.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 18/12/2016 NAMEN (N)Men Elite UCI – Wereldbeker - 60´

    Aantal deelnemers: 55

    1-Mathieu Van der Poel-  NED

    2-Wout Van Aert-  BEL

    3-Kevin Pauwels-  BEL

    4-Tom Meeusen-  BEL

    5-Laurens Sweeck-  BEL

    6-Corné Van Kessel-  NED

    7-Toon Aerts-  BEL

    8-Michaël Vanthourenhout-  BEL

    9-Marcel Meisen-  GER

    10-Klaas Vantornout-  BEL

    11-Gianni Vermeersch-  BEL 12-Michael Boros-  CZE 13-Philipp Walsleben-  GER 14-Severin Sägesser-  SUI 15-Jens Adams-  BEL 16-Tim Merlier-  BEL 17-Ismael Esteban Aguando-  ESP 18-Vincent Baestaens-  BEL 19-Stephen Hyde-  USA 20-Dieter Vanthourenhout-  BEL 21-Stan Godrie-  NED 22-Nicola Rohrbach-  SUI 23-Diether Sweeck-  BEL 24-Javier Ruiz de Larrinaga Ibañez-  ESP 25-Lukas Winterberg-  SUI 26-Martin Haring-  SVK 27-Daan Soete-  BEL 28-Jim Aernouts-  BEL 29-David Van der Poel-  NED 30-Sascha Weber-  GER

     

    18/12/2016 NAMEN (N)Veldrijden U23 UCI - Wereldbeker - 50´

    Aantal deelnemers: 53

    1-Joris Nieuwenhuis- NED

    2-Quinten Hermans - BEL

    3-Thijs Aerts- BEL

    4-Clement Russo- FRA

    5-Eli Iserbyt - BEL

    6-Nicolas Cleppe- BEL

    7-Adam Toupalik- CZE

    8-Lucas Dubau- FRA

    9-Gioele Bertolini- ITA

    10-Degroote Jonas- BEL

    11-Yannick Peeters- BEL 12-Nadir Colledani- ITA 13-Jakob Dorigoni- ITA 14-Felipe Orts Lloret- ESP 15-Kobe Goossens- BEL 16-Maik Van Der Heijden- NED 17-Curtis White – USA 18-Tomas Joseph- BEL 19-Jens Dekker- NED 20-Simon Andreassen- DEN 21-Joshua Dubau- FRA 22-Niels Derveaux- BEL 23-Kevin Kuhn- SUI 24-Wesley Floren- NED 25-Gosse Van Der Meer- NED 26-Jelle Schuermans- BEL 27-Jappe Jasper –BEL 28-Sieben Wouters- NED 29-Gage Hecht – USA 30-Lander Loockx- BEL


    18/12/2016
    NAMEN (N) - Veldrijden Dames UCI - Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 49

    1-Katerina Nash - CZE

    2-Eva Lechner - ITA

    3-Sophie De Boer- NED

    4-Alice Maria Arzuffi- ITA

    5-Christine Majerus- LUX

    6-Ellen Van Loy- BEL

    7-Amanda Miller - USA

    8-Nikki Brammeier- GBR

    9-Lucinda Brand - NED

    10-Maud Kaptheijns - NED

    11-Evie Richards- GBR 12-Kaitlin Antonneau – USA 13-Sanne Cant- BEL 14-Chiara Teocchi- ITA 15-Pavla Havlikova- CZE 16-Ellen Noble – USA 17-Jolien Verschueren- BEL 18-Nadja Heigl – AUT 19-Nikola Nosková- CZE 20-Lucie Chainel – FRA 21-Ffion James- GBR 22-Emma White – USA 23-Loes Sels- BEL 24-Aida Nuno Palacio- ESP 25-Joyce Vanderbeken- BEL 26-Inge Van Der Heijden- NED 27-Karen Verhestraeten – BEL 28-Laura Verdonschot- BEL 29-Hélène Clauzel- FRA 30-Evita Muzic - FRA


    18/12/2016 NAMEN (N) - Veldrijden Juniores UCI – Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 58

    1-Thomas Pidcock- GBR

    2-Antoine Benoist- FRA

    3-Maxime Bonsergent- FRA

    4-Filippo Fontana- ITA

    5-Thymen Arensman- NED

    6-Toon Vandebosch- BEL

    7-Daniel Tulett- GBR

    8-Ben Turner- USA

    9-Iván Feijoo Alberte- ESP

    10-Timo Kielich- BEL

    11-Andreas Goeman- BEL 12-Tomas Kopecky- CZE 13-Gunnar Holmgren- CAN 14-Nicolas Guillemin- FRA 15-Loris Rouiller- SUI 16-Denzel Stephenson- USA 17-Jelle Camps- BEL 18-Florian Vermeersch- BEL 19-Yentl Bekaert- BEL 20-Kyle Agterberg- NED 21-Lorenzo Calloni- ITA 22-Pieter-Jan Vliegen- BEL 23-Jan Gavenda- CZE 24-Bart Artz- NED 25-Maxim Van Gils- BEL 26-Arno Van Den Broeck- BEL 27-Arne Vrachten- BEL 28-Ryan Kamp- NED 29-Antoine Raugel- FRA 30-Vince Van Den Eynde- BEL


    Zondag 18/12/2016 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden Aspiranten - Provinciaal kampioenschap

    Aantal deelnemers: 

    18-12-2016 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 17/12/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 17/12/2016     


    Zaterdag 17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 4

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 BAESTAENS Vincent BEOBANK-CORENDON

    11 VERMEERSCH Gianni 12 VANTHOURENHOUT Dieter 13 MEEUSEN Tom 14 VAN DER POEL David NED 15 WALSLEBEN Philipp GER 16 VENTURINI Clément FRA 17 ADAMS Joeri 18 FRANZOI Enrico ITA 19 UYTDEWILLIGEN Ingmar 20 BOROS Michael CZE 21 VANDEKINDEREN Jens 22 MERLIER Braam 23 CANT Kevin 24 DE CLEYN Dave 25 TIELEN Dario 26 THOMPSON Eric USA 27 GYS Jens 28 SWEECK Hendrik 29 GOOSEN Wouter 30 MCCONNELL Mark CAN
    3W3A4372.JPG
                  Aankomst van winnaar Men Elite met Mathieu Van Der Poel.
    3W3A4389.JPG
                                      Aankomst van de 2de Wout Van Aert.
    3W3A4405.JPG
    3W3A4349.JPG
                                        Kevin Pauwels werd knap 3de.
    3W3A4348.JPG
                                 Mathieu Van Der Poel en Wout Van Aert.
    3W3A4102.JPG
    3W3A4109.JPG
    3W3A3972.JPG
    3W3A3946.JPG
                                     Start van de Men Elite te Antwerpen.

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    5 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    9 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    10 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 BAKX Kelvin NED 12 DRIESEN Jarne 13 SIEBENS Gianni 14 PAUWELS Tijl 15 LIESSENS Jarno 16 VADER Milan NED 17 VAN DIJKE Koen NED 18 VERHEYEN Thomas 19 SMETS Gert 20 BOER Erik NED 21 VAN ROOSBROECK Pieter 22 BAUTERS Reno 23 MUSKENS Mart NED 24 VANDEBOSCH Victor 25 CLACHERTY Frazer GBR 26 DE PROOST Kyle 27 KAISE Julien 28 DEVOS Han 29 VAN DEN BOS Perry NED 30 VAN STAEYEN Maarten
    3W3A3525.JPG
       Podium U23 met winnaar Quinten Hermans, Eli Iserbyt en Nicolas Cleppe.
    3W3A3522.JPG
    3W3A3536.JPG
                                                  Eli Iserbyt werd 2de.
    3W3A3511.JPG
                      Aankomst van winnaar U23 met Quinten Hermans.
    3W3A3257.JPG
                                        Eli Iserbyt en Quinten Hermans.
    3W3A3344.JPG
    3W3A3255.JPG
                                   Start Van de U23 te Antwerpen.

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´ 

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 5

    1 VRACHTEN Arne VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    3 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    5 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    7 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 BELLENS Jarno 12 VAN HELVOIRT Koen NED 13 LOOHUIS Lars NED 14 JORDENS Jarno 15 STUER Kwinten 16 VANDEN BUSSCHE Wannes 17 DE SMET Thibaut 18 VREESWIJK Luca NED 19 KONINGS Robbe 20 VISSER Jarmo NED 21 BEKAERT Seppe 22 BRUYNINCKX Jonas 23 GEURTS Kyro NED 24 CLAUWAERT Maarten 25 OBERTEICHER Marco GER 26 GOVAERTS Brent 27 VADER Damy NED 28 SUIJKERBUIJK Raoul NED 29 VERHEYDE Leander 30 ERREBO Oliver Emil DEN
    3W3A3247.JPG
    Podium Juniores met winnaar Arne Vrachten, Daniel Tulett en Andres Verdonck.
    3W3A3246.JPG
    3W3A3231.JPG
                         Aankomst van winnaar Juniores met Arne Vrachten.
    3W3A3205.JPG

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    3 NASH Katarina CZE CLIF PRO TEAM

    4 VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    5 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    6 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 ANTONNEAU Kaitlin USA TWENTY 16 p/b SHO-AIR

    9 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM- AVALON PRO CYCLING

    10 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 VERSCHUEREN Jolien 12 SELS Loes 13 KAPTHEIJNS Maud NED 14 VERHESTRAETEN Karen 15 RICHARDS Evie GBR 16 MICHIELS Githa 17 MAES Shana 18 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 19 NAGENGAST Fleur NED 20 VAN DEN HOEK Bianca NED 21 TERPSTRA Anne NED 22 GOOSSENS Veerle NED 23 VAN DER BURG Esther NED 24 PEETERS Jinse 25 VAN DE REE Monique NED 26 NOSKOVA Nikola CZE 27 WEERINK Floor NED 28 MEISTROK Susanne NED 29 BELLAERT Axelle 30 PALM Eva Maria 35 DE BRUYNE Meg
    3W3A3889.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Sophie De Boer en Katarina Nash.
    3W3A3883.JPG
    3W3A3874.JPG
                                      Winnares Dames Elite Sanne Cant.
    3W3A3855.JPG
                 De spurt voor de zege met Sanne Cant voor Sophie De Boer.
    3W3A3714.JPG
    3W3A3680.JPG
    3W3A3603.JPG
                                      Start Dames Elite te Antwerpen.
    3W3A3594.JPG
                          Marianne Vos terug aan de start van een veldrit.
    3W3A3567.JPG
    3W3A3942.JPG
                       Onze fotografe Rita Thienpondt met Sophie De Boer.

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 54 - opgevers: 3

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    4 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    6 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    7 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    8 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    9 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    11 STRIK Dylan NED 12 HERMANS Berre 13 MEULEMANS Lennert 14 VAN TRICHT Floris 15 JEZEK Tomas CZE 16 CAS Stijn 17 MEEUSEN Rik 18 VERHAEGEN Lennie 19 QUETS Stijn 20 BELMANS Lennert 21 HERRYGERS Tieme 22 WILLEMS Robbe 23 DE SMET Nicolas 24 VAN DER VEKEN Senne 25 NOYENS Jarne 26 HLADIK Josef CZE 27 DE PROOST Mats 28 BLEYENBERG Jado 29 GROOTJANS Andries 30 JANSSEN Wout


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.


    3W3A3561.JPG

    3W3A3558.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-12-2016 om 11:00 geschreven door kenny


    17-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 17/12/2016
    ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 4

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 BAESTAENS Vincent BEOBANK-CORENDON

    11 VERMEERSCH Gianni 12 VANTHOURENHOUT Dieter 13 MEEUSEN Tom 14 VAN DER POEL David NED 15 WALSLEBEN Philipp GER 16 VENTURINI Clément FRA 17 ADAMS Joeri 18 FRANZOI Enrico ITA 19 UYTDEWILLIGEN Ingmar 20 BOROS Michael CZE 21 VANDEKINDEREN Jens 22 MERLIER Braam 23 CANT Kevin 24 DE CLEYN Dave 25 TIELEN Dario 26 THOMPSON Eric USA 27 GYS Jens 28 SWEECK Hendrik 29 GOOSEN Wouter 30 MCCONNELL Mark CAN

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    5 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    9 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    10 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 BAKX Kelvin NED 12 DRIESEN Jarne 13 SIEBENS Gianni 14 PAUWELS Tijl 15 LIESSENS Jarno 16 VADER Milan NED 17 VAN DIJKE Koen NED 18 VERHEYEN Thomas 19 SMETS Gert 20 BOER Erik NED 21 VAN ROOSBROECK Pieter 22 BAUTERS Reno 23 MUSKENS Mart NED 24 VANDEBOSCH Victor 25 CLACHERTY Frazer GBR 26 DE PROOST Kyle 27 KAISE Julien 28 DEVOS Han 29 VAN DEN BOS Perry NED 30 VAN STAEYEN Maarten

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´ 

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 5

    1 VRACHTEN Arne VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    3 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    5 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    7 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 BELLENS Jarno 12 VAN HELVOIRT Koen NED 13 LOOHUIS Lars NED 14 JORDENS Jarno 15 STUER Kwinten 16 VANDEN BUSSCHE Wannes 17 DE SMET Thibaut 18 VREESWIJK Luca NED 19 KONINGS Robbe 20 VISSER Jarmo NED 21 BEKAERT Seppe 22 BRUYNINCKX Jonas 23 GEURTS Kyro NED 24 CLAUWAERT Maarten 25 OBERTEICHER Marco GER 26 GOVAERTS Brent 27 VADER Damy NED 28 SUIJKERBUIJK Raoul NED 29 VERHEYDE Leander 30 ERREBO Oliver Emil DEN

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    3 NASH Katarina CZE CLIF PRO TEAM

    4 VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    5 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    6 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 ANTONNEAU Kaitlin USA TWENTY 16 p/b SHO-AIR

    9 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM- AVALON PRO CYCLING

    10 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 VERSCHUEREN Jolien 12 SELS Loes 13 KAPTHEIJNS Maud NED 14 VERHESTRAETEN Karen 15 RICHARDS Evie GBR 16 MICHIELS Githa 17 MAES Shana 18 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 19 NAGENGAST Fleur NED 20 VAN DEN HOEK Bianca NED 21 TERPSTRA Anne NED 22 GOOSSENS Veerle NED 23 VAN DER BURG Esther NED 24 PEETERS Jinse 25 VAN DE REE Monique NED 26 NOSKOVA Nikola CZE 27 WEERINK Floor NED 28 MEISTROK Susanne NED 29 BELLAERT Axelle 30 PALM Eva Maria 35 DE BRUYNE Meg

     

    17/12/2016 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 54 - opgevers: 3

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    4 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    6 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    7 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    8 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    9 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    11 STRIK Dylan NED 12 HERMANS Berre 13 MEULEMANS Lennert 14 VAN TRICHT Floris 15 JEZEK Tomas CZE 16 CAS Stijn 17 MEEUSEN Rik 18 VERHAEGEN Lennie 19 QUETS Stijn 20 BELMANS Lennert 21 HERRYGERS Tieme 22 WILLEMS Robbe 23 DE SMET Nicolas 24 VAN DER VEKEN Senne 25 NOYENS Jarne 26 HLADIK Josef CZE 27 DE PROOST Mats 28 BLEYENBERG Jado 29 GROOTJANS Andries 30 JANSSEN Wout


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    17-12-2016 om 16:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 9°Veldritzege bij de Masters A !!!

      Nicky David 1.jpg 

                Nicky David


    Zaterdag 17/12/2016 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2
    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    4 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    6 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    7 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    8 DENUWELAERE Jan MAHIEU CONSTRUCT - KONAELITE

    9 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEU23

    10 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    11 DE DECKER Steven 12 DENOLF Ritchie 13 DECLERCK Mathias 14 VAN DE VELDE Matthias 15 ALDERWEIRELD Robin 16 LEAERTS Yelle 17 DEWITTE Pieter 18 DE WISPELAERE Bert 19 MUSEEUW Stefano 20 VANDERMEIRSCH Aaron 21 VANDENBROUCKE Niels 22 COLAERT Pascal 23 VANCOMPERNOLLE Jan 24 CLAEYS Stef 25 QUINTYN Gregory 26 COUCKUYT Jens 27 CHANCE Maxx USA 28 DE GROODT Killian 29 COUCKUYT Laurens 30 DEVOET Jonas

     

    17/12/2016 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 32 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 BOUDREZ Brent WIELERTEAM IEPER

    10 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 MERTENS Cedric 12 HOUSSIN Bavo 13 LOGIE Aaron 14 VULLERS Brain 15 BRAET Axel 16 SLABBINCK Sietse 17 VLERICK Lars 18 BRUNING Jente 19 GUNST Ruben 20 CAPPAN Lennert 21 DEMEYER Guillian 22 BLOM Kenneth 23 BURNETT Thomas GBR 24 VAN DER BORGHT Jani 25 ALLAERT Balder 26 DEROO Mieke 27 VAN DE VELDE Julie 28 GELDHOF Anja 29 FRAEYE Katleen 30 DOCX Mieke


    Nieuwelingen - deelnemers: 35 - 30'

    1 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    3 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 VAN COMPERNOLLE Jamie 12 DE RIJCK Nando 13 DE MAERE Alessio 14 BERT Jasper 15 VANPARYS Tjorven 16 VAN CUTSEM Senna 17 CALLEWAERT Andreas 18 VIDTS Obie 19 DECKMIJN Matisse 20 SALOMEZ Ydris 21 LAVERGE Maxim 22 DEWEERDT Tiebe 23 VANCANNEYT Jelle 24 DHOOGE Romeo 25 VAN DER PLAETSEN Damon 26 LAEVENS Justin 27 AMEYE Maxime 28 MICHELS Laure 29 VAN ACKER Jasper 30 VANWALLEGHEM Kyenta

     

    Dames jeugd - deelnemers: 5

    1 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Elite - deelnemers: 7

    1 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    2 VAN DE VELDE Julie INDIVIDUEEL

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DOCX Mieke WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    6 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

     

    17/12/2016 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 22 - opgevers: 1

    1 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    5 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    7 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    8 VERMEIREN Gianni ITA YOUNG CYCLING TALENT D&DAMAT

    9 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    10 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    11 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM 12 MEELBERGHS Pieter 13 TACK Spencer 14 WAMPERS Yannick INDIVIDUEELMASTM 15 DENUWELAERE Tom 16 VAN ASSCHE Nico 17 DE MEYER Michaël 18 VAN LAETHEM Kevin 19 VERNOU Lorenzo 20 ROGIERS Kurt 21 SCHEPENS Nils


    Masters B - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    5 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    9 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    10 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    11 MYNGHEER Johan 12 LOGIER Christophe 13 VERVERKEN Gerdy 14 SCHOONBAERT Kristof 15 MYNGHEER Erik 16 DE WAELE Marnic 17 DUMONT Jurgen 18 VAN GOETHEM Danny 19 BOUDRY Pedro 20 BULTYNCK Geert


    Masters C - deelnemers: 17

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 DAVID Theofiel BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 VENS Dirk INDIVIDUEEL

    9 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    10 ROELSTRAETE Philip BIKE ADVICE CT

    11 DE SMET Philippe 12 DE CLERCQ Jose 13 VAN ACKER Alex 14 GOETHALS Ronny 15 HOLVOET Franki 16 YIP Handson CAN 17 HURTECANT Roland

    17-12-2016 om 16:29 geschreven door kenny


    14-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 14/12/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Tommy Van Osselaer en Jonathan Van Kerckhove vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 31 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo dat iedereen aankon en dus kunnen we alweer van een zeer geslaagde duurtraining spreken. De afstand bedroeg 78 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 98 km, het gemiddelde was goed voor 31,3 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman , Modest Smet , Leo Mares , Serge Meyvis , Walter Verhelst , Hank Mees , Annemie Van Nespen , Luc Goossens , Patrick Van Der Vekens , Roberto Vercauteren , Walter Meseure , Patrick Deyaert , Tommy Van Osselaer , Marc De Smedt , Jonathan Van Kerckhove , Hugo Martens , Adrien Maes , Franky De Witte , William Despeels , Pascal Brack , Ramazan , Eugéné Bosman , Werner Van Der Weken , Davy Reyniers , Chris Van De Vijver , Marc Van Overmeir , Ludwig De Bock , ??? en Kenny Janssens.

    14-12-2016 om 18:45 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!