIE Félix 15 GEYSEGOMS Tom 16 VAGENENDE Liam 17 LAUWENS Feddrik 18 VERHOEVEN Jesse 19 GONDRY Quinten 20 DEWIT Jordi 21 CREYGELMAN Jens 22 VAN LIPPEVELDE Sander 23 WATERREUS Kylie NED 24 THOME Yohan 25 VAN DORSSELAER Klaas 26 MEERSSCHAERT Jordy 27 DE RAEVE Stan 28 VAN BALKOM Max NED 29 VAN AERT Senne 30 VAN PRAET Robbe 31 VAN HOLSBEECK Kyan 32 PRIEELS Robbe 33 MEERSMAN Maxim 34 DE PAUW Len

     

    05/03/2017 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 56 km - 35,78 km/h

    Aantal deelnemers: 89 - opgevers: 10

    1 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    2 THéO Bonnet

    3 LELEU Audric

    4 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    5 DECAESTECKER Korneel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 NICOLAS Marthe

    7 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    9 BERT Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    11 DE WEIRDT Jens 12 POLEIJ Arjan NED 13 D´HONDT Dante 14 VAN DER TAELEN Glen 15 SMET Marco 16 VANDEN HEEDE Jens 17 DEBRUYNE Ramses 18 VAN LANDSCHOOT Ruben 19 CASTELAIN Nathan 20 DUYM Steffen 21 VROMANNE Mathias 22 GALLE Marlo 23 DEPOORTER Dieter 24 MOLLY Gil 25 CARDON Sébastien 26 LEBRUN Robin 27 DELAHAYE Jens 28 DEJONGHE Kjell 29 VAN HASSEL Tristan NED 30 REUNIS Rowdy NED 41 VAN BUYNDER Thibaud 45 RASSCHAERT Lander 62 DE GEEST Ricky

     

    05/03/2017 ICHTEGEM (W) - Nieuwelingen - 42,6 km - 32,27 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 5

    1 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    2 MICHIEL Nuytten CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 EECKHOUT Emile ACROG - BALEN BC

    6 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    7 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 PIETERS Arthur 12 VAN HEVEL Lennert 13 VAN RYCKEGHEM Lars 14 VANDERBEKE Aiden 15 KAES Xedric 16 DEKIEN Sander 17 MAAS Marijn NED 18 DE PAUW Robbe 19 MAES Simon 20 VERMOOTE Jens 21 MOORTGAT Soren 22 DE MEY Remi 23 VANDICKE Seppe 24 DEVOOGDT Henri 25 VANDEVYVERE Emiel 26 VANDERVELDE Mats 27 VAN DER SYPT Gianni 28 BENOIT Jonas 29 VAN ZANDE Devin 30 VAN CAUTER Jarne 41 DE ROECK Dante 43 VAN PUYVELDE Lukas

     

    05/03/2017 ZEPPEREN (LB) - Nieuwelingen – 55 km - 39,13 km/h

    Aantal deelnemers: 104 - opgevers: 57

    1 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    2 LAURYSSEN Tom WAC TEAM

    3 CLAES Sam ACROG - BALEN BC

    4 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    6 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VAN KERCKHOVE Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 ARRAMMACH Kevin NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    9 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    10 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    11 BROUWERS Emile 12 POELMANS Sam 13 VOS Yannick 14 DE BRAEKELEER Juul 15 KAESEMANS Siemen 16 VAN HOUT Luca 17 MILISEN Mathias 18 VAES Alexandre 19 MACHIELS Brent 20 DEHAIRS Simon 21 VERKOEYEN Michiel 22 WACHTERS Jul 23 VAN DEN SCHOOR Mats 24 DE POOTER Dries 25 HABETS Jordan NED 26 CEURENS Robbe 27 MARTENS Hannes 28 GIJBELS Jonas 29 DE SMET Connor 30 BRAMS Andy 35 DE CLEEN Wouter

    05-03-2017 om 19:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/03/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 1°Seizoenszege !!!
    Franky Van Oyen 2015.jpg 

      Franky Van Oyen


    Zondag 5 Maart 2017 - JABBEKE (8490) – Openingswedstrijd Seizoen 2017

      

    Catg.A – 39 deelnemers - 75 km

    1-Chamon Thomas (Houthulst)

    2-Acket Jonas

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Bauters Pieter

    5-Clemme Kevin

    6-Gryson Kristof

    7-Dumoulin Mirando

    8-Vandenbulcke Hannes

    9-Dumortier David

    10-De Smaels Cil

    11-Moerman Jens-12-De Coninck Guillaume-13-Cauwelier Thijs-14-Tyteca Koen-15-Rogge Simon-16-Scherrens Chris-17-Semerano Kevin-18-Stevens Juhani-19-Dhondt Gunter-20-Vereecke Gilian-21-Vanwelsenaers Milan-22-Maes Jonah-23-Coppens Carrera-24-Vermeeren Raf-25-Peeters Nico-26-Grootaert Lennert-27-Deceuninck Thys-28-Hoornaert Samuel-29-Serverius Jonas-30-Tinel Pieter-31-Maenhout Tommy-32-Lammens Jonas-33-Maenhout Kenny-34-Crabeels Pascal-35-Spruytte Simon-36-Acke Pieter-37-De Groote Angelo-38-Van de Velde Florian-39-Snoeck Mathias

     

    Catg.B – 12 deelnemers - 65 km

    1-Pauwels Vital (Lommel)

    2-De Bosscher Koen

    3-Verbeken Kurt

    4-Leyseele Franky

    5-de Koning Michel

    6-Van De Perre Lieven

    7-David Stefaan

    8-Savat Nico

    9-Janssens Bert

    10-Vermassen Peter

    11-Bultynck Geert 12-Lecluyse Denis

     

    Catg.B+ - 13 deelnemers - 65 km

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Dupont Benny

    3-Lampaert Philip

    4-Roose Nico

    5-Roobroeck Dirk

    6-De Bruyne Danny

    7-Primo Gino

    8-Huyghe Peter

    9-Janssens Kenny (Melsele)

    10-Van Honsté Kris

    11-Klompers Rudi-12-De Ben Mark-13-Verdoodt Francis

     

    Catg.C – 17 deelnemers - 55 km

    1-Maes Josse (Herne)

    2-De Coninck Danny

    3-Bath Mick

    4-De Naeghel Jozef

    5-Cauwelier Bruno

    6-De Baets Johan

    7-Watteny Patrick

    8-Boeve José

    9-D'Hondt Erwin

    10-Vyncke William

    11-De Meyer Eric-12-D'Hondt Freddy-13-Bolle Henk-14-Van Kerschaver Robin-15-Demiddel Ronny-16-Bracke Wim-17-Lacquet Philippe 

     

    Catg.D – 12 deelnemers - 55 km

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-Burggraeve Noël

    3-Ligneel Rony

    4-Pilze Stefania

    5-Vanpoucke Rik

    6-Deneef Maika

    7-Lockefeir Marinus

    8-Clauwaert Chloë

    9-Dutour Margot

    10-Verstichelen Femke

    11-Moens Louis 12-De Leener François

     

    Catg.D+ - 3 deelnemers - 55 km

    1-Vanhove Hilaire

    2-Vandenheuvel Gilbert

    3-Hermans Luc

    05-03-2017 om 18:49 geschreven door kenny


    04-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 04/03/2017 – STRADE BIANCHE – Men Elite – 175 km – 04h42’42”

    1-Michal Kwiatkowski (Sky Professional Cycling Team)- POL

    2-Greg Van Avermaet uit Hamme (BMC Racing Team)- BEL-0:15

    3-Tim Wellens (Lotto - Soudal)- BEL-0:17

    4-Zdenek Stybar (Quick Step Floors)- CZE-0:23

    5-Tom Dumoulin (Sunweb)- NED-1:26

    6-Luke Durbridge (Orica - Scott)- AUS-1:26

    7-Christopher Juul-Jensen (Orica - Scott)- DEN-1:29

    8-Tiesj Benoot (Lotto - Soudal)- BEL-2:20

    9-Thibaut Pinot (La Française des Jeux)- FRA-2:23

    10-Scott Thwaites (Dimension Data)- ENG-2:52

    11-José Isidro Maciel Gonçalves (Katusha - Alpecin)- POR-3:10 12-Quentin Jauregui (AG2R - La Mondiale)- FRA-4:05 13-Fabio Felline (Trek - Segafredo)- ITA-4:05 14-Luis León Sánchez Gil (Astana)- ESP-4:41 15-Stefan Küng (BMC Racing Team)- SUI-5:31 16-Vegard Stake Laengen (Uae Team Emirates)- NOR-5:41 17-Gianni Moscon (Sky Professional Cycling Team)- ITA-5:55 18-Ondrej Cink (Bahrain - Merida)- CZE-6:22 19-Edvald Boasson Hagen (Dimension Data)- NOR-8:15 20-Truls Engen Korsaeth (Astana)- NOR-8:15 21-Matteo Trentin (Quick Step Floors)- ITA-8:41 22-Oscar Gatto (Astana)- ITA-10:13 23-Jan Bakelants (AG2R - La Mondiale)- BEL-10:15 24-Floris De Tier (Lotto NL - Jumbo)- BEL-10:16 25-Giovanni Visconti (Bahrain - Merida)- ITA-10:20 26-Brent Bookwalter (BMC Racing Team)- USA-10:20 27-Petr Vakoc (Quick Step Floors)- CZE-10:20 28-Sebastien Reichenbach (La Française des Jeux)- SUI-10:21 29-Andrey Amador Bipkazacova (Movistar) CRC-10:24 30-Andriy Grivko (Astana)- UKR-10:29 34-Julien Vermote (Quick Step Floors)- BEL-10:30 40-Jasper Stuyven (Trek - Segafredo)- BEL-10:51 45-Maxime Monfort (Lotto - Soudal)- BEL-13:38

    04/03/2017 HARELBEKE (W) - Juniores - 83,2 km - 39,43 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 31

    1 PAGE Charles GBR CYCLE TEAM ORIFORM

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 ROSE-DAVIES Louis GBR CORLEY CYCLES

    4 MODELL Theo GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    5 MINGAY Oscar GBR UK TRACK ACCREDITATION

    6 MAES Laurens TIELTSE RENNERSCLUB

    7 DAVIES Conor GBR TEAM RL360 ISLE OF MAN

    8 EASLEY Tom GBR CRAWLEY WHEELERS

    9 ROBINSON Oliver GBR THANET RC

    10 WALSHAM Sam GBR

    11 HARDCASTLE Harry AHO 12 DAHLHAUS Tobias GBR 13 DRANSFIELD Brad GBR 14 GELDHOF Wannes 15 REED Jordan GBR 16 VAN DORPE Guus 17 SAUNDERS Joseph GBR 18 VAUGHAN Jacob GBR 19 MATTHYS Louka 20 DELGEYE Guillaume 21 DE BOEVERE Olaf 22 TILLETT Samuel GBR 23 WILMOT Bailey GBR 24 CORNETTE Lucas 25 VYNCKE Seppe 26 CAPPELLE Gilles 27 VAN SEVEREN Celine 28 DEVLIEGHERE Tibo 29  DHONT Arnoud 30 DECLEYRE Torsten

    04-03-2017 om 19:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/03/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg 

     Koen De Bosscher

    ZATERDAG 4 MAART - APPELS (9200) - Openingswedstrijd
     

    CAT A : 65 deelnemers - 76,8 km

    1 Oddli Anders (Nor)

    2 Gianni Cooman

    3 Ruben Broeckaert

    4 Bjorn Jacquemijn

    5 Quincy Vens

    6 Gillian Van Rijmenant

    7 Steven Bogaert

    8 Tom Vanopdenbosch

    9 Sam Goossens

    10 Titte Van Laer

    11 Karel Bontinck 12 Bjorn Van Malderen 13 Michaël Bullens 14 x 15 Jelle Moyson 16 David Dumortier 17 Marijn Bal 18 Yorick Lison 19 Jimmy Segers 20 Bjorn Lison  

     

    CAT B : 34 deelnemers - 76,8 km

    1 Mario Van Der Sikkel

    2 Maxim Harteloh

    3 Peter Vermassen

    4 Pascal De Wolf

    5 Steven Van Rijckeghem

    6 Joeri Varewijck

    7 Andy Roskam

    8 David Haegeman

    9 Gunther Biesemans

    10 Danny Borremans

    11 Dennis Demartelaere 12 Dave Christiaens 13 Tom De Smet 14 Wouter De Clercq 15 Koen Herremans 16 Gert Fauck 17 Steven Verschelden 18 Martijn Harteloh 19 Alain Mortier 20 Sven De vlieger

     

    CAT C : 47 deelnemers - 64 km

    1 KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2 Kurt Eeckhout

    3 Bart Heyvaert

    4 Guy De Coster

    5 Frank Vagenende

    6 Jimmy De Paepe

    7 Peter Aerts

    8 Peter Huyghe

    9 Patrick Bobelyn

    10 Dany Willems

    11 Wim Heyndrickx 12 Pascal Kestemont 13 Piet Hereygers 14 Gunther Quintelier 15 Bart De Winter 16 Bert Peelman 17 Ronny Coppens 18 Paul Fierens 19 Gert De Proost 20 Johan Driesen

     

    CAT D : 33 deelnemers - 64 km

    1 Arie De Moor

    2 Patrick Cocquyt

    3 Daniël Villers

    4 Geert Van Speybroeck

    5 Freddy Van Genechten

    6 Jan De Mulder

    7 Robert Van De Kerkhof

    8 Marc Tabourdon

    9 Kurt Leuntjes

    10 Luc Vrancken

    11 Serge Meyvis 12 Dirk Goolaerts 13 Gerrit Vermassen 14 Geert Braeckman 15 Frank De Pelsmaker 16 EddyVermeer 17 Danny Daems 18 André Bultinck 19 Denis Wauters 20 Alain De Schepper

     

    CAT E : 29 deelnemers - 57,6 km

    1 Leon Deuss

    2 Eddy Van Opstal

    3 Dirk Van Hove

    4 Paul Castelyn

    5 Mick Bath

    6 Christiaan Geerts

    7 René De Brucker

    8 Luc Witman

    9 Rony De Vos

    10 Jos Maes

    11 Wim De Coninck 12 Noël Willems 13 Dominique Turcksin 14 Danny De Coninck 15 Johan De Veylder 16 Eddy Vandermeeren 17 Jef Krols 18 Guy Vanparrijs 19 Marc Docx  20 Guy Theys

     

    CAT F : 22 deelnemers - 57,6 km

    1 René Van Gils

    2 Roger Schouppe

    3 Jozef De Neef

    4 Jos Van Der Meulen

    5 Noël De Burggraeve

    6 Pierre Remory

    7 Luc Snels

    8 Rene Mertens

    9 André Deboelpaep

    10 Willy Teirlinck

    11 Felix Luyten 12 Jean Blommaert 13 Freddy Vandenberghe 14 William De Cremer 15 JP Wauters 16 Guido Fauck 17 Noël Truyers 18 Roger Wauters 19 Willy Corthier 20 André De Vadder

    04-03-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    02-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE GOOIK VAN WOENSDAG 01/03/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE GOOIK VAN WOENSDAG 01/03/2017    


    Woensdag 01/03/2017 GOOIK (B) - Elite z.c./U23 - 127,6 km - 03h07'22" - 40,04 km/h

    Aantal deelnemers: 93 - opgevers: 26

    1 ROELANDTS Rutger ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    2 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    3 SINOY Fabio UNITED C.T.

    4 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    5 TIELEMANS Pierre FRA USSA PAVILLY BARENTIN

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 LELEU Antoine DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    9 DEMOLDER Thomas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 DAS Jeroen 12 VAN DAMME Indy 13 VERCAUTEREN Tim 14 VAN RAEPENBUSCH Ruben 15 SLAGMULDERS Yorick 16 SLABINCK Indiana 17 BJERKESTRAND HAUGSVÆR Sindre NOR 18 VAN DYCK Wesley 19 MERTENS Robin 20 CUMPS Ruben 21 WILLEMS Pieter 22 ROELS Laurens 23 DE POORTER Maxime 24 VAN RENTERGHEM Boris 25 TRIBOUT Bart 26 VAN DE KEER Kevin 27 WILLEMS Mario 28 DESMECHT David 29 GOOLAERTS Stijn 30 NEVENS Tibo 61 VANDYCK Niels

    1-3-2017-gooik 739.JPG
    Podium te Gooik met winnaar Rutger Roelandts, Lennert Teugels en Fabio Sinoy.

    1-3-2017-gooik 733.JPG
    Podium te Gooik met winnaar Rutger Roelandts, Lennert Teugels en Fabio Sinoy.
    1-3-2017-gooik 620.JPG
                                 Aankomst van winnaar Rutger Roelandts.
    1-3-2017-gooik 617.JPG
                                      Aankomst van winnaar Rutger Roelandts.
    1-3-2017-gooik 622.JPG
                                  Aankomst van de 2de Lennert Teugels.
    1-3-2017-gooik 626.JPG
                    Aankomst van de 3de Fabio Sinoy voor Thimo Willems.
    1-3-2017-gooik 652.JPG
    1-3-2017-gooik 664.JPG
    1-3-2017-gooik 551.JPG
    1-3-2017-gooik 531.JPG
    1-3-2017-gooik 493.JPG
    1-3-2017-gooik 451.JPG
                                      Rechts vooraan Tim Vercauteren.
    1-3-2017-gooik 372.JPG
    1-3-2017-gooik 352.JPG
    1-3-2017-gooik 283.JPG
    1-3-2017-gooik 235.JPG
    1-3-2017-gooik 164.JPG
    1-3-2017-gooik 146.JPG
    1-3-2017-gooik 134.JPG
    1-3-2017-gooik 100.JPG
    1-3-2017-gooik 074.JPG
    1-3-2017-gooik 071.JPG
    1-3-2017-gooik 045.JPG
    1-3-2017-gooik 037.JPG
    1-3-2017-gooik 025.JPG
                     Start van de Elite z.c. & U23 te Gooik met 93 deelnemers.
    1-3-2017-gooik 546.JPG



     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-03-2017 om 09:21 geschreven door kenny


    01-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/03/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 01/03/2017 – LE SAMYN – Men Elite - 202 km - 04h53'55" - 41,236 km/h

    Aantal deelnemers: 158 - Opgevers: 106

    1 VAN KEIRSBULCK Guillaume WGG WANTY - GROUPE GOBERT

    2 LUX KIRSCH Alex WVA WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    3 KEISSE Iljo QST QUICK - STEP FLOORS 0:00:11

    4 FRA SENECHAL Florian COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    5 BACKAERT Frederik WGG WANTY - GROUPE GOBERT

    6 NED ASSELMAN Jesper RNL ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    7 FRISON Frederik LTS LOTTO SOUDAL

    8 NED VAN EMDEN Jos TLJ TEAM LOTTO NL - JUMBO 0:00:13

    9 VAN LERBERGHE Bert SVB SPORT VLAANDEREN - BALOISE 0:00:35

    10 GER SCHACHMANN Maximilian QST QUICK - STEP FLOORS 0:00:52

    11 FRA HOFSTETTER Hugo 12 MANNAERTS Jelle 13 PARDINI Olivier 14 FRA CAVAGNA Rémi 15 FRA JARRIER Benoit 16 DELFOSSE Sébastien 17 WYNANTS Maarten 0:00:54 18 DEBUSSCHERE Jens 19 CLAEYS Dimitri 20 CALLEEUW Joeri 21 NED VAN DER HOORN Taco 22 CZE TUREK Daniel 0:00:58 23 FRA VACHON Florian 0:01:41 24 DE BUYST Jasper 25 VALLEE Boris 26 NED KREDER Wesley 0:01:43 27 VAN DER SANDE Tosh 0:01:56 28 FRA TURGIS Jimmy 0:02:19 29 DHAENE Brecht 30 NED VAN GINNEKEN Sjoerd 42 DIELEMAN Michiel 0:07:01 49 VAN HOECKE Gijs

     

    01/03/2017 – LE SAMYN – Dames Elite – 100,5 km - 02h40'21"

    Aantal deelnemers: 169 - Opgevers: 74

    1-Sheyla Gutiérrez Ruiz (Cylance Pro Cycling)- ESP

    2-Amy Pieters (Boels - Dolmans)- NED

    3-Tiffany Cromwell (Canyon - Sram Racing)- AUS-0'02"

    4-Romy Kasper (Ale Cipollini Galassia)- GER-0'07"

    5-Jessy Druyts (Sport Vlaanderen - Etixx)- BEL-0'12"

    6-Ellen Van Dijk (Sunweb)- NED-1'53"

    7-Hannah Barnes (Canyon - Sram Racing)- GBR

    8-Malgorzata Jasinska (Cylance Pro Cycling)- POL

    9-Janneke Ensing (Ale Cipollini Galassia)- NED-1'56"

    10-Christina Malling Siggaard (Veloconcept)- DEN-2'18"

    11-Kirsten Wild NED-2:18 12-Jip Van Den Bos NED-2:18 13-Chloe Hosking AUS-2:18 14-Lisa Brennauer GER-2:18 15-Floortje Mackaij NED-2:18 16-Christine Majerus LUX-2:18 17-Kelly Van Den Steen BEL-2:18 18-Claudia Cretti ITA-2:20 19-Annette Edmondson AUS-2:20 20-Valerie Demey BEL-2:20 21-Jolien D'Hoore BEL-2:20 22-Mieke Kröger GER-2:23 23-Julia Soek NED-2:23 24-Yara Kastelijn NED-2:25 25-Roxane Fournier FRA-2:25 26-Kaat Hannes BEL-2:27 27-Claudia Koster NED-2:27 28-Chantal Blaak NED-2:27 29-Julie Leth DEN-2:27 30-Karol-Ann Canuel CAN-2:27 31-Celine Van Severen BEL-2:31 33-Sarah Inghelbrecht BEL-2:31 37-Kelly Druyts BEL-2:31 45-Annelies Dom BEL-2:40 53-Maaike Polspoel BEL-3:09 64-Anisha Vekemans BEL-3:09 84-Saartje Vandenbroucke BEL-5:54 85-Nathalie Verschelden BEL-5:54 86-Isabelle Beckers BEL-5:54 87-Demmy Druyts BEL-5:54 89-Lensy Debboudt- BEL-6:21

    01/03/2017 GOOIK (B) - Elite z.c./U23 - 127,6 km - 03h07'22" - 40,04 km/h

    Aantal deelnemers: 93 - opgevers: 26

    1 ROELANDTS Rutger ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    2 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    3 SINOY Fabio UNITED C.T.

    4 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    5 TIELEMANS Pierre FRA USSA PAVILLY BARENTIN

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 LELEU Antoine DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    9 DEMOLDER Thomas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 DAS Jeroen 12 VAN DAMME Indy 13 VERCAUTEREN Tim 14 VAN RAEPENBUSCH Ruben 15 SLAGMULDERS Yorick 16 SLABINCK Indiana 17 BJERKESTRAND HAUGSVÆR Sindre NOR 18 VAN DYCK Wesley 19 MERTENS Robin 20 CUMPS Ruben 21 WILLEMS Pieter 22 ROELS Laurens 23 DE POORTER Maxime 24 VAN RENTERGHEM Boris 25 TRIBOUT Bart 26 VAN DE KEER Kevin 27 WILLEMS Mario 28 DESMECHT David 29 GOOLAERTS Stijn 30 NEVENS Tibo 61 VANDYCK Niels

    01-03-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    28-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 04/03/2017 START DE ZOMERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT !!!

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    VANAF ZATERDAG 04/03/2017 START DE ZOMERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT (SNELLE GROEP), 86 KM EN HEEFT ALS KEERPUNT AXEL !!!

    VANAF ZATERDAG 11/03/2017 START DE ZOMERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT (TRAGE GROEP, VERTREK OM 09H01) !!!

    VERTREK OM 09H00 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    DE TRAININGEN GAAN DOOR OP ZATERDAG, ZONDAG, DINSDAG EN DONDERDAG (TRAGE GROEP) !!!

    28-02-2017 om 10:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BANNERS WAOD + VWV + WBV + LWU + FCWB + KBWB + VWF + PISTE + OVWF/WAOD + AMICALE + ICF + TTC + ECW

    BANNERS

    waod_3.jpg
    Banner VWF 2017.jpg
    banner VWF.jpg


    KBWB Banner 2013.jpg
    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Banner WBV 2015.jpg
    banner veldrijden
    Banner Veldrijden 2013.png
    FCWB Banner 2013.png
    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    VWV 2015.jpg
    VWV.jpg
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Banner LWU.jpg
    VWV Banner 2010.jpg
    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    OVWF.jpg

    Amicale.jpg

    OVWF-WAOD bannner.jpg

    xml:namespace prefix = o />

    ICF 2014 1.jpg

    TTC.JPG

    ECW Banner 2012.jpg

    Banner TMZ.jpg
    edh.jpg

    28-02-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    27-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S U23 & JUNIORES & NIEUWELINGEN TE OPWIJK VAN ZONDAG 26/02/2017

    FOTO'S U23 & JUNIORES & NIEUWELINGEN TE OPWIJK VAN ZONDAG 26/02/2017     


    Zondag 26/02/2017 BRUSSEL-OPWIJK (B) – Interclub U23 - 144 km

    Aantal deelnemers: 166 - opgevers: 114

    1 MÜLLER Patrick SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 EENKHOORN Pascal NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    4 SIVAKOV Pavel RUS BMC DEVELOPMENT TEAM

    5 DOBBS Sam NZL BMC DEVELOPMENT TEAM

    6 WELTEN Bram NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    7 MORTIER Julien AGO - AQUA SERVICE

    8 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    9 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    10 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 GHYS Robbe 12 HONORE FROLICH Mikkel DEN 13 KAISE Julien 14 DEBRUYNE Glenn 15 PHILIPSEN Jasper 16 LÖWIK Robin NED 17 LEWIS Adam GBR 18 LEYSEN Senne 19 VERHAEGEN Tom 20 MOURIS Teun NED 21 LOY Antoine 22 VAN DEN DOOL Kelvin NED 23 UALGASI Bram 24 NEVENS Tibo 25 SINOY Fabio 26 MOLLY Kenny 27 WILLEMS Thimo 28 SNYERS Jari 29 CLÉ Brent 30 JASPERS Ward 39 DE SY Vincent 42 VAN DEN BOSSCHE Angelo 45 VERSCHAEVE Viktor
    26-2-2017-opwijk 1038.JPG
    Podium Beloften Brussel-Opwijk met winnaar Patrick Müller, Pascal Eenkhoorn
    en Mathias Van Gompel.
    26-2-2017-opwijk 1033.JPG
    Podium Beloften Brussel-Opwijk met winnaar Patrick Müller, Pascal Eenkhoorn
    en Mathias Van Gompel.
    26-2-2017-opwijk 1043.JPG
                            Een woordje uitleg van de winnaar Patrick Müller.
    26-2-2017-opwijk 1051.JPG
    26-2-2017-opwijk 721.JPG
    26-2-2017-opwijk 717.JPG
    26-2-2017-opwijk 708.JPG


    26/02/2017 OPWIJK (B) - Juniores - 72 km

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 2

    1 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNERBURG

    3 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN DORPE Guus VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 LINTHOUDT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DAVIES Conor GBR TEAM RL360 ISLE OF MAN

    10 VAN LIPPEVELDE Sander JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    11 DE BRAEKELEER Jef 12 DE BOEVERE Olaf 13 VAN LANDEGHEM Elias 14 DE SMEDT Lennert 15 SCHAEKERS Janik 16 DEWIT Jordi 17 ROELAND Tycho 18 DE PAUW Len 19 DE RAEVE Stan 20 PRIEELS Robbe 21 BEKÉ Willem 22 GONDRY Quinten 23 VAN DORSSELAER Klaas 24 ROOSELEERS Shane 25 BRUGGEMAN Lorenzo 26 DE MUNNIK Nick NED 27 DE RUYSSCHER Thibaut 28 VAN DER TRAPPEN Gilles 29 TIELEMANS Frederik 30 DE RUYSSCHER Sam
    26-2-2017-opwijk 701.JPG
    Podium Juniores te Opwijk met winnaar Bram Van Den Haute, Mauro Spapen
    en Jasper Kaesemans.
    26-2-2017-opwijk 695.JPG
    Podium Juniores te Opwijk met winnaar Bram Van Den Haute, Mauro Spapen
    en Jasper Kaesemans.
    26-2-2017-opwijk 667.JPG
    26-2-2017-opwijk 651.JPG
    26-2-2017-opwijk 638.JPG
    26-2-2017-opwijk 614.JPG
    26-2-2017-opwijk 607.JPG
    26-2-2017-opwijk 594.JPG
    26-2-2017-opwijk 579.JPG
    26-2-2017-opwijk 545.JPG
    26-2-2017-opwijk 504.JPG
    26-2-2017-opwijk 430.JPG
    26-2-2017-opwijk 389.JPG
    26-2-2017-opwijk 381.JPG
                        Start van de Juniores te Opwijk met 47 deelnemers.


    26/02/2017 OPWIJK (B) - Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 22

    1 JORRE SMET uit Nieuwkerken VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    3 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 POLEIJ Arjan NED RUDYCO CYCLING TEAM

    9 DECAESTECKER Korneel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 LAROY Bjarne INDIVIDUEEL

    11 VAN KERCKHOVE Quinten 12 VAN KERCKHOVE Brent 13 DE PAUW Robbe 14 CEURENS Robbe 15 D´HONDT Dante 16 CHRISTIAENS Jonas 17 VANDENBRANDEN Noah 18 DE GEEST Ricky 19 VAN CUTSEM Senna 20 DEJONGHE Kjell 21 ROGIERS Lucas 22 MOUREAU Axel SWE 23 VANDEN HEEDE Jens 24 DE BRAEKELEER Juul 25 VANDENSTORME Dylan 26 PIETERS Arthur 27 ROGGEMAN Sieben 28 VAN NUFFEL Aiko 29 MUYSHONDT Nils 30 REUNIS Rowdy NED 36 RASSCHAERT Lander

    26-2-2017-opwijk 372.JPG
    Podium Nieuwelingen te Opwijk met winnaar Jorre Smet, Staf Galle en Siemen Kaesemans.
    26-2-2017-opwijk 368.JPG
    Podium Nieuwelingen te Opwijk met winnaar Jorre Smet, Staf Galle en Siemen Kaesemans.
    26-2-2017-opwijk 375.JPG
    26-2-2017-opwijk 309.JPG
                        Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Jorre Smet.
    26-2-2017-opwijk 318.JPG
                                        De 2de plaats was voor Staf Galle.
    26-2-2017-opwijk 322.JPG
                            De 3de plaats was voor Siemen Kaesemans.
    26-2-2017-opwijk 325.JPG
    26-2-2017-opwijk 276.JPG
    26-2-2017-opwijk 236.JPG
    26-2-2017-opwijk 221.JPG
    26-2-2017-opwijk 169.JPG
    26-2-2017-opwijk 124.JPG
    26-2-2017-opwijk 103.JPG
    26-2-2017-opwijk 097.JPG
    26-2-2017-opwijk 064.JPG
    26-2-2017-opwijk 044.JPG
                     Start van de Nieuwelingen te Opwijk met 64 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-02-2017 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/02/2017

    ECW Banner 2012.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Frank Suys.jpg 

              Frank Suys 

     

    Zondag 26/02/2017 – GAGES - ECW

    Classement A – 37 deelnemers

    1-COOMAN Gianni

    2-LA GOMME Mathias

    3-FEYS Dominique

    4-JACOB Frederic

    5-MEURISSE Dominiek

    6-WINS Stephane

    7-VAN RYNAERT Gillian

    8-DURY Davy

    9-COOMAN Mauro

    10-DE DONCKER Bacder

     

    Classement B – 36 deelnemers

    1-VAN DAMME Peter

    2-VAN DER SICKEL Mario

    3-ANNEDYCK Andy

    4-LEFEVER Nico

    5-WATTIEZ Gregory

    6-ROUSSEAU-Philippe

    7-VAN RIJCKEGHEM Steven

    8-PORTE Dominiek

    9-ROUSSEAU Didier

    10-MATTIOLI Ronald

     

    Classement C – 24 deelnemers

    1-DE MOOR Arie

    2-DE COSTER Guy

    3-PRIMO Gino

    4-NICODEME Joel

    5-JACOBS Patrick

    6-COOMAN Jerry

    7-ROOSE Geert

    8-VERHAEGHE Stefan

    9-COPPENS Ronny

    10-HAUBOURDIN David

     

    Classement D – 25 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-VANHOLSBEKE Benny

    3-BEIRNAERT Eddy

    4-CATTEUW Hedwig

    5-SOMERS Christian

    6-PENSERINI Fabien

    7-PERSYN Marc

    8-PIETERS Joost

    9-BIANCUCCI-Salvatore

    10-BIANCUCCI Mariano

     

    Classement D+ - 7 deelnemers

    1-D'HAESELEER Luc

    2-DEPREITERE Eddy

    3-SCHEIRLINCKX Jozef

    4-DEGRAVE Jean claude

    5-SCHEIRLINCKX Henri

    6-GORI Walter

    7-CASTELEYN Ghislain

    27-02-2017 om 20:40 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!