.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE OVERIJSE VAN ZONDAG 11/12/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE OVERIJSE VAN ZONDAG 11/12/2016     


    Zondag 11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 2

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 BOROS Michael CZE BEOBANK-CORENDON

    7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    11 VERMEERSCH Gianni 12 BAESTAENS Vincent 13 AERNOUTS Jim 14 HYDE Stephen USA 15 ADAMS Joeri 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 PEETERS Rob 18 VANDEKINDEREN Jens 19 VANTHOURENHOUT Michael 20 VENS Quincy 21 HOFMAN Bart 22 BRAET Vinnie 23 WUBBEN Niels NED 24 TIELEN Dario 25 HUYS Stijn 26 VAN COMPERNOLLE Kenneth 27 THOMPSON Eric USA 28 DE SCHUYTER Tim 29 FORRESTER Alex GBR
    3W3A3036.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert en Kevin Pauwels.
    3W3A3034.JPG
                                        Podium Men Elite te Overijse.
    3W3A3007.JPG
                   Aankomst van winnaar Men Elite met Mathieu Van Der Poel.
    3W3A2601.JPG
                              Wout Van Aert reed naar een 2de plaats.
    3W3A2599.JPG
                    Kevin Pauwels was goed voor een 3de plaats te Overijse.
    3W3A2597.JPG
            Mathieu Van Der Poel vanaf de start tot de finish aan de leiding.
    3W3A2649.JPG
                                          Bart Hofman werd 21ste.
    3W3A2594.JPG
                                      Start van de Men Elite te Overijse.
    3W3A2998.JPG

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    4 JASPERS Jappe IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    6 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 DEKKER Jens NED IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    10 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 DERVEAUX Niels 12 SMETS Gert 13 TEIRLINCK Jens 14 FLOREN Wesley NED 15 GOOSSENS Kobe 16 SIEBENS Gianni 17 BONNE Jenko 18 VANDEBOSCH Victor 19 LOOCKX Lander 20 DE MEYER Senne 21 DRIESEN Jarne 22 VERHEYEN Thomas 23 ROMBOUTS Seppe 24 DEVOS Han 25 BAUTERS Reno 26 DE PROOST Kyle 27 KAISE Julien 28 SZÉDELYI Tomas 29 CROLLET Yari 30 VAN WYNSBERGHE Maxime
    3W3A2305.JPG
    Podium Beloften met winnaar Eli Iserbyt, Quinten Hermans en Adam Toupalik.
    3W3A2314.JPG
    3W3A2276.JPG
                            Aankomst van winnaar Beloften met Eli Iserbyt.
    3W3A1934.JPG
                                         Quinten Hermans werd knap 2de.
    3W3A2282.JPG
                                        Aankomst van de 3de Adam Toupalik.
    3W3A2102.JPG
                                     Eli Iserbyt en Quinten Hermans.
    3W3A1997.JPG
                                          Start van de Beloften te Overijse.

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    3 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    6 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    8 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    9 AGTERBERG Kyle NED G.W.C. DE ADELAAR

    10 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 STEPHENSON Denzel USA 12 CLYNHENS Jens 13 PEMEN Dolf 14 KUYPERS Gerben 15 TIBACKX Lander 16 BRAES Brent 17 VAN RILLAER Witse 18 THYS Joren 19 SPRANGERS Lloyd 20 ARKESTEYN Aron 21 VAN DEN PLAS Jasper 22 VERHEYDE Leander
    3W3A1923.JPG
    Podium Juniores met winnaar Andreas Goeman, Daniel Tulett en Timo Kielich.
    3W3A1880.JPG
                        Aankomst winnaar Juniores met Andreas Goeman.
    3W3A1885.JPG
                                     Aankomst van de 2de Daniel Tulett.
    3W3A1887.JPG
                                        Aankomst van de 3de Timo Kielich.
    3W3A1889.JPG
                                        Aankomst van de 4de Arno Debeir.

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA SELLE ITALIA GUERC IOTTI

    6 ANTONNEAU Kaitlin USA TWENTY 16 P/B SHO-AIR

    7 JAMES Ffion GBR RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    8 BRAND Lucinda NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    9 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 TERPSTRA Anne NED MBC BAR-END

    11 VAN DE STEENE Kim 12 CANT Sanne 13 VANDERBEKEN Joyce 14 RICHARDS Evie GBR 15 VAN DEN HOEK Bianca NED 16 BOSCHKER Julia NED 17 TER BEEK Linda NED 18 CONOLLY Ella GBR 19 VAN DE VELDE Julie 20 VALENTINI Elena ITA 21 VARDAROS Christine USA 22 NELEN Kristien 23 MASSAGÉ Birgit 24 VERMEIREN Tinne
    3W3A2543.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sophie De Boer, Ellen Van Loy en Jolien Verschueren.
    3W3A2504.JPG
                    Aankomst van winnares Dames Elite met Sophie De Boer.
    3W3A2423.JPG
                                   Ellen Van Loy werd knap 2de.
    3W3A2386.JPG
                          Jolien Verschueren reed naar een 3de plaats.
    3W3A2335.JPG
                             Sanne Cant kwam zwaar ten val en eindigde 12de.
    3W3A2322.JPG
                                Start van de Dames Elite te Overijse.

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    5 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    8 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 HUYBS Ward 12 QUETS Stijn 13 VAN DER VEKEN Senne 14 HERRYGERS Tieme 15 DE PROOST Mats 16 VAN DER VLEUTEN Lukas 17 DE BOCK Rune 18 VAN CUTSEM Senna 19 CLYNHENS Toon 20 VAN MEER Erben NED 21 LAEVENS Justin 22 VAN MELDERT Robin

     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-12-2016 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 11/12/2016
    OVERIJSE (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 2

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 BOROS Michael CZE BEOBANK-CORENDON

    7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    11 VERMEERSCH Gianni 12 BAESTAENS Vincent 13 AERNOUTS Jim 14 HYDE Stephen USA 15 ADAMS Joeri 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 PEETERS Rob 18 VANDEKINDEREN Jens 19 VANTHOURENHOUT Michael 20 VENS Quincy 21 HOFMAN Bart 22 BRAET Vinnie 23 WUBBEN Niels NED 24 TIELEN Dario 25 HUYS Stijn 26 VAN COMPERNOLLE Kenneth 27 THOMPSON Eric USA 28 DE SCHUYTER Tim 29 FORRESTER Alex GBR

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    4 JASPERS Jappe IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    6 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 DEKKER Jens NED IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    10 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 DERVEAUX Niels 12 SMETS Gert 13 TEIRLINCK Jens 14 FLOREN Wesley NED 15 GOOSSENS Kobe 16 SIEBENS Gianni 17 BONNE Jenko 18 VANDEBOSCH Victor 19 LOOCKX Lander 20 DE MEYER Senne 21 DRIESEN Jarne 22 VERHEYEN Thomas 23 ROMBOUTS Seppe 24 DEVOS Han 25 BAUTERS Reno 26 DE PROOST Kyle 27 KAISE Julien 28 SZÉDELYI Tomas 29 CROLLET Yari 30 VAN WYNSBERGHE Maxime

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    3 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    6 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    8 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    9 AGTERBERG Kyle NED G.W.C. DE ADELAAR

    10 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 STEPHENSON Denzel USA 12 CLYNHENS Jens 13 PEMEN Dolf 14 KUYPERS Gerben 15 TIBACKX Lander 16 BRAES Brent 17 VAN RILLAER Witse 18 THYS Joren 19 SPRANGERS Lloyd 20 ARKESTEYN Aron 21 VAN DEN PLAS Jasper 22 VERHEYDE Leander

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA SELLE ITALIA GUERC IOTTI

    6 ANTONNEAU Kaitlin USA TWENTY 16 P/B SHO-AIR

    7 JAMES Ffion GBR RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    8 BRAND Lucinda NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    9 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 TERPSTRA Anne NED MBC BAR-END

    11 VAN DE STEENE Kim 12 CANT Sanne 13 VANDERBEKEN Joyce 14 RICHARDS Evie GBR 15 VAN DEN HOEK Bianca NED 16 BOSCHKER Julia NED 17 TER BEEK Linda NED 18 CONOLLY Ella GBR 19 VAN DE VELDE Julie 20 VALENTINI Elena ITA 21 VARDAROS Christine USA 22 NELEN Kristien 23 MASSAGÉ Birgit 24 VERMEIREN Tinne

     

    11/12/2016 OVERIJSE (B) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    5 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    8 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 HUYBS Ward 12 QUETS Stijn 13 VAN DER VEKEN Senne 14 HERRYGERS Tieme 15 DE PROOST Mats 16 VAN DER VLEUTEN Lukas 17 DE BOCK Rune 18 VAN CUTSEM Senna 19 CLYNHENS Toon 20 VAN MEER Erben NED 21 LAEVENS Justin 22 VAN MELDERT Robin

    11-12-2016 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 11/12/2016
    LIPPELO-ST.-AMANDS (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 13 - opgevers: 0 - 30'

    1 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    3 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 GEUKENS Wout OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    6 GROOTJANS Andries W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 GROOTJANS Jeno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 GOYVAERTS Ibo K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 FRANCKEN Sibe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 ROMBAUTS Daan 12 DANEEL Jefke 13 VAN ASSCHE Nele

     

    11/12/2016 LIPPELO-ST.-AMANDS (A) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 27

    1 JANSSENS Willem KALAS CYCLING TEAM 99

    2 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM

    3 UYTTERHOEVEN Mike KALAS CYCLING TEAM 99

    4 NACHTERGAELE Diego ASFRA RACING TEAM

    5 DOCKX Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    17 VAN SANDEN Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 WATERSCHOOT Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 19

    1 CEULEMANS Niels K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 DOCKX Aaron W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 HEULENS Sem W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 WIJNS Pascal YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 DE NYS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT


    14 jaar - deelnemers: 15

    1 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VAN DER WILT Jorben KALAS CYCLING TEAM 99

    5 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    7 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 meisjes - deelnemers: 1

    1 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99

     

    11/12/2016 VEURNE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    11-12-2016 om 16:16 geschreven door kenny


    10-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 10/12/2016
    ESSEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    10 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 BOROS Michael CZE 12 AERNOUTS Jim 13 MERLIER Tim 14 VANTHOURENHOUT Dieter 15 BAESTAENS Vincent 16 VAN DER POEL Mathieu NED 17 VANTORNOUT Klaas 18 UYTDEWILLIGEN Ingmar 19 VANDEKINDEREN Jens 20 VAN AMERONGEN Thijs NED 21 CANT Kevin 22 THOMPSON Eric USA 23 GOOSEN Wouter

     

    10/12/2016 ESSEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 6

    1-Eli Iserbyt-Marlux-Napoleon Games

    2-Quinten Hermans-Telenet Fidea Lions

    3-Adam Toupalik-Beobank-Corendon

    4-Gosse Van Der Meer

    5-Nicolas Cleppe-Telenet Fidea Lions

    6-Jonas Degroote

    7-Gert Smets

    8-Curtis White-Cannondale-cyclocrossworld.com

    9-Jelle Schuermans-Crelan-Vastgoedservice

    10-Lander Loockx

    11-Yannick Peeters 12-Senne De Meyer 13-Jarno Liessens 14-Roel Van Der Stegen 15-Wesley Floren 16-Tijl Pauwels  17-Senne De Meyer 18-Stijn Caluwe 19-Jappe Jaspers  20-Julien Kaise 21-Perry Van Den Bos 22-Glenn Verbeeck 23-Rob Van Broekhoven 24 DE MAEGHT Dorian 25 VAN DINGENEN Jordi

     

    10/12/2016 ESSEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 3

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    4 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    6 PARROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    7 AGTERBERG Kyle NED G.W.C. DE ADELAAR

    8 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    9 VRACHTEN Arne VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    11 VAN GILS Maxim 12 DE VET Sander 13 VERDONCK Andres 14 BRAES Brent 15 PEMEN Dolf 16 BELLENS Jarno 17 FRIJTERS Perry NED 18 TIBACKX Lander 19 VERDONCK Loeka 20 BRUYNINCKX Jonas 21 STUER Kwinten 22 BEKAERT Seppe 23 DE NIJS Maarten NED 24 MERTENS Cedric

     

    10/12/2016 ESSEN (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1-Sanne Cant-IKO Enertherm-Beobank

    2-Sophie De Boer-Kalas-NNOF

    3-Thalita De Jong-Rabobank-Liv

    4-Maud Kaptheijns-Team Steylaerts

    5-Ellen Van Loy-Telenet Fidea Lions

    6-Laura Verdonschot-Marlux-Napoleon Games

    7-Kaitlin Antonneau-Cannondale-cyclocrossworld.com

    8-Emma White

    9-Nikki Brammeier-Boels-Dolmans

    10-Loes Sels-Telenet Fidea Lions

    11-Jolien Verschueren 12-Karen Verhestraeten 13-Lindy Van Anrooij 14-Yara Kastelijn 15-Fleur Nagengast 16-Githa Michiels 17-Ceylin Alvarado Del Carmen 18-Bianca Van Den Hoek 19-Shana Maes 20-Ffion James 21-Geerte Hoeke 22-Floor Weerink 23-Megan James 24-TInne Vermeiren 25-Gertie Willems 26-Kristien Nelen 27-Meg De Bruyne 28-Caren Commissaris 29 PEETERS Jinse 30 VAN WUNSEL Lise 31 KACZMARCZYK Brenda 32 VAN GINNEKEN Ilona NED 33 VERDEYEN Tine 34 VERSTRATEN Chantal NED

     

    10/12/2016 ESSEN (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 28

    1 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VANDESOMPEL Cedric KALAS CYCLING TEAM 99

    7 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 HERRYGERS Tieme W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 MEEUSEN Rik 12 BLEYENBERG Jado 13 BELMANS Lennert 14 LAERMANS Tommy 15 DE VOS Wannes 16 VAN MEER Erben NED 17 VAN DEN BERGH Stan NED 18 VERMEIREN Yenthe 19 DEJONGHE Senne 20 GOYVAERTS Ibo 21 JACOBS Tuur 22 CLAES Sam 23 VAN DEN BROECK Brick 24 BASTIAENSEN Jesse 25 BLOMMAERT Renzo 26 HERRYGERS Joche 27 ZWAENEPOEL Tessa 28 BRUURS Sven

    10-12-2016 om 18:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan YONI DE BOCK met zijn 1°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 8°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Yoni De Bock.jpg  Nicky David 1.jpg 

          Yoni De Bock               Nicky David


    Zaterdag 10/12/2016 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 1

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    6 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    7 DECLERCK Mathias MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    8 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    9 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMU23

    10 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    11 ALDERWEIRELD Robin 12 VERHEYEN Onno 13 MUSEEUW Stefano 14 DE SCHUYTER Tim 15 DENOLF Ritchie 16 DEVOS Romain FRA 17 DE WIT Edwin 18 VANCOMPERNOLLE Jan 19 VANDENBROUCKE Niels 20 VAN STAEYEN Maarten 21 VANDERMEIRSCH Aaron 22 COUCKUYT Jens 23 DE GROODT Killian 24 VAN DE KERCKHOVE Nick 25 QUINTYN Gregory 26 COUCKUYT Laurens 27 VAN DE MEULEBROECKE Glenn 28 CHASTAGNER Francois FRA 29 VAN DER BORGHT Jens 30 KRAWCZYK Benjamin FRA 31 DANCKAERS Jochem

     

    10/12/2016 VARSENARE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 29 - opgevers: 1 - 40'

    1 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 LOGIE Aaron 12 BOUDREZ Brent 13 VERMEERSCH Arne 14 BRUNING Jente 15 GUNST Ruben 16 VULLERS Brain 17 SLABBINCK Sietse 18 ROOSE Matteo 19 BELLAERT Axelle 20 VAN DE VELDE Julie 21 DEROO Mieke 22 DEMEYER Guillian 23 BLOM Kenneth 24 DEFOUR Lara 25 FRAEYE Katleen 26 GELDHOF Anja 27 VERRIEST Sandie 28 MERCIER Elien

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 28 - 30'

    1 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 CLARYSSE Elio KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 DE ROECK Mathis 12 CALLEWAERT Andreas 13 DE MAERE Alessio 14 AMEYE Maxime 15 BEECKMAN Gauthier 16 DECKMIJN Matisse 17 VIDTS Obie 18 VAN COMPERNOLLE Jamie 19 VANCANNEYT Jelle 20 LAVERGE Maxim 21 VAN HAVERE Detlev 22 DECLERCK Eli 23 VAN DER PLAETSEN Damon 24 DHOOGE Romeo 25 VANDENHEEDE Tine 26 VERMEERSCH Eva 27 LOUCHAERT Justine 28 ALLAERT Phoebe


    DAMES ELITE - deelnemers: 8

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VAN DE VELDE Julie INDIVIDUEEL

    3 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    4 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    8 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    Dames jeugd - deelnemers: 4

    1 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    10/12/2016 VARSENARE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/MastersA - deelnemers: 26

    1 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    6 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    8 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    9 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    10 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    11 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM 12 WAMPERS Yannick INDIVIDUEELMASTM 13 VAN ASSCHE Nico 14 TACK Spencer 15 VANKERSSCHAEVER Klaas 16 VAN DIEREN Christophe 17 VAN LAETHEM Kevin 18 VAN STAEYEN Jordy 19 VERNOU Lorenzo 20 DE MEYER Michaël 21 PLASSCHAERT Jonas 22 ROGIERS Kurt 23 DEDULLE Bart 24 SCHEPENS Nils 25 MOLTMAKER Tijmen NED 26 DEBEURME Steve

     

    Masters B -  deelnemers: 24

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    4 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    7 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    9 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    10 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    11 VERVERKEN Gerdy 12 TYTGAT Joeri 13 BOUDREAU Marc CAN  14 DHOOGE Jeffrey 15 DE VOS Gert 16 MYNGHEER Erik 17 MYNGHEER Johan 18 CARPENTIER Dirk 19 DEPREE Koen 20 LOGIER Christophe 21 BOUDRY Pedro 22 MAEYHAERT Steve 23 DELANCKER Jan 24 BULTYNCK Geert


    Masters C - deelnemers: 24

    1 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 DAVID Theofiel BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 BLOEMMEN Rudy INDIVIDUEEL

    11 COOPMAN Ivan 12 VAN ACKER Alex 13 VENS Dirk 14 ROBERTS Andrew GBR 15 ROELSTRAETE Philip 16 VANHAEVERBEKE Jean 17 STORMS Marc 18 SWINNEN Rene 19 DE SMET Philippe 20 DE CLERCQ Jose 21 DEDULLE Johan 22 GOETHALS Ronny 23 HOLVOET Franki 24 HURTECANT Roland

    10-12-2016 om 18:13 geschreven door kenny


    06-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPORTEXPERTISECENTRUM 360-SPORTS IN SINT-PAUWELS HEEFT ALLES VOOR DE SPORTER EN SPORTCLUB !!!

    Sportexpertisecentrum 360-Sports in Sint-Pauwels heeft alles voor de sporter en sportclub !!!

    3W3A9110.JPG 

                  Michel Geerinck, Isabelle De Rocker en Luc Rooms.

    Waaslandse sporters en clubs uit verschillende sporten kunnen voortaan terecht bij het nieuwe sportexpertisecentrum 360-Sports in Sint-Pauwels. De nieuwe zaak bouwt verder op de activiteiten die Michel Geerinck jarenlang uitvoerde onder de vlag van MG-Sports. Nieuwe partners Isabelle De Rocker en Luc Rooms stappen samen met enkele medewerkers mee in het project.

     

    360-Sports wil sportbegeleiding een nieuwe dimensie geven door alle belangrijke ondersteunende diensten voor de sporter onder 1 dak te brengen. Zaakvoerster Isabelle De Rocker preciseert: “De expertise van trainers, sportarts, podoloog, sportpedicure, cardioloog en zoveel meer worden in ons centrum gebundeld om atleten en clubs nog beter te begeleiden. Naast de menselijke know-how beschikken we ook over de nieuwste technologieën, om zo optimale testen, krachttraining, bikefittings en dergelijke te kunnen uitvoeren.” 
    3W3A9093.JPG 3W3A9083.JPG
     

    Naast de zaakvoerders Isabelle De Rocker, Michel Geerinck en Luc Rooms beschikt 360-Sports over een deskundig team van medewerkers en partners. Naast topsporttrainer Michel Geerinck zorgen ook Jan Vervaet, Benny Claus, Gert Leus en Olympisch coach Jon Wiggins voor de begeleiding van sporters. Sportarts Johan Strobbe verzorgt het medische luik en ook cardioloog Tom Vermeulen is een partner. Podoloog Kim Segers en (sport)pedicure Annika Colman staan ook paraat, net als een psycholoog. De exclusieve sportbrillen van Optiek Van Gorp uit Beerse worden ook via 360-Sports verkocht. Bijkomende partners worden binnenkort nog bekend gemaakt. 
    3W3A9105.JPG   3W3A9087.JPG

    3W3A9085.JPG 3W3A9086.JPG

    Iedereen kan terecht in het centrum, aldus topsporttrainer Michel Geerinck. “We begeleiden de recreatiesporter met een sportief doel, zoals het lopen van een 10 miles, het beklimmen van de Mont Ventoux, het afwerken van een kwarttriatlon… Daarnaast hebben we alle middelen ter beschikking om ook competitiesporters en zelfs topsporters optimaal te begeleiden. We hebben geïnvesteerd in de nieuwste technologie, zoals bijvoorbeeld de Bioracer Motion waarbij we exclusief voor Waas en Dender bikefittings kunnen doen waar de renner over 360° in 3D wordt geanalyseerd.”

     

    Maar ook Bioracer Aero om de aerodynamic van een fietser te meten, een professionele loopband, een VO2max meettoestel, een resem krachttoestellen van Kaiser, aquabags, kettle bells… je vindt het allemaal terug in het centrum. Net als de IQ02 analysesoftware voor trainingen, waardoor een heel nauwe opvolging van de atleet mogelijk wordt.

    De 360°, die in de naam van het centrum terugkomt, symboliseert de totale aanpak die we willen bieden aan sporters, aldus Luc Rooms. “Bij problemen bijvoorbeeld zien we dikwijls dat sporters van hier naar daar worden gestuurd. Hier brengen we al die know-how samen, zodat de atleet snel en efficient kan geholpen worden. Maar niet alleen bij problemen is dit nuttig. Ook om blessures te voorkomen of om op een verantwoorde manier aan sport te doen zit je goed bij ons.”

     3W3A9089.JPG 3W3A9090.JPG

    Tot slot richt 360-Sports zich ook naar clubs en bedrijven. “Voor clubs hebben we geinvesteerd in een aantal tools waarbij complete teams kunnen getest worden op kracht, snelheid, explosiviteit, uithouding… Op basis van die gegevens kan de coach zijn team dan nog beter balanceren. We denken hierbij aan voetbalclubs, basket, volley, hockey,… En ook bedrijven kunnen bij ons terecht voor een originele en sportieve teambuilding zoals bijvoorbeeld een oriëntatieloop of een Start-to-sport.”


    Het sportexpertisecentrum bevindt zich in de Potterstraat 182 te Sint-Pauwels (op de N403 Sint-Niklaas-Hulst). Meer informatie over het centrum vind je op www.360-sports.be.

    360 sports 1.jpg
    Foto’s boven (rechtenvrij):

    Links: Bij een Bioracer Motion bikefitting worden 20 markers aangebracht bij Viktor Verschaeve, volgend jaar belofte bij EFC Ettixx.

    Rechts: inspanningstest op een loopband inclusief VO2max en lactaatmeting.

     

    Over 360-Sports

    Het nieuwe sportcentrum is gelegen in de Potterstraat 182 te Sint-Pauwels, op de N403 tussen Sint-Niklaas en Hulst. Het centrum bouwt verder op de fundamenten die gelegd zijn door Michel Geerinck, zaakvoerder van MG-Sports. MG-Sports is bij wielrenners, duatleten en triatleten gekend voor trainingsadvies, het afnemen van testen en fietspositionering (Bike fitting). Samen met investeerders Isabelle De Rocker en Johan Huys zal het concept nu worden uitgebouwd om de sporters ook op andere vlakken te kunnen ondersteunen.

    Trainingsadvies blijft uiteraard 1 van de bouwstenen van het sportexpertisecentrum. Op basis van hartslag- en vermogensmetingen worden sporters optimaal begeleid om hun prestaties te verbeteren. Daarnaast kunnen ook inspanningstesten worden afgenomen, om de juiste trainingszones te bepalen en de conditie te meten.

    Fietspositionering (“Bike fitting”) blijft ook een paradepaardje van 360-Sports. Er werd een partnership afgesloten met Bioracer om de meest innovatieve technologie te gebruiken om de ideale positie te bepalen. Aan de hand van bijvoorbeeld 3D-metingen en aerodynamicametingen zal de positie haarfijn afgesteld kunnen worden. Dit om de weerstand zo klein mogelijk te houden maar ook om een comfortabele houding te verzekeren en ook aan blessurepreventie te doen. Aan de hand van drukpuntmetingen kan ook het optimale zadel aanbevolen worden, alsook advies betreffende schoenen en zolen.

    Met onderstaande diensten heeft 360-Sports alle troeven in huis om sporters op alle aspecten de beste begeleiding aan te bieden. En de unieke samenwerking tussen trainer, arts, kinesitherapeut… zal ervoor zorgen dat de atleet in een geïntegreerde omgeving terecht komt, waardoor ook bij mogelijke problemen veel sneller op de bal kan worden gespeeld.

    Het aanbod van 360-Sports vereenvoudigd voorgesteld:

    360 sports.jpg  3W3A9120.JPG
    Het sportcentrum staat open voor verschillende types van sporters. De recreatieve sporter zal bij 360-Sports terecht kunnen om zich bv in de beste omstandigheden voor te bereiden op een uitdaging zoals het beklimmen van een berg, het deelnemen aan een zware wandeltocht, stratenloop… Ook mensen die willen beginnen sporten, kunnen er terecht.

    Competitiesporters kunnen ook kiezen uit het aanbod, naargelang de noden en wensen. Naast trainingen zullen er ook stages georganiseerd worden voor sporters die net dat extraatje meer wensen. De bovenverdieping van het pand, uitgerust met de meest moderne kracht- en fitnessapparatuur, zal sporters toelaten om op een begeleide en gerichte manier aan de conditie te werken.

    En ook voor de topsporters staan de experten klaar om de meest geavanceerde diensten aan te bieden.

    Tot slot worden teams niet vergeten. Volledige teams kunnen gebruik maken van de infrastructuur en technologie om bijvoorbeeld de sporters te testen (veldtest, labotest) op conditie, sprongkracht, versnellingsvermogen. En uiteraard kunnen bedrijven bij 360-Sports terecht om personeelsleden deskundig bij te staan bij sportieve uitdagingen of om een leuke, sportieve teambuilding te houden.

     

    Over de zaakvoerders

    3W3A9111.JPG 
    Isabelle De Rocker
    – Isabelle is geboren in 1970. Na haar studies Reclame en Publiciteit aan de Hogeschool te Gent ging ze aan de slag als directiesecretaresse bij Accountemps (1991-1998). Op 1 oktober 1998 richtte ze samen met echtgenoot Johan Huys ‘HuysFruit’ op, een groothandel in groenten en fruit. In 2008 fuseerde HuysFruit met Parmin en tot de start van 360-Sports was Isabelle zaakvoerster in de groothandel van groenten en fruit. In oktober 2016 werd dan 360-Sports opgericht, waardoor ze een sectorswitch maakte en haar ervaring in management, personeelsadministratie en boekhouding verder ten dienste kan stellen van 360-Sports.

    Isabelle is zelf actief sportster en liep o.a. de halve marathon in Brussel en Sluis en de marathon in Antwerpen. Haar zoon is actief als wielrenner.


    Michel Geerinck
    – Michel is geboren in 1972 te Sint-Niklaas en was al vrij snel bezeten door alles wat met sport te maken had. Als jonge knaap was hij lid van een voetbal- en atletiekclub om dan later over te schakelen naar het wielrennen. Tijdens zijn opleiding aan de sportschool kwam hij voor het eerst in contact met triatlon en andere ploegsporten maar zijn meeste aandacht ging naar zijn grote liefde, het wielrennen. Wat hij dan ook 17 jaar in competitieverband heeft gedaan. Al zijn verdere studies en opleidingen leidden dan ook tot het behalen van verschillende diploma’s in de sport zie onder.

    Michel startte als professioneel trainer en bikefitter met zijn eigen bedrijf MG-Sports. MG-Sports groeide intussen uit tot een referentie in de sportwereld. Het MG-Sports verhaal wordt nu verder gezet in 360-Sports, met nog meer mogelijkheden voor de sporters.

    Belangrijkste diploma’s Michel:

    Topsporttrainer wielrennen van de KBWB/WBV/FCWB

    Trainer A triatlon, duatlon, wegwielrennen en offroad (ook trainer B en initiator)

    Posthogeschoolvorming sport en voeding

    Occassioneel docent aan de Vlaamse trainerschool wielrennen/ fitnessinstructeur/ sportverzorging.

    Erkend Retul en Bioracer bikefitter

    Lid van het Interfederaal wielerinstituut trainerspool

    Andere vormingen: jeugdsportbeleid, hypoxietraining, sportpsychologie "zelfvertrouwen" en "concentratietraining", bewegingsanalyse crawltechnieken via webcam en laptop, basis- en advanced opleiding sportmassage en verzorging, vermogensmeting, SRM, Ibike en Powertap, symposium wielrennen en wetenschap, persoonlijke coachingsvaardigheden en zelfmanagement, symposium renner versus natuur, de uitdaging, prestatietests in triatlon en duatlon, hoogtetraining en nitraatsupplementen.

    Referenties clubs: Quick Step world tour team, verzorger Saeco UCI mtb team, trainer Triatlon/duatlon Wetteren, trainer jeugdteam Rudyco CT, trainer atletenpool KBWB, trainer Style en concept pro veldritteam, opleider WBV,.

    Referenties meest bekende atleten: Preben Van Hecke (Belgisch kampioen weg profs), Jan Denuwelaere (cyclocrosser), Antoine Duvivier (tri-duatleet vice Wereldkampioen beloften), Bjorn Leukemans, Stijn Steels, Jan Gyselinck, Julien Van Den Branden, Martine Bras, Katleen Vermeiren (Belgisch Kampioen veldrijden 2003), Koen Maris ( Vice Wereldkampioen duatlon LD 2006), Nancy Bober (vice Belgische Kampioen 2010), Nick Mertens (vice Belgische Kampioen elite z/c 2012), Moreno De Pauw (Olympische selectie Londen 2012),…


    Luc Rooms
    - Luc is geboren in 1972 in Temse. Na zijn studies communicatiewetenschappen aan de Universiteit van Gent startte hij zijn loopbaan bij Belgacom (nu Proximus), waar hij aan de slag was als business developer, strategisch consulent en waar hij nu het Competition & Market Intelligence team leidt. Daarnaast volgde Luc ook enkele sportmanagementopleidingen, zoals ‘Expert sportmanagement’ aan de VUB en ‘Permanente vorming management in sportorganisaties’ van het BOIC (samen met universiteiten van Gent en Louvain-La-Neuve). Hij schreef samen met Tom Steels en Reinout Van Schuylenbergh ook het boek ‘Sneller sprinten’ in 2006.

    In zijn jeugdjaren was Luc een succesvol jeugdwielrenner, met meer dan 75 overwinningen op de weg, meerdere klassieke zeges en lid van de nationale juniorenploeg. Ook tijdens zijn professionele carrière fietste Luc nog bij de elites zonder contract. 9 jaar geleden richtte Luc samen met enkele vrienden een jeugdafdeling op bij het Rudyco Cycling Team vzw. Hij is ook opleider bij de Vlaamse wielerschool.

    Luc stapt nu ook in het 360-Sports project, waar hij deeltijds aan de slag is.

    Bron:
    Isabelle De Rocker,
    Michel Geerinck,Luc Rooms
    en het voltallige 360-Sports team.

    06-12-2016 om 10:19 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!