.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ASSENEDE VAN ZONDAG 22/01/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE ASSENEDE VAN ZONDAG 22/01/2017     


    Zondag 22/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 1

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAELITE

    2 VENS Quincy TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    3  WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    5 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    6 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCCU23

    7 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    9 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    10 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    11 DE SCHUYTER Tim 12 VANDEVELDE Ruben 13 GOOSEN Wouter 14 DENOLF Ritchie 15 VANREYTEN Joachim 16 VANDENBROUCKE Niels 17 VAN STAEYEN Maarten 18 VANDERMEIRSCH Aaron 19 DECLERCK Mathias 20 CROLLET Yari 21 QUINTYN Gregory 22 DE GROODT Killian 23 MAES Aiden 24 DANCKAERS Jochem 25 DE VOS Dries 26 VAN DER BORGHT Jens
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1411.JPG
    Winnaar Elite z.c. met Braam Merlier en winnaar U23 met Nick Van De Kerckhove.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1429.JPG
                                         Podium Vlaamse Crosscup Elite z.c.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1421.JPG
                                   Podium Vlaamse Crosscup Beloften.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1372.JPG
                     Aankomst van winnaar Elite z.c. met Braam Merlier.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1382.JPG
                          Aankomst winnaar U23 met Nick Van De Kerckhove.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1395.JPG
                                    Afscheidswedstrijd van Bert De Wispelaere.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1438.JPG
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1442.JPG
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1451.JPG
     
     

    22/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 40 - opgevers: 4 - 40'

    1 VAN GILS Maxim WAC TEAM

    2 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    3 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    4 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    5 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 SMITS Rune WAC TEAM

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 THYS Joren 13 CHRISTIAENS Thijs 14 ARKESTEYN Aron 15 KONINGS Robbe 16 GEYSELS Xander 17 VANDENHEEDE Thibo 18 WUYTS Siebe 19 ARNOETS Yoran 20 SLABBINCK Sietse 21 PEETERS Kyle 22 DE WILDE Gilles 23 BEKAERT Seppe 24 SANTY Arne 25 HOUSSIN Bavo 26 COCKX Maxim 27 STACHE Alexandre 28 DENEYER Enzo 29 PALM Eva Maria 30 VAN DE PUTTE Kim 33 GELDHOF Anja
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1052.JPG
    Winnares Dames Elite met Eva Maria Palm en winnaar Juniores met Maxim Van Gils.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1064.JPG
                                      Podium Vlaamse Crosscup Juniores.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1029.JPG
                      Aankomst van winnaar Juniores met Maxim Van Gils.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 786.JPG
                                       Start van de Juniores en Dames Elite.

     

    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 PALM Eva Maria DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    3  FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 GELDHOF Anja INDIVIDUEEL

    5 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 BLANCHAERT Jo INDIVIDUEEL

    22-1-2017- ASSENDE  CC 1034.JPG
                   Aankomst van winnares Dames Elite met Eva Maria Palm.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1059.JPG
                                  Podium Vlaamse Crosscup Dames Elite.
     

    Nieuwelingen - deelnemers: 51 - opgevers: 1 - 30'

    1 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    7 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    9 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    10 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    11 DE ROECK Mathis 12 VANSTEENKISTE Joshua 13 PEIRENS Yente 14 VANDENBORRE Mathias 15 VANPRAET Ruben 16 VANDERMEER Quinten 17 DE WEERT Robbe 18 MEEUSEN Rik 19 VANLUCHENE Maxim 20 VAN CLEEMPUT Bert 21 GROOTJANS Andries 22 WYSEURE Joran 23 CLARYSSE Elio 24 GEUKENS Wout 25 DEDEURWAERDERE Brice 26 VAN COMPERNOLLE Jamie 27 HERRYGERS Tieme 28 GOYVAERTS Ibo 29 VIDTS Obie 30 D´HOLLANDER Senne 44 DANEEL Jefke
    22-1-2017- ASSENDE  CC 767.JPG
    Winnaar Nieuwelingen met Michael Bervoets en winnares Dames Jeugd met
    Lise Van Wunsel. Tevens kreeg ook de Belgische Kampioen bloemen.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 775.JPG
                                   Podium Vlaamse Crosscup Nieuwelingen.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 781.JPG
                                    Podium Vlaamse Crosscup Nieuwelingen.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 729.JPG
                   Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Michael Bervoets.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 510.JPG
                                             Start van de Nieuwelingen.


    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    3 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    22-1-2017- ASSENDE  CC 759.JPG
                       Aankomst winnares Dames Jeugd met Lise Van Wunsel.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 680.JPG
    22-1-2017- ASSENDE  CC 771.JPG
                                 Podium Vlaamse Crosscup Dames Jeugd.
     

    22/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Masters A/Amateurs - deelnemers: 18 - opgevers: 0

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 DE BOCK Jelle TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    4 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 DE BOCK Yoni TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 KINT Wesly 12 DELAERE Jens 13 VAN ASSCHE Nico 14 WAMPERS Yannick 15 DE MEYER Michaël 16 VAN HOUTVEN Kris 17 ROGIERS Kurt 18 TEIRLINCK Steven
    22-1-2017- ASSENDE  CC 492.JPG
    Winnaar Amateurs met Matthias Van de Velde en winnaar Masters A met Jef Paeshuyse.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 447.JPG
                   Aankomst van winnaar Amateurs met Matthias Van de Velde.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 504.JPG
                                       Podium Vlaamse Crosscup Amateurs.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 498.JPG
                                      Podium Vlaamse Crosscup Masters A.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 228.JPG
                                     Start van de Amateurs en Masters A.


    Masters B - deelnemers: 15 - opgevers: 1

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 MURRAY Keith GBR SCOTT RACING

    10 DUMONT Jurgen ITAF

    11 MYNGHEER Erik 12 BULTYNCK Geert 13 VAN GOETHEM Danny 14 DE GROOTE Rik
    22-1-2017- ASSENDE  CC 211.JPG
    Winnaar Masters B met Patrick Bassez en winnaar Masters C met Guido Verhaegen.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 215.JPG
            Podium Vlaamse Crosscup Masters B met winnaar Benny De Bock.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 181.JPG
                        Aankomst van winnaar Masters B met Patrick Bassez.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 001.JPG
                                               Start van de Masters B.


    Masters C - deelnemers: 16 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 SLUYTS Patrick DAGPAS

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    11 BENNY Andersson SWE 12 DE CLERCQ Jose 13 SWINNEN René 14 GOETHALS Ronny 15 HOLVOET Franki 16 HURTECANT Roland
    22-1-2017- ASSENDE  CC 222.JPG
               Podium Vlaamse Crosscup Masters C met winnaar Mario Lammens.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 185.JPG
                         Aankomst winnaar Masters C met Guido Verhaegen.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 008.JPG
                                               Start van de Masters C.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-01-2017 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/01/2017

    UCI Veld Wereldbeker.jpg
    Zondag
    22/01/2017 HOOGERHEIDE (Ned)Men Elite UCI – Wereldbeker - 60´

    Aantal deelnemers: 65

    1-Lars VAN DER HAAR (Ned)-Team Giant-Alpecin

    2-Tom MEEUSEN-Telenet Fidea Lions

    3-Corne VAN KESSEL (Ned)-Telenet Fidea Lions

    4-Clement VENTURINI (Fra)-Cofidis

    5-Kevin PAUWELS-Marlux-Napoleon Games

    6-Tim MERLIER-Crelan-Vastgoedservice

    7-Gianni VERMEERSCH-Steylaerts-Verona

    8-Marcel MEISEN (Dui)-Steylaerts-Verona

    9-Jim AERNOUTS-Telenet Fidea Lions

    10-Philipp WALSLEBEN (Dui)-Beobank-Corendon

    11-Marcel WILDHABER (Zwi) 12-Michael BOROS (Tsj) 13-Stan GODRIE (Ned) 14-Steve CHAINEL (Fra) 15-Simon ZAHNER (Zwi) 16-Vincent BAESTAENS 17-Marek KONWA (Pol) 18-Daan SOETE 19-Diether SWEECK 20-Jan NESVADBA (Tsj) 21-Klaas VANTORNOUT 22-Tomas PAPRSTKA (Tsj) 23-Michael VANTHOURENHOUT 24-Mathieu VAN DER POEL (Ned) 25-David VAN DER POEL (Ned) 26-Twan VAN DEN BRAND (Ned) 27-Stephen HYDE (USA) 28-Matthieu BOULE (Fra) 29-Dieter VANTHOURENHOUT 30-Kevin SUAREZ FERNANDEZ (Spa) 45-Rob PEETERS

     

    22/01/2017 HOOGERHEIDE (Ned)Veldrijden U23 UCI - Wereldbeker - 50´

    Aantal deelnemers: 46

    1-Joris NIEUWENHUIS (Ned)-Rabobank Development Team

    2-Clement RUSSO (Fra)-Probike Saint-Etienne Loire

    3-Thijs AERTS-Telenet Fidea Lions

    4-Maik VAN DER HEIJDEN (Ned)-Rabobank Development Team

    5-Nicolas CLEPPE-Telenet Fidea Lions

    6-Eddy FINE (Fra)-Charvieu-Chavagneux Isère

    7-Simon Lien ANDREASSEN (Den)-Selectie - Denemarken

    8-Kobe GOOSSENS-Telenet Fidea Lions

    9-Joshua DUBAU (Fra)-Selectie - Frankrijk

    10-Curtis WHITE (USA)-Rally Cycling

    11-Tony PÉRIOU (Fra) 12-Jakob DORIGONI (Ita) 13-Felipe ORTS LLORET (Spa) 14-Gosse VAN DER MEER (Ned) 15-Sieben WOUTERS (Ned) 16-Quinten HERMANS 17-Kelvin BAKX (Ned) 18-Johan JACOBS (Zwi) 19-Koen VAN DIJKE (Ned) 20-Simon VOZAR (Slo) 21-Marceli BOGUSLAWSKI (Pol) 22-Richard JANSEN (Ned) 23-Spencer PETROV (USA) 24-Jonas DEGROOTE 25-Roel VAN DER STEGEN (Ned) 26-Jens DEKKER (Ned) 27-Yannick PEETERS 28-Manuel MÜLLER (Dui) 29-Daniel MAYER (Tsj) 30-David ERIKSSON (Zwe)


    22/01/2017
    HOOGERHEIDE (Ned) - Veldrijden Dames UCI - Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 71

    1-Marianne VOS (Ned)-Rabo Liv Women CT

    2-Lucinda BRAND (Ned)-Rabo Liv Women CT

    3-Annemarie WORST (Ned)-Selectie - Nederland

    4-Sanne CANT-IKO Enertherm-Beobank

    5-Laura VERDONSCHOT-KDL Cycling Team

    6-Evie RICHARDS (Gbr)-Selectie - Groot-Brittanië

    7-Katerina NASH (Tsj)-Selectie - Tsjechië

    8-Sophie DE BOER (Ned)-Kalas-NNOF Cycling Team

    9-Maud KAPTHEIJNS (Ned)-Steylaerts-Verona

    10-Christine MAJERUS (Lux)-Boels Dolmans CT

    11-Nikki BRAMMEIER (Gbr) 12-Hélène CLAUZEL (Fra) 13-Ellen VAN LOY 14-Eva LECHNER (Ita) 15-Kaitlin ANTONNEAU (USA) 16-Lise-Marie HENZELIN (Zwi) 17-Katherine COMPTON (USA) 18-Maghalie ROCHETTE (Can) 19-Amanda MILLER (USA) 20-Helen WYMAN (Gbr) 21-Jolien VERSCHUEREN 22-Evita MUZIC (Fra) 23-Manon BAKKER (Ned) 24-Rebecca FAHRINGER (USA) 25-Lucia GONZALEZ BLANCO (Spa) 26-Alicia FRANCK 27-Chiara TEOCCHI (Ita) 28-Karen VERHESTRAETEN 29-Loes SELS 30-Mical DYCK (Can) 62-Joyce VANDERBEKEN 

     

    22/01/2017 HOOGERHEIDE (Ned) - Veldrijden Juniores UCI – Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 59

    1-Thomas PIDCOCK (Gbr)-Selectie - Groot-Brittanië

    2-Ben TURNER (Gbr)-Selectie - Groot-Brittanië

    3-Timo KIELICH-Trek-Bioracer MTB Team

    4-Florian VERMEERSCH-Vistamedia Hamme

    5-Yentl BEKAERT-Young Telenet Fidea

    6-Bruno MARCHETTI (Ita)-Selectie - Italië

    7-Ryan KAMP (Ned)-WV De Jonge Renner Oosterhout

    8-Andreas GOEMAN-Young Telenet Fidea

    9-Ivan FEIJOO (Spa)-Selectie - Spanje

    10-Jelle CAMPS-Kon. Balen BC vzw

    11-Daniel TULETT (Gbr) 12-Loris ROUILLER (Zwi) 13-Antoine BENOIST (Fra) 14-Tomas KOPECKY (Ned) 15-Thymen ARENSMAN (Ned) 16-Toon VANDEBOSCH 17-Mauro SCHMID (Zwi) 18-Gunnar HOLMGREN (Can) 19-Arne VRACHTEN 20-Vladimir MIKSANIK (Tsj) 21-Erwann KERRAUD (Fra) 22-Jan GAVENDA (Tsj) 23-Lane MAHER (USA) 24-Bart ARTZ (Ned) 25-Nicolas KESS (Lux) 26-Misch LEYDER (Lux) 27-Cédric PRIES (Lux) 28-Ken CONTER (Lux) 29-David WESTHOFF-WITTWER (Dui) 30-Thomas MEIN (Gbr)

    22-01-2017 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 2°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg

     Matthias Van de Velde  


    Zondag 22/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 1

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAELITE

    2 VENS Quincy TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    3  WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    5 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    6 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCCU23

    7 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    9 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    10 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    11 DE SCHUYTER Tim 12 VANDEVELDE Ruben 13 GOOSEN Wouter 14 DENOLF Ritchie 15 VANREYTEN Joachim 16 VANDENBROUCKE Niels 17 VAN STAEYEN Maarten 18 VANDERMEIRSCH Aaron 19 DECLERCK Mathias 20 CROLLET Yari 21 QUINTYN Gregory 22 DE GROODT Killian 23 MAES Aiden 24 DANCKAERS Jochem 25 DE VOS Dries 26 VAN DER BORGHT Jens
     
     

    22/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 40 - opgevers: 4 - 40'

    1 VAN GILS Maxim WAC TEAM

    2 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    3 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    4 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    5 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 SMITS Rune WAC TEAM

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 THYS Joren 13 CHRISTIAENS Thijs 14 ARKESTEYN Aron 15 KONINGS Robbe 16 GEYSELS Xander 17 VANDENHEEDE Thibo 18 WUYTS Siebe 19 ARNOETS Yoran 20 SLABBINCK Sietse 21 PEETERS Kyle 22 DE WILDE Gilles 23 BEKAERT Seppe 24 SANTY Arne 25 HOUSSIN Bavo 26 COCKX Maxim 27 STACHE Alexandre 28 DENEYER Enzo 29 PALM Eva Maria 30 VAN DE PUTTE Kim 33 GELDHOF Anja

     

    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 PALM Eva Maria DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    3  FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 GELDHOF Anja INDIVIDUEEL

    5 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 BLANCHAERT Jo INDIVIDUEEL

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 51 - opgevers: 1 - 30'

    1 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    7 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    9 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    10 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    11 DE ROECK Mathis 12 VANSTEENKISTE Joshua 13 PEIRENS Yente 14 VANDENBORRE Mathias 15 VANPRAET Ruben 16 VANDERMEER Quinten 17 DE WEERT Robbe 18 MEEUSEN Rik 19 VANLUCHENE Maxim 20 VAN CLEEMPUT Bert 21 GROOTJANS Andries 22 WYSEURE Joran 23 CLARYSSE Elio 24 GEUKENS Wout 25 DEDEURWAERDERE Brice 26 VAN COMPERNOLLE Jamie 27 HERRYGERS Tieme 28 GOYVAERTS Ibo 29 VIDTS Obie 30 D´HOLLANDER Senne 44 DANEEL Jefke


    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    3 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    22/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Masters A/Amateurs - deelnemers: 18 - opgevers: 0

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 DE BOCK Jelle TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    4 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 DE BOCK Yoni TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 KINT Wesly 12 DELAERE Jens 13 VAN ASSCHE Nico 14 WAMPERS Yannick 15 DE MEYER Michaël 16 VAN HOUTVEN Kris 17 ROGIERS Kurt 18 TEIRLINCK Steven


    Masters B - deelnemers: 15 - opgevers: 1

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 MURRAY Keith GBR SCOTT RACING

    10 DUMONT Jurgen ITAF

    11 MYNGHEER Erik 12 BULTYNCK Geert 13 VAN GOETHEM Danny 14 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 16 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 SLUYTS Patrick DAGPAS

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    11 BENNY Andersson SWE 12 DE CLERCQ Jose 13 SWINNEN René 14 GOETHALS Ronny 15 HOLVOET Franki 16 HURTECANT Roland

     

    22/01/2017 BONHEIDEN (A) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    22-01-2017 om 17:03 geschreven door kenny


    21-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Men Elite Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 6

    1 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    2 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 ADAMS Joeri KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM

    6 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 BOROS Michael CZE

    8 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 DENUWELAERE Jan TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 DEGROOTE Jonas 12 SWEECK Laurens 13 VENTURINI Clement FRA 14 CALUWE Stijn 15 DRIESEN Jarne 16 SWEECK Hendrik 17 LOOCKX Lander 18 SWEECK Diether 19 PRUVOT Nicolas 20 HOEYBERGHS Daan 21 TIELEN Dario 22 TRIGO Florian 23 HOFMAN Bart 24 VENS Quincy 25 VAN ROOSBROECK Pieter 26 JASPERS Jappe 27 CANT Kevin 28 BRAET Vinnie 29 DE SCHUYTER Tim 30 VANDEKINDEREN Jens

     

    21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1 DE JONG Thalita NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    5 TER BEEK Linda NED HET TWENTSE ROS/ZWIEP FIETSEN

    6 VANDERBEKEN Joyce DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    7 HAVLIKOVA Pavla CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N

    8 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES

    9 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 NOSKOVA Nikola CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.C.

    11 BOSCHKER Julia NED 12 NOBUS Anja 13 PALM Eva Maria 14 VERMEIR Aurelie 15 PEETERS Jinse 16 NOËL Jara 17 LOCKE Rebecca AUS 18 DE BRUYNE Meg 19 VARDAROS Christine USA 20 WILLIAMS Naomi AUS 21 MAES Shana 22 BAJGEROVA Nikola CZE 23 RIEDEL Stacey AUS 24 VERMEERSCH Eva 25 DEFOUR Lara 26 DOCX Mieke 27 BLANCHAERT Jo 28 VAN ROMPAY Anke

     

    21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 0

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    4 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    6 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 QUARTIER Jonas 13 LOGIE Aaron 14 CHRISTIAENS Thijs 15 HOEZ Theo 16 DEFOUR Wannes 17 CLAUWAERT Maarten 18 VERDONCK Loeka 19 HOUSSIN Bavo 20 BOUDREZ Brent 21 DESCHEPPER Ward 22 GUNST Ruben 23 ANANIE Léo 24 BEKAERT Seppe 25 SLABBINCK Sietse 26 DEMEYER Guillian 27 FERDINANDE Anton 28 VERMEERSCH Arne 29 BLOM Kenneth 30 VERHEYDE Leander

     

    21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 33 - opgevers: 4

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 WYSEURE Joran VZW JONG WIELERTALENT

    3 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    4 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    8 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 ANANIE Ugo FRA E.S.ARQUES

    10 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VAN DER VLEUTEN Lukas 12 VAN COMPERNOLLE Jamie 13 VANSTEENKISTE Joshua 14 MURRAY Sam GBR 15 DECKMIJN Matisse 16 DE VOS Wannes 17 GOYVAERTS Ibo 18 CALLEWAERT Andreas 19 SALOMEZ Ydris 20 CLAUS Benoît 21 DEWEERDT Tiebe 22 TRIOUX Martin FRA 23 MEERT Noah 24 LAEVENS Justin 25 VAN ACKER Jasper 26 VAN WALLEGHEM Matice 27 CROP Maarten 28 VAN ONACKER Sebastien 29 COLLAVINI Lily FRA


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 1

    1 COLLAVINI Lily FRA CC CAMBRESIEN

    21-01-2017 om 23:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 21/01/2017 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 2

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    3 WUYTS Mathijs AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    4 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    5 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    6 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23.C

    7 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    8 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    9 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAMU23

    10 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWU23

    11 HENNAUX Loic 12 PAUWELS Dries 13 DE CLEYN Dave 14 GYS Jens 15 VANREYTEN Joachim 16 DE PROOST Kyle 17 SZÉDELYI Tomas 18 THIJS Wim 19 PEMEN Diederik 20 VERBEECK Glenn 21 LEAERTS Yelle 22 SCHOL Steven 23 DE PEUTER Dylan 24 SIMOES Guillaume FRA 25 DE ROP Michiel 26 DANCKAERS Jochem 27 VAN LENT Kenny 28 VERDIJCK Niels

     

    21/01/2017 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 29 - opgevers: 0 - 40'

    1 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    2 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE VET Sander WAC TEAM

    5 SMITS Rune WAC TEAM

    6 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 STUER Kwinten CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 BRUYNINCKX Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 KONINGS Robbe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 MERTENS Cedric 12 LIPPENS Seppe 13 COOLS Wannes 14 PEREMANS Jochen 15 COCKX Maxim 16 STEURS Ward 17 SEMPELS Gill 18 GIELEN Jasper 19 ARNOETS Yoran 20 ARKESTEYN Aron 21 DE DECKER Clyde 22 AERTS Seppe 23 VERDIJCK Lenn 24 HOUBEN Björn 25 VERMEIREN Tinne 26 DENEYER Enzo 27 BOONS Yenthe 28 WILLEMS Gertie 29 COMMISSARIS Caren


    Nieuwelingen - deelnemers: 60 - opgevers: 1 - 30'

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    9 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 VANDESOMPEL Cedric 12 WILLEMS Gilles 13 VAN DER VEKEN Senne 14 VAN DER SMISSEN Lennick 15 MEEUSEN Rik 16 DE LAET Tomas 17 DE RIJCK Nando 18 HERRYGERS Tieme 19 DE BOCK Rune 20 VAN TRICHT Floris 21 GROOTJANS Andries 22 LAERMANS Tommy 23 LAURYSSEN Rik 24 JACOBS Lennerd 25 DEBAELE Jorre 26 VAN DEN BULCK Joppe 27  CLYNHENS Toon 28 FRANCKEN Sibe 29 MEEUSEN Ruben 30 DE PROOST Mats 35 D´HOLLANDER Senne

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    5 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    6 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    7 THYS Tiany OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 


    Dames Elite - deelnemers: 4

    1 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    2 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    3 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

     

    21/01/2017 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 23 - opgevers: 2

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 KOP Kristof DAGPAS

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    4 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    5 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    6 HERMAN Briek DAGPAS

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 SOERS Danny DAGPAS

    11 VAN LEUFFELEN Peter 12 DELAERE Jens 13 DELCROIX Tom 14 MAES Kenny 15 JANSSENS Jurgen 16 THIJS Dennis 17 VAN STAEYEN Jordy 18 WAMPERS Yannick 19 VOLCKAERTS Sven 20 DEBEURME Ben 21 SCHEPENS Nils


    Masters B - deelnemers: 14 - opgevers: 0

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    3 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 MAES Timmy DAGPAS

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 VETS Jelle DAGPAS

    9 VANHONSEBROUCK Franky BIKE ADVICE CT

    10 VAN MEER Edgar NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    11 VAN LOOY Jos 12 NAESSENS Michael 13 PHILIPPE Danny 14 ABE Peter


    Masters C - deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 TECK Erik INDIVIDUEEL

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    4 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    6 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    7 SLUYTS Patrick DAGPAS

    8 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    9 DAVID Theo DAGPAS

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 VAN OOSTERWYCK Daniel 12 VAN SINAY Dirk 13 SWINNEN René 14 BENNY Andersson SWE 15 ZWINNEN Patrick 16 THIJS Carl 17 LAFORGE Eric 18 HOLVOET Franki 19 DE MEESTER Jackie 20 MICHIELSEN Henk NED 21 VAN DEN BOGAERT Jan 22 VAN DER LEEUW Albert NED

    21-01-2017 om 22:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN ASPIRANTEN TE ASSENEDE VAN ZATERDAG 21/01/2017

    FOTO'S VELDRIJDEN ASPIRANTEN TE ASSENEDE 
    VAN ZATER
    DAG 21/01/2017

    Zaterdag 21/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 24

    1 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 DELAERE Lewis KVC NOORDZEEMEEUW

    3 SANTRAINE Willy CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    4 CANNOOT Lance KTC-CYCLING TEAM

    5 NACHTERGAELE Diego ASFRA RACING TEAM

    18 DE WILDE Senna PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-1-2017-assenede 288.JPG
                                            Podium jongens 12 jaar.
    21-1-2017-assenede 231.JPG
                               Aankomst van winnaar Bart Jay Vandecasteele.
    21-1-2017-assenede 103.JPG
                                        Start van de Aspiranten 12 jaar.

    13 jaar - deelnemers: 27

    1 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    2 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 SCHEIRLYNCK Oscar TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BELLON Damon CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    15 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-1-2017-assenede 494.JPG
                                         Podium Aspiranten 13 jaar.
    21-1-2017-assenede 424.JPG
                                  Aankomst winnaar Dario Van Der Heyden.
    21-1-2017-assenede 296.JPG
                                                  Start Aspiranten 13 jaar.

    14 jaar - deelnemers: 20

    1 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    3 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW

    5 GEURS Renzo C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    15 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-1-2017-assenede 683.JPG
                                          Podium Aspiranten 14 jaar.
    21-1-2017-assenede 641.JPG
                                    Aankomst van winnaar Jelle Harteel.
    21-1-2017-assenede 503.JPG
                                           Start Aspiranten 14 jaar.

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 4

    1 RAATS Merel WAC TEAM

    2 SAINTOBYN Chelsea CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM

    4 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    21-1-2017-assenede 278.JPG
                                              Podium meisjes 12 jaar.
     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 3

    1 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DE SMEDT Febe KTC-CYCLING TEAM

    3 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW

    21-1-2017-assenede 483.JPG
                                              Podium Meisjes 13 jaar.
    21-1-2017-assenede 462.JPG
                                 Aankomst van winnares Lani Wittevrongel.
     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 1

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP
    21-1-2017-assenede 611.JPG
                                Winnares Meisjes 14 jaar met Kiona Dhont.



    21-1-2017-assenede 079.JPG
                                              Podium Miniemen 11 jaar.
    21-1-2017-assenede 090.JPG
                                             Podium Miniemen 10 jaar.
    21-1-2017-assenede 020.JPG
    21-1-2017-assenede 065.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-01-2017 om 19:35 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!