.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/02/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 26/02/2017 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - UCI - Men Elite - 200 km

    Aantal deelnemers: 195 - opgevers: 64

    1 SAGAN Peter SVK BORA - HANSGROHE

    2 STUYVEN Jasper TREK - SEGAFREDO

    3 ROWE Luke GBR TEAM SKY

    4 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL

    5 TRENTIN Matteo ITA QUICK - STEP FLOORS

    6 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    7 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    8 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    9 ŠTYBAR Zdenek CZE QUICK - STEP FLOORS

    10 PLANCKAERT Baptiste TEAM KATUSHA ALPECIN

    11 ROELANDTS Jurgen 12 DURBRIDGE Luke AUS 13 MAES Nikolas 14 STANNARD Ian GBR 15 KÜNG Stefan SUI 16 DILLIER Silvan SUI 17 DRUCKER Jean-Pierre LUX 18 GROENEWEGEN Dylan NED 19 VAN ASBROECK Tom 20 BARBIER Rudy FRA 21 KRISTOFF Alexander NOR 22 KRUOPIS Aidis LTU 23 STALLAERT Joeri 24 BENNETT Sam IRL 25 KREDER Raymond NED 26 THEUNS Edward 27 NIELSEN Magnus Cort DEN 28 PASQUALON Andrea ITA 29 COQUARD Bryan FRA 30 JANS Roy 43 DE WITTE Mathias 81 VAN STAEYEN Michaël 93 NAESEN Lawrence 105 DIELEMAN Michiel 126 STEELS Stijn

     

    26/02/2017 STADEN-STADEN (W)- Interclub Elite z.c./U23 - 158,4 km

    Aantal deelnemers: 170 - opgevers: 82

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    4 PALM Martin AGO - AQUA SERVICE

    5 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    6 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON

    7 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    8 VEREECKEN Thomas LOTTO SOUDAL

    9 EYSKENS Jeroen HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    11 COOLS Michael 12 VAN STEENBERGHEN Jori 13 RUIJGH Rob NED 14 DE DECKER Bjorn 15 THIJSSEN Gerben 16 DE WINTER Gordon 17 MAES Jo 18 DEMOLDER Stijn 19 PAASSCHENS Mathijs NED 20 REYNAERTS Jan 21 JOHNSTONE Taylor GBR 22 STOCKMAN Michiel 23 VERSCHAEVE Lounes 24 KJEMHUS Joakim NOR 25 SIMON Kenn 26 MEHEUS Gill 27 VAN RENTERGHEM Bram 28 SAGNIER Théo FRA 29 BREYNE Jonathan 30 VANDEWIELE Frederik 40 WIELFAERT Kristof 65 BECK Cedric 66 VAN MOER Brent 68 DE PESTEL Sander 82 WEEMAES Sasha

     

    26/02/2017 BRUSSEL-OPWIJK (B) – Interclub U23 - 144 km

    Aantal deelnemers: 166 - opgevers: 114

    1 MÜLLER Patrick SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 EENKHOORN Pascal NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    4 SIVAKOV Pavel RUS BMC DEVELOPMENT TEAM

    5 DOBBS Sam NZL BMC DEVELOPMENT TEAM

    6 WELTEN Bram NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    7 MORTIER Julien AGO - AQUA SERVICE

    8 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    9 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    10 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 GHYS Robbe 12 HONORE FROLICH Mikkel DEN 13 KAISE Julien 14 DEBRUYNE Glenn 15 PHILIPSEN Jasper 16 LÖWIK Robin NED 17 LEWIS Adam GBR 18 LEYSEN Senne 19 VERHAEGEN Tom 20 MOURIS Teun NED 21 LOY Antoine 22 VAN DEN DOOL Kelvin NED 23 UALGASI Bram 24 NEVENS Tibo 25 SINOY Fabio 26 MOLLY Kenny 27 WILLEMS Thimo 28 SNYERS Jari 29 CLÉ Brent 30 JASPERS Ward 39 DE SY Vincent 42 VAN DEN BOSSCHE Angelo 45 VERSCHAEVE Viktor

     

    26/02/2017 OMLOOP VAN HET HAGELAND TIELT-WINGE (B) - UCI Women Elite - 126,62 km

    Aantal deelnemers: 191 - opgevers: 111

    1 D`HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    2 HOSKING Chloe AUS ALE CIPOLLINI

    3 ROY Sarah AUS ORICA SCOTT

    4 LEPISTÖ Lotta FIN CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM

    5 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    6 FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE

    7 WILD Kirsten NED CYLANCE PRO CYCLING

    8 VAN DIJK Ellen NED TEAM SUNWEB

    9 DIDERIKSEN Amalie DEN BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    10 KITCHEN Lauren AUS WM3 PRO CYCLING TEAM

    11 BARNES Hannah GBR 12 BASTIANELLI Marta ITA 13 HANNES Kaat 14 SIGGAARD Christina DEN 15 KASPER Romy GER 16 BLAAK Chantal NED 17 SANGUINETI Ilaria ITA 18 DEMEY Valerie 19 ELVIN Gracie AUS 20 PIETERS Amy NED 21 CANUEL Karol-Ann CAN 22 KING Danielle GBR 23 GUDERZO Tatiana ITA 24 VAN VLEUTEN Annemiek NED 25 TUSLAITE Daiva LTU 26 JASINSKA Malgorzata POL 27 SPRATT Amanda AUS 28 ENSING Janneke NED 29 GILLOW Shara AUS 30 ZORZI Susanna ITA 38 VAN DEN STEEN Kelly 55 DRUYTS Jessy 59 INGHELBRECHT Sarah 61 DEBBOUDT Lensy

     

    26/02/2017 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE JUNIORS (W) - UCI - Men Juniores - 120 km

    Aantal deelnemers: 149 - opgevers: 78

    1 LANGBALLE Johan Tiedemann DEN TEAM HERNING CK JUNIOR

    2 HANSLUND Peter DEN TEAM PHYTON PRO - VELOWEAR

    3 HUENS Rémi FRA OGS U-19 CT

    4 ERIKSEN Frederik Nybo DEN TEAM HERNING CK JUNIOR

    5 PAGE Charles GBR CULTURE VÉLO LOOK RACING TEAM

    6 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    7 VERBOOM Minne NED VOLHARDING WILTON CT

    8 HOOLE Daan NED RWC AHOY

    9 BRITTON Rhys GBR BRITISH CYCLING FEDERATION

    10 CHEVALIER Maxime FRA CREF PAYS DE LA LOIRE

    11 AZE Alex FRA 12 VERCAMST Wesley 13 VAUGHAN Jacob GBR 14 VANSTEELANDT Thomas 15 MARIT Arne 16 BRAET Vito 17 LUYSSEN Greg 18 ROSE-DAVIES Louis GBR 19 JENSEN Frederik DEN 20 DE VRIENDT Niels21 BROWN Jim GBR 22 MOLENAAR Alex NED 23 GOURGUECHON Baptiste FRA 24 NABERMAN Tim NED 25 VAN DEN BERG Marijn 26 VANHOOF Ward 27 STEWART Jake GBR 28 DE MEESTER Luca 29 ORFANOUDAKIS Emmanouil GRE 30 VAN DER TUUK Danny NED 33 CASSAERT Loran 40 BARENDREGT Thijs NED

    26/02/2017 SINT-JORIS-WEERT (B) Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 13

    1 CRABBÉ Arno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    2 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 MORIS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 VAN NUFFELEN Glen HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 DE GROEF Felix VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 VANDENSANDE Sebastiaan WSC HAND IN HAND BAAL

    7 DE VOS Gertjan UNITED C.T.

    8 CORNELIS Jonas VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    10 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    11 MOTTE David 12 ROELANDTS Rutger 13 ROGIER Stef 14 DE BOECK Jef 15 NOELS Sven 16 DAS Jeroen 17 TEUGELS Lennert 18 DE WEERDT Nick 19 COMMEYNE Davy 20 CUMPS Ruben 21 HEYMANS Jonas 22 VANDERHEYDEN Jens 23 DECOSTER Gert-jan 24 LETEN Matthias 25 CLOOSTERMANS Mathias 26 VERHEYDEN Robin 27 VAN GOETHEM Kevin 28 VANDENBERGH Wouter 29 MOMBAERTS Sven 30 DE WYNGAERT Filip

     

    26/02/2017 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 36

    1 KOEP Thomas GER RC STAUBWOLKE QUADRATH 74 E.V.

    2 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    4 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    5 VAN ZANDBEEK Ronan NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    6 GEBRU Daniel NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 GEYSEN Kurt ACROG - BALEN BC

    8 ROBERT Frederique ACROG - BALEN BC

    9 DEKKER David NED WV DE JONGE RENNER

    10 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    11 GEVERS Robbie NED 12 WOUTERS Rutger 13 CLAES Stef 14 VAN GENECHTEN Steff 15 VERSTREPEN Dries 16 DESAIR Maarten 17 VAN BOKHOVEN Ramon NED 18 MERCKX Niels 19 VANBESIEN Thomas 20 HOULMONT Matthias 21 STROOSNIJDER Michel NED 22 STOOPEN Manu 23 DE BOEL Stijn 24 ERREN Pim NED 25 BROES Michiel 26 ANDRIEU Maxim 27 KEUS Robbert NED 28 CREMERS Paul NED 29 CREFFIER Laurent 30 RAEYMAEKERS Mattias 61 JANSSENS Jarrid 73 MARIN Glenn

     

    26/02/2017 MALDEGEM-KLEIT (O) - Elite z.c./U23 - 104,4 km

    Aantal deelnemers: 110 - opgevers: 89

    1 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    2 MONCOMBLE Nicolas FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    3 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    4 JONCKHEERE Michael IMAGE4U-TREK CYCLING TEAM

    5 VAN DE KLUNDERT Koen NED TEMPO-HOPPENBROUWERS

    6 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    7 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    8 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    10 QUENTIN Bernard FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    11 DEKKERS Hans NED 12 CONSTANT Kenny 13 VERHAEGEN Jens 14 DEMUYNCK Koen 15 BOUTTÉ Kenzie 16 ONGENA Matthias 17 DE VRIESE Stijn 18 DEVROYE Kim 19 MEUL Robby 20 VAN OIRSCHOT Pieter NED 21 SLABINCK Indiana

    26-02-2017 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/02/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 3°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 14°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg   Nick David 2016.jpg

     Matthias Van de Velde               Nicky David


    Zondag 26/02/2017 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 5

    1 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA

    6 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA LIONS

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    8 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 ADAMS Joeri KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM

    10 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    11 MERLIER Braam 12 HERMANS Quinten 13 CLEPPE Nicolas 14 VAN COMPERNOLLE Kenneth 15 UYTDEWILLIGEN Ingmar 16 HOFMAN Bart 17 DE CLERCQ Angelo 18 ROMBOUTS Seppe 19 SCHUERMANS Jelle 20 DERVEAUX Niels 21 VANDEVELDE Ruben 22 VANDEBOSCH Victor 23 DE SCHUYTER Tim 

     

    26/02/2017 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores & Dames Elite - deelnemers: 21 - opgevers: 0 - 40'

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    4 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 BRUYNINCKX Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    11 VANDERBEKEN Joyce 12 VAN DE STEENE Kim 13 DE DECKER Clyde 14 SLABBINCK Sietse 15 VERHESTRAETEN Karen 16 VERDIJCK Lenn 17 MAES Shana 18 COMMISSARIS Caren 19 BLANCHAERT Jo 20 VERDEYEN Tine 21 DE KEULENAER Karen


    Nieuwelingen & Dames Jeugd - deelnemers: 17 - opgevers: 0 - 30'

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    4 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 VAN DER VLEUTEN Lukas BMX VLIJTINGEN

    7 OMLOOP Mats ACROG - BALEN BC

    8 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 MELLAERTS Robbe YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 JANSE Stef WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 JORISSEN Senne 12 BASTIAENSEN Jesse 13 BUYZE Wannes 14 ROMBOUTS Tine 15 SLUYDTS Toon 16 DANEEL Jefke 17 VANDEVYVERE Emiel

     

    26/02/2017 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 17 - opgevers: 0

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    3 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    5 SLUYTS Glenn DAGPASMASTA

    6 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTM

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    9 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    10 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    11 BOMERE Diego 12 VAN HOUTVEN Kris 13 BOLIJN Sven 14 VAN HERREWEGE Sander 15 RIJCHAERT Yoni 16 TEIRLINCK Steven 17 VERHOEVEN Stijn


    Masters B - deelnemers: 17 - opgevers: 0

    1 MAES Timmy DAGPAS

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    4 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    5 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    6 LOGIER Christophe EC WALSHOUTEM

    7 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    10 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    11 MYNGHEER Erik 12 COLOMBO Isacco ITA 13 CARPENTIER Dirk 14 DUMONT Jurgen 15 VAN GOETHEM Danny 16 VELDEMAN Dirk 17 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 17 - opgevers: 0

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    6 PATRICK Sluyts DAGPAS

    7 STANDAERT Daniel DAGPAS

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 STORMS Marc 12 LAFORGE Eric 13 YOULTON William 14 DEHEEGHER Philippe 15 GOETHALS Ronny 16 HOLVOET Franki 17 JANSSENS Marc

    26-02-2017 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/02/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JORRE SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    3-2-2017 ploeg  van moer- 217.JPG 

           Jorre Smet


    Zondag 26/02/2017 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Juniores - 82 km

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 7

    1 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    2 BLUMMEL Robin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    4 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    5 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    7 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    9 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VAN DEN OETELAAR Steven SPORT EN MOEDIG GENK

    11 DIERCKX Joëy 12 SCHMITZ Brune GER 13 CLOUX Antoine 14 SOENEN Tomac 15 SCHOTS Michaël 16 VANDERHEYDEN Stef 17 BRESSELEERS Jonas 18 KOHNEN Alexandre LUX 19 VAN CAMPENHOUT Sven 20 MEENS Johan 21 HOPPERETS Christophe 22 DEBOEL Vincent 23 JORIS Stef 24 GAUTHY Tanguy 25 LOMAN Mathijs NED 26 TUSCANO Alessandro 27 CRIJNS Michiel 28 HAUBRUGE Justin

     

    26/02/2017 OPWIJK (B) - Juniores - 72 km

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 2

    1 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNERBURG

    3 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN DORPE Guus VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 LINTHOUDT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DAVIES Conor GBR TEAM RL360 ISLE OF MAN

    10 VAN LIPPEVELDE Sander JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    11 DE BRAEKELEER Jef 12 DE BOEVERE Olaf 13 VAN LANDEGHEM Elias 14 DE SMEDT Lennert 15 SCHAEKERS Janik 16 DEWIT Jordi 17 ROELAND Tycho 18 DE PAUW Len 19 DE RAEVE Stan 20 PRIEELS Robbe 21 BEKÉ Willem 22 GONDRY Quinten 23 VAN DORSSELAER Klaas 24 ROOSELEERS Shane 25 BRUGGEMAN Lorenzo 26 DE MUNNIK Nick NED 27 DE RUYSSCHER Thibaut 28 VAN DER TRAPPEN Gilles 29 TIELEMANS Frederik 30 DE RUYSSCHER Sam


    26/02/2017 VLAMERTINGE (W) - Juniores -  79 km

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 6

    1 DESCAMPS Thomas ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 LOEYS Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 FOWDEN Gabriel GBR LEE VALLEY JUNIOR TEAM

    5 SHEPHERD Matthew GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    6 COOLSAET Guillaume MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VERLEYEN Mauro MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 TREZBOWSKI Marc Antoine FRA VC ROUBAIX LILLE METROPOLE

    9 JACQUES Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VAN EESBEEK Yelle K.V.C. DEINZE VZW

    11 HANNE Milan 12 VERWILT Mauro 13 DESCHUYTTER Casper 14 COMPERNOLLE Justin 15 DERYCKERE Ruben 16 DELAERE Jonas 16 FORRIER Gianni 16 WACHTERS Jef 16 BRUNEL Cédric 16 SELFE Ben GBR 16 ALLEN Sam 16 SAINTOBYN Quinten 16 LIPPENS Glenn 16 MICHELS Angelino 16 PLANCKAERT Mathias 16 PLANCKAERT Jens 16 VANDAMME Yorben 16 PETIT Thibault 16 FIEUW Staf 16 VANDEMEULEBROUCKE Lennert 16 DEVLIEGHERE Tibo 16 DEVOOGDT Tiebo 16 MEERSCHAERT Leonardo 16 BECQUAERT Charly 16 FARVACQUE Axel 16 BIRD Simon GBR 16 DECLEYRE Torsten

    26/02/2017 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 3

    1 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    3 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 GASPARD Julien LOTTO VC ARDENNES

    5 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS CRABBE-TOITUR

    6 POELMANS Sam SPORT EN MOEDIG GENK

    7 MARTENS Hannes SPORT EN MOEDIG GENK

    8  DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    9 ARRAMMACH Kevin NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    10 VAN ROY Tristan ACROG - BALEN BC

    11 STEVENS Daan 12 OZDERYA Nazim 13 HOPMANS Wouter NED 14 AWOUTERS Lars 15 JOCHEMS Jody NED 16 BRAMS Andy 17 DEPRE Jeroen 18 COX Luuk NED 19 DE SMET Connor 20 VAN DER LOOIJ Simon 21 ADRIAANS Bowen NED 22 WIDDERSHOVEN Jochem NED 23 BULT Maxime NED 24 STEGEN Quinten 25 SIMONS Rob 26 LEFEVER Kamil 27 CLAES Senne 28 BOOSTEN Sam 29 ANDRIES Ward 30 BOECKX Seppe

     

    26/02/2017 OPWIJK (B) - Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 22

    1 JORRE SMET uit Nieuwkerken VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    3 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 POLEIJ Arjan NED RUDYCO CYCLING TEAM

    9 DECAESTECKER Korneel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 LAROY Bjarne INDIVIDUEEL

    11 VAN KERCKHOVE Quinten 12 VAN KERCKHOVE Brent 13 DE PAUW Robbe 14 CEURENS Robbe 15 D´HONDT Dante 16 CHRISTIAENS Jonas 17 VANDENBRANDEN Noah 18 DE GEEST Ricky 19 VAN CUTSEM Senna 20 DEJONGHE Kjell 21 ROGIERS Lucas 22 MOUREAU Axel SWE 23 VANDEN HEEDE Jens 24 DE BRAEKELEER Juul 25 VANDENSTORME Dylan 26 PIETERS Arthur 27 ROGGEMAN Sieben 28 VAN NUFFEL Aiko 29 MUYSHONDT Nils 30 REUNIS Rowdy NED 36 RASSCHAERT Lander

    26-02-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    25-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/02/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 2°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg 

     Greg Van Avermaet


    Zaterdag 25/02/2017 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) - World Tour - 198 km - 40,26 km/h

    Aantal deelnemers: 198 - opgevers: 82

    1 GREG VAN AVERMAET uit Hamme BMC RACING TEAM

    2 SAGAN Peter SVK BORA - HANSGROHE

    3 VANMARCKE Sep CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM

    4 FELLINE Fabio ITA TREK - SEGAFREDO

    5 GATTO Oscar ITA ASTANA PRO TEAM

    6 ROWE Luke GBR TEAM SKY

    7 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    8 STUYVEN Jasper TREK - SEGAFREDO

    9 TRENTIN Matteo ITA QUICK - STEP FLOORS

    10 PETIT Adrien FRA DIRECT ENERGIE

    11 BACKAERT Frederik 12 TEUNISSEN Mike NED 13 GILBERT Philippe 14 ŠTYBAR Zdenek CZE 15 ROELANDTS Jurgen 16 NIELSEN Magnus Cort DEN 17 BURGHARDT Marcus GER 18 ROOSEN Timo NED 19 BRESCHEL Matti DEN  20 DEMARE Arnaud FRA  21 VAN KEIRSBULCK Guillaume 22 SCHÄR Michael SUI  23 JULES Justin FRA 24 BAGDONAS Gediminas LTU  25 GROENEWEGEN Dylan NED 26 KRAGH ANDERSEN Søren DEN  27 OFFREDO Yoann FRA 28 KOREN Kristijan SLO  29 DE BUYST Jasper 30 VALGREN ANDERSEN Michael DEN 32 ISTA Kevyn 39 VAN LERBERGHE Bert 47 THEUNS Edward 52 VAN HECKE Preben 54 VANDENBERGH Stijn 55 WYNANTS Maarten 59 WALLAYS Jelle 60 DEVOLDER Stijn 64 FARAZIJN Maxime 65 DE BACKER Bert 66 STEELS Stijn 67 SPRENGERS Thomas 69 DE VREESE Laurens 74 PARDINI Olivier 77 FRISON Frederik 82 VAN ASBROECK Tom 86 KEISSE Iljo 89 NAESEN Lawrence 90 CORDEEL Sander 95 VANTOMME Maxime 96 VAN HOECKE Gijs 97 LAMPAERT Yves 98 BAUGNIES Jérôme 104 VALLEE Boris 111 VERMOTE Julien

     

    25/02/2017 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) - UCI Women Elite - 124 km - 37,21 km/h

    Aantal deelnemers: 159 - opgevers: 56

    1 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    2 BLAAK Chantal NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 VAN VLEUTEN Annemiek NED ORICA SCOTT

    4 VAN DIJK Ellen NED TEAM SUNWEB

    5 LONGO BORGHINI Elisa ITA WIGGLE HIGH5

    6 SPRATT Amanda AUS ORICA SCOTT

    7 D`HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    8 GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP CYLANCE PRO CYCLING

    9 KING Danielle GBR CYLANCE PRO CYCLING

    10 ELVIN Gracie AUS ORICA SCOTT

    11 KOPECKY Lotte 12 NIEWIADOMA Katarzyna POL 13 CECCHINI Elena ITA 14 DUYCK Ann-Sophie 15 AMIALIUSIK Alena BLR 16 BRENNAUER Lisa GER 17 FOURNIER Roxane FRA 18 LEPISTÖ Lotta FIN 19 MALLING SIGGAARD Christina DEN 20 DE VUYST Sofie 21 GUARNIER Megan USA 22 DEMEY Valerie 23 MAJERUS Christine LUX 24 PIETERS Amy NED 25 HOSKING Chloe AUS 26 KITCHEN Lauren AUS 27 GUDERZO Tatiana ITA 28 ROY Sarah AUS 29 ENSING Janneke NED 30 BARNES Alice GBR 37 VAN DEN STEEN Kelly 50 HANNES Kaat 64 POLSPOEL Maaike 66 DOM Annelies 68 VAN DER MEULEN Kaat 71 DAAMS Jessie 74 INGHELBRECHT Sarah 85 BECKERS Isabelle 86 DRUYTS Kelly 87 DE BAAT Kim 89 ALLAERT Ine 91 CROKET Gilke 98 VERSCHELDEN Nathalie 
     

    25/02/2017 RIJKEVORSEL (A) - Juniores - 80 km - 40,05 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 18

    1 MAAS Edo NED RWC AHOY

    2 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 FONTIJNE Niels NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    5 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 VAN OEVELEN Wanne WAC TEAM

    7 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    8 BRABANDER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    9 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BEEREPOOT Stanley NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    11 REIJENBAGH Lennart NED 12 DE NIJS Maarten NED 13 DEKKERS Aaron NED 14 DE BRAEKELEER Jef 15 VERHEYEN Thomas 16 VERSTRAETE Ewout 17 ROSSEELS Yannick 18 PEETERS Sven NED 19 DEMARET Simon 20 HAEST Jeroen NED 21 MEYVIS Jef 22 COPPELMANS Wessel NED 23 VAN RIJSBERGEN Ties NED 24 ZAGERS Stefan NED 25 DE JONG Frank NED 26 VAN RIJSBERGEN Polle NED 27 VIJVERBERG Sven NED

     

    25/02/2017 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 50 km - 34,93 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 25

    1 VAN DE WEERDHOF Wouter NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 LAURYSSEN Tom WAC TEAM

    3 DUIJVESTEIJN Roy NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    5 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DE GROOT Mark NED WV BREDA

    7 MIJNSBERGEN Thomas WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 BUIJS Quinten NED WESTLAND WIL VOORUIT

    9 BOSHOVEN Arjan NED PRC DELTA

    10 MEIJDAM Sam NED UWTC DE VOLHARDING

    11 GALLE Staf 12 KROON Joris NED 13 POLEIJ Arjan NED 14 SUIJKER Stef NED 15 DE HEIJ Joppe NED 16 VAN HASSEL Tristan NED 17 VAN LAER Pieter 18 VAN ENGELEN Joep NED 19 TIMMERMANS Tristan NED 20 VAN DEN BOS Louk NED 21 PROSMAN Pieter NED 22 SPEETJENS Raf 23 DE MEUTER Santiago 24 SARDINA Mika NED 25 DE POOTER Dries 26 HENNEKAM Tim NED 27 HUIJBREGTS Niels NED 28 SWEENS Keigo NED 29 ARNOUTS Brent 30 LAURYSSEN Rik

    25-02-2017 om 20:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING VETRAPO CYCLING TEAM 2017

    PLOEGVOORSTELLING

                        VETRAPO CYCLING TEAM 2017

    24-2-2017- smartphoto 087.JPG
    24-2-2017- smartphoto 124.JPG      
    24-2-2017- smartphoto 004.JPG 24-2-2017- smartphoto 006.JPG 24-2-2017- smartphoto 012.JPG 24-2-2017- smartphoto 016.JPG
                  Migele Brulez                          Davy Van Bossuyt                            Kristof De Zutter                       Frederik Pieters
    24-2-2017- smartphoto 071.JPG   24-2-2017- smartphoto 021.JPG   24-2-2017- smartphoto 024.JPG   24-2-2017- smartphoto 033.JPG
                 Tim De Troyer                         Balder De Doncker                    Arne De Schuyter                    Niels Schittecatte
    24-2-2017- smartphoto 037.JPG 24-2-2017- smartphoto 042.JPG 24-2-2017- smartphoto 046.JPG 24-2-2017- smartphoto 052.JPG
              Wesley Van Dijck                      Dante De Ruysscher                    Bart Van Damme                      Jorgen Scheerens
    24-2-2017- smartphoto 056.JPG  24-2-2017- smartphoto 062.JPG  24-2-2017- smartphoto 066.JPG  
           Kobe Van Overschelde                   Davy Commeyne                    Davy De Scheemaeker

    Ontbraken op de ploegvoorstelling: Steven Van Hyfte , James Wilkinson en Thomas Brayun-Lund.

    24-2-2017- smartphoto 089.JPG
    24-2-2017- smartphoto 128.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-02-2017 om 20:07 geschreven door kenny


    24-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING DCR CYCLING TEAM 2017

    PLOEGVOORSTELLING

                           DCR CYCLING TEAM 2017
    23-2-2017-dcr cycling 117.JPG
    23-2-2017-dcr cycling 106.JPG
    23-2-2017-dcr cycling 002.JPG  23-2-2017-dcr cycling 006.JPG  23-2-2017-dcr cycling 010.JPG  23-2-2017-dcr cycling 030.JPG
                  Robby Meul                               Davy Peirsman                          Tim Vercauteren                    Michael Van De Casteele
    23-2-2017-dcr cycling 055.JPG   23-2-2017-dcr cycling 021.JPG   23-2-2017-dcr cycling 025.JPG   23-2-2017-dcr cycling 049.JPG
                Glenn Marin                              Jurgen Cop                                  Bryan Maes                                Jimmy Segers
    23-2-2017-dcr cycling 014.JPG   23-2-2017-dcr cycling 017.JPG   23-2-2017-dcr cycling 044.JPG   23-2-2017-dcr cycling 040.JPG
                  Stijn Verbeke                                 Tony Heirbaut                     Sam Van Uytvanghe                        Guy Smet
    23-2-2017-dcr cycling 060.JPG  23-2-2017-dcr cycling 035.JPG  23-2-2017-dcr cycling 067.JPG  23-2-2017-dcr cycling 069.JPG
               Kevin Callebaut                           Sven Wielandt                               Mattias Nys                                    Kris Smet
    23-2-2017-dcr cycling 072.JPG 
       Een woordje uitleg van Kris Smet en Mattias Nys aan speaker Ivan Elegeert.
    23-2-2017-dcr cycling 095.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-02-2017 om 16:26 geschreven door kenny


    23-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING ILLI BIKES CYCLING TEAM 2017

    PLOEGVOORSTELLING

                      ILLI BIKES CYCLING TEAM 2017

    22-2-2017-illy bikes 192.JPG
    22-2-2017-illy bikes 043.JPG  22-2-2017-illy bikes 049.JPG  22-2-2017-illy bikes 056.JPG  22-2-2017-illy bikes 063.JPG
                    Stef Amelinckx                           Bryan Boussaer                     Angelo De Ketele                      Michael Delbaen
    22-2-2017-illy bikes 071.JPG  22-2-2017-illy bikes 079.JPG  22-2-2017-illy bikes 090.JPG  22-2-2017-illy bikes 095.JPG
                  Joris Geuens                           Maths Heinderson                         Rune Herregodts                          Wout Huygen
    22-2-2017-illy bikes 102.JPG 22-2-2017-illy bikes 110.JPG 22-2-2017-illy bikes 116.JPG 22-2-2017-illy bikes 122.JPG
                 Ken Illegems                              Fabrice Mels                             Joran Mertens                             Jiry Moeskops    
    22-2-2017-illy bikes 128.JPG  22-2-2017-illy bikes 134.JPG  22-2-2017-illy bikes 147.JPG  22-2-2017-illy bikes 160.JPG
           Jarno Mondelaers                            Louis Moreels                                  Glenn Rotty                     Jeroen Van Den Berghe
    22-2-2017-illy bikes 153.JPG    22-2-2017-illy bikes 168.JPG    22-2-2017-illy bikes 174.JPG    22-2-2017-illy bikes 141.JPG
        Joeri Van Buggenhout                  Jelle Van Den Plas                         Tom Vermeiren                       Lenny Mortier

    Ontbraken op de ploegvoorstelling: Oliver Martin ,  Leon Mazzone , Jens Mouris en Roy Pieters.
    22-2-2017-illy bikes 180.JPG
                                           Bryan Boussaer en Fabrice Mels.
    22-2-2017-illy bikes 034.JPG
    22-2-2017-illy bikes 010.JPG
                               De sponsors van Illi Bikes Cycling Team 2017.
    22-2-2017-illy bikes 013.JPG
                   Speaker Ruben Van Gucht in gesprek met Rik Van Linden.
    22-2-2017-illy bikes 016.JPG
                 Een woordje uitleg van Gijs Van Hoecke aan Ruben Van Gucht.
    22-2-2017-illy bikes 025.JPG
            Annelies Doms, Gilke Croket en Lotte Kopecky met Ruben Van Gucht.
    22-2-2017-illy bikes 027.JPG
                                    Even naar een toneelstukje luisteren .......
    22-2-2017-illy bikes 033.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-02-2017 om 17:56 geschreven door kenny


    22-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/02/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 22/02/2017 WAREGEM (W) - Veldrijden form. A

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    5 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA LIONS

    6 DENUWELAERE Jan TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    8 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    10 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 ADAMS Joeri 12 HERMANS Quinten 13 BAESTAENS Vincent 14 AERNOUTS Jim 15 VAN KESSEL Corne NED 16 ADAMS Jens 17 WALSLEBEN Philipp GER 18 VERMEERSCH Gianni 19 VAN DER POEL David NED 20 PEETERS Rob 21 BOROS Michael CZE 22 DE CLERCQ Angelo 23 VANTHOURENHOUT Dieter 24 SWEECK Diether

     

    22/02/2017 WAREGEM (W) - Veldrijden Dames

    Aantal deelnemers: 12 - opgevers: 0

    1 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    5 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    6 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES

    7 VANDERBEKEN Joyce DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    9 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    11 VERMEIR Aurelie 12 NOBUS Anja





    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 22/02/2017 INGELMUNSTER (W) – Clubkampioenschap - 119,7 km - 40,66 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 14

    1 BLOMME Lorenzo TARTELETTO-ISOREX

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    4 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    5 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    6 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 BREYNE Jonathan TARTELETTO-ISOREX

    8 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    9 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 EYSKENS Jeroen HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 DE DECKER Bjorn 12 LEGLEY Matthias 13 WILLEMS Mario 14 MAES Jo 15 ANECA Ciske 16 COLMAN Alex 17 MANOLITO Balcaen 18 COOREVITS Gilles 19 VAN RAEPENBUSCH Ruben 20 VERSCHAEVE Lounes 21 DESMECHT David 22 DEPYPERE Mathias 23 VANLUCHENE Mats 24 LEIGH Andy GBR 25 CAPPELLE Maxim 26 LIEVENS Niels 27 ROSSEEL Ricky 28 BOSSUYT Gianni 29 GOOLAERTS Stijn 30 CRAIG Rea IRL

    22-02-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    20-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING THIELEMANS CYCLING TEAM 2017

    PLOEGVOORSTELLING

                  THIELEMANS CYCLING TEAM 2017
    19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 118.JPG
    19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 016.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 023.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 028.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 031.JPG
            Kristof Dhollander                         Lars Haverals                      Lorenzo Pepermans                           Jef Bertels
    19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 036.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 041.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 046.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 051.JPG
               Jelle Verheyen                   Maarten van Wesemael                     Aiky Bruyere                   Guillaume Van de Velde
    19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 096.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 061.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 066.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 071.JPG
               Niels Vandyck                       Kevin Van Goethem                            Jarne De Ost                          Bram De Koker
    19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 076.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 082.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 087.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 056.JPG
        David Van Steenberge                      Yenzo Bolle                          Ward Van Driessche                      Nick De Block          
    19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 103.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 108.JPG  
             Kenny Van Lent                     Wim Beirnaert
    19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 127.JPG   19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 114.JPG
    19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 123.JPG
    19-2-2017-PLOEG TIELEMANS 120.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-02-2017 om 11:17 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!