.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CLUBKAMPIOENSCHAP ELITE Z.C. & U23 & MASTERS TE BOTTELARE VAN ZONDAG 19/02/2017

    FOTO'S CLUBKAMPIOENSCHAP ELITE Z.C. & U23 & MASTERS TE BOTTELARE VAN ZONDAG 19/02/2017     


    Zondag 19/02/2017 BOTTELARE (O) – Clubkampioenschap – 94,5 km - 40,66 km/h

    Aantal deelnemers: 92 - opgevers: 28

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    4 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 REYNAERTS Wim CIBEL-CEBON

    7 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    9 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    10 RUYTERS Brecht CIBEL-CEBON

    11 VERSCHUERE Seppe 12 HAELTERMAN Glen 13 LAVA Kevin 14 DE WITTE Mathias 15 REYNAERTS Jan 16 HERREGODTS Rune 17 OLIEBOS Jordy 18 TEMMERMAN Jasper 19 ADRIAENS Bert 20 DESMECHT David 21 DE BOCK Stijn 22 VAN RAEPENBUSCH Ruben 23 BALLET Mathias 24 VAN PETEGHEM Trifonius 25 VAN COPPERNOLLE Francesco 26 HEANEY Marc IRL 27 SOBERON Zowé 28 VERHULST Pauwel 29 GEERINCK Dries 30 WILLEMS Pieter 33 GOOSSENS Kenny 34 COOMAN Gianni 41 DE JONGHE Kevin 44 VERCAUTEREN Tim 45 TEN HARTOG Guy 48 DE PAEPE Johannes 52 JANSSENS Jimmy 53 D´HOOGE Thomas 55 COENEN Dennis 57 POELMAN Laurens 58 DE BOSSCHER Koenraad 63 COOLS Alexander 64 COOMAN Mauro
    19-2-2017-bottelare 770.JPG
                                    Winnaar te Bottelare Joeri Stallaert.
    19-2-2017-bottelare 762.JPG
    19-2-2017-bottelare 767.JPG
    19-2-2017-bottelare 757.JPG
    19-2-2017-bottelare 697.JPG
    Aankomst van winnaar Joeri Stallaert voor Benjamin Verraes en Michiel Dieleman.
    19-2-2017-bottelare 716.JPG
    19-2-2017-bottelare 489.JPG
    19-2-2017-bottelare 393.JPG
    19-2-2017-bottelare 382.JPG
    19-2-2017-bottelare 365.JPG
    19-2-2017-bottelare 356.JPG
    19-2-2017-bottelare 320.JPG
                                     De kopgroep waar de winnaar tussenzit.
    19-2-2017-bottelare 311.JPG
    19-2-2017-bottelare 295.JPG
    19-2-2017-bottelare 281.JPG
    19-2-2017-bottelare 269.JPG
    19-2-2017-bottelare 194.JPG
    19-2-2017-bottelare 099.JPG
    19-2-2017-bottelare 072.JPG
    19-2-2017-bottelare 058.JPG
    19-2-2017-bottelare 045.JPG
    19-2-2017-bottelare 040.JPG
    19-2-2017-bottelare 035.JPG
    19-2-2017-bottelare 025.JPG
                                    De start te Bottelare met 92 deelnemers.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-02-2017 om 23:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/02/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 19/02/2017 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 4

    1 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK - CORENDON

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL David NED BEOBANK - CORENDON

    5 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA

    6 PAUWELS Kevin MARLUX NAPOLEON GAMES

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    8 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    9 SWEECK Diether ERA - CIRCUS

    10 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    11 SWEECK Laurens 12 BOROŠ Michael CZE 13 ADAMS Jens 14 WALSLEBEN Philipp GER 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 PEETERS Rob 17 VAN COMPERNOLLE Kenneth 18 MERLIER Braam 19 VAN LEEUWEN Patrick NED 20 UYTDEWILLIGEN Ingmar 21 TARAMARCAZ Julien SUI 22 VANTORNOUT Klaas 23 VAN DEN BRAND Twan NED 24 VERHEYEN Onno 25 HOEYBERGHS Daan 26 HUYS Stijn 27 GODRIE Stan NED 28 BOSMANS Wietse 29 VANTHOURENHOUT Michael 30 DE CLERCQ Angelo

     

    19/02/2017 OOSTMALLE (A) - Veldrijden U23 - UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 41 – opgevers: 2

    1 ISERBYT Eli MARLUX NAPOLEON GAMES

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    3 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER HEIJDEN Maik NED DESTILL ZZPR.NL

    5 CALUWE Stijn BEOBANK - CORENDON

    6 JOSEPH Thomas MARLUX NAPOLEON GAMES

    7 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 WUYTS Mathijs AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 ORTS LLORET Felipe ESP GINESTART DELIKIA RIDLEY

    10 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 SCHUERMANS Jelle 12 DRIESEN Jarne 13 VAN DIJKE Koen NED 14 VERHEYEN Thomas 15 SIEBENS Gianni 16 LOOCKX Lander 17 BAKX Kelvin NED 18 WOUTERS Sieben NED 19 DE MEYER Senne 20 PAUWELS Tijl 21 FLOREN Wesley NED 22 VAN DER HEIJDEN Bjorn NED 23 ROMBOUTS Seppe 24 MUSKENS Mart NED 25 PRUVOT Nicolas FRA 26 VAN DE KERCKHOVE Nick 27 VAN DER STEGEN Roel NED 28 LIESSENS Jarno 29 SMETS Gert 30 SZÉDELYI Tomas

     

    19/02/2017 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 3

    1 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    2 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS - VERONA

    4 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    5 WORST Annemarie NED GIANT LIV MIJN BAD DEALERTEAM

    6 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 COMPTON Katherine USA TREK FACTORY RACING

    8 VAN DER HEIJDEN Inge NED ZZPR R.NL HANCLEAN ORNAGE BABIES CYCLING TEAM

    9 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    11 BAKKER Manon NED 12 MAES Shana 13 VANDERBEKEN Joyce 14 BETSEMA Denise NED 15 VERHOEVEN Suzanne 16 GOOSSENS Veerle NED 17 DELHAYE Pauline FRA 18 PAUL Stefanie GER 19 NAGENGAST Fleur NED 20 VAN DEN HOEK Bianca NED 21 DE HEIJ Maaike NED 22 TRUYEN Marthe 23 PALM Eva Maria 24 HOEKE Geerte NED 25 NOBUS Anja 26 TER BEEK Linda NED 27 GERRITSEN Irene NED 28 KRANS Laura NED 29 NELEN Kristien 30 MULDER Mascha NED 31 DE BRUYNE Meg 41 COMMISSARIS Caren

     

    19/02/2017 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 3

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 Kamp Ryan NED WV DE JONGE RENNER

    3 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TENN TUSSCHER

    5 VERMEERSCH Florian ACROG - BALEN BC

    6 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 ROUILLER Loris SUI IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 VLIEGEN Pieter-jan 12 KUYPERS Gerben 13 LEMMENS Sander 14 VAN RILLAER Witse 15 HENDRIKX Mees NED 16 AGTERBERG Kyle NED 17 SIEMONS Julian 18 HAZEKAMP Bart NED 19 VAN DEN EYNDE Vince 20 VAN HELVOIRT Koen NED 21 ARTZ Bart NED 22 BEKAERT Yentl 23 TIBACKX Lander 24 SMITS Rune 25 DE VET Sander 26 VAN DEN BROECK Arno 27 DEWULF Maxim 28 STUER Kwinten 29 VANDEN BUSSCHE Wannes 30 SMET Jonas

     

    19/02/2017 OOSTMALLE (A) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 5

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    6 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    7 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    10 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    11 COREMANS Dante 12 ALVARADO Salvador NED 13 ZIEMERINK Milan NED 14 VANDESOMPEL Cedric 15 VAN DER DRIFT Twan NED 16 HERRYGERS Tieme 17 WILLEMSEN Steijn NED 18 VAN DER SMISSEN Lennick 19 CAS Stijn 20 DE BOCK Rune 21 NOYENS Jarne 22 VAN CAMPENHOUT Jetze 23 BAERS Arne 24 TER LAAT Stef NED 25 CLARYSSE Elio 26 DE SCHEPPER Ward NED 27 DE LAET Tomas 28 GROOTJANS Andries 29 VAN CLEEMPUT Bert 30 LAERMANS Tommy

    19-02-2017 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/02/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 19/02/2017 BOTTELARE (O) – Clubkampioenschap – 94,5 km - 40,66 km/h

    Aantal deelnemers: 92 - opgevers: 28

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    4 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 REYNAERTS Wim CIBEL-CEBON

    7 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    9 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    10 RUYTERS Brecht CIBEL-CEBON

    11 VERSCHUERE Seppe 12 HAELTERMAN Glen 13 LAVA Kevin 14 DE WITTE Mathias 15 REYNAERTS Jan 16 HERREGODTS Rune 17 OLIEBOS Jordy 18 TEMMERMAN Jasper 19 ADRIAENS Bert 20 DESMECHT David 21 DE BOCK Stijn 22 VAN RAEPENBUSCH Ruben 23 BALLET Mathias 24 VAN PETEGHEM Trifonius 25 VAN COPPERNOLLE Francesco 26 HEANEY Marc IRL 27 SOBERON Zowé 28 VERHULST Pauwel 29 GEERINCK Dries 30 WILLEMS Pieter 33 GOOSSENS Kenny 34 COOMAN Gianni 41 DE JONGHE Kevin 44 VERCAUTEREN Tim 45 TEN HARTOG Guy 48 DE PAEPE Johannes 52 JANSSENS Jimmy 53 D´HOOGE Thomas 55 COENEN Dennis 57 POELMAN Laurens 58 DE BOSSCHER Koenraad 63 COOLS Alexander 64 COOMAN Mauro

     

    19/02/2017 DEERLIJK (W) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen: 30 km - deelnemers: 21 - opgevers: 2 - 37,41 km/h

    1 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 BERT Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 SALOMEZ Ydris MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DEBRUYNE Ramses MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DESMET Phoenix MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DE BACKER Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 MALFAIT Felix MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 DE CONINCK Quinten 12 VANDERBEKE Aiden 13 DERYCKE Jarne 14 DESMET Timo 15 DE CLERCK Bent 16 DEBOSSCHERE Seppe 17 VERROONEN Gilles 18 CRAEYNEST Elias 19 SAMYN Lot

     

    Junioren : 42 km - deelnemers: 27 - opgevers: 3 - 41,61 km/h

    1 VANDENHEEDE Thibo MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VERLEYEN Mauro MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 WOUTERS Rick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 KERCKHAERT Jochem NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 JACQUES Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 NAUDTS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 GOVAERTS Brent MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 COMPERNOLLE Mats 12 LOEYS Jarne 13 VAN LANDEGHEM Elias 14 VANDENBULCKE Aaron 15 VERSTRAETE Ewout 16 VANEECKHOUTTE Ibe 17 WUYTS Sooi 18 SUYS Thomas 19 PETRENS Yoni 20 LITVINOV Dominik 21 VANDENBOGAERDE-IMPENS Wout 22 DUJARDIN Diederik 23 SAUVAGE Simon 24 DECLEYRE Torsten

     

    U23 + Elite z/c + Amateurs: 60 km - deelnemers: 38 - opgevers: 5 - 40,04 km/h

    1 VAN RUYMBEKE Thieme MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DELESIE Berre MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 MEURISSE Dominiek DAGPAS

    4 OVERVLIET Jay NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 GOESSENS Cédric MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 LAMBERTIN Kevin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VANWALLEGHEM Yenco MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANTHOURNOUT Brecht MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 BIEBAU Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 HAENEBALCKE Svenerick 12 WYFFELS Jonas 13 VANDENBORRE Jonas 14 LEFEVER Valentin 15 CANNOOT Yordi 16 DESCAMPS Joris 17 VANSTEENKISTE Göran 18 POWER Kjell 19 DELEU Robbe 20 HEYSE Timothy 21 MICHELS Pedro 22 VERHULST Wouter 23 VAN DER BAUWHEDE Michiel 24 DEWAELE Wim 25 PLOVIE Tom 26 HAERINCK Steven 27 VANDEPUTTE Jonas 28 VANTYGHEM Tim 29 GOOSSENS Anko 30 SCHOTTE Lauwrence

     

    19/02/2017 INGELMUNSTER (W) – Clubkampioenschap - 119,7 km - 45,15 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 41

    1 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 EENKHOOREN Pascal NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 WELTEN Bram NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    4 MAES Alexander CIBEL-CEBON

    5 PHILIPSEN Jasper BMC DEVELOPMENT TEAM

    6 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    7 STOCKMAN Michiel TARTELETTO-ISOREX

    8 COLMAN Alex IMAGE4U-TREK CYCLING TEAM

    9 RUIJGH Rob NED TWC MAASLANDSTER

    10 BOSSUYT Gianni TARTELETTO-ISOREX

    11 DE PLUS Jasper 12 MANNAERTS Jelle 13 SCOTSON Callum AUS 14 SIVAKON Pavel RUS 15 BARBIER Pierre FRA 16 DE DECKER Alfdan 17 BLOMME Lorenzo 18 VANDENBOGAERDE Jens 19 DEBRUYNE Glenn 20 TOUQUET Joren 21 VERWILST Aaron 22 PAASSCHENS Mathijs NED 23 DOBBS Sam NZL 24 COOLS Michael 25 VERWAEST Kevin 26 LIEVENS Niels 27 PIETERS Laurent 28 PRUVOOST Shayne 29 VERHAEGEN Jens 30 VANBESIEN Thomas

     

    19/02/2017 LAAKDAL (A) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen & Dames Jeugd : 44,8 km - deelnemers: 49 - opgevers: 5 – 37,31 km/h

    1 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    2 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    3 D´HONDT Dante ACROG - BALEN BC

    4 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    6 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 EECKHOUT Emile ACROG - BALEN BC

    8 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 WACHTERS Jul WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 CLAES Sam 12 SZÉKELY Nathan 13 ROMBAUTS Daan 14 WALLYN Tibo 15 GYSSELS Fien 16 THIELEMANS Robbe 17 SCAVONE Dina 18 COX Luuk NED 19 MISEUR Mon 20 VERKOEYEN Michiel 21 KERKHOFS Kobe 22 GOOSSENS Siebe 23 VERHEYEN Nils 24 OMLOOP Mats 25 VAN ROY Tristan 26 VAN HOUT Luca 27 COENEN Thomas 28 VANDECRUYS Piet 29 VAN DYCK Jarne 30 VAN BELLINGHEN Keano 


    Junioren & Dames Elite : 61,6 km - deelnemers: 50 - opgevers: 4 - 41,43 km/h

    1 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W

    2 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    3 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    4 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    5 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    6 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    7 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    8 DOCHY Thibaut ACROG - BALEN BC

    9 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    10 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    11 VAN DOOSSELAERE Doowan 12 VANHOOF Ward 13 VAN DE PAAR Jarne 14 SCHAEKERS Janik 15 GEERTS Bjorn 16 MINJAUW Lucas 17 DIERCKX Joëy 18 TIMMERS Lars NED 19 LAUWERS Ruben 20 VAN DYCK Ward 21 VERHEYEN Thomas 22 CANDRIES Ruben 23 BROUWERS Arno 24 GEYSELS Xander 25 VAN DUYSE Bruno 26 RUTTEN Owen 27 RYPENS Cédric 28 VERWILT Mauro 29 LOOS Stef 30 NACHTEGAELE Wannes

     

    Masters & U23 & Elite z/c : 78,4 km - deelnemers: 24 - opgevers: 5 - 39,43 km/h

    1 FREDERIQUE ROBERT  ACROG - BALEN BC

    2 VERTESSEN Mathias WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    4 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 BEYENS Matthias WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 BYLOOS Jeff WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VAN DE MIEROOP Sam STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 EVERS Dries WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 ROMBOUTS Bram 12 OP DE BEECK Tom 13 BAL Marijn 14 MEULEMEESTER Ruben 15 BROSENS Jense 16 VANDER EYKEN Brent 17 DE VRIES Jan 18 SCHIETECATTE Mathias 19 VERSTREPEN Arno

     

    19/02/2017 VOLLEZELE (B) – Clubkampioenschap

    Nieuwelingen : 32 km - deelnemers: 42 - opgevers: 20 - 30,56 km/h

    1 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    4 CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 BOELS Senne WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 GHEYSENS Laurens LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 PAULUS Milan LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 CEURENS Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    11 VAN DER TAELEN Glen 12 KONINCKX Maarten 13 VAN CAUTER Jarne 14 DE BRAEKELEER Juul 15 VOGELS Aaron 16 STALMANS Jasper 17 DE RYCK Robbe 18 UYTTENHOVE Aiko 19 JORDENS Jules 20 LEEMANS Quinten 21 VAN TRICHT Floris 22 HEYLEN Robbe

     

    Junioren : 48 km - deelnemers: 38 - opgevers: 19 -  37,57 km/h

    1 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 BAETENS Branko CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 MEULENIJZER Rob CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 DETIENNE Victor 12 VAN BELLINGEN Gerrit 13 BRUSSELEERS Kiano 14 DESPONTIN Pierre 15 VERHOEVEN Jesse 16 LAMMENS Jonas 17 VERBIST Alexander 18 VERLINDEN Robbert 19 VERMEIR Ronan

     

    U23 + Elite z.c. : 61 km - deelnemers: 53 - opgevers: 11 - 41,49 km/h

    1 ROELANDTS Rutger ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 SIEMONS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    4 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    5 VAN DER SCHUEREN Nicky VAN EYCK SPORT

    6 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    7 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    9 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 DEGUIDE Louis PRORACE CYCLING TEAM

    11 CORNELIS Jonas 12 RIETJENS Sander 13 VAN HERCK Glen 14 WALDERS Kevin 15 MOENS Jens 16 MOONS Steven 17 ROELS Laurens 18 UALGASI Bram 19 PARDON Ward 20 VLASSELAER Maarten 21 VANDENBROECK Yarno 22 PLATTEAU Niels 23 DILLEN Ruben 24 PIETERS Dietger 25 TIMMERMANS Tim 26 TIMMERMANS Tom 27 VAN DE VELDE Guillaume 28 COBBAERT Florian 29 BRUYÈRE Aïky 30 VAN DE PERRE Dimitri

     

    Dames Elite - deelnemers: 11 - opgevers: 0 - 24 km - 30,04 km/h

    1 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    2 PILZ Estefania ARG AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 POLSPOEL Maaike LENSWORLD - KUOTA

    4 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 BORREMANS Sarah AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 BROSSARD Emmanuelle FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 VANDEKERCKHOVE Juliette FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 VAN DEN STEEN Kim AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VAN KERCKVOORDE Vanessa ISOREX CYCLING TEAM

    10 LEEMAN Mieke ISOREX CYCLING TEAM

    11 HAERS Carolien

    19-02-2017 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/02/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 19/02/2017 MEULEBEKE (W) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen : 45,5 km - deelnemers: 69 - opgevers: 1

    1 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    2 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DEPOORTER Dieter WIELERTEAM IEPER

    7 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    8 CASTELAIN Nathan WIELERTEAM IEPER

    9 DECAESTECKER Korneel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 MAES Simon 12 VANCANNEYT Jelle 13 GARDIN Michael 14 VANDENBULCKE Alex 15 VERHELLE Cedric 16 VANDENBORRE Mathias 17 SOENENS Ayton 18 VANDENSTORME Dylan 19 VANSTEENKISTE Joshua 20 MOLLY Gil 21 DELFT Mattice 22 DEMUYNCK Arno 23 SANDRIE Brent 24 STOCKMAN Julie 25 MICHIEL Nuytten 26 VROMANNE Alexis 27 VILEYN Brecht 28 MALFAIT Ines 29 DEVOOGDT Henri 30 NOPPE Lukas

     

    Junioren : 64,8 km - deelnemers: 45 - opgevers: 4

    1 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 DECLERCQ Aldo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DERIBREUX Achille CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 DELAERE Jonas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VANDEMEULEBROUCKE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 TREMERIE Ryan 12 MAES Laurens 13 CAPPELLE Mauro 14 VANDAMME Yorben 15 DEVLIEGHERE Tibo 16 FORRIER Gianni 17 DECRAENE Raoul 18 DESCHUYTTER Casper 19 HOUTEKIER Justin 20 SAINTOBYN Quinten 21 CORNETTE Lucas 22 MEERSCHAERT Leonardo 23 VANDENABEELE Henri 24 TIMPERMAN Jurgen 25 DEGRYSE Nick 26 VYNCKE Seppe 27 DEVOOGDT Tiebo 28 ROSSEEUW Birger 29 BRUNEL Cédric 30 LIPPENS Glenn

     

    U23 + Elite z/c + Amateurs : 89,1 km - deelnemers: 84 - opgevers: 11

    1 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT

    5 DEBOOT Bruce DOVY KEUKENS - FCC

    6 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    7 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    9 DEQUIDT Frederik WIELERTEAM IEPER

    10 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    11 CARPENTIER Jari 12 BAILLIEVIER Kilian 13 VANNESTE Evert 14 CASIER Arne 15 VERFAILLIE Arne 16 NEIRYNCK Jonas 17 CAVEY Laurens 18 ROELENS Joachim 19 VIAENE Jonas 20 DEGRANDE Arne 21 WANTE Jari 22 VERSCHAEVE Lounes 23 GABRIËLS Senne 24 COURTENS Olivier 25 VANDAELE Stein 26 CAPPELLE Maxim 27 VERMEULEN Jellerich 28 LOWYCK Jesse 29 VANLUCHENE Mats 30 DE SMAELS Cil

    19-02-2017 om 22:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 19/02/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Franky Wielandt en Mario Ysewijn vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 40 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Gans de rit droog met een redelijke koude tegenwind, dus al bij al goede omstandigheden voor de duurtraining op Zondag. Kopmannen van de dag waren 'Kenny Janssens en Koen Maris' die 3/4 van de rit voor hun rekening namen. Het tempo werd hoog gehouden maar toch mooi egaal zodat iedereen goed kon volgen. De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 117 km, het gemiddelde was goed voor 33,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
     Koen Maris , Jimmy Segers , Yannick Franssens , Stefan Franssens , Yves Delhasse , Franky Wielandt , Pieter Covents , Franky Weemaes , Eric Vermeulen , Kurt Vermeulen , Tommy Van Osselaer , Peter Neels , Patrick Van Der Vekens , Franky De Witte , Dirk Heyrman , Glenn Van Hautekerke , Luc Goossens , Jochem Smet , Tom Verhulst , Alain Verbeke , Tom Monte , Jan Vlegels , Jonas De Boey , Luc de Moor , Mario Ysewijn , Jurgen Goossens , Benny Vercauteren , Lieven Van De Perre , Patrick Deyaert , Stefan Van Broeck , Filip Van Royen , Jonathan Van Kerckhove , Kenny De Permentier , ?????? en Kenny Janssens.


    PS VOLGENDE WEEK DE LAATSTE WINTERDUURTRAINING OP ZONDAG !!!

    19-02-2017 om 14:08 geschreven door kenny


    18-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING ARROW CYCLING TEAM 2017

    PLOEGVOORSTELLING

                       ARROW CYCLING TEAM 2017

    18-2-2017-arrowteam 045.JPG
    18-2-2017-arrowteam 004.JPG  18-2-2017-arrowteam 007.JPG  18-2-2017-arrowteam 016.JPG  18-2-2017-arrowteam 011.JPG
            Wannes Waterschoot                Hannes Heynderickx                   Sebastiaans Beens                         Senne Deloof
    18-2-2017-arrowteam 036.JPG  18-2-2017-arrowteam 040.JPG  18-2-2017-arrowteam 024.JPG  18-2-2017-arrowteam 019.JPG
              Wouter Persoon                        Ivan Blanco Torres                      Jimmy De Bruyn                      Pieter Van Oirschot
    18-2-2017-arrowteam 054.JPG  18-2-2017-arrowteam 058.JPG  18-2-2017-arrowteam 064.JPG
                Chris Bryssinck                        Eric Bryssinck         

    Ontbraken op de ploegvoorstelling: Hans Dekkers ,  Jasper Goeman , Vince Milliau , Joeri Persoon en Elroy Schut.


    18-2-2017-arrowteam 046.JPG








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-02-2017 om 18:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN 2017

    PLOEGVOORSTELLING

                 WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN 2017

    17-2-2017-hoop  op  zegen 048.JPG
    17-2-2017-hoop  op  zegen 054.JPG  17-2-2017-hoop  op  zegen 059.JPG  17-2-2017-hoop  op  zegen 061.JPG  17-2-2017-hoop  op  zegen 064.JPG
              Adeline De Vestele                        Anka Hermans                        Bonnie Delanotte                            Britta Werners
    17-2-2017-hoop  op  zegen 067.JPG  17-2-2017-hoop  op  zegen 070.JPG  17-2-2017-hoop  op  zegen 075.JPG  17-2-2017-hoop  op  zegen 077.JPG
            Caren Commissaris                       Hanne Delanotte                     Herliende Coudeville                        Katleen Jacobs
                             17-2-2017-hoop  op  zegen 081.JPG  17-2-2017-hoop  op  zegen 083.JPG  17-2-2017-hoop  op  zegen 087.JPG  
                                      Maaike De Marez                       Malanie Reynders                            Wendy Venge
                             17-2-2017-hoop  op  zegen 090.JPG  17-2-2017-hoop  op  zegen 092.JPG  17-2-2017-hoop  op  zegen 096.JPG
                                               Staf Galle                          Michiel Van Wiele                        Lennert Van Wiele    
    17-2-2017-hoop  op  zegen 101.JPG
    17-2-2017-hoop  op  zegen 006.JPG                     
                                              Omkadering en medewerkers van Hoop Op Zegen Beveren.                                  
       
     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-02-2017 om 18:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/02/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 18/02/2017 LEUVEN (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA

    6 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA LIONS

    8 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    10 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    11 HERMANS Quinten 12 BOSMANS Wietse 13 VANTORNOUT Klaas 14 SWEECK Diether 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 VAN KESSEL Corne NED 17 ORTS LLORET Felipe ESP 18 AERTS Thijs 19 ADAMS Joeri 20 TARAMARCAZ Julien SUI 21 CLEPPE Nicolas 22 PEETERS Rob 23 VAN DER POEL David NED 24 BOROS Michael CZE 25 LOOCKX Lander 26 HOFMAN Bart 27 SMETS Gert 28 WALSLEBEN Philipp GER 29 VANDEKINDEREN Jens 30 ROMBOUTS Seppe

     

    18/02/2017 LEUVEN (B) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 0

    1 COMPTON Katherine USA TREK FACTORY RACING

    2 DE BOER Sophie NED BREEPARK COMPLEX BV

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    5 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    6 VANDERBEKEN Joyce DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 BETSEMA Denise NED HRTC DOK

    9 DELHAYE Pauline FRA QUICK MTB RACING TEAM

    10 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES

    11 VERHOEVEN Suzanne 12 VAN DE STEENE Kim 13 PAUL Stefanie GER 14 GOOSSENS Veerle NED 15 VAN DER BURG Esther NED 16 HOEKE Geerte NED 17 PEETERS Jinse 18 NELEN Kristien 19 WILLEMS Gertie 20 TER BEEK Linda NED 21 VERMEIREN Tinne 22 DE BRUYNE Meg 23 KUIJPER Elodie NED 24 MICHIELSENS Sara 25 HINZ Katharina Julia GER 26 VANDER SANDE Elise

     

    18/02/2017 LEUVEN (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 2

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 ROUILLER Loris SUI IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    8 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DE VET Sander WAC TEAM

    10 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 BELLENS Jarno 12 VAN DEN BROECK Arno 13 JORDENS Jarno 14 GEYSELS Xander 15 STUER Kwinten 16 VAN COMPERNOLLE Jason 17 CLAUWAERT Maarten 18 CLYNHENS Jens 19 SEMPELS Gill 20 HOEZ Theo FRA 21 PEREMANS Jochen 22 PEETERS Cis 23 VLERICK Lars 24 DE DECKER Clyde 25 VERHEYDE Leander

     

    18/02/2017 LEUVEN (B) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 2

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    3 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    4 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    7 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    9 WYSEURE Joran VZW JONG WIELERTALENT

    10 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 VAN TRICHT Floris 12 VAN DER SMISSEN Lennick 13 DE LAET Tomas 14 VANDESOMPEL Cedric 15 BAERS Arne 16 QUETS Stijn 17 VAN DER DRIFT Twan NED 18 JANSE Stef 19 OMLOOP Mats 20 WAUTERS Seppe 21 HERRYGERS Tieme 22 DE RIJCK Nando 23 WILLEMS Gilles 24 PORTERS Zeno 25 FRANCKEN Sibe 26 VAN DER VLEUTEN Lukas 27 CLYNHENS Toon 28 DEJONGHE Senne 29 HUBRECHTS Sander 30 VOGELS Aaron

    18-02-2017 om 18:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/02/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 18/02/2017 BOTTELARE (O) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen: 44,1 km - deelnemers: 38 - opgevers: 16

    1 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    3 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE NEVE Tomas VZW JONG WIELERTALENT

    5 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    6 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 KAES Xedric VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 BLANSAER Iljo 12 VAN LANDSCHOOT Ruben 13 HOSTEN Ian 14 DE SMET Nicolas 15 DE MEY Remi 16 VERSTRYNGE Emiel 17 VAN DE WYNKELE Lorenz 18 MALFAIT Willem 19 DE BEER Wannes 20 VAN PARYS Jordy 21 VAN DEN NESTE Sandrino 22 DE VOS Sander


    Junioren: 63 km - deelnemers: 49 - opgevers: 14

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    4 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    5 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    6 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    8 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 VAN CANEYT Joren 12 VAN KERCKVOORDE Gilles 13 MEERSSCHAERT Jordy 14 DE GEYTER Jelle 15 DE BOEVERE Olaf 16 DE PELSMAEKER Sam 17 WALRAED Jesper 18 SLOCK Gregory 19 VAN EESBEEK Yelle 20 ROELAND Tycho 21 VANDENDAELE Vic 22 MANS Matjas 23 DHONT Arnoud 24 VERHEIJEN Geert NED 25 LINTHOUDT Arne 26 BEKÉ Willem 27 CLAEYS Arno 28 DE SMEDT Lennert 29 HEYMANS Simon 30 GONDRY Quinten

    18-02-2017 om 18:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 18/02/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Franky De Witte vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 aan Het Wijnhuis thv 't Ster te St.Niklaas 40 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het Waasland.
    Zeer mistig weer voor de duurtraining op Zaterdag en dat bleef zo tot 11h30 om dan uiteindelijk terug over te schakelen op prachtig lenteweer. De kopmannen losten elkaar zeer goed af en zorgden voor een zeer aangenaam trainingstempo. Vandaag ook weer een valpartij en ditmaal op de kop van de groep en dat tijdens het nemen van de bocht te Lokeren, de renner maakte een schuiver maar gelukkig niks ernstig beschadigd. De afstand bedroeg 96 Km en het gemiddelde kwam uit op 32,8 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 127 Km.

    Reden mee vandaag : Franky De Witte , Dirk Heyrman , Jochem Smet , Tom Verhulst , Wim Heyndrickx , Alain Verbeke , Carl Leeman , Geert Bultynck , Tom Scheerlinck , Kevin Wullaert , Dirk Cleys , Ludwig De Bock , Luc Goossens , Jan Vlegels (Beveren) , Jan Vlegels (Kieldrecht) , Filip Van Goethem , Davy Marin , Glenn Marin , Ruben Dillen , Hank Mees , William Govaert , Jurgen De Witte , Gerben Van Houte , Dimitri Maes , Ignace Van Goeye , Danny Peeters , Erik Verleyen , ............................................... en Kenny Janssens.


    PS VOLGENDE WEEK DE LAATSTE WINTERDUURTRAINING OP ZATERDAG !!!

    18-02-2017 om 14:45 geschreven door kenny


    15-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 15/02/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 40 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Uiteindelijk eens een vroege lentedag met gans de middag zon en zeer zacht weer (Max.15°C) met een vleugje zuidenwind. Meteen ging de beuk erin en het tempo werd hoog gehouden maar voor niemand een probleem en dus kunnen weer van een geslaagde midweek duurtraining spreken. Toch een klein oponthoud net na het rondpunt te Stekene waar Dirk Heyrman ten val kwam, de groep wachtte de achterop gebleven renners op (gelukkig had niemand schade opgelopen). Kopman van de dag was 'Kenny Janssens' die 2/3 van de rit voor zijn rekening nam bijgstaan door diverse kopmannen. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 112 km, het gemiddelde was goed voor 33,8 km/h.


    Reden mee vandaag :
     Walter Meseure , Eric Vermeulen , Jan Vlegels (Beveren) , Jan Vlegels (Kieldrecht) , Benny Vercauteren , Franky De Witte , Luc Goossens , Jurgen Maes , Patrick Deyaert , Pascal Brack , William Despeels , Serge Meyvis , Lieven Van De Perre , Franky Weemaes , Hank Mees , Patrick De Beule , Patrick Van Der Vekens , Alex Goossens , Maarten Van Raemdonck , Ludwig De Bock , Alain Verbeke , Rudy Thysman , Kurt Van Raemdonck , Giovanni Van Drom , Franky Van Assche , David Vanhaverbeke , Stefan Adriaenssens , JR Adriaenssens , Dirk Heyrman , Walter Verhelst , Kevin Wullaert , Kenny Wullaert , Dirk Cleys , Eugéne Bosman , Jurgen De Witte , Glenn Marin , ??? en Kenny Janssens.

    15-02-2017 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!