.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING JUST4FUN CYCLING TEAM WAASMUNSTER 2017

    PLOEGVOORSTELLING

       JUST4FUN CYCLING TEAM WAASMUNSTER 2017

    DSC_0567.jpg

    Achteraan vlnr: Carrera Coppens, Robby Weemaes, Vincent Maes, Jonathan Van Kerckhove, Nick De Kimpe,
    Ivo Marin en Pieter Rottiers.
    Vooraan vlnr: Mauro Cooman, Wim Vanderveken, Steven Loeman, Gianni Cooman (PK), Dimitri Maes,
    Kenneth de Bruyn en Dieter de Craene.

    Ontbreken op de foto: Maarten De Croock, Maarten Rombaut en Jurgen De Bock.

    DCS gianni cooman.jpg  DCS Ivo Marin.jpg  DCS jonathan van kerckhove.jpg  DCS kenneth de bruyn.jpg
             Gianni Cooman                              Ivo Marin
                     Jonathan Van Kerckhove             Kenneth De Bruyn
    DCS mauro cooman.jpg  DCS maarten de croock.jpg  DCS nick de kimpe.jpg  DCS Pieter rottiers.jpg
               Mauro Cooman                   Maarten De Croock                     Nick De Kimpe                       Pieter Rottiers
    DCS robby weemaes.jpg  DCS steven loeman.jpg  DCS Vincent maes.jpg  DCS wim vanderveken.jpg
             Robby Weemaes                    Steven Loeman                       Vincent Maes                       Wim Vanderveken           
    Dimitri Maes 1.jpg  DCS maarten rombaut.jpg  DCS Jurgen De Bock.jpg     
                 Dimitri Maes                   Maarten Rombaut                 Jurgen De Bock


    Het Just4Fun Cycling team uit Waasmunster werd Zaterdag 14/01/2017 voorgesteld en genoot met volle teugen van de teambuilding in het sport complex Meirdam te Dendermonde. Vorig seizoen mikte het team op 20 overwinningen en het werden er in totaal 34 !!
    Ze konden als bestuur niet gelukkiger zijn, het team bleek niet alleen een heel goede band met elkaar te hebben maar beschikte blijkbaar ook over winnaars. Het team stond vorig seizoen maar liefst 92 keer op het podium.

    Voor 2017 hebben ze bewust gekozen om het team niet uit te breiden in aantal maar in niveau. Alle oud-renners zijn een niveau gestegen en zullen de lat dit jaar nog hoger leggen. Het team heeft een aantal ervaren Elite z.c. renners aangetrokken om de oud leden bij te staan voor de stap naar een hogere categorie.
    Het bestuur bestaat voortaan uit 2 leden: Dimitri maes en Steven Loeman. De doelstellingen voor 2017 zijn plezier beleven in de wielersport, zowel op training als op de wedstrijden, ook mikken ze op een 30-tal overwinningen, waaronder één bij Elite zonder contract. Ze zullen een gooi doen naar de overwinning op de diverse kampioenschappen. De fiere voorzitter kan haast niet wachten tot het begin seizoen 2017 !!!

     

    Het team bestaat uit 17 leden:

    Carrera Coppens, Mauro Cooman, Robby Weemaes, Wim Vanderveken, Vincent Maes, Steven Loeman, Jonathan Van Kerckhove, Gianni Cooman (PK), Nick De Kimpe, Dimitri Maes, Ivo Marin, Kenneth de Bruyn, Pieter Rottiers, Dieter de Craene, Maarten De Croock, Maarten Rombaut en Jurgen De Bock.

     



    Bron: Dimitri Maes

    15-01-2017 om 18:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/01/2017

    UCI Veld Wereldbeker.jpg
    Zondag 15/01/2017 FIUGGI-ROME (Ita) – Men Elite UCI – Wereldbeker - 60´

    Aantal deelnemers: 52

    1-Wout VAN AERT-Crelan-Vastgoedservice

    2-Marcel MEISEN (Dui)-Steylaerts-Verona

    3-Tom MEEUSEN-Telenet Fidea Lions

    4-Kevin PAUWELS-Marlux-Napoleon Games

    5-Tim MERLIER-Crelan-Vastgoedservice

    6-Michael VANTHOURENHOUT-Marlux-Napoleon Games

    7-Klaas VANTORNOUT-Marlux-Napoleon Games

    8-Lars VAN DER HAAR (Ned)-Team Giant-Alpecin

    9-Jim AERNOUTS-Telenet Fidea Lions

    10-Corne VAN KESSEL (Ned)-Telenet Fidea Lions

    11-David VAN DER POEL (Ned) 12-Ismael ESTEBAN AGÜERO (Spa) 13-Vincent BAESTAENS 14-Marcel WILDHABER (Zwi) 15-Michael BOROS (Tsj) 16-Simon ZAHNER (Zwi) 17-Philipp WALSLEBEN (Dui) 18-Jens ADAMS 19-Rob PEETERS 20-Luca BRAIDOT (Ita) 21-Steve CHAINEL (Fra) 22-Matthieu BOULE (Fra) 23-Sascha WEBER (Dui) 24-Daan SOETE 25-Diether SWEECK 26-Gianni VERMEERSCH 27-Laurens SWEECK 28-Martin HARING (Slo) 29-Severin SÄGESSER (Zwi) 30-Patrick VAN LEEUWEN (Ned) 37-Dieter VANTHOURENHOUT

     

    15/01/2017 FIUGGI-ROME (Ita) – Veldrijden U23 UCI - Wereldbeker - 50´

    Aantal deelnemers: 38

    1-Eli ISERBYT-Telenet Fidea Lions

    2-Gioele BERTOLINI (Ita)-Selectie - Italië

    3-Quinten HERMANS-Telenet Fidea Lions

    4-Clement RUSSO (Fra)-Probike Saint-Etienne Loire

    5-Thijs AERTS-Telenet Fidea Lions

    6-Yannick PEETERS-Crelan-Vastgoedservice

    7-Maik VAN DER HEIJDEN (Ned)-Rabobank Development Team

    8-Felipe ORTS LLORET (Spa)-Selectie - Spanje

    9-Lucas DUBAU (Fra)-Selectie - Frankrijk

    10-Joris NIEUWENHUIS (Ned)-Rabobank Development Team

    11-Adam TOUPALIK (Tsj) 12-Nicolas CLEPPE 13-Simon VOZAR (Slo) 14-Kelvin BAKX (Ned) 15-Gosse VAN DER MEER (Ned) 16-Sieben WOUTERS (Ned) 17-Antonio FOLCARELLI (Ita) 18-Jakob DORIGONI (Ita) 19-Michele BASSANI (Ita) 20-Joshua DUBAU (Fra) 21-Daniel SMARZARO (Ita) 22-Kobe GOOSSENS 23-Tony PÉRIOU (Fra) 24-Eddy FINE (Fra) 25-Johan JACOBS (Zwi) 26-Manuel TODARO (Ita) 27-Kevin KUHN (Zwi) 28-Manuel MÜLLER (Dui) 29-Stefano SALA (Ita) 30-Moreno PELLIZZON (Ita) 37-Jonas DEGROOTE


    15/01/2017 FIUGGI-ROME (Ita) - Veldrijden Dames UCI - Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 42

    1-Marianne VOS (Ned)-Rabo Liv Women CT

    2-Katerina NASH (Tsj)-Selectie - Tsjechië

    3-Sophie DE BOER (Ned)-Kalas-NNOF Cycling Team

    4-Annemarie WORST (Ned)-Selectie - Nederland

    5-Eva LECHNER (Ita)-Selectie - Italië

    6-Laura VERDONSCHOT-KDL Cycling Team

    7-Ellen VAN LOY-Young Telenet Fidea

    8-Ellen NOBLE (USA)-Selectie - Verenigde Staten

    9-Chiara TEOCCHI (Ita)-Selectie - Italië

    10-Nikola NOSKOVA (Tsj)-Selectie - Tsjechië

    11-Courtenay MCFADDEN (USA) 12-Nikki BRAMMEIER (Gbr) 13-Marlene PETIT (Fra) 14-Caroline MANI (Fra) 15-Manon BAKKER (Ned) 16-Sara CASASOLA (Ita) 17-Ceylin DEL CARMEN ALVARADO (Ned) 18-Hélène CLAUZEL (Fra) 19-Maud KAPTHEIJNS (Ned) 20-Rebecca FAHRINGER (USA) 21-Karen VERHESTRAETEN 22-Nadja HEIGL (Oos) 23-Alicia FRANCK 24-Loes SELS 25-Francesca BARONI (Ita) 26-Joyce VANDERBEKEN 27-Aida Nuno PALACIO (Spa) 28-Alessia BULLERI (Ita) 29-Elle ANDERSON (USA) 30-Jade WIEL (Fra)

     

    15/01/2017 FIUGGI-ROME (Ita) - Veldrijden Juniores UCI – Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 37

    1-Antoine BENOIST (Fra)-Selectie - Frankrijk

    2-Maxime BONSERGENT (Fra)-Selectie - Frankrijk

    3-Toon VANDEBOSCH-IKO Enertherm-Beobank

    4-Filippo FONTANA (Ita)-Selectie - Italië

    5-Mauro SCHMID (Zwi)-Selectie - Zwitserland

    6-Loris ROUILLER (Zwi)-IKO Enertherm-Beobank

    7-Jérémy MONTAUBAN (Fra)-Selectie - Frankrijk

    8-Florian VERMEERSCH-Vistamedia Hamme

    9-Bruno MARCHETTI (Ita)-Selectie - Italië

    10-Jelle CAMPS-Kon. Balen BC vzw

    11-Timo KIELICH 12-Ryan KAMP (Ned) 13-Jofre CULLELL ESTAPE (Spa) 14-Tommaso DALLA VALLE (Ita) 15-Arne VRACHTEN 16-Andreas GOEMAN 17-Leonardo COVER (Ita) 18-David HONZAK (Tsj) 19-Bart HAZEKAMP (Ned) 20-Patrick FAVARO (Ita) 21-Jakub SCHIERL (Tsj) 22-Lorenzo CALLONI (Ita) 23-Nicola TAFFAREL (Ita) 24-Simon VANICEK (Tsj) 25-Federico CEOLIN (Ita) 26-Nicolas GUILLEMIN (Fra) 27-Erwann KERRAUD (Fra) 28-Yentl BEKAERT 29-Giulio GALLI (Ita) 30-Lukas BALDINGER (Dui)


    15/01/2017 LANGEMARK (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:


    15/01/2017 TESSENDERLO (LB) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    15-01-2017 om 17:02 geschreven door kenny


    14-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE LOKEREN VAN ZATERDAG 14/01/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE LOKEREN VAN ZATERDAG 14/01/2017     


    Zaterdag 14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 12

    1 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDONU23.C

    2  VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    4 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23.C

    5 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    6 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    7 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    8 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    9 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    10 VAN DEN HAM Michael CAN GARNEAU EASTON CYCLINGELITE

    11 TIELEN Dario 12 WUYTS Mathijs 13 PAUWELS Tijl 14 DE CLEYN Dave 15 BONNE Jenko 16 VAN DE KERCKHOVE Nick 17 ROELANDT Kenny 18 HENNAUX Loic 19 VAN DE VELDE Thomas 20 WILLEMYNS Mathieu 21 BAUTERS Reno 22 DE WISPELAERE Bert 23 ALDERWEIRELD Robin 24 DE PROOST Kyle 25 TIMMERMANS Tom 26 VENS Quincy 27 DECLERCK Mathias 28 VAN STAEYEN Maarten 29 DENOLF Ritchie 30 COLAERT Pascal 31 BAEYENS Dennis
    14-1-2017-lokeren 2403.JPG
                 Winnaar Beloften met Stijn Caluwe en de 3de Gert Smets.
    14-1-2017-lokeren 2391.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Kenneth Van Compernolle, Ingmar Uytdewilligen
    en Stijn Huys.
    14-1-2017-lokeren 2298.JPG
                                 Aankomst van winnaar Stijn Caluwe.
    14-1-2017-lokeren 2338.JPG
           Aankomst van de 2de Kenneth Van Compernolle die won bij de EZC.
    14-1-2017-lokeren 1757.JPG
                                               Vooraan Bart Hofman.
    14-1-2017-lokeren 2246.JPG
    14-1-2017-lokeren 1701.JPG
                                  Start van de Elite z.c. & Beloften te Lokeren.

     

    14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 55 - opgevers: 2 - 40'

    1 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    7 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    8 FRIJTERS Perry NED IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 TIBACKX Lander 12 VANDEN BUSSCHE Wannes 13 LEMMENS Sander 14 VAN COMPERNOLLE Jason 15 CLYNHENS Jens 16 VLIEGEN Pieter-jan 17 VREESWIJK Luca NED 18 DEJONGHE Len 19 STUER Kwinten 20 QUARTIER Jonas 21 SMITS Rune 22 VAN DER BORGHT Jani 23 KONINGS Robbe 24 SEMPELS Gill 25 LIPPENS Seppe 26 BRUYNINCKX Jonas 27 SANTY Arne 28 VALCKE Owen 29 BOUDREZ Brent 30 COOLS Wannes 49 DE BRUYNE Meg 53 GELDHOF Anja
    14-1-2017-lokeren 1694.JPG
    Podium Juniores met winnaar Arno Van Den Broeck, Niels Vandeputte en Jarno Bellens.
    14-1-2017-lokeren 1627.JPG
                    Aankomst van winnaar Juniores met Arno Van Den Broeck.
    14-1-2017-lokeren 1661.JPG
                                                        Kwinten Stuer
    14-1-2017-lokeren 1370.JPG
    14-1-2017-lokeren 1279.JPG
                                      Start van de Juniores en Dames Elite.


    Nieuwelingen - deelnemers: 74 - opgevers: 3 - 30'

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 ALVARADO Salvador NED VISTAMEDIA H LARES DOLTCINI

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    8 VREEWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    9 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    11 PEIRENS Yente 12 VAN DER VEKEN Senne 13 WILLEMS Robbe 14 LAURYSSEN Yorben 15 BAERS Arne 16 BELMANS Lennert 17 VAN CAMPENHOUT Jetze 18 WYSEURE Joran 19 VANSTEENKISTE Joshua 20 WILLEMSEN Steyn NED 21 DECLERCK Jelle 22 CAS Stijn 23 NOYENS Jarne 24 QUETS Stijn 25 CEULEMANS Ward 26 DE ROECK Mathis 27 DEBAELE Jorre 28 VAN DER SMISSEN Lennick 29 MEEUSEN Rik 30 VANLUCHENE Maxim 33 VAN CLEEMPUT Bert 51 DE VOS Wannes 64 D´HOLLANDER Senne 67 DANEEL Jefke
    14-1-2017-lokeren 1256.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Luke Verburg, Wout Vervoort en Ryan Cortjens.
    14-1-2017-lokeren 1244.JPG
                                             Podium 1° jaars Nieuwelingen.
    14-1-2017-lokeren 1131.JPG
                                 Aankomst van winnaar Luke Verburg.
    14-1-2017-lokeren 686.JPG
    14-1-2017-lokeren 657.JPG
                                 Start van de Nieuwelingen te Lokeren.

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 6 - opgevers: 0

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    3 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT
    6 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    14-1-2017-lokeren 1237.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Marthe Truyen, Tess Van Loy en Kiona Crabbé.
    14-1-2017-lokeren 1207.JPG
                        Aankomst van winnares Dames Jeugd met Marthe Truyen.
    14-1-2017-lokeren 794.JPG


    Dames Elite - deelnemers: 7 - opgevers: 0

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    3 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 BLANCHAERT Jo INDIVIDUEEL

    6 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 GELDHOF Anja INDIVIDUEEL

    14-1-2017-lokeren 1686.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Axelle Bellaert, Kim Van De Putte en Meg De Bruyne.
    14-1-2017-lokeren 1633.JPG
                        Aankomst van winnares Dames Elite met Axelle Bellaert.
    14-1-2017-lokeren 1355.JPG
                                                       Meg De Bruyne
    14-1-2017-lokeren 1269.JPG
                                   Val bij de start Dames Elite en Juniores.
     

    14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    4 DE BOCK Yoni TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    7 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    8 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    9 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    11 DE BOCK Jelle 12 DELAERE Jens 13 KINT Wesly 14 TACK Spencer 15 ARNOUTS Tom 16 OOMS Niels 17 VANKERSSCHAEVER Klaas 18 DE VIAENE Jasper 19 VAN ASSCHE Nico 20 BULCKAEN Bart 21 VOLCKAERTS Sven 22 SCHEPENS Nils 23 VERNOU Lorenzo 24 ROGIERS Kurt 25 VERBERCKMOES Timo 26 DEBEURME Steve 27 DE ROCKER Tom 28 TEIRLINCK Steven
    14-1-2017-lokeren 648.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Matthias Van de Velde, Arno Verberckmoes en
    Yoni De Bock.
    14-1-2017-lokeren 642.JPG
      Podium Masters A met winnaar Nicky David, Jef Paeshuyse en Wesley Kint.
    14-1-2017-lokeren 636.JPG
                              Matthias en Thomas Van de Velde uit Hamme.
    14-1-2017-lokeren 449.JPG
                                     Matthias Van de Velde uit Hamme.
    14-1-2017-lokeren 452.JPG
                                                Nicky David uit Beveren.
    14-1-2017-lokeren 290.JPG
    14-1-2017-lokeren 274.JPG
                                 Start van de Masters A en de Amateurs.


    Masters B - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 DE WAELE Marnic 12 LOGIER Cgristophe 13 CARPENTIER Dirk 14 DUMONT Jurgen 15 BULTYNCK Geert 16 DANNY Philippe 17 MYNGHEER Erik 18 VAN GOETHEM Danny
    14-1-2017-lokeren 271.JPG
               Winnaar Masters B met Stefan Nerinckx en de 3de Patrick Bassez.
    14-1-2017-lokeren 225.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters B met Stefan Nerinckx.
    14-1-2017-lokeren 004.JPG
                                                   Start van de Masters B.

     

    Masters C - deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 WILLE Rudi DAGPAS

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 DAVID Theofiel DAGPAS

    10 SWINNEN Rene DAGPAS

    11 VAN OOSTERWYCK Daniel 12 COOPMAN Ivan 13 KOCKAERTS Hubert 14 VANHAEVERBEKE Jean 15 DE CLERCQ Jose 16 ZWINNEN Patrick 17 LAFORGE Eric 18 GROENé Yvan 19 GOETHALS Ronny 20 HOLVOET Franki 21 HANSSON Yip CAN 22 HURTECANT Roland
    14-1-2017-lokeren 266.JPG
    Podium Masters C met winnaar Mario Lammens, Guido Verhaegen en Ludwig Gladines.
    14-1-2017-lokeren 237.JPG
                      Aankomst van winnaar Masters C met Mario Lammens.
    14-1-2017-lokeren 007.JPG
                                             Start van de Masters C.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-01-2017 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 1°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 12°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg   Nick David 2016.jpg

     Matthias Van de Velde               Nicky David


    Zaterdag 14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 12

    1 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDONU23.C

    2  VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    4 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23.C

    5 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    6 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    7 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    8 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    9 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    10 VAN DEN HAM Michael CAN GARNEAU EASTON CYCLINGELITE

    11 TIELEN Dario 12 WUYTS Mathijs 13 PAUWELS Tijl 14 DE CLEYN Dave 15 BONNE Jenko 16 VAN DE KERCKHOVE Nick 17 ROELANDT Kenny 18 HENNAUX Loic 19 VAN DE VELDE Thomas 20 WILLEMYNS Mathieu 21 BAUTERS Reno 22 DE WISPELAERE Bert 23 ALDERWEIRELD Robin 24 DE PROOST Kyle 25 TIMMERMANS Tom 26 VENS Quincy 27 DECLERCK Mathias 28 VAN STAEYEN Maarten 29 DENOLF Ritchie 30 COLAERT Pascal 31 BAEYENS Dennis

     

    14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 55 - opgevers: 2 - 40'

    1 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    7 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    8 FRIJTERS Perry NED IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 TIBACKX Lander 12 VANDEN BUSSCHE Wannes 13 LEMMENS Sander 14 VAN COMPERNOLLE Jason 15 CLYNHENS Jens 16 VLIEGEN Pieter-jan 17 VREESWIJK Luca NED 18 DEJONGHE Len 19 STUER Kwinten 20 QUARTIER Jonas 21 SMITS Rune 22 VAN DER BORGHT Jani 23 KONINGS Robbe 24 SEMPELS Gill 25 LIPPENS Seppe 26 BRUYNINCKX Jonas 27 SANTY Arne 28 VALCKE Owen 29 BOUDREZ Brent 30 COOLS Wannes 49 DE BRUYNE Meg 53 GELDHOF Anja


    Nieuwelingen - deelnemers: 74 - opgevers: 3 - 30'

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 ALVARADO Salvador NED VISTAMEDIA H LARES DOLTCINI

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    8 VREEWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    9 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    11 PEIRENS Yente 12 VAN DER VEKEN Senne 13 WILLEMS Robbe 14 LAURYSSEN Yorben 15 BAERS Arne 16 BELMANS Lennert 17 VAN CAMPENHOUT Jetze 18 WYSEURE Joran 19 VANSTEENKISTE Joshua 20 WILLEMSEN Steyn NED 21 DECLERCK Jelle 22 CAS Stijn 23 NOYENS Jarne 24 QUETS Stijn 25 CEULEMANS Ward 26 DE ROECK Mathis 27 DEBAELE Jorre 28 VAN DER SMISSEN Lennick 29 MEEUSEN Rik 30 VANLUCHENE Maxim 33 VAN CLEEMPUT Bert 51 DE VOS Wannes 64 D´HOLLANDER Senne 67 DANEEL Jefke

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 6 - opgevers: 0

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    3 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM


    Dames Elite - deelnemers: 7 - opgevers: 0

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    3 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 BLANCHAERT Jo INDIVIDUEEL

    6 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 GELDHOF Anja INDIVIDUEEL

     

    14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    4 DE BOCK Yoni TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    7 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    8 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    9 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    11 DE BOCK Jelle 12 DELAERE Jens 13 KINT Wesly 14 TACK Spencer 15 ARNOUTS Tom 16 OOMS Niels 17 VANKERSSCHAEVER Klaas 18 DE VIAENE Jasper 19 VAN ASSCHE Nico 20 BULCKAEN Bart 21 VOLCKAERTS Sven 22 SCHEPENS Nils 23 VERNOU Lorenzo 24 ROGIERS Kurt 25 VERBERCKMOES Timo 26 DEBEURME Steve 27 DE ROCKER Tom 28 TEIRLINCK Steven


    Masters B - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 DE WAELE Marnic 12 LOGIER Cgristophe 13 CARPENTIER Dirk 14 DUMONT Jurgen 15 BULTYNCK Geert 16 DANNY Philippe 17 MYNGHEER Erik 18 VAN GOETHEM Danny

     

    Masters C - deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 WILLE Rudi DAGPAS

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 DAVID Theofiel DAGPAS

    10 SWINNEN Rene DAGPAS

    11 VAN OOSTERWYCK Daniel 12 COOPMAN Ivan 13 KOCKAERTS Hubert 14 VANHAEVERBEKE Jean 15 DE CLERCQ Jose 16 ZWINNEN Patrick 17 LAFORGE Eric 18 GROENé Yvan 19 GOETHALS Ronny 20 HOLVOET Franki 21 HANSSON Yip CAN 22 HURTECANT Roland

    14-01-2017 om 17:01 geschreven door kenny


    10-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 09/01/2017 OTEGEM (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 6

    1 VAN DER POEL Mathieu BEOBANK-CORENDON

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    8 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA

    10 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    11 ISERBYT Eli 12 AERNOUTS Jim 13 AERTS Thijs 14 ADAMS Joeri 15 PAUWELS Kevin 16 VANTHOURENHOUT Michael 17 CLEPPE Nicolas 18 VAN DER POEL David 19 MERLIER Braam 20 DENUWELAERE Jan 21 VAN LEEUWEN Patrick 22 VANDEKINDEREN Jens 23 DEGROOTE Jonas 24 VAN COMPERNOLLE Kenneth 25 SWEECK Hendrik 26 HOFMAN Bart 27 DERVEAUX Niels 28 WALSLEBEN Philipp 29 WILLEMYNS Mathieu 30 VAN DE KERCKHOVE Nick

     

    09/01/2017 OTEGEM (W) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 MAJERUS Christine BOELS DOLMANS CT

    2 DE BOER Sophie BREEPARK COMPLEX

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 DE JONG Thalita LARES WAOWDEALS

    6 DELHAYE Pauline QUICK MTB RACING TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    9 VAN ANROOIJ Lindy KIDS SPORT PROM/ALPHA MOTORHOMES

    10 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    11 VANDERBEKEN Joyce 12 VAN DEN HOEK Bianca 13 VERMEIR Aurelie 14 MAES Shana 15 NOBUS Anja 16 VARDAROS Christine 17 WILLIAMS Naomi 18 LOCKER Rebecca 19 BELLAERT Axelle 20 DE BRUYNE Meg 21 DEFOUR Lara 22 FRAEYE Katleen 23 BLANCHAERT Jo

    10-01-2017 om 13:03 geschreven door kenny


    09-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN MEN ELITE TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN MEN ELITE TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017     


    Zondag 08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Men Elite - 60´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    6 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA LIONS

    7 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA

    10 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 PEETERS Rob 12 ADAMS Jens 13 SOETE Daan 14 BAESTAENS Vincent EZC 1° 15 SWEECK Diether 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 MERLIER Braam EZC 2° 18 DE CLERCQ Angelo EZC 3° 19 ISERBYT Eli 20 HUYS Stijn 21 VAN COMPERNOLLE Kenneth 22 JASPERS Jappe 23 VERHEYEN Onno 24 HOFMAN Bart 25 UYTDEWILLIGEN Ingmar 26 BRAET Vinnie 27 VANDEKINDEREN Jens 28 VENS Quincy 29 HOEYBERGHS Daan 30 DE CLEYN Dave
    bk oostende -8-1-2017 1528.JPG
    Podium BK Men Elite met winnaar Wout Van Aert, Kevin Pauwels en Laurens Sweeck.
    bk oostende -8-1-2017 1525.JPG
                              De trofee voor de Belgische kampioen 2017.
    bk oostende -8-1-2017 1458.JPG
                        Aankomst van winnaar BK Men Elite met Wout Van Aert.
    bk oostende -8-1-2017 1464.JPG
                Wout Van Aert de nieuwe Belgische Kampioen veldrijden 2017.
    bk oostende -8-1-2017 1195.JPG
                                         Wout Van Aert was ongenaakbaar.
    bk oostende -8-1-2017 1518.JPG
    Podium BK Elite z.c. met winnaar Vincent Baestaens, Braam Merlier en Angelo De Clercq.
    bk oostende -8-1-2017 1490.JPG
                      Aankomst van winnaar BK Elite z.c. met Vincent Baestaens.
    bk oostende -8-1-2017 1138.JPG
                                Kevin Pauwels werd 2de op het BK Men Elite.
    bk oostende -8-1-2017 1122.JPG
                           Laurens Sweeck werd 3de op het BK Men Elite.
    bk oostende -8-1-2017 1303.JPG
                                           Michael Vanthourenhout
    bk oostende -8-1-2017 937.JPG
                                                          Toon Aerts
    bk oostende -8-1-2017 1238.JPG
                                              Daan Hoeyberghs
    bk oostende -8-1-2017 1235.JPG
                                                       Jappe Jaspers
    bk oostende -8-1-2017 1222.JPG
                       Eli Iserbyt, Dieter Vanthourenhout en Braam Merlier.
    bk oostende -8-1-2017 1184.JPG
                                                    Dario Tielen
    bk oostende -8-1-2017 1148.JPG
                              Angelo De Cercq en Kenneth Van Compernolle.
    bk oostende -8-1-2017 1115.JPG
                                               Gianni Vermeersch en Toon Aerts.
    bk oostende -8-1-2017 998.JPG
                                                       Vincent Baestaens
    bk oostende -8-1-2017 1078.JPG
               Yorben Van Tichelt, Bart Hofman en Ingmar Uytdewilligen.
    bk oostende -8-1-2017 898.JPG
                                     Start van het BK Men Elite & Elite z.c.
    bk oostende -8-1-2017 1534.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-01-2017 om 13:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN DAMES TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN DAMES ELITE & JEUGD TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017     


    Zondag 08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Dames Elite - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    2 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM (BK Beloften)

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    6 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    7 VANDERBEKEN Joyce DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    9 PALM Eva Maria DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 VAN DE VELDE Julie MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 MAES Shana 12 VERHOEVEN Suzanne 13 VERMEIR Aurelie 14 BELLAERT Axelle 15 TRUYEN Marthe 16 VERMEIREN Tinne 17 WILLEMS Gertie 18 NELEN Kristien 19 VAN DE PUTTE Kim 20 DE BRUYNE Meg 21 MICHELS Laure 22 VAN WUNSEL Lise 23 VAN WUNSEL Lara 24 ROMBOUTS Tine 25 GREEFS Kelly 26 VERMEERSCH Eva 27 FRAEYE Katleen 28 BLANCHAERT Jo 29 DOCX Mieke 30 VERRIEST Sandie
    bk oostende -8-1-2017 885.JPG
    Podium BK Dames Elite met winnares Sanne Cant, Laura Verdonschot en Ellen Van Loy.
    bk oostende -8-1-2017 893.JPG
    Podium Dames Beloften met winnares Laura Verdonschot, Eva Marie Palm en
    Shana Maes.
    bk oostende -8-1-2017 862.JPG
                     Aankomst van winnares BK Dames Elite met Sanne Cant.
    bk oostende -8-1-2017 866.JPG
    Aankomst van Laura Verdonschot die knap 2de werd en Belgisch kampioen bij
    de Dames Beloften.
    bk oostende -8-1-2017 715.JPG
                                      Sanne Cant en Laura Verdonschot.
    bk oostende -8-1-2017 725.JPG
                                                    Alicia Franck
    bk oostende -8-1-2017 683.JPG
                                                        Jara Noel
    bk oostende -8-1-2017 653.JPG
                                   Jinse Peeters en Tinne Vermeiren.
    bk oostende -8-1-2017 644.JPG
                                                         Axelle Bellaert
    bk oostende -8-1-2017 638.JPG
                                                       Aurelie Vermeir
    bk oostende -8-1-2017 623.JPG
    bk oostende -8-1-2017 617.JPG
                                                       Mieke Dockx
    bk oostende -8-1-2017 591.JPG
                                                Meg De Bruyne
    bk oostende -8-1-2017 584.JPG
                                                          Laure Michels
    bk oostende -8-1-2017 496.JPG
    bk oostende -8-1-2017 481.JPG
                          Start van het BK Dames Elite & Jeugd te Oostende.
    bk oostende -8-1-2017 470.JPG
    bk oostende -8-1-2017 454.JPG
    bk oostende -8-1-2017 453.JPG

     

    08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Dames Jeugd - 30´

    Aantal deelnemers: 9 - opgevers: 0

    1 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 VAN LOMMEL Yenthe LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    8 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)
    9 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    bk oostende -8-1-2017 877.JPG
    Podium BK Dames Jeugd met winnares Tess Van Loy, Kiona Crabbé en Julie Brouwers.
    bk oostende -8-1-2017 848.JPG
                  Aankomst van winnares BK Dames Jeugd met Tess Van Loy.

    bk oostende -8-1-2017 754.JPG
                                                        Tess Van Loy






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-01-2017 om 13:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN BELOFTEN TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN BELOFTEN TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017     


    Zondag 08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - U23 - 50´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 1

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    2 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    3 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DEGROOTE Jonas TARTELETTO-ISOREX

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    6 GOOSSENS Kobe MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    8 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 SMETS Gert 12 DERVEAUX Niels 13 DE MEYER Senne 14 DRIESEN Jarne 15 LIESSENS Jarno 16 VANDEBOSCH Victor 17 DEVOS Han 18 CALUWE Stijn 19 ROMBOUTS Seppe 20 TEIRLINCK Jens 21 KAISE Julien 22 BAUTERS Reno 23 BONNE Jenko 24 VERHEYEN Thomas 25 PAUWELS Tijl 26 HENNAUX Loic 27 VAN ROOSBROECK Pieter 28 DE PROOST Kyle 29 VANDENHEEDE Brecht 30 LEVECKE Milan
    bk oostende -8-1-2017 432.JPG
    Podium BK Beloften met winnaar Quinten Hermans, Nicolas Cleppe en Yannick Peeters.
    bk oostende -8-1-2017 377.JPG
                    Aankomst van winnaar BK Beloften met Quinten Hermans.
    bk oostende -8-1-2017 382.JPG
                                   Nicolas Cleppe eindigde op de 2de plaats.
    bk oostende -8-1-2017 384.JPG
                                 Yannick Peeters eindigde op de 3de plaats.
    bk oostende -8-1-2017 280.JPG
                                                        Dorian De Maeght
    bk oostende -8-1-2017 220.JPG
                              Aaron Vandermeirsch en Stefano Museeuw.
    bk oostende -8-1-2017 178.JPG
    bk oostende -8-1-2017 107.JPG
    bk oostende -8-1-2017 097.JPG
    bk oostende -8-1-2017 093.JPG
    bk oostende -8-1-2017 055.JPG
    bk oostende -8-1-2017 035.JPG
    bk oostende -8-1-2017 030.JPG
                                               Quinten Hermans
    bk oostende -8-1-2017 022.JPG
    bk oostende -8-1-2017 011.JPG
                               Start van het BK Beloften te Oostende.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-01-2017 om 13:17 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!