Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 2°Veldritzege bij de Juniores !!!
Florian Vermeersch
Zaterdag 04/02/2017 LILLE (A) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´
Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 6
1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON
2 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN
3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA LIONS
4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
5 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS
7 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
8 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA
9 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
10 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON
11 MERLIER Tim 12 AERNOUTS Jim 13 SWEECK Laurens 14 ADAMS Jens 15 TARAMARCAZ Julien SUI 16 VANTORNOUT Klaas 17 SOETE Daan 18 MEISEN Marcel GER 19 WALSLEBEN Philipp GER 20 PEETERS Rob 21 ADAMS Joeri 22 VAN LEEUWEN Patrick NED 23 BOROS Michael CZE 24 MERLIER Braam 25 VANDEKINDEREN Jens 26 VANTHOURENHOUT Dieter 27 HUYS Stijn 28 VAN TICHELT Yorben 29 UYTDEWILLIGEN Ingmar 30 RUIZ DE LARRINAGA IBAñEZ Javier ESP
04/02/2017 LILLE (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´
Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 4
1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS
2 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS
3 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS
5 ORTS LLORET Felipe ESP ESP
6 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
7 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
8 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON
9 GOOSSENS Kobe MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
10 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
11 DEGROOTE Jonas 12 VAN DER MEER Gosse NED 13 VANDEBOSCH Victor 14 SMETS Gert 15 WUYTS Mathijs 16 JASPERS Jappe 17 DRIESEN Jarne 18 JACOBS Johan SUI 19 SIEBENS Gianni 20 DEVOS Han 21 VAN ROOSBROECK Pieter 22 DE MEYER Senne 23 ROMBOUTS Seppe 24 DERVEAUX Niels 25 LOOCKX Lander 26 FLOREN Wesley NED 27 LIESSENS Jarno 28 BAUTERS Reno 29 BONNE Jenko 30 KAISE Julien
04/02/2017 LILLE (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´
Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 2
1 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA
2 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK
3 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
4 DE BOER Sophie NED KALAS
5 COMPTON Katherine USA USA
6 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
7 SELS Loes KDL CYCLING TEAM
8 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX
9 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM
10 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED KLEUR OP MAAT - NODRUGS
11 WYMAN Helen GBR 12 ANDERSON Elle USA 13 DELHAYE Pauline FRA 14 ANTONNEAU Kaitlin 15 GOOSSENS Veerle NED 16 VAN ANROOIJ Lindy NED 17 VANDERBEKEN Joyce 18 FRANCK Alicia 19 TER BEEK Linda NED 20 VERHOEVEN Suzanne 21 MAES Shana 22 MELLOR Amira GBR 23 DE HEIJ Maaike NED 24 TRUYEN Marthe 25 VERSCHUEREN Jolien 26 PALM Eva Maria 27 WRIGHT Julie USA 28 PAUL Stefanie GER 29 MULDER Mascha NED 30 KRANS Laura NED 33 DE BRUYNE Meg 39 COMMISSARIS Caren
04/02/2017 LILLE (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 3
1 FLORIAN VERMEERSCH uit Zaffelare ACROG - BALEN BC
2 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK
4 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER
5 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT
6 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK
7 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM
8 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK
9 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC
10 VREESWIJK Luca NED CRAFT TEN TUSSCHER
11 FERDINANDE Anton 12 VERDONCK Andres 13 VLIEGEN Pieter-jan 14 THYS Joren 15 BELLENS Jarno 16 SPRANGERS Lloyd 17 TIBACKX Lander 18 SMITS Rune 19 DE VET Sander 20 VAN HELVOIRT Koen NED 21 GEYSELS Xander 22 VANDEN BUSSCHE Wannes 23 VANDERMEULEN Niels 24 DE SMET Thibaut 25 CLAUWAERT Maarten 26 STUER Kwinten 27 SANTY Arne 28 LOOHUIS Lars NED 29 DESCHEPPER Ward 30 LIPPENS Seppe
04/02/2017 LILLE (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´
Nieuwelingen - deelnemers: 69 - opgevers: 3
1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT
2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT
3 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
4 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK
5 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK
6 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN
7 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK
8 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
9 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
10 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT
11 WYSEURE Joran 12 PEIRENS Yente 13 VANDESOMPEL Cedric 14 DE SCHEPPER Ward NED 15 HERRYGERS Tieme 16 VAN DER DRIFT Twan NED 17 VAN DER SMISSEN Lennick 18 QUETS Stijn 19 CAS Stijn 20 NOYENS Jarne 21 TER LAAK Stef NED 22 HERMANS Berre 23 DE RIJCK Nando 24 DE SMET Nicolas 25 VAN HOFTEN Levi NED 26 DE PROOST Mats 27 DE HEIJ Joppe NED 28 DE LAET Tomas 29 DE ROECK Mathis 30 LAURYSSEN Rik
Dames Jeugd - deelnemers: 5 - opgevers: 0
1 VAN DER ZWAAN Laura NED DRC DE MOL
2 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM
3 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT
4 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG
5 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)
|