Zaterdag 07/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE(W) - Juniores (W) - 40´
Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 3
1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK
2 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM
4 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
5 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC
6 VAN GILS Maxim WAC TEAM
7 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC
8 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT
9 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT
10 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
11 VANDERMEULEN Niels 12 VANDEPUTTE Niels 13 FERDINANDE Anton 14 SIEMONS Julian 15 BRAES Brent 16 LEMMENS Sander 17 BELLENS Jarno 18 VAN DEN BROECK Arno 19 THYS Joren 20 KUYPERS Gerben 21 VLIEGEN Pieter-jan 22 BROUWERS Arno 23 DE VET Sander 24 GEYSELS Xander 25 VERMEERSCH Florian 26 VERDONCK Andres 27 SPRANGERS Lloyd 28 VAN RILLAER Witse 29 VAN DEN PLAS Jasper 30 CLYNHENS Jens 34 STUER Kwinten 36 VERBERCKMOES Fabio
07/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Nieuwelingen 1°Jaars - 30´
Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 3
1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM
2 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK
3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM
4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT
5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT
6 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
7 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT
8 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
9 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM
10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM
11 DE BOCK Rune 12 PORTERS Zeno 13 BLEYENBERG Jado 14 VIDTS Obie 15 DEJONGHE Senne 16 VAN COMPERNOLLE Jamie 17 DE LIE Arnaud 18 JANSSEN Wout 19 WILLEMS Gilles 20 GOYVAERTS Ibo 21 OMLOOP Mats 22 VANDERAERDEN Wout 23 CLAES Jary 24 LAURYSSEN Rik 25 GROOTJANS Andries 26 FIEVEZ Philippe 27 CLARYSSE Elio 28 DE MAERE Alessio 29 BEECKMAN Gauthier 30 VANPRAET Ruben 39 D´HOLLANDER Senne
07/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Nieuwelingen 2°Jaars - 30´
Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 3
1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK
2 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK
3 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT
4 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC
5 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM
6 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
7 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT
8 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
9 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
10 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D
11 VANSTEENKISTE Joshua 12 DHAEYE Enrico 13 WYSEURE Joran 14 VAN DER VEKEN Senne 15 DEJAEGHER Jasper 16 HERRYGERS Tieme 17 MEULEMANS Lennert 18 NOYENS Jarne 19 VANPARIJS Tjorven 20 VANDERMEER Quinten 21 GROSEMANS Daan 22 MEEUSEN Rik 23 DEBAELE Jorre 24 DE LAET Tomas 25 VANDENBORRE Mathias 26 VANDESOMPEL Cedric 27 LAEVENS Justin 28 BERCKMOES Jenno 29 VAN CLEEMPUT Bert 30 DE VOS Wannes
07/01/2017 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Aspiranten
12 jaar - deelnemers: 32 - opgevers: 3
1 JANSSENS Willem AA-DRINK JONGERENTEAM
2 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
3 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM
4 DE DOBBELAERE Born KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
5 SPRANGERS Bram ACROG - BALEN BC
20 WATERSCHOOT Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
26 VAN DER KELEN Victor PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
29 DE WILDE Senna PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
13 jaar - deelnemers: 35 - opgevers: 2
1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT
2 HEULENS Sem WAC TEAM
3 CEULEMANS Niels HEIST CYCLING TEAM (HCT)
4 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
5 D´HOUST Yani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
13 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
14 jaar - deelnemers: 38 - opgevers: 4
1 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT
2 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
3 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
4 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW
5 JAENEN Jelle OMC MTB CLUB - OPOETEREN
13 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
14 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
27 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
12 jaar Meisjes - deelnemers: 3 - opgevers: 1
1 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
2 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM
13 jaar Meisjes - deelnemers: 2 - opgevers: 0
1 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
2 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW
14 jaar Meisjes - deelnemers: 4 - opgevers: 2
1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING
2 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
|