.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    25-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE BALEGEM VAN ZONDAG 25/12/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE BALEGEM VAN ZONDAG 25/12/2016     


    Zondag 25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    2 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    6 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    7 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    8 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    10 KAISE Julien COLOR CODE - ARDEN´BEEFU23.C

    11 DEVOS Han 12 COLAERT Pascal 13 DE WISPELAERE Bert 14 TEIRLINCK Jens 15 TIELEN Dario 16 VANDEVELDE Ruben 17 SIEBENS Gianni 18 ALDERWEIRELD Robin 19 DENOLF Ritchie 20 DEWITTE Pieter 21 THIJS Wim 22 VANDERMEIRSCH Aaron 23 VAN DE VELDE Thomas 24 CARRIOU Maxime FRA 25 VANDENBROUCKE Niels 26 LEWIS William GBR 27 QUINTYN Gregory 28 DE CLEYN Dave 29 COUCKUYT Jens 30 DECLERCK Mathias
    3W3A6275.JPG
       Winnaar Beloften met Jenko Bonne en winnaar Elite z.c. met Quincy Vens.
    3W3A6237.JPG
                          Aankomst van winnaar Elite z.c. met Quincy Vens.
    3W3A6244.JPG
                        Aankomst van winnaar Beloften met Jenko Bonne.
    3W3A5883.JPG
    3W3A5890.JPG
    3W3A5918.JPG
    3W3A5781.JPG
                              Start van de Elite z.c. en de Beloften te Balegem.

     

    25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 23 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 THYS Joren KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    11 COCKX Maxim 12 CHRISTIAENS Thijs 13 SANTY Arne 14 SEMPELS Gill 15 VLERICK Lars 16 LA FRESNE Julien FRA 17 SLABBINCK Sietse 18 BRUNING Jente 19 VULLERS Brain 20 VAN DER BORGHT Jani 21 VERMEIR Aurelie 22 GELDHOF Anja 23 FRAEYE Katleen
    3W3A5761.JPG
    Winnaar Dames Elite met Aurelie Vermeir en winnaar Juniores met Anton Ferdinande.
    3W3A5736.JPG
                      Aankomst van winnaar Juniores met Anton Ferdinande.
    3W3A5682.JPG
    3W3A5584.JPG
    3W3A5529.JPG
                                     Start van de Juniores en Dames Elite.


    Nieuwelingen - deelnemers: 39 - opgevers: 4 - 30'

    1 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    10 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 DE RIJCK Nando 12 VAN COMPERNOLLE Jamie 13 PAWLAK Nathan USA 14 VANLUCHENE Maxim 15 DE ROECK Mathis 16 LAEVENS Justin 17 BLEYENBERG Jado 18 DE BOCK Rune 19 OMLOOP Mats 20 VAN MEER Erben NED 21 BERT Jasper 22 VANPRAET Ruben 23 VIDTS Obie 24 CLAES Jary 25 SALOMEZ Ydris 26 BLOEM Senne 27 LAVERGE Maxim 28 CHRISTIAENS Jonas 29 VAN DER PLAETSEN Damon 30 BLOMMAERT Renzo 33 D´HOLLANDER Senne
    3W3A5518.JPG
    Winnaar Nieuwelingen Lukas Malezsewski, winnaar Nieuwelingen 1°jaars en
    winnares Dames jeugd met Tess Van Loy.
    3W3A5487.JPG
                    Aankomst winnaar Nieuwelingen met Lukas Malezsewski.
    3W3A5183.JPG
                                             Start van de Nieuwelingen.

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3W3A5751.JPG
                     Aankomst van winnares Dames Elite met Aurelie Vermeir.
     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    3W3A5512.JPG
                               Winnares Dames Jeugd met Tess Van Loy.
    3W3A5186.JPG
                                      Start van de Dames Jeugd.
     

    25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 15

    1 YONI DE BOCK uit Moerbeke DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    2 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 VANDEKERCKHOVE Tim DAGPAS

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMAT

    9 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 WAMPERS Yannick 12 PARIDAENS Rob 13 ROGIERS Kurt 14 DEBEURME Steve 15 VERNOU Lorenzo
    3W3A5181.JPG
    Winnaar Amateurs met Yoni De Bock en winnaar Masters A met Jurgen Janssens.
    3W3A5144.JPG
                            Aankomst van winnaar Amateurs met Yoni De Bock.
    3W3A5168.JPG
                                    Winnaar Masters A met Jurgen Janssens.
    3W3A4994.JPG
    3W3A5002.JPG
    3W3A4968.JPG
                                    Start van de Amateurs en Masters A.

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DANIEL Alexander GBR MATLOCK CC

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 BOUDREAU Marc CAN CYCLING RACING

    10 FOSSELLE Gerdy DAGPAS

    11 MYNGHEER Erik 12 DE WAELE Marnic 13 VAN MEER Edgar NED 14 VANHONSEBROUCK Franky 15 DUMONT Jurgen 16 MYNGHEER Johan 17 VAN WAES David 18 BULTYNCK Geert 19 VAN GOETHEM Danny 20 BOUDRY Pedro
    3W3A4959.JPG
    Winnaar Masters C met Dirk Mertens en winnaar Masters B met Stefan Nerinckx.
    3W3A4937.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters B met Stefan Nerinckx.
    3W3A4710.JPG
                                           Benny De Bock werd knap 2de.
    3W3A4695.JPG
                                               Start van de Masters B.


    Masters C - deelnemers: 18

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    6 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 VENS Dirk 12 LAFORGE Eric 13 WATTS Brooke USA 14 SWINNEN Rene 15 GROENÉ Yvan 16 GOETHALS Ronny 17 HOLVOET Franki 18 HURTECANT Roland
    3W3A4946.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters C met Dirk Mertens.
    3W3A4699.JPG
                                              Start van de Masters C.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-12-2016 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan YONI DE BOCK met zijn 2°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Yoni De Bock.jpg   

          Yoni De Bock     

    Zondag 25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    2 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    6 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    7 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    8 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    10 KAISE Julien COLOR CODE - ARDEN´BEEFU23.C

    11 DEVOS Han 12 COLAERT Pascal 13 DE WISPELAERE Bert 14 TEIRLINCK Jens 15 TIELEN Dario 16 VANDEVELDE Ruben 17 SIEBENS Gianni 18 ALDERWEIRELD Robin 19 DENOLF Ritchie 20 DEWITTE Pieter 21 THIJS Wim 22 VANDERMEIRSCH Aaron 23 VAN DE VELDE Thomas 24 CARRIOU Maxime FRA 25 VANDENBROUCKE Niels 26 LEWIS William GBR 27 QUINTYN Gregory 28 DE CLEYN Dave 29 COUCKUYT Jens 30 DECLERCK Mathias
     

    25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 23 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 THYS Joren KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    11 COCKX Maxim 12 CHRISTIAENS Thijs 13 SANTY Arne 14 SEMPELS Gill 15 VLERICK Lars 16 LA FRESNE Julien FRA 17 SLABBINCK Sietse 18 BRUNING Jente 19 VULLERS Brain 20 VAN DER BORGHT Jani 21 VERMEIR Aurelie 22 GELDHOF Anja 23 FRAEYE Katleen


    Nieuwelingen - deelnemers: 39 - opgevers: 4 - 30'

    1 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    10 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 DE RIJCK Nando 12 VAN COMPERNOLLE Jamie 13 PAWLAK Nathan USA 14 VANLUCHENE Maxim 15 DE ROECK Mathis 16 LAEVENS Justin 17 BLEYENBERG Jado 18 DE BOCK Rune 19 OMLOOP Mats 20 VAN MEER Erben NED 21 BERT Jasper 22 VANPRAET Ruben 23 VIDTS Obie 24 CLAES Jary 25 SALOMEZ Ydris 26 BLOEM Senne 27 LAVERGE Maxim 28 CHRISTIAENS Jonas 29 VAN DER PLAETSEN Damon 30 BLOMMAERT Renzo 33 D´HOLLANDER Senne

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

     

    25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 15

    1 YONI DE BOCK uit Moerbeke DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    2 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 VANDEKERCKHOVE Tim DAGPAS

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMAT

    9 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 WAMPERS Yannick 12 PARIDAENS Rob 13 ROGIERS Kurt 14 DEBEURME Steve 15 VERNOU Lorenzo

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DANIEL Alexander GBR MATLOCK CC

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 BOUDREAU Marc CAN CYCLING RACING

    10 FOSSELLE Gerdy DAGPAS

    11 MYNGHEER Erik 12 DE WAELE Marnic 13 VAN MEER Edgar NED 14 VANHONSEBROUCK Franky 15 DUMONT Jurgen 16 MYNGHEER Johan 17 VAN WAES David 18 BULTYNCK Geert 19 VAN GOETHEM Danny 20 BOUDRY Pedro


    Masters C - deelnemers: 18

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    6 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 VENS Dirk 12 LAFORGE Eric 13 WATTS Brooke USA 14 SWINNEN Rene 15 GROENÉ Yvan 16 GOETHALS Ronny 17 HOLVOET Franki 18 HURTECANT Roland

    25-12-2016 om 17:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 25/12/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Jimmy Segers vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 26 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Op Kerstdag meteen een mooie groep voor de duurtraining en een tegenwind om 'U' tegen te zeggen. Kopmannen van de dag waren 'Jimmy Segers en Kenny Janssens' die 3/4 van de rit voor hun rekening namen. Het tempo lag mooi egaal zodat iedereen goed kon volgen. De afstand bedroeg 78 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 98 km, het gemiddelde was goed voor 31,9 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Jimmy Segers , Alain Verbeke , Yves Delhasse , Franky Wielandt , Annemie Van Nespen , André Stuer , Stefan Van Broeck , Chris Van Cleemput , Walter Meseure , Filip Van Royen , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Kurt Vermeulen , Wim Heyndrickx , Jochem Smet , Tommy Van Osselaer , Jonathan Van Kerckhove , Pieter Covents , Davy Marin , Glenn Marin , M. Verschueren , ???? en Kenny Janssens.

    25-12-2016 om 13:39 geschreven door kenny


    23-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 23/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Vrijdag 23/12/2016
    DIEGEM (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 4

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    7 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 SWEECK Diether 12 WALSLEBEN Philipp GER 13 MEISEN Marcel GER 14 SOETE Daan 15 ESTEBAN AGUANDO Ismael ESP 16 BOROS Michael CZE 17 PEETERS Rob 18 ADAMS Joeri 19 SäGESSER Severin SUI 20 RUIZ DE LARRINAGA IBAñEZ Javier ESP 21 SUAREZ FERNANDEZ Kevin ESP 22 VERMEERSCH Gianni 23 KABUSH Geoff CAN 24 HOEYBERGHS Daan 25 TARAMARCAZ Julien SUI 26 GODRIE Stan NED 27 DE CLEYN Dave 28 VAN POPPEL Boy NED 29 SWEECK Hendrik 30 SCHMIDT Marvin GER

     

    23/12/2016 DIEGEM (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 4

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    3 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 ORTS LLORET Felipe ESP GINESTAR-DELIKIA-RIDLEY

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    9 VAN DER HEIJDEN Maik NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    10 WHITE Curtis USA OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES

    11 VAN DER MEER Gosse NED 12 PEETERS Yannick 13 DUBAU Joshua FRA 14 BAKX Kelvin NED 15 SCHUERMANS Jelle 16 GOOSSENS Kobe 17 DRIESEN Jarne 18 DEGROOTE Jonas 19 HECHT Gage USA 20 BOUWMANS Dylan NED 21 DEKKER Jens NED 22 VANDEBOSCH Victor 23 ROMBOUTS Seppe 24 TOUPALIK Adam CZE 25 TURGIS Tanguy FRA 26 VAN DER HEIJDEN Bjorn NED 27 JASPERS Jappe 28 WILLSEY Cooper USA 29 CALUWE Stijn 30 LIESSENS Jarno

     

    23/12/2016 DIEGEM (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 1

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    4 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    5 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    8 HOLMGREN Gunnar CAN CYCLING CANADA CYCLISME

    9 AGTERBERG Kyle NED G.W.C. DE ADELAAR

    10 ROUILLER Loris SUI IKO ENERTHERM BEOBANK

    11 VAN DEN BROECK Arno 12 VERDONCK Andres 13 HAZEKAMP Bart NED 14 MAHER Lane USA 15 VRACHTEN Arne 16 STEPHENSON Denzel USA 17 DE VET Sander 18 HORNY Clément 19 SPRANGERS Lloyd 20 SIEMONS Julian 21 THYS Joren 22 TULETT Daniel GBR 23 CLYNHENS Jens 24 LEMMENS Sander 25 VAN HELVOIRT Koen NED 26 ARTZ Bart NED 27 SWARTZ Caleb USA 28 VAN DEN EYNDE Vince 29 VAN RILLAER Witse 30 SANDERSON Brody CAN 46 VERMEERSCH Florian

     

    23/12/2016 DIEGEM (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 1

    1 VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    3 NASH Katerina CZE CLIF PRO TEAM

    4 BRAND Lucinda NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    6 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    9 MILLER Amanda USA PEPPER PALACE PRO CYCLING P/B THE HAPPY TOOTH

    10 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 KAPTHEIJNS Maud NED 12 DE BOER Sophie NED 13 SELS Loes 14 KASTELIJN Yara NED 15 ANDERSON Elle USA 16 WHITE Emma USA 17 HENZELIN Lise-marie SUI 18 VAN DER HEIJDEN Inge NED 19 WORST Annemarie NED 20 HEIGL Nadja AUT 21 VERHESTRAETEN Karen 22 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED 23 HOEKE Geerte NED 24 VAN ANROOIJ Lindy NED 25 NAGENGAST Fleur NED 26 TERPSTRA Anne NED 27 VAN DE REE Monique NED 28 ARZUFFI Allegra ITA 29 GONZALEZ BLANCO Alicia ESP 30 ERLANDSSON Åsa SWE 54 DE BRUYNE Meg

    23-12-2016 om 23:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 2017
                             PLOEGVOORSTELLING

       PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3W3A4663.JPG
                                           ASPIRANTEN
     
    3W3A4628.JPG
    3W3A4629.JPG
    3W3A4555.JPG 3W3A4532.JPG 3W3A4457.JPG 3W3A4616.JPG 3W3A4510.JPG
                Aaike Cools                      Nick Van Royen              Jeff Van Pelt                 Brady Symons
                    Rune De Baere 
    3W3A4463.JPG 3W3A4451.JPG 3W3A4453.JPG 3W3A4460.JPG
         Reinoud Rottiers              Fleur De Veirman                Ruben Fierens           Fabrice De Veirman

      
                                        MINIEMEN

    3W3A4415.JPG 3W3A4424.JPG 3W3A4438.JPG 3W3A4411.JPG 3W3A4439.JPG
      Arne Mettepenningen         Edgard Clemminck          Tibo Landtsheer                 Arne De Maere                      Maren Segers         
    3W3A4420.JPG 3W3A4417.JPG 3W3A4430.JPG 3W3A4442.JPG 3W3A4444.JPG
        Senne Waterschoot                 Rune Bombeke                 Fons Laureys                      Lowie Baeck          Torres Van Landeghem
    3W3A4615.JPG 3W3A4422.JPG 3W3A4426.JPG 3W3A4428.JPG 3W3A4431.JPG
           Oskar De Meester           Victor Van Der Kelen            Thibault Thierens            Shany De Schoesitter         Thibau Stevens
    3W3A4434.JPG 3W3A4435.JPG 3W3A4446.JPG 3W3A4455.JPG 3W3A4561.JPG
                Ian Kimpe                    Lander Heirwegh            Victor-Jan Hiel                Emma Van Pelt             Eve Van Buynder
    3W3A4467.JPG 3W3A4473.JPG 3W3A4477.JPG 3W3A4479.JPG 3W3A4481.JPG
        Tygho De Backer        Shany De Schoesitter             Amy De Bruyne         Hanne Camacho Gomes           Manu Devloo
    3W3A4507.JPG 3W3A4509.JPG 3W3A4544.JPG 
           Senna De Wilde               Nicolas De Kuyper                 Warre Mertens    
                  

                                    NIEUWELINGEN   

    3W3A4632.JPG
    3W3A4493.JPG 3W3A4606.JPG 3W3A4520.JPG 3W3A4489.JPG 3W3A4552.JPG
             Kai Pauwels
                  Tristan Timmermans        Thomas Vercauteren               Branko Huys                    Alec Maes

    3W3A4538.JPG 3W3A4603.JPG 3W3A4604.JPG 3W3A4461.JPG 3W3A4487.JPG
         Wannes De Beer                  Sybren Van Houte                Arjan Poleij                Thibeau Colman            Ben De Praetere
    3W3A4541.JPG 3W3A4494.JPG 3W3A4466.JPG 3W3A4470.JPG 3W3A4472.JPG 
          Bert Van Cleemput              Wouter Hopmans                 Cody Cornelis                  Natan Cornelis                Damy Troch
    3W3A4491.JPG   3W3A4542.JPG   3W3A4565.JPG   3W3A4568.JPG 
        Tristan Van Hassel                    Milan Huygens                      Jo Blansaer                        Senne D'Hollander
    3W3A4505.JPG   3W3A4522.JPG   3W3A4525.JPG
         Lennert Van Tichelt                         Milan Cosyns                       Jado Bleyenberg


                                         DAMES    

    3W3A4648.JPG
    3W3A4449.JPG       3W3A4497.JPG       3W3A4498.JPG  
        Gemke De Rocker                    Brenda Van Goethem                     Marie Van Assche
    3W3A4447.JPG       3W3A4563.JPG       3W3A4501.JPG
       Sophie Fleur Tierolf                 Luca Van Den Bossche                 Xena Van Hecke      


                                      JUNIORES    

    3W3A4640.JPG
    3W3A4646.JPG
    3W3A4516.JPG   3W3A4518.JPG   3W3A4530.JPG   3W3A4546.JPG 
             Giovanni Laurent                    Brecht Goossens                     Tibo Van Camp                     Tim Bierkens
    3W3A4548.JPG 3W3A4570.JPG 3W3A4526.JPG 3W3A4513.JPG 3W3A4503.JPG
               Kevin Reuvers                  Stijn De Bock                Gregory Schelfout               Luca De Wilde           Nick Van Der Meulen

    3W3A4609.JPG 3W3A4475.JPG  3W3A4515.JPG 3W3A4528.JPG
           Geert Verheijen             Steven Vermeulen                  Pepijn Hillemans                 Quinten Helsemans


                                     EZC/MASTERS    

    3W3A4652.JPG  
    3W3A4655.JPG 3W3A4536.JPG 3W3A4551.JPG 3W3A4556.JPG
           Benny De Bock                      Stijn Gidé                    Steven Verschelden                      Geert Smet


                                                                        PLOEGLEIDERS
     

    3W3A4624.JPG   3W3A4610.JPG   3W3A4682.JPG   3W3A4588.JPG   3W3A4590.JPG 
       3W3A4596.JPG   3W3A4594.JPG   3W3A4680.JPG   3W3A4612.JPG
    3W3A4619.JPG 3W3A4620.JPG 3W3A4622.JPG 3W3A4572.JPG 3W3A4586.JPG
    3W3A4574.JPG   3W3A4576.JPG   3W3A4580.JPG   3W3A4582.JPG
     3W3A4584.JPG   3W3A4592.JPG   3W3A4578.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-12-2016 om 19:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF DECEMBER 2016 - PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Rudyco December 2016 1.jpg
    Rudyco December 2016 2.jpg

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    23-12-2016 om 18:58 geschreven door kenny


    22-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 21/12/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Patrick Deyaert vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 22 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Met een stevige zuidwestenwind wisten de kopmannen meteen hoe het er vandaag voor stond en dus werd er vooraan op regelmatige basis van positie gewisseld. Het tempo lag zeer egaal zodat de wekelijkse midweek duurtraining door iedereen gesmaakt werd. De afstand bedroeg 78 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 98 km, het gemiddelde was goed voor 31,4 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman , Modest Smet , Walter Verhelst , Hank Mees , Annemie Van Nespen , Luc Goossens , Tom De Beer , Roberto Vercauteren , Walter Meseure , Patrick Deyaert , Kristoff Heyns , Adrien Maes , Franky De Witte , William Despeels , Pascal Brack , Werner Van Der Weken , Saskia Van Overmeire , Wim De Cleen , Wouter De Cleen , Eric Vermeuken , Rudi Serverius en Kenny Janssens.

    22-12-2016 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!