.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    05-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/02/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 05/02/2017 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 5

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    6 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA LIONS

    7 BASTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    8 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    9 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    10 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 BOSMANS Wietse 12 VANTORNOUT Klaas 13 VERMEERSCH Gianni 14 PEETERS Rob 15 MERLIER Tim 16 ADAMS Joeri 17 VAN TICHELT Yorben 18 BOROS Michael CZE 19 TARAMARCAZ Julien SUI 20 MERLIER Braam 21 VAN COMPERNOLLE Kenneth 22 DENUWELAERE Jan 23 RUIZ DE LARRINAGA IBAñEZ Javier ESP 24 VAN LEEUWEN Patrick NED 25 MEISEN Marcel 26 GODRIE Stan NED 27 HOFMAN Bart 28 VAN AMERONGEN Thijs NED 29 HOEYBERGHS Daan 30 HERNANDEZ GUTIERREZ Aitor ESP

     

    05/02/2017 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 4

    1 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    6 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 GOOSSENS Kobe MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 DEGROOTE Jonas TARTELETTO-ISOREX

    9 WOUTERS Sieben NED PAUWELS SAUZEN VASTGOEDSERVICE

    10 JASPERS Jappe VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    11 JOSEPH Thomas 12 CALUWE Stijn 13 JACOBS Johan SUI 14 VAN DER HEIJDEN Maik NED 15 SMETS Gert 16 ORTS LLORET Felipe ESP 17 VAN DE KERCKHOVE Nick 18 DRIESEN Jarne 19 BAKX Kelvin NED 20 ROMBOUTS Seppe 21 FLOREN Wesley NED 22 WUYTS Mathijs 23 DEVOS Han 24 DE MEYER Senne 25 VAN DIJKE Koen NED 26 BONNE Jenko 27 VAN DER STEGEN Roel NED 28 VERHEYEN Thomas 29 VAN DER HEIJDEN Bjorn NED 30 VAN ROOSBROECK Pieter 32 LIESSENS Jarno

     

    05/02/2017 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 4

    1 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    2 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    5 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    6 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/PANACHE

    7 ANTONNEAU Kaitlin USA CANNONDALE CYCLOCROSSWORLD.COM

    8 ANDERSON Elle USA ELLE ANDERSON RACING

    9 VOS Marianne NED WM3

    10 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    11 SELS Loes 12 VERDONSCHOT Laura 13 BAKKER Manon NED 14 LABOUS Juliette FRA 15 VERSCHUEREN Jolien 16 DELHAYE Pauline FRA 17 HOEKE Geerte NED 18 VANDERBEKEN Joyce 19 PAUL Stefanie GER 20 VERHESTRAETEN Karen 21 BETSEMA Denise NED 22 VAN DEN HOEK Bianca NED 23 VAN ANROOIJ Lindy 24 VAN DER HEIJDEN Inge NED 25 GOOSSENS Veerle NED 26 VAN DER BURG Esther NED 27 MELLOR Amira GBR 28 VERHOEVEN Suzanne 29 WRIGHT Julie USA 30 GERRITSEN Irene NED

     

    05/02/2017 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER

    3 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    4 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VERMEERSCH Florian ACROG - BALEN BC

    7 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    8 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    10 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 VANDEPUTTE Niels 12 ARTZ Bart NED 13 AGTERBERG Kyle NED 14 VERDONCK Andres 15 HAZEKAMP Bart NED 16 BELLENS Jarno 17 VAN HELVOIRT Koen NED 18 VAN COMPERNOLLE Jason 19 DE VET Sander 20 PEMEN Dolf 21 LOOHUIS Lars NED 22 BEKAERT Seppe 23 HOEZ Theo FRA 24 CAREME Grégory 25 MUGGLETON Luuk NED 26 PEETERS Cis 27 EHLERT Marco NED 28 VLERICK Lars 29 VERDIJCK Lenn 30 VERHEYDE Leander

     

    05/02/2017 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 1

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    3 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    4 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    6 VAN DER DRIFT Twan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    7 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 TER LAAK Stef NED AXA VALLEIRENNERS

    10 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    11 QUETS Stijn 12 DE LAET Tomas 13 DE SCHEPPER Ward NED 14 NOYENS Jarne 15

    MEULEMANS Lennert 16 VOOGT Niek NED 17 WILLEMSEN Steijn 18 BURGHARDT Luis GER 19 GOYVAERTS Ibo 20 DIERKING Felix GER 21 LAURYSSEN Rik 22 LAEVENS Justin 23 VAN DER VLEUTEN Lukas 24 VAN HOFTEN Levi NED 25 AVONDS Dries 26 CLARYSSE Elio 27 V. MEER Erben NED 28 MEEUSEN Ruben 29 SALOMEZ Ydris 30 VERMEIREN Yenthe

    05-02-2017 om 16:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/02/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 05/02/2017 HAMELTERRE-DIEST (B) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores - deelnemers: 21 - opgevers: 0 - 40'

    1 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    8 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 BRUYNINCKX Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 KONINGS Robbe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 PEREMANS Jochen 12 LIPPENS Seppe 13 STEURS Ward 14 PEETERS Kyle 15 COCKX Maxim 16 SEMPELS Gill 17 ARNOETS Yoran 18 THONNON Bas 19 HOUBEN Björn 20 DE DECKER Clyde 21 DENEYER Enzo


    Nieuwelingen - deelnemers: 43 - opgevers: 3 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    3 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    4 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN TRICHT Floris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DE SMET Nicolas 12 DEBAELE Jorre 13 WAUTERS Seppe 14 DE ROECK Mathis 15 CLYNHENS Toon 16 JANSE Stef 17 VAN DEN BULCK Joppe 18 MULDERS Yarne 19 DEJONGHE Senne 20 MELLAERTS Robbe 21 OMLOOP Mats 22 VOGELS Aaron 23 DE BOCK Rune 24 HUBRECHTS Sander 25 VAN CLEEMPUT Bert 26 CORVERS Milan 27 SLUYDTS Toon 28 COREMANS Stef 29 VAN DEN BROECK Brick 30 JORISSEN Senne


    Dames Jeugd - deelnemers: 4 - opgevers: 0

    1 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    2 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 SLEGERS Amber OMC MTB CLUB - OPOETEREN

     

    05/02/2017 HAMELTERRE-DIEST (B) - Veldrijden Aspiranten - Provinciaal kampioenschap

    12 jaar - deelnemers: 37 - opgevers: 0

    1 VAN DEN EIJNDEN Guus NED FCV TALENT BMX TEAM

    2 JANSSENS Willem AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 UYTTERHOEVEN Mike AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VUERINCKX Thomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VAN REES Christian NED GRC JAN VAN ARCKEL

    6 VAN GRIEKEN Stan ACROG - BALEN BC

    7 VAN DEN BROECK Ruben AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 FLUSSIE Chepe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN ELSEN Mauro YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 VAN SINAEY Xaydee CANNIBAL TEAM


    13 jaar - deelnemers: 49 - opgevers: 0

    1 CEULEMANS Niels HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 DOCKX Aaron WAC TEAM

    3 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    4 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    6 GROSEMANS Dries ACROG - BALEN BC

    7 LAENEN Seppe CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    8 JACOBS Rune AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DE NYS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 MOREELS Kilian KTC-CYCLING TEAM

    29 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 29 - opgevers: 0

    1 AVONDTS Mathis WAC TEAM

    2 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    3 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 JAENEN Jelle OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    5 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    6 VANDERLINDEN Lukas WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 JANSSENS Warre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    9 WUYTS Yannick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 CROON Joran AA-DRINK JONGERENTEAM

    05-02-2017 om 16:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 05/02/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Franky Wielandt en Franky De Witte vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zacht winterweer en meteen na een 1/2 uur training motregen en dat gedurende +/- 30 minuten, daarna terug droog zodat de duurtraining goed afgewerkt kon worden. Kopmannen van de dag waren 'Jimmy Segers en Yannick Franssens' die 3/4 van de rit voor hun rekening namen. Het tempo lag mooi egaal zodat iedereen goed kon volgen. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 112 km, het gemiddelde was goed voor 32,1 km/h.


    Reden mee vandaag :
     Jimmy Segers , Yannick Franssens , Pa Franssens , Yves Delhasse , Franky Wielandt , Pieter Covents , Walter Meseure , Eric Vermeulen , Kurt Vermeulen , Tommy Van Osselaer , Daan Vermeulen , Dave Van Roeyen , Franky De Witte , Dirk Heyrman , Marnix De Roose , Luc Goossens , Jochem Smet , Gerben Van Houte , Alain Verbeke , Tom Bonte , Jan Vlegels , Kevin Wullaert , Luc de Moor , ................... en Kenny Janssens

    05-02-2017 om 13:40 geschreven door kenny


    04-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 2017

    PLOEGVOORSTELLING

          VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 2017


    3-2-2017 ploeg  van moer- 371.JPG
                                        
                                       MINIEMEN & ASPIRANTEN


    3-2-2017 ploeg  van moer- 361.JPG
    3-2-2017 ploeg  van moer- 101.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 097.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 079.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 012.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 017.JPG
             Luca Struyf                  Ibe Van Houte                    Milan Heytens                 Vince Marin                  Lander De Baer
    3-2-2017 ploeg  van moer- 011.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 019.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 022.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 088.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 042.JPG
       Victor Van Osselaer           Enrique De Mayer                 Rune Steels                     Yoran D'Hulst               Maaike Van Eynde
    3-2-2017 ploeg  van moer- 024.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 027.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 031.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 033.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 251.JPG
            Ulrich Hermans                Ruben Boeve                  Gilles Van Acker                 Rune Marin                    Niels Neirinckx     
    3-2-2017 ploeg  van moer- 046.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 048.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 051.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 063.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 076.JPG
      Sete Van Steenlandt           Michiel De Kimpe                 Robbe Joris                 Wout Verschraegen                 Yaxano Smet
    3-2-2017 ploeg  van moer- 111.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 190.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 183.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 193.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 187.JPG
        Yorben De Troyer       Cedric Van Raemdonck          Jarno Lefebre                   Kjell Van Sanden                  Kaj Fretin
    3-2-2017 ploeg  van moer- 162.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 166.JPG
         Kyano Brosens                    Stef Maes

                                              NIEUWELINGEN


    3-2-2017 ploeg  van moer- 352.JPG
    3-2-2017 ploeg  van moer- 220.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 237.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 233.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 197.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 223.JPG
            Ricky De Geest                    Arthur                 Alexander Teerlinck     Quinten Van Kerckhove       Ernest Van Daele  
    3-2-2017 ploeg  van moer- 214.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 207.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 217.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 226.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 229.JPG
          Wouter De Cleen                  Marco Smet                       Jorre Smet                    Steffen Duym            Gianni Van Der Sypt  
    3-2-2017 ploeg  van moer- 054.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 059.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 067.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 070.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 083.JPG
             Rowdy Reunis             Detlev Van Havere                Wannes De Vos                Jona Fouqaert              Victor Demuynck  
    3-2-2017 ploeg  van moer- 086.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 092.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 131.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 143.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 074.JPG
       Lander Rasschaert               Imke Storms                Thibaud Van Buynder          Thomas Szkandera            Sander Blommaert   
    3-2-2017 ploeg  van moer- 094.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 180.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 202.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 174.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 176.JPG
       Lukas Van Puyvelde            Dante De Roeck              Thomas De Pestel                Milan Fretin                    Laurent Claeys

                                                    JUNIORES


    3-2-2017 ploeg  van moer- 338.JPG
    3-2-2017 ploeg  van moer- 169.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 248.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 243.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 240.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 157.JPG
                                                       Tom Peters                         Lars Oreel                     Loran Cassaert              Mathijs Focquet 
    3-2-2017 ploeg  van moer- 210.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 037.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 039.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 121.JPG  3-2-2017 ploeg  van moer- 106.JPG
           Lennert Cappan                  Jens Vertongen             Jarne Van Grieken                Liam Slock                      Stef Joris
    3-2-2017 ploeg  van moer- 200.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 104.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 149.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 137.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 153.JPG
             Ilan Van Wilder                Kjell Heerwegh                     Lars Collie                Brent Van Der Eyken          Thijs Barendregt
    3-2-2017 ploeg  van moer- 114.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 118.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 125.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 128.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 146.JPG
          Seppe Coveliers              Anthony Warrens          Matthew Van Schoor          Maxim Meersman               Matteo Roose      
    3-2-2017 ploeg  van moer- 134.JPG 3-2-2017 ploeg  van moer- 140.JPG   
      Jens Vanoverberghe               Siebe Wuyts          

                
    3-2-2017 ploeg  van moer- 339.JPG
    3-2-2017 ploeg  van moer- 291.JPG
    3-2-2017 ploeg  van moer- 281.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-02-2017 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/02/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 2°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Florian Vermeersch.jpg 

     Florian Vermeersch


    Zaterdag 04/02/2017 LILLE (A) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 6

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA LIONS

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    7 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA

    9 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    10 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    11 MERLIER Tim 12 AERNOUTS Jim 13 SWEECK Laurens 14 ADAMS Jens 15 TARAMARCAZ Julien SUI  16 VANTORNOUT Klaas 17 SOETE Daan 18 MEISEN Marcel GER 19 WALSLEBEN Philipp GER 20 PEETERS Rob 21 ADAMS Joeri 22 VAN LEEUWEN Patrick NED 23 BOROS Michael CZE 24 MERLIER Braam 25 VANDEKINDEREN Jens 26 VANTHOURENHOUT Dieter 27 HUYS Stijn 28 VAN TICHELT Yorben 29 UYTDEWILLIGEN Ingmar 30 RUIZ DE LARRINAGA IBAñEZ Javier ESP


    04/02/2017 LILLE (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 4

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    2 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    3 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    5 ORTS LLORET Felipe ESP ESP

    6 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    9 GOOSSENS Kobe MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 DEGROOTE Jonas 12 VAN DER MEER Gosse NED 13 VANDEBOSCH Victor 14 SMETS Gert 15 WUYTS Mathijs 16 JASPERS Jappe 17 DRIESEN Jarne 18 JACOBS Johan SUI 19 SIEBENS Gianni 20 DEVOS Han 21 VAN ROOSBROECK Pieter 22 DE MEYER Senne 23 ROMBOUTS Seppe 24 DERVEAUX Niels 25 LOOCKX Lander 26 FLOREN Wesley NED 27 LIESSENS Jarno 28 BAUTERS Reno 29 BONNE Jenko 30 KAISE Julien


    04/02/2017 LILLE (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 2

    1 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    2 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    3 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 DE BOER Sophie NED KALAS

    5 COMPTON Katherine USA USA

    6 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    8 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX

    9 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    11 WYMAN Helen GBR 12 ANDERSON Elle USA 13 DELHAYE Pauline FRA 14 ANTONNEAU Kaitlin  15 GOOSSENS Veerle NED 16 VAN ANROOIJ Lindy NED 17 VANDERBEKEN Joyce 18 FRANCK Alicia 19 TER BEEK Linda NED 20 VERHOEVEN Suzanne 21 MAES Shana 22 MELLOR Amira GBR 23 DE HEIJ Maaike NED 24 TRUYEN Marthe 25 VERSCHUEREN Jolien 26 PALM Eva Maria 27 WRIGHT Julie USA 28 PAUL Stefanie GER 29 MULDER Mascha NED 30 KRANS Laura NED 33 DE BRUYNE Meg 39 COMMISSARIS Caren

     

    04/02/2017 LILLE (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 3

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Zaffelare ACROG - BALEN BC

    2 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER

    5 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    6 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    10 VREESWIJK Luca NED CRAFT TEN TUSSCHER

    11 FERDINANDE Anton 12 VERDONCK Andres 13 VLIEGEN Pieter-jan 14 THYS Joren 15 BELLENS Jarno 16 SPRANGERS Lloyd 17 TIBACKX Lander 18 SMITS Rune 19 DE VET Sander 20 VAN HELVOIRT Koen NED 21 GEYSELS Xander 22 VANDEN BUSSCHE Wannes 23 VANDERMEULEN Niels 24 DE SMET Thibaut 25 CLAUWAERT Maarten 26 STUER Kwinten 27 SANTY Arne 28 LOOHUIS Lars NED 29 DESCHEPPER Ward 30 LIPPENS Seppe

     

    04/02/2017 LILLE (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 69 - opgevers: 3

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    7 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT

    11 WYSEURE Joran 12 PEIRENS Yente 13 VANDESOMPEL Cedric 14 DE SCHEPPER Ward NED 15 HERRYGERS Tieme 16 VAN DER DRIFT Twan NED 17 VAN DER SMISSEN Lennick 18 QUETS Stijn 19 CAS Stijn 20 NOYENS Jarne 21 TER LAAK Stef NED 22 HERMANS Berre 23 DE RIJCK Nando 24 DE SMET Nicolas 25 VAN HOFTEN Levi NED 26 DE PROOST Mats 27 DE HEIJ Joppe NED 28 DE LAET Tomas 29 DE ROECK Mathis 30 LAURYSSEN Rik


    Dames Jeugd - deelnemers: 5 - opgevers: 0

    1 VAN DER ZWAAN Laura NED DRC DE MOL

    2 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    3 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    5 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    04-02-2017 om 17:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 04/02/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Jochem Smet vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 aan Het Wijnhuis thv 't Ster te St.Niklaas 40 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het Waasland.
    Gans de rit gelukkig geen regen en af en toe wat tegenwind en dus konden we spreken van een geslaagde duurtraining.
    De kopmannen van de dag waren 'Kenny Janssens, Jochem Smet en Ruben Dillen' die 3/4 van de duurtraining voor hun rekening namen aan een mooi egaal tempo. De afstand bedroeg 95 Km en het gemiddelde kwam uit op 32 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 125 Km.

    Reden mee vandaag : Hedwig Van Landeghem , Kristof Wielfaert , Jochem Smet , Jonathan Van Kerckhove , Serge Meyvis , Tommy Van Osselaer , William Despeels , Gerrit Speelman , Vincent Cantens , Mevrouw Cantens , Saskia Van Overmeire , Ludwig De Bock , Luc Goossens , Michel Thierens , Bart Cant , Filip Van Royen , Stefan Van Broeck , Ruben Dillen , Hank Mees , William Govaert , Jurgen De Witte , Tom Bonte , ............................................... en Kenny Janssens.

    04-02-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    03-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN VALENCIA 2017

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg 

     Greg Van Avermaet

     

    Ronde van Valencia (2.1)

    Uitslag Rit 1 - Ploegentijdrit

    1. BMC  - 37,9 km in 43'17"
    2. Sky op 21" 
    3. Quick-Step Floors - 49"
    4. Movistar - 1'02"
    5. Lotto-Jumbo - 1'13"
    6. Astana - 1'16"
    7. FDJ - 1'30"
    8. Katjoesja - 1'52"
    9. Cannondale - 1'58"
    10. Orica - 2'00"

    Greg ploeg 2017.jpg 

     

    Algemeen klassement: na 3 ritten

    1.Greg Van Avermaet 

    2.Ben Hermans - z.t.

    3.Manuel Senni (Ita)

    4.David Lopez (Spa) - 28"

    5.Nicolas Roche (Ier) - 44"

    6.David De la Cruz (Spa) - 48"

    7.Zdenek Stybar (Tsj) - 49"

    8.Philippe Gilbert

    9.Nairo Quintana (Col) - 54"

    10.Daniel Martin (Ier) - 56"

    03-02-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 01/02/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 01/02/2017     


    Woensdag 01/02/2017 MALDEGEM (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 42

    1-Mathieu van der Poel (Ned) -Beobank-Corendon

    2-Michael Vanthourenhout -Marlux-Napoleon Games op 1'00"

    3-Tim Merlier -Crelan-Vastgoedservice  1'12"

    4-Wout Van Aert -Crelan-Vastgoedservice  1'18"

    5-Gianni Vermeersch -Steylaerts-Verona  1'20"

    6-Kevin Pauwels -Marlux-Napoleon Games  1'26"

    7-Laurens Sweeck -Era-Circus  1'40"

    8-Wietse Bosmans -Beobank-Corendon  1'57"

    9-Corne van Kessel (Ned) -Telenet Fidea Lions  2'07"

    10-David van der Poel (Ned) -Beobank-Corendon  2'10"

    11-Eli Iserbyt 12-Jens Adams 13-Marcel Meisen (Dui) 14-Diether Sweeck 15-Daan Soete 16-Felipe Orts Lloret (Spa) 17-Stephen Hyde (USA) 18-Rob Peeters 19-Braam Merlier 20-Yorben Van Tichelt 21-Kobe Goossens 22-Jens Vandekinderen 23-Angelo De Clercq 24-Kenneth Van Compernolle 25-Javier Ruiz De Larrinaga (Spa) 26-Thomas Joseph 27-Jonas Degroote 28-Jan Denuwelaere 29-Aitor Hernandez (Spa) 30-Michael Van den Ham (Can)
    1-2-2017-maldegem 1597.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Michael Vanthourenhout
    en Tim Merlier.
    1-2-2017-maldegem 1587.JPG
                             Bloemen voor Wereldkampioen Wout Van Aert.
    1-2-2017-maldegem 1477.JPG
                                       Winnaar Mathieu Van Der Poel.
    1-2-2017-maldegem 1349.JPG
                                      Michael Vanthourenhout werd 2de.
    1-2-2017-maldegem 1479.JPG
                                               Tim Merlier werd 3de.
    1-2-2017-maldegem 1208.JPG
                                   Wout Van Aert eindigde op de 4de plaats.
    1-2-2017-maldegem 1175.JPG
                                       Start van de Men Elite te Maldegem.

     

    01/02/2017 MALDEGEM (O) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1-Marianne Vos (Ned) -Rabo Liv Women CT

    2-Sanne Cant -IKO Enertherm-Beobank op 1'04"

    3-Sophie de Boer (Ned) -Kalas-NNOF Cycling Team  1'07"

    4-Maud Kaptheijns (Ned) -Steylaerts-Verona  1'21"

    5-Ellen Van Loy -Young Telenet Fidea  1'43"

    6-Loes Sels -Young Telenet Fidea  1'46"

    7-Alicia Franck -Selectie - België  1'48"

    8-Jolien Verschueren -Young Telenet Fidea  3'33"

    9-Kaitlin Antonneau (USA) -Twenty16 - Ridebiker  3'49"

    10-Veerle Goossens (Ned) -Selectie - Nederland  4'05"

    11-Esther van der Burg (Ned) 12-Bianca van den Hoek (Ned) 13-Linda Ter Beek (Ned) 14-Joyce Vanderbeken 15-Irene Gerritsen (Ned) 16-Kelly Van Den Steen 17-Julie Wright (USA) 18-Kim Van De Putte 19-Eva Maria Palm 20-Meg De Bruyne 21-Christine Vardaros (USA) 22-Laure Michels 23-Elodie Kuijper (Ned) 24-Erin Faccone (USA) 25-Caren Commissaris 26-Sabine Hey (Ned) 27-Jara Noël 28-Jo Blanchaert
    1-2-2017-maldegem 1110.JPG
      Podium Dames met winnares Marianne Vos, Sanne Cant en Sophie de Boer.
    1-2-2017-maldegem 1073.JPG
                                  Aankomst van winnares Marianne Vos.
    1-2-2017-maldegem 957.JPG
                                                      Marianne Vos
    1-2-2017-maldegem 965.JPG
                                             Sanne Cant werd 2de.
    1-2-2017-maldegem 1028.JPG
                                       Sophie De Boer werd 3de.
    1-2-2017-maldegem 759.JPG
                                      Start van de Dames Elite te Maldegem.

     

    01/02/2017 MALDEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Masters A - deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1-Laudelino Lammens (Ama) -Selectie - Individuelen

    2-Matthias Van de Velde -Autoglas Wetteren CT op 18"

    3-NICKY DAVID uit Beveren (Mast A) -Belgian Cycling Selection  19"

    4-Jorn Montaigne -Cycling Team Houtland-Westkust  52"

    5-Jelle De Bock -De Bosbikers Moerbeke Waas  57"

    6-Arno Verberckmoes -Kids Sport Promotion Belgium  1'20"

    7-Auke Theuninck -Cycling Team Houtland-Westkust  1'49"

    8-Tom Arnouts -Selectie - Individuelen  1'54"

    9-Wesly Kint -Selectie - Individuelen  2'01"

    10-Niels Ooms -Selectie - Individuelen  2'12"

    11-Pieter Meelberghs 12-Jef Paeshuyse 13-Dimitri Stevens 14-Kevin Van Laethem 15-Dietmar Ledegen 16-Michel Bajorek 17-Spencer Tack 18-Jochem Koren (Ned) 19-Frederick De Ruwe 20-Nico Van Assche 21-Jasper De Viaene 22-Kevin Andries 23-Bart Dedulle 24-Kris Van Houtven 25-Jonas Timbreur 26-Bram De Bruyckere 27-Eli Smeyers 28-Kurt Rogiers 29-Roger Vereecke 30-Nils Schepens 31-Jelle De Maere 32-Michael Baillieu 33-Tommy Maenhout 34-Sven Crul 35-Kenny Leyn
    1-2-2017-maldegem 716.JPG
    Podium Amateurs en Masters A met winnaar Laudelino Lammens en Matthias Van de Velde.
    Winnaar Masters A met Nicky David.
    1-2-2017-maldegem 725.JPG
                       Beide winnaars: Laudelino Lammens en Nicky David.
    1-2-2017-maldegem 730.JPG
    1-2-2017-maldegem 658.JPG
                 Aankomst van winnaar Amateurs met Laudelino Lammens.
    1-2-2017-maldegem 501.JPG
                                     Nicky David won bij de Masters A.
    1-2-2017-maldegem 432.JPG
                                      Start van de Amateurs en Masters A.
    1-2-2017-maldegem 427.JPG

      

    Masters B - deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1-Danny Sleeckx -Selectie - Individuelen

    2-Bjorn Rondelez - Lingier Versluys Beachbikers  41"

    3-Stefan Nerinckx -Royal Cureghem Sportief  48"

    4-Steve Gruwier -Asfra Racing Team  1'00"

    5-Benny Van Staeyen -Selectie - Individuelen  1'40"

    6-Wim De Witte -Selectie - Individuelen  1'50"

    7-Andy De Smet -Bike Advice CT  2'06"

    8-Joeri Tytgat -Selectie - Individuelen  2'19"

    9-Kris Verhooghe -Selectie - Individuelen  2'30"

    10-Davy Paeshuyse -Selectie - Individuelen  2'57"

    11-Kristof De Neve 12-Steven Geurs 13-Michael Naessens 14-Christophe Logier 15-Kurt Vanhaverbeke 16-Jim Koren (Ned) 17-Marnik Snoeck 18-Erik Myngheer 19-Steven De Schoesitter 20-Jos Van Looy 21-Jurgen Dumont 22-Francis Appeltans 23-Johan Myngheer 24-Kurt Cnudde 25-David Backx 26-Danny Van Goethem 27-Pedro Boudry 28-Johan Seymortier 29-Yves Verstuyft 30-Gino Van de Velde 31-Peter Abe 32-Dirk Veldeman 33-Christophe Schockaert 34-Angelo De Vriend
    1-2-2017-maldegem 418.JPG
    Podium Masters B met winnaar Danny Sleeckx, Bjorn Rondelez en Stefan Nerinckx.
    1-2-2017-maldegem 425.JPG 1-2-2017-maldegem 373.JPG
                      Winnaar Danny Sleeckx.                                        Aankomst van winnaar Masters B met Danny Sleeckx.
    1-2-2017-maldegem 017.JPG
                                               Start van de Masters B.

     

    Masters C - deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1-Mario Lammens -Selectie - Individuelen

    2-Mark Verloo -Toekomstvrienden Rock Werchter op 15"

    3-Guido Verhaegen -Selectie - Individuelen  2'10"

    4-Tom D´hooge -Ardilles Cycling Team  2'39"

    5-Jan Houwen -Bike Advice CT  2'50"

    6-Patrick Sluyts -Selectie - Individuelen  2'55"

    7-Peter Ballet -Selectie - Individuelen  3'25"

    8-Daniel Van Oosterwijck -Selectie - Individuelen  3'30"

    9-Rudi Wille -Selectie - Individuelen  4'00"

    10-Kevin Holloway (Gbr) - Selectie - Groot-Brittinië 4'04"

    11-Dave Mc Mullen (Gbr) 12-Daniel Standaert 13-Patrick Zwinnen 14-Jean Vanhaeverbeke 15-René Swinnen 16-Marc Storms 17-Ivan Coopman 18-Alex Van Acker 19-Andrew Roberts (Gbr) 20-Francky Verschueren 21-José De Clercq 22-Denis Wauters 23-Ronny Goethals 24-Dirk Vens 25-Tony Taelman 26-Yvan Groen 27-Adrien De Cnuydt 28-Jackie De Meester 29-Eric Laforge 30-Ronny Bauters 31-Marcel Sempels 32-Ludovicus Put 33-Roland Hurtecant 34-Yip Handson (Can)
    1-2-2017-maldegem 410.JPG
    Podium Masters C met winnaar Mario Lammens, Mark Verloo en Guido Verhaegen.
    1-2-2017-maldegem 384.JPG
                       Aankomst van winnaar Masters C met Mario Lammens.
    1-2-2017-maldegem 021.JPG
                                                 Start van de Masters C.
    1-2-2017-maldegem 401.JPG
                                Jolien Verschueren met haar vader Francky.

                                





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-02-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    01-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/02/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 13°Veldritzege bij de Masters A !!! 

    Nick David 2016.jpg

             Nicky David


    Woensdag 01/02/2017 MALDEGEM (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 42

    1-Mathieu van der Poel (Ned) -Beobank-Corendon

    2-Michael Vanthourenhout -Marlux-Napoleon Games op 1'00"

    3-Tim Merlier -Crelan-Vastgoedservice  1'12"

    4-Wout Van Aert -Crelan-Vastgoedservice  1'18"

    5-Gianni Vermeersch -Steylaerts-Verona  1'20"

    6-Kevin Pauwels -Marlux-Napoleon Games  1'26"

    7-Laurens Sweeck -Era-Circus  1'40"

    8-Wietse Bosmans -Beobank-Corendon  1'57"

    9-Corne van Kessel (Ned) -Telenet Fidea Lions  2'07"

    10-David van der Poel (Ned) -Beobank-Corendon  2'10"

    11-Eli Iserbyt 12-Jens Adams 13-Marcel Meisen (Dui) 14-Diether Sweeck 15-Daan Soete 16-Felipe Orts Lloret (Spa) 17-Stephen Hyde (USA) 18-Rob Peeters 19-Braam Merlier 20-Yorben Van Tichelt 21-Kobe Goossens 22-Jens Vandekinderen 23-Angelo De Clercq 24-Kenneth Van Compernolle 25-Javier Ruiz De Larrinaga (Spa) 26-Thomas Joseph 27-Jonas Degroote 28-Jan Denuwelaere 29-Aitor Hernandez (Spa) 30-Michael Van den Ham (Can)

     

    01/02/2017 MALDEGEM (O) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1-Marianne Vos (Ned) -Rabo Liv Women CT

    2-Sanne Cant -IKO Enertherm-Beobank op 1'04"

    3-Sophie de Boer (Ned) -Kalas-NNOF Cycling Team  1'07"

    4-Maud Kaptheijns (Ned) -Steylaerts-Verona  1'21"

    5-Ellen Van Loy -Young Telenet Fidea  1'43"

    6-Loes Sels -Young Telenet Fidea  1'46"

    7-Alicia Franck -Selectie - België  1'48"

    8-Jolien Verschueren -Young Telenet Fidea  3'33"

    9-Kaitlin Antonneau (USA) -Twenty16 - Ridebiker  3'49"

    10-Veerle Goossens (Ned) -Selectie - Nederland  4'05"

    11-Esther van der Burg (Ned) 12-Bianca van den Hoek (Ned) 13-Linda Ter Beek (Ned) 14-Joyce Vanderbeken 15-Irene Gerritsen (Ned) 16-Kelly Van Den Steen 17-Julie Wright (USA) 18-Kim Van De Putte 19-Eva Maria Palm 20-Meg De Bruyne 21-Christine Vardaros (USA) 22-Laure Michels 23-Elodie Kuijper (Ned) 24-Erin Faccone (USA) 25-Caren Commissaris 26-Sabine Hey (Ned) 27-Jara Noël 28-Jo Blanchaert

     

    01/02/2017 MALDEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Masters A - deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1-Laudelino Lammens (Ama) -Selectie - Individuelen

    2-Matthias Van de Velde -Autoglas Wetteren CT op 18"

    3-NICKY DAVID uit Beveren (Mast A) -Belgian Cycling Selection  19"

    4-Jorn Montaigne -Cycling Team Houtland-Westkust  52"

    5-Jelle De Bock -De Bosbikers Moerbeke Waas  57"

    6-Arno Verberckmoes -Kids Sport Promotion Belgium  1'20"

    7-Auke Theuninck -Cycling Team Houtland-Westkust  1'49"

    8-Tom Arnouts -Selectie - Individuelen  1'54"

    9-Wesly Kint -Selectie - Individuelen  2'01"

    10-Niels Ooms -Selectie - Individuelen  2'12"

    11-Pieter Meelberghs 12-Jef Paeshuyse 13-Dimitri Stevens 14-Kevin Van Laethem 15-Dietmar Ledegen 16-Michel Bajorek 17-Spencer Tack 18-Jochem Koren (Ned) 19-Frederick De Ruwe 20-Nico Van Assche 21-Jasper De Viaene 22-Kevin Andries 23-Bart Dedulle 24-Kris Van Houtven 25-Jonas Timbreur 26-Bram De Bruyckere 27-Eli Smeyers 28-Kurt Rogiers 29-Roger Vereecke 30-Nils Schepens 31-Jelle De Maere 32-Michael Baillieu 33-Tommy Maenhout 34-Sven Crul 35-Kenny Leyn

      

    Masters B - deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1-Danny Sleeckx -Selectie - Individuelen

    2-Bjorn Rondelez - Lingier Versluys Beachbikers  41"

    3-Stefan Nerinckx -Royal Cureghem Sportief  48"

    4-Steve Gruwier -Asfra Racing Team  1'00"

    5-Benny Van Staeyen -Selectie - Individuelen  1'40"

    6-Wim De Witte -Selectie - Individuelen  1'50"

    7-Andy De Smet -Bike Advice CT  2'06"

    8-Joeri Tytgat -Selectie - Individuelen  2'19"

    9-Kris Verhooghe -Selectie - Individuelen  2'30"

    10-Davy Paeshuyse -Selectie - Individuelen  2'57"

    11-Kristof De Neve 12-Steven Geurs 13-Michael Naessens 14-Christophe Logier 15-Kurt Vanhaverbeke 16-Jim Koren (Ned) 17-Marnik Snoeck 18-Erik Myngheer 19-Steven De Schoesitter 20-Jos Van Looy 21-Jurgen Dumont 22-Francis Appeltans 23-Johan Myngheer 24-Kurt Cnudde 25-David Backx 26-Danny Van Goethem 27-Pedro Boudry 28-Johan Seymortier 29-Yves Verstuyft 30-Gino Van de Velde 31-Peter Abe 32-Dirk Veldeman 33-Christophe Schockaert 34-Angelo De Vriend

     

    Masters C - deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1-Mario Lammens -Selectie - Individuelen

    2-Mark Verloo -Toekomstvrienden Rock Werchter op 15"

    3-Guido Verhaegen -Selectie - Individuelen  2'10"

    4-Tom D´hooge -Ardilles Cycling Team  2'39"

    5-Jan Houwen -Bike Advice CT  2'50"

    6-Patrick Sluyts -Selectie - Individuelen  2'55"

    7-Peter Ballet -Selectie - Individuelen  3'25"

    8-Daniel Van Oosterwijck -Selectie - Individuelen  3'30"

    9-Rudi Wille -Selectie - Individuelen  4'00"

    10-Kevin Holloway (Gbr) - Selectie - Groot-Brittinië 4'04"

    11-Dave Mc Mullen (Gbr) 12-Daniel Standaert 13-Patrick Zwinnen 14-Jean Vanhaeverbeke 15-René Swinnen 16-Marc Storms 17-Ivan Coopman 18-Alex Van Acker 19-Andrew Roberts (Gbr) 20-Francky Verschueren 21-José De Clercq 22-Denis Wauters 23-Ronny Goethals 24-Dirk Vens 25-Tony Taelman 26-Yvan Groen 27-Adrien De Cnuydt 28-Jackie De Meester 29-Eric Laforge 30-Ronny Bauters 31-Marcel Sempels 32-Ludovicus Put 33-Roland Hurtecant 34-Yip Handson (Can)

    01-02-2017 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!